Viihde
Tietovisat
Blogit
Horoskooppi
Vaihtoautot
Sanakirja
Reseptit
TV-ohjelmat tänään
29
Ke 29.03.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
06.25
Ylen aamu
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Tukalat paikat
10.51
Monikieliset vaalikeskustelut
10.53
Monikieliset vaalikeskustelut
10.55
Yle Uutiset Uusimaa
11.00
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.05
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.10
Yle Uutiset Häme
11.15
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.20
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.25
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.30
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.35
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.40
Oddasat
11.57
Kaksi hauskaa vekkulia
IMDb
4.2
13.30
Vaalikauden päättäjäiset 2023
14.45
Ikimuistoinen: Brita Koivunen
14.51
Arkistokuvia: Kamerat pyörivät
15.00
Eduskuntavaalit 2023: arabiaksi
16.05
A-studio viittomakielellä
16.35
Yle Uutiset selkosuomeksi
16.40
Yle Oddasat
16.45
Novosti Yle
16.50
Yle Uutiset viittomakielellä
16.55
Yle Uutiset alueeltasi
17.00
Yle Uutiset 17.00
17.10
Alexa ratkaisee
17.58
Monikieliset vaalikeskustelut
18.00
Yle Uutiset 18.00
18.21
Puoli7 tänään
18.23
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: Historian roskakori
19.54
Tarinoita metsästä: Palokärki
20.00
Kulttuuricocktail Live
20.29
Yle Uutiset 20.30
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
21.45
Yle Uutiset 21.45
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Van der Valk, kanavakaupungin kyttä
22.46
Oddasat
23.01
Viimeinen sana
23.30
-00.00
Puoli seitsemän
LIVE
2
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 29.3.
06.52
Touhukkaat
07.15
Pikku Kakkonen
07.17
Stella ja Sami
07.29
Petran poppoo
07.41
Pikku Kakkonen
07.42
Kiri ja Lolo
07.47
Pikku Kakkonen
07.48
Rossi ja Rymy
07.59
Pikku Kakkonen
08.01
Apina Apunen, asentaja-apina
08.06
Kengulahti
08.18
Nimipäiväonnittelu: 29.3.
08.19
Pikku Kakkonen
08.20
Galaxi
08.21
Keskiajalla keksittyä
08.25
Mimun maailma
08.38
Näin meillä
08.49
Galaxi somessa
08.50
Jumppahetki: Kehonhallinta
09.00
Luontomatkalla
10.00
Kalastuselämää
10.30
Suurperheen maalaiselämää
11.15
Holby Cityn sairaala
11.55
Halt And Catch Fire
12.36
Mahtikoneita ja ilmastoihmeitä
12.45
Unelmia ja studiohommia
13.15
Søren Vesterin puutarha
13.45
Tanskalainen maajussi
14.15
Sydänmailla
15.00
Siskonpeti
15.24
Siskonpeti: Tanssikokous
15.30
Mieheni vaimo
16.15
Oikean Punaisen Lokakuun tapaus
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
Näin Norjassa
18.15
Mieheni vaimo
19.00
Modernit miehet
19.23
Pirjo
19.30
Ketonen & Myllyrinne
19.55
Erika Vikman: Cicciolina
20.00
Suuri keramiikkakisa
20.56
Huippuvuoret yläilmoista
21.00
Tehdas
21.50
Manchesterin sarjaraiskaaja
22.50
Lentopallon Mestarien liiga: Välieräottelu Kędzierzyn-Koźle - Perugia
00.20
Theroux ja autistit
01.20
Le Saboteur
01.55
-02.06
Le Saboteur
LIVE
3
03.00
Love in the Flesh
04.00
Remonttipiiskuri
06.15
Aamusää
06.25
Huomenta Suomi
07.00
Huomenta Suomi
08.00
Huomenta Suomi
09.00
Huomenta Suomi
10.00
Emmerdale
10.30
Kauniit ja rohkeat
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Jamie Oliver: Helpot arkiruoat
12.30
Kuokkavieras Kataja
13.30
Puutarhat uusiksi
14.30
MTV Uutiset Live
15.00
MasterChef Suomi
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.58
Uutiset
17.04
Päivän sää
17.05
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Päivän sää
18.05
Viiden jälkeen erikoishaastattelu
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Pääministeritentti
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Pöllöraati: Pääministeritentin analyysi
23.00
Bachelor Suomi
00.00
Uusi elämä etelässä
01.00
Myytinmurtajat: Siinäpä pulma!
02.00
Puutarhat uusiksi
03.00
Gordon Ramsay: Vaarallinen kokaiinikauppa
04.00
-04.54
Remonttipiiskuri
LIVE
4
03.40
Australian rajalla
04.40
Australian rajalla
06.00
Bing
06.05
Sunny Bunnies
06.10
Tuire ja Sateenkaarimaa
06.35
Smurffit
06.45
Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
07.10
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.20
LEGO Ninjago
07.35
Tara Duncan
07.45
Sonic Boom
08.00
Puutarhan pelastajat
09.00
Hauskat kotivideot by Roni Back
10.00
Nyt jos koskaan
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.55
Valitut Palat Collection
13.55
Annan herkulliset leivonnaiset
14.25
Hauskat kotivideot
15.25
Onnenarpa
15.30
Poliisikoira Rex
17.20
Sesongin salat
17.30
The Voice of Finland
19.00
Huvila & Huussi - parhaat remontit
20.00
Rikkaat ja rahattomat
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Christoffer Strandberg Show
22.00
Tulossa: Tähdet, tähdet
22.05
Koskinen
23.05
4D: Lyö itsesi läpi OnlyFansissa
00.10
NCIS Rikostutkijat
01.10
Suomen huutokauppakeisari
02.10
-03.40
Narcos: Mexico
LIVE
5
08.10
Iloa puutarhasta
08.35
Kotijumppaa Sofian kanssa
08.55
Vatsani ja minä
09.15
Kalastajat
09.50
Tanskan aarteenmetsästäjät
10.20
Livet - suomenruotsalaisia tarinoita
10.30
Yksineläjä Severin
11.00
Strömsö
11.30
Sisukkaat saamelaissiskot
12.00
Nothing Compares: Sinéad O'Connor
13.36
Sodankylän parhaat
13.45
Kaunis änkytykseni
14.36
Luontohetki: Intian ihmeelliset eläimet
15.00
Isä Matteon tutkimuksia
15.53
Huippuvuoret yläilmoista
16.01
Milanon naisten paratiisi
16.45
Aivan yksin
17.25
Haluamme luonnon takaisin
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Geeninmetsästäjät
19.17
Geeninmetsästäjät opettavat lisää
19.29
Yle Nyheter TV-nytt
19.53
Svenskfinland runt
20.00
Radion sinfoniaorkesterin konsertti
22.00
Richard E. Grant kirjailijoiden jäljillä
23.13
-00.49
Solmut
LIVE
6
03.55
Suurmestari UK
06.30
Teletapit
06.55
Muumilaakson tarinoita
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Ikku-Pikku Ritari
07.50
Ikku-Pikku Ritari
08.05
Daltonit
08.35
Paavo Pesusieni
09.00
Käräytyskamera
09.30
Koiralle koti
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Poliisit UK: Ajojahti
12.00
Moderni perhe
12.30
Salatut elämät
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Suurmestari UK
15.00
LEGO Masters Australia
16.15
Pilanpäiten
16.30
Huutokaupan metsästäjät
17.00
Simpsonit
17.30
Simpsonit
18.00
Suurmestari UK
19.00
Huutokaupan metsästäjät
19.30
Huutokaupan metsästäjät
20.00
Frendit
20.30
Frendit
21.00
Täydellinen maailma
IMDb
7.5
23.50
Survive the Night
IMDb
4.0
01.45
Suurmestari
02.40
Suurmestari UK
03.40
-04.10
Panttilainaamo
LIVE
7
03.10
Tunnelbanan
04.10
Kiinteistöveljekset
05.20
Asunnon metsästäjät
06.05
Kirpputorikisa
06.30
Kirpputorikisa
06.50
Kokkikisa ruokakaupassa
07.40
Unelmahäät
08.30
Asunnon metsästäjät
09.05
TV Shop
10.05
Asunnon metsästäjät
10.35
Kirpputorikisa
11.05
Kirpputorikisa
11.35
Kiinteistöveljekset
12.35
Kokkaushaaste
13.35
Kokkikisa ruokakaupassa
14.45
Tunnelbanan
15.50
Arktiset vedet
16.20
Arktiset vedet
17.00
Kiinteistöveljekset: Koti loppuelämäksi
18.05
Unelmahäät
19.00
Maanteiden sankarit
20.00
Latela - Lauri ja superautot
20.25
Latela - Lauri ja superautot
21.00
Jurassic World
IMDb
6.9
23.30
Lokakuun taivas
IMDb
7.8
01.55
Building Off the Grid: Cob Cottage
02.55
Tunnelbanan
03.55
-05.00
Kiinteistöveljekset
LIVE
8
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
Puutarhan pelastajat
11.00
Remppa vai muutto UK
12.00
Superkauppiaat
13.00
Välimeren unelmakodit
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Remppa vai muutto: Muuttuiko mieli?
16.00
Superkauppiaat
17.00
Huvila & Huussi Asuntomessuilla
17.30
Huvila & Huussi Asuntomessuilla
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto Suomi
20.00
Mestarileipurit
21.00
Rikkaat ja rahattomat
22.00
Tulossa: Tähdet, tähdet
22.05
Syke
22.35
Syke
23.05
Sinkkuillallinen
00.05
Remppa vai muutto UK
01.10
Temptation Island Suomi
02.05
-03.05
Plus-kokoinen elämäni
LIVE
9
04.05
Australian rajalla
04.35
Australian rajalla
09.00
Me postilaiset
10.00
Massiiviset muutot
11.00
Amerikan rajavartijat
11.30
Amerikan rajavartijat
12.00
Australian rajalla
12.30
Australian rajalla
13.00
Suomen huutokauppakeisari
14.00
Uusi elämä etelässä
15.00
Massiiviset muutot
16.00
Nyt jos koskaan
17.00
Alaskan jäälentokenttä
18.00
Vuorien sankarit
19.00
Panttilainaamon autospesialistit
20.00
Amerikan kovimmat keräilijät
21.00
Tulossa: Veikkausliiga
21.05
Farmi Suomi
22.35
Madventures Suomi
23.35
Panttilainaamon autospesialistit
00.35
Poliisit 2022
01.35
Raskaan kaluston pelastajat
02.35
Uusi elämä etelässä
03.35
-04.05
Australian rajalla
LIVE
10
03.40
Uskomattomat puumajat
04.40
Ghost Adventures
06.00
Valmistuksen salat
06.20
Valmistuksen salat
06.45
Kullan sukeltajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.20
Texas Metal
10.20
Yllätystuunaajat
11.30
Tunnelbanan
12.35
TV Shop
13.35
Valmistuksen salat
14.05
Valmistuksen salat
14.35
Kullan sukeltajat
16.35
Top Gear
18.00
Hengenvaarallinen saalis
18.55
Hoffmanin perheen kultakuume
19.55
Wheeler Dealers
21.00
Top Gear
22.10
Top Gear
23.20
Romuautot rahaksi
00.30
Gold Rush: Parkerin kultareitti
01.40
Maanteiden sankarit
02.40
Arvokaman etsijät
03.40
-04.45
Uskomattomat puumajat
LIVE
11
03.40
90 päivää morsiamena
06.05
Saitureiden säästövinkit
06.30
Say Yes To The Dress: Britannia
06.50
Say Yes to the Dress
07.40
Derricon uskomaton suurperhe
08.30
Superhamstraajat
09.20
90 päivää morsiamena: Sinkkuelämää: Jälkipyykki
10.25
Hengenvaarallisesti lihava
12.30
Eristyksissä: Plathin suurperhe
13.35
Say Yes To The Dress: Britannia
14.10
Saitureiden säästövinkit
14.45
90 päivää morsiamena
16.50
Superhamstraajat
17.55
Liian ruma rakkauteen?
18.55
Saitureiden säästövinkit
19.55
90 päivää morsiamena: Maailmalla: Jälkipyykki
21.00
Extreme Sisters
22.05
Trixie Motel
23.05
Tohtori Paise
00.05
Liian ruma rakkauteen?
01.20
Alaston salaisuuteni
01.55
Saitureiden säästövinkit
02.25
Hengenvaarallisesti lihava
03.35
-05.38
90 päivää morsiamena
12
03.30
Ihmemies MacGyver
04.15
The Orville: New Horizons
05.15
Family Guy
05.35
Huutokaupan metsästäjät
06.00
Moderni perhe
06.20
Moderni perhe
06.40
Simpsonit
07.00
Simpsonit
07.25
Simpsonit
07.45
Moderni perhe
08.05
Moderni perhe
08.25
Tuho-osasto
08.50
Huutokaupan metsästäjät
09.15
Huutokaupan metsästäjät
09.40
Ensisilmäyksellä
10.05
Simpsonit
10.30
Simpsonit
11.00
Family Guy
11.30
Family Guy
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Ensisilmäyksellä
13.30
Ensisilmäyksellä
14.00
Moderni perhe
14.30
Moderni perhe
15.00
Ihmemies MacGyver
16.00
Tuho-osasto
16.30
Simpsonit
17.00
Simpsonit
17.30
Family Guy
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
9-1-1: Lone Star
22.00
Criminal Minds: Beyond Borders
23.00
Family Guy
23.25
Family Guy
23.50
Simpsonit
00.15
Simpsonit
00.40
The Omen
IMDb
5.5
02.40
9-1-1
03.25
-04.10
Ihmemies MacGyver
LIVE
13
03.40
Remontilla rahoiksi
04.50
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
06.30
Neljän tähden illallinen
07.00
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Unelma-asunto auringon alta
10.00
Hääpäiväkirjat
10.30
Hääpäiväkirjat
11.00
Asuntoflippaajat triplaavat
12.00
Emmerdale
12.30
Neljän tähden illallinen
13.00
Grand Designs Uusi-Seelanti
14.00
Unelma-asunto auringon alta
15.00
Huimat huushollit
16.00
Lemmen viemää
17.00
Unelma-asunto Espanjassa
18.00
Grand Designs Uusi-Seelanti
19.00
Unelma-asunto auringon alta
20.00
Hudson & Rex
21.00
Muodin huipulle
22.00
Tohtori Varvas
23.00
Kova laki: Rikollinen mieli
00.00
Hudson & Rex
01.00
Bull
01.50
Tohtori Varvas
02.35
Remontilla rahoiksi
03.30
-04.20
Huimat huushollit
LIVE
14
12.35
Hurja painonpudotus Suomi
13.20
Puutarhan pelastajat
14.10
Toisenlaiset äidit
14.55
Tankkaustarinat
15.20
Tankkaustarinat
15.45
The Voice of Finland: Senior
17.00
Huikeat kakkutaiturit
17.30
Huikeat kakkutaiturit
18.00
Puutarhan pelastajat
19.00
Paratiisihotelli Ruotsi
20.00
Blue Bloods
21.00
Hurjapäät: Tokio Drift
IMDb
6.0
23.10
Tulossa: Burgerimiehet Pohjois-Amerikassa
23.15
Blue Bloods
00.15
Australian rajalla
00.45
100 Places to Be
00.50
100 Places to Be
00.55
100 Places to Be
01.00
-01.35
Paratiisihotelli Tanska
LIVE
15
03.25
Murhaaja kotonani
04.55
Hawaii Life
05.25
Hawaii Life
06.05
Caribbean Life
06.30
Caribbean Life
06.50
Remonttipainajainen
07.40
Asunnon metsästäjät maailmalla
08.35
Hawaii Life
09.05
Hawaii Life
09.35
Superhamstraajat
10.35
90 päivää morsiamena
11.45
Apua! Remonttini meni pieleen
12.50
Caribbean Life
13.20
Caribbean Life
13.50
TV Shop
14.50
Palm Springsin remonttipari
15.20
Palm Springsin remonttipari
15.50
Unelmahäät
17.00
Kotieläinten pelastaja
18.10
Iholla
18.35
Iholla
19.05
Asunnon metsästäjät maailmalla
19.30
Maailman herkullisimmat ruoat
19.55
Kadonneet USA
21.00
Crime Scene Confidential
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
Naked Attraction
00.05
Kuolema yövuorossa
01.15
Hengenvaaralliset vanhemmat
02.25
Kova laki: Erikoisyksikkö
03.25
-04.25
Reasonable Doubt
17
20
03.45
Food Factory
04.05
Saari ilman lakeja: Alaska
04.50
Narco Wars: The Mob
05.35
Australian rajalla
06.00
Australian rajalla
06.20
Pohjoisen valtatien pelastajat
07.05
112 Hätäkeskus
07.50
Yukonin jouksuilla
08.30
Rooman kadonneet aarteet
09.15
Autojen ensiapu
10.15
Junamatkat ylhäältä päin
11.10
Yukonin eläinlääkäri
12.05
Meret ilman vettä
13.05
Running Wild With Bear Grylls
14.00
Saari ilman lakeja
15.00
Lentoturmatutkinta
16.00
Autojen ensiapu
17.00
Superautojen rakentajat
18.00
Mustat faaraot: Uponneet aarteet
19.00
Junamatkat ylhäältä päin
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Salakaupan julmat kasvot
22.00
Inside: Amerikan mafia
23.00
Kaltereiden takana
00.00
Alaskan lentopelastajat
01.00
Salakaupan julmat kasvot
01.50
Inside: Amerikan mafia
02.45
Lentoturmatutkinta
03.25
Food Factory
03.50
-04.10
Food Factory
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Koputus
04.00
Jumala puhuu
04.30
Jerusalem studio
05.00
TV7 Israel News
05.15
Voimaa Sanasta
05.30
Tie on valmis!
05.50
Ester vlog
06.00
Armon kalliolla
06.20
Raamattu puhuu sinulle
06.30
Jumalanpalvelus
07.20
Tulisielu
07.30
Valerie Ellis - Isebelin henki
08.00
Eliinan eväät
08.30
Anna Sanan sytyttää
09.00
Uskosta totta
09.30
Klubi 700
10.00
Raamatun kertomuksia
10.30
Fossiilit - katastrofin todistajat
10.45
20 vuotta ihmeiden lähteellä
11.30
Koputus
12.00
Jumala puhuu
12.30
Jerusalem studio
13.00
TV7 Israel News
13.15
Voimaa Sanasta
13.30
Tie on valmis!
13.50
Ester vlog
14.00
Armon kalliolla
14.20
Raamattu puhuu sinulle
14.30
Jumalanpalvelus
15.20
Tulisielu
15.30
Valerie Ellis - Isebelin henki
16.00
Eliinan eväät
16.30
Anna Sanan sytyttää
17.00
Isännän pöydässä
17.30
Superkirja
18.00
Theo ja ystävät
18.10
Anna kulkee enkelin kanssa
18.25
Evankeliumi Matteuksen mukaan | LUMO
18.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
19.00
Maailman tärkein tehtävä
19.30
Heprealaiskirje
20.00
Rakkauden kosketuksessa
20.30
Love Israel - Baruch Korman
21.00
TV7 Israel News
21.15
Voimaa Sanasta
21.30
Esy Flow
22.30
Evankeliumi särkyneelle
23.25
Timo Kuutti & band
23.30
Elävä yhteys
00.00
Herätyksen läpimurto
00.30
Derek Prince
01.00
Isännän pöydässä
01.30
Superkirja
02.00
Theo ja ystävät
02.10
Anna kulkee enkelin kanssa
02.25
Evankeliumi Matteuksen mukaan | LUMO
02.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
03.00
Maailman tärkein tehtävä
03.30
Heprealaiskirje
04.00
-04.30
Rakkauden kosketuksessa
07.00
Puoli seitsemän
07.30
Mist sä tuut?
07.54
Mist sä tuut?
10.00
Yle Uutiset Uusimaa
10.05
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.10
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.15
Yle Uutiset Häme
10.20
Yle Uutiset Pirkanmaa
10.25
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
10.30
Yle Uutiset Itä-Suomi
10.35
Yle Uutiset Pohjanmaa
10.40
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
10.45
Yle Uutiset Lappi
10.50
Yle Oddasat
10.54
Oddasat
11.10
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.20
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.30
Yle Uutiset Lappi
11.40
Yle Oddasat
11.50
Oddasat
12.05
A-studio
12.50
Jumppahetki: Kehonhallinta
13.00
Kaksi hauskaa vekkulia
IMDb
4.2
14.30
Ylen aamun parhaat
15.25
Sportliv
15.35
Siskonpeti
16.00
Nimipäiväonnittelu: 29.3.
16.01
Pikku Kakkonen
16.03
Pikku Kakkonen
16.15
Eduskuntavaalit 2023: venäjäksi
17.00
Unelmia ja studiohommia
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Siskonpeti: Tanssikokous
18.05
Modernit miehet
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.55
Pirjo
19.00
Akuutti: Diabeteslääke laihduttaa ja hoitaa masennusta?
19.30
Yle Uutiset 20.30
19.55
Urheiluruutu
20.05
A-studio
20.35
Mooseksen perintö
21.25
Mist sä tuut?
21.49
Mist sä tuut?
22.20
Perjantai-dokkari: Kielteinen päätös
22.31
-03.00
Uutisikkuna
06.30
YleX Aamu: Poikelus, Pehkonen ja Parikka striimi
06.55
X3M Live: X3M Morgon
11.00
X3M Live: Supernova
12.55
Viki ja Köpi Show: Kolmen koputuksen taktiikka
14.00
X3M Live: X3M Eftermiddag
14.00
YleX iltapäivä: Aikku ja Libiso striimi
17.25
Specialkväll: Vega <3 riksdagsvalet - du får svar på alla dina frågor om valet
17.57
Abitreenit: Reaali 29.3., yo-koelähetys, kevät 2023
18.55
Lentopallon miesten Mestarien liiga, välieräottelu Ankara - Jastrzębie-Zdrój
19.01
Radion sinfoniaorkesterin konsertti
21.25
-00.45
Lentopallon miesten Mestarien liiga, välieräottelu Kędzierzyn-Koźle - Perugia
02.00
WTA Tennis: Miami
18.20
Mestis pudotuspelit: Ketterä - KOOVEE
18.20
Mestis karsintaottelut: FPS - JHT
18.30
Ravit
19.55
SHL Playoffs: Färjestad - Frölunda
19.55
SHL Playoffs: Örebro - Timrå
20.00
WTA Tennis: Miami
02.00
-04.00
WTA Tennis: Miami
05.00
NBA: Golden State Warriors - New Orleans Pelicans
18.15
Ringette: 3. SM-finaali: RNK Flyers - NoU (Ringette LIVE)
18.20
Naisten Korisliiga: Espoo Basket Team - Vimpelin Veto
18.20
Lentopallon Mestaruusliiga, Naiset: Arctic Volley - Joen Juju
18.20
Miesten Futsal-Liiga: ToPV - FC Kemi
18.25
Koripallon 1. Divisioona: Pyrintö Akatemia B - Karkkila
18.30
TotoTV: STUDIO: Toto65: Vermo / Toto86: Solvalla ja Bergsåker
01.00
Mauritania - Kongon DT
01.00
Haiti - Bermuda
02.00
Jääkiekko: Carolina - Tampa Bay
02.00
Yhd.Neitsyts. - Sint Maarten
02.00
Tennis: Francisco Cerundolo - Lorenzo Sonego
02.08
Jääkiekko: NY Rangers - Columbus
03.00
Kanada - Honduras
03.30
Jääkiekko: Chicago - Dallas
05.00
Costa Rica - Panama
05.00
Jääkiekko: Vegas - Edmonton
11.30
Tennis: Li Tu - Jurij Rodionov
11.30
Tennis: Mikhail Kukushkin - Kenny de Schepper
12.50
TotoTV: Le Mans Ranska
13.00
Tennis: Giulio Zeppieri - Gianluca Mager
13.00
Tennis: Aziz Dougaz - Ricardas Berankis
13.00
Tennis: Dan Added - Antoine Hoang
13.00
Tennis: Miljan Zekic - Timofey Skatov
13.20
TotoTV: Momarken Norja
14.30
Tennis: Luca Van Assche - Giovanni Fonio
14.30
Tennis: Hugo Grenier - Gabriel Diallo
14.30
Tennis: Joao Sousa - Mariano Navone
15.30
Tennis: Luca Van Assche - Giovanni Fonio
16.30
Tennis: Flavio Cobolli - Vit Kopriva
17.27
TotoTV: Reims Ranska
17.30
Tennis: Pablo Llamas Ruiz - Pedro Martinez
19.00
Koripallo: SC Prometey - Umana Reyer Venezia
19.26
TotoTV: Bergsåker Ruotsi
20.00
Tennis: Nicolas Mejia - James Duckworth
20.00
Tennis: Alejandro Tabilo - Enzo Couacaud
20.00
Tennis: Maximilian Neuchrist - Felipe Meligeni Rodrigues Alves
20.15
Tennis: Niklas-Salminen / B. Stevens - Celikbilek / Kuzmanov
21.30
TotoTV: Xpress A Ruotsi
21.30
Tennis: Lammons / Withrow - Glasspool / Heliövaara
21.30
Tennis: Jan Choinski - Daniel Elahi Galan
21.30
Tennis: Renzo Olivo - Thiago Agustin Tirante
21.30
Tennis: Dominik Koepfer - Marcelo Tomas Barrios Vera
21.45
Koripallo: Cedevita Olimpija - JL Bourg-en-Bresse
22.00
Tennis: Emil Ruusuvuori - Jannik Sinner
22.00
Koripallo: CB Canarias - Manresa
23.00
Tennis: Nicolas Moreno De Alboran - Antoine Bellier
02.30
Jääkiekko: Washington - NY Islanders
02.30
Jääkiekko: Toronto - Florida
03.30
-07.30
Tennis: Carlos Alcaraz - Taylor Fritz
02.05
NHL: Detroit - Pittsburgh
02.05
NHL: Carolina - Tampa Bay
02.05
NHL: Boston - Nashville
02.05
NHL: Philadelphia - Montreal
02.05
NHL: NY Rangers - Columbus
02.05
NHL: Detroit - Pittsburgh
02.05
NHL: Carolina - Tampa Bay
02.05
NHL: Boston - Nashville
02.05
NHL: Philadelphia - Montreal
02.05
NHL: NY Rangers - Columbus
02.50
CONCACAF Nations League: Kanada - Honduras
02.50
CONCACAF Nations League: Kanada - Honduras
03.05
NHL: St. Louis - Vancouver
03.05
NHL: St. Louis - Vancouver
03.35
NHL: Chicago - Dallas
03.35
NHL: Chicago - Dallas
04.05
NHL: Calgary - Los Angeles
04.05
NHL: Calgary - Los Angeles
04.50
CONCACAF Nations League: Costa Rica - Panama
04.50
CONCACAF Nations League: Costa Rica - Panama
05.05
NHL: Vegas - Edmonton
05.05
NHL: Vegas - Edmonton
05.35
NHL: San Jose - Winnipeg
05.35
NHL: San Jose - Winnipeg
11.00
Urheilumakasiinit: Golf Central
14.00
NHL: NHL On The Fly
15.00
Snooker: 2023 Tour Championship Snooker
19.40
Käsipallon Mestarien liiga: Kiel - Dinamo Bucuresti
20.30
Golf: 2023 Augusta National Women’s Amateur
21.00
Snooker: 2023 Tour Championship Snooker
21.40
Käsipallon Mestarien liiga: Nantes - Wisla Plock
21.40
Koripallon Euroliiga: Real Madrid - Fenerbahce
02.35
NHL: Toronto - Florida
02.35
NHL: Toronto - Florida
02.35
NHL: Washington - NY Islanders
02.35
-05.45
NHL: Washington - NY Islanders
02.00
WTA Tennis: Miami
04.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
13.59
EURO 2024 -karsintojen huippuhetket
14.50
30 for 30 Series
16.30
UEFA Champions League viikkomakasiini: Epätodennäköistä
16.55
La Liga World
17.25
Kisakatsomo - yleisurheilumakasiini
17.55
Motorsport Mundial
18.20
Mestis: Ketterä - KOOVEE
21.00
Liiga: HIFK - Lukko
23.10
SailGP Highligts: Uusi-Seelanti
23.45
EURO 2024 -karsintojen huippuhetket
00.35
La Liga World
01.05
World Endurance Championship Highlights: 1000 Miles of Sebring
02.00
WTA Tennis: Miami
04.00
-06.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
EURO 2024 -karsinnat: Georgia - Norja
15.29
Red Bull läpimurto: Red Bull Läpimurto
15.50
Liiga: Pelicans - KalPa
17.45
Alpeilla: Behind the Scenes: Alpeilla - Behind the Scenes
18.00
EURO 2024 -karsinnat: Turkki - Kroatia
19.55
SHL Playoffs: Örebro - Timrå
22.30
Sveitsin liiga Playoffs: Bern - Biel
00.20
La Liga Chronicles
00.30
-01.00
Kisakatsomo - yleisurheilumakasiini
06.00
MTV Uutiset Live
17.00
30 for 30 Series
18.20
Mestis: Ketterä - KOOVEE
21.00
SHL Playoffs: Växjö - Luulaja
23.00
Tennis: WTA All Access
23.30
Alpeilla: Suomi: Salla
23.55
La Liga Chronicles
00.00
-05.59
MTV Uutiset Live
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
12.30
30 for 30 Series
14.05
SHL Playoffs: Växjö - Luulaja
16.05
EURO 2024 -karsinnat: Skotlanti - Espanja
17.55
Extreme E Magazine - Electric Odyssey
18.30
Ravit
23.00
EURO 2024 -karsinnat: Englanti - Ukraina
00.50
La Liga Chronicles
01.00
-05.59
MTV Uutiset Live
06.00
Muumilaakson tarinoita
06.25
Muumilaakson tarinoita
06.50
Muumien maailma
07.03
Muumien maailma
07.15
Teletapit
07.40
Teletapit
08.05
Mansikka Marja
08.30
Ikku-Pikku Ritari
08.42
Ikku-Pikku Ritari
08.55
Ikku-Pikku Ritari
09.07
Monchhichi
09.19
Monchhichi
09.31
Muumilaakson tarinoita
09.55
Muumilaakson tarinoita
10.20
Muumien maailma
10.33
Muumien maailma
10.45
Palomies Sami
10.56
Palomies Sami
11.07
Samu
11.20
Taskuvaari
11.33
Taskuvaari
11.46
Teletapit
12.12
Teletapit
12.37
Muumien maailma
12.48
Muumien maailma
13.00
Muumilaakson tarinoita
13.25
Muumilaakson tarinoita
13.50
Ikku-Pikku Ritari
14.03
Ikku-Pikku Ritari
14.16
Puuha-Pete
14.27
Puuha-Pete
14.38
Samu
14.52
Mansikka Marja
15.15
Possu ja Kärpänen
15.40
Viidakon veijarit
15.55
Zig & Sharko
16.04
Zig & Sharko
16.13
Denver
16.27
Tintin seikkailut
16.51
Professori Balthazar
16.58
Professori Balthazar
17.05
Oggi ja torakat
17.30
Oggi ja torakat
17.55
Paavo Pesusieni
18.20
Daltonit
18.45
Daltonit
19.10
Lucky Luken uudet seikkailut
19.35
Dronix
03.45
Keinottelua
IMDb
6.6
07.20
On Set
07.50
Star File
07.55
On Set
08.25
Star File
08.40
Päivä päivältä
IMDb
7.9
10.25
Maya Nilo (Laura)
IMDb
6.8
12.00
Hokkus pokkus Mikko Mallikas
IMDb
5.9
13.15
Pohjoisen sankarit
IMDb
4.8
14.45
Sähköputkimies
IMDb
6.1
16.20
Brainwashed: Sex-Camera-Power
IMDb
6.4
18.05
Nuori Astrid
IMDb
7.1
20.10
Lancaster
22.00
A Long Way Down
IMDb
6.3
23.35
Klo 15:10 lähtö Yumaan
IMDb
7.7
01.35
Headhunters
IMDb
7.5
03.15
-04.45
Beck: Itkevä poliisi (46)
IMDb
6.2
03.50
The Pact
04.50
The Beast Must Die
05.35
Solsidan - onnea onkimassa
06.05
Solsidan - onnea onkimassa
06.30
Ronja Ryövärintytär
06.55
Ronja Ryövärintytär
07.20
Pidätä henkeä!
07.35
Pidätä henkeä!
07.55
H2O
08.20
Lasse-Maijan etsivätoimisto
09.05
Downton Abbey
10.00
Downton Abbey
10.55
Käsi sydämellä
11.20
Bomb Girls
12.05
Tervetuloa Sjölyckaniin!
12.30
Tervetuloa Sjölyckaniin!
12.55
Irralliset
13.40
Irralliset
14.25
Likea
14.45
Likea
15.05
Yellowstone
15.55
Yellowstone
16.45
Downton Abbey
17.40
Downton Abbey
18.40
Pidätä henkeä!
18.55
Pidätä henkeä!
19.10
H2O
19.40
Lasse-Maijan etsivätoimisto
20.25
Astrid & Lilly Save the World
21.10
Padelunelmia
21.35
Padelunelmia
22.00
Sokaistuneet
22.45
Sokaistuneet
23.30
Bmf
00.25
Bmf
01.15
Code 37
02.05
Code 37
02.55
The Pact
03.55
-04.55
The Pact
03.10
Jano
IMDb
6.5
04.30
Mansikkapaikka
IMDb
8.1
06.05
Jim och piraterna Blom
IMDb
6.1
07.35
Peppi Pitkätossu karkuteillä
IMDb
6.8
09.10
Pelle flyttar till Komfusenbo
09.35
Kanavaralli - eli kuka poisti tapin veneestä?
IMDb
5.8
11.15
Pommi lentäjänä
IMDb
4.9
12.50
Vi hade i alla fall tur med vädret - igen
IMDb
4.0
14.25
Seuramatkat 2 - hassunhauska hiihtoloma
IMDb
6.6
16.00
Elvira Madigan
IMDb
7.0
17.25
Kidz in da Hood
IMDb
4.9
19.00
Misa Mi
IMDb
5.8
20.20
Syyttömänä vankilassa
IMDb
5.8
22.00
Metsästäjät 1
IMDb
7.0
23.50
Ikuistetut hetket
02.00
Amorosa
IMDb
5.7
03.55
-05.45
Black Jack
IMDb
5.7
04.00
Prizefighter: The Life Of Jem Belcher
IMDb
5.5
06.00
Abducted
IMDb
4.6
08.00
Wild Mountain Thyme
IMDb
5.7
10.00
Mom Squad
IMDb
5.7
12.00
Words on Bathroom Walls
IMDb
7.1
14.00
Miss Viborg
IMDb
6.5
15.40
Everything Everywhere All At Once
IMDb
7.9
18.00
American Underdog
IMDb
7.1
20.00
Abducted
IMDb
4.6
22.00
Bullet Train
IMDb
7.3
00.05
The Enforcer
IMDb
5.3
02.00
Barbarians
IMDb
4.7
04.00
-06.01
Bullet Train
IMDb
7.3
03.25
Jackpot
IMDb
6.6
05.00
Heist
IMDb
6.1
06.45
The Way Back
IMDb
7.3
08.55
Kon-Tiki
10.50
12 Mighty Orphans
IMDb
6.9
12.45
8 Mile
14.35
Oblivion
IMDb
7.0
16.40
Men in Black: International
IMDb
5.6
18.35
Spider-Man: No Way Home
IMDb
8.2
21.00
Heist
IMDb
6.1
23.00
Jackpot
IMDb
6.6
00.55
Jumanji: The Next Level
IMDb
6.7
02.55
-04.29
Unlocked
IMDb
6.3
03.10
Taistelija
05.05
The Card Counter
IMDb
6.2
07.00
The Best of Me
IMDb
6.6
09.00
Chocolat
IMDb
7.3
11.00
The Kids Are All Right
IMDb
7.0
12.45
Truth
IMDb
6.2
14.50
The Broken Hearts Gallery
IMDb
6.3
16.40
Robin Hood - varkaiden ruhtinas
IMDb
6.9
19.00
Spencer
IMDb
6.6
21.00
The Card Counter
IMDb
6.2
23.00
Taistelija
01.00
Rinnakkaiset äidit
IMDb
7.1
03.00
-04.46
Pioneer - sukellus meren syvyyksiin
04.00
Näin ystävien kesken
IMDb
6.2
06.00
Ellin seikkailut
IMDb
6.1
08.00
Ballerina
IMDb
6.7
10.00
Smurffit 2
IMDb
5.3
12.00
Surf’s up 2: Vaahtopäiden Valtiaat
IMDb
4.5
14.00
Jättipäärynä, joka kasvoi talon kokoiseksi
16.00
Kung Fu Panda 3
IMDb
7.1
18.00
Bigfoot Junior
IMDb
6.1
20.00
Ellin seikkailut
IMDb
6.1
22.00
Pitch Perfect 2
IMDb
6.4
00.00
Näin ystävien kesken
IMDb
6.2
02.00
-03.58
Ghostbusters: Afterlife
IMDb
7.1
04.05
NHL: Calgary Flames - Los Angeles Kings
10.00
NHL: Calgary Flames - Los Angeles Kings
12.00
Koripallon Euroliiga: Partizan Belgrad - Barcelona
14.00
NASCAR Highlights: EchoPark Automotive Grand Prix
15.00
NHL: Minnesota Wild - Seattle Kraken
17.00
Mobil 1 The Grid
17.30
NHL: Calgary Flames - Los Angeles Kings
19.30
Koripallon Euroliiga: Partizan Belgrad - Barcelona
21.40
-23.45
Koripallon Euroliiga: Real Madrid - Fenerbahce
02.05
NHL: Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning
05.05
NHL: Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers
10.00
NHL: Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning
12.00
NHL: Chicago Blackhawks - Dallas Stars
14.00
NHL On The Fly
15.00
NHL: Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers
17.00
NHL: Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning
19.00
NHL On The Fly
20.00
NHL: Chicago Blackhawks - Dallas Stars
22.00
NHL: Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers
02.35
-06.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
03.35
NHL: Chicago Blackhawks - Dallas Stars
12.00
Valioliiga: Premier League Stories
12.30
Valioliiga: Premier League Netbusters
13.00
Bundesliiga: Bundesliga Highlights: 25. kierros
14.00
NHL: Chicago Blackhawks - Dallas Stars
16.00
Naisten Superliiga: Manchester City - Chelsea
18.00
Valioliiga: Arsenal - Crystal Palace
20.00
FA Cup: Manchester United - Fulham
22.00
NHL: Chicago Blackhawks - Dallas Stars
02.35
-06.00
NHL: Washington Capitals - New York Islanders
02.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
14.00
NHL Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins
22.00
Premier League Review
23.00
PL Stories
23.30
DP World Tour Highlights Jonsson Workwear Open
00.30
NHL New York Rangers - Columbus Blue Jackets
02.30
-07.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
11.00
RedBull TV
19.30
UEFA Europa League Manchester United - Betis
22.00
-00.30
Tanskan Superliiga Randers FC - AGF
10.00
DP World Tour Highlights Jonsson Workwear Open - 4. kierros
11.00
Golf Central
12.00
LPGA Tour LPGA Drive On Championship - 4. kierros
15.00
DP World Tour WGC Dell Match Play Championship - 5. päivä
20.00
Asian Tour World City Championship - 4. kierros
00.00
DP World Tour Highlights Jonsson Workwear Open - 4. kierros
01.00
Roots Shane Lowry
01.30
The Golf Fix Longest Year Ever
02.00
-03.05
Golf Central
02.05
NHL New York Rangers - Columbus Blue Jackets
05.05
NHL Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers
12.00
NHL Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins
14.00
NHL On The Fly
15.00
Maastohiihto 20 km, perinteinen tyyli, yhteislähtö (N)
16.15
Maastohiihto 20 km, perinteinen tyyli, yhteislähtö (M)
17.30
NHL New York Rangers - Columbus Blue Jackets
19.30
NHL Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers
21.30
NHL Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins
23.30
NHL On The Fly
00.30
NHL New York Rangers - Columbus Blue Jackets
02.35
-05.30
NHL Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
02.05
NHL Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins
05.35
NHL San Jose Sharks - Winnipeg Jets
15.00
European Qualifiers Matchnight Highlights SE
00.00
PL Stories
02.35
-05.30
NHL Washington Capitals - New York Islanders
16.30
European Qualifiers Matchnight Highlights SE
17.30
Maaottelu Tyskland-Belgien
23.30
-00.00
PL Stories
03.35
Takamaiden rekankuljettajat 509
04.25
Jokihirviöt Luunmurskaaja
05.15
Jokihirviöt Ihmissyöjäpeto
06.05
Jade Fever Nuori kaveri ja puoliperävaunu
07.05
Jokihirviöt Koralliriutan tappaja
07.55
Jokihirviöt Malesian järvihirviö
11.50
Jääviikingit 201
12.35
Jääviikingit 202
13.25
Jääviikingit 203
14.10
Jääviikingit 204
14.55
Jääviikingit 205
15.45
Jääviikingit 206
16.30
Jääviikingit 207
17.15
Jääviikingit 208
18.00
Jokihirviöt Koralliriutan tappaja
18.50
Jokihirviöt Malesian järvihirviö
19.40
Australian kullankaivajat 708
20.25
Australian kullankaivajat 709
21.15
Australian kullankaivajat 710
22.00
Kuormaajat mutavuorella Takametsien tuskaa
22.45
Kuormaajat mutavuorella Kehätie
23.30
Jokihirviöt Meren salaisuudet
00.20
Jokihirviöt Tulivuorisaaren kauhu
01.10
Australian kullankaivajat 605
01.55
Australian kullankaivajat 606
02.40
Takamaiden rekankuljettajat 510
03.30
-04.15
Takamaiden rekankuljettajat 511
03.55
Muinaiset rakentajat Muinaiset vesireitit
04.50
Kadonneen arkin salaisuudet Arkin voima
05.30
Muinaiset mahtirakennukset Angkor Wat
06.30
Museon mysteerit Lancelot-yksisarvinen, ja muita juttuja
06.50
Kummia kapistuksia Paristo, kirkuva muumio ja keskiaikainen rautakäsi
07.40
Espanjaa tekemässä Uudelleenvalloitus
08.45
Auki koodatut aarteet Oikea Baabelin torni
09.40
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä Midwayn taistelu
10.45
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta Caenin taistelu
11.50
Toisen maailmansodan huijaukset Verkkoja kudotaan
12.50
Muinaiset rakentajat Muinaiset vesireitit
13.55
Kadonneen arkin salaisuudet Arkin voima
14.50
Muinaiset mahtirakennukset Angkor Wat
15.55
Espanjaa tekemässä Uudelleenvalloitus
17.00
Kummia kapistuksia Paristo, kirkuva muumio ja keskiaikainen rautakäsi
17.55
Auki koodatut aarteet Oikea Baabelin torni
18.55
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä Midwayn taistelu
19.55
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta Caenin taistelu
21.00
Toisen maailmansodan huijaukset Verkkoja kudotaan
22.00
Kuninkaalliset: tiukasti kruunussa kiinni Serkkujen sota
23.00
Kuninkaalliset: kadotetut kirjeet Kapina
00.00
Kuuden vaimon salaisuudet Avioero
01.10
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä Midwayn taistelu
02.15
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta Normandian maihinnousu
03.15
-04.05
Toisen maailmansodan huijaukset Verkkoja kudotaan
03.50
Isoimmat & pahimmat Kuningaskobra: Äärimmäistä myrkkyä ja älykkyyttä
04.35
Yorkshiren eläinlääkäri 201
05.20
Yorkshiren eläinlääkäri 202
06.05
Yorkshiren eläinlääkäri 203
07.15
Villikarhut Pyydystä ja päästä
07.35
Yorkshiren eläinlääkäri 1012
08.20
Yorkshiren eläinlääkäri 1013
09.05
Yorkshiren eläinlääkäri 1101
09.50
Jokihirviöt Kissakalan paluu
10.40
Jokihirviöt Jääkylmä tappaja
11.35
Kehitys Suojele
12.30
Kehitys Liiku
13.20
Kehitys Palauta
14.15
Kylmä dinosaurusjuttu
15.00
Jokihirviöt Kissakalan paluu
15.50
Jokihirviöt Jääkylmä tappaja
16.40
Nisäkkäiden nousu
17.35
Kehitys Suojele
18.30
Kehitys Liiku
19.25
Kehitys Palauta
20.15
Jokihirviöt Syvyyksien tappajat: Osa 1
21.10
Jokihirviöt Syvyyksien tappajat: Osa 2
22.00
Planeetta riutta Kilpikonnien pelastusta Raine-saarella
22.55
Planeetta riutta Riutan elvytystä
23.45
Planeetta riutta Kitahain suojelua
00.40
Nisäkkäiden nousu
01.30
Australian käärmeentaltuttajat Virheellinen identiteetti
01.55
Australian käärmeentaltuttajat Ankkaa ruokalistalla
02.20
Dominic Monaahan ja villi luonto 104
03.05
Dominic Monaahan ja villi luonto 105
03.55
-04.40
Isoimmat & pahimmat Teksasin alligaattorit: Tulvat ja muuttuva maailma
02.27
Curling: MM-kisat, Sandviken
04.03
Snooker: Six Red Championship, Finaali
04.46
Surffaus: World League Championship Tour, Sunset Beach
05.33
Motocross: MM-sarja, Argentiina
06.11
Motocross: MM-sarja, Argentiina
07.00
Pyöräily: Maailmankiertue, Katalonian ympäriajo
07.47
Curling: MM-kisat, Sandviken
09.23
Ratsastus: Saut Hermès, Pariisi
10.04
Ratsastus: Saut Hermès, Pariisi
10.49
Ratsastus: Saut Hermès, Pariisi
12.20
Pyöräily: Maailmankiertue, Katalonian ympäriajo
13.05
Tennis: ATP Uncovered
13.38
Snooker: Six Red Championship, Finaali
15.10
Pyöräily: Across Flanders, Belgia
17.56
Pyöräily: Monumental Cobbles
19.00
Olympialaiset: The Power of the Olympics
19.15
Olympialaiset: Breaking Barriers
20.10
Pyöräily: Maailmankiertue, E3 Classic
22.00
Tennis: ATP1000 Miami
23.34
Tennis
02.48
Golf: PGA Tour, Corales Championship
03.00
-03.30
Pyöräily: Ranskan Cup, Grand Prix Denain
03.56
Golf: PGA Tour, Corales Championship
04.45
Pyöräily: Maailmankiertue, Trofeo Alfredo Binda
06.06
Pyöräily: Maailmankiertue, Trofeo Alfredo Binda
07.00
Golf: PGA Tour, Corales Championship
08.53
Miekkailu: Grand Prix, Busan
09.51
Pyöräily: Maailmankiertue, Katalonian ympäriajo
10.47
Pyöräily: Maailmankiertue, Brugge De Panne
12.40
Formula E: MM-sarja, Sao Paulo
13.37
Golf: PGA Tour, Corales Championship
15.34
Curling: MM-kisat, Sandviken
17.33
Snooker: Six Red Championship, Finaali
19.00
Pyöräily: Maailmankiertue, Katalonian ympäriajo
19.58
Formula E: MM-sarja, Sao Paulo
20.58
Pyöräily: Cycling Show
21.30
Discovery Golf
21.56
Ratsastus: Saut Hermès, Pariisi
22.48
Ratsastus: Saut Hermès, Pariisi
23.46
Ratsastus: Saut Hermès, Pariisi
01.38
Pyöräily: Maailmankiertue, Katalonian ympäriajo
02.43
Pyöräily: Maailmankiertue, Katalonian ympäriajo
03.39
-05.27
Pyöräily: Maailmankiertue, Brugge De Panne
03.45
Eläinten tappeluklubi: Harmaakarhut, guanakot, kuoriaiset
04.30
Eläinten tappeluklubi: Koalat ja ahmat
05.15
Amerikan villit maat: Appalakkien salaisuudet
06.00
Yukonin eläinlääkäri: Kiivas biisoni
06.25
Koirat kuriin: Taistele tai pakene
06.50
Uskomattomat eläimet: Kissat ja sammakot
07.15
Uskomattomat eläimet: Sarvikuonot ja pöllöt
07.40
Jokin puri minua!: Öiset puremat
08.20
Jokin puri minua!: Isot ja suomuiset purijat
09.05
Legends of Venom
09.50
Eläinmatkat
10.35
Jokin puri minua!: Öiset puremat
11.20
Jokin puri minua!: Isot ja suomuiset purijat
12.05
Jokin puri minua!: Hampaat polulla
12.50
Legends of Venom
13.35
Otusten auttajat: Maaseudun eläinlääkärit: Hengenpelastava siirre
14.20
Otusten auttajat: Maaseudun eläinlääkärit: Totuus hampaista
15.00
Otusten auttajat: Maaseudun eläinlääkärit: Pöllön onnea
15.45
Eläinmatkat
16.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol: Nenäkästä
17.15
Uskomaton eläinlääkäri Pol: Kaksi muuta yhdellä hinnalla
18.00
Hirviökala: Jättiläismonni
18.45
Hirviökala: Episodi 4
19.30
Eläinmatkat
20.10
Hirviökala: Jättiläismonni
20.55
Uskomaton eläinlääkäri Pol: Hullu Polfessori
21.40
Uskomaton eläinlääkäri Pol: Välkky possu
22.20
Otusten auttajat: Maaseudun eläinlääkärit: Hengenpelastava siirre
23.05
Hirviökala: Jättiläismonni
23.50
Legends of Venom
00.35
Jokin puri minua!: Öiset puremat
01.20
Jokin puri minua!: Isot ja suomuiset purijat
02.00
Jokin puri minua!: Hampaat polulla
02.45
Eläinmatkat
03.30
-04.10
Jokin puri minua!: Öiset puremat
03.40
Moonshiners
04.50
Kindig Customs
06.00
How Do They Do It?
06.25
Barnwood Builders
07.15
Gold Divers
08.05
How Do They Do It?
08.30
How Do They Do It?
09.00
Wheeler Dealers
10.05
Kindig Customs
11.10
Deadliest Catch
12.15
Gold Rush
14.25
How Do They Do It?
15.00
How Do They Do It?
15.30
Salvage Hunters
16.40
Salvage Hunters
17.50
Wheeler Dealers
18.55
Wheeler Dealers
20.00
Salvage Hunters: The Restorers
21.00
Maine Cabin Masters
22.05
Legendary Locations
23.10
Flying Wild Alaska
00.15
Dual Survival
01.25
Maine Cabin Masters
02.35
Legendary Locations
03.40
-04.50
Moonshiners
03.48
Cooper's Treasure
04.36
Expedition X
05.24
How It's Made
05.48
How It's Made
06.12
How Do They Do It?
06.36
How Do They Do It?
07.00
How to Build... Everything
07.24
How to Build... Everything
07.48
How to Build... Everything
08.12
How to Build... Everything
08.36
How to Build... Everything
09.00
Morgan Freeman's Through The Wormhole
09.48
Morgan Freeman's Through The Wormhole
10.36
Morgan Freeman's Through The Wormhole
11.24
You Have Been Warned
12.12
You Have Been Warned
13.00
How Do They Do It?
13.24
How Do They Do It?
13.50
How Do They Do It?
14.14
How Do They Do It?
14.38
How Do They Do It?
15.02
How Do They Do It?
15.26
Cooper's Treasure
16.14
Cooper's Treasure
17.02
How the Earth Works
17.50
How the Universe Works
18.40
How the Universe Works
19.30
How to Build... Everything
19.55
How to Build... Everything
20.20
How to Build... Everything
20.45
How to Build... Everything
21.10
How to Build... Everything
21.35
How to Build... Everything
22.00
In Search Of Monsters
22.50
In Search Of Monsters
23.40
The Alaska Triangle
00.30
The Alaska Triangle
01.20
How the Earth Works
02.10
How the Earth Works
03.00
How the Earth Works
03.48
-04.36
Expedition X
03.00
Evil Lives Here
04.00
American Monster
05.00
Predator At Large
06.00
Predator At Large
07.00
Web of Lies
08.00
Web of Lies
09.00
Broken Harts
11.00
American Monster
12.00
American Monster
13.00
Southern Fried Homicide
14.00
Southern Fried Homicide
15.00
Murder In The Heartland
16.00
Murder In The Heartland
17.00
The Murder Tapes
18.00
The Murder Tapes
19.00
Swamp Murders
20.00
Swamp Murders
21.00
Murder Under The Friday Night Lights
22.00
The Murder Tapes
23.00
Body Cam: EMT
00.00
Body Cam
01.00
Body Cam
02.00
Diabolical
03.00
Diabolical
04.00
-05.00
Swamp Murders
03.15
Expedition Mungo
04.00
Expedition Mungo
04.45
Lone Star Law
05.30
Tanked
06.15
Pit Bulls & Parolees
07.00
My Cat From Hell
07.50
My Cat From Hell
08.40
Lone Star Law
09.30
Tanked
10.25
Pit Bulls & Parolees
11.20
My Cat From Hell
12.15
Lone Star Law
13.10
Tanked
14.05
Pit Bulls & Parolees
15.00
Celebrity Animal Encounters
15.30
Celebrity Animal Encounters
16.00
The Crocodile Hunter: Best Of Steve Irwin
17.00
My Cat From Hell
18.00
Lone Star Law
19.00
Tanked
20.00
Pit Bulls & Parolees
21.00
Tiger Shark Beach
22.00
Isle Of Jaws: Blood Brothers
23.00
Edge of Alaska
00.00
The Zoo
01.00
The Zoo
01.45
Edge of Alaska
02.30
Pit Bulls & Parolees
03.15
The Zoo
04.00
-04.45
The Zoo
03.00
Paranormal Emergency
04.00
Haunted Towns
05.00
The Unexplained Files
06.00
Expedition Unknown
07.00
Ice Cold Gold
08.00
Treasure Quest: Snake Island
09.00
In Search Of Monsters
10.00
Mysteries At The Museum
11.00
Mysteries At The Museum
12.00
NASA's Unexplained Files
13.00
Expedition Unknown
14.00
Ice Cold Gold
15.00
Treasure Quest: Snake Island
16.00
In Search Of Monsters
17.00
Mysteries At The Museum
18.00
Mysteries At The Museum
19.00
NASA's Unexplained Files
20.00
Expedition Unknown
21.00
Ghost Asylum
22.00
Alaska Haunting
23.00
Kindred Spirits
00.00
The Unexplained Files
01.00
The Osbournes Want To Believe
02.00
Destination Fear
03.00
Mountain Monsters
04.00
-05.00
Paranormal Lockdown With Nick Groff
03.45
Sport Today
04.00
BBC World News
04.30
Asia Business Report
04.45
Sport Today
04.55
Witness History
05.00
BBC World News
05.30
Asia Business Report
05.45
Sport Today
06.00
BBC World News
06.30
HARDtalk
07.00
BBC World News
07.30
World Business Report
08.00
BBC World News
08.30
World Business Report
08.55
Click
09.00
BBC World News
09.30
BBC World News
09.45
World Business Report
09.55
Witness History
10.00
BBC World News
10.30
Witness History: Women-Led Movements
11.00
BBC World News
11.30
HARDtalk
12.00
BBC News
13.00
Live With Lucy Hockings
13.30
World Business Report
13.45
Sport Today
13.55
Click
14.00
Live With Lucy Hockings
14.30
Live With Lucy Hockings
14.55
Witness History
15.00
Impact with Yalda Hakim
15.30
Impact with Yalda Hakim
16.00
Impact with Yalda Hakim
16.30
World Business Report
16.45
Sport Today
16.55
Click
17.00
Impact with Yalda Hakim
17.30
HARDtalk
18.00
Global with Matthew Amroliwala
18.30
Global with Matthew Amroliwala
19.00
Global with Matthew Amroliwala
19.30
Tba
20.00
Global with Matthew Amroliwala
20.30
Focus on Africa
21.00
Outside Source
21.30
Outside Source
22.00
Outside Source
22.30
Sport Today
22.55
Witness History
23.00
Context
23.30
Context
00.00
BBC World News America
00.30
HARDtalk
01.00
Newsday
01.30
Asia Business Report
01.45
Sport Today
01.55
Click
02.00
Newsday
02.30
Asia Business Report
02.45
Sport Today
03.00
Newsday
03.30
Asia Business Report
03.45
Sport Today
04.00
-04.30
BBC World News
03.55
Ridiculousness
04.15
Night Videos
07.00
MTV Breakfast Club
10.15
Teen Mom: Young & Pregnant
10.55
Teen Mom: Young & Pregnant
11.35
Teen Mom: Young & Pregnant
12.20
Teen Mom: Young & Pregnant
13.05
Teen Mom: Young & Pregnant
13.45
Just Tattoo Of Us
14.35
Just Tattoo Of Us
15.20
Just Tattoo Of Us
16.05
Ghosted: Love Gone Missing
16.50
Ridiculousness
17.15
Ridiculousness
17.40
Ridiculousness
18.05
Ridiculousness
18.25
Ridiculousness
18.55
Catfish: The TV Show
19.40
Catfish: The TV Show
20.20
Catfish: The TV Show
21.00
Catfish: The TV Show
21.40
Ridiculousness
22.10
Ridiculousness
22.35
Ridiculousness
23.00
The Challenge: Ride or Dies
00.00
Jersey Shore Family Vacation
00.50
Ridiculousness
01.15
Ridiculousness
01.40
Ridiculousness
02.05
Geordie Shore: The Reunion Series
02.50
Geordie Shore: The Reunion Series
03.35
Ridiculousness
04.00
-04.20
Ridiculousness
03.00
Non-Stop Hits
08.00
Non-Stop Hits
12.00
MTV Top 20
13.05
Totally 10s!
16.00
Today's Top Hits
17.00
Totally 10s!
19.00
Worldwide Hits
21.00
P!nk: Greatest Hits
22.00
Totally 10s!
23.00
Worldwide Hits!
02.00
MTV Top 20
03.05
-07.59
Non-Stop Hits
23.00
... So 80s!
04.00
... So 80s!
06.00
Non-Stop 80s Wonder Women!
10.00
50 Greatest Female Voices Of ..
13.35
I Want My MTV 80s Wonder Women!
18.00
Forever 80s Girls!
20.00
Who's That 80s Girl?
22.00
80s Women Rock!
23.00
I Want My MTV 80s Wonder Women!
04.00
-05.59
... So 80s!
03.00
90s Mixtape!
06.00
Ultimate 90s Playlist!
09.00
Girl Power Hour!
10.00
Smells Like... The 90s!
13.00
Boys vs Girls: 90s Hits!
16.00
Alternative Nation!
17.00
Mmm Bop! Perfect Pop
20.00
Non-Stop Europop!
23.00
Alternative Nation!
00.00
Ultimate 90s Playlist!
03.00
-06.00
90s Mixtape!
22.00
Non-Stop Nostalgia
04.00
Non-Stop Nostalgia
06.00
Non-Stop Nostalgia
10.00
2 4 1 Hits!
11.00
We Love The 00s!
16.00
2 4 1 Hits!
17.00
Hits Don't Lie
21.00
Can't Fight The Pop Ballads!
22.00
Non-Stop Nostalgia
04.00
-05.59
Non-Stop Nostalgia
03.00
The Rock Zone!
04.00
Muse: MTV World Stage
04.45
MTV Unplugged: Bastille
05.30
HD Hits!
07.00
Global Beats!
08.00
MTV Rewind: 2015
09.00
MTV Top 20
10.05
Paramore x The 1975 x Twenty...
11.00
Global Beats!
12.00
The Rock Zone!
13.00
MTV World Stage: Alicia Keys
13.20
MTV Push Live 2020: Raye
13.45
World Stage: Marshmello
14.05
MTV World Stage: Hardwell
14.30
HD Hits!
16.00
MTV Rewind: 2015
17.00
MTV Top 20
18.00
Paramore x The 1975 x Twenty...
19.00
Global Beats!
20.00
The Rock Zone!
21.00
Muse: MTV World Stage
21.45
MTV Unplugged: Bastille
22.30
HD Hits!
00.00
MTV Rewind: 2015
01.00
MTV Top 20
02.00
Paramore x The 1975 x Twenty...
03.00
The Rock Zone!
04.00
-04.20
MTV World Stage: Alicia Keys
02.00
Big Tunes!
08.00
100% Party Tunes!
13.00
Reload! Club Classics
14.00
Hands Up 4 Becky Hill!
15.30
Big Tunes!
16.00
Big Tunes!
19.00
Ultimate Rap & RnB
20.00
100% Party Tunes!
00.00
Reload! Club Classics
01.00
Ultimate Rap & RnB
02.00
-08.00
Big Tunes!
03.55
Pipsa Possu
04.00
Pipsa Possu
04.05
Pipsa Possu
04.10
Bubble Guppies
04.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
04.55
Sinä ja Sinin arvoitukset
05.15
Merikapteeni Santiago
05.35
Santiago of the Seas
05.45
Vauvahain suuri show
06.00
Vauvahain suuri show
06.10
Piku Kokki
06.20
PAW Patrol
06.45
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
07.00
Pipsa Possu
07.00
Pipsa Possu
07.04
Pipsa Possu
07.05
Pipsa Possu
07.10
Pipsa Possu
07.15
Anna ja ystävät
07.20
Anna ja ystävät
07.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
07.50
PAW Patrol
08.15
PAW Patrol
08.25
Peurapartio
08.45
Peurapartio
09.10
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.30
Piku Kokki
09.45
BARBAPAPA ja perhe
10.05
BARBAPAPA ja perhe
10.30
Vauvahain suuri show
10.50
Vauvahain suuri show
11.05
Anna ja ystävät
11.10
Anna ja ystävät
11.20
Anna ja ystävät
11.25
Anna ja ystävät
11.35
Anna ja ystävät
11.40
Anna ja ystävät
11.50
Pipsa Possu
11.55
Pipsa Possu
12.00
Pipsa Possu
12.05
Pipsa Possu
12.10
Pipsa Possu
12.15
Pipsa Possu
12.20
Pipsa Possu
12.25
Barbapapa ja perhe
12.35
BARBAPAPA ja perhe
13.00
Blaze ja monsterikoneet
13.20
Blaze ja Monsterikoneet
13.45
PAW Patrol
14.05
PAW Patrol
14.30
Peurapartio
14.50
Peurapartio
15.05
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.45
Pipsa Possu
15.50
Pipsa Possu
15.55
Pipsa Possu
16.00
Pipsa Possu
16.05
Bubble Guppies
16.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
16.50
Sinä ja Sinin arvoitukset
17.15
Merikapteeni Santiago
17.35
Santiago of the Seas
17.45
Vauvahain suuri show
18.00
Vauvahain suuri show
18.10
Piku Kokki
18.25
PAW Patrol
18.50
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
19.00
Pipsa Possu
19.05
Pipsa Possu
19.10
Anna ja ystävät
19.15
Anna ja ystävät
19.25
BARBAPAPA ja perhe
19.45
Sinä ja Sinin arvoitukset
20.10
PAW Patrol
20.30
Peurapartio
20.55
Peurapartio
21.15
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.30
Piku Kokki
21.45
BARBAPAPA ja perhe
22.05
BARBAPAPA ja perhe
22.30
Vauvahain suuri show
22.50
Vauvahain suuri show
23.05
Anna ja ystävät
23.10
Anna ja ystävät
23.20
Anna ja ystävät
23.25
Anna ja ystävät
23.35
Anna ja ystävät
23.40
Anna ja ystävät
23.50
Pipsa Possu
23.55
Pipsa Possu
00.00
Pipsa Possu
00.05
Pipsa Possu
00.10
Pipsa Possu
00.15
Pipsa Possu
00.20
Pipsa Possu
00.25
Barbapapa ja perhe
00.35
BARBAPAPA ja perhe
01.00
Blaze ja monsterikoneet
01.20
Blaze ja Monsterikoneet
01.45
PAW Patrol
02.05
PAW Patrol
02.30
Peurapartio
02.50
Peurapartio
03.05
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.50
Pipsa Possu
03.55
Pipsa Possu
04.00
-04.05
Pipsa Possu
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Jättekiva
,
Snooker: MM-kisojen välierä
,
Poliisikoira Rex
,
Jääkiekon 18-vuotiaiden MM: 1. puolivälierä (u)
,
Tabu
,
Haluatko miljonääriksi?
,
Omerta 6/12
,
Salatut elämät
,
Suuri seikkailu
,
Syke
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset