Blogit
Vaihtoautot
Viihde
Tietovisat
Reseptit
Horoskooppi
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
19
Tiistai
Kanavat
Vain tulevat
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
06.25
Ylen aamu
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
10.44
Tarinoita metsästä: Tiaiset
10.50
Yle Uutiset Uusimaa
10.55
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.00
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.05
Yle Uutiset Häme
11.10
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.15
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.20
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.25
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.30
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.35
Yle Uutiset Lappi
11.40
Yle Oddasat
11.45
Oddasat
12.00
MOT
12.30
Mahdoton tapaus
13.25
Anna-Liisa
IMDb
6.2
14.40
Arkistokuvia: Takapihoilta valoon
14.56
Sadan vuoden sankarit
15.20
Viimeinen sana
15.51
A-studio
16.35
Yle Uutiset selkosuomeksi
16.40
Yle Oddasat
16.45
Novosti Yle
16.50
Yle Uutiset viittomakielellä
16.55
Yle Uutiset alueeltasi
17.00
Yle Uutiset 17.00
17.07
Mahdoton tapaus
18.00
Yle Uutiset 18.00
18.21
Puoli7 tänään
18.23
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Prisma: Sään armoilla
19.53
Akuutti - terveys on aina ajankohtainen
20.00
Modernit miehet
20.24
Tarinoita metsästä: Kesälinnut
20.30
Yle Uutiset 20.30
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Perjantai-dokkari
21.40
Tarinoita järviltä
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.01
Houkutus naapurissa
22.50
Oddasat
23.05
Perjantai
23.45
-00.15
Puoli seitsemän
LIVE
2
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 19.3.
06.53
Hei Taavi
07.00
Richard Scarry: Touhulan arvoituksia
07.24
Aamuvieras
07.28
Nelli ja Noora
07.36
Onni-siili
07.43
Katti Matikainen ja Nakkirakki
07.45
Pippa ja Popi
07.53
Kiri ja Lolo
07.58
Aamutuuma
07.59
Askarrellaan
08.05
Mimosa ja Lennu
08.16
Nimipäiväonnittelu: 19.3.
08.18
Pikku Kakkonen
08.21
Galaxi
08.22
Siivekkäät
08.26
Dronettajat
08.50
Jumppahetki: Vetreyttä selkään
09.00
Strömsö 2018
09.30
Unelmakoti Sisiliassa
10.00
Murharyhmä - tosielämän Sherlockit
10.25
Ruoka tekee onnelliseksi
11.25
Voiko tätä syödä?
11.55
Erämaan armoilla
12.55
Tanskalainen maajussi
13.25
SuomiLOVE
14.56
Ketonen & Myllyrinne
15.20
Sohvaperunat
16.10
Kohteessa Filippiinit
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
SuomiLOVE
19.00
Siskonpeti
19.25
Kummeli
20.00
Maailman kauneimmat junareitit
20.47
YleX Otto
21.00
Alavilla mailla hallanvaara
21.50
Alice Levine: Seksistä suoraan
22.40
Rikostutkijat
23.40
-23.57
Matsi
IMDb
6.0
LIVE
3
02.25
Tanssii Tähtien Kanssa
04.10
Wipeout USA
06.15
Aamusää
06.25
Huomenta Suomi
10.00
Emmerdale
10.30
Kauniit ja rohkeat
11.00
ARPA.FI
12.00
Neljän tähden illallinen
12.30
Ostoskanava Myori.fi
13.00
Ihanat siirtolapuutarhat
13.30
Love
15.00
Kolmiodraama
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.58
Uutiset
17.04
Päivän sää
17.05
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Päivän sää
18.05
Viiden jälkeen
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
MasterChef Suomi
21.00
Kolmiodraama
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Missä olit, kun kolari pysäytti Konginkankaalla?
23.05
Love
00.40
Suurmestari
01.30
LEGO Masters Australia
02.15
LEGO Masters Australia
03.10
Myytinmurtajat: Siinäpä pulma!
04.00
-05.08
Suurmestari Ruotsi
LIVE
4
06.00
Bing
06.05
Sunny Bunnies
06.10
Pyjamasankarit
06.35
Smurffit
06.45
Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
07.10
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.20
LEGO Ninjago: Lohikäärmeiden nousu
07.45
Tara Duncan
07.55
Angry Birds Blues
08.00
Remppa vai muutto: Ilo irti neliöistä
09.00
Puutarhan pelastajat
10.00
Annan herkulliset leivonnaiset
10.30
Jaksa paremmin
11.00
Miljonäärien luksuslomakodit vaihtoon
12.00
LIVE: Onnenarpa
13.55
Valitut Palat Collection
14.10
Valitut Palat Collection
14.25
Eläinvelho: lemmikit jaloilleen
15.00
MasterChef Australia
16.05
Poliisikoira Rex
17.05
Onnenarpa
17.10
100 Places to Be
17.15
Tulossa elokuvateattereihin: Kyllä isä osaa -elokuva
17.20
Diili
18.55
Tulossa: Suuri seikkailu
19.00
Huvila & Huussi
20.00
Burgerimiehet Aasiassa
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Erikoisjoukot
22.00
Ivalo
23.00
IS esittää: Sain sen videolle
23.10
Top Gear Suomi
00.40
Panttilainaamon autospesialistit
01.40
Leijonan luola Suomi
02.40
-03.40
Arman ja Suomen rikosmysteerit
LIVE
5
07.55
BUU-klubben
08.25
Teiden sankarit
09.05
Efter Nio
10.05
Taivaallista menoa: Minulla on vain yksi sisar
10.24
Sportliv
10.34
Asuntoflippaajat
11.00
Karin ja Carl Larsson
12.00
Kolme naista
12.45
Orkesterin edessä
14.00
Talot huokuvat historiaa
15.00
La Promesa - Salaisuuksien kartano
16.00
Gran Hotel
16.46
Tulevaisuuden pohjoismaiset unelma-asunnot
17.15
Yksi kaupunki - yksi tarina
17.25
Arkkitehdin vapaa-ajan asunto
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Lapsi numero 182
19.24
Norjaa ristiin rastiin
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.54
Svenskfinland runt
20.00
Syyttäjä Imma Tataranni
21.00
Historia: Tšernobyl - unelman tuho
21.46
Helene
IMDb
6.2
23.42
-00.41
Riverbulls (kirje Vladimir Putinille)
LIVE
6
03.05
Elämää äärirajoilla: Alaska
04.05
Schitt's Creek
07.00
Monchhichi
07.10
Monchhichi
07.25
Monchhichi
07.35
Monchhichi
07.50
Professori Balthazar
08.00
Simpsonit
08.30
Simpsonit
09.00
Wipeout USA
10.00
Moderni perhe
10.30
Käräytyskamera
11.00
Käräytyskamera
11.30
Alone - yksin erämaassa
12.30
Salatut elämät
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Jay Lenon autotalli
15.00
Elämää äärirajoilla: Alaska
16.00
Race Across The World Suomi
17.00
Simpsonit
17.30
Simpsonit
18.00
Poliisit UK: Ajojahti
19.00
Rekkakuskit jäällä
20.00
Frendit
20.30
Frendit
21.00
Anna
IMDb
6.6
23.20
Elämää Philadelphiassa
23.50
Suurmestari
00.50
Kolmiodraama
01.45
Alone - yksin erämaassa
02.40
Simpsonit
03.05
Simpsonit
03.35
-04.06
Schitt's Creek
LIVE
7
03.35
Poliisikoirat
04.35
Asunnon metsästäjät
05.15
Asunnon metsästäjät
06.15
Rantatalon metsästäjät
06.40
Rantatalon metsästäjät
07.00
Zoe leipoo
07.25
Zoe leipoo
07.50
Atlantin yli
08.40
Remonttipari
09.30
Asunnon metsästäjät
10.05
Asunnon metsästäjät
10.35
Rantatalon metsästäjät
11.05
Rantatalon metsästäjät
11.35
Supertähtien yllätysremontit
12.35
Kokkaushaaste
13.45
Zoe leipoo
14.15
Zoe leipoo
14.50
Fitnesspäiväkirja 2022
15.25
Fitnesspäiväkirja 2022
15.55
Atlantin yli
17.00
Lainvalvojat
17.30
Lainvalvojat
18.05
Arvokaman etsijät: Entisöijät
19.00
Ruotsin rajavartijat
20.00
Unelmahäät
21.00
Naked Attraction Norja
22.00
American Pie: The Wedding
IMDb
6.3
23.50
The Souvenir
IMDb
6.4
02.30
Törkykodit puhtaaksi
03.40
-04.40
Maanteiden sankarit
LIVE
8
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
Hurja painonpudotus Suomi
11.00
Korkeasaari
12.00
Remppa vai muutto
13.00
Puutarhan pelastajat
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Annan herkulliset leivonnaiset
15.30
Suomi Soi
17.00
Korkeasaari
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto
20.00
Koti koiralle
21.00
The Voice of Finland
22.30
Farmi Suomi
00.00
Sinkkuillallinen
01.00
Remppa vai muutto
02.00
Rikkaat ja rahattomat UK
03.00
-04.30
Mysteerilaulajat - I Can See Your Voice Suomi
LIVE
9
03.30
Amerikan rajavartijat
09.00
Massiiviset muutot
10.00
Leijonan luola USA
11.00
Amerikan rajavartijat
11.30
Raskaan kaluston pelastajat
12.30
Uusi elämä etelässä
13.30
Leijonan luola USA
14.30
Massiiviset muutot
15.30
Raskaan kaluston pelastajat
16.30
Los Angelesin kuningas
17.00
Los Angelesin kuningas
17.30
Duudsonit tuli taloon
18.30
Rekkakuskit Suomi
19.30
Erikoisjoukot
21.00
Diili
22.30
Tulevaisuuden työelämä
22.35
Daniel Ahola: Poliisia ja rosvoa
23.05
Australian rajalla
23.35
Australian rajalla
00.05
Muinaiset avaruusoliot
01.05
Burgerimiehet Pohjois-Amerikassa
02.05
Raskaan kaluston pelastajat
03.05
Amerikan rajavartijat
03.35
-04.05
Amerikan rajavartijat
LIVE
10
03.40
Misfit Garage
04.45
Expedition X
06.20
Arvokaman metsästäjät USA
06.40
Museoiden mysteerit
07.25
Arvokaman etsijät: Klassikkoautot
08.15
Misfit Garage
09.05
Romuautot rahaksi
10.10
FourWheeler
10.40
FourWheeler
11.10
Barnwood Builders
12.20
Arvokaman metsästäjät USA
12.50
Arvokaman metsästäjät USA
13.15
Museoiden mysteerit
14.15
Ufojen arvoitus
15.25
Romuautot rahaksi
16.30
Top Gear
17.55
Löytöretki tuntemattomaan
18.45
Gold Rush: White Water
19.50
Wheeler Dealers
21.00
Top Gear
22.10
Top Gear
23.25
Kevin Hart ja muskeliautot
00.25
Gold Rush: White Water
01.30
Tunnelbanan
02.40
Barnwood Builders
03.40
-04.45
Misfit Garage
LIVE
11
02.15
90 päivää morsiamena
04.10
Say Yes to the Dress
05.25
Kakkukuningas
06.10
Tarjousten metsästäjät
06.35
Kakkukuningas
07.00
Craft Wars
07.45
Say yes to the Dress Britannia
08.10
Tarjousten metsästäjät
08.35
Kakkukuningas: Kaksintaisto
09.30
Rakastunut mammanpoikaan
10.40
90 päivää morsiamena
12.35
Apua! Tyttäreni on raskaana
13.45
Tarjousten metsästäjät
14.15
Kakkukuningas
14.50
Satakiloiset siskot
15.50
Sisarvaimot
17.00
90 päivää morsiamena
18.55
The Hair Loss Clinic
20.00
90 päivää morsiamena
22.05
90 päivää morsiamena: Jälkipyykki
23.10
Veliaviomiestä etsimässä
00.10
Hengenvaarallisesti lihava
02.15
-04.20
90 päivää morsiamena
12
03.45
Family Guy
04.05
Family Guy
04.30
Family Guy
04.50
Family Guy
05.15
Lapin poliisit
05.35
Lapin poliisit
06.00
Ennätystehdas
06.40
Ensisilmäyksellä
07.00
Ensisilmäyksellä
07.25
Simpsonit
07.45
Simpsonit
08.10
Tuho-osasto
08.35
Miehen puolikkaat
08.55
Miehen puolikkaat
09.20
Moderni perhe
09.45
Moderni perhe
10.10
Silent Library Suomi
10.35
Silent Library Suomi
11.05
Family Guy
11.30
Family Guy
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Ensisilmäyksellä
13.30
Ensisilmäyksellä
14.00
Miehen puolikkaat
14.30
Miehen puolikkaat
15.00
Moderni perhe
15.30
Moderni perhe
16.00
Rillit huurussa
16.30
Rillit huurussa
17.00
Family Guy
17.30
Family Guy
18.00
Simpsonit
18.30
Simpsonit
19.00
Miehen puolikkaat
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Melkein MENSA
21.00
9-1-1: Lone Star
22.00
Rillit huurussa
22.30
Rillit huurussa
23.00
Perhe on painajainen
IMDb
7.0
01.00
Family Guy
01.25
Family Guy
01.55
Simpsonit
02.25
Simpsonit
02.50
9-1-1: Lone Star
03.30
-04.15
Castle
LIVE
13
03.10
Atlantan plastiikkakirurgit
04.05
Unelma-asunto auringon alta
05.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
06.30
Tiny House Hunting
07.00
Lemmen viemää
08.00
Kaappaus keittiössä
09.00
Unelma-asunto auringon alta
10.00
Aarrepaja UK
11.00
Unelma-asunto auringon alta
12.00
Grand Designs Ruotsi
13.00
Emmerdale
13.30
Tiny House Hunting
14.00
Grand Designs Suomi
15.00
Unelma-asunto auringon alta
16.00
Lemmen viemää
17.00
MasterChef Suomi
18.00
Aarrepaja
19.00
Unelma-asunto auringon alta
20.00
Hudson & Rex
21.00
MasterChef Suomi
22.00
Murha paratiisissa
23.00
Murha Helsingörissä
00.00
Pelastakaa ihoni!
00.55
The Teacher
01.50
Botched: Mokatut kauneusleikkaukset
02.45
Atlantan plastiikkakirurgit
03.40
-04.35
Unelma-asunto auringon alta
LIVE
14
13.30
Suurin pudottaja Suomi
14.15
Uusi elämä etelässä
15.05
Toisenlaiset äidit
15.50
Petolliset
17.00
Rikkaat ja rahattomat UK
18.00
Remppa vai muutto Suomi
19.00
Paratiisihotelli Ruotsi
20.00
Blue Bloods
21.00
The Expendables 3
IMDb
6.1
23.30
Amerikan rajavartijat
00.00
-00.45
Paratiisihotelli Suomi
LIVE
15
03.30
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.35
Kova laki: Erikoisyksikkö
06.25
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
06.45
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
07.05
Unelmaremontit Kaliforniassa
07.55
Vintage-kodit kuntoon
08.40
Uskomattomat synnytystarinat
09.35
SOS Ruotsi
10.40
Kadonneet
11.50
Sittenkin syytön?
12.55
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.20
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.50
Koti ja perhe remonttiin
14.50
Vintage-kodit kuntoon
15.55
Bronxin eläintarha spesiaali
17.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
18.05
Unelmaremontit Kaliforniassa
19.00
Lottovoittajan unelmakoti
19.25
Asunnon metsästäjät maailmalla
19.55
Valheellinen nettimaailma
21.00
Rikoksen Anatomia
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.05
Wonderland Murders
00.05
Tamron Hallin rikostutkimukset
01.25
1980: Murhaava vuosikymmen
02.25
Kenet ihmeessä nain?
03.30
-04.25
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
08.30
LIVE: Astrologian tähdet
15.30
Somero
16.00
Sinun treeni
16.30
Tarinoita Suomesta: Himmetä ei muistot saa
17.00
Hetki Saaristossa
17.30
Fillaripäiväkirja
18.00
Fillaripäiväkirja
18.30
Syntynyt kauppatavaraksi
19.00
Syntynyt kauppatavaraksi
19.30
Fearless Finns kohti unelmia
20.00
Fearless Finns kohti unelmia
20.30
Hellapoliisi
21.00
Hellapoliisi
21.30
KaaraTV
22.00
KaaraTV
22.30
Hetki Saaristossa
23.00
Pieni Eläinklinikka
23.30
-00.00
Riding with Uskali
20
03.45
Autonraadot rahaksi
04.30
Gordon Ramsayn makuseikkailut
05.15
Vankilassa ulkomailla
06.00
Lyödään ällikällä
06.20
Pohjoisen valtatien pelastajat
07.05
Meret ilman vettä
07.50
Äärimmäistä selviytymistä: toinen maailmansota
08.35
Aleksanteri Suuren kadonnut hauta
09.20
Meret ilman vettä
10.15
Meret ilman vettä
11.10
Yukonin eläinlääkäri
12.05
Lentoturmatutkinta
13.05
Lentoturmatutkinta
14.00
Tonnikalan saalistajat: Pohjoinen vs Etelä
15.00
Äärimmäinen selviytyjä: Afrikan safari
16.00
Autonraadot rahaksi
17.00
Autonraadot rahaksi
18.00
Egyptin kadonneet aarteet
19.00
Lentoturmatutkinta
20.00
Rooman kadonneet aarteet
21.00
Pohjoisen valtatien pelastajat: kaaosta valtateillä!
22.00
Tuhoisat suunnitteluvirheet
23.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol
00.00
Egyptin kadonneet aarteet
01.00
Pohjoisen valtatien pelastajat: kaaosta valtateillä!
02.00
Tuhoisat suunnitteluvirheet
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Autonraadot rahaksi
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
11.00
Istumafysio - Alaraajojen ja keskivartalon harjoitteita
11.15
Tasapainojumppa
11.30
Lääkkeet, alkoholi ja liikenne
12.00
Alaraajojen voima
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
Mestis: IPK - RoKi
16.00
ATP Tennis: Indian Wells
17.45
La Liga Chronicles
17.55
La Liga Chronicles
18.00
La Liga World
18.30
Ravit: Ravit: Teivo ja Eskilstuna
22.30
Sveitsin liiga: Fribourg - Lugano
00.20
La Liga Chronicles
00.30
Serie A Highlights Show: Serie A - Full Impact
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
06.00
Muumilaakson tarinoita
06.25
Muumilaakson tarinoita
06.50
Muumien maailma
07.00
Muumien maailma
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Muumilaakson tarinoita
08.05
Muumilaakson tarinoita
08.30
Ikku-Pikku Ritari
08.40
Ikku-Pikku Ritari
08.55
Ikku-Pikku Ritari
09.05
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.20
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.30
Muumien maailma
09.45
Muumien maailma
10.00
Muumien maailma
10.15
Monchhichi
10.30
Denver
10.45
Denver
11.00
Viidakon veijarit
11.15
Viidakon veijarit
11.30
Viidakon veijarit
11.45
Monchhichi
11.55
Monchhichi
12.05
Monchhichi
12.20
Monchhichi
12.35
Muumilaakson tarinoita
13.00
Muumilaakson tarinoita
13.25
Muumilaakson tarinoita
13.50
Kaisu Kuu
14.00
Kaisu Kuu
14.10
Kaisu Kuu
14.25
Kaisu Kuu
14.35
Nuori Robin Hood
14.50
Alvin ja pikkuoravat
15.05
Alvin ja pikkuoravat
15.15
Alvin ja pikkuoravat
15.25
Alvin ja pikkuoravat
15.40
Viidakon veijarit
15.55
Viidakon veijarit
16.10
Paavo Pesusieni
16.30
Professori Balthazar
16.40
Professori Balthazar
16.50
Professori Balthazar
17.00
Nuori Robin Hood
17.15
Nuori Robin Hood
17.25
Nuori Robin Hood
17.40
Nuori Robin Hood
17.50
Kaisu Kuu
18.05
Kaisu Kuu
18.15
Paavo Pesusieni
18.40
Zak Storm
19.05
Legendat
19.25
Professori Balthazar
19.35
Professori Balthazar
19.45
Professori Balthazar
03.40
Pontikankeittäjät
04.50
Fast N' Loud
06.00
Romuaittojen aarteet
06.25
Tanked
07.15
Alaska: Viimeinen rintama
08.05
Huutokauppataisto
08.30
Huutokauppataisto
09.00
Wheeler Dealers
10.05
Fast N' Loud
11.10
Alaskan erakot
12.15
Gold Rush: White Water
13.20
Gold Rush: White Water
14.25
Huutokauppataisto
15.00
Huutokauppataisto
15.30
Salvage Hunters
16.40
Arvokaman etsijät
17.50
Wheeler Dealers
18.55
Wheeler Dealers
20.00
Gold Rush - Kultakuume
21.00
Gold Rush - Kultakuume
22.05
Hustlers Gamblers Crooks
23.10
Erakkoperhe erämaassa
00.15
Kindig Customs
01.25
Gold Rush - Kultakuume
02.35
Hustlers Gamblers Crooks
03.40
-04.50
Pontikankeittäjät
03.00
Snooker: Welsh Open Cardiff, Wales
04.47
Rally Raid: Abu Dhabi Desert Challenge
05.00
Snooker: Welsh Open Cardiff, Wales
05.47
Triathlon: PTO Tour, Miami
06.15
F1H2O: MM-sarja, Indonesia
07.00
Yleisurheilu: Tokio, Maraton
08.30
Snooker: World Open
11.30
Golf: The Players Championship | 2.päivä
13.05
Maantiepyöräily: Tour of Taiwan
13.30
Snooker: World Open
16.30
F1H2O: MM-sarja, Indonesia
17.00
Alppihiihto: maailmancup, Saalbach Hinterglemm
18.00
Alppihiihto: maailmancup, Saalbach Hinterglemm
18.57
Discovery Golf
19.00
F1H2O: MM-sarja, Indonesia
19.30
Maantiepyöräily: Cycling Show
19.57
Maantiepyöräily: Maailmankiertue, Trofeo Alfredo Binda
20.47
Maantiepyöräily: Ranskan Cup, Cholet Pays de la Loon
21.30
F1H2O: MM-sarja, Indonesia
22.00
Formula E: Sao Paulo | Kooste
23.00
Snooker: World Open
01.00
Ratsastus: Maailmancup, Ocala
03.00
-05.00
Snooker: The Players Championship
03.30
Raven's Home
03.55
Pilavitkuttajat
04.20
Pilavitkuttajat
04.45
Finias ja Ferb
05.10
Finias ja Ferb
05.35
Viikinkikoulu
06.00
Viikinkikoulu
06.25
Finias ja Ferb
06.50
Descendants Wicked World
07.00
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
07.25
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
07.51
Haamu ja Molly McGee
08.15
Haamu ja Molly McGee
08.40
Finias ja Ferb
09.05
Finias ja Ferb
09.30
Finias ja Ferb
09.55
Big City Greens
10.20
Big City Greens
10.45
Finias ja Ferb
11.10
Raven's Home
11.35
Raven's Home
12.00
Wandi & Kabz
12.05
Hamsteri & Kerttu
12.30
Haamu ja Molly McGee
12.55
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
13.20
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
13.45
Saturdays
14.10
Saturdays
14.35
The Villains of Valley View
15.00
The Villains of Valley View
15.25
Raven's Home
15.50
Raven's Home
16.15
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
16.40
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
17.05
Haamu ja Molly McGee
17.31
Haamu ja Molly McGee
17.55
Wandi & Kabz
18.00
Saturdays
18.25
Saturdays
18.50
The Villains of Valley View
19.15
The Villains of Valley View
19.41
Raven's Home
20.06
Raven's Home
20.30
Big City Greens
20.55
Big City Greens
21.20
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
21.45
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut: Episodi 19
22.10
Saturdays
22.35
Saturdays
23.00
The Villains of Valley View
23.25
The Villains of Valley View
23.50
Raven's Home
00.10
Raven's Home
00.35
Finias ja Ferb
01.00
Finias ja Ferb
01.25
Finias ja Ferb
01.50
Pilavitkuttajat
02.15
Pilavitkuttajat
02.40
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut: Episodi 13
03.05
Raven's Home
03.30
Raven's Home
03.55
-04.20
Pilavitkuttajat
03.35
Transplant
04.20
Mother's Day
IMDb
4.9
06.20
Star File
06.30
Star File
06.40
Onnen kukkuloilla
IMDb
5.9
08.30
Koomikon synty
IMDb
6.5
10.00
Green Book
12.05
Tervetuloa Sjölyckaniin!
12.30
Tervetuloa Sjölyckaniin!
12.55
Ronja Ryövärintytär
13.20
Ronja Ryövärintytär
13.45
Opiskelijakämppä
14.05
Opiskelijakämppä
14.30
Irralliset
15.15
Run the World
15.45
Run the World
16.15
Solsidan - onnea onkimassa
16.40
Solsidan - onnea onkimassa
17.00
Lasse-Maijan etsivätoimisto
17.45
Robssonit (dubattu suomeksi)
18.10
Robssonit (dubattu suomeksi)
18.35
Kimppakämppä
19.20
Run the World
19.50
Run the World
20.15
Opiskelijakämppä
20.35
Opiskelijakämppä
21.00
Headhunters
21.45
From
22.35
Mystery Road
23.25
Mystery Road
00.15
Kova laki: Järjestäytynyt rikollisuus
00.55
Kova laki: Järjestäytynyt rikollisuus
01.40
The Girl in the Woods
02.05
The Girl in the Woods
02.35
Transplant
03.20
-04.05
Transplant
03.15
The Foreigner
IMDb
7.0
05.05
Star File
05.15
The Stones and Brian Jones
IMDb
7.1
06.55
Eva & Adam
IMDb
5.3
08.15
A Dog's Journey
IMDb
7.4
10.00
Dark Waters
IMDb
7.6
12.05
Polta nämä kirjeet
14.00
Herkullinen elämä
IMDb
7.3
16.00
Syyttömänä vankilassa
IMDb
5.8
17.40
Micke & Veronika
IMDb
5.3
19.15
King on Screen
21.00
Winchester
IMDb
5.4
22.40
A Long Way Down
IMDb
6.3
00.15
Willy's Wonderland
IMDb
5.5
01.44
Anna
IMDb
6.6
03.40
-05.25
Keinottelua
IMDb
6.6
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
Liiga: Lukko - TPS
16.00
MM-rallin huippuhetket: Ruotsi
16.45
Red Bull läpimurto: Red Bull Läpimurto
17.00
La Liga 2 Highlights
17.55
Mobil 1 The Grid
18.20
Mestis: Hermes - Jokerit
21.00
NHL: Pittsburgh - NY Rangers
23.00
-01.00
Liiga: Sport - KalPa
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
La Liga: Villarreal - Valencia
15.50
La Liga: Sevilla - Celta Vigo
17.40
ATP Tennis Review Show: Indian Wells 1000
18.35
K-Espoo - HIFK
21.00
Serie A: Juventus - Genoa
22.50
La Liga: Mallorca - Granada
00.35
UEFA Champions League viikkomakasiini: Baskimaan maestrot
01.00
-05.59
MTV Uutiset Live
00.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
17.00
MM Motocross: MM Motocross: Behind the Gate
17.30
Motorsport Mundial
17.55
Serie A: Inter - Napoli
19.40
La Liga: Athletic Bilbao - Alavés
21.35
La Liga: Getafe - Girona
23.30
-00.00
Extreme E Magazine - Electric Odyssey
03.45
Sinä ja Sinin arvoitukset
04.10
Rubble & kaverit
04.30
Blaze ja monsterikoneet
04.55
Merikapteeni Santiago
05.15
Vauvahain suuri show
05.40
Kapu Karhu
06.00
PAW Patrol
06.20
PAW Patrol
06.35
Rubble & kaverit
06.55
Pipsa Possu
07.00
Pipsa Possu
07.05
Pipsa Possu
07.10
Pipsa Possu
07.15
Anna ja ystävät
07.25
Anna ja ystävät
07.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
07.55
PAW Patrol
08.15
PAW Patrol
08.25
Rubble & kaverit
08.50
Peurapartio
09.10
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.35
PAW Patrol
09.45
PAW Patrol
10.10
Rubble & kaverit
10.30
Kapu Karhu
10.50
Vauvahain suuri show
11.15
Vauvahain suuri show
11.35
Merikapteeni Santiago
12.00
Merikapteeni Santiago
12.10
Pipsa Possu
12.15
Pipsa Possu
12.20
Pipsa Possu
12.25
Pipsa Possu
12.30
Pipsa Possu
12.35
Pipsa Possu
12.40
BARBAPAPA ja perhe
13.00
Blaze ja monsterikoneet
13.20
Blaze ja monsterikoneet
13.45
PAW Patrol
14.05
PAW Patrol
14.30
Vauvahain suuri show
14.50
Vauvahain suuri show
15.00
BARBAPAPA ja perhe
15.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.45
Sinä ja Sinin arvoitukset
16.10
Rubble & kaverit
16.30
Blaze ja monsterikoneet
16.55
Merikapteeni Santiago
17.15
Vauvahain suuri show
17.40
Kapu Karhu
18.00
PAW Patrol
18.20
PAW Patrol
18.35
Rubble & kaverit
18.55
Pipsa Possu
19.00
Pipsa Possu
19.05
Pipsa Possu
19.10
Pipsa Possu
19.15
Pipsa Possu
19.20
BARBAPAPA ja perhe
19.40
Sinä ja Sinin arvoitukset
20.05
PAW Patrol
20.30
Rubble & kaverit
20.50
Peurapartio
21.15
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.35
PAW Patrol
21.45
PAW Patrol
22.10
Rubble & kaverit
22.35
Kapu Karhu
22.55
Vauvahain suuri show
23.15
Vauvahain suuri show
23.40
Merikapteeni Santiago
00.00
Merikapteeni Santiago
00.10
Pipsa Possu
00.15
Pipsa Possu
00.20
Pipsa Possu
00.25
Pipsa Possu
00.30
Pipsa Possu
00.35
Pipsa Possu
00.40
BARBAPAPA ja perhe
01.00
Blaze ja monsterikoneet
01.25
Blaze ja monsterikoneet
01.45
PAW Patrol
02.05
PAW Patrol
02.30
Vauvahain suuri show
02.50
Vauvahain suuri show
03.00
BARBAPAPA ja perhe
03.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.45
-04.10
Sinä ja Sinin arvoitukset
10.00
Premier League Darts: Nottingham
13.30
Naisten Bundesliiga: Leverkusen - Köln
15.30
Trans World Sport
16.30
Mobil 1 The Grid
17.00
F1: Bahrainin osakilpailu
19.15
Naisten Bundesliiga: Leverkusen - Köln
21.25
Koripallon Euroliiga: Partizan - Baskonia
23.30
NASCAR Highlights: Pennzoil 400
02.05
-05.30
NHL: St. Louis Blues - Colorado Avalanche
02.35
NHL: Calgary Flames - Washington Capitals
10.00
NHL: Calgary Flames - Washington Capitals
12.00
NHL: Seattle Kraken - Buffalo Sabres
14.00
NHL On The Fly
15.00
F1: Bahrainin osakilpailu
17.15
NHL: Calgary Flames - Washington Capitals
19.15
NHL On The Fly
20.15
NHL: Seattle Kraken - Buffalo Sabres
22.15
NHL: Calgary Flames - Washington Capitals
01.05
-04.05
NHL: New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins
04.05
NHL: Seattle Kraken - Buffalo Sabres
10.00
Valioliiga: Premier League Netbusters
10.30
Naisten Bundesliiga: Leverkusen - Köln
12.30
Valioliiga: Premier League Review
13.30
FA Cup: Highlights Show: Puolivälierät
14.00
Bundesliiga: Bundesliga Highlights: 26. kierros
15.00
Bundesliiga-perjantai: Köln - RB Leipzig
17.00
Valioliiga: Burnley - Brentford
19.00
Valioliiga: Luton - Nottingham Forest
21.00
Valioliiga: Premier League Stories
21.30
Valioliiga: Premier League Netbusters
22.00
Valioliiga: Fulham - Tottenham
01.05
-04.05
NHL: New York Rangers - Winnipeg Jets
02.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
04.05
NHL: Seattle Kraken - Buffalo Sabres
13.45
Valioliiga: Fulham - Tottenham
15.45
Bundesliga highlights
16.45
FA Cup Highlights
17.15
Valioliiga: West Ham - Aston Villa
19.15
Six Nations: Wales - Italia
21.20
Euroliiga: Partizan Belgrad - Baskonia
23.30
Premier League Review
00.30
EFL Championship Highlights
01.05
-04.05
NHL: Boston Bruins - Ottawa Senators
02.35
NHL: Calgary Flames - Washington Capitals
13.45
NHL On The Fly
14.45
NHL: Calgary Flames - Washington Capitals
16.45
Maastohiihto: 10 km, perinteinen (N)
17.45
Maastohiihto: 10 km, perinteinen (M)
19.00
NHL: Seattle Kraken - Buffalo Sabres
21.00
NHL: Calgary Flames - Washington Capitals
23.00
NHL: Seattle Kraken - Buffalo Sabres
01.05
-04.05
NHL: Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs
10.00
DP World Tour
15.00
Ladies European Tour
19.00
Asian Tour
23.00
Golf Central
00.00
Golf Cards
00.15
Golf Cards
00.30
Golf Cards
00.45
Golf Cards
01.00
Golf Cards
01.15
Golf Cards
01.30
Golf Cards
01.45
Golf Cards
02.00
Golf Cards
02.15
Golf Cards
02.30
Golf Cards
02.45
-03.00
Golf Cards
02.30
Blue Jean
IMDb
8.4
04.20
Beau Is Afraid
IMDb
6.8
08.00
Redeeming Love
IMDb
6.7
10.15
12 Mighty Orphans
IMDb
6.9
12.10
Bank of Dave
IMDb
7.0
14.00
Viiksipartio ja taidevarkaiden takaa-ajo
16.00
Knights of the Zodiac
IMDb
4.4
18.00
65
IMDb
5.4
19.35
Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody
IMDb
6.6
22.00
The Pope's Exorcist
IMDb
6.1
00.00
Blue Jean
IMDb
8.4
02.00
Quicksand
IMDb
4.3
04.00
-05.39
The Pope's Exorcist
IMDb
6.1
03.15
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
04.05
Toinen maailmasota - Naiset etulinjassa
04.55
Unohdetut etulinjat
05.45
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
07.20
Muinainen Egypti - valtakuntakronikka
08.25
Muinaiset mahtirakennukset
09.30
Sotatehtaat
10.30
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
11.35
Salaiset aseet: Toinen maailmansota
12.40
Toinen maailmasota - Naiset etulinjassa
13.40
Hitler: Lähtölaskenta sotaan
14.35
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
15.45
Egyptin selittämättömät kansiot
16.40
Muinainen Egypti - valtakuntakronikka
17.50
Muinaiset mahtirakennukset
18.55
Sotatehtaat
19.50
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
21.00
Salaiset aseet: Toinen maailmansota
22.00
Auki käärityt muumiot
23.00
Rikospaikka: Antiikki
00.05
Murhaava historia
01.05
Salaiset aseet: Toinen maailmansota
02.05
Sotatehtaat
03.05
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
04.00
-04.45
Auki käärityt muumiot
Näytä kaikki kanavat
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Alavilla mailla hallanvaara
,
Emmerdale
,
Hudson & Rex
,
Kolmiodraama
,
Simpsonit
,
Yökylässä Maria Veitola
,
Rillit huurussa
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Kauniit ja rohkeat
,
Vera Stanhope tutkii
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti