Vaihtoautot
Tietovisat
Sanakirja
Horoskooppi
Blogit
Viihde
Reseptit
TV-ohjelmat tänään
19
Ke 19.05.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.30
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Ulos luontoon: Luonnon kuvaaminen
06.25
Ylen aamu
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Kaikenkarvaiset ystäväni
10.51
Yle Uutiset Uusimaa
10.59
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.07
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.15
Yle Uutiset Häme
11.23
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.31
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.39
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.47
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.55
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.03
Yle Uutiset Lappi
12.11
Yle Oddasat
12.15
Oddasat
12.30
Murhia ja kantrimusiikkia
13.15
Kuollut mies kummittelee
IMDb
5.6
14.45
Itse valtiaat
15.00
Ylen aamun parhaat
15.40
Puheenjohtajatentti viitottuna, PS
16.40
Yle Uutiset selkosuomeksi
16.45
Yle Oddasat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
Murhia ja kantrimusiikkia
18.00
Yle Uutiset
18.20
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: 1990 - Saksan kohtalon vuosi
19.45
Ruotsalaisia salaisuuksia
20.00
Kulttuuricocktail Live
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
Puheenjohtajatentti: Sari Essayah
22.00
Yle Uutiset
22.04
Urheiluruutu
22.08
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.15
Syntinen
23.00
Oddasat
23.15
Marja Sannikka
23.45
Ihon alle
00.35
Puoli seitsemän
01.05
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
23.50
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 19.5.
06.52
Dinotassut
07.04
Tilkkupeiton tarinoita
07.08
Maijuli
07.14
Ritari Mikke
07.26
Heimo ja Hemmo
07.31
Mitä ihmettä?
07.36
Pii ja Poju
07.49
Milli ja Molli
08.17
Galaxi
08.18
Pok ja Mok
08.25
Näin meillä
08.36
Hirveä Henri
08.50
Jumppahetki: Reipas jumppa
09.00
McLeodin tyttäret
09.45
Uusi päivä
10.15
Kandit
10.45
Hittimittari
12.00
Vanhan tekniikan metsästäjät
12.25
Islannin pojat Isossa-Britanniassa
12.50
Kekseliäs nikkari
13.30
Casualty
14.18
Casualty
15.10
Au pairit Uudessa-Seelannissa
15.39
Korpelan kujanjuoksu
16.30
Uusi päivä
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
Korpelan kujanjuoksu
18.55
Uinnin EM
21.05
Sportliv
21.15
Sportliv
21.25
Jalkapallon Italian cup
21.30
Jalkapallon Italian cup
23.55
The Fall
00.55
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.25
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
04.25
112
06.15
Aamusää
06.25
Uutisaamu
07.00
Uutisaamu
08.00
Uutisaamu
09.05
Mitä tänään syötäisiin?
09.10
Emmerdale
09.40
Kauniit ja rohkeat
10.05
Grand Designs - unelma-asunnot
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Valitut Palat Collection
12.15
Pilanpäiten
12.30
Kodista puutarhaan
13.30
Suurmestari
14.30
MTV Uutiset Live
15.00
Illallinen äidille
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.55
Uutiset
17.04
Päivän sää
17.06
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Päivän sää
18.05
Viiden jälkeen: erikoishaastattelu
18.25
Emmerdale
18.55
Mitä tänään syötäisiin?
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Stadi vs. Lande
21.00
Pitääkö olla huolissaan?
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Penkinlämmittäjät
23.35
Joonas Nordman Show
00.30
Ulosottomiehet
01.25
Grand Designs - unelma-asunnot
02.20
Remontilla rahoiksi
03.15
-04.15
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
LIVE
4
03.05
Poliisit - kotihälytys
04.05
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Rusty Rivets
06.25
Bing
06.35
Halinallet: Tervetuloa Halimaahan
07.00
Pyjamasankarit
07.25
Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma
07.40
Sonic Boom
07.55
LEGO Ninjago
08.10
Pac-Manin aavemaiset seikkailut
08.35
Teini-ikäisten mutanttininjakilpikonnien nousu
09.00
The Wall Suomi
10.00
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.00
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Remppa vai muutto Vancouver
14.55
Tulossa: Syke
15.00
Tanssin superäidit
15.55
Hauskat kotivideot
16.55
Onnenarpa
17.00
Kuppilat kuntoon, Hans Välimäki!
18.00
Superkauppiaat
19.00
Huvila & Huussi
20.00
Mestareiden mestari
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Big Brother Suomi
22.30
Veljeni vartija
IMDb
4.1
00.35
Australian rajalla
01.05
Australian rajalla
01.35
48 tuntia rikoksesta
02.35
Poliisit - kotihälytys
03.35
-04.05
Amerikan rajavartijat
LIVE
5
08.30
Kotijumppaa Sofian kanssa
08.50
Ideoiden maailma
09.50
Tekniikka muuttaa ihmistä
10.20
Minun puutarhani
11.00
Strömsö
11.30
Adam & Eva
12.00
Yle Olohuone: Verneri Pohjola
12.55
A Song Called Hate
14.28
Kansanmusiikkia pelastamassa
15.00
Isä Matteon tutkimuksia
16.00
Milanon naisten paratiisi
16.44
Erikoisia koteja
16.55
Islanti saagojen valossa
17.25
Tanskalainen maajussi
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Muuri
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Radion sinfoniaorkesterin konsertti
21.15
Simon Reeve Pohjois-Amerikassa
22.15
-00.18
Rakkautta vailla
IMDb
9.2
LIVE
6
03.50
Pöllötöllö
04.40
Simpsonit
06.30
Muumien maailma
06.40
Muumien maailma
06.50
Muumilaakson tarinoita
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Paavo Pesusieni
08.05
Lucky Luken uudet seikkailut
08.30
Trollz
09.00
Paavo Pesusieni
09.30
Faija hoitaa
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Home and Away
11.30
Fresh Off the Boat
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
First Dates Hotel
15.00
Baywatch
16.00
Simpsonit
16.30
Simpsonit
17.00
Masked Singer USA
18.00
Poliisit UK: Ajojahti
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Simpsonit
20.30
Rantabaari
21.00
Schitt's Creek
21.30
Schitt's Creek
22.00
Schitt's Creek
22.35
Baby Driver
IMDb
7.6
01.00
Sub.doc: Varakkaat vuokraajat
02.05
Poliisit UK: Ajojahti
03.05
-04.05
Ambulanssi
LIVE
7
02.55
Melkein täydellinen rikos
04.00
Hääpukuhaaste: Vessapaperimekot
05.00
Pernilla Wahlgrenin maailma
06.00
Rantatalot remontissa
06.55
Hayley Ever After: The Dress
07.55
Food: Fact or Fiction
08.30
Asunnon metsästäjät maailmalla
09.00
TV Shop
10.00
Caribbean Life
10.30
Caribbean Life
11.05
Farmikeittiön makupalat
11.35
Farmikeittiön makupalat
12.05
Ruokakaupparalli
13.05
Food: Fact or Fiction
13.40
American Dreamz
IMDb
5.4
15.50
Tuurin kyläkauppias ja kesäapulaiset
16.45
Fitnesspäiväkirja 2021
17.20
Fitnesspäiväkirja 2021
17.55
Top Gear: Huteja ja hittejä
19.00
Mikä ihmeen asunto?
20.00
Supertähtien yllätysremontit Suomi
21.00
Ex On The Beach Suomi Afterski
22.00
Last Knights
IMDb
6.2
00.20
Ottoman Lieutenant
IMDb
6.5
02.30
Melkein täydellinen rikos
03.35
-04.35
Hayley Ever After: The Dress
LIVE
8
03.10
Häät sulhasen tapaan
04.10
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Suurin pudottaja Suomi
09.55
Pientä pilaa
10.00
Remppa vai muutto
11.00
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
12.00
Rempalla tuloja
12.30
Rempalla tuloja
13.00
Lätkävaimot
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Toisenlaiset teiniäidit
16.00
Remppa vai muutto
17.00
Vieraissa Australia
18.05
Sinkkuillallinen
19.05
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
20.00
Remppa vai muutto
21.00
Syke
21.30
Syke
22.00
Liv D: Aasialaiset ökyhäät
23.00
Tulossa: Paratiisihotelli Suomi
23.05
Paratiisihotelli USA
00.00
Sinkkuillallinen
01.00
Remppa vai muutto
02.00
Vieraissa Australia
03.05
-04.10
Häät sulhasen tapaan
LIVE
9
03.30
Poliisit
04.00
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Neljän tähden talkoot
09.30
Neljän tähden talkoot
10.00
Lisää löylyä, Hjallis ja Jethro!
11.00
Kanadan rajalla
11.30
Kanadan rajalla
12.00
The Wall Suomi
13.00
Martina ja hengenpelastajat
14.00
Australian rajalla
14.30
Australian rajalla
15.00
Laiva
15.30
Laiva
16.00
Hyvät ja huonot uutiset
17.00
MM 95: Takaisin Leijonaksi
18.00
Panttilainaamon autospesialistit
18.30
Panttilainaamon autospesialistit
19.00
Panttilainaamo
19.30
Panttilainaamo
20.00
Amerikan kovimmat keräilijät
21.00
Rillit huurussa
21.30
Tulossa: Kummeli esittää: Kontio & Parmas
21.35
Suomen huutokauppakeisari
22.35
Australian rajalla
23.05
Australian rajalla
23.35
Panttilainaamo
00.05
Panttilainaamo
00.35
Amerikan kovimmat keräilijät
01.30
Rekkakuskit jäällä
02.25
Poliisit
02.55
Poliisit
03.25
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.00
Ghost Adventures
04.00
Ghost Adventures
05.00
Ruokamatkalla USA:ssa
05.30
Ruokamatkalla USA:ssa
06.00
Ruokamatkalla USA:ssa
06.30
Ruokamatkalla USA:ssa
07.00
Huippusalaiset uimapaikat
08.00
Wheeler Dealers
09.00
Fast n' Loud: Spesiaali
10.00
Arvokaman etsijät
11.00
Alaska: Viimeinen rintama
12.00
Alaska: Viimeinen rintama
13.00
TV Shop
14.00
Wheeler Dealers
15.00
Gold Rush
16.00
Gold Rush
17.00
Kalifornian metsäpalot
18.00
Gold Rush: White Water
19.00
Alastomat selviytyjät
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Top Gear: Perfect Road Trip
23.00
Arktiset vedet
23.35
Tiedejekut
00.05
Fast n' Loud
01.10
Yllätystuunaajat
02.10
American Chopper
03.10
-04.05
Ghost Adventures
LIVE
11
02.55
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
04.50
Jill & Jessa: Elämä jatkuu
06.15
Say yes to the Dress Britannia
06.50
Say Yes To The Dress
07.25
Say Yes To The Dress
07.55
90 päivää morsiamena: Chantelin perhe
08.55
Say Yes To The Dress
09.55
Pienten perhe
11.00
Satakiloiset siskot
12.00
Jill & Jessa: Elämä jatkuu
13.00
Hengenvaarallisesti lihava
15.00
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
16.55
Say Yes To The Dress
17.25
Say Yes To The Dress
18.00
Apua, tyttäreni on raskaana
19.00
Satakiloiset siskot
20.00
Hengenvaarallisesti lihava
22.00
Satakiloiset siskot
23.00
Apua, mikä tauti!
00.00
Tohtori Paise: Poksautustarinat
00.55
Hengenvaarallisesti lihava
02.55
-04.50
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
12
03.25
The Transporter
IMDb
6.8
04.55
Numb3rs
05.35
Family Guy
06.00
Bless This Mess
06.20
Bless the Harts
06.45
Simpsonit
07.05
Simpsonit
07.30
Simpsonit
07.50
Moderni perhe
08.10
Pelastajat Lappi
08.30
Huutokaupan metsästäjät Suomi
08.55
Huutokaupan metsästäjät
09.15
Miehen puolikkaat
09.40
Simpsonit
10.05
Simpsonit
10.30
Family Guy
10.55
Family Guy
11.20
Simpsonit
11.45
Simpsonit
12.10
Huutokaupan metsästäjät Suomi
12.35
Pelastajat Lappi
13.00
Miehen puolikkaat
13.25
Miehen puolikkaat
13.50
Moderni perhe
14.15
Huutokaupan metsästäjät
14.40
Huutokaupan metsästäjät Suomi
15.05
Kymppitonni
15.55
Miehen puolikkaat
16.20
Simpsonit
16.45
Simpsonit
17.10
Simpsonit
17.40
Family Guy
18.05
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
9-1-1
22.00
Criminal Minds
23.00
Nuori MacGyver
23.55
Family Guy
00.20
Family Guy
00.45
Simpsonit
01.10
Simpsonit
01.35
9-1-1: Lone Star
02.25
CSI: Miami
03.15
-04.05
Why Women Kill
LIVE
13
03.25
Remontilla rahoiksi
04.20
Remontilla rahoiksi
05.45
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
06.30
Valitut Palat Collection
07.00
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Remontilla rahoiksi
11.00
Illallinen äidille
12.00
RuPaul's Drag Race
13.00
Pöllötöllö
14.00
Younger
14.30
Home and Away
15.00
Kauniit ja rohkeat
15.30
Emmerdale
16.00
Lemmen viemää
17.00
Suurmestari
18.00
Remontilla rahoiksi
19.00
Bachelor Australia
20.00
Salatut elämät
20.30
Home and Away
21.00
Supernanny Suomi
22.00
Kova laki
23.00
Seduced: NXIVM-kultin tarina
00.20
Ensitreffit alttarilla Australia
01.20
True crime: Kuolemanvaaralliset kultit
02.20
Kardashianit
03.15
-04.05
Kardashianit
LIVE
14
10.05
Eläinsairaala
10.30
Eläinsairaala
10.55
Mitä lapsesi tekisi?
11.40
Grillit huurussa
12.25
Toisenlaiset teiniäidit
13.10
Häät sulhasen tapaan
14.00
House Rules Australia
15.15
Naurun historia
16.00
MasterChef Australia
17.00
Amerikan rajavartijat
17.30
Amerikan rajavartijat
18.00
Kummeli esittää: Kontio & Parmas
19.00
This Is Us
20.00
Kyttäputki: Holmes NYC
21.00
Star Wars: The Force Awakens
IMDb
7.9
23.45
Kyttäputki: Holmes NYC
00.45
Tulossa: Kummeli esittää: Kontio & Parmas
00.50
Pientä pilaa
01.00
Paratiisihotelli Ruotsi
01.45
Pelastushelikopteri
02.10
-02.35
Pelastushelikopteri
LIVE
15
03.55
Verisukulaisia
04.55
Bahama Life
05.25
Bahama Life
06.15
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.50
Lottovoittajan unelmakoti
07.20
Lottovoittajan unelmakoti
07.55
Bahama Life
08.25
Bahama Life
08.55
Kiinteistöhuutokauppa
09.25
Kiinteistöhuutokauppa
09.55
Vintage-kodit kuntoon
10.55
Say Yes To The Dress
11.55
90 päivää morsiamena
13.00
Remonttikisa
13.55
TV Shop
14.55
Kotikulmat kuntoon
15.55
Unelmaremontit Kaliforniassa
16.25
Unelmaremontit Kaliforniassa
16.55
Eläinlääkärin elämää: Spesiaali
18.00
Sinkkuäidille sulhanen
19.00
Lottovoittajan unelmakoti
19.30
Maailman herkullisimmat ruoat
20.00
Phoenixin eläinpoliisit
21.00
Minun murhatarinani
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
Karnevaalimurhat
00.00
Murhaa ratkaisemassa
01.00
Murhaaja joukossamme
02.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
02.55
Murhanauhat
03.55
-04.55
Verisukulaisia
17
20
03.50
Food Factory
04.10
Food Factory
04.30
Saari ilman lakeja
05.15
Pohjoisen valtatien pelastajat
06.00
Vaarallisen valtatien pelastajat
06.45
Tonnikalan saalistajat: Pohjoinen vs Etelä
07.25
Elämää äärirajoilla: Alaska
08.05
Food Factory
08.30
Food Factory
08.50
Ihmeelliset superautot
09.40
Morgan Freeman: Ihmisyyden äärellä
10.30
Australian rajalla
10.55
Australian rajalla
11.25
Uskomaton eläinlääkäri Pol
12.15
Tri K:n eksoottiset eläimet
13.10
Tonnikalan saalistajat: Pohjoinen vs Etelä
14.10
Äärimmäinen selviytyjä
15.10
Food Factory
15.35
Food Factory
16.00
Muumioiden valtakunta
16.55
Australian rajalla
17.25
Australian rajalla
17.55
Autojen ensiapu
19.00
Yukonin kultamaat
20.00
Australian rajalla
20.30
Australian rajalla
21.00
Salakuljettajat satimeen
22.00
Salakaupan julmat kasvot
23.00
Huumebisnes Oy
00.00
Alaskan poliisit
00.55
Salakuljettajat satimeen
01.45
Salakaupan julmat kasvot
02.35
Australian rajalla
03.05
Lentoturmatutkinta
03.50
-04.10
Food Factory
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Eliinan eväät
04.00
Jumala puhuu
04.30
Jerusalem studio
05.00
TV7 Israel News
05.15
Voimaa Sanasta
05.30
Gospel First - Evankeliumi ensin
06.00
Armon kalliolla
06.20
Raamattu puhuu sinulle
06.30
Jumalanpalvelus
07.30
Aikain merkit Sanassa
08.00
Kristityt työelämässä
08.30
Tiimalasi
09.00
Studiosavo
09.30
Klubi 700
10.00
Raamatun kertomuksia
10.30
Herra käyttää lääkäriä
11.00
Herätysliikehdintä
11.30
Eliinan eväät
12.00
Jumala puhuu
12.30
Jerusalem studio
13.00
TV7 Israel News
13.15
Voimaa Sanasta
13.30
Gospel First - Evankeliumi ensin
14.00
Armon kalliolla
14.20
Raamattu puhuu sinulle
14.30
Jumalanpalvelus
15.30
Aikain merkit Sanassa
16.00
Kristityt työelämässä
16.30
Tiimalasi
17.00
Isännän pöydässä
17.30
Superkirja
18.00
Theo ja ystävät
18.15
Pekan biisit
18.20
Jänö Mustakorva
18.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
19.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
19.30
Tessalonikalaiskirje 1
20.00
Rakkauden kosketuksessa
20.30
Love Israel - Baruch Korman
21.00
TV7 Israel News
21.15
Voimaa Sanasta
21.30
Kangasalan Majatalo-ilta
22.30
Herätys!
23.30
Tulta Jerusalemista
00.00
Herran käsi - Jackmin Tala
00.30
Derek Prince
01.00
Isännän pöydässä
01.30
Superkirja
02.00
Theo ja ystävät
02.15
Pekan biisit
02.20
Jänö Mustakorva
02.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
03.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
03.30
Tessalonikalaiskirje 1
04.00
-04.30
Rakkauden kosketuksessa
00.10
Uutisikkuna
03.00
Uutisikkuna
07.00
Ulos luontoon: Luonnon kuvaaminen
07.30
Entä jos?
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Yle Uutiset Uusimaa
10.08
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.16
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.24
Yle Uutiset Häme
10.32
Yle Uutiset Pirkanmaa
10.40
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
10.48
Yle Uutiset Itä-Suomi
10.56
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.04
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.12
Yle Uutiset Lappi
11.20
Yle Oddasat
11.24
Oddasat
11.40
Hittimittari
12.50
Jumppahetki: Reipas jumppa
13.00
Kuollut mies kummittelee
IMDb
5.6
14.20
Ylen aamun parhaat
15.00
Puheenjohtajatentti viitottuna, Kokoomus
16.00
Nimipäiväonnittelu: 19.5.
16.05
Korpelan kujanjuoksu
17.00
Uusi päivä
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Kandit
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Vintage-valtakunta
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
Puheenjohtajatentti: Jussi Halla-aho
21.00
Korpelan kujanjuoksu
21.55
Itse valtiaat
22.10
Uutisikkuna
03.00
-07.12
Uutisikkuna
14.00
Eduskunnan täysistunto 18.5.2021
10.55
Uinnin EM alkuerät
14.00
Eduskunnan täysistunto 19.5.2021
18.35
Forssan kuntavaalikeskustelu
18.55
Uinnin EM finaalit
20.00
Videopeli on supertaidemuoto
21.00
-22.00
Puheenjohtajatentti viitottuna: Sari Essayah
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
Yleisurheilua / Continental Tour Gold: Mount Sac, USA
15.30
AutoSpeed
15.55
ESPN dokumentti: Baltimoren pojat
17.15
Golf: PGA TOUR Champions Highlights
18.05
PGA TOUR Golf: The CUT
18.30
La Liga World
19.00
Yleisurheilua / Continental Tour Gold: Ostrava, Tshekki
21.00
PGA TOUR Profiles: Si Woo Kim - More than a PLAYERS Champion
21.10
WTA Tennis Highlights: Rooma
21.35
Jalkapallon Ranskan Cup: Road to the Final
22.05
Jalkapallon Ranskan Cup: Finaali / PSG - Monaco
00.15
MotoE: Ranskan osakilpailu
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
GP Confidential
14.30
La Liga: Barcelona - Celta Vigo
16.20
La Liga Chronicles
16.30
Liiga Playoffs: TPS - Lukko
18.25
Motorsport Mundial
18.55
Urheilun tähtihetkiä
19.00
Champions Hockey League -arvontatilaisuus
19.40
Red Bull Läpimurto
19.55
Portugalin Liiga: FC Porto - Belenenses
21.55
Ice Hockey World Championships 2021: Preview Show
22.20
FastZone - The World of Motorsport
22.45
Golf: PGA TOUR Champions Highlights
23.40
Portugalin Liiga: Sporting - Maritimo
01.45
-06.00
MTV Uutiset Live
00.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
17.00
WTA Tennis
18.10
Ice Hockey World Championships 2021: Preview Show
18.35
Red Bull läpimurto
18.50
La Liga
20.35
La Liga
22.15
Portugalin Liiga
00.00
-06.01
MTV Uutiset Live
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
12.30
La Liga: Villarreal - Sevilla
14.20
MotoGP Highlights: Ranska
15.15
Golf: PGA TOUR Highlights
16.10
AutoSpeed
16.40
La Liga: Real Betis - Huesca
18.30
Ravit: Vermo ja Solvalla / Åby
22.59
Formula 1: Espanjan osakilpailu
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
06.00
Teletapit
06.30
Antti piirtää
06.50
Professori Balthazar
07.00
Pororo
07.10
Pororo
07.20
Pororo
07.30
Muumilaakson tarinoita
07.55
Professori Balthazar
08.00
Professori Balthazar
08.05
Mansikka Marja
08.30
Vikke Viikinki
08.45
Vikke Viikinki
09.00
Denver
09.15
Denver
09.30
Mokon suuri maailma
09.42
Ruohonjuuritasolla
09.50
Myyrän seikkailut
10.00
Myyrän ystävät: Koiranpentuni
10.10
Muumilaakson tarinoita
10.35
Antti piirtää
11.00
Viidakon veijarit
11.10
Viidakon veijarit
11.25
Viidakon veijarit
11.35
Myyrän ystävät: Hepokatti
11.45
Puuha-Pete
11.55
Puuha-Pete
12.10
Alvin ja pikkuoravat
12.20
Alvin ja pikkuoravat
12.35
Taskuvaari
12.45
Taskuvaari
13.00
Denver
13.15
Denver
13.30
Ötökät!
13.35
Nuori Robin Hood
13.50
Nuori Robin Hood
14.05
Pororo
14.15
Muumilaakson tarinoita
14.40
Oggi ja torakat
15.00
Aikamatkustajat
15.10
Aikamatkustajat
15.20
Alvin ja pikkuoravat
15.30
Alvin ja pikkuoravat
15.45
Supernelikko
16.00
Daltonit
16.25
Oggi ja torakat
16.50
Kaarlo ja Perttu
17.05
Kaarlo ja Perttu
17.20
Ti-Ti Nallen talossa tapahtuu
17.40
Zig & Sharko
17.50
Zig & Sharko
18.05
Paavo Pesusieni
18.30
Ötökät!
18.40
Ruohonjuuritasolla
18.45
Kuninkaallinen akatemia
19.10
Lucky Luken uudet seikkailut
19.35
Heidi
03.20
The Dead Don't Die
IMDb
5.5
05.05
Laws of Attraction - Vetovoiman lait
IMDb
5.9
06.35
Solsidan
IMDb
6.5
08.15
Star File
08.20
Tähdet kertovat
09.05
Deux moi
IMDb
6.5
10.55
Pekka Töpöhäntä
IMDb
5.6
12.00
Gooseboy
IMDb
6.2
13.25
Lego elokuva 2
IMDb
6.6
15.10
Little
IMDb
5.5
16.55
Le Prince Oublié
IMDb
5.2
18.35
Inna de Yard
20.10
After the Wedding
IMDb
6.3
22.00
Polaroid
IMDb
5.1
23.25
Countdown
IMDb
5.4
00.55
Adaptation - minun versioni
IMDb
7.7
02.50
-04.50
Kaksi kuningatarta
IMDb
6.3
03.45
MotherFatherSon
04.40
A Million Little Things
05.20
Deep Water
06.10
Star File
06.20
The Office (US)
06.45
The Office (US)
07.05
The Office (US)
07.25
The Office (US)
07.45
H2O
08.10
H2O
08.35
Star File
08.40
Robssonit
09.05
Robssonit
09.25
Lasse-Maijan etsivätoimisto
10.10
Schitt's Creek
10.30
Schitt's Creek
10.55
The Office (US)
11.15
The Office (US)
11.35
The Office (US)
11.55
The Office (US)
12.20
Solsidan - onnea onkimassa
12.40
Solsidan - onnea onkimassa
13.05
Star File
13.15
H2O
13.40
H2O
14.05
Robssonit
14.30
Robssonit
14.50
Lasse-Maijan etsivätoimisto
15.35
Schitt's Creek
15.55
Schitt's Creek
16.20
The Office (US)
16.40
The Office (US)
17.00
The Office (US)
17.20
The Office (US)
17.40
Solsidan - onnea onkimassa
18.05
Solsidan - onnea onkimassa
18.25
Tervetuloa Sjölyckaniin!
18.50
Neiti Etsivä
19.30
Hank Zipzer
19.55
Hank Zipzer
20.20
H2O
20.45
Lasse-Maijan etsivätoimisto
21.30
The Trip to Greece
22.00
The Rook
22.50
Vida
23.25
Vida
00.00
Vida
00.35
Kova laki: Rikollinen mieli
01.15
The New Pope
02.00
The New Pope
02.50
MotherFatherSon
03.45
-04.40
MotherFatherSon
03.45
Syyssonaatti
IMDb
8.2
05.15
Kourallinen rakkautta
07.30
Kullannuppu
08.00
Niklas ja Olento
IMDb
5.4
09.30
Två killar och en tjej
IMDb
5.2
11.20
Kommissarie Späck
IMDb
4.7
12.40
Alla tiders 91:an Karlsson
IMDb
3.9
13.55
Picasson seikkailut
IMDb
7.4
15.45
Tehdäänpä silta
IMDb
6.8
17.25
Saariston lasten suuri seikkailu
IMDb
6.4
19.00
Viiru ja Pesonen
20.15
Patrik 1,5
IMDb
6.9
22.00
Mörkt vatten
IMDb
3.8
23.20
Micke & Veronika
00.55
Änglavakt
IMDb
5.1
02.30
Åsa-Nisse i agentform
IMDb
3.7
04.00
-05.45
Julie
IMDb
5.8
04.05
Ready or Not
06.00
The Peanut Butter Falcon
08.00
Call Me By Your Name
10.15
Tuhkapoika - Soria Morian linnassa
12.00
The Broken Hearts Gallery
14.00
Last Christmas
16.00
Official Secrets
18.00
Holly Slept Over
20.00
The Peanut Butter Falcon
22.00
Ad Astra
00.10
Can You Ever Forgive Me?
02.00
Sleepless
04.00
-05.57
Ad Astra
03.15
Zombieland: Double Tap
05.00
Zombieland
07.00
Mean Machine
09.00
Brian Banks
10.45
The Next Three Days
13.00
Gone in Sixty Seconds
15.00
Alita: Battle Angel
17.05
Charlie's Angels
19.05
Kunnian miehiä
21.30
Zombieland
23.00
Zombieland: Double Tap
01.00
Indiana Jones 2: Ja Tuomion Temppeli
03.00
-04.50
Life
02.25
Alive
04.45
Quick - The Perfect Patient
07.00
Some Kind of Wonderful
08.45
Tunnit
10.50
A.I. Artificial Intelligence
13.15
Charlie Bartlett
15.00
Friends with Kids
17.05
The Age of Adaline
19.00
Kuninkaan hologrammi
21.00
Quick - The Perfect Patient
23.15
Alive
01.30
The Assistant
03.00
-04.45
The Hand That Rocks the Cradle
04.00
Pretty Woman
06.05
Megamind
08.00
Kumba - Puoliraidallinen seepra
10.00
Barbie seikkailee avaruudessa
12.00
Kapteeni Sapelihammas ja maaginen timantti
14.00
Barbie: Agenttikolmikko
16.00
Mehiläisen elokuva
18.00
Angry Birds -elokuva 2
20.00
Megamind
22.00
Lasse - Best Man
00.00
Pretty Woman
02.05
Celeste & Jesse - aina yhdessä
04.00
-05.38
St. Vincent
03.05
NHL Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
10.00
NHL Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
12.00
Bundesliiga Mainz - Dortmund
13.55
Valioliiga Brighton - Manchester City
15.50
World Cup Of Pool 2021 Loppuottelu
19.50
Valioliiga Everton - Wolverhampton
22.05
Valioliiga West Bromwich - West Ham
00.15
NHL Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
02.30
Track & Field Weekly
03.05
-06.30
NHL Carolina Hurricanes - Nashville Predators 2:7
02.35
NHL Pittsburgh Penguins - New York Islanders 2:7
09.30
NHL Pittsburgh Penguins - New York Islanders 2:7
11.30
NHL Vegas Golden Knights - Minnesota Wild 2:7
13.30
NHL Vancouver Canucks - Calgary Flames
15.30
NHL Tonight
16.30
NHL Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
18.30
NHL Pittsburgh Penguins - New York Islanders 2:7
20.30
NHL Vegas Golden Knights - Minnesota Wild 2:7
22.35
NHL Calgary Flames - Vancouver Canucks
01.35
-04.35
NHL Boston Bruins - Washington Capitals 3:7
10.00
Valioliiga Manchester United - Fulham
12.00
Bundesliga Highlights 33. kierros
13.00
Valioliiga Crystal Palace - Aston Villa
15.00
Euromaalit
15.55
Valioliiga Brighton - Manchester City
17.55
Valioliiga Chelsea - Leicester
19.50
Valioliiga Tottenham - Aston Villa
22.05
Valioliiga Burnley - Liverpool
00.15
-02.15
Valioliiga Crystal Palace - Arsenal
03.05
NHL Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
06.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
13.45
Trans World Sports
14.45
NHL Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
17.15
Premier League World
17.45
Bundesliga highlights
18.45
Premier League Review
19.55
Valioliiga Everton - Wolverhampton
22.00
NHL Ottelu ilmoitetaan myöhemmin
22.10
Valioliiga West Bromwich - West Ham
00.15
Premier League World
00.45
MLB:s Best
01.45
NHL Tonight
03.05
-06.00
NHL Carolina Hurricanes - Nashville Predators
11.00
RedBull TV
19.00
Valioliiga Chelsea - Leicester
21.15
RedBull TV
22.10
-01.15
Valioliiga Burnley - Liverpool
10.00
Golf Central
12.00
Golf Central
14.00
Playing Lessons Kris Ventura
14.30
European Tour Betfred British Masters - 4. kierros
19.00
Golf Central
21.00
Playing Lessons Charl Schwartzel
21.30
European Tour Highlights British Masters
22.00
Playing Lessons Kris Ventura
22.30
European Tour Highlights Gran Canaria Lopesan Open
23.00
School of Golf Tempo and Rhythm
23.30
Playing Lessons Kris Ventura
00.00
Golf Central
02.00
School of Golf Tempo and Rhythm
02.30
-03.05
Playing Lessons Kris Ventura
02.05
NHL Ottelu ilmoitetaan myöhemmin
02.35
NHL Pittsburgh Penguins - New York Islanders
09.00
NHL Pittsburgh Penguins - New York Islanders
11.00
NHL Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
13.00
NHL Tonight
14.00
NHL Vegas Golden Knights - Minnesota Wild
16.00
NHL Vancouver Canucks - Calgary Flames
18.00
NHL Pittsburgh Penguins - New York Islanders
20.00
NHL Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
22.00
NHL Tonight
22.35
NHL Calgary Flames - Vancouver Canucks
01.35
-04.30
NHL Boston Bruins - Washington Capitals
03.55
Ligue 1: Highlights
09.00
Valioliiga Southampton - Leeds
11.00
League One Oxford - Blackpool
13.00
Premier League Review Sunday
14.00
Valioliiga Chelsea - Leicester
16.00
Valioliiga Manchester United - Fulham
17.55
Valioliiga Brighton - Manchester City
19.30
Valioliiga Ottelu ilmoitetaan myöhemmin
19.55
Valioliiga Tottenham - Aston Villa
22.10
Valioliiga Burnley - Liverpool
00.15
Valioliiga Crystal Palace - Arsenal
02.05
Valioliiga Everton - Wolverhampton
03.55
-04.25
Premier League World
02.20
Valioliiga Chelsea - Leicester
11.00
Valioliiga Brighton - Manchester City
13.00
Valioliiga Manchester United - Fulham
15.00
Valioliiga Southampton - Leeds
17.00
Valioliiga Chelsea - Leicester
18.55
League One Oxford - Blackpool
20.55
Valioliiga Crystal Palace - Arsenal
23.00
Bundesliga highlights
00.00
Premier League World
00.30
Valioliiga Tottenham - Aston Villa
02.20
-04.10
Valioliiga Burnley - Liverpool
03.45
Jokihirviöt
04.35
Jokihirviöt
05.25
Jokihirviöt
06.15
Carver Kings
07.05
Uuden-Seelannin purkuryhmä
07.30
Jade Fever
07.50
Australian hummerinpyytäjät
08.40
Jokihirviöt
09.30
Jääviikingit
10.15
Australian kullankaivajat
11.00
Australian kullankaivajat
11.45
Jade Fever
12.10
Jade Fever
12.35
Jade Fever
13.00
Romuautot kiertoon
13.45
Hirsimökkikuume
14.30
Kalastajien tähtikaarti
15.15
Jääviikingit
16.00
Australian kullankaivajat
16.50
Australian kullankaivajat
17.35
Australian häränmetsästäjät
18.05
Purkutyöt Australiassa
18.50
Jokihirviöt
19.40
Australian kullankaivajat
20.25
Australian kullankaivajat
21.10
Jättirakennukset
22.00
Jättirakennukset
22.45
Purkutyöt Australiassa
23.30
Vintagesta voltteihin
00.15
Australian kullankaivajat
01.00
Romuautot kiertoon
01.50
Romukuninkaat
02.40
Romukuninkaat
03.30
-04.20
Romukuninkaat
03.40
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
04.35
Natsien mystiset murhat
05.20
Temppeliherrain salaisuudet
06.15
Vaiettu historia
07.10
Vaiettu historia
08.05
Kirotut sukujuuret
08.30
Kirotut sukujuuret
09.00
Kirotut sukujuuret
09.30
Kirotut sukujuuret
09.55
Kirotut sukujuuret
10.25
Kirotut sukujuuret
10.55
Kennedyn kuolinpäivä
12.00
Kirotut sukujuuret
12.25
Kirotut sukujuuret
12.55
Kirotut sukujuuret
13.20
Kirotut sukujuuret
13.50
Kirotut sukujuuret
14.15
Kirotut sukujuuret
14.45
Kirotut sukujuuret
15.10
Kirotut sukujuuret
15.40
Kirotut sukujuuret
16.10
Toinen maailmansota: Vallan hinta
17.10
Kreetan taistelu
18.15
Myyttiset pedot
19.10
Museon mysteerit
19.55
Romanovien viimeinen matka
21.00
Egyptin selittämättömät kansiot
22.00
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
23.00
Natsien mystiset murhat
00.00
Temppeliherrain salaisuudet
01.05
Museon mysteerit
01.55
Romanovien viimeinen matka
02.55
Egyptin selittämättömät kansiot
03.40
-04.35
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
03.30
Tarongan eläintarha
04.15
Villikarhut
04.40
Katujen eläinlääkäri
05.05
Nolot lemmikit
05.25
Työtä villieläinten parissa
06.15
Katujen eläinlääkäri
06.35
Villikarhut
07.00
Nolot lemmikit
07.25
Dog's Best Friend
07.45
Yorkshiren eläinlääkäri
08.30
Yorkshiren eläinlääkäri
09.15
Yorkshiren eläinlääkäri
10.00
Yorkshiren eläinlääkäri
10.45
Yorkshiren eläinlääkäri
11.30
Tarongan eläintarha
12.30
Arvoituksellinen planeettamme
13.20
Elämä: Ensiaskeleet
14.10
Nigel Marven: Villi Keski-Amerikka
15.00
Elämää tulivuoren rinnalla
15.55
Jokihirviöt
16.45
Työtä villieläinten parissa
17.30
Yorkshiren eläinlääkäri
18.15
Tarongan eläintarha
19.15
Nerokkaat meripyytäjät
20.10
Jokihirviöt
21.05
Uskomattomat eläimet
21.50
Vaarallinen maapallo
22.40
Yorkshiren eläinlääkäri
23.25
Jokihirviöt
00.15
Jokihirviöt
01.05
Uskomattomat eläimet
01.55
Mutanttisää
02.40
Villit selviytymistaidot
03.30
-04.15
Tarongan eläintarha
03.12
Tennis: Roland Garros
04.14
Tennis: Roland Garros
05.13
Tennis: Roland Garros
06.08
Pyöräily: Unkarin ympäriajo
07.00
Pyöräily: Maailmankiertue, Amstel Gold Race
07.52
Formula E: MM-sarja, Valencia
08.58
Pyöräily: Unkarin ympäriajo
09.59
11.53
Pyöräily: Maailmankiertue, Italian ympäriajo
13.50
Pyöräily: Maailmankiertue, Italian ympäriajo
18.41
Pyöräily: Pro-sarja, Tour of Andalusia
19.42
Pyöräily: Maailmankiertue, Italian ympäriajo
21.00
Trailblazers
21.07
23.08
The Minute
23.12
Pyöräily: Maailmankiertue, Italian ympäriajo
01.14
Snooker: London Masters
02.18
Snooker: London Masters
03.17
-04.14
Tennis: Roland Garros
02.03
Pyöräily
04.00
Snooker
05.15
Snooker
06.31
Tennis
07.00
Pyöräily
08.54
Tennis
09.53
Tennis
10.50
Tennis
11.49
Tennis
13.00
Snooker
14.30
Snooker
16.00
Snooker
17.31
Snooker
19.02
Curling
20.01
Pyöräily
21.01
Tennis
22.02
Tennis
23.00
Tennis
23.57
Tennis
00.58
Poolo
01.58
Pyöräily
03.52
-05.01
Snooker
03.20
Villi Lappi
04.10
Afrikan kuolettava kuningaskunta
04.55
Afrikan kuolettava kuningaskunta
05.35
Preerikoiden kartano
06.00
Preerikoiden kartano
06.20
Erämaan koettelemukset
06.45
Erämaan koettelemukset
07.10
Elävä Eeden
08.00
Oikea musta pantteri
08.45
Veriviholliset: Leijona vs. puhveli
09.30
Amerikan kuolettavimmat hait
10.20
Elävä Eeden
11.05
Oikea musta pantteri
11.50
Vihamielinen planeetta: Afrikka
12.35
Suolohikäärmeiden taisto
13.20
Savannien valtiaat
14.10
Savannien valtiaat
14.55
Savannien valtiaat
15.40
Savannien valtiaat
16.25
Uskomaton eläinlääkäri Pol
17.15
Eläinten tappeluklubi
18.00
Eläintarhan salaisuudet 3
18.45
Eläimellistä kamppailua
19.30
Eläinten tappeluklubin parhaat palat
20.15
Eläintarhan salaisuudet 3
21.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol
21.50
Tohtori K:n eksoottisten eläinten teho-osasto 4
22.35
Eläinten tappeluklubi
23.20
Eläintarhan salaisuudet 3
00.05
Amerikan kuolettavimmat hait
00.50
Elävä Eeden
01.40
Oikea musta pantteri
02.25
Vihamielinen planeetta: Afrikka
03.10
Oikea musta pantteri
04.00
-04.45
Vihamielinen planeetta: Afrikka
03.05
Dual Survival
04.05
Kindig Customs
05.05
How It's Made
05.30
How It's Made
06.00
Chasing Classic Cars
06.25
Barnwood Builders
07.10
Mega Shippers
08.05
How Do They Do It?
08.40
How It's Made: Dream Cars
09.10
Chasing Classic Cars
10.15
Kindig Customs
11.20
Deadliest Catch
12.25
Outback Truckers
13.30
Outback Truckers
14.35
How It's Made: Dream Cars
15.10
How It's Made: Dream Cars
15.45
Salvage Hunters
16.55
Salvage Hunters
18.00
Salvage Hunters: Classic Cars
19.00
Salvage Hunters: Classic Cars
20.00
Salvage Hunters
21.00
Undercover Billionaire
23.00
Alaskan Bush People
00.00
Naked And Afraid
02.05
-04.05
Undercover Billionaire
03.15
Monsters Inside Me
04.00
Guardians Of The Glades
04.45
Meet The Penguins
05.10
Meet The Penguins
05.30
Tanked
06.15
Dr. Dee: Alaska Vet
07.00
Dr. Dee: Alaska Vet
07.48
Treehouse Masters
08.36
Nature's Strangest Mysteries: Solved
09.00
Nature's Strangest Mysteries: Solved
09.25
The Vet Life
10.15
My Cat From Hell
11.05
My Cat From Hell
11.55
Tanked
12.50
Insane Pools: Off the Deep End
13.45
Animal Cribs
14.40
Tanked
15.35
Tanked
16.30
The Last Alaskans
17.25
Treehouse Masters
18.20
Pit Bulls & Parolees
19.15
Pit Bulls & Parolees
20.10
Pit Bulls & Parolees
21.05
Pit Bulls & Parolees: Tia's Tales
22.00
Animal Cops Houston
22.55
My Cat From Hell
23.50
My Cat From Hell
00.45
The Zoo
01.40
The Aquarium
02.30
Crocodile Hunter
03.15
Monsters Inside Me
04.00
-04.45
Guardians Of The Glades
07.00
Mysteries At The Museum
08.00
Expedition Unknown
09.00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
10.00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
11.00
Ripley's Believe It Or Not!
12.00
Edge of Alaska
13.00
Mysteries At The Museum
14.00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
15.00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
16.00
Expedition Unknown
17.00
Ripley's Believe It Or Not!
18.00
Mysteries At The Museum
19.00
Finding Bigfoot
20.00
Edge of Alaska
21.00
Expedition Unknown
22.00
Portals To Hell
23.00
Kindred Spirits
00.00
The Alaska Triangle
01.00
Ghosts Of Morgan City
02.00
Ripley's Believe It Or Not!
03.00
Expedition Unknown
04.00
-05.00
Mysteries At The Museum
03.45
Ridiculousness
04.10
Night Videos
07.00
MTV Breakfast Club
10.35
Teen Mom OG
11.15
Teen Mom OG
11.55
Teen Mom OG
12.35
Teen Mom OG
13.20
True Love or True Lies?
14.05
True Love or True Lies?
14.50
Catfish: The TV Show
15.30
Catfish: The TV Show
16.10
Catfish: The TV Show
16.55
Ghosted: Love Gone Missing
17.35
Ridiculousness
18.00
Ridiculousness
18.20
Just Tattoo Of Us
19.05
Just Tattoo Of Us
19.50
Catfish: The TV Show
20.35
Catfish: The TV Show
21.15
Ghosted: Love Gone Missing
21.55
Ridiculousness
22.20
Ridiculousness
22.40
Ridiculousness
23.00
The Challenge: Double Agents
00.00
The Challenge: Double Agents
00.40
Ridiculousness
01.05
Ridiculousness
01.25
Ridiculousness
01.50
Geordie Shore
02.35
Geordie Shore
03.20
Ridiculousness
03.40
Ridiculousness
04.00
-07.00
Night Videos
03.45
Bubble Guppies
04.10
Butterbean's Café
04.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
04.55
Sinä ja Sinin arvoitukset
05.15
Blaze ja Monsterikoneet
05.35
Merikapteeni Santiago
06.00
PAW Patrol
06.10
PAW Patrol
06.35
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
06.55
Frankie ja Frank
07.00
Pipsa Possu
07.05
Pipsa Possu
07.10
Pipsa Possu
07.15
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
07.20
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
07.25
Yy, kaa, tanssi
07.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
07.50
PAW Patrol
08.15
PAW Patrol
08.40
PAW Patrol
09.05
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.25
Ässäluokka
09.50
Blaze ja monsterikoneet
10.10
Blaze ja monsterikoneet
10.35
Merikapteeni Santiago
11.00
Anni Taimen
11.20
Butterbean's Café
11.45
Bubble Guppies
12.05
Pipsa Possu
12.10
Pipsa Possu
12.15
Barbapapan perhe
12.35
Sinä ja Sinin arvoitukset
13.00
Blaze ja monsterikoneet
13.20
Blaze ja monsterikoneet
13.45
PAW Patrol
14.05
PAW Patrol
14.30
PAW Patrol
14.55
Ässäluokka
15.15
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
15.20
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
15.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.45
Bubble Guppies
16.10
Butterbean's Café
16.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
16.55
Sinä ja Sinin arvoitukset
17.15
Blaze ja Monsterikoneet
17.35
Merikapteeni Santiago
18.00
PAW Patrol
18.10
PAW Patrol
18.35
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
18.55
Frankie ja Frank
19.00
Pipsa Possu
19.05
Pipsa Possu
19.10
Barbapapan perhe
19.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
19.55
PAW Patrol
20.15
PAW Patrol
20.40
PAW Patrol
21.05
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.25
Ässäluokka
21.50
Blaze ja monsterikoneet
22.10
Blaze ja monsterikoneet
22.30
Merikapteeni Santiago
22.55
Anni Taimen
23.20
Butterbean's Café
23.40
Bubble Guppies
00.00
Pipsa Possu
00.05
Pipsa Possu
00.10
Pipsa Possu
00.15
Barbapapan perhe
00.35
Sinä ja Sinin arvoitukset
01.00
Blaze ja monsterikoneet
01.20
Blaze ja monsterikoneet
01.40
PAW Patrol
02.05
PAW Patrol
02.30
PAW Patrol
02.55
Ässäluokka
03.15
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
03.20
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
03.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.45
-04.10
Bubble Guppies
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Lemmen viemää
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Latelan Laurin hurja remontti
,
Kotka 10
,
Taivaan tulet
,
Race Across The World Suomi
,
Rillit huurussa
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Farmi Suomi
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset