Tietovisat
Blogit
Vaihtoautot
Horoskooppi
Reseptit
Viihde
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
9
Ti 09.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Jääkiekon MM
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
06.25
Ylen aamu
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
10.43
Yhteisvastuu 2024: Et ole yksin
10.50
Yle Uutiset Uusimaa
10.55
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.00
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.05
Yle Uutiset Häme
11.10
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.15
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.20
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.25
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.30
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.35
Yle Uutiset Lappi
11.40
Yle Oddasat
11.45
Oddasat
12.00
Mot
12.30
Mahdoton tapaus
13.05
Jumalan tuomio
IMDb
6.3
14.40
Elävä arkisto: Kouvolan miesten kyydissä
14.55
Sadan vuoden sankarit
15.20
Viimeinen sana
15.50
A-studio
16.35
Yle Uutiset selkosuomeksi
16.40
Yle Oddasat
16.45
Novosti Yle
16.50
Yle Uutiset viittomakielellä
16.55
Yle Uutiset alueeltasi
17.00
Yle Uutiset 17.00
17.10
Isä Brown ja hänen laumansa
17.57
Näin kirjaudut Yle Areenan sovellukseen älytelevisiolla
18.00
Yle Uutiset 18.00
18.21
Puoli7 tänään
18.23
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Prisma: Tulevaisuuden ruoka
19.55
Akuutti Live: Suoraa puhetta kuolemasta
20.30
Yle Uutiset 20.30
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Perjantai-dokkari
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.01
Tukalat paikat
22.51
Oddasat
23.06
Perjantai
23.45
-00.15
Puoli seitsemän
LIVE
2
06.50
Pikku Kakkonen
06.52
Nimipäiväonnittelu: 9.4.
06.54
Hei Taavi
07.01
Tulipop
07.08
Pikku Kakkonen
07.09
Nelli ja Noora
07.17
Onni-siili
07.24
Pikku Kakkonen
07.26
Pippa ja Popi
07.33
Kiri ja Lolo
07.38
Katti Matikainen ja Nakkirakki
07.40
Puu Fu Tom
08.02
Askarrellaan
08.07
Mimosa ja Lennu
08.18
Nimipäiväonnittelu: 9.4.
08.20
Pikku Kakkonen
08.22
Siivekkäät
08.26
Dronettajat
08.50
Jumppahetki: Vetreyttä selkään
09.00
Strömsö 2018
09.30
Osta, tuunaa ja myy
10.00
Piilotetut kyvyt
10.45
Unelma Lapista
11.15
Riistametsällä
11.45
Erämaan armoilla
12.45
Tanskalainen maajussi
13.15
SuomiLOVE
14.15
Søren Vesterin puutarha
14.45
Luottomies
14.55
Luottomies
15.05
Pirjo
15.10
Sohvaperunat
16.00
Punkaharjun pojat
16.30
Yliopistollinen eläinsairaala: Pertsa-koira hätäverenluovutuksessa
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
Maailman kauneimmat junareitit
18.45
Jalkapallon EM-karsinta 2025, ennakkostudio
19.05
Jalkapallon EM-karsinta 2025, FIN - ITA
21.15
Jalkapallon EM-karsinta 2025, jälkistudio
21.30
Sekunnit
22.25
Rikostutkijat
23.25
-00.10
Erityisen vaarallinen
LIVE
3
03.55
Remonttipiiskuri
06.15
Aamusää
06.25
Huomenta Suomi
10.00
Emmerdale
10.30
Kauniit ja rohkeat
11.00
ARPA.FI
12.00
Neljän tähden illallinen
12.30
Ostoskanava Myori.fi
13.00
Ihanat siirtolapuutarhat
13.30
Love
15.00
Kolmiodraama
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.58
Uutiset
17.04
Päivän sää
17.05
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Päivän sää
18.05
Viiden jälkeen
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
MasterChef Suomi
21.00
Kolmiodraama
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Love
00.10
Kotoisa
01.00
Suurmestari
01.55
Sanansaattajat
02.45
LEGO Masters Australia
03.30
-04.20
LEGO Masters Australia
LIVE
4
03.50
Temptation Island Suomi
06.00
Bing
06.05
Sunny Bunnies
06.10
Tuire ja Sateenkaarimaa
06.35
Smurffit
06.45
Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
07.10
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.20
LEGO Ninjago: Lohikäärmeiden nousu
07.45
Tara Duncan
07.55
Angry Birds Blues
08.00
Huvila & Huussi - parhaat remontit
09.00
Koti koiralle UK
10.00
Annan herkulliset leivonnaiset
10.30
Jaksa paremmin
11.00
Haluatko miljonääriksi?
12.00
LIVE: Onnenarpa
13.55
Valitut Palat Collection
14.10
Valitut Palat Collection
14.25
Eläinvelho: lemmikit jaloilleen
15.00
100 Places to Be
15.05
Remppa vai muutto
16.05
Onnenarpa
16.10
Poliisikoira Rex
17.10
Veikkausliiga - Futiksen nälkään
17.15
Tulossa: Haluatko miljonääriksi?
17.20
Diili
18.55
Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
19.00
Huvila & Huussi
20.00
Burgerimiehet Aasiassa
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Erikoisjoukot
22.00
Ivalo
23.05
IS esittää: Sain sen videolle
23.15
Top Gear Suomi
00.45
Panttilainaamon autospesialistit
01.45
Australian rajalla
02.15
Australian rajalla
02.45
Arman ja Suomen rikosmysteerit
03.45
-04.45
Temptation Island Suomi
LIVE
5
07.45
BUU-klubben
08.15
Teiden sankarit
08.55
Efter Nio
09.55
Hyvissä käsissä
10.25
Sportliv
10.35
Asuntoflippaajat
11.02
Carmen-kiharat
12.00
Kolme naista
12.45
Luonto, ihminen ja taide
13.45
Saman sateen alla
14.00
Talot huokuvat historiaa
15.00
La Promesa - Salaisuuksien kartano
16.01
Gran Hotel
16.46
Norjalaisarkkitehtien koteja
17.16
Suomen historia, uudella tavalla
17.25
Arkkitehdin vapaa-ajan asunto
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Tarinoita pikkukaupungista - Kristiinankaupunki
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.53
Svenskfinland runt
20.00
Syyttäjä Imma Tataranni
21.00
Historia: Yhdysvaltojen kultakausi
21.55
Lidian autossa
22.27
Sorsapaisti
22.40
Tämä kesä
23.01
Syyttäjä Imma Tataranni
00.00
-00.07
Ennen elokuvaa: Pahan kosketus
LIVE
6
03.35
Simpsonit
04.30
Baywatch
07.00
Monchhichi
07.10
Monchhichi
07.20
Monchhichi
07.35
Monchhichi
07.45
Monchhichi
08.00
Simpsonit
08.30
Simpsonit
09.05
Suurmestari UK
10.00
Moderni perhe
10.30
Käräytyskamera
11.00
Tähdet vs. google
11.15
Suurmestari Ruotsi
12.30
Salatut elämät
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Jay Lenon autotalli
15.00
Myytinmurtajat: Siinäpä pulma!
16.00
Race Across The World Suomi
17.00
Simpsonit
17.30
Simpsonit
18.00
Poliisit UK: Ajojahti
19.00
Rekkakuskit jäällä
20.00
Frendit
20.30
Frendit
21.00
Olen suomalainen
IMDb
6.2
23.15
Elämää Philadelphiassa
23.45
Suurmestari
00.40
Kolmiodraama
01.30
Suurmestari Ruotsi
02.30
Simpsonit
02.55
Simpsonit
03.20
-04.05
Baywatch
LIVE
7
03.10
Naked Attraction Norja
04.05
Supertähtien yllätysremontit
05.10
Asunnon metsästäjät
06.20
Rantatalon metsästäjät
06.40
Rantatalon metsästäjät
07.05
Kevään suuri leivontakilpailu
07.50
Atlantin yli
08.35
Remonttipari
09.30
Asunnon metsästäjät
10.00
Asunnon metsästäjät
10.30
Rantatalon metsästäjät
11.05
Rantatalon metsästäjät
11.30
Supertähtien yllätysremontit
12.35
Kokkaushaaste
13.40
Kevään suuri leivontakilpailu
14.40
Poliisikamera
15.55
Jääkiekon naisten MM: Sveitsi-Suomi (u)
18.05
Arvokaman etsijät: Entisöijät
18.55
Ruotsin rajavartijat
19.55
Unelmahäät
21.00
Naked Attraction Norja
22.00
Halloween
IMDb
6.5
00.00
Viimeinen samurai
IMDb
7.8
03.30
-04.35
Mökkiunelmia
LIVE
8
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
Suurin pudottaja Suomi
11.00
Uusi elämä etelässä
12.00
Remppa vai muutto UK
13.00
Puutarhan pelastajat
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Annan herkulliset leivonnaiset
15.30
BumtsiBum
17.00
Uusi elämä etelässä
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto UK
20.00
Koti koiralle
21.00
The Voice of Finland
23.00
Farmi Suomi
00.30
Sinkkuillallinen
01.30
Remppa vai muutto UK
02.30
-04.00
Mysteerilaulajat - I Can See Your Voice Suomi
LIVE
9
09.00
Uusi elämä etelässä
10.00
Alaskan jäälentokenttä
11.00
Kanadan rajalla
11.30
Kanadan rajalla
12.00
Raskaan kaluston pelastajat
13.00
Suomen huutokauppakeisari
14.00
Alaskan jäälentokenttä
15.00
Christoffer Strandberg Show
16.00
Raskaan kaluston pelastajat
17.00
Los Angelesin kuningas
17.30
Los Angelesin kuningas
18.00
Rekkakuskit Suomi
19.00
Duudsonit tuli taloon
20.00
Erikoisjoukot
21.00
Diili
22.30
Daniel Ahola: Poliisia ja rosvoa
23.15
Muinaiset avaruusoliot
00.15
Burgerimiehet Pohjois-Amerikassa
01.15
Raskaan kaluston pelastajat
02.15
Suomen huutokauppakeisari
03.15
Kanadan rajalla
03.45
-04.15
Kanadan rajalla
LIVE
10
03.40
Bitchin' Rides
04.40
Destination Fear
06.15
Arvokaman metsästäjät USA
06.35
Arvokaman metsästäjät USA
06.55
Museoiden mysteerit
07.40
Custom Carolina
08.30
Bitchin' Rides
09.25
Custom Carolina
10.30
Autonrassaajat
11.00
Autonrassaajat
11.30
Maatilan pelastajat
12.35
Arvokaman metsästäjät USA
13.05
Arvokaman metsästäjät USA
13.30
Museoiden mysteerit
14.30
Menneisyyden mysteerit
15.35
Romuautot rahaksi
16.40
Top Gear
18.00
Löytöretki tuntemattomaan
19.00
Gold Rush: Kaivosten pelastajat
20.05
Wheeler Dealers
21.10
Top Gear
22.25
Top Gear
23.30
Autopaja Goblin Works
00.30
Gold Rush: Kaivosten pelastajat
01.45
Tunnelbanan
02.45
Maatilan pelastajat
03.50
-04.55
Bitchin' Rides
LIVE
11
03.20
90 päivää morsiamena: Maailmalla
04.25
Superhamstraajat
06.20
Kakkukuningas
06.45
90 päivää morsiamena: Maailmalla
08.20
1+5 tytärtä
09.15
Äiti bestiksenä
10.20
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
12.15
Vauva muuttaa kaiken
13.25
Kakkukuningas
14.00
Tarjousten metsästäjät
14.30
Satakiloiset siskot
15.35
90 päivää morsiamena: Maailmalla
16.50
90 päivää morsiamena: Maailmalla
17.55
Kauneusoperaatio helvetistä
18.50
Kakkukuningas: Kaksintaisto
19.55
Sisarvaimot
21.00
90 päivää morsiamena: Päiväkirjat
22.05
90 päivää morsiamena: Chantelin perhe
23.10
Milf Manor
00.05
Hengenvaarallisesti lihava
02.10
90 päivää morsiamena: Maailmalla
03.25
-04.30
90 päivää morsiamena: Maailmalla
12
03.45
Family Guy
04.05
Family Guy
04.30
Pelastajat Lappi
04.50
Pelastajat Lappi
05.15
Pelastajat Lappi
05.35
Pelastajat Lappi
06.00
Pelastajat Lappi
06.20
Kymppitonni
07.05
Ensisilmäyksellä
07.25
Ensisilmäyksellä
07.45
Simpsonit
08.05
Simpsonit
08.25
Tuho-osasto
08.45
Miehen puolikkaat
09.05
Miehen puolikkaat
09.30
Moderni perhe
09.55
Moderni perhe
10.20
Silent Library Suomi
10.45
Silent Library Suomi
11.15
Family Guy
11.40
Family Guy
12.05
Simpsonit
12.35
Simpsonit
13.05
Ensisilmäyksellä
13.35
Ensisilmäyksellä
14.05
Miehen puolikkaat
14.35
Miehen puolikkaat
15.05
Moderni perhe
15.35
Moderni perhe
16.05
Rillit huurussa
16.35
Rillit huurussa
17.00
Family Guy
17.30
Family Guy
18.00
Simpsonit
18.30
Simpsonit
19.00
Miehen puolikkaat
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Rillit huurussa
21.00
9-1-1: Lone Star
22.00
Miehen puolikkaat
22.30
Miehen puolikkaat
23.00
Pain and Gain
IMDb
6.4
01.20
Family Guy
01.50
Family Guy
02.15
Simpsonit
02.45
Will Trent
03.30
-04.10
Will Trent
LIVE
13
03.50
Unelma-asunto auringon alta
04.35
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
06.30
Tiny House Hunting
07.00
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Myori.fi
08.30
Täydellinen kesä
09.00
Unelma-asunto auringon alta
10.00
Aarrepaja UK
11.00
Unelma-asunto auringon alta
12.00
Grand Designs - unelma-asunnot
13.00
Emmerdale
13.30
Tiny House Hunting
14.00
Grand Designs Suomi
15.00
Unelma-asunto auringon alta
16.00
Lemmen viemää
17.00
MasterChef Suomi
18.00
Kotoisa
19.00
Unelma-asunto auringon alta
20.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
21.00
MasterChef Suomi
22.00
Murha paratiisissa
23.00
Open House: The Great Sex Experiment
00.00
Pelastakaa ihoni!
00.55
Botched: Mokatut kauneusleikkaukset
01.50
Love Island Suomi
02.45
Unelma-asunto auringon alta
03.40
-04.35
Unelma-asunto auringon alta
LIVE
14
13.30
Hurja painonpudotus Suomi
14.15
Uusi elämä etelässä
15.05
Toisenlaiset äidit
15.50
Farmi Suomi
17.00
Rikkaat ja rahattomat UK
18.00
Remppa vai muutto Suomi
19.00
Paratiisihotelli Ruotsi
20.00
Blue Bloods
21.00
Taken 2
IMDb
6.2
22.55
Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
23.00
Arman ja viimeinen ristiretki
00.00
-00.35
Paratiisihotelli Tanska
LIVE
15
03.25
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.30
Kova laki: Erikoisyksikkö
06.20
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
06.45
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
07.05
Unelmaremontit Kaliforniassa
07.50
Kiinteistöveljekset: Koti loppuelämäksi
08.40
Salaa raskaana
09.35
SOS Gotlanti
10.40
Kadonneet
11.50
Sittenkin syytön?
12.50
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.20
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.50
Avioparin remonttibisnes
14.55
San Diegon eläintarha
17.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
18.05
Unelmaremontit Kaliforniassa
19.00
Kiinteistöhuutokauppa: Remontilla rahoiksi
19.25
Asunnon metsästäjät maailmalla
19.55
Valheellinen nettimaailma
21.00
Rikoksen Anatomia
22.05
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.05
Wonderland Murders
00.05
Tamron Hallin rikostutkimukset
01.15
1990: Murhaava vuosikymmen
02.25
Kenet ihmeessä nain?
03.25
-04.25
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
08.30
LIVE: Astrologian tähdet
15.30
Somero
16.00
Sinun treeni
16.30
Terveyssummit
17.00
Terveyssummit
17.30
Astrologian tähdet
18.00
Astrologian tähdet
18.30
Syntynyt kauppatavaraksi
19.00
Syntynyt kauppatavaraksi
19.30
Hole-in-One
20.00
Hole-in-One
20.30
Pieni Eläinklinikka
21.00
Hellapoliisi
21.30
Hellapoliisi
22.00
Missio
22.30
Harrikat minttiin
23.00
Astrologian tähdet
23.30
-00.00
Astrologian tähdet
20
03.45
Romuttamon superauto
04.30
Saari ilman lakeja
05.10
Vankilassa ulkomailla
06.00
Lyödään ällikällä
06.20
Pohjoisen valtatien pelastajat
07.05
Hostile Planet
07.50
Elä vapaana tai kuole
08.35
Albert Lin ja kadotetut kaupungit
09.15
Hostile Planet
10.15
Hostile Planet
11.15
Yukonin eläinlääkäri
12.10
Lentoturmatutkinta
13.10
Lentoturmatutkinta
14.10
Tonnikalan saalistajat: Outer Banks
15.05
Saari ilman lakeja
16.00
Autonraadot rahaksi
17.00
UFOT: Tuntemattoman äärellä
18.00
Egyptin kadonneet aarteet
19.00
Lentoturmatutkinta
20.00
Mystiset muinaiskuolemat
21.00
Rewind the '90s
22.00
Tuhoisat suunnitteluvirheet
23.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol
00.00
Egyptin kadonneet aarteet
01.00
Rewind the '90s
02.00
Tuhoisat suunnitteluvirheet
03.00
Lentoturmatutkinta
03.50
-04.30
Romuttamon superauto
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
11.00
Istumafysio - Alaraajojen ja keskivartalon harjoitteita
11.15
Musiikki liikkeen ja aivojen tukena
12.00
Hengähdyshetki – Hetkeen rauhoittuminen
12.15
Mielen taitoja ikäihmisille osa 1
12.30
Yhteislauluja Raatihuoneella
03.00
Power Prayer
04.30
Elävä yhteys
05.00
Antisemitismi sen alkuperästä nykypäivään
05.10
Antisemitismi sen alkuperästä nykypäivään
05.15
Voimaa Sanasta
05.30
Sanan helmiä
05.45
Signaali sydämiin
05.55
Tule sellaisena kuin olet -paneelikeskustelu
06.45
Nathan Morris - Kaikkien kansojen kaipaus
07.15
Marttyyrien Ääni
07.45
Raamattu rakkaaksi
08.00
Christian World News
08.30
Love Israel - Baruch Korman
09.00
Jerusalem studio
09.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
09.50
Tosi on
10.10
Rakennus Jumalalle
11.00
Power Prayer
12.30
Elävä yhteys
13.00
Antisemitismi sen alkuperästä nykypäivään
13.10
Antisemitismi sen alkuperästä nykypäivään
13.15
Voimaa Sanasta
13.30
Sanan helmiä
13.45
Signaali sydämiin
13.55
Tule sellaisena kuin olet -paneelikeskustelu
14.45
Nathan Morris - Kaikkien kansojen kaipaus
15.15
Marttyyrien Ääni
15.45
Raamattu rakkaaksi
16.00
Christian World News
16.30
Love Israel - Baruch Korman
17.00
Lähteellä
17.30
Klubi 700
18.00
Raamatun kertomuksia
18.30
Evoluutio, luominen ja tiede
18.45
Katselkaa Herran tekoja
19.00
Exodus tänään
19.30
Koputus
20.00
Jumala puhuu
20.30
Jerusalem studio
21.00
Antisemitismi sen alkuperästä nykypäivään
21.05
Ylistysliike
21.15
Voimaa Sanasta
21.30
Isän rakkaus ja uudistuminen
22.00
Armon kalliolla
22.20
Raamattu puhuu sinulle
22.30
Jumalanpalvelus
23.20
Musiikkivideoita
23.30
Kujalla
00.00
Kirjailijahaastattelu
00.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
01.00
Lähteellä
01.30
Klubi 700
02.00
Raamatun kertomuksia
02.30
Evoluutio, luominen ja tiede
02.45
Katselkaa Herran tekoja
03.00
Exodus tänään
03.30
Koputus
04.00
-04.30
Jumala puhuu
02.00
Tillsammans ber vi LIVE
04.00
Anders Gerdmar - Bibeltro och väckelse
04.30
Mer än naturligt
05.00
Salaam Aleikum
05.30
Kungadömets vind
06.00
Derek Prince
06.30
När livet gör ont
07.00
Koranen eller Bibeln?
07.30
John Fenn - Från korset till uppståndelselivet
08.00
Tillsammans ber vi LIVE
10.00
Anders Gerdmar - Bibeltro och väckelse
10.30
Mer än naturligt
11.00
Salaam Aleikum
11.30
Kungadömets vind
12.00
Derek Prince
12.30
När livet gör ont
13.00
Koranen eller Bibeln?
13.30
John Fenn - Från korset till uppståndelselivet
14.00
Tillsammans ber vi LIVE
16.00
Anders Gerdmar - Bibeltro och väckelse
16.30
Mer än naturligt
17.00
Salaam Aleikum
17.30
Kungadömets vind
18.00
Steg i tro
18.15
Färdkost för föräldrar
18.45
Owe Lindeskär undervisar
19.15
Har vi hittat livets hemlighet?
20.30
Israel Art
20.45
Studio Jerusalem
21.15
Guds syfte med familjen
21.30
Café Bibeln Uppsala
22.00
De goda, de onda och de heliga
22.30
Väckelseliv
23.00
Shalom över Israel - Jubelårsresan
23.35
Samtal
00.00
Steg i tro
00.15
Färdkost för föräldrar
00.45
Owe Lindeskär undervisar
01.15
Har vi hittat livets hemlighet?
02.30
Israel Art
02.45
Studio Jerusalem
03.15
Guds syfte med familjen
03.30
Café Bibeln Uppsala
04.00
-04.30
De goda, de onda och de heliga
09.00
Pisara
09.05
Puoli seitsemän
11.00
Yle Uutiset Uusimaa
11.05
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.10
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.15
Yle Uutiset Häme
11.20
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.25
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.30
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.35
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.40
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.45
Yle Uutiset Lappi
11.50
Yle Oddasat
11.55
Oddasat
12.10
Unelma Lapista
13.20
Yliopistollinen eläinsairaala: Mikä Orvokki-laamalla on?
13.50
Jumppahetki: Vetreyttä selkään
14.00
Jumalan tuomio
IMDb
6.3
15.35
Sadan vuoden sankarit
16.00
Viimeinen sana
17.00
Nimipäiväonnittelu: 9.4.
17.02
Askarrellaan
17.17
Askarrellaan
17.35
Sås och Kopp, suosittu sukupolvesta toiseen
18.00
Strömsö 2018
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Kulttuuricocktail Kirjat
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Punkaharjun pojat
20.30
Yle Uutiset 20.30
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.45
Efter Nio
22.45
-23.13
Toistaiseksi tuntemattomasta syystä
06.30
YleX Aamu: Poikelus, Pehkonen ja Parikka striimi
06.55
X3M Live: X3M Morgon
11.00
X3M Live: Supernova
12.55
Viki ja Köpi Show: Ajatonta skeidaa
14.00
X3M Live: X3M Eftermiddag
14.00
YleX iltapäivä: Aikku ja Mellu striimi
14.00
Eduskunnan täysistunto 9.4. 2024
21.00
-21.35
A-studio viittomakielelle tulkattuna
12.00
ATP Extra Feed: Monte Carlo, Court 2
18.00
Liiga: Tappara - KalPa
18.30
Ravit: Lappeenranta ja Eskilstuna
19.55
SHL Playoffs: Rögle - Växjö
21.00
UEFA Champions League: Real Madrid - Manchester City
21.45
-00.00
UEFA Champions League: Arsenal - Bayern München
18.10
Lentopallon Mestaruusliiga, Miehet: Hurrikaani-Loimaa - Akaa-Volley
18.20
Lentopallon Mestaruusliiga, Miehet: Savo Volley - VaLePa
18.20
F-liiga, Miehet: Indians - Oilers
18.20
Naisten Korisliiga: Peli-Karhut - Forssan Alku
18.20
Naisten Korisliiga: Torpan Pojat - Kouvottaret
18.20
Korisliiga: Kouvot - BC Nokia
18.20
Korisliiga: Kataja Basket - Korihait
18.30
TotoTV: Asiantuntijalähetys: Lappeenranta ja Eskilstuna
02.30
-06.00
NBA: Milwaukee Bucks - Boston Celtics
02.00
Toronto - Pittsburgh
05.00
Vancouver - Vegas
12.00
Snooker: Oliver Brown - Reanne Evans
12.00
Snooker: Marco Fu - Baipat Siripaporn
12.51
TotoTV: Cavaillon Ranska
13.20
TotoTV: Romme Ruotsi
16.30
L.Heathcote - Oliver Sykes
16.30
Carrington - H.Jain
17.32
TotoTV: Vincennes Ranska
19.30
Sparta Praha - Trinec
20.00
Helsingborg - Brage
20.20
TotoTV: Bjerke Norja
20.30
Klagenfurt - Salzburg
20.30
Bremerhaven - München
21.00
Browne - Evans
21.30
Paris Basketba - JL Bourg
21.45
Jalkapallo: Raith Rovers - Airdrie
21.45
Ayr U - GreenockMorton
02.00
Boston - Carolina
03.00
-07.00
Dallas - Buffalo
01.30
Major League Baseball: Pirates - Tigers
01.30
Major League Baseball: Pirates - Tigers
02.05
NHL: Toronto - Pittsburgh
02.05
NHL: Toronto - Pittsburgh
04.30
Major League Baseball: Padres - Cubs
04.30
Major League Baseball: Padres - Cubs
05.05
NHL: Vancouver - Vegas
05.05
NHL: Vancouver - Vegas
13.00
NHL: NHL On The Fly
19.05
Naisten Jalkapallon EM-karsinnat: Saksa - Islanti
19.55
Naisten Jalkapallon EM-karsinnat: Espanja - Tshekki
19.55
Naisten Jalkapallon EM-karsinnat: Ruotsi - Ranska
21.00
Major League Baseball: Red Sox - Orioles
21.55
Championship: Leeds - Sunderland
01.00
Major League Baseball: Guardians - White Sox
01.00
Major League Baseball: Guardians - White Sox
02.05
NHL: Tampa Bay - Columbus
02.05
NHL: Tampa Bay - Columbus
02.05
NHL: Montreal - Philadelphia
02.05
NHL: Florida - Ottawa
02.05
NHL: NY Islanders - NY Rangers
02.05
NHL: New Jersey - Toronto
02.05
NHL: Detroit - Washington
02.05
NHL: Boston - Carolina
02.05
NHL: Montreal - Philadelphia
02.05
NHL: Florida - Ottawa
02.05
NHL: NY Islanders - NY Rangers
02.05
NHL: New Jersey - Toronto
02.05
NHL: Detroit - Washington
02.05
NHL: Boston - Carolina
03.05
NHL: Nashville - Winnipeg
03.05
NHL: Dallas - Buffalo
03.05
NHL: Nashville - Winnipeg
03.05
-06.30
NHL: Dallas - Buffalo
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
La Liga 2: Tenerife - Eibar
16.00
SHL: Skellefteå - Frölunda
18.00
NHL: Pittsburgh - Tampa Bay
20.00
La Liga 2 Highlights
21.00
Jalkapallostudio
21.55
UEFA Champions League: Real Madrid - Manchester City
23.55
Jalkapallostudio
00.12
UEFA Champions League: Huippuhetket
00.35
UEFA Champions League: Huippuhetket
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
01.10
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
12.00
ATP Tennis: Monte Carlo
20.00
La Liga Chronicles
20.10
La Liga Chronicles
20.20
La Liga World
20.50
24H Series: Hankook 24H Series
21.45
UEFA Champions League: Arsenal - Bayern München
00.00
MXGP Motocross: Sardinia
01.00
-05.57
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
17.00
Pallon viemää
17.30
FIA Karting Championships: Valencia, Espanja
18.00
Liiga: Tappara - KalPa
21.15
Sveitsin liiga: EV Zug - ZSC Lions
23.15
Kisakatsomo - yleisurheilumakasiini
23.40
Mobil 1 The Grid
00.05
-05.59
MTV Uutiset Live
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
Serie A: Frosinone - Bologna
15.50
Serie A: Monza - Napoli
17.40
UEFA Champions League viikkomakasiini: Taktiikkamestari
18.05
Motorsport Mundial
18.30
Ravit: Lappeenranta ja Eskilstuna
22.30
ATP Tennis: Houston
00.30
-01.00
Extreme E Magazine - Electric Odyssey
06.00
Muumilaakson tarinoita
06.25
Muumilaakson tarinoita
06.50
Muumien maailma
07.00
Muumien maailma
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Muumilaakson tarinoita
08.05
Muumilaakson tarinoita
08.30
Ikku-Pikku Ritari
08.40
Ikku-Pikku Ritari
08.55
Ikku-Pikku Ritari
09.05
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.20
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.30
Muumien maailma
09.45
Muumien maailma
10.00
Muumien maailma
10.15
Monchhichi
10.30
Denver
10.45
Denver
11.00
Viidakon veijarit
11.15
Viidakon veijarit
11.30
Viidakon veijarit
11.45
Monchhichi
12.00
Monchhichi
12.10
Monchhichi
12.20
Monchhichi
12.35
Muumilaakson tarinoita
13.00
Muumilaakson tarinoita
13.25
Muumilaakson tarinoita
13.50
Kaisu Kuu
14.05
Kaisu Kuu
14.15
Kaisu Kuu
14.30
Kaisu Kuu
14.40
Nuori Robin Hood
14.55
Alvin ja pikkuoravat
15.05
Alvin ja pikkuoravat
15.20
Alvin ja pikkuoravat
15.30
Alvin ja pikkuoravat
15.45
Professori Balthazar
15.55
Paavo Pesusieni
16.40
Professori Balthazar
16.50
Professori Balthazar
17.00
Nuori Robin Hood
17.10
Nuori Robin Hood
17.25
Nuori Robin Hood
17.35
Nuori Robin Hood
17.50
Kaisu Kuu
18.00
Kaisu Kuu
18.15
Paavo Pesusieni
18.40
Zak Storm
19.05
Legendat
19.25
Professori Balthazar
19.35
Professori Balthazar
19.45
Professori Balthazar
03.15
Sokaistuneet
04.00
Sokaistuneet
05.10
Star File
05.25
On Set
05.55
On Set
06.20
Star File
06.30
A Dog's Journey
IMDb
7.4
08.20
Enkelten talo - toinen kesä
IMDb
5.4
10.35
Kimppakämppä
11.25
Kimppakämppä
12.15
Sissi
13.05
Astrid & Lilly Save the World
13.45
Padelunelmia
14.10
Padelunelmia
14.30
Solsidan - onnea onkimassa
14.55
Solsidan - onnea onkimassa
15.20
American Auto
15.45
American Auto
16.05
Tervetuloa Sjölyckaniin!
16.30
Tervetuloa Sjölyckaniin!
16.55
Ronja Ryövärintytär
17.20
Ronja Ryövärintytär
17.50
Rouvat ryöstäjinä
18.35
Kimppakämppä
19.20
Tervetuloa Sjölyckaniin!
19.45
Tervetuloa Sjölyckaniin!
20.10
Mun maailma
20.35
Mun maailma
21.00
Heels
22.00
Bäckström
22.45
Why Women Kill
23.30
Why Women Kill
00.20
Long Slow Exhale
01.10
Long Slow Exhale
02.00
Agatha Christien Hjerson
02.45
Agatha Christien Hjerson
03.30
-04.15
Sokaistuneet
02.35
Beck: Omaa vertasi (35)
04.10
Wild Style
IMDb
7.0
05.30
Elämäni koirana
IMDb
7.6
07.10
Tulisielu
08.40
The Space Between Us
IMDb
6.4
10.40
Svensson Svensson
IMDb
5.3
12.05
Lasse autolomalla
IMDb
3.7
13.40
The Imitation Game
IMDb
8.0
15.30
Kirjallinen piiri perunankuoripaistoksen ystäville
IMDb
7.3
17.30
Pavarotti
19.20
The Program
IMDb
6.5
21.00
Dredd
IMDb
7.1
22.35
Last Seen Alive
IMDb
5.7
00.10
John Wick: Chapter 2
IMDb
7.4
02.10
Beck: Ohuella jäällä (36)
03.50
-05.40
Hustlers - Korkojen kera
IMDb
6.3
03.10
Uusi maa
IMDb
7.3
05.20
Veijarikoplan suurin keikka
IMDb
4.9
07.00
Veljeni Leijonamieli
IMDb
7.1
08.45
Krakel Spektakel
IMDb
6.4
10.00
Kronblom kommer till stan
11.30
Alla tiders 91:an Karlsson
IMDb
4.3
12.50
Kidz in da Hood
IMDb
4.9
14.25
10 000 Timmar
IMDb
4.4
15.55
Offside
IMDb
5.8
17.35
Håkan Bråkan & Josef
IMDb
4.0
19.00
Peppi Pitkätossu karkuteillä
IMDb
6.8
20.40
Sean Banan inuti Seanfrika
IMDb
2.1
22.00
Hur Många Kramar Finns det i Världen
IMDb
4.8
23.30
Pedon jäljillä
IMDb
6.5
01.35
Slutspel
02.55
-04.25
Yhteinen onni
IMDb
5.4
04.00
This One Summer
IMDb
5.4
06.00
Queenpins
IMDb
6.4
08.00
Praise This
IMDb
5.9
09.50
Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody
IMDb
6.6
12.15
The Eternal Daughter
IMDb
6.0
13.50
The Estate
IMDb
5.2
15.30
The Green Knight
IMDb
6.6
17.40
Spider-Man: Across the Spider-Verse
IMDb
8.4
20.00
Queenpins
IMDb
6.4
22.00
Allelujah
IMDb
6.0
00.00
The Ritual Killer
IMDb
4.3
02.00
-04.11
Spinning Gold
IMDb
5.9
03.00
I still see you
IMDb
5.8
04.45
Avengement
IMDb
6.6
06.30
Men in Black: International
IMDb
5.6
08.25
The Bourne Ultimatum
IMDb
8.0
10.20
Million Dollar Baby
IMDb
8.1
12.30
Transformers - Kaatuneiden Kosto
IMDb
5.9
15.00
Hurjapäät
IMDb
6.8
16.50
Big George Foreman
19.00
Star Trek Beyond
IMDb
7.0
21.00
Avengement
IMDb
6.6
23.00
I still see you
IMDb
5.8
00.40
Spider-Man: No Way Home
IMDb
8.2
03.05
-04.41
Mafia Mamma
IMDb
5.4
03.00
Exposed
IMDb
4.3
04.50
Red Rocket
IMDb
7.1
07.00
Diana
IMDb
5.6
09.00
Are You There God? It's Me, Margaret.
IMDb
7.4
11.00
The Dressmaker
IMDb
7.0
13.00
Adopt a Highway
IMDb
6.3
15.00
Official Secrets
IMDb
7.3
17.00
Top Gun
IMDb
6.9
19.00
Blue Valentine
IMDb
7.3
21.00
Red Rocket
IMDb
7.1
23.10
Exposed
IMDb
4.3
01.00
Somewhere in Queens
IMDb
6.8
03.00
-04.36
Breaking News in Yuba County
IMDb
5.8
04.00
Men in Black
IMDb
7.3
06.00
Mahtava Morris
IMDb
6.2
08.00
Gnoomit
IMDb
5.6
10.00
The Boss Baby
IMDb
6.3
12.00
Karvakamut 2
IMDb
5.5
14.00
Ninni ja Nestori - Matka Ohtoniaan
16.00
Flummelit
IMDb
5.5
18.00
Angry Birds - elokuva
IMDb
6.3
20.00
Mahtava Morris
IMDb
6.2
22.00
Anna palaa!
IMDb
6.1
00.00
Men in Black
IMDb
7.3
02.00
She's the Man
IMDb
7.5
04.00
-05.24
Rakkaat rikkaat ystävät
IMDb
5.8
10.00
Bundesliiga: Union Berlin - Leverkusen
12.00
NASCAR Highlights: Cook Out 400
13.00
Bundesliiga: Dortmund - Stuttgart
15.00
NHL: Colorado Avalanche - Dallas Stars
17.00
NHL: New Jersey Devils - Nashville Predators
19.00
Bundesliiga: Union Berlin - Leverkusen
21.00
NASCAR Highlights: Cook Out 400
22.00
-00.00
NHL: Colorado Avalanche - Dallas Stars
02.05
NHL: Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins
05.05
NHL: Vancouver Canucks - Vegas Golden Knights
10.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins
12.00
NHL: Vancouver Canucks - Vegas Golden Knights
14.00
NHL On The Fly
15.00
NASCAR: Cook Out 400
19.00
NHL On The Fly
20.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins
22.00
NHL: Vancouver Canucks - Vegas Golden Knights
02.05
-05.05
NHL: Boston Bruins - Carolina Hurricanes
10.00
Valioliiga: Tottenham - Nottingham Forest
12.00
Valioliiga: Premier League Review
13.00
Bundesliiga: Bundesliga Highlights: 28. kierros
14.00
UEFA Europa League & Europa Conference League -makasiini: Puolivälierät, 1. osat
15.00
Valioliiga: Crystal Palace - Manchester City
17.00
Valioliiga: Wolverhampton - West Ham
19.00
Valioliiga: Aston Villa - Brentford
21.00
Valioliiga: Premier League Review
21.55
EFL Championship: Leeds - Sunderland
00.00
Valioliiga: Premier League Netbusters
02.05
-05.35
NHL: New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs
02.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
14.00
Bundesliiga: Frankfurt - Werder Bremen
16.00
Bundesliga highlights
17.00
PL Stories
17.30
EFL Championship Highlights
18.00
Premier League Review
19.05
Naisten jalkapallon EM-karsinta: Saksa - Islanti
21.10
UEL/UECL Magazine
22.05
Premier League Review
23.00
Eredivisie Highlights
00.00
Valioliiga: Manchester United - Liverpool
02.05
-05.00
NHL: Boston Bruins - Carolina Hurricanes
11.00
RedBull TV
19.30
Valioliiga: Manchester United - Liverpool
10.00
DP World Tour
15.00
LPGA Tour
18.00
LPGA Tour
21.00
Ladies European Tour
02.00
-03.00
Golf Central
02.05
NHL: Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins
05.05
NHL: Vancouver Canucks - Vegas Golden Knights
13.00
NHL On The Fly
14.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins
16.00
NHL: Vancouver Canucks - Vegas Golden Knights
18.00
NHL On The Fly
19.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins
21.00
NHL: Vancouver Canucks - Vegas Golden Knights
23.00
NHL On The Fly
00.00
NHL: Washington Capitals - Ottawa Senators
02.05
-05.05
NHL: New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs
11.15
Valioliiga: Fulham - Newcastle
13.15
Eredivisie Highlights
14.15
Valioliiga: Everton - Burnley
16.15
Valioliiga: Aston Villa - Brentford
18.15
EFL Championship Highlights
18.45
Valioliiga: Tottenham - Nottingham
20.45
Premier League Review
21.55
EFL Championship: Leeds - Sunderland
00.00
Valioliiga: Luton - Bournemouth
02.05
-05.05
NHL: New York Islanders - New York Rangers
12.00
Valioliiga: Crystal Palace - Manchester City
14.00
Valioliiga: Tottenham - Nottingham
16.00
Valioliiga: Wolverhampton - West Ham
18.00
Eredivisie Highlights
19.00
Valioliiga: Brighton - Arsenal
21.00
EFL Championship Highlights
21.30
Valioliiga: Aston Villa - Brentford
23.30
Premier League Review
00.30
-02.30
EFL Championship: Leeds - Sunderland
03.35
Jäätynyttä kultaa
04.25
Jalokiven kaivajat Australiassa
05.20
Romuautot kiertoon
06.10
Romuautot kiertoon
07.00
Takamaiden kuljettajat
07.50
Takamaiden kuljettajat
08.40
Takamaiden kuljettajat
09.35
Australian kullankaivajat
10.30
Australian kullankaivajat
11.25
Romuautot kiertoon
12.25
Romuautot kiertoon
16.15
Jäätynyttä kultaa
17.15
Jalokiven kaivajat Australiassa
18.15
Australian hummerinpyytäjät
19.15
Takamaiden romuautojen pelastajat
20.10
Australian kullankaivajat
21.05
Australian kullankaivajat
22.00
Australian hummerinpyytäjät
22.55
Sydneyn sataman vartijat
23.55
Takamaiden kuljettajat
00.50
Takamaiden kuljettajat
01.45
Australian kullankaivajat
02.40
Australian kullankaivajat
03.35
-04.25
Australian hummerinpyytäjät
03.15
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
04.05
Töissä vihollisella
05.00
Natsien salaiset kansiot
05.50
Naiset Hitlerin lipun alla
06.35
Kirotut sukujuuret
07.00
Kirotut sukujuuret
07.25
Myytit: Ihmiskunnan mahtavat myytit
08.35
Kuolleen miehen kirous: Kadotettu Espanjan kulta
09.30
Salaiset aseet: Toinen maailmansota
10.30
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
11.35
Taisteluiden top-10
12.40
Natsi-Saksan kadotetut kotivideot
13.50
Toisen maailmansodan huijaukset
14.50
Naiset Hitlerin lipun alla
15.45
Oikeat neandertalit
16.50
Auki käärityt muumiot
17.45
Kirotut aarteet
18.50
Salaiset aseet: Toinen maailmansota
19.50
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
20.55
Taisteluiden top-10
22.00
Megapolis: Muinaisen maailman salat
23.05
Peru: Chimorin valtakunnan uhrit
00.10
Auki käärityt muumiot
01.15
Salaiset aseet: Toinen maailmansota
02.15
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
03.20
-04.10
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
03.35
Yorkshiren eläinlääkäri
04.20
Malawin eläinpelastus
05.10
Australian eläintarha
05.55
Yorkshiren eläinlääkäri
07.00
Ray Mears Kiinan luonnossa
07.30
Australian eläintarha
08.15
Villit selviytymistaidot
09.05
Malawin eläinpelastus
09.55
Juokse gnuiden kanssa
10.50
Olipa kerran Tsavossa
11.40
Olipa kerran Tsavossa
12.35
Sateenmetsästäjät
13.25
Malawin eläinpelastus
14.15
Yorkshiren eläinlääkäri
15.00
Hain planeetta
15.50
Puola villi itä
16.45
Lumotut vuoret - Saksan sydämessä
17.35
Villi Belgia
18.25
Jokihirviöt
19.20
Mahtavat joet
20.10
Hain planeetta
21.00
Sateenmetsästäjät
21.50
Avaruus
22.45
Maapallon mahtavat vuodenajat
23.35
Maailman kauneimmat maisemat
00.25
Norsusairaala
01.10
Villit selviytymistaidot
02.00
Australian eläintarha
02.45
Yorkshiren eläinlääkäri
03.30
-04.15
Yorkshiren eläinlääkäri
02.29
Golf: Texas Open | 1.päivä
04.06
Maantiepyöräily: Paris Roubaix
05.42
Maantiepyöräily: Scheldeprijs
07.00
Formula E: Tokio | Kooste
07.55
Maantiepyöräily: Baskimaan ympäriajo | 2.etappi
08.45
Curling: Japani - Skotlanti
10.20
Miekkailu: Grand Prix, Washington
11.12
Formula E: Tokio | Kooste
12.10
Maantiepyöräily
12.58
Maantiepyöräily: Baskimaan ympäriajo | 5.etappi
13.46
Maantiepyöräily: Baskimaan ympäriajo | 6.etappi
14.50
Maantiepyöräily: Tour of Abruzzo
16.37
Yleisurheilu, Maraton, Pariisi
18.22
Maantiepyöräily
19.00
Triathlon: PTO Tour | Singapore
19.27
Maantiepyöräily: Cycling Show
19.59
Paini: Olympiakarsinta, Baku
20.53
Maantiepyöräily: Paris Roubaix
22.30
Formula E: Tokio | Kooste
23.30
F1H2O: MM-sarja, Vietnam
23.56
Snooker: Riad
01.13
Snooker: Riad
02.28
-04.02
Golf: Texas Open | 2.päivä
03.47
Miekkailu: Grand Prix, Washington
04.37
Yleisurheilu, Maraton, Pariisi
06.12
Miekkailu: Grand Prix, Washington
07.00
Superbike: Supersport | Katalonia
07.57
Superbike: Supersport | Katalonia
08.56
Golf: Texas Open | 2.päivä
10.53
Snooker: Riad
12.27
Snooker: Riad
14.00
Kiipeilyurheilu: Maailmancup Keqiao
16.28
Discovery Golf
17.02
Curling: MM-kisat
19.02
Surffaus: World League Championship Tour, Peniche
20.01
Maantiepyöräily: E3 Classic
21.55
Maantiepyöräily: Baskimaan ympäriajo | 3.etappi
23.22
Maantiepyöräily: Baskimaan ympäriajo | 5.etappi
00.21
Curling: Japani - Skotlanti
02.18
Superbike | Katalonia
03.09
-04.10
Superbike | Katalonia
03.45
Hurjimmat eläimet
04.25
Hurjimmat eläimet
05.10
Hurjimmat eläimet
05.55
Takamaiden karjapaimen
06.15
Takamaiden karjapaimen
06.35
Takamaiden karjapaimen
07.00
Takamaiden karjapaimen
07.20
Takamaiden karjapaimen
07.45
Hirviökrokotiilijahti
08.05
Hirviökrokotiilijahti
08.25
Tyttövoimaa
09.10
Isojen kissojen leikit
09.55
Cecil: Todellinen leijonakuningas
10.40
Tyttövoimaa
11.25
Isojen kissojen leikit
12.10
Amurintiikeri
13.00
Katoavat kuninkaat: Namibin aavikkoleijonat
13.45
Cecil: Todellinen leijonakuningas
14.30
Kissojen sota - Leijona vs. gepardi
15.15
Savannin ikuinen taistelupari
16.00
Legadema-leopardin tarina
16.45
Tyttövoimaa
17.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
18.15
Uskomaton eläinlääkäri Pol
19.00
Amurintiikeri
19.45
Puissa kiipeilevät leijonat
20.25
Tyttövoimaa
21.10
Amurintiikeri
22.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol
22.40
Uskomaton eläinlääkäri Pol
23.30
Kissojen sota - Leijona vs. gepardi
00.15
Amurintiikeri
01.00
Cecil: Todellinen leijonakuningas
01.45
Isojen kissojen leikit
02.30
Amurintiikeri
03.15
Katoavat kuninkaat: Namibin aavikkoleijonat
04.00
-04.45
Tyttövoimaa
03.40
Pontikankeittäjät
04.50
Fast N' Loud
06.00
Mike Brewer's World Of Cars
06.25
Ice Lake Rebels
07.15
Alaska: Viimeinen rintama
08.05
Extraordinary Stories Behind Everyday Things
08.30
Extraordinary Stories Behind Everyday Things
09.00
Wheeler Dealers
10.05
Fast N' Loud
11.10
Alaskan erakot
12.15
Gold Rush: White Water
13.20
Gold Rush: White Water
14.25
Extraordinary Stories Behind Everyday Things
15.00
Extraordinary Stories Behind Everyday Things
15.30
Arvokaman etsijät: Parhaat palat
16.40
Arvokaman etsijät: Parhaat palat
17.50
Wheeler Dealers
18.55
Wheeler Dealers
20.00
Gold Rush - Kultakuume
21.00
Gold Rush - Kultakuume
23.10
Erakkoperhe erämaassa
00.15
Outback Truckers
01.25
Gold Rush - Kultakuume
03.40
-04.50
Pontikankeittäjät
03.48
Blowing Up History
04.36
Blowing Up History
05.24
How It's Made
05.48
How It's Made
06.12
How It's Made
06.36
How It's Made
07.00
How Do They Do It?
07.24
How Do They Do It?
07.48
How Do They Do It?
08.12
How Do They Do It?
08.36
How Do They Do It?
09.00
Truth Behind the Moon Landing
09.48
Truth Behind the Moon Landing
10.36
Truth Behind the Moon Landing
11.24
What Could Possibly Go Wrong?
12.12
What Could Possibly Go Wrong?
13.00
How Do They Do It?
13.24
How to Build... Everything
13.50
How to Build... Everything
14.14
How to Build... Everything
14.38
How to Build... Everything
15.02
How to Build... Everything
15.26
Secrets Of The Underground
16.14
Secrets Of The Underground
17.02
How the Universe Works
17.50
NASA's Unexplained Files
18.40
NASA's Unexplained Files
19.30
How Do They Do It?
19.55
How Do They Do It?
20.20
How Do They Do It?
20.45
How Do They Do It?
21.10
How Do They Do It?
21.35
How Do They Do It?
22.00
Savage Builds
22.50
Savage Builds
23.40
The Explosion Show
00.30
The Explosion Show
01.20
How the Universe Works
02.10
How the Universe Works
03.48
-04.36
Blowing Up History
03.00
Murder Under The Friday Night Lights
04.00
Where Murder Lies
05.00
Murder In The Heartland
06.00
Murder In The Heartland
07.00
A Body in the Basement
08.00
A Body in the Basement
09.00
Bad Blood
10.00
Bad Blood
11.00
Where Murder Lies
12.00
Where Murder Lies
13.00
Atlanta Justice
14.00
Atlanta Justice
15.00
Devil Among Us
17.00
Signs Of A Psychopath
17.30
Signs Of A Psychopath
18.00
Signs Of A Psychopath
18.30
Signs Of A Psychopath
19.00
Six Degrees Of Murder
20.00
Six Degrees Of Murder
21.00
Dark Waters: Murder In The Deep
22.00
Evil Lives Here
23.00
Quiet On Set: The Dark Side Of Kids TV
00.00
Quiet On Set: The Dark Side Of Kids TV
01.00
Murder Among Friends
02.00
Evil Lives Here
03.00
Dark Waters: Murder In The Deep
04.00
-05.00
Six Degrees Of Murder
03.15
Zoltan The Wolfman
04.00
Irwinin perheen eläintarha
04.45
Kalliovuorten eläinlääkäri
05.30
Harvinaisten eläinten jäljillä
06.15
Amanda To The Rescue
07.00
My Cat From Hell
07.50
America's Cutest Pets
08.40
Kalliovuorten eläinlääkäri
09.30
Harvinaisten eläinten jäljillä
10.25
Amanda To The Rescue
11.20
America's Cutest Pets
12.15
Kalliovuorten eläinlääkäri
13.10
Harvinaisten eläinten jäljillä
14.05
How Do Animals Do That?
14.33
How Do Animals Do That?
15.00
Swimming With Monsters: Steve Backshall
16.00
Rugged Justice
17.00
Kotieläinten pelastaja
18.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
19.00
Harvinaisten eläinten jäljillä
20.00
Amanda To The Rescue
21.00
Atlantan akvaario
22.00
Atlantan akvaario
23.00
Alaskan erakot
00.00
Expedition Bigfoot
01.00
Expedition Bigfoot
01.45
Alaskan erakot
02.30
Amanda To The Rescue
03.15
Expedition Bigfoot
04.00
-04.45
Expedition Bigfoot
03.00
Destination Fear
04.00
Destination Fear
05.00
Mountain Monsters
06.00
Kindred Spirits
07.00
Building Alaska
08.00
Ghost Lab
09.00
Cooper's Treasure
10.00
Alaska Monsters
11.00
Mysteries At The Museum
12.00
Expedition Unknown
13.00
Kindred Spirits
14.00
Building Alaska
15.00
Ghost Lab
16.00
Cooper's Treasure
17.00
Alaska Monsters
18.00
Mysteries At The Museum
19.00
Expedition Unknown
20.00
Kindred Spirits
21.00
Ghost Brothers
22.00
Paranormal Lockdown With Nick Groff
23.00
The Dead Files
00.00
Mountain Monsters
01.00
The Unexplained Files
02.00
The Unexplained Files
03.00
Portals To Hell
04.00
-05.00
Paranormal Declassified
03.55
Diners, Drive-Ins, And Dives
04.17
Diners, Drive-Ins, And Dives
04.40
The Kitchen
05.25
The Kitchen
06.10
The Kitchen
07.00
The Kitchen
07.45
Giada At Home
08.10
Spring Baking Championship
08.55
Beat Bobby Flay
09.17
Beat Bobby Flay
09.40
Diners, Drive-Ins, And Dives
10.02
Diners, Drive-Ins, And Dives
10.25
Guy's Grocery Games
11.10
Chopped
11.55
The Pioneer Woman
12.17
The Pioneer Woman
12.40
Winner Cake All
13.25
Flay V. Symon V. Jackson
14.10
Flay V. Symon V. Jackson
14.55
Kids Baking Championship
15.40
Girl Meets Farm
16.02
Girl Meets Farm
16.25
Bizarre Foods: Delicious Destinations
16.47
Bizarre Foods: Delicious Destinations
17.10
Spring Baking Championship
18.00
Kids Sweets Showdown
18.50
Outchef'd
19.15
Outchef'd
19.40
Guy's Grocery Games
20.25
Chopped
21.10
The Pioneer Woman
21.32
The Pioneer Woman
21.55
Winner Cake All
22.40
Kids Baking Championship
23.25
Girl Meets Farm
23.47
Girl Meets Farm
00.10
Bizarre Foods: Delicious Destinations
00.32
Bizarre Foods: Delicious Destinations
00.55
Spring Baking Championship
01.40
The Kitchen
02.25
Spring Baking Championship
03.10
Beat Bobby Flay
03.32
Beat Bobby Flay
03.55
-04.17
Diners, Drive-Ins, And Dives
03.40
8 Out of 10 Cats Does Countdown
04.30
Live at the Apollo
05.15
The Graham Norton Show
06.05
Antiques Roadshow
07.00
Qi
07.30
Qi
08.05
Frozen Planet II
09.05
The Great Pottery Throw Down
10.00
Bridge of Lies
10.45
Qi
11.15
Qi
11.45
Travel Man: 48 Hours In...
12.10
Travel Man: 48 Hours In...
12.35
Frozen Planet II
13.30
Antiques Roadshow
14.25
The Great Pottery Throw Down
15.20
Qi
15.50
Qi
16.20
Travel Man: 48 Hours In...
16.45
Travel Man: 48 Hours In...
17.10
Frozen Planet II
18.10
Antiques Roadshow
19.00
The Great Pottery Throw Down
19.55
The Great British Bake Off
20.45
Bridge of Lies
21.30
Qi
22.00
Qi
22.30
South Korea with Alexander Armstrong
23.15
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
00.00
Life Below Zero
00.45
The Graham Norton Show
01.40
Bridge of Lies
02.25
Qi
02.55
Qi
03.25
-04.10
South Korea with Alexander Armstrong
03.45
Sportsday
04.00
BBC News
04.30
Asia Business Report
04.45
Sportsday
05.00
BBC News
05.30
Rwanda's Genocide: 30 Years On
06.00
BBC News
06.30
HARDtalk: Humza Yousaf
07.00
BBC News
07.30
World Business Report
08.00
BBC News
08.30
World Business Report
09.00
BBC News
09.30
World Business Report
10.00
BBC News
10.30
The Travel Show: Azerbaijan
11.00
BBC News
11.30
BBC News
12.00
BBC News
12.30
HARDtalk: Humza Yousaf
13.00
BBC News
13.30
World Business Report
13.45
BBC News
14.00
BBC News Now
14.30
BBC News Now
15.00
BBC News Now
15.30
BBC News Now
16.00
BBC News Now
16.30
World Business Report
16.45
BBC News Now
17.00
Verified Live
17.30
Verified Live
18.00
Verified Live
18.30
Verified Live
19.00
Verified Live
19.30
Focus on Africa
20.00
The World Today with Maryam Moshiri
20.30
The World Today with Maryam Moshiri
21.00
The World Today with Maryam Moshiri
21.30
The World Today with Maryam Moshiri
22.00
The Context
22.30
The Context
23.00
The Context
23.30
The Context
00.00
BBC World News America
00.30
HARDtalk: Humza Yousaf
01.00
Newsday
01.30
Asia Business Report
01.45
Sportsday
02.00
Newsday
02.30
Asia Business Report
02.45
Sportsday
03.00
Newsday
03.30
Asia Business Report
03.45
Sportsday
04.00
-04.30
BBC News
03.40
Are You The One?
04.20
Night Videos
07.00
MTV Breakfast Club
10.35
Teen Mom OG
11.15
Teen Mom OG
12.00
Teen Mom OG
12.45
Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
13.30
Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
14.15
Catfish: The TV Show
15.00
Catfish: The TV Show
15.45
Ridiculousness
16.10
Are You The One?
16.55
Are You The One?
17.45
Catfish: The TV Show
18.30
Catfish: The TV Show
19.15
Catfish: The TV Show
20.00
Catfish: The TV Show
20.45
Caught In The Act: Unfaithful
21.30
Ridiculousness
21.55
Ridiculousness
22.15
Ridiculousness
22.40
Ridiculousness
23.00
Teen Mom: The Next Chapter
23.50
The Challenge: Battle For A New Champion
00.55
MTV Floribama Shore
01.40
Jersey Shore Family Vacation
02.25
Ridiculousness
02.50
Are You The One?
03.35
-04.15
Are You The One?
03.00
Non-Stop Hits
08.00
Non-Stop Hits!
12.00
Non-Stop Hits
16.00
Today's Top Hits
17.00
Totally 10s!
19.00
Worldwide Hits
21.00
MTV Top 20
22.00
Totally 10s!
23.00
Worldwide Hits!
02.00
Fresh Out
03.00
-07.59
Non-Stop Hits
03.20
Non-Stop 80s Hits!
06.00
Greatest Love Of All!
08.00
1986 Wrapped!
11.35
Super Pop Hits!
14.00
Headbangers Ball!
15.00
I Want My MTV 80s!
19.00
Non-Stop 80s Hits!
21.00
Greatest Love Of All!
23.00
Rock Anthems!
00.00
-04.05
Totally 80s!
03.00
90s Mixtape!
06.00
Ultimate 90s Playlist!
09.00
Girl Power Hour!
10.00
Mmm Bop! Perfect Pop
13.00
The 50 Greatest Groups Of The 90s!
16.30
2 For 1: 90s Double Drop!
20.00
MTV 90s @ The Movies!
23.00
Alternative Nation!
00.00
Ultimate 90s Playlist!
03.00
-05.59
90s Mixtape!
23.00
Hits Don't Lie
05.00
Crazy In Love!
06.00
Non-Stop Y2Ks!
11.00
Hits On Shuffle!
16.00
Rap & R'n'B Jamz
17.00
Non-Stop Y2Ks!
22.00
We Belong Together! Classic...
23.00
-05.00
Hits Don't Lie
03.00
Rock.Alt.Indie
04.00
Take That: I Want My MTV
04.40
My Life On MTV: Justin...
05.05
My Life On MTV: Coldplay & U2
05.30
HD Hits!
06.55
Global Beats!
08.00
MTV Rewind: 2019
09.00
Ariana Grande & Friends
10.05
HD Hits!
11.00
Eat, Sleep, Dance, Repeat!
12.00
Rock.Alt.Indie
13.00
Take That: I Want My MTV
13.45
My Life On MTV: Justin...
14.05
My Life On MTV: Coldplay & U2
14.30
HD Hits!
16.00
MTV Rewind: 2019
17.00
Ariana Grande & Friends
18.05
HD Hits!
19.00
Eat, Sleep, Dance, Repeat!
20.00
Gonzo With Jack Saunders
20.55
Rock.Alt.Indie
21.00
MTV World Stage: Green Day...
21.50
Placebo Unplugged: MTV World Stage
22.35
HD Hits!
00.00
MTV Rewind: 2019
01.00
Ariana Grande & Friends
02.05
HD Hits!
03.00
Rock.Alt.Indie
04.00
-04.25
MTV Live: Lauv
02.00
Big Tunes!
08.00
100% Party Tunes!
13.00
Reload! Club Classics
14.00
50 Collabs Of The Decade...So Far
16.40
Big Tunes!
19.00
Ultimate Rap & RnB
20.00
100% Party Tunes!
00.00
Reload! Club Classics
01.00
Ultimate Rap & RnB
02.00
-07.59
Big Tunes!
03.50
Rubble & kaverit
04.15
Rubble & kaverit
04.35
Blaze ja monsterikoneet
05.00
Peurapartio
05.25
Vauvahain suuri show
05.45
Vauvahain suuri show
06.05
PAW Patrol
06.30
PAW Patrol
06.40
Rubble & kaverit
07.00
Pipsa Possu
07.05
Pipsa Possu
07.10
Pipsa Possu
07.15
Anna ja ystävät
07.25
Anna ja ystävät
07.30
Piku Kokki
07.55
PAW Patrol
08.15
PAW Patrol
08.25
Rubble & kaverit
08.50
Peurapartio
09.15
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.35
PAW Patrol
09.45
PAW Patrol
10.10
Rubble & kaverit
10.30
Vauvahain suuri show
10.40
Vauvahain suuri show
10.55
Rubble & kaverit
11.15
Vauvahain suuri show
11.40
Pipsa Possu
11.45
Pipsa Possu
11.50
Pipsa Possu
11.55
Pipsa Possu
12.00
Pipsa Possu
12.05
Pipsa Possu
12.10
Pipsa Possu
12.11
Pipsa Possu
12.20
BARBAPAPA ja perhe
12.40
BARBAPAPA ja perhe
13.00
Blaze ja monsterikoneet
13.25
Blaze ja monsterikoneet
13.50
PAW Patrol
14.10
PAW Patrol
14.35
Vauvahain suuri show
14.55
Vauvahain suuri show
15.05
BARBAPAPA ja perhe
15.30
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.50
Rubble & kaverit
16.15
Rubble & kaverit
16.40
Blaze ja monsterikoneet
17.00
Peurapartio
17.25
Vauvahain suuri show
17.45
Vauvahain suuri show
18.05
PAW Patrol
18.30
PAW Patrol
18.40
Rubble & kaverit
19.00
Vauvahain suuri show
19.10
Vauvahain suuri show
19.25
Rubble & kaverit
19.45
Piku Kokki
20.05
PAW Patrol
20.30
Rubble & kaverit
20.50
Peurapartio
21.15
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.35
PAW Patrol
21.45
PAW Patrol
22.10
Rubble & kaverit
22.30
PAW Patrol
22.55
Rubble & kaverit
23.15
Vauvahain suuri show
23.40
Pipsa Possu
23.45
Pipsa Possu
23.50
Pipsa Possu
23.55
Pipsa Possu
00.00
Pipsa Possu
00.05
Pipsa Possu
00.06
Pipsa Possu
00.10
Pipsa Possu
00.20
BARBAPAPA ja perhe
00.40
BARBAPAPA ja perhe
01.00
Blaze ja monsterikoneet
01.25
Blaze ja monsterikoneet
01.50
PAW Patrol
02.10
PAW Patrol
02.30
Vauvahain suuri show
02.55
Vauvahain suuri show
03.05
BARBAPAPA ja perhe
03.30
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.50
-04.10
Rubble & kaverit
16.00
Linné talks
16.45
Lärande för särskild begåvning
17.20
Lärande för särskild begåvning
18.00
Övergivna byggnader
18.45
Veteranbilsverkstan
19.30
Livet längs pilgrimsleder
20.20
Paradisöarnas mörka historia
21.10
Världens natur: Planet Earth III
22.00
Historiska drottningar
22.50
Arvet efter Thatcher
23.45
Colosseums historia
00.30
Bergarter som format planeten
01.25
-02.20
Hälsorevolutionen med Michael Mosley
Jääkiekon MM-kisojen TV-opas >
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Jääkiekon MM
,
Jarno ja minä
,
Utö
,
Sorjonen
,
Lemmen viemää
,
Frendit
,
The Lazarus Project
,
Sorsapaisti
,
Emmerdale
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset