Blogit
Vaihtoautot
Horoskooppi
Sanakirja
Viihde
Reseptit
Tietovisat
TV-ohjelmat tänään
10
Ke 10.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Jääkiekon MM
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
06.25
Ylen aamu
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
10.45
Strömsöstä poimittua
12.30
Isä Brown ja hänen laumansa
13.15
Kersantilleko Emma nauroi
IMDb
4.5
14.50
Elävä arkisto: Utö - Itämeren portti
15.05
Kirjolla: Mitä heille kuuluu nyt?
15.35
A-studio viittomakielellä
16.05
Mot
16.35
Yle Uutiset selkosuomeksi
16.40
Yle Oddasat
16.45
Novosti Yle
16.50
Yle Uutiset viittomakielellä
16.55
Yle Uutiset alueeltasi
17.00
Yle Uutiset 17.00
17.10
Isä Brown ja hänen laumansa
17.56
Kovan viikon ilta: Kaikki muut uutiset
18.00
Yle Uutiset 18.00
18.21
Puoli7 tänään
18.23
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: Lippulaiva Vasan arvoitus
19.54
Tarinoita järviltä
20.00
Kulttuuricocktail Live
20.30
Yle Uutiset 20.30
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.01
Boiling Point - kiehumispisteessä
22.45
Oddasat
23.00
Viimeinen sana
23.30
-00.00
Puoli seitsemän
LIVE
2
06.50
Pikku Kakkonen
06.52
Nimipäiväonnittelu: 10.4.
06.53
Martta puhuu
07.17
Pikku Kakkonen
07.18
Tilkkupeiton tarinoita
07.22
Ella, Oskari ja Huu
07.33
Pikku Kakkonen
07.35
Mauno
07.46
Tipo
07.53
Mitä ihmettä?
07.58
Pikku Kakkonen
08.00
Auvo Raitanen
08.11
Dinofarmi
08.23
Nimipäiväonnittelu: 10.4.
08.25
Pikku Kakkonen
08.29
Pok ja Mok
08.36
Näin meillä
08.50
Jumppahetki: Kehonhallinta
09.00
Strömsö 2018
09.30
Osta, tuunaa ja myy
10.00
Piilotetut kyvyt
10.45
Minun maisemani
12.30
Huippuvuoret yläilmoista
12.35
Livet - suomenruotsalaisia tarinoita
12.45
Tanskalainen maajussi
13.15
J. Karjalainen
14.15
Søren Vesterin puutarha
14.45
Luottomies
14.55
Luottomies
15.05
Pirjo
15.10
Näin syntyi Järven tarina
16.00
Punkaharjun pojat
16.30
Yliopistollinen eläinsairaala: Sähisevä Sissi
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
SuomiLOVE
19.00
Siskonpeti
19.26
Kummeli
19.56
Siskonpeti: Älä jätä
20.00
Tervo & Halme tosisuomalaisuutta etsimässä
20.30
Trauma - henkirikoksen jäljet
21.00
Taivaan tulet
21.50
-23.55
Rock'n' Roll Never Dies
IMDb
5.2
LIVE
3
03.30
LEGO Masters Australia
04.20
Remonttipiiskuri
06.15
Aamusää
06.25
Huomenta Suomi
10.00
Emmerdale
10.30
Kauniit ja rohkeat
11.00
ARPA.FI
12.00
Neljän tähden illallinen
12.30
Ostoskanava Myori.fi
13.00
Unelma-asunto auringon alta
14.00
Race Across The World Suomi
15.00
Suurmestari
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.58
Uutiset
17.04
Päivän sää
17.05
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Päivän sää
18.05
Viiden jälkeen
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Suomen kaunein koti: Kesämökit
21.00
Asian ytimessä
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Rikospaikka
23.25
Kotka 10
00.20
Muodin huipulle
01.10
Suomen kaunein koti: Kesämökit
01.55
Snackmasters UK
02.45
Kyllä nolottaa
03.15
Kyllä nolottaa
03.40
-04.28
Remonttipiiskuri
LIVE
4
03.45
Temptation Island Suomi
06.00
Bing
06.05
Sunny Bunnies
06.10
Tuire ja Sateenkaarimaa
06.35
Smurffit
06.45
Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
07.10
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.20
LEGO Ninjago: Lohikäärmeiden nousu
07.45
Tara Duncan
07.55
Angry Birds Blues
08.00
Huvila & Huussi - parhaat remontit
09.00
Koti koiralle UK
10.00
Remppa vai muutto
11.00
Haluatko miljonääriksi?
12.00
LIVE: Onnenarpa
13.55
Valitut Palat Collection
14.10
Valitut Palat Collection
14.25
Annan herkulliset leivonnaiset
15.00
Remppa vai muutto
16.00
Poliisikoira Rex
17.00
Onnenarpa
17.05
MasterChef Australia Dessert Masters
18.20
Top Gear Suomi
19.55
Tulossa: Haluatko miljonääriksi?
20.00
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
The Real Housewives Suomi
22.00
Pohjolan laki
22.55
Veikkausliiga - Futiksen nälkään
23.00
IS esittää: Sain sen videolle
23.10
Diili
00.40
Kummeli esittää: Kontio & Parmas
01.35
Australian rajalla
02.05
Australian rajalla
02.35
-03.35
Temptation Island Suomi
LIVE
5
07.45
BUU-klubben
08.15
Iloa puutarhasta
08.45
Kotijumppaa Sofian kanssa
09.06
Kysy lääkäriltä terveydestä
09.50
Kaikkea kaupan
10.20
Livet - suomenruotsalaisia tarinoita
10.30
Tiettömän taipaleen takana
12.30
Revival 69: kaikkien aikojen rock-konsertti
13.50
Totta, tarua ja videopelejä
14.22
Egenlandin matkakohteet
14.30
Lidian autossa
15.00
La Promesa - Salaisuuksien kartano
16.01
Gran Hotel
16.49
Näin kirjaudut Yle Areenan sovellukseen älytelevisiolla
16.52
Norjalaisarkkitehtien koteja
17.25
Søren Vesterin puutarha
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Riistametsällä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.54
Tarinoita metsästä: Hirvi
20.00
Radion sinfoniaorkesterin konsertti
23.21
-00.37
Mustan laguunin hirviö
IMDb
6.9
LIVE
6
03.20
Baywatch
07.00
Denver
07.10
Denver
07.25
Denver
07.35
Denver
07.50
Professori Balthazar
08.00
Simpsonit
08.30
Simpsonit
09.00
Suurmestari UK
10.00
Moderni perhe
10.30
Käräytyskamera
11.00
Tähdet vs. google
11.20
Suurmestari Ruotsi
12.30
Salatut elämät
13.00
Simpsonit
13.30
UEFA Champions League: Huippuhetket
14.00
Laittomien autojen takavarikoijat
15.00
Myytinmurtajat: Siinäpä pulma!
16.00
Sanansaattajat
17.00
Simpsonit
17.30
Simpsonit
18.00
Poliisit UK: Ajojahti
19.00
Rekkakuskit jäällä
20.00
Frendit
20.30
Frendit
21.00
Leaving Las Vegas
IMDb
7.5
23.10
Kummisetä III
IMDb
7.6
02.20
Suurmestari Ruotsi
03.25
-04.09
Baywatch
LIVE
7
03.30
Mökkiunelmia
04.35
Supertähtien yllätysremontit
06.10
Rantatalon metsästäjät
06.30
Rantatalon metsästäjät
06.55
Kevään suuri leivontakilpailu
07.40
Poliisikamera
08.30
Remonttipari
09.20
Asunnon metsästäjät
09.50
Asunnon metsästäjät
10.20
Rantatalon metsästäjät
10.55
Rantatalon metsästäjät
11.20
Supertähtien yllätysremontit
12.30
Kokkaushaaste
13.30
Kevään suuri leivontakilpailu
14.35
Fitnesspäiväkirja 2023
15.05
Fitnesspäiväkirja 2023
15.35
Atlantin yli
16.50
Lainvalvojat
17.20
Lainvalvojat
17.55
Pelastajat Helsinki
18.20
Unelmahäät
19.25
Jääkiekkoa: Latvia-Suomi
22.05
Training Day
IMDb
7.7
00.40
Upgrade
IMDb
7.5
02.55
Lainvalvojat
03.25
Lainvalvojat
03.55
-05.05
Supertähtien yllätysremontit
LIVE
8
02.30
Mysteerilaulajat - I Can See Your Voice Suomi
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
Suurin pudottaja Suomi
11.00
Uusi elämä etelässä
12.00
Remppa vai muutto UK
13.00
Puutarhan pelastajat
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Annan herkulliset leivonnaiset
15.30
BumtsiBum
17.00
Uusi elämä etelässä
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto UK
20.00
The Real Housewives Suomi
21.00
Huvila & Huussi
22.00
Tähdet, tähdet
00.00
Himohamstraajat
01.55
Sinkkuillallinen
02.55
-03.55
Remppa vai muutto UK
LIVE
9
03.45
Kanadan rajalla
09.00
Uusi elämä etelässä
10.00
Alaskan jäälentokenttä
11.00
Kanadan rajalla
11.30
Kanadan rajalla
12.00
Raskaan kaluston pelastajat
13.00
IS esittää: Sain sen videolle
13.05
Tulossa: Haluatko miljonääriksi?
13.10
Suomen huutokauppakeisari
14.10
Alaskan jäälentokenttä
15.05
Christoffer Strandberg Show
16.00
Tulossa: Haluatko miljonääriksi?
16.05
Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
16.10
Leijonan luola Suomi
17.10
Arman ja viidenkympin kriisi
18.10
Lentopallon Mestaruusliiga LIVE: LP Kangasala - Pölkky Kuusamo
21.00
Suomen huutokauppakeisari
22.00
Burgerimiehet Aasiassa
23.00
Erikoisjoukot
00.00
NCIS Los Angeles
01.00
NCIS Los Angeles
02.00
Raskaan kaluston pelastajat
03.00
Suomen huutokauppakeisari
04.00
-04.30
Kanadan rajalla
LIVE
10
03.50
Bitchin' Rides
04.55
Destination Fear
06.05
Arvokaman metsästäjät USA
06.25
Arvokaman metsästäjät USA
06.50
Museoiden mysteerit
07.35
Löytöretki tuntemattomaan
08.20
Bitchin' Rides
09.15
Wheeler Dealers
10.15
Autonrassaajat
10.50
Autonrassaajat
11.15
Maatilan pelastajat
12.20
Arvokaman metsästäjät USA
12.50
Arvokaman metsästäjät USA
13.20
Museoiden mysteerit
14.20
Gold Rush: Kaivosten pelastajat
15.30
Romuautot rahaksi
16.35
Top Gear
18.00
Löytöretki tuntemattomaan: Legendat
19.00
Gold Rush: Kaivosten pelastajat
20.05
Wheeler Dealers
21.10
Top Gear
22.25
Top Gear
23.30
Autopaja Goblin Works
00.35
Gold Rush: Kaivosten pelastajat
01.45
Tunnelbanan
02.45
Maatilan pelastajat
03.50
-04.50
Bitchin' Rides
LIVE
11
03.25
90 päivää morsiamena: Maailmalla
04.30
Superhamstraajat
06.25
Kakkukuningas
06.50
90 päivää morsiamena: Maailmalla
08.25
1+5 tytärtä
09.15
Äiti bestiksenä
10.25
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
12.15
Vauva muuttaa kaiken
13.25
Kakkukuningas: Kaksintaisto
14.30
Satakiloiset siskot
15.35
90 päivää morsiamena: Maailmalla
16.50
90 päivää morsiamena: Maailmalla
17.55
Kauneusoperaatio helvetistä
18.50
Kakkukuningas: Kaksintaisto
19.55
Löysät pois!
21.00
Hengenvaarallisesti lihava
23.00
Paiseklinikka
23.55
Hengenvaarallisesti lihava
02.05
90 päivää morsiamena: Maailmalla
03.10
-04.20
90 päivää morsiamena: Maailmalla
12
03.30
Will Trent
04.10
Castle
04.55
Castle
05.35
Pelastajat Lappi
06.00
Pelastajat Lappi
06.20
Moderni perhe
06.40
Moderni perhe
07.00
Ensisilmäyksellä
07.25
Ensisilmäyksellä
07.45
Simpsonit
08.10
Simpsonit
08.30
Tuho-osasto
08.50
Miehen puolikkaat
09.15
Miehen puolikkaat
09.35
Moderni perhe
10.00
Moderni perhe
10.25
Kymppitonni
11.15
Family Guy
11.40
Family Guy
12.10
Simpsonit
12.40
Simpsonit
13.10
Ensisilmäyksellä
13.40
Ensisilmäyksellä
14.10
Miehen puolikkaat
14.40
Miehen puolikkaat
15.10
Moderni perhe
15.40
Moderni perhe
16.10
Rillit huurussa
16.35
Rillit huurussa
17.05
Family Guy
17.35
Family Guy
18.00
Simpsonit
18.30
Simpsonit
19.00
Miehen puolikkaat
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Silent Library Suomi
20.30
Rillit huurussa
21.00
9-1-1: Lone Star
22.00
How I Met Your Father
22.30
How I Met Your Father
23.00
Family Guy
23.30
Family Guy
00.00
Simpsonit
00.30
Simpsonit
01.00
The Full Monty - Housut pois!
IMDb
7.2
02.40
9-1-1: Lone Star
03.25
-04.10
Criminal Minds
LIVE
13
03.40
Unelma-asunto auringon alta
04.35
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
06.30
Tiny House Hunting
07.00
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Myori.fi
08.30
Täydellinen kesä
09.00
Unelma-asunto auringon alta
10.00
Kaaoksen kesyttäjät
11.00
Unelma-asunto auringon alta
12.00
Grand Designs - unelma-asunnot
13.00
Emmerdale
13.30
Tiny House Hunting
14.00
MasterChef Suomi
15.00
Unelma-asunto auringon alta
16.00
Lemmen viemää
17.00
Maalaistaloa rakentamassa
18.00
Los Angelesin luksuslukaalit
19.00
Unelma-asunto auringon alta
20.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
21.00
Yökylässä Maria Veitola
22.00
Pelastakaa ihoni!
23.00
Men of West Hollywood
00.00
Botched: Mokatut kauneusleikkaukset
00.55
Kotka 10
01.50
Love Island Suomi
02.45
Atlantan plastiikkakirurgit
03.40
-04.35
Unelma-asunto auringon alta
LIVE
14
13.30
Hurja painonpudotus Suomi
14.15
Uusi elämä etelässä
15.05
Toisenlaiset äidit
15.50
Farmi Suomi
17.00
Rikkaat ja rahattomat UK
18.00
Remppa vai muutto Suomi
19.00
Paratiisihotelli Ruotsi
20.00
Blue Bloods
21.00
Beck: Koston hinta
IMDb
6.4
23.00
Arman ja viimeinen ristiretki
00.00
-00.35
Paratiisihotelli Tanska
LIVE
15
03.25
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.25
Sittenkin syytön?
06.20
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
06.40
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
07.05
Unelmaremontit Kaliforniassa
07.50
Kiinteistöveljekset: Koti loppuelämäksi
08.40
Salaa raskaana
09.35
SOS Gotlanti
10.35
Kadonneet
11.45
Deadly Recall
12.50
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.20
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.45
Avioparin remonttibisnes
14.50
Kiinteistöveljekset: Koti loppuelämäksi
15.55
San Diegon eläintarha
17.05
Kova laki: Erikoisyksikkö
18.05
Unelmaremontit Kaliforniassa
19.00
Kiinteistöhuutokauppa: Remontilla rahoiksi
19.25
Asunnon metsästäjät maailmalla
19.55
Valheellinen nettimaailma
21.00
Tappava Hollywood
22.05
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.05
Rikoksen Anatomia
00.05
Tamron Hallin rikostutkimukset
01.10
1990: Murhaava vuosikymmen
02.25
Poliisien matkassa
03.30
-04.30
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
08.30
LIVE: Astrologian tähdet
15.30
Somero
16.00
Sinun Treeni
16.30
Harrikat minttiin
17.00
Merimaili
17.30
Merimaili
18.00
Hetki Saaristossa
18.30
Missio
19.00
Pieni Eläinklinikka
19.30
KaaraTV
20.00
KaaraTV
20.30
Hole-in-One
21.00
Hole-in-One
21.30
Syntynyt kauppatavaraksi
22.00
Syntynyt kauppatavaraksi
22.30
Riding with Uskali
23.00
Astrologian tähdet
23.30
-00.00
Astrologian tähdet
20
03.50
Romuttamon superauto
04.30
Saari ilman lakeja
05.15
Vankilassa ulkomailla
06.00
Pohjoisen valtatien pelastajat
06.45
Meret ilman vettä
07.25
Elä vapaana tai kuole
08.10
Albert Lin ja kadotetut kaupungit
08.55
Sydneyn lentokentällä
09.35
Hostile Planet
10.40
Hostile Planet
11.35
Yukonin eläinlääkäri
12.30
Lentoturmatutkinta
13.20
Lentoturmatutkinta
14.15
Elämää äärirajoilla: Alaska
15.05
Saari ilman lakeja
16.05
Autonraadot rahaksi
17.00
UFOT: Tuntemattoman äärellä
18.00
Egyptin kadonneet aarteet
19.00
Lentoturmatutkinta
20.00
Meret ilman vettä
21.00
Salakaupan julmemmat kasvot
22.00
Vankilassa ulkomailla
23.00
Autojen ensiapu
00.00
Egyptin kadonneet aarteet
01.00
Salakaupan julmemmat kasvot
02.00
Vankilassa ulkomailla
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Romuttamon superauto
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
11.00
Istumafysio - Tuolijumppaa koko keholle
11.15
Ympäristön hahmotus liikkeen avulla
11.30
Kehonhuolto
12.00
Hengähdyshetki - Liiketerapia
12.15
Mielen taitoja ikäihmisille osa 2
12.30
Yhteislauluja Raatihuoneella
03.30
Koputus
04.00
Jumala puhuu
04.30
Jerusalem studio
05.00
Antisemitismi sen alkuperästä nykypäivään
05.05
Ylistysliike
05.15
Voimaa Sanasta
05.30
Isän rakkaus ja uudistuminen
06.00
Armon kalliolla
06.20
Raamattu puhuu sinulle
06.30
Jumalanpalvelus
07.20
Musiikkivideoita
07.30
Kujalla
08.00
Kirjailijahaastattelu
08.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
09.00
Lähteellä
09.30
Klubi 700
10.00
Raamatun kertomuksia
10.30
Evoluutio, luominen ja tiede
10.45
Katselkaa Herran tekoja
11.00
Exodus tänään
11.30
Koputus
12.00
Jumala puhuu
12.30
Jerusalem studio
13.00
Antisemitismi sen alkuperästä nykypäivään
13.05
Ylistysliike
13.15
Voimaa Sanasta
13.30
Isän rakkaus ja uudistuminen
14.00
Armon kalliolla
14.20
Raamattu puhuu sinulle
14.30
Jumalanpalvelus
15.20
Musiikkivideoita
15.30
Kujalla
16.00
Kirjailijahaastattelu
16.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
17.00
Isännän pöydässä
17.30
Superkirja
18.00
Theo ja ystävät
18.10
Jaakko-ukin tarinoita
18.25
Evankeliumi Markuksen mukaan | LUMO
18.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
19.00
Maailman tärkein tehtävä
19.30
Jaakobin kirje
20.00
Rakkauden kosketuksessa
20.30
Love Israel - Baruch Korman
21.00
Antisemitismi sen alkuperästä nykypäivään
21.05
Antisemitismi sen alkuperästä nykypäivään
21.15
Voimaa Sanasta
21.30
Esy Flow
22.30
Ilpoistenpiiri
23.30
Elävä yhteys
00.00
Herätyksen läpimurto
00.30
Derek Prince
01.00
Isännän pöydässä
01.30
Superkirja
02.00
Theo ja ystävät
02.10
Jaakko-ukin tarinoita
02.25
Evankeliumi Markuksen mukaan | LUMO
02.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
03.00
Maailman tärkein tehtävä
03.30
Jaakobin kirje
04.00
-04.30
Rakkauden kosketuksessa
03.30
Café Bibeln Uppsala
04.00
De goda, de onda och de heliga
04.30
Väckelseliv
05.00
Shalom över Israel - Jubelårsresan
05.35
Samtal
06.00
Steg i tro
06.15
Färdkost för föräldrar
06.45
Owe Lindeskär undervisar
07.15
Har vi hittat livets hemlighet?
08.30
Israel Art
08.45
Studio Jerusalem
09.15
Guds syfte med familjen
09.30
Café Bibeln Uppsala
10.00
De goda, de onda och de heliga
10.30
Väckelseliv
11.00
Shalom över Israel - Jubelårsresan
11.35
Samtal
12.00
Steg i tro
12.15
Färdkost för föräldrar
12.45
Owe Lindeskär undervisar
13.15
Har vi hittat livets hemlighet?
14.30
Israel Art
14.45
Studio Jerusalem
15.15
Guds syfte med familjen
15.30
Café Bibeln Uppsala
16.00
De goda, de onda och de heliga
16.30
Väckelseliv
17.00
Shalom över Israel - Jubelårsresan
17.35
Samtal
18.00
Upprättelse och lärjungaskap
18.40
Källor till arbetsglädje
18.50
Basfakta Israel - Varför så omdiskuterat?
19.00
Jerusalemnytt med Sartola
19.15
I framsätet
19.30
Vid källan
20.00
Nya Testamentet öppnas
20.45
Rakt på sak med Ingemar Helmner
20.55
Letters
21.00
De sju
21.15
Välsignelse, förbannelse eller slump? -studieserie
21.45
Bibelstudie med Baruch Korman
22.15
Blås, Guds vind
22.50
Israel talar
23.20
Gershon Nerels Israel
23.30
Glädje i vardagen
00.00
Upprättelse och lärjungaskap
00.40
Källor till arbetsglädje
00.50
Basfakta Israel - Varför så omdiskuterat?
01.00
Jerusalemnytt med Sartola
01.15
I framsätet
01.30
Vid källan
02.00
Nya Testamentet öppnas
02.45
Rakt på sak med Ingemar Helmner
02.55
Letters
03.00
De sju
03.15
Välsignelse, förbannelse eller slump? -studieserie
03.45
-04.15
Bibelstudie med Baruch Korman
09.00
Puoli seitsemän
09.30
Mot
10.00
Yle Uutiset Uusimaa
10.05
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.10
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.15
Yle Uutiset Häme
10.20
Yle Uutiset Pirkanmaa
10.25
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
10.30
Yle Uutiset Itä-Suomi
10.35
Yle Uutiset Pohjanmaa
10.40
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
10.45
Yle Uutiset Lappi
11.55
Oddasat
12.30
Yle Oddasat
12.35
Oddasat
12.50
Unelma Lapista
13.20
Yliopistollinen eläinsairaala: Pertsa-koira hätäverenluovutuksessa
13.50
Jumppahetki: Kehonhallinta
14.00
Kersantilleko Emma nauroi
IMDb
4.5
15.35
A-studio
17.00
Nimipäiväonnittelu: 10.4.
18.00
Strömsö 2018
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Erittäin salainen - Vakoilua Suomessa
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Punkaharjun pojat
20.30
Yle Uutiset 20.30
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
21.35
Akuutti Live: Suoraa puhetta kuolemasta
22.10
Perjantai-dokkari
22.25
Trauma - henkirikoksen jäljet
22.55
Taivaan tulet
23.45
-00.45
SuomiLOVE
06.30
YleX Aamu: Poikelus, Pehkonen ja Parikka striimi
06.55
X3M Live: X3M Morgon
08.30
11.00
X3M Live: Supernova
12.55
Viki ja Köpi Show: Tätä saa tällä rahalla
14.00
Eduskunnan täysistunto 10.4. 2024
14.00
X3M Live: X3M Eftermiddag
14.00
YleX iltapäivä: Aikku ja Mellu striimi
16.25
Pääministeri Orpo kertoo käännytyslain etenemisestä
18.15
Presidentti Stubb suomalaisen median tavattavissa Brysselissä
19.01
Radion sinfoniaorkesterin konsertti
12.00
ATP Extra Feed: Monte Carlo, Court 2
18.20
Mestis: Ketterä - IPK
18.30
Ravit: Vermo ja Solvalla / Jägersro
19.55
SHL Playoffs: Frölunda - Skellefteå
20.55
Sveitsin liiga Playoffs: Fribourg - Lausanne
21.00
UEFA Champions League: PSG - Barcelona
21.45
-00.00
UEFA Champions League: Atlético Madrid - Dortmund
02.30
NBA: Milwaukee Bucks - Boston Celtics
10.55
Ykkösliiga: Subway Kansallisen Liigan ja Ykkösliigan media-avaus
10.55
Subway Kansallinen Liiga: Subway Kansallisen Liigan ja Ykkösliigan media-avaus
14.30
Jääkiekon korkeakoulusarjan FCAA:n lopputurnaus Vaasassa
18.10
Lentopallon Mestaruusliiga, Naiset: LP Kangasala - Pölkky Kuusamo
18.20
Lentopallon Mestaruusliiga, Naiset: LP-Vampula - Puijo Volley
18.30
TotoTV: Studiolähetys: Vermo, Solvalla ja Jägersro
22.00
The Masters: The Masters: Par 3 Contest (FI)
22.00
-00.00
The Masters: The Masters: Par 3 Contest (EN)
02.00
Boston - Carolina
03.00
Dallas - Buffalo
04.30
Colorado - Minnesota
10.12
TotoTV: Australien
12.00
Snooker: Ishpreet Chadha - Gao Yang
12.00
Snooker: Liam Pullen - Anton Kazakov
12.51
TotoTV: La Teste De Buch Ranska
13.20
TotoTV: Årjäng Ruotsi
16.30
Snooker: Daniel Wells - Xing Zihao
16.30
Snooker: Ben Woollaston - Jenson Kendrick
16.30
Snooker: Liu Hongyu - Jimmy White
17.35
TotoTV: Deauville Ranska
18.26
TotoTV: Vermo Suomi
19.26
TotoTV: Jägersro Ruotsi
20.30
Berlin - Straubing
21.00
Fribourg - Lausanne
21.30
TotoTV: Xpress A Ruotsi
22.00
Dundee - Rangers
22.00
Valur Reykjavi - Hottur
03.00
St.Louis - Chicago
03.30
-07.30
Edmonton - Vegas
01.00
Major League Baseball: Guardians - White Sox
01.00
Major League Baseball: Guardians - White Sox
02.05
NHL: Tampa Bay - Columbus
02.05
NHL: Tampa Bay - Columbus
02.05
NHL: Montreal - Philadelphia
02.05
NHL: Florida - Ottawa
02.05
NHL: NY Islanders - NY Rangers
02.05
NHL: New Jersey - Toronto
02.05
NHL: Detroit - Washington
02.05
NHL: Boston - Carolina
02.05
NHL: Montreal - Philadelphia
02.05
NHL: Florida - Ottawa
02.05
NHL: NY Islanders - NY Rangers
02.05
NHL: New Jersey - Toronto
02.05
NHL: Detroit - Washington
02.05
NHL: Boston - Carolina
03.05
NHL: Nashville - Winnipeg
03.05
NHL: Dallas - Buffalo
03.05
NHL: Nashville - Winnipeg
03.05
NHL: Dallas - Buffalo
04.30
Major League Baseball: Giants - Nationals
04.30
Major League Baseball: Giants - Nationals
04.35
NHL: Colorado - Minnesota
04.35
NHL: Colorado - Minnesota
05.05
NHL: Anaheim - Los Angeles
05.05
NHL: Seattle - Arizona
05.05
NHL: Anaheim - Los Angeles
05.05
NHL: Seattle - Arizona
05.35
NHL: San Jose - Calgary
05.35
NHL: San Jose - Calgary
13.30
NHL: NHL On The Fly
16.00
IndyCar: Indianapolis 500 Open Test
20.00
Major League Baseball: Twins - Dodgers
21.55
Championship: Swansea - Stoke
21.55
Skotlannin Valioliiga: Dundee - Rangers
02.00
Major League Baseball: Red Sox - Orioles
02.00
Major League Baseball: Red Sox - Orioles
03.05
NHL: St. Louis - Chicago
03.05
NHL: St. Louis - Chicago
03.35
NHL: Edmonton - Vegas
03.35
-07.00
NHL: Edmonton - Vegas
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
FIA Karting Championships: Valencia, Espanja
14.35
UEFA Champions League viikkomakasiini: Taktiikkamestari
15.00
UEFA Champions League: Real Madrid - Manchester City
16.50
UEFA Champions League: Arsenal - Bayern München
18.40
24H Series: Hankook 24H Series
19.35
UEFA Champions League: Huippuhetket
20.00
La Liga World
20.30
Serie A Highlights Show: Serie A - Full Impact
21.00
Jalkapallostudio
21.55
UEFA Champions League: PSG - Barcelona
23.55
Jalkapallostudio
00.15
La Liga World
00.45
Kolmosvaihde Special
00.50
-01.00
Kolmosvaihde Special
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
12.00
ATP Tennis: Monte Carlo
20.00
Alpeilla: Slovenia: Bled
20.45
Kisakatsomo - yleisurheilumakasiini
21.15
Extreme E Magazine - Electric Odyssey
21.45
UEFA Champions League: Atlético Madrid - Dortmund
00.00
UEFA Champions League: Huippuhetket
00.25
-00.55
Serie A Highlights Show: Serie A - Full Impact
00.05
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
17.00
La Liga 2 Highlights
17.55
Motorsport Mundial
18.20
Mestis: Ketterä - IPK
21.00
MXGP Motocross: Sardinia
22.05
Liiga: Pelicans - Kärpät
23.45
-00.00
Red Bull läpimurto: Red Bull Läpimurto
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
Serie A: Cagliari - Atalanta
15.50
Serie A: Udinese - Inter
17.40
La Liga World
18.05
La Liga Chronicles
18.10
La Liga Chronicles
18.15
La Liga Chronicles
18.30
Ravit: Vermo ja Solvalla / Jägersro
20.55
Sveitsin liiga: Fribourg - Lausanne
23.15
La Liga 2 Highlights
00.05
FIA Karting Championships: Valencia, Espanja
00.35
-01.00
Pallon viemää
06.00
Muumilaakson tarinoita
06.25
Muumilaakson tarinoita
06.50
Muumien maailma
07.00
Muumien maailma
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Muumilaakson tarinoita
08.05
Muumilaakson tarinoita
08.30
Ikku-Pikku Ritari
08.40
Ikku-Pikku Ritari
08.55
Ikku-Pikku Ritari
09.05
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.20
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.30
Muumien maailma
09.45
Muumien maailma
10.00
Muumien maailma
10.15
Monchhichi
10.30
Denver
10.45
Denver
11.00
Viidakon veijarit
11.15
Viidakon veijarit
11.30
Viidakon veijarit
11.45
Monchhichi
12.00
Monchhichi
12.10
Monchhichi
12.20
Monchhichi
12.35
Muumilaakson tarinoita
13.00
Muumilaakson tarinoita
13.25
Muumilaakson tarinoita
13.50
Kaisu Kuu
14.05
Kaisu Kuu
14.15
Kaisu Kuu
14.30
Kaisu Kuu
14.40
Nuori Robin Hood
14.55
Alvin ja pikkuoravat
15.05
Alvin ja pikkuoravat
15.20
Alvin ja pikkuoravat
15.35
Alvin ja pikkuoravat
15.45
Viidakon veijarit
16.00
Viidakon veijarit
16.15
Paavo Pesusieni
16.40
Professori Balthazar
16.50
Nuori Robin Hood
17.05
Nuori Robin Hood
17.15
Nuori Robin Hood
17.25
Nuori Robin Hood
17.40
Kaisu Kuu
17.50
Kaisu Kuu
18.05
Paavo Pesusieni
18.30
Zak Storm
18.55
Legendat
19.20
Alvin ja pikkuoravat
19.30
Alvin ja pikkuoravat
19.45
Alvin ja pikkuoravat
03.30
Sokaistuneet
04.15
Sokaistuneet
05.05
On Set
05.35
Lasse vs Lasse
IMDb
5.5
07.05
Päästäkää vangit irti - on kevät!
IMDb
6.2
08.45
Änglagård - Tredje gången gillt
IMDb
4.8
10.40
Kimppakämppä
11.30
Kimppakämppä
12.15
Sissi
13.05
Astrid & Lilly Save the World
13.50
Padelunelmia
14.13
Padelunelmia
14.40
Solsidan - onnea onkimassa
15.05
Solsidan - onnea onkimassa
15.30
American Auto
15.50
American Auto
16.15
Tervetuloa Sjölyckaniin!
16.40
Tervetuloa Sjölyckaniin!
17.05
Ronja Ryövärintytär
17.30
Ronja Ryövärintytär
17.55
Rouvat ryöstäjinä
18.40
Kimppakämppä
19.25
Mun maailma
19.50
Mun maailma
20.15
American Auto
20.35
American Auto
21.00
Trigger Point
21.45
Bäckström
22.30
The Kardashians: Billion Dollar Dynasty
23.15
The Kardashians: Billion Dollar Dynasty
00.05
Long Slow Exhale
00.50
Long Slow Exhale
01.40
Agatha Christien Hjerson
02.25
Agatha Christien Hjerson
03.15
Sokaistuneet
04.00
-04.45
Sokaistuneet
03.50
Hustlers - Korkojen kera
IMDb
6.3
05.40
Star File
05.45
Uusia alkuja
IMDb
7.4
07.25
Wonder
IMDb
7.9
09.20
Kertausharjoitukset
IMDb
6.5
10.45
Lasse hiihtolomalla
12.15
Viimeinen startti
IMDb
5.5
14.10
Mother's Day
IMDb
4.9
16.05
All Inclusive
IMDb
5.5
17.40
17 Again
IMDb
6.4
19.20
Tills Frank skiljer oss åt
IMDb
5.0
21.00
Beck - Inferno (49)
22.35
Prey for the Devil
IMDb
5.3
00.05
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
IMDb
7.4
02.15
Beck: Vailla aikomusta (37)
03.50
-05.52
Waiting for Bojangles
IMDb
6.4
02.55
Yhteinen onni
IMDb
5.4
04.25
Kulla-Gulla
05.50
Elvis! Elvis!
IMDb
6.1
07.30
Peter & Petra
IMDb
4.9
08.40
Katto-Kassinen
IMDb
5.7
10.15
Pelle flyttar till Komfusenbo
10.45
Rallybrudar
IMDb
5.0
12.20
Kronblom : Hans liv och leverne
IMDb
4.1
14.00
Veijarikopla Mallorcalla
IMDb
5.9
15.40
Cornelis
IMDb
6.3
17.15
Ritsakauppias
IMDb
6.5
19.00
Vaahteramäen Eemeli ja Iida
IMDb
5.8
20.05
Medicinen
IMDb
5.5
22.00
Avaruudessa ei ole tunteita
IMDb
7.0
23.25
Kim Novak ei uinut Genesaretin järvessä
IMDb
6.5
01.00
Portugallian keisari
IMDb
5.9
02.45
-04.30
Besökarna
IMDb
5.7
02.00
Spinning Gold
IMDb
5.9
04.15
Allelujah
IMDb
6.0
05.55
A Man Called Otto
IMDb
7.5
08.00
The Green Knight
IMDb
6.6
10.10
The Estate
IMDb
5.2
11.45
Spider-Man: Across the Spider-Verse
IMDb
8.4
14.05
Moving On
IMDb
5.9
16.00
Call Jane
18.00
Lamborghini: The Man Behind the Legend
IMDb
5.4
19.50
A Man Called Otto
IMDb
7.5
22.00
Jurassic World Dominion
IMDb
5.6
00.30
Spinning Gold
IMDb
5.9
03.00
-05.20
Jurassic World Dominion
IMDb
5.6
03.05
Mafia Mamma
IMDb
5.4
04.55
Inferno
IMDb
6.2
07.00
Transformers - Kaatuneiden Kosto
IMDb
5.9
09.40
Big George Foreman
12.00
Transformers
IMDb
7.0
14.30
The Comeback Trail
IMDb
5.7
16.20
I, Tonya
IMDb
7.5
18.30
Spider-Man: No Way Home
IMDb
8.2
21.00
Inferno
IMDb
6.2
23.00
Mafia Mamma
IMDb
5.4
00.50
Red 2
IMDb
6.6
02.50
-04.54
Varjojen kaupungit - Luukaupunki
IMDb
5.8
03.00
Breaking News in Yuba County
IMDb
5.8
04.50
Queen of Hearts
IMDb
7.1
07.00
Adopt a Highway
IMDb
6.3
09.00
Top Gun
IMDb
6.9
11.00
Official Secrets
IMDb
7.3
13.00
Ordinary Love
IMDb
6.6
15.00
The Current War
IMDb
6.5
17.00
Judy
IMDb
7.3
19.00
Somewhere in Queens
IMDb
6.8
21.00
Queen of Hearts
IMDb
7.1
23.05
Breaking News in Yuba County
IMDb
5.8
00.50
Emily
IMDb
6.9
03.00
-04.26
Pyhimyksiä ja sotilaita
04.00
Rakkaat rikkaat ystävät
IMDb
5.8
06.00
Madagascar
IMDb
6.9
08.00
Ninni ja Nestori - Matka Ohtoniaan
10.00
Angry Birds - elokuva
IMDb
6.3
12.00
Flummelit
IMDb
5.5
14.00
Ozzy
IMDb
5.2
16.00
Shrek kolmas
IMDb
6.1
18.00
Petteri Kaniini: Kani karkuteillä
IMDb
6.2
20.00
Madagascar
IMDb
6.9
22.00
She's the Man
IMDb
7.5
00.00
Rakkaat rikkaat ystävät
IMDb
5.8
02.00
Polttarittaret
IMDb
5.3
04.00
-05.30
Long Story Short
IMDb
6.5
04.35
NHL: Colorado Avalanche - Minnesota Wild
10.00
NHL: Colorado Avalanche - Minnesota Wild
12.00
NHL: San Jose Sharks - Calgary Flames
14.00
NASCAR: Cook Out 400
18.00
NHL: Colorado Avalanche - Minnesota Wild
20.00
NHL: Seattle Kraken - Arizona Coyotes
22.00
-00.00
NHL: San Jose Sharks - Calgary Flames
02.05
NHL: Boston Bruins - Carolina Hurricanes
05.05
NHL: Seattle Kraken - Arizona Coyotes
10.00
NHL: Boston Bruins - Carolina Hurricanes
12.00
NHL: New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs
14.00
NHL On The Fly
15.00
NHL: Seattle Kraken - Arizona Coyotes
17.00
NHL: San Jose Sharks - Calgary Flames
19.00
NHL On The Fly
19.55
NHL: Boston Bruins - Carolina Hurricanes
21.55
Skotlannin Valioliiga: Dundee FC - Rangers
03.05
-06.30
NHL: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks
02.05
NHL: New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs
05.35
NHL: San Jose Sharks - Calgary Flames
10.00
Valioliiga: Premier League Stories
10.30
Valioliiga: Premier League Netbusters
11.00
EFL Championship: Leeds - Sunderland
13.00
Skotlannin Valioliiga: Rangers - Celtic
15.00
Valioliiga: Premier League Review
16.00
Valioliiga: Brighton - Arsenal
18.00
Valioliiga: Sheffield United - Chelsea
20.00
Valioliiga: Manchester United - Liverpool
21.55
EFL Championship: Swansea - Stoke
03.35
-07.00
NHL: Edmonton Oilers - Vegas Golden Knights
02.05
NHL: Boston Bruins - Carolina Hurricanes
05.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
14.00
Skotlannin liiga: Rangers - Celtic
16.00
Premier League Review
17.00
Eredivisie Highlights
18.00
Valioliiga: Fulham - Newcastle
20.00
Hollannin liiga: Feyenoord - Ajax
22.00
UEL/UECL Magazine
23.00
EFL Championship Highlights
23.30
PL Stories
00.00
Valioliiga: Sheffield United - Chelsea
02.00
-07.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
11.00
RedBull TV
19.30
Bundesliiga: Bayern München - Dortmund
22.00
-01.00
Formula 1: Japanin GP - Osakilpailu
10.00
DP World Tour
15.00
Golf Central
16.00
LPGA Tour
19.00
DP World Tour Highlights
19.30
Stjernegolf
20.00
Golf Central
21.00
Ladies European Tour
02.00
-03.00
Golf Central
02.05
NHL: New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs
05.05
NHL: Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
13.30
NHL On The Fly
14.30
NHL: New York Islanders - New York Rangers
16.30
NHL: New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs
18.30
NHL: Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
20.30
NHL: New York Islanders - New York Rangers
22.30
NHL On The Fly
23.30
NHL: New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs
01.30
NHL: Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
03.35
-06.30
NHL: Edmonton Oilers - Vegas Golden Knights
02.05
NHL: New York Islanders - New York Rangers
05.05
NHL: Seattle Kraken - Arizona Coyotes
12.45
Valioliiga: Crystal Palace - Manchester City
14.45
Valioliiga: Sheffield United - Chelsea
16.45
Bundesliga highlights
17.45
Valioliiga: Manchester United - Liverpool
19.45
EFL Championship: Leeds - Sunderland
21.55
EFL Championship: Swansea - Stoke
00.00
Valioliiga: Brighton - Arsenal
02.00
NHL On The Fly
03.05
-06.00
NHL: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks
12.00
Bundesliga highlights
13.00
Valioliiga: Fulham - Newcastle
15.00
EFL Championship: Leeds - Sunderland
17.00
Premier League Review
18.00
Valioliiga: Sheffield United - Chelsea
19.55
Valioliiga: Manchester United - Liverpool
21.55
Skotlannin liiga: Dundee - Rangers
00.00
PL Stories
00.30
-02.30
EFL Championship: Swansea - Stoke
03.35
Australian hummerinpyytäjät
04.25
Sydneyn sataman vartijat
05.15
Romuautot kiertoon
06.05
Romuautot kiertoon
07.00
Takamaiden kuljettajat
07.50
Takamaiden kuljettajat
08.40
Kuormaajat mutavuorella
09.40
Australian kullankaivajat
10.35
Australian kullankaivajat
11.30
Romuautot kiertoon
12.35
Romuautot kiertoon
15.25
Australian kullankaivajat
16.20
Australian hummerinpyytäjät
17.20
Sydneyn sataman vartijat
18.15
Australian hummerinpyytäjät
19.15
Takamaiden romuautojen pelastajat
20.10
Australian kullankaivajat
21.05
Australian kullankaivajat
22.00
Isot puut
23.00
Takamaiden romuautojen pelastajat
23.55
Takamaiden kuljettajat
00.50
Kuormaajat mutavuorella
01.45
Australian kullankaivajat
02.45
Australian kullankaivajat
03.35
-04.25
Isot puut
03.20
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
04.10
Megapolis: Muinaisen maailman salat
05.05
Esiin kaivetut: Muinaiset murhamysteerit
05.55
Murhaava historia
06.45
Kirotut sukujuuret
07.00
Kirotut sukujuuret
07.25
Myytit: Ihmiskunnan mahtavat myytit
08.30
Kuolleen miehen kirous: Kadotettu Espanjan kulta
09.25
Salaiset aseet: Toinen maailmansota
10.30
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
11.35
Taisteluiden top-10
12.40
Megapolis: Muinaisen maailman salat
13.50
Vaiettu historia
14.45
Murhaava historia
15.40
Pompeiji: Villa Giulianan haudatut salaisuudet
16.50
Auki käärityt muumiot
17.45
Kirotut aarteet
18.45
Salaiset aseet: Toinen maailmansota
19.50
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
20.55
Taisteluiden top-10
22.00
Natsien tappokentät
23.05
Pompeiji: Villa Giulianan haudatut salaisuudet
00.15
Auki käärityt muumiot
01.10
Salaiset aseet: Toinen maailmansota
02.15
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
03.15
-04.10
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
03.30
Yorkshiren eläinlääkäri
04.15
Malawin eläinpelastus
05.05
Australian eläintarha
05.50
Yorkshiren eläinlääkäri
06.35
Villikoirat: Juokse laumassa
07.10
Ray Mears Kiinan luonnossa
07.40
Australian eläintarha
08.25
Villit selviytymistaidot
09.15
Malawin eläinpelastus
10.05
Euroopan villi luonto
10.55
Lumotut vuoret - Saksan sydämessä
11.50
Norja - vuonojen ja vuorien välissä
12.40
Skandinavian salaiset paratiisit
13.25
Malawin eläinpelastus
14.15
Yorkshiren eläinlääkäri
15.00
Hain planeetta
15.55
Sateenmetsästäjät
16.45
Avaruus
17.35
Maapallon mahtavat vuodenajat
18.30
Jokihirviöt
19.20
Mahtavat joet
20.10
Hain planeetta
21.00
Kongon pelastetut simpanssit ja Jane Goodall
21.55
Australian villieläinten pelastajat
22.40
Villin Tyynenmeren pelastajat
23.30
Norsusairaala
00.15
Norsusairaala
01.00
Villit selviytymistaidot
01.50
Australian eläintarha
02.35
Yorkshiren eläinlääkäri
03.20
-04.05
Yorkshiren eläinlääkäri
02.28
Golf: Texas Open | 2.päivä
04.02
Maantiepyöräily: E3 Classic
05.37
Tennis: Good Trouble
06.01
Formula E: Tokio | Kooste
07.00
Formula E: Tokio | Kooste
07.55
Maantiepyöräily: Baskimaan ympäriajo | 3.etappi
09.31
Curling
10.13
Maantiepyöräily
13.34
Judo Show
14.22
Maantiepyöräily: Cycling Show
14.50
Maantiepyöräily: Tour of Abruzzo
16.26
Maantiepyöräily: Flèche Brabançonne
18.32
Maantiepyöräily
19.41
Triathlon: PTO Tour | Miami
21.00
Triathlon: PTO Tour | Miami
23.00
Misc.: The Minute
01.12
Ratsastus: Hypyt | Pariisi
02.21
Tennis: Good Trouble
02.44
Surffaus: World League Championship Tour, Peniche
03.54
-05.27
Golf: Texas Open | 3.päivä
03.09
Superbike | Katalonia
04.10
Superbike: Supersport | Katalonia
05.07
Superbike: Supersport | Katalonia
05.57
Discovery Golf
06.21
Olympialaiset: Teahupoo
07.00
Curling: MM-kisat
09.05
Golf: Texas Open | 3.päivä
11.03
Motocross: Sardinia | MX2 | 1.lähtö
12.01
Motocross: Sardinia | MX2 | 2.lähtö
13.01
Motocross: Sardinia | MXGP | 2.lähtö
14.00
Kiipeilyurheilu: Maailmancup Keqiao
16.39
F1H2O: MM-sarja, Vietnam
17.10
Curling: MM-kisat
19.09
Kiipeilyurheilu: Maailmancup Keqiao
20.03
Formula E: Tokio | Osakilpailu
21.30
Discovery Golf
21.30
Discovery Golf
21.56
Misc.: The Minute
22.56
Motocross: Sardinia | MXGP | 2.lähtö
23.54
Misc.: The Minute
23.57
Maantiepyöräily: Flèche Brabançonne
00.56
Curling
02.51
-04.47
Snooker
03.15
Katoavat kuninkaat: Namibin aavikkoleijonat
04.00
Tyttövoimaa
04.45
Isojen kissojen leikit
05.30
Cecil: Todellinen leijonakuningas
06.15
Takamaiden karjapaimen
06.35
Takamaiden karjapaimen
07.00
Hirviökrokotiilijahti
07.20
Hirviökrokotiilijahti
07.40
Äärimmäisyyksien eläimet: Parhaat palat
08.05
Äärimmäisyyksien eläimet: Parhaat palat
08.25
Jättikäärmeet
09.10
Hirviökuristajat
09.55
Käärmeenmetsästäjien parhaat palat
10.40
Jättikäärmeet
11.25
Hirviökuristajat
12.10
Käärmesaari: Villi ja vaarallinen
12.55
Amerikan superkäärme
13.40
Käärmeenmetsästäjien parhaat palat
14.25
Käärmeenmetsästäjien parhaat palat
15.10
Käärmeenmetsästäjien parhaat palat
15.55
Käärmeenmetsästäjien parhaat palat
16.40
Jättikäärmeet
17.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
18.15
Uskomaton eläinlääkäri Pol
18.55
Hirviökala
19.45
Hirviökala
20.30
Jättikäärmeet
21.15
Hirviökala
22.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol
22.45
Uskomaton eläinlääkäri Pol
23.30
Käärmeenmetsästäjien parhaat palat
00.15
Käärmeenmetsästäjien parhaat palat
01.00
Hirviökala
01.50
Hirviökuristajat
02.35
Käärmesaari: Villi ja vaarallinen
03.20
Amerikan superkäärme
04.00
-04.45
Jättikäärmeet
03.40
Pontikankeittäjät
04.50
Fast N' Loud
06.00
Mike Brewer's World Of Cars
06.25
Ice Lake Rebels
07.15
Alaska: Viimeinen rintama
08.05
Extraordinary Stories Behind Everyday Things
08.30
Extraordinary Stories Behind Everyday Things
09.00
Wheeler Dealers
10.05
Fast N' Loud
11.10
Alaskan erakot
12.15
Gold Rush: White Water
13.20
Gold Rush: White Water
14.25
Extraordinary Stories Behind Everyday Things
15.00
Extraordinary Stories Behind Everyday Things
15.30
Arvokaman etsijät: Parhaat palat
16.40
Arvokaman etsijät: Parhaat palat
17.50
Wheeler Dealers
18.55
Wheeler Dealers
20.00
Arvokaman etsijät
21.00
Menneisyyden mysteerit
22.05
Building Off the Grid
23.10
Erakkoperhe erämaassa
00.15
Outback Truckers
01.25
Menneisyyden mysteerit
02.35
Building Off the Grid
03.40
-04.50
Pontikankeittäjät
03.48
Blowing Up History
04.36
Gamechangers: Inventing The World
05.24
How It's Made
05.48
How It's Made
06.12
How It's Made
06.36
How It's Made
07.00
How Do They Do It?
07.24
How Do They Do It?
07.48
How Do They Do It?
08.12
How Do They Do It?
08.36
How Do They Do It?
09.00
One Giant Leap
09.48
How the Universe Works
10.36
How the Universe Works
11.24
What Could Possibly Go Wrong?
12.12
What Could Possibly Go Wrong?
13.00
How to Build... Everything
13.24
How to Build... Everything
13.50
How to Build... Everything
14.14
How to Build... Everything
14.38
How to Build... Everything
15.02
How to Build... Everything
15.26
Secrets Of The Underground
16.14
Secrets Of The Underground
17.02
NASA's Unexplained Files
17.50
NASA's Unexplained Files
18.40
NASA's Unexplained Files
19.30
How Do They Do It?
19.55
How Do They Do It?
20.20
How Do They Do It?
20.45
How Do They Do It?
21.10
How Do They Do It?
21.35
How Do They Do It?
22.00
Cooper's Treasure
22.50
Cooper's Treasure
23.40
Unexplained & Unexplored
00.30
Unexplained & Unexplored
01.20
How the Universe Works
02.10
NASA's Unexplained Files
03.00
NASA's Unexplained Files
03.48
-04.36
Gamechangers: Inventing The World
03.00
Dark Waters: Murder In The Deep
04.00
Six Degrees Of Murder
05.00
Atlanta Justice
06.00
Atlanta Justice
07.00
Devil Among Us
09.00
Signs Of A Psychopath
09.30
Signs Of A Psychopath
10.00
Signs Of A Psychopath
10.30
Signs Of A Psychopath
11.00
Six Degrees Of Murder
12.00
Six Degrees Of Murder
13.00
Sin City Justice
14.00
Sin City Justice
15.00
The Murder Tapes
16.00
The Murder Tapes
17.00
Breaking Homicide
19.00
The Real Story with Maria Elena Salinas
20.00
The Real Story with Maria Elena Salinas
21.00
Dark Waters: Murder In The Deep
22.00
The Murder Tapes
23.00
Body Cam
00.00
On the Case with Paula Zahn
01.00
Deadline: Crime with Tamron Hall
02.00
The Murder Tapes
03.00
Body Cam
04.00
-05.00
The Real Story with Maria Elena Salinas
03.15
Expedition Bigfoot
04.00
Expedition Bigfoot
04.45
Kalliovuorten eläinlääkäri
05.30
Harvinaisten eläinten jäljillä
06.15
Amanda To The Rescue
07.00
My Cat From Hell
07.50
Kotieläinten pelastaja
08.40
Kalliovuorten eläinlääkäri
09.30
Harvinaisten eläinten jäljillä
10.25
Amanda To The Rescue
11.20
America's Cutest Pets
12.15
Kalliovuorten eläinlääkäri
13.10
Harvinaisten eläinten jäljillä
14.05
Amanda To The Rescue
15.00
Zoltan The Wolfman
16.00
Irwinin perheen eläintarha
17.00
Kotieläinten pelastaja
18.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
19.00
Harvinaisten eläinten jäljillä
20.00
Eläinten auttaja
21.00
Into the Shark Bite
22.00
Return to the Isle of Jaws
23.00
Alaskan erakot
00.00
Atlantan akvaario
01.00
Atlantan akvaario
01.45
Alaskan erakot
02.30
Eläinten auttaja
03.15
Atlantan akvaario
04.00
-04.45
Atlantan akvaario
03.00
Portals To Hell
04.00
Paranormal Declassified
05.00
Mountain Monsters
06.00
Kindred Spirits
07.00
Building Alaska
08.00
Ghost Lab
09.00
Cooper's Treasure
10.00
Alaska Monsters
11.00
Mysteries At The Museum
12.00
Expedition Unknown
13.00
Kindred Spirits
14.00
Building Alaska
15.00
Ghost Lab
16.00
Cooper's Treasure
17.00
Alaska Monsters
18.00
Mysteries At The Museum
19.00
Expedition Unknown
20.00
Kindred Spirits
21.00
Ghost Brothers
22.00
These Woods Are Haunted
23.00
Ghost Adventures
00.00
Mountain Monsters
01.00
The Osbournes Want To Believe
02.00
Destination Fear
03.00
The Unexplained Files
04.00
-05.00
The Unexplained Files
03.55
Diners, Drive-Ins, And Dives
04.17
Diners, Drive-Ins, And Dives
04.40
The Kitchen
05.25
The Kitchen
06.10
Restaurant: Impossible
07.00
The Kitchen
07.45
Giada At Home
08.10
Spring Baking Championship
08.55
Beat Bobby Flay
09.17
Beat Bobby Flay
09.40
Diners, Drive-Ins, And Dives
10.02
Diners, Drive-Ins, And Dives
10.25
Guy's Grocery Games
11.10
Chopped
11.55
The Pioneer Woman
12.17
The Pioneer Woman
12.40
Winner Cake All
13.25
Kids Sweets Showdown
14.10
Outchef'd
14.32
Outchef'd
14.55
Kids Baking Championship
15.40
Girl Meets Farm
16.02
Girl Meets Farm
16.25
Bizarre Foods: Delicious Destinations
16.47
Bizarre Foods: Delicious Destinations
17.10
Spring Baking Championship
18.00
Chopped
18.55
Guy's Ultimate Game Night
19.40
Guy's Grocery Games
20.25
Chopped
21.10
The Pioneer Woman
21.32
The Pioneer Woman
21.55
Winner Cake All
22.40
Kids Baking Championship
23.25
Girl Meets Farm
23.47
Girl Meets Farm
00.10
Bizarre Foods: Delicious Destinations
00.32
Bizarre Foods: Delicious Destinations
00.55
Spring Baking Championship
01.40
The Kitchen
02.25
Spring Baking Championship
03.10
Beat Bobby Flay
03.32
Beat Bobby Flay
03.55
-04.17
Diners, Drive-Ins, And Dives
03.25
South Korea with Alexander Armstrong
04.10
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
04.55
Life Below Zero
05.40
Travel Man: 48 Hours In...
06.05
Antiques Roadshow
07.00
Qi
07.30
Travel Man: 48 Hours In...
07.50
Travel Man: 48 Hours In...
08.15
Frozen Planet II
09.15
The Great Pottery Throw Down
10.10
Bridge of Lies
10.55
Qi
11.25
Qi
11.55
Travel Man: 48 Hours In...
12.20
Travel Man: 48 Hours In...
12.45
Frozen Planet II
13.40
Antiques Roadshow
14.35
The Great Pottery Throw Down
15.30
Qi
16.00
Qi
16.30
Travel Man: 48 Hours In...
16.55
Travel Man: 48 Hours In...
17.20
Climate Change: Ade On The Frontline
18.10
Antiques Roadshow
19.00
The Great Pottery Throw Down
19.50
The Great British Sewing Bee
20.45
Bridge of Lies
21.30
Qi
22.00
Qi
22.30
World's Most Scenic Railway Journeys
23.15
Planet Earth III: Making Of
23.25
Life Below Zero
00.15
Ben Fogle: Return to the Wild
01.00
The Graham Norton Show
01.50
Bridge of Lies
02.40
Qi
03.10
Qi
03.40
-04.30
World's Most Scenic Railway Journeys
03.45
Sportsday
04.00
BBC News
04.30
Asia Business Report
04.45
Sportsday
05.00
BBC News
05.30
The Media Show: Fear, Threats and Intimidation
06.00
BBC News
06.30
HARDtalk
07.00
BBC News
07.30
World Business Report
08.00
BBC News
08.30
World Business Report
09.00
BBC News
09.30
World Business Report
10.00
BBC News
10.30
Talking Business
11.00
BBC News
11.30
BBC News
12.00
BBC News
12.30
HARDtalk
13.00
BBC News
13.30
World Business Report
13.45
BBC News
14.00
BBC News Now
14.30
BBC News Now
15.00
BBC News Now
15.30
BBC News Now
16.00
BBC News Now
16.30
World Business Report
16.45
BBC News Now
17.00
Verified Live
17.30
Verified Live
18.00
Verified Live
18.30
Verified Live
19.00
Verified Live
19.30
Focus on Africa
20.00
The World Today with Maryam Moshiri
20.30
The World Today with Maryam Moshiri
21.00
The World Today with Maryam Moshiri
21.30
The World Today with Maryam Moshiri
22.00
The Context
22.30
The Context
23.00
The Context
23.30
The Context
00.00
BBC World News America
00.30
HARDtalk
01.00
Newsday
01.30
Asia Business Report
01.45
Sportsday
02.00
Newsday
02.30
Asia Business Report
02.45
Sportsday
03.00
Newsday
03.30
Asia Business Report
03.45
Sportsday
04.00
-04.30
BBC News
03.35
Are You The One?
04.15
Night Videos
07.00
MTV Breakfast Club
10.30
Teen Mom OG
11.15
Teen Mom OG
12.00
Teen Mom OG
12.45
Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
13.30
Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
14.15
Catfish: The TV Show
15.00
Catfish: The TV Show
15.45
Ridiculousness
16.10
Are You The One?
16.55
Are You The One?
17.45
Catfish: The TV Show
18.30
Catfish: The TV Show
19.10
Catfish: The TV Show
20.00
Catfish: The TV Show
20.45
Caught In The Act: Unfaithful
21.30
Ridiculousness
21.50
Ridiculousness
22.15
Ridiculousness
22.40
Ridiculousness
23.00
The Challenge: Battle For A New Champion
00.05
Ink Master
00.50
Geordie Shore
01.45
MTV Floribama Shore
02.30
Ridiculousness
02.55
Are You The One?
03.40
-04.20
Are You The One?
03.00
Non-Stop Hits
08.00
Non-Stop Hits!
12.00
Non-Stop Hits
16.00
Hottest Dance Collaborations!
17.00
Totally 10s!
19.00
Worldwide Hits
21.00
Fresh Out
22.00
Totally 10s!
23.00
Worldwide Hits!
02.00
Calvin Harris: Collaborations
03.00
-07.59
Non-Stop Hits
00.00
Totally 80s!
04.05
Non-Stop 80s Hits!
06.00
Let's Hear It For The Girls!
08.00
Forever 80s
12.00
Greatest Love Of All!
14.00
Rock Anthems!
15.00
80s Girls Just Wanna Have Fun...
18.10
Non-Stop 80s Hits!
21.00
Let's Hear It For The Girls!
23.00
Indie 80s!
00.00
Totally 80s!
04.00
-05.59
Non-Stop 80s Hits!
03.00
90s Mixtape!
06.00
Ultimate 90s Playlist!
09.00
Girl Power Hour!
10.00
Smells Like... The 90s!
13.00
Boys vs Girls: 90s Hits!
16.00
Alternative Nation!
17.00
Mmm Bop! Perfect Pop
20.00
Non-Stop Europop!
23.00
Alternative Nation!
00.00
Ultimate 90s Playlist!
03.00
-05.59
90s Mixtape!
23.00
Hits Don't Lie
05.00
Chillout Zone
06.00
Euro Chart Of The Decade! Top 40
08.40
Non-Stop Y2Ks!
11.00
Hits On Shuffle!
16.00
Supermassive Rock Anthems!
17.00
Non-Stop Y2Ks!
22.00
Rap & R'n'B Jamz
23.00
-05.00
Hits Don't Lie
03.00
Rock.Alt.Indie
04.00
MTV Live: Lauv
04.25
World Stage: Imagine Dragons
04.45
Clean Bandit: World Stage
05.10
MTV Push Live 2020: Raye
05.35
HD Hits!
07.00
Eat, Sleep, Dance, Repeat!
08.00
MTV Rewind: 2020
09.00
MTV Top 20
10.05
MTV Live Vault!
11.00
Global Beats!
11.55
Rock.Alt.Indie
13.00
MTV Live: Lauv
13.25
World Stage: Imagine Dragons
13.45
Clean Bandit: World Stage
14.10
MTV Push Live 2020: Raye
14.30
HD Hits!
16.00
MTV Rewind: 2020
17.00
MTV Top 20
18.10
MTV Live Vault!
18.55
Global Beats!
19.55
Rock.Alt.Indie
20.55
Take That: I Want My MTV
21.40
My Life On MTV: Justin...
22.05
My Life On MTV: Coldplay & U2
22.30
HD Hits!
23.55
MTV Rewind: 2020
01.00
MTV Top 20
02.10
MTV Live Vault!
02.55
Rock.Alt.Indie
04.00
-04.45
MTV World Stage: Green Day...
02.00
Big Tunes!
08.00
100% Party Tunes!
13.00
Reload! Club Classics
14.00
Big Tunes!
19.00
Ultimate Rap & RnB
20.00
50 Collabs Of The Decade...So Far
22.40
Big Tunes!
00.00
Reload! Club Classics
01.00
Ultimate Rap & RnB
02.00
-07.59
Big Tunes!
03.50
Rubble & kaverit
04.10
Rubble & kaverit
04.35
Blaze ja monsterikoneet
05.00
Peurapartio
05.25
Vauvahain suuri show
05.45
Vauvahain suuri show
06.05
PAW Patrol
06.30
PAW Patrol
06.40
Rubble & kaverit
07.00
Pipsa Possu
07.05
Pipsa Possu
07.10
Pipsa Possu
07.15
Anna ja ystävät
07.25
Anna ja ystävät
07.30
Piku Kokki
07.55
PAW Patrol
08.15
PAW Patrol
08.25
Rubble & kaverit
08.50
Peurapartio
09.15
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.35
PAW Patrol
09.45
PAW Patrol
10.10
Rubble & kaverit
10.30
PAW Patrol
10.50
Rubble & kaverit
11.15
Vauvahain suuri show
11.40
Pipsa Possu
11.45
Pipsa Possu
11.50
Pipsa Possu
11.51
Pipsa Possu
12.00
Pipsa Possu
12.05
Pipsa Possu
12.06
Pipsa Possu
12.10
Pipsa Possu
12.15
BARBAPAPA ja perhe
12.40
BARBAPAPA ja perhe
13.00
Blaze ja monsterikoneet
13.25
Blaze ja monsterikoneet
13.50
PAW Patrol
14.10
PAW Patrol
14.30
Vauvahain suuri show
14.55
Vauvahain suuri show
15.05
BARBAPAPA ja perhe
15.30
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.50
Rubble & kaverit
16.10
Rubble & kaverit
16.35
Blaze ja monsterikoneet
17.00
Peurapartio
17.25
Vauvahain suuri show
17.45
Vauvahain suuri show
18.05
PAW Patrol
18.30
PAW Patrol
18.40
Rubble & kaverit
19.00
PAW Patrol
19.20
Rubble & kaverit
19.45
Piku Kokki
20.05
PAW Patrol
20.30
Rubble & kaverit
20.50
Peurapartio
21.15
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.35
PAW Patrol
21.45
PAW Patrol
22.10
Rubble & kaverit
22.30
Blaze ja monsterikoneet
22.50
Vauvahain suuri show
23.15
Vauvahain suuri show
23.35
Pipsa Possu
23.40
Pipsa Possu
23.45
Pipsa Possu
23.50
Pipsa Possu
23.55
Pipsa Possu
00.00
Pipsa Possu
00.05
Pipsa Possu
00.10
Pipsa Possu
00.20
BARBAPAPA ja perhe
00.40
BARBAPAPA ja perhe
01.00
Blaze ja monsterikoneet
01.25
Blaze ja monsterikoneet
01.45
PAW Patrol
02.10
PAW Patrol
02.30
Vauvahain suuri show
02.55
Vauvahain suuri show
03.05
BARBAPAPA ja perhe
03.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.50
-04.10
Rubble & kaverit
16.00
Nobel Week Dialogue 2023
16.25
Forskningens dag 2023
16.30
Lärande för särskild begåvning
17.10
Lärande för särskild begåvning
18.00
Norge från luften
18.05
Arkitektens hem
18.35
En dragqueens viktigaste show
19.30
Veteranbilsverkstan
20.15
Savannens djurliv
21.00
Studio 65
21.30
Hälsorevolutionen med Michael Mosley
22.25
Pilgrimsvandring i Portugal
23.25
Dokument utifrån: Det var en gång ett Nordirland
00.20
Colosseums historia
01.05
Skogens hemligheter
01.55
-02.40
Övergivna byggnader
Jääkiekon MM-kisojen TV-opas >
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Timanttinen keikka
,
Rillit huurussa
,
Kova laki: Erikoisyksikkö
,
Emmerdale
,
Naked Attraction: Best Bits
,
Suurmestari
,
Tähdet, tähdet
,
Erikoisjoukot
,
Eristyksissä: Plathin suurperhe
,
Sorsapaisti
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset