Vaihtoautot
Tietovisat
Viihde
Reseptit
Sanakirja
Blogit
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
25
La 25.03.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
07.00
Unelmakoti
08.00
Yle Uutiset 8.00
08.05
Prisma: Pelastakaa Venetsia
09.00
Yle Uutiset 9.00
09.05
Historia: Natsi-Saksan naiset
10.00
Yle Uutiset 10.00
10.05
Ykkösaamu
10.45
Yle Uutiset Uusimaa
10.50
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.55
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.00
Yle Uutiset Häme
11.05
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.10
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.15
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.20
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.25
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.30
Yle Uutiset Lappi
11.35
Yle Oddasat
11.39
Oddasat
11.55
Merkkien salat: Kolmio
12.25
Pisara
12.30
RSO Musiikkitalossa
13.19
Syötävät sävelet: Suffragettitaistelija Smyth
13.30
Kulttuuricocktail Live
14.00
Van Life
14.20
Luontohetki: Monimuotoinen Kiina
14.50
Akuutti: Suolistosairaus haavoittaa kehon ja mielen
15.20
Ikimuistoinen: Tapio Rautavaara
15.50
Hengen asein: Sama tahti on askelten
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset 17.00
17.10
Flinkkilä & Kellomäki
18.00
Yle Uutiset 18.00
18.10
Urheiluruutu
18.15
Strömsö
18.45
Avara luonto: Eläinmaailman dynastiat
19.40
Midsomerin murhat
20.26
Huippuvuoret yläilmoista
20.29
Yle Uutiset 20.30
20.45
Urheiluruutu
21.00
Hotelli Reinin varrella
22.30
Line of Duty - Lainvalvojat
23.30
-00.28
Pepe Willberg & Jukka Eskola
LIVE
2
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 25.3.
06.52
Kuu ja minä
07.15
Humps
07.22
Pipsa Possu
07.27
Viiru ja Pesonen
07.40
Dinofarmi
07.53
Pikku Kakkonen: Seikkailukone
08.15
Ässäluokka
08.37
Kotisaari
08.44
Pelastajapartio
08.56
Nimipäiväonnittelu: 25.3.
08.58
Pikku Kakkonen
09.00
Late Lammas
09.07
Eka & Helmi
09.19
Lassie
09.42
Kotikadun jengi ja vihreä valo
09.52
Råtta Booris
09.57
Galaxi somessa
10.00
Taitoluistelun MM: jäätanssin vapaatanssi
11.15
Urheilustudio
11.25
Hiihdon MC sprinttikarsinta (P)
12.30
Urheilustudio
12.55
Yhdistetyn MC, mäki HS 130
13.55
Hiihdon MC sprintti (P)
15.45
Urheilustudio
16.25
Yhdistetyn MC, hiihto 10 km
17.00
Urheilustudio
17.10
Mäkihypyn MC, joukkuemäki HS 130 1.kierros
18.05
Urheilustudio
18.20
Mäkihypyn MC, joukkuemäki Hs 130, 2.kierros
19.00
Urheilustudio
19.15
Taitoluistelun MM: miesten vapaaohjelma
20.30
Sohvaperunat
21.20
Tehdas
22.10
Modernit miehet
22.31
Modernit miehet
22.55
-00.26
The Real McCoy
LIVE
3
03.30
Kuokkavieras Kataja
04.25
Myytinmurtajat: Siinäpä pulma!
07.00
Unelma-asunto auringon alta
07.55
Puuha-Pete
08.05
Palomies Sami
08.15
Ikku-Pikku Ritari
08.30
Muumilaakson tarinoita
08.55
Huomenta Suomi
12.00
MasterChef Suomi
13.00
Hotel Transylvania
IMDb
7.0
15.00
Penn & Teller: Naruta meitä
16.00
Kaiken maailman ennätykset
16.30
Unelma-asunto Espanjassa
17.30
Laulu Rakkaudelle: Secret Song Suomi
19.00
Seitsemän uutiset
19.10
Uutisextra
19.20
Tulosruutu
19.30
Sunnuntailounas
20.00
Suurmestari
21.00
Kuutamolla
22.00
Kymmenen uutiset
22.10
Lotto ja Jokeri
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Wallander: Todistaja
IMDb
6.2
00.35
Metsästäjät
01.35
Metsästäjät
02.35
-04.31
Kova laki
LIVE
4
01.50
Tanssi haudoilla
IMDb
6.5
06.00
Kindi Kids
06.05
My Little Pony: Pony Life
06.15
My Little Pony: Pony Life
06.30
CoComelon
06.55
LEGO Friends Tarinoita Heartlakesta
07.20
Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
07.45
K3
08.00
Tashi
08.15
LEGO City Adventures
08.25
LEGO Jurassic World: Isla Nublarin legenda
08.50
Sunny Bunnies
08.55
Sunny Bunnies
09.00
Koti koiralle
10.00
Farmi Suomi
11.30
Diili
13.05
Huvila & Huussi - parhaat remontit
14.05
Annan herkulliset leivonnaiset
14.35
Mestarietsivä Sherlock Gnomes
IMDb
5.2
16.20
Tulossa: Mestarileipurit
16.25
Luokan edessä
17.25
Koti koiralle
18.25
Tulossa: Burgerimiehet Pohjois-Amerikassa
18.30
The Voice of Finland
20.00
Farmi Suomi
21.35
Keno ja Synttärit
21.40
Haluatko miljonääriksi?
22.40
Hurjapäät: Tokio Drift
IMDb
6.0
00.50
Stand Up!
01.50
-02.50
Alaskan jäälentokenttä
LIVE
5
08.10
Superapulaiset
08.32
Totuus tai tehtävä
08.50
Katso, kani loikkaa
08.55
Nopea katsastus historiaan
09.00
Sisukkaat saamelaissiskot
09.30
Puutarhakausi
10.30
Taivaallista menoa: Kun keho sanoo sopimuksen irti
10.50
Sportliv
11.00
Luontomatkalla
12.00
Syyttäjä Imma Tataranni
12.59
Syyttäjä Imma Tataranni
13.57
Syyttäjä Imma Tataranni
14.57
Kasvis-tv
15.15
Richard E. Grant kirjailijoiden jäljillä
16.15
Ennen elokuvaa: Lämäri
16.23
Francon jälkeen - Alcántaran perhe
17.25
Nuorisourheilu puntarissa
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Mikko Mallikas
18.10
Lulun luontoseikkailut
18.15
Rillinallen etsivätoimisto
18.30
Fractures
19.19
Lenan matkassa
19.29
Yle Nyheter TV-nytt
19.39
Sportnytt
19.50
Livet - suomenruotsalaisia tarinoita
20.00
Sammy Davis Junior omin sanoin
20.55
These Boots
21.00
Karaokeparatiisi
22.15
Kserkseen katseen alla
22.31
Auringonpistos
22.46
Ennen elokuvaa: Lämäri
22.51
Lämäri
IMDb
7.3
00.49
-01.12
Enemmän elokuvasta: Lämäri
LIVE
6
03.20
Suurmestari UK
04.15
Forensic Files
04.40
Forensic Files
06.30
Teletapit
06.55
Muumilaakson tarinoita
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Denver
07.55
Suurmestari UK
09.00
Paavo Pesusieni
09.30
Paavo Pesusieni
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Simpsonit
11.30
Simpsonit
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Suurmestari UK
14.00
Panttilainaamo
14.30
Panttilainaamo
15.00
Pitääkö olla huolissaan?
16.00
Supercar Blondien superautot
17.00
Suurmestari Ruotsi
18.30
Huutokaupan metsästäjät
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Frendit
20.30
Frendit
21.00
Jalkapallostudio
21.40
EURO 2024 -karsinnat: Espanja - Norja
23.45
Jalkapallostudio
00.00
Veitset esiin - kaikki ovat epäiltyjä
IMDb
7.9
02.30
-04.38
LEGO Masters Australia
LIVE
7
04.45
Kiinteistöveljekset
06.05
Arktiset vedet
06.30
Arktiset vedet
06.55
Arktiset vedet
07.20
Arktiset vedet
07.45
Iholla
08.15
Iholla
08.50
Asunnon metsästäjät
09.20
TV Shop
10.20
Asunnon metsästäjät
10.55
Unelmahäät
11.55
Unelmahäät
13.00
Arktinen retkikunta spesiaali
14.05
Hain tarina
IMDb
6.0
16.05
Shrek 2
IMDb
7.3
18.00
Harry Potter ja viisasten kivi
IMDb
7.6
21.00
The Great Gatsby - Kultahattu
IMDb
7.2
23.50
Gravity
IMDb
7.7
01.50
Latela 2022
02.25
Latela 2022
02.55
-05.00
Arktinen retkikunta spesiaali
LIVE
8
09.00
Remppa vai muutto UK
10.00
Remppa vai muutto UK
11.00
Puutarhan pelastajat
12.00
Puutarhan pelastajat
13.00
Remppa vai muutto: Ilo irti neliöistä
14.00
Remppa vai muutto: Ilo irti neliöistä
15.00
Sinkkuillallinen
16.00
Sinkkuillallinen
17.00
Plus-kokoinen elämäni
18.00
Rikkaiden & kuuluisien ökylomat
19.00
Rikkaiden & kuuluisien ökylomat
20.00
Nyt jos koskaan
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Kuppilat kuntoon, Hans Välimäki!
22.00
Tulossa: Mestarileipurit
22.05
Syke
22.35
Syke
23.05
Syke
23.40
Syke
00.10
Temptation Island Suomi
01.10
Sex Tape Suomi
02.10
Kumman kaa
02.45
-04.15
Kumman kaa
LIVE
9
03.30
Australian rajalla
09.00
Suomen huutokauppakeisari
10.00
Jaksa paremmin
10.30
Uusi elämä etelässä
11.30
Uusi elämä etelässä
12.30
Leijonan luola USA
13.30
Leijonan luola USA
14.30
Vuorien sankarit
15.30
Vuorien sankarit
16.30
Ennakkostudio
17.00
Korisliiga LIVE: Salon Vilpas - Kouvot
19.30
Amerikan kovimmat keräilijät
20.30
Amerikan kovimmat keräilijät
21.30
Suomen Tulli rikosten jäljillä
22.30
Christoffer Strandberg Show
23.30
Erikoisjoukot
00.30
Arman ja Suomen rikosmysteerit
01.30
-02.30
Lahko
LIVE
10
03.55
Ghost Adventures
04.55
Valmistuksen salat
06.20
Wheeler Dealers
06.45
Wheeler Dealers
07.05
Texas Metal
07.55
Romuautot rahaksi
09.00
Top Gear
10.10
Ruotsin rajavartijat
11.10
Vieraita avaruudesta
12.15
Uljas universumi
13.25
TV Shop
14.25
Wheeler Dealers
14.55
Wheeler Dealers
15.20
Katujen kaaharit
16.30
Top Gear
17.55
NASAn salaiset kansiot
18.55
Vedenalaiset arvoitukset
19.55
Latela 2022
20.25
Latela 2022
21.00
Tappava ase
IMDb
7.6
23.20
Kauhea kankkunen 3
IMDb
5.8
01.40
Top Gear
02.55
-04.55
Komppania Ketonen & Gustafsberg
LIVE
11
03.55
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
04.55
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
06.25
Say Yes To The Dress: Britannia
06.50
Upea lihava elämäni
07.35
Upea lihava elämäni
08.25
Eristyksissä: Plathin suurperhe
09.15
Say Yes to the Dress
10.25
Say Yes to the Dress
11.25
Sisarvaimot
12.35
Sisarvaimot
13.40
90 päivää morsiamena: Jälkipyykki
14.40
90 päivää morsiamena: Jälkipyykki
15.50
90 päivää morsiamena: Häiden jälkeen
18.00
Say Yes to the Dress
18.55
90 päivää morsiamena UK
19.55
Extreme Sisters
21.00
Hengenvaarallisesti lihava
22.55
Paiseklinikka
23.55
Apua, mikä tauti!
01.05
Tohtori Paise
02.20
-05.20
Sisarvaimot
12
03.35
The Orville: New Horizons
04.35
Family Guy
04.55
Family Guy
05.15
Pelastajat Lappi
05.35
Pelastajat Lappi
06.00
Lapin poliisit
06.20
Moderni perhe
06.40
Moderni perhe
07.00
Simpsonit
07.20
Simpsonit
07.40
Simpsonit
08.05
Simpsonit
08.25
Simpsonit
08.45
Simpsonit
09.05
Simpsonit
09.35
Simpsonit
10.05
Ennätystehdas
11.00
Ensisilmäyksellä
11.30
Ensisilmäyksellä
12.00
Ensisilmäyksellä
12.30
Tuho-osasto
13.00
Tuho-osasto
13.30
Tuho-osasto
14.00
Family Guy
14.30
Family Guy
15.00
Family Guy
15.30
Family Guy
16.00
Family Guy
16.30
Family Guy
17.00
Moderni perhe
17.30
Moderni perhe
18.00
Moderni perhe
18.30
Moderni perhe
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
The Omen
IMDb
5.5
23.10
Simpsonit
23.35
Simpsonit
00.00
Simpsonit
00.30
Family Guy
00.55
Family Guy
01.20
Family Guy
01.45
Family Guy
02.15
Huutokaupan metsästäjät
02.40
-04.05
Huutokaupan metsästäjät
LIVE
13
03.45
Remontilla rahoiksi
04.35
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
06.30
Uusi elämä etelässä
07.30
Uusi elämä etelässä
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Exät illallisella
10.00
Snackmasters UK
11.00
Asuntoflippaajat triplaavat
12.00
Grand Designs Uusi-Seelanti
13.00
Grand Designs Uusi-Seelanti
14.00
Jamie Oliver: Helpot arkiruoat
14.35
Laulu Rakkaudelle: Secret Song Suomi
16.00
Huippuhotellien pyörteissä
17.00
Agatha Christie: Paddingtonista 16:50
IMDb
7.4
19.00
Midsomerin murhat
21.00
Book Club - Väreileviä lukunautintoja
IMDb
6.1
23.10
Hudson & Rex
00.10
Hudson & Rex
01.10
Hudson & Rex
02.05
Doc: Imetän miestäni
02.55
-04.45
Remontilla rahoiksi
LIVE
14
12.20
Toisenlaiset äidit
13.05
Toisenlaiset äidit
13.50
Huikeat kakkutaiturit
14.15
Huikeat kakkutaiturit
14.40
Suuri kokkikisa: Maailma lautasella
15.50
Suuri kokkikisa: Maailma lautasella
17.00
Puutarhan pelastajat
18.00
Puutarhan pelastajat
19.00
Tomb Raider
IMDb
6.3
21.25
Tanssi haudoilla
IMDb
6.5
23.45
Tulossa: Burgerimiehet Pohjois-Amerikassa
23.50
Paratiisihotelli Ruotsi
00.50
100 Places to Be
00.55
100 Places to Be
01.00
-01.45
Paratiisihotelli Suomi
LIVE
15
03.10
Naked Attraction
04.20
Melkein täydellinen rikos
05.25
Hawaii Life
06.15
Superhamstraajat
07.00
Kotieläinten pelastaja
07.50
Kotieläinten pelastaja
08.55
Houstonin eläinpoliisit
09.55
Maailman herkullisimmat ruoat
10.25
Maailman herkullisimmat ruoat
10.55
Apua! Remonttini meni pieleen
12.00
Kadonneet USA
13.05
Asunnon metsästäjät maailmalla
13.30
TV Shop
14.30
Asunnon metsästäjät maailmalla
15.05
Superhamstraajat
16.10
Marko Björs - Rakkauden seikkailu
17.20
Elisabet - Kultainen aikakausi
IMDb
6.8
19.30
Murhaaja kotonani
21.00
Tavallinen murhaaja
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
Fifty Shades Freed
IMDb
4.5
01.10
Murhan digitaaliset jäljet
02.25
-04.25
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
20
03.40
Pohjoisen valtatien pelastajat
04.25
Ufojen jäljillä Euroopassa
05.15
Narco Wars: The Mob
06.00
Alamaailma Oy
06.45
Vaarallisen valtatien pelastajat
07.30
Eurooppa ylhäältä päin
08.15
Uskomattomat koneet
09.00
Eläintarhan salaisuudet
10.00
Gordon Ramsayn makuseikkailut
11.00
Lentoturmatutkinta – erikoisraportti
12.00
Lentoturmatutkinta – erikoisraportti
13.00
Australian rajalla
13.30
Australian rajalla
14.00
Australian rajalla
14.30
Australian rajalla
15.00
Australian rajalla
15.30
Australian rajalla
16.00
Autojen ensiapu
17.00
Suuret rakenteet: rakennustekniikan ihmeitä
18.00
Gordon Ramsayn makuseikkailut
19.00
Meret ilman vettä: Atlantin aavelaivat
20.00
Meret ilman vettä: Kohti syvyyksiä
21.00
Albert Lin ja kadonneet kaupungit
22.00
Vankilassa ulkomailla
23.00
Salakuljettajat satimeen
00.00
Narco Wars: Chasing the Dragon
01.00
Albert Lin ja kadonneet kaupungit
01.55
Natsien jättimäiset rakennusurakat
02.45
-04.15
Pohjoisen valtatien pelastajat
SPONSOROITU
Tabu
Tabu on sarja, jossa nauretaan yhdessä asioille, joille ei saisi nauraa.
Golden Boy
Korhanin mahtisuvun elämää seurataan turkkilaisen draamasarjassa.
Kolmiodraama
Sinkut valitsevat ulkonäön sijaan kumppaninsa pelkkien viestien perusteella.
Unelmia Italiassa
Ellen ja Jari elävät todeksi pitkäaikaista unelmaansa kakkoskodista Italiassa.
MTV Katsomo sisältöjä missä ja milloin vain.
Katso maksutta
Näytä kaikki kanavat
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Simpsonit
,
Taivaan tulet
,
Gran Hotel
,
Ivalo
,
Emmerdale
,
Miehen puolikkaat
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Tähdet, tähdet
,
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset