Sanakirja
Blogit
Tietovisat
Horoskooppi
Reseptit
Vaihtoautot
Viihde
TV-ohjelmat tänään
4
To 04.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Jääkiekon MM
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
06.25
Ylen aamu
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
10.45
Yhteisvastuu 2024: Et ole vääränlainen
10.50
Yle Uutiset Uusimaa
10.55
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.00
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.05
Yle Uutiset Häme
11.10
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.15
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.20
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.25
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.30
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.35
Yle Uutiset Lappi
11.40
Yle Oddasat
11.45
Oddasat
12.00
Kulttuuricocktail Live
12.30
Mahdoton tapaus
14.34
Arkistokuvia: Munkkiniemen yllätys syksyllä 1937
14.41
Elävä arkisto: Ilmojen jättiläinen
15.05
Suomi on metsäläinen
15.35
Yle Uutiset selkosuomeksi
15.40
Yle Oddasat
15.45
Novosti Yle
15.50
Yle Uutiset viittomakielellä
15.55
Yle Uutiset alueeltasi
16.00
Eduskunnan kyselytunti
17.00
Yle Uutiset 17.00
17.08
Mahdoton tapaus
18.00
Yle Uutiset 18.00
18.21
Puoli7 tänään
18.23
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Valta
19.45
Luontoretkellä
20.00
Kirjolla: Mitä heille kuuluu nyt?
20.30
Yle Uutiset 20.30
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-Talk
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.01
Ulkolinja: Taistelu Jerusalemista
22.55
Oddasat
23.10
Digihuijatut
23.40
-00.11
Puoli seitsemän
LIVE
2
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 4.4.
06.53
Poppelikumpu
06.58
Tete ja Mama
07.05
Pikku Kakkonen
07.07
Henrietta
07.14
Retki-Roope
07.25
Fluugalaiset
07.37
Pikku Kakkonen
07.38
Sankarikoulu
07.50
Pikku Kakkonen
07.51
Ryhmä Hau
08.13
Nimipäiväonnittelu: 4.4.
08.15
Pikku Kakkonen
08.16
Pikku Kakkosen postipyyntö
08.17
Eka & Helmi
08.29
Minä, Elvis Riboldi
08.40
Lulu ja lehmä
08.50
Jumppahetki: Voimaa reisiin
09.00
Strömsö 2018
09.30
Osta, tuunaa ja myy
10.00
Piilotetut kyvyt
10.45
Unelma Lapista
11.15
Riistametsällä
11.45
Erämaan armoilla
12.46
Huippuvuoret yläilmoista
12.50
Tanskalainen maajussi
13.20
SuomiLOVE
15.20
Søren Vesterin puutarha
15.51
Näin Norjassa
16.00
Punkaharjun pojat
16.30
Yliopistollinen eläinsairaala: Kolarissa halvaantunut Milo-koira
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
SuomiLOVE
19.00
Siskonpeti
19.23
Siskonpeti: Lahtiräppi
19.26
Kummeli
19.55
Huippuvuoret yläilmoista
20.00
Maamerkkien uusi elämä
20.47
YleX Otto
21.00
Sorjonen
22.00
The Lazarus Project
22.46
Rikollispomot
23.35
-00.00
Minä
LIVE
3
03.05
Kyllä nolottaa
04.25
Wipeout USA
06.15
Aamusää
06.25
Huomenta Suomi
10.00
Emmerdale
10.30
Kauniit ja rohkeat
11.00
ARPA.FI
12.00
Neljän tähden illallinen
12.30
Ostoskanava Myori.fi
13.00
Sanansaattajat
14.00
Kotoisa
15.00
Samalla rahalla
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.58
Uutiset
17.04
Päivän sää
17.05
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Päivän sää
18.05
Viiden jälkeen
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Muodin huipulle
21.00
Yökylässä Maria Veitola
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.55
Asian ytimessä
23.55
Billions
01.00
Poliisit UK: Ajojahti
01.50
Suurmestari Ruotsi
02.55
Samalla rahalla
03.45
-04.35
Valtateiden sankarit
LIVE
4
06.00
Bing
06.05
Sunny Bunnies
06.10
Tuire ja Sateenkaarimaa
06.35
Smurffit
06.45
Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
07.10
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.20
LEGO Ninjago: Lohikäärmeiden nousu
07.45
Tara Duncan
07.55
Angry Birds Blues
08.00
Korkeasaari
09.00
Koti koiralle UK
10.00
Remppa vai muutto
11.00
Haluatko miljonääriksi?
12.00
LIVE: Onnenarpa
13.55
Valitut Palat Collection
14.10
Valitut Palat Collection
14.25
Annan herkulliset leivonnaiset
14.55
Suuri seikkailu
16.25
Onnenarpa
16.30
Syke
17.00
Syke
17.30
Diili
19.00
Koti koiralle
20.00
Farmi Suomi
21.35
Keno ja Synttärit
21.40
Erikoisjoukot
22.40
Pohjolan laki
23.40
IS esittää: Sain sen videolle
23.50
Uinu, uinu lemmikkini
IMDb
5.7
01.50
Poliisit 2021
02.50
-03.50
Rekkakuskit Suomi
LIVE
5
08.00
BUU-klubben
08.30
Minä osaan!: Minä osaan!
08.40
Maajussin luontokuvat
09.20
Tanskalaisarkkitehtien koteja
09.50
Søren Vesterin puutarha
10.20
Teiden sankarit
11.00
Efter Nio
12.00
Simon Reeve Cornwallissa
13.00
Valamon tarina
13.45
Saman sateen alla
14.00
Talot huokuvat historiaa
15.00
La Promesa - Salaisuuksien kartano
16.00
Gran Hotel
16.46
Norjalaisarkkitehtien koteja
17.15
Suomen historia, uudella tavalla
17.25
Unelmakoti Sisiliassa
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Huutokauppakesä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.53
Strömsöstä poimittua
20.00
Syyttäjä Imma Tataranni
21.00
Pohjoismaiset kulttuuriskandaalit
21.30
Revival 69: kaikkien aikojen rock-konsertti
22.47
-00.55
Rakasta tänään, huomenna...
IMDb
7.6
LIVE
6
03.00
Suurmestari Ruotsi
04.00
Baywatch
07.00
Muumien maailma
07.10
Muumien maailma
07.15
Muumien maailma
07.25
Mimmit musapatti
08.00
Simpsonit
08.30
Simpsonit
09.00
Suurmestari UK
10.05
Moderni perhe
10.30
Käräytyskamera
11.00
Tähdet vs. google
11.20
Suurmestari Ruotsi
12.30
Salatut elämät
13.00
Simpsonit
13.25
Simpsonit
13.50
Koiralle koti
14.10
Rekkakuskit jäällä
15.00
Poliisit UK: Ajojahti
16.00
Stadi vs. Lande
17.00
Simpsonit
17.30
Simpsonit
18.00
Laittomien autojen takavarikoijat
19.05
Jay Lenon autotalli
20.00
Frendit
20.30
Frendit
21.00
Bridget Jones - elämäni sinkkuna
IMDb
6.8
22.55
Mothers and Daughters
IMDb
4.9
00.40
Rikospaikka
01.30
Rekkakuskit jäällä
02.15
Suurmestari Ruotsi
03.20
Simpsonit
03.40
-04.05
Simpsonit
LIVE
7
03.50
Lainvalvojat
04.20
Supertähtien yllätysremontit
05.25
Asunnon metsästäjät
06.15
Rantatalon metsästäjät
06.35
Rantatalon metsästäjät
07.00
Spring Baking Championship
08.35
Remonttipari
09.30
Asunnon metsästäjät
10.00
Asunnon metsästäjät
10.30
Rantatalon metsästäjät
11.05
Rantatalon metsästäjät
11.35
Supertähtien yllätysremontit
12.35
Kokkaushaaste
13.45
Spring Baking Championship
14.50
Fitnesspäiväkirja 2023
15.20
Fitnesspäiväkirja 2023
15.55
Jääkiekon naisten MM: Suomi-Tshekki (u)
18.05
Arktiset vedet
18.30
Maanteiden sankarit
19.25
Latelan Laurin hurja remontti
19.55
Latelan Laurin hurja remontti
20.25
Pelastajat Helsinki
21.00
Rikoksen Anatomia
22.10
Black Mass
IMDb
6.9
00.20
Lainvalvojat
00.55
Lainvalvojat
01.25
Lainvalvojat
02.00
-04.35
Jääkiekon naisten MM: Kanada-Suomi
LIVE
8
02.55
4D: Lyö itsesi läpi OnlyFansissa
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
Suurin pudottaja Suomi
10.55
Tulossa: Tähdet, tähdet
11.00
Uusi elämä etelässä
12.00
Remppa vai muutto UK
13.00
Puutarhan pelastajat
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Tähdet, tähdet 2020
16.55
Tulossa: Haluatko miljonääriksi?
17.00
Uusi elämä etelässä
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto UK
20.00
Remppa vai muutto UK
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
The Real Housewives Suomi
22.00
Huvila & Huussi
23.00
Unelmien poikamies
00.50
Sinkkuillallinen
01.50
Remppa vai muutto UK
02.50
-04.20
Suuri kokkikisa: Maailma lautasella
LIVE
9
03.30
Kanadan rajalla
04.00
Kanadan rajalla
04.30
Kanadan rajalla
09.00
Uusi elämä etelässä
10.00
Alaskan jäälentokenttä
11.00
Kanadan rajalla
11.30
Kanadan rajalla
12.00
Raskaan kaluston pelastajat
13.00
Suomen huutokauppakeisari
14.00
Alaskan jäälentokenttä
15.00
Christoffer Strandberg Show
16.00
Raskaan kaluston pelastajat
17.00
Australian rajalla
17.30
Diili
19.00
Burgerimiehet Aasiassa
20.00
Suuri seikkailu
21.30
Top Gear Suomi
23.00
Likaista lunta: Lahti 2001
00.00
Duudsonit tuli taloon
01.00
Muinaiset avaruusoliot
01.55
Raskaan kaluston pelastajat
02.55
Suomen huutokauppakeisari
03.55
-04.25
Kanadan rajalla
LIVE
10
03.55
Misfit Garage
04.55
The Osbournes Want To Believe
06.00
Arvokaman metsästäjät USA
06.20
Arvokaman metsästäjät USA
06.40
Museoiden mysteerit
07.25
Löytöretki tuntemattomaan
08.15
Romuautot rahaksi
09.05
Wheeler Dealers
10.10
Autonrassaajat
10.45
Autonrassaajat
11.15
Maatilan pelastajat
12.20
Arvokaman metsästäjät USA
12.50
Arvokaman metsästäjät USA
13.15
Museoiden mysteerit
14.15
Gold Rush: Kaivosten pelastajat
15.20
Romuautot rahaksi
16.30
Top Gear
17.55
Löytöretki tuntemattomaan
18.50
Gold Rush: Kaivosten pelastajat
19.55
Amerikan rajavartijat: Meksiko
21.00
Batman V Superman: Dawn of Justice
IMDb
6.4
00.00
King Kong
IMDb
7.2
03.55
-05.10
Tunnelbanan
LIVE
11
02.05
90 päivää morsiamena: Maailmalla
04.10
Superhamstraajat
05.20
Outo riippuvuus
06.00
Say Yes to the Dress
06.45
Kakkukuningas
07.10
Naimisiin ystävän kanssa?
08.00
Saitureiden säästövinkit
08.25
1+5 tytärtä
09.15
Äiti bestiksenä
10.25
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
12.20
Apua! Tyttäreni on raskaana
13.25
Outo riippuvuus
14.00
Kakkukuningas
14.30
Satakiloiset siskot
15.35
90 päivää morsiamena: Maailmalla
16.50
90 päivää morsiamena: Maailmalla
17.55
Kauneusoperaatio helvetistä
18.50
Kakkukuningas: Kaksintaisto
19.55
Designremontit
21.00
Äiti bestiksenä
22.05
Pienten perhe
23.10
Jumissa
00.10
Hengenvaarallisesti lihava
02.10
90 päivää morsiamena: Maailmalla
03.20
-04.25
90 päivää morsiamena: Maailmalla
12
03.35
Criminal Minds
04.15
Miehen puolikkaat
04.35
Miehen puolikkaat
04.55
Ensisilmäyksellä
05.15
Ensisilmäyksellä
05.35
Pelastajat Lappi
06.00
Pelastajat Lappi
06.20
Moderni perhe
06.40
Moderni perhe
07.00
Ensisilmäyksellä
07.20
Ensisilmäyksellä
07.45
Simpsonit
08.05
Simpsonit
08.30
Tuho-osasto
08.50
Miehen puolikkaat
09.15
Miehen puolikkaat
09.35
Moderni perhe
10.00
Moderni perhe
10.25
Kymppitonni
11.20
Family Guy
11.45
Family Guy
12.15
Simpsonit
12.45
Simpsonit
13.15
Ensisilmäyksellä
13.45
Ensisilmäyksellä
14.15
Miehen puolikkaat
14.40
Miehen puolikkaat
15.10
Moderni perhe
15.40
Moderni perhe
16.10
Rillit huurussa
16.35
Rillit huurussa
17.00
Family Guy
17.30
Family Guy
18.00
Simpsonit
18.30
Simpsonit
19.00
Miehen puolikkaat
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Silent Library Suomi
20.30
Rillit huurussa
21.00
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Moderni perhe
22.30
Moderni perhe
23.00
Moderni perhe
23.30
Moderni perhe
00.00
Family Guy
00.30
Family Guy
01.00
Simpsonit
01.30
Simpsonit
02.00
9-1-1: Lone Star
02.55
Criminal Minds
03.35
Miehen puolikkaat
03.55
-04.15
Miehen puolikkaat
LIVE
13
03.50
Unelma-asunto auringon alta
04.40
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
06.30
Tiny House Hunting
07.00
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Myori.fi
08.30
Täydellinen kesä
09.00
Unelma-asunto auringon alta
09.55
Aarrepaja UK
11.05
Unelma-asunto auringon alta
12.00
Grand Designs Australia
13.00
Emmerdale
13.30
Ihanat siirtolapuutarhat
14.00
Los Angelesin luksuslukaalit
15.00
Unelma-asunto auringon alta
16.00
Lemmen viemää
17.00
Suomen kaunein koti: Kesämökit
18.00
Kolmiodraama
19.00
Unelma-asunto auringon alta
20.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
21.00
The Spanish Princess
22.15
Muodin huipulle
23.15
Matti Nykänen - Elämä on laiffii
00.15
Kova laki: Rikollinen mieli
01.15
Savage River
02.30
Ensitreffit alttarilla USA
03.45
-04.35
Unelma-asunto auringon alta
LIVE
14
13.30
Hurja painonpudotus Suomi
14.15
Uusi elämä etelässä
15.05
Toisenlaiset äidit
15.50
Farmi Suomi
17.00
Rikkaat ja rahattomat UK
18.00
Remppa vai muutto Suomi
19.00
Paratiisihotelli Ruotsi
20.00
Blue Bloods
21.00
Beck: Pimeyden jäljet
IMDb
6.1
22.55
Tulossa: Tähdet, tähdet
23.00
Arman ja viimeinen ristiretki
00.00
-00.35
Paratiisihotelli Tanska
LIVE
15
03.25
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.25
Sittenkin syytön?
05.25
Näin minut murhattiin
06.20
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
06.40
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
07.00
Unelmaremontit Kaliforniassa
07.50
Vintage-kodit kuntoon
08.35
Vihdoin yhdessä
09.30
SOS Gotlanti
10.30
Kadonneet
11.35
Sittenkin syytön?
12.40
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.10
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.40
Koti ja perhe remonttiin
14.50
Vintage-kodit kuntoon
15.55
San Diegon eläintarha
17.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
18.05
Unelmaremontit Kaliforniassa
19.00
Lottovoittajan unelmakoti
19.25
Asunnon metsästäjät maailmalla
19.55
Valheellinen nettimaailma
21.00
Naked Attraction Norja
21.55
Kova laki: Erikoisyksikkö
22.55
Kenet ihmeessä nain?
23.55
Tamron Hallin rikostutkimukset
01.05
1980: Murhaava vuosikymmen
02.15
Wonderland Murders
03.20
-04.20
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
08.30
LIVE: Astrologian tähdet
15.30
Somero
16.00
Sinun treeni
16.30
Moottorimaailma
17.00
Moottorimaailma
17.30
KaaraTV
18.00
KaaraTV
18.30
Syntynyt kauppatavaraksi
19.00
Syntynyt kauppatavaraksi
19.30
Fillaripäiväkirja
20.00
Fillaripäiväkirja
20.30
KaaraTV
21.00
KaaraTV
21.30
Sinun treeni
22.00
Pieni Eläinklinikka
22.30
Hetki Saaristossa
23.00
Merimaili
23.30
-00.00
Merimaili
20
03.45
Romuttamon superauto
04.30
Saari ilman lakeja
05.10
Vankilassa ulkomailla
06.00
Pohjoisen valtatien pelastajat
06.45
Hostile Planet
07.30
Elä vapaana tai kuole
08.15
Albert Lin ja kadotetut kaupungit
08.55
Sydneyn lentokentällä
09.40
Salakuljettajat satimeen
10.40
Salakuljettajat satimeen
11.40
Yukonin eläinlääkäri
12.30
Lentoturmatutkinta
13.25
Lentoturmatutkinta
14.20
Elämää äärirajoilla: Alaska
15.10
Saari ilman lakeja
16.05
Autonraadot rahaksi
17.05
Kohteena Pluto
18.00
Egyptin kadonneet aarteet
19.00
Lentoturmatutkinta
20.00
Autojen ensiapu
21.00
Toisen maailmansodan haudatut salaisuudet
22.00
Meret ilman vettä
23.00
Mystiset muinaiskuolemat
23.55
Egyptin kadonneet aarteet
00.55
Toisen maailmansodan haudatut salaisuudet
01.55
Meret ilman vettä
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Romuttamon superauto
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
11.00
Helppo koko vartalon voimaharjoittelu
11.15
Ympäristön hahmotus liikkeen avulla
11.30
Luentotuokio - Toiminnallinen tuokio
12.00
Helppo koko vartalon voimaharjoittelu
12.15
Ympäristön hahmotus liikkeen avulla
12.30
Luentotuokio - Toiminnallinen tuokio
03.30
Jaakobin kirje
04.00
Rakkauden kosketuksessa
04.30
Love Israel - Baruch Korman
05.00
Antisemitismi sen alkuperästä nykypäivään
05.05
Antisemitismi sen alkuperästä nykypäivään
05.15
Voimaa Sanasta
05.30
Sinua varten
06.00
Kutsuttu
06.30
Ilpoistenpiiri
07.30
Israel-raportti Euroopan parlamentista
08.00
Voimaksi arkeen
08.05
Kulmakivi
08.25
Derek Prince
09.00
Isännän pöydässä
09.30
Superkirja
10.00
Theo ja ystävät
10.10
Jaakko-ukin tarinoita
10.25
Evankeliumi Markuksen mukaan | LUMO
10.30
Kujalla
11.00
Maailman tärkein tehtävä
11.30
Jaakobin kirje
12.00
Rakkauden kosketuksessa
12.30
Love Israel - Baruch Korman
13.00
Antisemitismi sen alkuperästä nykypäivään
13.05
Antisemitismi sen alkuperästä nykypäivään
13.15
Voimaa Sanasta
13.30
Sinua varten
14.00
Kutsuttu
14.30
Ilpoistenpiiri
15.30
Israel-raportti Euroopan parlamentista
16.00
Voimaksi arkeen
16.05
Kulmakivi
16.25
Derek Prince
17.00
Studiosavo
17.30
Café Raamattu
18.00
Come Home Kids
18.30
Kirjailijahaastattelu
19.00
Kolkuttavalle avataan
20.30
TV7 Jerusalem tiedottaa
21.00
Antisemitismi sen alkuperästä nykypäivään
21.05
Ylistysliike
21.15
Voimaa Sanasta
21.30
Lähteellä
22.00
Kosketuskohta
22.30
Uusi testamentti avautuu
23.10
Usko koetuksella
23.30
Herra käyttää lääkäriä
00.00
Haastattelussa
00.30
Paranna ja vapauta!
01.00
Studiosavo
01.30
Café Raamattu
02.00
Come Home Kids
02.30
Kirjailijahaastattelu
03.00
-04.30
Kolkuttavalle avataan
03.45
Bibelstudie med Baruch Korman
04.15
Keymedia intervjuar
04.50
Israel talar
05.20
Gershon Nerels Israel
05.30
Glädje i vardagen
06.00
Upprättelse och lärjungaskap
06.40
Källor till arbetsglädje
06.50
Basfakta Israel - Varför så omdiskuterat?
07.00
Jerusalemnytt med Sartola
07.15
Jesus - korsfäst och uppstånden
07.30
Vid källan
08.00
Nya Testamentet öppnas
08.45
Rakt på sak med Ingemar Helmner
08.55
Letters
09.00
De sju
09.15
Välsignelse, förbannelse eller slump? -studieserie
09.45
Bibelstudie med Baruch Korman
10.15
Keymedia intervjuar
10.50
Israel talar
11.20
Gershon Nerels Israel
11.30
Glädje i vardagen
12.00
Upprättelse och lärjungaskap
12.40
Källor till arbetsglädje
12.50
Basfakta Israel - Varför så omdiskuterat?
13.00
Jerusalemnytt med Sartola
13.15
Jesus - korsfäst och uppstånden
13.30
Vid källan
14.00
Nya Testamentet öppnas
14.45
Rakt på sak med Ingemar Helmner
14.55
Letters
15.00
De sju
15.15
Välsignelse, förbannelse eller slump? -studieserie
15.45
Bibelstudie med Baruch Korman
16.15
Keymedia intervjuar
16.50
Israel talar
17.20
Gershon Nerels Israel
17.30
Glädje i vardagen
18.00
Israels berg
18.30
Fika i Uppsala
19.00
Älskade Bibel
19.15
Jesus - korsfäst och uppstånden
19.30
Kungen kommer
20.00
Barbro Erling - Att leva i Kristus
20.30
Derek Prince
21.00
De sju
21.15
Vetlanda Friförsamling - Väckelsemöte
22.15
Timglaset
22.45
Vändpunkten
23.15
Närbild
23.45
Bibeln berikar - Matti Vuolanne
00.00
Israels berg
00.30
Fika i Uppsala
01.00
Älskade Bibel
01.15
Jesus - korsfäst och uppstånden
01.30
Kungen kommer
02.00
Barbro Erling - Att leva i Kristus
02.30
Derek Prince
03.00
De sju
03.15
-04.10
Vetlanda Friförsamling - Väckelsemöte
09.00
Puoli seitsemän
11.00
Yle Uutiset Uusimaa
11.05
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.10
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.15
Yle Uutiset Häme
11.20
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.25
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.30
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.35
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.40
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.45
Yle Uutiset Lappi
11.50
Yle Oddasat
11.55
Oddasat
12.10
Unelma Lapista
12.45
Akuutti Live: Suoraa puhetta lihavuudesta
13.20
Yliopistollinen eläinsairaala: Sona-koiranpentu ja vaikea päätös
13.50
Jumppahetki: Voimaa reisiin
14.00
Taas tapaamme Suomisen perheen
IMDb
5.2
15.40
A-studio viittomakielellä
16.10
Suomi on metsäläinen
17.00
Nimipäiväonnittelu: 4.4.
17.30
Työmaana katastrofi
18.00
Strömsö 2018
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Punkaharjun pojat
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Kulttuuricocktail Live
20.30
Yle Uutiset 20.30
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
21.45
-22.45
SuomiLOVE
06.30
YleX Aamu: Poikelus, Pehkonen ja Parikka striimi
06.55
X3M Live: X3M Morgon
08.55
Puolustusvoimain uuden komentajan tiedotustilaisuus
11.00
X3M Live: Supernova
11.55
SAK kertoo työtaisteluiden jatkosta
12.55
Viki ja Köpi Show: En sano mitään, mutta outoa on
14.00
X3M Live: X3M Eftermiddag
16.00
Eduskunnan täysistunto 4.4. 2024
18.00
Накипело? Обсудим! Выпуск 23
18.55
RopeLIVE: Podcast // Jälkipelit 4
22.00
ATP Tennis: Houston
14.00
ATP Tennis: Marrakech
18.30
Ravit: Lahti ja Örebro
20.55
La Liga: Granada - Valencia
22.00
-06.00
ATP Tennis: Houston
18.10
Lentopallon Mestaruusliiga, Miehet: VaLePa - Akaa-Volley
18.30
TotoTV: Asiantuntijalähetys: Lahti ja Örebro
02.00
Toronto - Tampa Bay
02.00
NY Rangers - New Jersey
04.30
Dallas - Edmonton
04.30
Los Angeles - Seattle
05.00
Arizona - Vancouver
10.37
TotoTV: Australien
12.51
TotoTV: Nancy Ranska
13.20
TotoTV: Östersund Ruotsi
14.55
TotoTV: Chantilly Ranska
17.32
TotoTV: Mauquenchy Ranska
19.45
FC Volendam - Feyenoord
20.00
Crvena zvezda - Olympiakos
20.00
AS Monaco - BC Zalgiris
21.00
RKC Waalwijk - Almere C
21.30
Barcelona - Maccabi T A
21.30
ALBA Berlin - Partizan
22.00
Ajax - Go Ahead E.
02.00
Carolina - Boston
03.00
-07.00
Minnesota - Colorado
01.00
LPGA: T-Mobile Match Play
01.00
LPGA: T-Mobile Match Play
01.30
Major League Baseball: Nationals - Pirates
01.30
Major League Baseball: Nationals - Pirates
02.05
NHL: NY Rangers - New Jersey
02.05
NHL: Toronto - Tampa Bay
02.05
NHL: NY Rangers - New Jersey
02.05
NHL: Toronto - Tampa Bay
04.35
NHL: Los Angeles - Seattle
04.35
NHL: Dallas - Edmonton
04.35
NHL: Los Angeles - Seattle
04.35
NHL: Dallas - Edmonton
05.00
Major League Baseball: Dodgers - Giants
05.00
Major League Baseball: Dodgers - Giants
05.05
NHL: Arizona - Vancouver
05.05
NHL: Arizona - Vancouver
13.00
Urheilumakasiinit: Golf Central
13.00
NHL: NHL On The Fly
15.00
Snooker: 2024 Snooker Tour Championship
19.55
Käsipallon Bundesliiga: FRISCH AUF! Göppingen - Füchse Berlin
20.55
FA Youth Cup: Leeds United U18 - Millwall U18
21.00
PDC Darts: Premier League Darts
21.00
Snooker: 2024 Snooker Tour Championship
21.20
Valioliiga: Liverpool - Sheffield United
21.25
Koripallon Euroliiga: Barcelona - Maccabi Tel Aviv
21.55
Eredivisie: Ajax - Go Ahead Eagles
22.05
Valioliiga: Chelsea - Man United
22.10
Valioliiga: Chelsea - Man United
23.00
Major League Baseball: Twins - Guardians
01.00
LPGA: T-Mobile Match Play
01.00
LPGA: T-Mobile Match Play
02.05
NHL: Washington - Pittsburgh
02.05
NHL: Montreal - Tampa Bay
02.05
NHL: Ottawa - Florida
02.05
NHL: Columbus - NY Islanders
02.05
NHL: Carolina - Boston
02.05
NHL: Washington - Pittsburgh
02.05
NHL: Montreal - Tampa Bay
02.05
NHL: Columbus - NY Islanders
02.05
NHL: Carolina - Boston
02.30
Major League Baseball: Royals - White Sox
02.30
Major League Baseball: Royals - White Sox
03.05
NHL: Winnipeg - Calgary
03.05
NHL: Nashville - St. Louis
03.05
NHL: Minnesota - Colorado
03.05
NHL: Winnipeg - Calgary
03.05
NHL: Nashville - St. Louis
03.05
-06.30
NHL: Minnesota - Colorado
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
ATP Tennis: Estoril
23.00
-01.00
Mestis: IPK - Hermes
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
ATP Tennis: Marrakech
22.00
La Liga World
22.30
La Liga: Alavés - Real Sociedad
00.20
La Liga Best 11
00.45
-01.00
La Liga Chronicles
22.00
ATP Tennis: Houston
06.00
MTV Uutiset Live
17.00
SHL: Frölunda - Leksand
19.00
La Liga: Real Madrid - Athletic Bilbao
20.50
La Liga Chronicles
20.55
La Liga: Granada - Valencia
22.55
-05.59
ATP Tennis: Houston
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
MM-ralli: Kenia, EK 8 - 10
17.25
Kolmosvaihde Special
17.35
La Liga 2 Highlights
18.30
Ravit: Lahti ja Örebro
22.30
24H Series: Hankook 24H Series
23.25
Pallon viemää
23.50
La Liga Highlights
00.40
Red Bull läpimurto: Red Bull Läpimurto
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
06.00
Muumilaakson tarinoita
06.25
Muumilaakson tarinoita
06.50
Muumien maailma
07.00
Muumien maailma
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Muumilaakson tarinoita
08.05
Muumilaakson tarinoita
08.30
Ikku-Pikku Ritari
08.40
Ikku-Pikku Ritari
08.55
Ikku-Pikku Ritari
09.05
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.20
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.30
Muumien maailma
09.45
Muumien maailma
10.00
Muumien maailma
10.15
Monchhichi
10.30
Denver
10.45
Denver
11.00
Viidakon veijarit
11.15
Viidakon veijarit
11.30
Viidakon veijarit
11.45
Monchhichi
11.55
Monchhichi
12.05
Monchhichi
12.20
Monchhichi
12.35
Muumilaakson tarinoita
13.00
Muumilaakson tarinoita
13.25
Muumilaakson tarinoita
13.50
Kaisu Kuu
14.00
Kaisu Kuu
14.10
Kaisu Kuu
14.25
Kaisu Kuu
14.35
Nuori Robin Hood
14.50
Alvin ja pikkuoravat
15.05
Alvin ja pikkuoravat
15.15
Alvin ja pikkuoravat
15.30
Alvin ja pikkuoravat
15.45
Viidakon veijarit
16.00
Viidakon veijarit
16.15
Paavo Pesusieni
16.35
Professori Balthazar
16.45
Professori Balthazar
16.55
Nuori Robin Hood
17.10
Nuori Robin Hood
17.20
Nuori Robin Hood
17.35
Nuori Robin Hood
17.45
Kaisu Kuu
18.00
Kaisu Kuu
18.10
Paavo Pesusieni
18.35
Zak Storm
19.00
Legendat
19.20
Alvin ja pikkuoravat
19.35
Alvin ja pikkuoravat
19.45
Alvin ja pikkuoravat
03.20
Eden
04.05
Eden
04.55
Star File
05.10
On Set
05.35
The Stones and Brian Jones
IMDb
7.1
07.10
Lasse hiihtolomalla
08.40
Viimeinen startti
IMDb
5.5
10.30
Kimppakämppä
11.20
Kimppakämppä
12.10
American Auto
12.30
American Auto
12.55
Astrid & Lilly Save the World
13.35
Fake Patient
14.00
Fake Patient
14.30
Solsidan - onnea onkimassa
14.50
Solsidan - onnea onkimassa
15.15
Love, Inevitably
16.10
Tervetuloa Sjölyckaniin!
16.35
Tervetuloa Sjölyckaniin!
17.00
Ronja Ryövärintytär
17.25
Ronja Ryövärintytär
17.50
Käsi sydämellä
18.15
Käsi sydämellä
18.40
Kimppakämppä
19.30
Mainosmiesmurhaaja
20.15
Hautalehto
21.00
Yellowstone
22.15
Hightown
23.10
Why Women Kill
00.00
Why Women Kill
00.50
Rikostutkija Bergman: Kaappaus
01.35
Rikostutkija Bergman: Kaappaus
02.20
Heikolla jäällä
03.05
Heikolla jäällä
03.50
-04.35
Eden
02.25
Den of Thieves
IMDb
7.0
04.45
Hairspray
IMDb
7.0
06.40
Star File
06.51
On Set
07.20
The Great Buster
IMDb
7.5
09.00
Jiro Dreams of Sushi
10.20
Polta nämä kirjeet
12.15
Kirjallinen piiri perunankuoripaistoksen ystäville
IMDb
7.3
14.15
Talo jossa kello tikittää
IMDb
6.1
16.00
Tills Frank skiljer oss åt
IMDb
5.0
17.40
Tulisielu
19.10
The Imitation Game
IMDb
8.0
21.00
Deepwater Horizon
22.45
The Rental
IMDb
5.7
00.10
Willy's Wonderland
IMDb
5.5
01.35
Mile 22
IMDb
6.1
03.10
-05.05
Scream 5
IMDb
6.3
02.55
Sotilas Pommi
IMDb
6.0
04.20
Pelimiehet – paluu
IMDb
6.7
06.00
Kalle - maailman villein vintiö
IMDb
5.3
07.25
Katto-Kassinen
IMDb
5.7
08.40
Veijarikopla kultakuumeessa
IMDb
6.2
10.20
Linnunpyytäjän poika
12.10
Tuppen
IMDb
6.5
13.45
Vägen ut
IMDb
6.3
15.30
The Queen of Sheba's Pearls
IMDb
5.3
17.30
Melukylässä tapahtuu
IMDb
6.7
19.00
Rosa: The Movie
IMDb
4.6
20.20
7 miljonääriä
IMDb
4.4
22.00
Kim Novak ei uinut Genesaretin järvessä
IMDb
6.5
23.35
Päästäkää vangit irti - on kevät!
IMDb
6.2
01.15
Fanny Hill - sängyssä maailman ympäri
IMDb
4.6
02.50
-04.20
Pommi ihanneisänä
IMDb
5.2
04.00
The Outfit
IMDb
7.2
05.50
Emily
IMDb
6.9
08.10
Decision To Leave
IMDb
7.3
10.25
Mahtava Morris
IMDb
6.2
12.00
Red Rocket
IMDb
7.1
14.10
Petteri Kaniini: Kani karkuteillä
IMDb
6.2
15.45
Dog
IMDb
5.8
17.25
Spider-Man: No Way Home
IMDb
8.2
19.50
Emily
IMDb
6.9
22.00
Last Sentinel
IMDb
4.9
00.00
Fall
IMDb
6.4
01.55
Murder At Yellowstone City
IMDb
5.3
04.00
-05.57
Last Sentinel
IMDb
4.9
03.10
Largo Winch
IMDb
6.4
05.00
A Score to Settle
IMDb
4.7
07.00
Top Gun
IMDb
6.9
08.50
Reunalla
IMDb
6.6
10.30
Lamborghini: The Man Behind the Legend
IMDb
5.4
12.05
Transformers: Age Of Extinction
IMDb
5.6
14.50
Ghost Rider: Koston henki
IMDb
4.3
16.25
Fast & Furious 5
IMDb
7.3
18.35
Jurassic World Dominion
IMDb
5.6
21.00
A Score to Settle
IMDb
4.7
23.00
Largo Winch
IMDb
6.4
01.00
65
IMDb
5.4
03.00
-04.52
The Grey - suden hetki
IMDb
6.7
03.05
Light of My Life
IMDb
6.6
05.00
Song to Song
IMDb
5.6
07.15
Long Story Short
IMDb
6.5
08.50
Million Dollar Baby
IMDb
8.1
11.00
A Man Called Otto
IMDb
7.5
13.05
Tracks
IMDb
7.1
15.00
Juliet, Naked
IMDb
6.6
17.00
Midnight Sun
IMDb
6.6
18.55
Operation Mincemeat
IMDb
6.6
21.00
Song to Song
IMDb
5.6
23.15
Light of My Life
IMDb
6.6
01.10
Jesus Revolution
03.10
-05.03
I Care a Lot
IMDb
6.4
04.00
Kreikkalainen naimakauppa
IMDb
6.6
06.00
Shrek
IMDb
7.9
08.00
Hotel Transylvania 2
IMDb
6.6
10.00
Playmobil: elokuva
IMDb
4.9
12.00
Smurffit: Kadonnut kylä
IMDb
5.9
14.00
Alfa ja Omega
IMDb
5.1
16.00
Megamind
IMDb
7.3
18.00
Viisi legendaa
IMDb
7.2
20.00
Shrek
IMDb
7.9
22.00
Rakkaus lainassa
IMDb
5.8
00.00
Kreikkalainen naimakauppa
IMDb
6.6
02.00
Mamma Mia!
IMDb
6.4
04.00
-05.52
The Spy Who Dumped Me
IMDb
6.0
04.05
NHL: Dallas Stars - Edmonton Oilers
09.30
NHL: Arizona Coyotes - Vancouver Canucks
11.30
NHL: Dallas Stars - Edmonton Oilers
13.30
Bundesliiga: Augsburg - Köln
15.30
Bundesliiga: Stuttgart - Heidenheim
17.30
NHL: Dallas Stars - Edmonton Oilers
19.30
Trans World Sport
20.30
Mobil 1 The Grid: Ep2
21.00
-00.30
Premier League Darts: Manchester
02.05
NHL: Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning
05.05
NHL: Arizona Coyotes - Vancouver Canucks
10.15
NHL: Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning
12.15
NHL: New York Rangers - New Jersey Devils
14.15
NHL On The Fly
15.15
NHL: Arizona Coyotes - Vancouver Canucks
17.15
NHL: Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning
19.15
NHL: New York Rangers - New Jersey Devils
21.20
Valioliiga: Liverpool - Sheffield United
23.30
NHL On The Fly
02.05
-05.25
NHL: Carolina Hurricanes - Boston Bruins
02.05
NHL: New York Rangers - New Jersey Devils
10.00
Bundesliiga: Bundesliga Weekly
10.30
Valioliiga: Manchester City - Aston Villa
12.30
Valioliiga: Arsenal - Luton
14.30
Valioliiga: Premier League Stories
15.00
Valioliiga: Liverpool - Brighton
17.00
Valioliiga: West Ham - Tottenham
19.00
Valioliiga: Premier League The Big Interview
19.30
Bundesliiga: Bundesliga Weekly
20.00
Valioliiga: Newcastle - Everton
22.05
Valioliiga: Chelsea - Manchester United
02.05
-05.35
NHL: Ottawa Senators - Florida Panthers
02.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
04.35
NHL: Los Angeles Kings - Seattle Kraken
13.50
Naisten Superliiga: Liverpool - Manchester City
15.50
Eredivisie Highlights
16.50
DP World Tour Highlights: Hero Indian Open
17.20
PL Stories
17.50
Bundesliiga: Bayern München - Dortmund
19.50
Bundesliga highlights
20.50
EFL Championship Highlights
21.20
Euroliiga: Barcelona - Maccabi Tel Aviv
23.30
Eredivisie Highlights
00.30
PL Stories
01.00
Bundesliga highlights
02.05
-05.00
NHL: Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning
11.00
RedBull TV
19.30
Valioliiga: Manchester City - Aston Villa
22.10
-01.30
Valioliiga: Chelsea - Manchester United
01.00
LPGA Tour
10.00
LPGA Tour
13.00
Golf Central
14.00
Golf Channel Academy
14.30
LPGA Tour
17.30
DP World Tour Highlights
18.00
Challenge Series
18.30
LPGA Tour
21.30
Golf Channel Academy
22.00
LPGA Tour
01.00
-04.00
LPGA Tour
02.05
NHL: Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning
05.05
NHL: Arizona Coyotes - Vancouver Canucks
13.00
NHL On The Fly
14.00
NHL: New York Rangers - New Jersey Devils
16.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning
18.00
NHL On The Fly
19.00
NHL: Arizona Coyotes - Vancouver Canucks
21.00
NHL: New York Rangers - New Jersey Devils
23.00
NHL On The Fly
00.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning
02.05
-05.00
NHL: Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
02.05
NHL: New York Rangers - New Jersey Devils
12.00
Valioliiga: West Ham - Tottenham
14.00
Valioliiga: Newcastle - Everton
16.00
Valioliiga: Brentford - Brighton
18.00
Valioliiga: Arsenal - Luton
20.00
Valioliiga: Manchester City - Aston Villa
22.10
Valioliiga: Chelsea - Manchester United
00.45
NHL On The Fly
01.15
PL Stories
02.05
-05.00
NHL: Carolina Hurricanes -Boston Bruins
12.15
Bundesliga highlights
13.15
Valioliiga: Bournemouth - Crystal Palace
15.15
Valioliiga: Arsenal - Luton
17.15
Valioliiga: Manchester City - Aston Villa
19.15
Valioliiga: Brentford - Brighton
21.15
PL Stories
21.55
Hollannin liiga: Ajax - Go Ahead Eagles
00.00
EFL Championship Highlights
00.30
-02.30
Valioliiga: Chelsea - Manchester United
03.30
Isot puut
04.20
Takamaiden romuautojen pelastajat
05.05
Romuautot kiertoon
06.00
Romuautot kiertoon
07.00
Takamaiden kuljettajat
07.50
Takamaiden kuljettajat
08.45
Takamaiden kuljettajat
11.30
Romuautot kiertoon
12.35
Romuautot kiertoon
13.35
Jäätynyttä kultaa
14.30
Jäätynyttä kultaa
15.25
Jäätynyttä kultaa
16.20
Jade Fever
16.50
Jade Fever
17.25
Isot puut
18.20
Australian hummerinpyytäjät
19.15
Takamaiden romuautojen pelastajat
22.00
Talonrakentajat korkeuksissa
23.00
Lentäjistä parhaat: RAF:n sisällä
00.00
Takamaiden kuljettajat
00.55
Takamaiden kuljettajat
03.35
-04.30
Talonrakentajat korkeuksissa
03.15
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
04.10
Mussolini, ensimmäinen fasisti
05.05
Mussolini, ensimmäinen fasisti
06.00
Berliinin suurlähettiläät: Toisen maailmansodan ilmiantajat
07.05
Kirotut sukujuuret
07.25
Muinainen Egypti - valtakuntakronikka
08.35
Kleopatran salainen hautakammio
09.40
Sotatehtaat
10.35
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
11.40
Maanalainen armeija
12.40
Hitlerin valta
13.45
Hitlerin valta
14.50
Hitlerin valta
15.50
Egyptin selittämättömät kansiot
16.50
Muinainen Egypti - valtakuntakronikka
17.55
Muinaiset rakentajat
19.00
Sotatehtaat
19.55
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
21.00
Maanalainen armeija
22.00
Myytit: Ihmiskunnan mahtavat myytit
23.05
Auki käärityt muumiot
00.00
Koodinmurtajat
01.05
Toisen maailmansodan huijaukset
02.05
Sotatehtaat
03.05
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
03.55
-04.45
Myytit: Ihmiskunnan mahtavat myytit
03.25
Yorkshiren eläinlääkäri
04.10
Malawin eläinpelastus
05.00
Australian eläintarha
05.45
Yorkshiren eläinlääkäri
06.30
Villikoirat: Juokse laumassa
07.05
Australian eläintarha
07.50
Australian eläintarha
08.30
Villit selviytymistaidot
09.20
Malawin eläinpelastus
10.10
Villi Sri Lanka: Leopardin valtakunta
11.00
Kätketty Intia
11.50
Kätketty Intia
12.40
Kätketty Intia
13.30
Malawin eläinpelastus
14.20
Yorkshiren eläinlääkäri
15.05
Maailman myrkyllisimmät eläimet
16.00
Metsäpalojen jälkeen - Australian luonnon elpyminen
16.50
Australian villieläinten pelastajat
17.40
Villin Tyynenmeren pelastajat
18.30
Jokihirviöt
19.20
Mahtavat joet
20.10
Katoavat kuninkaat - Namibin leijonat
21.00
Eläinodysseijat
21.55
Jääkausi: Jäätynyt maailma
22.40
Attenborough ja mammutin hautausmaa
23.40
Esiin kaivetut kadotetut pedot
00.30
Malawin eläinpelastus
01.20
Villit selviytymistaidot
02.10
Australian eläintarha
02.55
Yorkshiren eläinlääkäri
03.40
-04.25
Yorkshiren eläinlääkäri
03.04
Snooker
04.42
Judo Show
05.31
Tennis: Good Trouble
05.56
F1H2O: MM-sarja, Vietnam
07.00
Golf: Houston Open | 4.päivä
08.32
Snooker
10.05
Snooker
11.38
Judo Show
12.28
Formula E: Tokio | Kooste
13.24
Olympialaiset: Chasing Glory
14.14
Maantiepyöräily: Baskimaan ympäriajo | 3.etappi
15.00
Maantiepyöräily: Scheldeprijs
16.30
Maantiepyöräily: Baskimaan ympäriajo | 4.etappi
19.09
Miekkailu: Grand Prix, Budapest
20.00
Miekkailu: Grand Prix, Washington
21.17
Curling: Italia - Etelä-Korea
22.55
Curling: Japani - Skotlanti
00.31
Tennis: Good Trouble
00.56
Snooker
02.32
-04.08
Snooker
02.16
Golf: Houston Open | 3.päivä
04.13
Superbike: Supersport | Katalonia
05.07
Superbike: Supersport | Katalonia
06.18
Olympialaiset: Teahupoo
07.00
Maantiepyöräily: Ronde van Vlaanderen
08.45
Maantiepyöräily: Ronde van Vlaanderen
10.08
Maantiepyöräily
11.34
Surffaus: World League Championship Tour, Sunset Beach
12.37
Formula E: Sao Paulo | Kooste
13.53
Formula E: Tokio | Kooste
15.00
Curling: Sveitsi - Italia
18.05
Golf: Houston Open | 4.päivä
19.57
Olympialaiset: Chasing Glory
21.10
Maantiepyöräily: Ronde van Vlaanderen
23.00
Golf: Texas Open | 1.päivä
02.17
Golf: Houston Open | 4.päivä
03.52
-04.46
Superbike | Katalonia
03.20
Käärmeenmetsästäjät
04.00
Käärmeenmetsästäjät: Käärmeenlumoaja
04.45
Käärmeenmetsästäjät
05.30
Myyttinen jättimerikäärme
06.15
Amerikan villit maat
06.35
Amerikan villit maat
07.00
Koirat kuriin
07.20
Koirat kuriin
07.40
Koirat kuriin
08.05
Koirat kuriin
08.25
Maailman kuolettavin valas
09.10
Saalistaja paratiisissa
09.55
Puuma vs. susi
10.40
Maailman kuolettavin valas
11.25
Saalistaja paratiisissa
12.10
Saalistaja paratiisissa
12.55
Hai vs. saalistaja
13.45
Puuma vs. susi
14.25
Syvänmeren tappajat
15.15
Virtahepo vs. krokotiili
16.00
Napaseutujen maailmat Bertien Gregoryn kanssa
16.40
Maailman kuolettavin valas
17.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
18.15
Uskomaton eläinlääkäri Pol
19.00
Käärmeenmetsästäjät
19.45
Käärmeenmetsästäjät
20.30
Maailman kuolettavin valas
21.15
Käärmeenmetsästäjät
22.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol
22.45
Uskomaton eläinlääkäri Pol
23.30
Syvänmeren tappajat
00.15
Käärmeenmetsästäjät
01.00
Puuma vs. susi
01.45
Saalistaja paratiisissa
02.30
Saalistaja paratiisissa
03.15
-04.05
Hai vs. saalistaja
03.40
Pontikankeittäjät
04.50
Fast N' Loud
06.00
Mike Brewer's World Of Cars
06.25
Ice Lake Rebels
07.15
Alaska: Viimeinen rintama
08.05
Extraordinary Stories Behind Everyday Things
08.30
Extraordinary Stories Behind Everyday Things
09.00
Wheeler Dealers
10.05
Fast N' Loud
11.10
Alaskan erakot
12.15
Gold Rush: White Water
13.20
Gold Rush: White Water
14.25
Extraordinary Stories Behind Everyday Things
15.00
Extraordinary Stories Behind Everyday Things
15.30
Arvokaman etsijät: Parhaat palat
16.40
Arvokaman etsijät: Parhaat palat
17.50
Wheeler Dealers
18.55
Wheeler Dealers
20.00
Ruotsin rajavartijat
21.00
Opaalin metsästäjät
22.05
Palme-murha - Suuri salaisuus
23.10
Erakkoperhe erämaassa
00.15
Outback Truckers
01.25
Opaalin metsästäjät
02.35
Palme-murha - Suuri salaisuus
03.40
-04.50
Pontikankeittäjät
03.48
Blowing Up History
04.36
Blowing Up History
05.24
How It's Made
05.48
How It's Made
06.12
How It's Made
06.36
How It's Made
07.00
How to Build... Everything
07.24
How to Build... Everything
07.48
How to Build... Everything
08.12
How to Build... Everything
08.36
How to Build... Everything
09.00
How the Universe Works
09.48
How the Universe Works
10.36
How the Universe Works
11.24
What Could Possibly Go Wrong?
12.12
What Could Possibly Go Wrong?
13.00
How Do They Do It?
13.24
How Do They Do It?
13.50
How Do They Do It?
14.14
How Do They Do It?
14.38
How Do They Do It?
15.02
How Do They Do It?
15.26
Secrets Of The Underground
16.14
Secrets Of The Underground
17.02
How the Universe Works
17.50
How the Universe Works
18.40
How the Universe Works
19.30
How Do They Do It?
19.55
How Do They Do It?
20.20
How Do They Do It?
20.45
How Do They Do It?
21.10
How Do They Do It?
21.35
How Do They Do It?
22.00
How It's Made
22.25
How It's Made
22.50
How It's Made
23.15
How It's Made
23.40
How Do They Do It?
00.05
How Do They Do It?
00.30
How Do They Do It?
00.55
How Do They Do It?
01.20
One Giant Leap
02.10
How the Universe Works
03.00
How the Universe Works
03.48
-04.36
Blowing Up History
03.00
Body Cam
04.00
True Conviction
05.00
Real Time Crime
06.00
The Killer Closer
07.00
The Murder Tapes
08.00
The Murder Tapes
09.00
Breaking Homicide
11.00
True Conviction
12.00
True Conviction
13.00
Reasonable Doubt
14.00
Reasonable Doubt
15.00
The Real Death In Paradise
16.00
True Nightmares
17.00
Swamp Murders
18.00
Swamp Murders
19.00
Home Sweet Homicide
20.00
Home Sweet Homicide
21.00
Dark Waters: Murder In The Deep
22.00
On the Case with Paula Zahn
23.00
Deadline: Crime with Tamron Hall
00.00
American Monster
01.00
On the Case with Paula Zahn
02.00
Deadline: Crime with Tamron Hall
03.00
Dark Waters: Murder In The Deep
04.00
-05.00
Home Sweet Homicide
03.15
Atlantan akvaario
04.00
Atlantan akvaario
04.45
Kalliovuorten eläinlääkäri
05.30
Harvinaisten eläinten jäljillä
06.15
Amanda To The Rescue
07.00
My Cat From Hell
07.50
My Cat From Hell
08.40
Kalliovuorten eläinlääkäri
09.30
Harvinaisten eläinten jäljillä
10.25
Amanda To The Rescue
11.20
Amanda To The Rescue
12.15
Kalliovuorten eläinlääkäri
13.10
Harvinaisten eläinten jäljillä
14.05
Amanda To The Rescue
15.00
Expedition Bigfoot
16.00
Expedition Bigfoot
17.00
America's Cutest Pets
18.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
19.00
Harvinaisten eläinten jäljillä
20.00
Amanda To The Rescue
21.00
Guardians of Rescue
22.00
Guardians of Rescue
23.00
Alaskan erakot
00.00
Jungle Shark
01.00
Deadliest Shark
01.45
Alaskan erakot
02.30
Amanda To The Rescue
03.15
Jungle Shark
04.00
-04.45
Deadliest Shark
03.00
The Unexplained Files
04.00
The Unexplained Files
05.00
Mountain Monsters
06.00
Kindred Spirits
07.00
Edge of Alaska
08.00
Treasure Quest: Snake Island
09.00
Cooper's Treasure
10.00
In Search Of Monsters
11.00
Mysteries At The Museum
12.00
Expedition Unknown
13.00
Kindred Spirits
14.00
Edge of Alaska
15.00
Ghost Lab
16.00
Cooper's Treasure
17.00
In Search Of Monsters
18.00
Mysteries At The Museum
19.00
Expedition Unknown
20.00
Kindred Spirits
21.00
Haunted Towns
22.00
Mysteries At The Museum
23.00
Mysteries At The Museum
00.00
Mountain Monsters
01.00
Paranormal Lockdown With Nick Groff
02.00
The Dead Files
03.00
The Osbournes Want To Believe
04.00
-05.00
Destination Fear
03.55
Diners, Drive-Ins, And Dives
04.17
Diners, Drive-Ins, And Dives
04.40
Chef Boot Camp
05.25
The Kitchen
06.10
The Kitchen
07.00
The Kitchen
07.45
Giada At Home
08.10
Spring Baking Championship
09.17
Beat Bobby Flay
09.40
Diners, Drive-Ins, And Dives
10.02
Diners, Drive-Ins, And Dives
10.25
Guy's Grocery Games
11.10
Chopped
11.55
The Pioneer Woman
12.17
The Pioneer Woman
12.40
Winner Cake All
13.25
Chopped
14.10
Guy's Ultimate Game Night
14.55
Kids Baking Championship
15.40
Girl Meets Farm
16.02
Girl Meets Farm
16.25
Bizarre Foods: Delicious Destinations
16.47
Bizarre Foods: Delicious Destinations
17.10
Spring Baking Championship
18.00
The Pioneer Woman
18.25
The Pioneer Woman
18.55
Giada At Home
19.18
Giada At Home
19.40
Guy's Grocery Games
20.25
Chopped
21.10
The Pioneer Woman
21.32
The Pioneer Woman
21.55
Winner Cake All
22.40
Kids Baking Championship
23.25
Girl Meets Farm
23.47
Girl Meets Farm
00.10
Bizarre Foods: Delicious Destinations
00.32
Bizarre Foods: Delicious Destinations
00.55
Spring Baking Championship
01.40
The Kitchen
02.25
Spring Baking Championship
03.32
Beat Bobby Flay
03.55
-04.17
Diners, Drive-Ins, And Dives
03.30
World's Most Scenic Railway Journeys
04.10
Life Below Zero
04.55
Ben Fogle: Return to the Wild
05.40
Travel Man: 48 Hours In...
06.05
Antiques Roadshow
07.00
Qi
07.30
Travel Man: 48 Hours In...
07.55
Frozen Planet II
08.55
The Great Pottery Throw Down
09.50
Bridge of Lies
10.40
Qi
11.10
Qi
11.40
Travel Man: 48 Hours In...
12.05
Travel Man: 48 Hours In...
12.30
Frozen Planet II
13.30
Antiques Roadshow
14.20
The Great Pottery Throw Down
15.15
Qi
15.45
Qi
16.15
Travel Man: 48 Hours In...
16.40
Travel Man: 48 Hours In...
17.05
Frozen Planet II
18.05
Antiques Roadshow
19.00
The Great Pottery Throw Down
19.50
The Great British Bake Off
20.45
Bridge of Lies
21.30
Qi
22.00
Qi
22.30
Killing Sherlock: Lucy Worsley on the Case of Conan Doyle
23.25
Louis Theroux Interviews...
00.10
Life Below Zero
00.55
The Graham Norton Show
01.45
Bridge of Lies
02.35
Qi
03.05
Qi
03.35
-04.30
Killing Sherlock: Lucy Worsley on the Case of Conan Doyle
03.45
Sportsday
04.00
BBC News
04.30
Asia Business Report
04.45
Sportsday
05.00
BBC News
05.30
Click: Vegas Tech
06.00
BBC News
06.30
HARDtalk: Tom Shakespeare
07.00
BBC News
07.30
World Business Report
08.00
BBC News
08.30
World Business Report
09.00
BBC News
09.30
World Business Report
10.00
BBC News
10.30
Click: Vegas Tech
11.00
BBC News
11.30
BBC News
12.00
BBC News
12.30
HARDtalk: Tom Shakespeare
13.00
BBC News
13.30
World Business Report
13.45
BBC News
14.00
BBC News Now
14.30
BBC News Now
15.00
BBC News Now
15.30
BBC News Now
16.00
BBC News Now
16.30
World Business Report
16.45
BBC News Now
17.00
Verified Live
17.30
Verified Live
18.00
Verified Live
18.30
Verified Live
19.00
Verified Live
19.30
Focus on Africa
20.00
The World Today with Maryam Moshiri
20.30
The World Today with Maryam Moshiri
21.00
The World Today with Maryam Moshiri
21.30
The World Today with Maryam Moshiri
22.00
The Context
22.30
The Context
23.00
The Context
23.30
The Context
00.00
BBC World News America
00.30
HARDtalk: Tom Shakespeare
01.00
Newsday
01.30
Asia Business Report
01.45
Sportsday
02.00
Newsday
02.30
Asia Business Report
02.45
Sportsday
03.00
Newsday
03.30
Asia Business Report
03.45
Sportsday
04.00
-04.30
BBC News
03.30
Are You The One?
04.10
Night Videos
07.00
MTV Breakfast Club
10.30
Teen Mom OG
11.10
Teen Mom OG
12.00
Teen Mom OG
12.45
Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
13.30
Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
14.15
Catfish: The TV Show
15.00
Catfish: The TV Show
15.40
Ridiculousness
16.00
Are You The One?
16.45
Are You The One?
17.45
Catfish: The TV Show
18.30
Catfish: The TV Show
19.15
Catfish: The TV Show
20.00
Catfish: The TV Show
20.45
Caught In The Act: Unfaithful
21.30
Ridiculousness
21.50
Ridiculousness
22.15
Ridiculousness
22.40
Ridiculousness
23.00
Ink Master
23.45
Caught In The Act: Unfaithful
00.30
Ridiculousness
00.50
MTV Floribama Shore
01.40
Jersey Shore Family Vacation
02.25
Ridiculousness
02.50
Are You The One?
03.35
-04.35
Are You The One?
03.00
Non-Stop Hits
08.00
Non-Stop Hits!
12.00
Non-Stop Hits
16.00
MTV Top 20
17.00
Totally 10s!
19.00
Worldwide Hits
21.00
David Guetta: Collaborations
22.00
Totally 10s!
23.00
Worldwide Hits!
02.00
Fresh Out
03.00
-07.59
Non-Stop Hits
00.00
Totally 80s!
04.00
Non-Stop 80s Hits!
06.00
MTV 80s At The Movies!
08.00
Forever 80s
12.00
Let's Hear It For The Girls!
14.00
Indie 80s!
15.00
I Want My MTV 80s!
19.00
Non-Stop 80s Hits!
21.00
MTV 80s At The Movies!
23.00
Rock Anthems!
00.00
Totally 80s!
04.00
-05.59
Non-Stop 80s Hits!
03.00
90s Mixtape!
06.00
Ultimate 90s Playlist!
09.00
90s Girls On The Dancefloor!
12.15
MTV 90s @ The Movies!
16.00
Alternative Nation!
17.00
Smells Like... The 90s!
20.00
YO MTV! 90s Rap & R'n'B
23.00
Alternative Nation!
00.00
Ultimate 90s Playlist!
03.00
-05.59
90s Mixtape!
23.00
Hits Don't Lie
05.00
We Belong Together! Classic...
06.00
Non-Stop Y2Ks!
11.00
Hits On Shuffle!
16.00
MTV Dancefloor Chart: 2001
17.00
Non-Stop Y2Ks!
22.00
Supermassive Rock Anthems!
23.00
-05.00
Hits Don't Lie
03.00
Rock.Alt.Indie
04.00
Madison Beer: I Want My MTV
04.20
Lauren Spencer Smith: I Want My...
04.45
Jason Derulo: I Want My MTV
05.05
James Arthur: I Want My MTV
05.30
HD Hits!
07.00
Global Beats!
08.00
MTV Rewind: 2014
09.00
Ed Sheeran & Friends
10.00
HD Hits!
11.00
Eat, Sleep, Dance, Repeat!
12.00
Rock.Alt.Indie
13.00
Madison Beer: I Want My MTV
13.25
Lauren Spencer Smith: I Want My...
13.45
Jason Derulo: I Want My MTV
14.10
James Arthur: I Want My MTV
14.30
HD Hits!
16.00
MTV Rewind: 2014
17.00
Ed Sheeran & Friends
18.00
HD Hits!
19.00
Eat, Sleep, Dance, Repeat!
20.00
Rock.Alt.Indie
21.00
MTV World Stage Biffy Clyro
21.45
World Stage: Kings Of Leon
22.10
Kings Of Leon: Rocks Special
22.35
HD Hits!
00.00
MTV Rewind: 2014
01.00
Ed Sheeran & Friends
02.00
HD Hits!
03.05
Gonzo With Jack Saunders
04.00
-04.20
World Stage: Alesso
02.00
Big Tunes!
08.00
100% Party Tunes!
13.00
Reload! Club Classics
14.00
Big Tunes!
19.00
Ultimate Rap & RnB
20.00
100% Party Tunes!
00.00
Reload! Club Classics
01.00
Ultimate Rap & RnB
02.00
-05.00
50 Dance Collabs Of The 10s!
03.50
Rubble & kaverit
04.10
Rubble & kaverit
04.40
Blaze ja monsterikoneet
05.00
Peurapartio
05.25
Vauvahain suuri show
05.45
Vauvahain suuri show
06.05
PAW Patrol
06.30
PAW Patrol
06.40
Rubble & kaverit
07.00
Pipsa Possu
07.05
Pipsa Possu
07.10
Pipsa Possu
07.15
Anna ja ystävät
07.25
Anna ja ystävät
07.30
Piku Kokki
07.55
PAW Patrol
08.15
PAW Patrol
08.25
Rubble & kaverit
08.50
Peurapartio
09.15
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.35
PAW Patrol
09.45
PAW Patrol
10.10
Rubble & kaverit
10.30
Rubble & kaverit
10.55
Blaze ja monsterikoneet
11.15
Vauvahain suuri show
11.40
Pipsa Possu
11.41
Pipsa Possu
11.45
Pipsa Possu
11.50
Pipsa Possu
11.55
Pipsa Possu
12.00
Pipsa Possu
12.05
Pipsa Possu
12.10
Pipsa Possu
12.20
BARBAPAPA ja perhe
12.40
BARBAPAPA ja perhe
13.05
Blaze ja monsterikoneet
13.25
Blaze ja monsterikoneet
13.45
PAW Patrol
14.10
PAW Patrol
14.30
Vauvahain suuri show
14.55
Vauvahain suuri show
15.05
BARBAPAPA ja perhe
15.30
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.50
Rubble & kaverit
16.15
Rubble & kaverit
16.35
Blaze ja monsterikoneet
17.00
Peurapartio
17.25
Vauvahain suuri show
17.45
Vauvahain suuri show
18.05
PAW Patrol
18.30
PAW Patrol
18.40
Rubble & kaverit
19.00
Rubble & kaverit
19.25
Blaze ja monsterikoneet
19.45
Piku Kokki
20.05
PAW Patrol
20.30
Rubble & kaverit
20.50
Peurapartio
21.15
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.35
PAW Patrol
21.45
PAW Patrol
22.10
Rubble & kaverit
22.30
PAW Patrol
22.55
Vauvahain suuri show
23.05
Vauvahain suuri show
23.15
Dora
23.25
Vauvahain suuri show
23.40
Pipsa Possu
23.45
Pipsa Possu
23.50
Pipsa Possu
23.55
Pipsa Possu
00.00
Pipsa Possu
00.05
Pipsa Possu
00.10
Pipsa Possu
00.11
Pipsa Possu
00.20
BARBAPAPA ja perhe
00.40
BARBAPAPA ja perhe
01.00
Blaze ja monsterikoneet
01.25
Blaze ja monsterikoneet
01.45
PAW Patrol
02.05
PAW Patrol
02.30
Vauvahain suuri show
02.50
Vauvahain suuri show
03.00
BARBAPAPA ja perhe
03.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.45
-04.05
Rubble & kaverit
16.00
Barnafridskonferensen 2024
16.20
Barnafridskonferensen 2024
17.10
Barnafridskonferensen 2024
18.00
Den glömda ön
18.35
Äventyrsguiderna
19.25
Mellan himlavalv och jordklot
20.15
Cher och den ensamma elefanten
21.10
Världens historia: Bröderna Nobel
22.00
Paradisöarnas mörka historia
22.50
Pablo Escobars flodhästar
23.40
Övergivna byggnader
00.25
Livsfarlig vetenskap
01.20
-02.00
Övergivna gårdar på Island
Jääkiekon MM-kisojen TV-opas >
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Tähdet, tähdet
,
Salatut elämät
,
Vapauden kutsu
,
MM-kisastudio
,
Murhamysteeri merellä
,
Race Across The World Suomi
,
Lemmen viemää
,
ESC24-kisastudio
,
Erikoisjoukot
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset