Vaihtoautot
Horoskooppi
Sanakirja
Viihde
Tietovisat
Reseptit
Blogit
TV-ohjelmat tänään
8
Ti 08.01.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Jääkiekon MM
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.25
Uutisikkuna
00.40
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Marta ja hiussalonki Kultaiset sakset
06.25
Ylen Aamu-tv
09.30
Rakkautta vain
10.00
Hercule Poirot
10.50
Yle Uutiset Uusimaa
10.58
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.06
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.14
Yle Uutiset Häme
11.22
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.30
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.38
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.46
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.54
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.02
Yle Uutiset Lappi
12.10
Yle Oddasat
12.14
Oddasat
12.30
Draken etsivätoimisto
13.15
Paksunahka
IMDb
5.5
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle Uutiset selkosuomeksi
15.10
Ylen Aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.30
A-studio
16.15
Elossa 24h
16.45
Yle Oddasat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
Draken etsivätoimisto
18.00
Yle Uutiset
18.21
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Rakkautta vain
19.00
Unelmien maa
20.00
Elossa 24h
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Perjantai-dokkari: 11 rakkauden hedelmää
21.45
Yle Uutiset
21.50
Urheiluruutu
21.55
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.05
Kiehtova maailma: Joanna Lumley Intiassa
22.50
Oddasat
23.05
Historia: Jack Londonin tarina
23.55
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
23.35
Uutisikkuna
00.45
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 8.1.
06.53
Viljami
06.58
Kuminakuja 19
07.06
Rytmireissu
07.12
Tilda ja hänen ystävänsä
07.24
Pusse
07.36
Askarrellaan
07.44
Mimosa ja Lennu
07.56
Vekarat!
08.22
Galaxi
08.23
Joraavat juurikkaat
08.25
Peter Pan
09.00
Holby Cityn sairaala
10.00
Casualty
10.50
Kommandokoulun parhaat
11.35
Viki, Köpi & Henkka - tieteen armoilla
11.45
Lippu rakkauteen
12.15
Kun sydän särkyy
12.45
Kehonvartijat
13.15
Niklaksen keittiössä
13.45
Riistametsällä
14.30
Herkullinen Toscana
15.00
Unelmakoti
16.00
Luontomatkalla Ugandassa
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
Holby Cityn sairaala
18.55
Alppihiihdon MC: Flachau
20.00
Ice Town - Elämää äärirajoilla
20.50
Meidän pitää puhua
21.00
Tuhkimotarinoita: Mitä kuuluu, Tiina?
21.50
Alppihiihdon MC: Flachau
22.30
Modernit Miehet
22.55
Nuoret ja lupaavat
23.30
Nuoret ja lupaavat
00.05
True Detective
01.04
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.05
Pomo piilossa UK
06.00
Aamusää
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Huomenta Suomi Extra
09.30
Kauniit ja rohkeat
10.00
Emmerdale
10.30
The Chefs' Line
11.00
Selviytyjät
12.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Huomenta Suomi Extra
13.30
Nigellan keittiössä
14.00
Nigellan keittiössä
14.30
Uutisvuoto
15.25
Myyrä
16.55
Rimakauhua ja rakkautta
17.55
Kauniit ja rohkeat
18.25
Emmerdale
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Sunnuntailounas
20.00
Mielensäpahoittaja - ennen kaikki oli paremmin
21.00
Metsästäjät
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Asian ytimessä, Jaakko Loikkanen
23.05
C.S.I.
00.05
Hugh Hefner: Playboy vai kapinallinen?
02.30
Julkkis Pomo piilossa
03.25
-04.15
Say What
LIVE
4
03.10
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Myyrä ja Panda
06.10
Myyrä ja Panda
06.25
Vili Vilperin seikkailut
06.35
Peukaloisen uudet retket
06.50
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
07.15
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.30
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.45
Rusty Rivets
08.10
Ritariprinsessa Nella
08.35
LEGO Ninjago
09.00
Pelasta häämme, Mikie
09.55
Tulossa: Selviytyjät Suomi
10.00
Haluatko miljonääriksi?
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.00
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Pelasta häämme, Mikie
14.55
Rempalla kaupaksi
16.00
Haluatko miljonääriksi?
16.55
Onnenarpa
17.00
Neljät häät Suomi
18.00
The Wall Suomi
19.00
Heikoin lenkki
20.00
Haapasalon Suomi
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Kauhea kankkunen 2
IMDb
6.5
23.05
Poliisiopisto
IMDb
6.7
01.05
Suomen huutokauppakeisari
02.05
Suomen Tulli
03.05
Madventures I
03.40
-04.10
Madventures I
LIVE
5
08.00
Ruotsin kuningasperheen vuosi 2018
09.00
Ruotsin kuningasperheen vuosi 2018
10.00
Taivaallista menoa: Pastori ja ikuisen elämän pelko
10.27
Norjaa ristiin rastiin
10.31
Dok: Burlesque
10.58
Strömsöstä poimittua
11.07
Eläinten päivä
IMDb
6.8
11.30
Jotunheimenin paimenet
12.00
Kesä Balatonilla
12.45
Kesä Balatonilla
13.29
Kesä Balatonilla
14.15
Jääfantasia Veronan areenalla
16.00
Isä Matteon tutkimuksia
17.05
Omerta
IMDb
5.3
17.25
Ruokamakasiini
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Ruotsalaisen hyvinvoinnin kuulumiset
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Egenland
20.30
Brian-sedän rocktarinat
21.00
Historia: Kennedyn klaani
21.45
Haluan rakastaa, Peter
IMDb
4.8
23.15
Pariisilaissolmio
IMDb
6.5
00.10
The black box
00.14
Cootie Catcher
00.16
-00.21
Vernissage
LIVE
6
02.25
Sub.doc: The Spymasters - CIA:n salaisuudet
06.35
Molang-pupu
06.40
Chuggington
06.50
Muumilaakson tarinoita
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Leo
07.45
Paavo Pesusieni
08.10
Nuori Robin Hood
08.20
Alvin ja pikkuoravat
08.35
Supernelikko
08.45
Viidakon veijarit
09.00
Fresh Off the Boat
09.30
Mutsi
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Emmerdale
12.30
Satula
13.00
Ninja Warrior
14.00
Love Island UK
15.00
Kauhukeittiö
16.00
Angel from Hell
16.30
Simpsonit
17.00
Suomen surkein kuski
18.00
Paavo Pesusieni
18.30
Simpsonit
19.00
Ulosottomiehet
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
Myyrä
22.30
Sub.doc: Miesstripparin tunnustukset
23.35
The Wolverine
IMDb
6.7
02.05
Eloonjääneet
03.00
Eloonjääneet
03.55
-04.55
Twin Peaks
LIVE
7
03.05
Remonttipainajainen
04.05
Sofian enkelit
05.05
Remonttipari
06.00
Sofian enkelit
07.00
Remonttipainajainen
08.00
Akvaariomestarit
09.00
Kissa ja koira vastakkain
09.55
TV Shop
10.55
Sofian enkelit
11.55
Kokkaushaaste
12.55
Remonttipari
13.50
Pulmuset
14.25
Pulmuset
14.55
Kadonneet
15.55
Remonttipari
16.55
Asunnon metsästäjät
17.25
Asunnon metsästäjät
17.55
Pulmuset
18.30
Pulmuset
19.00
Kadonneet
20.00
Tappajakrokotiilit
21.00
Sokkotreffit
IMDb
5.7
23.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.55
Captain Phillips
02.35
Remonttipainajainen
03.35
-04.30
Remonttipari
LIVE
8
03.50
Himohamstraajat
04.40
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Sinkkuillallinen
09.50
Pientä pilaa
10.00
Rempalla kaupaksi
11.00
Huvila & Huussi
12.00
Ruotsin miljonääriäidit
13.00
Sinkkuillallinen
14.00
Rempalla kaupaksi
15.05
Suhteessa selviytyjät
16.00
Himohamstraajat
17.00
Sinkkuillallinen
18.00
Neljät häät Suomi
19.00
Rempalla kaupaksi
20.00
Huvila & Huussi
21.00
Toisenlaiset teiniäidit Special
21.30
Morning Glory
IMDb
6.4
23.40
Rempalla kaupaksi
00.45
Sinkkuillallinen
01.40
Häät sulhasen tapaan
02.45
Himohamstraajat
03.35
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.25
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Amerikan Gladiaattorit
10.00
Wahlburgers
10.30
Wahlburgers
11.00
Uusi elämä etelässä
12.00
Rikkaiden panttilainaamo
13.00
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
14.00
Suorat sanat sapuskasta
15.00
Leijonan luola Kanada
16.00
Anthony Bourdain maailmalla: Suomi-jakso
16.55
Tulossa: Selviytyjät Suomi
17.00
Selviytyjät
18.00
Leijonan luola Kanada
19.00
Suomen huutokauppakeisari
20.00
Kummeli esittää: Kontio & Parmas
20.55
Tulossa: Selviytyjät Suomi
21.00
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Stand Up!
23.00
Arman Pohjantähden alla
23.55
Tulossa: Hyvät ja huonot uutiset
00.00
Grillit huurussa
01.00
Uusi elämä etelässä
01.55
Poliisit
02.25
Poliisit
02.55
Poliisit
03.25
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.10
Löytöretki tuntemattomaan
04.05
Hotellit kuntoon
05.00
Maailman oudoimmat ruuat
06.05
Ruokamatkalla USA:ssa
06.35
Löytöretki tuntemattomaan
06.40
Ruokamatkalla USA:ssa
07.10
Ruokamatkalla USA:ssa
07.40
Ruokamatkalla USA:ssa
08.10
Remonttikilpailu Teksasissa
09.05
Kultakuume
10.05
Hengenvaarallinen saalis
11.05
Löytöretki tuntemattomaan
12.00
Arvokaman etsijät
13.00
TV Shop
14.00
Wheeler Dealers
15.00
Hengenvaarallinen saalis
16.00
Kultakuume
17.00
Wheeler Dealers
18.00
Kultakuume
19.00
Hengenvaarallinen saalis
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Bitchin' Rides
22.00
Escobarin miljoonat
23.00
Kultakuume
00.00
Fast n' Loud
01.00
Wheeler Dealers
01.35
Wheeler Dealers
02.05
Bitchin' Rides
03.05
-04.05
Löytöretki tuntemattomaan
LIVE
11
03.05
Return to Amish
04.05
Kalliovuorten eläinlääkäri
06.00
Pomo keittiössä
06.30
Voittoa asuntokaupoilla
07.05
Asunnon metsästäjät
07.35
Pienten perhe
08.05
Kakkukuningas
08.35
Tahdon morsiuspuvun!
09.05
Kalliovuorten eläinlääkäri
10.05
Return to Amish
11.05
Pomo keittiössä
11.35
Tahdon morsiuspuvun!
12.10
Tahdon morsiuspuvun: Randyn vinkit
12.45
Kakkukuningas
13.10
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
13.45
Jon ja Kate +8
14.15
Voittoa asuntokaupoilla
14.50
Amerikan lapsimissit
15.50
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
16.20
Jon ja Kate +8
16.55
Pienten perhe
17.25
Kakkukuningas
17.55
Tervetuloa kuutoset
19.00
Jill & Jessa: Elämä jatkuu
20.00
Tahdon morsiuspuvun!
21.00
Sukupuolenkorjaus parisuhteessa
22.00
Hääpukuja kurvikkaille
22.30
Hääpukuja kurvikkaille
23.00
Hengenvaarallisesti lihava: Mitä heille kuuluu?
01.00
Parantaja
02.00
Pienten perhe
02.30
Voittoa asuntokaupoilla
03.00
Return to Amish
04.00
-04.48
Kalliovuorten eläinlääkäri
12
03.45
Good Behavior
04.35
Sky News
06.00
Sky News
06.55
Lystikkäät eläinveikkoset
07.15
Lystikkäät eläinveikkoset
07.40
New Girl
08.00
New Girl
08.20
How I Met Your Mother
08.40
How I Met Your Mother
09.00
Pelastajat Lappi
09.25
Ari ja Kirsi: Kotirempat
09.50
Lystikkäät eläinveikkoset
10.15
Lystikkäät eläinveikkoset
10.40
Simpsonit
11.00
Simpsonit
11.25
Simpsonit
11.50
Family Guy
12.15
Family Guy
12.40
Huutokaupan metsästäjät
13.05
Huutokaupan metsästäjät Suomi
13.30
Hurja lomasää
14.25
Pelastajat Lappi
14.50
Australian rajalla
15.20
Australian rajalla
15.45
Huutokaupan metsästäjät
16.10
Huutokaupan metsästäjät Suomi
16.35
Simpsonit
17.00
Simpsonit
17.30
Family Guy
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
ToosaTV
20.30
ToosaTV
21.00
CSI: Miami
22.00
Seikkailija Thomas Crown
IMDb
6.8
00.05
Simpsonit
00.30
Simpsonit
00.55
Family Guy
01.20
Soul Men
IMDb
6.4
03.10
Bones
03.50
-04.30
Lavastus
LIVE
13
03.40
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.05
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Rakas, ostin meille kodin
11.00
Grand Designs Australia
12.00
The Chefs' Line
12.30
Sara La Fountain Australiassa
13.00
Pomo piilossa
14.00
Lapsivanhemmat
14.30
Lapsivanhemmat
15.00
Lemmen viemää
16.00
Suomen paras palomies
17.00
Illallinen äidille
18.00
Mutsi
18.30
Moderni perhe
19.00
Grand Designs Australia
20.00
Ex-Onnelliset
21.00
Roba
22.00
Kova laki
23.00
Sinkkuelämää
23.35
Sinkkuelämää
00.10
Näytän eläkeläiseltä vaikka olen 20
01.10
Ensitreffit alttarilla Ruotsi
02.05
I Am Cait
03.00
Sinkkuelämää
03.35
Alastomat treffit USA
04.00
-05.56
Yön AVA
LIVE
14
09.40
MasterChef Australia
10.30
Kotikaupunki vaihtoon
10.55
Tähän aikaan ensi vuonna
11.40
Neljät häät Amerikassa
12.25
Tanssin superäidit
13.10
Kadonneen rakkauden jäljillä
13.55
Ibiza Weekender
14.45
Leijonan luola
15.30
Kaverille ei jätetä
16.15
Ruotsin miljonääriäidit
17.00
Naimakaupalla alttarille
17.55
Tulossa: Selviytyjät Suomi
18.00
Vanderpump Rules
19.00
Tähän aikaan ensi vuonna
19.55
Tulossa: Hyvät ja huonot uutiset
20.00
Kyttäputki: NCIS Los Angeles
21.00
The Next Three Days
IMDb
7.4
23.35
Tulossa: Hyvät ja huonot uutiset
23.40
Kyttäputki: NCIS Los Angeles
00.35
Tulossa: Selviytyjät Suomi
00.45
Mad Cook TV
01.00
Paratiisihotelli Norja
01.45
Madventures II
02.20
Madventures II
03.00
-03.45
Ex on the Beach Ruotsi
LIVE
15
03.55
Caribbean Life
04.15
Remonttipari
06.00
Viestejä tuonpuoleisesta
06.30
Viestejä tuonpuoleisesta
07.00
Nuoret äidit
07.30
Nuoret äidit
08.05
Synnytysosastolla
09.05
Ruokamatkalla USA:ssa
09.35
Ruokamatkalla USA:ssa
10.05
Ruokamatkalla USA:ssa
10.35
Ruokamatkalla USA:ssa
11.05
Kokkaushaaste
12.00
Asunnon metsästäjät
12.30
Asunnon metsästäjät
12.55
Caribbean Life
13.30
TV Shop
14.30
Caribbean Life
15.05
Tahdon morsiuspuvun!
15.35
Tahdon morsiuspuvun!
16.05
90 päivää morsiamena
17.05
Alaskan eläinlääkäri
18.05
Tunnelbanan
19.00
Maailman oudoimmat ruuat
20.00
Miamin eläinpoliisit
21.00
People Magazine Investigates: Crimes of Fashion
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
22.55
Ansa
23.55
Täydellinen murha
00.55
Painajainen naapurissa
01.55
Verisukulaisia
02.55
Yllättävä sarjamurha
03.55
-04.20
Caribbean Life
17
20
03.25
Autojen ensiapu
04.10
Yliluonnollista
04.55
Latinalaisen Amerikan kuumat rajat
05.15
Turvatarkastus: Peru
06.00
Vankilassa ulkomailla
06.45
Huumebisnes Oy
07.30
Villi Mississippi
08.15
Autojen ensiapu
09.00
Autonraadot rahaksi
09.50
Hurjat tonnikalat: Pohjoinen vs. etelä
10.40
Yukonin kultamaat
11.35
Äärimmäinen selviytyjä
12.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.25
Yukonin eläinlääkäri
14.20
Autojen ensiapu
15.15
Turvatarkastus: Peru
16.10
Alaskan korjaajat
17.05
Ihmeellinen planeetta Maa
18.05
Hirviökala
19.05
Vaarallisen valtatien pelastajat
20.00
Meret ilman vettä
21.00
Latinalaisen Amerikan kuumat rajat
21.30
Latinalaisen Amerikan kuumat rajat
22.00
Äärimmäinen selviytyjä parhaat palat
23.00
Huumebisnes Oy
23.55
Rajasota
00.50
Latinalaisen Amerikan kuumat rajat
01.15
Latinalaisen Amerikan kuumat rajat
01.40
Äärimmäinen selviytyjä parhaat palat
02.35
Science Of Stupid: Kissat ja kaverit
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Autojen ensiapu
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.00
Käsi kohoaa
04.30
Elävä yhteys
05.00
TV7 Israel News
05.15
Parantumiskoulu
05.45
Kauneimmat psalmit
06.00
Passion for Jesus
06.30
Marttyyrien ääni
07.00
Yliluonnollista
07.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
08.00
Rikotusta eheäksi - Seppo Jokinen
08.30
Juuret lähteellä
09.00
Jerusalem studio
09.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
09.55
Laula kanssani -karaoke
10.00
Lelulaatikko
10.30
Herätyksen läpimurto
11.00
Käsi kohoaa
12.30
Elävä yhteys
13.00
TV7 Israel News
13.15
Parantumiskoulu
13.45
Kauneimmat psalmit
14.00
Passion for Jesus
14.30
Marttyyrien ääni
15.00
Yliluonnollista
15.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
16.00
Rikotusta eheäksi - Seppo Jokinen
16.30
Juuret lähteellä
17.00
Uskosta totta
17.30
Kuvajutut
18.00
Raamatun kertomuksia
18.30
Herra käyttää lääkäriä
19.00
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
19.30
Haastattelussa
20.00
Jumala puhuu
20.30
Israel puhuu
21.00
TV7 Israel News
21.15
Tie on valmis!
21.35
Julistakaa
21.45
Raamattu puhuu sinulle
21.55
Armon kalliolla
22.15
Vanha Testamentti avautuu
23.00
Kensington Temple
23.30
Aikain merkit Sanassa
00.00
Muurinaukossa
00.30
Usko ja tiede -teemailta
01.00
Uskosta totta
01.30
Kuvajutut
02.00
Raamatun kertomuksia
02.30
Herra käyttää lääkäriä
03.00
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
03.30
Haastattelussa
04.00
-04.30
Jumala puhuu
03.00
Uutisikkuna
07.00
Pisara
07.05
Jumalanpalvelus
07.50
Taivaallista menoa: Pastori ja ikuisen elämän pelko
08.20
Elävä arkisto esittää
08.21
Ylimäärä: Ollaanko olutallikossa?
08.56
A-reportaasi: Keskiolutmarssi
09.30
Uutisikkuna
10.00
Yle Uutiset Uusimaa
10.08
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.16
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.24
Yle Uutiset Häme
10.32
Yle Uutiset Pirkanmaa
10.40
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.48
Yle Uutiset Itä-Suomi
10.56
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.04
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.12
Yle Uutiset Lappi
11.20
Yle Oddasat
11.24
Oddasat
11.40
Elossa 24h
12.15
Paksunahka
IMDb
5.5
13.50
Arkistokuvia: Parlamentin palkeilta - lylyn lykintään
14.10
Ylen Aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.30
Uutisikkuna
16.00
Nimipäiväonnittelu: 8.1.
16.01
Viljami
16.06
Rytmireissu
16.12
Pusse
16.23
Askarrellaan
16.34
Askarrellaan
17.00
Seniori työssä
17.14
Omerta
IMDb
6.2
17.30
Rakkautta vain
18.00
Dok: Burlesque
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Elossa 24h
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
A-studio
20.45
Perjantai-dokkari: 11 rakkauden hedelmää
21.00
Haluan rakastaa, Peter
IMDb
4.8
22.30
Uutisikkuna
03.00
-07.15
Uutisikkuna
02.55
NCAA amerikkalaista jalkapalloa
14.00
Eduskunnan täysistunto
18.55
Alppihiihdon MC: Flachau
21.40
-23.30
Alppihiihdon MC: Flachau
16.00
Extreme Sailing: Season Highlights
16.30
Survival of the Fittest
17.25
Red Bull Air Race: Season Review 2018
18.20
Lamborghini Super Trofeo: World Finals, Italia
18.50
Champions Hockey League: Frölunda (SWE) - HC Pilsen (CZE)
21.20
Golf: PGA TOUR Highlights
22.15
La Liga: Sevilla - Atlético Madrid
00.05
La Liga: Real Madrid - Real Sociedad
01.55
-02.20
La Liga World
16.00
Tennis: ATP World Tour Uncovered
16.30
La Liga: TOP Saves 2018
17.00
La Liga: Celta Vigo - Athletic Bilbao
18.50
Viva La Liga
20.20
Champions Hockey League: München (GER) - Salzburg (AUT)
22.50
-01.15
Jääkiekon Spengler Cup: Finaali / Kanada - KalPa
13.00
Alppihiihtäjän päiväkirja
13.30
PGA TOUR Golf: Sentry Tournament of Champions
17.30
Maahockeymakasiini
18.00
Formula E: Street Racers
18.30
Racing Files: Face off for the Crown
19.00
Ravit: Toto5
20.50
La Liga: Getafe - Barcelona
22.40
Andros Trophy Ice Racing: Val Thorens
23.30
Triathlon: Challenge Roth part 1
00.20
-01.09
Triathlon: Challenge Roth part 2
06.00
Molang-pupu
06.05
Antti piirtää
06.30
Unelmatarha
06.55
Karhuherra Paddington
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Juontajan suosikki
07.02
Juniorijumppa
07.03
Monchhichi
07.15
Mokon suuri maailma
07.30
Muumilaakson tarinoita
07.55
Chuggington
08.05
Chuggington
08.15
Professori Balthazar
08.25
Professori Balthazar
08.30
Professori Balthazar
08.44
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
08.45
Ti-Ti Nalle: Karaoke
08.50
Ti-Ti Nalle: Karaoke
09.00
Juontajan suosikki
09.01
Onnenpäivän vitsi
09.02
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.25
Palomies Sami
09.35
Palomies Sami
09.50
Karhuherra Paddington
09.55
Karhuherra Paddington
10.00
Monchhichi
10.10
Antti piirtää
10.35
Mokon suuri maailma
10.45
Molang-pupu
10.55
Molang-pupu
11.05
Puuha-Pete
11.15
Puuha-Pete
11.30
Muumilaakson tarinoita
11.55
Chuggington
12.05
Chuggington
12.20
Littlest Pet Shop
12.45
Viidakon veijarit
13.00
Nuori Robin Hood
13.10
Nuori Robin Hood
13.25
Mimmikoto
13.40
Mimmikoto
14.00
Muumilaakson tarinoita
14.26
Leo
14.30
Aikamatkustajat
14.40
Aikamatkustajat
14.50
Aikamatkustajat
15.00
Invizimals
15.25
Ruohonjuuritasolla
15.30
Mona Vampyyri
15.55
Chaplin
16.05
Pikku Prinssi
16.30
Legendat
16.50
Supernelikko
17.05
Supernelikko
17.15
Supernelikko
17.32
Viidakon veijarit
17.35
Lucky Luken uudet seikkailut
18.00
Paavo Pesusieni
18.25
Ötökät!
18.35
Spies-tytöt
19.00
Zak Storm
19.25
Leo
19.30
Kuninkaallinen akatemia
19.55
Hyvää yötä!
03.45
Backstabbing for Beginners
05.30
Amerikan presidentti
IMDb
6.7
07.20
Close Up
07.50
Polly tuli kuvioihin
IMDb
5.9
09.15
Sully - uroteko Hudson-joella
IMDb
7.4
10.50
Ray
IMDb
7.7
13.25
God's Own Country
IMDb
7.7
15.10
Sommeren '92
16.40
Cirkeline, Coco ja villi sarvikuono
17.45
Valerian and the City of a Thousand Planets
IMDb
6.4
20.00
Vilken jävla cirkus
IMDb
5.1
22.00
Pietarin kapellimestari
22.45
Pietarin kapellimestari
23.30
Wanted
IMDb
6.7
01.20
Epätavallista elämää
IMDb
6.4
03.00
-04.34
A Good Day to Die Hard
IMDb
5.3
03.30
Ash vs Evil Dead
04.00
Ash vs Evil Dead
04.25
Ash vs Evil Dead
04.55
Close Up
05.25
Close Up
06.05
Close Up
06.35
Close Up
07.00
Close Up
07.30
Close Up
08.00
Samaa sukua
08.40
Samaa sukua
09.25
Samaa sukua
10.05
Samaa sukua
10.45
Samaa sukua
11.30
Samaa sukua
12.10
Close Up
12.40
Close Up
13.05
Samaa sukua
13.45
Samaa sukua
14.30
Samaa sukua
15.10
Samaa sukua
15.55
Samaa sukua
16.35
Samaa sukua
17.20
Close Up
17.45
Samaa sukua
18.25
Samaa sukua
19.10
Samaa sukua
19.50
Samaa sukua
20.35
Samaa sukua
21.15
Samaa sukua
22.00
Condor
22.45
The Little Drummer Girl
23.30
The Little Drummer Girl
00.15
Wentworth
01.00
Wentworth
01.50
Wentworth
02.35
Ash vs Evil Dead
03.00
Ash vs Evil Dead
03.30
Ash vs Evil Dead
03.55
-04.25
Ash vs Evil Dead
03.00
Oma koti kullan kallis
IMDb
6.3
04.40
Kielot kuiskivat kuolemaa
IMDb
6.2
06.20
Kalle mestarietsivä
IMDb
5.8
07.45
Katto-Kassinen
IMDb
5.2
09.00
Två killar och en tjej
IMDb
5.4
10.50
Rallybrudar
IMDb
4.8
12.30
P & B
IMDb
6.1
14.20
Nybyggarna
IMDb
8.0
17.35
Jönssonliiga kesäsiirtolassa
19.00
Rosa: The Movie
IMDb
4.5
20.25
Bekas
IMDb
7.5
22.00
Yrrol
IMDb
6.4
23.25
Buss till Italien
IMDb
4.8
00.55
Mätäkuu
IMDb
5.3
02.35
-04.13
Elämäni koirana
IMDb
7.7
04.00
Morgan
06.00
Wind River
08.00
Victoria & Abdul
10.00
Jättipäärynä, joka kasvoi talon kokoiseksi
11.45
Wonder Wheel
13.25
Star Wars: The Last Jedi
15.55
Lasilinna
18.00
Musta torni
20.00
Girls Trip
22.00
I, Tonya
00.00
Morgan
02.00
Lumotut
04.00
-05.53
Stronger
03.00
Den siste revejakta
05.00
Hellboy II: The Golden Army
07.00
The Librarian - Kohtalon keihäs
08.40
Para knas
10.00
Charlotte Gray
12.00
The Aviator
14.55
Only the Brave
17.05
Marshall
19.00
Hellboy II: The Golden Army
21.00
Game of Death
23.00
Den siste revejakta
01.00
Jigsaw
02.50
-04.28
Danny the Dog
03.00
Thank You for Your Service
05.00
Skin
07.00
Todellinen lady
09.00
Nowhere Boy
11.00
Pure
13.00
Safe Haven
15.00
Vetovoiman lait
17.00
Hallam Foe
19.00
Skin
21.00
Borat
23.00
Thank You for Your Service
00.55
La Fille de Brest
03.00
-04.36
How I Live Now
04.00
Säämies
06.00
Rock Dog
08.00
Tsatsiki, mutsi ja poliisi
10.00
Joulu ihmemaassa
12.00
Huisi hai
14.00
Tsatsiki 2 - ikuisesti ystäviä
16.00
Suden kesä
18.00
Samson og Sally
20.00
Rock Dog
22.00
Viimeinen loma
00.00
Säämies
02.00
Brad’s Status
04.00
-05.25
Yhdet häät ja kolme anoppia
02.05
NHL Philadelphia Flyers - St. Louis Blues
09.45
NHL Philadelphia Flyers - St. Louis Blues
11.45
NFL playoffs Houston Texans - Indianapolis Colts
14.15
NFL: Road to The Playoffs
15.10
NFL playoffs Dallas Cowboys - Seattle Seahawks
17.55
NHL Philadelphia Flyers - St. Louis Blues
19.55
Ligue 1 Nantes - Montpellier
21.55
FA Cup Highlights
22.25
Koripallon Euroliiga Gran Canaria - Real Madrid
00.30
Sporting Mavericks
01.00
NHL Philadelphia Flyers - St. Louis Blues
03.05
-06.30
NHL Winnipeg Jets - Colorado Avalanche
02.35
NHL Montreal Canadiens - Minnesota Wild
05.35
NHL San Jose Sharks - Los Angeles Kings
08.30
NHL Montreal Canadiens - Minnesota Wild
10.30
NHL San Jose Sharks - Los Angeles Kings
12.30
KHL Jokerit - SKA
14.30
NHL On The Fly
15.30
NHL Montreal Canadiens - Minnesota Wild
17.30
KHL Iceweek
18.00
KHL-studio
18.30
KHL Jokerit - Dynamo Moskova
21.05
Road To The NHL Winter Classic 2019
22.05
NHL On The Fly
23.05
NHL San Jose Sharks - Los Angeles Kings
01.05
NHL On The Fly
02.05
-05.05
NHL New York Islanders - Carolina Hurricanes
09.45
FA Cup Wolverhampton - Liverpool
11.45
FA Cup Newport - Leicester
13.45
FA Cup Blackpool - Arsenal
15.45
Sami Hyypiä -spesiaali
16.15
FA Cup Highlights
16.45
FA Cup Wolverhampton - Liverpool
18.40
A-maaottelu Ruotsi - Suomi
20.45
Premier League World: Sir Alex Ferguson
21.50
-00.00
Englannin liigacup Tottenham - Chelsea
03.35
Nhl nhl
14.00
Handboll: Träningslandskamp Käsipallon maaottelu
16.00
Nhl nhl
18.00
Nfl nfl
21.00
Nfl nfl
00.00
Nhl nhl
02.05
-05.05
Nhl nhl
10.00
The Extraordinary Life of Tom Watson The Extraordinary Life of Tom Watson
10.30
The Extraordinary Life of Ernie Els The Extraordinary Life of Ernie Els
11.00
Golf: Golf Central - NEW!
12.00
Playing Lessons Playing Lessons
12.30
Playing Lessons Playing Lessons
13.00
Playing Lessons Playing Lessons
13.30
Playing Lessons Playing Lessons
14.00
Playing Lessons Playing Lessons
14.30
Playing Lessons Playing Lessons
15.00
Golf: Team Europe Ryder Cup 2020 - Pressekonference Golf: Team Europe Ryder Cup 2020 - Lehdistötilai
15.30
Playing Lessons Playing Lessons
16.00
Playing Lessons Playing Lessons
16.30
Playing Lessons Playing Lessons
17.00
Golf Advisor Round Trip Golf Advisor Round Trip
17.30
Golf Advisor Round Trip Golf Advisor Round Trip
18.00
Golf Advisor Round Trip Golf Advisor Round Trip
18.30
Golf Advisor Round Trip Golf Advisor Round Trip
19.00
Golf Advisor Round Trip Golf Advisor Round Trip
19.30
Golf: Team Europe Ryder Cup 2020 - Pressekonference Golf: Team Europe Ryder Cup 2020 - Lehdistötilai
20.00
Golf: Feherty - Jack Nicklaus, Rickie Fowler & Bob Bryan
21.00
Golf: Feherty - Tom Lehman & Justin Leonard
22.00
Golf: Asian Tour Highlights Q-School
23.00
Feherty Feherty
00.00
Golf: Jack's 6th Green Jacket
01.00
Golf: Dokumentti Gary Playerista
02.00
-03.00
Golf: Golf Central - NEW!
02.05
Nhl nhl
05.35
Nhl nhl
09.00
Nhl nhl
11.00
Nhl nhl
13.00
NHL On The Fly
14.00
Nhl nhl
16.00
Khl khl
18.00
Nhl nhl
20.00
Road To The NHL Winter Classic 2019
21.00
Ei lähetystä Ei lähetystä
22.00
Nhl nhl
00.00
Nhl nhl
02.35
-05.35
Nhl nhl
11.30
Ei lähetystä Ei lähetystä
14.00
Ei lähetystä Ei lähetystä
16.00
Premier League Valioliiga
18.00
Ei lähetystä Ei lähetystä
20.00
Premier League Valioliiga
22.00
Premier League Valioliiga
00.00
-02.00
Ei lähetystä Ei lähetystä
12.00
Ei lähetystä Ei lähetystä
14.00
Bundesliga Bundesliiga
16.00
Championship EFL Championship
18.00
Premier League Valioliiga
20.00
Premier League Valioliiga
22.00
Premier League Valioliiga
00.00
-02.30
Ei lähetystä Ei lähetystä
03.15
GRIP: Autoilun oma ohjelma GRIP: Autoilun oma ohjelma
04.00
Romuautot kiertoon Romuautot kiertoon
04.50
Pohjoisen kutsu Pohjoisen kutsu
05.15
Pohjoisen kutsu Pohjoisen kutsu
05.40
72 Dangerous Places to Live 72 Dangerous Places to Live
06.30
Cabin Truckers Cabin Truckers
07.00
GRIP: Autoilun oma ohjelma GRIP: Autoilun oma ohjelma
07.50
GRIP: Autoilun oma ohjelma GRIP: Autoilun oma ohjelma
08.40
Romuautot kiertoon Romuautot kiertoon
09.30
Iso kalastuskisa Iso kalastuskisa
10.20
Jokihirviöt Jokihirviöt
11.15
Puiden asukit Puiden asukit
11.55
Puiden asukit Puiden asukit
12.40
Jade Fever Jade Fever
13.00
Jade Fever Jade Fever
13.30
Alaskan metsästysmaat Alaskan metsästysmaat
14.15
Cold Water Cowboys Cold Water Cowboys
15.00
Cold Water Cowboys Cold Water Cowboys
15.50
Australian kullankaivajat Australian kullankaivajat
16.35
Australian kullankaivajat Australian kullankaivajat
17.25
Puiden asukit Puiden asukit
18.05
Cold Water Cowboys Cold Water Cowboys
18.55
Viimeisen pysäkin korjaamo Viimeisen pysäkin korjaamo
19.15
Viimeisen pysäkin korjaamo Viimeisen pysäkin korjaamo
19.40
Jade Fever Jade Fever
20.00
Jade Fever Jade Fever
20.30
Jokihirviöt Jokihirviöt
21.15
Australian kullankaivajat Australian kullankaivajat
22.00
Australian kullankaivajat Australian kullankaivajat
22.45
Australian kullankaivajat Australian kullankaivajat
23.30
Miten niksit toimivat Miten niksit toimivat
23.55
Miten niksit toimivat Miten niksit toimivat
00.20
Jade Fever Jade Fever
00.40
Jade Fever Jade Fever
01.10
Jokihirviöt Jokihirviöt
02.00
Karppisota Karppisota
02.30
Great Wild North Great Wild North
03.15
GRIP: Autoilun oma ohjelma GRIP: Autoilun oma ohjelma
04.00
-04.50
Romuautot kiertoon Romuautot kiertoon
03.55
Wicked Inventions Wicked Inventions
04.25
Museon mysteerit Museon mysteerit
05.10
Rooma: Maailman ensimmäinen supervalta Rooma: Maailman ensimmäinen supervalta
06.00
Rooma: Maailman ensimmäinen supervalta Rooma: Maailman ensimmäinen supervalta
07.00
Pyramidien salaisuudet Pyramidien salaisuudet
07.50
Pyramidien salaisuudet Pyramidien salaisuudet
08.40
Historian syvät aikapoimut Historian syvät aikapoimut
09.35
Historian syvät aikapoimut Historian syvät aikapoimut
10.25
Historian syvät aikapoimut Historian syvät aikapoimut
11.20
Jääsilta
12.15
Keltit: Verta, rautaa ja uhrauksia Keltit: Verta, rautaa ja uhrauksia
13.20
Keltit: Verta, rautaa ja uhrauksia Keltit: Verta, rautaa ja uhrauksia
14.25
Keltit: Verta, rautaa ja uhrauksia Keltit: Verta, rautaa ja uhrauksia
15.30
Naissoturit Naissoturit
16.25
Naissoturit Naissoturit
17.20
Naissoturit Naissoturit
18.15
Ensimmäiset kansat Ensimmäiset kansat
19.10
Ensimmäiset sivilisaatiot Ensimmäiset sivilisaatiot
20.05
Kirotut sukujuuret Kirotut sukujuuret
20.35
Kirotut sukujuuret Kirotut sukujuuret
21.00
Inkat: Pilvien mestarit Inkat: Pilvien mestarit
22.00
Tyynenmeren rannikon mestarit Tyynenmeren rannikon mestarit
23.00
Rooma - Rajaton valtakunta Rooma - Rajaton valtakunta
00.10
Tappavaa tietoa Tappavaa tietoa
01.00
Tappavaa tietoa Tappavaa tietoa
01.50
Vaiettu historia Vaiettu historia
02.40
Museon mysteerit Museon mysteerit
03.30
Wicked Inventions Wicked Inventions
04.00
-04.30
Wicked Inventions Wicked Inventions
03.45
Dublinin eläintarha Dublinin eläintarha
04.10
Dublinin eläintarha Dublinin eläintarha
04.35
Dublinin eläintarha Dublinin eläintarha
05.00
Dublinin eläintarha Dublinin eläintarha
05.25
Työkoiria Työkoiria
05.50
Työkoiria Työkoiria
06.10
Työkoiria Työkoiria
06.35
Työkoiria Työkoiria
07.05
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
07.30
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
07.55
Apinoiden elämää Apinoiden elämää
08.50
Villi Alaska Villi Alaska
09.45
Alaskan kesytön kaupunki Alaskan kesytön kaupunki
10.10
Alaskan kesytön kaupunki Alaskan kesytön kaupunki
10.35
Alaskan kesytön kaupunki Alaskan kesytön kaupunki
11.00
Alaskan kesytön kaupunki Alaskan kesytön kaupunki
11.30
Kissanpentujen pelastajat Kissanpentujen pelastajat
12.15
Kissanpentujen pelastajat Kissanpentujen pelastajat
13.00
Villi Alaska Villi Alaska
13.55
Mahtavat joet Mahtavat joet
14.45
Mahtavat joet Mahtavat joet
15.35
Mahtavat joet Mahtavat joet
16.25
Mahtavat joet Mahtavat joet
17.15
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
17.40
Dog's Best Friend Dog's Best Friend
18.05
Dog's Best Friend Dog's Best Friend
18.30
Chris Humfreyn villi elämä Chris Humfreyn villi elämä
19.00
Chris Humfreyn villi elämä Chris Humfreyn villi elämä
19.30
Dominic Monaghan ja villi luonto Dominic Monaghan ja villi luonto
20.15
Mahtavat joet Mahtavat joet
21.05
Pimeässä: Yöelämää luonnossa Pimeässä: Yöelämää luonnossa
22.00
Pimeässä: Yöelämää luonnossa Pimeässä: Yöelämää luonnossa
22.50
Pimeässä: Yöelämää luonnossa Pimeässä: Yöelämää luonnossa
23.45
Lemmikkinä petoeläin Lemmikkinä petoeläin
00.35
Lemmikkinä petoeläin Lemmikkinä petoeläin
01.20
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
01.45
Maailman 72 suloisinta eläintä Maailman 72 suloisinta eläintä
02.15
Maailman 72 suloisinta eläintä Maailman 72 suloisinta eläintä
02.45
Maailman 72 suloisinta eläintä Maailman 72 suloisinta eläintä
03.15
Maailman 72 suloisinta eläintä Maailman 72 suloisinta eläintä
03.45
-04.10
Dublinin eläintarha Dublinin eläintarha
03.54
Muut lajit: WATTS
04.02
Maastohiihto: Tour de Ski Val di Fiemme, Italia
04.32
Maastohiihto: Tour de Ski Val di Fiemme, Italia
05.00
Tennis: ATP Tourin kilpailu , Australia
06.00
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
06.19
Tennis: ATP Tourin kilpailu Sydney, Australia
09.08
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
10.55
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
12.10
Tennis: ATP Tourin kilpailu Sydney, Australia
12.44
Tennis: ATP Tourin kilpailu Sydney, Australia
14.17
Mäkihyppy: Saksan-Itävallan -mäkiviikko ,
15.14
Maastohiihto: Tour de Ski Val di Fiemme, Italia
15.39
Maastohiihto: Tour de Ski Val di Fiemme, Italia
16.06
Alppihiihto: maailmancup , Kroatia
16.33
Mäkihyppy: Saksan-Itävallan -mäkiviikko ,
17.29
Maastohiihto: Tour de Ski Val di Fiemme, Italia
18.03
Alppihiihto: maailmancup , Kroatia
18.49
Alppihiihto: maailmancup , Itävalta
20.01
Mäkihyppy: Saksan-Itävallan -mäkiviikko ,
20.54
Urheilu-uutiset
21.01
Alppihiihto: maailmancup , Itävalta
21.37
Alppihiihto: maailmancup Flachau, Itävalta
22.51
Tennis: ATP Tourin kilpailu Sydney, Australia
23.32
Formula E: MM-sarja Marrakech, Marokko
00.00
Ralli: Dakar-ralli, Etelä-Amerikka
00.32
Ralli: Africa Eco Race
00.47
Urheilu-uutiset
00.55
Alppihiihto: maailmancup Flachau, Itävalta
01.26
Mäkihyppy: Saksan-Itävallan -mäkiviikko ,
02.19
Tennis: ATP Tourin kilpailu Sydney, Australia
04.00
-05.37
Tennis: ATP Tourin kilpailu Sydney, Australia
03.25
Maastohiihto
04.01
Ralli
04.30
Muut lajit
05.05
Maastohiihto
05.37
Maastohiihto
06.13
Mäkihyppy
07.00
Ralli
07.33
Maastohiihto
08.03
Mäkihyppy
08.59
Muut lajit
09.15
Ralli
09.32
Ralli
10.06
Yhdistetty
10.36
Mäkihyppy
11.33
Alppihiihto
12.02
Yhdistetty
12.34
Maastohiihto
13.05
Mäkihyppy
14.04
Alppihiihto
14.32
Maastohiihto
15.04
Yhdistetty
15.35
Mäkihyppy
16.33
Maastohiihto
17.05
Tennis
18.30
Tennis
19.00
Mäkihyppy
19.59
Maastohiihto
20.31
Alppihiihto
21.00
Tennis
22.38
Urheilu-uutiset
22.45
Maastohiihto
23.17
Alppihiihto
00.01
Tennis
01.37
Urheilu-uutiset
01.44
Formula e
02.13
Alppihiihto
03.09
Mäkihyppy
04.00
-04.28
Ralli
03.55
Gepardens dödliga instinkt
04.40
Djurens kampklubb
05.30
Kampen om flocken
06.10
Stadsfiske med Mike Iaconelli
07.00
Människan mot djuren
07.25
Människan mot djuren
07.50
De sista djävularna
08.35
Världens märkligaste: dråplig djuruppfödning
09.25
Fiska efter jättar
10.15
Monsterfiskar
11.05
De sista djävularna
11.50
Världens märkligaste: dråplig djuruppfödning
12.40
Giraffen - Afrikas jätte
13.00
Leopard Rock
13.25
Flygande safari
14.15
Leopard Rock
15.05
Världens underligaste husdjur
15.50
Pytonormarnas paradis
16.35
Årets djur 207
17.25
Djurens slagsmål
18.10
Världens farligaste djur
19.00
Världens konstigaste hajar
19.45
Livet i lejonflocken
20.35
Monsterfiskar
21.25
Världens konstigaste hajar
22.15
Världens farligaste djur
23.00
Fiska efter jättar
23.50
Djurens slagsmål
00.40
Livet i lejonflocken
01.30
Leopard Rock
02.15
Världens underligaste husdjur
03.00
Leopard Rock
03.05
Pytonormarnas paradis
03.55
-04.40
Årets djur 207
03.55
Deadliest Catch
04.45
Fast N' Loud
05.35
How It's Made
06.00
How It's Made
06.25
Tanked
07.20
Ed Stafford: Left for Dead
08.15
Auction Kings
08.40
Auction Kings
09.05
Wheeler Dealers
10.00
Fast N' Loud
11.00
Deadliest Catch
12.00
Outback Truckers
13.00
Outback Truckers
14.00
The Last Alaskans
15.00
How Do They Do It?
15.30
How Do They Do It?
16.00
World's Biggest Shipbuilders
17.00
Salvage Hunters
18.00
Wheeler Dealers
19.00
Garage Rehab
20.00
Gold Rush: The Dirt
21.00
Gold Rush
22.00
Alaska: The Last Frontier
23.00
The Last Alaskans
00.00
Secret Space Escapes
01.00
Gold Rush
02.00
Alaska: The Last Frontier
03.00
Ultimate Survival
03.55
-04.45
Deadliest Catch
03.25
Monsters Inside Me
04.15
After the Attack
05.02
Wildest Europe
05.49
Pit Bulls & Parolees
06.36
Orangutan Island
07.00
Orangutan Island
07.25
The Lion Queen
08.15
Animal Cops Houston
09.10
Monsters Inside Me
10.05
After the Attack
11.00
Wildest Europe
11.55
Pit Bulls & Parolees
12.50
Killer Whales
13.45
Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
14.40
Crikey! It's the Irwins
15.35
Catching Monsters
16.30
The Lion Queen
17.25
Animal Cops Houston
18.20
Baby Panda's First Year
19.15
Pit Bulls & Parolees
20.10
Cat vs Dog
21.05
Wildest Europe
22.00
Catching Monsters
22.55
Pit Bulls & Parolees
23.50
Pit Bulls & Parolees
00.45
Cat vs Dog
01.40
Catching Monsters
02.35
Baby Panda's First Year
03.25
-04.15
Pit Bulls & Parolees
03.30
Xtreme Waterparks
04.00
Top Secret Swimming Holes
05.00
Bizarre Foods: Delicious Destinations
06.00
Mysteries at the Museum
07.00
House Hunters International
07.30
House Hunters International
08.00
House Hunters International
08.30
House Hunters International
09.00
Hotel Impossible
10.00
Texas Flip and Move
11.00
House Hunters International
11.30
House Hunters International
12.00
House Hunters International
12.30
House Hunters International
13.00
Going RV
13.30
Going RV
14.00
World's Greatest Motorcycle Rides
15.00
Going RV
15.30
Going RV
16.00
Mysteries at the Museum
17.00
Mysteries at the Museum
18.00
Bizarre Foods: Delicious Destinations
19.00
House Hunters International
19.30
House Hunters International
20.00
House Hunters International
20.30
House Hunters International
21.00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
22.00
Man v Food
22.30
Man v Food
23.00
Bizarre Foods: Delicious Destinations
23.30
Bizarre Foods: Delicious Destinations
00.00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
01.00
Mysteries at the Museum
02.00
World's Greatest Motorcycle Rides
03.00
Going RV
03.30
Going RV
04.00
-05.00
Mysteries at the Museum
03.59
Kid-e-Cats
04.09
Kid-e-Cats
04.14
Kid-e-Cats
04.19
Kid-e-Cats
04.25
Sunny Day
04.47
Shimmer ja Shine
05.09
Ritariprinsessa Nella
05.31
Blaze ja monsterikoneet
05.53
Blaze ja monsterikoneet
06.15
Paw Patrol
06.37
Rusty Rivets
07.00
Kid-e-Cats
07.09
Päivä, jolloin Henri tapasi...
07.17
Seikkailija Dora
07.42
Blaze ja monsterikoneet
08.06
Rusty Rivets
08.17
Paw Patrol
08.43
Top Wing
09.04
Ritariprinsessa Nella
09.18
Shimmer and Shine
09.34
Peppa Pig
09.40
Päivä, jolloin Henri tapasi...
09.45
Päivä, jolloin Henri tapasi...
09.52
Wallykazam
10.14
Paw Patrol
10.28
Sunny Day
10.52
Ritariprinsessa Nella
11.19
Shimmer ja Shine
11.42
Shimmer ja Shine
11.53
Kid-e-Cats
11.58
Kid-e-Cats
12.05
Kiva onnistuu!
12.16
Blaze ja monsterikoneet
12.40
Blaze ja monsterikoneet
13.05
Rusty Rivets
13.28
Bubble Guppies
13.52
Zack & Quack
14.17
Top Wing
14.42
Paw Patrol
15.08
Paw Patrol
15.34
Seikkailija Dora
15.56
Päivä, jolloin Henri tapasi...
16.01
Päivä, jolloin Henri tapasi...
16.07
Kid-e-Cats
16.12
Max & Meeri
16.34
Wallykazam
16.59
Shimmer and Shine
17.10
Shimmer ja Shine
17.23
Ritariprinsessa Nella
17.34
Kiva onnistuu!
17.48
Rusty Rivets
17.59
Paw Patrol
18.24
Blaze ja monsterikoneet
18.49
Top Wing
19.00
Top Wing
19.13
Zack & Quack
19.37
Shimmer ja Shine
20.02
Paw Patrol
20.28
Paw Patrol
20.50
Peppa Pig
20.55
Peppa Pig
21.00
Kiva onnistuu!
21.13
Wallykazam
21.39
Zack & Quack
22.02
Bubble Guppies
22.28
Top Wing
22.48
Janin ja Vuokon pieni valtakunta
22.59
Janin ja Vuokon pieni valtakunta
23.13
Shimmer ja Shine
23.38
Shimmer ja Shine
00.00
Umizoomi
00.23
Ritariprinsessa Nella
00.35
Paw Patrol
00.58
Rusty Rivets
01.20
Blaze ja monsterikoneet
01.42
Paw Patrol
02.03
Paw Patrol
02.25
Ritariprinsessa Nella
02.47
Ritariprinsessa Nella
03.09
Paw Patrol
03.31
Shimmer ja Shine
03.53
Kid-e-Cats
03.57
-04.00
Kid-e-Cats
Jääkiekon MM-kisojen TV-opas >
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Murdochin murhamysteerit
,
Simpsonit
,
Salatut elämät
,
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Jääkiekon MM
,
Utö
,
Salatut elämät: Pihlajasatu
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Farmi Suomi
,
Syyttäjä Imma Tataranni
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset