Sanakirja
Reseptit
Blogit
Vaihtoautot
Viihde
Tietovisat
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
28
Ma 28.11.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
05.55
Eränkävijät
06.25
Ylen aamu
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murhia ja kantrimusiikkia
10.45
Näin Norjassa
10.55
Pisara
11.00
Jumalanpalvelus
12.00
Papisto
12.30
Murha paratiisissa
13.25
Kohtalo johtaa meitä
IMDb
4.8
14.40
Arkistokuvia: Cabaret Kaivohuone
14.50
Uutisvuosi
15.00
Ylen aamun parhaat
15.55
Arto Nyberg
16.40
Yle Uutiset selkosuomeksi
16.45
Yle Oddasat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.04
Yle Uutiset alueeltasi
17.08
Murha paratiisissa
18.00
Yle Uutiset
18.21
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Laulava lihakauppias
19.48
Ajankuvia Tukholmasta
20.00
Mot
20.29
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Paratiisi
22.55
Oddasat
23.10
Prisma: Tsunami hetki hetkeltä
23.55
-00.24
Puoli seitsemän
LIVE
2
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 28.11.
06.53
Kuu ja minä
07.16
Neposen eläinystävät
07.21
Kuminakuja 19
07.28
Kirjainpeli
07.30
Robo ja riiviöt
07.35
Maltti ja Valtti
07.38
Ryhmä Hau
08.02
Nimipäiväonnittelu: 28.11.
08.04
Pikku Kakkonen
08.05
Galaxi
08.06
Tero hoitaa
08.18
Voihan Poni
08.29
Galaxi somessa
08.30
Unna Junná
08.44
Pikku perunat
08.50
Jumppahetki: Tasapaino ja voima
09.00
Arctic Air - rakkautta ilmassa
09.45
Uusi päivä
10.15
Alina idässä
10.45
McLeodin tyttäret
11.30
FIFAn jalkapallon MM 2022 studio
11.50
FIFAn jalkapallon MM 2022: CMR - SRB
14.00
FIFAn jalkapallon MM 2022 studio
14.10
FIFAn jalkapallon MM 2022 kooste
14.30
FIFAn jalkapallon MM 2022 studio
14.50
FIFAn jalkapallon MM 2022: KOR - GHA
17.00
FIFAn jalkapallon MM 2022 studio
17.10
FIFAn jalkapallon MM 2022 kooste
17.30
FIFAn jalkapallon MM 2022 studio
17.50
FIFAn jalkapallon MM 2022: BRA - SUI
20.00
FIFAn jalkapallon MM 2022 studio
20.30
Peltsin toinen luonto
21.00
Talvisota
21.55
Katkeamaton - Vauvavuosi
22.07
Katkeamaton - Vauvavuosi
22.25
Halt And Catch Fire
23.10
Bluesia Pieksämäen asemalla
23.30
-00.30
FIFAn jalkapallon MM 2022 kooste
LIVE
3
03.25
Kyllä nolottaa
04.00
Kyllä nolottaa
04.35
Kyllä nolottaa
05.10
Sukuni salat
06.15
Aamusää
06.25
Uutisaamu
07.00
Uutisaamu
08.00
Uutisaamu
09.10
Uutisaamu
09.30
Emmerdale
10.00
Kauniit ja rohkeat
10.30
Schitt's Creek
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Valitut Palat Collection
12.30
Next Level Chef
13.30
Kaaoksen kesyttäjät
14.30
MTV Uutiset Live
15.00
Jamien ja Jimmyn jouluerikoinen
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.55
Uutiset
17.04
Päivän sää
17.05
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Päivän sää
18.05
Viiden jälkeen erikoishaastattelu
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Vuoroin vieraissa Maria Veitola
20.30
MM-jalkapallostudio
20.50
FIFAn jalkapallon MM: Portugali - Uruguay
23.00
MM-jalkapallostudio
23.30
Hockey Night - Tien päällä
00.00
30 for 30 Series
01.45
Kaaoksen kesyttäjät
02.50
Sukuni salat
03.50
-04.53
First Dates Hotel
LIVE
4
06.00
CoComelon
06.25
Tuire ja Sateenkaarimaa
06.50
Pyjamasankarit
07.15
Smurffit
07.30
Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
07.55
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
08.10
LEGO Ninjago
08.25
Tara Duncan
08.40
Tobot Galaxy Detectives
09.00
Koti koiralle
10.00
Remppa vai muutto UK
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.55
Valitut Palat Collection
13.55
Remppa vai muutto UK
14.55
Rikkaiden & kuuluisien Beverly Hills
15.55
Annan herkulliset leivonnaiset
16.25
Annan herkulliset leivonnaiset
16.55
Onnenarpa
17.00
4D: Himohamstraajan sikolätti
18.00
Hauskat kotivideot
19.00
Korkeasaari
20.00
Suomen huutokauppakeisari
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Indiana Jones ja tuomion temppeli
IMDb
7.5
23.25
Rikkaat ja rahattomat
00.25
Leijonan luola USA
01.25
Narcos: Mexico
02.35
-03.35
4D: Tahdon syödä taloni
LIVE
5
08.10
Islannin pojat Isossa-Britanniassa
08.35
Erämaan armoilla
09.15
Taidekeräilijät
09.45
Talot huokuvat historiaa
10.43
Retkiruokaa islantilaisittain
11.00
Doobidoo
12.00
Historia: Kadonneiden maailmojen aarteet
13.00
24 tuntia Euroopassa
14.00
Tohtori Jack ja Mr. Nicholson
14.55
Tienraivaajat: Frances Glessner Lee
15.00
Historia: Kauneudenhoito kautta aikojen
15.50
Historiaa huonomuistisille
16.00
Milanon naisten paratiisi
16.40
Matematiikan taikaa
16.55
Pikku Kakkonen
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Älä tee aviorikosta
19.00
Kuin kaikki muut
19.29
Yle Nyheter TV-nytt
19.55
Spotlight
20.25
Kiitospäivän juhla Pricen veljesten tapaan
21.00
Efter Nio
22.00
Majakkamurha
22.40
Äidit väkivallan varjossa
23.10
-23.55
Erityinen kesä
LIVE
6
06.30
Teletapit
06.55
Muumilaakson tarinoita
07.20
Muumilaakson tarinoita
07.40
Ikku-Pikku Ritari
07.55
Ikku-Pikku Ritari
08.05
Daltonit
08.30
Paavo Pesusieni
09.00
Bob's Burgers
09.30
Valitut Palat Collection
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Neljän tähden illallinen
11.30
Neljän tähden illallinen
12.00
Moderni perhe
12.30
Salatut elämät
13.00
Mielensäpahoittaja - ennen kaikki oli paremmin
13.55
Pitääkö olla huolissaan klassikko
14.05
Penn & Teller: Naruta meitä
15.00
Stadi vs. Lande
16.00
Käräytyskamera
16.30
Käräytyskamera
17.00
Poliisit UK: Ajojahti
18.00
Suurmestari UK
19.00
Sometähtien sinkkuelämää
19.30
Simpsonit
20.00
Frendit
20.30
Frendit
21.00
Stadi vs. Lande
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Aliens - paluu
IMDb
8.4
01.35
Hockey Night - Tien päällä
02.10
Tilt Esports
02.20
ESPN dokumentti: Phi Slama Jama
04.00
-04.30
Score 2021
LIVE
7
03.25
Arktiset Vedet
04.00
Arktiset Vedet
04.30
Kova laki: Erikoisyksikkö
06.05
Rantatalon metsästäjät
06.30
Rantatalon metsästäjät
06.50
Kokkaushaaste
07.35
Joulun suuri leivontakilpailu
08.30
Asunnon metsästäjät
09.00
TV Shop
10.00
Asunnon metsästäjät
10.30
Rantatalon metsästäjät
11.05
Rantatalon metsästäjät
11.35
Kiinteistöveljekset
12.35
Joulun suuri leivontakilpailu
13.35
Kokkaushaaste
14.40
Ensitreffit ulkomailla
15.50
Building Off the Grid
16.50
Kiinteistöveljekset: Koti loppuelämäksi
17.55
Rakastaa, ei rakasta
18.45
Bianca Show
20.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
21.00
Kunniattomat paskiaiset
IMDb
8.3
00.25
Welcome to Marwen
IMDb
6.2
02.55
Ensitreffit ulkomailla
04.00
-04.55
Building Off the Grid
LIVE
8
09.00
Sami Kurosen makumatka Pohjois-Karjalassa
09.30
Sami Kurosen makumatka Pohjois-Karjalassa
10.00
Liv D: Aasialaiset ökyhäät
11.00
Huikeat kakkutaiturit
11.30
Huikeat kakkutaiturit
12.00
MasterChef Australia VIP
13.05
Toisenlaiset äidit
14.00
Liv D: Vaietut vaihdevuodet
15.00
Välimeren unelmakodit
16.00
Plus-kokoinen elämäni
17.00
Uusi elämä etelässä
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Rikkaiden & kuuluisien ökylomat
20.00
Remppa vai muutto Vancouver
21.00
Save The Date Suomi
22.00
Rikkaat ja rahattomat
23.00
Sinkkuillallinen
00.00
Remppa vai muutto Vancouver
01.00
Vieraissa Australia
02.10
-03.10
Uusi elämä etelässä
LIVE
9
02.25
Muinaiset avaruusoliot
04.05
Muinaiset avaruusoliot
09.00
4D: Pakko-oireen vankina
10.00
Leijonan luola USA
11.00
Australian rajalla
11.30
Australian rajalla
12.00
Australian rajalla
12.30
Rajavalvojat
13.00
4D: Apua, puolisoni kuorsaa!
14.30
Mysteerilaulajat - I Can See Your Voice Suomi
16.00
Nyt jos koskaan
17.00
Suomen huutokauppakeisari
18.00
Poliisit 2022
19.00
4D: Pakko-oireen vankina
20.00
Amerikan kovimmat keräilijät
21.00
Arman ja viidenkympin kriisi
22.00
Suomen Tulli rikosten jäljillä
23.00
Panttilainaamo
00.00
Burgerimiehet Pohjolassa
01.00
Australian rajalla
01.30
Australian rajalla
02.00
4D: Paisetohtorit
03.00
Poliisit
03.30
-04.00
Poliisit
LIVE
10
03.05
Alastomat selviytyjät extreme
05.10
Valmistuksen salat: Unelma-autot
06.15
Mystery Diners
06.35
Kullan sukeltajat
07.25
Alaskan erakot
08.20
Arvokaman etsijät
09.20
Bitchin' Rides
10.30
Yllätystuunaajat
11.35
Pontikankeittäjät
12.35
TV Shop
13.35
Mystery Diners
14.10
Mystery Diners
14.35
Kullan sukeltajat
15.50
Supertruckers
16.55
Romuautot rahaksi
18.05
Arktiset Vedet
18.30
Arktiset Vedet
19.00
Gold Rush: Freddy Dodge pelastaa kaivokset
19.55
Kilpa-autojen kuninkaat
20.25
Latela 2022
21.00
Bad Chad Customs
22.15
Alastomat selviytyjät extreme
00.10
Äärimmäinen matka
01.25
Hengenvaarallinen saalis
03.30
-04.35
Arvokaman etsijät
LIVE
11
03.30
Sisarvaimot
04.35
Sisarvaimot
06.10
Say Yes To The Dress: Britannia
06.35
Sisarvaimot
07.25
Apua, mikä tauti!
08.10
Hääpukuja kurvikkaille
09.00
90 päivää morsiamena: Jälkipyykki
10.05
Hengenvaarallisesti lihava
11.05
Hengenvaarallisesti lihava
12.15
Upea lihava elämäni
13.20
Pienten perhe
13.50
Say Yes To The Dress: Britannia
14.20
Kakkukuningas
14.55
90 päivää morsiamena: Jälkipyykki
15.55
Saitureiden säästövinkit
16.30
Saitureiden säästövinkit
17.05
Too Large
18.15
90 päivää morsiamena: Häiden jälkeen
19.50
Dr. Mercy
20.55
Tohtori Paise: Poksautustarinat
22.00
Bad Hair Day
23.05
Paiseklinikka
00.05
Tohtori Paise: Poksautustarinat
01.05
Apua, mikä tauti!
02.20
Seksileikeistä ensiapuun
03.25
-05.20
90 päivää morsiamena: Häiden jälkeen
12
03.50
Criminal Minds
04.30
Ihmemies MacGyver
05.35
Pelastajat Lappi
06.00
Bless the Harts
08.00
Huutokaupan metsästäjät
08.25
Miehen puolikkaat
09.25
Ensisilmäyksellä
09.55
Simpsonit
10.25
Simpsonit
10.55
Family Guy
11.25
Family Guy
11.55
Simpsonit
12.25
Miehen puolikkaat
12.55
Melkein MENSA
13.55
Kymppitonni
14.55
Ihmemies MacGyver
16.00
Miehen puolikkaat
16.30
Simpsonit
17.00
Simpsonit
17.30
Moderni perhe
18.00
Moderni perhe
18.30
Family Guy
19.00
Family Guy
19.30
Simpsonit
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
9-1-1: Lone Star
22.00
Miehen puolikkaat
22.30
Miehen puolikkaat
23.00
Miehen puolikkaat
23.30
Miehen puolikkaat
00.00
Family Guy
00.30
Family Guy
01.00
Simpsonit
01.30
Simpsonit
02.00
Criminal Minds: Beyond Borders
02.55
9-1-1: Lone Star
03.50
-04.35
Ihmemies MacGyver
LIVE
13
03.55
Koko Britannia leipoo
04.45
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
06.30
Valitut Palat Collection
07.00
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
The Savoy: kurkistus huippuhotelliin
11.00
The Real Housewives of Orange County
12.00
Emmerdale
12.30
Valitut Palat Collection
13.00
Jamie Oliver: Helpot arkiruoat
13.30
Jamie Oliver: Helpot arkiruoat
14.00
Gregg Wallace minilomalla
15.00
Uusi elämä etelässä
16.00
Lemmen viemää
17.00
Kaaoksen kesyttäjät
18.00
Britannian parhaat pienoismallit
19.00
Unohtumaton talviromanssi
IMDb
6.0
21.00
The Savoy: kurkistus huippuhotelliin
22.00
Botched: Mokatut kauneusleikkaukset
23.00
Kova laki
00.00
Wallander: Pilvilinna
IMDb
6.2
02.00
Kardashianit
02.55
Uusi elämä etelässä
03.55
-04.50
Koko Britannia leipoo
LIVE
14
12.35
Neljän tähden talkoot
13.00
Neljän tähden talkoot
13.25
Annan herkulliset leivonnaiset
13.50
Remppa vai muutto Australia
14.45
Martina ja hengenpelastajat
15.30
Tähtikokkien Bocuse d´Or
16.15
Suurin pudottaja Suomi
17.00
Puutarhan pelastajat
18.00
Remppa vai muutto: Lomakodit
19.00
Paratiisihotelli Norja
20.00
NCIS Rikostutkijat
21.00
Koskinen: Piripolkka
IMDb
7.0
22.55
Paratiisihotelli Norja
23.55
NCIS Rikostutkijat
00.55
100 Places to Be
01.00
-01.45
Blue Bloods
LIVE
15
03.25
Vaaralliset kehonrakentajat
04.25
Kadonneet
06.20
Mexico Life
06.40
Mexico Life
07.05
Nuoret äidit
07.50
Asunnon metsästäjät: Remontti
08.50
Caribbean Life
09.20
Caribbean Life
09.50
Restaurant: Impossible
10.50
90 päivää morsiamena
11.55
90 päivää morsiamena
12.55
Mexico Life
13.25
Mexico Life
13.55
TV Shop
14.55
Asunnon metsästäjät: Remontti
16.00
Houstonin eläinpoliisit
17.10
Kissa ja koira vastakkain
18.15
Remonttikisa
19.10
Lottovoittajan unelmakoti
19.35
Kiinteistöhuutokauppa
20.00
Bronxin eläintarha spesiaali
21.00
Murhaaja kotonani
22.05
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.10
Naked Attraction Suomi
23.45
Naked Attraction Suomi
00.10
Vaarallinen rakkaus
01.25
Murhaaja kotonani
02.35
Kova laki: Erikoisyksikkö
03.40
-04.40
Paholainen naapurissa
17
20
00.00
Cosmos: Mahdolliset maailmat
06.00
Vaarallisen valtatien pelastajat
06.45
Tonnikalan saalistajat: Pohjoinen vs Etelä
08.05
Rooman kadonneet aarteet
09.50
Australian rajalla
10.20
Australian rajalla
10.50
Hauskimmat eläinvideot
12.50
Tonnikalan saalistajat
13.50
Saari ilman lakeja
14.50
Science of Stupid
15.20
Science of Stupid
15.50
Egyptin kadonneet aarteet
16.55
Autojen ensiapu
17.55
Australian rajalla
18.25
Australian rajalla
19.00
Jimmy Chin ja vaaran viehätys
19.30
Jimmy Chin ja vaaran viehätys
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Autojen ensiapu
22.00
Ihmeelliset superautot
00.00
Äärimmäiset pelastustarinat
01.05
Autojen ensiapu
02.05
Ihmeelliset superautot
03.05
Lentoturmatutkinta
03.50
-04.09
Food Factory
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
09.00
Museirunda
09.30
Ståendefysio
10.00
Istumafysio
10.15
Muistikunto
10.30
Seisomafysio
11.00
Kauneimmat joululaulut
11.30
Turvallisesti kotona - Kodin paloturvallisuus
11.45
Vahvuusvartti
03.30
Ajankohtaista taivaasta
04.00
Martin ja Mirjan matkassa
04.30
Gary Hixson - Läheisyys Jeesuksen kanssa
05.00
Open Doors - Kristittyjen vainot tänään
05.15
Annukka Laineen kirkkotaide
05.40
Musiikkivideoita
05.45
Herra on minun turvani
06.00
Käännekohta
06.30
Jerusalemin vartijat
07.00
Raamattu puhuu sinulle
07.10
Kirje Filemonille
07.40
Jerusalem studio
08.10
Koputus
08.40
Armon kalliolla
09.00
Kids & Parents
09.20
Joululauluja Apan ja Erikan kotona
09.50
Uskoa ja uskallusta
10.40
Ylistysliike
10.45
Joulujamit
10.50
Kuka Jeesus on minulle
11.00
Rukouskoulu
11.15
Katselkaa Herran tekoja
11.30
Ajankohtaista taivaasta
12.00
Martin ja Mirjan matkassa
12.30
Gary Hixson - Läheisyys Jeesuksen kanssa
13.00
Open Doors - Kristittyjen vainot tänään
13.15
Annukka Laineen kirkkotaide
13.40
Musiikkivideoita
13.45
Herra on minun turvani
14.00
Käännekohta
14.30
Jerusalemin vartijat
15.00
Raamattu puhuu sinulle
15.10
Kirje Filemonille
15.40
Jerusalem studio
16.10
Koputus
16.40
Armon kalliolla
17.00
Suurvallat pelissä
17.55
Tosi on
18.15
Jippii -lasten raamattukoulu
18.30
Herätyksen läpimurto
19.00
Power Prayer
20.30
Lähi-itä aikajanalla
21.00
TV7 Israel News
21.15
Voimaa Sanasta
21.30
Herra on minun turvani
21.45
Signaali sydämiin
21.55
Timo Kuutti & band
22.00
Come Home
22.30
Passion for Jesus
23.00
Pyhä Henki tänään
23.30
Askelmerkit herätykseen
00.00
Christian World News
00.30
Love Israel - Baruch Korman
01.00
Suurvallat pelissä
01.55
Tosi on
02.15
Jippii -lasten raamattukoulu
02.30
Herätyksen läpimurto
03.00
-04.30
Power Prayer
03.00
Uutisikkuna
07.00
Ykkösaamu
07.40
Flinkkilä & Kellomäki
08.30
Ykkösaamu
12.50
Jumppahetki: Tasapaino ja voima
13.00
Kohtalo johtaa meitä
IMDb
4.8
14.15
Ylen aamun parhaat
16.00
Nimipäiväonnittelu: 28.11.
16.01
Neposen eläinystävät
16.07
Unna Junná
16.21
Kirjainpeli
17.00
Uusi päivä
17.30
Eränkävijät
18.00
Alina idässä
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Mot
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
Arto Nyberg
20.45
Peltsin toinen luonto
21.15
Katkeamaton - Vauvavuosi
21.27
Katkeamaton - Vauvavuosi
03.00
-07.00
Uutisikkuna
06.30
YleX Aamu: Poikelus, Pehkonen ja Parikka striimi
06.55
X3M Live: X3M Morgon
11.00
X3M Live: Supernova
11.50
Kamerun - Serbien (svenskt referat)
11.50
Kamerun - Serbia, taktinen kuvakulma
11.50
Kamerun - Serbia (4K)
13.30
Lennot Jyväskylästä alkavat jälleen - onko niille kysyntää?
14.00
X3M Live: X3M Eftermiddag
14.50
Sydkorea - Ghana (svenskt referat)
14.50
Etelä-Korea - Ghana, taktinen kuvakulma
14.50
Etelä-Korea - Ghana (4K)
17.50
Brasilien - Schweiz (svenskt referat)
17.50
Brasilia - Sveitsi, taktinen kuvakulma
17.50
Brasilia - Sveitsi (4K)
00.00
-01.50
Portugali - Uruguay
03.15
NFL: Philadelphia Eagles - Green Bay Packers
18.00
Ravit
20.30
FIFAn jalkapallon MM: Portugali - Uruguay
03.10
-06.40
NFL: Indianapolis Colts - Pittsburgh Steelers
18.00
TotoTV: Toto65 Magic Monday: Joensuu ja Teivo
12.00
L.Brecel - Patrick
13.20
TotoTV: Eskilstuna Ruotsi
14.50
TotoTV: Vincennes Ranska
16.52
TotoTV: Pont De Vivaux Ranska
17.00
Tennis: Jessika Ponchet - Katrina Scott
17.00
Snooker: John Higgins - Anthony Hamilton
18.30
Tennis: Jessika Ponchet - Katrina Scott
18.30
Tennis: Rebecca Peterson - Arantxa Rus
19.19
TotoTV: Halmstad Ruotsi
19.30
TotoTV: Orkla Norja
19.46
TotoTV: Magic Monday Suomi
20.00
Tennis: Sara Errani - Sabine Lisicki
21.00
R.O'Sullivan - B.Langning
21.00
-01.00
R.Milkins - S.Carrington
23.00
World Padel Tour: Meksiko Open
02.05
NHL: Chicago - Winnipeg
02.05
NHL: Chicago - Winnipeg
03.05
NHL: San Jose - Vancouver
03.05
NHL: Anaheim - Seattle
03.05
NHL: San Jose - Vancouver
03.05
NHL: Anaheim - Seattle
05.35
NHL: Los Angeles - Ottawa
05.35
NHL: Los Angeles - Ottawa
13.45
NHL: NHL On The Fly
21.10
FA Cup: Arvontatilaisuus
23.00
Premier Padel: Premier Padel Monterrey
02.05
NHL: Columbus - Vegas
02.05
NHL: Detroit - Toronto
02.05
NHL: Buffalo - Tampa Bay
02.05
NHL: Columbus - Vegas
02.05
NHL: Detroit - Toronto
02.05
NHL: Buffalo - Tampa Bay
02.05
NHL: NY Rangers - New Jersey
02.05
NHL: NY Rangers - New Jersey
03.05
NHL: St. Louis - Dallas
03.05
-06.15
NHL: St. Louis - Dallas
03.15
NFL: Philadelphia Eagles - Green Bay Packers
06.40
MTV Uutiset Live
14.00
Ottelukoosteet: Ottelukooste Japani - Costa Rica
14.10
Mestis: Hokki - RoKi
16.20
Liiga: Ilves - Pelicans
18.05
Liiga: HIFK - Kärpät
19.55
Hockey Night tien päällä: Hockey Night - Tien päällä
20.20
Ottelukoosteet: Ottelukooste Belgia - Marokko
20.30
MM-jalkapallostudio
20.50
FIFAn jalkapallon MM: Portugali - Uruguay
23.00
MM-jalkapallostudio
23.30
Extreme E: Uruguayn semifinaalit
01.05
Extreme E: Uruguayn osakilpailu
03.10
-06.40
NFL: Indianapolis Colts - Pittsburgh Steelers
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
World Triathlon Championship Series
16.40
Mestis: FPS - K-Espoo
18.35
Ottelukoosteet: Ottelukooste Kroatia - Kanada
18.45
FIFAn jalkapallon MM: Japani - Costa Rica
20.35
Liiga: Jukurit - JYP
22.25
Ottelukoosteet: Ottelukooste Belgia - Marokko
22.35
Motorsport Mundial
23.00
NFL GameDay
23.30
NFL Highlights
00.50
-01.00
Ottelukoosteet: Ottelukooste Japani - Costa Rica
06.00
MTV Uutiset Live
17.00
Crosskart SM-sarja: Kausikooste
17.40
NFL Extra
18.00
Ravit
21.00
NFL: Tennessee Titans - Cincinnati Bengals
23.10
Red Bull läpimurto: Red Bull Läpimurto
23.30
La Liga World
00.00
-06.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
12.30
FIFAn jalkapallon MM: Ranska - Tanska
14.15
FIFAn jalkapallon MM: Kroatia - Kanada
16.10
FIFAn jalkapallon MM: Belgia - Marokko
18.00
Ravit
21.00
Pahan väri
21.40
Pahan väri
22.30
Onnela
22.50
Ottelukoosteet: Ottelukooste Kroatia - Kanada
23.00
Liiga: Ilves - SaiPa
00.40
Ottelukoosteet: Ottelukooste Hollanti - Ecuador
00.50
-01.00
Ottelukoosteet: Ottelukooste Portugali - Ghana
06.00
Muumilaakson tarinoita
06.25
Muumilaakson tarinoita
06.50
Muumien maailma
07.05
Teletapit
07.30
Teletapit
07.55
Ikku-Pikku Ritari
08.07
Monchhichi
08.19
Monchhichi
08.31
Palomies Sami
08.41
Palomies Sami
08.51
Denver
09.06
Denver
09.20
Puuha-Pete
09.30
Muumilaakson tarinoita
09.55
Muumilaakson tarinoita
10.20
Teletapit
10.45
Teletapit
11.10
Puuha-Pete
11.20
Zig & Sharko
11.29
Zig & Sharko
11.38
Ikku-Pikku Ritari
11.50
Ikku-Pikku Ritari
12.02
Denver
12.14
Denver
12.27
Palomies Sami
12.39
Palomies Sami
12.50
Muumilaakson tarinoita
13.15
Muumilaakson tarinoita
13.40
Ikku-Pikku Ritari
13.55
Ikku-Pikku Ritari
14.09
Puuha-Pete
14.20
Puuha-Pete
14.31
Palomies Sami
14.42
Zig & Sharko
14.53
Zig & Sharko
15.05
Professori Balthazar
15.15
Taskuvaari
15.30
Denver
15.43
Denver
15.58
Denver
16.13
Alvin ja pikkuoravat
16.27
Alvin ja pikkuoravat
16.39
Alvin ja pikkuoravat
16.51
Trollz
17.16
Trollz
17.41
Daltonit
18.06
Daltonit
18.30
Taskuvaari
18.43
Rastahiiri
18.57
Rastahiiri
19.11
Lucky Luken uudet seikkailut
19.35
Trollz
02.50
Rajaton
IMDb
7.4
04.30
Junakytät
IMDb
5.7
06.20
Red
IMDb
7.0
08.10
Penguin Bloom
IMDb
6.8
09.45
Ted - För kärlekens skull
11.40
Glada hälsningar från Missångerträsk
IMDb
5.1
13.10
Kauhuagentti Nelli Rapp
IMDb
5.9
14.40
A Hard Day's Night – Rankan päivän ilta
IMDb
7.6
16.05
Ennio: The Maestro
IMDb
8.4
18.35
Margareeta: Pohjolan kuningatar
IMDb
6.7
20.35
A Glenbrooke Christmas
IMDb
6.6
22.00
Pimeyden talli
22.45
Beck: Itkevä poliisi (46)
IMDb
6.2
00.15
Leon
IMDb
8.5
02.20
Breaking News in Yuba County
IMDb
5.7
04.00
-05.56
Slummien miljonääri
IMDb
7.1
03.35
Ramy
04.20
On Set
04.45
On Set
05.15
The First
06.15
On Set
06.45
Bert (dubattu suomeksi)
07.10
Bert (dubattu suomeksi)
07.30
Lasse-Maijan etsivätoimisto
08.20
Hank Zipzer
08.45
Hank Zipzer
09.10
Pidätä henkeä!
09.30
Likea
09.50
Likea
10.10
Searching for Michael Jackson's Zoo
11.05
Star File
11.15
Bomb Girls
12.45
Rouvat ryöstäjinä
13.35
Rouvat ryöstäjinä
14.20
Schitt's Creek
14.45
Schitt's Creek
15.05
Schitt's Creek
15.30
Downton Abbey
16.20
Downton Abbey
17.35
Solsidan - onnea onkimassa
17.55
Solsidan - onnea onkimassa
18.20
H2O
18.45
H2O
19.10
Ronja Ryövärintytär
19.40
Opiskelijakämppä
20.00
Opiskelijakämppä
20.25
Yellowstone
21.15
Bomb Girls
22.00
Chucky
22.45
Bloodlands
23.45
Bloodlands
00.45
Blood
01.30
Blood
02.20
The Adulterer
03.10
The Adulterer
04.00
-04.55
Spanish Princess
03.20
Enkelten talo - toinen kesä
IMDb
5.4
05.35
Från och med Herr Gunnar Papphammar
IMDb
6.4
06.25
Saariston lasten suuri seikkailu
IMDb
6.4
08.00
Peppi seitsemällä merellä
IMDb
6.8
09.35
Cornelis
IMDb
6.3
11.15
Kronblom : Hans liv och leverne
IMDb
4.1
12.55
Black Jack
14.45
91 Karlsson
IMDb
4.6
16.15
Vaahteramäen Eemeli ja Iida
IMDb
5.8
17.15
Marikki
IMDb
6.4
18.35
Ritsakauppias
IMDb
6.5
20.15
Täältä tullaan tulevaisuus
IMDb
5.2
22.00
Uusi maa
IMDb
7.3
00.10
Mansikkapaikka
IMDb
8.1
01.40
Koskenhaltija soittaa
03.20
-05.25
Rahalla saa - Luksuselämää
04.00
Pig
05.50
The Green Knight
08.00
Spider-Man: No Way Home
10.25
Tavallinen ruotsalainen
12.00
American Underdog
14.00
Here Today
16.00
Dream Horse
18.00
Hold My Hand
19.50
The Green Knight
22.00
Resident Evil: Welcome to Raccoon City
00.00
Mayday
02.00
Nine Bullets
03.50
-05.32
Resident Evil: Welcome to Raccoon City
03.20
Warning
05.00
Kick-Ass
07.00
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull
09.00
Maailmojen sota
10.55
Harold & Kumar 2: Pako Guantanamosta
12.35
The Great Wall
14.25
World Trade Center
16.35
The Amazing Spider-Man 2
19.00
A Most Wanted Man
21.00
Kick-Ass
23.00
Warning
01.00
The Bourne Supremacy
03.00
-04.37
The House Next Door: Meet the Blacks 2
03.00
A Chestnut Family Christmas
05.00
A Godwink Christmas: Miracle of Love
07.00
A Puppy for Christmas
09.00
Under the Christmas Tree
11.00
Snowmance
13.00
12 Pups of Christmas
15.00
A Christmas Crush
17.00
A Christmas Kiss
19.00
A Christmas Movie Christmas
21.00
A Godwink Christmas: Miracle of Love
23.00
A Chestnut Family Christmas
01.00
Another Christmas Coincidence
03.00
-04.21
A Christmas Comeback
04.00
Everybody's Fine
06.00
Madagascar 3
08.00
Madagascar
10.00
Angry Birds - elokuva
12.00
Barbie: Helmiprinsessa
14.00
Näin koulutat lohikäärmeesi
16.00
Emoji-elokuva
18.00
Smurffit 2
20.00
Madagascar 3
22.00
13 ja risat
00.00
Everybody's Fine
02.00
Friends with Kids
04.00
-05.31
Mr. Right
10.00
NHL Anaheim Ducks - Seattle Kraken
12.00
NHL Colorado Avalanche - Dallas Stars
14.00
Trans World Sport
15.00
Koripallon Euroliiga Baskonia Vitoria - Zalgiris
17.00
Koripallon Euroliiga Olympiacos - ALBA Berlin
19.00
NHL Colorado Avalanche - Dallas Stars
21.00
NHL Anaheim Ducks - Seattle Kraken
23.00
-00.00
NHL On The Fly
02.05
NHL Chicago Blackhawks - Minnesota Wild
05.35
NHL Los Angeles Kings - Ottawa Senators
10.00
NHL Chicago Blackhawks - Minnesota Wild
12.00
NHL Los Angeles Kings - Ottawa Senators
14.00
NHL On The Fly
15.00
NHL Minnesota Wild - Arizona Coyotes
17.00
NHL Chicago Blackhawks - Minnesota Wild
19.00
NHL On The Fly
20.00
NHL Los Angeles Kings - Ottawa Senators
22.00
NHL Minnesota Wild - Arizona Coyotes
02.05
-05.30
NHL Columbus Blue Jackets - Vegas Golden Knights
03.05
NHL Anaheim Ducks - Seattle Kraken
12.00
Valioliiga Chelsea - Tottenham
14.00
Valioliiga Manchester United - Liverpool
16.00
Valioliiga: Premier League Review
17.00
Valioliiga: Premier League Review
18.00
Valioliiga: Premier League Stories Espanja
18.30
Valioliiga-retro Liverpool - Sheffield Wednesday 99/00
20.30
FA Cup: Highlights Show 2. kierros
21.00
Bundesliiga: Bundesliga Highlights 1. kierros
22.00
Bundesliiga: Bundesliga Highlights 2. kierros
23.00
Bundesliiga: Bundesliga Highlights 3. kierros
03.05
-06.30
NHL St. Louis Blues - Dallas Stars
23.00
World Padel Tour Mexico Open
04.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
13.00
World Padel Tour Mexico Open
18.00
Bundesliiga Bayern München - Leverkusen
20.00
Valioliiga Arsenal - Tottenham
22.00
Bundesliga highlights
23.00
EFL Championship Highlights
23.30
PL Stories
00.00
NHL Chicago Blackhawks - Winnipeg Jets
02.00
-07.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
11.00
RedBull TV
19.45
Tanskan Superliiga AC Horsens - Lyngby
22.00
-00.15
Valioliiga Brentford - Manchester United
10.00
DP World Tour Joburg Open - 4. kierros
15.10
DP World Tour Fortinet Australian PGA Championship - 4. kierros
19.00
DP World Tour Joburg Open - 4. kierros
00.00
PGA Cup 2022 Highlights
01.00
Legends Tour Highlights Italian Senior Open
02.00
-03.00
Stjernegolf 2022
02.05
NHL Chicago Blackhawks - Winnipeg Jets
05.35
NHL Los Angeles Kings - Ottawa Senators
11.45
NHL San Jose Sharks - Vancouver Canucks
13.45
NHL On The Fly
14.45
NHL Chicago Blackhawks - Winnipeg Jets
16.45
Maastohiihdon maailmancup Sprintti, perinteinen - Prologi (N/M)
18.15
Maastohiihdon maailmancup Sprintti, perinteinen (N/M)
19.55
Maastohiihdon maailmancup 10 km, perinteinen (N)
21.00
NHL Minnesota Wild - Arizona Coyotes
23.00
NHL On The Fly
00.00
NHL Los Angeles Kings - Ottawa Senators
02.05
-05.00
NHL Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs
03.05
NHL San Jose Sharks - Vancouver Canucks
13.30
Valioliiga Crystal Palace - Arsenal
15.30
Valioliiga Fulham - Liverpool
17.30
Valioliiga Tottenham - Southampton
19.30
Naisten Bundesliiga Köln - Wolfsburg
21.30
Damallsvenskan BP - IK Uppsala
00.00
Bundesliiga Eintracht Frankfurt - Bayern München
02.05
-05.00
NHL New York Rangers - New Jersey Devils
13.00
EFL Championship Huddersfield - Burnley
15.00
Bundesliiga Stuttgart - Leipzig
17.00
Damallsvenskan BP - IK Uppsala
19.00
Naisten Bundesliiga Bayern München - Essen
21.00
Valioliiga Leeds - Wolverhampton
23.00
-01.00
EFL Cup Charlton - Queens Park Rangers
03.35
Australian kullankaivajat 311
04.20
Australian kullankaivajat 312
05.05
Australian kullankaivajat 313
05.50
Australian kullankaivajat 501
06.35
Jade Fever Rekan ja huonon onnen välissä
07.05
Hirviöiden jäljillä Jättiläisten nuottasota
07.55
Jokihirviöt Alaskan kylmän veden tappaja
08.45
Takamaiden rekankuljettajat 313
09.30
Takamaiden rekankuljettajat 401
10.15
Australian kullankaivajat 717
11.00
Australian kullankaivajat 718
11.45
Jade Fever Kaupantekijä
12.10
Jade Fever Kaupat vai ei?
12.35
Raskaan kaluston pelastustoimi Hypätään mukaan
13.20
Sin City Motors Ojakaivuri
14.10
Sin City Motors Franken-rod
15.00
Sin City Motors B-mallin taisto
15.50
Australian kullankaivajat 716
16.35
Australian kullankaivajat 717
17.20
Romuautot kiertoon Triumph Herald
18.05
Ratkaiseva rakennusvirhe 307
18.55
Jättirakennukset Maailman suurin kirkko
19.40
Romuautot kiertoon Audi 1
20.30
Kovimmat hinaajat 103
21.15
Australian kullankaivajat 712
22.00
Takamaiden rekankuljettajat 507
22.45
Takamaiden rekankuljettajat 508
23.30
Australian kullankaivajat 711
00.15
Australian kullankaivajat 712
01.00
Takamaiden kuljettajat Pitkä matka kotiin
01.40
Takamaiden kuljettajat Verta, hikeä ja kyyneleitä
02.25
Takamaiden kuljettajat Kova työ, kovat huvit
03.10
Takamaiden kuljettajat Maailmanloppu
03.55
-04.40
Takamaiden kuljettajat Kitkerä viesti
03.45
Troijalaisten kadotetut kaupungit Rauniot
04.30
Troijalaisten kadotetut kaupungit Sota
05.15
Troijan hevosen arvoitus
06.10
Museoiden salaisuudet Versailles'n linna
07.00
Wicked Inventions 222
07.35
Koodinmurtajat Ihmiskoodi
08.35
Myytit: Ihmiskunnan mahtavat myytit Koimiestä etsimässä
09.40
Grace Kellyn kadonneet miljoonat
10.40
Kuninkaalliset: tiukasti kruunussa kiinni Kapinallinen prinsessa
11.40
Natsi-Saksan kadotetut kotivideot 102
12.40
Eturintamat Hill 112
13.45
Neandertalilaisten tuho 102
14.50
Troijalaisten kadotetut kaupungit Rauniot
15.45
Troijalaisten kadotetut kaupungit Sota
16.40
Troijan hevosen arvoitus
17.45
Kuninkaalliset: tiukasti kruunussa kiinni Normaalia etsimässä
18.45
Verirahat: Natsien taloushallinnon sisällä Miten soditaan ilman rahaa?
19.45
Eturintamat Bastogne
20.50
Keltit: Verta, rautaa ja uhrauksia 101
22.00
Natsien salaiset kansiot Natsit huumeissa
23.05
Natsien sotakoneiston salaisuudet 104
00.05
Natsi-Saksan kadotetut kotivideot 101
01.05
Verirahat: Natsien taloushallinnon sisällä Miten soditaan ilman rahaa?
02.05
Eturintamat Bastogne
03.05
-04.05
Keltit: Verta, rautaa ja uhrauksia 101
03.45
Yorkshiren eläinlääkäri 1001
04.30
Yorkshiren eläinlääkäri 707
05.15
Villihevosten kannoilla Ottakaa kiinni!
06.00
Villit selviytymistaidot Elämää pienoiskoossa
07.00
Villikarhut Houdini-karhu
07.20
Luonnollinen maailma - Jaguaarit - Brasilian superkissat
08.10
Nigel Marven: Villi Keski-Amerikka Villi Panama
09.00
Maailman kauneimmat maisemat Mekong
09.50
Amerikan villit vuodenajat Kevät
10.40
Galapagos Alkuperä
11.30
Nigel Marven: Villi Keski-Amerikka Villi Costa Rica
12.20
Escobarin virtahepojen jäljillä
13.15
Villi latinalainen Amerikka Tasangot
14.05
Eläinodysseijat
15.00
Jokihirviöt Meren salaisuudet
15.50
Jokihirviöt Kolumbian viiltäjä
16.40
Eläinodysseijat
17.45
Villi latinalainen Amerikka Tasangot
18.35
Escobarin virtahepojen jäljillä
19.30
Nigel Marven: Villi Keski-Amerikka Villi Costa Rica
20.20
Jokihirviöt Amazon-joen Titanic
21.10
Jokihirviöt Ihmissyöjäpeto
22.00
Villi latinalainen Amerikka Karibia
23.00
Nigel Marven: Villi Keski-Amerikka Villi Costa Rica
23.50
Jokihirviöt Kolumbian viiltäjä
00.40
Jokihirviöt Ihmissyöjäpeto
01.30
Villihevosten kannoilla Rautahermot
02.15
Dominic Monaahan ja villi luonto Titicaca-järven vesisammakko
03.00
Isoimmat & pahimmat Villihevoset: Vapaita kulkemaan
03.45
-04.30
Yorkshiren eläinlääkäri 1002
03.47
Snooker: UK Championship
04.39
Uutiset
04.44
Snooker: UK Championship
06.22
Purjehdus: Route Du Rhum
07.00
Ratapyöräily: Champions League, Mallorca
08.41
Ratsastus: Maailmancup, Las Vegas
10.02
Voimanosto: MM-kisat, Viborg
11.42
Voimanosto: MM-kisat, Viborg
13.01
Freestylehiihto: Maailmancup, Stubai
14.45
Snooker: Scottish Open
19.13
Superbike: MM-sarja Australia
19.40
Voimanosto: MM-kisat, Viborg
20.37
Uutiset
20.45
Snooker: Scottish Open
00.54
The Minute
00.57
Cyclo-cross: Superprestige, Niel
01.48
Cyclo-cross: Superprestige, Niel
02.36
Uutiset
02.41
-04.21
Golf: PGA Tour, RSM Classic
03.49
Golf: PGA Tour, RSM Classic
04.45
Golf: PGA Tour, RSM Classic
06.20
Discovery Golf
07.00
Golf: PGA Tour, RSM Classic
08.55
Snooker: UK Championship
10.24
Snooker: UK Championship
11.56
Ratapyöräily: Champions League, Mallorca
13.54
Laskuvarjourheilu: Stratos
14.55
Ratapyöräily: Champions League, Saint Quentin En Yvelines
16.48
Kausikatsaus: Speedway Grand Prix
18.00
Curling: EM-kisat Östersund
18.58
Vakioautot: Maailmancup Jedda
19.31
Vakioautot: Maailmancup Jedda
20.02
Vakioautot: Maailmancup Jedda
21.00
Breakdance: BC One, New York
22.02
Ratapyöräily: Champions League, Saint Quentin En Yvelines
22.57
The Minute
23.00
Curling: EM-kisat Östersund
01.09
Uutiset
01.13
Freestylehiihto: Maailmancup, Stubai
03.12
-05.17
Kiipeilyurheilu: Maailmancup Morioka
07.00
Amerikan villit maat: Grand Canyonin syvyyksiin
07.25
Uskomattomat eläimet: Norsut ja orangit
07.51
Uskomattomat eläimet: Siat ja koirat
08.16
Hain hampaissa -kooste: Meksikonlahden revanssi
09.02
Haiden kuukausi
09.47
Legadema-leopardin tarina
10.34
Safari Liven
11.20
Hain hampaissa -kooste: Meksikonlahden revanssi
12.05
Haiden kuukausi
12.50
Tanganjikajärvi: Afrikan sininen sydän
13.37
Legadema-leopardin tarina
14.23
Hiekkaa syövät hait
15.08
Haihälytys: Valkohai vs. häkki
15.53
Safari Liven
16.40
Afrikan vaarallisimmat: Etsi ja tuhoa
17.26
Uskomaton eläinlääkäri Pol: Villi ja märkä
18.14
Maailman kuolettavimmat käärmeet: Afrikka
19.00
Tohtori Olen villi luonto: Lohikäärmeen jalat
19.42
Legadema-leopardin tarina
20.27
Preerikoiden kartano: Olipa kerran New Mexicossa
20.49
Afrikan vaarallisimmat: Etsi ja tuhoa
21.33
Tohtori Olen villi luonto: Lohikäärmeen jalat
22.16
Uskomaton eläinlääkäri Pol: Polin täydeltä vauvoja
23.00
Tri K:n eksoottiset eläimet: Viiriäinen lopussa seisoo
23.46
Maailman kuolettavimmat käärmeet: Afrikka
00.32
-07.00
Tohtori Olen villi luonto: Lohikäärmeen jalat
03.20
Salvage Hunters
04.25
Salvage Hunters
05.30
How It's Made
06.00
How It's Made: Dream Cars
06.25
Treehouse Masters
07.15
Building Off The Grid
08.10
How Do They Do It?
08.40
How Do They Do It?
09.10
Wheeler Dealers
10.15
Bad Chad Customs
11.20
Deadliest Catch
12.25
Homestead Rescue
13.30
Homestead Rescue
14.35
How Do They Do It?
15.10
How Do They Do It?
15.40
Salvage Hunters
16.50
Salvage Hunters
18.00
Wheeler Dealers
19.00
Wheeler Dealers
20.00
Kindig Customs
21.00
Kindig Customs
22.00
Faster With Finnegan
23.00
The Last Alaskans
00.00
Naked And Afraid
01.10
Kindig Customs
02.15
Faster With Finnegan
03.20
-04.25
Expedition X
03.48
How Do They Do It?
04.12
How Do They Do It?
04.36
How Do They Do It?
05.00
How Do They Do It?
05.24
How It's Made
05.48
How It's Made
06.12
How It's Made
06.36
How It's Made
07.00
How It's Made
07.24
How It's Made
07.48
How It's Made
08.12
How It's Made
08.36
How It's Made
09.00
NASA's Unexplained Files
09.48
NASA's Unexplained Files
10.36
NASA's Unexplained Files
11.24
Richard Hammond's Big
12.12
Extreme Engineering
13.00
How to Build... Everything
13.24
How to Build... Everything
13.50
How to Build... Everything
14.14
How to Build... Everything
14.38
How to Build... Everything
15.02
How to Build... Everything
15.26
Cooper's Treasure
16.14
Cooper's Treasure
17.02
Morgan Freeman's Through The Wormhole
17.50
Morgan Freeman's Through The Wormhole
18.40
Morgan Freeman's Through The Wormhole
19.30
How It's Made
19.55
How It's Made
20.20
How It's Made
20.45
How It's Made
21.10
How It's Made
21.35
How It's Made
22.00
How the Universe Works
22.50
How the Universe Works
23.40
Contact
00.30
Contact
01.20
How the Universe Works
02.10
Morgan Freeman's Through The Wormhole
03.00
Morgan Freeman's Through The Wormhole
03.48
-04.36
Expedition Unknown
03.00
Murder Shift
04.00
Web of Lies
05.00
Murder Chose Me
06.00
Murder Chose Me
07.00
Betrayed
08.00
Betrayed
09.00
James Patterson's Murder Is Forever
10.00
James Patterson's Murder Is Forever
11.00
Dead Reckoning
12.00
Dead Reckoning
13.00
Forbidden: Dying for Love
14.00
Forbidden: Dying for Love
15.00
In Pursuit With John Walsh
16.00
In Pursuit With John Walsh
17.00
Living A Nightmare
18.00
Living A Nightmare
19.00
True Crime with Aphrodite Jones
20.00
True Crime with Aphrodite Jones
21.00
In Pursuit With John Walsh
22.00
American Monster
23.00
Reasonable Doubt
00.00
Six Degrees Of Murder
01.00
Six Degrees Of Murder
02.00
Web of Lies
03.00
Web of Lies
04.00
-05.00
True Crime with Aphrodite Jones
03.15
Wildest Islands Of Indonesia
04.00
Wildest Europe
04.45
Homestead Rescue
05.30
The Pool Master
06.15
Life at Vet University
07.00
My Cat From Hell
07.50
Pit Bulls & Parolees
08.40
Homestead Rescue
09.30
The Pool Master
10.25
Life at Vet University
11.20
Pit Bulls & Parolees
12.15
Homestead Rescue
13.10
The Pool Master
14.05
Life at Vet University
15.00
The Pool Master
16.00
Life at Vet University
17.00
Pit Bulls & Parolees
18.00
Homestead Rescue
19.00
The Pool Master
20.00
Life at Vet University
21.00
Great White Appetite
22.00
Man-Eating Super Snake
23.00
Alaskan Bush People
00.00
Coyote Peterson: Brave the Wild
00.30
Coyote Peterson: Brave the Wild
01.00
Tanked
01.45
Alaskan Bush People
02.30
Life at Vet University
03.15
Coyote Peterson: Brave the Wild
03.38
Coyote Peterson: Brave the Wild
04.00
-04.45
Tanked
03.00
Paranormal Declassified
04.00
Ghosts Of Morgan City
05.00
Ghosts Of Morgan City
06.00
Codes and Conspiracies
07.00
Mysteries At The Museum
08.00
Mysteries At The Museum
09.00
Aliens In Alaska
10.00
Ice Cold Gold
11.00
Mummies Unwrapped
12.00
Alien Highway
13.00
Expedition Unknown
14.00
Mysteries At The Museum
15.00
Mysteries At The Museum
16.00
Aliens In Alaska
17.00
Ice Cold Gold
18.00
Mummies Unwrapped
19.00
Alien Highway
20.00
Expedition Unknown
21.00
NASA's Unexplained Files
22.00
These Woods Are Haunted
23.00
Haunted Towns
00.00
Paranormal Lockdown
01.00
Paranormal Lockdown
02.00
The Alaska Triangle
03.00
The Alaska Triangle
04.00
-05.00
Ghosts Of Morgan City
03.45
Sport Today
04.00
BBC World News
04.30
Asia Business Report
04.45
Sport Today
04.55
Click
05.00
BBC World News
05.30
Tba
06.00
BBC World News
06.30
HARDtalk
07.00
BBC World News
07.30
World Business Report
08.00
BBC World News
08.30
World Business Report
08.55
Click
09.00
BBC World News
09.30
BBC World News
09.45
World Business Report
09.55
Click
10.00
BBC World News
10.30
Talking Business
11.00
BBC World News
11.30
HARDtalk
12.00
BBC News
13.00
Live With Lucy Hockings
13.30
World Business Report
13.45
Sport Today
13.55
Click
14.00
Live With Lucy Hockings
14.30
Live With Lucy Hockings
14.55
Click
15.00
Impact with Yalda Hakim
15.30
Impact with Yalda Hakim
16.00
Impact with Yalda Hakim
16.30
World Business Report
16.45
Sport Today
16.55
Click
17.00
Impact with Yalda Hakim
17.30
HARDtalk
18.00
Global with Matthew Amroliwala
18.30
Global with Matthew Amroliwala
19.00
Global with Matthew Amroliwala
19.30
Focus on Africa
20.00
Global with Matthew Amroliwala
20.30
HARDtalk
21.00
Outside Source
21.30
Outside Source
22.00
Outside Source
22.30
Sport Today
22.55
Click
23.00
Context
23.30
Context
00.00
BBC World News America
00.30
Asia Business Report
00.45
Sport Today
00.55
Click
01.00
Newsday
01.30
Asia Business Report
01.45
Sport Today
02.00
Newsday
02.30
Asia Business Report
02.45
Sport Today
03.00
Newsday
03.30
Asia Business Report
03.45
Sport Today
04.00
-04.30
BBC World News
03.50
Ridiculousness
04.10
Night Videos
07.00
MTV Breakfast Club
10.30
Teen Mom Family Reunion
11.10
Teen Mom Family Reunion
11.55
Teen Mom Family Reunion
12.35
Teen Mom Family Reunion
13.20
Siesta Key
14.05
Siesta Key
14.45
Catfish: The TV Show
15.30
Catfish: The TV Show
16.15
Catfish: The TV Show
17.20
Ridiculousness
17.45
Ridiculousness
18.10
Ridiculousness
18.35
Ridiculousness
19.00
Catfish: The TV Show
19.40
Catfish: The TV Show
20.20
Catfish: The TV Show
21.05
Ghosted: Love Gone Missing
21.45
Ridiculousness
22.10
Ridiculousness
22.35
Ridiculousness
23.00
Jersey Shore Family Vacation
23.45
Geordie Shore The Reunion Series
00.30
Ridiculousness
00.50
Ridiculousness
01.15
Ridiculousness
01.40
Ridiculousness
02.05
MTV Floribama Shore
02.50
MTV Floribama Shore
03.30
Ridiculousness
03.55
-04.15
Ridiculousness
01.00
Non-Stop Hits
08.00
Non-Stop Hits
12.00
Today's Top Hits
13.00
Totally 10s!
16.00
Justin Bieber: Greatest Hits
17.00
Totally 10s!
19.00
Worldwide Hits
21.00
MTV Top 20
22.00
Totally 10s!
23.00
Worldwide Hits!
02.00
Harry Styles X Shawn Mendes
03.00
-08.00
Non-Stop Hits
03.00
... So 80s!
05.00
Non-Stop 80s Hits!
09.00
Gold! Greatest Hits Of The 80s
13.00
I Want My MTV 80s!
17.00
Forever 80s
19.00
Who's That 80s Girl?
21.00
Greatest 80s Rock: Play It Loud!
22.00
... So 80s!
03.00
-04.59
... So 80s!
02.00
90s Mixtape!
05.00
Ultimate 90s Playlist!
08.00
Girl Power Hour!
09.00
Saved By The 90s!
12.00
USA Hitlist! 90-99
15.00
Alternative Nation!
16.00
90s Mixtape!
19.00
Never Forget The 90s Boys!
22.00
Alternative Nation!
23.00
Ultimate 90s Playlist!
02.00
-04.59
90s Mixtape!
03.00
Non-Stop Nostalgia
05.00
Non-Stop Nostalgia
09.00
Worldwide Hits From The Boys!
10.00
We Love The 00s!
15.00
Worldwide Hits From The Boys!
16.00
Hits Don't Lie
20.00
Chillout Zone
21.00
Non-Stop Nostalgia
03.00
-04.59
Non-Stop Nostalgia
03.00
The Rock Zone!
04.00
Red Hot Chili Peppers: World Stage
04.45
Måneskin: MTV Rocks Special
05.10
Imagine Dragons: Rocks Special
05.30
HD Hits!
07.00
Global Beats!
08.00
MTV Rewind: 2016
09.00
Drake x Post Malone x The Weeknd!
10.25
Hot Right Now!
11.00
Global Beats!
12.00
The Rock Zone!
13.00
The Show
14.30
HD Hits!
15.55
MTV Rewind: 2016
17.00
Drake x Post Malone x The Weeknd!
18.30
Hot Right Now!
19.00
Global Beats!
20.00
The Rock Zone!
20.55
MTV Diary: Backstreet Boys
21.40
My Life On MTV: Jonas Brothers...
22.00
MTV Live: Tom Grennan
22.25
HD Hits!
23.55
MTV Rewind: 2016
00.55
Drake x Post Malone x The Weeknd!
02.30
Hot Right Now!
03.00
The Rock Zone!
04.00
-04.40
MTV Unplugged Presents: Twenty...
03.00
Big Tunes!
08.00
50 Biggest Dance Hits Of 2022!
10.35
100% Party Tunes!
13.00
Reload! Club Classics
14.00
Big Tunes!
19.00
Ultimate Rap & RnB
20.00
100% Party Tunes!
00.00
Reload! Club Classics
01.00
Ultimate Rap & RnB
02.00
-07.59
Big Tunes!
03.55
Pipsa Possu
04.00
Pipsa Possu
04.05
Bubble Guppies
04.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
04.50
Sinä ja Sinin arvoitukset
05.15
Blaze ja monsterikoneet
05.35
Merikapteeni Santiago
06.00
Vauvahain suuri show
06.10
PAW Patrol
06.35
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
07.00
Pipsa Possu
07.00
Pipsa Possu
07.04
Pipsa Possu
07.05
Pipsa Possu
07.10
Pipsa Possu
07.15
Anna & Friends
07.20
Anna & Friends
07.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
07.55
PAW Patrol
08.15
PAW Patrol
08.30
Vauvahain suuri show
08.50
Deer Squad
09.05
Deer Squad
09.15
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.35
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.45
Blaze ja monsterikoneet
10.05
Blaze ja monsterikoneet
10.30
Merikapteeni Santiago
10.50
Vauvahain suuri show
11.05
Bubble Guppies
11.25
Bubble Guppies
11.50
Pipsa Possu
11.55
Pipsa Possu
12.00
Pipsa Possu
12.05
Pipsa Possu
12.10
Anna ja ystävät
12.15
Anna ja ystävät
12.25
Barbapapa ja perhe
12.35
BARBAPAPA ja perhe
13.00
Sinä ja Sinin arvoitukset
13.20
Blaze ja Monsterikoneet
13.45
PAW Patrol
14.05
PAW Patrol
14.30
Deer Squad
14.40
Deer Squad
15.00
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.45
Pipsa Possu
15.50
Pipsa Possu
15.55
Pipsa Possu
16.00
Pipsa Possu
16.05
Bubble Guppies
16.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
16.50
Sinä ja Sinin arvoitukset
17.15
Blaze ja monsterikoneet
17.35
Merikapteeni Santiago
18.00
Vauvahain suuri show
18.10
PAW Patrol
18.35
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
18.55
Pipsa Possu
19.00
Pipsa Possu
19.04
Pipsa Possu
19.05
Pipsa Possu
19.10
Anna & Friends
19.15
Anna & Friends
19.25
BARBAPAPA ja perhe
19.45
Sinä ja Sinin arvoitukset
20.10
PAW Patrol
20.30
Vauvahain suuri show
20.50
Deer Squad
21.05
Deer Squad
21.15
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.35
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.50
Blaze ja monsterikoneet
22.10
Blaze ja monsterikoneet
22.35
Merikapteeni Santiago
22.55
Vauvahain suuri show
23.05
Bubble Guppies
23.30
Bubble Guppies
23.50
Pipsa Possu
23.55
Pipsa Possu
00.00
Pipsa Possu
00.05
Pipsa Possu
00.10
Anna ja ystävät
00.20
Anna ja ystävät
00.25
Barbapapa ja perhe
00.40
BARBAPAPA ja perhe
01.00
Sinä ja Sinin arvoitukset
01.20
Sinä ja Sinin arvoitukset
01.45
Blaze ja monsterikoneet
02.05
Blaze ja monsterikoneet
02.30
Deer Squad
02.40
Deer Squad
02.50
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.00
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.45
Pipsa Possu
03.50
Pipsa Possu
03.55
Pipsa Possu
04.00
-04.05
Pipsa Possu
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Salatut elämät
,
NCIS Los Angeles
,
Race Across The World Suomi
,
Kummeli
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Harjunpää ja poliisin poika
,
Musta valo
,
Roy Grace
,
Emmerdale
,
Tabu
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset