Sanakirja
Horoskooppi
Blogit
Tietovisat
Vaihtoautot
Reseptit
Viihde
TV-ohjelmat tänään
27
Ke 27.01.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.55
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Veden saartamat
06.25
Ylen aamu
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Pikku naisia
11.00
Yle Uutiset Uusimaa
11.08
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.16
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.24
Yle Uutiset Häme
11.32
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.40
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.48
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.56
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.04
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.12
Yle Uutiset Lappi
12.20
Yle Oddasat
12.24
Oddasat
12.40
Cedar Cove - Olivian valinta
13.25
Serenaadiluutnantti
IMDb
4.1
14.40
Uutisvuosi
15.00
Ylen aamun parhaat
15.40
A-studio viittomakielellä
16.10
MOT: Sairaalapomoilla piikki auki
16.40
Yle Uutiset selkosuomeksi
16.45
Yle Oddasat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
Cedar Cove - Olivian valinta
18.00
Yle Uutiset
18.21
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Prisma: Yksinäisyyden aikakausi
20.00
Kulttuuricocktail Live: Taide kriisien kourissa
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Syntinen
22.45
Oddasat
23.00
Marja Sannikka
23.30
Puoli seitsemän
00.00
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
00.40
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 27.1.
06.52
Dinotassut
07.04
Poppelikumpu
07.09
Maijuli
07.16
Ritari Mikke
07.30
Mitä ihmettä?
07.35
Planeetta Kosmo
07.49
Milli ja Molli
08.17
Galaxi
08.18
Pok ja Mok
08.25
Näin meillä
08.36
Hirveä Henri
08.50
Jumppahetki: Reipas jumppa
09.00
McLeodin tyttäret
09.45
Uusi päivä
10.15
Yliopistollinen eläinsairaala: Sytostaatteja ja piilokiveksiä
11.00
Hymy Pyllyyn
11.30
Unelmakoti Sisiliassa
12.00
Luontomatkalla Ugandassa
13.00
Tanskalainen maajussi
13.30
Casualty
14.20
Casualty
15.10
Jotunheimenin paimenet
15.40
Taivaan tulet
16.30
Uusi päivä
17.00
Pikku Kakkonen
18.10
McLeodin tyttäret
19.00
Taivaan tulet
20.00
Elämämme Galapagossaarilla
20.48
Luottomies 2
21.00
Maailma on valmis
21.50
Sinkut paljaana
22.20
AIKUISET: AIKUISET
22.44
AIKUISET: AIKUISET
23.05
Jalkapallon Italian cup: Puolivälieräottelut
00.35
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.45
First Dates UK
04.30
Suhdesoppa
06.15
Aamusää
06.25
Uutisaamu
07.00
Uutisaamu
08.00
Uutisaamu
09.05
Mitä tänään syötäisiin?
09.10
Emmerdale
09.40
Kauniit ja rohkeat
10.05
Mielensäpahoittaja - ennen kaikki oli paremmin
11.00
Neljän tähden illallinen
11.30
Ostoskanava Tvins.com
12.30
Asian ytimessä, Jaakko Loikkanen
13.00
Teknavi
13.30
Suurmestari
14.30
MTV Uutiset Live
15.00
Kirppiksen Kingi
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.55
Uutiset
17.04
Päivän sää
17.06
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Päivän sää
18.05
Viiden jälkeen: erikoishaastattelu
18.25
Emmerdale
18.55
Mitä tänään syötäisiin?
19.00
Seitsemän uutiset
19.15
Päivän sää
19.20
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Unelmaduuni Australiassa
21.00
Pitääkö olla huolissaan?
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Rikospaikka
23.05
Killing Eve
00.05
Kuutamolla
01.00
Pitääkö olla huolissaan?
01.55
Rikospaikka
02.25
Kirppiksen Kingi
03.20
Remonttipiiskuri
04.00
-04.47
First Dates UK
LIVE
4
03.05
Madventures Suomi
04.05
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Ritariprinsessa Nella
06.25
Bing
06.35
Bing
06.45
Peukaloisen uudet retket
07.00
My Little Pony: Pony Life
07.15
LEGO City Adventures
07.30
LEGO Ninjago
07.45
Arthur ja minimoit
08.10
Pac-Manin aavemaiset seikkailut
08.35
Disney esittää: Ducktales
09.00
Remppa vai muutto UK
10.00
Lapsi tuntemattoman kanssa
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.00
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Remppa vai muutto UK
14.55
Kadonneen jäljillä
15.55
Suurin pudottaja Suomi
16.55
Onnenarpa
17.00
Australian rajalla
17.30
Australian rajalla
18.00
The Wall Suomi
19.00
Leijonan luola USA
20.00
Kuppilat kuntoon, Hans Välimäki!
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Ant-Man
IMDb
7.4
23.25
Stand Up!
00.25
Narcos
01.30
Arman Pohjantähden alla
02.30
Kuppilat kuntoon, Hans Välimäki!
03.30
Australian rajalla
04.00
-04.30
Australian rajalla
LIVE
5
08.30
Kotijumppaa Sofian kanssa
08.50
Ruokamatkailua
09.50
Rikshalla halki Intian
10.20
Teiden sankarit
11.00
Ympäristöystävällistä rakentamista
11.30
Taivastiellä
12.00
BBC:n kesäfestari 2019
12.55
Katoava äitini
14.30
Arkistojen salat: Shaahi Persepoliksessa
15.00
Isä Matteon tutkimuksia
16.00
Pieni talo preerialla
16.50
Arkkitehdin vapaa-ajan asunto
17.25
Tanskalainen maajussi
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Kun haikara lentää ohi
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Radion sinfoniaorkesterin konsertti
21.15
Simon Reeve Välimerellä
22.15
1945
IMDb
7.1
23.45
The Handmaid's Tale - Orjattaresi
00.35
-01.17
Historia: Jonestownin tragedia
LIVE
6
03.40
Simpsonit
04.20
Simpsonit
05.05
Simpsonit
06.30
Chuggington
06.40
Chuggington
06.50
Muumilaakson tarinoita
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Paavo Pesusieni
08.00
Alvin ja pikkuoravat
08.15
Alvin ja pikkuoravat
08.25
Myyrän seikkailut
08.35
Myyrän ystävät: Hepokatti
08.40
Myyrän seikkailut
08.50
Professori Balthazar
08.55
Professori Balthazar
09.00
Bob's Burgers
09.30
Fresh Off the Boat
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Amazing Race
14.58
Esittelyssä: Super-Jahti
15.00
Baywatch
15.55
Salatut elämät esittää: Tunteisiin
16.00
Moderni perhe
16.30
Moderni perhe
17.00
Myytinmurtajat
18.00
Ulosottomiehet
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Rillit huurussa kausi 12
20.30
Simpsonit
21.00
Paluu tulevaisuuteen III
IMDb
7.5
23.15
Simpsonit
23.45
Poliisit UK: Ajojahti
00.40
Sub.doc: Kehon vankina
01.25
Nuori MacGyver
02.10
Supernatural spesiaalijakso
02.50
Supernatural päätösjakso
03.30
-04.14
Baywatch
LIVE
7
01.25
We Steal Secrets: The Story of WikiLeaks
IMDb
6.9
04.05
Euroopan rajavartijat
04.40
Pernilla Wahlgrenin maailma
06.05
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.35
Rantataloa etsimässä
07.05
Kiinteistöveljekset
08.05
Maailman oudoimmat ruoat
09.00
TV Shop
10.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
10.35
Rantataloa etsimässä
11.05
Kiinteistöveljekset
12.10
Upea lihava elämäni
14.00
Maailman oudoimmat ruoat
14.55
Hellyttävät pikkupennut
15.55
Euroopan rajavartijat
16.30
Euroopan rajavartijat
17.00
Supertähtien yllätysremontit
18.00
Hengenvaarallisesti lihava
20.00
Murhamysteeri: Kadonnut jälkiä jättämättä
21.00
The Debt
IMDb
6.8
23.15
Lomaterapiaa
IMDb
5.4
01.30
Rakastunut murhaajaan
02.05
Sukellusvenemurhaaja: Salatut puhelinkeskustelut
02.40
Kuka murhasi Jeffrey Epsteinin?
03.35
-05.25
Hengenvaarallisesti lihava
LIVE
8
03.00
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Napakymppi
10.00
Remppa vai muutto Vancouver
11.00
Häät sulhasen tapaan
12.00
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
13.00
Lätkävaimot
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Hansin matkassa
16.00
Remppa vai muutto Vancouver
17.00
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Huvila & Huussi
20.00
Remppa vai muutto Vancouver
21.00
Holmes NYC
22.00
Paratiisihotelli Ruotsi
23.00
Sinkkuillallinen
00.00
Remppa vai muutto Vancouver
01.00
Häät sulhasen tapaan
02.00
Lätkävaimot
03.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.20
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Suomen huutokauppakeisari
10.00
Grillit huurussa
10.55
Pientä pilaa
11.00
Pientä pilaa
11.10
Hyvät ja huonot uutiset
12.05
Haapasalo Goes America
13.00
Leijonan luola USA
13.55
Pientä pilaa
14.00
Pientä pilaa
14.05
Pientä pilaa
14.15
Team Ahma
14.45
Team Ahma
15.30
Tankkaustarinat
16.00
Amerikan rajavartijat
16.30
Amerikan rajavartijat
17.00
Suomen huutokauppakeisari Epsanjassa
17.55
Tulossa: Selviytyjät Suomi
18.00
Panttilainaamo
19.00
Vuorien sankarit
20.00
Amerikan kovimmat keräilijät
21.00
Rillit huurussa
21.30
Poliisit 2021
22.30
Suomen huutokauppakeisari
23.30
Panttilainaamo
00.25
MM 95: Takaisin Leijonaksi
01.25
Suomen huutokauppakeisari
02.20
Muinaiset avaruusoliot
03.10
Poliisit
03.40
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.15
Ghost Adventures
04.10
Ghost Adventures
05.05
Maailman herkullisimmat ruoat
06.15
Valmistuksen salat
06.50
Valmistuksen salat
07.20
Miten kaikki tehdään?
07.55
Miten kaikki tehdään?
08.30
Romuaittojen aarteet
09.00
Romuaittojen aarteet
09.30
Arvokaman etsijät: Klassikkoautot
10.35
Alaska: Viimeinen rintama
11.35
Alaska: Viimeinen rintama
12.40
TV Shop
13.40
Wheeler Dealers
14.45
Gold Rush
15.45
Gold Rush
16.50
Wheeler Dealers
17.50
Top Gear
19.00
Hengenvaarallinen saalis
19.55
Wheeler Dealers
20.55
Top Gear
22.00
Kaarojen kaksintaistelu
22.30
Kaarojen kaksintaistelu
23.05
Maistissa maailmalla: Parhaat baarit
23.35
Maistissa maailmalla: Parhaat baarit
00.05
Fast n' Loud: Hauskat videot
01.10
Yllätystuunaajat
02.10
American Chopper
03.10
-04.10
Ghost Adventures
LIVE
11
03.00
Sisarvaimot
04.00
Upea lihava elämäni
05.00
Say Yes To The Dress
06.00
Say Yes To The Dress
06.30
Say Yes To The Dress
07.00
Say Yes To The Dress
07.30
Say Yes To The Dress
08.00
Tarjousten metsästäjät
08.30
Tarjousten metsästäjät
09.05
Viestejä tuonpuoleisesta
10.05
Jill & Jessa: Elämä jatkuu
11.05
Say Yes to the Dress Suomi
12.05
1+5 tytärtä
13.05
Hengenvaarallisesti lihava
15.05
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
16.55
90 päivää morsiamena: Jälkipyykki
18.00
Say Yes to the Dress
19.00
Say Yes To The Dress: Britannia
19.30
Hääpukuja kurvikkaille
20.00
Hengenvaarallisesti lihava
22.00
Löysät pois!
23.00
Say Yes to the Dress
00.00
Say Yes To The Dress: Britannia
00.40
Hengenvaarallisesti lihava
02.30
Tohtori Jalkapaise: Pelasta jalkani!
03.00
Sisarvaimot
04.00
-05.00
Upea lihava elämäni
12
03.50
Ghosted
04.15
Ghosted
04.35
Ghosted
04.55
Ghosted
05.15
Lapin poliisit
05.35
Lapin poliisit
06.00
Single Parents
06.20
Single Parents
06.40
Simpsonit
07.05
Simpsonit
07.25
Simpsonit
07.45
Moderni perhe
08.05
Lapin poliisit
08.30
Huutokaupan metsästäjät
08.50
Bless This Mess
09.15
Single Parents
09.40
Miehen puolikkaat
10.05
Simpsonit
10.30
Simpsonit
10.55
Family Guy
11.20
Family Guy
11.45
Single Parents
12.10
Bless This Mess
12.35
Huutokaupan metsästäjät
13.00
Lapin poliisit
13.25
Miehen puolikkaat
13.50
Miehen puolikkaat
14.15
Moderni perhe
14.40
Huutokaupan metsästäjät
15.05
Ihmemies MacGyver
16.05
Miehen puolikkaat
16.35
Simpsonit
17.05
Simpsonit
17.30
Family Guy
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
CSI: Miami
22.00
9-1-1
23.00
Ihmemies MacGyver
23.55
Family Guy
00.20
Family Guy
00.45
Simpsonit
01.10
Simpsonit
01.30
CSI: Miami
02.20
CSI: Miami
03.10
Ghosted
03.35
Ghosted
03.55
-04.40
The Passage
LIVE
13
03.40
Grand Designs - vuoden talo
04.30
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.10
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
RuPaul's Drag Race
11.00
Suomen ihanimmat häät
11.55
Supernanny
13.00
Lapsivanhemmat
13.30
Lapsivanhemmat
14.05
Paluu alttarille
15.00
Kauniit ja rohkeat
15.05
Kauniit ja rohkeat
15.30
Emmerdale
16.00
Lemmen viemää
17.00
Grand Designs - unelma-asunnot
17.05
Grand Designs - unelma-asunnot
18.00
Remontilla rahoiksi
19.00
Supernanny
20.00
Suomen ihanimmat häät
21.00
Kirppiksen Kingi
22.00
Kova laki
23.00
True crime: Tappajan motiivi
00.00
True crime: Takapihalle haudatut
00.50
Kirppiksen Kingi
01.30
Remontilla rahoiksi
02.20
Emmerdale
02.40
Remontilla rahoiksi
03.30
-04.10
Grand Designs - unelma-asunnot
LIVE
14
10.40
Haapasalo goes lomalle
11.25
Grillit huurussa
12.10
Neljän tähden talkoot
12.35
Neljän tähden talkoot
13.00
Suomen Tulli
13.45
Kaverille ei jätetä
14.30
Jone ja tähdet
15.15
Panttilainaamon autospesialistit
15.40
Panttilainaamon autospesialistit
16.05
MasterChef Australia
17.00
Australian rajalla
17.30
Australian rajalla
18.00
Rikkaat ja rahattomat
19.00
Arman Pohjantähden alla
20.00
Kyttäputki: NCIS Los Angeles
21.00
Nälkäpeli - Matkijanärhi, osa 1
IMDb
6.6
23.25
Kyttäputki: NCIS Los Angeles
00.25
Australian rajalla
00.55
Pientä pilaa
01.00
Paratiisihotelli Ruotsi
01.45
-02.30
Valheen vangit
LIVE
15
03.00
Tavallinen murhaaja
04.00
Painajainen naapurissa
05.00
Rantatalon metsästäjät
05.30
Rantatalon metsästäjät
06.10
Caribbean Life
06.45
Kiinteistöhuutokauppa
07.15
Kiinteistöhuutokauppa
07.45
Asunnon metsästäjät maailmalla
08.20
Asunnon metsästäjät maailmalla
08.50
Asunnon metsästäjät
09.20
Asunnon metsästäjät
09.55
Bahama Life
10.25
Bahama Life
10.55
Rantatalon metsästäjät
11.25
Rantatalon metsästäjät
11.55
Remonttiterapia
12.25
Remonttiterapia
13.00
Remonttiterapia
13.30
TV Shop
14.30
Caribbean Life
15.00
Vintage-kodit kuntoon
16.00
Lomakoti ilmaiseksi
17.00
SOS Ruotsi
18.00
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
19.00
Lottovoittajan unelmakoti
19.30
Maailman herkullisimmat ruoat
20.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
21.00
Murhaaja kotonani
22.30
Pahaa verta
23.00
Rikospaikalla Tony Harris
00.00
Pahin painajaisesi
01.00
Kuulustelija
02.00
Murhaaja kotonani
03.00
Tavallinen murhaaja
04.00
-05.00
Painajainen naapurissa
17
20
03.45
Cosmos: Mahdolliset maailmat
04.30
Äärimmäinen selviytyjä parhaat palat
05.15
Pohjoisen valtatien pelastajat
06.00
Vaarallisen valtatien pelastajat
06.45
Hirviökala
07.30
Hurjimmat eläimet
08.15
Food Factory
08.35
Food Factory
09.00
Autojen ensiapu
09.50
Dubain lentokenttä
10.40
Australian rajalla
11.05
Australian rajalla
11.35
Uskomaton eläinlääkäri Pol
12.25
Yukonin eläinlääkäri
13.20
Tonnikalan saalistajat
14.15
Saari ilman lakeja
15.10
Food Factory
15.35
Food Factory
16.05
Egyptin kadonneet aarteet
17.00
Australian rajalla
17.30
Australian rajalla
18.00
Autojen ensiapu
19.00
Lentoturmatutkinta
20.00
Australian rajalla
20.30
Australian rajalla
21.00
ISS-avaruusasemalla
22.00
Turvatarkastus: Ensimmäinen luokka
23.00
Huumebisnes Oy
00.00
Rajasota
00.55
ISS-avaruusasemalla
01.45
Turvatarkastus: Ensimmäinen luokka
02.35
Australian rajalla
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Cosmos: Mahdolliset maailmat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Eliinan eväät
04.00
Jumala puhuu
04.30
Jerusalem studio
05.00
TV7 Israel News
05.15
Herra on minun turvani
05.30
Gospel First - Evankeliumi ensin
06.00
Armon kalliolla
06.20
Raamattu puhuu sinulle
06.30
Jumalanpalvelus
07.30
Aikain merkit Sanassa
08.00
Rakastettu kaikesta huolimatta - Birger Skoglund
08.30
Living Waters
09.00
Studiosavo
09.30
Eväitä vanhemmuuteen
10.00
Raamatun kertomuksia
10.30
Herra käyttää lääkäriä
11.00
Herätysliikehdintä
11.30
Eliinan eväät
12.00
Jumala puhuu
12.30
Jerusalem studio
13.00
TV7 Israel News
13.15
Herra on minun turvani
13.30
Gospel First - Evankeliumi ensin
14.00
Armon kalliolla
14.20
Raamattu puhuu sinulle
14.30
Jumalanpalvelus
15.30
Aikain merkit Sanassa
16.00
Rakastettu kaikesta huolimatta - Birger Skoglund
16.30
Living Waters
17.00
Isännän pöydässä
17.30
Superkirja
18.00
Jänö Mustakorva
18.10
Pekan biisit
18.15
Theo ja ystävät
18.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
19.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
19.30
Kolossalaiskirje
20.00
Rakkauden kosketuksessa
20.30
Love Israel - Baruch Korman
21.00
TV7 Israel News
21.15
Herra on minun turvani
21.30
Monen äidin tytär
22.00
Muista tulevaisuutta varten
22.30
Perusteluja kristinuskolle
22.40
Pyhä Henki Laukaan seurakunnassa
23.30
Lähi-itä aikajanalla
00.00
Herran käsi - Jackmin Tala
00.30
Derek Prince
01.00
Isännän pöydässä
01.30
Superkirja
02.00
Jänö Mustakorva
02.10
Pekan biisit
02.15
Theo ja ystävät
02.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
03.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
03.30
Kolossalaiskirje
04.00
-04.30
Rakkauden kosketuksessa
00.05
Uutisikkuna
03.00
Uutisikkuna
07.00
Veden saartamat
07.30
Perjantai
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Yle Uutiset Uusimaa
10.08
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.16
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.24
Yle Uutiset Häme
10.32
Yle Uutiset Pirkanmaa
10.40
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
10.48
Yle Uutiset Itä-Suomi
10.56
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.04
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.12
Yle Uutiset Lappi
11.20
Yle Oddasat
11.25
Oddasat
13.00
Serenaadiluutnantti
IMDb
4.1
14.15
Ylen aamun parhaat
14.55
A-studio
15.55
Uusi päivä
16.00
Nimipäiväonnittelu: 27.1.
16.45
Perjantai-dokkari: Seksityöntekijä
16.55
Uusi päivä
17.25
Puoli seitsemän
17.55
Luovia suhteita
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Yliopistollinen eläinsairaala: Sytostaatteja ja piilokiveksiä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
A-studio
20.35
Taivaan tulet
21.25
Maailma on valmis
22.15
Täällä Pohjantähden alla 2/2
00.25
Uutisikkuna
03.00
-07.00
Uutisikkuna
08.35
Penkkarit peruttu - mitä miettivät abit?
11.30
Suomeen saapuminen vaikeutui keskiyöllä, kun tiukemmat rajoitukset astuivat voimaan
14.00
Poikelus, Pehkonen ja Parikka: Striimi
18.40
Jalkapallon Italian cup, puolivälierä Atalanta - Lazio
20.00
Taide kriisien kourissa
21.40
-01.00
Jalkapallon Italian cup, puolivälierä Juventus - SPAL
01.15
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
16.00
Alpeilla - Italia: Cervinia
16.30
FastZone - The World of Motorsport
16.55
PGA TOUR Golf: The CUT
17.20
Golf: PGA TOUR Champions Highlights
18.15
Vendée Globe -yksinpurjehduskilpailu, osa 11
18.45
La Liga World
19.15
La Liga: Eibar - Atlético Madrid
20.55
La Liga Special: Luis Suarez
21.25
90 Years of La Liga
21.40
UEFA Champions League Special 2
22.05
Motorsport Mundial
22.30
Liiga: Lukko - JYP
00.30
Hockey Night - Tien päällä
00.55
Urheilun tähtihetkiä
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
16.00
La Liga: Osasuna - Granada
17.50
90 Years of La Liga
18.00
Liiga: SaiPa - JYP
18.10
Liiga: SaiPa - JYP
19.50
Red Bull Läpimurto
20.05
Liiga: SaiPa - Ässät
22.00
Liiga: KalPa - Jukurit
00.00
UEFA Champions League: Man In the Middle, osa 4
00.50
DTM 2020 Season Movie
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
00.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
17.00
Liiga
18.55
Rallin MM-sarja
20.40
30 for 30 Series
21.30
Pga tour
00.00
-05.59
MTV Uutiset Live
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
12.30
Liiga: Pelicans - Lukko
14.25
Golf: PGA TOUR Highlights
15.15
PGA TOUR profiles: Kevin Na - All Grown Up
15.30
AutoSpeed
15.55
Rallin MM-sarja: Monte Carlo / EK 3 - 5
18.30
Ravit: Vermo ja Solvalla / Jägersro
23.00
La Liga: Alavés - Real Madrid
00.45
La Liga Chronicles
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
06.00
Pororo
06.10
Monchhichi
06.25
Antti piirtää
06.47
Mokon suuri maailma
07.00
Maija Mehiläinen
07.13
44 Cats
07.26
Molang-pupu
07.30
Muumilaakson tarinoita
07.55
Professori Balthazar
08.05
Chuggington
08.17
Chuggington
08.30
Vikke Viikinki
08.43
Vikke Viikinki
08.56
Vikke Viikinki
09.09
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.22
Chuggington
09.34
Chuggington
09.45
Puuha-Pete
09.57
Puuha-Pete
10.10
Muumilaakson tarinoita
10.35
Antti piirtää
11.00
Myyrän seikkailut
11.09
Myyrän ystävät: Hepokatti
11.14
Myyrän seikkailut
11.23
Viidakon veijarit
11.35
Viidakon veijarit
11.48
Puuha-Pete
11.59
Puuha-Pete
12.09
Alvin ja pikkuoravat
12.21
Alvin ja pikkuoravat
12.34
Taskuvaari
12.47
Taskuvaari
13.00
Nuori Robin Hood
13.13
Nuori Robin Hood
13.26
Nuori Robin Hood
13.40
Ti-Ti Nalle: Karaoke
13.43
Ti-Ti Nalle: Karaoke
13.46
Ti-Ti Nalle: Karaoke
13.50
Professori Balthazar
14.00
Muumilaakson tarinoita
14.25
Ti-Ti Nalle: Kimpsut ja kampsut 2
14.48
Aikamatkustajat
14.57
Aikamatkustajat
15.06
Alvin ja pikkuoravat
15.18
Alvin ja pikkuoravat
15.31
Kaarlo ja Perttu
15.45
Daltonit
16.10
Oggi ja torakat
16.35
Robottijengi
16.50
Ruohonjuuritasolla
16.55
Ruohonjuuritasolla
17.00
Legendat
17.25
Supernelikko
17.40
Ruohonjuuritasolla
17.45
Ruohonjuuritasolla
17.50
Zig & Sharko
17.59
Zig & Sharko
18.08
Paavo Pesusieni
18.31
Ötökät!
18.39
Ötökät!
18.46
Winx-klubi
19.11
Oggi ja torakat
19.35
Daltonit
03.30
Killerman
IMDb
5.4
05.20
Pavarotti
IMDb
7.5
07.10
Planet Action
07.35
Star File
07.45
Joulupuu on kärvennetty
IMDb
7.6
09.20
Dreamer - laukkaratsun tarina
IMDb
6.8
11.05
Asterix ja taikajuoman salaisuus
IMDb
6.7
12.30
Dem Horizont so nah
IMDb
6.6
14.25
Klassentreffen 1.0
IMDb
3.5
16.30
Rosie
IMDb
7.0
17.55
Three Identical Strangers
19.30
Lasse-Maijan etsivätoimisto
20.15
Lasse-Maijan etsivätoimisto
21.00
Attenti al gorilla
IMDb
5.2
22.30
Wunderland
IMDb
3.4
00.00
Tähdet kertovat
00.45
Harry Potter ja liekehtivä pikari
IMDb
7.7
03.20
-05.20
Kaksi kuningatarta
IMDb
6.3
03.50
The Capture
04.30
The Capture
05.15
Vida
05.50
Star File
06.00
The Office (US)
06.20
The Office (US)
06.40
The Office (US)
07.05
The Office (US)
07.25
Hank Zipzer
07.50
Hank Zipzer
08.15
Hank Zipzer
08.40
Hank Zipzer
09.05
Penny on M.A.R.S.
09.30
Penny on M.A.R.S.
09.55
Robssonit (dubattu suomeksi)
10.20
Robssonit (dubattu suomeksi)
10.40
Solsidan - onnea onkimassa
11.05
Solsidan - onnea onkimassa
11.25
The Office (US)
11.50
The Office (US)
12.10
The Office (US)
12.35
The Office (US)
12.55
Schitt's Creek
13.20
Schitt's Creek
13.40
Schitt's Creek
14.05
Hank Zipzer
14.30
Hank Zipzer
14.55
Hank Zipzer
15.20
Hank Zipzer
15.45
Tervetuloa Sjölyckaniin!
16.05
Solsidan - onnea onkimassa
16.30
Solsidan - onnea onkimassa
16.50
The Office (US)
17.15
The Office (US)
17.35
The Office (US)
18.00
The Office (US)
18.20
Schitt's Creek
18.45
Schitt's Creek
19.05
Schitt's Creek
19.30
BH90210
20.10
Tervetuloa Sjölyckaniin!
20.35
Häät, hautajaiset ja ristiäiset
21.20
Charmed
22.00
Cobra
22.45
Cobra
23.30
Kova laki: Rikollinen mieli
00.10
Murha Sandhamnissa
00.55
Murha Sandhamnissa
01.40
The New Pope
02.35
Grand Hotel
03.15
Grand Hotel
04.00
-04.45
The Capture
03.05
Landstormens lilla argbigga
IMDb
5.2
04.35
Nybyggarna
IMDb
8.0
07.45
Eemeli ja possuressu
IMDb
7.1
09.20
Melukylässä tapahtuu
IMDb
6.7
10.45
Kuka uskaltaa
11.10
Kullannuppu
11.40
Neiti Huhtikuu
IMDb
5.9
13.15
Under solen
IMDb
6.7
15.20
Syyssonaatti
IMDb
8.3
16.50
Mitt hem är Copacabana
18.15
Från och med Herr Gunnar Papphammar
IMDb
7.0
19.00
Peter & Petra
IMDb
5.0
20.20
Elämäni koirana
IMDb
7.7
22.00
Niin kuin taivaassa
IMDb
7.5
00.10
Rahalla saa 2
IMDb
6.1
01.45
Yksinkertainen murhaaja
IMDb
7.6
03.30
-05.00
Kronblom kommer till stan
03.50
Quick - The Perfect Patient
06.00
Bohemian Rhapsody
08.15
Kärsimys ja kunnia
10.10
Tolkien
12.00
Jexi
14.00
Patsy & Loretta
16.00
Tähtitytöt
17.50
Downton Abbey
19.50
Bohemian Rhapsody
22.00
Can You Ever Forgive Me?
00.00
The Cover Versions
02.00
Accident Man
04.00
-05.41
Can You Ever Forgive Me?
04.15
The Invisible Man
07.00
Be Cool
09.00
Teenage Mutant Ninja Turtles
11.00
Men in Black II
12.45
Spider-Man 3
15.15
Jack Ryan: Shadow Recruit
17.00
Rocky
19.00
Men in Black 3
21.00
The Invisible Man
23.05
Face/Off
01.20
Starsky and Hutch
03.10
-05.07
Myrskyn ratsastajat
03.00
Don't Let Go
05.00
The Mustang
07.00
My Boyfriends' Dogs
08.25
Five Feet Apart
10.20
Pearl Harbor
13.35
Kerro, kerro kuvastin
15.20
Ode to Joy
17.00
Englantilainen romantikko
19.00
The Sun Is Also a Star
21.00
The Mustang
23.00
Don't Let Go
01.00
Clueless
03.00
-04.32
The Guard
02.00
Sabrina
04.10
The Promotion - Uraputkessa
06.00
Lemmikkien salainen elämä 2
08.00
Spark
10.00
Madagascar 2
12.00
Kung Fu Panda
14.00
Barbie ja siskot: suuri pentuseikkailu
16.00
Arthur ja Maltazard
18.00
Kapteeni Sapelihammas ja maaginen timantti
20.00
Lemmikkien salainen elämä 2
22.00
Sabrina
00.10
The Promotion - Uraputkessa
02.00
Lasse - Best Man
04.00
-05.43
Näin ystävien kesken
02.05
NHL Buffalo Sabres - New York Rangers
10.00
NHL Buffalo Sabres - New York Rangers
12.00
EFL Championship Highlights
12.30
Valioliiga Crystal Palace - West Ham
14.30
Valioliiga Southampton - Arsenal
16.45
Ligue 1 Highlights 21. kierros
17.45
NHL Buffalo Sabres - New York Rangers
19.50
Valioliiga Burnley - Aston Villa
22.05
Valioliiga Everton - Leicester
00.15
EFL Championship Highlights
00.45
NHL Buffalo Sabres - New York Rangers
03.05
-06.30
NHL Vancouver Canucks - Ottawa Senators
02.05
NHL Columbus Blue Jackets - Florida Panthers
10.00
NHL Columbus Blue Jackets - Florida Panthers
12.00
NHL Columbus Blue Jackets - Florida Panthers
14.00
NHL On The Fly
15.00
NHL Winnipeg Jets - Edmonton Oilers
17.00
NHL On The Fly
18.00
KHL-studio
18.30
KHL Jokerit - Sotshi
21.05
NHL Columbus Blue Jackets - Florida Panthers
23.05
NHL Winnipeg Jets - Edmonton Oilers
01.05
NHL On The Fly
02.05
KHL Iceweek
02.35
-06.00
NHL Nashville Predators - Chicago Blackhawks
10.00
Valioliiga Newcastle - Leeds
12.00
Bundesliga Highlights 18. kierros
13.00
Bundesliiga Mönchengladbach - Dortmund
15.00
Euromaalit
15.55
FA Cup Manchester United - Liverpool
17.55
Valioliiga West Bromwich - Manchester City
19.50
Valioliiga Chelsea - Wolverhampton
22.05
-00.15
Valioliiga Manchester United - Sheffield United
02.05
NHL Boston Bruins - Pittsburgh Penguins
14.00
NFL Green Bay Packers - Tampa Bay Buccaneers
17.00
Ligue 1: Highlights
18.00
Bundesliga highlights
19.00
Premier League Review
19.55
EFL Championship Highlights
20.30
EFL Championship Highlights
21.25
Valioliiga Brighton - Fulham
23.30
FA Cup Highlights
00.00
Premier League World
00.30
Trans World Sports
01.30
EFL Championship Highlights
02.00
FA Cup Highlights
02.35
-05.35
NHL Nashville Predators - Chicago Blackhawks
11.00
RedBull TV
19.00
Valioliiga Arsenal - Chelsea
21.15
RedBull TV
22.00
-00.15
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
10.00
LPGA Tour Diamond Resorts Tournament of Champions - 4. kierros
13.00
Golf Films Tiger Woods - Chasing History
15.00
European Tour Abu Dhabi HSBC Championship - 4. kierros
21.00
Golf Central
22.00
Golf Films Hogan - Perseverance
23.00
Captain's Walk with Thomas Bjørn
23.30
European Challenge Tour Highlights Challenge Tour Grand Final
00.30
European Challenge Tour Highlights Challenge Tour Grand Final
01.30
European E-Tour Highlights Nedbank Challenge
02.00
-03.05
Golf Central
02.05
NHL Buffalo Sabres - New York Rangers
05.05
NHL Ottelu ilmoitetaan myöhemmin
09.00
NHL Buffalo Sabres - New York Rangers
11.00
NHL Boston Bruins - Pittsburgh Penguins
13.00
NHL On The Fly
14.00
NHL Colorado Avalanche - San Jose Sharks
16.00
NHL Buffalo Sabres - New York Rangers
17.55
NHL On The Fly
18.25
KHL Dinamo Minsk - TsSKA Moskova
21.00
NHL On The Fly
22.00
NHL Boston Bruins - Pittsburgh Penguins
00.00
KHL Dinamo Minsk - TsSKA Moskova
02.00
NHL On The Fly
03.05
-06.00
NHL Vancouver Canucks - Ottawa Senators
09.00
2. Bundesliiga Fortuna Düsseldorf - HSV
11.00
Valioliiga Crystal Palace - West Ham
13.00
Valioliiga Newcastle - Leeds
15.00
Ligue 1: Highlights
16.00
Valioliiga West Bromwich - Manchester City
17.55
Valioliiga Southampton - Arsenal
19.55
Valioliiga Chelsea - Wolverhampton
22.10
Valioliiga Manchester United - Sheffield United
00.15
Valioliiga Burnley - Aston Villa
02.05
Valioliiga Everton - Leicester
03.55
-04.25
Premier League World
03.55
Ligue 1: Highlights
11.00
Valioliiga West Bromwich - Manchester City
13.00
Ligue 1: Highlights
14.00
Valioliiga Southampton - Arsenal
16.00
Valioliiga Crystal Palace - West Ham
17.55
Valioliiga Newcastle - Leeds
19.55
Valioliiga Burnley - Aston Villa
22.10
Valioliiga Everton - Leicester
00.15
Valioliiga Chelsea - Wolverhampton
02.05
-03.55
Valioliiga Manchester United - Sheffield United
03.25
Romuautot kiertoon
04.10
Romuautot kiertoon
05.00
Romuautot kiertoon
05.45
Sin City Motors
06.35
Kalastajien tähtikaarti
07.00
Carver Kings
07.25
Mahdoton kalareissu
08.10
Viimeisen pysäkin korjaamo
08.35
Viimeisen pysäkin korjaamo
08.55
Jade Fever
09.20
Jade Fever
09.45
Hirsimökkikuume
10.30
Rankkoja tilanteita raskaassa liikenteessä
11.15
Romuautot kiertoon
12.00
Australian kullankaivajat
12.50
Australian kullankaivajat
13.35
Australian häränmetsästäjät
14.05
Jade Fever
14.30
Jade Fever
14.50
Jokihirviöt
15.45
Lontoon supertunneli
16.45
Jättirakennukset
17.30
Romuautot kiertoon
18.20
Australian hummerinpyytäjät
19.05
Australian häränmetsästäjät
19.35
Australian kullankaivajat
20.20
Australian kullankaivajat
21.10
Jättirakennukset
22.00
Jättirakennukset
22.45
Jättirakennukset
23.30
Rahaa ja autoromuja
00.15
Romuautot kiertoon
01.05
Australian kullankaivajat
01.50
Mahdoton kalareissu
02.40
Mahdoton kalareissu
03.35
-04.25
Mahdoton kalareissu
03.45
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä
04.40
Salainen sota
05.35
Vaiettu historia
06.20
Wicked Inventions
07.05
Wicked Inventions
07.35
Museoiden salaisuudet
08.30
Museoiden salaisuudet
09.20
Raamatun jäljillä
10.25
Ratkaistut mysteerit
11.20
Aseiden historia
12.20
Euroopan juutalaisten tuhoaminen
13.30
Euroopan juutalaisten tuhoaminen
14.35
Euroopan juutalaisten tuhoaminen
15.40
Euroopan juutalaisten tuhoaminen
16.50
Euroopan juutalaisten tuhoaminen
17.55
Euroopan juutalaisten tuhoaminen
19.00
Kuninkaalliset: kadotetut kirjeet
20.00
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
21.05
Ratkaistut mysteerit
22.00
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
23.00
Valtakunnan loppu
23.55
Keksijät hakaristin alla
00.55
Euroopan juutalaisten tuhoaminen
02.05
Euroopan juutalaisten tuhoaminen
03.10
-04.05
Euroopan juutalaisten tuhoaminen
03.25
Tarongan eläintarha
04.15
Katujen eläinlääkäri
04.40
Dog's Best Friend
05.00
Nolot lemmikit
05.25
Villit selviytymistaidot
06.15
Villikarhut
06.40
Villikarhut
07.05
Nolot lemmikit
07.30
Katujen eläinlääkäri
07.55
Yorkshiren eläinlääkäri
08.40
Yorkshiren eläinlääkäri
09.25
Yorkshiren eläinlääkäri
10.10
Yorkshiren eläinlääkäri
10.55
Yorkshiren eläinlääkäri
11.40
Yorkshiren eläinlääkäri
12.25
Takamaiden eläinlääkäri
13.10
Iso valliriutta: Elävä aarre
14.00
Luonnon mahtavat muuttoliikkeet
14.50
Villi Kanada II
15.45
Mutanttisää
16.25
Jokihirviöt
17.20
Chris Humfreyn villi elämä
17.45
Yorkshiren eläinlääkäri
18.30
Takamaiden eläinlääkäri
19.15
Eläinasumukset: Luonnolliset rakentajat
20.10
Jokihirviöt
21.00
Nigel Marven: Villi Keski-Amerikka
21.50
Villi latinalainen Amerikka
22.40
Yorkshiren eläinlääkäri
23.30
Jokihirviöt
00.20
Jokihirviöt
01.10
Uskomattomat eläimet
01.55
Mutanttisää
02.40
Villit selviytymistaidot
03.30
-04.15
Tarongan eläintarha
03.22
Sambo: MM-kisat Serbia
04.55
Olympialaiset: Olympic Outpost
05.30
Motocross: MM-sarja Garda Trentino
06.21
Motocross: MM-sarja Garda Trentino
07.00
Pöytätennis: maailmancup Kiina
08.57
Judo: TOP5
09.05
Snooker: Scottish Open
10.29
Muut lajit: WATTS
10.56
Ampumahiihto: World Challenge
11.24
Snooker: German Masters
14.28
Jalkapallo: Amando a Maradona
15.55
Snooker: German Masters
19.07
Pyöräily: Pro-sarja Luxemburgin ympäriajo
20.02
Maastohiihto: maailmancup, Lahti
20.55
Snooker: German Masters
00.08
Ratapyöräily: EM-kisat Plovdiv
02.12
Judo: TOP5
02.20
Yhdistetty: maailmancup, Val di Fiemme
02.53
Ohjaskelkkailu: maailmancup, Oberhof
03.25
Urheilu-uutiset
03.31
-05.01
Sambo: MM-kisat Serbia
03.58
Maastohiihto
04.37
Maastohiihto
05.22
Lentomäki
07.00
Olympialaiset
07.29
Olympialaiset
07.58
Maastohiihto
08.47
Judo
08.54
Maastohiihto
09.48
Maastohiihto
10.47
Ratapyöräily
12.50
Mäkihyppy
13.47
Mäkihyppy
14.41
Lentomäki
16.07
Pöytätennis
17.59
Alppihiihto
18.55
Alppihiihto
19.52
Lumilautailu
20.52
Pöytätennis
23.03
Freestylehiihto
00.02
Melonta
01.15
Snooker
02.41
Pyöräily
03.40
-04.29
Ampumahiihto
03.55
Det vilda Arktis
04.40
Det vilda Norden
05.30
Det vilda Norden
06.10
Det vilda Norden
07.00
Prövningar i det vilda
07.25
Prövningar i det vilda
07.50
Equator's Wild Secrets
08.35
Amazonia
09.25
När rovdjuren attackerar
10.15
Equator's Wild Secrets
11.05
Equator's Wild Secrets
11.50
Amazonia
12.40
Amazonia
13.25
Amazonia
14.15
När rovdjuren attackerar
15.05
När rovdjuren attackerar
15.50
När rovdjuren attackerar
16.35
Rovdjurens hemliga liv
17.25
Den otroliga dr Pol - Samlingsavsnitt
18.10
Djurens kampklubb
19.00
Hemligheterna på zoo
19.45
Secrets of The Zoo: The Wild Side 1
20.35
Djurparkens hemligheter: Vilda damer
21.25
Hemligheterna på zoo
22.15
Den otroliga dr Pol
23.00
Dr. Oakley: Veterinären i Yukon 6
23.50
Djurens kampklubb
00.40
Hemligheterna på zoo
01.30
När rovdjuren attackerar
02.15
När rovdjuren attackerar
03.05
Rovdjurens hemliga liv
03.55
-04.40
Djurparkens hemligheter: Vilda damer
03.00
Moonshiners
04.00
Bad Chad Customs
05.00
How It's Made
05.30
How It's Made
06.00
Treehouse Masters
07.00
Mighty Ships
08.00
How It's Made
08.30
How It's Made
09.00
Wheeler Dealers
10.00
Bad Chad Customs
11.00
Deadliest Catch
12.00
Gold Rush
13.00
Gold Rush
14.00
Railroad Alaska
15.00
How It's Made
15.30
How It's Made
16.00
Salvage Hunters
17.00
Salvage Hunters
18.00
Wheeler Dealers
19.00
Wheeler Dealers
20.00
Salvage Hunters
21.00
Jeremy Wade's Dark Waters
22.00
Alaskan Bush People
23.00
Railroad Alaska
00.00
Naked And Afraid
01.00
Jeremy Wade's Dark Waters
02.00
Alaskan Bush People
03.00
Moonshiners
04.00
-05.00
Bad Chad Customs
03.15
Monsters Inside Me
04.00
Expedition Mungo
04.45
Cats of Claw Hill
05.10
Cats of Claw Hill
05.30
Tanked
06.15
The Vet Life
07.00
The Vet Life
07.48
The Pool Master
08.36
Pit Bulls & Parolees
09.25
The Vet Life
10.15
My Cat From Hell
11.05
My Cat From Hell
11.55
My Cat From Hell
12.50
Animal Cribs
13.45
Tanked
14.40
Lone Star Law
15.35
The Zoo
16.30
Extinct Or Alive
17.25
Pit Bulls & Parolees
18.20
Pit Bulls & Parolees
19.15
Pit Bulls & Parolees
20.10
Pit Bulls & Parolees
21.05
My Cat From Hell
22.00
My Fat Pet
22.55
Wildest Islands Of Indonesia
23.50
My Cat From Hell
00.45
The Aquarium
01.40
Crikey! It's the Irwins
02.30
Bad Dog
03.15
Monsters Inside Me
04.00
-04.45
Expedition Mungo
06.00
Codes and Conspiracies
07.00
Uncovering Aliens
08.00
Expedition Unknown
09.00
Bizarre Foods America
10.00
Bizarre Foods America
11.00
Alaska Monsters
12.00
Codes and Conspiracies
13.00
Uncovering Aliens
14.00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
15.00
Bizarre Foods America
16.00
Expedition Unknown
17.00
Alaska Monsters
18.00
Uncovering Aliens
19.00
Man, Woman, Wild
20.00
Codes and Conspiracies
21.00
Beyond The Unknown
22.00
Ghost Nation
23.00
Destination Fear
00.00
Ripley's Believe It Or Not!
01.00
Alaska Monsters
02.00
Alaska Monsters
03.00
Beyond The Unknown
04.00
-05.00
Mysteries At The Museum
03.35
Ridiculousness
04.00
Ridiculousness
04.20
Night Videos
07.00
MTV Breakfast Club
10.35
Generation Change: Black Lives Matter
10.45
Teen Mom OG
11.25
Teen Mom UK
12.10
Teen Mom UK
12.55
Teen Mom UK
13.35
The Charlotte Show
14.20
The Charlotte Show
15.05
Just Tattoo Of Us
15.50
Catfish: The TV Show
16.30
Catfish: The TV Show
17.10
Catfish: The TV Show
17.55
Ex On The Beach
18.15
Ex On The Beach
18.35
Are You The One?
19.20
Are You The One?
20.00
Catfish: The TV Show
20.40
Catfish: The TV Show
21.25
Catfish: The TV Show
22.05
Ridiculousness
22.25
Ridiculousness
22.50
Ridiculousness
23.10
Ridiculousness
23.35
Ridiculousness
23.55
Ridiculousness
00.15
Ridiculousness
00.40
Revenge Prank with DJ Pauly D & Vinny
01.00
Revenge Prank with DJ Pauly D & Vinny
01.25
Geordie Shore
02.05
Geordie Shore
02.10
Geordie Shore
02.50
Ridiculousness
03.15
Ridiculousness
03.35
Ridiculousness
03.55
-04.20
Ridiculousness
06.00
Paw Patrol
06.15
Paw Patrol
06.40
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
07.00
Peppa Pig
07.05
Peppa Pig
07.10
Peppa Pig
07.15
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
07.20
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
07.25
Yy, kaa, tanssi
07.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
07.55
Paw Patrol
08.15
Paw Patrol
08.40
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.00
Shimmer ja Shine
09.25
Ässäluokka
09.45
Blaze ja monsterikoneet
10.10
Blaze ja monsterikoneet
10.30
Rusty Rivets
10.55
Anni Taimen
11.15
Butterbean's Café
11.40
Bubble Guppies
12.00
Peppa Pig
12.05
Peppa Pig
12.10
Barbapapan perhe
12.35
Sinä ja Sinin arvoitukset
12.55
Blaze ja Monsterikoneet
13.20
Blaze ja Monsterikoneet
13.45
Paw Patrol
14.05
Paw Patrol
14.30
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
14.35
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
14.40
Yy, kaa, tanssi
14.45
Yy, kaa, tanssi
14.50
Ässäluokka
15.00
Ässäluokka
15.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.45
Bubble Guppies
16.10
Anni Taimen
16.20
Butterbean's Café
16.40
Sinä ja Sinin arvoitukset
17.05
Blaze ja monsterikoneet
17.25
Blaze ja monsterikoneet
17.45
Paw Patrol
18.00
Paw Patrol
18.10
Paw Patrol
18.35
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
18.55
Frankie ja Frank
19.00
Peppa Pig
19.05
Peppa Pig
19.10
Barbapapan perhe
19.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
19.55
Paw Patrol
20.20
Paw Patrol
20.40
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.05
Shimmer ja Shine
21.25
Ässäluokka
21.45
Blaze ja monsterikoneet
22.10
Blaze ja monsterikoneet
22.30
Rusty Rivets
22.55
Anni Taimen
23.05
Anni Taimen
23.15
Butterbean's Café
23.40
Bubble Guppies
00.00
Peppa Pig
00.05
Peppa Pig
00.10
Barbapapan perhe
00.35
Sinä ja Sinin arvoitukset
00.55
Blaze ja Monsterikoneet
01.20
Blaze ja monsterikoneet
01.40
Paw Patrol
02.05
Paw Patrol
02.30
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
02.35
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
02.40
Yy, kaa, tanssi
02.45
Yy, kaa, tanssi
02.50
Ässäluokka
03.00
Ässäluokka
03.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.45
-04.05
Bubble Guppies
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Murhamysteeri merellä
,
Lemmen viemää
,
Murha paratiisissa
,
Sorjonen
,
Vaarallinen puoliso
,
Will Trent
,
Miehen puolikkaat
,
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Kotka 10
,
Emmerdale
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset