Sanakirja
Blogit
Viihde
Reseptit
Horoskooppi
Tietovisat
Vaihtoautot
TV-ohjelmat tänään
28
Su 28.11.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.10
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
07.00
Suru ja minä
08.00
Avara luonto: Kiehtova Kiina
08.55
Perjantai-dokkari: Valjakkokoirien kohtalon hetket
09.10
Flinkkilä & Kellomäki
10.00
Jumalanpalvelus
11.00
Mikaela & Thomas
11.15
Politiikka-Suomi. Suoraa toimintaa
12.15
Kuuletko hiljaisuutta?
13.20
Kaikki irti eläimistä: Näkymätön lehmä
13.50
Marja Sannikka
14.20
Perjantai: Hyvät, pahat ja kaivokset
15.00
SuomiLOVE
16.00
Downton Abbey
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Belgravia
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Eränkävijät
18.45
Arto Nyberg
19.30
Kettu
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
21.05
Karppi
21.55
Savuava ase
22.45
Ulkolinja: Ukrainan naisten sota
23.40
Ykkösaamu
00.20
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
01.05
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 28.11.
06.53
Hau Hau, Piip ja Veli
07.04
Nappulat
07.15
Simo
07.21
Robo ja riiviöt
07.29
Urheat pupuset
07.36
Kiri ja Lolo
07.42
Liisa ja Leo
07.53
Oktonautit
08.08
Ryhmä Hau
08.31
Salasaaren seikkailijat
08.59
Galaxi
09.00
Näin meillä
09.12
Haukku ja Poku
09.23
Mahti-Mopsi
09.31
Avaruuden aarteet
09.55
Athleticus
10.00
Urheilustudio
10.05
Yhdistetyn MC, miehet HS142
11.53
Urheilustudio
11.55
Ampumahiihdon MC, naisten pikakisa
13.15
Urheilustudio
13.25
Hiihdon MC, miesten 15 km takaa-ajo
14.20
Urheilustudio
14.40
Ampumahiihdon MC, miesten pikakisa
16.00
Yhdistetyn MC, miehet 10 km
16.35
Urheilustudio
16.40
Alppihiihdon MC, N pujottelu, 1. kierros
17.10
Mäkihypyn MC, miehet HS142, 1. kierros
18.10
Urheilustudio
18.25
Mäkihypyn MC, miehet HS142, 2. kierros
19.00
Urheilustudio
19.10
Salibandyn naisten MM
21.15
Alppihiihdon MC, N pujottelu, 2. kierros
22.15
Topi - Nuoren miehen elämää
22.30
Punkaharjun pojat
23.00
LAKEUSlife
23.25
Peltsin toinen luonto
23.55
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.40
American Horror Story
04.35
Poliisit UK: Ajojahti
07.00
Ostoskanava Tvins.com
08.00
Muumilaakson tarinoita
08.25
Muumilaakson tarinoita
08.56
Myyrän seikkailut
09.00
Winx-klubi
09.30
Lucky Luken uudet seikkailut
10.00
Suomen kaunein koti: Joulukodit
11.00
Aarrepaja
12.00
Maajussille morsian - mitä heille kuuluu nyt?
13.00
Lauma
14.00
Strongman Champions League
15.00
Teknavi
15.30
Tanssii Tähtien Kanssa
17.30
Game of Games Suomi
19.00
Seitsemän uutiset
19.10
Tulosruutu
19.20
Urheiluextra
19.30
Tanssii Tähtien Kanssa
21.30
Jarkko Tamminen Show - Livenä lavalla
22.00
Kymmenen uutiset
22.15
Viikon sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Teknavi
23.05
Game of Games Suomi
00.35
Olet mitä syöt
01.30
Strongman Champions League
02.25
ESPN dokumentti: Snoop ja poika
03.35
-04.30
Killing Eve
LIVE
4
03.20
NCIS Rikostutkijat
04.20
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Bing
06.10
Rusty Rivets
06.35
Halinallet: Tervetuloa Halimaahan
06.55
Pyjamasankarit
07.20
Sunny Bunnies
07.25
Sunny Bunnies
07.30
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.45
LEGO Ninjago
08.00
Arthur ja minimoit
08.25
Pac-Manin aavemaiset seikkailut
08.50
HS Lasten uutiset
09.00
Mestareiden mestari
10.00
Jaksa paremmin
10.30
Gnoomit
IMDb
5.7
12.15
Rempalla tuloja
12.45
Remppa vai muutto Vancouver
13.45
Mitä odottaa kun odotat
IMDb
5.7
16.00
Suomen huutokauppakeisari
17.00
Me postilaiset
18.00
Mysteerilaulajat - I Can See Your Voice Suomi
19.30
Selviytyjät Suomi
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Big Brother Suomi
23.00
Tulossa: Koskinen
23.05
The Expendables 2
IMDb
6.6
01.10
Emmanuelle 4
IMDb
3.4
03.00
NCIS Rikostutkijat
04.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.25
Jennifer Erica
08.30
BUU-klubben
09.00
Hangen kantama
10.00
Elämää Grönlannin syrjäkylässä
10.30
Lippu rakkauteen
11.00
Skavlan
12.00
Jumalanpalvelus
12.53
Egenlandin matkakohteet
13.00
Kadunlakaisijat
IMDb
4.5
14.25
Enemmän elokuvasta: Gansterikuningas
14.40
Elliott Erwitt, mestarikuvaaja
15.35
Pariisi juhlii 2020
17.25
Strömsö
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Siivoojat
19.00
Daniel Olin
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.39
Sportnytt
19.48
Sportliv
20.00
På spåret
21.00
Bonusperhe
21.45
Elämää kuoleman jälkeen
IMDb
6.1
23.05
-23.48
Isäni jäähyväiset
LIVE
6
03.35
Score 2021
04.05
Simpsonit
04.35
Vintiöt Total Remix
05.15
Vintiöt Total Remix
06.30
Simpsonit
07.00
Simpsonit
07.30
Simpsonit
08.00
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Masked Singer Suomi
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Simpsonit
11.30
Simpsonit
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Lauma
15.00
Teknavi
15.30
UEFA Champions League: Viikkomakasiini
16.00
SmackDown
17.00
Suomalainen menestysresepti
18.00
Simpsonit
18.30
Mr. Bean
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Frendit
20.30
Frendit
21.00
Kauhea kankkunen 3
IMDb
5.8
23.00
American Horror Story
00.05
RAW
01.05
Tilt Esports
01.10
Lauma
02.05
Vaimot vaihtoon USA
03.00
Fresh Off the Boat
03.30
Fresh Off the Boat
04.00
-04.30
Fresh Off the Boat
LIVE
7
03.25
Turvatalo
IMDb
6.7
06.10
Kiinteistöveljekset
07.00
Kiinteistöveljekset
08.00
Extreme Homes
09.00
TV Shop
10.00
Asunnon metsästäjä: Remontti
11.00
Kiinteistöveljekset
12.05
Kiinteistöveljekset
13.10
Maa aikojen alussa 14: Rohkeiden matka
IMDb
6.0
15.00
Paddington 2
IMDb
7.8
17.10
Latela 6.0
18.10
Mestaritekijä
19.00
Rakastunut mammanpoikaan
19.55
Ultimate Escape Suomi
21.00
Muumion paluu
IMDb
6.4
23.40
Kova laki: Erikoisyksikkö
00.50
The Art of Self-Defence
IMDb
6.6
03.05
Asunnon metsästäjä: Remontti
04.00
-05.05
Amerikan rajavartijat: Meksiko
LIVE
8
03.05
Häät sulhasen tapaan
04.05
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Remppa vai muutto Vancouver
10.00
Remppa vai muutto Vancouver
11.00
Rempalla tuloja
11.30
Huikeat kakkutaiturit
12.00
Huikeat kakkutaiturit
12.30
Annan herkulliset leivonnaiset
13.00
Annan herkulliset leivonnaiset
13.30
Remppa vai muutto Suomi Sisustamoextra
13.45
Remppa vai muutto Suomi Kohti unelmakotia
14.00
Vieraissa Australia
15.05
Sinkkuillallinen
16.00
Sinkkuillallinen
17.00
Sinkkuillallinen
18.00
Kuppilat kuntoon, Hans Välimäki!
19.00
Remppa vai muutto Suomi
20.00
Hurja painonpudotus Suomi
21.00
FC Venus
IMDb
5.5
23.20
Tulossa: Koskinen
23.25
Liv D: Aasialaiset ökyhäät
00.25
Syke
00.55
Syke
01.25
Remppa vai muutto Vancouver
02.25
Remppa vai muutto Vancouver
03.25
-04.25
Häät sulhasen tapaan
LIVE
9
03.00
Muinaiset avaruusoliot
04.00
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Rantavahdit
09.30
Rantavahdit
10.00
Leijonan luola USA
11.00
Leijonan luola USA
12.00
Hyvät ja huonot uutiset
13.00
Hyvät ja huonot uutiset
14.00
Hyvät ja huonot uutiset
15.00
Mestareiden mestari
16.00
Haapasalo ja kaverit
17.00
Australian rajalla
17.30
Australian rajalla
18.00
Australian rajalla
18.30
Ennakkostudio
19.00
Koripallon MM-karsinta: Suomi - Kroatia
21.00
Teemu Rannikko: Taikurin Viimeinen Temppu
22.05
Arman ja Suomen rikosmysteerit
23.05
Stand Up! - SPESIAALI: Naurupartio
00.05
4D: Tahdotko superspermaani?
01.05
Keisari Aarnio
02.05
Muinaiset avaruusoliot
03.00
Muinaiset avaruusoliot
04.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.50
Barnwood Builders
04.45
Maailman oudoimmat ruoat
06.00
Maailman oudoimmat ruoat
06.45
Wheeler Dealers
07.40
Miten kaikki tehdään?
08.10
Miten kaikki tehdään?
08.40
Barnwood Builders
09.40
Car Kings
10.50
discovery+ tarjoaa: Arktiset Vedet
11.20
discovery+ tarjoaa: Arktiset Vedet
11.50
Valmistuksen salat
12.25
Valmistuksen salat
12.55
TV Shop
13.55
Yksinkertaista elämää
15.00
Yksinkertaista elämää
16.05
Bitchin' Rides
17.05
Bitchin' Rides
18.10
Unearthed: Seven Wonders
19.00
Menneisyyden mysteerit
19.55
Wheeler Dealers
21.00
The Stanford Prison Experiment
IMDb
6.8
23.45
Faster
IMDb
6.4
01.40
Fast n' Loud
02.45
Barnwood Builders
03.40
-04.40
Maailman oudoimmat ruoat
LIVE
11
03.10
Sisarvaimoa etsimässä
04.10
Sisarvaimoa etsimässä
05.15
Kakkukuningas
06.15
Hääpukuja kurvikkaille
06.35
Say Yes To The Dress: Britannia
07.00
Kakkukuningas
07.25
Kakkukuningas
07.50
Kakkukuningas
08.10
Kakkukuningas
08.35
Kakkukuningas
09.00
Kakkukuningas
09.20
Tarjousten metsästäjät
09.45
Tarjousten metsästäjät
10.25
Saitureiden säästövinkit
11.00
Saitureiden säästövinkit
11.30
Saitureiden säästövinkit
12.10
Saitureiden säästövinkit
12.45
Hengenvaarallisesti lihava
14.55
Hengenvaarallisesti lihava
17.05
Pieni suuri perhe
18.10
Eristyksissä: Plathin suurperhe
19.05
90 päivää morsiamena: Darcey & Stacey
19.55
Rakastunut mammanpoikaan
21.00
90 päivää morsiamena: Sinkkuelämää
22.00
90 päivää morsiamena: Sinkkuelämää: Jälkipyykki
23.05
90 päivää morsiamena: Chantelin perhe: Jälkipyykki
00.10
Tohtori Paise: Poksautustarinat
01.10
Tohtori jalkapaise
02.10
Tohtori Paise: Poksautustarinat
03.05
-04.10
Sisarvaimoa etsimässä
12
03.55
Simpsonit
04.15
9-1-1: Lone Star
04.55
9-1-1: Lone Star
05.40
Lapin poliisit
06.00
Simpsonit
06.20
Tehtävä Lapissa
07.00
Lapin poliisit
07.25
Lapin poliisit
07.45
Lapin poliisit
08.10
Lapin poliisit
08.30
Lapin poliisit
08.55
Onnenpyörä VIP
09.45
Moderni perhe
10.10
Moderni perhe
10.35
Moderni perhe
11.00
Moderni perhe
11.25
Simpsonit
11.50
Simpsonit
12.15
Simpsonit
12.40
Simpsonit
13.05
Simpsonit
13.30
Simpsonit
13.55
Simpsonit
14.25
Simpsonit
14.55
Ihmemies MacGyver
15.55
Ihmemies MacGyver
17.00
Ihmemies MacGyver
18.00
Miehen puolikkaat
18.30
Miehen puolikkaat
19.00
Miehen puolikkaat
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
Pakojuna
IMDb
7.2
23.05
CSI: Miami
00.00
CSI: Miami
00.50
CSI: Miami
01.45
9-1-1
02.35
Why Women Kill
03.30
-04.15
112 Hätäkeskus
LIVE
13
03.35
Empire
04.25
Younger
04.50
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Viisi miestä viikossa
10.00
Viisi miestä viikossa
10.30
Viisi miestä viikossa
11.00
Kardashianit
12.00
Kardashianit
13.00
Kardashianit
14.00
Kardashianit: Kim 40 vuotta
15.00
Tanssii Tähtien Kanssa: täyden kympin tanssit
17.00
Grand Designs Australia
18.00
Grand Designs Australia
19.00
Agatha Christie: Paddingtonista 16:50
IMDb
7.4
21.00
Ystävänpäivä
IMDb
5.7
23.35
Karkurit
00.35
Bull
01.30
Tanssii Tähtien Kanssa
03.10
Empire
04.00
-04.50
Empire
LIVE
14
11.55
Juliet, Naked
IMDb
6.6
13.35
You Will Meet a Tall Dark Stranger
IMDb
6.3
15.15
Sooloilua
IMDb
5.6
17.00
Army of One
IMDb
5.1
19.00
Jackie
IMDb
6.7
21.00
24 Hours to Live
IMDb
5.7
22.55
Empire State
IMDb
5.2
00.45
Pientä pilaa
00.50
Pientä pilaa
01.00
Paratiisihotelli Ruotsi
01.45
-02.30
Paratiisihotelli Ruotsi
LIVE
15
03.40
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.35
Aphrodite Jones ja kuuluisat rikokset
06.05
Kakkusota
06.55
Kiinteistöhuutokauppa
07.20
Kiinteistöhuutokauppa
07.50
Kalliovuorten eläinlääkäri
08.55
Kalliovuorten eläinlääkäri
09.55
Maailman herkullisimmat ruoat
10.20
Maailman herkullisimmat ruoat
10.55
Mediterranean Life
11.20
Mediterranean Life
11.55
Irwinin perheen eläintarha
13.00
Ensitreffit ulkomailla
14.00
TV Shop
15.00
Maailman herkullisimmat ruoat
15.30
Totuus Charliesta
IMDb
4.8
17.50
Girls Trip
IMDb
6.2
20.00
Valheellinen nettimaailma
21.00
Ratkaisevat rikostallenteet
21.30
Ratkaisevat rikostallenteet
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.05
Kova laki: Erikoisyksikkö
00.05
Naked Attraction
01.15
Dokumentti: Uskomaton kidnappaustarina
03.15
-04.10
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
20
03.45
Hetki ennen tuhoa
04.30
Yliluonnollista
05.15
Vaarallisen valtatien pelastajat
06.00
Salakuljettajat satimeen
06.45
Autojen ensiapu
07.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol 10
08.10
Elä vapaana tai kuole
08.55
Meret ilman vettä
09.45
Egyptin kadonneet aarteet
10.35
Gordon Ramsayn makuseikkailut
11.30
Lentoturmatutkinta
12.25
Lentoturmatutkinta
13.20
Turvatarkastus: Peru & Brasilia
14.15
Turvatarkastus: Peru & Brasilia
15.10
Turvatarkastus: Peru & Brasilia
16.05
Turvatarkastus: Peru & Brasilia
17.00
Turvatarkastus: Peru & Brasilia
18.00
Turvatarkastus: Peru & Brasilia
19.00
Turvatarkastus: Peru & Brasilia
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Meret ilman vettä
22.00
Egypti ylhäältä päin
23.00
Kiven sisällä
00.00
Alaskan poliisit
00.55
Meret ilman vettä
01.45
Hetki ennen tuhoa
02.35
Australian rajalla
03.05
Lentoturmatutkinta erikoisraportti
03.50
-04.10
Food Factory
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Evankeliumi särkyneelle
04.25
Timo Kuutti & band
04.30
TV7 Jerusalem uutiset
04.45
Huuto Iranista
05.40
Betsyn taivas
07.20
Syntynyt Kristus on!
07.30
Nathan Morris - Kaikkien kansojen kaipaus
08.00
Tie on valmis!
08.20
Ester vlog
08.30
Panjo ja Kani
08.40
Lasten adventtimatka
08.45
Sonja Lampinen
08.50
Pikkunallen jouluseikkailu
09.00
Raamatun kertomuksia
09.30
Kirjailijahaastattelu
10.00
Jumalanpalvelus
10.45
Evankeliumi Markuksen mukaan | LUMO
10.50
Timo Kuutti & band
10.55
Musiikkivideoita
11.00
Evankeliumi särkyneelle
11.55
Christina-lehden luontokuvat
12.00
TV7 Jerusalem uutiset
12.15
Betsyn taivas
13.55
Juhlahartaus
14.30
Lauletaan yhdessä joululauluja
16.00
Derek Prince
16.30
Superkirja
17.00
Mummola
17.15
Juhlapyhät
17.25
Adventtiajatus
17.30
Jobin kirja sinua varten
18.00
Profeettakoulu
18.30
Ojares & Ahvio
19.00
Eläimet opettavat
19.15
Sanaa naisilta
19.30
Ajankohtaista taivaasta
20.00
Martin ja Mirjan matkassa
20.30
Aikain merkit Sanassa
21.00
Open Doors - Kristittyjen vainot tänään
21.15
Ottakaa lapsi syliin
21.50
Etupenkillä
22.05
Käännekohta
22.35
Jerusalemin vartijat
23.05
Ensimmäinen kirje Timoteukselle
23.35
Jerusalem studio
00.05
Koputus
00.35
Kohtasin Messiaani
00.40
Armon kalliolla
01.00
Mummola
01.15
Juhlapyhät
01.25
Adventtiajatus
01.30
Jobin kirja sinua varten
02.00
Profeettakoulu
02.30
Ojares & Ahvio
03.00
Eläimet opettavat
03.15
Sanaa naisilta
03.30
Ajankohtaista taivaasta
04.00
-04.30
Martin ja Mirjan matkassa
09.25
Watt Nytt
03.00
Uutisikkuna
08.00
Nimipäiväonnittelu: 28.11.
08.01
Nappulat
08.13
Salasaaren seikkailijat
08.38
Jennifer Erica
09.00
Nappulat
09.40
Salasaaren seikkailijat
10.15
Jennifer Erica
10.30
Mikaela & Thomas
10.45
Ykkösaamu
11.25
Kuuletko hiljaisuutta?
12.20
Politiikka-Suomi. Suoraa toimintaa
13.20
Marja Sannikka
13.50
Perjantai: Hyvät, pahat ja kaivokset
14.30
Perjantai-dokkari: Valjakkokoirien kohtalon hetket
14.45
SuomiLOVE
15.45
Kadunlakaisijat
IMDb
4.5
17.10
Flinkkilä & Kellomäki
18.00
Strömsö
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.40
White Wall
19.30
Yle Uutiset
19.45
Urheiluruutu
20.05
Karppi
20.51
Daniel Olin
21.20
Topi - Nuoren miehen elämää
21.36
Punkaharjun pojat
22.06
LAKEUSlife
22.30
Peltsin toinen luonto
23.00
Uutisikkuna
03.00
-07.12
Uutisikkuna
06.55
Lumilautailun MC: lumilautakrossi, Secret Garden
10.05
Yhdistetyn MC: Ruka, miesten mäki HS 142
11.15
Världscupen på skidor, damernas 10 km jaktstart (svenskt referat)
11.55
Ampumahiihdon MC: Östersund, naisten pikamatka
13.25
Världscupen på skidor, herrarnas 15 km jaktstart (svenskt referat)
14.40
Ampumahiihdon MC: Östersund, miesten pikamatka
15.25
Mäkihypyn MC Ruka: HS 142 karsinta
16.00
Världscupen i nordisk kombination, skidor 10 km (svenskt referat)
16.40
Alppihiihdon MC: naisten pujottelu, 1. kierros, Killington
17.10
Mäkihypyn MC: Ruka, HS 142
19.10
VM i innebandy för damer: SVK - FIN (svenskt referat)
19.40
Alppihiihdon MC: naisten pujottelu, 2. kierros, Killington
13.25
Serie A: Udinese - Genoa
14.55
La Liga: Real Betis - Levante
15.55
Serie A: AC Milan - Sassuolo
15.55
Serie A: Spezia - Bologna
15.55
Serie A: Spezia - Bologna
16.00
Rallicrossin MM-sarja: Saksa II
17.10
La Liga: Espanyol - Real Sociedad
18.55
Serie A: AS Roma - Torino
19.25
La Liga: Cádiz - Atlético Madrid
19.55
Portugalin Liiga: Sporting - Tondela
21.40
Serie A: Napoli - Lazio
21.55
La Liga: Real Madrid - Sevilla
22.25
-00.35
Portugalin Liiga: FC Porto - Vitória SC
01.00
NBA: Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves
10.55
Tennis: TEHO Sport Tennisliiga: HVS - Sata, kaksinpeli ja nelinpeli, miehet (HVS1)
10.55
Tennis: TEHO Sport Tennisliiga: HVS - Sata, kaksinpeli, miehet (HVS2)
10.55
Tennis: TEHO Sport Tennisliiga: HVS - Sata, kaksinpeli, miehet (HVS3)
11.55
Tennis: TEHO Sport Tennisliiga: TaTS - GT, kaksinpeli ja nelinpeli, miehet
11.55
Koripallon 1. Divisioona: Pantterit - Lappeenrannan NMKY, Fanikamera
12.50
Naisten Futsal-Liiga: HIFK FS - PJK
13.50
Miesten Futsal-Liiga: ToPV - Riemu
13.55
Koripallon Naisten 1.Divisioona: Hyvinkään Ponteva - Torpan Pojat II, Fanikamera
14.50
Miesten Futsal-Liiga: Mad Max - SoVo
14.55
Koripallon Naisten 1.Divisioona: BC Nokia - Puhuttaret, Fanikamera
14.55
Koripallon Naisten 1.Divisioona: Tapiolan Honka - Kataja Basket, Fanikamera
14.55
Koripallon 1. Divisioona: Munkkiniemen Kisapojat - Oulu Basketball, Fanikamera
15.50
Naisten Futsal-Liiga: KaDy - FTK-Tornio
15.50
Miesten Futsal-Liiga: Akaa Futsal - GFT
15.55
Koripallon Naisten 1.Divisioona: Jyväskylä Basketball Academy - Helsingin NMKY, Fanikamera
15.55
Koripallon Naisten 1.Divisioona: Turun Riento - Espoo Basket Team II, Fanikamera
16.50
Lentopallon Mestaruusliiga: Tiikerit - VaLePa, Fanikamera
16.50
Lentopallon Mestaruusliiga: Helsinki Volley - LP Puijo, Fanikamera
16.50
Lentopallon Mestaruusliiga: WoVo - LP-Vampula, Fanikamera
16.55
Koripallon Naisten 1.Divisioona: Pyrintö Akatemia - Pantterit, Fanikamera
16.55
Koripallon 1. Divisioona: Espoo Basket Team - Karkkila, Fanikamera
16.55
Koripallon 1. Divisioona: PeU-Basket - Kataja Basket Talents, Fanikamera
16.55
Koripallon 1. Divisioona: Kipinä Basket - PuHu Juniorit, Fanikamera
16.55
Koripallon 1. Divisioona: Hyvinkään Ponteva - Ura Basket, Fanikamera
18.00
Koripallon Maaottelut: MM-karsinta: Suomi - Kroatia
19.50
Koripallon Maaottelut: MM-karsinta: Slovenia - Ruotsi
22.30
-02.00
NBA: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors
00.30
Jalkapallo: RB Bragantino - America MG
02.30
Jalkapallo: Sao Paulo - Sport Recife
09.00
Jääkiekko: Admiral - Sotshi
09.00
Jääkiekko: Amur - Salavat
11.35
Koripallo: Japani - Kiina
12.30
Jääkiekko: Sibir - Avtomobilist
12.35
TotoTV: Salon-De-Provence Ranska
13.00
Jääkiekko: Spartak M - Dinamo Mo
13.07
TotoTV: Pori Suomi
13.20
TotoTV: Auteuil Ranska
13.30
Jalkapallo: Udinese - Genoa
14.45
TotoTV: Bergsåker Ruotsi
15.00
TotoTV: Århus Tanska
15.00
Jalkapallo: Betis - Levante
16.00
Jalkapallo: Bordeaux - Brest
16.00
Jalkapallo: Lorient - Rennes
16.00
Jalkapallo: Milan - Sassuolo
16.00
Jalkapallo: Monaco - Strasbourg
16.00
Jääkiekko: Neftehimik - Ak Bars Kazan
16.00
Jalkapallo: Reims - Clermont
16.00
Jalkapallo: Spezia - Bologna
16.10
Jääkiekko: Dinamo Mn - Traktor
16.30
Koripallo: Belgia - Serbia
17.00
Jääkiekko: Dinamo R - TsSKA M
17.00
Koripallo: Kreikka - Valko-Venäjä
17.07
TotoTV: Le Croise Laroche Ranska
17.15
Jalkapallo: Espanyol - Real Sociedad
17.30
Jalkapallo: Maritimo - Pacos Ferreira
18.30
Jääkiekko: Kunlun - Magnitogorsk
19.00
Jalkapallo: Roma - Torino
19.00
Koripallo: Suomi - Kroatia
19.00
Koripallo: Viro - Israel
19.15
TotoTV: Momarken Norja
19.30
Jalkapallo: Cadiz - At. Madrid
20.00
Jalkapallo: Sporting CP - Tondela
20.28
TotoTV: USA USA
21.00
Esports Counter-Strike: Sprout - GODSENT
21.00
Jalkapallo: CA Mineiro - Fluminense
21.00
Jalkapallo: Corinthians - CA Paranaense
21.00
Koripallo: Puola - Saksa
21.00
Koripallo: Slovenia - Ruotsi
21.30
Jalkapallo: Como - Parma
21.45
Jalkapallo: Marseille - Troyes
21.45
Jalkapallo: Napoli - Lazio
22.00
Jalkapallo: Real Madrid - Sevilla
22.30
Jalkapallo: FC Porto - V. Guimaraes
23.00
Koripallo: Kanada - Bahamas
00.00
Jalkapallo: Internacional - Santos
00.30
-04.30
Koripallo: USA - Kuuba
01.05
NHL: Florida - Seattle
01.05
NHL: Florida - Seattle
02.05
NHL: Los Angeles - Ottawa
02.05
NHL: Los Angeles - Ottawa
02.05
NHL: Pittsburgh - Montreal
02.05
NHL: Detroit - Buffalo
02.05
NHL: Vegas - Edmonton
02.05
NHL: Pittsburgh - Montreal
02.05
NHL: Detroit - Buffalo
02.05
NHL: Vegas - Edmonton
03.05
NHL: St. Louis - Columbus
03.05
NHL: Arizona - Dallas
03.05
NHL: St. Louis - Columbus
03.05
NHL: Arizona - Dallas
04.05
NHL: Colorado - Nashville
04.05
NHL: Colorado - Nashville
05.05
NHL: Calgary - Winnipeg
05.05
NHL: Calgary - Winnipeg
06.50
Viaplay Talvi: Lumilautakrossi (N/M, joukkuekilpailu)
07.00
BWF-sulkapallo: Indonesia Open 2021
07.00
Asian Tour: Blue Canyon Phuket Championship
09.50
Viaplay Talvi: Studio: Viaplay Talvi
10.10
Viaplay Talvi: Yhdistetty (M) Suurmäki HS142
11.00
IBSF World Championship: Rattikelkkailu
11.20
Viaplay Talvi: Maastohiihdon maailmancup (N) 10 km takaa-ajo, vapaa
13.05
NHL: NHL On The Fly
13.30
Viaplay Talvi: Maastohiihto (M) 15 km takaa-ajo, vapaa
13.55
Skotlannin Valioliiga: Livingston - Rangers
14.00
Viaplay Talvi: Taitoluistelun Grand Prix -sarja
14.15
Viaplay Talvi: Kaukalopikaluistelun maailmancup
14.25
2. Bundesliiga: Nürnberg - St. Pauli
14.25
2. Bundesliiga: Paderborn - Hansa Rostock
14.25
2. Bundesliiga: HSV - Ingolstadt
14.30
Tanskan Superliiga: Viborg - Sønderjyske
14.45
Darts: Players Championship Finals
14.55
Käsipallon Bundesliiga: Füchse Berlin - Bergischer HC
14.55
Tanskan 1. divisioona: Esbjerg fB - Nykøbing FC
15.00
IBSF World Championship: Neljän miehen kelkat
15.30
Valioliiga: Man City - West Ham
15.50
Valioliiga: Burnley - Tottenham
15.50
Valioliiga: Leicester - Watford
15.55
Valioliiga: Brentford - Everton
15.55
Tanskan 1. divisioona: AC Horsens - Hobro
16.00
Viaplay Talvi: Yhdistetty (M) 10 km
16.00
NFL Network: NFL GameDay Morning
16.20
Bundesliiga: Frankfurt - Union Berlin
16.35
Viaplay Talvi: Alppihiihto (N) Pujottelu
16.55
Käsipallon Bundesliiga: SG Flensburg-Handewitt - HSG Wetzlar
16.55
Premiership Rugby: Saracens - Sale Sharks
17.05
Viaplay Talvi: Mäkihyppy (M) Suurmäki HS142
18.00
Tanskan Superliiga: AaB - F.C. København
18.00
Valioliiga: Chelsea - Man United
18.20
Bundesliiga: Leipzig - Leverkusen
18.25
Ultra HD: Chelsea - Man United (Ultra HD)
19.35
Viaplay Talvi: Alppihiihto (N) Pujottelu
19.55
NFL: Patriots - Titans
20.00
NFL: NFL RedZone
20.00
NFL: Dolphins - Panthers
20.00
NFL Network: NFL GameDay Live
20.05
NHL: Carolina - Washington
21.00
Darts: Players Championship Finals
21.05
NHL: Minnesota - Tampa Bay
21.05
Viaplay Talvi: Alppihiihto (M) Supersuurpujottelu
21.30
World Padel Tour: Buenos Aires Master
23.20
NFL: Packers - Rams
23.20
NFL: 49ers - Vikings
01.05
NHL: NY Rangers - NY Islanders
01.05
NHL: NY Rangers - NY Islanders
02.05
NHL: New Jersey - Philadelphia
02.05
NHL: New Jersey - Philadelphia
02.05
NHL: Chicago - San Jose
02.05
NHL: Boston - Vancouver
02.05
NHL: Chicago - San Jose
02.05
NHL: Boston - Vancouver
03.05
NHL: Anaheim - Toronto
03.05
NHL: Anaheim - Toronto
03.15
NFL: Ravens - Browns
03.15
-06.45
NFL: Ravens - Browns
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
09.00
Liiga: Ilves - TPS
10.45
Red Bull Läpimurto
11.00
Liiga: KooKoo - Ilves
12.50
La Liga Chronicles
13.05
La Liga: Alavés - Celta Vigo
14.55
La Liga: Real Betis - Levante
16.55
La Liga Chronicles
17.10
La Liga: Espanyol - Real Sociedad
19.15
La Liga Chronicles
19.25
La Liga: Cádiz - Atlético Madrid
21.30
Motorsport Mundial
21.55
La Liga: Real Madrid - Sevilla
00.05
Golf: PGA TOUR Highlights
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
10.30
Rallicrossin MM-sarja: Saksa
11.30
La Liga Chronicles
11.35
Serie A: Sampdoria - Verona
13.25
Serie A: Udinese - Genoa
15.30
ESPN dokumentti: Pokaalin arvoitus
15.55
Serie A: AC Milan - Sassuolo
18.00
FastZone - The World of Motorsport
18.30
UEFA Champions League: Huippuhetket 23.11.
18.55
Serie A: AS Roma - Torino
21.00
FIA - Pure Motorsport
21.30
La Liga Chronicles
21.40
Serie A: Napoli - Lazio
23.45
Tennis: WTA All Access
00.35
Formula 3 Regional European Championship: Monza
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
00.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
F1 ESport
15.30
MM Motocross
16.00
Rallicrossin MM-sarja
17.00
PGA TOUR Golf Extra
17.10
La Liga
19.15
La Liga Chronicles
19.25
FIA Karting Championships 2020
19.55
Portugalin Liiga
22.00
Rallin MM-sarja
23.40
PGA TOUR Golf Extra
00.00
-06.00
MTV Uutiset Live
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
10.30
La Liga: Valencia - Rayo Vallecano
14.05
Liiga: Jukurit - KalPa
15.55
Serie A: Spezia - Bologna
18.00
Rallicrossin MM-sarja: Saksa
19.55
Portugalin Liiga: Sporting - Tondela
22.25
Portugalin Liiga: FC Porto - Vitória SC
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
06.00
Teletapit
06.30
Monchhichi
06.40
Muumien maailma
06.55
Muumien maailma
07.05
Muumilaakson tarinoita
07.35
Taikapuutarhan pikkuötökät
07.50
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.51
Monchhichi
08.05
Mansikka Marja
08.30
Monchhichi
08.45
Teletapit
09.15
Ti-Ti Nalle: Kimpsut ja kampsut 2
09.40
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
09.45
Muumien maailma
09.55
Muumien maailma
10.10
Muumilaakson tarinoita
10.35
Mimmit musapatti
10.55
Ti-Ti Nallen talossa tapahtuu
11.15
Ti-Ti Nallen talossa tapahtuu
11.30
Myyrän seikkailut
11.40
Myyrän seikkailut
11.45
Myyrän seikkailut
11.50
Muumien Taikatalvi
12.10
Alvin ja pikkuoravat
12.20
Alvin ja pikkuoravat
12.35
Rastahiiri
12.45
Rastahiiri
13.00
Maija Mehiläinen
13.10
Maija Mehiläinen
13.25
Mansikka Marja
13.50
Muumilaakson tarinoita
14.15
Nuori Robin Hood
14.30
Nuori Robin Hood
14.45
Zig & Sharko
14.50
Zig & Sharko
15.00
Zig & Sharko
15.10
Ti-Ti Nalle: Kimpsut ja kampsut 2
15.35
Taskuvaari
15.50
Taskuvaari
16.05
Mimmit musapatti
16.30
Myyrän seikkailut
16.35
Mia ja minä
17.00
Winx-klubi
17.25
Tintin seikkailut
17.50
Ikku-Pikku Ritari
18.05
Paavo Pesusieni
18.30
Paavo Pesusieni
18.55
Taskuvaari
19.10
Lucky Luken uudet seikkailut
19.35
Lucky Luken uudet seikkailut
01.55
Leon
IMDb
8.5
04.05
Encounter
IMDb
3.8
05.35
Onnen kukkuloilla
IMDb
5.8
07.20
Star File
07.30
Från och med Herr Gunnar Papphammar
IMDb
6.9
08.15
Kokkausklubi
09.55
Uusia alkuja
IMDb
7.4
11.35
Second Act
IMDb
5.8
13.15
Matka avaruuteen
IMDb
5.4
14.30
Hope Gap
IMDb
6.7
16.10
The Kindness of Strangers
IMDb
6.4
18.05
Kuninkaan puhe
IMDb
8.0
20.00
Solsidan - onnea onkimassa
20.25
Alle utlendinger har lukka gardiner
IMDb
4.6
21.45
Star File
22.00
The Goldfinch
IMDb
6.3
00.25
The Good Liar
IMDb
6.7
02.15
-04.15
Joker
IMDb
8.4
03.20
We Hunt Together
04.10
We Hunt Together
04.55
We Hunt Together
05.40
Ramy
06.10
Star File
06.20
Penny on M.A.R.S.
06.45
Penny on M.A.R.S.
07.05
Penny on M.A.R.S.
07.30
Totte Svensson ja Bermudan kolmion salaisuus
08.10
Hank Zipzer
08.35
Lasse-Maijan etsivätoimisto
09.20
Solsidan - onnea onkimassa
09.45
Solsidan - onnea onkimassa
10.05
Solsidan - onnea onkimassa
10.30
Solsidan - onnea onkimassa
10.55
The Office (US)
11.15
The Office (US)
11.35
The Office (US)
12.00
The Office (US)
12.20
The Office (US)
12.45
The Office (US)
13.05
Star File
13.15
Yellowstone
14.05
Yellowstone
14.40
Yellowstone
15.30
Schitt's Creek
15.50
Schitt's Creek
16.10
Tervetuloa Sjölyckaniin!
16.35
Tervetuloa Sjölyckaniin!
16.55
Tervetuloa Sjölyckaniin!
17.20
Bert (dubattu suomeksi)
17.45
Bert (dubattu suomeksi)
18.05
Penny on M.A.R.S.
18.30
Penny on M.A.R.S.
18.50
Rouvat ryöstäjinä
19.35
Rouvat ryöstäjinä
20.20
Downton Abbey
21.10
Downton Abbey
22.00
Chucky
22.45
Dr. Death: The Undoctored Story
23.35
Agatha Christien Hjerson
00.15
Agatha Christien Hjerson
01.00
The Bite
01.45
The Bite
02.25
The Bite
03.15
We Hunt Together
04.00
-04.45
We Hunt Together
03.00
Rancid
IMDb
5.4
04.40
Hur Många Kramar Finns det i Världen
IMDb
4.8
06.10
Ryövärimetsä
06.40
Jazzgossen
IMDb
3.2
08.25
Eemeli ja possuressu
IMDb
7.2
10.00
Scener ur ett kändisskap
IMDb
4.6
11.30
Swing it maisteri
IMDb
6.1
13.00
7 miljonääriä
IMDb
4.4
14.35
Kourallinen rakkautta
16.50
Veljeni Leijonamieli
IMDb
7.2
18.30
Pelle flyttar till Komfusenbo
IMDb
6.3
19.00
Åsa-Nisse i rekordform
IMDb
3.1
20.10
Monica Z
IMDb
6.9
21.55
Cornelis
IMDb
6.3
23.40
En förälskelse
IMDb
4.8
01.15
Van Veeteren: Münsterin juttu
02.45
-04.05
Brott i paradiset
IMDb
5.2
04.00
My Dad's Christmas Date
06.00
All My Life
08.00
Words on Bathroom Walls
10.00
Passengers
12.00
Misbehaviour
14.00
Trolls: Maailmankiertue
16.00
The Big Sick
18.00
The Last Shift
20.00
All My Life
22.00
Freaky
00.00
The Silencing
02.00
Synchronic
03.50
-05.27
Freaky
02.25
Django Unchained
05.10
RoboCop
07.00
21 Jump Street
08.50
G.I. Joe: The Rise of Cobra
10.45
Da Vinci -koodi
13.10
Starsky & Hutch
14.50
Suuri puhallus 2
17.00
Eagle Eye
19.00
The Trip
21.00
RoboCop
23.00
Django Unchained
02.00
-04.18
Lento
03.00
12 Pups of Christmas
05.00
Christmas Unwrapped
07.00
The Christmas Setup
09.00
Ghosting: The Spirit of Christmas
11.00
A New York Christmas Wedding
13.00
Christmas at Maple Creek
15.00
Cooking Up Christmas
17.00
Four Cousins and a Christmas
19.00
Christmas Ever After
21.00
Christmas Unwrapped
23.00
12 Pups of Christmas
01.00
A Christmas Arrangement
03.00
-04.25
A Christmas Crush
04.00
Polttarittaret
06.00
Lemony Snicketin surkeiden sattumusten sarja
08.00
Barbie ja joulutarina
10.00
Kumba - Puoliraidallinen seepra
12.00
Sinbad - seitsemän meren sankari
14.00
Puuseppä Andersen ja Joulupukki - pieni kylä joka unohti joulun
16.00
Barbie Pähkinänsärkijä-baletissa
18.00
Antz - Muurahaizet
20.00
Lemony Snicketin surkeiden sattumusten sarja
22.00
Happiest Season
00.00
Polttarittaret
02.00
2 Hearts
04.00
-05.28
Fifty Shades of Black
06.50
Lumilautailun maailmancup Lumilautakrossi, Secret Garden
08.20
NFL Gameday
08.50
Trans World Sport
09.50
Viaplay Talvi -studio
10.10
Yhdistetyn maailmancup HS142, Ruka
11.20
Maastohiihdon maailmancup N 10 km takaa-ajo V, Ruka
12.30
Viaplay Talvi -studio
13.30
Maastohiihdon maailmancup M 15 km takaa-ajo V, Ruka
14.30
Trans World Sport
15.30
NFL Gameday
16.00
Yhdistetyn maailmancup 10 km, Ruka
16.35
Mobil 1 The Grid
17.05
Mäkihypyn maailmancup M HS142, Ruka
19.05
EFL Championship: Highlights
19.35
Alppihiihdon maailmancup N pujottelu, Killington
20.35
NFL Gameday
21.05
Alppihiihdon maailmancup M super-G, Lake Louise
22.40
EFL Championship: Highlights
23.20
-03.15
NFL Green Bay Packers - Los Angeles Rams
01.05
NHL Florida Panthers - Seattle Kraken
04.05
NHL Colorado Avalanche - Nashville Predators
08.45
NHL Florida Panthers - Seattle Kraken
10.45
NHL Colorado Avalanche - Nashville Predators
12.45
NHL St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets
14.45
NHL On The Fly
15.50
Valioliiga Burnley - Tottenham
18.00
NHL Florida Panthers - Seattle Kraken
20.05
NHL Carolina Hurricanes - Washington Capitals
23.05
NHL Colorado Avalanche - Nashville Predators
01.05
-04.30
NHL New York Rangers - New York Islanders
03.05
NHL St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets
08.00
Valioliiga Brighton - Leeds
10.00
Valioliiga: Premier League Saturday Review
11.00
Valioliiga Liverpool - Southampton
13.00
Bundesliiga Bayern München - Arminia Bielefeld
15.00
Valioliiga: Premier League World
15.30
Jalkapallostudio
15.55
Valioliiga Manchester City - West Ham
17.55
Jalkapallostudio
18.25
Valioliiga Chelsea - Manchester United
20.25
Jalkapallostudio
21.05
NHL Minnesota Wild - Tampa Bay Lightning
00.00
Valioliiga: Premier League Saturday Review
03.15
-06.45
NFL Baltimore Ravens - Cleveland Browns
03.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
14.00
Taitoluistelun Grand Prix 6 Sotshi
16.30
European Tour Highlights DP World Tour Championship
17.00
Euroliiga Olimpia Milano - Olympiakos
19.00
NFL Gameday
19.30
Premier League World
20.00
Trans World Sports
21.05
NHL Minnesota Wild - Tampa Bay Lightning
00.00
-02.00
NHL Florida Panthers - Seattle Kraken
11.00
RedBull TV
18.25
Valioliiga Chelsea - Manchester United
21.30
-00.45
Bundesliiga Bayern München - Bielefeld
07.00
Asian Tour Blue Canyon Phuket Championship - 4. kierros
11.00
Legends Tour Senior Italian Open
12.00
DP World Tour Joburg Open - 4. kierros
16.30
Golf Central
17.00
Golf Central
17.30
DP World Tour Joburg Open - 4. kierros
22.00
Asian Tour Blue Canyon Phuket Championship - 4. kierros
02.00
Golf Central
02.30
-03.05
The Golf Fix Transition
02.05
NHL Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers
05.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
06.50
Lumilautailun maailmancup Lumilautakrossi
10.00
Yhdistetyn maailmancup Mäkihyppy - suurmäki (M)
11.15
NHL Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers
13.05
NHL On The Fly
14.05
NHL Florida Panthers - Seattle Kraken
15.55
Yhdistetyn maailmancup Maastohiihto - 10 km (M)
17.05
Mäkihypyn maailmancup Ruka
19.15
NHL On The Fly
20.05
NHL Carolina Hurricanes - Washington Capitals
23.00
NHL On The Fly
00.00
NHL Colorado Avalanche - Nashville Predators
02.05
-05.00
NHL Boston Bruins - Vancouver Canucks
01.05
NHL Florida Panthers - Seattle Kraken
04.05
NHL Colorado Avalanche - Nashville Predators
09.30
Valioliiga Arsenal - Newcastle
11.30
Valioliiga Liverpool - Southampton
13.30
Valioliiga Brighton - Leeds
15.30
Viaplay Sport Live: Valioliigastudio
15.55
Valioliiga Manchester City - West Ham
18.00
Viaplay Sport Live: Valioliigastudio
18.25
Valioliiga Chelsea - Manchester United
20.30
Viaplay Sport Live: Valioliigastudio
21.15
Valioliiga Brentford - Everton
23.10
Valioliiga Burnley - Tottenham
01.05
-04.00
NHL New York Rangers - New York Islanders
03.00
Valioliiga Crystal Palace - Aston Villa
10.00
Valioliiga Norwich - Wolverhampton
11.55
Valioliiga Crystal Palace - Aston Villa
13.50
Valioliiga Brighton - Leeds
15.50
Valioliiga Burnley - Tottenham
18.20
Bundesliiga Leipzig - Leverkusen
20.30
Valioliiga Manchester City - West Ham
22.20
Valioliiga Chelsea - Manchester United
00.10
Valioliiga Brentford - Everton
02.00
-03.50
Valioliiga Burnley - Tottenham
03.10
Australian kullankaivajat 102
03.55
Australian kullankaivajat 103
04.45
Australian kullankaivajat 104
05.30
Australian kullankaivajat 105
06.15
Australian kullankaivajat 106
07.00
Jokihirviöt Afrikan vaarallisin tappaja
07.55
Jokihirviöt Alaskan kylmän veden tappaja
08.45
Jokihirviöt Kanadan kauhu
09.30
Jokihirviöt Eteläisen Tyynenmeren kauhut
10.25
Rahaa ja autoromuja
11.10
Takamaiden kuljettajat Kitkerä viesti
12.00
Raskaan kaluston pelastustoimi Nyt tai ei koskaan, ja Toivotaan parasta
12.45
Raskaan kaluston pelastustoimi Täydellinen sotku
13.35
Australian rannikon pelastusjoukot 301
14.20
Jade Fever Kaikki mikä kiiltää, on jadea
15.10
Australian kullankaivajat 615
15.55
Australian kullankaivajat 511
16.40
Australian kullankaivajat 512
17.25
Australian kullankaivajat 513
18.15
Australian kullankaivajat 514
19.00
Australian kullankaivajat 515
19.45
Australian kullankaivajat 516
20.30
Australian kullankaivajat 611
21.15
Australian kullankaivajat 612
22.00
Australian kullankaivajat 613
22.45
Australian kullankaivajat 614
23.30
Australian kullankaivajat 615
00.10
Jade Fever Kaikki mikä kiiltää, on jadea
01.00
Raskaan kaluston pelastustoimi Kunniavartija
01.45
Raskaan kaluston pelastustoimi Rautahermot
02.35
Raskaan kaluston pelastustoimi Oma tie tai valtatie
03.20
-04.10
Raskaan kaluston pelastustoimi Sotatantere
03.25
Toinen maailmansota: Kilpailu voitosta Epäpyhä liitto
04.10
Toinen maailmansota: Kilpailu voitosta Voitto hinnalla millä hyvänsä
04.55
Toinen maailmansota: Kilpailu voitosta Teheranin tapaaminen
05.40
Toinen maailmansota: Kilpailu voitosta Normandian maihinnousu ja jälkimainingit
06.25
Wicked Inventions 202
07.00
Muinaiset rakentajat Tiet, jotka muuttivat maailman
07.50
Muinaiset rakentajat Kiinan muuri
08.55
Muinaiset rakentajat Pyramidien salaisuudet
09.55
Muinaiset rakentajat Superlinnojen kukoistuskausi
11.00
Muinaiset rakentajat Notre Damen salaisuudet
12.00
Muinaiset rakentajat Angkor Watin salaisuudet
13.00
Muinaiset rakentajat Veden voima
14.05
Taistelukentillä 1940: Taistelu Ranskasta
15.15
Tappokoneet 101
16.15
Tappokoneet 102
17.10
Tappokoneet 103
18.10
Tappokoneet 104
19.05
Aarteiden planeetta Eurooppa
20.10
Attilan jalanjäljissä: Hunnien kuningas 101
21.05
Attilan jalanjäljissä: Hunnien kuningas 102
22.00
Priamoksen kullan odysseia
23.05
Kadonneen arkin salaisuudet Jeremiah
00.05
Kadonneen arkin salaisuudet Arkin voima
01.05
Valtakunnan loppu Attila
01.55
Valtakunnan loppu Kaarle Suuri
02.40
Muinainen maailmanloppu Doggerland
03.30
-04.20
Muinainen maailmanloppu Sodoma ja Gomorra
03.55
Villikarhut Karhumaisen pitkä talvi
04.20
Työtä villieläinten parissa 104
05.05
Yorkshiren eläinlääkäri 711
05.50
Koiraryhmä - koiranpennut koulussa 110
06.15
Nolot lemmikit 106
06.40
Nolot lemmikit 107
07.00
Koiraryhmä - koiranpennut koulussa 106
07.25
T-Rex uusin silmin
08.15
Fossiilien ihmemaa: Luonnon salatut aarteet Outoja ihmeitä
09.05
Fossiilien ihmemaa: Luonnon salatut aarteet Höyhenpeitteinen dinosaurus
09.55
Fossiilien ihmemaa: Luonnon salatut aarteet Nisäkkäiden kasvupaikka
10.45
Nisäkkäiden nousu
11.40
Villihevosten kannoilla
12.25
Villi Tokio
13.25
Kätketty Intia Muutoksen maat
14.15
Kätketty Intia Vuorten maat
15.10
Kätketty Intia Jokien maat
16.00
Kiinan salainen apinavaltakunta
16.55
Töpöhäntämakakien valtakunta
17.40
Maailman luonto - lumiapinat
18.30
Luonnollinen maailma: Terve, apinat!
19.25
Jokihirviöt Koralliriutan tappaja
20.15
Jokihirviöt Hiljainen tappaja
21.05
Jokihirviöt Moottorisahapeto
21.55
Jokihirviöt Sähköinen tappaja
22.45
Jokihirviöt Kylmäverinen kauhu
23.35
Outo maapallo Sumukupoleita ja kantikkaita aaltoja
00.20
Outo maapallo Tulimatoja ja vihreitä pilviä
01.05
Myrskytarinoita 102
01.45
Villit selviytymistaidot Eläinten erikoisuuksia
02.35
Villit selviytymistaidot Elämää pienoiskoossa
03.25
-04.15
Tarongan eläintarha Hyönteiselämää
03.52
Superbike: MM-sarja Argentiina
04.40
Pyöräily: Binche Chimay Binche
05.47
Pyöräily: Maailmankiertue, Lombardian ympäriajo
07.00
Ratsastus: Global Champions Tour Samorin
07.47
Curling: EM-kisat Lillehammer
08.36
Curling: EM-kisat Lillehammer
09.44
Trailblazers
09.53
Olympialaiset: Kaukana Kotoa
10.23
Jousiammunta: Maailmancup, Guatemala
10.50
Trailblazers
10.58
Trailblazers
11.06
Ampumahiihto: Maailmancup, Östersund
11.55
Ampumahiihto: Maailmancup, Östersund
13.22
Trailblazers
13.30
Ampumahiihto: Maailmancup, Östersund
14.23
Ampumahiihto: Maailmancup, Östersund
16.06
Purjehdus: Spirit of Yachting
16.34
Curling: EM-kisat Lillehammer
17.24
Ratsastus: Maailmancup, Lexington
18.40
Ratsastus: Maailmancup, Las Vegas
19.42
Curling: EM-kisat Lillehammer
20.43
Uutiset
20.48
Snooker: UK Championship
22.48
Snooker: UK Championship
00.33
Snooker: UK Championship
01.32
Ralli: ERC All Access
02.05
Superbike: MM-sarja Indonesia
02.32
Superbike: MM-sarja Indonesia
02.58
Superbike: MM-sarja Indonesia
03.26
Superbike: MM-sarja Indonesia
03.54
-05.36
Ratapyöräily: Mestarien liiga, Panevezys
02.54
Tennis: US Open New York, Yhdysvallat
04.17
Tennis: US Open New York, Yhdysvallat
05.45
Olympialaiset: Sliding Madness
07.00
Superbike: MM-sarja Indonesia
07.22
Superbike: MM-sarja Indonesia
07.47
Superbike: MM-sarja Indonesia
08.18
Superbike: MM-sarja Indonesia
08.49
Formula E: FIA World Championship Story
09.25
Kestävyysajo: MM-kisat, 8 tuntia Bahrain
10.21
Vakioautot: Maailmancup Sotchi
11.00
Vakioautot: MM-sarja, Sotchi
12.14
Kestävyysajo: MM-kisat, 8 tuntia Bahrain
13.00
Vakioautot: MM-sarja, Sotchi
13.56
Ralli: ERC All Access
14.27
Trailblazers
14.45
Snooker: UK Championship
18.30
Snooker: UK Championship
20.45
Snooker: UK Championship
22.41
Trailblazers
22.50
Uutiset
22.54
Ratapyöräily: Mestarien liiga, Panevezys
00.45
Alppihiihto: maailmancup, Lech Zuers
01.45
Alppihiihto: maailmancup, Lech Zuers
02.40
Tennis: US Open New York, Yhdysvallat
02.42
-04.08
Tennis: US Open New York, Yhdysvallat
03.50
Vaarallisimmat saalistajat
04.35
Maailman vaarallisimmat hait
05.25
Eläintarhan salaisuudet: Ilmanraikastin, kiitos
06.10
Eläintarhan salaisuudet: Karkulaiset
06.55
Eläintarhan salaisuudet: Eläintarhan joulu
07.35
Hirviökrokotiilijahti: Krokotiili kuivalla maalla
08.00
Hirviökrokotiilijahti: Poispotkittu krokotiili
08.20
Ihminen vs. eläin: Pythonsodat
08.45
Ihminen vs. eläin: Uskomattomat hait
09.10
Eläintarhan salaisuudet: Pikkunorsua vahtimassa
09.55
Eläintarhan salaisuudet: Jääkarhuexpress
10.40
Saalistajien maa - parhaat palat: Leijonat ja leopardit
11.30
Eläintarhan salaisuudet: Voihan vuohen hammas
12.15
Eläintarhan salaisuudet: Pikkunorsua vahtimassa
12.55
Eläintarhan salaisuudet: Jääkarhuexpress
13.40
Leopardien valtakunta
14.30
Kissahyökkäykset
15.15
Kissojen sota - Leijona vs. gepardi
16.05
Afrikan verinen joki
16.50
Vihreäsilmäinen leopardi
17.40
Kun saalistaja hyökkää: Superkäärmeet
18.25
Kun saalistaja hyökkää: Muinainen saalistaja
19.10
Kun saalistaja hyökkää: Kuolettavat kynnet
20.00
Leijonadynastia
20.45
Äärimmäiset kilpakumppanit: Kissat vastaan koirat
21.35
Veriviholliset: Leijona vs. puhveli
22.20
Leijonadynastia
23.05
Uskomaton eläinlääkäri Pol: Korillinen koiria
23.50
Uskomaton eläinlääkäri Pol: Kolme eläinlääkäriä ja vauva
00.35
Uskomaton eläinlääkäri Pol: Parhaat palat: Intiimiä ja ällöä
01.20
-02.10
Leijonadynastia
03.15
Expedition X
04.20
Monster Garage
05.30
How It's Made
06.00
Shed And Buried
06.25
Sticker Shock
07.10
How Do They Do It?
07.45
How Do They Do It?
08.15
Shed And Buried
08.45
Shed And Buried
09.15
Shed And Buried
09.45
Shed And Buried
10.15
Mega Shippers
11.20
Mega Shippers
12.25
Mega Shippers
13.30
Mega Shippers
14.35
Expedition: Back To The Future
15.40
Salvage Hunters
16.50
Salvage Hunters
18.00
Salvage Hunters
19.00
Billy Buys Brooklyn
19.30
Billy Buys Brooklyn
20.00
Alaskan Bush People
21.00
The Earthshot Prize: Repairing Our Planet
22.00
Expedition Deep Ocean
23.00
Gold Rush
00.00
Gold Rush
01.05
Mega Shippers
02.10
Mega Shippers
03.15
-04.20
Salvage Hunters
03.48
How Do They Do It?
04.12
How Do They Do It?
04.36
How Do They Do It?
05.00
How Do They Do It?
05.24
How Do They Do It?
05.48
How Do They Do It?
06.12
How Do They Do It?
06.36
How Do They Do It?
07.00
How Do They Do It?
07.24
How the Universe Works
08.12
How the Universe Works
09.00
Blowing Up History
09.48
Blowing Up History
10.36
How It's Made
11.00
How It's Made
11.24
How It's Made
11.48
How It's Made
12.12
How It's Made
12.36
How It's Made
13.00
How Do They Do It?
13.24
How Do They Do It?
13.50
How Do They Do It?
14.14
How Do They Do It?
14.38
How Do They Do It?
15.02
How Do They Do It?
15.26
The Explosion Show
16.14
The Explosion Show
17.02
Expedition Unknown
17.50
Expedition Unknown
18.40
How It's Made: Dream Cars
19.05
How It's Made: Dream Cars
19.30
How It's Made: Dream Cars
19.55
How It's Made: Dream Cars
20.20
How It's Made: Dream Cars
20.45
How It's Made: Dream Cars
21.10
Ed Stafford: First Man Out
22.00
Ed Stafford: First Man Out
22.50
Everest Rescue
23.40
Everest Rescue
00.30
How the Universe Works
01.20
How the Universe Works
02.10
Morgan Freeman's Through The Wormhole
03.00
Morgan Freeman's Through The Wormhole
03.48
-04.12
How Do They Do It?
03.00
The Real Story with Maria Elena Salinas
04.00
Killer Instinct with Chris Hansen
05.00
Killer Instinct with Chris Hansen
06.00
To Catch A Killer
07.00
Raw Terror
08.00
Raw Terror
09.00
Nightmare Next Door
10.00
Nightmare Next Door
11.00
I Almost Got Away With It
12.00
I Almost Got Away With It
13.00
Most Evil
14.00
Most Evil
15.00
Devil Among Us
17.00
True Conviction
18.00
True Conviction
19.00
Your Number's Up
20.00
Your Number's Up
21.00
Evil Lives Here
22.00
The Murder List
00.00
Reasonable Doubt
01.00
Where Murder Lies
02.00
The Murder List
04.00
-05.00
To Catch A Killer
03.15
Lone Star Law
04.00
Animal Cribs
04.45
Treehouse Masters
05.30
How Do Animals Do That?
05.55
How Do Animals Do That?
06.15
Dr. Dee: Alaska Vet
07.00
Dr. Dee: Alaska Vet
07.48
Lone Star Law
08.36
Lone Star Law
09.25
My Cat From Hell
10.15
My Cat From Hell
11.05
Animal Cribs
11.55
Meet The Orangutans
12.25
Meet The Orangutans
12.50
Meet The Orangutans
13.20
Meet The Orangutans
13.45
The Aquarium
14.40
The Aquarium
15.35
My Cat From Hell
16.30
My Cat From Hell
17.25
Dr. Dee: Alaska Vet
18.20
Animal Cops Houston
19.15
Dodo Heroes
20.10
The Zoo
21.05
Chasing Ocean Giants
22.00
Whale Wars
22.55
The Aquarium
23.50
The Aquarium
00.45
Keeping Up With The Kruger
01.40
Keeping Up With The Kruger
02.30
Lone Star Law
03.15
Lone Star Law
04.00
-04.45
Animal Cribs
03.00
The Dead Files
04.00
Ghosts Of Morgan City
05.00
Mysteries At The Museum
06.00
Finding Bigfoot
07.00
Bizarre Foods America
08.00
Bizarre Foods America
09.00
Bizarre Foods America
10.00
The Alaska Triangle
11.00
The Alaska Triangle
12.00
The Osbournes Want To Believe
13.00
The Osbournes Want To Believe
14.00
The Osbournes Want To Believe
15.00
The Osbournes Want To Believe
16.00
The Osbournes Want To Believe
17.00
The Osbournes Want To Believe
18.00
Aliens In Alaska
19.00
Ghost Nation
21.00
Codes and Conspiracies
22.00
Destination Fear
23.00
Destination Fear
00.00
The Holzer Files
01.00
Codes and Conspiracies
02.00
Ghost Nation
03.00
The Dead Files
04.00
-05.00
Ghosts Of Morgan City
03.30
Dateline London
04.00
BBC World News
04.30
Tba
05.00
BBC World News
05.30
Click
06.00
BBC World News
06.30
Witness History: Women's Special
07.00
BBC World News
07.30
Talking Business
08.00
BBC World News
08.30
The Travel Show
09.00
BBC World News
09.10
World Features
09.30
Tba
10.00
BBC World News
10.30
Dateline London
11.00
BBC World News
11.30
100 Women
12.00
BBC World News
12.30
Witness History: Women's Special
13.00
BBC World News
13.30
Newsnight
14.00
BBC World News
14.30
The Travel Show
15.00
BBC World News
15.30
Click
16.00
BBC World News
16.15
Sport Today
16.30
Wonders of Turkey: Episode 2
17.00
BBC World News
17.10
World Features
17.30
Tba
18.00
BBC World News
18.30
Talking Business
19.00
BBC World News
19.30
Our World
20.00
BBC World News
20.30
Click
21.00
BBC World News
21.15
Sport Today
21.30
Spirit of Yachting
22.00
BBC World News
22.10
World Features
22.30
100 Women
23.00
BBC World News
23.30
Wonders of Turkey: Episode 2
00.00
BBC World News
00.10
World Features
00.30
Asia Business Report
00.45
Sport Today
00.55
Click
01.00
Newsday
01.30
Asia Business Report
01.45
Sport Today
02.30
Asia Business Report
02.45
Sport Today
03.00
Newsday
03.30
Asia Business Report
03.45
Sport Today
04.00
-04.30
BBC World News
03.45
Ridiculousness
04.10
Night Videos
07.00
Euro Top Chart
08.10
MTV Breakfast Club
11.30
World Stage 2017
12.15
Teen Mom 2
13.00
Teen Mom 2
13.45
Teen Mom 2
14.30
Teen Mom 2
15.15
Adorableness
15.35
Catfish: The TV Show
16.15
Catfish: The TV Show
16.55
Catfish: The TV Show
17.40
Catfish: The TV Show
18.20
Catfish: The TV Show
19.00
Ridiculousness
19.20
Ridiculousness
19.45
Ridiculousness
20.10
Ridiculousness
20.30
Domestic Violence & Me: Mia's Story
21.15
Teen Mom OG
22.00
Teen Mom OG
22.40
MTV Cribs US
23.05
Ex On The Beach US
23.45
Ex On The Beach US
00.30
Ex On The Beach US
01.10
Ridiculousness
01.30
Ridiculousness
01.55
Jersey Shore Family Vacation
02.35
Jersey Shore Family Vacation
03.25
Ridiculousness
03.45
-04.10
Ridiculousness
22.00
Party Hits
04.00
Party Hits
08.00
MTV Euro Top 20
09.10
Non-Stop Hits
12.00
J Balvin: Greatest Hits
13.00
Weekend Hitlist
16.00
Today's Top Hits
17.00
Top 50 Boys Of The 10s
20.20
Today's Top Hits
21.00
Worldwide Hits!
01.00
-08.00
Non-Stop Hits
23.00
... So 80s!
04.00
... So 80s!
05.00
Non-Stop 80s Hits!
09.00
50 Unforgettable 80s Music Videos!
13.00
I Want My MTV 80s!
17.00
Forever 80s
19.00
80s Power Ballad Heaven!
22.00
... So 80s!
03.00
-05.00
... So 80s!
00.00
Ultimate 90s Playlist!
05.00
Ultimate 90s Playlist!
08.00
Mmm Bop! Perfect 90s Pop
12.00
Saved By The 90s!
15.00
Never Forget The 90s!
19.00
90s Mixtape!
20.00
Truly, Madly, Deeply... 90s Love!
00.00
-05.00
Ultimate 90s Playlist!
03.15
Hot Right Now!
04.00
MTV Unplugged Natalia Przybysz
05.00
MTV Unplugged Presents: BTS
05.25
Zara Larsson: Late Night Concert
05.45
MTV Rewind: 2019
08.00
Hot Right Now!
10.00
Rock Solid Playlist
12.00
MTV Unplugged Natalia Przybysz
13.00
MTV Unplugged Presents: BTS
13.25
Zara Larsson: Late Night Concert
13.45
Sam Fender: MTV Live From Fusion..
14.10
MTV Push Live 2020: Yungblud
14.30
MTV World Stage: Green Day...
15.15
MTV Rewind: 2020
17.00
High Definition Hits!
19.00
Rock Solid Playlist
21.00
Little Mix: The Girls' Top 10
21.45
MTV Push Presents: Olivia Rodrigo
22.05
Hot Right Now!
23.00
MTV Live: Becky Hill
23.25
World Stage: Charli XCX
23.45
MTV Live from Blackpool...
00.05
Benny Blanco And Friends
00.30
High Definition Hits!
02.00
Little Mix: The Girls' Top 10
02.45
MTV Push Presents: Olivia Rodrigo
03.30
Hot Right Now!
04.00
-04.20
Sam Fender: MTV Live From Fusion..
03.00
Club Caliente!
05.00
Big Weekend Tunes!
08.00
Non-Stop Bangerz!
13.00
Reload! Club Classics
14.00
Big Weekend Tunes!
20.00
Ultimate Rap & RnB
21.00
Non-Stop Bangerz!
01.00
Reload! Club Classics
02.00
Ultimate Rap & RnB
03.00
-08.00
Big Tunes!
03.55
Pipsa Possu
04.00
Pipsa Possu
04.05
Bubble Guppies
04.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
04.50
Sinä ja Sinin arvoitukset
04.55
Sinä ja Sinin arvoitukset
05.15
Blaze ja monsterikoneet
05.35
Merikapteeni Santiago
06.00
Baby Shark's Big Show
06.15
PAW Patrol
06.40
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
07.00
Pipsa Possu
07.05
Pipsa Possu
07.10
Pipsa Possu
07.15
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
07.20
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
07.25
Yy, kaa, tanssi
07.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
07.50
Paw Patrol: Ilmojen auttajat
08.35
Peurapartio
09.00
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.45
Blaze ja monsterikoneet
10.05
Blaze ja monsterikoneet
10.30
Merikapteeni Santiago
10.50
Baby Shark's Big Show
11.05
Bubble Guppies
11.25
Bubble Guppies
11.50
Pipsa Possu
11.55
Pipsa Possu
12.00
Pipsa Possu
12.05
Pipsa Possu
12.10
Pipsa Possu
12.15
Barbapapa ja perhe
12.35
Barbapapa ja perhe
13.00
PAW Patrol
13.20
PAW Patrol
13.45
PAW Patrol
14.10
PAW Patrol
14.35
PAW Patrol
15.00
PAW Patrol
15.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.45
Pipsa Possu
15.50
Pipsa Possu
15.55
Pipsa Possu
16.00
Pipsa Possu
16.05
Bubble Guppies
16.25
Sinä ja Sinin arvoitukset
16.50
Sinä ja Sinin arvoitukset
17.15
Blaze ja monsterikoneet
17.35
Merikapteeni Santiago
18.00
Baby Shark's Big Show
18.10
PAW Patrol
18.35
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
18.55
Pipsa Possu
19.00
Pipsa Possu
19.05
Pipsa Possu
19.10
Barbapapa ja perhe
19.30
Barbapapa ja perhe
19.40
Sinä ja Sinin arvoitukset
20.05
PAW Patrol
20.25
Baby Shark's Big Show
20.40
Peurapartio
21.00
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.45
Blaze ja monsterikoneet
22.05
Blaze ja monsterikoneet
22.30
Merikapteeni Santiago
22.50
Baby Shark's Big Show
23.00
Bubble Guppies
23.25
Bubble Guppies
23.45
Pipsa Possu
23.50
Pipsa Possu
23.55
Pipsa Possu
00.00
Pipsa Possu
00.05
Pipsa Possu
00.10
Barbapapa ja perhe
00.35
Barbapapa ja perhe
00.55
Sinä ja Sinin arvoitukset
01.20
Blaze ja monsterikoneet
01.45
PAW Patrol
02.05
PAW Patrol
02.30
Peurapartio
02.50
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
02.55
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
03.05
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.50
Pipsa Possu
03.55
Pipsa Possu
04.00
-04.05
Pipsa Possu
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Jääkiekon 18-vuotiaiden MM: 1. puolivälierä (u)
,
Emmerdale
,
Murdochin murhamysteerit
,
Suomen huutokauppakeisari
,
Tähdet, tähdet
,
Roy Grace
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Omerta 6/12
,
Syke
,
Farmi Suomi
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset