Vaihtoautot
Horoskooppi
Sanakirja
Reseptit
Viihde
Tietovisat
Blogit
TV-ohjelmat tänään
25
To 25.02.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Jääkiekon MM
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
23.55
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Kulttuuricocktail Live
06.25
Ylen aamu
10.45
Kotilieden lämpöä
11.31
Yle Uutiset Uusimaa
11.39
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.47
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.55
Yle Uutiset Häme
12.03
Yle Uutiset Pirkanmaa
12.11
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
12.19
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.30
Anna, a lopussa
13.15
Neiti tuittupää
IMDb
5.7
14.45
Itse valtiaat
15.00
A-studio
15.40
Yle Uutiset selkosuomeksi
15.45
Yle Oddasat
15.50
Novosti Yle
15.55
Yle Uutiset viittomakielellä
16.00
Eduskunnan kyselytunti
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
Anna, a lopussa
18.00
Yle Uutiset
18.20
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Murdoch: mediadynastia vallan ytimessä
20.00
Noin viikon studio
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-Talk
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Ulkolinja: Syyrian loputon sota
22.55
Oddasat
23.10
Top Dog
23.55
Puoli seitsemän
00.25
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
00.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 25.2.
06.52
Metkat Mesiläiset
07.00
Nipa ja Pete
07.07
Maikki ja pelottava Pontso
07.30
Pikku perunat
07.33
Sasu
07.46
Uula ja Kuu
07.57
Tipo
08.06
Petteri Kaniini
08.21
Galaxi
08.22
Late Lammas
08.29
Tero hoitaa
08.41
Lulu ja lehmä
08.50
Jumppahetki: Kehonhuolto ja venyttely
09.00
McLeodin tyttäret
09.45
Urheilustudio: MM-hiihdot
09.55
Hiihdon MM: Sprinttihiihtokarsinta
11.35
Urheilustudio: MM-hiihdot
12.25
Hiihdon MM: Sprinttihiihtofinaalit
14.15
Urheilustudio: MM-hiihdot
14.30
Tanskalainen maajussi
15.00
Lehmän vuosi
15.45
Luottomies 2
16.00
Sinkut paljaana
16.30
Uusi päivä
17.00
Urheilustudio: MM-hiihdot
17.10
Hiihdon MM: Sprinttihiihtofinaalit
17.50
Urheilustudio: MM-hiihdot
17.55
Hiihdon MM: N mäkikilpailu HS 106, 1. kierros
18.55
Urheilustudio: MM-hiihdot
19.15
Hiihdon MM: N mäkikilpailu HS 106, 2 kierros
19.45
Urheilustudio: MM-hiihdot
20.15
Lehmän vuosi
21.00
Rallin MM: Rovaniemi, ennakkotunnelmat
21.30
USA:n vaativimmat ammatit
22.15
Unelma Lapista
22.40
Ketonen & Myllyrinne
23.05
Berlin Station
23.55
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.30
Remonttipiiskuri
06.00
Aamusää
06.10
olo.fit
06.25
Uutisaamu
07.00
Uutisaamu
08.00
Uutisaamu
09.05
Mitä tänään syötäisiin?
09.10
Emmerdale
09.40
Kauniit ja rohkeat
10.05
Kuutamolla
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Valitut Palat Collection
12.15
olo.fit
12.30
Olet mitä syöt
13.30
Super-Jahti
14.30
MTV Uutiset Live
15.00
Pitääkö olla huolissaan?
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.55
Uutiset
17.04
Päivän sää
17.06
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Päivän sää
18.05
Viiden jälkeen: erikoishaastattelu
18.25
Emmerdale
18.55
Mitä tänään syötäisiin?
19.00
Seitsemän uutiset
19.15
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Maajussille morsian maailmalla
21.00
Supernanny Suomi
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.55
Pitääkö olla huolissaan?
23.50
Kirppiksen Kingi
00.45
Supernanny Suomi
01.40
Neljän tähden illallinen
02.10
Neljän tähden illallinen
02.40
Jamie kokkaa Italiassa
03.40
-04.25
Burgerimies
LIVE
4
03.45
Australian rajalla
04.15
Australian rajalla
04.45
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
06.25
Rusty Rivets
06.50
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.05
Sonic Boom
07.20
LEGO Ninjago
07.35
Arthur ja minimoit
08.00
Angry Birds Blues
08.05
Angry Birds Blues
08.10
Pac-Manin aavemaiset seikkailut
08.35
Teini-ikäisten mutanttininjakilpikonnien nousu
09.00
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
10.00
Huvila & Huussi
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.00
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
14.55
Huvila & Huussi
15.55
Mental Samurai Suomi
16.55
Onnenarpa
17.00
Australian rajalla
17.30
The Wall Suomi
18.30
Kuppilat kuntoon, Hans Välimäki!
19.30
Diili
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Temptation Island Suomi 9
22.00
Temptation Island Suomi 9 Extra
22.30
Tulossa: Selviytyjät Suomi
22.35
Arman ja Suomen rikosmysteerit
23.35
48 tuntia rikoksesta
00.35
Arman Pohjantähden alla
01.35
Australian rajalla
02.05
Kuppilat kuntoon, Hans Välimäki!
03.05
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.30
Ahvenanmaan sankarit
08.35
Ahvenanmaan sankarit
09.00
Tanskalainen maajussi
09.30
Haluamme luonnon takaisin
10.30
Aistit avoinna Italiaan
11.00
Efter Nio 2018
12.00
Volga 30 päivässä
12.45
Wave
13.00
Arkistojen salat
13.25
Historia: Tutankhamonin perintö
14.15
Minun musiikkini
15.00
Isä Matteon tutkimuksia
16.00
Pieni talo preerialla
16.55
Pikku Kakkonen
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Tanskalainen maajussi
19.00
Ulos kuplasta
19.15
Tämä tästä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Kapellimestari
21.00
Muukalainen Laramiesta
IMDb
7.4
22.40
Elävä arkisto esittää
22.41
Mitä sää tiedät: Tunturisää
22.54
Luonto on vielä meidän: Kun meri on jäässä
23.16
Päiväkirja jäänsärkijältä
23.45
-00.56
Lynyrd Skynyrd: Atlantic City 2006
LIVE
6
02.30
Charlien enkelit: Kurvit suoriksi
IMDb
4.9
06.30
Chuggington
06.40
Chuggington
07.00
Muumilaakson tarinoita
07.20
Muumilaakson tarinoita
07.45
Paavo Pesusieni
08.10
Alvin ja pikkuoravat
08.20
Alvin ja pikkuoravat
08.35
Nuori Robin Hood
08.45
Nuori Robin Hood
09.00
Paavo Pesusieni
09.30
Bob's Burgers
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Home and Away
11.30
Kolme miestä ja tyttö
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Simpsonit
13.30
UEFA Champions League: Huippuhetket
14.00
Red Bull Läpimurto
14.15
Amazing Race
15.15
Baywatch
16.10
Vaimot vaihtoon USA
17.05
Kuutamolla
18.05
Ulosottomiehet
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Super-Jahti
21.00
Täydellinen maailma
IMDb
7.6
23.50
Independence Day - Uusi uhka
IMDb
5.2
02.05
Simpsonit
02.30
Simpsonit
02.50
112
03.35
-04.20
Anthony Bourdain - kohti tuntematonta
LIVE
7
03.00
Erakkoperhe erämaassa
04.00
Naimisiin ystävän kanssa?
05.00
Pernilla Wahlgrenin maailma
06.10
Rantataloa etsimässä
06.45
Naimisiin ystävän kanssa?
07.45
Upea lihava elämäni
08.45
Asunnon metsästäjät maailmalla
09.20
TV Shop
10.20
Rantataloa etsimässä
10.55
Upeat minikodit
11.25
Upeat minikodit
11.55
Upea lihava elämäni
12.55
Say Yes To The Dress: Rippijuhlat
13.55
Erakkoperhe erämaassa
14.55
Selviytyjät pimeässä
15.55
Amerikan rajavartijat: Meksiko
17.00
Euroopan rajavartijat
17.30
Euroopan rajavartijat
18.00
Erakkoperhe erämaassa
19.00
Merten sankarit
20.00
Talo täynnä
20.30
Talo täynnä
21.00
Karhuryhmä
22.00
Cobain: Montage of Heck
IMDb
7.5
00.40
Amerikan rajavartijat: Meksiko
01.45
Selviytyjät pimeässä
02.40
Erakkoperhe erämaassa
03.45
-04.45
Naimisiin ystävän kanssa?
LIVE
8
02.05
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Napakymppi
10.00
Remppa vai muutto Vancouver
11.00
Häät sulhasen tapaan
12.00
Suurin pudottaja Suomi
13.00
Martina ja hengenpelastajat
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Tulossa: Selviytyjät Suomi
15.05
Kadonneen jäljillä
16.00
Remppa vai muutto Vancouver
17.00
Syke-elokuvan tunnusbiisi: Anssi Kela - Sut puhallan pois
17.05
Tanssin superäidit
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Huvila & Huussi
20.00
Remppa vai muutto Vancouver
21.00
This Is Us
22.00
Tulossa: Selviytyjät Suomi
22.05
Paratiisihotelli Ruotsi
23.05
Sinkkuillallinen
00.05
Remppa vai muutto Vancouver
01.05
Häät sulhasen tapaan
02.10
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.20
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Haapasalo goes lomalle
10.00
Jone ja tähdet
10.55
Tulossa: Selviytyjät Suomi
11.00
Mad Cook Show
12.00
Suomalainen menestysresepti
12.55
Tulossa: Selviytyjät Suomi
13.00
Leijonan luola USA
14.00
Kaverille ei jätetä
15.00
Hyvät ja huonot uutiset
16.00
Amerikan rajavartijat
16.30
Amerikan rajavartijat
17.00
Suomen huutokauppakeisari
18.00
Panttilainaamo
18.30
Panttilainaamo
19.00
Vuorien sankarit
20.00
Amerikan kovimmat keräilijät
21.00
Rillit huurussa
21.30
Tulossa: Selviytyjät Suomi
21.35
Stand Up!
22.35
Madventures Suomi
23.35
Australian rajalla
00.05
Australian rajalla
00.35
Panttilainaamo
01.05
Panttilainaamo
01.30
Muinaiset avaruusoliot
02.20
Poliisit
02.50
Poliisit
03.20
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
02.55
American Chopper
04.00
Ghost Adventures
05.00
Ghost Adventures
06.10
Valmistuksen salat
06.40
Valmistuksen salat
07.15
Miten kaikki tehdään?
07.50
Miten kaikki tehdään?
08.20
Romuaittojen aarteet
08.55
Romuaittojen aarteet
09.25
Arvokaman etsijät
10.25
Alaska: Viimeinen rintama
11.25
Alaska: Viimeinen rintama
12.30
TV Shop
13.30
Wheeler Dealers 15a
14.35
Gold Rush
15.35
Gold Rush
16.35
Wheeler Dealers 15c
17.35
Top Gear
19.00
Kullan sukeltajat
20.00
Wheeler Dealers 15b
21.00
Public Enemies
IMDb
7.0
23.50
Skyscraper
IMDb
5.8
01.50
Yllätystuunaajat
02.50
American Chopper
03.55
-04.50
Ghost Adventures
LIVE
11
03.30
Sisarvaimot
04.30
Sisarvaimot
06.15
Say Yes To The Dress: Britannia
06.55
Say Yes To The Dress
07.25
Say Yes To The Dress
08.00
Say Yes to the Dress Lancashire
09.00
Viestejä tuonpuoleisesta
10.00
Pienten perhe
11.00
Say Yes To The Dress
12.05
Hääpukuja kurvikkaille
13.05
Hengenvaarallisesti lihava
15.00
90 päivää morsiamena: Häiden jälkeen
17.00
Sisustajat Nate ja Jeremiah
18.00
Say Yes To The Dress
19.00
Hääpukuja kurvikkaille
20.00
Tervetuloa kuutoset
21.00
Pieni suuri perhe
22.00
Viestejä tuonpuoleisesta
23.00
Say Yes To The Dress
00.00
Hääpukuja kurvikkaille
00.40
Hengenvaarallisesti lihava: Mitä heille kuuluu?
02.30
Apua, mikä tauti!
03.30
-04.30
Sisarvaimot
12
03.15
Outcast
04.10
Ghosted
04.30
Ghosted
04.55
Ghosted
05.15
Ghosted
05.35
Ghosted
06.00
Lapin poliisit
06.20
Single Parents
06.40
Single Parents
07.00
Simpsonit
07.25
Simpsonit
07.45
Simpsonit
08.05
Moderni perhe
08.30
Lapin poliisit
08.50
Huutokaupan metsästäjät
09.10
Bless This Mess
09.30
Miehen puolikkaat
09.55
Simpsonit
10.20
Simpsonit
10.45
Family Guy
11.10
Family Guy
11.35
Single Parents
12.00
Bless This Mess
12.25
Huutokaupan metsästäjät
12.50
Lapin poliisit
13.15
Miehen puolikkaat
13.40
Miehen puolikkaat
14.05
Moderni perhe
14.35
Huutokaupan metsästäjät
15.05
Melkein MENSA
16.00
Miehen puolikkaat
16.30
Simpsonit
17.00
Simpsonit
17.30
Family Guy
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
CSI: Miami
22.00
9-1-1
23.00
Ihmemies MacGyver
00.00
Miehen puolikkaat
00.25
Miehen puolikkaat
00.45
Family Guy
01.10
Family Guy
01.35
Simpsonit
02.00
Simpsonit
02.25
CSI: Miami
03.10
CSI: Miami
03.50
-04.35
9-1-1
LIVE
13
03.20
Remontilla rahoiksi
04.05
Grand Designs - unelma-asunnot
04.50
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.00
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Grand Designs - vuoden talo
11.00
Kirppiksen Kingi
11.05
Kirppiksen Kingi
12.00
Unelma-asunto auringon alta
12.05
Unelma-asunto auringon alta
13.05
Koiralle koti
13.35
Koiralle koti
14.00
Kesämökkiunelmia
14.30
Home and Away
15.00
Kauniit ja rohkeat
15.30
Emmerdale
16.00
Lemmen viemää
17.00
Koko Britannia leipoo
18.00
Suomen kaunein koti
19.00
Unelma-asunto auringon alta
20.00
Salatut elämät
20.30
Home and Away
21.00
Kotoisa
22.00
AVA Rikosputki: Nyrkki
23.00
True crime: Takapihalle haudatut
00.00
Hengenvaaralliset valheet
01.00
Sukuni salat
01.45
Suomen kaunein koti
02.30
Emmerdale
02.55
Remontilla rahoiksi
03.40
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
10.50
House Rules Australia
11.45
Ökyvaimojen salaisuudet
12.35
Lätkävaimot
13.20
Neljän tähden talkoot
13.45
Neljän tähden talkoot
14.10
Suomen Tulli
14.55
Kaverille ei jätetä
15.40
MasterChef Australia
17.00
Australian rajalla
17.30
Australian rajalla
18.00
Amerikan rajavartijat
18.30
Amerikan rajavartijat
19.00
Arman Pohjantähden alla
20.00
Terrori-iskut ja kaappaukset
21.00
Everybody Wants Some!!
IMDb
6.9
23.20
Kyttäputki: NCIS Los Angeles
00.20
Amerikan rajavartijat
00.50
Pientä pilaa
00.55
Pientä pilaa
01.00
Paratiisihotelli Ruotsi
01.45
-02.30
Valheen vangit
LIVE
15
03.05
Painajainen naapurissa
04.05
Tappavat suhteet
05.05
Asunnon metsästäjät maailmalla
05.30
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.15
Caribbean Life
06.50
Kiinteistöhuutokauppa
07.20
Kiinteistöhuutokauppa
07.55
Asunnon metsästäjät maailmalla
08.25
Asunnon metsästäjät maailmalla
08.55
Asunnon metsästäjät
09.30
Asunnon metsästäjät
10.00
Mexico Life
10.30
Mexico Life
11.00
Vintage-kodit kuntoon
12.00
90 päivää morsiamena
13.00
Koti New Orleansista
13.30
Koti New Orleansista
14.00
TV Shop
15.00
Kotikulmat kuntoon
16.00
Vintage-kodit kuntoon
17.00
SOS Gotlanti
18.00
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina: Kohokohdat
19.00
Lottovoittajan unelmakoti
19.30
Maailman herkullisimmat ruoat
20.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
21.00
American Honey
IMDb
7.0
00.20
Murha suurkaupungissa
01.25
Sunny Hostin: Totuus murhista
02.25
Uhkaava hiljaisuus
03.25
-04.20
Painajainen naapurissa
17
20
03.45
Cosmos: kaikki elämästä
04.30
Suuri vaellus
05.15
Pohjoisen valtatien pelastajat: kaaosta valtateillä!
06.00
Vaarallisen valtatien pelastajat
06.40
Hirviökala
07.25
Villi Florida
08.10
Food Factory
08.35
Food Factory
08.55
Superautojen rakentajat
09.50
Dubain lentokenttä: parhaat palat
10.40
Australian rajalla
11.05
Australian rajalla
11.35
Uskomaton eläinlääkäri Pol: parhaat palat
12.25
Yukonin eläinlääkäri
13.20
Hurjat tonnikalat: parhaat palat
14.15
Elä vapaana tai kuole
15.10
Food Factory
15.35
Food Factory
16.05
Muumioiden valtakunta
17.00
Australian rajalla
17.30
Australian rajalla
18.00
Autojen ensiapu
19.00
Lentoturmatutkinta erikoisraportti
20.00
Australian rajalla
20.30
Australian rajalla
21.00
Pelätyt SS-joukot
22.00
Yukonin kultamaat
23.00
Huumebisnes Oy
00.00
Rajasota
00.50
Pelätyt SS-joukot
01.45
Yukonin kultamaat
02.35
Australian rajalla
03.00
Lentoturmatutkinta erikoisraportti
03.45
-04.30
Cosmos: Mahdolliset maailmat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
12.30
Liiga: HPK - Tappara
14.15
AutoSpeed
14.40
Halliyleisurheilua: Madrid
16.40
Portugalin Liiga: Maritimo - FC Porto
18.30
Ravit: Lahti ja Åby
19.55
SHL: Örebro - Rögle
22.20
Liiga: Ässät - KalPa
00.20
PGA TOUR Profiles: Kevin Na - All Grown Up
00.35
Tennis: WTA All Access
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
06.00
Pororo
06.10
Monchhichi
06.25
Antti piirtää
06.47
Mokon suuri maailma
07.00
44 Cats
07.13
44 Cats
07.26
Molang-pupu
07.30
Muumilaakson tarinoita
07.55
Professori Balthazar
08.05
Chuggington
08.17
Chuggington
08.30
Vikke Viikinki
08.43
Vikke Viikinki
08.55
Maija Mehiläinen
09.09
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.22
Chuggington
09.34
Chuggington
09.45
Puuha-Pete
09.57
Puuha-Pete
10.10
Muumilaakson tarinoita
10.35
Antti piirtää
11.00
Myyrän seikkailut
11.06
Myyrän ystävät: Koiranpentuni
11.15
Myyrän seikkailut
11.23
Viidakon veijarit
11.35
Viidakon veijarit
11.48
Puuha-Pete
12.00
Puuha-Pete
12.10
Alvin ja pikkuoravat
12.22
Alvin ja pikkuoravat
12.35
Taskuvaari
12.47
Taskuvaari
13.00
Nuori Robin Hood
13.12
Nuori Robin Hood
13.25
Nuori Robin Hood
13.40
Professori Balthazar
13.50
Horseland - heppajengi
14.15
Mimmit musapatti
14.38
Aikamatkustajat
14.47
Aikamatkustajat
14.56
Alvin ja pikkuoravat
15.08
Alvin ja pikkuoravat
15.20
Heidi
15.45
Daltonit
16.10
Oggi ja torakat
16.35
Robottijengi
16.50
Ruohonjuuritasolla
16.55
Ruohonjuuritasolla
17.01
Horseland - heppajengi
17.25
Supernelikko
17.40
Ruohonjuuritasolla
17.45
Ruohonjuuritasolla
17.50
Zig & Sharko
17.59
Zig & Sharko
18.08
Paavo Pesusieni
18.31
Ötökät!
18.39
Ötökät!
18.46
Heidi
19.10
Daltonit
19.35
Winx-klubi
03.05
Moonshiners
04.05
Diesel Brothers
05.05
How It's Made
05.30
How It's Made
06.00
How Do They Do It?
06.25
Tanked
07.10
Homestead Rescue
08.05
How It's Made
08.40
How It's Made
09.10
Wheeler Dealers
10.15
Diesel Brothers
11.20
Deadliest Catch
12.25
Gold Rush
13.30
Gold Rush
14.35
How It's Made
15.10
How It's Made
15.45
Salvage Hunters
16.55
Salvage Hunters
18.00
Wheeler Dealers
19.00
Wheeler Dealers
20.00
Border Control: Europe
20.30
Border Control: Europe
21.00
Gold Rush: White Water
22.00
Homestead Rescue: Raney Ranch
23.00
Rocky Mountain Railroad
00.00
Naked And Afraid
01.05
Gold Rush: White Water
02.05
Homestead Rescue: Raney Ranch
03.05
-04.05
Moonshiners
03.10
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
04.08
Pyöräily: Maailmankiertue UAE Tour
05.38
Ampumahiihto: MM-kisat, Pokljuka
07.00
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
08.57
Australian Avoimet
09.57
Tennis: ATP Uncovered
10.46
Ampumahiihto: maailmancup, Antholz
11.43
Ampumahiihto: MM-kisat, Pokljuka
12.45
Pyöräily: Maailmankiertue UAE Tour
14.31
Snooker: The Players Championship
14.55
Snooker: The Players Championship
18.27
Mäkihyppy: Hiihdon MM-kisat Oberstdorf
19.42
Ampumahiihto: MM-kisat, Pokljuka
20.55
Snooker: The Players Championship
00.26
Olympialaiset: Kaukana kotoa
01.03
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
03.00
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
03.59
-04.34
Tennis: ATP Uncovered
02.50
Beck: Menetetty poika (42)
IMDb
6.3
04.25
A Little Bit of Heaven
IMDb
6.3
06.10
Holy Lands
IMDb
6.8
07.50
Laws of Attraction - Vetovoiman lait
IMDb
5.9
09.15
Dem Horizont so nah
IMDb
6.6
11.15
Roni Neutroni - neropatti
IMDb
6.0
12.35
Harry Potter ja liekehtivä pikari
IMDb
7.7
15.10
Rango
IMDb
7.2
16.50
A Little Bit of Heaven
IMDb
6.3
18.40
Miss You Already
IMDb
6.7
20.30
We Intend to Cause Havoc
22.00
Us
IMDb
6.9
23.55
The Last Man
IMDb
3.7
01.35
Wunderland
IMDb
3.4
03.10
-04.45
Dernier amour
IMDb
4.9
03.15
Condor
04.00
Condor
04.50
Crashing a Ferrari
05.35
Star File
05.45
Star File
06.00
The Office (US)
06.20
The Office (US)
06.40
The Office (US)
07.05
The Office (US)
07.25
Penny on M.A.R.S.
07.45
Penny on M.A.R.S.
08.10
Penny on M.A.R.S.
08.30
Hank Zipzer
08.55
Hank Zipzer
09.20
Hank Zipzer
09.45
Love Life
10.20
The Office (US)
10.45
The Office (US)
11.05
The Office (US)
11.25
The Office (US)
11.50
Solsidan - onnea onkimassa
12.10
Solsidan - onnea onkimassa
12.35
Charmed
13.15
Penny on M.A.R.S.
13.35
Penny on M.A.R.S.
13.55
Penny on M.A.R.S.
14.20
Hank Zipzer
14.45
Hank Zipzer
15.10
Hank Zipzer
15.35
Love Life
16.10
The Office (US)
16.30
The Office (US)
16.55
The Office (US)
17.15
The Office (US)
17.40
Solsidan - onnea onkimassa
18.00
Solsidan - onnea onkimassa
18.25
Schitt's Creek
18.45
Schitt's Creek
19.10
Schitt's Creek
19.30
Neiti Etsivä
20.15
Rouvat ryöstäjinä
21.00
Love Life
21.30
Love Life
22.00
Strangers
22.45
Strangers
23.30
Kova laki: Rikollinen mieli
00.10
Vida
00.40
Vida
01.15
Vida
01.45
Vida
02.15
Vida
02.45
Ramy
03.20
Ramy
03.50
-04.35
Condor
02.30
WTA Tennis: Adelaide International
05.45
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
10.00
WTA Tennis: Adelaide International
13.30
MTV Uutiset Live
14.00
Red Bull Läpimurto
14.15
La Liga World
14.45
UEFA Champions League: Atalanta - Real Madrid
16.35
UEFA Champions League: Huippuhetket 24.2.
17.00
PGA TOUR Golf: Puerto Rico Open
19.45
UEFA Europa League: Arsenal - Benfica
21.55
UEFA Europa League: Leverkusen - Young Boys
00.25
UEFA Europa League: Rangers - Antwerp
02.15
-06.00
MTV Uutiset Live
01.50
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
La Liga: Barcelona - Elche
15.50
Liiga: TPS - Kärpät
17.45
Liiga: HIFK - Lukko
19.45
UEFA Europa League: Rangers - Antwerp
21.55
UEFA Europa League: AC Milan - Crvena Zvezda
00.00
UEFA Europa League: Arsenal - Benfica
01.50
-06.00
MTV Uutiset Live
00.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
17.00
WTA Tennis
20.30
WTA Tennis
00.00
-06.00
MTV Uutiset Live
03.45
Bubble Guppies
04.10
Anni Taimen
04.20
Butterbean's Café
04.45
Sinä ja Sinin arvoitukset
05.05
Blaze ja monsterikoneet
05.25
Blaze ja monsterikoneet
05.45
Paw Patrol
06.00
Paw Patrol
06.10
Paw Patrol
06.35
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
06.55
Frankie ja Frank
07.00
Peppa Pig
07.05
Peppa Pig
07.10
Peppa Pig
07.15
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
07.20
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
07.25
Yy, kaa, tanssi
07.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
07.55
Paw Patrol
08.15
Paw Patrol
08.40
Peurapartio
09.00
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.25
Ässäluokka
09.45
Blaze ja monsterikoneet
10.05
Blaze ja monsterikoneet
10.30
Rusty Rivets
10.50
Anni Taimen
11.15
Butterbean's Café
11.35
Bubble Guppies
12.00
Peppa Pig
12.05
Peppa Pig
12.10
Barbapapan perhe
12.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
12.55
Blaze ja monsterikoneet
13.20
Blaze ja monsterikoneet
13.45
Paw Patrol
14.05
Paw Patrol
14.30
Peurapartio
14.50
Ässäluokka
15.15
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
15.20
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
15.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.45
Bubble Guppies
16.10
Anni Taimen
16.20
Butterbean's Café
16.40
Sinä ja Sinin arvoitukset
17.05
Blaze ja monsterikoneet
17.25
Blaze ja monsterikoneet
17.45
Paw Patrol
18.00
Paw Patrol
18.10
Paw Patrol
18.35
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
18.55
Frankie ja Frank
19.00
Peppa Pig
19.05
Peppa Pig
19.10
Barbapapan perhe
19.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
19.55
Paw Patrol
20.15
Paw Patrol
20.40
Peurapartio
21.00
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.25
Ässäluokka
21.45
Blaze ja monsterikoneet
22.10
Blaze ja monsterikoneet
22.30
Rusty Rivets
22.50
Anni Taimen
23.15
Butterbean's Café
23.35
Bubble Guppies
00.00
Peppa Pig
00.05
Peppa Pig
00.10
Barbapapan perhe
00.35
Sinä ja Sinin arvoitukset
00.55
Frankie ja Frank
01.00
Blaze ja monsterikoneet
01.20
Blaze ja monsterikoneet
01.45
Paw Patrol
02.05
Paw Patrol
02.30
Peurapartio
02.50
Ässäluokka
03.15
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
03.20
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
03.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.45
-04.10
Bubble Guppies
03.30
NHL On The Fly
04.35
NHL St. Louis Blues - Los Angeles Kings
10.00
NHL Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes
12.00
NHL St. Louis Blues - Los Angeles Kings
14.00
Trans World Sport
15.00
Trans World Sport
16.00
EFL Championship Rotherham - Nottingham Forest
17.55
NHL Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes
19.55
NHL St. Louis Blues - Los Angeles Kings
21.55
Koripallon Euroliiga Real Madrid - Zalgiris
00.00
NHL Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes
02.05
-05.30
NHL Florida Panthers - Dallas Stars
03.30
KHL Iceweek
04.05
NHL Arizona Coyotes - Anaheim Ducks
10.00
NHL Florida Panthers - Dallas Stars
12.00
NHL Arizona Coyotes - Anaheim Ducks
14.00
NHL On The Fly
15.00
NHL Florida Panthers - Dallas Stars
17.00
NHL On The Fly
18.00
KHL-studio
18.30
KHL Jokerit - Amur
21.05
NHL Arizona Coyotes - Anaheim Ducks
23.05
NHL On The Fly
00.05
NHL Florida Panthers - Dallas Stars
02.05
-05.05
NHL Columbus Blue Jackets - Chicago Blackhawks
10.00
Valioliiga: Premier League World
10.30
EFL Championship Preston - QPR
12.30
Bundesliiga: Bundesliga Weekly
13.00
Valioliiga Arsenal - Manchester City
15.00
Bundesliga Highlights 22. kierros
16.00
Valioliiga Brighton - Crystal Palace
18.00
EFL Championship Preston - QPR
20.00
Bundesliiga: Bundesliga Weekly
20.30
Valioliiga: Premier League World
21.00
Valioliiga Manchester United - Newcastle
23.00
-00.00
Euromaalit
03.00
NHL On The Fly
04.05
NHL Arizona Coyotes - Anaheim Ducks
17.50
Ligue 1 Highlights
18.50
Bundesliga highlights
19.50
EFL Championship Highlights
20.20
Premier League World
20.50
Premier League Review
21.50
Euroliiga Real Madrid - Zalgiris
00.00
NHL Arizona Coyotes - Anaheim Ducks
02.05
-05.00
NHL Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
03.00
NHL On The Fly
04.35
NHL St. Louis Blues - Los Angeles Kings
09.00
NHL Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes
11.00
NHL St. Louis Blues - Los Angeles Kings
13.00
NHL On The Fly
14.00
NHL Florida Panthers - Dallas Stars
16.00
NHL Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
18.00
NHL On The Fly
19.00
NHL Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes
21.00
NHL St. Louis Blues - Los Angeles Kings
23.00
NHL On The Fly
00.00
NHL Florida Panthers - Dallas Stars
02.05
-05.05
NHL Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes
10.00
Golf Central
11.00
Golf Central
12.00
School of Golf Chapter 3: Total Driving
12.30
Golf Films Tiger Woods - Chasing History
14.00
School of Golf Chapter 3: Total Driving
14.30
Captain's Walk with Thomas Bjørn
15.00
Golf Films Hogan - Perseverance
16.00
Golf Films Hogan - Perfection
17.00
School of Golf Chapter 1: Solid Start
17.30
School of Golf Chapter 2: Better Bunker Play
18.00
School of Golf Chapter 3: Total Driving
18.30
European E-Tour Highlights Global Finals
19.00
Golf Central
20.00
European Tour WGC at The Concession - 1. kierros
01.00
Lessons With A Champion Golfer Rory McIlroy - 1. osa
01.30
Lessons With A Champion Golfer Rory McIlroy - 2. osa
02.00
-03.05
Golf Central
04.00
Quick - The Perfect Patient
06.10
Song of Names
08.00
Ninna
10.00
A Dog's Journey
12.00
The Hate U Give
14.10
Tolkien
16.00
Eläintohtori Dolittle
18.00
10 Things We Should Do Before We Break Up
20.00
Song of Names
22.00
Can You Ever Forgive Me?
00.00
The Invisible Man
02.00
Ad Astra
04.00
-05.41
Can You Ever Forgive Me?
03.05
Eturintamat
04.00
Toinen maailmansota väreissä
04.55
Taisteluiden top-0
05.45
Museon mysteerit
06.30
Kirotut sukujuuret
07.20
Pyramidit: Mysteerin ratkaisu
08.20
Pyramidit: Mysteerin ratkaisu
09.20
Pyramidit: Mysteerin ratkaisu
10.20
Auki koodatut aarteet
11.20
Titanic: Tarinoita syvyyksistä
12.10
Murhakartat
13.05
Vaiettu historia
14.00
Operaatio kultakuume
15.05
Pyramidien salaisuudet
16.05
Eturintamat
17.10
Toinen maailmansota väreissä
18.10
Taisteluiden top-0
19.15
Auki koodatut aarteet
20.10
Vietnamin sota
21.05
Titanic: Tarinoita syvyyksistä
22.00
Sotatehtaat
22.55
Valtakunnan loppu
23.55
Aribert Heim: Mauthausenin kuolemanlääkäri
00.55
Operaatio kultakuume
01.55
Pyramidien salaisuudet
03.00
Eturintamat
03.55
-04.45
Toinen maailmansota väreissä
Näytä kaikki kanavat
Jääkiekon MM-kisojen TV-opas >
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Taivaan tulet
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Suomen huutokauppakeisari
,
Frendit
,
Miehen puolikkaat
,
Farmi Suomi
,
Rillit huurussa
,
Simpsonit
,
Victorian Murder Files
,
Haluatko miljonääriksi?
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset