Blogit
Viihde
Vaihtoautot
Reseptit
Sanakirja
Horoskooppi
Tietovisat
TV-ohjelmat tänään
28
Ke 28.08.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.00
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Luontohetki: Monimuotoinen Australia
06.25
Ylen Aamu-tv
09.30
Yliopistollinen eläinsairaala: Harvinainen potilas: Murre-mureena
10.00
Sydämen asialla
10.50
Yle Uutiset Uusimaa
10.58
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.06
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.14
Yle Uutiset Häme
11.22
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.30
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.38
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.46
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.54
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.02
Yle Uutiset Lappi
12.10
Yle Oddasat
12.14
Oddasat
12.30
Midsomerin murhat
13.20
Rakas lurjus
IMDb
6.6
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle Uutiset selkosuomeksi
15.10
Ylen Aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.45
A-studio viittomakielelle tulkattuna
16.15
Ystävykset Putinlandiassa
16.45
Yle Oddasat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
Midsomerin murhat
18.00
Yle Uutiset
18.21
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Yliopistollinen eläinsairaala: Rieti-kissa nukutusainepäissään
19.00
Prisma: Leikin voima
20.00
Elossa 24h
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Pank - pankin nousu ja uho
22.55
Oddasat
23.10
Ratko Mladicin tuomio
00.40
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
01.05
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 28.8.
06.52
Jääkarhu Otto
07.02
Pikku perunat
07.06
Mohvelit
07.14
Maapallottelua
07.18
Kuminakuja 19
07.26
Kikattava Kakkiainen
07.31
Fluugalaiset
07.42
Eteenpäin Enni
07.54
Richard Scarry: Touhulan arvoituksia
08.20
Galaxi
08.21
Tenavat
08.29
Otso ja sopulit
08.36
Näin meillä
09.00
Casualty
09.50
Uusi päivä
10.30
Peltsin kova vuosi
11.00
Tatuoinnin varjopuolet
11.30
Lippu rakkauteen
12.00
Tanskalainen maajussi
12.45
Minun jengini - tornionlaaksolaiset
13.25
Perhe näytön orjana: Vieroitus
14.10
Kim Dotcom - Caught In The Web
16.00
Kummeli
16.30
Uusi päivä
17.00
Pikku Kakkonen
18.10
Casualty
19.00
Hyvin huonosti käyttäytyvät koirat
20.00
Levison Wood: Venäjältä Iraniin
20.50
Viki, Köpi & Henkka tieteen armoilla 2
21.00
M/S Romantic
22.05
Kellot soi
22.30
Vogue Williams: Elämäni some-vaikuttajana
23.25
Sisällä
00.15
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.20
Top Chef Suomi: Kaksintaistelu
04.15
Pomo piilossa UK
06.00
Ostoskanava Tvins.com
06.15
Aamusää
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Mitä tänään syötäisiin?
09.10
Huomenta Suomi Extra
09.35
Kauniit ja rohkeat
10.00
Emmerdale
10.30
Mitä tänään syötäisiin?
11.00
Mitä tänään syötäisiin?
11.30
Jamie Oliverin Australian päiväkirja
12.30
Ostoskanava Tvins.com
13.30
Huomenta Suomi Extra
14.00
Duudsonit tuli taloon
15.00
Love Island Suomi
16.00
Viettele vaatteilla
16.30
Kaappaus keittiössä
17.25
Salatut elämät
17.55
Kauniit ja rohkeat
18.25
Emmerdale
18.55
Mitä tänään syötäisiin?
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Kaappaus keittiössä
21.00
Pitääkö olla huolissaan?
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Aaveiden jäljillä
23.35
Duudsonit tuli taloon
00.30
Ulosottomiehet
01.25
Kaappaus keittiössä
02.20
Kauhukeittiö
03.15
-04.07
Top Chef Suomi: Kaksintaistelu
LIVE
4
03.05
Kummeli esittää: Kontio & Parmas
04.05
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Myyrä ja Panda
06.15
Rusty Rivets
06.40
Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma
06.55
Ritariprinsessa Nella
07.20
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.35
K3
07.50
K3
08.05
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu
08.30
LEGO City
08.35
Teini-ikäisten mutanttininjakilpikonnien nousu
09.00
Remppa vai muutto: Lomakodit
10.00
Tähän aikaan ensi vuonna
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.00
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Huvila & Huussi
14.50
Tulossa: Suurin pudottaja Suomi
14.55
Tulossa: Yksin kotona Suomi
15.00
Vieraissa
16.00
Toisenlaiset äidit
16.55
Onnenarpa
17.00
Tulossa: Vain elämää
17.05
Tulossa: Yksin kotona Suomi
17.10
Hyvät ja huonot uutiset
18.10
MasterChef Australia
19.20
Tulossa: Selviytyjät Suomi
19.25
Tulossa: Suurin pudottaja Suomi
19.30
Asuntokaupat sokkona
20.30
Tankkaustarinat
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Casino Royale
IMDb
8.0
23.50
Tulossa: Selviytyjät Suomi
23.55
Tulossa: Big Brother Suomi
00.00
Tankkaustarinat
00.30
Stand Up!
01.30
Stand Up!
02.30
Katastrofin anatomia
03.30
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.50
Nuottien matkassa
09.50
Luonnollisesti
10.30
Kiran keittiössä
11.00
Neiti Sonja Haraldsenin kotitalossa
11.30
Yksinäinen keskellä elämää
12.00
Lyhytkasvuisuus ja taide
13.00
Historia: Kun nörtit muuttivat maailman
14.00
Sylvia Plath - naisen ääni
15.00
Isä Matteon tutkimuksia
15.05
Isä Matteon tutkimuksia
16.00
Milanon naisten paratiisi
16.45
Viulunrakentaja Jacob von der Lippe
17.33
Solsidan - Onnea onkimassa
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Talot huokuvat historiaa
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Rantahotelli
20.50
Kiehtova maailma: Lähde kun vielä voit
21.50
Kauppamatkustaja
IMDb
7.8
23.50
-00.55
Kuolleista palanneet
LIVE
6
03.30
Sub.doc: Vapaat sielut: Spirits of St. Louisin tarina
06.25
Chuggington
06.36
Myyrän seikkailut
06.45
Molang-pupu
06.49
Muumilaakson tarinoita
07.14
Muumilaakson tarinoita
07.39
Paavo Pesusieni
08.00
Nuori Robin Hood
08.15
Alvin ja pikkuoravat
08.25
Viidakon veijarit
08.40
Leo
08.45
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Bob's Burgers
09.30
Fresh Off the Boat
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Jane the Virgin
14.00
Myytinmurtajat
15.00
Nuori MacGyver
16.00
Middle
16.30
Moderni perhe
17.00
Simpsonit
17.30
UEFA Champions League: Huippuhetket
18.00
Ulosottomiehet
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
Love Island Suomi
22.00
First Dates UK
23.00
Penn & Teller: Naruta meitä!
00.00
Top Gear
01.05
Love Island Suomi
02.00
Scorpion
02.55
Scorpion
03.50
-04.45
Ambulanssi
LIVE
7
03.55
70's show
04.25
70's show
04.50
Pernilla Wahlgrenin maailma
06.15
Asunnon metsästäjät
06.45
Asunnon metsästäjät
07.15
Hups, mikä kotivideo!
08.20
Alastomat selviytyjät
09.15
TV Shop
10.15
Asunnon metsästäjät
10.45
Asunnon metsästäjät
11.15
Kiinteistöveljekset
12.10
Kadonneet
13.10
Huippusalaiset uimapaikat
14.05
70's show
14.35
70's show
15.00
Alastomat selviytyjät
16.00
Alaskan erakot
17.00
Kadonneet
18.00
70's show
18.30
70's show
19.00
Huippusalaiset uimapaikat
20.00
Onnenpyörä
21.00
Atlantin yli
22.00
Valehtelija, valehtelija
IMDb
6.9
23.50
Tower Heist
IMDb
6.2
02.00
Huippusalaiset uimapaikat
02.55
Kova laki: Erikoisyksikkö
03.45
-04.15
70's show
LIVE
8
02.50
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
Huvila & Huussi
11.00
Remppa vai muutto
12.00
Tanssin superäidit
13.00
Sinkkuillallinen
13.55
Tulossa: Suurin pudottaja Suomi
14.00
Huvila & Huussi
15.00
Kadonneen jäljillä
16.00
Liv D: Vaativat ökyvanhemmat
17.00
Neljät häät USA: Kootut kömmähdykset
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Huvila & Huussi
20.00
Remppa vai muutto
21.00
Playing It Cool
IMDb
6.0
22.55
Tulossa: Suurin pudottaja Suomi
23.00
Temptation Island Suomi 5
00.00
Sinkkuillallinen
01.00
Remppa vai muutto
01.55
NCIS Rikostutkijat
02.55
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.25
Grillit huurussa
04.20
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Heikoin lenkki
10.00
Amerikan huikeimmat keksinnöt
10.55
Tulossa: Big Brother Suomi
11.00
Rantavahdit
11.30
Rantavahdit
12.00
Leijonan luola Kanada
13.00
Selviytyjät
13.50
Tulossa: Selviytyjät Suomi
13.55
Tulossa: Big Brother Suomi
14.00
Amerikan huikeimmat keksinnöt
14.30
Amerikan huikeimmat keksinnöt
15.00
Leijonan luola Kanada
16.00
Hyvät ja huonot uutiset
16.55
Tulossa: Big Brother Suomi
17.00
Australian rajalla
17.30
Australian rajalla
18.00
Haapasalon Suomi
18.55
Tulossa: Suurin pudottaja Suomi
19.00
Amerikan kovimmat keräilijät
20.00
Suomen huutokauppakeisari
21.00
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Tulossa: Arman Pohjantähden alla
22.05
Poliisit - kotihälytys
23.00
Tulossa: Selviytyjät Suomi
23.05
Hyvät ja huonot uutiset
00.00
Rekkakuskit jäällä
01.00
Australian rajalla
01.30
Australian rajalla
02.00
Suomen huutokauppakeisari
02.55
Poliisit
03.25
Poliisit
03.55
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.10
Alaska: Viimeinen rintama
04.05
Kullan sukeltajat
05.00
Maailman oudoimmat ruoat
06.17
Pool Kings
06.45
Renovation Realities
07.15
Renovation Realities
07.40
Barnwood Builders
08.35
Remonttikilpailu Teksasissa
09.25
Kultakuume
10.20
Hengenvaarallinen saalis
11.15
Löytöretki tuntemattomaan
12.10
Xtreme Waterparks
12.40
Xtreme Waterparks
13.05
TV Shop
14.05
Xtreme Waterparks
14.35
Xtreme Waterparks
15.00
Hengenvaarallinen saalis spesiaali
16.00
Kultakuume
17.00
Wheeler Dealers
18.00
Kultakuume
19.00
Alaska: Viimeinen rintama
20.00
Wheeler Dealers
21.00
American Chopper
22.00
Maistissa maailmalla
23.00
Kultakuume
00.00
Fast n' Loud
01.05
Wheeler Dealers
02.05
Beyond Bitchin' Rides
03.05
Alaska: Viimeinen rintama
04.00
-04.55
Kullan sukeltajat
LIVE
11
03.45
Kissakuiskaaja
04.45
Kakkukuningas
05.15
Tahdon morsiuspuvun!
06.00
Tahdon morsiuspuvun!
06.10
Tahdon morsiuspuvun!
06.40
Tahdon morsiuspuvun!
07.15
Tahdon morsiuspuvun!
07.45
Tahdon morsiuspuvun!
08.15
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
09.10
1+5 tytärtä
10.10
Sisarvaimot
11.05
Tahdon morsiuspuvun!
11.35
Tahdon morsiuspuvun!
12.05
Pieni suuri perhe
13.05
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
14.00
Kakkukuningas: Paras leipuri
15.00
Viestejä tuonpuoleisesta
15.55
Hääpukuja kurvikkaille
16.25
Hääpukuja kurvikkaille
17.00
Sisarvaimot
17.55
Kakkukuningas
18.25
Kakkukuningas
18.55
Tahdon morsiuspuvun!
19.25
Tahdon morsiuspuvun!
20.00
Hengenvaarallisesti lihava: Mitä heille kuuluu?
21.50
Tuhatkiloinen perhe
22.45
Apua, mikä tauti!
23.45
Suurenmoiset morsiamet
00.15
Hääpukuja kurvikkaille
00.45
Intohimon uhrit
01.45
Hengenvaarallisesti lihava
02.40
Hengenvaarallisesti lihava
03.40
-04.35
Kissakuiskaaja
12
03.50
Numb3rs
04.35
Numb3rs
05.15
CSI: Miami
06.00
Villeimmät videot
06.20
Lystikkäät eläinveikkoset
06.45
Simpsonit
07.05
Simpsonit
07.30
Simpsonit
07.50
Moderni perhe
08.10
Lapin poliisit
08.35
Lystikkäät eläinveikkoset
09.00
The Cool Kids
09.30
Single Parents
10.00
Simpsonit
10.25
Simpsonit
10.50
Family Guy
11.15
Family Guy
11.40
Huutokaupan metsästäjät
12.05
Huutokaupan metsästäjät
12.30
Suuret pienet talot
13.00
Himavisa
14.00
Lapin poliisit
14.30
Australian rajalla
15.00
Australian rajalla
15.30
Huutokaupan metsästäjät
16.00
Huutokaupan metsästäjät
16.30
Simpsonit
17.00
Simpsonit
17.30
Family Guy
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Moderni perhe
20.30
Moderni perhe
21.00
CSI: Miami
22.00
9-1-1
23.00
Simpsonit
23.30
Simpsonit
00.00
Family Guy
00.25
Family Guy
00.50
Moderni perhe
01.15
Moderni perhe
01.40
Top Gear: Kauden parhaat
02.40
The Orville
03.25
-04.05
The Orville
LIVE
13
03.10
Olet mitä syöt
04.05
Treffaa mun vanhemmat UK
04.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.05
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
The Real Housewives of New Jersey
11.00
The Real Housewives of New Jersey
12.00
Love Island Suomi
13.00
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
14.00
Täydelliset naiset
15.00
Kotoisa
16.00
Lemmen viemää
17.00
Jamie Oliver Italiassa
17.35
Kari Tapio: Olen Suomalainen
17.45
Moderni perhe
18.15
Remontilla rahoiksi
20.00
Täydelliset naiset
21.00
AVA doc: Maailman karmeimmat lomamatkat
22.00
AVA rikosputki: NCIS: New Orleans
23.00
Täydelliset naiset
23.55
Younger
00.25
The Real Housewives of New York City
01.25
Ensitreffit alttarilla USA
02.35
Olet mitä syöt
03.25
-04.20
Rob & Chyna
LIVE
14
10.40
MasterChef Suomi
11.25
Vanderpump Rules
12.10
Team Ahma
12.35
Team Ahma
13.00
Suomen hauskin tavis
13.45
Kauppaneuvos Jethro
14.30
Brittien suuret salaisuudet
15.30
Haapasalo ja kaverit
16.15
Vanderpump Rules
17.00
Rich Kids of Social Media
18.00
WAGS
19.00
Selviytyjät
20.00
Kyttäputki: NCIS Los Angeles
21.00
American Ultra
IMDb
6.1
23.00
Kyttäputki: NCIS Los Angeles
00.00
Paratiisihotelli Norja
01.00
Paratiisihotelli
01.45
Team Ahma
02.10
-02.35
Team Ahma
LIVE
15
03.55
Unmasked
04.50
24 tuntia putkassa
06.30
Viestejä tuonpuoleisesta
07.05
Viestejä tuonpuoleisesta
07.35
Nuoret äidit
08.25
Tahdon morsiuspuvun!
08.55
Tahdon morsiuspuvun!
09.25
Kissakuiskaaja
10.15
Brunssilla Bobbyn luona
10.40
Brunssilla Bobbyn luona
11.10
Hawaii Life
11.40
Hawaii Life
12.05
Hawaii Life
12.35
Hawaii Life
13.00
Hawaii Life
13.30
TV Shop
14.30
Giadan kotoisat herkut
15.00
Giadan kotoisat herkut
15.30
Giadan kotoisat herkut
16.00
Makujen maatila
16.30
Makujen maatila
17.00
Remonttipainajainen VIP
18.00
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
19.00
Outo riippuvuus
20.00
Detroitin eläinpoliisit
21.00
Unmasked
22.05
Kova laki
23.05
Siepatut
23.35
Siepatut
00.05
Murhaaja kotonani
01.05
Tappavat suhteet
02.10
Painajainen naapurissa
03.05
Kova laki
03.55
-04.20
Bad Blood
17
20
03.45
Rajasota
04.30
Muinaiset salaiset kansiot
05.15
Vankilassa ulkomailla
06.00
Hurjimmat eläimet
06.45
Hirviökala
07.30
Äärimmäinen selviytyjä
08.15
Science of Stupid
08.40
Science of Stupid
09.00
Autonraadot rahaksi
09.50
Cosmos: kaikki elämästä
10.40
Yukonin kultamaat
11.35
Dubain lentokenttä
12.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.25
Tonnikalan saalistajat
14.20
Alaskan poliisit
15.15
Alaskan poliisit
16.10
Yukonin kultamaat
17.05
Lentoturmatutkinta
18.00
Tonnikalan saalistajat
19.00
Hetki ennen tuhoa
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
New Yorkin hirmumyrsky Sandy
22.00
Tornadon silmässä
23.00
Vankilassa ulkomailla
23.55
Rajasota
00.50
New Yorkin hirmumyrsky Sandy
01.45
Tornadon silmässä
02.35
Lyödään ällikällä
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Rajasota
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Anne Miettinen - Jumala haluaa näkyä ja kuulua
04.00
Jumala puhuu
04.30
Jerusalem studio
05.00
TV7 Israel News
05.15
Gospel First - Evankeliumi ensin
05.45
Raamattu puhuu sinulle
05.55
Armon kalliolla
06.15
Vanha testamentti avautuu
07.00
Kensington Temple
07.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
08.00
Kuningas saapuu
08.30
Javier Montenegro - Rakkaudesta Israeliin
09.00
Studiosavo
09.30
Eväitä vanhemmuuteen
10.00
Raamatun kertomuksia
10.30
Herra käyttää lääkäriä
11.00
Herätysliikehdintä
11.30
Anne Miettinen - Jumala haluaa näkyä ja kuulua
12.00
Jumala puhuu
12.30
Jerusalem studio
13.00
TV7 Israel News
13.15
Gospel First - Evankeliumi ensin
13.45
Raamattu puhuu sinulle
13.55
Armon kalliolla
14.15
Vanha testamentti avautuu
15.00
Kensington Temple
15.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
16.00
Kuningas saapuu
16.30
Javier Montenegro - Rakkaudesta Israeliin
17.00
Isännän pöydässä
17.30
Superkirja
18.00
Jänö Mustakorva
18.10
Kuninkaan lapset -karaoke
18.15
Theo ja ystävät
18.30
Rakkauden tie
19.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
19.30
Efesolaiskirje
20.00
Rakkauden kosketuksessa
20.30
Love Israel - Baruch Korman
21.00
TV7 Israel News
21.15
Sinua varten
21.45
Evankelista Kaija Rolig
22.15
Väinö Viikilän raamattutunti
23.10
Pelastusrukous
23.15
Israel-raportti Euroopan parlamentista
23.45
Sanan ja runon tuoksua
00.00
Herätyksen läpimurto
00.30
Derek Prince
01.00
Isännän pöydässä
01.30
Superkirja
02.00
Jänö Mustakorva
02.10
Kuninkaan lapset -karaoke
02.15
Theo ja ystävät
02.30
Rakkauden tie
03.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
03.30
Efesolaiskirje
04.00
-04.30
Rakkauden kosketuksessa
11.55
Oddasat
03.00
Uutisikkuna
07.00
Yliopistollinen eläinsairaala: Työpaikkarakkautta ja veteraanitarkastuksia
07.30
Peltsin kova vuosi
08.00
Hillo
08.25
Uutisikkuna
10.00
Yle Uutiset Uusimaa
10.08
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.16
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.24
Yle Uutiset Häme
10.32
Yle Uutiset Pirkanmaa
10.40
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
10.48
Yle Uutiset Itä-Suomi
10.56
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.04
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.12
Yle Uutiset Lappi
11.20
Yle Oddasat
11.25
Oddasat
11.40
Yle Oddasat
12.05
Mikaelin naiset: Manna
12.10
Mikaelin naiset: Manna
12.20
Rakas lurjus
IMDb
6.6
14.00
Mikaelin naiset
14.10
Ylen Aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.45
A-studio
15.30
Uutisikkuna
16.00
Nimipäiväonnittelu: 28.8.
16.01
Maapallottelua
16.05
Kikattava Kakkiainen
16.10
Tenavat
16.18
Eteenpäin Enni
16.50
Mikaelin naiset: Johanna Iivanainen
17.00
Uusi päivä
17.30
Yliopistollinen eläinsairaala: Rieti-kissa nukutusainepäissään
18.00
Kellot soi
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Elossa 24h
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Elokuvan esittely: Mieletön elokuu
20.08
Mieletön elokuu
IMDb
5.9
21.50
Nuottien matkassa
22.50
Kummeli
23.20
Uutisikkuna
03.00
-07.14
Uutisikkuna
16.00
Formula E: Street Racers
16.30
GP Confidential
17.00
Formula Off Road: Akranes
17.30
Deuce tennismakasiini
18.00
Golf: PGA TOUR Champions Highlights
18.55
La Liga World
19.25
UEFA Champions League Play-offs: Rosenborg - Dinamo Zagreb
21.15
UEFA Champions League: Huippuhetket 27.8.
21.45
UEFA Champions League Play-offs: Ajax - APOEL
00.15
IMSA Sportscar Championship - Round 9
01.10
Porsche Carrera Cup GB: Donington Park
01.40
-02.06
La Liga Chronicles
16.00
UEFA Champions League Play-offs: Crvena Zvezda - Young Boys
17.50
Timanttiliiga: Pariisi
19.55
Golf: PGA TOUR Highlights
20.55
Road Racing: Armoy
21.45
UEFA Champions League Play-offs: Slavia Praha - CFR Cluj
23.55
-01.42
UEFA Champions League Play-offs: Club Brugge - LASK
12.55
PGA TOUR Golf: TOUR Championship
18.00
Ravit: Toto64 Vermo
21.00
Rata-autoilua: ADAC GT Masters / Zandvoort
21.30
MotoGP Highlights: Iso-Britannia
22.25
MM Motocross: Italia
22.55
British Touring Car Championship: Snetterton
23.50
British Formula 4: Snetterton
00.15
-01.07
Golf: Korn Ferry Tour Highlights
06.00
Molang-pupu
06.05
Antti piirtää
06.30
Unelmatarha
06.55
Karhuherra Paddington
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Juontajan suosikki
07.02
Juniorijumppa
07.03
Monchhichi
07.15
Mokon suuri maailma
07.30
Muumilaakson tarinoita
07.55
Chuggington
08.05
Chuggington
08.15
Chuggington
08.30
Myyrän seikkailut
08.35
Myyrän ystävät: Hepokatti
08.40
Myyrän seikkailut
08.49
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.15
Puuha-Pete
09.25
Puuha-Pete
09.35
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.50
Monchhichi
10.00
Muumilaakson tarinoita
10.30
Ti-Ti Nalle: Karaoke
10.33
Ti-Ti Nalle: Karaoke
10.35
Antti piirtää
10.55
Myyrän seikkailut
11.00
Myyrän ystävät: Hepokatti
11.05
Myyrän seikkailut
11.15
Pororo
11.30
Pororo
11.44
Chuggington
11.55
Chuggington
12.05
Chuggington
12.20
Alvin ja pikkuoravat
12.30
Alvin ja pikkuoravat
12.45
Viidakon veijarit
13.00
Nuori Robin Hood
13.10
Nuori Robin Hood
13.25
Mimmikoto
13.40
Mimmikoto
14.00
Muumilaakson tarinoita
14.25
Aikamatkustajat
14.30
Aikamatkustajat
14.40
Horseland - heppajengi
15.05
Mona Vampyyri
15.30
Kaisu Kuu
15.40
Kaisu Kuu
15.56
Viidakon veijarit
16.00
Chaplin
16.05
Pikku Prinssi
16.30
Kaarlo ja Perttu
16.43
Kaarlo ja Perttu
17.00
Superpahisten liiga
17.25
Ruohonjuuritasolla
17.30
Trollz
18.00
Paavo Pesusieni
18.25
Ötökät!
18.30
Alvin ja pikkuoravat
18.45
Alvin ja pikkuoravat
18.55
Leo
19.05
Kuninkaallinen akatemia
19.30
Kuninkaallinen akatemia
19.54
Hyvää yötä!
03.30
Keskiyön pako
IMDb
7.6
05.35
Gurrumul
07.15
Close Up
07.45
Viulisti
IMDb
6.1
09.45
Jeg er William
IMDb
6.9
11.10
Whitney
13.10
A Bad Moms Christmas
IMDb
5.6
14.55
Rock Dog
IMDb
5.9
16.25
Bean: äärimmäinen katastrofielokuva
IMDb
6.4
17.55
Wonder Woman
IMDb
7.4
20.15
Geostorm
IMDb
5.3
22.00
Annabelle: Creation
IMDb
6.5
23.50
Mary Shelley
IMDb
6.4
01.50
The Journey
IMDb
6.6
03.25
-05.08
Talo meren rannalla
IMDb
6.5
03.45
Into the Badlands
04.30
Into the Badlands
05.15
Rouvat ryöstäjinä
06.00
Close Up
06.30
Close Up
06.55
Close Up
07.25
Veep
07.55
Veep
08.25
Rouvat ryöstäjinä
09.15
Rouvat ryöstäjinä
10.00
Unelmien kentät
10.40
Unelmien kentät
11.25
Unelmien kentät
12.05
Unelmien kentät
12.50
Close Up
13.15
Veep
13.50
Veep
14.20
Unelmien kentät
15.00
Unelmien kentät
15.45
Unelmien kentät
16.25
Unelmien kentät
17.10
Close Up
17.35
Rouvat ryöstäjinä
18.20
Rouvat ryöstäjinä
19.10
Unelmien kentät
19.50
Unelmien kentät
20.35
Unelmien kentät
21.15
Unelmien kentät
22.00
Game of Thrones
23.15
Sweetbitter
23.40
Sweetbitter
00.10
Tin Star
00.55
Tin Star
01.35
Spanish Princess
02.35
Spanish Princess
03.30
-04.10
Into the Badlands
03.05
Intohimo
IMDb
7.8
04.45
Van Veeteren: Carambole
IMDb
5.9
06.30
Kulla-Gulla
07.55
Ryöstetty Rasmus ja Kalle Mestarietsivä
IMDb
5.6
09.15
Kuka uskaltaa
09.45
Angel
IMDb
6.8
11.30
Åsa-Nisse i raketform
IMDb
3.7
12.35
Hur Många Kramar Finns det i Världen
IMDb
4.8
14.05
Buss till Italien
IMDb
4.8
15.35
Seuramatka
IMDb
7.1
17.20
Veijarikopla Mallorcalla
IMDb
5.6
19.00
Jönssonliiga ja murovarkaat
20.25
Bekas
IMDb
7.5
22.00
Göta kanal 3 - Kanalkungens hemlighet
IMDb
2.4
23.30
Van Veeteren: Kaalbringenin kurkunleikkaaja
IMDb
6.0
01.00
Rakastajattaren tarina
IMDb
6.4
02.15
Kiihko
IMDb
7.4
03.50
-05.26
Lastenvaunut
IMDb
6.8
03.50
Maija Poppasen paluu
06.00
Ant-Man and the Wasp
08.00
Step
10.00
Monsteriperhe
12.00
First Girl I Loved
14.00
Mestarietsivä Sherlock Gnomes
16.00
En Frygtelig Kvinde
18.00
Me neljä ja isä auringossa
20.00
Ant-Man and the Wasp
22.00
Skyscraper
00.00
Searching
02.00
Hotel Artemis
04.00
-05.38
Skyscraper
02.55
Insidious: The Last Key
04.35
Kingsman: The Golden Circle
07.00
Kin
09.00
Final Fantasy: The Spirits Within
11.00
The Hurricane Heist
13.00
I, Tonya
15.00
Kung Fu Hustle
16.45
The Zero Theorem
18.30
Avengers: Infinity War
21.00
Kingsman: The Golden Circle
23.30
Insidious: The Last Key
01.10
Stealth
03.10
-04.39
Slender Man
03.25
Thank You for Your Service
05.10
Risto Reipas ja Nalle Puh
07.00
Material Girls
09.00
The Squid and the Whale
10.45
Bandits - pankkirosvot
12.45
Charlotte Gray
14.45
The Imaginarium of Doctor Parnassus
16.45
Muistojen polku
18.35
W.
21.00
Risto Reipas ja Nalle Puh
23.00
Thank You for Your Service
01.00
My Cousin Rachel
03.00
-04.40
Fifty Shades Freed
04.00
Wilson
06.00
Kung Fu Panda 2
08.00
Mehiläisen elokuva
10.00
Petteri Kaniini
12.00
Joutsenprinsessa 8 - Kuninkaallinen salaizuus
14.00
Poutapilviä ja lihapullakuuroja 2
16.00
Junior Olsen 2
18.00
Alone in Space
20.00
Kung Fu Panda 2
22.00
Ideal Home
00.00
Wilson
02.00
Overboard
04.00
-05.40
Talo jossa kello tikittää
01.45
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
10.00
IndyCar Series Gateway
12.30
Bundesliiga Fortuna Düsseldorf - Leverkusen
14.30
Englannin liigacup Newport - West Ham
16.40
World Series of Darts New Zealand Masters
21.40
Englannin liigacup Lincoln - Everton
23.45
Bundesliiga Hertha Berlin - Wolfsburg
01.45
-10.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
01.30
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
14.00
KHL-kausikooste: Jokerit 2018-2019
14.30
KHL playoffs Salavat Julajev - Avtomobilist
16.50
KHL playoffs Lokomotiv - SKA
18.50
KHL playoffs Avangard - Barys Astana
20.40
KHL-kausikooste: Jokerit 2018-2019
21.10
KHL playoffs TsSKA Moskova - Dynamo Moskova
23.10
-01.05
KHL playoffs Avtomobilist - Salavat Julajev
00.00
Lähetystauko
10.00
Ligue 1 Montpellier - Lyon
12.00
Premier League Netbusters
12.30
Valioliiga Manchester United - Crystal Palace
14.30
Ligue 1 PSG - Toulouse
16.30
Euromaalit
17.30
Ligue 1 Montpellier - Lyon
19.30
Premier League Netbusters
20.00
Valioliiga Norwich - Chelsea
21.55
Ligue 1 Nice - Marseille
00.00
-10.00
Lähetystauko
02.30
Ei lähetystä
05.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
14.00
Ei lähetystä
16.30
Ei lähetystä
19.00
Franska Ligan Ligue 1
20.55
Football´s Greatest International Teams - Ungern 1950-talet Football´s Greatest International Teams
21.25
Football´s Greatest International Teams - Frankrike 1998-00 Football´s Greatest International Teams
21.55
Ei lähetystä
00.00
Ei lähetystä
02.30
-04.30
Franska Ligan Ligue 1
10.00
Golfing World
11.00
Golf Central
12.00
Challenge Series Highlights Vierumaki Finnish & Ireland Open
12.30
Swing Expedition Brand Faxon
13.00
Swing Expedition David Leadbetter
13.30
Feherty Xander Schauffele
14.30
Golf Channel Academy Billy Andrade - Short Game
15.00
European Tour
18.00
Historical Golf Final Rounds Omega European Masters 2013
21.00
European Tour
00.00
Golfing World
01.00
Golf Central
02.00
-03.00
Golfing World
02.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
12.00
NHL Buffalo Sabres - New York Rangers
14.00
NHL Carolina Hurricanes - Edmonton Oilers
16.00
NHL Anaheim Ducks - Boston Bruins
18.00
KHL Salavat Julajev - Ak Bars Kazan
20.00
NHL Pittsburgh Penguins - Calgary Flames
22.00
NHL Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens
00.00
NHL Philadelphia Flyers - Detroit Red Wings
02.00
-07.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
03.40
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
11.15
Bundesliga: Highlights Bundesliga highlights
12.15
Premier League Valioliiga Liverpool - Arsenal
14.15
Ei lähetystä
16.45
Ei lähetystä
19.15
Ei lähetystä
21.55
Ei lähetystä
00.00
Ei lähetystä
01.50
Ei lähetystä
03.40
-04.10
Premier League World
03.40
Ligue 1: Highlights
04.40
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
11.15
Premier League Review
12.15
Ei lähetystä
14.45
Ei lähetystä
17.15
Premier League Valioliiga Bournemouth - Manchester City
19.15
Ei lähetystä
21.55
Ei lähetystä
00.00
Ei lähetystä
01.50
Ei lähetystä
03.40
-07.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
03.30
Aavikon keräilijät
04.20
Kansallispuisto on rock!
04.45
Kansallispuisto on rock!
05.10
Villit ja vapaat rakentajat
06.00
Timber Kings
07.10
Australian kullankaivajat
07.55
Viimeisen pysäkin korjaamo
08.20
Viimeisen pysäkin korjaamo
08.45
Australian hummerinpyytäjät
09.35
Jättikarpin jäljillä
10.25
Iso kalastuskisa
11.15
Australian kullankaivajat
12.00
Australian kullankaivajat
12.45
Australian kullankaivajat
13.30
Australian kullankaivajat
14.15
Australian kullankaivajat
15.00
Australian kullankaivajat
15.45
Australian kullankaivajat
16.30
Australian kullankaivajat
17.20
Australian kullankaivajat
18.10
Australian kullankaivajat
19.00
Australian kullankaivajat
19.45
Australian hummerinpyytäjät
20.30
Iso kalastuskisa
21.15
Hirsimökkikuume
22.00
Junien kuljettajat
22.45
Junien kuljettajat
23.30
Ratkaiseva rakennusvirhe
00.20
Ratkaiseva rakennusvirhe
01.05
Lontoon supertunneli
02.05
Puiden asukit
02.50
Mahdoton kalareissu
03.40
-04.30
Aavikon keräilijät
02.55
Napoleon: operaatio Egypti
04.00
Arvaamaton maapallomme
04.50
Muinaiset murhaajat
05.40
Museon mysteerit
06.25
Wicked Inventions
07.10
Museon mysteerit
08.00
Wicked Inventions
08.30
Vaiettu historia
09.15
Museon mysteerit
10.05
Museon mysteerit
10.55
Museon mysteerit
11.45
Vaiettu historia
12.35
Vaiettu historia
13.30
Vaiettu historia
14.20
Murhakartat
15.10
Murhakartat
16.00
Pariisi-Berliini: Historian muodot ja varjot
17.05
Pariisi-Berliini: Historian muodot ja varjot
18.05
Nainen rauta-arkussa
19.10
Arvaamaton maapallomme
20.10
Naissoturit
21.10
Rooma rakennettiin kahdeksassa päivässä
22.00
Olympiaunelma: Vuoden 1936 natsikisat
23.00
Juudea ja Rooma: Tuhoisa konflikti
00.05
Salaliitto vai ei?
00.50
Egyptin selittämättömät kansiot
01.45
Olympiaunelma: Vuoden 1936 natsikisat
02.45
Juudea ja Rooma: Tuhoisa konflikti
03.50
-04.35
Salaliitto vai ei?
03.30
Katujen eläinlääkäri
04.00
Katujen eläinlääkäri
04.35
Eläinlääkärin matkassa
05.25
Dog's Best Friend
05.50
Dog's Best Friend
06.15
Dog's Best Friend
06.40
Dog's Best Friend
07.00
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
07.25
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
07.50
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
08.15
Eläinlääkärin matkassa
09.05
Katujen eläinlääkäri
09.35
Katujen eläinlääkäri
10.05
Villituubi
10.30
Villituubi
11.00
Villituubi
11.30
Villituubi
11.55
Valasseikkailu Nigel Marvenin seurassa
12.45
Kontrolloimaton maapallomme
13.35
Villi Brasilia
14.30
Elämä ilmassa
15.25
Koirien salattu elämä
16.15
Pelastuskoirasta superkoiraksi
17.05
Pelastuskoirasta superkoiraksi
17.55
Katujen eläinlääkäri
18.25
Katujen eläinlääkäri
19.00
Chris Humfreyn villi elämä
19.30
Dominic Monaghan ja villi luonto
20.15
Valasseikkailu Nigel Marvenin seurassa
21.05
Ihmeellinen Australia
22.05
Päiväntasaaja, elämän vyöhyke
23.00
Valasseikkailu Nigel Marvenin seurassa
23.50
Villituubi
00.15
Villituubi
00.50
Mahtavat joet
01.45
Kontrolloimaton maapallomme
02.35
Lemmikkien taitavat temput
03.00
Lemmikkien taitavat temput
03.25
Katujen eläinlääkäri
03.55
-04.30
Katujen eläinlääkäri
03.47
Muut lajit: WATTS
04.02
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoin, New York
06.03
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoin, New York
07.00
Motocross: MM-sarja Ruotsi
07.58
Pyöräily: Tour of Denmark
09.03
Muut lajit: WATTS
09.25
Miekkailu
09.31
Muut lajit: The Minute
09.33
Muut lajit: WATTS
09.58
Autourheilu: Endurance Gt
10.57
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
12.56
Ratsastus: FEI Eventing Nations
13.35
Muut lajit: WATTS
14.00
Ratsastus: EM-kisat Rotterdam
15.00
Motocross: MM-sarja Ruotsi
15.58
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
18.45
Pyöräily: Vuelta extra
18.58
Urheilu-uutiset
19.05
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoin, New York
20.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoin, New York
22.00
Tennis: Game, Schett and Mats
22.15
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoin, New York
00.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoin, New York
02.00
Tennis: Game, Schett and Mats
02.15
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoin, New York
03.45
Muut lajit: WATTS
04.00
-06.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoin, New York
03.45
Tennis
07.00
Muut lajit
07.30
Olympialaiset
08.05
Mäkihyppy
09.32
Motocross
10.28
Muut lajit
11.00
Ratsastus
11.35
Muut lajit
12.52
Tennis
14.51
Lentopallo
14.59
Jet skiing
15.53
Muut lajit
15.59
Golf
16.57
Tennis
17.49
Tennis
19.59
Tennis
21.59
Tennis
23.59
Tennis
01.59
Tennis
03.44
-04.01
Muut lajit
03.50
Trädklättrande lejon
04.40
Leopardjägarinnan
05.25
Grizzlybjörnarnas festmåltid
06.10
Trädklättrande lejon
07.00
Människan mot djuren
07.25
Människan mot djuren
07.50
Dr Oakley: Veterinär i Yukon
08.35
Det vilda Chile
09.25
Det vilda Chile
10.15
Den otroliga dr Pol
11.05
Dr Oakley: Veterinär i Yukon
11.50
Det vilda Chile
12.40
Det vilda Chile
13.25
Det vilda Chile
14.15
De stora kattdjurens kamp
15.05
Den lilla jätten
15.50
Världens konstigaste: Släkten är värst
16.35
Kampen om träsket
17.25
Den otroliga dr Pol
18.10
Djurens kampklubb
19.00
I det vilda med Jack Randall
19.45
Lejon vs giraff
20.35
NG Wild series
21.25
I det vilda med Jack Randall
22.15
Den otroliga dr Pol
23.00
Dr Oakley: Veterinär i Yukon
23.50
Djurens kampklubb
00.40
I det vilda med Jack Randall
01.30
Den otroliga dr Pol
02.15
Det vilda Chile
03.05
Det vilda Chile
03.55
-04.40
I det vilda med Jack Randall
03.55
Deadliest Catch
04.45
Fast N' Loud
05.35
How It's Made
06.00
How It's Made
06.25
Tanked
07.20
Homestead Rescue
08.15
How Do They Do It?
08.40
How Do They Do It?
09.05
Wheeler Dealers
10.00
Fast N' Loud
11.00
Deadliest Catch
13.00
Outback Truckers
14.00
Alaskan Bush People
15.00
Chasing Classic Cars
16.00
Kindig Customs
17.00
Garage Rehab
18.00
Wheeler Dealers
19.00
Fast N' Loud
20.00
Salvage Hunters
21.00
Alaskan Bush People
22.00
Homestead Rescue
23.00
Alaskan Bush People
00.00
Naked And Afraid
01.00
Alaskan Bush People
02.00
Homestead Rescue
03.00
Ultimate Survival
03.55
-05.35
Deadliest Catch
03.25
Dodo Heroes
04.15
The Zoo: San Diego
05.02
Mutant Planet
05.49
Pit Bulls & Parolees
06.36
Animal Battlegrounds
07.00
Animal Battlegrounds
07.25
Wildest Islands Of Indonesia
08.15
Wildest Islands Of Indonesia
09.10
Wildest Islands Of Indonesia
10.05
Wildest Islands Of Indonesia
11.00
Wildest Islands Of Indonesia
11.55
Wildest Indochina
12.50
My Cat From Hell
13.45
Dr. Dee: Alaska Vet
14.40
The Zoo: San Diego
15.35
Finding Bigfoot
16.30
Everest: Beyond the Limit
17.25
Animal Cops Houston
18.20
My Cat From Hell
19.15
Animal Cribs
20.10
The Aquarium
21.05
Mutant Planet
22.00
Finding Bigfoot
22.55
Pit Bulls & Parolees
23.50
Animal Cribs
00.45
The Aquarium
01.40
Finding Bigfoot
02.35
My Cat From Hell
03.25
-04.15
Animal Cribs
03.45
Mission Declassified
04.25
Extreme RVs
05.10
Mysteries At The Museum
05.55
Barnwood Builders
06.40
House Hunters International
07.00
House Hunters International
07.30
House Hunters International
08.00
House Hunters International
08.30
House Hunters International
09.00
Bizarre Foods America
10.00
Barnwood Builders
11.00
House Hunters International
11.30
House Hunters International
12.00
House Hunters International
12.30
House Hunters International
13.00
Bizarre Foods: Delicious Destinations
13.30
Bizarre Foods: Delicious Destinations
14.00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
15.00
Best Places To Pig Out
16.00
Going RV
16.30
Going RV
17.00
Pool Kings
17.30
Pool Kings
18.00
Extreme RVs
19.00
House Hunters International
19.30
House Hunters International
20.00
House Hunters International
20.30
House Hunters International
21.00
Hotel Impossible: Showdown
22.00
Mysteries At The Museum
23.00
Extreme RVs
00.00
Big Time RV
00.30
Big Time RV
01.00
Pool Kings
01.30
Pool Kings
02.00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
03.00
Ghost Hunters International
03.45
-04.05
Going RV
03.35
Blaze ja monsterikoneet
04.00
Peppa Pig
04.05
Peppa Pig
04.10
Peppa Pig
04.14
Peppa Pig
04.15
Peppa Pig
04.18
Peppa Pig
04.20
Sunny Day
04.45
Shimmer ja Shine
05.05
Ritariprinsessa Nella
05.30
Rusty Rivets
05.50
Bubble Guppies
06.15
Ritariprinsessa Nella
06.35
Ritariprinsessa Nella
07.00
Peppa Pig
07.05
Peppa Pig
07.15
Blaze ja monsterikoneet
07.40
Blaze ja monsterikoneet
08.05
Rusty Rivets
08.15
Paw Patrol
08.40
Top Wing
09.00
Butterbean's Café
09.15
Shimmer ja Shine
09.30
Peppa Pig
09.40
Peppa Pig
09.45
Peppa Pig
09.50
Paw Patrol
10.10
Paw Patrol
10.30
Butterbean's Café
10.50
Sunny Day
11.15
Shimmer ja Shine
11.30
Abby Hatcher Fuzzly Catcher
11.40
Pihlan poppoo
11.55
Ritariprinsessa Nella
12.05
Kiva onnistuu!
12.15
Blaze ja monsterikoneet
12.40
Blaze ja monsterikoneet
13.05
Rusty Rivets
13.25
Bubble Guppies
13.50
Zack & Quack
14.15
Top Wing
14.40
Paw Patrol
15.05
Paw Patrol
15.30
Peppa Pig
15.35
Peppa Pig
15.40
Peppa Pig
15.45
Peppa Pig
15.50
Peppa Pig
15.55
Max & Meeri
16.20
Pihlan poppoo
16.35
Abby Hatcher Fuzzly Catcher
17.00
Shimmer ja Shine
17.10
Butterbean's Café
17.20
Ritariprinsessa Nella
17.35
Kiva onnistuu!
17.45
Rusty Rivets
17.55
Paw Patrol
18.20
Blaze ja monsterikoneet
18.45
Top Wing
19.00
Top Wing
19.10
Zack & Quack
19.35
Paw Patrol
20.00
Paw Patrol
20.25
Pihlan poppoo
20.45
Peppa Pig
20.55
Peppa Pig
21.00
Peppa Pig
21.10
Peppa Pig
21.15
Butterbean's Café
21.40
Abby Hatcher Fuzzly Catcher
22.00
Zack & Quack
22.25
Top Wing
22.50
Top Wing
23.15
Abby Hatcher Fuzzly Catcher
23.40
Butterbean's Café
00.00
Paw Patrol
00.20
Ritariprinsessa Nella
00.35
Blaze ja monsterikoneet
01.00
Rusty Rivets
01.20
Blaze ja monsterikoneet
01.40
Paw Patrol
02.05
Rusty Rivets
02.30
Bubble Guppies
02.50
Seikkailija Dora
03.15
Paw Patrol
03.40
Blaze ja monsterikoneet
04.00
-04.05
Peppa Pig
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Jääkiekon 18-vuotiaiden MM: 1. puolivälierä (u)
,
Murha paratiisissa
,
Kova laki: Erikoisyksikkö
,
Tähdet, tähdet
,
Suuri seikkailu
,
Lemmen viemää
,
Jättekiva
,
Hakekaa kätilö!
,
Roy Grace
,
Unelma-asunto auringon alta
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset