Tietovisat
Sanakirja
Blogit
Vaihtoautot
Reseptit
Viihde
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
12
Ti 12.06.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.35
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Toisenlaiset frendit
06.25
Ylen Aamu-tv
09.30
Pokka pitää
10.00
Doc Martin
10.50
Päivän kasvo
11.00
Yle Uutiset Uusimaa
11.07
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.14
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.21
Yle Uutiset Häme
11.28
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.35
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.42
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.49
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.56
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.03
Yle Uutiset Lappi
12.10
Yle Oddasat
12.14
Oddasat
12.30
Me metallinetsijät
13.00
Naistenosastolla Amerikassa
13.30
Kummituskievari
IMDb
4.1
14.40
Ikimuistoinen: Olavi Virta
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle Uutiset selkosuomeksi
15.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.45
A-studio
16.15
Aarteenetsijät
16.45
Yle Oddasat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Doc Martin
18.00
Yle Uutiset
18.13
Yle Uutiset alueeltasi
18.20
Päivän kasvo
18.30
Pokka pitää
19.00
Puutarhan pelastajat
19.45
Eläinten ystävät
20.00
Putkiremontti: Tunnelmat kotiinpaluun jälkeen
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
Pikku naisia
22.00
Vaimo takaisin
22.30
Yle Uutiset
22.35
Oddasat
22.50
Prisma: Pysy nuorena
23.40
Myrkkyä pelloille?
00.35
Uutisikkuna
04.00
-06.25
Uutisikkuna
LIVE
2
00.20
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 12.6.
06.52
Kuiske
06.59
Kotkaperhe
07.06
Tilda ja hänen ystävänsä
07.18
Killen kimppakyyti
07.29
Keppihevostalli
07.36
Pusse
07.50
Askarrellaan
07.58
Vekarat!
08.23
Galaxi
08.24
Urheiluhullut
08.26
Merten syvyyksissä
08.50
Näin Norjassa
09.00
Casualty
10.00
Holby Cityn sairaala
11.00
Lääkekoukussa
11.30
Elämäni eläimet: Eläinsairaalassa
12.00
Norjan kovin
12.45
Tanskalainen maajussi
13.15
Lofoottien kalamestari
14.15
Kummeli
14.45
Uusi Päivä: Mä voin selittää kaiken
14.50
Uusi Päivä: Mä voin selittää kaiken
14.55
Uusi Päivä: Mä voin selittää kaiken
14.59
Uusi Päivä: Mä voin selittää kaiken
15.02
Uusi Päivä: Mä voin selittää kaiken
15.07
Uusi Päivä: Mä voin selittää kaiken
15.12
Uusi Päivä: Mä voin selittää kaiken
15.18
Uusi Päivä: Mä voin selittää kaiken
15.23
Uusi Päivä: Mä voin selittää kaiken
15.29
Uusi Päivä: Mä voin selittää kaiken
15.35
Uusi Päivä: Mä voin selittää kaiken
15.41
Uusi Päivä: Mä voin selittää kaiken
15.46
Uusi Päivä: Mä voin selittää kaiken
15.52
Uusi Päivä: Mä voin selittää kaiken
16.00
Uusi päivä
16.27
Uusi päivä
17.00
Pikku Kakkonen
18.05
Casualty
18.55
Jalkapallon naisten MM-karsinta: SRB - FIN
21.00
Satuhäät
21.50
Yle Uutiset
21.55
Urheiluruutu
22.00
Youth in Revolt
IMDb
6.5
23.25
Big in Finland
23.40
Viharikos ja rakkaus
00.35
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.05
Deadly Women - Naistappajat
04.05
Deadly Women - Naistappajat
06.00
Aamusää
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Mitä tänään syötäisiin?
09.10
Kauniit ja rohkeat
09.35
Emmerdale
10.05
Salatut elämät
10.35
Salatut elämät
11.05
Suurin pudottaja
12.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Jamie Oliverin 30 minuutin ateriat
13.30
Remontilla rahoiksi
14.40
Selviytyjät
15.40
Amazing Race
16.40
Miten susta tuli noin rikas? UK
17.25
Salatut elämät
17.55
Kauniit ja rohkeat
18.25
Emmerdale
18.54
Mitä tänään syötäisiin?
19.00
Seitsemän Uutiset
19.17
Päivän sää
19.23
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Remonttipiiskuri
21.00
Radalla
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Say What
23.30
Pukumiehet
00.30
Pukumiehet
01.25
American Horror Story: Roanoke
02.20
Amazing Race
03.15
-04.10
Amazing Race
LIVE
4
03.45
Kanadan rajalla
04.15
Kanadan rajalla
04.45
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Myyrä ja Panda
06.10
Hisse Hoksausmaassa
06.25
Disneyn esikoulu: Sofia ensimmäinen
06.50
Angry Birds Piggy Tales
06.55
Angry Birds Piggy Tales
07.00
Rusty Rivets
07.25
Madagascarin pingviinit
07.50
Disney esittää: DuckTales
08.10
Tashi
08.25
Sonic Boom
08.35
Disney esittää: LEGO Star Wars: The Freemaker Adventures
09.00
Vaaleanpunainen pantteri
09.10
Vaaleanpunainen pantteri
09.20
Pikakurssi kodinostoon
09.50
Remppa vai muutto
10.50
LIVE: Onnenarpa
11.50
LIVE: Tiedä ja Voita
13.45
Hauskat kotivideot
14.45
Vaaleanpunainen pantteri
14.55
Remppa vai muutto
15.55
Onnenarpa
16.00
Huvila & Huussi
17.00
Leijonan luola USA
18.00
MasterChef Suomi
19.00
Pallon ympäri
20.00
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Suomen huutokauppakeisari
22.00
Arman Pohjantähden alla
23.00
Hyvät ja huonot uutiset
00.00
Stand Up! - SPESIAALI: Ismo Leikola
01.00
Grillit huurussa
02.00
Tähän aikaan ensi vuonna
03.00
Kanadan rajalla
03.30
Kanadan rajalla
04.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
23.30
Peitenimi Coq Rouge
IMDb
5.8
09.00
Efter Nio
10.00
Elämä käännekohdassa
10.30
Tanskalainen maajussi
11.00
Närbild
11.30
Eleonorin värikäs elämä
12.00
Bodo - kabareekuningas
13.00
Sininen laulu: Suomen taiteiden tarina
14.00
Olipa kerran - Maria Braunin avioliitto
15.00
Sodankylä ikuisesti : Sodankylä ikuisesti
16.00
Isä Matteon tutkimuksia
16.57
Buster Keaton: Teatteri
IMDb
7.7
17.25
Tanskalainen maajussi
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Talot huokuvat historiaa
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Sarjakuvaelämää
20.45
Hergé, taiteilija Tintin varjossa
21.38
Buster Keaton: Viikko rakennusmiehenä
IMDb
8.2
22.00
The Handmaid's Tale - Orjattaresi
22.45
-09.05
Ontto kruunu: Henrik VI. Toinen osa
LIVE
6
03.50
Ninja Warrior
04.45
Lemmen viemää
06.40
Muumilaakson tarinoita
07.05
Antti piirtää
07.25
Chaplin
07.30
Viidakon veijarit
07.45
Nuori Robin Hood
08.00
Muumilaakson tarinoita
08.25
Leo
08.30
Paavo Pesusieni
08.55
Viidakon veijarit
09.00
Mutsi
09.30
Mutsi
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Gladiaattorit
14.05
Scorpion
15.00
Ihmemies MacGyver
16.00
Middle
16.30
Simpsonit
17.00
Rankat duunit
18.00
Paavo Pesusieni
18.30
Simpsonit
19.00
Ninja Warrior
20.00
Suomen paras palomies
21.00
Haloo Helsinki! Arena-live
23.00
Simpsonit
23.30
Simpsonit
00.00
Suomen paras palomies
00.55
Sub.doc: Anonymous - Kasvoton armeija
01.55
Ulosottomiehet
02.55
Exiä rannalla
03.50
-04.45
112
LIVE
7
03.55
Kissakuiskaaja
04.45
Hups, mikä kotivideo!
06.35
Sofian enkelit
07.30
Remonttipainajainen
08.25
Seinfeld
08.55
Seinfeld
09.20
TV Shop
10.20
Asunnon metsästäjät
10.50
Asunnon metsästäjät
11.15
Seinfeld
11.45
Seinfeld
12.15
TV Shop
13.15
Hotellit kuntoon
14.10
Pulmuset
14.40
Terapian tarpeessa
15.10
House
16.05
Hotellit kuntoon
17.00
Asunnon metsästäjät
17.30
Asunnon metsästäjät
18.00
Hups, mikä kotivideo!
19.00
House
20.00
Hittikärpänen
21.00
E.T. The Extra-Terrestrial
IMDb
7.9
23.20
Ostarikyttä
IMDb
5.2
01.10
Kreisit kotivideot
02.10
Hengenvaarallisesti lihava
03.05
Asunnon metsästäjät
03.35
Asunnon metsästäjät
04.00
-04.45
Hotellit kuntoon
LIVE
8
03.15
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Tehoneliöt haussa
09.30
Eden
10.00
Huvila & Huussi
11.00
Tanssin superäidit
12.00
Remppa vai muutto
13.00
Sinkkuillallinen
14.00
Huvila & Huussi
15.00
Eden
15.30
Tehoneliöt haussa
16.00
Tanssin superäidit
17.00
Sinkkuillallinen
18.00
Remppa vai muutto
19.00
Huvila & Huussi
20.00
Liv D: Diorin muotitalon kulisseissa
21.00
Kuokkavieraat
IMDb
6.9
23.35
Ruotsin miljonääriäidit
00.35
Sinkkuillallinen
01.35
Häät sulhasen tapaan
02.50
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.00
Amerikan kovimmat keräilijät
04.00
Metsien miehet
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Haapasalo ja kaverit
10.00
Hell's Kitchen
11.00
Rantavahdit
11.30
Rantavahdit
12.00
Maailman makeimmat mokat
13.00
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
14.00
Anthony Bourdain maailmalla
15.00
Henkka & Niki vs. Amerikka
15.30
Maailman parhaat hupivideot
16.00
Leijonan luola Kanada
17.00
Amerikan rajavartijat
17.30
Hell's Kitchen
18.30
Panttilainaamo
19.00
Amerikan kovimmat keräilijät
20.00
Heikoin lenkki
21.00
Hyvät ja huonot uutiset
22.00
Poliisit 2017
22.30
Poliisit 2017
23.00
Villit nettivideot
23.30
Villit nettivideot
00.00
Matkalla kiven sisään
01.00
Poliisit 2017
01.30
Poliisit 2017
02.00
Ylpeästi erilaiset
03.00
Amerikan kovimmat keräilijät
04.00
-05.00
Metsien miehet
LIVE
10
02.15
Kultakuume
04.00
Isojalan jäljillä
04.45
Meripelastajat
05.10
Huutokaupan aarteet
06.55
Alaska: Viimeinen rintama
07.50
Isojalan jäljillä
08.50
Kultakuume
10.30
TV Shop
11.30
Isojalan jäljillä
13.15
TV Shop
14.15
Huutokaupan aarteet
14.45
Meripelastajat
15.15
Kullan sukeltajat
16.05
Alaska: Viimeinen rintama
17.05
Metsurit suolla
18.00
Kultakuume
19.00
Alaska: Viimeinen rintama
20.00
Fast n' Loud
21.00
Autohullut
22.00
Wheeler Dealers
22.35
Wheeler Dealers
23.05
Kuuban hait
00.05
Fast n' Loud
01.05
Kultakuume
02.00
Fighters
02.55
-04.35
Isojalan jäljillä
LIVE
11
07.55
Sisarvaimot
08.20
Pienten perhe
08.50
Täältä tulee Honey Boo Boo
09.20
Jotain lainattua, jotain uutta
09.50
Eläinlääkärin elämää
10.40
Voittoa asuntokaupoilla
11.10
Breaking Amish
12.00
Pomo keittiössä
12.30
Jotain lainattua, jotain uutta
12.55
Sisarvaimot
13.25
Kakkukuningas
13.55
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
14.25
Jon ja Kate +8
14.50
Voittoa asuntokaupoilla
15.20
Lyhytkasvuinen perheemme
16.15
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
16.45
Jon ja Kate +8
17.10
Täältä tulee Honey Boo Boo
17.40
Kakkukuningas
18.05
Amerikan lapsimissit
19.00
Prameat mustalaishäät
20.00
Tahdon morsiuspuvun!
20.30
Tahdon morsiuspuvun: Britannia
21.00
Lyhytkasvuinen perheemme
21.55
Upea lihava elämäni
22.55
Hengenvaarallisesti lihava
00.40
Kauneusoperaatio helvetistä
01.35
Sisarvaimot
02.30
Eläinlääkärin elämää
03.25
Pienten perhe
03.50
-04.41
Breaking Amish
12
03.10
Deep State
04.15
Criminal Minds
05.05
Sky News
06.00
Sky News
06.25
FOX Kids: Little Charmers - Lumoavat noitatytöt
06.49
FOX Kids: Teletapit
07.13
FOX Kids: Blaze ja monsterikoneet
07.38
FOX Kids: Pound Puppies
07.59
FOX Kids: Ankronikka
08.20
FOX Kids: My Little Pony
08.43
FOX Kids: Hot Wheels
09.05
FOX Kids: Olipa kerran planeetta Maa
09.30
Lystikkäät eläinveikkoset
10.00
Simpsonit
10.30
Simpsonit
11.00
Family Guy
11.30
Varastojen metsästäjät
12.00
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
12.30
Suuret pienet talot
13.00
Rosewood
14.00
Lapin poliisit
14.30
Australian rajalla
15.00
Australian rajalla
15.30
Huutokaupan metsästäjät
16.00
Huutokaupan metsästäjät
16.30
Moderni perhe
17.00
Moderni perhe
17.30
Simpsonit
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Moderni perhe
20.30
Moderni perhe
21.00
Criminal Minds
22.00
Wall Street
IMDb
7.4
00.15
Simpsonit
00.45
Simpsonit
01.10
Family Guy
01.35
Bound - sidottu
IMDb
3.4
03.15
-04.10
Numb3rs
LIVE
13
03.40
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.05
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Tinan tunturikeittiö
11.00
Ensitreffit alttarilla USA
12.00
The Chefs' Line
12.30
Täydellinen kesä
13.00
Los Angelesin luksuslukaalit
14.00
Jamie Oliver: mestarikokki
15.00
Jane the Virgin
16.00
Lemmen viemää
17.00
Arvostele mun illallinen Ruotsi
17.30
Remontilla rahoiksi
18.40
Pilanpäiten
19.00
Grand Designs Uusi-Seelanti
20.00
Yökylässä Maria Veitola
21.00
Aku ja 7 ihmettä
22.00
Sinkkuelämää
22.40
Sinkkuelämää
23.20
Remontilla rahoiksi
00.30
Ensitreffit alttarilla USA
02.20
Amerikan Anita
03.15
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
09.45
Vanderpump Rules
10.30
Made in Chelsea
11.20
Hansin grillikesä
12.05
MasterChef Australia
13.05
Erikoisliikemiehet
13.50
Kauppaneuvos Jethro
14.35
#RichKids of Beverly Hills
15.00
#RichKids of Beverly Hills
15.25
Made in Chelsea
16.15
Selviytyjät
17.00
Rikkaiden deittipalvelu
18.00
Good Wife
19.00
Selviytyjät
20.00
Kyttäputki: Blue Bloods
21.00
Vallan kääntöpuoli
IMDb
7.1
23.00
Kyttäputki: Havaiji 5-0
00.00
Ex on the Beach Ruotsi
01.00
-01.45
Paratiisihotelli Norja
LIVE
15
03.50
Kysy seksistä
04.35
Aikuisviihdettä Miamissa
07.30
Asunnon metsästäjät
08.05
Remonttikilpailu Teksasissa
08.55
Kissakuiskaaja
09.45
Apua, mikä tauti!
10.40
Tv Shop
11.40
Remonttipainajainen VIP
12.35
Murhasta tuli totta
13.35
Tv Shop
14.35
Asunnon metsästäjät
15.05
Houstonin eläinpoliisit
16.05
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
17.00
Remonttipainajainen VIP
18.00
Murhasta tuli totta
19.00
Parantaja
20.00
Houstonin eläinpoliisit
21.00
Maria Elena ja kuumimmat rikostapaukset
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
Suomurhat
00.00
Hinnalla millä hyvänsä
00.55
Tavallinen murhaaja
01.55
Murhamysteeri: Lapsimissi JonBenet
02.55
Pahuuden viemää
03.50
-04.40
Seksileikeistä ensiapuun
17
20
03.45
Autojen ensiapu
04.40
Huumebisnes Oy
05.35
Science of Stupid
06.00
Vankilassa ulkomailla
06.55
Hurjimmat eläimet
07.50
Autiotalojen aarteet
08.15
Autiotalojen aarteet
08.45
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
09.40
Jalkapallon nousevat tähdet
10.35
Yukonin kultamaat
11.30
Elä vapaana tai kuole
12.25
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.20
Eläinten teho-osasto
14.15
Autojen ensiapu
15.10
Science of Stupid
15.35
Science of Stupid
16.05
Yukonin kultamaat
17.00
Lentoturmatutkinta
18.00
Jalkapallon nousevat tähdet
19.00
Vaarallisen valtatien pelastajat
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Salakuljettajat satimeen
22.00
Vaarallisen valtatien pelastajat
23.00
Vankilassa ulkomailla
00.00
Science of Stupid
00.30
Science of Stupid
01.00
Salakuljettajat satimeen
01.55
Vaarallisen valtatien pelastajat
02.50
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.40
Autojen ensiapu
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.00
Isä meidän
04.30
Israel-raportti Euroopan parlamentista
05.00
TV7 Israel News
05.15
Fillarievankelistat vauhdissa
05.45
Signaali sydämiin
05.55
Lavrenchukin musiikkiperhe
06.00
Passion for Jesus
06.30
Marttyyrien ääni
07.00
Yliluonnollista
07.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
08.00
Lapsen sydän
08.25
Minä odotan sinua, Herra
08.30
Juuret lähteellä
09.00
Jerusalem studio
09.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
09.55
Laula kanssani -karaoke
10.00
Lelulaatikko
10.30
Herätyksen läpimurto
11.00
Isä meidän
12.30
Israel-raportti Euroopan parlamentista
13.00
TV7 Israel News
13.15
Fillarievankelistat vauhdissa
13.45
Signaali sydämiin
13.55
Lavrenchukin musiikkiperhe
14.00
Passion for Jesus
14.30
Marttyyrien ääni
15.00
Yliluonnollista
15.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
16.00
Lapsen sydän
16.25
Minä odotan sinua, Herra
16.30
Juuret lähteellä
17.00
Uskosta totta
17.30
Ermot
18.00
Raamatun kertomuksia
18.30
Herra käyttää lääkäriä
19.00
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
19.30
Koputus
20.00
Jumala puhuu
20.30
Jerusalem studio
21.00
TV7 Israel News
21.15
Tie on valmis!
21.35
Julistakaa
21.45
Raamattu puhuu sinulle
21.55
Armon kalliolla
22.15
Vanha Testamentti avautuu
22.55
Veisaten Herralle
23.00
Kensington Temple
23.30
Tervetuloa kotiin
00.00
Todistuksia Suomesta
00.30
Gloryline
01.00
Uskosta totta
01.30
Ermot
02.00
Raamatun kertomuksia
02.30
Herra käyttää lääkäriä
03.00
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
03.30
Koputus
04.00
-04.30
Jumala puhuu
03.00
Uutisikkuna
07.00
Pisara
07.05
Jumalanpalvelus
08.05
Elävä arkisto: Pieni suuri Edith Piaf
08.07
Rockstop: Piaf
09.05
Uutisikkuna
10.00
Yle Uutiset Uusimaa
10.07
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.14
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.21
Yle Uutiset Häme
10.28
Yle Uutiset Pirkanmaa
10.35
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.42
Yle Uutiset Itä-Suomi
10.49
Yle Uutiset Pohjanmaa
10.56
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.03
Yle Uutiset Lappi
11.10
Yle Oddasat
11.14
Oddasat
11.30
Uutisikkuna
12.30
Kummituskievari
IMDb
4.1
13.41
Ikimuistoinen: Olavi Virta
13.55
Mikaelin naiset: Pernilla
14.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.45
Kummeli
15.15
Uutisikkuna
16.00
Nimipäiväonnittelu: 12.6.
16.01
Kotkaperhe
16.07
Askarrellaan
16.13
Pusse
16.24
Tuomon laulu
16.35
Terveisiä Suomesta
16.40
Mikaelin naiset: Emma Salokoski
16.50
Närbild
17.20
Päivän kasvo
17.30
Sininen laulu: Suomen taiteiden tarina
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Putkiremontti: Tunnelmat kotiinpaluun jälkeen
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
A-studio
20.30
Efter Nio
21.30
Sodankylä ikuisesti : Sodankylä ikuisesti
22.30
Uusi päivä
22.57
Uusi päivä
23.25
Uutisikkuna
03.00
-07.00
Uutisikkuna
14.00
Eduskunnan täysistunto
14.25
Ämpärivirtuaalilasit ja muita taiteellisia VR-sovelluksia - katso suorana taiteilijoiden kanssa gall
18.55
VM-kval i fotboll för damer: SRB - FIN (svenskt referat)
19.00
X3M på Drakan
16.00
Motorsport: Le Tour Auto
16.30
Nykyaikainen viisiottelu: World Cup 4 / Bulgaria
17.00
MM Motocross: Iso-Britannia
17.30
Formula 1: Kanadan osakilpailu
19.45
NHRA Drag Racing - Round 8
20.35
Timanttiliiga: Tukholma
22.40
Golf: PGA TOUR Highlights
23.35
British Touring Car Championship - Round 3
00.35
Red Bull Air Race Magazine: Chiba
01.30
-01.57
MM Enduro: Eesti
16.00
Jääkiekon MM: Latvia - Tanska
18.00
Jääkiekon MM: Venäjä - Ruotsi
19.55
Jääkiekon MM: Puolivälierä Suomi - Sveitsi
21.50
Jääkiekon MM: Puolivälierä USA - Tshekki
23.45
-00.40
MotoGP Highlights: Italia
00.25
FIA Formula 3 European Championship: Hungaroring, Unkari
13.00
PGA TOUR Golf: FedEx ST. Jude Classic
16.00
PGA TOUR Golf: FedEx St. Jude Classic
19.00
Ravit: Toto5
20.50
NHRA Drag Racing - Round 9
21.40
British GT Championship: Snetterton
22.05
-00.20
Formula 1: Kanadan osakilpailu
06.00
Monchhichi
06.15
Monchhichi
06.30
Unelmatarha
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
06.58
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Juontajan suosikki
07.02
Juniorijumppa
07.05
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
07.30
Muumilaakson tarinoita
07.55
Ava, Riko ja Teo
08.03
Ti-Ti Nalle: Karaoke
08.22
Puuha-Pete
08.35
Littlest Pet Shop
09.00
Juontajan suosikki
09.01
Onnenpäivän vitsi
09.02
Myyrä
09.12
Myyrä
09.25
Unelmatarha
09.50
Molang-pupu
10.00
Molang-pupu
10.05
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
10.30
Juniorijumppa
10.31
Monchhichi
10.45
Monchhichi
11.00
Littlest Pet Shop
11.25
Mofy
11.30
Muumilaakson tarinoita
11.55
Juontajan suosikki
11.56
Taskuvaari
12.10
Taskuvaari
12.25
Päivän vinkki
12.27
Muumien maailma
12.39
Muumien maailma
12.50
Ruohonjuuritasolla
12.55
Littlest Pet Shop
13.20
Heidi
13.45
Samu
14.00
Juontajan suosikki
14.01
Mimmikoto
14.18
Mimmikoto
14.35
Kaarlo ja Perttu
14.50
Kaarlo ja Perttu
15.05
Samu
15.18
Samu
15.31
Päivän vinkki
15.33
Juontajan suosikki
15.34
Aikamatkustajat
15.45
Taitokoulu
16.15
Muumilaakson tarinoita
16.40
Superpahisten liiga
17.05
Onnenpäivän vitsi
17.06
Mona Vampyyri
17.30
Nuori Robin Hood
17.45
Supernelikko
18.00
Juontajan suosikki
18.01
LoliRock
18.25
Chaplin
18.31
Winx-klubi
18.55
Thunderbirds
19.20
Viidakon veijarit
19.33
Code Lyoko
19.57
Hyvää yötä!
19.58
Hyvää yötä!
03.25
Saints and Soldiers: The Void
IMDb
5.2
05.00
Paha pukki 2
IMDb
5.6
06.45
Close Up
07.15
A Rising Tide
IMDb
5.6
08.50
Neropatin päiväkirja 3: Kovan onnen kesä
10.25
Three generations
IMDb
5.6
11.55
American Pastoral
IMDb
6.1
13.40
Final Portrait
15.10
Girl on the Edge
IMDb
5.5
16.50
Your Name
IMDb
8.4
18.35
A Monster Calls
IMDb
7.5
20.20
Equals
IMDb
6.1
22.00
Ouija: Origin of Evil
IMDb
6.1
23.45
Tarzanin legenda
IMDb
6.2
01.35
Destruction: Los Angeles
IMDb
6.6
03.05
-04.41
Keanu
IMDb
6.3
03.55
TURN: Washington's Spies
04.35
The Girlfriend Experience
05.00
The Girlfriend Experience
05.30
Close Up
06.10
Close Up
06.40
Close Up
07.10
Close Up
07.15
Close Up
07.45
Close Up
08.15
Samaa sukua
08.55
Samaa sukua
09.40
Samaa sukua
10.20
Samaa sukua
11.05
Samaa sukua
11.45
Samaa sukua
12.30
Close Up
13.00
Samaa sukua
13.40
Samaa sukua
14.25
Samaa sukua
15.05
Samaa sukua
15.50
Samaa sukua
16.30
Samaa sukua
17.15
Close Up
17.45
Samaa sukua
18.25
Samaa sukua
19.10
Samaa sukua
19.50
Samaa sukua
20.35
Samaa sukua
21.15
Samaa sukua
22.00
Into the Badlands
22.45
Ash vs Evil Dead
23.10
Ash vs Evil Dead
23.40
Peaky Blinders
00.40
Peaky Blinders
01.35
The Young Pope
02.35
The Young Pope
03.30
-04.10
TURN: Washington's Spies
03.40
Svenska hjältar
IMDb
5.9
05.25
Änglagård - Tredje gången gillt
IMDb
4.5
07.30
Peter & Petra
08.00
Saariston lasten suuri seikkailu
IMDb
6.1
09.35
Kullannuppu
10.00
Katto-Kassinen
IMDb
5.8
11.40
Enkelten talo - toinen kesä
IMDb
5.2
14.00
Vinterviken
IMDb
4.6
15.40
Störst av allt
IMDb
4.7
17.20
Drömkåken
IMDb
5.3
19.00
Ronja Ryövärintytär
19.25
Eemeli ja possuressu
IMDb
7.1
21.00
Kahden kauppa
IMDb
5.5
22.30
Den enda vägen
23.55
Uutispommi
IMDb
4.9
02.00
Tre solar
IMDb
2.7
03.40
-05.15
Korppikortteli
IMDb
7.9
04.00
Brooklyn
IMDb
7.5
06.00
La La Land
IMDb
8.1
08.10
Collide
IMDb
5.6
10.00
It's Only the End of the World
IMDb
6.9
11.45
Manchester by the Sea
IMDb
7.9
14.00
Løvekvinnen
IMDb
5.9
16.10
Morran och Tobias
18.00
Masterminds
IMDb
5.8
19.50
The Zookeeper's Wife
IMDb
7.0
22.00
Baby Driver
IMDb
7.6
00.00
Brooklyn
IMDb
7.5
02.00
Demain tout commence
IMDb
7.4
04.00
-05.57
T2: Trainspotting
IMDb
7.3
03.00
Sinister
IMDb
6.8
05.00
Mies joka ei ollut siellä
IMDb
7.6
07.00
Tulen morsian
IMDb
6.0
09.00
SuperSwede - Ronnie Petersonin tarina
IMDb
7.3
11.00
Overdrive
IMDb
5.4
13.00
We Don’t Belong Here
IMDb
5.0
14.35
Kongens Nei
IMDb
7.4
16.50
All Nighter
IMDb
5.7
19.00
Mies joka ei ollut siellä
IMDb
7.6
21.00
Revolver
IMDb
6.3
23.00
Sinister
IMDb
6.8
01.00
The Last Stand
IMDb
6.4
03.00
-04.31
Shut In
IMDb
4.6
03.15
Nerve
IMDb
6.5
05.00
Idioluutio
IMDb
6.5
07.00
Good
IMDb
6.2
08.40
Astronaut Farmer
IMDb
6.3
10.20
Kolmetoista päivää
IMDb
7.3
13.00
Before I Fall
IMDb
6.4
14.45
The Shack
IMDb
6.2
17.00
Viceroy's House
IMDb
6.7
19.00
Idioluutio
IMDb
6.5
21.00
Loving
IMDb
7.0
23.10
Nerve
IMDb
6.5
00.50
Snowden
IMDb
7.3
03.00
-05.03
Cape Fear
IMDb
7.3
04.00
The D Train
IMDb
5.1
06.00
Viidakkojengi
IMDb
5.7
08.00
Rooman gladiaattorit
IMDb
5.2
10.00
Gilbertin kamala kosto
IMDb
6.5
12.00
Radiopiraterne
IMDb
5.7
14.00
Percy, Buffalo Bill och jag
IMDb
5.7
16.00
Tsatsiki, mutsi ja poliisi
IMDb
6.1
18.00
Itse ilkimys
IMDb
7.7
20.00
Viidakkojengi
IMDb
5.7
22.00
Extract
IMDb
6.2
00.00
The D Train
IMDb
5.1
02.00
10 Years
IMDb
6.0
04.00
-05.30
Klassefesten 3 (Dåben)
IMDb
5.2
01.00
LÄHETYSTAUKO
12.00
World Cup of Darts 2018: Välierät ja finaali
15.00
Live from the US Open
16.00
Jalkapallomaaottelu: Belgia - Costa Rica
18.00
NASCAR Highlights: Coca-Cola 600
19.00
NASCAR Highlights: Pocono 400
20.00
NASCAR Highlights: Firekeepers Casino 400
21.00
Live from the US Open
22.00
-01.00
Speedway GP: Speedway of Nations
00.15
LÄHETYSTAUKO
10.00
Stanley Cup: finaalispesiaali
10.30
NHL Tonight
11.30
Stanley Cup Finaalit 2017: Nashville Predators - Pittsburgh Penguins
14.15
Stanley Cupin finaalit 2016: San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins
16.30
NHL Tonight
17.30
Stanley Cupin finaalit: Vegas Golden Knights - Washington Capitals
19.45
Stanley Cup Highlights
20.00
Stanley Cup Highlights
20.15
Stanley Cup Highlights
20.30
Stanley Cup: finaalispesiaali
21.00
NHL Tonight
22.00
Stanley Cupin finaalit 2015: Chicago Blackhawks - Tampa Bay Lightning
00.30
-10.00
LÄHETYSTAUKO
23.45
LÄHETYSTAUKO
10.00
A-maaottelu: Belgia - Costa Rica
12.00
A-maaottelu: Suomi - Valko-Venäjä
14.00
A-maaottelu: Itävalta - Brasilia
16.00
Brasilian Serie A: Atlético Mineiro - Fluminense
18.00
Serie A: Lazio - Inter
20.00
A-maaottelu: Belgia - Costa Rica
22.00
Premier League World
22.30
Premier League Review of the Season
00.30
La Liga FILES
01.30
Brasilian Serie A: Santos - Internacional
03.25
-05.30
Brasilian Serie A: São Paulo - Vitória
13.45
Golf: The 2018 Shot Clock Masters
16.45
Sveitsin ympäriajo: 4. päivä 2018
19.00
Maaottelu: Saksa - Saudi-Arabia
21.00
Sveitsin ympäriajo: 4. päivä 2018
23.00
Maaottelu: Ranska - Italia
01.00
Trans World Sport
02.30
-03.00
Valioliiga: Premier League World
10.00
Golf: Golfing World
11.00
Golf: The 2018 Shot Clock Masters
15.00
Golf: Live from the US Open - NEW
16.00
Golf: Golfing World
17.00
Golf: The 2018 Shot Clock Masters
21.00
Golf: ShopRite LPGA Classic
23.00
Golf: Playing Lessons - NEW!
23.30
Golf: The Challenge Series Highlights - NEW
00.00
Golf: Golfing World
01.00
Golf: Live from U.S. Open
02.00
-03.00
Golf: Golfing World - NEW!
09.00
NHL: NHL Tonight
10.00
NHL:n pudotuspelit: Winnipeg Jets - Minnesota Wild
12.00
NHL:n pudotuspelit: Vegas Golden Knights - Los Angeles Kings
14.00
NHL: NHL Tonight
15.00
NHL:n pudotuspelit: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs
17.00
NHL:n pudotuspelit: Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils
19.00
NHL:n pudotuspelit: Nashville Predators - Colorado Avalanche
21.00
NHL:n pudotuspelit: Anaheim Ducks - San Jose Sharks
23.00
NHL: NHL Tonight
00.00
-02.00
NHL:n pudotuspelit: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets
12.00
DFB Pokal: Hansa Rostock - Hertha Berlin
14.00
Valioliiga: Manchester United - Crystal Palace
16.00
Maaottelu: Itävalta - Brasilia
18.00
UEFA Champions League: Manchester City - Napoli
20.00
Maaottelu: Belgia - Costa Rica
22.00
Valioliiga: Chelsea - Manchester City
00.00
-02.00
EFL Cup: Colchester - Aston Villa
11.00
La Ligan nousukarsinta: Zaragoza - Numancia
13.30
La Ligan nousukarsinta: Sporting Gijón - Valladolid
16.00
Englannin liigacup: Chelsea - Nottingham
18.00
Maaottelu: Itävalta - Brasilia
20.00
Valioliiga: Arsenal - Brighton
22.00
Maaottelu: Belgia - Costa Rica
00.00
-02.00
Valioliiga: Manchester City - Stoke
03.55
Boomtowners
04.45
Prospectors
05.30
Jade Fever
05.50
Jade Fever
06.15
Air Rescue
06.35
Air Rescue
07.00
Brojects
07.20
Brojects
07.45
Autojen uusi elämä
08.30
Prospectors
09.15
72 Dangerous Places to Live
10.00
Selviytyjät Alaskassa
10.50
Romuautot kiertoon
11.35
Kalastava seikkailija
12.25
Timber Kings
13.10
Timber Kings
13.55
Prospectors
14.40
Prospectors
15.25
Iso kalastuskisa
16.10
Iso kalastuskisa
17.00
GRIP: Autoilun oma ohjelma
17.45
GRIP: Autoilun oma ohjelma
18.30
Pohjoisen kutsu
18.55
Pohjoisen kutsu
19.20
Romuttamo
19.50
Romuttamo
20.25
Iso paha metsä
21.10
Kalastava seikkailija
22.00
Jade Fever
22.20
Jade Fever
22.45
Australian kullankaivajat
23.30
Aavikon keräilijät
00.20
Romuttamo
00.50
Romuttamo
01.30
GRIP: Autoilun oma ohjelma
02.15
Air Warriors
03.10
Autojen uusi elämä
03.55
-04.45
Boomtowners
03.35
Wicked Inventions
04.05
Museon mysteerit
04.50
Museon mysteerit
05.35
Vaiettu historia
06.35
Wicked Inventions
07.00
Wicked Inventions
07.25
Ottakaa kiinni Klaus Barbie
08.25
Oikea tohtori Zivago
09.25
Historian suurimmat huijaukset
10.10
Vaiettu historia
11.00
Kuninkaallisen vaatehuoneen tarinat
12.00
Kuninkaallisen makuukamarin tarinat
13.00
Pistoja historiassa
13.30
Pistoja historiassa
14.05
Miljoonan dollarin amerikkalaisprinsessa
14.55
Vaiettu historia
15.45
Wicked Inventions
16.15
Vakoojamestarit
17.05
Oikea tohtori Zivago
18.05
Kuninkaalliset serkukset sodassa
19.10
Kuninkaalliset serkukset sodassa
20.15
Historian syvät aikapoimut
21.10
Todellista valtaistuinpeliä
22.00
Plantagenet-suku: Britannian verenhimoisin dynastia
22.50
Kuninkaalliset serkukset sodassa
23.55
Aseet & sodankäynnin taide
00.45
Vaiettu historia
01.35
Wicked Inventions
02.05
Myyttejä ja hirviöitä
02.50
Wicked Inventions
03.20
Wicked Inventions
03.50
-04.35
Museon mysteerit
03.50
Lihavat lemmikit
04.40
Villikarhut
05.05
Villikarhut
05.30
Zoo Juniors
06.00
Zoo Juniors
06.30
Zoo Juniors
07.10
Dublinin eläintarha
07.35
Dublinin eläintarha
08.00
Alaskan kesytön kaupunki
08.25
Eläinten metkut
08.55
Eläinten metkut
09.20
Chris Humfrey ja eläinvaisto
09.45
Chris Humfrey ja eläinvaisto
10.10
Villikarhut
10.35
Villikarhut
11.00
Lemmikkien taitavat temput
11.25
Lemmikkien taitavat temput
11.50
Eläinten Yhdysvallat
12.15
Eläinten Yhdysvallat
12.40
Mikrohirviöt
13.30
Tiikerit kotona
14.25
Tiikerit kotona
15.15
Tiikerit kotona
16.05
Tiikerit kotona
17.00
Alaskan kesytön kaupunki
17.25
Alaskan kesytön kaupunki
17.50
Phoenixin eläinpoliisit
18.40
Chris Humfrey ja eläinvaisto
19.05
Chris Humfrey ja eläinvaisto
19.30
Fierce!
20.20
Dominic Monaghan ja villi luonto
21.05
Piilokamerassa pingviinit
22.00
Lemmikkien taitavat temput
22.25
Lemmikkien taitavat temput
22.50
Luonnon mahtavat muuttoliikkeet
23.40
Phoenixin eläinpoliisit
00.30
Eläinten Yhdysvallat
00.55
Eläinten Yhdysvallat
01.20
Eläinten Yhdysvallat
01.45
Eläinten Yhdysvallat
02.10
Alaskan kesytön kaupunki
02.35
Työkoiria
03.00
Chris Humfrey ja eläinvaisto
03.25
Chris Humfrey ja eläinvaisto
03.50
-04.50
Lihavat lemmikit
03.45
Muut lajit: WATTS
04.00
Tennis: Ranskan avoin tennisturnaus Pariisi, Ranska
04.48
Tennis: Ranskan avoin tennisturnaus Pariisi, Ranska
06.05
Tennis: Ranskan avoin tennisturnaus Pariisi, Ranska
07.31
Pyöräily: Critérium du Dauphiné, Ranska
08.37
Autourheilu: Le Mans 24 tunnin -kilpailu, Ranska
09.35
Muut lajit: WATTS
10.19
Tennis: Ranskan avoin tennisturnaus Pariisi, Ranska
11.31
Olympialaiset: Home of the Olympics ,
12.03
Olympialaiset: Olennaisen anatomia
12.36
Olympialaiset: tekninen kilpavarustelu
13.08
Olympialaiset: Home of the Olympics ,
13.41
Tennis: Ranskan avoin tennisturnaus Pariisi, Ranska
14.59
Pyöräily: Critérium du Dauphiné, Ranska
16.04
Formula E: MM-sarja Zürich, Sveitsi
16.49
Tennis: Ranskan avoin tennisturnaus Pariisi, Ranska
17.44
Jalkapallo: FIFA - jalkapallon ytimessä
18.16
Jalkapallo: MLS-kohokohdat
18.46
Ratsastus: Horse Excellence
19.17
Tennis: Ranskan avoin tennisturnaus Pariisi, Ranska
20.09
Pyöräily: Critérium du Dauphiné, Ranska
20.56
Urheilu-uutiset
21.03
Autourheilu: Le Mans 24 tunnin -kilpailu, Ranska
22.01
World Endurance Championships ,
22.33
Moottoripyöräily: EWC All Access
23.02
Formula E: MM-sarja Zürich, Sveitsi
00.02
Ralli: ,
00.14
Urheilu-uutiset
00.21
Tennis: Ranskan avoin tennisturnaus Pariisi, Ranska
01.14
Moottoripyöräily: EWC All Access
01.42
Pyöräily: Critérium du Dauphiné, Ranska
02.26
Tennis: Ranskan avoin tennisturnaus Pariisi, Ranska
04.00
-04.46
Autourheilu: Le Mans 24 tunnin -kilpailu, Ranska
02.33
Tennis
04.00
Pyöräily
04.58
Formula e
05.29
Superbike
06.11
Supersport
06.46
Superbike
07.17
Autourheilu
08.12
Tennis
09.35
Talvilajit
09.38
Talvilajit
09.45
Squash
10.49
Autourheilu
11.47
Tennis
12.35
Tennis
13.34
Pyöräily
14.35
Superbike
15.04
Superbike
15.38
Tennis
16.36
Talvilajit
16.42
Superbike
17.15
Muut lajit
17.54
Talvilajit
18.00
Tennis
18.57
Formula e
19.33
Superbike
20.10
Superbike
20.44
Tennis
21.41
Jalkapallo
22.12
Pyöräily
22.57
Urheilu-uutiset
23.05
Tennis
00.00
Jalkapallo
00.29
Talvilajit
00.33
Talvilajit
00.36
Urheilu-uutiset
00.43
Pyöräily
01.34
Tennis
02.26
Superbike
02.59
Supersport
03.28
Superbike
03.57
-05.00
Tennis
03.55
Rovdjurens hemliga liv
04.40
Wild Russia 2
05.30
Det vilda Ryssland
06.15
Rovdjurens hemliga liv
07.00
Den vilda världen
07.25
Livets race
07.50
Wild Russia 2
08.40
Det vilda Ryssland
09.25
Människan mot djuren
09.50
Människan mot djuren
10.15
Människan mot djuren
10.45
Människan mot djuren
11.05
Wild Russia 2
11.55
Det vilda Ryssland
12.40
Människan mot djuren
13.05
Människan mot djuren
13.25
Människan mot djuren
13.50
Människan mot djuren
14.15
Människan mot djuren
14.40
Människan mot djuren
15.05
Människan mot djuren
15.30
Människan mot djuren
15.50
Människan mot djuren
16.15
Människan mot djuren
16.35
Människan mot djuren
17.00
Människan mot djuren
17.25
Människan mot djuren
17.50
Människan mot djuren
18.10
Människan mot djuren
18.30
Människan mot djuren
19.00
Wild Russia 2
19.50
Det vilda Ryssland
20.35
Världens farligaste rovdjur
21.25
Wild Russia 2
22.15
Det vilda Ryssland
23.05
Människan mot djuren
23.30
Människan mot djuren
23.50
Människan mot djuren
00.15
Människan mot djuren
00.40
Människan mot djuren
01.00
Människan mot djuren
01.30
Människan mot djuren
01.50
Människan mot djuren
02.20
Människan mot djuren
02.45
Människan mot djuren
03.05
Människan mot djuren
03.25
Människan mot djuren
03.55
-04.15
Människan mot djuren
03.55
Deadliest Catch
04.45
Diesel Brothers
05.35
How It's Made
06.00
How It's Made
06.25
Auction Hunters
06.55
Auction Hunters
07.20
Tanked
08.15
Ultimate Survival
09.05
Wheeler Dealers
10.00
Diesel Brothers
11.00
Deadliest Catch
12.00
Gold Rush
13.00
Gold Rush
14.00
Alaska: The Last Frontier
15.00
River Monsters
16.00
Mighty Ships
17.00
Salvage Hunters
18.00
Wheeler Dealers
19.00
Fast N' Loud
20.00
Deadliest Catch
21.00
Deadliest Catch
22.00
Gold Rush: White Water
23.00
Alaska: The Last Frontier
00.00
Mythbusters
01.00
Deadliest Catch
02.00
Gold Rush: White Water
03.00
Dual Survival
03.55
-04.45
Deadliest Catch
03.25
Attack Of The Giant Jellyfish
04.15
Cuban Shark
05.02
Wildest Europe
05.49
Untamed & Uncut
06.36
Meet The Orangutans
07.00
Meet The Penguins
07.25
Orangutan Island
07.50
Orangutan Island
08.15
The Jeff Corwin Experience
09.10
Dogs 101
10.05
Wildest Europe
11.00
Orangutan Island
11.28
Orangutan Island
11.55
Attack Of The Giant Jellyfish
12.50
Cuban Shark
13.45
Dogs 101
14.40
Wildest Europe
15.35
Untamed & Uncut
16.30
The Jeff Corwin Experience
17.25
Pit Bulls & Parolees
18.20
Animal Cribs
19.15
Dogs 101
20.10
Orangutan Island
20.38
Escape to Chimp Eden
21.05
Pit Bulls & Parolees
22.00
Animal Cribs
22.55
Wildest Europe
23.50
Untamed & Uncut
00.45
The Jeff Corwin Experience
01.40
Dogs 101
02.35
Orangutan Island
03.00
Escape to Chimp Eden
03.25
-04.15
Pit Bulls & Parolees
03.00
Top Secret Swimming Holes
04.00
Mysteries at the Museum
05.00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
06.00
Mysteries at the Museum
07.00
House Hunters International
07.30
House Hunters International
08.00
House Hunters International
08.30
House Hunters International
09.00
Salvage Dawgs
09.30
Salvage Dawgs
10.00
Hotel Impossible
11.00
Texas Flip and Move
12.00
House Hunters International
12.30
House Hunters International
13.00
House Hunters International
13.30
Boat Buyers
14.00
Ultimate Pools
14.30
Ultimate Pools
15.00
Hotel Impossible
16.00
Salvage Dawgs
16.30
Salvage Dawgs
17.00
Bizarre Foods: Delicious Destinations
17.30
Bizarre Foods: Delicious Destinations
18.00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
19.00
House Hunters International
19.30
House Hunters International
20.00
House Hunters International
20.30
Boat Buyers
21.00
Man v. Food with Casey Webb
21.30
Man v. Food with Casey Webb
22.00
Booze Traveler: Best Bars
22.30
Booze Traveler: Best Bars
23.00
Olly Smith Ale Trails
23.30
Olly Smith Ale Trails
00.00
Bizarre Foods: Delicious Destinations
00.30
Bizarre Foods: Delicious Destinations
01.00
Mysteries at the Museum
02.00
Man v. Food with Casey Webb
02.30
Man v. Food with Casey Webb
03.00
Booze Traveler: Best Bars
03.30
Booze Traveler: Best Bars
04.00
-04.30
Bizarre Foods: Delicious Destinations
03.52
Paw Patrol
04.00
Kid-e-Cats
04.04
Kid-e-Cats
04.05
Kid-e-Cats
04.09
Kid-e-Cats
04.10
Kid-e-Cats
04.13
Kid-e-Cats
04.15
Kid-e-Cats
04.18
Kid-e-Cats
04.20
Kid-e-Cats
04.23
Sunny Day
04.45
Shimmer ja Shine
05.07
Ritariprinsessa Nella
05.29
Blaze ja monsterikoneet
05.51
Blaze ja monsterikoneet
06.13
Paw Patrol
06.37
Rusty Rivets
07.00
Kid-e-Cats
07.05
The Day Henry Met...
07.12
Seikkailija Dora
07.13
Seikkailija Dora
07.38
Blaze ja monsterikoneet
07.39
Blaze ja monsterikoneet
08.03
Rusty Rivets
08.04
Rusty Rivets
08.15
Paw Patrol
08.41
Ritariprinsessa Nella
09.05
Shimmer ja Shine
09.30
Paw Patrol
09.53
Wallykazam
10.19
Sunny Day
10.43
Ritariprinsessa Nella
11.05
Shimmer ja Shine
11.06
Shimmer ja Shine
11.30
Shimmer ja Shine
11.55
Kiva onnistuu!
11.56
Kiva onnistuu!
12.06
Kid-e-Cats
12.07
Kid-e-Cats
12.11
Kid-e-Cats
12.12
Kid-e-Cats
12.18
Blaze ja monsterikoneet
12.19
Blaze ja monsterikoneet
12.43
Blaze ja monsterikoneet
12.44
Blaze ja monsterikoneet
13.07
Rusty Rivets
13.09
Rusty Rivets
13.30
Bubble Guppies
13.31
Bubble Guppies
13.55
Bubble Guppies
13.57
Bubble Guppies
14.21
Umizoomi
14.23
Umizoomi
14.46
Paw Patrol
14.48
Paw Patrol
15.12
Paw Patrol
15.14
Paw Patrol
15.40
Seikkailija Dora
16.06
Max & Meeri
16.31
Kid-e-Cats
16.36
Wallykazam
16.59
Shimmer ja Shine
17.23
Ritariprinsessa Nella
17.45
Kiva onnistuu!
17.58
Paw Patrol
17.59
Paw Patrol
18.24
Blaze ja monsterikoneet
18.48
Rusty Rivets
19.00
Rusty Rivets
19.11
Zack & Quack
19.34
Shimmer ja Shine
19.47
Shimmer ja Shine
19.48
Shimmer ja Shine
20.11
Paw Patrol
20.12
Paw Patrol
20.35
Paw Patrol
21.00
The Day Henry Met...
21.05
The Day Henry Met...
21.10
Kiva onnistuu!
21.23
Wallykazam
21.49
Dora ja ystävät
22.15
Bubble Guppies
22.40
Janin ja Vuokon pieni valtakunta
22.50
Janin ja Vuokon pieni valtakunta
22.51
Janin ja Vuokon pieni valtakunta
23.00
Shimmer ja Shine
23.02
Shimmer ja Shine
23.25
Shimmer ja Shine
23.27
Shimmer ja Shine
23.50
Umizoomi
23.53
Umizoomi
00.16
Ritariprinsessa Nella
00.28
Paw Patrol
00.50
Rusty Rivets
01.13
Blaze ja monsterikoneet
01.36
Paw Patrol
01.57
Paw Patrol
01.59
Paw Patrol
02.11
Ritariprinsessa Nella
02.30
Ritariprinsessa Nella
02.33
Ritariprinsessa Nella
02.56
Paw Patrol
03.15
Paw Patrol
03.19
Paw Patrol
03.31
Shimmer ja Shine
03.52
Paw Patrol
04.00
-04.05
Kid-e-Cats
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Suurmestari
,
Kova laki: Erikoisyksikkö
,
Haluatko miljonääriksi?
,
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Emmerdale
,
Erikoisjoukot
,
Belgravia
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Vapauden kutsu
,
Tähdet, tähdet
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset