Blogit
Reseptit
Viihde
Tietovisat
Vaihtoautot
Sanakirja
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
1
Ma 01.03.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.20
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Noin viikon studio
06.25
Ylen aamu
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Kotilieden lämpöä
10.55
Pisara
11.00
Jumalanpalvelus
12.00
Akuutti: Skitsofrenia - onko elämä totta?
12.30
Perjantai-dokkari: Lapsena huipulle
12.40
Pohjolan luonto
12.55
Yle Uutiset suora - hallituksen tiedotustilaisuus koronatilanteesta
13.45
Anna, a lopussa
14.30
Itse valtiaat
14.45
Perjantai-dokkari: Identtiset, erilliset
15.00
Ylen aamun parhaat
15.50
Arto Nyberg
16.40
Yle Uutiset selkosuomeksi
16.45
Yle Oddasat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
Anna, a lopussa
18.00
Yle Uutiset
18.21
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: Viikinkisoturin arvoitus
20.00
MOT:Ammattiliittojen suuri asuntorahastus
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Ivalo
22.45
Oddasat
23.00
Prisma: Testissä kosmeettiset hoidot
23.50
Puoli seitsemän
00.20
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
00.15
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 1.3.
06.52
Pikkuli
06.57
Mohvelit
07.04
Kaapo
07.30
Muru
07.44
Ryhmä Hau
08.09
Galaxi
08.10
Karvinen
08.23
Kanikenttä
08.35
Unna Junná
08.50
Jumppahetki: Tasapaino ja voima
09.00
McLeodin tyttäret
09.45
Uusi päivä
10.15
Muuttopäiväkirjat
10.45
Rallin MM, Power Stage, Rovaniemi
11.45
Kun haikara lentää ohi
11.46
Kun haikara lentää ohi
12.45
Tanskalainen maajussi
13.15
Casualty
14.03
Casualty
14.55
Lumilautailun ja freestylen MM: Parisuurpujottelu
16.30
Uusi päivä
17.00
Pikku Kakkonen
18.10
McLeodin tyttäret
19.00
Sohvaperunat
20.00
Holby Cityn sairaala
20.45
Yksittäistapaus: Tyttöbileet
21.00
Unelma Lapista
21.30
Berlin Station
22.20
Kuolemaantuomitut
23.15
Exit
23.50
Exit
00.25
Strike Back
01.10
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.25
Burgerimies
04.10
112
06.00
Aamusää
06.10
olo.fit
06.25
Uutisaamu
07.00
Uutisaamu
08.00
Uutisaamu
09.05
Mitä tänään syötäisiin?
09.10
Emmerdale
09.40
Kauniit ja rohkeat
10.05
Sukuni salat
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Valitut Palat Collection
12.15
olo.fit
12.30
Rehtori
13.00
Putous
14.30
MTV Uutiset Live
15.00
Supernanny Suomi
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.55
Uutiset
17.04
Päivän sää
17.06
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Päivän sää
18.05
Viiden jälkeen: erikoishaastattelu
18.25
Emmerdale
18.55
Mitä tänään syötäisiin?
19.00
Seitsemän uutiset
19.15
Päivän sää
19.20
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Sukuni salat
21.00
Nyrkki
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Hockey Night Extra
23.05
ESPN dokumentti: O. J. Simpson - Amerikkalainen tarina
00.55
Putous
02.20
Burgerimies
03.05
112
03.50
-04.34
Maailman isoin poika
LIVE
4
03.00
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
06.25
Rusty Rivets
06.50
Disney esittää: Ducktales
07.15
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.30
Sonic Boom
07.45
LEGO Ninjago
08.00
Angry Birds Blues
08.05
Angry Birds Blues
08.10
Pac-Manin aavemaiset seikkailut
08.35
Teini-ikäisten mutanttininjakilpikonnien nousu
09.00
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
10.00
Huvila & Huussi
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.00
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
14.55
Huvila & Huussi
15.55
Haluatko miljonääriksi?
17.25
Onnenarpa
17.30
The Wall Suomi
18.30
The Voice of Finland
20.00
Poliisit 2021
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Diili
22.30
Stand Up!
23.30
Indiana Jones ja kristallikallon valtakunta
IMDb
6.1
01.55
Arman Pohjantähden alla
02.55
-04.15
Narcos: Mexico
LIVE
5
08.20
Tanskalaisarkkitehtien koteja
08.50
Unelmakoti
09.50
Norjalaisia tarinoita
10.15
Puutarhakausi
11.15
Maria ja kesäpuhujat
12.00
Elävä arkisto esittää
12.01
Mitä sää tiedät: Tunturisää
12.14
Luonto on vielä meidän: Kun meri on jäässä
12.36
Päiväkirja jäänsärkijältä
13.10
Neuvostoliiton uusi taide
14.10
Star shaped scar
14.25
Isä Matteon tutkimuksia
15.20
Pieni talo preerialla
17.00
Klik!
17.15
Minun puutarhani
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Taivaallista menoa: Karin Erlandsson
19.00
Ahvenanmaan sankarit
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.55
Närbild
20.25
Carl ja rahapelimainosten helvetti
21.00
Efter Nio
22.00
Ohuella langalla
23.00
Monster
23.55
-00.48
Monster
LIVE
6
03.55
Pitääkö olla huolissaan?
06.30
Teletapit
06.55
Muumilaakson tarinoita
07.20
Muumilaakson tarinoita
07.45
Paavo Pesusieni
08.10
Daltonit
08.30
Myyrän seikkailut
08.45
Myyrän seikkailut
08.50
Professori Balthazar
09.00
Paavo Pesusieni
09.30
Bob's Burgers
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Home and Away
11.30
Kolme miestä ja tyttö
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Amazing Race
15.00
Baywatch
16.00
Vaimot vaihtoon USA
17.00
Pitääkö olla huolissaan?
18.00
Ulosottomiehet
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Rillit huurussa kausi 12
20.30
Simpsonit
21.00
Kaappaus metrossa - Pelham 1 2 3
IMDb
6.4
23.20
Nuori MacGyver
00.20
Simpsonit
00.50
Top Gear
01.40
Super-Jahti
02.25
Simpsonit
02.50
Simpsonit
03.15
Sub.doc: Isoäitini on ilotyttö
04.00
-04.48
Ambulanssi
LIVE
7
03.50
Merten sankarit
04.45
Pernilla Wahlgrenin maailma
06.05
Rantataloa etsimässä
06.40
Pakohuone
07.45
Upea lihava elämäni
08.45
Asunnon metsästäjät maailmalla
09.15
TV Shop
10.15
Rantataloa etsimässä
10.45
Upeat minikodit
11.15
Upeat minikodit
11.45
Upea lihava elämäni
12.45
Mikä ihmeen asunto?
13.40
Miksei minulle kerrottu?
14.40
Paluu parikymppiseksi
16.00
Amerikan rajavartijat: Meksiko
17.00
Euroopan rajavartijat
17.30
Euroopan rajavartijat
18.00
Erakkoperhe erämaassa
19.00
Playa Del Sol
19.30
Playa Del Sol
20.00
Euroopan rajavartijat
20.30
Euroopan rajavartijat
21.00
Identtiset kaksoset
IMDb
6.1
23.10
Johnny English
IMDb
6.2
01.00
Karhuryhmä
01.55
-04.25
Oblivion
IMDb
7.0
LIVE
8
03.00
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Napakymppi
10.00
Liv D: Ökyvaimojen salaisuudet
11.00
Häät sulhasen tapaan
12.00
Lapsi tuntemattoman kanssa
13.00
Martina ja hengenpelastajat
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Rempalla tuloja
15.30
Rempalla tuloja
16.00
Liv D: Luksuslentoyhtiö
17.00
Tanssin superäidit
17.55
Syke-elokuvan tunnusbiisi: Anssi Kela - Sut puhallan pois
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Huvila & Huussi
20.00
Remppa vai muutto Vancouver
21.00
Asema 19
22.00
Tulossa: Mestareiden mestari
22.05
Paratiisihotelli Ruotsi
23.05
Sinkkuillallinen
00.05
Remppa vai muutto Vancouver
01.05
Häät sulhasen tapaan
02.05
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
02.50
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Haapasalo goes lomalle
10.00
Jone ja tähdet
11.00
Mad Cook Show
12.00
Suomalainen menestysresepti
13.00
Australian rajalla
13.30
Australian rajalla
14.00
Kaverille ei jätetä
15.00
Hyvät ja huonot uutiset
16.00
Amerikan rajavartijat
16.30
Amerikan rajavartijat
17.00
Suomen huutokauppakeisari
18.00
Naurun historia
19.00
Vuorien sankarit
20.00
Amerikan kovimmat keräilijät
21.00
Rillit huurussa
21.30
Arman ja Suomen rikosmysteerit
22.30
JIM D: Manchesterin terrori-isku
23.30
Kummeli esittää: Kontio & Parmas
00.30
Keihäsmatkat
01.30
Muinaiset avaruusoliot
02.30
Poliisit
03.00
Poliisit
03.30
Pelastushelikopteri
04.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.50
Ghost Adventures
04.40
Ghost Adventures
06.15
Valmistuksen salat
06.55
Valmistuksen salat
07.25
Miten kaikki tehdään?
07.55
Miten kaikki tehdään?
08.25
Romuaittojen aarteet
09.00
Romuaittojen aarteet
09.35
Arvokaman etsijät
10.35
Alaska: Viimeinen rintama
11.35
Alaska: Viimeinen rintama
12.35
TV Shop
13.35
Wheeler Dealers 15a
14.40
Gold Rush
15.40
Gold Rush
16.40
Wheeler Dealers 15c
17.45
Top Gear
19.00
Kullan sukeltajat
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Top Gear
22.25
Top Gear
23.30
Kaarojen kaksintaistelu
00.05
Kaarojen kaksintaistelu
00.50
Yllätystuunaajat
01.45
American Chopper
02.50
Ghost Adventures
03.50
-04.45
Ghost Adventures
LIVE
11
03.00
Satakiloiset siskot
04.05
Upea lihava elämäni
04.35
Upea lihava elämäni
05.05
Kakkukuningas
06.20
Say Yes To The Dress: Britannia
06.55
Say Yes To The Dress
07.25
Say Yes To The Dress
08.00
Say Yes to the Dress Lancashire
09.00
Viestejä tuonpuoleisesta
10.00
Pienten perhe
11.00
Say Yes To The Dress
12.05
Hääpukuja kurvikkaille
13.05
Hengenvaarallisesti lihava
15.00
90 päivää morsiamena: Häiden jälkeen
16.55
Äiti bestiksenä
18.00
Say Yes To The Dress
19.00
Say Yes To The Dress: Britannia
19.30
Hääpukuja kurvikkaille
20.00
Tohtori Paise
21.00
Paiseklinikka
22.00
Tohtori jalkapaise
23.00
Say Yes To The Dress
00.00
Hengenvaarallisesti lihava: Mitä heille kuuluu?
01.55
Apua, mikä tauti!
02.55
-04.50
90 päivää morsiamena: Häiden jälkeen
12
03.35
9-1-1
04.20
Outcast
05.10
Pelastajat Lappi
05.35
Lapin poliisit
06.00
Lapin poliisit
06.20
Single Parents
06.40
Single Parents
07.00
Simpsonit
07.25
Simpsonit
07.45
Simpsonit
08.10
Bless the Harts
08.30
Lapin poliisit
08.55
Huutokaupan metsästäjät
09.15
Bless This Mess
09.35
Miehen puolikkaat
10.00
Simpsonit
10.25
Simpsonit
10.50
Family Guy
11.15
Family Guy
11.40
Single Parents
12.05
Miehen puolikkaat
12.30
Huutokaupan metsästäjät
12.55
Lapin poliisit
13.20
Lapin poliisit
13.45
Melkein MENSA
14.40
Huutokaupan metsästäjät
15.10
Ihmemies MacGyver
16.10
Miehen puolikkaat
16.35
Simpsonit
17.05
Simpsonit
17.35
Family Guy
18.05
Family Guy
18.35
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Moderni perhe
20.30
Moderni perhe
21.00
CSI: Miami
22.00
The Walking Dead
22.55
Miehen puolikkaat
23.20
Miehen puolikkaat
23.50
Family Guy
00.15
Family Guy
00.40
Simpsonit
01.05
Simpsonit
01.30
CSI: Miami
02.20
CSI: Miami
03.10
Cold Courage
03.55
-04.35
Lavastus
LIVE
13
03.30
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
04.20
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.05
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Grand Designs - unelma-asunnot
11.00
Talent Suomi
12.30
Supernanny Suomi
13.25
Jamie Oliverin kotona
14.00
Kesämökkiunelmia
14.30
Home and Away
15.00
Kauniit ja rohkeat
15.29
Emmerdale
16.00
Lemmen viemää
17.00
Julkkis Pomo piilossa
18.00
Suomen kaunein koti
19.00
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
20.00
Salatut elämät
20.30
Home and Away
21.00
Supernanny Suomi
22.00
AVA Rikosputki NCIS: New Orleans
23.00
True crime: Kuolemanvaaralliset kultit
00.00
Takapihalle haudatut
01.00
Kotoisa
01.55
Suomen kaunein koti
02.40
Emmerdale
03.05
Kova laki
03.50
-04.40
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
LIVE
14
03.15
Blue Bloods
10.30
House Rules Australia
11.35
Lätkävaimot
12.20
Toisenlaiset teiniäidit
13.05
Neljän tähden talkoot
13.30
Neljän tähden talkoot
13.55
Rikkaat ja rahattomat
14.40
Suomen Tulli
15.25
Kaverille ei jätetä
16.05
MasterChef Australia
17.00
Australian rajalla
17.30
Australian rajalla
18.00
Amerikan rajavartijat
18.30
Amerikan rajavartijat
19.00
Arman Pohjantähden alla
20.00
Kyttäputki: NCIS Los Angeles
21.00
The Voices
IMDb
6.4
23.05
Kyttäputki: NCIS Los Angeles
00.00
Paratiisihotelli Ruotsi
01.00
-01.45
Valheen vangit
LIVE
15
03.00
Painajainen naapurissa
04.00
Tappavat suhteet
05.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
05.30
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.00
Asunnon metsästäjät
06.30
Asunnon metsästäjät
07.00
Kiinteistöhuutokauppa
07.35
Kiinteistöhuutokauppa
08.05
Caribbean Life
08.35
Caribbean Life
09.05
Minikoti paratiisissa
09.40
Minikoti paratiisissa
10.10
Boisen remppamiehet
11.05
Kotikulmat kuntoon
12.05
90 päivää morsiamena
13.05
Upeat minikodit
13.35
Upeat minikodit
14.00
TV Shop
15.00
Kotikulmat kuntoon
16.00
Vintage-kodit kuntoon
17.00
SOS Gotlanti
18.00
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina: Kohokohdat
19.00
Lottovoittajan unelmakoti
19.30
Maailman herkullisimmat ruoat
20.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
21.00
Kunnes kuolema meidät erottaa
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
Murhaaja kotonani
00.00
Tavallinen murhaaja
01.00
Murha suurkaupungissa
02.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
03.00
Uhkaava hiljaisuus
04.00
-05.00
Painajainen naapurissa
17
20
03.45
Cosmos: Mahdolliset maailmat
04.30
Suuri vaellus
05.15
Pohjoisen valtatien pelastajat
06.00
Vaarallisen valtatien pelastajat
06.45
Hirviökala
07.30
Saari ilman lakeja
08.15
Food Factory
08.35
Food Factory
08.55
Superautojen rakentajat
09.45
Dubain lentokenttä
10.40
Australian rajalla
11.05
Australian rajalla
11.35
Uskomaton eläinlääkäri Pol: parhaat palat
12.25
Yukonin eläinlääkäri
13.20
Tonnikalan saalistajat: Pohjoinen vs Etelä
14.15
Elä vapaana tai kuole
15.10
Food Factory
15.35
Food Factory
16.05
Maailmanhistorian upeimmat aarteet
17.00
Australian rajalla
17.30
Australian rajalla
18.00
Autojen ensiapu
19.00
Yukonin kultamaat
20.00
Australian rajalla
20.30
Australian rajalla
21.00
Autojen ensiapu: 7 päivän haaste
22.00
Superautojen rakentajat
23.00
Huumebisnes Oy
00.00
Rajasota
00.55
Autojen ensiapu: 7 päivän haaste
01.45
Superautojen rakentajat
02.35
Australian rajalla
03.00
Lentoturmatutkinta erikoisraportti
03.45
-04.30
Cosmos: Mahdolliset maailmat
SPONSOROITU
Liiga playoffs 2024
Keskiviikkona käynnistyy ensimmäiset puolivälieräottelut.
Mainosmiesmurhaaja
Dokumenttisarja pureutuu vuonna 1994 kadonneen turkulaismiehen katoamiseen.
Hautalehto: Rakennus 31
Katsojaennätyksiä rikkonut alkuperäissarja Hautalehto jatkuu 2. kaudella
Hightown
Jerry Bruckheimerin tuottama Massachussettsiin sijoittuva rikosdraama.
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Lemmen viemää
,
Ivalo
,
Simpsonit
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Kauniit ja rohkeat
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Taivaan tulet
,
Hudson & Rex
,
Rillit huurussa
,
Erikoisjoukot
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti