Blogit
Viihde
Horoskooppi
Tietovisat
Vaihtoautot
Reseptit
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
28
Su 28.02.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.30
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
07.00
Talot huokuvat historiaa
08.00
Avara luonto: Apinoiden maailma
08.55
Perjantai-dokkari: Hilda, älä kuole
09.10
Flinkkilä & Kellomäki
10.00
Jumalanpalvelus
11.00
Mikaela & Thomas
11.15
Murdoch: mediadynastia vallan ytimessä
12.00
Kyllä BBC hoitaa
12.05
Kyllä BBC hoitaa
12.33
Marja Sannikka
13.02
Rallin MM: Rovaniemi, Power Stage live EK 10
14.35
Perjantai: Mikä on raiskaus?
15.15
Hercule Poirot: Kissa kyyhkyslakassa
IMDb
8.0
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Etsiväpari Shakespeare & Hathaway
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Eränkävijät: Alpeilta Arktiselle
19.10
Arto Nyberg
20.00
Luontohetki: Intian ihmeelliset eläimet
20.29
Yle Uutiset
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
21.05
Ivalo
21.50
Freud - tappajan mieli
22.50
Freud - tappajan mieli
23.45
Ulkolinja: Syyrian loputon sota
00.40
Ykkösaamu
01.20
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
01.46
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 28.2.
06.53
Tik Tak
06.58
Killen kimppakyyti
07.12
Rytmimunashow
07.16
Petran poppoo
07.28
Herra Mäyränen ja rouva Repolainen
07.43
Liisa ja Leo
07.54
Oktonautit
08.17
Ryhmä Hau
08.42
Ystäväni Marlon
08.59
Galaxi
09.00
Näin meillä
09.12
Voihan Poni
09.24
Jessi ja Janni - etevät etsiväkaksoset
09.47
Jälki, joka jää
09.56
Joraavat juurikkaat
10.00
Rallin MM: Rovaniemi, live EK 9
10.50
Urheilustudio: MM-hiihdot
10.55
Hiihdon MM: M yhdistetyn joukkuemäki HS 106
11.55
Hiihdon MM: Parisprinttikarsinta
13.50
Urheilustudio: MM-hiihdot
13.55
Hiihdon MM: Parisprinttifinaalit
14.50
Urheilustudio: MM-hiihdot
15.55
Hiihdon MM: M yhdistetyn 4 x 5 km
17.00
Urheilustudio: MM-hiihdot
17.10
Rallin MM: Rovaniemi, huippuhetket
17.40
Urheilustudio: MM-hiihdot
17.55
Hiihdon MM: Sekajoukkuemäki HS 106, 1. kierros
18.55
Urheilustudio: MM-hiihdot
19.15
Hiihdon MM: Sekajoukkuemäki HS 106, 2. kierros
19.45
Urheilustudio: MM-hiihdot
20.15
Unelma Lapista
20.40
Luottomies 2
20.50
Luottomies 2
21.00
Pako viidakkoon
IMDb
6.7
22.40
Exit
23.10
Exit
23.50
Hillo
00.15
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.15
Näytän eläkeläiseltä vaikka olen 20
04.00
112
07.00
Ostoskanava Tvins.com
08.00
Chuggington
08.10
Muumilaakson tarinoita
08.35
Muumilaakson tarinoita
09.00
Mansikka Marja
09.20
Viidakon veijarit
09.35
Paavo Pesusieni
10.00
Kotoisa
11.00
Supernanny Suomi
12.00
Sukuni salat
13.00
Maajussille morsian maailmalla
14.00
Kirppiksen Kingi
15.00
Tanssii Tähtien Kanssa - parhaat kautta aikojen
16.00
Talent Suomi
17.30
Putous
19.00
Seitsemän uutiset
19.10
Tulosruutu
19.20
Urheiluextra
19.30
Talent Suomi
21.00
Pitääkö olla huolissaan?
22.00
Kymmenen uutiset
22.15
Viikon sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Top Gear
23.45
Rikospaikka
00.15
Talent Suomi
01.45
Maailman isoin poika
02.40
Remonttipiiskuri
03.25
-04.10
Burgerimies
LIVE
4
03.05
Poliisit 2021
04.05
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Ritariprinsessa Nella
06.25
Rusty Rivets
06.50
Disney esittää: Ducktales
07.15
My Little Pony: Pony Life
07.30
Sonic Boom
07.45
LEGO Ninjago
08.00
Pac-Manin aavemaiset seikkailut
08.25
Teini-ikäisten mutanttininjakilpikonnien nousu
08.50
HS Lasten uutiset
09.00
Hauskat kotivideot
10.00
Jaksa paremmin
10.30
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
11.30
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
12.30
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
13.30
Toisenlaiset teiniäidit
14.30
Tulossa: Huvila & Huussi
14.35
Hobitti - Smaugin autioittama maa
IMDb
7.8
17.55
Syke-elokuvan tunnusbiisi: Anssi Kela - Sut puhallan pois
18.00
Selviytyjät Suomi
20.00
The Voice of Finland
21.30
Keno ja Synttärit
21.35
Indiana Jones ja kristallikallon valtakunta
IMDb
6.3
00.05
Gravity
IMDb
7.7
01.50
Narcos: Mexico
03.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.07
Jennifer Erica
08.12
Pikku keksijät
08.20
Paras harrastus
08.30
BUU-klubben
09.00
Rokotevastaisuuden soturit
09.58
Sinun, ikuisesti
10.27
Melodifestivalen 2021: Osakilpailu 4
12.00
Jäinen saari
13.30
Lucky
IMDb
7.4
15.00
Suurkaupungin kasvot
15.55
Luovia suhteita
16.20
Mona Lisan salaisuus
16.30
Mona Lisan salaisuus
17.25
Strömsö
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Puutarhakausi
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.39
Sportnytt
19.48
Sportliv
20.00
Maria ja kesäpuhujat
20.45
Hemmalive: Philip Järvenpää
21.00
Atlantic Crossing
22.00
The Corporate Coup D'État
23.30
Mä tuun
23.45
-00.06
Mä tuun
LIVE
6
03.20
Putous
07.00
Simpsonit
07.30
Simpsonit
08.00
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Neljän tähden illallinen
09.30
Neljän tähden illallinen
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Faija hoitaa
11.30
Simpsonit
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Pilanpäiten
14.10
Myytinmurtajat
15.20
UEFA Champions League: Viikkomakasiini
15.55
Top Gear
17.00
Poliisit UK: Ajojahti
18.00
Pitääkö olla huolissaan?
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Frendit
20.30
Frendit
21.00
Ainoat oikeat
IMDb
5.6
23.25
Top Gear
00.30
Myytinmurtajat
01.35
Masked Singer USA
02.20
112
03.05
Ulosottomiehet
03.55
-04.38
Pitääkö olla huolissaan?
LIVE
7
03.40
Amerikan rajavartijat: Meksiko
04.40
Pernilla Wahlgrenin maailma
06.01
Rantataloa etsimässä
06.35
Miksei minulle kerrottu?
07.40
Upea lihava elämäni
08.35
Asunnon metsästäjät maailmalla
09.05
TV Shop
10.05
Rantataloa etsimässä
10.35
Upeat minikodit
11.05
Upeat minikodit
11.35
Selviytyjät pimeässä
12.40
Pakohuone
13.40
Suuri taisteluareena
14.40
Talo täynnä
15.10
Talo täynnä
15.45
Johnny English - Uudestisyntynyt
IMDb
6.3
17.40
Euroopan rajavartijat
18.15
Euroopan rajavartijat
18.50
Top Gear Special: From A to Z
20.00
Kadonneet Suomi
21.00
Johnny English iskee jälleen
IMDb
6.2
22.40
Will & Grace
23.15
Will & Grace
23.45
Will & Grace
00.20
Will & Grace
00.50
Naapurit
IMDb
6.3
02.50
Amerikan rajavartijat: Meksiko
03.50
-04.45
Merten sankarit
LIVE
8
03.30
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Remppa vai muutto Vancouver
10.00
Remppa vai muutto Vancouver
11.00
Rempalla tuloja
11.30
Rempalla tuloja
12.00
Sinkkuillallinen
13.00
Sinkkuillallinen
14.00
Liv D: Ihana ökyelämä
15.00
Tulossa: Huvila & Huussi
15.05
Tanssin superäidit
16.00
Tanssin superäidit
17.00
Vieraissa USA
18.00
Liv D: Villit äidit
19.00
Syke-elokuvan tunnusbiisi: Anssi Kela - Sut puhallan pois
19.05
Unelmien poikamiestyttö
20.55
Tulossa: Huvila & Huussi
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Wonder Wheel
IMDb
6.2
23.10
Holmes NYC
00.10
Holmes NYC
01.05
Remppa vai muutto Vancouver
02.00
Remppa vai muutto Vancouver
03.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.50
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Hansin matkassa
10.00
Leijonan luola USA
11.00
Wahlburgers
12.00
Wahlburgers
13.00
Australian rajalla
13.30
Australian rajalla
14.00
Amerikan rajavartijat
14.30
Amerikan rajavartijat
15.00
Amerikan rajavartijat
15.30
Amerikan rajavartijat
16.00
Naurun historia
17.00
Arman Pohjantähden alla
18.00
Amerikan kovimmat keräilijät
19.00
Amerikan kovimmat keräilijät
20.00
Poliisit 2021
21.00
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Arman ja Suomen rikosmysteerit
23.00
Stand Up!
00.00
Vuorien sankarit
01.00
Vuorien sankarit
01.55
Lisää löylyä, Hjallis ja Jethro!
02.50
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.15
Ghost Adventures
04.10
Ghost Adventures
05.10
Maailman herkullisimmat ruoat
06.10
Huutokauppataisto
06.45
Huutokauppataisto
07.15
Valmistuksen salat
07.45
Valmistuksen salat
08.20
Miten kaikki tehdään?
08.55
Miten kaikki tehdään?
09.25
Fast n' Loud
10.25
Top Gear
11.50
Top Gear
13.10
TV Shop
14.10
Uljas universumi
16.00
Hai vastaan krokotiili
17.00
Selvittämätön salaisuus
18.00
Salaisten kansioiden paljastukset
19.00
Menneisyyden mysteerit
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Riddickin aikakirja
IMDb
6.6
23.20
Total Recall - unohda tai kuole
IMDb
7.5
01.40
Yllätystuunaajat
02.45
American Chopper
03.50
-04.40
Ghost Adventures
LIVE
11
03.55
Upea lihava elämäni
04.25
Upea lihava elämäni
05.00
Say Yes to the Dress
06.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
07.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
07.55
Kakkukuningas
08.30
Kakkukuningas
09.00
Kakkukuningas
09.35
Kakkukuningas
10.05
Hääpukuhaaste: Vessapaperimekot
11.05
Hengenvaarallisesti lihava
13.05
Hengenvaarallisesti lihava
15.00
Hengenvaarallisesti lihava
17.00
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
18.00
Satakiloiset siskot
19.00
Satakiloiset siskot
20.00
90 päivää morsiamena: Chantelin perhe
21.00
Rakastunut mammanpoikaan
22.00
Tervetuloa kuutoset
23.00
Seksileikeistä ensiapuun
00.00
Tohtori Paise
01.00
Paiseklinikka
02.00
Apua, mikä tauti!
03.00
-04.05
Satakiloiset siskot
12
03.45
Cold Courage
04.30
CSI: Miami
05.15
CSI: Miami
06.00
Lapin poliisit
06.20
Simpsonit
06.45
Simpsonit
07.05
Lapin poliisit
07.30
Lapin poliisit
07.50
Lapin poliisit
08.10
Lapin poliisit
08.35
Lapin poliisit
08.55
Lapin poliisit
09.20
Melkein MENSA
10.10
Moderni perhe
10.35
Moderni perhe
11.00
Moderni perhe
11.25
Moderni perhe
11.50
Simpsonit
12.15
Simpsonit
12.40
Simpsonit
13.10
Simpsonit
13.35
Simpsonit
14.05
Simpsonit
14.35
Simpsonit
15.05
Ihmemies MacGyver
16.05
Ihmemies MacGyver
17.05
Ihmemies MacGyver
18.05
Miehen puolikkaat
18.30
Miehen puolikkaat
19.00
Miehen puolikkaat
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
Borat
IMDb
7.3
22.40
CSI: Miami
23.30
CSI: Miami
00.25
CSI: Miami
01.15
CSI: Miami
02.05
9-1-1: Lone Star
02.55
9-1-1
03.35
-04.20
9-1-1
LIVE
13
03.25
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Mitä tänään syötäisiin? Perjantai
10.05
Kodista puutarhaan
11.05
Tanssii Tähtien Kanssa - parhaat kautta aikojen
12.00
Putous
13.30
Viettele vaatteilla
14.00
Koko Britannia leipoo
15.00
Grand Designs - unelma-asunnot
16.00
The Real Housewives of New York City
17.00
The Real Housewives of New York City
18.00
Unelma-asunto auringon alta
19.00
Unelma-asunto auringon alta
20.00
Unelma-asunto auringon alta
21.00
Maria Wern: Kuolleet vaikenevat
23.00
NCIS: New Orleans
00.00
Kova laki
00.55
Los Angelesin luksuslukaalit
01.55
Los Angelesin luksuslukaalit
02.45
Ensitreffit alttarilla USA
03.30
-04.20
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
LIVE
14
09.50
Herkullinen elämä
IMDb
7.3
11.50
2 yötä aamuun
IMDb
6.1
13.20
Snowden
IMDb
7.3
15.35
Dangerous Company
IMDb
4.6
17.00
Operaatio Valkyrie
IMDb
7.1
19.20
Skiptrace
IMDb
5.7
21.25
Cut Bank
IMDb
6.1
23.20
Marttyyrit
IMDb
4.0
01.00
Blue Bloods
01.40
Blue Bloods
02.25
Blue Bloods
03.15
-04.00
Blue Bloods
LIVE
15
03.25
Uhkaava hiljaisuus
04.20
Painajainen naapurissa
05.20
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.10
Kiinteistöhuutokauppa
06.45
Kiinteistöhuutokauppa
07.15
Asunnon metsästäjät maailmalla
07.50
Asunnon metsästäjät maailmalla
08.20
Asunnon metsästäjät
08.50
Asunnon metsästäjät
09.25
Mexico Life
09.55
Mexico Life
10.25
Kalliovuorten eläinlääkäri
11.25
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina: Kohokohdat
12.25
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina: Kohokohdat
13.25
TV Shop
14.25
The Dressmaker
IMDb
7.1
16.50
Botoxkuninkaat
17.50
Billy Elliot
IMDb
7.7
20.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
21.00
Murha suurkaupungissa
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
Twisted Sisters
00.00
Kunnes kuolema meidät erottaa
01.00
Tavallinen murhaaja
02.00
Uhkaava hiljaisuus
03.00
Painajainen naapurissa
04.00
-05.00
Tappavat suhteet
17
20
03.45
Kokeile tai kuole
04.05
Kokeile tai kuole
04.30
Veriset tarinat
05.15
Pohjoisen valtatien pelastajat
06.00
Inside: Amerikan mafia
06.45
Äärimmäistä selviytymistä: toinen maailmasota
07.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
08.15
Hain hampaissa
09.00
Eurooppa ylhäältä päin
09.50
Pohjois-Korea: Diktaattorin mieli
10.40
Pohjois-Korea: Diktaattorin mieli
11.30
Lentoturmatutkinta
12.25
Lentoturmatutkinta
13.20
Eurooppa ylhäältä päin
14.15
Eurooppa ylhäältä päin
15.10
Eurooppa ylhäältä päin
16.05
Eurooppa ylhäältä päin
17.00
Eurooppa ylhäältä päin
18.00
Eurooppa ylhäältä päin
19.00
Tonnikalan saalistajat: Pohjoinen vs Etelä
20.00
Lentoturmatutkinta erikoisraportti
21.00
Eurooppa ylhäältä päin
22.00
Salakaupan julmat kasvot
00.00
Rajasota
00.50
Eurooppa ylhäältä päin
01.45
Pohjolan villi luonto
02.35
Australian rajalla
03.00
Lentoturmatutkinta erikoisraportti
03.45
-04.30
Cosmos: Mahdolliset maailmat
SPONSOROITU
Liiga playoffs 2024
Keskiviikkona käynnistyy ensimmäiset puolivälieräottelut.
Hautalehto: Rakennus 31
Katsojaennätyksiä rikkonut alkuperäissarja Hautalehto jatkuu 2. kaudella
Hightown
Jerry Bruckheimerin tuottama Massachussettsiin sijoittuva rikosdraama.
Mainosmiesmurhaaja
Dokumenttisarja pureutuu vuonna 1994 kadonneen turkulaismiehen katoamiseen.
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Ivalo
,
Unelma-asunto auringon alta
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Houkutus naapurissa
,
Simpsonit
,
Lemmen viemää
,
SuomiLOVE
,
Emmerdale
,
Rillit huurussa
,
Burgerimiehet Aasiassa
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti