Vaihtoautot
Blogit
Viihde
Tietovisat
Reseptit
Sanakirja
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
12
To 12.12.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.20
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Elämä käännekohdassa
06.25
Ylen aamu
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Sydämen asialla
10.50
Yle Uutiset Uusimaa
10.58
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.06
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.14
Yle Uutiset Häme
11.22
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.30
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.38
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.46
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.54
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.02
Yle Uutiset Lappi
12.10
Yle Oddasat
12.15
Oddasat
12.30
Sydänlääkärin syöksykierre
13.20
Koskenkylän laulu
IMDb
5.3
14.40
Arkistokuvia: Jääprinsessojen baletti
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle Uutiset selkosuomeksi
15.10
A-studio
15.45
Yle Oddasat
15.50
Novosti Yle
15.55
Yle Uutiset viittomakielellä
16.00
Eduskunnan kyselytunti
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
Sydänlääkärin syöksykierre
18.00
Yle Uutiset
18.21
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Aikuisen naisen joulukalenteri
19.06
Aikuisen naisen joulukalenteri
19.11
Aikuisen naisen joulukalenteri
19.17
Aikuisen naisen joulukalenteri
19.23
Aikuisen naisen joulukalenteri
19.28
Aikuisen naisen joulukalenteri
19.35
Aikuisen naisen joulukalenteri
19.41
Aikuisen naisen joulukalenteri
20.00
Elävät puut: Suomen kiimaisin puu
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-Talk
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Ulkolinja: Espanjalainen umpikuja
23.00
Oddasat
23.15
Kiistämätön totuus
00.00
Puoli seitsemän
00.30
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
01.07
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 12.12.
06.52
Hyrräpäät
07.04
Pikkuli
07.10
Dinojuna
07.38
Popi Kissa
07.51
Gudrun, viikinkiprinsessa
07.56
Pii ja Poju
08.10
Joulukalenteri: Tonttuakatemia
08.23
Galaxi
08.24
Viidakkojytä
08.30
Aika härdelli!
08.41
Patu-koira
09.00
Casualty
09.50
Uusi päivä
10.20
Kummeli
11.00
Yliopistollinen eläinsairaala: Sähisevä Sissi
11.30
Loukko
12.00
Luolasukeltajat
12.40
Syke
13.30
Holby Cityn sairaala
14.30
Elämäni eläimet: Eläinsairaalassa
15.30
Rattikärpäset
16.00
HasBeen
16.25
Uusi päivä
16.55
Salibandyn naisten MM: puolivälieräottelu FIN - SVK
19.00
Joulukalenteri: Tonttuakatemia
19.10
Jääkiekon EHT-turnaus: CZE - FIN
22.00
Jääkiekon EHT-turnaus: SWE - RUS
23.00
Downshiftaajat
23.40
Tuhkimotarinoita: Rikotusta tytöstä sotilaaksi
00.05
Uutisikkuna
00.30
Stacey Dooley: Tytöt vastaan Isis
01.15
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
06.00
Ostoskanava Tvins.com
06.15
Aamusää
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Mitä tänään syötäisiin?
09.10
Huomenta Suomi Extra
09.35
Kauniit ja rohkeat
10.00
Emmerdale
10.30
Koko Suomi leipoo
11.30
Jamie Oliverin italialainen joulu
12.30
Ostoskanava Tvins.com
13.30
Huomenta Suomi Extra
14.00
Pitääkö olla huolissaan?
15.00
Yökylässä Maria Veitola
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.58
Uutiset
17.05
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.35
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.05
Viiden jälkeen
18.25
Emmerdale
18.55
Mitä tänään syötäisiin?
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Kokkisota
21.00
Pitääkö olla huolissaan?
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.55
Liiga: Ari Vallin Show
23.10
Pitääkö olla huolissaan?
00.05
Olet mitä syöt
01.00
Suomen surkein kuski
01.55
Sirkus - elämää tien päällä
02.55
Amazing Race
03.50
-04.49
Amazing Race
LIVE
4
03.20
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Rusty Rivets
06.25
Disneyn esikoulu: Mikki ja ralliryhm
06.50
Hatchimals
06.55
Ritariprinsessa Nella
07.20
Disneyn esikoulu: Vampyrina
07.45
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.10
LEGO Ninjago
08.25
LEGO City Adventures
08.35
LEGO Jurassic World: Isla Nublarin legenda
09.00
Suurin pudottaja Suomi
10.00
Remppa vai muutto
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.30
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Suurin pudottaja Suomi
14.55
Eläinsairaala
15.25
Eläinsairaala
15.55
Eläinsairaala
16.25
Onnenarpa
16.30
Tulossa: Kimpassa
16.35
MasterChef Australia
18.55
Tulossa: Paasosen polttaritoimisto
19.00
Haluatko miljonääriksi?
20.00
Suomen huutokauppakeisari
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Temptation Island Suomi 6
22.00
Temptation Island Suomi 6 Extra
22.30
Yön ritari
IMDb
9.0
01.35
48 tuntia rikoksesta
02.35
Murhasta kuuluisaksi
03.35
-04.35
Gordon Ramsay: Kuppilat kuntoon 24 tunnissa
LIVE
5
08.00
Hittehattin joulu
08.05
Hittehattin joulu
08.19
BUU-klubbenin joulukalenteri
08.20
Selman seikkailu
08.35
Aktivisti
09.05
Uusivuosi kuninkaallisessa kuparikeittiössä
09.35
Tanskalainen maajussi
10.03
Salainen veljeni
10.30
Tobias leipoo maailmalla
10.33
Tobias leipoo maailmalla
11.01
Efter Nio 2016
12.00
Kiehtova maailma: Junamatka Itään
13.00
Hergé, taiteilija Tintin varjossa
13.55
Ammatti: kirjailija: Maikki Harjanne
14.50
Isä Matteon tutkimuksia
15.44
Milanon naisten paratiisi
16.25
Kansanmusiikkia pelastamassa
16.55
Pikku Kakkonen
17.43
Joulukalenteri: Tonttuakatemia
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Hittehattin joulu
18.14
BUU-klubbenin joulukalenteri
18.15
Selman seikkailu
18.30
Veljekset Price joulukeittiössä
19.15
Tämä tästä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
La república - tasavalta
21.00
Etäisten laaksojen mies
IMDb
7.6
22.56
Ompelin säkin iholleni
00.00
-01.50
Miles Davis: Birth of the Cool
LIVE
6
03.35
Kauhukeittiö
04.30
Suomen paras palomies
06.25
Vikke Viikinki
06.40
Vikke Viikinki
06.50
Muumilaakson tarinoita
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Paavo Pesusieni
08.00
Nuori Robin Hood
08.15
Mia ja minä
08.41
Leo
08.45
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Last Man on Earth
09.30
Fresh Off the Boat
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Suomen paras palomies
14.00
Pilanpäiten
14.10
Simpsonit
14.40
Kauhukeittiö
15.40
Olet mitä syöt
16.40
Simpsonit
17.10
UEFA Champions League: Huippuhetket
17.40
Perttu - tehtävä Kiinassa
18.40
The Joulukalenteri
19.00
Rillit huurussa
19.30
Rillit huurussa
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
Charlien enkelit
IMDb
5.6
23.10
The Joulukalenteri
23.30
Sääilmiöiden Top 10
00.30
Bull
01.25
First Dates UK
02.20
Kauhukeittiö
03.10
Suomen paras palomies
04.00
-04.50
Aaveiden jäljillä
LIVE
7
03.05
Erakkoperhe erämaassa
04.05
Onnenpyörä
05.05
Pernilla Wahlgrenin maailma
06.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.25
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.55
Kiinteistöveljekset
07.55
Superhamstraajat
08.55
Asunnon metsästäjät maailmalla
09.20
TV Shop
10.20
Asunnon metsästäjät maailmalla
11.00
Kiinteistöveljekset
12.00
Superhamstraajat
13.00
Alastomat selviytyjät extreme
14.00
Erakkoperhe erämaassa
15.00
Onnenpyörä
15.55
Hengenvaarallisesti lihava
17.00
Alastomat selviytyjät extreme
18.00
Erakkoperhe erämaassa
19.00
Hengenvaarallisesti lihava
20.00
Onnenpyörä
21.00
Rikoksen anatomia
22.00
Tyttöystäväni pahoinpiteli minua
23.05
Kova laki
00.05
Superhamstraajat
01.05
Alastomat selviytyjät extreme
02.05
Erakkoperhe erämaassa
03.10
-04.10
Hengenvaarallisesti lihava
LIVE
8
03.25
Vieraissa
04.25
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Sinkkuillallinen
09.50
Pientä pilaa
10.00
Brittien Huippumalli haussa
11.00
Remppa vai muutto Vancouver
12.00
Napakymppi
13.00
Sinkkuillallinen
14.00
Brittien Huippumalli haussa
15.00
Bachelor Suomi
16.00
Rempalla kaupaksi
17.00
Yksin kotona Suomi
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto Vancouver
20.00
Yksin kotona Suomi
21.00
Liv D: Maailman ökyimmät lelut
22.00
Temptation Island USA
23.00
Sinkkuillallinen
00.00
Remppa vai muutto Vancouver
01.00
Häät sulhasen tapaan
02.00
Neljät häät Kanadassa
03.00
Kumman kaa
03.30
Kumman kaa
04.00
-04.30
Kumman kaa
LIVE
9
03.30
Poliisit
04.00
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Grillit huurussa
10.00
Pallon ympäri
10.55
Tulossa: Kimpassa
11.00
Uusi elämä etelässä
12.00
Leijonan luola Kanada
13.00
Rikkaiden panttilainaamo
14.00
Rantavahdit
14.30
Rantavahdit
15.00
Suomen huutokauppakeisari Epsanjassa
16.00
Hyvät ja huonot uutiset
17.00
Amerikan kovimmat keräilijät
18.00
Leijonan luola Kanada
19.00
Poliisit 2019
19.55
Tulossa: Kimpassa
20.00
Australian rajalla
20.30
Australian rajalla
21.00
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Stand Up!
23.00
Tulossa: Arman ja Suomen rikosmysteerit
23.05
Poliisit 2019
00.00
Australian rajalla
00.30
Australian rajalla
01.00
Arman ja Suomen rikosmysteerit
01.55
Pelastushelikopteri
02.25
Pelastushelikopteri
02.55
Poliisit
03.25
Poliisit
03.55
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.10
Ghost Adventures
04.10
Alaska: Viimeinen rintama
05.10
Klassikkoautojen metsästäjä
06.05
Garage Gold
06.40
Arvokaman etsijät
07.40
Arvokaman etsijät
08.40
Arvokaman etsijät
09.45
Arvokaman etsijät
10.45
Arvokaman etsijät
11.45
Mysteerikohteet
12.20
Mysteerikohteet
12.50
TV Shop
13.50
Mysteerikohteet
14.20
Mysteerikohteet
14.55
Hengenvaarallinen saalis
15.55
Kultakuume
16.55
Klassikkoautojen metsästäjä
17.30
Huutokauppataisto
18.00
Hengenvaarallinen saalis
19.00
Alaskan rautatiet
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Paul
IMDb
7.0
23.10
Kaj Kunnas Exclusive
00.10
Fast n' Loud
01.15
Wheeler Dealers
02.15
American Chopper
03.20
-04.20
Ghost Adventures
LIVE
11
03.00
Breaking Amish
04.00
Kissakuiskaaja
05.00
Viestejä tuonpuoleisesta
05.30
Viestejä tuonpuoleisesta
06.00
Tahdon morsiuspuvun!
06.30
Tahdon morsiuspuvun!
07.00
Tahdon morsiuspuvun!
07.30
Tahdon morsiuspuvun!
08.00
Tervetuloa kuutoset
09.00
Tervetuloa kuutoset
10.00
Tervetuloa kuutoset
11.00
Tervetuloa kuutoset
12.00
Tervetuloa kuutoset
13.00
1+5 tytärtä
14.00
1+5 tytärtä
15.00
1+5 tytärtä
16.00
1+5 tytärtä
17.00
1+5 tytärtä
18.00
1+5 tytärtä
19.00
1+5 tytärtä
20.00
Pieni pariskunta
21.00
Äiti bestiksenä
22.00
Sisarvaimoa etsimässä
23.00
Pieni pariskunta
00.00
Pieni pariskunta
01.00
Äiti bestiksenä
02.00
Sisarvaimoa etsimässä
03.00
Breaking Amish: Erikoishaastattelu
04.00
-05.00
Kissakuiskaaja
12
03.55
Australian rajalla
04.20
The Gifted
05.05
CSI: Miami
05.45
Villeimmät videot
06.00
Villeimmät videot
06.20
Lystikkäät eläinveikkoset
06.45
Simpsonit
07.05
Simpsonit
07.30
Simpsonit
07.50
Moderni perhe
08.10
Pelastajat Lappi
08.35
Lystikkäät eläinveikkoset
09.00
Top Gear: Kauden parhaat
09.55
Simpsonit
10.20
Simpsonit
10.45
Family Guy
11.10
Family Guy
11.35
Varastojen metsästäjät
12.00
Huutokaupan metsästäjät
12.30
Suuret pienet talot
13.00
Alanyan matkaoppaat
14.00
Pelastajat Lappi
14.30
Kanadan rajalla
15.00
Kanadan rajalla
15.30
Varastojen metsästäjät
16.00
Huutokaupan metsästäjät
16.30
Simpsonit
17.00
Simpsonit
17.30
Family Guy
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Top Gear: Kauden parhaat
21.00
CSI: Miami
22.00
War of the Worlds
23.00
Simpsonit
23.30
Simpsonit
00.00
Family Guy
00.25
Independence Day
IMDb
7.0
03.00
Hiljaisuuden salaliitto
03.45
-04.30
Hiljaisuuden salaliitto
LIVE
13
03.05
Häät sulhasen tapaan USA
04.00
Meidän tarina
04.55
Body Fixers
05.50
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.05
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Empire
11.00
Grand Designs Uusi-Seelanti
12.00
Hei me rakennetaan!
13.00
Häät sulhasen tapaan USA
14.00
Täydelliset naiset
15.00
Kokkisota
16.00
Lemmen viemää
17.00
Jamie Oliver's Christmas Cookbook
18.00
Onnela
18.30
Moderni perhe
19.00
Remontilla rahoiksi
20.00
Täydelliset naiset
21.00
Kokkisota
22.00
The Island
IMDb
6.8
00.55
Kova laki
01.50
Täydelliset naiset
02.45
Remontilla rahoiksi
03.40
-04.35
Grand Designs Uusi-Seelanti
LIVE
14
10.45
Australian Huippumalli haussa
11.35
Jutta ja 10 suurta unelmaa
12.20
Team Ahma
12.45
Team Ahma
13.10
Haapasalo Goes America
13.55
Mad Cook Show
14.40
Hell's Kitchen
15.25
Neljät häät Suomi
16.10
Leijonan luola Kanada
17.00
Asuntokaupat sokkona
18.00
Kielletty rakkaus
19.00
Rajavalvojat
19.30
Rajavalvojat
20.00
Kyttäputki: Holmes NYC
21.00
Twilight - Uusikuu
IMDb
4.5
23.30
Kyttäputki: Holmes NYC
00.30
Rajavalvojat
01.00
Paratiisihotelli Norja
01.45
Paratiisihotelli Tanska
02.20
Valheen vangit
03.05
Team Ahma
03.30
-03.55
Team Ahma
LIVE
15
03.05
Murder in the Heartland
04.10
Murhamysteeri: Porrasmurhaaja
05.05
Treffit helvetistä
06.15
Lottovoittajan unelmakoti
06.55
Nuoret äidit
07.55
Nuoret äidit
08.55
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
09.55
Houstonin eläinpoliisit
11.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
11.35
Asunnon metsästäjät maailmalla
12.05
Kotikulmat kuntoon
13.05
Kotikulmat kuntoon
14.00
TV Shop
15.00
Kotikulmat kuntoon
16.00
Remonttipari
17.00
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
18.00
Kissahullut
19.00
Lottovoittajan unelmakoti
19.30
Tanskanlaivalla 24h
20.00
Houstonin eläinpoliisit
21.00
4.3.2.1
IMDb
5.8
23.20
Viimeiset hyvästit
00.20
Kaunotarmurhat
01.20
Murhanauhat
02.25
Valheellinen nettimaailma
03.25
-04.20
Kova laki
17
20
03.45
Rajasota
04.30
Huumebisnes Oy
05.15
Totuus tarun takana
06.00
Vaarallisimmat saalistajat
06.45
Tonnikalan saalistajat
07.30
Vaarallisen valtatien pelastajat
08.15
Science of Stupid
08.40
Science of Stupid
09.00
Autojen ensiapu
09.50
Meret ilman vettä: Kohti syvyyksiä
10.40
Yukonin kultamaat
11.35
Pohjoisen valtatien pelastajat
12.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.25
Afrikan vaarallisimmat
14.20
Äärimmäistä selviytymistä: toinen maailmasota
15.15
Turvatarkastus: Peru
16.10
Kaivosten kuninkaat
17.05
Lentoturmatutkinta
18.00
Autojen ensiapu
19.00
Pohjoisen valtatien pelastajat
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Natsien jättimäiset rakennusurakat
22.00
Yukonin kultamaat
23.00
Vankilassa ulkomailla
23.55
Alaskan poliisit
00.50
Natsien jättimäiset rakennusurakat
01.45
Yukonin kultamaat
02.35
Science of Stupid
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Rajasota
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.45
Korinttolaiskirje 2
04.15
Rakkauden kosketuksessa
04.45
Love Israel - Baruch Korman
05.15
TV7 Israel News
05.30
Esy Flow
06.30
Vankilaevankelista Kyösti Erkinkorpi
07.30
Elävä yhteys
08.00
Evankelista Kaija Rolig
08.30
Nellin etsivätoimisto
08.45
Isännän pöydässä
09.15
Superkirja
09.45
Elämää Karitsan kanssa
10.00
Theo ja ystävät
10.15
Pastori Tommy Liljan seurassa
10.45
Iloa arkeen - Joyce Meyer
11.15
Korinttolaiskirje 2
11.45
Rakkauden kosketuksessa
12.15
Love Israel - Baruch Korman
12.45
TV7 Israel News
13.00
Esy Flow
14.00
Vankilaevankelista Kyösti Erkinkorpi
15.00
Elävä yhteys
15.30
Sanan ja runon tuoksua
15.45
Pysähdyspaikka
15.55
Kulmakivi
16.15
Evankelista Kaija Rolig
16.45
Nellin etsivätoimisto
17.00
Ilpoisten piiri
17.30
Café Raamattu
18.00
Come Home Kids
18.30
Kuningas saapuu
19.00
Kuulet rukoukseni
20.30
Suunnitelma A
21.00
TV7 Israel News
21.15
David Wilkersonin näky
21.45
Kensington Temple
22.15
Hillsong TV
22.45
Sanaa naisilta
23.00
One Way
23.30
Herra käyttää lääkäriä
00.00
Hyvä elämä
00.30
Jumala puhuu
01.00
Nellin etsivätoimisto
01.15
Ilpoisten piiri
01.45
Café Raamattu
02.15
Come Home Kids
02.45
Kuningas saapuu
03.15
-04.45
Kuulet rukoukseni
22.53
Uutisikkuna
03.00
Uutisikkuna
07.00
Efter Nio
08.00
Strömsö
08.30
Tuhkimotarinoita: Rikotusta tytöstä sotilaaksi
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Yle Uutiset Uusimaa
10.08
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.16
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.24
Yle Uutiset Häme
10.32
Yle Uutiset Pirkanmaa
10.40
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
10.48
Yle Uutiset Itä-Suomi
10.56
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.04
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.12
Yle Uutiset Lappi
11.20
Yle Oddasat
11.25
Oddasat
11.50
Yliopistollinen eläinsairaala: Sähisevä Sissi
12.20
Koskenkylän laulu
IMDb
5.3
13.40
Arkistokuvia: Jääprinsessojen baletti
13.50
SuomiLOVE-tarinoita
14.10
A-studio viittomakielelle tulkattuna
14.40
Efter Nio 2016
16.00
Nimipäiväonnittelu: 12.12.
16.01
Aika härdelli!
16.13
Pikkuli
16.18
Joulukalenteri: Tonttuakatemia
16.30
Docstop: Rakkaani WTC
17.00
Uusi päivä
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Rikollinen mieli : Tappoon kärjistynyt huoltajuuskiista
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Elävät puut: Suomen kiimaisin puu
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
A-studio
20.45
Tämä tästä
21.00
Loukko
21.25
Aikuisen naisen joulukalenteri
21.30
Aikuisen naisen joulukalenteri
21.36
Aikuisen naisen joulukalenteri
21.42
Aikuisen naisen joulukalenteri
21.47
Aikuisen naisen joulukalenteri
21.53
Aikuisen naisen joulukalenteri
22.00
Aikuisen naisen joulukalenteri
22.06
Aikuisen naisen joulukalenteri
22.15
HasBeen
22.40
Uutisikkuna
03.00
-07.00
Uutisikkuna
15.00
Ylen Ketterä demo 6/2019
16.00
Eduskunnan täysistunto 12.12.2019
16.55
Uinnin SM, lyhyet radat
18.55
Jääkiekon EHT-turnaus, Ruotsi - Venäjä
19.10
Ishockey, EHT: CZE-FIN (svenskt referat)
00.30
PGA TOUR Golf: Presidents Cup
16.00
Champions Hockey League: EHC Biel - Frölunda
18.00
ESPN dokumentti: Mafian pelurit
19.20
UEFA Champions League: Huippuhetket 11.12.
19.45
UEFA Europa League: Kööpenhamina - Malmö
21.50
UEFA Europa League: Rangers - Young Boys
00.20
La Liga Preview Show
00.50
PGA TOUR Golf: Natural Talent
01.35
Golf: Inside the PGA TOUR
02.00
-06.58
PGA TOUR Golf: Presidents Cup
16.00
La Liga Chronicles
16.30
UEFA Champions League: Huippuhetket 10.12.
16.55
Road Racing: Macau Bike Grand Prix
17.45
Champions Hockey League: München - Djurgården
19.45
UEFA Europa League: Getafe - FC Krasnodar
21.50
UEFA Europa League: Mönchengladbach - Basaksehir
00.00
-01.43
UEFA Champions League: PSG - Galatasaray
12.30
PGA TOUR Golf: Presidents Cup
19.00
Ravit: Toto4
20.50
Fast/Zone -The World of Motorsport
21.20
Champions Hockey League: EV Zug - Mountfield HK
23.20
ESPN dokumentti: Spirits of St. Louisin tarina
00.15
-01.05
ESPN dokumentti: Päivä, jona baseball pysähtyi
06.00
Molang-pupu
06.05
Antti piirtää
06.30
Unelmatarha
06.55
Karhuherra Paddington
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Juontajan suosikki
07.02
Juniorijumppa
07.03
Monchhichi
07.15
Mokon suuri maailma
07.30
Muumilaakson tarinoita
07.55
Chuggington
08.05
Chuggington
08.15
Chuggington
08.25
Maija Mehiläinen
08.40
Vikke Viikinki
08.50
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.15
Puuha-Pete
09.25
Puuha-Pete
09.35
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.50
Monchhichi
10.00
Muumilaakson tarinoita
10.30
Ti-Ti Nalle: Karaoke
10.33
Ti-Ti Nalle: Karaoke
10.35
Antti piirtää
10.58
Viidakon veijarit
11.00
Myyrän seikkailut
11.05
Myyrän ystävät: Hepokatti
11.10
Myyrän seikkailut
11.20
Maija Mehiläinen
11.30
Vikke Viikinki
11.40
Chuggington
11.55
Chuggington
12.05
Chuggington
12.15
Taikapuutarhan pikkuötökät
12.30
Taikapuutarhan pikkuötökät
12.45
Viidakon veijarit
13.00
Taskuvaari
13.10
Taskuvaari
13.25
Taskuvaari
13.35
Muumien maailma
13.45
Muumien maailma
14.00
Muumilaakson tarinoita
14.25
Aikamatkustajat
14.33
Aikamatkustajat
14.40
Horseland - heppajengi
15.05
Mona Vampyyri
15.30
Mia ja minä
15.56
Leo
16.00
Pikku Prinssi
16.20
Chaplin
16.30
Heidi
16.55
Leo
17.00
Superpahisten liiga
17.25
Ruohonjuuritasolla
17.35
Legendat
18.00
Paavo Pesusieni
18.25
Ötökät!
18.32
Ruohonjuuritasolla
18.35
Alvin ja pikkuoravat
18.45
Alvin ja pikkuoravat
19.00
Zak Storm
19.25
Leo
19.30
Winx-klubi
19.55
Hyvää yötä!
19.58
Hyvää yötä!
03.40
Se
IMDb
7.3
05.50
Maria by Callas
07.55
Rannalla
IMDb
6.3
09.45
Talo meren rannalla
IMDb
6.5
11.30
Operaatio Varjomies
12.50
Karsten ja Petra aarrejahdissa
14.15
Kirjallinen piiri perunankuoripaistoksen ystäville
IMDb
7.4
16.15
The Wife
IMDb
7.2
17.55
Lyrro
19.20
Taikapuutarhan pikkuötökät
IMDb
4.5
20.45
Iqbal ja Intian jalokivi
22.00
The Quiet One
23.40
Shooting the Mafia
01.15
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki
IMDb
8.2
03.20
-04.53
Autiomaa
IMDb
7.6
03.10
Game of Thrones
04.25
Fartblinda
05.10
Fartblinda
06.00
Close Up
06.30
Close Up
07.00
Close Up
07.30
Ture Sventon
08.15
Ture Sventon
09.00
Solsidan
09.25
Solsidan
09.45
Friday Night Lights
10.30
Friday Night Lights
11.10
Friday Night Lights
11.50
Enkelstöten
12.35
Enkelstöten
13.25
Close Up
13.55
Close Up
14.25
Close Up
14.55
Solsidan
15.20
Solsidan
15.45
Close Up
16.10
Friday Night Lights
16.55
Friday Night Lights
17.35
Friday Night Lights
18.15
Ture Sventon
19.05
Ture Sventon
19.50
BH90210
20.30
BH90210
21.15
Solsidan
21.35
Solsidan
22.00
Mary Kills People
22.40
Game of Thrones
00.00
Gåsmamman
00.45
Gåsmamman
01.25
Riviera
02.10
Riviera
02.50
-04.05
Game of Thrones
03.25
Vauvakuume
IMDb
5.3
05.05
Svensson Svensson
IMDb
5.0
06.30
Viiru ja Pesonen
IMDb
5.6
07.50
Saariston lapset ja hylje
IMDb
6.3
09.20
Känd från tv
IMDb
5.6
11.00
Joker
IMDb
8.4
12.45
Tusen gånger starkare
IMDb
5.4
14.10
91:an och generalernas fnatt
IMDb
3.6
15.55
Saariston lasten suuri seikkailu
IMDb
6.1
17.30
Lassen kesäloma
IMDb
6.8
19.00
Kommissarie Späck
IMDb
4.6
20.15
Koirakikka
IMDb
5.6
22.00
Kontorstid
IMDb
4.5
23.45
Komisario Beck tähtäimessä
IMDb
7.5
01.35
91:an Karlsson rycker in
IMDb
3.9
03.05
-04.52
Två killar och en tjej
IMDb
5.4
04.00
Se mikä ei tapa
06.00
Night School
08.00
Snatched
10.00
Kin
12.00
Unbroken: Path to Redemption
14.00
Para knas
15.55
The Vanishing of Sidney Hall
18.00
Juliet, Naked
20.00
Night School
22.00
Escape Room
00.00
Welcome Home
02.00
The Greatest Showman
04.00
-05.35
Escape Room
03.25
Taistelija
05.20
The Terminator
07.05
Detective Downs
09.00
Alle for én
10.45
BlacKkKlansman
13.00
Supercon
15.00
The Invincible Iron Man
16.30
Sahara
18.30
W.
21.00
The Terminator
22.55
Taistelija
00.50
Jurassic World: Kaatunut valtakunta
02.55
-05.10
Kingsman: The Golden Circle
03.00
The Con is On
05.00
Love Happens
07.00
Mitä nainen haluaa
09.05
Kerro, kerro kuvastin
11.00
Blind Spot
13.00
Wallace & Gromit - Kanin kirous
15.00
Pure
17.00
Book Club
19.00
Tottelemattomuus
21.00
Love Happens
23.00
The Con is On
01.00
Her
03.10
-04.51
The Family Fang
04.00
Yhdet häät ja kolme anoppia
06.00
Räyhä-Ralf valloittaa Internetin
08.00
Joulupukkia pelastamassa
10.00
Madagascar 2
12.00
Karjamäki
14.00
Shrek 2
16.00
Shrek kolmas
18.00
Shrek ja ikuinen onni
20.00
Räyhä-Ralf valloittaa Internetin
22.00
The Spy Who Dumped Me
00.00
Yhdet häät ja kolme anoppia
02.00
Table 19
04.00
-05.54
Breakable You
02.35
NHL Montreal Canadiens - Ottawa Senators
10.00
NHL Montreal Canadiens - Ottawa Senators
12.00
Ligue 1 Highlights 17. kierros
13.00
Trans World Sport
14.00
Koripallon Euroliiga Himki - Barcelona
16.00
NHL Montreal Canadiens - Ottawa Senators
18.00
Trans World Sport
18.55
Koripallon Euroliiga Himki - Alba Berlin
21.00
NFL Gameday
21.30
NHL Montreal Canadiens - Ottawa Senators
23.30
Koripallon Euroliiga Himki - Alba Berlin
01.30
NFL Gameday
02.00
Trans World Sport
03.05
-06.30
NHL Minnesota Wild - Edmonton Oilers
02.05
NHL Washington Capitals - Boston Bruins
08.00
NHL Washington Capitals - Boston Bruins
10.00
KHL Iceweek
10.30
The Beginning Of The Journey: Mikko Rantanen
11.00
The Beginning Of The Journey: Miro Heiskanen
11.30
The Beginning Of The Journey: Pekka Rinne
12.00
NHL Montreal Canadiens - Ottawa Senators
14.00
NHL On The Fly
14.30
NHL Colorado Avalanche - Philadelphia Flyers
16.30
NHL Washington Capitals - Boston Bruins
18.30
NHL On The Fly
19.00
NHL Colorado Avalanche - Philadelphia Flyers
21.00
NHL Washington Capitals - Boston Bruins
23.00
NHL On The Fly
23.30
KHL Iceweek
00.00
NHL Colorado Avalanche - Philadelphia Flyers
02.05
NHL On The Fly
02.35
-05.35
NHL Detroit Red Wings - Winnipeg Jets
10.00
Premier League World
10.30
EFL Championship Birmingham - QPR
12.30
Valioliiga Everton - Chelsea
14.30
Naisten Superliiga Chelsea - Manchester City
16.30
Bundesliga Highlights 14. kierros
17.30
Premier League Netbusters
18.00
EFL Championship Birmingham - QPR
20.00
Bundesliga Weekly
20.30
Premier League World
21.00
Valioliiga West Ham - Arsenal
23.00
Euromaalit
00.00
EFL Championship Preston - Fulham
02.00
Premier League Monday Review
03.15
-06.45
NFL Baltimore Ravens - New York Jets
02.35
NHL Montreal Canadiens - Ottawa Senators
22.00
NHL Montreal Canadiens - Ottawa Senators
00.00
NFL Gameday
00.30
European Tour Highlights AfrAsia Bank Mauritius Open
01.00
Premier League World
01.30
Football's Greatest: Johan Cruyff
02.05
-05.00
NHL Tampa Bay Lightning - Boston Bruins
07.00
Asian Tour Indonesian Masters 2019 - 1. kierros
12.00
European Tour DP World Tour Championship - 4. kierros
18.00
LPGA Tour CME Group Tour Championship - 4. kierros
21.00
European Tour Made in Denmark - 4. kierros
01.30
Playing Lessons Episode #09
02.00
-03.00
Golfing World
02.05
NHL Washington Capitals - Boston Bruins
04.35
NHL Colorado Avalanche - Philadelphia Flyers
09.00
NHL Washington Capitals - Boston Bruins
11.00
NHL Colorado Avalanche - Philadelphia Flyers
13.00
NHL On The Fly
14.00
NHL Montreal Canadiens - Ottawa Senators
14.15
NHL Montreal Canadiens - Ottawa Senators
16.15
NHL Washington Capitals - Boston Bruins
18.15
NHL On The Fly
19.25
Channel One Cup SE Tjeckien-Finland
22.00
NHL Colorado Avalanche - Philadelphia Flyers
00.00
Channel One Cup SE Ryssland-Sverige
02.05
-05.05
NHL Buffalo Sabres - Nashville Predators
04.10
Premier League World
04.40
Ligue 1: Highlights
15.00
Valioliiga Aston Villa - Leicester
21.00
Premier League Review
00.00
Premier League World
00.30
Valioliiga Newcastle - Southampton
02.30
-03.30
Ligue 1: Highlights
03.40
Premier League World
18.00
Valioliiga Brighton - Wolverhampton
00.00
Premier League Review
01.00
-03.00
Valioliiga Tottenham - Burnley
03.40
Puiden asukit
04.20
Puiden asukit
05.05
Puiden asukit
05.45
Puiden asukit
06.30
Jade Fever
07.00
Viimeisen pysäkin korjaamo
07.25
Rankkoja tilanteita raskaassa liikenteessä
08.15
Romuautot kiertoon
09.00
Hirsimökkikuume
09.45
Australian hummerinpyytäjät
10.30
Australian kullankaivajat
11.15
Australian kullankaivajat
12.05
Australian kullankaivajat
12.50
Australian kullankaivajat
13.35
Australian kullankaivajat
14.20
Australian kullankaivajat
15.05
Australian kullankaivajat
15.55
Australian kullankaivajat
16.40
Australian kullankaivajat
17.25
Australian kullankaivajat
18.10
Australian kullankaivajat
18.55
Romuautot kiertoon
19.45
Rankkoja tilanteita raskaassa liikenteessä
20.30
Hirsimökkikuume
21.15
Australian kullankaivajat
22.00
Romukuninkaat
22.50
Romukuninkaat
23.40
Romukuninkaat
00.30
Romukuninkaat
01.20
Romukuninkaat
02.10
Hirsimökkikuume
02.55
Hirsimökkikuume
03.35
-04.20
Hirsimökkikuume
03.40
Murhakartat
04.25
Pyramidit: Mysteerin ratkaisu
05.20
Museon mysteerit
06.10
Kirotut sukujuuret
07.20
Myyttiset pedot
08.15
Tappokoneet
09.15
Tappokoneet
10.20
Tappokoneet
11.20
Tappokoneet
12.25
Tappokoneet
13.25
Tappokoneet
14.25
Taiturien sota
15.30
Taiturien sota
16.30
Britannian mahtilinnojen salaisuudet
17.25
Britannian mahtilinnojen salaisuudet
18.20
Britannian mahtilinnojen salaisuudet
19.10
Murhakartat
20.05
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä
21.10
Museon mysteerit
22.00
Adolfin saari
23.05
Kuninkaalliset murhamysteerit
23.55
Murhakartat
00.50
Piilotetut jäänteet: Waterloo
01.55
Adolfin saari
02.55
Kuninkaalliset murhamysteerit
03.45
-04.35
Murhakartat
03.55
Nolot lemmikit
04.20
Dog's Best Friend
04.45
Dog's Best Friend
05.10
Sirgan pelastus
06.05
Dublinin eläintarha
06.30
Dublinin eläintarha
07.15
Nigel Marven: Villi Keski-Amerikka
08.05
Nigel Marven ja Filippiinien villit saaret
08.50
Nigel Marven ja Filippiinien villit saaret
09.35
Nigel Marven ja Filippiinien villit saaret
10.25
Nigel Marven: Villi Keski-Amerikka
11.15
Villi Australia
12.00
Villi Australia
12.45
Villi Australia
13.35
Maailman luonto - silmälasikarhut
14.25
Maailman luonto - lumileopardit
15.15
Maailman luonto - lumiapinat
16.05
Maailman luonto: Leopardien luonnoton historia
16.55
Yorkshiren eläinlääkäri
17.45
Paul O'Grady: Rakkaudesta koiriin jouluna 2017
18.30
Katujen eläinlääkäri
19.00
Katujen eläinlääkäri
19.25
Jättikarpin jäljillä
20.10
Jättikarpin jäljillä
21.00
Evoluutio liikekannalla
21.55
Maailman luonto: Leopardien luonnoton historia
22.45
Dominic Monaghan ja villi luonto
23.30
Katujen eläinlääkäri
23.55
Katujen eläinlääkäri
00.25
Luonnon jättien sisäinen maailma
01.35
Villituubi
02.00
Villituubi
02.25
Jättikarpin jäljillä
03.15
Yorkshiren eläinlääkäri
04.00
-04.25
Nolot lemmikit
03.03
Mäkihyppy: maailmancup Nizhny Tagil
04.03
Snooker: Scottish Open ,
07.00
Olympialaiset: My Olympic Moment
07.35
Curling: EM-kisat Helsingborg
08.59
Kolmen vallin kara: maailmancup Veghel
10.00
Judo: Grand Slam -turnaus Osaka
10.59
Shakki: Grand Prix Series Hampuri
12.00
Ratsastus: Longlines Masters of Paris
12.59
Maraton: Maraton
13.07
Lentopallo: Aikalisä
13.15
Snooker: Scottish Open ,
14.45
Snooker: Scottish Open
19.22
Shakki: Grand Prix Series Hampuri
20.06
Olympialaiset: Power of One
20.35
Muut lajit: The Minute
20.37
Urheilu-uutiset
20.45
Snooker: Scottish Open
00.30
Urheilu-uutiset
00.34
Lentopallo: Aikalisä
00.41
Maraton: Maraton
00.48
Olympialaiset: My Olympic Moment
01.25
Tennis: US Open New York, Yhdysvallat
02.27
Ampumahiihto: maailmancup ,
03.29
-04.54
Snooker: Scottish Open ,
03.20
Ratsastus
04.17
Ampumahiihto
05.17
Shakki
07.00
Ralli
07.27
Purjehdus
07.55
Shakki
08.57
Ratsastus
09.55
Ralli
10.28
Purjehdus
11.01
Alppihiihto
12.00
Alppihiihto
13.00
Pyöräily
14.04
Ratsastus
15.01
Tennis
16.40
Tennis
19.00
Tennis
20.14
Tennis
22.57
Urheilu-uutiset
23.01
Tennis
00.00
Ampumahiihto
01.00
Shakki
02.04
Ratsastus
03.00
Urheilu-uutiset
03.04
Lentopallo
03.17
-04.07
Kolmen vallin kara
03.30
Amerikansk puma
04.15
Det vilda Ryssland
05.05
Amerikansk puma
05.50
Krokodilbrottaren
06.15
Krokodilbrottaren
07.00
Det vilda Frankrike med Ray Mears
07.20
Prövningar i det vilda
07.45
Prövningar i det vilda
08.10
Dr Oakley: Veterinär i Yukon
08.55
Människan och naturen
09.40
Dödsfiender: Lejonet och buffalon
10.25
Den otroliga dr Pol
11.15
Dr Oakley: Veterinär i Yukon
12.00
Människan och naturen
12.45
Människan och naturen
13.30
Dödsfiender: Lejonet och buffalon
14.20
Dödligt snabb
15.05
Varg mot björn
15.50
Det vilda Ryssland
16.40
Amerikas nationalparker
17.25
Den otrolige dr Pol
18.10
Wild 24
19.00
Lejonens kamp
19.45
Jaguarer mot krokodiler
20.30
Dödsfiender: Lejonet och buffalon
21.20
Lejonens kamp
22.05
Den otroliga dr Pol
22.50
Dr Oakley: Veterinär i Yukon
23.35
Djurens kampklubb
00.25
Lejonens kamp
01.10
Dödsfiender: Lejonet och buffalon
02.00
Dödligt snabb
02.45
Det vilda Ryssland
03.30
-04.20
Amerikas nationalparker
03.55
Deadliest Catch
04.45
Fast N' Loud
05.35
How It's Made
06.00
How It's Made
06.25
Tanked
07.20
Into Alaska
08.15
How It's Made
08.40
How It's Made
09.05
Wheeler Dealers
10.00
Fast N' Loud
11.00
Deadliest Catch
12.00
Supertruckers
13.00
Supertruckers
14.00
The Last Alaskans
15.00
How It's Made
15.30
How It's Made
16.00
Mythbusters
17.00
Salvage Hunters
18.00
Wheeler Dealers
19.00
Wheeler Dealers
20.00
How It's Made
20.30
How It's Made
21.00
Expedition Unknown: Search For The Afterlife
22.00
Monster Ships
23.00
The Last Alaskans
00.00
Naked And Afraid
01.00
Expedition Unknown: Search For The Afterlife
02.00
Monster Ships
03.00
Expedition Unknown
03.55
-04.45
Deadliest Catch
03.25
Treehouse Masters
04.15
Amanda To The Rescue
05.02
Into Alaska
05.49
Nature's Strangest Mysteries: Solved
06.12
How Do Animals Do That
06.35
Animal Airport
07.00
Animal Airport
07.25
Animal Cops Miami
08.15
Animal Cops Miami
09.10
Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
10.05
Wildest Islands Of Indonesia
11.00
The Bronx Zoo
11.55
Treehouse Masters
12.50
The Crocodile Hunter: Best Of Steve Irwin
13.45
Pit Bulls & Parolees
14.40
My Cat From Hell
15.35
Extinct Or Alive
16.30
Into Alaska
17.25
Insane Pools: Off the Deep End
18.20
Scaled
19.15
Wolves And Warriors
20.10
Zoltan The Wolfman
21.05
Wildest Islands Of Indonesia
22.00
Extinct Or Alive
22.55
Baby Panda's First Year
23.50
Wolves And Warriors
00.45
Zoltan The Wolfman
01.40
After the Attack
02.35
My Cat From Hell
03.25
-04.15
Wolves And Warriors
03.45
The Pool Master
04.25
Bizarre Foods America
05.10
Texas Flip N Move
05.55
The Treehouse Guys
06.40
House Hunters International
07.00
House Hunters International
07.30
House Hunters International
08.00
House Hunters International
08.30
House Hunters International
09.00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
10.00
The Treehouse Guys
11.00
House Hunters International
11.30
House Hunters International
12.00
House Hunters International
12.30
House Hunters International
13.00
Bizarre Foods: Delicious Destinations
13.30
Bizarre Foods: Delicious Destinations
14.00
Hotel Impossible
15.00
Mysteries At The Museum
16.00
The Pool Master
17.00
Texas Flip N Move
18.00
Bizarre Foods America
19.00
House Hunters International
19.30
House Hunters International
20.00
House Hunters International
20.30
House Hunters International
21.00
Mysteries At The Museum
22.00
Pools With A View
23.00
The Pool Master
00.00
Mountain Monsters
01.00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
02.00
Hotel Impossible
03.00
Ghost Hunters International
03.45
-04.25
The Pool Master
03.15
Geordie Shore
04.00
Geordie Shore
04.45
Night Videos
06.00
MTV Breakfast Club
07.00
MTV Breakfast Club
10.05
Catfish: The TV Show
10.25
Catfish: The TV Show
11.05
Catfish: The TV Show
11.50
16 and Pregnant
12.30
16 and Pregnant
13.35
Teen Mom 2
14.15
Teen Mom 2
14.55
Catfish: The TV Show
15.35
Catfish: The TV Show
16.15
Catfish: The TV Show
16.55
Teen Mom: Young & Pregnant
17.35
Teen Mom: Young & Pregnant
18.15
Awkward
18.40
Awkward
19.00
Faking It
19.20
Just Tattoo Of Us
20.05
True Love or True Lies?
20.50
The Hills: New Beginnings
21.35
True Love or True Lies?
22.15
Jersey Shore Family Vacation
23.00
The Challenge: War of the Worlds 2- All Media
23.25
The Valleys
00.00
Jersey Shore
00.20
Ridiculousness
00.40
The Valleys
01.20
Ridiculousness
01.40
Ridiculousness
02.05
Ridiculousness
02.25
Ridiculousness
02.45
Ridiculousness
03.05
Geordie Shore
03.50
-04.35
Geordie Shore
03.55
Butterbean's cafe
04.20
Shimmer ja Shine
04.40
Zack & Quack
05.00
Frankie ja Frank
05.05
Ässäluokka
05.15
Ässäluokka
05.35
Blaze ja Monsterikoneet
06.00
Rusty Rivets
06.10
Paw Patrol
06.35
Paw Patrol
07.00
Peppa Pig
07.05
Peppa Pig
07.10
Pihlan poppoo
07.20
Zack & Quack
07.30
Kiva Onnistuu!
07.40
Paw Patrol
07.55
Paw Patrol
08.15
Shimmer ja Shine
08.40
Anni Taimen
08.50
Ritariprinsessa Nella
09.00
Ässäluokka
09.25
Paw Patrol
09.45
Paw Patrol
10.00
Blaze ja Monsterikoneet
10.20
Rusty Rivets
10.45
Anni Taimen
11.05
Frankie ja Frank
11.10
Shimmer ja Shine
11.20
Butterbean's cafe
11.45
Sunny Day
12.05
Kiva Onnistuu!
12.15
Peppa Pig
12.20
Peppa Pig
12.25
Max & Meeri
12.45
Pihlan poppoo
13.10
Blaze ja monsterikoneet
13.30
Zack & Quack
13.50
Shimmer ja Shine
14.05
Paw Patrol
14.25
Paw Patrol
14.50
Ässäluokka
15.10
Max & Meeri
15.35
Ritariprinsessa Nella
15.45
Anni Taimen
15.55
Butterbean's cafe
16.20
Shimmer ja Shine
16.40
Frankie ja Frank
16.45
Zack & Quack
17.05
Ässäluokka
17.15
Ässäluokka
17.35
Blaze ja Monsterikoneet
18.00
Rusty Rivets
18.10
Paw Patrol
18.35
Paw Patrol
19.00
Peppa Pig
19.05
Peppa Pig
19.10
Pihlan poppoo
19.20
Zack & Quack
19.30
Kiva Onnistuu!
19.40
Paw Patrol
19.55
Paw Patrol
20.15
Shimmer ja Shine
20.40
Anni Taimen
20.50
Ritariprinsessa Nella
21.00
Frankie ja Frank
21.05
Ässäluokka
21.25
Paw Patrol
21.50
Paw Patrol
22.00
Blaze ja monsterikoneet
22.20
Rusty Rivets
22.45
Anni Taimen
23.10
Shimmer ja Shine
23.20
Butterbean's cafe
23.40
Sunny Day
00.05
Kiva Onnistuu!
00.15
Peppa Pig
00.20
Peppa Pig
00.25
Max ja Meeri
00.45
Pihlan poppoo
01.10
Blaze ja monsterikoneet
01.30
Zack & Quack
01.50
Shimmer ja Shine
02.05
Paw Patrol
02.25
Paw Patrol
02.50
Ässäluokka
03.10
Max & Meeri
03.35
Ritariprinsessa Nella
03.45
Anni Taimen
03.55
-04.20
Butterbean's cafe
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Kauniit ja rohkeat
,
Miehen puolikkaat
,
Hiljainen todistaja
,
McDonald & Dodds
,
Suomen huutokauppakeisari
,
Emmerdale
,
Farmi Suomi
,
Omerta 6/12
,
Poliisikoira Rex
,
Murha paratiisissa
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset