Tietovisat
Sanakirja
Blogit
Reseptit
Vaihtoautot
Viihde
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
12
To 12.09.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.05
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Asvalttiviidakot
06.25
Ylen Aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Sydämen asialla
10.50
Yle Uutiset Uusimaa
10.58
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.06
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.14
Yle Uutiset Häme
11.22
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.30
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.38
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.46
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.54
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.02
Yle Uutiset Lappi
12.10
Yle Oddasat
12.14
Oddasat
12.30
The Heights, varjojen paratiisi
13.20
Herra sotaministeri
IMDb
5.5
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle Uutiset selkosuomeksi
15.10
A-studio
15.45
Yle Oddasat
15.50
Novosti Yle
15.55
Yle Uutiset viittomakielellä
16.00
Eduskunnan kyselytunti
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
The Heights, varjojen paratiisi
18.00
Yle Uutiset
18.21
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Pakotettu tunnustus
20.00
Noin Viikon Studio
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-Talk
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Ulkolinja: Köyhänä Amerikassa
22.55
Oddasat
23.10
Robbie Coltrane: Ratkaisevat todisteet
23.55
Puoli seitsemän
00.25
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
00.00
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 12.9.
06.52
Hyrräpäät
07.04
Pikkuli
07.10
Dinojuna
07.34
Hei Taavi
07.41
Popi Kissa
07.54
Franklin ja ystävät
08.06
Rikke
08.11
Pii ja Poju
08.25
Galaxi
08.26
Tipu Touhukas
08.28
Aika härdelli!
08.40
Lulu ja lehmä
09.00
Casualty
09.50
Uusi päivä
10.20
Kummeli
10.50
Alina idässä
11.30
Kellot soi
12.00
Ginan maailma
12.30
Kekseliäs nikkari
13.15
Vanhasta uudeksi - kierrätysvinkkejä
13.45
Apua, olen vihainen
14.15
Elämäni eläimet: Eläinsairaalassa
14.45
Docstop: Rakkaani WTC
15.15
Syke
16.05
Donna
16.30
Uusi päivä
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
Extremeä ympäri maailmaa
18.15
Lentopallon EM: FIN - MKD
20.30
Rallin MM: Turkki, ennakko
21.00
Villi kortti
22.00
Mahdoton pako
22.50
Urheilu-Suomi
23.50
Floridan kova laki
00.50
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.20
Suhdesoppa
04.10
Farang
06.00
Ostoskanava Tvins.com
06.15
Aamusää
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Mitä tänään syötäisiin?
09.10
Huomenta Suomi Extra
09.35
Kauniit ja rohkeat
10.00
Emmerdale
10.30
Elämä Lapselle -konsertti
12.30
Ostoskanava Tvins.com
13.30
Huomenta Suomi Extra
14.00
Maajussille morsian
15.00
Love Island Suomi
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
17.00
Viiden jälkeen
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Liigalive 360
18.25
Liiga: HPK - Kärpät
19.10
Seitsemän uutiset ja sää
19.20
Liiga: HPK - Kärpät
20.00
Tulosruutu
20.10
Liiga: HPK - Kärpät
20.55
Salatut elämät
21.30
Vedetään hatusta
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Kunnian päivä
23.35
Perttu - tehtävä Kiinassa
00.30
Pukumiehet
01.25
Anthony Bourdain - kohti tuntematonta
02.20
Ulosottomiehet
03.15
-04.10
Suhdesoppa
LIVE
4
03.55
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Myyrä ja Panda
06.15
Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma
06.30
Ritariprinsessa Nella
06.55
LEGO Friends
07.15
Hatchimals
07.20
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
07.40
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu
08.05
LEGO Star Wars
08.30
LEGO City -lyhäri
08.35
Transformers Cyberverse
08.45
Transformers Cyberverse
09.00
Eläinsairaala
09.30
Eläinsairaala
10.00
Asuntokaupat sokkona
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.00
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Asuntokaupat sokkona
14.55
Tulossa: Haluatko miljonääriksi?
15.00
Haapasalon Suomi
16.00
Eläinsairaala
16.30
Onnenarpa
16.35
Yksin kotona Suomi
17.35
Tulossa: Haluatko miljonääriksi?
17.40
Tulossa: Syke
17.45
MasterChef Australia
19.00
Suurin pudottaja Suomi
20.00
Suomen huutokauppakeisari
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Iron Man 3
IMDb
7.2
23.45
48 tuntia rikoksesta
00.45
Arman ja Suomen rikosmysteerit
01.45
Pelastushelikopteri
02.15
Pelastushelikopteri
02.45
Katastrofin anatomia
03.45
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.30
Puutarhakausi
08.35
Puutarhakausi
09.35
Tanskalainen maajussi
10.04
Stugor
10.33
Toivomus: Raakel Lignell
11.01
Efter Nio 2015
12.00
Sami Yaffa - Sound Tracker
12.50
10 metrin hyppytorni
13.15
Historia: Taide kylmän sodan aseena
14.10
Ammatti: kirjailija: Lassi Nummi
15.00
Isä Matteon tutkimuksia
16.00
Milanon naisten paratiisi
16.55
Design 3000 ja Kasper Strömman
17.30
Solsidan - Onnea onkimassa
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Tanskalainen maajussi
19.15
Tämä tästä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Rantahotelli
20.50
Egenlandin matkakohde
21.00
Retki maalle
IMDb
6.9
21.40
Yöperhonen
IMDb
7.6
23.15
Elävä arkisto esittää
23.16
Robotin näkökulma
23.54
-00.20
Kolme kertomusta kehityksestä: Robotti, ei mitään uutta
LIVE
6
03.25
Scorpion
04.20
Scorpion
06.30
Antti piirtää
06.50
Muumilaakson tarinoita
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Paavo Pesusieni
08.00
Nuori Robin Hood
08.15
Legendat
08.41
Leo
08.45
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Bob's Burgers
09.30
Poikamiesboksi
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Jane the Virgin
14.00
Simpsonit
14.30
Simpsonit
15.00
Nuori MacGyver
16.00
Middle
16.30
Moderni perhe
17.00
Simpsonit
17.30
Simpsonit
18.00
Ulosottomiehet
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Rantabaari
20.30
Rillit huurussa uusi kausi
21.00
Love Island Suomi
22.00
Rantabaari
22.30
Julkkis Pomo piilossa
23.30
Love Island Suomi
00.30
Taken 2
IMDb
6.2
02.20
Hävyttömät
03.30
-04.25
Nuori MacGyver
LIVE
7
03.40
Tuhatkiloinen perhe
04.35
Hups, mikä kotivideo!
06.20
Asunnon metsästäjät
06.50
Asunnon metsästäjät
07.20
Maailman hauskimmat kotivideot
08.15
Alastomat selviytyjät
09.10
TV Shop
10.10
Asunnon metsästäjät
10.40
Asunnon metsästäjät
11.10
Kiinteistöveljekset
12.05
Alastomat selviytyjät
13.00
Kadonneet
14.00
70's show
14.30
70's show
15.00
Maailman hauskimmat kotivideot
15.55
Alaskan erakot
16.55
Kadonneet
17.55
70's show
18.25
70's show
18.55
Tuhatkiloinen perhe
20.00
Lätkä Love
21.00
Syntynyt 4. heinäkuuta
IMDb
7.2
00.00
Naapurit 2
IMDb
5.7
01.55
Tuhatkiloinen perhe
02.50
Liian kuumat vanhemmat
03.50
-04.40
Hups, mikä kotivideo!
LIVE
8
03.50
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
Napakymppi
11.00
Remppa vai muutto
12.00
Neljän tähden talkoot
12.30
Neljän tähden talkoot
13.00
Sinkkuillallinen
14.00
Napakymppi
15.00
Kadonneen jäljillä
16.00
Tulossa: Haluatko miljonääriksi?
16.05
Unelmien poikamies
17.55
Tulossa: Syke
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto
20.00
Huvila & Huussi
21.00
This Is Us
22.00
NCIS Rikostutkijat
23.00
Sinkkuillallinen
00.00
Remppa vai muutto
01.00
NCIS Rikostutkijat
01.55
Unelmien poikamies
03.25
-04.20
Liv D: Skandaalista kuuluisaksi
LIVE
9
03.55
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Heikoin lenkki
10.00
The Wall Suomi
11.00
Rantavahdit
11.30
Rantavahdit
12.00
Leijonan luola Kanada
13.00
Australian rajalla
13.30
Australian rajalla
14.00
The Wall Suomi
15.00
Leijonan luola Kanada
16.00
Hyvät ja huonot uutiset
16.55
Tulossa: Haluatko miljonääriksi?
17.00
Australian rajalla
17.30
Australian rajalla
18.00
Australian rajalla
18.30
Panttilainaamo
19.00
Panttilainaamo
19.30
Jone ja tähdet
20.30
Rillit huurussa
21.00
Rillit huurussa
21.30
Big Brother Suomi
22.55
Tulossa: Temptation Island Suomi 6
23.00
Hyvät ja huonot uutiset
00.00
Panttilainaamo
00.30
Panttilainaamo
01.00
Australian rajalla
01.30
Australian rajalla
02.00
Jone ja tähdet
03.00
Poliisit
03.30
Poliisit
04.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.00
Alaska: Viimeinen rintama
04.00
Kullan sukeltajat
04.55
Kullan sukeltajat
06.25
Renovation Realities
06.55
Renovation Realities
07.25
Pool Kings
07.55
Pool Kings
08.20
Pool Kings
08.45
Pool Kings
09.15
Pool Kings
09.40
Pool Kings
10.10
Pool Kings
10.35
Pool Kings
11.05
Pool Kings
11.35
Pool Kings
12.00
Ruokamatkalla USA:ssa
12.30
Ruokamatkalla USA:ssa
13.00
TV Shop
14.00
Ruokamatkalla USA:ssa
14.30
Ruokamatkalla USA:ssa
15.00
Hengenvaarallinen saalis
15.55
Kultakuume spesiaali
17.00
Bitchin' Rides
18.00
Uskomattomat rakennelmat
19.00
Alaska: Viimeinen rintama
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Vantage Point - askeleen edellä
IMDb
6.6
22.55
Flying Finn: Ralli SM
23.25
Maistissa maailmalla
00.20
Fast N' Loud
01.25
Wheeler Dealers
02.25
Bitchin' Rides
03.25
-04.20
Alaska: Viimeinen rintama
LIVE
11
03.35
Kissakuiskaaja
04.35
Kalliovuorten eläinlääkäri
06.05
Tahdon morsiuspuvun!
06.15
Tahdon morsiuspuvun!
06.35
Tahdon morsiuspuvun!
06.45
Tahdon morsiuspuvun!
07.10
Hääpukuja kurvikkaille
07.15
Hääpukuja kurvikkaille
07.40
Hääpukuja kurvikkaille
07.45
Hääpukuja kurvikkaille
08.10
90 päivää morsiamena
08.15
90 päivää morsiamena
09.10
90 päivää morsiamena
09.15
90 päivää morsiamena
10.10
Viestejä tuonpuoleisesta
10.15
Viestejä tuonpuoleisesta
11.05
Viestejä tuonpuoleisesta
11.10
Viestejä tuonpuoleisesta
12.05
Pienten perhe
12.10
Pienten perhe
13.05
Sisarvaimot
14.00
Sisarvaimot
14.05
Sisarvaimot
15.00
Hääpukuja kurvikkaille
15.05
Hääpukuja kurvikkaille
15.30
Hääpukuja kurvikkaille
15.35
Hääpukuja kurvikkaille
16.00
90 päivää morsiamena
16.05
90 päivää morsiamena
17.00
90 päivää morsiamena
17.55
Kakkukuningas
18.00
Kakkukuningas
18.25
Kakkukuningas
18.30
Kakkukuningas
18.55
Tahdon morsiuspuvun!
19.00
Tahdon morsiuspuvun!
19.30
Tahdon morsiuspuvun!
20.00
1+5 tytärtä
20.55
Tervetuloa kuutoset
21.00
Tervetuloa kuutoset
21.55
Pieni suuri perhe
22.00
Pieni suuri perhe
22.50
1+5 tytärtä
23.50
Intohimon uhrit
00.50
1+5 tytärtä
01.45
Tervetuloa kuutoset
02.40
1+5 tytärtä
03.40
-04.35
Kissakuiskaaja
12
03.35
The Orville
04.20
The Orville
05.10
The Orville
06.00
Villeimmät videot
06.20
Villeimmät videot
06.45
Lystikkäät eläinveikkoset
07.05
Simpsonit
07.30
Simpsonit
07.50
Simpsonit
08.10
Moderni perhe
08.35
Lapin poliisit
08.55
Lystikkäät eläinveikkoset
09.20
The Cool Kids
09.45
Single Parents
10.10
Simpsonit
10.30
Simpsonit
10.55
Family Guy
11.20
Family Guy
11.45
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
12.15
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
12.45
Suuret pienet talot
13.10
Jättimäiset muuttokuormat
14.10
Lapin poliisit
14.35
Australian rajalla
15.05
Australian rajalla
15.35
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
16.00
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
16.30
Simpsonit
17.00
Simpsonit
17.30
Family Guy
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Top Gear
21.05
CSI: Miami
22.05
Numb3rs
23.05
Simpsonit
23.35
Simpsonit
00.05
Family Guy
00.30
The School of Rock
IMDb
7.1
02.30
-04.10
Top Gear: Intia
LIVE
13
03.25
Deadly Women - Naistappajat
04.20
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.05
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
The Real Housewives of New Jersey
11.00
The Real Housewives of New Jersey
12.00
Love Island Suomi
13.00
Grand Designs - unelma-asunnot
14.00
Täydelliset naiset
15.00
Perttu - tehtävä Kiinassa
16.00
Lemmen viemää
17.00
Neljän tähden illallinen
17.30
Neljän tähden illallinen
18.00
Arvostele mun illallinen Ruotsi
18.30
Moderni perhe
19.00
Grand Designs - unelma-asunnot
20.00
Täydelliset naiset
21.00
Maailman isoin poika
22.00
AVA rikosputki: C.S.I.
22.55
Täydelliset naiset
23.50
Younger
00.20
The Real Housewives of New York City
01.20
Ensitreffit alttarilla USA
02.25
Trinny & Susannah Skandinaviassa
03.20
-04.15
Deadly Women - Naistappajat
LIVE
14
10.05
MasterChef Suomi
10.50
Kaverille ei jätetä
11.40
#RichKids of Beverly Hills
12.25
Suomen hauskin tavis
13.10
Leijonan luola
13.55
Kauppaneuvos Jethro
14.40
Neljät häät Suomi
15.25
Kummalliset kammot
16.10
Rempalla kaupaksi
17.00
#RichKids of Beverly Hills
18.00
Selviytyjät
19.00
Selviytyjät
20.00
Kyttäputki: NCIS Los Angeles
21.00
Interstellar
IMDb
8.6
00.10
Kyttäputki: NCIS Los Angeles
01.00
Paratiisihotelli Norja
01.45
Paratiisihotelli
02.30
-03.20
Kaverille ei jätetä
LIVE
15
03.05
The Face of Evil
04.00
Bad Blood
04.30
Roseanne ja monsterimutsit
04.55
Murder in the Heartland
06.25
Viestejä tuonpuoleisesta
06.55
Viestejä tuonpuoleisesta
07.25
Nuoret äidit
08.15
Asunnon metsästäjät maailmalla
08.45
Asunnon metsästäjät maailmalla
09.15
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
10.10
Detroitin eläinpoliisit
11.05
Asunnon metsästäjät maailmalla
11.35
Asunnon metsästäjät maailmalla
12.05
Ayesha's Home Kitchen
12.30
Ayesha's Home Kitchen
13.00
Ayesha's Home Kitchen
13.30
TV Shop
14.30
Ayesha's Home Kitchen
15.00
90 päivää morsiamena
15.50
Tahdon morsiuspuvun!
16.20
Tahdon morsiuspuvun!
16.55
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
17.55
Liian kuumat vanhemmat
19.00
Ambulanssin matkassa
19.30
Tanskanlaivalla 24h
20.00
Detroitin eläinpoliisit
21.00
State of Play
IMDb
7.1
23.40
The Face of Evil
00.45
Täydellinen murha
01.45
Kova laki: Erikoisyksikkö
02.35
Tappavat suhteet
03.30
-04.25
Painajainen naapurissa
17
20
03.45
Rajasota
04.30
Sensuroimaton Michael Ware
05.15
Vankilassa ulkomailla
06.00
Eläimellistä kamppailua
06.45
Hirviökala
07.30
Äärimmäinen selviytyjä
08.15
Science of Stupid
08.40
Science of Stupid
09.00
Autonraadot rahaksi
09.50
Cosmos: kaikki elämästä
10.40
Yukonin kultamaat
11.35
Dubain lentokenttä
12.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.25
Tonnikalan saalistajat
14.20
Ruoan tarina
15.15
Alaskan poliisit
16.10
Yukonin kultamaat
17.05
Lentoturmatutkinta
18.00
Tonnikalan saalistajat
19.00
Hetki ennen tuhoa
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Normandian maihinnousun todistajat
22.00
Yukonin kultamaat
23.00
Vankilassa ulkomailla
23.55
Rajasota
00.50
Normandian maihinnousun todistajat
01.45
Yukonin kultamaat
02.35
Science of Stupid
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Rajasota
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Efesolaiskirje
04.00
Rakkauden kosketuksessa
04.30
Love Israel - Baruch Korman
05.00
TV7 Israel News
05.15
Kangasalan Majatalo-ilta
06.15
Väinö Viikilän raamattutunti
07.15
Tulta Jerusalemista
07.45
Sanan ja runon tuoksua
08.00
Herätyksen läpimurto
08.30
Derek Prince
09.00
Isännän pöydässä
09.30
Superkirja
10.00
Vivasen perhe ja koditon kettu
10.10
Kuninkaan lapset -karaoke
10.15
Theo ja ystävät
10.30
Rakkauden tie
11.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
11.30
Efesolaiskirje
12.00
Rakkauden kosketuksessa
12.30
Love Israel - Baruch Korman
13.00
TV7 Israel News
13.15
Kangasalan Majatalo-ilta
14.15
Väinö Viikilän raamattutunti
15.15
Tulta Jerusalemista
15.45
Sanan ja runon tuoksua
16.00
Herätyksen läpimurto
16.30
Derek Prince
17.00
Haastattelussa
17.30
Café Raamattu
18.00
Come Home Kids
18.30
Muurinaukossa
19.00
Isä meidän
20.30
Ajankohtaista Lähi-idästä
21.00
TV7 Israel News
21.15
Uskosta totta
21.45
Kensington Temple
22.15
Hillsong TV
22.45
Sanaa naisilta
23.00
Musiikkia kanavalta
23.30
Herra käyttää lääkäriä
00.00
Hyvä elämä
00.30
Jumala puhuu
01.00
Haastattelussa
01.30
Café Raamattu
02.00
Come Home Kids
02.30
Muurinaukossa
03.00
-04.30
Isä meidän
03.00
Uutisikkuna
07.00
Asvalttiviidakot
07.30
Efter Nio
09.00
Kiran keittiössä
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Yle Uutiset Uusimaa
10.08
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.16
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.24
Yle Uutiset Häme
10.32
Yle Uutiset Pirkanmaa
10.40
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
10.48
Yle Uutiset Itä-Suomi
10.56
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.04
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.12
Yle Uutiset Lappi
11.20
Oddasat
11.40
Stugor
11.50
Stugor
12.20
Herra sotaministeri
IMDb
5.5
13.35
Sami Yaffa - Sound Tracker
13.45
Sami Yaffa - Sound Tracker
14.35
A-studio
15.05
Efter Nio 2015
16.00
Nimipäiväonnittelu: 12.9.
16.01
Hei Taavi
16.08
Franklin ja ystävät
16.20
Aika härdelli!
16.32
Pikkuli
16.50
Arkistokuvia: Kahvi - pensaasta pannuun
17.00
Kummeli
17.30
Uusi päivä
18.00
Puoli seitsemän
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Design 3000 ja Kasper Strömman
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
A-studio
20.45
Tämä tästä
21.00
Villi kortti
22.00
Alina idässä
22.30
Efter Nio 2015
23.27
Uutisikkuna
03.00
-07.00
Uutisikkuna
10.15
Kulmunin poliittinen linjapuhe
16.00
Eduskunnan täysistunto 12.9.2019
18.20
Susanna Mälkki - Nelson Freire
16.00
Inside the World of TCR
16.30
Track and Field Weekly
17.00
MM Motocross: Turkki
17.30
Tennis: ATP World Tour Uncovered
18.00
Liigalive 360
18.25
Liiga: HPK - Kärpät
21.00
-00.58
PGA TOUR Golf: A Military Tribute at the Greenbrier
16.00
F1 Esports: Pro Series Show 1
18.00
Formula 3: Italia / lauantain kisa
18.55
Formula 2: Italia / lauantain kisa
20.15
Formula 3: Italia / sunnuntain kisa
21.10
Formula 2: Italia / sunnuntain kisa
22.10
Liiga: HPK - Kärpät
00.10
La Liga Preview Show
00.40
-01.03
Deuce tennismakasiini
13.00
F1 Esports: Pro Series Show 1
15.00
Golf: Inside the PGA TOUR
15.30
Porsche Supercup: Belgia
16.00
Fast/Zone -The World of Motorsport
16.30
Formula 3 European Championship: Imola
17.00
Timanttiliiga Highlights: Bryssel
18.00
Ravit: TotoTalk
21.00
Japan Motors Cup Rallisprint: Levi
22.00
Formula 1: Italian osakilpailu
23.50
Lamborghini Super Trofeo: Belgia
00.15
Mobil 1 The Grid
00.40
-01.04
Porsche Carrera Cup GB: Croft
06.00
Molang-pupu
06.08
Antti piirtää
06.30
Unelmatarha
06.55
Karhuherra Paddington
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Juontajan suosikki
07.02
Juniorijumppa
07.03
Monchhichi
07.15
Mokon suuri maailma
07.30
Muumilaakson tarinoita
07.55
Chuggington
08.05
Chuggington
08.18
Chuggington
08.30
Myyrän seikkailut
08.37
Myyrän ystävät: Hepokatti
08.43
Myyrän seikkailut
08.52
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.15
Puuha-Pete
09.25
Puuha-Pete
09.37
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.53
Monchhichi
10.04
Muumilaakson tarinoita
10.29
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
10.32
Ti-Ti Nalle: Karaoke
10.35
Antti piirtää
10.57
Myyrän seikkailut
11.05
Myyrän parhaat ystävät 2
11.19
Pororo
11.28
Pororo
11.35
Pororo
11.44
Chuggington
11.55
Chuggington
12.05
Chuggington
12.19
Taikapuutarhan pikkuötökät
12.32
Taikapuutarhan pikkuötökät
12.45
Viidakon veijarit
13.00
Taskuvaari
13.13
Taskuvaari
13.25
Taskuvaari
13.39
Muumien maailma
13.49
Muumien maailma
14.00
Muumilaakson tarinoita
14.25
Aikamatkustajat
14.33
Aikamatkustajat
14.43
Horseland - heppajengi
15.05
Mona Vampyyri
15.30
Kaisu Kuu
15.43
Kaisu Kuu
15.56
Viidakon veijarit
16.00
Chaplin
16.07
Pikku Prinssi
16.30
Kaarlo ja Perttu
16.44
Kaarlo ja Perttu
17.00
Superpahisten liiga
17.28
Ruohonjuuritasolla
17.35
Legendat
18.00
Paavo Pesusieni
18.28
Ötökät!
18.35
Alvin ja pikkuoravat
18.47
Alvin ja pikkuoravat
19.00
Zak Storm
19.25
Leo
19.31
Ruohonjuuritasolla
19.35
Legendat
19.56
Hyvää yötä!
19.59
Hyvää yötä!
03.00
Autiomaa
IMDb
7.6
04.30
The Thing - "Se" jostakin
IMDb
8.1
06.25
Close Up
06.55
Close Up
07.25
Finding Your Feet
IMDb
6.6
09.15
Hjärtat
IMDb
5.7
11.00
L'école Buissonnière
12.55
Ferdinand
IMDb
6.7
14.40
Isle of Dogs
IMDb
7.9
16.20
Ted - För kärlekens skull
18.20
Operaatio Varjomies
19.40
Wonder Woman
IMDb
7.4
22.00
BH90210
22.45
Hannibal
IMDb
6.8
00.55
Thelma
02.50
-04.41
The Foreigner
IMDb
7.0
03.20
Tin Star
04.00
Strike Back
04.50
Strike Back
05.35
Close Up
06.05
Close Up
06.35
Close Up
07.10
Close Up
07.35
Close Up
08.05
Rouvat ryöstäjinä
08.50
Rouvat ryöstäjinä
09.35
Unelmien kentät
10.15
Unelmien kentät
11.00
Unelmien kentät
11.40
Unelmien kentät
12.25
Unelmien kentät
13.05
Unelmien kentät
13.45
Häät, hautajaiset ja ristiäiset
14.30
Häät, hautajaiset ja ristiäiset
15.15
Close Up
15.45
Unelmien kentät
16.25
Unelmien kentät
17.10
Unelmien kentät
17.55
Unelmien kentät
18.35
Unelmien kentät
19.15
Unelmien kentät
20.00
Veep
20.30
Veep
21.00
Veep
21.25
Veep
22.00
Peaky Blinders
23.00
Grand Hotel
23.45
Grand Hotel
00.25
Into the Badlands
01.10
Into the Badlands
01.50
Into the Badlands
02.35
Crashing a Ferrari
03.20
-04.05
Tin Star
02.40
Yhdeksäs komppania
04.25
Cornelis
IMDb
6.3
06.05
Katto-Kassinen
IMDb
5.2
07.20
LasseMajas detektivbyrå - Kameleontens hämnd
IMDb
5.4
08.55
Livet i 8 bitar
IMDb
4.6
10.20
7 miljonääriä
IMDb
4.3
11.55
Syyttömänä vankilassa
IMDb
5.6
13.35
Gossip
IMDb
5.6
15.45
Reserviläisten pikku lotta
IMDb
5.2
17.15
Vägen ut
IMDb
6.3
19.00
Prinsessa
IMDb
6.1
20.30
Linas kvällsbok
IMDb
5.4
22.00
Kuin kuvastimessa
IMDb
8.1
23.30
Yksinkertainen murhaaja
IMDb
7.7
01.15
Ormens väg på hälleberget
IMDb
6.2
03.05
-04.44
Mamma, pappa, barn
IMDb
5.9
04.00
Kin
06.00
Johnny English Strikes Again
08.00
Phantom Thread
10.10
Neropatin päiväkirja: Reissussa rähjääntyy
12.00
Breakable You
14.00
The Judge
16.00
The Lovers
18.00
Unbroken: Path to Redemption
20.00
Johnny English Strikes Again
22.00
Blumhouse's Truth or Dare
00.00
You Were Never Really Here
01.50
-04.05
Ensimmäisenä kuussa
03.00
Hereditary
05.05
Speed Kills
07.00
Just Getting Started
09.00
Hellboy II: The Golden Army
11.00
Alpha
13.00
Puerto Ricans in Paris
15.00
Alle for én
17.00
I, Tonya
19.00
A-X-L
21.00
Speed Kills
23.00
Hereditary
01.05
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby
03.00
-04.41
Chaos
03.10
Breaking In
05.00
Tapaus 64
07.00
The Cup
09.00
Hearts Beat Loud
11.00
Step
13.00
Oliver Twist
15.10
Every Day
17.00
Saint Ralph
18.50
Her
21.00
Tapaus 64
23.00
Breaking In
01.00
Blind Spot
02.40
-04.44
12 Strong
04.00
Material Girls
06.00
Goosebumps 2
08.00
Lasse vs Lasse
10.00
Hotel Transylvania
12.00
Madagascar 3
14.00
Joulu ihmemaassa
16.00
Bob & Max - Karvaiset sankarit
18.00
Hotel Transylvania 3: Monsterit matkalla
20.00
Goosebumps 2
22.00
Mamma Mia! Here We Go Again
00.00
Material Girls
02.00
Risto Reipas ja Nalle Puh
04.00
-05.36
10 Years
00.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
10.00
Koripallon MM 2019 USA - Ranska
12.00
Trans World Sport
13.00
Koripallon MM 2019 Australia - Tsekki
15.00
EM-karsinnat Liettua - Portugali
17.00
Mobil 1 The Grid
17.30
NFL New Orleans Saints - Houston Texans
20.00
NFL Gameday
20.30
Koripallon MM 2019 USA - Ranska
22.30
Koripallon MM 2019 Australia - Tsekki
00.30
NFL Oakland Raiders - Denver Broncos
03.15
-06.45
NFL Carolina Panthers - Tampa Bay Buccaneers
01.35
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
09.50
KHL Severstal - Jokerit
11.50
KHL Iceweek
12.20
KHL SKA - Sibir
14.20
Stanley Cupin finaalit St. Louis Blues - Boston Bruins
16.25
KHL Iceweek
16.55
KHL Salavat Julajev - Avtomobilist
19.30
KHL Severstal - Jokerit
21.30
KHL Salavat Julajev - Avtomobilist
23.30
Stanley Cupin finaalit Boston Bruins - St. Louis Blues
01.40
-09.55
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
00.00
Lähetystauko
10.00
Premier League World
10.30
EM-karsinnat Armenia - Bosnia-Hertsegovina
12.30
Bundesliga Weekly
13.00
EM-karsinnat Georgia - Tanska
15.00
EM-karsinnat Azerbaidzan - Kroatia
17.00
EM-karsinnat Skotlanti - Belgia
19.00
EM-karsinnat: Kierroksen huippuhetket 5. kierros
20.00
EM-karsinnat: Kierroksen huippuhetket 6. kierros
21.00
Bundesliga Weekly
21.30
Premier League World
22.00
EM-karsinnat Englanti - Kosovo
00.00
-10.00
Lähetystauko
03.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
14.00
Koripallon MM 2019 Argentiina - Serbia
16.00
Koripallon MM 2019 Espanja - Puola
18.00
Koripallon MM 2019 USA - Ranska
20.00
Koripallon MM 2019 Australia - Tšekki
22.00
Premier League World
22.30
Käsipallon Bundesliiga THW Kiel - SG Flensburg-Handewitt
00.00
NFL Gameday
00.30
Sporting Mavericks: Naseem Hamed
01.00
Ei lähetystä
01.30
European Tour Highlights
02.00
Premier League World
02.30
Sporting Mavericks: John Daly
03.00
-07.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
10.00
Golfing World
11.00
Golf Central
12.00
Viasat Golf Card
12.30
European Tour
14.30
Viasat Golf Card
15.00
Asian Tour Highlights Yeangder TPC
16.00
Viasat Golf Card
16.30
European Tour
19.30
European Tour
21.30
European Tour
00.30
School of Golf Chapter 20: Long Drive
01.00
Golf Central
02.00
-03.00
Golfing World
02.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
12.00
Ei lähetystä
14.00
Ei lähetystä
16.00
Ei lähetystä
18.00
Khl
20.00
NHL Vancouver Canucks - New Jersey Devils
22.00
NHL Pittsburgh Penguins - St. Louis Blues
00.00
NHL Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
02.00
-07.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
02.30
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
12.00
Championship EFL Championship
14.00
Franska Ligan Ligue 1
16.00
Premier League Valioliiga Leicester - Bournemouth
18.00
Premier League Valioliiga Newcastle - Watford
20.00
Premier League Valioliiga Crystal Palace - Aston Villa
22.00
Premier League Valioliiga Everton - Wolverhampton
00.00
Premier League Valioliiga West Ham - Norwich
02.00
-07.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
02.30
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
12.00
Premier League Valioliiga Southampton - Manchester United
14.00
Premier League Valioliiga Chelsea - Sheffield United
16.00
Bundesliga: Highlights Bundesliga highlights
17.00
Premier League Valioliiga Arsenal - Tottenham
19.00
Premier League Valioliiga Manchester City - Brighton
21.00
Premier League Valioliiga Burnley - Liverpool
23.00
Ligue 1: Highlights
00.00
Bundesliga Bundesliiga Union Berlin - Dortmund
02.00
-07.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
03.45
Jade Fever
04.10
Villit ja vapaat rakentajat
04.55
Timber Kings
05.40
GRIP: Autoilun oma ohjelma
06.30
Viimeisen pysäkin korjaamo
07.00
Carver Kings
07.20
Carver Kings
07.40
Jade Fever
08.05
Jade Fever
08.30
Australian rannikon pelastusjoukot
09.15
Jättikarpin jäljillä
10.00
Big Angry Fish
10.45
Jättirakennukset
11.30
Jättirakennukset
12.20
Junien kuljettajat
13.05
Rankkoja tilanteita raskaassa liikenteessä
13.50
Rankkoja tilanteita raskaassa liikenteessä
14.40
Jokihirviöt
15.30
Jokihirviöt
16.20
Jokihirviöt
17.10
Jokihirviöt
18.00
Kalastajien tähtikaarti
18.25
Kalastajien tähtikaarti
18.50
Jokihirviöt
19.40
Cold Water Cowboys
20.30
Jade Fever
20.55
Jade Fever
21.15
Australian kullankaivajat
22.00
Viimeisen pysäkin korjaamo
22.20
Viimeisen pysäkin korjaamo
22.45
Viimeisen pysäkin korjaamo
23.10
Viimeisen pysäkin korjaamo
23.30
Hirsimökkikuume
00.15
Hirsimökkikuume
00.55
Hirsimökkikuume
01.40
Australian rannikon pelastusjoukot
02.25
Jokihirviöt
03.15
Jade Fever
03.40
-04.05
Jade Fever
03.45
Salaliitto vai ei?
04.30
Muinaiset eliittijoukot
05.25
Museon mysteerit
06.10
Museon mysteerit
07.05
Wicked Inventions
07.30
Wicked Inventions
08.05
Egyptin selittämättömät kansiot
09.00
Egyptin selittämättömät kansiot
10.00
Egyptin selittämättömät kansiot
10.55
Egyptin selittämättömät kansiot
11.50
Egyptin selittämättömät kansiot
12.50
Sodan koneistot
13.50
Sodan koneistot
14.55
Napoleon: operaatio Egypti
15.55
Napoleon: operaatio Egypti
17.00
Miljoonan dollarin amerikkalaisprinsessa
18.05
Miljoonan dollarin amerikkalaisprinsessa
19.05
Salaliitto vai ei?
20.00
Myyttiset pedot
20.55
Euroopan tarina
22.00
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä
23.00
Egyptin selittämättömät kansiot
00.00
Kuolleiden salaisuudet
01.05
Miljoonan dollarin amerikkalaisprinsessa
02.05
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä
03.10
Egyptin selittämättömät kansiot
03.55
-04.55
Kuolleiden salaisuudet
03.05
Evoluutio liikekannalla
04.00
Villi Sveitsi
04.50
Kansallispuisto on rock!
05.10
Kansallispuisto on rock!
05.35
Kansallispuisto on rock!
05.55
Kansallispuisto on rock!
06.15
Kansallispuisto on rock!
06.40
Kansallispuisto on rock!
07.10
Dublinin eläintarha
07.35
Eläinlääkärin matkassa
08.20
Katujen eläinlääkäri
08.50
Katujen eläinlääkäri
09.15
Katujen eläinlääkäri
09.40
Katujen eläinlääkäri
10.10
Katujen eläinlääkäri
10.35
Eläinlääkärin matkassa
11.25
Villituubi
11.45
Villituubi
12.10
Villituubi
12.35
Villituubi
13.00
Dominic Monaghan ja villi luonto
13.45
Tulivuoret: Kaksinkertainen tuhovoima
14.40
Evoluutio liikekannalla
15.30
Päiväntasaaja, elämän vyöhyke
16.25
Elämä ilmassa
17.15
Luonnon ihmeelliset orvot
18.05
Katujen eläinlääkäri
18.30
Katujen eläinlääkäri
18.55
Villituubi
19.20
Villituubi
19.45
Dominic Monaghan ja villi luonto
20.30
Dominic Monaghan ja villi luonto
21.15
Evoluutio liikekannalla
22.10
Villi Sveitsi
23.00
Dominic Monaghan ja villi luonto
23.45
Tuhon päiväkirja 2015
00.40
Iso kalastuskisa
01.30
Luonnon ihmeelliset orvot
02.20
Villituubi
02.45
Villituubi
03.05
Evoluutio liikekannalla
04.00
-04.55
Villi Sveitsi
03.19
Pyöräily: Ranskan Cup GP Fourmies
04.15
Pyöräily: Tour Of Germany
06.00
Judo: MM-kisat Japani
07.00
Snooker: Shanghai Masters Kiina
08.55
Snooker: Shanghai Masters Kiina
12.29
Snooker: Shanghai Masters Kiina
13.24
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
18.44
Pyöräily: Vuelta extra
19.14
Pyöräily: Tour of Britain - Britannian ympäriajo
20.20
Pyöräily: Ranskan Cup GP Fourmies
21.07
Muut lajit: WATTS
21.21
Urheilu-uutiset
21.29
Tennis: US Open New York, Yhdysvallat
22.59
Urheilu-uutiset
23.03
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
00.02
Motocross: MM-sarja Turkki
01.08
Motocross: MM-sarja Turkki
01.39
Snooker: Shanghai Masters Kiina
03.41
-04.36
Judo: MM-kisat Japani
03.08
Autourheilu
04.05
Snooker
06.03
Jousiammunta
07.00
Superbike
07.28
Superbike
07.57
Pöytätennis
08.53
Pöytätennis
09.54
Olympialaiset
10.30
Melonta
10.57
Jousiammunta
11.54
Judo
12.53
Pyöräily
13.52
Motocross
14.25
Snooker
18.00
Snooker
18.56
Jousiammunta
19.55
Autourheilu
20.13
Autourheilu
20.48
Autourheilu
21.44
Snooker
23.39
Urheilu-uutiset
23.43
Autourheilu
00.01
Autourheilu
00.36
Tennis
01.34
Urheilu-uutiset
01.39
Muut lajit
02.11
Superbike
02.39
Pyöräily
03.46
-05.24
Snooker
03.55
Den lilla jätten
04.40
Världens konstigaste: Släkten är värst
05.25
Den lilla jätten
06.10
I det vilda med Jack Randall
07.00
Otroliga djur - Återblick
07.25
Otroliga djur - Återblick
07.50
Dr Oakley: Veterinär i Yukon
08.35
Det vilda Korea
09.25
Världens dödligaste: Superormarna
10.15
Den otroliga dr Pol
11.05
Dr Oakley: Veterinär i Yukon
11.50
Det vilda Korea
12.40
Det vilda Korea
13.25
Världens dödligaste: Superormarna
14.15
Den otroliga dr Pol
15.05
Den otroliga dr Pol
15.50
Den otroliga dr Pol
16.35
Den otroliga dr Pol
17.25
Den otroliga dr Pol
18.10
Djurens kampklubb
19.00
Jaguarer mot krokodiler
19.45
Kungarna vid sjön
20.35
Världens dödligaste: Superormarna
21.25
Jaguarer mot krokodiler
22.15
Den otroliga dr Pol
23.00
Dr Oakley: Veterinär i Yukon
23.50
Djurens kampklubb
00.40
Jaguarer mot krokodiler
01.30
Världens dödligaste: Superormarna
02.15
Den otroliga dr Pol
03.05
Den otroliga dr Pol
03.55
-04.40
Den otroliga dr Pol
03.55
Deadliest Catch
04.45
Fast N' Loud
05.35
How It's Made
06.00
How It's Made
06.25
Tanked
07.20
Homestead Rescue
08.15
How It's Made
08.40
How It's Made
09.05
Wheeler Dealers
10.00
Fast N' Loud
11.00
Deadliest Catch
12.00
Outback Truckers
13.00
Outback Truckers
14.00
Alaskan Bush People
15.00
How It's Made
15.30
How It's Made
16.00
Jeremy Wade's Dark Waters
17.00
Salvage Hunters
18.00
Wheeler Dealers
19.00
Wheeler Dealers
20.00
Savage Builds
21.00
Expedition Unknown
22.00
Contact
23.00
Alaskan Bush People
00.00
Naked And Afraid
01.00
Expedition Unknown
02.00
Contact
03.00
Dual Survival
03.55
-04.45
Deadliest Catch
03.25
Animal Cribs
04.15
The Aquarium
05.02
Untamed China with Nigel Marven
05.49
Pit Bulls & Parolees
06.36
Snow Leopards of Leafy London
07.00
Snow Leopards of Leafy London
07.25
Pit Bulls & Parolees
08.15
Pit Bulls & Parolees
09.10
Pit Bulls & Parolees
10.05
Pit Bulls & Parolees
11.00
Pit Bulls & Parolees
11.55
Pit Bulls & Parolees
12.50
Wild Dubai
13.45
The Vet Life
14.40
Lone Star Law
15.35
Biggest and Baddest
16.30
Flying Wild Alaska
17.25
Animal Cops Houston
18.20
Red Ape: Saving The Orangutan
19.15
Lone Star Law
20.10
Guardians of Rescue
21.05
Untamed China with Nigel Marven
22.00
Biggest and Baddest
22.55
Pit Bulls & Parolees
23.50
Lone Star Law
00.45
Guardians of Rescue
01.40
Biggest and Baddest
02.35
Red Ape: Saving The Orangutan
03.25
-04.15
Lone Star Law
03.45
Extreme Vacation Homes
04.05
Extreme Vacation Homes
04.25
World's Greatest Motorcycle Rides
05.10
Mysteries At The Museum
05.55
Texas Flip N Move
06.40
House Hunters International
07.00
House Hunters International
07.30
House Hunters International
08.00
House Hunters International
08.30
House Hunters International
09.00
Bizarre Foods: Delicious Destinations
09.30
Bizarre Foods: Delicious Destinations
10.00
Texas Flip N Move
11.00
House Hunters International
11.30
House Hunters International
12.00
House Hunters International
12.30
House Hunters International
13.00
Bizarre Foods: Delicious Destinations
13.30
Bizarre Foods: Delicious Destinations
14.00
Hotel Impossible: Showdown
15.00
Mysteries At The Museum
16.00
Flippin' RVs
17.00
Log Cabin Living
17.30
Log Cabin Living
18.00
World's Greatest Motorcycle Rides
19.00
House Hunters International
19.30
House Hunters International
20.00
House Hunters International
20.30
House Hunters International
21.00
Amazing Water Homes
22.00
The Pool Master
23.00
Pool Kings
23.30
Pool Kings
00.00
Extreme Vacation Homes
00.30
Extreme Vacation Homes
01.00
Log Cabin Living
01.30
Log Cabin Living
02.00
Hotel Impossible: Showdown
03.00
Ghost Hunters International
03.45
-04.25
Flippin' RVs
03.50
Kiva onnistuu!
04.00
Kiva onnistuu!
04.15
Kiva onnistuu!
04.25
Kiva onnistuu!
04.35
Kiva onnistuu!
04.50
Kiva onnistuu!
05.00
Kiva onnistuu!
05.10
Päivä, jolloin Henri tapasi…
05.15
Päivä, jolloin Henri tapasi…
05.20
Päivä, jolloin Henri tapasi…
05.25
Päivä, jolloin Henri tapasi…
05.30
Päivä, jolloin Henri tapasi…
05.40
Päivä, jolloin Henri tapasi…
05.45
Päivä, jolloin Henri tapasi…
05.50
Päivä, jolloin Henri tapasi…
05.55
Päivä, jolloin Henri tapasi…
06.00
Päivä, jolloin Henri tapasi…
06.05
Päivä, jolloin Henri tapasi…
06.10
Päivä, jolloin Henri tapasi…
06.15
Päivä, jolloin Henri tapasi…
06.20
Päivä, jolloin Henri tapasi…
06.25
Päivä, jolloin Henri tapasi…
06.30
Päivä, jolloin Henri tapasi…
06.35
Päivä, jolloin Henri tapasi…
06.45
Päivä, jolloin Henri tapasi…
06.50
Päivä, jolloin Henri tapasi…
06.55
Päivä, jolloin Henri tapasi…
07.00
Peppa Pig
07.05
Peppa Pig
07.15
Blaze ja monsterikoneet
07.40
Blaze ja monsterikoneet
08.05
Rusty Rivets
08.15
Paw Patrol
08.40
Top Wing
09.00
Butterbean's Café
09.15
Shimmer ja Shine
09.30
Peppa Pig
09.40
Peppa Pig
09.45
Peppa Pig
09.50
Paw Patrol
10.10
Paw Patrol
10.30
Butterbean's Café
10.50
Sunny Day
11.15
Shimmer ja Shine
11.30
Anni Taimen
11.40
Pihlan poppoo
11.55
Ritariprinsessa Nella
12.05
Kiva onnistuu!
12.15
Blaze ja monsterikoneet
12.40
Blaze ja monsterikoneet
13.05
Rusty Rivets
13.25
Bubble Guppies
13.50
Zack & Quack
14.15
Top Wing
14.40
Paw Patrol
15.05
Paw Patrol
15.30
Peppa Pig
15.35
Peppa Pig
15.40
Peppa Pig
15.45
Peppa Pig
15.50
Peppa Pig
15.55
Max & Meeri
16.20
Pihlan poppoo
16.35
Anni Taimen
17.00
Shimmer ja Shine
17.10
Butterbean's Café
17.20
Ritariprinsessa Nella
17.35
Kiva onnistuu!
17.45
Rusty Rivets
17.55
Paw Patrol
18.20
Blaze ja monsterikoneet
18.45
Top Wing
19.00
Top Wing
19.10
Zack & Quack
19.35
Paw Patrol
20.00
Paw Patrol
20.25
Pihlan poppoo
20.45
Peppa Pig
20.55
Peppa Pig
21.00
Peppa Pig
21.10
Peppa Pig
21.15
Butterbean's Café
21.40
Anni Taimen
22.00
Zack & Quack
22.25
Top Wing
22.50
Top Wing
23.15
Paw Patrol
23.40
Paw Patrol
00.00
Paw Patrol
00.20
Paw Patrol
00.35
Paw Patrol
01.00
Paw Patrol
01.20
Paw Patrol
01.40
Paw Patrol
02.05
Zack & Quack
02.25
Zack & Quack
02.45
Zack & Quack
03.05
Kiva onnistuu!
03.15
Kiva onnistuu!
03.25
Kiva onnistuu!
03.35
Kiva onnistuu!
03.50
Kiva onnistuu!
04.00
-04.10
Kiva onnistuu!
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Murdochin murhamysteerit
,
Miehen puolikkaat
,
Lemmen viemää
,
Baywatch
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Rillit huurussa
,
Utö
,
Simpsonit
,
Murha paratiisissa
,
Hiljainen todistaja
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset