Blogit
Tietovisat
Horoskooppi
Sanakirja
Reseptit
Vaihtoautot
Viihde
TV-ohjelmat tänään
8
Ma 08.10.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Jääkiekon MM
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Metsien kätkemä
06.25
Ylen Aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Etsiväpari Shakespeare & Hathaway
10.50
Kuvakirjeitä Etelä-Amerikasta
11.00
Pisara
11.05
Jumalanpalvelus
11.50
Matematiikan taikaa
12.05
Antiikkikaksintaistelu
12.35
Pinkertonin etsivätoimisto
13.20
Anu ja Mikko
IMDb
4.2
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle Uutiset selkosuomeksi
15.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Kai L. Bremer - autoromantikko
16.45
Yle Oddasat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
Etsiväpari Shakespeare & Hathaway
18.00
Yle Uutiset
18.23
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: Magda Goebbels
20.00
MOT: "Ottakaa tää sairaus pois minusta"
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Wheels of Freedom
22.45
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.55
Yle Uutiset
23.00
Oddasat
23.15
Sorjonen
00.15
Puoli seitsemän
00.45
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
02.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.51
Pikku Kakkonen
06.52
Nimipäiväonnittelu: 8.10.
06.53
Metkat Mesiläiset
07.00
Titta Pikkanen
07.09
Tinga Tinga -tarinat
07.22
Astroset
07.34
Pingu
07.40
Ryhmä Hau
08.06
Galaxi
08.07
Lassie
08.30
Unna Junná
08.45
Kujeilevat eläimet
08.50
Näin Norjassa
09.00
Casualty
10.00
Holby Cityn sairaala
11.00
Au pairit Los Angelesissa
11.26
Au pairit Los Angelesissa
12.00
Lukujärjestyksessä luovuutta
12.45
Ihmeellinen villilohi
13.30
Irina palaa kotiin
14.00
Silicon Valley
14.30
Uusi päivä
14.58
Uusi päivä
15.26
Uusi päivä
16.00
Taitoluistelun Finlandia Trophy
17.00
Pikku Kakkonen
18.10
Casualty
19.10
The Bold Type
20.00
Uusi päivä : Uusi päivä
20.30
Yliopistollinen eläinsairaala: Sona-koiranpentu ja vaikea päätös
21.00
Siskonpeti : Kuolema
21.25
Kätevä emäntä
21.50
Yle Uutiset
21.55
Urheiluruutu
22.00
Marja Hintikka Live
22.50
Rouva varapresidentti
23.20
Banshee
00.20
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.55
Paimelan autoparoni
05.35
Aamusää
06.00
Huomenta Suomi: Duunikunto - Juoksukoulu
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Mitä tänään syötäisiin?
09.10
Kauniit ja rohkeat
09.35
Emmerdale
10.05
Kotoisa
11.00
Formula 1: Japanin osakilpailu
13.30
Pitääkö olla huolissaan?
14.30
Diili
15.25
Posse
17.25
Salatut elämät
17.55
Kauniit ja rohkeat
18.25
Emmerdale
18.55
Mitä tänään syötäisiin?
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Maajussille morsian
21.00
Ex-Onnelliset
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Teknavi
23.05
C.S.I.
00.05
Diili
01.00
Posse
02.55
Arrow
03.50
-04.45
NCIS: New Orleans
LIVE
4
03.00
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
06.25
Myyrä ja Panda
06.35
Myyrä ja Panda
06.50
Angry Birds Piggy Tales
06.55
Angry Birds Piggy Tales
07.00
Kung Fu Panda
07.25
LEGO Ninjago
07.50
Rusty Rivets
08.10
Madagascarin pingviinit
08.35
Disney esittää: Star Wars Rebels
09.00
Heikoin lenkki
10.00
Remppa vai muutto
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.00
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Remppa vai muutto
14.55
Hauskat kotivideot - uudet jaksot
15.55
Onnenarpa
16.00
Leijonan luola USA
17.00
MasterChef Australia
19.00
Idols
20.00
Grillit huurussa
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Hyvät ja huonot uutiset
22.00
Arman ja viimeinen ristiretki
23.00
Keisari Aarnio
00.00
Keisari Aarnio Talk Show
00.30
48 tuntia rikoksesta
01.30
Tähän aikaan ensi vuonna
02.30
Mad Cook Show
03.30
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
09.00
Tämä tästä
09.15
Riistametsällä
10.00
Melkein unplugged: Bo Kaspers Orkester
10.40
Norjaa ristiin rastiin
10.45
Vakisuhteessa
11.00
Skavlan
12.00
Elävä arkisto: Junnu Vainio
12.01
Junnu Vainio - muina miehinä
13.00
Havanna
13.25
Historia: Vietnamin sota
14.25
Junamatka Eurooppaan
15.25
Tiededokumentti: ADHD aikuisena?
16.10
Kaapista ulos
17.00
Uudista minut
17.10
Vem vet mest?
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Taivaallista menoa: Elämän luovuttamisesta suurempiin käsiin
19.00
Kirje isoäidille
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Närbild
20.30
Egenland
21.00
Efter Nio
22.00
Arne Dahl: Verikyynel
23.29
-00.58
Arne Dahl: Verikyynel
LIVE
6
03.05
Eloonjääneet
04.00
Supernatural
04.55
Supernatural
06.35
Muumilaakson tarinoita
06.55
Chuggington
07.10
Alvin ja pikkuoravat
07.20
Nuori Robin Hood
07.35
Muumilaakson tarinoita
08.00
Leo
08.05
Leo
08.10
Paavo Pesusieni
08.35
Winx-klubi
09.00
Crazy Ex-Girlfriend
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Vapaaksi veloista
14.00
Valehtelevat viettelijät
15.00
Ihmemies MacGyver
16.00
Bob's Burgers
16.30
Simpsonit
17.00
Jahti
18.00
Paavo Pesusieni
18.30
Simpsonit
19.00
Ulosottomiehet
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
Love Island Suomi
22.00
Me kaksi ja Irene
IMDb
6.6
00.25
Hävyttömät
01.35
Theroux ja vihatut Phelpsit
02.45
Limitless
03.35
-04.20
Limitless
LIVE
7
01.25
Fast & Furious 6
IMDb
7.0
04.00
Bear Grylls: Haasteessa Obama
04.45
Tanskanlaivalla 24h
05.10
Liian kuumat vanhemmat
05.55
Asunnon metsästäjät
06.20
Sofian enkelit
07.15
Remonttipainajainen
08.10
Seinfeld
08.40
Seinfeld
09.05
TV Shop
10.05
Asunnon metsästäjät
10.35
Asunnon metsästäjät
11.05
Seinfeld
11.30
Seinfeld
12.10
TV Shop
13.10
Hups, mikä kotivideo!
14.10
Terapian tarpeessa
14.40
70's show
15.10
Kadonneet
16.05
Remonttikilpailu Teksasissa
17.00
Asunnon metsästäjät
17.30
Jääkiekkoa: Liigaviikko
18.00
Terapian tarpeessa
18.30
70's show
19.00
Kadonneet
20.00
Onnenpyörä
21.00
Sähköputkimies
IMDb
6.1
23.00
Aikuisten lelukauppa
00.10
Boyhood
IMDb
7.9
03.30
TV Shop
04.00
-04.50
Hengenvaarallisesti lihava
LIVE
8
03.15
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Wedding Town
09.30
Wedding Town
10.00
Pikakurssi kodinostoon
10.30
Pikakurssi kodinostoon
11.00
Kadonneen jäljillä
12.05
Los Angelesin luksuslukaalit
13.10
Pikakurssi kodinostoon
13.45
Häät sulhasen tapaan
15.00
Rikkaiden deittipalvelu
16.00
Tanssin superäidit
17.00
Sinkkuillallinen
18.00
Tähän aikaan ensi vuonna
18.55
Remppa vai muutto Australia
20.00
Toisenlaiset teiniäidit
21.00
Bachelorette Suomi
22.00
Kadonneen jäljillä
23.00
Remppa vai muutto Australia
00.05
Sinkkuillallinen
01.05
Rikkaiden deittipalvelu
02.05
Häät sulhasen tapaan
03.20
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.05
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Henkka & Niki vs. Amerikka
09.35
Henkka & Niki vs. Amerikka
10.05
Kanadan rajalla
10.35
Kanadan rajalla
11.05
Rikkaiden panttilainaamo
12.10
Amerikan Gladiaattorit
13.05
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
14.05
Entisöintipaja
14.35
Entisöintipaja
15.05
Rantavahdit
15.35
Rantavahdit
16.05
Wahlburgers
16.35
Wahlburgers
17.05
Uusi elämä etelässä
18.05
Leijonan luola Kanada
20.00
Suomen Tulli
21.00
Stand Up!
22.00
Poliisit 2017
22.30
Poliisit 2017
23.00
Suomen Tulli
00.00
Alaskan vaaralliset sähköurakat
01.00
Madventures I
01.35
Uusi elämä etelässä
02.35
Rekkakuskit jäällä
03.35
-04.05
Poliisit 2017
LIVE
10
03.50
Alaska: Viimeinen rintama
04.35
Kuinka sitten kävikään?
05.00
Tislaamo Alaskassa
06.40
Alaska: Viimeinen rintama
07.40
Isojalan jäljillä
08.35
Katujen kaaharit
09.25
Devil's Canyon
10.20
TV Shop
11.20
Kuinka sitten kävikään?
11.50
Tislaamo Alaskassa
12.20
Löytöretki tuntemattomaan
13.10
TV Shop
14.10
Kuinka sitten kävikään?
14.35
Tislaamo Alaskassa
15.05
Devil's Canyon
16.05
Alaska: Viimeinen rintama
17.00
Wheeler Dealers
18.00
Kultakuume
19.00
Alaska: Viimeinen rintama
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Fast N' Loud
22.00
Kultakuume: Parkerin kultareitti
23.00
Kultakuume
00.05
Wheeler Dealers
01.05
Alaska: Viimeinen rintama
02.05
Kultakuume
03.05
-04.10
Katujen kaaharit
LIVE
11
03.30
Kalliovuorten eläinlääkäri
04.20
Asunnon metsästäjät
07.45
Asunnon metsästäjät
08.15
Pomo keittiössä
08.40
Pienten perhe
09.10
Voittoa asuntokaupoilla
09.40
Jotain lainattua, jotain uutta
10.05
Kalliovuorten eläinlääkäri
11.00
Kakkukuningas: Paras leipuri
11.50
Pomo keittiössä
12.20
Jotain lainattua, jotain uutta
12.50
Hääpukuja kurvikkaille
13.20
Kakkukuningas
13.50
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
14.15
Jon ja Kate +8
15.10
Tahdon morsiuspuvun
16.00
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
16.30
Jon ja Kate +8
17.00
Pienten perhe
17.30
Kakkukuningas
18.00
Tahdon morsiuspuvun: XXL
18.30
Tahdon morsiuspuvun: XXL
19.00
Meet the Putmans
20.00
Tahdon morsiuspuvun!
20.30
Hääpukuja kurvikkaille
21.00
90 päivää morsiamena
22.00
Ylipainoisten klinikka Italiassa
23.05
Say Yes: Wedding SOS
00.05
Sisarvaimoa etsimässä
01.05
Jodie Marsh: Prostituoidut
02.05
Pienten perhe
02.40
Kakkukuningas: Paras leipuri
03.35
-04.20
Kalliovuorten eläinlääkäri
12
03.55
Atlanta
04.35
Atlanta
05.05
Atlanta
05.45
Sky News
06.00
Sky News
06.15
FOX Kids: Teletapit
06.40
FOX Kids: Bing
06.55
FOX Kids: Pyjamasankarit
07.20
FOX Kids: Superlentokoneet
07.40
FOX Kids: My Little Pony
08.05
FOX Kids: Smurffit
08.30
Lystikkäät eläinveikkoset
09.00
Simpsonit
09.30
Simpsonit
10.00
Simpsonit
10.30
Simpsonit
11.00
Family Guy
11.30
Family Guy
12.00
Huutokaupan metsästäjät
12.30
Huutokaupan metsästäjät: Teksas
13.00
Autoilun hullut kaupungit
14.00
Lapin poliisit
14.30
Ari ja Kirsi: Kotirempat
15.00
Kymppitonni
16.00
Huutokaupan metsästäjät
16.30
Simpsonit
17.00
Simpsonit
17.30
Family Guy
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Moderni perhe
20.30
Moderni perhe
21.00
Criminal Minds
22.00
The Walking Dead
23.15
Simpsonit
23.45
Simpsonit
00.15
Family Guy
00.45
The Gifted
01.45
Numb3rs
02.40
Numb3rs
03.35
-04.30
Criminal Minds
LIVE
13
03.35
Sinkkuelämää
04.00
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.05
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Kardashianit
11.00
Grand Designs - unelma-asunnot
12.00
Jamie Oliverin kotona
12.30
Manuela leipoo
13.00
Lapsivanhemmat
13.30
Lapsivanhemmat
14.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
15.00
Unelmarempat
16.00
Lemmen viemää
17.00
Siskot
18.00
Grand Designs - unelma-asunnot
19.00
Remontilla rahoiksi
20.15
Pilanpäiten
20.30
Alastomat treffit USA
21.00
Maajussille morsian
22.00
Ensitreffit alttarilla
23.00
Love Island Suomi
00.00
Remontilla rahoiksi
01.15
Ensitreffit alttarilla
02.10
Todella upeeta
02.45
Todella upeeta
03.20
Sinkkuelämää
03.50
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
08.55
Amerikan karmeimmat kokit
09.40
Anthony Bourdain maailmalla
10.25
Hell's Kitchen
11.10
Ibiza Weekender
12.00
Dexpedition
12.25
Pikakurssi kodinostoon
12.50
Pikakurssi kodinostoon
13.15
Kauppaneuvos Jethro
14.00
Ummikot ulkomailla
14.45
Kuokkavieras Kataja
15.30
Jutta ja 10 suurta unelmaa
16.15
Selviytyjät
17.00
Ruotsin miljonääriäidit
18.00
Greyn anatomia
19.00
MasterChef USA
20.00
Kyttäputki: Quantico
21.00
Sinister
IMDb
6.7
23.15
Kyttäputki: 24: Legacy
00.15
Paratiisihotelli Ruotsi
01.00
Mad Cook TV
01.15
Kylmäverisesti sinun
02.05
-02.50
Paratiisihotelli
LIVE
15
03.00
Kadonneet
04.00
Aikuisten lelukauppa
04.55
Pako painajaisesta
07.40
Caribbean Life
08.10
Remonttikilpailu Teksasissa
08.55
Craft Wars
09.50
Kaikki kissoista
10.40
Tv Shop
11.40
Talonrotiskot kuntoon
12.40
Siivousfanaatikot
13.30
Tv Shop
14.35
Caribbean Life
15.05
Alaskan eläinlääkäri
16.05
Eläinlääkärin elämää
17.00
Talonrotiskot kuntoon
18.00
Murha etelän idyllissä
19.00
Apua, mikä tauti!
20.00
Houstonin eläinpoliisit
21.00
Murha pikkukaupungissa
22.00
Kova laki
23.00
Murhaaja kotonani
00.00
1980: Murhaava vuosikymmen
01.00
Kadonneet
02.00
Oikeuden puolustaja
03.00
Pako painajaisesta
04.00
-04.50
Suomurhat
17
20
03.00
Lentoturmatutkinta
04.00
Autonraadot rahaksi
05.00
Rajasota
06.00
Huumebisnes Oy
07.00
Eläimellistä kamppailua
08.00
Pohjoisen valtatien pelastajat
09.00
Autonraadot rahaksi
10.00
Yukonin kultamaat
11.00
Hirviökala
12.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.00
Yukonin eläinlääkäri
14.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol 5
15.00
Science of Stupid
15.30
Science of Stupid
16.00
Yukonin kultamaat
17.00
Lentoturmatutkinta
18.00
Hirviökala
19.00
Pohjoisen valtatien pelastajat
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Autojen ensiapu
22.00
Yukonin kultamaat
23.00
Huumebisnes Oy
00.00
Science of Stupid
00.30
Science of Stupid
01.00
Autojen ensiapu
02.00
Yukonin kultamaat
03.00
Lentoturmatutkinta
04.00
-05.00
Autonraadot rahaksi
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
One Way
04.00
Ilpoisten piiri
04.30
Gloryline
05.00
Apostolien matkassa
05.15
Aikain merkit Sanassa
05.45
Vankeudesta vapauteen
06.00
Käännekohta
06.30
Ajankohtaista Lähi-idästä
07.00
Korinttolaiskirje 1
07.30
Jerusalem studio
08.00
Koputus
08.30
Raamattu puhuu sinulle
08.40
Armon kalliolla
09.00
Raamattu, evoluutio ja arkeologia
09.35
Elämää tutkimassa
10.05
Heprealaisia näkökulmia
11.00
Sanaa naisilta
11.15
Sanan ja runon tuoksua
11.30
One Way
12.00
Ilpoisten piiri
12.30
Gloryline
13.00
Apostolien matkassa
13.15
Aikain merkit Sanassa
13.45
Vankeudesta vapauteen
14.00
Käännekohta
14.30
Ajankohtaista Lähi-idästä
15.00
Korinttolaiskirje 1
15.30
Jerusalem studio
16.00
Koputus
16.30
Raamattu puhuu sinulle
16.40
Armon kalliolla
17.00
Jerusalem studio
17.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
17.55
Kuninkaan lapset -karaoke
18.00
Lelulaatikko
18.30
Nelli-Nalle
18.40
Kulmakivi
19.00
Sydämeltä sydämelle
20.30
Tulta Jerusalemista
21.00
TV7 Israel News
21.15
Come Home
21.45
Signaali sydämiin
21.55
Minä odotan sinua, Herra
22.00
Passion for Jesus
22.30
Pyhä Henki tänään
23.00
Yliluonnollista
23.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
00.00
Danielin kirja
00.30
Messiaaninen mediatyö Israelissa
01.00
Jerusalem studio
01.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
01.55
Kuninkaan lapset -karaoke
02.00
Lelulaatikko
02.30
Nelli-Nalle
02.40
Kulmakivi
03.00
-04.30
Sydämeltä sydämelle
03.00
Uutisikkuna
07.00
Metsien kätkemä
07.30
SuomiLOVE
08.30
Uutisikkuna
11.50
Puoli seitsemän
12.20
Anu ja Mikko
IMDb
4.2
14.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Nimipäiväonnittelu: 8.10.
16.01
Aamupuuha
16.04
Unna Junná
16.30
Au pairit Los Angelesissa
17.00
Ykkösaamu
17.45
Kai L. Bremer - autoromantikko
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä : Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
MOT: "Ottakaa tää sairaus pois minusta"
20.30
Melkein unplugged: Bo Kaspers Orkester
21.10
Mennään metsään -juhlalähetys
23.25
Siskonpeti : Kuolema
23.50
Uutisikkuna
03.00
-07.00
Uutisikkuna
09.25
Ilmasto lämpenee - Mitä se tarkoittaa Suomelle tällä hetkellä?
00.30
PGA TOUR Golf: Safeway Open
08.00
ATP Tennis 1000: Shanghai / 1. kierros
17.00
Deuce tennismakasiini
17.25
SHL: Djurgården - Luulaja
19.25
Moto3: Thaimaan osakilpailu
20.45
Moto2: Thaimaan osakilpailu
22.00
MotoGP: Thaimaan osakilpailu
23.25
Viva La Liga
00.55
Nykyaikainen viisiottelu: World Championships / Meksiko
01.50
-02.13
Mobil 1 The Grid
16.00
PGA TOUR Golf: Safeway Open
19.00
ATP Tennis 1000: Shanghai / 1. kierros
13.00
Red Bull Air Race aika-ajot: Indianapolis
14.40
Red Bull Air Race R 14: Indianapolis
15.45
Red Bull Air Race R 8: Indianapolis
16.50
Formula E Street Racers
17.20
Rallin Suomen Juniorimestaruussarja: Heinola
18.00
Ravit: Magic Monday
21.00
UEFA Champions League -makasiini
21.30
Formula 1: Japanin osakilpailu
23.40
Motorsport: Goodwood Revival Highlights
00.30
NHRA Drag Racing - Round 20
01.20
-01.45
UEFA Europa League huippuhetket 4.10.
10.31
Juniorijumppa
10.32
Juniorijumppa
06.00
Molang-pupu
06.05
Antti piirtää
06.30
Unelmatarha
06.55
Mofy
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Juontajan suosikki
07.02
Juniorijumppa
07.03
Monchhichi
07.15
Mokon suuri maailma
07.30
Muumilaakson tarinoita
07.55
Chuggington
08.05
Chuggington
08.15
Professori Balthazar
08.30
Professori Balthazar
08.40
Myyrä
08.45
Myyrä
08.57
Ti-Ti Nalle: Karaoke
09.00
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.01
Onnenpäivän vitsi
09.25
Palomies Sami
09.40
Palomies Sami
09.50
Karhuherra Paddington
10.00
Monchhichi
10.10
Antti piirtää
10.35
Juniorijumppa
10.36
Mofy
10.40
Chuggington
10.50
Chuggington
11.05
Puuha-Pete
11.15
Puuha-Pete
11.30
Muumilaakson tarinoita
11.55
Juontajan suosikki
11.56
Littlest Pet Shop
12.19
Päivän vinkki
12.20
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
12.40
Taskuvaari
12.55
Alvin ja pikkuoravat
13.10
Alvin ja pikkuoravat
13.25
Mimmikoto
13.40
Mimmikoto
14.00
Nuori Robin Hood
14.15
Nuori Robin Hood
14.30
Robottijengi
14.45
Robottijengi
15.00
Muumilaakson tarinoita
15.28
Päivän vinkki
15.30
Juontajan suosikki
15.31
Robottijengi
15.45
Robottijengi
16.00
Thunderbirds
16.20
Alvin ja pikkuoravat
16.35
Nuori Robin Hood
16.45
Nuori Robin Hood
17.00
Supernelikko
17.15
Supernelikko
17.30
Possu ja Kärpänen
17.55
Chaplin
18.02
Juontajan suosikki
18.03
Paavo Pesusieni
18.25
Ötökät!
18.35
Lola
19.00
Zak Storm
19.25
Chaplin
19.30
Winx-klubi
19.57
Hyvää yötä!
03.25
Flykten över sundet
05.00
Flykten till framtiden
IMDb
6.6
06.35
The Incredibles
IMDb
8.0
08.30
Reality Bites
10.10
Børning 2
IMDb
6.2
11.45
Kerran bändäri - aina bändäri
IMDb
5.6
13.20
Sekaisin Marista
IMDb
7.1
15.15
The Boy Downstairs
IMDb
5.8
16.45
Piin elämä
IMDb
8.0
18.50
ParaNorman
IMDb
7.0
20.20
Kindergarten Cop 2
IMDb
4.5
22.00
Condor
22.50
Split
IMDb
7.3
00.45
Idealisten
IMDb
7.1
02.35
-04.09
Breakfast Club
IMDb
7.9
03.50
Ack Värmland
04.10
Ack Värmland
04.35
Ack Värmland
05.00
Ack Värmland
05.20
Ack Värmland
06.05
Close Up
06.35
Close Up
07.05
Close Up
07.35
Ack Värmland
07.55
Ack Värmland
08.20
Samaa sukua
09.05
Samaa sukua
09.45
Samaa sukua
10.30
Samaa sukua
11.10
Close Up
11.35
Close Up
12.05
Samaa sukua
12.45
Samaa sukua
13.30
Ack Värmland
13.50
Ack Värmland
14.15
Close Up
14.40
Close Up
15.10
Samaa sukua
15.50
Samaa sukua
16.35
Samaa sukua
17.15
Samaa sukua
18.00
Close Up
18.25
Samaa sukua
19.10
Samaa sukua
19.50
Ack Värmland
20.15
Ack Värmland
20.35
Close Up
21.05
Howards End
22.00
Riviera
22.40
Into the Badlands
23.25
Into the Badlands
00.05
Ash vs Evil Dead
00.35
Ash vs Evil Dead
01.00
The Girlfriend Experience
01.25
The Girlfriend Experience
01.55
The Girlfriend Experience
02.25
Mr. Mercedes
03.20
-04.10
Mr. Mercedes
03.05
Angel
IMDb
6.8
04.50
Sopor
IMDb
5.0
06.30
Kesälesket
IMDb
5.1
08.05
Misa Mi
IMDb
5.8
09.25
Reine och Mimmi i fjällen
IMDb
2.3
11.00
Viimeinen tanssi
IMDb
4.9
12.50
Seuramatkat 2 - hassunhauska hiihtoloma
IMDb
6.4
14.25
Huijaus
IMDb
6.5
16.00
Linas kvällsbok
IMDb
5.4
17.30
Elvira Madigan
IMDb
6.8
19.00
Kanavaralli - eli kuka poisti tapin veneestä?
IMDb
5.7
20.35
Svensson Svensson
IMDb
5.0
22.00
Scener ur ett kändisskap
IMDb
4.9
23.35
Van Veeteren: Kaalbringenin kurkunleikkaaja
IMDb
6.0
01.05
Kolmas aalto
IMDb
6.2
03.00
-04.52
Paratiisi
02.00
Manchester by the Sea
04.20
Thank You for Your Service
06.10
Happy Death Day
08.00
Small Town Killers
10.00
Morran & Tobias - Kuin taivaan lahja
12.00
Viceroy's House
14.00
Lonkku
16.00
Overdrive
18.00
Before I Fall
19.40
Manchester by the Sea
22.00
Passengers
00.00
Thank You for Your Service
02.00
-04.03
La la Land
03.00
Danny the Dog
05.00
Kultainen medaljonki
07.00
The Damned United
09.00
1:1
11.00
Cadillac Records
13.00
Totuus Charliesta
15.00
Percy Jackson salamavaras
17.00
Digging for Fire
19.00
Kultainen medaljonki
21.00
Jigsaw
23.00
Danny the Dog
01.00
Dead Man Down
03.00
-04.36
The Lords of Salem
03.00
Väärentäjä
05.00
Skin
07.00
Simon and the Oaks
09.00
Tulikärpäsiä puutarhassa
11.00
Saamelaisveri
13.00
Tuplamorsian
14.35
Swing Vote
16.35
Kolmetoista päivää
19.00
Skin
21.00
Loving
23.00
Väärentäjä
00.50
Matkalla Perditioniin
02.45
-04.47
La Fille de Brest
04.00
Blind Dating
06.00
Dreamer - laukkaratsun tarina
08.00
Smurffit: Kadonnut kylä
10.00
Emoji-elokuva
12.00
Itse Ilkimys 3
14.00
Kirikou ja viidakon eläimet
16.00
Rock Dog
18.00
Pikku Delfiini - unelmien laineilla
20.00
Dreamer - laukkaratsun tarina
22.00
Kerro, kerro kuvastin
00.00
Blind Dating
02.00
A Dog’s Purpose
04.00
-05.27
Extract
03.15
NFL: Houston Texans - Dallas Cowboys
08.30
NFL: Pittsburgh Steelers - Atlanta Falcons
11.00
Ligue 1 Highlights
12.00
NFL: Seattle Seahawks - Los Angeles Rams
14.30
Bundesliiga: Bayern München - Mönchengladbach
16.30
NASCAR Highlights: Gander Outdoors 400
17.30
NFL: Houston Texans - Dallas Cowboys
20.05
NHL: New York Islanders - San Jose Sharks
23.00
MLB: American League Divisional Series
02.00
Ligue 1 Highlights
03.10
-06.40
NFL: New Orleans Saints - Washington Redskins
03.05
KHL: Jokerit - SKA
05.05
Behind The Glass: New Jersey Devils Training Camp
05.35
NHL: Los Angeles Kings - Detroit Red Wings
08.30
NHL: Carolina Hurricanes - New York Rangers
10.30
NHL: Los Angeles Kings - Detroit Red Wings
12.30
Behind The Glass: New Jersey Devils Training Camp
13.00
NHL On The Fly
13.30
KHL: Avangard - TsSKA Moskova
15.30
NHL: Carolina Hurricanes - New York Rangers
17.30
NHL On The Fly
18.00
KHL-studio
18.30
KHL: Jokerit - Dinamo Minsk
21.05
NHL On The Fly
21.35
Behind The Glass: New Jersey Devils Training Camp
22.05
NHL: Buffalo Sabres - Vegas Golden Knights
01.05
Behind The Glass: New Jersey Devils Training Camp
01.35
NHL On The Fly
02.05
-04.05
KHL: Jokerit - Dinamo Minsk
10.00
Premier League Sunday Review
11.00
Valioliiga: Liverpool - Manchester City
13.00
Valioliiga: Southampton - Chelsea
15.00
EFL Championship Highlights
15.30
Valioliiga: Fulham - Arsenal
17.30
Bundesliga Highlights
18.30
Valioliiga: Liverpool - Manchester City
21.00
Premier League Sunday Review
22.00
-00.00
Bundesliiga: Freiburg - Leverkusen
02.05
Nhl
08.00
ATP World Tour Masters 1000: Rolex Shanghai Masters - omgång 1
17.00
Trans World Sports
18.00
Nhl
20.05
Nhl
23.00
Nfl
02.00
Premier League World
02.30
-03.00
Premier League World
10.00
Golfing World
11.00
Golf: Golf Central - NEW!
12.00
LPGA Tour
19.00
European Tour
00.00
Golf: Best Lessons Ever
00.30
European Tour Highlights
01.00
Golf: Golf Central - NEW!
02.00
-03.00
Golfing World
03.30
Nhl
05.35
Nhl
09.00
Nhl
11.00
Nhl
13.00
NHL On The Fly
14.00
Nhl
16.00
Behind the glass: New Jersey Devils Training camp
16.30
NHL On The Fly
17.30
Nhl
19.30
NHL-studio
20.05
Nhl
23.00
NHL On The Fly
00.00
Nhl
02.00
Nhl
04.00
-05.05
NHL On The Fly
03.40
Premier League
11.00
Premier League
13.00
Premier League
15.00
Premier League
17.00
Premier League
19.00
Championship SE
21.00
Premier League Review
22.00
Premier League
00.00
Franska Ligan
02.00
-03.00
Bundesliga highlights
02.30
Premier League
12.00
Bundesliga SE
14.00
Premier League
16.00
Championship SE
18.00
Premier League
20.00
Premier League
22.00
Premier League
00.00
Premier League
02.00
-03.00
Premier League Review
03.40
Mahdoton kalareissu
04.35
Selviytyjät Alaskassa
05.20
Selviytyjät Alaskassa
06.10
Näyttää helpommalta kuin onkaan
06.30
Näyttää helpommalta kuin onkaan
07.00
Brojects
07.20
Brojects in the House
07.45
Villit ja vapaat rakentajat
08.35
Cold Water Cowboys
09.25
Alaskan metsästysmaat
10.10
Selviytyjät Alaskassa
11.00
GRIP: Autoilun oma ohjelma
11.45
Jättikarpin jäljillä
12.35
72 Dangerous Places to Live
13.25
72 Dangerous Places to Live
14.15
Cold Water Cowboys
15.00
Cold Water Cowboys
15.50
Australian kullankaivajat
16.35
Australian kullankaivajat
17.20
Puiden asukit
18.05
Jade Fever
18.25
Jade Fever
18.55
Viimeisen pysäkin korjaamo
19.15
Viimeisen pysäkin korjaamo
19.40
Miten niksit toimivat
20.00
Miten niksit toimivat
20.25
Karppisota
20.50
Karppisota
21.15
Australian kullankaivajat
22.00
Alaskan metsästysmaat
22.45
Mahdoton kalareissu
23.35
Tervetuloa helvettiin: Kameleontti
00.25
Australian kullankaivajat
01.15
Iso kalastuskisa
02.05
Miten niksit toimivat
02.25
Miten niksit toimivat
02.50
GRIP: Autoilun oma ohjelma
03.40
Omaa häntää jahtaamassa
04.00
-04.25
Omaa häntää jahtaamassa
03.35
Wicked Inventions
04.05
Wicked Inventions
04.35
Museon mysteerit
05.20
Volcanic Odysseys
06.10
Volcanic Odysseys
07.00
Wicked Inventions
07.20
Museon mysteerit
08.05
Hitlerin maailma: Sodanjälkeinen suunnitelma
08.55
Vaiettu historia
09.45
Julius Caesarin todellinen persoona
10.50
Gladiaattoreiden kadotettu kaupunki
11.45
Rooma: Maailman ensimmäinen supervalta
12.35
Sotaromu
13.25
Historian suurimmat huijaukset
14.15
Kontrolloimaton maapallomme
15.05
Tappokoneet
16.00
Wicked Inventions
16.30
Julius Caesarin todellinen persoona
17.35
Gladiaattoreiden kadotettu kaupunki
18.30
Vaiettu historia
19.20
Hitlerin maailma: Sodanjälkeinen suunnitelma
20.10
Rooma: Maailman ensimmäinen supervalta
21.00
Hitleriä pakoon
21.55
Romanovien viimeinen matka
22.50
Aseiden historia
23.45
Toinen maailmansota: Vallan hinta
00.40
Natsiprojekti
01.35
Vaiettu historia
02.25
Museon mysteerit
03.10
Wicked Inventions
03.40
-04.10
Wicked Inventions
03.30
Hope For Wildilfe
04.20
Hope For Wildilfe
05.10
Zoo Juniors
05.35
Zoo Juniors
06.05
Zoo Juniors
06.30
Zoo Juniors
07.00
Eläinlääkärit etulinjassa
07.25
Eläinlääkärit etulinjassa
07.50
Eläinten Yhdysvallat
08.15
Pimeässä: Yöelämää luonnossa
09.10
Dog's Best Friend
09.35
Dog's Best Friend
10.00
Dog's Best Friend
10.25
Dog's Best Friend
10.50
Kesytön Shamwari
11.15
Kesytön Shamwari
11.45
Kesytön Shamwari
12.15
Kesytön Shamwari
12.45
Pimeässä: Yöelämää luonnossa
13.40
Älä syytä koiraa
14.35
Älä syytä koiraa
15.30
Älä syytä koiraa
16.25
Älä syytä koiraa
17.20
Eläinten Yhdysvallat
17.45
Kesytön Shamwari
18.15
Kesytön Shamwari
18.45
Älä syytä koiraa
19.40
Eläinlääkärin matkassa
20.30
Dominic Monaghan ja villi luonto
21.15
Seikkailu Yunnanissa Nigel Marvenin seurassa
22.00
Lemmikkinä petoeläin
22.50
Totta, tarua, hullua
23.40
Dominic Monaghan ja villi luonto
00.25
Lemmikkinä petoeläin
01.15
Seikkailu Yunnanissa Nigel Marvenin seurassa
02.00
Eläinten Yhdysvallat
02.25
Jääkarhujen kaupunki
02.50
Dublinin eläintarha
03.15
Dublinin eläintarha
03.40
-04.05
Dublinin eläintarha
02.30
Snooker: European Masters Lommel, Belgia
04.00
Snooker: European Masters Lommel, Belgia
05.30
Pyöräily: , Ranska
06.45
Pyöräily: Italian Cup Gran Premio Bruno Beghelli
07.30
Snooker: European Masters Lommel, Belgia
09.30
Pyöräily: , Ranska
10.45
Pyöräily: Italian Cup Gran Premio Bruno Beghelli
11.30
Uintiurheilu: YOSG Buenos Aires, Argentiina
12.30
Snooker: European Masters Lommel, Belgia
14.30
Pyöräily: , Ranska
15.45
Olympialaiset: Legendojen eloa
16.15
Olympialaiset: Home of the Olympics ,
17.15
Olympialaiset: Home of the Olympics ,
17.45
Judo: ,
17.50
Snooker: European Masters Lommel, Belgia
19.00
Purjehdus: Spirit of Yachting
19.30
Poolo: FIP EUROPEAN POLO ,
20.30
Pyöräily: , Ranska
21.25
Urheilu-uutiset
21.30
Snooker: European Masters Lommel, Belgia
23.30
Olympialaiset: Home of the Olympics ,
00.25
Urheilu-uutiset
00.30
Muut lajit: WATTS
00.45
Pyöräily: , Ranska
01.45
Pyöräily: Italian Cup Gran Premio Bruno Beghelli
02.30
Snooker: European Masters Lommel, Belgia
04.00
-05.15
Pyöräily: , Ranska
03.15
Autourheilu
04.00
Motocross
04.30
Motocross
05.00
Motocross
05.30
Snooker
07.00
Motocross
07.30
Motocross
08.00
Motocross
08.30
Pyöräily
09.30
Snooker
11.30
Pyöräily
12.45
Motocross
13.15
Motocross
13.45
Motocross
14.15
Muut lajit
15.15
Snooker
17.15
Pyöräily
18.30
Motocross
19.00
Motocross
19.30
Motocross
20.00
Snooker
21.30
Pyöräily
22.25
Urheilu-uutiset
22.30
Motocross
23.00
Muut lajit
00.00
Snooker
01.40
Urheilu-uutiset
01.45
Muut lajit
02.30
Motocross
03.00
Motocross
03.30
Motocross
04.00
-05.30
Snooker
03.55
Tagen på bar gärning
04.40
Det vilda Indonesien
05.25
Tagen på bar gärning
06.15
Islands of The Monsoon
07.00
Det vilda Frankrike med Ray Mears
07.25
Det vilda Frankrike med Ray Mears
07.50
Ökenhavet
08.35
Ökenhavet
09.25
Monsterfiskar
10.15
Monsterfiskar
11.05
Ökenhavet
11.50
Ökenhavet
12.40
Djurens kampklubb
13.25
Islands of The Monsoon
14.15
Världens konstigaste: Mutanter
15.05
Världens farligaste: Hajyra!
15.50
Monstermanet
16.35
Världens konstigaste: Överlevare
17.25
Djurens kampklubb
18.10
Världens farligaste djur
19.00
Stadsfiske med Mike Iaconelli
19.45
Djurvärldens 10 värsta
20.35
Monsterfiskar
21.25
Stadsfiske med Mike Iaconelli
22.15
Världens farligaste djur
23.00
Monsterfiskar
23.50
Djurens kampklubb
00.40
Djurvärldens 10 värsta
01.30
Världens konstigaste: Mutanter
02.15
Världens farligaste: Hajyra!
03.05
Monstermanet
03.55
-04.40
Världens konstigaste: Överlevare
03.55
Auction Hunters
04.20
Auction Hunters
04.45
Mighty Trains
05.35
How It's Made
06.00
How It's Made
06.25
Auction Hunters
06.55
Auction Hunters
07.20
Treehouse Masters
08.15
Ed Stafford: Left for Dead
09.05
Wheeler Dealers
10.00
Fast N' Loud
11.00
Deadliest Catch
13.00
Alaska: The Last Frontier
14.00
Telescope
15.00
Marooned with Ed Stafford
16.00
Mighty Ships
17.00
Salvage Hunters
18.00
Wheeler Dealers
19.00
Space Dealers
20.00
Fast N' Loud
21.00
Shifting Gears With Aaron Kaufman
22.00
Misfit Garage
23.00
Secret Space Escapes
00.00
Mythbusters
01.00
Shifting Gears With Aaron Kaufman
02.00
Misfit Garage
03.00
Dual Survival
03.55
-05.35
Deadliest Catch
03.25
The Animals' Guide to Survival
04.15
Weird Creatures With Nick Baker
05.02
Animal Cops Phoenix
05.49
Animal Cops Phoenix
06.36
Animal Airport
07.00
Animal Airport
07.25
Weird Creatures With Nick Baker
08.15
Animal Cops Phoenix
09.10
Extinct Or Alive
10.05
Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
11.00
Wildest Latin America
11.55
Pit Bulls & Parolees
12.50
Adrift: 47 Days with Sharks
13.45
Dr. Dee: Alaska Vet
14.40
Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
15.35
Monsters Inside Me
16.30
Weird Creatures With Nick Baker
17.25
Animal Cops Phoenix
18.20
Shark Island
19.15
Shark Attack File
20.10
Man-Eating Super Croc
21.05
Wildest Latin America
22.00
I Was Prey
22.55
Pit Bulls & Parolees
23.50
Shark Attack File
00.45
Man-Eating Super Croc
01.40
I Was Prey
02.35
Shark Island
03.25
-04.15
Shark Attack File
03.00
Amazing Monsters: Mysteries at the Museum
04.00
Ghost Hunters International
05.00
Ghost Hunters International
06.00
Mysteries at the Museum
07.00
House Hunters International
07.30
House Hunters International
08.00
House Hunters International
08.30
House Hunters International
09.00
Tough Trains
10.00
Hotel Impossible
11.00
Texas Flip and Move
12.00
House Hunters International
12.30
House Hunters International
13.00
House Hunters International
13.30
House Hunters International
14.00
Tough Trains
15.00
Mysteries at the Museum
16.00
Mysteries at the Museum
17.00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
18.00
Bizarre Foods: Delicious Destinations
18.30
Bizarre Foods: Delicious Destinations
19.00
House Hunters International
19.30
House Hunters International
20.00
House Hunters International
20.30
House Hunters International
21.00
World's Greatest Motorcycle Rides
22.00
Myth or Monster
23.00
Mysteries at the Museum
00.00
Bizarre Foods: Delicious Destinations
00.30
Bizarre Foods: Delicious Destinations
01.00
Mysteries at the Museum
02.00
World's Greatest Motorcycle Rides
03.00
Myth or Monster
04.00
-05.00
Mysteries at the Museum
03.49
Paw Patrol
04.00
Kid-e-Cats
04.05
Kid-e-Cats
04.14
Kid-e-Cats
04.19
Kid-e-Cats
04.24
Sunny Day
04.46
Shimmer ja Shine
05.09
Ritariprinsessa Nella
05.31
Blaze ja monsterikoneet
05.53
Blaze ja monsterikoneet
05.54
Blaze ja monsterikoneet
06.15
Paw Patrol
06.37
Rusty Rivets
06.38
Rusty Rivets
07.04
Päivä, jolloin Henri tapasi...
07.13
Seikkailija Dora
07.39
Blaze ja monsterikoneet
08.01
Rusty Rivets
08.16
Paw Patrol
08.42
Top Wing
09.03
Ritariprinsessa Nella
09.18
Shimmer ja Shine
09.30
Peppa Pig
09.36
Peppa Pig
09.42
Paw Patrol
09.57
Wallykazam
10.24
Sunny Day
10.49
Ritariprinsessa Nella
11.14
Shimmer ja Shine
11.40
Shimmer ja Shine
11.50
Kiva onnistuu!
12.01
Kid-e-Cats
12.06
Kid-e-Cats
12.14
Blaze ja monsterikoneet
12.40
Blaze ja monsterikoneet
13.05
Rusty Rivets
13.28
Bubble Guppies
13.54
Zack & Quack
14.19
Top Wing
14.44
Paw Patrol
15.10
Paw Patrol
15.37
Seikkailija Dora
15.59
Max & Meeri
16.25
Wallykazam
16.52
Shimmer ja Shine
17.18
Ritariprinsessa Nella
17.29
Kiva onnistuu!
17.44
Rusty Rivets
17.55
Paw Patrol
18.21
Blaze ja monsterikoneet
18.48
Top Wing
19.00
Top Wing
19.14
Zack & Quack
19.39
Shimmer ja Shine
20.04
Paw Patrol
20.31
Paw Patrol
20.53
Peppa Pig
21.00
Peppa Pig
21.06
Kiva onnistuu!
21.20
Wallykazam
21.47
Zack & Quack
22.11
Bubble Guppies
22.38
Top Wing
22.48
Janin ja Vuokon pieni valtakunta
23.03
Shimmer ja Shine
23.28
Shimmer ja Shine
23.50
Umizoomi
00.13
Ritariprinsessa Nella
00.25
Paw Patrol
00.48
Rusty Rivets
01.10
Blaze ja monsterikoneet
01.33
Paw Patrol
01.57
Paw Patrol
02.08
Ritariprinsessa Nella
02.30
Ritariprinsessa Nella
02.53
Paw Patrol
03.15
Paw Patrol
03.27
Shimmer ja Shine
03.49
Paw Patrol
04.00
-04.05
Kid-e-Cats
Jääkiekon MM-kisojen TV-opas >
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Kauniit ja rohkeat
,
Jarno ja minä
,
Murha paratiisissa
,
Rillit huurussa
,
Syke
,
Latela 2023
,
Salatut elämät
,
Keilailun SM
,
NCIS Rikostutkijat
,
90 päivää morsiamena: Päiväkirjat
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset