Blogit
Horoskooppi
Sanakirja
Viihde
Vaihtoautot
Reseptit
Tietovisat
TV-ohjelmat tänään
16
To 16.01.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.05
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Kolme ikijäätikköä
06.25
Ylen aamu
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Sydämen asialla
10.50
Yle Uutiset Uusimaa
10.58
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.06
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.14
Yle Uutiset Häme
11.22
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.30
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.38
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.46
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.54
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.02
Yle Uutiset Lappi
12.10
Yle Oddasat
12.15
Oddasat
12.30
Kotirintaman naiset
13.20
Sankarialokas
IMDb
4.5
14.45
Arkistokuvia: Oman kodin omistajaksi
15.00
Ylen aamun parhaat
15.30
A-studio
16.10
Elossa 24h
16.40
Yle uutiset Selkosuomeksi
16.45
Yle Oddasat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
Kotirintaman naiset
18.00
Yle Uutiset
18.21
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Maaseudulta maailmalle
20.00
Elossa 24h
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-Talk
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Noin Viikon Studio
22.30
Ulkolinja: USA:n vangitut lapset
23.25
Oddasat
23.40
Puoli seitsemän
00.10
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
01.00
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 16.1.
06.53
Astroset
07.05
Albi Lumiukko
07.12
Dinojuna
07.35
Nallepaini
07.37
Popi Kissa
07.49
Pusse
08.02
Mimosa ja Lennu
08.13
Gudrun, viikinkiprinsessa
08.22
Galaxi
08.23
Pertti ja Purtti
08.35
Patu-koira
08.43
Hullabalooba
09.00
Holby Cityn sairaala
10.00
Uusi päivä
10.30
Kummeli
11.00
Yliopistollinen eläinsairaala: Tverkkaavan konnan manikyyri
11.30
Elämäni eläimet: Eläinsairaalassa
12.30
Rattikärpäset
13.05
HasBeen
13.30
Casualty
14.35
Syke
15.25
Ampumahiihdon MC: Miesten pikamatka
16.50
Sportliv
17.00
Pikku Kakkonen
18.05
Holby Cityn sairaala
19.15
Kakarat
20.00
Urheilugaala 2020
22.00
Eva
22.25
Jalkapallon Italian cup: Neljännesvälieräottelu
00.15
Downshiftaajat
00.55
Tuhkimotarinoita: Unelma äidistä
01.45
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.35
Hei me rakennetaan!
06.00
Ostoskanava Tvins.com
06.15
Aamusää
06.25
Uutisaamu
07.00
Uutisaamu
08.00
Uutisaamu
09.06
Mitä tänään syötäisiin?
09.10
Kauniit ja rohkeat
09.35
Emmerdale
10.05
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
11.05
Hei me rakennetaan!
12.00
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
12.30
Ostoskanava Tvins.com
13.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
14.00
Rakas, ostin meille kodin
15.00
Villa Hintikka
15.55
Tulossa: Siipan saappaissa
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.58
Uutiset
17.05
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Viiden jälkeen
18.25
Emmerdale
18.55
Mitä tänään syötäisiin?
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Kokkisota
21.00
Villa Hintikka
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.30
Tulosruutu
22.55
Tulossa: Rantabaari
23.00
Roba
23.55
Roba
00.50
Villa Hintikka
01.45
Suomen surkein kuski
02.40
Olet mitä syöt
03.35
-04.30
Hei me rakennetaan!
LIVE
4
03.05
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Rusty Rivets
06.25
Ritariprinsessa Nella
06.45
Bing
06.55
Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma
07.10
Hatchimals
07.15
Hatchimals
07.20
LEGO City Adventures
07.35
Disney esittää: Ultimate Spider-Man vs. Sinister 6
07.55
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu
08.20
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.45
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
09.00
Mitä lapsesi tekisi?
10.00
The Wall Suomi
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.30
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Mitä lapsesi tekisi?
14.55
Pientä pilaa
15.00
Pientä pilaa
15.10
Radio Suomipopin Helsinki-päivän konsertti
15.40
MasterChef Australia
16.50
Onnenarpa
16.55
Remppa vai muutto Vancouver
17.55
Tulossa: The Voice of Finland
18.00
The Wall Suomi
19.00
Poliisit 2020
19.55
Tulossa: Keihäsmatkat
20.00
Suomen huutokauppakeisari
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Paasosen polttaritoimisto
22.00
Kummeli esittää: Kontio & Parmas
23.00
Hyvät ja huonot uutiset
00.00
Narcos
01.00
Selviytyjät Suomi
02.30
Paasosen polttaritoimisto
03.30
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.15
Snowhow - Den nordiska vintern
09.15
Tanskalainen maajussi
09.45
Maria ja kesäpuhujat
10.30
Metten kesäiset jälkiruokaherkut
11.00
Efter Nio 2016
12.00
Venäjän halki 30 päivässä
12.45
Yöperhosten salattu maailma
13.10
Historia: Diktaattorien työkalut
14.05
Ammatti: kirjailija: Outi Nyytäjä
15.00
Isä Matteon tutkimuksia
16.00
Milanon naisten paratiisi
16.45
Rytmin juurilla
17.28
Koiramies kiertää Islantia
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Veljekset Price ruokamatkalla Pohjoismaissa
19.15
Tämä tästä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Bauhaus - uusi aika
20.45
Mittatilaustyönä
21.00
Mantshurian kandidaatti
IMDb
7.9
23.05
Elävä arkisto esittää
23.06
-00.23
Molle - Ohjaajamuotokuva akateemikko Rauni Mollbergista
LIVE
6
03.45
First Dates UK
04.40
Radalla
06.29
Vikke Viikinki
06.40
Vikke Viikinki
06.50
Muumilaakson tarinoita
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Paavo Pesusieni
08.05
Nuori Robin Hood
08.15
Alvin ja pikkuoravat
08.30
Chaplin
08.35
Mia ja minä
09.00
Moderni perhe
09.30
Moderni perhe
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Love Island UK
15.00
Nuori MacGyver
15.55
Tulossa: Posse
16.00
Olet mitä syöt
17.00
Moderni perhe
17.30
Moderni perhe
18.00
999: Mikä hätänä?
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
Dodgeball - boltsit pelissä
IMDb
6.7
22.50
Anthony Bourdain - kohti tuntematonta
23.45
Bull
00.40
Top Gear
01.45
First Dates UK
02.45
The Guest Book
03.15
The Guest Book
03.40
-04.30
112
LIVE
7
03.05
Maailman hauskimmat kotivideot
04.05
Pernilla Wahlgrenin maailma
05.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.30
Asunnon metsästäjät maailmalla
07.00
Kiinteistöveljekset
08.00
Maailman hauskimmat kotivideot
09.00
TV Shop
10.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
10.30
Asunnon metsästäjät maailmalla
11.00
Kiinteistöveljekset
12.00
Alastomat selviytyjät extreme
13.05
Erakkoperhe erämaassa
14.05
Maailman hauskimmat kotivideot
15.00
Ihmeelliset eläimet
15.35
Ihmeelliset eläimet
16.05
Alastomat selviytyjät extreme
17.05
Erakkoperhe erämaassa
18.05
Hengenvaarallisesti lihava
20.00
FBI
21.00
Kuolema sukellusveneessä: Tuomio
22.00
The Change-Up
IMDb
6.3
00.20
Room
IMDb
8.1
02.40
Ihmeelliset eläimet
03.15
Ihmeelliset eläimet
03.45
-04.45
Maailman hauskimmat kotivideot
LIVE
8
03.00
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Sinkkuillallinen
09.55
Tulossa: The Voice of Finland
10.00
Australian Huippumalli haussa
11.05
Remppa vai muutto Vancouver
12.05
Häät sulhasen tapaan
13.10
Sinkkuillallinen
14.10
Eläinsairaala
14.40
Pientä pilaa
14.50
House Rules Australia
15.55
Australian Huippumalli haussa
17.00
Tanssin superäidit
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto Vancouver
20.00
Neljät häät Amerikassa
21.00
This Is Us
22.00
Tulossa: Keihäsmatkat
22.05
Siren
23.00
Sinkkuillallinen
00.00
Remppa vai muutto Vancouver
01.00
Brittien Huippumalli haussa
02.00
Häät sulhasen tapaan
03.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.40
Poliisit
04.10
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Grillit huurussa
10.00
Uusi elämä etelässä
11.00
Heikoin lenkki
12.00
Leijonan luola Kanada
13.00
Pientä pilaa
13.05
Pientä pilaa
13.10
Talent USA
14.55
Tulossa: Keihäsmatkat
15.00
Australian rajalla
15.30
Australian rajalla
16.00
Wahlburgers
16.30
Wahlburgers
17.00
Suomen Tulli
18.00
MasterChef USA
19.00
Australian rajalla
19.30
Australian rajalla
20.00
Poliisit 10 vuotta
20.30
Poliisit 10 vuotta
21.00
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Tulossa: Keihäsmatkat
22.05
Arman ja Suomen rikosmysteerit
23.05
48 tuntia rikoksesta
00.05
Jone ja tähdet
01.00
Poliisit - kotihälytys
01.55
Madventures II
02.30
Madventures II
03.05
Poliisit
03.35
-04.05
Poliisit
LIVE
10
03.40
Alaskan erakot
04.40
Kullan sukeltajat
06.20
Mahtavat miesluolat
06.55
Kullan sukeltajat
07.50
Fast n' Loud
08.55
Kullan sukeltajat
09.50
Fast n' Loud
10.55
Kullan sukeltajat
11.50
Fast n' Loud
12.55
TV Shop
13.55
Fast n' Loud
14.55
Hengenvaarallinen saalis
15.55
Gold Rush
16.55
Wheeler Dealers
18.00
Grönlannin kultamaat
19.00
Alaskan erakot
20.00
Wheeler Dealers
21.00
The Unborn
IMDb
4.8
22.50
Daylight - paniikki tunnelissa
IMDb
5.9
01.10
Wheeler Dealers
01.40
American Chopper
02.50
Ghost Adventures
03.50
-04.50
Alaskan erakot
LIVE
11
02.55
Return to Amish
04.00
Kissakuiskaaja
05.00
Viestejä tuonpuoleisesta
06.00
Tahdon morsiuspuvun!
06.55
Tahdon morsiuspuvun!
07.55
Jill & Jessa: Elämä jatkuu
08.55
Jill & Jessa: Elämä jatkuu
09.55
Jill & Jessa: Elämä jatkuu
10.55
Jill & Jessa: Elämä jatkuu
12.00
Jill & Jessa: Elämä jatkuu
13.00
1+5 tytärtä
14.00
1+5 tytärtä
15.00
1+5 tytärtä
16.00
1+5 tytärtä
17.00
1+5 tytärtä
18.00
1+5 tytärtä
19.00
1+5 tytärtä
20.00
1+5 tytärtä
21.00
Äiti bestiksenä
22.00
Sisarvaimoa etsimässä
23.00
Sisarvaimoa etsimässä
00.00
1+5 tytärtä
01.00
Äiti bestiksenä
02.00
Sisarvaimoa etsimässä
03.00
Return to Amish
04.00
-05.00
Kissakuiskaaja
12
03.45
Australian rajalla
04.10
CSI: Miami
04.55
CSI: Miami
05.35
Family Guy
06.00
Villeimmät videot
06.20
Lystikkäät eläinveikkoset
06.45
Simpsonit
07.05
Simpsonit
07.30
Simpsonit
07.50
Moderni perhe
08.10
Lapin poliisit
08.35
Lystikkäät eläinveikkoset
09.00
Kymppitonni
09.55
Simpsonit
10.20
Simpsonit
10.45
Family Guy
11.10
Family Guy
11.35
Varastojen metsästäjät
12.00
Huutokaupan metsästäjät Suomi
12.30
Suuret pienet talot
13.00
Alanyan matkaoppaat
14.00
Lapin poliisit
14.30
Australian rajalla
15.00
Australian rajalla
15.30
Varastojen metsästäjät
16.00
Huutokaupan metsästäjät Suomi
16.30
Simpsonit
17.00
Simpsonit
17.30
Family Guy
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Australian rajalla
20.30
Australian rajalla
21.00
CSI: Miami
22.00
Numb3rs
23.00
Family Guy
23.30
Family Guy
00.00
Simpsonit
00.25
Simpsonit
00.50
Transporter 2
IMDb
6.3
02.30
Deep State
03.20
-04.05
The Passage
LIVE
13
03.10
Love Island UK
04.00
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.05
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Rimakauhua ja rakkautta
10.55
Ensitreffit alttarilla
11.45
Kenen kotona?
12.35
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
13.05
The Real Housewives of Orange County
14.00
Täydelliset naiset
14.50
Kokkisota
15.40
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
16.05
Lemmen viemää
17.00
Kenen kotona?
17.45
Tulossa: Siipan saappaissa
17.50
Tulossa: Talent Suomi
17.55
Pilanpäiten
18.00
Moderni perhe
18.30
Moderni perhe
19.00
Remontilla rahoiksi
20.00
Täydelliset naiset
21.00
Kokkisota
22.00
Kova laki
23.00
Täydelliset naiset
23.55
Remontilla rahoiksi
00.50
Ensitreffit alttarilla USA
01.50
How to Be Single
IMDb
6.1
03.45
-04.35
Love Island UK
LIVE
14
10.50
Kauppaneuvos Jethro
11.35
Martina ja hengenpelastajat
12.20
Maailman övereimmät ehtoollisasut
13.10
Yhden illan juttu
13.55
Julkkisselviytyjät
14.40
Ökyvaimojen salaisuudet
15.30
Kaverille ei jätetä
16.15
Gordon Ramsay: Kuppilat kuntoon 24 tunnissa
17.00
Hyvät ja huonot uutiset
18.00
Kadonneen jäljillä
19.00
Blue Bloods
20.00
Kyttäputki: NCIS Rikostutkijat
21.00
Murha Meksikossa
IMDb
5.5
22.45
Kyttäputki: NCIS Rikostutkijat
23.45
Paratiisihotelli Ruotsi
00.45
Pientä pilaa
00.50
Pientä pilaa
01.00
-01.45
Kaverille ei jätetä
LIVE
15
03.30
Vaarallinen rakkaus
04.35
Painajainen naapurissa
06.25
Lottovoittajan unelmakoti
06.55
Nuoret äidit
07.55
Nuoret äidit
08.55
Eläinten auttaja
09.55
Houstonin eläinpoliisit
11.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
11.35
Asunnon metsästäjät maailmalla
12.05
Kotikulmat kuntoon
13.05
Kotikulmat kuntoon
14.00
TV Shop
15.00
Kotikulmat kuntoon
16.00
Remonttipari
16.55
Eläinten auttaja
18.00
Tikissä
19.00
Lottovoittajan unelmakoti
19.30
Hätäpuhelut hölmölästä
20.00
Houstonin eläinpoliisit
21.00
Cold in July
IMDb
6.8
23.15
Talvimurhat
00.20
Murder in the Heartland
01.25
Intohimon uhrit
02.25
Täydellinen murha
03.25
-04.25
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
20
03.45
Rajasota
04.30
Huumebisnes Oy
05.15
Pohjoisen valtatien pelastajat: kaaosta valtateillä!
06.00
Maailman oudoimmat
06.45
Tonnikalan saalistajat
07.30
Vaarallisen valtatien pelastajat
08.15
Science of Stupid
08.35
Science of Stupid
08.55
Autojen ensiapu
09.50
Kivikauden jättien arvoitus
10.40
Dubain lentokenttä
11.30
Pohjoisen valtatien pelastajat
12.25
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.20
Afrikan metsästäjät
14.15
Äärimmäistä selviytymistä: toinen maailmasota
15.15
Turvatarkastus: Peru
16.10
Saari ilman lakeja
17.05
Lentoturmatutkinta erikoisraportti
18.00
Autojen ensiapu
19.00
Pohjoisen valtatien pelastajat
20.00
Lentoturmatutkinta erikoisraportti
21.00
Natsien jättimäiset rakennusurakat
22.00
Yukonin kultamaat
23.00
Vankilassa ulkomailla
23.55
Alaskan poliisit
00.50
Natsien jättimäiset rakennusurakat
01.45
Yukonin kultamaat
02.35
Science of Stupid
03.00
Lentoturmatutkinta erikoisraportti
03.45
-04.30
Rajasota
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Galatalaiskirje
04.00
Rakkauden kosketuksessa
04.30
Love Israel - Baruch Korman
05.00
TV7 Israel News
05.15
Sinua varten
05.45
Kirjailijahaastattelu
06.35
Uusi laulu kaduilta
07.10
Kohtasin Messiaani
07.15
Tulta Jerusalemista
07.45
Sanan ja runon tuoksua
08.00
Herätyksen läpimurto
08.30
Derek Prince
09.00
Isännän pöydässä
09.30
Superkirja
10.00
Elämää Karitsan kanssa
10.15
Theo ja ystävät
10.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
11.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
11.30
Galatalaiskirje
12.00
Rakkauden kosketuksessa
12.30
Love Israel - Baruch Korman
13.00
TV7 Israel News
13.15
Sinua varten
13.45
Kirjailijahaastattelu
14.35
Uusi laulu kaduilta
15.10
Kohtasin Messiaani
15.15
Tulta Jerusalemista
15.45
Sanan ja runon tuoksua
16.00
Herätyksen läpimurto
16.30
Derek Prince
17.00
Vain yksi tie
17.30
Café Raamattu
18.00
Come Home Kids
18.30
Uuden liiton siunaus
18.50
Todistuksia
19.00
Ilpoisten piiri suora lähetys
20.30
Juuret lähteellä
21.00
TV7 Israel News
21.15
Uskosta totta
21.45
Kensington Temple
22.15
Hillsong TV
22.45
Sanaa naisilta
23.00
Musiikkia kanavalta
23.30
Herra käyttää lääkäriä
00.00
Hyvä elämä
00.30
Jumala puhuu
01.00
Vain yksi tie
01.30
Café Raamattu
02.00
Come Home Kids
02.30
Uuden liiton siunaus
02.50
Todistuksia
03.00
-04.30
Ilpoisten piiri suora lähetys
03.00
Uutisikkuna
07.00
Tuhkimotarinoita: Unelma äidistä
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Yle Uutiset Uusimaa
10.08
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.16
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.24
Yle Uutiset Häme
10.32
Yle Uutiset Pirkanmaa
10.40
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
10.48
Yle Uutiset Itä-Suomi
10.56
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.04
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.12
Yle Uutiset Lappi
11.20
Yle Oddasat
11.25
Oddasat
11.46
Yliopistollinen eläinsairaala: Tverkkaavan konnan manikyyri
11.50
Yliopistollinen eläinsairaala: Tverkkaavan konnan manikyyri
12.20
Sankarialokas
IMDb
4.3
13.45
Arkistokuvia: Oman kodin omistajaksi
14.00
Ylen aamun parhaat
14.30
A-studio viittomakielelle tulkattuna
15.00
Uutisikkuna
16.00
Nimipäiväonnittelu: 16.1.
16.01
Albi Lumiukko
16.06
Nallepaini
16.09
Hullabalooba
16.20
Strömsöstä poimittua
16.30
Efter Nio 2016
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Modernit Miehet
18.25
Pirjo
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Elossa 24h
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
A-studio
20.45
Elossa 24h
21.15
Tämä tästä
21.30
Kummeli
21.55
Rattikärpäset
22.25
Uutisikkuna
03.00
-07.14
Uutisikkuna
15.25
Världscupen i skidskytte, herrarnas sprint (svenskt referat)
16.00
Urheilugaalan Punainen matto
18.00
Urheilugaalan etkot
18.50
Yhdysvaltain senaatti valmistautuu presidentti Trumpin virkarikosoikeudenkäyntiin
22.10
-00.30
Jalkapallon Italian cupin neljännesvälieräottelu Parma - Roma
16.00
Formula 1: Brasilian osakilpailu
18.05
Formula 1: Abu Dhabin osakilpailu
20.10
La Liga Preview Show
20.40
Golf: PGA TOUR Highlights
21.35
PGA TOUR Golf: The CUT
22.00
-01.58
PGA TOUR Golf: The American Express
16.00
La Liga Special: Miquel Soler
16.35
Motorsport-dokkari: The Hell, osa 1
17.25
Motorsport-dokkari: The Hell, osa 2
18.15
Motorsport-dokkari: The Hell, osa 3
19.05
Motorsport-dokkari: The Hell, osa 4
19.55
SHL: Växjö - Skellefteå
22.25
90 Years of La Liga
22.40
La Liga Cities: Leganés
23.10
La Liga Cities: Real Sociedad
23.40
La Liga Cities: Villarreal
00.10
La Liga Cities: Espanyol
00.40
-01.05
La Liga Cities: Rayo Vallecano
13.00
La Liga World
13.30
Moto2: Malesian osakilpailu
14.55
Moto2: Valencian osakilpailu
16.00
AutoSpeed
16.30
Champions Hockey League: Luulaja - Frölunda
18.30
Alpeilla
19.00
Ravit: Toto4
20.50
La Liga: Top Saves 2019
21.20
Champions Hockey League: Mountfield HK - Djurgården
23.20
Supercross: S-X Open Auckland
00.15
-01.07
Supercross: Aus-X Open Melbourne
06.00
Molang-pupu
06.05
Antti piirtää
06.30
Unelmatarha
06.55
Karhuherra Paddington
07.00
Ruohonjuuritasolla
07.03
Monchhichi
07.15
Mokon suuri maailma
07.30
Muumilaakson tarinoita
07.55
Chuggington
08.05
Chuggington
08.15
Chuggington
08.30
Maija Mehiläinen
08.40
Vikke Viikinki
08.54
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.15
Puuha-Pete
09.25
Puuha-Pete
09.40
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.50
Monchhichi
10.00
Muumilaakson tarinoita
10.29
Ti-Ti Nalle: Karaoke
10.32
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
10.35
Antti piirtää
10.58
Viidakon veijarit
11.00
Myyrän seikkailut
11.05
Myyrän ystävät: Koiranpentuni
11.15
Myyrän seikkailut
11.20
Maija Mehiläinen
11.30
Vikke Viikinki
11.45
Chuggington
11.55
Chuggington
12.05
Chuggington
12.15
Taikapuutarhan pikkuötökät
12.30
Taikapuutarhan pikkuötökät
12.45
Viidakon veijarit
13.00
Taskuvaari
13.10
Taskuvaari
13.25
Taskuvaari
13.35
Myyrän ystävät: Hepokatti
13.45
Myyrän parhaat ystävät 2
14.00
Muumilaakson tarinoita
14.25
Aikamatkustajat
14.30
Aikamatkustajat
14.40
Horseland - heppajengi
15.05
Mona Vampyyri
15.30
Mia ja minä
15.56
Leo
16.00
Pikku Prinssi
16.20
Chaplin
16.30
Heidi
16.55
Leo
17.00
Superpahisten liiga
17.25
Ruohonjuuritasolla
17.35
Legendat
18.00
Paavo Pesusieni
18.25
Ötökät!
18.35
Alvin ja pikkuoravat
18.45
Alvin ja pikkuoravat
19.00
Zak Storm
19.25
Leo
19.30
Winx-klubi
02.50
Winchester
IMDb
5.4
04.30
Mile 22
IMDb
6.1
06.05
Kirjallinen piiri perunankuoripaistoksen ystäville
IMDb
7.4
08.10
The Disaster Artist
IMDb
7.4
09.55
Talo meren rannalla
IMDb
6.5
11.40
Karsten ja Petra aarrejahdissa
13.00
Troll - Kuninkaan häntä
IMDb
5.5
14.25
Iqbal ja Intian jalokivi
15.40
Operaatio Varjomies
17.00
Lasse-Maijan etsivätoimisto: Ensimmäinen arvoitus
IMDb
6.3
18.30
Leijonakuningas
IMDb
8.5
20.00
Justice League
IMDb
6.1
22.00
Pimeä kasino
IMDb
5.6
23.25
Gauguin
IMDb
5.9
01.05
Journeyman
IMDb
7.2
02.35
-04.06
Beck - Gunvald (31)
03.35
The Rook
04.25
Vida
04.55
Vida
05.30
Vida
06.10
Solsidan
06.35
Solsidan
07.00
Friday Night Lights
07.40
Friday Night Lights
08.20
Friday Night Lights
09.05
Friday Night Lights
09.45
Friday Night Lights
10.30
Ture Sventon
11.15
Ture Sventon
11.55
Solsidan
12.20
Solsidan
12.45
Friday Night Lights
13.25
Friday Night Lights
14.05
Friday Night Lights
14.50
Friday Night Lights
15.30
Friday Night Lights
16.15
Bröllop, begravning och dop
16.55
Bröllop, begravning och dop
17.40
Solsidan
18.05
Solsidan
18.25
Friday Night Lights
19.10
Friday Night Lights
19.50
Friday Night Lights
20.35
Friday Night Lights
21.15
Friday Night Lights
22.00
Gold Digger
22.45
Gold Digger
23.30
Fartblinda
00.15
Ramy
00.45
Ramy
01.15
Mr. Mercedes
02.10
Mr. Mercedes
02.55
The Rook
03.45
-04.35
The Rook
02.30
Kim Novak ei uinut Genesaretin järvessä
IMDb
6.5
04.05
Ådalen 31
06.05
Änglagård - Tredje gången gillt
IMDb
4.5
08.00
Eva & Adam - neljät synttärit ja fiasko
IMDb
5.1
09.30
Hur Många Kramar Finns det i Världen
IMDb
4.8
11.00
Fröken Chic
IMDb
6.1
12.30
Adam ja Eva
IMDb
6.0
14.05
Syyttömänä vankilassa
IMDb
5.6
15.45
Vinterviken
IMDb
4.6
19.00
Melukylässä tapahtuu
IMDb
6.7
20.25
Änglavakt
IMDb
5.1
22.00
Kolmas aalto
IMDb
6.2
23.55
Kohtalokas syrjähyppy
IMDb
6.3
01.35
-04.19
Kohtauksia eräästä avioliitosta
IMDb
8.6
04.00
Stan & Ollie - ohukainen ja paksukainen
06.00
Then Came You
08.00
Blind Spot
10.00
Colette
12.00
Wild Witch
14.00
Professor Marston and the Wonder Women
16.00
Van Gogh - Ikuisuuden porteilla
18.00
Lasse vs Lasse
20.00
Then Came You
22.00
Kingsman: The Golden Circle
00.20
Welcome to Marwen
02.15
Escape Room
04.00
-06.15
Kingsman: The Golden Circle
03.35
Ilmestyskirja. Nyt.
07.00
Red
09.00
The Front Runner
11.00
Red 2
13.00
Puerto Ricans in Paris
15.00
The Astronaut Farmer
17.00
Holmes & Watson
19.00
Captain Marvel
21.00
The Poison Rose
23.00
Ilmestyskirja. Nyt.
02.15
-04.18
Nälkäpeli - Matkijanärhi, osa 1
03.15
Kauriinmetsästäjä
06.15
Green Book
08.30
The Seagull
10.15
Every Day
11.50
Transamerica
13.35
Ego
15.20
Haikein terveisin
17.05
Happy Ending
18.55
Herkullinen elämä
21.00
Green Book
23.15
Kauriinmetsästäjä
02.15
Petteri Kaniini
03.50
-05.43
Tapaus 64
04.00
Material Girls
06.00
Vihdoin kotona
08.00
Father of Four - Back to Nature
10.00
Kung Fu Panda 2
12.00
Kung Fu Panda
14.00
Junior Olsen 2
16.00
Mestarietsivä Sherlock Gnomes
18.00
Croodit
20.00
Vihdoin kotona
22.00
Overboard
00.00
Material Girls
02.00
You, Me and Dupree
04.00
-05.33
21 and Over
02.35
NHL Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks
10.00
NHL Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks
12.00
Ligue 1 Monaco - PSG
14.00
Trans World Sport
15.00
NHL Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks
17.00
Ligue 1 Monaco - PSG
18.55
Koripallon Euroliiga Himki - Real Madrid
21.00
NFL Gameday
21.30
UFC 246: McGregor vs Cerrone -lehdistötilaisuus
22.30
NHL Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks
00.30
Koripallon Euroliiga Himki - Real Madrid
02.30
NFL Gameday
03.05
-06.30
NHL Minnesota Wild - Tampa Bay Lightning
03.05
NHL St. Louis Blues - Philadelphia Flyers
08.00
NHL St. Louis Blues - Philadelphia Flyers
10.00
KHL Admiral - Avangard
12.00
NHL Buffalo Sabres - Vegas Golden Knights
14.00
NHL On The Fly
14.30
NHL St. Louis Blues - Philadelphia Flyers
16.30
NHL On The Fly
17.00
The Beginning Of The Journey: Mikko Rantanen
17.25
The Beginning Of The Journey: Miro Heiskanen
17.50
The Beginning Of The Journey: Sebastian Aho
18.15
KHL-studio
18.30
KHL SKA - Jokerit
21.05
The Beginning Of The Journey: Pekka Rinne
21.30
NHL On The Fly
22.00
KHL SKA - Jokerit
00.00
NHL St. Louis Blues - Philadelphia Flyers
02.05
-05.05
NHL Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes
10.00
Premier League World
10.30
FA Cup Manchester United - Wolverhampton
12.30
Bundesliga Weekly
13.00
Ligue 1 Bordeaux - Lyon
15.00
Bundesliga Special: Best of 2019
15.30
Naisten Superliiga Brighton - Arsenal
17.30
Premier League Netbusters
18.00
Valioliiga Crystal Palace - Arsenal
20.00
Bundesliga Weekly
20.30
Premier League World
21.00
FA Cup Manchester United - Wolverhampton
23.00
-00.00
Premier League Sunday Review
02.35
NHL Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks
14.00
NFL Kansas City Chiefs - Houston Texans
17.00
NFL Green Bay Packers - Seattle Seahawks
20.00
NHL New York Rangers - New York Islanders
22.00
NHL Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks
00.00
NFL Gameday
00.30
European Tour Highlights South African Open
01.00
NHL St. Louis Blues - Philadelphia Flyers
03.00
Premier League World
03.35
-06.30
NHL Dallas Stars - Buffalo Sabres
03.00
Asian Tour SMBC Singapore Open - 1. kierros
05.30
European Tour Abu Dhabi HSBC Golf Championship - 1. kierros
10.30
Asian Tour SMBC Singapore Open - 1. kierros
12.00
Hero World Challenge Abu Dhabi HSBC Championship
13.00
European Tour Abu Dhabi HSBC Golf Championship - 1. kierros
15.00
Golf Central
16.00
Asian Tour SMBC Singapore Open - 1. kierros
19.00
LPGA Tour Diamond Resorts Tournament of Champions - 1. kierros
22.00
Hero World Challenge Abu Dhabi HSBC Championship
23.00
European Tour Abu Dhabi HSBC Golf Championship - 1. kierros
01.00
Hero World Challenge Abu Dhabi HSBC Championship
02.00
-03.00
Golf Central
03.05
NHL St. Louis Blues - Philadelphia Flyers
09.00
NHL St. Louis Blues - Philadelphia Flyers
11.00
NHL Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks
13.00
NHL On The Fly
14.00
KHL Vitjaz Podolsk - Jokerit
16.00
NHL Winnipeg Jets - Vancouver Canucks
18.00
NHL On The Fly
19.00
NHL Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks
21.00
NHL St. Louis Blues - Philadelphia Flyers
23.00
NHL On The Fly
00.00
NHL New York Rangers - New York Islanders
02.05
-05.05
NHL New York Islanders - New York Rangers
11.00
EFL Championship Cardiff - Swansea
13.00
Valioliiga Wolverhampton - Newcastle
15.00
Valioliiga Manchester United - Norwich
17.00
Ligue 1: Highlights
18.00
Valioliiga Everton - Brighton
20.00
Ligue 1 Monaco - PSG
22.00
Valioliiga Chelsea - Burnley
00.00
Valioliiga Sheffield United - West Ham
02.00
-03.00
Premier League Review
11.00
Premier League Review
12.00
EFL Championship Charlton - West Bromwich
14.00
Valioliiga Leicester - Southampton
16.00
Ligue 1 Monaco - PSG
18.00
Valioliiga Tottenham - Liverpool
20.00
Valioliiga Sheffield United - West Ham
22.00
Valioliiga Wolverhampton - Newcastle
00.00
-02.00
Valioliiga Crystal Palace - Arsenal
03.20
Australian kullankaivajat
04.05
Australian kullankaivajat
04.50
Romukuninkaat
05.40
Romukuninkaat
06.30
Carver Kings
07.05
Iso kalastuskisa
07.50
Australian kullankaivajat
08.35
Australian kullankaivajat
09.25
Romuautot kiertoon
10.10
Romukuninkaat
11.00
Romukuninkaat
11.50
Ratkaiseva rakennusvirhe
12.40
Iso kalastuskisa
13.25
Jokihirviöt
14.15
Jade Fever
14.40
Jade Fever
15.05
Timber Kings
15.50
Timber Kings
16.35
Australian kullankaivajat
17.25
Australian kullankaivajat
18.10
Piikikkään kullan etsijät
18.55
Jokihirviöt
19.40
Viimeisen pysäkin korjaamo
20.05
Viimeisen pysäkin korjaamo
20.25
Cold Water Cowboys
21.15
Australian kullankaivajat
22.00
Piikikkään kullan etsijät
22.45
Australian kullankaivajat
23.30
Australian kullankaivajat
00.10
Australian kullankaivajat
01.00
Cold Water Cowboys
01.45
Timber Kings
02.30
Timber Kings
03.20
-04.05
Australian kullankaivajat
03.50
Britannian mahtilinnojen salaisuudet
04.40
Museon mysteerit
05.25
Museon mysteerit
06.10
Museon mysteerit
07.20
Valtakunnan loppu
08.20
Valtakunnan loppu
09.20
Valtakunnan loppu
10.15
Valtakunnan loppu
11.10
Tyynenmeren rannikon mestarit
12.20
Tyynenmeren rannikon mestarit
13.30
Taistelualukset
14.25
Taistelualukset
15.20
Taistelualukset
16.15
Taistelualukset
17.10
Aseiden historia
18.10
Aseiden historia
19.10
Egyptin selittämättömät kansiot
20.05
Aseiden historia
21.05
Museoiden salaisuudet
22.00
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä
23.05
Britannian mahtilinnojen salaisuudet
23.55
Kristinuskon historia
01.05
Museoiden salaisuudet
02.00
Taistelukentillä
03.30
-04.25
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä
03.15
Yorkshiren eläinlääkäri
04.00
Kansallispuisto on rock!
04.20
Kansallispuisto on rock!
04.45
Sääkansiot
05.30
Pelastuskoirasta superkoiraksi
06.20
Villikarhut
07.00
Luonto järkkyy
07.45
Luonto järkkyy
08.35
Luonto järkkyy
09.25
Villi Australia
10.10
Villi Australia
10.55
Lemmikkinä petoeläin
11.45
Lemmikkinä petoeläin
12.30
Lemmikkinä petoeläin
13.20
Lemmikkinä petoeläin
14.05
Lemmikkinä petoeläin
14.50
Kissojen salattu elämä
15.40
Jokihirviöt
16.30
Nolot lemmikit
16.55
Nolot lemmikit
17.20
Villi Alaska
18.00
Yorkshiren eläinlääkäri
18.45
Katujen eläinlääkäri
19.10
Suuri hautavajoama - Afrikan villi sydän
20.00
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
20.25
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
20.50
Tappava Top 10
21.20
Tappava Top 10
22.00
Isojen kissojen maa
22.50
Yorkshiren eläinlääkäri
23.35
Jokihirviöt
00.25
Totta, tarua, hullua
01.15
Villituubi
01.40
Villituubi
02.05
Totta, tarua, hullua
02.50
Luonnon jättien sisäinen maailma
03.40
-04.25
Yorkshiren eläinlääkäri
03.46
Mäkihyppy: maailmancup Val di Fiemme
04.38
Maastohiihto: maailmancup, Dresden
05.36
Altenberg | Viesti
06.37
Muut lajit: WATTS
07.00
Altenberg | Viesti
07.59
Maastohiihto: maailmancup, Dresden
08.59
Freestylehiihto: Maailmancup Font Romeu
09.55
Tennis: ATP 250 -turnaus, Adelaide
10.50
Mäkihyppy: maailmancup Val di Fiemme
11.58
Autourheilu: WTCR Kausikooste ,
12.58
Ampumahiihto: maailmancup, Ruhpolding
14.00
Ampumahiihto: World Team Challenge
14.35
Alppihiihto: maailmancup, Flachau
15.19
Ampumahiihto: maailmancup, Ruhpolding
16.50
Snooker: Masters Lontoo, Iso-Britannia
18.29
Muut lajit: WATTS
18.46
Miekkailu: Grand Prix Series
19.50
Urheilu-uutiset
20.32
Muut lajit: WATTS
20.45
Snooker: Masters Lontoo, Iso-Britannia
00.25
Urheilu-uutiset
00.31
Ralli: Dakar-ralli, Etelä-Amerikka
01.01
Maastohiihto: maailmancup, Dresden
02.04
Altenberg | Viesti
03.12
-04.01
Ampumahiihto: World Team Challenge,
03.17
Alppihiihto
04.15
Autourheilu
05.06
Olympialaiset
05.46
Snooker
07.00
Mäkihyppy
08.01
Alppihiihto
09.00
Olympialaiset
09.34
Freestylehiihto
10.30
Olympialaiset
11.03
Alppihiihto
12.04
Maastohiihto
13.01
Snooker
14.29
Olympialaiset
15.00
Snooker
16.50
Tennis
18.30
Tennis
20.00
Ralli
20.32
Ralli
21.03
Alppihiihto
21.57
Urheilu-uutiset
22.03
Freestylehiihto
23.00
Ralli
00.15
Olympialaiset
01.16
Ralli
01.47
Urheilu-uutiset
01.53
Freestylehiihto
02.41
Maastohiihto
03.33
-04.28
Ohjaskelkkailu
03.55
Vilda Yellowstone: Varghonan
04.40
Vår märkliga natur
05.30
Vår märkliga natur
06.10
Drottningens rike
07.00
Människan mot djuren
07.25
Människan mot djuren
07.50
Dr K:s exotiska djur
08.35
Vår märkliga natur
09.25
Ultimata rivaler: Katter mot hundar
10.15
Den otroliga dr Pol
11.05
Dr K:s exotiska djur
11.50
Vår märkliga natur
12.40
Vår märkliga natur
13.25
Ultimata rivaler: Katter mot hundar
14.15
Vilda öar
15.05
Vilda öar
15.50
Vilda öar
16.35
Vilda öar
17.25
Den otroliga dr Pol
18.10
Djurens kampklubb
19.00
Rovdjurens hemliga liv
19.45
Jaguarer mot krokodiler
20.35
Hajarnas dödszon: Jakten
21.25
Rovdjurens hemliga liv
22.15
Otroligt! Berättelsen om dr Pol
23.00
Dr Oakley: Veterinär i Yukon
23.50
Djurens kampklubb
00.40
Rovdjurens hemliga liv
01.30
Hajarnas dödszon: Jakten
02.15
Vilda öar
03.05
Vilda öar
03.55
-04.40
Vilda öar
03.55
Deadliest Catch
04.45
Fast N' Loud
05.35
How It's Made
06.00
How It's Made
06.25
Tanked
07.20
Jeremy Wade's Dark Waters
08.15
How Do They Do It?
08.40
How Do They Do It?
09.05
Wheeler Dealers
10.00
Fast N' Loud
11.00
Deadliest Catch
12.00
Alaskan Bush People
13.00
Alaskan Bush People
14.00
Heavy Rescue
15.00
How Do They Do It?
15.30
How Do They Do It?
16.00
Mighty Ships
17.00
Salvage Hunters: The Restorers
18.00
Wheeler Dealers
19.00
Wheeler Dealers
20.00
How It's Made
20.30
How It's Made
21.00
River Of No Return
22.00
Mighty Truckers
23.00
Heavy Rescue
00.00
Naked And Afraid
01.00
River Of No Return
02.00
Mighty Truckers
03.00
Expedition Unknown
03.55
-04.45
Deadliest Catch
03.25
Animal Cops Philadelphia
04.15
Lone Star Law
05.02
Animal Cribs
05.49
Nature's Strangest Mysteries: Solved
06.12
How Do Animals Do That
06.35
Dark Days in Monkey City
07.00
Dark Days in Monkey City
07.25
Treehouse Masters
08.15
Tanked
09.10
Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
10.05
Nature's Strangest Mysteries: Solved
10.35
Nature's Strangest Mysteries: Solved
11.00
Nature's Strangest Mysteries: Solved
11.30
Nature's Strangest Mysteries: Solved
11.55
Nature's Strangest Mysteries: Solved
12.25
Nature's Strangest Mysteries: Solved
12.50
Baby Panda's First Year
13.45
Pit Bulls & Parolees
14.40
My Cat From Hell
15.35
How Do Animals Do That
16.00
How Do Animals Do That
16.30
The Pool Master
17.25
The Vet Life
18.20
Wildest Islands
19.15
Wildest Islands
20.10
Wildest Islands
21.05
Take Back the Harbour
22.00
Hanging With The Hendersons
22.55
Animal Cribs
23.50
I'm Alive
00.45
Treehouse Masters
01.40
Amanda To The Rescue
02.35
Rugged Justice
03.25
-04.15
Animal Cops Philadelphia
03.50
The Dead Files
04.40
Ghost Asylum
05.30
Lost Gold
06.20
Mysteries At The Museum
07.00
Finding Bigfoot
08.00
Mysteries At The Museum
09.00
Lost Gold
10.00
Finding Bigfoot
11.00
Monster Encounters
12.00
Mysteries At The Museum
13.00
Lost Gold
14.00
Finding Bigfoot
15.00
Monster Encounters
16.00
Mysteries At The Museum
17.00
Lost Gold
18.00
Finding Bigfoot
19.00
Monster Encounters
20.00
Mysteries At The Museum
21.00
Mysteries At The Museum
22.00
Ghost Adventures
23.00
Mysteries At The Hotel
00.00
Insane Pools: Off the Deep End
01.00
Going RV
01.30
Going RV
02.00
Ghost Asylum
03.00
Ghost Brothers
03.50
-04.40
The Dead Files
03.20
Geordie Shore
04.05
Geordie Shore
04.45
Night Videos
06.00
MTV Breakfast Club
07.00
MTV Breakfast Club
09.55
Just Tattoo Of Us
10.40
Catfish: The TV Show
11.20
Catfish: The TV Show
12.00
Teen Mom: Young & Pregnant
12.40
Teen Mom: Young & Pregnant
13.25
Teen Mom 2
14.05
Teen Mom 2
14.45
Catfish: The TV Show
15.25
Catfish: The TV Show
16.10
Catfish: The TV Show
16.50
Teen Mom UK
17.35
Teen Mom UK
18.20
Awkward
18.40
Awkward
19.00
The Hills
19.25
The Hills
19.45
Jersey Shore Family Vacation
20.25
The Challenge: War of the Worlds
21.10
Just Tattoo of Us USA
21.30
True Love or True Lies?
22.15
Ridiculousness
22.35
Ridiculousness
23.00
The Challenge: War of the Worlds 2
23.40
Geordie Shore
00.05
Ridiculousness
00.25
MTV Floribama Shore
01.05
Ridiculousness
01.30
Ridiculousness
01.50
Ridiculousness
02.10
Ridiculousness
02.30
Ridiculousness
02.50
Ridiculousness
03.10
Geordie Shore
03.55
-04.40
Geordie Shore
03.55
Butterbean's cafe
04.15
Frankie ja Frank
04.20
Shimmer ja Shine
04.45
Zack & Quack
05.05
Ässäluokka
05.15
Ässäluokka
05.40
Blaze ja monsterikoneet
06.00
Rusty Rivets
06.10
Frankie ja Frank
06.15
Paw Patrol
06.35
Paw Patrol
07.00
Peppa Pig
07.05
Peppa Pig
07.10
Pihlan poppoo
07.20
Zack & Quack
07.30
Kiva onnistuu!
07.40
Paw Patrol
07.55
Paw Patrol
08.15
Shimmer ja Shine
08.40
Anni Taimen
08.50
Ritariprinsessa Nella
09.00
Top Wing
09.25
Paw Patrol
09.45
Paw Patrol
10.00
Blaze ja Monsterikoneet
10.20
Rusty Rivets
10.45
Anni Taimen
11.05
Shimmer ja Shine
11.20
Butterbean's cafe
11.40
Peppa Pig
11.45
Peppa Pig
11.50
Peppa Pig
11.55
Peppa Pig
12.00
Paw Patrol
12.20
Paw Patrol
12.45
Becca's Bunch
13.05
Frankie ja Frank
13.10
Blaze ja monsterikoneet
13.30
Zack & Quack
13.40
Shimmer ja Shine
14.05
Paw Patrol
14.25
Paw Patrol
14.45
Ässäluokka
15.10
Max & Meeri
15.30
Ritariprinsessa Nella
15.40
Anni Taimen
15.55
Butterbean's cafe
16.15
Frankie ja Frank
16.20
Shimmer ja Shine
16.40
Frankie ja Frank
16.45
Zack & Quack
17.05
Ässäluokka
17.15
Ässäluokka
17.40
Blaze ja monsterikoneet
18.00
Rusty Rivets
18.10
Paw Patrol
18.35
Paw Patrol
18.55
Frankie ja Frank
19.00
Peppa Pig
19.05
Peppa Pig
19.10
Pihlan poppoo
19.20
Zack & Quack
19.30
Kiva onnistuu!
19.40
Paw Patrol
19.55
Paw Patrol
20.15
Shimmer ja Shine
20.40
Anni Taimen
20.50
Ritariprinsessa Nella
21.00
Top Wing
21.25
Paw Patrol
21.45
Paw Patrol
22.00
Blaze ja Monsterikoneet
22.20
Rusty Rivets
22.45
Anni Taimen
23.05
Shimmer ja Shine
23.20
Butterbean's cafe
23.40
Peppa Pig
23.45
Peppa Pig
23.50
Peppa Pig
23.55
Peppa Pig
00.00
Paw Patrol
00.20
Paw Patrol
00.45
Becca's Bunch
01.05
Frankie ja Frank
01.10
Blaze ja Monsterikoneet
01.30
Zack & Quack
01.40
Shimmer ja Shine
02.05
Paw Patrol
02.25
Paw Patrol
02.50
Ässäluokka
03.15
Max & Meeri
03.35
Ritariprinsessa Nella
03.45
Anni Taimen
04.00
-04.20
Butterbean's cafe
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Murha paratiisissa
,
Roy Grace
,
Tähdet, tähdet
,
Salatut elämät
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Simpsonit
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Hiljainen todistaja
,
Murdochin murhamysteerit
,
Omerta 6/12
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset