Reseptit
Blogit
Horoskooppi
Vaihtoautot
Tietovisat
Viihde
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
17
Su 17.03.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.40
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
07.20
Luontoretkellä: Vaistot
08.00
Yle Uutiset
08.05
Avara luonto: Villi pohjola
09.00
Yle Uutiset
09.05
Flinkkilä & Tastula
09.55
Yle Uutiset
10.00
SuomiLOVE
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle uutiset Viikko viitottuna
11.15
Tulen vankina
11.55
Yhdistetyn MC: Schonach
12.54
Meidän Liinu
13.30
Hakekaa kätilö!
14.30
Sannikka & Ukkola
15.00
Yle Uutiset
15.05
Perjantai
15.55
Yhdistetyn MC: Schonach
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
The Halcyon
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Luontohetki: Maa, tarunhohtoinen planeetta
18.45
Arto Nyberg
19.30
Syyttäjä
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
21.05
M/S Romantic
22.05
Yle Uutiset
22.10
Urheiluruutu
22.15
Soturi
23.05
Ei koskaan enää
00.05
Ykkösaamu
00.45
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
01.40
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 17.3.
06.52
Sasu
07.04
Olivia
07.28
Ruskea pikkukarhu
07.35
Killen kimppakyyti
07.46
Maailman satuja
07.54
Enni ja Roi
08.06
Ryhmä Hau
08.32
Onneli, Anneli ja Salaperäinen muukalainen
08.45
Pii ja Poju
08.59
Galaxi
09.01
Näin meillä
09.12
Ville ja Lousku vauhdissa
09.23
Fotarit
09.36
Belle ja Sebastian
09.49
Laita ittes likoon
10.00
Urheilustudio
10.25
Alppihiihdon MC: Soldeu
11.15
Urheilustudio
11.25
Alppihiihdon MC: Soldeu
12.15
Urheilustudio
12.25
Hiihdon MC: Falun
13.40
Lumilautailun maailmancup: Quebec
13.55
Urheilustudio
14.10
Ampumahiihdon MM: Naisten yhteislähtökilpailu
15.00
Urheilustudio
15.25
Hiihdon MC: Falun
16.55
Ampumahiihdon MM: Miesten yhteislähtökilpailu
17.45
Urheilustudio
17.55
Mäkihypyn MC: Vikersund
20.00
Muumilaakso
20.30
Rallin MM: Meksiko, kisakooste
21.30
Noin Viikon Studio
22.00
Stacey Dooley: Romanilasten tragedia
22.45
Mitä mietit, Ronja Salmi?
23.15
Unelmia ja studiohommia
23.45
Body Hack
00.30
Ice Town - Elämää äärirajoilla
01.20
Silicon Valley
01.50
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.40
Last Man on Earth
04.10
Last Man on Earth
04.35
Pukumiehet
06.00
Formula 1 Ennakkotunnelmat
06.30
Pilanpäiten
07.00
Ostoskanava Tvins.com
08.00
Puuha-Pete
08.10
Puuha-Pete
08.20
Muumilaakson tarinoita
08.45
Muumilaakson tarinoita
09.15
Legendat
09.35
Paavo Pesusieni
10.00
Jäinen planeetta
11.00
Maajussille morsian
12.00
Kenen kotona?
13.00
Villien jäljillä
14.00
Pitääkö olla huolissaan?
15.00
Putous
16.30
Tähdet, tähdet
18.00
Yökylässä Maria Veitola
19.00
Seitsemän uutiset
19.10
Tulosruutu
19.20
F1 Extra
19.30
Tähdet, tähdet
21.00
Pitääkö olla huolissaan?
22.00
Kymmenen uutiset
22.15
Viikon sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Formula 1 kooste: Australian osakilpailu
23.35
Uutisvuoto
00.30
Rizzoli & Isles
01.20
Bull
02.15
Bull
03.10
-04.20
Billions
LIVE
4
03.15
Poliisit 2019
04.15
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Myyrä ja Panda
06.15
Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma
06.30
Disneyn esikoulu: Mikki ja ralliryhmä
06.55
Disney esittää: Avalorin Elena
07.20
K3
07.30
K3
07.45
Disney esittää: DuckTales
08.10
Peukaloisen uudet retket
08.25
Disney esittää: Kaksin karkuteillä: TV-sarja
08.50
HS Lasten uutiset
09.00
Remppa vai muutto UK
10.00
Jaksa paremmin
10.30
Tehoneliöt haussa
11.00
Remppa vai muutto Australia
12.00
Remppa vai muutto Australia
13.00
The Wall Suomi
13.55
Leijonan luola USA
14.55
Leijonan luola USA
15.55
Suomen huutokauppakeisari esittää: Markku hoitaa
16.55
Toy Story 3
IMDb
8.3
19.00
Haluatko miljonääriksi?
20.00
Selviytyjät Suomi
21.25
Selviytyjät Suomi Extra
22.00
Keno ja Synttärit
22.05
Star Wars: Kloonien hyökkäys
IMDb
6.6
01.00
Poliisit 2019
02.00
Poliisit 2019
03.00
Poliisit 2019
04.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.05
Hevostila Mistral
08.07
Hevostila Mistral
08.30
BUU-klubben
09.00
Zorro the chronicles
09.21
Kamppailu
09.29
Toiveen sydän
09.41
Lohikäärmesydän
09.54
Avaruusapinat
10.00
Petra rakastaa itseään
10.30
Kaikkea kaupan
11.00
Vettä sakeampaa
12.00
Dries Van Notenin värikäs tyyli
13.30
Tatjana
15.45
Tatjana-baletin tarina
16.20
RSO Musiikkitalossa
17.25
Strömsö
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Puutarhakausi
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.39
Sportnytt
19.50
Sportliv
20.00
Skavlan
21.00
Petos
22.00
Dok: Fasismia mustassa autossa
22.55
-23.50
Goodbye Gibraltar
IMDb
4.4
LIVE
6
03.30
Kauhukeittiö
04.20
Game Night
08.00
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Radalla
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Crazy Ex-Girlfriend
11.50
Pilanpäiten
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Simpsonit
14.25
Pilanpäiten
14.35
Pilanpäiten
14.45
Norm of the North
IMDb
3.4
16.30
Teknavi
17.05
Top Gear
18.15
UEFA Champions League -makasiini
18.45
Pitääkö olla huolissaan?
19.40
Sub.doc: Hipsterin käsikirja
21.00
Edelleen Alice
IMDb
7.5
23.10
The Strain
00.10
The Strain
01.05
Tilt Esports
01.10
Modus
02.05
Supernatural
02.50
Supernatural
03.40
-04.30
Suomen surkein kuski
LIVE
7
03.10
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.05
Remonttipainajainen
06.40
Asunnon metsästäjät
06.45
Asunnon metsästäjät
07.10
Asunnon metsästäjät
07.40
Sofian enkelit
08.35
Remonttipainajainen
09.30
TV Shop
10.30
Akvaariomestarit
11.30
Kreisit kotivideot
12.25
Sofian enkelit
13.20
Kokkaushaaste
14.15
70's show
14.45
Snowtime!
IMDb
6.1
16.15
Kiviset ja Soraset
IMDb
4.9
18.00
Lapin Sampo ja kauppiaan rouva
19.00
Kokovartalomies
19.30
Ismo
20.00
Unelmahäät
21.00
Ihan yössä
IMDb
6.2
23.20
Kova laki: Erikoisyksikkö
00.20
Bridget Jones - elämäni sinkkuna
IMDb
6.8
02.05
Arktiset vedet
03.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
03.55
-04.50
Remonttipainajainen
LIVE
8
03.30
Kumman kaa
04.05
Kumman kaa
04.35
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Remppa vai muutto
10.00
Remppa vai muutto
11.00
Remppa vai muutto
12.00
Eden
12.30
Australian Huippumalli haussa
13.35
Australian Huippumalli haussa
14.35
Sinkkuillallinen
15.30
Sinkkuillallinen
16.30
Toisenlaiset teiniäidit Special
17.00
Toisenlaiset teiniäidit Special
17.30
Toisenlaiset teiniäidit Special
18.00
Toisenlaiset teiniäidit Special
18.30
Toisenlaiset teiniäidit Special
19.00
Greyn anatomia
20.00
Huvila & Huussi
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Holmes NYC
22.00
Holmes NYC
23.00
Vieraissa
00.00
Liv D: Murhasta kuuluisaksi
01.00
Remppa vai muutto
02.00
Remppa vai muutto
03.00
Remppa vai muutto
04.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.30
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Kauppaneuvos Jethro
09.55
Tulossa: Huvila & Huussi
10.00
Rikkaiden panttilainaamo
11.05
Pientä pilaa
11.10
Pientä pilaa
11.20
Suomen huutokauppakeisari
12.20
Suomen huutokauppakeisari
13.20
Serie A LIVE: Genoa - Juventus
15.30
Gordon Ramsay: Kuppilat kuntoon 24 tunnissa
16.30
Talent USA
18.25
Tulossa: Mitä lapsesi tekisi?
18.30
Rillit huurussa
19.00
Rillit huurussa
19.30
Rillit huurussa
20.00
Dancing on Ice UK
21.55
Tulossa: Huvila & Huussi
22.00
Poliisit 2019
23.00
Arman ja Suomen rikosmysteerit
00.00
Stand Up!
01.00
Arman ja viimeinen ristiretki
02.00
Poliisit - kotihälytys
03.00
JIM D: Sarjamurhaajan äiti
04.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.50
Alaska: Viimeinen rintama
04.45
Maailman oudoimmat ruoat
06.05
Ruokamatkalla USA:ssa
06.35
Ruokamatkalla USA:ssa
07.05
Ruokamatkalla USA:ssa
07.35
Ruokamatkalla USA:ssa
08.05
Ruokamatkalla USA:ssa
08.35
Remonttikilpailu Teksasissa
09.30
Kultakuume
10.25
Hengenvaarallinen saalis
11.25
Löytöretki tuntemattomaan
12.20
Kuuban hait
13.15
TV Shop
14.15
Haiden massamuutto
15.15
Menneisyyden mysteerit
16.10
Uljas universumi
17.05
NASAn salaiset kansiot
18.00
Maanalaiset salaisuudet
19.00
Aaron Kaufmanin kaarat
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Snooker: Gibraltar Open
23.00
Maailman vaarallisin elokuva
00.00
Fast n' Loud
00.55
Wheeler Dealers
01.25
Wheeler Dealers
01.55
Bitchin' Rides
02.50
Alaska: Viimeinen rintama
03.45
-04.40
Kullan sukeltajat
LIVE
11
03.35
Buying Alaska
04.05
Buying Alaska
04.35
Kissakuiskaaja
06.05
Kissakuiskaaja
06.50
Kissakuiskaaja
07.40
Buying Alaska
08.10
Buying Alaska
08.40
90 päivää morsiamena
09.35
90 päivää morsiamena
10.25
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
10.55
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
11.25
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
11.50
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
12.20
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
12.50
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
13.20
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
13.50
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
14.20
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
14.50
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
15.15
Pernilla Wahlgrenin maailma
16.10
Pernilla Wahlgrenin maailma
17.05
Pernilla Wahlgrenin maailma
18.00
Pernilla Wahlgrenin maailma
19.00
Pernilla Wahlgrenin maailma
20.00
Pernilla Wahlgrenin maailma
21.00
Hääpukuja kurvikkaille
21.30
Hääpukuja kurvikkaille
22.00
Apua, mikä tauti!
23.00
Apua, mikä tauti!
00.00
Tohtori paise
00.55
Seksileikeistä putkaan
01.25
Seksileikeistä putkaan
01.55
Kaunotarmurhat
02.50
Apua, mikä tauti!
03.45
-04.15
Buying Alaska
12
03.35
Family Guy
04.00
Family Guy
04.25
Family Guy
04.50
Family Guy
05.10
True Crime: Pahasta pelastuneet
06.00
Lapin poliisit
06.30
Lapin poliisit
06.55
Lapin poliisit
07.20
Lapin poliisit
07.45
Lapin poliisit
08.10
Alanyan sankarit
09.00
Moderni perhe
09.25
Moderni perhe
09.50
Lystikkäät eläinveikkoset
10.15
Lystikkäät eläinveikkoset
10.40
Lystikkäät eläinveikkoset
11.05
Lystikkäät eläinveikkoset
11.30
Simpsonit
11.55
Simpsonit
12.20
Simpsonit
12.45
Simpsonit
13.10
Simpsonit
13.35
Simpsonit
14.00
Simpsonit
14.30
Simpsonit
15.00
Varastojen metsästäjät
15.30
Varastojen metsästäjät
16.00
Varastojen metsästäjät
16.30
Varastojen metsästäjät
17.00
Huutokaupan metsästäjät
17.30
Huutokaupan metsästäjät
18.00
Huutokaupan metsästäjät
18.30
Huutokaupan metsästäjät
19.00
Huutokaupan metsästäjät Suomi
19.30
Huutokaupan metsästäjät Suomi
20.00
Top Gear
21.05
Aliens - Paluu
IMDb
8.4
23.35
CSI: Miami
00.30
CSI: Miami
01.25
CSI: Miami
02.20
Proven Innocent
03.15
The Passage
04.00
-04.45
The Walking Dead
LIVE
13
03.50
Arvostele mun illallinen Ruotsi
04.20
Sinkkuelämää
04.55
Sinkkuelämää
05.20
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.25
Ostoskanava Tvins.com
09.25
Jamien pikaherkut
10.05
Leila leipoo Ranskassa
10.30
Stadi vs. Lande
11.30
Jamie Oliverin säästöateriat
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsi
13.00
Kenen kotona?
14.00
Gok Wan: Kekseliäät kierrättäjät
15.00
The Real Housewives of New Jersey
16.00
The Real Housewives of New Jersey
17.00
Diili Ryan Serhantin tapaan
18.00
Suhdesoppa
19.00
Supernanny Suomi
20.00
Kardashianit
21.00
Vappu ja Marja Live
22.00
Tähdet, tähdet
23.40
Colombiana
IMDb
6.4
01.50
-04.10
Kuudes aisti
LIVE
14
10.45
Venetsialainen
IMDb
5.7
12.10
Step Up: Revolution
IMDb
6.4
13.50
Absolutely Anything
IMDb
6.0
15.15
Margin Call
IMDb
7.1
17.00
Pientä pilaa
17.05
Pientä pilaa
17.15
Hei, me lennetään!
IMDb
7.7
19.05
The Whole Truth
IMDb
6.2
21.00
Pankkikeikka
IMDb
7.3
23.10
Red Dawn
IMDb
5.4
01.00
Matkalla kiven sisään
01.45
-02.30
Matkalla kiven sisään
LIVE
15
03.35
Salaisuus kuolemaan saakka
04.35
Nuoret rikkaat roistot
06.20
Kiinteistöhuutokauppa
06.50
Nuoret äidit
07.20
Nuoret äidit
07.50
Jon ja Kate +8
08.45
Lihavat lemmikit
09.40
San Franciscon eläinpoliisit
10.35
Eläinten auttaja
11.35
Bless Me, Ultima
IMDb
6.4
13.30
TV Shop
14.30
Karkkikuningatar
15.05
Maailman oudoimmat ruoat
16.00
Kiinteistöhuutokauppa
16.30
Lottovoittajan unelmakoti
16.55
Apua, mikä tauti!
17.55
Bridget Jones: Elämä jatkuu
IMDb
6.0
20.00
Murha pikkukaupungissa
21.00
Murha suurkaupungissa
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
22.55
Pahan äärellä
23.55
Tappavat suhteet
00.50
Painajainen naapurissa
01.50
Verisukulaisia
02.45
People Magazine Investigates
03.40
-04.40
Tappava houkutus
17
20
03.45
Rajasota
04.30
Vaarallisen valtatien pelastajat
05.15
Huumebisnes Oy
06.00
Huumebisnes Oy
06.45
Afrikan kuolettavimmat
07.25
Uskomaton eläinlääkäri Pol
08.10
Pohjoisen valtatien pelastajat
08.55
Laivanrakentajat
09.50
Aivopelit
10.15
Aivopelit
10.40
Ihmeellinen planeetta Maa
11.35
Äärimmäinen selviytyjä parhaat palat
12.30
Lentoturmatutkinta
13.20
Valley of The Boom
14.15
Valley of The Boom
15.10
Valley of The Boom
16.05
Valley of The Boom
17.05
Valley of The Boom
18.00
Valley of The Boom
19.00
Meret ilman vettä
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Läpileikkaus Maasta: Elävä planeetta
22.00
Hirmuhallitsijoiden käsikirja
23.00
Inside North Korea's Dynasty
00.00
Päihdekoukussa
00.50
Läpileikkaus Maasta: Elävä planeetta
01.40
Hirmuhallitsijoiden käsikirja
02.35
Autiotalojen aarteet
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Autojen ensiapu
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Herätys!
04.30
TV7 Jerusalem Uutiset
04.45
Holokaustin muistojuhla Yad Vashemista
05.45
Väittely maailman alkuperästä
06.25
Pelastusrukous
06.30
Joonas Kelottijärvi - Poromies ja evankelista
07.30
Hillsong TV
08.00
Varustamo
08.30
Ruutupyhäkoulu
08.50
Panjo ja kaverit
09.00
Raamatun kertomuksia
09.30
Herätysliikehdintä
10.00
Herätys!
11.00
TV7 Jerusalem Uutiset
11.15
Israel puhuu
11.45
Café Raamattu
12.15
Paastoa ja rukousta Suomen puolesta
15.15
TV7:n profeetallinen metsä Nasaretissa
16.00
Derek Prince
16.30
Superkirja
17.00
Living Waters
18.00
Tule Jeesuksen luo!
19.00
Sanaa naisilta
19.15
Sanan ja runon tuoksua
19.30
One Way
20.00
Haastattelussa
20.30
Studiosavo
21.00
Ihmeellinen usko Brasiliassa
21.15
Ajankohtaista taivaasta
21.45
Rohkaisua Raamatusta - Matti Vuolanne
22.00
Käännekohta
22.30
Sinua varten
23.00
Korinttolaiskirje 2
23.30
Jerusalem studio
00.00
Valerie ja Gregg Ellis - Perintö
00.30
Raamattu puhuu sinulle
00.40
Armon kalliolla
01.00
Living Waters
02.00
Tule Jeesuksen luo!
03.00
Sanaa naisilta
03.15
Sanan ja runon tuoksua
03.30
One Way
04.00
-04.30
Haastattelussa
03.00
Uutisikkuna
08.40
Nimipäiväonnittelu: 17.3.
08.41
Fotarit
08.54
Laita ittes likoon
10.05
Yle uutiset Viikko viitottuna
10.15
Efter Nio 2015
11.15
SuomiLOVE
12.15
Yliopistollinen eläinsairaala: Sytostaatteja ja piilokiveksiä
12.45
Elävä arkisto esittää
12.46
Iltalypsy
12.54
Iltalypsy
13.04
Iltalypsy-remix
13.33
Arkistovieraana: Erja Manto
14.10
Ylen Aamu-tv
15.05
Sannikka & Ukkola
15.35
Akuutti: Muita lyhyempi
16.10
Spotlight : Testi ratkaisee tulevaisuutesi
16.40
Tämä tästä
17.00
RSO Musiikkitalossa
18.00
Strömsö
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.40
Flinkkilä & Tastula
19.30
Yle Uutiset
19.45
Urheiluruutu
20.05
Ykkösaamu
20.45
Unelmia ja studiohommia
21.15
Toisen kanssa
22.05
Uutisikkuna
03.00
-07.14
Uutisikkuna
01.55
Lumilautailun MC: Quebec, big air
10.25
Alppihiihdon MC: Soldeu, naisten suurpujottelu, 1. lasku
11.25
Alppihiihdon MC: Soldeu, miesten pujottelu, 1. lasku
11.55
Yhdistetyn MC: Schonach, mäkiosuus
12.25
Världscupen på skidor, damer 10 km (svenskt referat)
13.10
Alppihiihdon MC: Soldeu, naisten suurpujottelu, 2. lasku
13.55
Mäkihypyn MC: Nizhni Tagil, naisten kilpailu (selostamaton)
14.10
VM i skidskytte, damernas masstart (svenskt referat)
15.25
Världscupen på skidor, herrarnas 15 km (svenskt referat)
16.55
VM i skidskytte, herrarnas masstart (svenskt referat)
17.55
Mäkihypyn MC: Vikersund, lentomäki
07.00
Formula 1: Australian osakilpailu
07.05
Formula 1: Australian osakilpailu
09.10
PGA TOUR Golf: THE PLAYERS Championship
14.10
Formula 1: Australian osakilpailu
16.15
MotoGP Highlights: Qatar
17.10
La Liga: Espanyol - Sevilla
19.15
100 Greatest Footballers
19.25
La Liga: Valencia - Getafe
21.30
100 Greatest Footballers
21.40
La Liga: Real Betis - Barcelona
23.45
UEFA Champions League -arvonta
00.05
Deuce tennismakasiini
00.30
-02.58
ATP Tennis 1000: Indian Wells / Finaali
09.00
UEFA Europa League: Salzburg - Napoli
10.50
ATP Tennis 1000: Indian Wells / Nelinpelin Finaali
12.35
UEFA Europa League -arvonta
12.55
La Liga: Eibar - Valladolid
15.00
ATP Tennis 1000: Indian Wells / Välierä 1
17.30
ATP Tennis 1000: Indian Wells / Puolivälierä 3
19.00
PGA TOUR Golf: THE PLAYERS Championship
00.00
NHRA Drag Racing: Round - 2
00.50
-01.16
La Liga Chronicles
06.00
Formula 1 Ennakkotunnelmat
06.30
Formula 1 Lähtösuora
07.05
Formula 1: Australian osakilpailu
09.10
Formula 1 Jälkihöyryt
09.50
UEFA Champions League -makasiini
10.15
Formula 1: Australian osakilpailu
12.20
ESPN dokumentti: Maradona 86
12.45
ESPN dokumentti: No Más - Ei enää
14.05
Super League Triathlon: Singapore
15.00
UEFA Europa League: Arsenal - Rennes
16.50
La Liga Cities: Getafe
17.20
Formula 1: Australian osakilpailu
19.25
La Liga: Villarreal - Rayo Vallecano
21.30
Mobil 1 The Grid
21.55
Formula 1: Australian osakilpailu
00.00
-01.18
ESPN dokumentti: Huijaten NHL-pomoksi
06.00
Molang-pupu
06.08
Antti piirtää
06.30
Unelmatarha
06.55
Karhuherra Paddington
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Juontajan suosikki
07.02
Juniorijumppa
07.03
Monchhichi
07.16
Mokon suuri maailma
07.30
Muumilaakson tarinoita
07.55
Chuggington
08.07
Chuggington
08.19
Professori Balthazar
08.29
Professori Balthazar
08.38
Ti-Ti Nalle: Karaoke
08.40
Puuha-Pete
08.50
Puuha-Pete
09.01
Juontajan suosikki
09.02
Onnenpäivän vitsi
09.03
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.25
Palomies Sami
09.40
Palomies Sami
09.53
Ti-Ti Nalle: Karaoke
09.56
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
10.00
Puuha-Pete
10.12
Puuha-Pete
10.24
Puuha-Pete
10.36
Antti piirtää
11.00
Muumilaakson tarinoita
11.25
Molang-pupu
11.30
Mokon suuri maailma
11.42
Hello Kitty - Paratiisi
11.55
Chuggington
12.08
Chuggington
12.20
Littlest Pet Shop
12.45
Viidakon veijarit
13.00
Nuori Robin Hood
13.12
Nuori Robin Hood
13.25
Mimmikoto
13.42
Mimmikoto
14.00
Muumilaakson tarinoita
14.26
Leo
14.30
Alvin ja pikkuoravat
14.42
Alvin ja pikkuoravat
14.54
Alvin ja pikkuoravat
15.05
Aikamatkustajat
15.15
Aikamatkustajat
15.25
Aikamatkustajat
15.35
Aikamatkustajat
15.45
Leo
15.52
Leo
15.58
Viidakon veijarit
16.00
Pikku Prinssi
16.24
Chaplin
16.30
Ruohonjuuritasolla
16.37
Legendat
16.59
Robottijengi
17.12
Robottijengi
17.25
Supernelikko
17.39
Supernelikko
17.52
Supernelikko
18.05
Paavo Pesusieni
18.29
Paavo Pesusieni
18.51
Spies-tytöt
19.14
Spies-tytöt
19.36
Superpahisten liiga
02.35
Gauguin
IMDb
5.9
04.15
Solsidan
IMDb
6.5
08.10
Kaikki mitä rakastimme
10.10
McQueen
12.00
Ted - För kärlekens skull
14.00
Your Name
IMDb
8.4
15.45
Coraline ja toinen todellisuus
IMDb
7.7
17.25
Lego Batman elokuva
19.10
Luolamies
IMDb
6.1
20.35
Little Men
IMDb
6.8
22.00
Amatöörit
IMDb
6.4
23.40
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
IMDb
8.2
01.35
Rakkautta vailla
IMDb
7.6
03.40
-05.39
The Shape of Water
03.55
Pietarin kapellimestari
04.40
The Trip to Italy
05.10
The Trip to Italy
05.40
The Trip to Italy
06.10
Close Up
06.40
Close Up
07.05
Close Up
07.35
Close Up
08.05
Close Up
08.30
Close Up
08.55
Close Up
09.30
Unelmien kentät
10.15
Unelmien kentät
11.00
Unelmien kentät
11.45
Unelmien kentät
12.30
Unelmien kentät
13.15
Unelmien kentät
14.00
Unelmien kentät
14.45
Unelmien kentät
15.30
Close Up
16.00
Unelmien kentät
16.45
Unelmien kentät
17.30
Unelmien kentät
18.15
Unelmien kentät
19.00
Unelmien kentät
19.45
Unelmien kentät
20.30
Unelmien kentät
21.15
Unelmien kentät
22.00
Crashing a Ferrari
22.45
Crashing a Ferrari
23.30
Cardinal
00.10
Cardinal
00.55
Cardinal
01.35
Pietarin kapellimestari
02.20
Pietarin kapellimestari
03.05
Pietarin kapellimestari
03.50
-04.35
Pietarin kapellimestari
01.20
1939
IMDb
5.2
04.20
Swing it maisteri
IMDb
6.2
05.45
Svensson Svensson
IMDb
5.0
07.10
Melukylässä tapahtuu
IMDb
6.7
08.35
Lotta osaa kaiken
IMDb
5.7
10.00
Rasmus ja kulkuri
IMDb
6.5
11.40
Krakel Spektakel
IMDb
5.6
13.00
Elämäni koirana
IMDb
7.7
14.35
Livet i 8 bitar
IMDb
4.6
16.00
P & B
IMDb
6.1
17.50
Kaisa Kullanmuru
IMDb
5.6
18.25
Nånting levande åt Lame-Kal
19.00
Pirret
IMDb
6.5
20.10
Black Jack
IMDb
5.4
22.00
Mörkt vatten
IMDb
3.8
23.20
Så olika
IMDb
4.1
01.05
Puhumattakaan naisista
IMDb
5.7
02.25
Hiljaisuus
IMDb
6.6
04.00
-05.37
Swing it, fröken!
IMDb
5.3
04.00
The Lovers
06.00
Marshall
08.00
Musta torni
10.00
Monsteriperhe
11.50
Call Me By Your Name
14.00
Lumotut
16.00
Hyppy ajassa
18.00
Demain tout commence
20.00
Marshall
22.00
The Killing of a Sacred Deer
00.00
Acts of Vengeance
02.00
The Padre
04.00
-05.55
The Killing of a Sacred Deer
03.20
Rogue Assassin
05.00
What Happened to Monday
07.00
Lords of Dogtown
09.00
The Spy Next Door
11.00
Sahara
13.00
Maailman ympäri 80 päivässä
15.00
The Zero Theorem
17.00
Just Getting Started
19.00
Jumanji: Welcome to the Jungle
21.00
What Happened to Monday
23.00
Rogue Assassin
01.00
Kultainen medaljonki
03.00
-04.28
The Mechanic
02.55
Logan
05.10
Avengers: Infinity War
07.35
Big Fish
09.45
Solo: A Star Wars Story
12.00
The Emperor's Club
14.00
Vetovoiman lait
16.00
Star Wars: The Last Jedi
18.50
Spider-Man: Homecoming
21.00
Avengers: Infinity War
23.25
Logan
01.40
Film Stars Don't Die in Liverpool
03.25
-05.32
Hostiles
04.00
Remonttipainajainen
06.00
Ice Age 3: Dinosaurusten aika
08.00
Zambezia - Lintukodon siipiveikot
10.00
Trolls
12.00
Space dogs
14.00
Jättipäärynä, joka kasvoi talon kokoiseksi
16.00
My Little Pony elokuva
18.00
Lumottu Lelukauppa
20.00
Ice Age 3: Dinosaurusten aika
22.00
Wonder
00.00
Remonttipainajainen
02.00
The Big Sick
04.00
-05.17
Kurt Josef Wagle ja murhamysteeri Vuonolla
01.05
NHL Boston Bruins - Columbus Blue Jackets
04.30
Lähetystauko
07.45
NHL Boston Bruins - Columbus Blue Jackets
09.45
Bundesliiga Schalke – RB Leipzig
11.45
Bundesliiga Hertha Berlin - Dortmund
13.45
EFL Championship Highlights
14.20
Bundesliiga Leverkusen - Werder Bremen
16.25
Bundesliiga Eintracht Frankfurt - Nürnberg
18.50
Bundesliiga Bayern München - Mainz
21.00
NHL Boston Bruins - Columbus Blue Jackets
23.05
NHL Buffalo Sabres - St. Louis Blues
02.30
-10.00
Lähetystauko
01.05
NHL Winnipeg Jets - Calgary Flames
04.05
NHL: Suomalaisten maalit
04.35
NHL San Jose Sharks - Nashville Predators
07.55
NHL Pittsburgh Penguins - St. Louis Blues
09.55
NHL Winnipeg Jets - Calgary Flames
11.55
KHL playoffs Barys Astana - Avangard
13.55
NHL: Suomalaisten maalit
14.25
KHL Iceweek
14.55
NHL On The Fly
15.55
KHL playoffs Dynamo Moskova - TsSKA Moskova
18.35
NHL: Suomalaisten maalit
19.05
Road To The NHL Winter Classic 2019
20.05
NHL On The Fly
21.05
NHL Colorado Avalanche - New Jersey Devils
00.05
NHL Minnesota Wild - New York Islanders
03.05
-06.30
NHL Anaheim Ducks - Florida Panthers
02.00
Lähetystauko
08.00
Valioliiga Burnley - Leicester
09.55
Premier League Saturday Review
10.50
FA Cup Swansea - Manchester City
12.50
EM-karsinnat: Kierrosennakko
13.20
FA Cup Wolverhampton - Manchester United
15.15
Premier League World
15.45
Valioliigastudio
16.10
Valioliiga Fulham - Liverpool
18.10
Valioliigastudio
18.25
Valioliiga Everton - Chelsea
20.25
Valioliigastudio
21.00
Premier League Saturday Review
21.55
Ligue 1 PSG - Marseille
00.00
Valioliiga Fulham - Liverpool
02.00
-08.00
Lähetystauko
03.30
Sporting Greats: Carl Fogarty
04.00
Sändningsuppehåll SE
10.00
Ei lähetystä
14.55
Sporting Greats: Mats Wilander
15.25
Franska Ligan Ligue 1 Lyon - Montpellier
17.30
WTA Tour: BNP Paribas open
22.00
WTA Tour: BNP Paribas open Final
00.30
Ei lähetystä
03.30
-04.05
Sporting Greats: Mats Wilander
10.00
Golfing World
11.00
Viasat Golf Card
11.30
European Tour
16.00
Golfing World
17.00
European Tour
21.30
Sunshine Tour Highlights
22.30
-02.35
European Tour
01.05
NHL Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
04.35
NHL San Jose Sharks - Nashville Predators
09.00
NHL Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
11.00
NHL San Jose Sharks - Nashville Predators
13.00
NHL On The Fly
14.15
NHL Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs
16.15
NHL Pittsburgh Penguins - St. Louis Blues
18.15
NHL Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
20.30
Icehockey: NHL-studion
21.05
NHL Colorado Avalanche - New Jersey Devils
00.00
NHL On The Fly
01.35
-04.30
NHL Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
03.00
Bundesliga Bundesliiga Hertha Berlin - Dortmund
04.50
Sändningsuppehåll
09.30
Championship EFL Championship Leeds - Sheffield United
09.45
Championship EFL Championship Stoke - Reading
11.30
Premier League Valioliiga Burnley - Leicester
13.30
Premier League Valioliiga Bournemouth - Newcastle
15.30
Premier League-studion
16.10
Premier League Valioliiga Fulham - Liverpool
18.15
Premier League-studion
18.25
Premier League Valioliiga Everton - Chelsea
20.30
Premier League-studion
21.15
Ei lähetystä
21.55
Franska Ligan Ligue 1 PSG - Marseille
00.00
Premier League Valioliiga Fulham - Liverpool
01.50
Premier League Valioliiga Everton - Chelsea
03.40
-05.30
Bundesliga Bundesliiga Bayern München - Mainz
02.25
Championship EFL Championship Leeds - Sheffield United
04.15
Sändningsuppehåll
10.15
Premier League Valioliiga West Ham - Huddersfield
12.15
Bundesliga Bundesliiga Hertha Berlin - Dortmund
14.20
Bundesliga Bundesliiga Leverkusen - Werder Bremen
16.20
Bundesliga Bundesliiga Frankfurt - Nürnberg
18.50
Bundesliga Bundesliiga Bayern München - Mainz
21.00
Premier League Valioliiga Fulham - Liverpool
22.50
Premier League Valioliiga Everton - Chelsea
00.40
Franska Ligan Ligue 1 PSG - Marseille
02.30
-04.20
Bundesliga Bundesliiga Leverkusen - Werder Bremen
03.55
Karppisota
04.20
Prospectors
05.05
Prospectors
05.50
Timber Kings
06.35
Cabin Truckers
07.00
Miten niksit toimivat
07.30
Karppisota
07.55
Karppisota
08.20
Karppisota
08.45
Karppisota
09.10
Karppisota
09.35
Karppisota
10.05
Karppisota
10.30
Karppisota
10.55
Karppisota
11.20
Karppisota
11.50
Australian kullankaivajat
12.35
Australian kullankaivajat
13.20
Australian kullankaivajat
14.05
Australian kullankaivajat
14.50
Australian kullankaivajat
15.35
Australian kullankaivajat
16.20
Australian rannikon pelastusjoukot
17.05
Australian rannikon pelastusjoukot
17.50
Australian rannikon pelastusjoukot
18.35
Viimeisen pysäkin korjaamo
18.55
Viimeisen pysäkin korjaamo
19.20
Vaaralliset tiet
20.25
Mahtimittelö
21.15
Kahjot kaarat
21.35
Kahjot kaarat
22.00
Lontoon supertunneli
23.00
Ratkaiseva rakennusvirhe
23.45
Jättirakennukset
00.35
Timber Kings
01.20
Timber Kings
02.10
Cold Water Cowboys
02.55
Cold Water Cowboys
03.50
-04.15
Karppisota
03.40
Museon mysteerit
04.30
Wicked Inventions
05.00
Wicked Inventions
05.30
Wicked Inventions
06.00
Wicked Inventions
06.30
Wicked Inventions
07.00
Museon mysteerit
07.45
Museon mysteerit
08.30
Gladiaattoreiden kadotettu kaupunki
09.25
Neandertalilaisten tuho
10.20
Neandertalilaisten tuho
11.15
Kontrolloimaton maapallomme
12.05
Kontrolloimaton maapallomme
12.55
Kirotut sukujuuret
13.25
Kirotut sukujuuret
13.50
Kirotut sukujuuret
14.15
Kirotut sukujuuret
14.40
Tappavaa tietoa
15.25
Kuninkaallisten vakoilijat
16.20
Kuninkaallisten vakoilijat
17.10
JFK:n murhan sisällä
18.10
Kuninkaalliset murhamysteerit
19.00
Toinen maailmansota väreissä
20.00
Silkkitie ja maailman synty
21.00
Ensimmäiset sivilisaatiot
22.00
Valtakunnan loppu
23.05
Tsaarien imperiumi: Romanovien Venäjä
00.10
Nikolai ja Alexandra: Venäjän viimeiset kuninkaalliset
01.15
Kolmikymmenvuotinen sota - rautakausi
02.15
Vaiettu historia
03.05
Museon mysteerit
03.50
-04.40
Museon mysteerit
03.30
Luontokoulu
04.25
Eläinlääkärin matkassa
05.15
Eläinlääkärin matkassa
06.05
Eläinten metkut
06.30
Eläinten metkut
07.10
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
07.35
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
08.00
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
08.25
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
08.50
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
09.15
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
09.40
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
10.05
Hengenvaaralliset australialaiset
10.55
Hengenvaaralliset australialaiset
11.45
Hengenvaaralliset australialaiset
12.35
Koirien salattu elämä
13.25
Koirien salattu elämä
14.10
Koirien salattu elämä
15.00
Seikkailu Yunnanissa Nigel Marvenin seurassa
15.45
Leijonien maa: Yö ja päivä
16.40
Leijonien maa: Yö ja päivä
17.35
Leijonien maa: Yö ja päivä
18.30
Koirat: Ihana eläinperhe
19.20
Elämä: Ensiaskeleet
20.10
Vuorokausi villieläimen matkassa
21.00
Erikoiset luonnonilmiöt
22.00
Erikoiset luonnonilmiöt
23.00
Dominic Monaghan ja villi luonto
23.45
Lemmikkinä petoeläin
00.35
Lemmikkinä petoeläin
01.25
Totta, tarua, hullua
02.15
Totta, tarua, hullua
03.05
Luontokoulu
03.55
-04.50
Luontokoulu
03.05
Pyöräily: Tirreno Adriatico
04.00
Pyöräily: Pariisi-Nizza
04.04
Pyöräily: Pariisi-Nizza
05.04
Pyöräily: Tirreno Adriatico
05.54
Ampumahiihto: MM-kisat Östersund, Ruotsi
07.00
Ampumahiihto: MM-kisat Östersund, Ruotsi
07.59
Pyöräily: Pariisi-Nizza
09.36
Pyöräily: Tirreno Adriatico
10.20
Alppihiihto: maailmancup Soldeu, Andorra
11.15
Alppihiihto: maailmancup Soldeu, Andorra
12.20
Maastohiihto: maailmancup Falun, Ruotsi
13.30
Alppihiihto: maailmancup Soldeu, Andorra
14.15
Ampumahiihto: MM-kisat Östersund, Ruotsi
15.20
Maastohiihto: maailmancup Falun, Ruotsi
16.45
Ampumahiihto: MM-kisat Östersund, Ruotsi
18.00
Mäkihyppy: maailmancup Vikersund, Norja
19.40
Urheilu-uutiset
19.48
Pyöräily: Pariisi-Nizza
20.50
Snooker: Gibraltar Open
23.00
Talvilajit: Chasing history
00.00
Urheilu-uutiset
00.09
Pyöräily: Pariisi-Nizza
00.45
Pyöräily: Tirreno Adriatico, Italia
01.30
Supersport: MM-sarja Buriram, Thaimaa
02.00
Superbike: MM-sarja Buriram, Thaimaa
02.26
Ampumahiihto: MM-kisat Östersund, Ruotsi
03.00
Alppihiihto: maailmancup Soldeu, Andorra
03.34
-04.03
Alppihiihto: maailmancup Soldeu, Andorra
03.29
Alppihiihto
04.00
Mäkihyppy
04.05
Mäkihyppy
05.04
Ampumahiihto
06.01
Pyöräily
06.58
Pyöräily
07.50
Superbike
09.05
Supersport
10.00
Superbike
10.29
Superbike
10.50
Superbike
11.55
Yhdistetty
13.00
Mäkihyppy
14.05
Alppihiihto
15.03
Mäkihyppy
15.45
Alppihiihto
16.20
Pyöräily
18.00
Snooker
19.00
Pyöräily
20.00
Yhdistetty
20.22
Urheilu-uutiset
20.30
Talvilajit
21.34
Mäkihyppy
23.00
Pyöräily
23.16
Ampumahiihto
23.45
Ampumahiihto
00.15
Alppihiihto
00.44
Alppihiihto
01.15
Urheilu-uutiset
01.22
Ampumahiihto
02.00
Pyöräily
02.04
Pyöräily
02.20
Pyöräily
03.10
Pyöräily
03.59
-05.28
Mäkihyppy
03.55
Borneos hemliga rike
04.40
Djurens kampklubb
05.30
Djurens kampklubb
06.15
Djurens kampklubb
07.00
Det vilda Australien med Ray Mears
07.25
Det vilda Australien med Ray Mears
07.50
Bakom Rysslands isridå
08.35
Det vilda Amazonas
09.25
Det vilda Mongoliet - ytterligheternas land
10.15
Det vilda Japan: Snöapor
11.05
Bakom Rysslands isridå
11.50
Det vilda Amazonas
12.40
Det vilda Amazonas
13.25
Ärkefiender: Flodhästen och lejonet
14.15
Krigshajar
15.05
Jaguarer mot krokodiler
15.50
Den svarta vargens uppkomst
16.35
Lejonens återkomst
17.25
Lion vs. Giraffe
18.10
Mördare på havets botten
19.00
Det vilda Mongoliet - ytterligheternas land
19.45
Det vilda Filippinerna
20.35
Det vilda Indiens hemligheter: Djungelns konungar
21.25
Det vilda Mongoliet - ytterligheternas land
22.15
Det vilda Filippinerna
23.00
Det vilda Indiens hemligheter: Djungelns konungar
23.50
Krigshajar
00.40
Jaguarer mot krokodiler
01.30
Den svarta vargens uppkomst
02.15
Lejonens återkomst
03.05
Lion vs. Giraffe
03.55
-04.40
Mördare på havets botten
03.55
Garage Rehab
04.45
Bad Chad Customs
05.35
How It's Made
06.00
How It's Made
06.25
How Do They Do It? 12 with Kenneth Tonef
06.55
How Do They Do It? 12 with Kenneth Tonef
07.20
Rise of the Machines
08.15
Auction Hunters
08.40
Auction Hunters
09.05
Auction Hunters
09.35
Auction Hunters
10.00
Finding Escobar's Millions
11.00
Finding Escobar's Millions
12.00
Mythbusters Jr.
13.00
Mighty Ships
14.00
Mighty Ships
15.00
How It's Made
15.30
How It's Made
16.00
Salvage Hunters: The Restorers
17.00
Salvage Hunters: The Restorers
18.00
Salvage Hunters: The Restorers
19.00
How It's Made
19.30
How It's Made
20.00
Gamechangers: Inventing The World
21.00
Expedition Unknown
22.00
Wild Dubai
23.00
Gold Rush
00.00
Gold Rush: White Water
01.00
Mighty Ships
02.00
Mighty Ships
03.00
Auction Hunters
03.30
Auction Hunters
03.55
-04.20
Auction Hunters
03.25
Into Alaska
04.15
North Woods Law
05.02
Animal Cops Houston
05.49
Animal Cops Houston
06.36
Vet on the Loose
07.00
Vet on the Loose
07.25
How Do Animals Do That
07.50
How Do Animals Do That
08.15
Pit Bulls & Parolees
09.10
Pit Bulls & Parolees
10.05
Pit Bulls & Parolees
11.00
Pit Bulls & Parolees
11.55
Pit Bulls & Parolees
12.50
How Do Animals Do That
13.18
How Do Animals Do That
13.45
Great White Shark: Uncaged
14.40
Monsters Inside Me
15.35
Monsters Inside Me
16.30
Intruders
17.25
Intruders
18.20
Africa's Outsiders
19.15
Saba And The Rhino's Secret
20.10
Search for the Knysna Elephants
21.05
How Do Animals Do That
21.33
How Do Animals Do That
22.00
Extinct Or Alive
22.55
Crocodile Hunter
23.50
How Do Animals Do That
00.18
How Do Animals Do That
00.45
Whale Wars
01.40
Whale Wars
02.35
Whale Wars
03.25
-04.15
Whale Wars
03.00
Top Secret Swimming Holes
04.00
Dinosaurs: Mysteries at the Museum
05.00
Ultimate Braai Master
06.00
Building Alaska
07.00
House Hunters International
07.30
House Hunters International
08.00
House Hunters International
08.30
House Hunters International
09.00
House Hunters International
09.30
House Hunters International
10.00
House Hunters International
10.30
House Hunters International
11.00
House Hunters International
11.30
House Hunters International
12.00
Salvage Dawgs
12.30
Salvage Dawgs
13.00
Log Cabin Living
13.30
Log Cabin Living
14.00
Top Secret Swimming Holes
15.00
Building Alaska
16.00
The Treehouse Guys
17.00
The Road Less Travelled
18.00
World's Greatest Motorcycle Rides
19.00
Legendary Locations
19.30
Legendary Locations
20.00
Mysteries at the Castle
21.00
Extreme Yachts
22.00
Mysteries at the Museum
23.00
Dinosaurs: Mysteries at the Museum
00.00
Ultimate Braai Master
01.00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
02.00
Bizarre Foods: Delicious Destinations
02.30
Bizarre Foods: Delicious Destinations
03.00
Pool Kings
03.30
Pool Kings
04.00
-05.00
Hotel Impossible
03.56
Kid-e-Cats
04.02
Kid-e-Cats
04.07
Kid-e-Cats
04.12
Kid-e-Cats
04.18
Kid-e-Cats
04.24
Sunny Day
04.45
Shimmer ja Shine
05.09
Ritariprinsessa Nella
05.31
Blaze ja monsterikoneet
05.53
Blaze ja monsterikoneet
06.14
Paw Patrol
06.37
Rusty Rivets
06.38
Rusty Rivets
07.00
Kid-e-Cats
07.05
Päivä, jolloin Henri tapasi...
07.10
Päivä, jolloin Henri tapasi...
07.17
Seikkailija Dora
07.42
Blaze ja monsterikoneet
08.06
Rusty Rivets
08.07
Rusty Rivets
08.17
Paw Patrol
08.18
Paw Patrol
08.43
Top Wing
09.04
Ritariprinsessa Nella
09.17
Shimmer ja Shine
09.32
Bubble Guppies
10.19
Peppa Pig
10.20
Peppa Pig
10.24
Peppa Pig
10.25
Peppa Pig
10.29
Butterbean's Café
10.53
Sunny Day
11.14
Päivä, jolloin Henri tapasi...
11.22
Shimmer ja Shine
11.44
Becca's Bunch
11.55
Ritariprinsessa Nella
11.58
Ritariprinsessa Nella
12.05
Kiva onnistuu!
12.09
Kiva onnistuu!
12.22
Blaze ja monsterikoneet
12.45
Blaze ja monsterikoneet
13.05
Paw Patrol
13.08
Paw Patrol
13.30
Paw Patrol
13.52
Paw Patrol
13.54
Paw Patrol
14.17
Top Wing
14.19
Top Wing
14.42
Paw Patrol
14.43
Paw Patrol
15.08
Paw Patrol
15.09
Paw Patrol
15.35
Ritariprinsessa Nella
15.57
Ritariprinsessa Nella
16.21
Shimmer ja Shine
16.22
Shimmer ja Shine
16.46
Shimmer ja Shine
17.08
Paw Patrol
17.33
Paw Patrol
17.58
Blaze ja monsterikoneet
18.23
Blaze ja monsterikoneet
18.45
Top Wing
18.46
Top Wing
19.00
Top Wing
19.13
Zack & Quack
19.14
Zack & Quack
19.38
Shimmer ja Shine
20.02
Paw Patrol
20.28
Paw Patrol
20.50
Peppa Pig
20.55
Peppa Pig
21.00
Kiva onnistuu!
21.13
Butterbean's Café
21.14
Butterbean's Café
21.38
Zack & Quack
22.02
Bubble Guppies
22.27
Top Wing
22.48
Janin ja Vuokon pieni valtakunta
22.49
Janin ja Vuokon pieni valtakunta
22.59
Janin ja Vuokon pieni valtakunta
23.13
Shimmer ja Shine
23.37
Shimmer ja Shine
23.58
Umizoomi
00.21
Ritariprinsessa Nella
00.33
Paw Patrol
00.57
Rusty Rivets
01.20
Blaze ja monsterikoneet
01.41
Paw Patrol
02.04
Paw Patrol
02.27
Ritariprinsessa Nella
02.50
Ritariprinsessa Nella
03.13
Paw Patrol
03.36
Shimmer ja Shine
03.59
-04.00
Kid-e-Cats
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
McDonald & Dodds
,
Suuri seikkailu
,
Salatut elämät
,
Utö
,
Syke
,
Haluatko miljonääriksi?
,
Poliisikoira Rex
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Tähdet, tähdet
,
Farmi Suomi
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset