Sanakirja
Viihde
Tietovisat
Blogit
Reseptit
Vaihtoautot
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
14
Ma 14.06.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.30
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Pimeä historia: Ahvenanmaan noidat
06.25
Ylen aamu
09.30
Muisti: Jussarö - erään unelman rauniot
10.00
Kaikenkarvaiset ystäväni
10.55
Pisara
11.00
Jumalanpalvelus
12.00
Vintage-valtakunta
12.30
Rakkauden ja häpeän hedelmät
13.15
Siltalan pehtoori
IMDb
5.1
14.45
Itse valtiaat
15.05
Ylen aamun parhaat
15.55
Prisma: Pelastakaa mehiläiset
16.45
Yle Oddasat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
Rakkauden ja häpeän hedelmät
18.00
Yle Uutiset
18.21
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Metsien kätkemä: Talvinen Saimaa
19.00
Kentän laidalla
19.40
I love muovi: Taisto - muovista ja rakkaudesta
20.00
Tareq Taylorin ruokamatka
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Karppi
22.45
Oddasat
23.00
Harlots - Paheen pesä
23.45
Meidän maamme - Vårt land: Helsinki
00.15
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
01.15
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 14.6.
06.52
Pikkuli
06.58
Mohvelit
07.04
Arvaa kuinka paljon sinua rakastan
07.16
Pauli
07.41
Muru
07.55
Ryhmä Hau
08.22
Galaxi
08.23
Sherlock Jakki
08.36
Kanikenttä
08.50
Jumppahetki: Tasapaino ja voima
09.00
McLeodin tyttäret
09.45
Uusi päivä
10.15
Meidän maamme - Vårt land
10.45
Hittimittari
11.22
Mahtikoneita ja ilmastoihmeitä
11.40
Jalkapallon EURO 2020: kooste
12.40
Riistametsällä
13.40
Casualty
14.30
Satuhäät
15.20
Sportliv
15.30
Jalkapallon EURO 2020: EM-studio
15.50
Jalkapallon EURO 2020: SCO - CZE
18.00
Jalkapallon EURO 2020: EM-studio
18.50
Jalkapallon EURO 2020: POL -SVK
21.00
Jalkapallon EURO 2020: EM-studio
21.50
Jalkapallon EURO 2020: ESP - SWE
00.15
Jalkapallon EURO 2020: kooste
01.15
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.15
Alasti-klubi
06.15
Aamusää
06.25
Uutisaamu
07.00
Uutisaamu
08.00
Uutisaamu
09.05
Emmerdale
09.35
Kauniit ja rohkeat
10.05
Kokkisota
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Valitut Palat Collection
12.15
Pilanpäiten
12.30
Jamien parhaat kasvisruoat
13.30
Kenen kotona?
14.30
MTV Uutiset Live
15.00
Kaappaus keittiössä
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.55
Uutiset
17.04
Päivän sää
17.06
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Päivän sää
18.05
Viiden jälkeen: erikoishaastattelu
18.25
Emmerdale
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Suomen kaunein koti: Kesämökit
21.00
Ex-Onnelliset
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Murha Helsingörissä
23.35
Ulosottomiehet
00.30
Villien jäljillä
01.25
Myytinmurtajat
02.25
Remonttipiiskuri
03.15
-04.10
Remontilla rahoiksi
LIVE
4
03.40
Kanadan rajalla
04.10
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Bing
06.05
Rusty Rivets
06.30
Halinallet: Tervetuloa Halimaahan
06.50
Pyjamasankarit
07.15
Angry Birds Stella
07.20
My Little Pony: Pony Life
07.30
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.40
LEGO City Adventures
07.50
LEGO Ninjago
08.05
Angry Birds Toons
08.10
Bakugan: Battle Planet
08.35
Teini-ikäisten mutanttininjakilpikonnien nousu
09.00
Haluatko miljonääriksi?
10.00
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.00
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Remppa vai muutto Vancouver
14.55
Tulossa: Tankkaustarinat
15.00
Huvila & Huussi
16.00
Vieraissa Australia
17.05
Tulossa: Tankkaustarinat
17.10
Onnenarpa
17.15
Burgerimies Suomessa
18.15
Tulossa: Tankkaustarinat
18.20
MasterChef Australia
19.30
Suomen huutokauppakeisari
20.30
Tankkaustarinat
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Salainen agentti 007 ja tohtori No
IMDb
7.2
23.20
Tankkaustarinat
23.50
Arman ja Suomen rikosmysteerit
00.50
Kummeli esittää: Kontio & Parmas
01.50
Poliisit 2019
02.50
Kanadan rajalla
03.20
Kanadan rajalla
03.50
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.30
Tanskalaisarkkitehtien koteja
09.00
Talot huokuvat historiaa
10.00
Huutokauppakesä
11.00
Ihmisen arvoitus
12.00
Countrymusiikki
13.00
Japanin taiteen historia
14.00
La otra mirada - Toinen katse
15.00
Isä Matteon tutkimuksia
16.00
Milanon naisten paratiisi
16.55
Pikku Kakkonen
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Mestari
19.00
Egenland
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Ahdistaa non stop
20.05
Ahdistaa non stop
20.30
Huijattu!
21.00
Efter Nio
22.00
Huippuilta Janne Grönroosin seurassa
22.45
Blank
23.07
Blank
23.32
Blank
23.52
-00.21
Virtuaalitreffit
LIVE
6
02.50
Billions
04.00
Billions
05.10
Kaiken maailman ennätykset
06.30
Muumien maailma
06.40
Muumien maailma
06.50
Muumien maailma
07.00
Muumilaakson tarinoita
07.25
Muumilaakson tarinoita
07.50
Paavo Pesusieni
08.15
Daltonit
08.35
Oggi ja torakat
09.05
Paavo Pesusieni
09.30
Bob's Burgers
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Home and Away
11.30
Fresh Off the Boat
12.00
Emmerdale
12.30
Koiralle koti
13.00
Salatut elämät
13.30
Salatut elämät
14.00
Salatut elämät
14.30
Salatut elämät
15.00
Baywatch
16.00
Simpsonit
16.30
Simpsonit
17.00
Selviytyjät
18.00
Käräytyskamera
18.30
Käräytyskamera
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Myyrä
21.00
Simpsonit
21.30
Simpsonit
22.00
Simpsonit
22.30
Uuno Turhapuro - kaksoisagentti
IMDb
5.4
00.20
SmackDown
01.25
Tilt Esports
01.30
How to Be Single
IMDb
6.1
03.45
-04.40
112
LIVE
7
03.45
Asunnon metsästäjät maailmalla
04.15
Asunnon metsästäjät maailmalla
04.45
Tiny House Hunters
05.20
Tiny House Hunters
06.05
Tiny House Hunters
06.35
Tiny House Hunters
07.05
Building Off the Grid: Desert Domes
08.05
Restaurant: Impossible
09.00
TV Shop
10.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
10.30
Asunnon metsästäjät maailmalla
11.00
Rantatalot remontissa
12.00
Ruokakaupparalli
13.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
13.30
Asunnon metsästäjät maailmalla
14.00
Tiny House Hunters
14.30
Tiny House Hunters
15.00
Lemmikkien salainen elämä
IMDb
6.5
16.50
Rantatalot remontissa
17.50
Top Gear
19.00
Unelmahäät
20.00
Tuurin kyläkauppias ja kesäapulaiset
21.00
The Commuter
IMDb
6.3
23.05
Muutos minuksi
00.15
Hurjapäät
IMDb
6.8
02.20
Muutos minuksi
03.25
Asunnon metsästäjät maailmalla
03.55
-04.25
Asunnon metsästäjät maailmalla
LIVE
8
03.30
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Huvila & Huussi
10.00
Huvila & Huussi Asuntomessuilla
10.30
Huvila & Huussi Asuntomessuilla
11.00
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
12.00
Rempalla tuloja
12.30
Rempalla tuloja
13.00
Lätkävaimot
14.00
Kuppilat kuntoon, Hans Välimäki!
15.00
Remppa vai muutto: Lomakodit
16.00
Liv D: Taistelu syöpää vastaan
17.00
Huvila & Huussi
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto Vancouver
20.00
Puutarhan pelastajat
21.00
Asema 19
22.00
Kumman kaa
22.30
Kumman kaa
23.00
Sinkkuillallinen
00.00
Vieraissa USA
01.00
Remppa vai muutto Vancouver
02.00
Häät sulhasen tapaan
03.05
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.10
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Mad Cook Show
10.00
Kimpassa
10.55
Tulossa: Tankkaustarinat
11.00
Amerikan rajavartijat
11.30
Amerikan rajavartijat
12.00
The Wall Suomi
13.00
Burgerimies Euroopassa
14.00
Kanadan rajalla
14.30
Kanadan rajalla
15.00
Haapasalo goes lomalle
16.00
Madventures Suomi
17.00
Rantavahdit
17.30
Rantavahdit
18.00
Kuppilat kuntoon, Hans Välimäki!
19.00
Panttilainaamo
19.55
Tulossa: Tankkaustarinat
20.00
Amerikan kovimmat keräilijät
21.00
Rillit huurussa
21.30
Stand Up!
22.30
48 tuntia rikoksesta
23.30
Panttilainaamo
00.30
Amerikan kovimmat keräilijät
01.30
MM 95: Takaisin Leijonaksi
02.30
Poliisit
03.00
Poliisit
03.30
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.35
Ghost Adventures
04.30
Ghost Adventures
06.00
Ruokamatkalla USA:ssa
06.30
Ruokamatkalla USA:ssa
07.00
Huippusalaiset uimapaikat
08.00
Wheeler Dealers
09.00
Fast n' Loud
10.00
Arvokaman etsijät
11.00
Alaska: Viimeinen rintama
12.00
Alaska: Viimeinen rintama
13.00
TV Shop
14.00
Wheeler Dealers
15.00
Gold Rush: Parkerin kultareitti
16.00
Gold Rush: Parkerin kultareitti
17.00
Wheeler Dealers
18.00
Gold Rush: White Water
19.00
Alastomat selviytyjät extreme
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Top Gear
22.10
Top Gear
23.25
Tiedejekut
00.00
Fast n' Loud
01.00
Yllätystuunaajat
02.00
American Chopper
03.00
Ghost Adventures
04.00
-05.00
Ghost Adventures
LIVE
11
03.55
Say Yes to the Dress
04.55
Say Yes to the Dress
06.15
Say yes to the Dress Britannia
06.50
Say Yes To The Dress
07.20
Say Yes To The Dress
07.55
Apua! Tyttäreni on raskaana
08.55
Say Yes To The Dress
09.55
Pienten perhe
10.55
Hääpukuja kurvikkaille
12.00
Jill & Jessa: Elämä jatkuu
13.05
Hengenvaarallisesti lihava
14.55
90 päivää morsiamena
15.55
90 päivää morsiamena
16.55
Say Yes To The Dress
17.30
Say Yes To The Dress
18.00
Apua! Tyttäreni on raskaana
19.00
Hääpukuja kurvikkaille
20.00
Tohtori jalkapaise
21.00
Tohtori Paise: Mitä heille kuuluu nyt?
22.00
Tohtori Paise
23.00
Apua, mikä tauti!
00.00
Tohtori jalkapaise
01.00
Hengenvaarallisesti lihava
03.00
90 päivää morsiamena
04.00
-05.00
90 päivää morsiamena
12
03.20
Numb3rs
04.00
The Walking Dead
04.45
The Walking Dead
05.35
Lapin poliisit
06.00
Single Parents
06.20
Moderni perhe
06.45
Simpsonit
07.05
Simpsonit
07.25
Simpsonit
07.45
Pelastajat Lappi
08.10
Melkein MENSA
08.50
The Cool Kids
09.10
Miehen puolikkaat
09.35
Simpsonit
10.00
Simpsonit
10.25
Family Guy
10.50
Family Guy
11.15
Moderni perhe
11.40
Miehen puolikkaat
12.05
Kymppitonni
13.00
Kymppitonni
13.50
Ennätystehdas
14.45
Huutokaupan metsästäjät Suomi
15.10
Nuori MacGyver
16.00
Miehen puolikkaat
16.25
Simpsonit
16.50
Simpsonit
17.15
Simpsonit
17.40
Family Guy
18.05
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Melkein MENSA
21.00
CSI: Miami
22.00
Why Women Kill
23.00
Miehen puolikkaat
23.25
Miehen puolikkaat
23.50
Family Guy
00.15
Family Guy
00.40
Simpsonit
01.05
Simpsonit
01.30
Criminal Minds
02.20
Criminal Minds
03.05
9-1-1
03.45
-04.25
9-1-1: Lone Star
LIVE
13
03.00
Remontilla rahoiksi
04.00
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
06.30
Valitut Palat Collection
07.00
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Maajussille morsian
11.00
Body Fixers
12.00
RuPaul's Drag Race: All Stars
13.00
Ex-Onnelliset
14.00
Younger
14.30
Home and Away
15.00
Kauniit ja rohkeat
15.30
Emmerdale
16.00
Lemmen viemää
17.00
Muodin huipulle
18.00
Jamie Oliver: Kaikki kokkaamaan
18.30
Jamie Oliver: Kaikki kokkaamaan
19.00
Ensitreffit alttarilla
20.00
Salatut elämät
20.30
Salatut elämät: Pihlajakadun tuhmat tädit
21.00
Teräsleidit
IMDb
6.1
23.00
AVA Rikosputki: Gåsmamman
00.00
True crime: Tappajan motiivi
01.00
True crime: Murhan DNA
02.00
Diili Ryan Serhantin tapaan
02.55
Emmerdale
03.25
-04.20
Remontilla rahoiksi
LIVE
14
10.25
Eläinsairaala
10.50
Eläinsairaala
11.15
Kirsi ja himoshoppaajat
12.05
Kadonneen jäljillä
12.50
Toisenlaiset teiniäidit
13.35
Häät sulhasen tapaan
14.25
House Rules Australia
15.20
Rikkaat ja rahattomat
16.05
MasterChef Australia
17.00
Kanadan rajalla
17.30
Kanadan rajalla
18.00
Arman Pohjantähden alla
19.00
This Is Us
20.00
Täydellinen some-vartalo
21.00
I Love You Phillip Morris
IMDb
6.6
22.55
Kyttäputki: NCIS Los Angeles
23.55
Paratiisihotelli Ruotsi
00.55
Pientä pilaa
01.00
Pelastushelikopteri
01.25
-01.50
Pelastushelikopteri
LIVE
15
04.00
Suomurhat
05.00
Rantatalon metsästäjät
05.30
Rantatalon metsästäjät
06.00
Rantatalon metsästäjät
06.30
Rantatalon metsästäjät
07.00
Mexico Life
07.35
Mexico Life
08.05
Kiinteistöhuutokauppa
08.35
Kiinteistöhuutokauppa
09.05
Pikkukaupungin unelmakodit
10.00
Vintage-kodit kuntoon
11.00
Say Yes to the Dress
12.00
90 päivää morsiamena
13.00
Unelmakoti 100 päivässä
14.00
TV Shop
15.00
Vintage-kodit kuntoon
15.55
Pikkukaupungin unelmakodit
16.55
Bronxin eläintarha
17.55
Fitnesspäiväkirja 2021
18.30
Fitnesspäiväkirja 2021
19.00
Tanskanlaivalla 24h
19.30
Maailman herkullisimmat ruoat
20.00
Poliisikoirat
21.00
Murder in the Heartland
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
22.55
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.50
Poliisien matkassa
00.50
Suomurhat
01.50
Kova laki: Erikoisyksikkö
02.45
Murder in the Heartland
03.45
-04.45
Suomurhat
17
20
03.50
Food Factory
04.10
Food Factory
04.30
Heimojen viemää
05.15
Pohjoisen valtatien pelastajat
06.00
Vaarallisen valtatien pelastajat
06.45
Tonnikalan saalistajat: Pohjoinen vs Etelä
07.25
Äärimmäinen selviytyjä
08.10
Food Factory
08.30
Food Factory
08.55
Ihmeelliset superautot
09.45
Cosmos: Mahdolliset maailmat
10.35
Australian rajalla
11.00
Australian rajalla
11.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
12.25
Tri K:n eksoottiset eläimet
13.20
Tonnikalan saalistajat
14.15
Äärimmäinen selviytyjä
15.10
Food Factory
15.35
Food Factory
16.05
Egyptin kadonneet aarteet
17.00
Australian rajalla
17.30
Australian rajalla
18.00
Autojen ensiapu
19.00
Yukonin kultamaat
20.00
Australian rajalla
20.30
Australian rajalla
21.00
Autojen ensiapu: parhaat palat
22.00
Superautojen rakentajat
23.00
Huumebisnes Oy
00.00
Narco Wars
00.55
Autojen ensiapu: parhaat palat
01.45
Superautojen rakentajat
02.35
Australian rajalla
03.05
Lentoturmatutkinta
03.50
-04.10
Food Factory
SPONSOROITU
Hightown
Jerry Bruckheimerin tuottama Massachussettsiin sijoittuva rikosdraama.
Liiga
Tänään pelataan Lukko - TPS ja voittaja jatkaa kannujahtia puolivälieriin.
Hautalehto: Rakennus 31
Katsojaennätyksiä rikkonut alkuperäissarja Hautalehto jatkuu 2. kaudella
Mainosmiesmurhaaja
Dokumenttisarja pureutuu vuonna 1994 kadonneen turkulaismiehen katoamiseen.
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Murdochin murhamysteerit
,
Poliisikoira Rex
,
Taivaan tulet
,
90 päivää morsiamena
,
Kauniit ja rohkeat
,
Mahdoton tapaus
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Hudson & Rex
,
Farmi Suomi
,
Lemmen viemää
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti