Tietovisat
Vaihtoautot
Blogit
Horoskooppi
Sanakirja
Reseptit
Viihde
TV-ohjelmat tänään
8
Ke 08.07.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.45
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.25
Luontoretkellä: Patikkareissulla Norjassa
06.55
Ylen aamu
09.30
Pokka pitää
10.00
Sydämen asialla
10.50
8 minuuttia
11.00
Yle uutiset Uusimaa
11.03
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.06
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.09
Yle Uutiset Häme
11.12
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.15
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.18
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.21
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.24
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.27
Yle uutiset Lappi
11.30
Syyttäjä
12.30
Kotiin takaisin
13.15
Markan tähden
IMDb
5.3
14.30
Muisti: Elämä on toisaalla
15.00
Ylen aamun parhaat
15.50
Saman taivaan alla: Tohtori Sikari
16.20
Pokka pitää
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
Kotiin takaisin
18.00
Yle Uutiset
18.12
Yle Uutiset Uutis-Suomi
18.20
8 minuuttia
18.30
Eränkävijät
19.00
Prisma: Miten välttää syöpä
19.45
Ruotsalaisia salaisuuksia
20.00
Kandit
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.35
8 minuuttia
21.45
Yle Uutiset
21.49
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Kimppakämppä
22.45
Varjojen maa
23.45
Mullan alta: Paleface ja Milla Rumi
00.40
Uutisikkuna
04.00
-06.25
Uutisikkuna
LIVE
2
00.15
Uutisikkuna
00.55
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 8.7.
06.52
Tiketi Tok
07.04
Poppelikumpu
07.09
Tete ja Mama
07.18
Minun nimeni on
07.23
Kaisa ja Olli
07.32
Mauno
07.44
Ota koppi!
07.53
Ässäluokka
08.20
Galaxi
08.21
Aappo ja Tööt
08.28
Otso ja sopulit
08.35
Näin meillä
08.50
Jumppahetki: Reipas jumppa
09.00
Casualty
10.00
Uusi päivä
10.30
Naissotilaat 2
11.00
Unelmakoti
12.00
Tanskalainen maajussi
12.30
Luontomatkalla Costa Ricassa
13.30
Kännykkäkuvaajat kilpasilla
14.00
Väärin valittu
14.30
Stressaavat äidit
15.00
Viholliset vastakkain
15.31
Jumppahetki: Reipas jumppa
15.40
Pirunpelto
16.30
Uusi päivä
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
Kummeli
18.30
Ylen yleisurheilukesä: Jyväskylän GP
21.00
Kätilö
IMDb
6.0
22.55
Operaatio Playa
23.55
Sairastunut mieli
00.31
The Bold Type
01.10
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.55
Ninja Warrior
06.45
Aamusää
06.55
Uutisaamu
08.00
Uutisaamu
09.10
Kauniit ja rohkeat
09.35
Emmerdale
10.05
Yökylässä Maria Veitola
11.00
Selviytyjät
12.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Supernanny Suomi
14.00
Grand Designs - unelma-asunnot
15.00
Remonttipiiskuri
16.00
Gladiaattorit
17.20
Joonas Nordman Show parhaat
17.30
Salatut elämät: Pihlajasatu
18.00
Kauniit ja rohkeat
18.25
Emmerdale
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät: Pihlajasatu
20.00
Stadi vs. Lande
20.55
Elokuvatraileri: Aika jonka sain
21.00
Yökylässä Maria Veitola
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
ESPN dokumentti: Sonny Vaccaro - kaupallistamisen kummisetä
00.15
Pitääkö olla huolissaan?
01.05
Pukumiehet
02.00
Häähullut
02.50
Grand Designs - unelma-asunnot
03.45
-04.27
Ninja Warrior
LIVE
4
03.15
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Rusty Rivets
06.25
Ritariprinsessa Nella
06.50
Hatchimals
06.55
Disneyn esikoulu: Vampyrina
07.20
Disney esittää: Avalorin Elena
07.45
Arthur ja minimoit
08.10
Disney esittää: Ducktales
08.35
Disney esittää: Ultimate Spider-Man vs. Sinister 6
09.00
Neljän tähden talkoot
09.30
Remppa vai muutto Vancouver
10.30
LIVE: Onnenarpa
12.00
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Rikkaat ja rahattomat
14.55
Neljät häät Amerikassa
15.55
Lapsi tuntemattoman kanssa
16.55
Onnenarpa
17.00
Remppa vai muutto Vancouver
18.00
Haluatko miljonääriksi?
19.00
Madventures Suomi
20.00
Hansin matkassa
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Tomorrowland - A World Beyond
IMDb
6.4
23.35
Narcos
00.40
Suomen huutokauppakeisari
01.40
Arman Pohjantähden alla
02.40
Pelastushelikopteri
03.10
Pelastushelikopteri
03.40
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.45
Syntynyt vuonna 2010
09.45
Maria ja kesäpuhujat
10.30
Kummituskoulu Spooky's
10.53
Seikkailevat saappaat
11.00
Stugor
11.30
Tiettömän taipaleen takana
12.00
Historia: Pariisi vuonna 1900
13.05
Historia: Unelma paremmasta elämästä
14.00
Fatei ja meri
15.00
Isä Matteon tutkimuksia
16.05
Pieni talo preerialla
16.55
Tanssin askeleet
17.25
Eräelämää
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Robottijunat
18.12
Kallen keittiö
18.23
Sukkahittimittari
18.25
Huijari ja Puijari
18.26
Sukkahittimittari
18.30
Kuninkaittemme jäljillä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.45
Ruotsalaisia salaisuuksia
20.00
La otra mirada - Toinen katse
21.00
Sue Perkins Japanissa
21.50
Casting
IMDb
7.0
23.20
-00.00
Mediakomppania: Dokumentti Pertti "Neumann" Niemisestä
LIVE
6
04.10
Simpsonit
04.50
Simpsonit
06.30
Chuggington
06.40
Taikapuutarhan pikkuötökät
06.50
Muumilaakson tarinoita
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Paavo Pesusieni
08.05
Nuori Robin Hood
08.15
Nuori Robin Hood
08.30
Alvin ja pikkuoravat
08.40
Viidakon veijarit
08.50
Professori Balthazar
09.00
Simpsonit
09.30
Simpsonit
10.00
Lemmen viemää
10.50
Pilanpäiten
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Emmerdale
12.30
Bob's Burgers
13.00
Ninja Warrior
13.50
Paavo Pesusieni
14.20
Salatut elämät
14.50
Salatut elämät
15.15
Salatut elämät
15.40
Salatut elämät
16.10
Myytinmurtajat
17.10
Jahti
18.05
Vaimot vaihtoon USA
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
Uuno Turhapuro - kaksoisagentti
IMDb
5.4
22.45
Myytinmurtajat
23.40
Elokuvatraileri: Aika jonka sain
23.45
Pitääkö olla huolissaan?
00.35
Vaimot vaihtoon USA
01.15
Penn & Teller: Naruta meitä!
02.00
Rysän päällä
02.45
Duudsonit: Päällikkö
03.25
-04.10
Myytinmurtajat
LIVE
7
03.35
Maailman oudoimmat ruoat
04.00
Kiinteistöveljekset: Koti loppuelämäksi
04.50
Paratiisi siirtolapuutarhassa
06.25
Kirpputorikisa
06.55
Kirpputorikisa
07.25
Asunnon metsästäjät
07.50
Bahama Life
08.20
Kiinteistöveljekset
09.15
TV Shop
10.15
Maailman oudoimmat ruoat
10.40
Maailman oudoimmat ruoat
11.05
Asunnon metsästäjät
11.35
Bahama Life
12.05
Kiinteistöveljekset
12.55
Ruokakaupparalli
13.50
Yellowbird
IMDb
5.5
15.30
Kirpputorikisa
15.55
Kirpputorikisa
16.25
Ruokakaupparalli
17.15
Kiinteistöveljekset: Koti loppuelämäksi
18.05
Futisperheen unelmamurju
19.00
Petolliset perheenjäsenet
20.00
Kokovartalomies
20.30
Kokovartalomies
21.00
Luunmurskaajat
IMDb
6.4
23.10
Kova laki: Erikoisyksikkö
00.00
Breaking The Bank
IMDb
4.6
01.50
Kokovartalomies
02.20
Kokovartalomies
02.50
Kiinteistöveljekset: Koti loppuelämäksi
03.40
-04.05
Maailman oudoimmat ruoat
LIVE
8
03.00
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Napakymppi
10.00
Tanssin superäidit
10.50
Pientä pilaa
10.55
Pientä pilaa
11.00
Rempalla kaupaksi
12.00
Häät sulhasen tapaan
13.00
Sinkkuillallinen
14.00
Pientä pilaa
14.05
Pientä pilaa
14.10
Napakymppi
15.00
Himohamstraajat
16.00
Tanssin superäidit
17.00
Häät sulhasen tapaan
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Suomalainen menestysresepti
20.00
Kimpassa
21.00
NCIS Rikostutkijat
22.00
Liv D: Luksuslentoyhtiö
23.00
Rikkaat ja rahattomat
00.00
Sinkkuillallinen
01.00
Häät sulhasen tapaan
02.00
Remppa vai muutto Australia
03.00
Napakymppi
03.55
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.45
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
MasterChef USA
09.55
Pientä pilaa
10.00
Heikoin lenkki
10.55
Grillit huurussa
11.50
Hyvät ja huonot uutiset
12.45
Martina ja hengenpelastajat
13.45
Australian rajalla
14.15
Australian rajalla
14.45
Australian rajalla
15.15
PlayOff: Haluatko jalkapallotähdeksi?
16.10
Haapasalon Suomi
17.05
Hyvät ja huonot uutiset
18.05
Wahlburgers
18.35
Wahlburgers
19.05
Metsien miehet
20.05
Arman Pohjantähden alla
21.05
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Stand Up!
23.00
Muinaiset avaruusoliot
23.55
Metsien miehet
00.50
JIM D: Morgan Spurlock esittää: Amerikka ja vapaus
02.30
Australian rajalla
03.00
Australian rajalla
03.30
Poliisit
03.55
-04.25
Poliisit
LIVE
10
03.15
Museoiden mysteerit
04.05
Maailman oudoimmat ruoat
04.30
Maailman oudoimmat ruoat
04.55
Museoiden mysteerit
06.15
Arvokaman etsijät: Parhaat palat
07.10
Pool Kings
07.35
Pool Kings
08.00
Valmistuksen salat
08.25
Valmistuksen salat
08.55
Miten kaikki tehdään?
09.25
Miten kaikki tehdään?
09.50
Uljas universumi
10.45
Arvokaman etsijät: Parhaat palat
11.40
Escobarin miljoonat
12.30
Escobarin miljoonat
13.25
TV Shop
14.25
Wheeler Dealers
15.20
Gold Rush
16.10
Gold Rush
17.05
Pontikankeittäjät
18.00
Top Gear
19.00
Alaskan rakentajat
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Top Gear
22.05
Why We Hate
23.05
Museoiden mysteerit
23.55
Fast n' Loud
00.50
Diesel Brothers
01.40
Ghost Adventures
02.30
Ghost Adventures
03.20
-04.10
Museoiden mysteerit
LIVE
11
03.50
Pienten perhe
04.20
Say Yes To The Dress
04.45
Say Yes To The Dress
05.15
Kakkukuningas
06.20
Jotain lainattua, jotain uutta
06.50
Jotain lainattua, jotain uutta
07.15
Say Yes To The Dress
07.45
Say Yes To The Dress: Britannia
08.15
Say Yes To The Dress: Britannia
08.40
Say Yes To The Dress: Britannia
09.10
Say Yes To The Dress: Britannia
09.35
Vauva muuttaa kaiken
10.30
Pieni suuri perhe
11.25
1+5 tytärtä
12.15
Sisarvaimot
13.10
Sisarvaimot
14.00
90 päivää morsiamena
15.45
Hengenvaarallisesti lihava: Mitä heille kuuluu?
17.25
Tuhatkiloinen perhe
18.20
Hengenvaarallisesti lihava
20.00
Hengenvaarallisesti lihava
22.00
Kauneusoperaatio helvetistä
23.00
Paiseklinikka
23.55
Hengenvaarallisesti lihava: Mitä heille kuuluu?
01.40
Apua, mikä tauti!
02.30
Tohtori Paise
03.25
Pienten perhe
03.55
-04.20
Pienten perhe
12
02.20
Menetetty maa
IMDb
8.1
04.15
Numb3rs
05.00
Ghosted
05.20
Ghosted
05.40
Villeimmät videot
06.00
Moderni perhe
06.25
Moderni perhe
06.45
Simpsonit
07.10
Simpsonit
07.35
Simpsonit
07.55
Moderni perhe
08.20
Lapin poliisit
08.45
Huutokaupan metsästäjät
09.05
Single Parents
09.30
Moderni perhe
09.50
Miehen puolikkaat
10.15
Simpsonit
10.40
Simpsonit
11.05
Family Guy
11.30
Family Guy
11.55
Moderni perhe
12.20
Single Parents
12.45
Huutokaupan metsästäjät
13.10
Lapin poliisit
13.35
Miehen puolikkaat
14.00
Miehen puolikkaat
14.25
Ghosted
14.45
Huutokaupan metsästäjät
15.10
Huutokaupan metsästäjät
15.35
Numb3rs
16.25
Miehen puolikkaat
16.45
Simpsonit
17.10
Simpsonit
17.35
Simpsonit
18.00
Family Guy
18.25
Family Guy
18.45
Simpsonit
19.10
Simpsonit
19.35
Simpsonit
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
9-1-1
22.00
112 Hätäkeskus
22.55
Family Guy
23.20
Family Guy
23.45
Simpsonit
00.10
Simpsonit
00.35
9-1-1
01.20
9-1-1
02.05
9-1-1
02.45
The Walking Dead
03.30
-04.10
Numb3rs
LIVE
13
03.00
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.00
Lemmen viemää
07.55
Ostoskanava Tvins.com
09.55
Täydelliset naiset
10.50
Häähullut
11.45
Maajussille morsian
12.40
Remontilla rahoiksi
14.10
Hei me rakennetaan!
15.05
Rakas, ostin meille kodin
16.00
Lemmen viemää
17.00
Kaappaus keittiössä
18.00
Täydelliset naiset
18.05
Täydelliset naiset
19.00
Remontilla rahoiksi
20.00
Remontilla rahoiksi
21.00
Ex-Onnelliset
21.55
AVA rikosputki: C.S.I.
22.45
True crime: Sarjamurhaajan puheenvuoro
23.45
Lapseni on teiniäiti
00.35
True crime: Sarjamurhaajan puheenvuoro
01.30
Häähullut
02.10
Häähullut
02.55
Remontilla rahoiksi
03.40
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
10.45
Neljät häät Britanniassa
11.35
Uusi elämä etelässä
12.25
Leijonan luola USA
13.10
Jone ja tähdet
13.55
Tähän aikaan ensi vuonna
14.40
Mad Cook Show
15.25
Et sä tiedä kuka mä oon?
16.10
Diorin muotitalon kulisseissa
17.00
Suurin pudottaja Suomi
18.00
Amerikan rajavartijat
18.30
Amerikan rajavartijat
19.00
Greyn anatomia
20.00
Kyttäputki: NCIS Rikostutkijat
21.00
Yön ritari
IMDb
9.0
00.00
Kyttäputki: NCIS Rikostutkijat
00.55
Pientä pilaa
01.00
Paratiisihotelli Norja
01.45
-02.30
Ylpeästi erilaiset
LIVE
15
03.20
Verisukulaisia
04.15
Asunnon metsästäjät maailmalla
04.40
Asunnon metsästäjät maailmalla
05.05
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.15
Julkkisten eläintarinat
06.45
Vihaan pihaani
07.10
Caribbean Life
07.35
Caribbean Life
08.05
Caribbean Life
08.30
Caribbean Life
09.00
Nuoret äidit
09.55
Jotain lainattua, jotain uutta
10.20
Jotain lainattua, jotain uutta
10.50
Jotain lainattua, jotain uutta
11.15
Jotain lainattua, jotain uutta
11.45
Jotain lainattua, jotain uutta
12.15
Sisustajat Nate ja Jeremiah
13.10
Sisustajat Nate ja Jeremiah
14.00
TV Shop
15.00
Jotain lainattua, jotain uutta
15.30
Sisustajat Nate ja Jeremiah
16.25
Remonttipari
17.15
Eläinlääkärien elämää
18.10
Jodie Marsh ja Internetin vaarat
19.00
Apua, mikä tauti!
20.00
Bronxin eläintarha
21.00
Eriejärven murhat
22.00
Pakettiautokaappaaja
23.00
Maailman julmimmat sarjamurhaajat
23.55
Tavallinen murhaaja
00.45
John Walsh: Rikollisten jäljillä
01.40
Petetty
02.30
Kunnes kuolema meidät erottaa
03.25
-04.20
Verisukulaisia
17
20
03.25
Alaskan poliisit
04.10
Huumebisnes Oy
04.55
Maailmanlopun odottajat
05.40
Kokeile tai kuole
06.00
Muinaiset salaiset kansiot
06.45
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
07.25
Dubain lentokenttä
08.10
Science of Stupid
08.35
Science of Stupid
08.55
Romut rahaksi
09.20
Maailman kovimmat korjaushankkeet
10.10
Cosmos: Mahdolliset maailmat
11.00
Saari ilman lakeja
11.50
Uskomaton eläinlääkäri Pol
12.45
Koirat kuriin
13.35
Hurjat tonnikalat: parhaat palat
14.30
Science of Stupid
14.55
Science of Stupid
15.20
Kanadan rajalla
15.45
Kanadan rajalla
16.15
Yukonin kultamaat
17.10
Maailman suurin valkohai: Tutkimusretki Havaijilla
18.05
Hain hampaissa
19.00
Kanadan rajalla
19.30
Kanadan rajalla
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Pohjois-Korea: Suljetun valtion suuri illuusio
22.00
Turvatarkastus: Peru
23.00
Huumebisnes Oy
23.50
Rajasota
00.40
Pohjois-Korea: Suljetun valtion suuri illuusio
01.30
Turvatarkastus: Peru
02.20
Kanadan rajalla
02.40
Lentoturmatutkinta
03.25
-04.10
Alaskan poliisit
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Anne Miettinen - Jumala haluaa näkyä ja kuulua
04.00
Jumala puhuu
04.30
Israel profetiassa ja historiassa
05.00
Herra on minun turvani
05.15
Tie on valmis!
05.35
Perusteluja kristinuskolle
05.45
Maailman tärkein tehtävä
06.15
Vanha testamentti avautuu
07.00
Kensington Temple
07.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
08.00
Joshua ja Caleb Israelin sydänmailla
08.30
John Fenn - Ristiltä ylösnousemuselämään
09.00
Uskosta totta
09.30
Helena Penttilä - Elämän muuttava voima
10.00
Raamatun kertomuksia
10.30
Herra käyttää lääkäriä
11.00
Herätysliikehdintä
11.30
Anne Miettinen - Jumala haluaa näkyä ja kuulua
12.00
Jumala puhuu
12.30
Israel profetiassa ja historiassa
13.00
Herra on minun turvani
13.15
Tie on valmis!
13.35
Perusteluja kristinuskolle
13.45
Maailman tärkein tehtävä
14.15
Vanha testamentti avautuu
15.00
Kensington Temple
15.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
16.00
Joshua ja Caleb Israelin sydänmailla
16.30
John Fenn - Ristiltä ylösnousemuselämään
17.00
Isännän pöydässä
17.30
Superkirja
18.00
Veli-Villen kolme maailmaa
18.10
Pekan biisit
18.15
Theo ja ystävät
18.30
Ilon ja rohkeuden Henki
19.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
19.30
Raamattu on ihmeellinen!
20.00
Polvijärven pastori
20.30
Baruch Korman - Profeetalliset merkit lopunaikoina
21.00
Herra on minun turvani
21.15
Rohkea elämä!
22.15
Mökkiseurat
23.15
Elävä yhteys
23.45
Sanan ja runon tuoksua
00.00
Herran käsi - Jackmin Tala
00.30
Derek Prince
01.00
Isännän pöydässä
01.30
Superkirja
02.00
Veli-Villen kolme maailmaa
02.10
Pekan biisit
02.15
Theo ja ystävät
02.30
Ilon ja rohkeuden Henki
03.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
03.30
Raamattu on ihmeellinen!
04.00
-04.30
Polvijärven pastori
03.00
Uutisikkuna
07.00
Ruoka-Suomi
09.50
8 minuuttia
10.00
Yle uutiset Uusimaa
10.03
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.06
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.09
Yle Uutiset Häme
10.12
Yle Uutiset Pirkanmaa
10.15
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
10.18
Yle Uutiset Itä-Suomi
10.21
Yle Uutiset Pohjanmaa
10.24
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
10.27
Yle uutiset Lappi
10.35
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
10.45
Yle uutiset Lappi
10.50
Jumppahetki: Reipas jumppa
12.15
Markan tähden
IMDb
5.3
12.50
Jumppahetki: Reipas jumppa
13.00
Markan tähden
IMDb
5.3
14.15
Ylen aamun parhaat
15.05
A-studio
15.59
Nimipäiväonnittelu: 8.7.
16.01
Minun nimeni on
16.06
Ota koppi!
16.12
Maltti ja Valtti
16.30
Stugor
17.00
Uusi päivä
17.30
Tarinoita pikkukaupungista - Tammisaari
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.50
8 minuuttia
19.00
Eränkävijät
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Dingo-mania
20.35
Perjantai-dokkari: Kunnes kuolema meidät erottaa
20.45
Kummeli
21.15
Uutisikkuna
03.00
-07.00
Uutisikkuna
10.00
Kainuun sote-johtajan luottamus taas puntarissa
10.30
Hallitus päättää rajahelpotuksista
14.00
Poikelus, Pehkonen ja Parikka: Striimi
18.30
GP-tävling i friidrott i Jyväskylä (svenskt referat)
01.30
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
16.00
ESPN dokumentti: Täynnä taikaa
17.40
MotoGP: Off The Racing Line - Jack Miller
18.05
PGA TOUR Golf: The CUT
18.30
Formula 3: Itävalta / sunnuntain kisa
19.25
Formula 2: Itävalta / sunnuntain kisa
20.25
ESPN dokumentti: Pokaalin arvoitus
20.50
ESPN dokumentti: Projekti Todd Marinovich
22.10
PGA TOUR Profiles: Kevin Na - All Grown Up
22.25
Motorsport Mundial
22.55
La Liga: Barcelona - Espanyol
01.00
La Liga World
01.25
-06.00
MTV Uutiset Live
01.25
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
16.00
La Liga: Valencia - Valladolid
17.50
La Liga: Celta Vigo - Atlético Madrid
19.40
90 Years of La Liga
19.55
La Liga Nations 10
20.25
PGA TOUR Golf: How I Won
20.30
Crash
20.55
Formula1.doc: Mercedes - maailmanmestarit
21.25
La Liga: Getafe - Villareal
23.30
Formula 1: Itävallan osakilpailu
01.30
-06.00
MTV Uutiset Live
01.30
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
13.00
PGA TOUR Golf: Rocket Mortgage Classic
16.05
PGA TOUR Golf: How I Won
16.15
Formula 3: Itävalta / lauantain kisa
17.10
Formula 2: Itävalta / lauantain kisa
18.30
Ravit: Vermo ja Visby
23.00
ESPN dokumentti: Shaq ja Dale
23.50
Porsche Supercup: Itävalta I
00.20
AutoSpeed
00.45
PGA TOUR Golf: Tiger Tales
01.30
-06.00
MTV Uutiset Live
06.00
Pororo
06.08
Mokon suuri maailma
06.20
Unelmatarha
06.45
Monchhichi
06.57
Ruohonjuuritasolla
07.00
Antti piirtää
07.25
Karhuherra Paddington
07.30
Muumilaakson tarinoita
07.55
Maija Mehiläinen
08.08
Maija Mehiläinen
08.20
Professori Balthazar
08.30
Vikke Viikinki
08.44
Vikke Viikinki
08.55
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.20
Puuha-Pete
09.30
Puuha-Pete
09.45
Taikapuutarhan pikkuötökät
10.00
Monchhichi
10.10
Muumilaakson tarinoita
10.35
Antti piirtää
11.00
Myyrän seikkailut
11.05
Myyrän parhaat ystävät 2
11.23
Viidakon veijarit
11.35
Viidakon veijarit
11.48
Chuggington
12.00
Alvin ja pikkuoravat
12.10
Alvin ja pikkuoravat
12.25
Taikapuutarhan pikkuötökät
12.38
Vikke Viikinki
12.50
Karhuherra Paddington
12.55
Karhuherra Paddington
13.00
Nuori Robin Hood
13.10
Nuori Robin Hood
13.25
Mimmikoto
13.40
Mimmikoto
14.00
Muumilaakson tarinoita
14.25
Chaplin
14.30
Chaplin
14.40
Chaplin
14.48
Aikamatkustajat
14.55
Aikamatkustajat
15.05
Kaisu Kuu
15.20
Mia ja minä
15.45
Daltonit
16.10
Pikku Prinssi
16.35
Supernelikko
16.50
Leo
16.57
Leo
17.00
Superpahisten liiga
17.25
Horseland - heppajengi
17.50
Alvin ja pikkuoravat
18.05
Paavo Pesusieni
18.30
Ötökät!
18.38
Leo
18.45
Trollz
19.10
Daltonit
19.35
Kuninkaallinen akatemia
04.35
The First Purge
IMDb
5.1
06.25
Uglydolls
IMDb
4.9
09.55
The Current War
IMDb
6.5
11.40
Aladdin
IMDb
8.0
13.10
Asterix ja taikajuoman salaisuus
IMDb
6.7
14.35
Naapurit
IMDb
6.3
16.10
Holy Lands
IMDb
6.8
17.50
The Wife
IMDb
7.2
19.30
Tähdet kertovat
20.15
Rampage: iso kohtaa isomman
IMDb
6.1
22.00
Nunna
23.35
Le filles du soleil
IMDb
6.3
01.25
Villiä hurjempi länsi
IMDb
7.8
02.55
-03.25
The Beach Bum
IMDb
5.5
03.40
Condor
04.25
Condor
05.10
Ramy
05.40
Ramy
06.05
Close Up
06.30
Unelmien kentät
07.15
Unelmien kentät
07.55
Unelmien kentät
08.40
Unelmien kentät
09.20
Unelmien kentät
10.05
Unelmien kentät
10.45
Hank Zipzer
11.10
Hank Zipzer
11.35
Hank Zipzer
12.00
Solsidan - onnea onkimassa
12.20
Solsidan - onnea onkimassa
12.45
Unelmien kentät
13.25
Unelmien kentät
14.10
Unelmien kentät
14.50
Unelmien kentät
15.35
Unelmien kentät
16.20
Unelmien kentät
17.00
Solsidan - onnea onkimassa
17.20
Solsidan - onnea onkimassa
17.45
Unelmien kentät
18.25
Unelmien kentät
19.10
Unelmien kentät
19.50
Unelmien kentät
20.35
Unelmien kentät
21.15
Unelmien kentät
22.00
Hightown
22.55
The Capture
23.40
Peaky Blinders
00.35
Tin Star
01.20
Tin Star
02.00
Mr. Mercedes
02.50
Mr. Mercedes
03.45
-04.30
Condor
04.15
Mätäkuu
IMDb
5.3
06.00
Ronja Ryövärintytär
IMDb
7.3
08.05
Jim och piraterna Blom
09.35
Irralliset
IMDb
6.2
11.10
Två killar och en tjej
IMDb
5.4
12.55
Rasmus ja kulkuri
IMDb
6.5
14.40
Loranga, Masarin ja Dartanjang
IMDb
6.7
15.30
Miffo
IMDb
5.7
17.05
Picasson seikkailut
IMDb
7.1
18.55
Saariston lapset
IMDb
6.1
20.25
Prinsessa
IMDb
6.1
22.00
Kocken
IMDb
5.7
23.50
Medicinen
IMDb
5.5
01.45
Rahalla saa
IMDb
6.6
03.50
-04.30
Kasvot
03.40
Red Sparrow
06.00
The Hate U Give
08.15
Patsy & Loretta
10.00
Woman at War
12.00
Skammerens datter II: Slangens gave
14.00
A Dog's Way Home
15.50
Out Stealing Horses
18.00
The Darkest Minds
19.45
The Hate U Give
22.00
Widows
00.10
Ready or Not
01.50
The Shape of Water
03.55
-05.59
Widows
03.00
Child's Play
05.00
Accident Man
07.00
The Front Runner
09.00
Ankdammen
11.00
Stockholm
12.35
Kolmetoista päivää
15.00
Mortdecai
17.00
Survivor
19.00
Men in Black 3
21.00
Accident Man
23.00
Child's Play
01.00
Spider-Man: Far from Home
03.10
-04.57
Venom
03.00
Peel
04.50
Kaksi kuningatarta
07.00
Transamerica
09.00
Ben is Back
11.00
Sonja - The White Swan
13.00
Stan & Ollie - ohukainen ja paksukainen
14.40
Simon and the Oaks
16.45
Kaikki tietävät
19.00
If Beale Street Could Talk
21.00
Kaksi kuningatarta
23.00
Peel
01.00
The Sun Is Also a Star
02.50
-04.51
Dronningen
04.00
Extract
06.00
Kerro, kerro kuvastin
08.00
Bling
10.00
Saapasjalkakissa
12.00
Madagascar
14.00
Shrek 2
16.00
Madagascar 2
18.00
Herra Peabody & Sherman
20.00
Mirror Mirror
22.00
Little
00.00
Extract
02.00
-03.59
Long Shot
14.00
IndyCar Highlights GMR Grand Prix
15.00
Hard Knocks 2001 Baltimore Ravens
16.00
Hard Knocks 2001 Baltimore Ravens
17.00
Hard Knocks 2001 Baltimore Ravens
17.55
Valioliiga Watford - Norwich
19.50
Valioliiga Sheffield United - Wolverhampton
22.00
-00.00
Valioliiga Crystal Palace - Chelsea
14.00
Jääkiekon World Cup Venäjä - Suomi
16.00
NHL Winnipeg Jets - Toronto Maple Leafs 16/17
18.00
NHL Detroit Red Wings - Phoenix Coyotes 03/04
20.05
2015 Stanley Cup Championship: Chicago Blackhawks
21.30
-23.30
NHL Nashville Predators - Pittsburgh Penguins 03/04
12.00
Valioliiga Crystal Palace - Chelsea
14.00
Bundesliiga: Bundesliga Special - The Champions
14.30
Valioliiga Southampton - Manchester City
16.30
Valioliiga: PL100 Ryan Giggs
17.00
Valioliiga Arsenal - Leicester
18.55
Bundesliiga: Bundesliga Season Review
19.50
Valioliiga Manchester City - Newcastle
22.05
-00.15
Valioliiga Brighton - Liverpool
13.00
Ottelu ilmoitetaan myöhemmin
13.30
DFB Pokal Leverkusen - Bayern München
16.00
EFL Championship Nottingham - Fulham
17.50
Trans World Sports
18.50
Premier League Review
19.50
Valioliiga West Ham - Burnley
22.00
Bundesliga highlights
23.00
EFL Championship West Bromwich - Derby
01.00
Premier League 100
01.30
-02.00
UEFA Champions League Weekly Ei lähetystä
11.00
Asian Tour Classic Highlights Indonesian Masters 2017
13.00
Historical Golf Final Rounds Shot Clock Masters 2018
19.00
Viasat Golf Card
19.15
Viasat Golf Card
19.30
Viasat Golf Card
19.45
Viasat Golf Card
20.00
The Open Official Films The Open Official Film 2000
21.00
The Open Official Films The Open Official Film 2001
22.00
The Open Official Films The Open Official Film 2002
23.00
The Open Official Films The Open Official Film 2003
00.00
-01.00
The Open Official Films The Open Official Film 2004
11.00
NHL:n pudotuspelit 2014: Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
13.00
NHL:n pudotuspelit 2014: New York Rangers - Montreal Canadiens
15.00
NHL Tonight
16.00
NHL:n pudotuspelit 2014: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
18.00
NHL:n pudotuspelit 2014: New York Rangers - Montreal Canadiens
20.00
NHL:n pudotuspelit 2014: Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks
22.00
NHL Tonight
23.00
-01.00
NHL:n pudotuspelit 2014: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
02.05
EFL Championship Nottingham - Fulham
04.00
Premier League Review Monday
10.45
Premier League Review Monday
11.45
Valioliiga Watford - Norwich
13.45
EFL Championship Nottingham - Fulham
15.45
Valioliiga Crystal Palace - Chelsea
17.45
Valioliiga Arsenal - Leicester
19.50
Valioliiga Manchester City - Newcastle
22.05
Valioliiga Brighton - Liverpool
00.15
Valioliiga Sheffield United - Wolverhampton
02.05
Valioliiga West Ham - Burnley
04.00
-04.30
Premier League 100
02.20
Valioliiga Arsenal - Leicester
10.45
Premier League Review Monday
11.45
Valioliiga Arsenal - Leicester
13.45
Valioliiga Watford - Norwich
15.45
2. Bundesliiga Nürnberg-Ingolstadt
17.45
Valioliiga Crystal Palace - Chelsea
19.50
Valioliiga Sheffield United - Wolverhampton
22.00
League One Wycombe - Fleetwood
00.30
Valioliiga Manchester City - Newcastle
02.20
-04.10
Valioliiga Brighton - Liverpool
03.55
Australian kullankaivajat
04.45
Rankkoja tilanteita raskaassa liikenteessä
05.30
Rankkoja tilanteita raskaassa liikenteessä
06.15
Carver Kings
06.40
Carver Kings
07.15
Iso saalis
08.05
Australian hummerinpyytäjät
08.50
Australian hummerinpyytäjät
09.40
GRIP: Autoilun oma ohjelma
10.25
Rankkoja tilanteita raskaassa liikenteessä
11.10
Rankkoja tilanteita raskaassa liikenteessä
11.55
Ratkaiseva rakennusvirhe
12.45
Kalastava seikkailija
13.30
Jokihirviöt
14.20
Jade Fever
14.45
Jade Fever
15.10
Hirsimökkikuume
15.55
Hirsimökkikuume
16.40
Australian kullankaivajat
17.25
Australian kullankaivajat
18.10
Australian rannikon pelastusjoukot
18.55
Jokihirviöt
19.45
Jättirakennukset
20.30
Piikikkään kullan etsijät
21.15
Australian kullankaivajat
22.00
Rankkoja tilanteita raskaassa liikenteessä
22.45
Rankkoja tilanteita raskaassa liikenteessä
23.30
Rankkoja tilanteita raskaassa liikenteessä
00.15
Romukuninkaat
01.05
Romukuninkaat
01.55
Hirsimökkikuume
02.40
Hirsimökkikuume
03.25
-04.10
Australian kullankaivajat
03.40
Titanic: Tarinoita syvyyksistä
04.35
Museon mysteerit
05.25
Museon mysteerit
06.15
Museon mysteerit
07.20
Rooma rakennettiin kahdeksassa päivässä
08.15
Murhakartat
09.10
Murhakartat
10.05
Murhakartat
10.55
Murhakartat
11.50
Murhakartat
12.40
Murhakartat
13.35
Murhakartat
14.35
Murhakartat
15.25
Murhakartat
16.20
Eva Braun: Elämä ja kuolema Hitlerin kanssa
17.15
Eva Braun: Elämä ja kuolema Hitlerin kanssa
18.15
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
19.15
Kuninkaalliset: kadotetut kirjeet
20.10
Taistelualukset
21.05
Museoiden salaisuudet
22.00
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
23.05
Titanic: Tarinoita syvyyksistä
23.55
Murhakartat
00.50
Museoiden salaisuudet
01.45
Taistelualukset
02.40
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
03.40
-04.35
Titanic: Tarinoita syvyyksistä
03.25
Luonnon jättien sisäinen maailma
04.15
Yorkshiren eläinlääkäri
05.00
Katujen eläinlääkäri
05.25
Dog's Best Friend
05.50
Zoo Juniors
06.15
Zoo Juniors
07.05
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
07.30
Jokihirviöt
08.20
Jokihirviöt
09.10
Jättipythoneiden maihinnousu
10.00
Nigel Marven ja Filippiinien villit saaret
10.45
Nigel Marven ja Filippiinien villit saaret
11.30
Nigel Marven ja Filippiinien villit saaret
12.20
Valasseikkailu Nigel Marvenin seurassa
13.05
Valasseikkailu Nigel Marvenin seurassa
13.50
Valasseikkailu Nigel Marvenin seurassa
14.35
Valasseikkailu Nigel Marvenin seurassa
15.25
Jokihirviöt
16.15
Katujen eläinlääkäri
16.40
Nolot lemmikit
17.05
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
17.30
Koiraryhmä - koiranpennut koulussa
18.00
Yorkshiren eläinlääkäri
18.45
Arvoituksellinen planeettamme
19.40
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
20.05
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
20.30
Koiraryhmä - koiranpennut koulussa
21.00
Nigel Marven: Villi Keski-Amerikka
21.50
Arvoituksellinen planeettamme
22.40
Yorkshiren eläinlääkäri
23.20
Jokihirviöt
00.15
Mutanttisää
00.55
Totta, tarua, hullua
01.45
Lemmikkinä petoeläin
02.30
Mutanttisää
03.15
-04.05
Luonnon jättien sisäinen maailma
03.27
ATP Uncovered
07.00
Tennis: Näytös Summer Adria Tour
08.00
Tennis: Näytös Summer Adria Tour
08.58
Autourheilu: WTCR Ningbo,
09.57
Formula E: MM-sarja ,
10.32
Formula E: MM-sarja ,
11.06
Pyöräily: Maailmankiertue Ranskan Ympäriajo - Tour de France
12.07
Pyöräily: Vuelta san Juan
13.02
Moottoripyöräily: FIM Endurance World Championship ,
14.00
Tennis: Thiem's 7
15.34
Tennis: Thiem's 7
17.06
Tennis: Näytös Thiem's 7
19.29
Tennis: ATP Uncovered
20.00
Speedway: EM-sarja
22.19
Muut lajit: WATTS
22.33
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
00.34
Pokeri: WPT ALPHA8
01.31
-07.00
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
03.11
Pyöräily
05.06
Pyöräily
07.00
Formula E
08.04
Formula E
09.02
Tennis
10.00
Tennis
11.00
Tennis
12.26
Tennis
14.00
Autourheilu
15.02
Pyöräily
16.34
Tennis
17.49
Tennis
18.57
One Make Racing
20.02
Snooker
23.05
Snooker
00.04
Snooker
01.11
Snooker
02.53
-05.05
Pyöräily
03.35
En stolthets födelse
04.20
Otroliga fiskar
05.05
Otroliga fladdermöss
05.55
Makalösa gaddar
07.00
Otroliga djur - Återblick
07.25
Olydiga hundar
07.50
Olydiga hundar
08.10
Dr Oakley: Veterinär i Yukon
08.55
Frusna öar
09.45
Lejonriket
10.30
Den otroliga dr Pol
11.15
Dr Oakley: Veterinär i Yukon
12.00
Frusna öar
12.50
Frusna öar
13.35
Det vilda Portugal
14.20
Lejonriket
15.10
Lejonriket
15.55
Lejonriket
16.40
Dr Oakley: Veterinär i Yukon
17.25
Den otroliga dr Pol
18.15
Djurens kampklubb
19.00
World's Biggest Great White? Expedition Hawaii
19.45
Kannibalhajar
20.35
Vithajen Nicole
21.25
World's Biggest Great White? Expedition Hawaii
22.10
Den otroliga dr Pol
23.00
Dr Oakley: Veterinär i Yukon
23.45
Djurens kampklubb
00.30
World's Biggest Great White? Expedition Hawaii
01.20
Kannibalhajar
02.05
Lejonriket
02.50
Lejonriket
03.40
-04.25
Lejonriket
03.45
Deadliest Catch
04.30
Fast N' Loud
05.15
Gold Divers
06.00
How It's Made
06.25
Tanked
07.10
Misfit Garage
08.00
How Do They Do It?
08.30
How Do They Do It?
09.00
Wheeler Dealers
10.00
Fast N' Loud
11.00
Deadliest Catch
12.00
Gold Rush
13.00
Gold Rush
14.00
Alaska: The Last Frontier
15.00
How Do They Do It?
15.30
How Do They Do It?
16.00
Salvage Hunters
17.00
Salvage Hunters
18.00
Wheeler Dealers
19.00
Wheeler Dealers
20.00
Salvage Hunters: The Restorers
21.00
Mysteries Of The Deep
22.00
Curse of the Bermuda Triangle
23.00
Alaska: The Last Frontier
00.00
Naked And Afraid
01.00
Mysteries Of The Deep
02.00
Curse of the Bermuda Triangle
03.00
Moonshiners
03.45
-04.30
Deadliest Catch
03.15
Lone Star Law
04.00
Shark Attack File
04.45
Zoltan The Wolfman
05.30
Crikey! It's the Irwins
06.15
Tanked
07.00
Tanked
07.48
Treehouse Masters
08.36
My Cat From Hell
09.25
Pit Bulls & Parolees
10.15
Wild Australia
11.05
Wild Africa: Rivers Of Life
11.55
Wild Africa: Rivers Of Life
12.50
Tanked
13.45
Crikey! It's the Irwins
14.40
My Cat From Hell
15.35
My Cat From Hell
16.30
The Vet Life
17.25
Animal Cribs
18.20
Amanda To The Rescue
19.15
Amanda To The Rescue
20.10
Amanda To The Rescue
21.05
Bad Dog
22.00
Dogs 101: New Tricks
22.30
Dogs 101: New Tricks
22.55
Pit Bulls & Parolees
23.50
Cat vs Dog
00.45
The Zoo: San Diego
01.40
The Bronx Zoo
02.30
Monsters Inside Me
03.15
Lone Star Law
04.00
-04.45
Attack Of The Giant Jellyfish
03.20
Paranormal Lockdown
04.05
Ghost Brothers
04.50
Finding Bigfoot
05.35
Legendary Locations
06.20
Mysteries At The Museum
07.00
Finding Bigfoot
07.50
Bizarre Foods America
08.40
Bizarre Foods America
09.35
Codes and Conspiracies
10.25
NASA's Unexplained Files
11.20
Mysteries At The Museum
12.10
Expedition Unknown
13.05
Mission Declassified
14.00
Bizarre Foods America
14.55
Bizarre Foods America
15.45
Alaska Gold Diggers
16.40
Code Of The Wild
17.35
Expedition Unknown
18.30
Codes and Conspiracies
19.25
NASA's Unexplained Files
20.20
Mysteries At The Museum
21.15
Code Of The Wild
22.10
In Search Of Monsters
23.05
Paranormal Lockdown
00.00
The Unexplained Files
00.55
Paranormal Lockdown
01.50
Legendary Locations
02.35
Alaska Monsters
03.20
-04.05
Paranormal Lockdown
03.45
Ridiculousness
04.10
Night Videos
06.00
MTV Breakfast Club
07.00
MTV Breakfast Club
10.00
Teen Mom OG
10.40
Teen Mom OG
11.25
Teen Mom OG
12.05
Teen Mom OG
12.50
Are You The One?
13.30
Are You The One?
14.15
Catfish: The TV Show
15.00
Catfish: The TV Show
15.45
Catfish: The TV Show
16.25
The Charlotte Show
17.10
Just Tattoo Of Us
18.00
Just Tattoo Of Us
18.45
Just Tattoo Of Us
19.35
The Challenge: War of the Worlds
20.15
Catfish: The TV Show
21.00
Catfish: The TV Show
21.40
Catfish: The TV Show
22.25
Ridiculousness
22.50
Ridiculousness
23.15
MTV Floribama Shore
00.00
MTV Floribama Shore
00.25
Geordie Shore
00.45
Ex on the Beach US
01.25
Geordie Shore
02.15
Geordie Shore
03.00
Ridiculousness
03.20
Ridiculousness
03.45
-04.05
Ridiculousness
03.45
Bubble Guppies
04.10
Anni Taimen
04.20
Butterbean's cafe
04.45
Sinä ja Sinin arvoitukset
05.05
Ässäluokka
05.25
Blaze ja monsterikoneet
05.45
Rusty Rivets
06.00
Rusty Rivets
06.10
Frankie ja Frank
06.15
Paw Patrol
06.35
Paw Patrol
07.00
Peppa Pig
07.05
Peppa Pig
07.10
Peppa Pig
07.15
Peppa Pig
07.20
Peppa Pig
07.25
Yy, kaa, tanssi
07.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
07.55
Paw Patrol
08.20
Paw Patrol
08.40
Paw Patrol
09.05
Shimmer ja Shine
09.25
Ässäluokka
09.50
Blaze ja monsterikoneet
10.10
Blaze ja monsterikoneet
10.35
Rusty Rivets
10.55
Rusty Rivets
11.10
Anni Taimen
11.35
Butterbean's cafe
12.00
Bubble Guppies
12.20
Peppa Pig
12.25
Peppa Pig
12.30
Peppa Pig
12.35
Sinä ja Sinin arvoitukset
13.00
Blaze ja Monsterikoneet
13.20
Blaze ja Monsterikoneet
13.45
Paw Patrol
14.00
Paw Patrol
14.10
Paw Patrol
14.35
Ässäluokka
15.00
Ässäluokka
15.20
Peppa Pig
15.25
Max & Meeri
15.50
Bubble Guppies
16.10
Anni Taimen
16.20
Butterbean's cafe
16.45
Sinä ja Sinin arvoitukset
17.05
Ässäluokka
17.25
Blaze ja monsterikoneet
17.45
Rusty Rivets
18.00
Rusty Rivets
18.15
Paw Patrol
18.35
Paw Patrol
19.00
Peppa Pig
19.05
Peppa Pig
19.10
Peppa Pig
19.15
Peppa Pig
19.20
Peppa Pig
19.25
Yy, kaa, tanssi
19.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
19.55
Paw Patrol
20.20
Paw Patrol
20.40
Paw Patrol
21.05
Shimmer ja Shine
21.25
Ässäluokka
21.50
Blaze ja monsterikoneet
22.10
Blaze ja monsterikoneet
22.35
Rusty Rivets
22.55
Rusty Rivets
23.10
Anni Taimen
23.35
Butterbean's cafe
00.00
Bubble Guppies
00.20
Peppa Pig
00.25
Peppa Pig
00.30
Peppa Pig
00.35
Sinä ja Sinin arvoitukset
01.00
Blaze ja Monsterikoneet
01.20
Blaze ja Monsterikoneet
01.45
Paw Patrol
02.00
Paw Patrol
02.10
Paw Patrol
02.35
Ässäluokka
03.00
Ässäluokka
03.20
Peppa Pig
03.25
Max & Meeri
03.50
-04.10
Bubble Guppies
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Utö
,
Suuri seikkailu
,
Tähdet, tähdet
,
Roy Grace
,
Simpsonit
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Naked Attraction Norja
,
Kova laki: Erikoisyksikkö
,
Omerta 6/12
,
Suomen huutokauppakeisari
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset