Sanakirja
Vaihtoautot
Viihde
Blogit
Reseptit
Tietovisat
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
13
Ma 13.01.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Luontoretkellä: Nuoret erämaassa
06.25
Ylen aamu
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Sydämen asialla
11.00
Pisara
11.05
Maaseudulta maailmalle
12.03
Kesä 1939 - Suomi ennen sotaa
12.30
Kotirintaman naiset
13.18
Siltalan pehtoori
IMDb
5.1
14.48
Arkistokuvia: Kahvi - pensaasta pannuun
15.00
Ylen aamun parhaat
15.55
Vaiheessa: Töölön tähti
16.10
Elossa 24h
16.40
Yle uutiset Selkosuomeksi
16.45
Yle Oddasat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
Kotirintaman naiset
18.00
Yle Uutiset
18.21
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: Pompejin viimeiset hetket
20.00
Elossa 24h
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Sorjonen
23.00
Oddasat
23.15
Prisma: Totuus ylipainosta
00.10
Puoli seitsemän
00.40
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
23.50
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 13.1.
06.53
Saara ja Sorsa
07.00
Postimies Pate, erikoislähettipalvelu
07.17
Arvaa kuinka paljon sinua rakastan
07.28
Heimo ja Hemmo
07.30
Vilkki Ankka
07.43
Muru
07.57
Ryhmä Hau
08.22
Galaxi
08.23
Kesäleiri
08.35
Belle ja Sebastian
09.00
Holby Cityn sairaala
10.00
Uusi päivä
10.30
Kakarat
11.15
Yliopistollinen eläinsairaala: Kiukkuinen kameleontti päivystyksessä
11.45
Eläinten ystävät
12.00
Paksut pariskunnat
12.45
Vatsani ja minä
13.02
Vatsani ja minä
13.20
Mikaelin naiset
13.30
Casualty
14.20
Ice Town - Elämää äärirajoilla
15.10
Uncle
15.40
Syke
16.30
Uusi päivä
17.00
Pikku Kakkonen
18.05
Holby Cityn sairaala
19.05
Tuhkimotarinoita: Lätkä-äidin uuvuttava lupaus
20.00
Rattikärpäset
20.30
HasBeen
21.00
Game of Thrones
22.15
Fleabag
22.41
Fleabag
23.10
Vogue Williams: Irti ahdistuksesta
00.05
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.40
Myytinmurtajat
04.35
Mökkireissu
06.00
Ostoskanava Tvins.com
06.15
Aamusää
06.25
Uutisaamu
07.00
Uutisaamu
08.00
Uutisaamu
09.05
Mitä tänään syötäisiin?
09.10
Kauniit ja rohkeat
09.35
Emmerdale
10.05
Olet mitä syöt
11.05
Hei me rakennetaan!
12.00
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
12.30
Ostoskanava Tvins.com
13.30
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
14.30
Luokkajuhlat
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.58
Uutiset
17.05
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Viiden jälkeen
18.25
Emmerdale
18.55
Mitä tänään syötäisiin?
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Koko Suomi leipoo
21.00
Bullets
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
NCIS: New Orleans
23.30
Kokkisota
00.25
Pitääkö olla huolissaan?
01.20
Nettiaikakauden härskit ehdot
02.20
Häähullut
03.15
-04.10
Hei me rakennetaan!
LIVE
4
03.10
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Rusty Rivets
06.25
Ritariprinsessa Nella
06.45
Bing
06.55
Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma
07.10
Hatchimals
07.15
Hatchimals
07.20
LEGO City Adventures
07.35
Teini-ikäisten mutanttininjakilpikon
07.55
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu
08.20
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.45
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
09.00
Mitä lapsesi tekisi?
10.00
Hauskat kotivideot
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.30
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Mitä lapsesi tekisi?
14.55
Toisenlaiset teiniäidit Special
15.25
MasterChef Australia
16.55
Onnenarpa
17.00
Remppa vai muutto Vancouver
18.00
Remppa vai muutto Vancouver
19.00
The Wall Suomi
20.00
Kimpassa
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Kummeli esittää: Kontio & Parmas
22.00
Tulossa: Keihäsmatkat
22.05
Poliisit 2020
23.00
Hyvät ja huonot uutiset
00.00
Kimpassa
01.00
Katastrofin anatomia
02.00
Kupla
03.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.30
Ruskean kastikkeen maa
08.32
Ruskean kastikkeen maa
09.02
Egenland
09.32
Toinen kierros
10.02
På spåret
11.02
Maria ja kesäpuhujat
11.47
Ulos kuplasta
12.00
Elävä arkisto esittää
12.01
Valtion jäänsärkijä Sisu
12.08
J/M Sisu - talvisen Perämeren työjuhta
12.45
Jää murtuu
12.53
Päiväkirja jäänsärkijältä
13.25
Otto Heino - keramiikan mestari
14.05
Elokuva, joka pelasti Ingmar Bergmanin
15.00
Isä Matteon tutkimuksia
16.00
Milanon naisten paratiisi
16.45
Mittatilaustyönä
17.04
Kovin kuski haussa
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Snowhow - Den nordiska vintern
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Ruotsin lätkähistoria
21.00
Ensimmäiset ruotsalaiset
22.00
Rauha maan päälle
23.00
Skavlan
00.00
Paksut pariskunnat
00.42
-01.24
Paksut pariskunnat
LIVE
6
03.25
Top Gear
04.25
Radalla
06.30
Chuggington
06.35
Chuggington
06.45
Taikapuutarhan pikkuötökät
06.55
Muumilaakson tarinoita
07.20
Muumilaakson tarinoita
07.45
Paavo Pesusieni
08.10
Nuori Robin Hood
08.20
Alvin ja pikkuoravat
08.30
Chaplin
08.40
Viidakon veijarit
08.50
Ötökät!
09.00
Middle
09.30
Middle
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Love Island UK
15.00
Nuori MacGyver
16.00
Myytinmurtajat
17.00
Moderni perhe
17.30
Moderni perhe
18.00
First Dates UK
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
King Arthur: Legend of the Sword
IMDb
6.7
23.35
Arrow
00.30
999: Mikä hätänä?
01.30
The Guest Book
02.00
The Guest Book
02.30
Aaveiden jäljillä
03.25
-04.20
Stadi vs. Lande
LIVE
7
03.30
Hengenvaarallisesti lihava
06.05
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.35
Asunnon metsästäjät maailmalla
07.05
Kiinteistöveljekset
08.05
Maailman hauskimmat kotivideot
09.00
TV Shop
10.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
10.30
Asunnon metsästäjät maailmalla
11.00
Kiinteistöveljekset
12.00
Alastomat selviytyjät extreme
13.00
Erakkoperhe erämaassa
14.00
Maailman hauskimmat kotivideot
15.00
Ihmeelliset eläimet
15.30
Ihmeelliset eläimet
16.00
Alastomat selviytyjät extreme
17.00
Erakkoperhe erämaassa
18.00
Hengenvaarallisesti lihava
20.00
Tohtori Paise
21.00
Unelmahäät
22.00
American Pie: The Wedding
IMDb
6.3
00.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
00.55
Maailman hauskimmat kotivideot
01.55
Alastomat selviytyjät extreme
02.55
Erakkoperhe erämaassa
03.55
-04.30
Ihmeelliset eläimet
LIVE
8
03.50
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
Rempalla kaupaksi
11.05
Remppa vai muutto Vancouver
12.05
Häät sulhasen tapaan
13.05
Sinkkuillallinen
14.05
Eläinsairaala
14.35
House Rules Australia
16.00
Australian Huippumalli haussa
17.00
Tanssin superäidit
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto Vancouver
20.00
Paasosen polttaritoimisto
21.00
Asema 19
22.00
Asema 19
22.55
Tulossa: Keihäsmatkat
23.00
Sinkkuillallinen
00.00
Remppa vai muutto Vancouver
01.00
Brittien Huippumalli haussa
02.00
Häät sulhasen tapaan
02.55
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.20
48 tuntia rikoksesta
04.20
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Grillit huurussa
10.00
Uusi elämä etelässä
11.00
Leijonan luola Kanada
12.55
Pientä pilaa
13.00
Entisöintipaja
14.00
JIM D: Notre-Damen tuho
15.05
Talent USA
16.55
Tulossa: The Voice of Finland
17.00
Suomen Tulli
18.00
MasterChef USA
19.00
Amerikan kovimmat keräilijät
20.00
Poliisit 10 vuotta
20.30
Poliisit 10 vuotta
21.00
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Stand Up!
23.00
48 tuntia rikoksesta
00.00
Jone ja tähdet
01.00
Poliisit - kotihälytys
02.00
Madventures I
02.35
Madventures I
03.05
Poliisit
03.35
-04.05
Poliisit
LIVE
10
03.35
Alaskan erakot
04.35
Kullan sukeltajat
06.00
Kullan sukeltajat
06.55
Ihmeelliset eläimet
07.25
Ihmeelliset eläimet
07.55
Fish or Die
09.00
Kullan sukeltajat
09.55
Fish or Die
11.00
Kullan sukeltajat
11.55
Kullan sukeltajat
12.55
TV Shop
13.55
Kullan sukeltajat
14.55
Hengenvaarallinen saalis
15.55
Gold Rush
16.55
Wheeler Dealers
18.00
Grönlannin kultamaat
19.00
Alaskan erakot
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Fast N' Loud
22.00
Maistissa maailmalla
23.00
Museoiden mysteerit
00.00
Fast n' Loud
01.00
Wheeler Dealers
01.35
American Chopper
02.40
Ghost Adventures
03.40
-04.40
Alaskan erakot
LIVE
11
03.00
Return to Amish
04.05
Kissakuiskaaja
05.05
Kakkukuningas
06.00
Tahdon morsiuspuvun!
07.00
Tahdon morsiuspuvun!
08.00
Sisustajat Nate ja Jeremiah
09.00
Sisustajat Nate ja Jeremiah
10.00
Sisustajat Nate ja Jeremiah
11.00
Sisustajat Nate ja Jeremiah
11.55
Sisustajat Nate ja Jeremiah
12.55
Sisustajat Nate ja Jeremiah
13.55
Pieni suuri perhe
15.00
Pieni suuri perhe
16.00
Pieni suuri perhe
17.00
Pieni suuri perhe
18.00
Pieni suuri perhe
20.00
Pieni suuri perhe
21.00
Paiseklinikka
22.00
Paiseklinikka
23.00
Löysät pois!
00.05
Apua, mikä tauti!
01.05
Paiseklinikka
02.05
Paiseklinikka
03.05
-04.05
Return to Amish
12
03.20
CSI: Miami
04.05
CSI: Miami
04.50
Villeimmät videot
05.15
Villeimmät videot
05.35
Villeimmät videot
06.00
Villeimmät videot
06.20
Lystikkäät eläinveikkoset
06.45
Simpsonit
07.05
Simpsonit
07.30
Simpsonit
07.50
Single Parents
08.10
Lapin poliisit
08.35
Lystikkäät eläinveikkoset
09.00
Alanyan matkaoppaat
09.55
Simpsonit
10.20
Simpsonit
10.45
Family Guy
11.10
Family Guy
11.35
Varastojen metsästäjät
12.00
Huutokaupan metsästäjät Suomi
12.30
Suuret pienet talot
13.00
Jättimäiset muuttokuormat
14.00
Lapin poliisit
14.30
Australian rajalla
15.00
Australian rajalla
15.30
Varastojen metsästäjät
16.00
Huutokaupan metsästäjät Suomi
16.30
Simpsonit
17.00
Simpsonit
17.30
Family Guy
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Moderni perhe
20.30
Moderni perhe
21.00
CSI: Miami
22.00
Numb3rs
23.00
Family Guy
23.30
Family Guy
00.00
Simpsonit
00.25
Simpsonit
00.50
The Passage
01.45
Numb3rs
02.35
The Bridge
03.25
-04.05
The Bridge
LIVE
13
03.45
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.05
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Rimakauhua ja rakkautta
11.00
Ensitreffit alttarilla
11.55
Kotoisa
12.50
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
13.20
Tulossa: Siipan saappaissa
13.25
Luokkajuhlat
14.55
Tulossa: Talent Suomi
15.00
Kokkisota
16.00
Lemmen viemää
17.00
The Real Housewives of Orange County
18.00
The Real Housewives of Orange County
19.00
Olet mitä syöt
20.00
Täydelliset naiset
21.00
Koko Suomi leipoo
22.00
Bullets
23.00
Täydelliset naiset
00.00
Remonttipiiskuri
00.55
Remonttipiiskuri
01.50
Villa Hintikka
02.40
Kodin uusi ilme
03.30
-04.25
Love Island UK
LIVE
14
10.50
Kauppaneuvos Jethro
11.35
Martina ja hengenpelastajat
12.20
Maailman övereimmät ehtoollisasut
13.10
Yhden illan juttu
13.55
Julkkisselviytyjät
14.40
Remppa vai muutto: Lomakodit
15.30
Kaverille ei jätetä
16.15
Gordon Ramsay: Kuppilat kuntoon 24 tunnissa
17.00
Hyvät ja huonot uutiset
18.00
Kadonneen jäljillä
19.00
Blue Bloods
20.00
Kyttäputki: NCIS Rikostutkijat
21.00
Playing It Cool
IMDb
6.0
22.55
Kyttäputki: NCIS Rikostutkijat
23.55
Paratiisihotelli Ruotsi
00.55
Pientä pilaa
01.00
-01.45
Kaverille ei jätetä
LIVE
15
03.10
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.05
Painajainen naapurissa
05.05
Kenet ihmeessä nain?
06.20
Lottovoittajan unelmakoti
06.50
Nuoret äidit
07.50
Nuoret äidit
08.50
90 päivää morsiamena
09.50
90 päivää morsiamena
10.55
90 päivää morsiamena
11.55
Upeat minikodit
12.20
Upeat minikodit
12.50
Upeat minikodit
13.20
Upeat minikodit
13.50
TV Shop
14.50
Minikoti paratiisissa
15.20
Minikoti paratiisissa
15.55
Remonttipari
16.50
Eläinten auttaja
17.55
Brittiläinen bordelli 2
19.00
Lottovoittajan unelmakoti
19.30
Hätäpuhelut hölmölästä
20.00
Houstonin eläinpoliisit
21.00
Murder in the Heartland
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
Vaarallinen rakkaus
00.05
Sittenkin syytön?
01.05
Intohimon uhrit
02.10
Täydellinen murha
03.10
-04.05
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
20
03.45
Rajasota
04.30
Huumebisnes Oy
05.15
Pohjoisen valtatien pelastajat
06.00
Maailman oudoimmat
06.45
Tonnikalan saalistajat
07.35
Vaarallisen valtatien pelastajat
08.20
Science of Stupid
08.45
Science of Stupid
09.05
Autojen ensiapu
09.55
Tutankhamonin Aarteet: Viimeinen Farao
10.45
Dubain lentokenttä
11.35
Valkean suden valtakunta
12.30
From Source to the Sea
13.25
Saalistajain maa
14.20
Meret ilman vettä: Kohti syvyyksiä
15.15
Turvatarkastus: Peru
16.10
Saari ilman lakeja
17.05
Lentoturmatutkinta
18.00
Autojen ensiapu
19.00
Pohjoisen valtatien pelastajat
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Autojen ensiapu
22.00
Suuret rakenteet: rakennustekniikan ihmeitä
23.00
Vankilassa ulkomailla
23.55
Alaskan poliisit
00.50
Autojen ensiapu
01.45
Suuret rakenteet: rakennustekniikan ihmeitä
02.35
Science of Stupid
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Rajasota
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
04.00
Vain yksi tie
04.30
Gloryline
05.00
Open Doors - Kristittyjen vainot tänään
05.10
Musiikkivideoita
05.15
Aikain merkit Sanassa
05.45
Ihmeellinen usko Brasiliassa
06.00
Käännekohta
06.30
Haastattelussa
07.00
Korinttolaiskirje 2
07.30
Juuret lähteellä
08.00
Koputus
08.30
Raamattu puhuu sinulle
08.40
Armon kalliolla
09.00
Keuruun juhannuskonferenssi
10.15
Elämä kuoleman jälkeen
10.30
Pelastusrukous
10.35
Uuden liiton siunaus
11.00
Sanaa naisilta
11.15
Sanan ja runon tuoksua
11.30
Musiikkia kanavalta
12.00
Vain yksi tie
12.30
Gloryline
13.00
Open Doors - Kristittyjen vainot tänään
13.10
Musiikkivideoita
13.15
Aikain merkit Sanassa
13.45
Ihmeellinen usko Brasiliassa
14.00
Käännekohta
14.30
Haastattelussa
15.00
Korinttolaiskirje 2
15.30
Juuret lähteellä
16.00
Koputus
16.30
Raamattu puhuu sinulle
16.40
Armon kalliolla
17.00
Jerusalem studio
17.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
17.55
Laula kanssani -karaoke
18.00
Lelulaatikko
18.30
Herran käsi - Jackmin Tala
19.00
Kolkuttavalle avataan
20.30
Tulta Jerusalemista
21.00
TV7 Israel News
21.15
Come Home
21.45
Tuula Palolan runot
21.50
Psalmit
22.00
Passion for Jesus
22.30
Pyhä Henki tänään
23.00
Yliluonnollista
23.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
00.00
Rikotusta eheäksi - Seppo Jokinen
00.30
Love Israel - Baruch Korman
01.00
Jerusalem studio
01.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
01.55
Laula kanssani -karaoke
02.00
Lelulaatikko
02.30
Herran käsi - Jackmin Tala
03.00
-04.30
Kolkuttavalle avataan
03.00
Uutisikkuna
07.00
Flinkkilä & Tastula
07.50
Uutisikkuna
11.45
Yliopistollinen eläinsairaala: Kiukkuinen kameleontti päivystyksessä
12.15
Siltalan pehtoori
IMDb
5.1
14.00
Ylen aamun parhaat
14.55
Vaiheessa: Töölön tähti
15.10
Ulos kuplasta
15.25
Uutisikkuna
16.00
Nimipäiväonnittelu: 13.1.
16.01
Arvaa kuinka paljon sinua rakastan
16.25
Kesä 1939 - Suomi ennen sotaa
16.55
Sportliv
17.05
Uusi päivä
17.35
Eränkävijät: Alpeilta Arktiselle
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Elossa 24h
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
Tuhkimotarinoita: Unelma äidistä
20.46
Ulos kuplasta
21.00
HasBeen
21.25
Uutisikkuna
03.00
-07.14
Uutisikkuna
09.50
Timo Soini rikkoo hiljaisuuden - julkaisee kirjan populismista
01.00
PGA TOUR Golf: Sony Open in Hawaii
15.59
Formula 1: Ranskan osakilpailu
17.55
Formula 1: Itävallan osakilpailu
19.45
Formula 1: Ison-Britannian osakilpailu
21.40
Formula 1: Saksan osakilpailu
00.00
-02.00
Formula 1: Unkarin osakilpailu
16.00
SHL: Örebro - Frölunda
18.00
PGA TOUR Golf: Sony Open in Hawaii
22.00
Formula Off Road: Final Round
22.25
90 Years of La Liga
22.40
La Liga Cities: Athletic Club
23.10
La Liga Cities: Atlético Madrid
23.35
La Liga Cities: Barcelona
00.05
La Liga Cities: Betis
00.35
-01.00
La Liga Cities: Eibar
13.00
PGA TOUR Golf: The CUT
13.30
PGA TOUR Golf: Sony Open in Hawaii
17.30
Alpeilla
18.00
Ravit: Magic Monday
20.45
Rehtori
21.10
Rehtori
21.35
Ratamo
22.20
Moto2: Katalonian osakilpailu
23.40
-00.56
Moto2: Hollannin osakilpailu
06.00
Molang-pupu
06.05
Antti piirtää
06.30
Unelmatarha
06.55
Karhuherra Paddington
07.00
Ruohonjuuritasolla
07.03
Monchhichi
07.15
Mokon suuri maailma
07.30
Muumilaakson tarinoita
07.55
Chuggington
08.05
Chuggington
08.15
Chuggington
08.30
Maija Mehiläinen
08.40
Vikke Viikinki
08.50
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.15
Palomies Sami
09.25
Palomies Sami
09.40
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.50
Monchhichi
10.00
Muumilaakson tarinoita
10.29
Ti-Ti Nalle: Karaoke
10.31
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
10.35
Antti piirtää
10.58
Viidakon veijarit
11.00
Myyrän seikkailut
11.05
Myyrän parhaat ystävät 2
11.20
Maija Mehiläinen
11.30
Vikke Viikinki
11.45
Chuggington
11.55
Chuggington
12.05
Chuggington
12.20
Alvin ja pikkuoravat
12.30
Alvin ja pikkuoravat
12.45
Viidakon veijarit
13.00
Nuori Robin Hood
13.10
Nuori Robin Hood
13.25
Mimmikoto
13.40
Mimmikoto
14.00
Muumilaakson tarinoita
14.25
Aikamatkustajat
14.30
Aikamatkustajat
14.40
Horseland - heppajengi
15.05
Mona Vampyyri
15.30
Kaisu Kuu
15.40
Kaisu Kuu
15.56
Leo
16.00
Pikku Prinssi
16.20
Chaplin
16.30
Mia ja minä
16.55
Supernelikko
17.05
Supernelikko
17.20
Supernelikko
17.35
Trollz
18.00
Paavo Pesusieni
18.25
Ötökät!
18.30
Lola
19.00
Zak Storm
19.25
Leo
19.35
Kuninkaallinen akatemia
03.35
Blockers
IMDb
6.2
05.15
Une année polaire
IMDb
6.6
06.50
Close Up
07.20
Game Night
IMDb
6.9
09.00
Karsten ja Petra aarrejahdissa
10.20
Troll - Kuninkaan häntä
IMDb
5.5
11.45
Lasse-Maijan etsivätoimisto: Ensimmäinen arvoitus
IMDb
6.3
13.15
Operaatio Varjomies
14.35
Talo meren rannalla
IMDb
6.5
16.20
Tårtgeneralen
IMDb
7.1
18.00
The Disaster Artist
IMDb
7.4
19.40
Lady Bird
IMDb
7.4
21.15
Nancy Drew
22.00
First Reformed
IMDb
7.1
23.50
King of Thieves
IMDb
5.5
01.35
Peppermint
IMDb
6.5
03.15
-04.55
Chosen
IMDb
5.0
03.45
A Million Little Things
04.30
A Million Little Things
05.10
A Million Little Things
06.05
Solsidan
06.30
Solsidan
06.55
Friday Night Lights
07.35
Friday Night Lights
08.15
Friday Night Lights
09.00
Friday Night Lights
09.40
Friday Night Lights
10.25
Bröllop, begravning och dop
11.10
Bröllop, begravning och dop
11.55
Solsidan
12.15
Solsidan
12.40
Friday Night Lights
13.20
Friday Night Lights
14.05
Friday Night Lights
14.45
Friday Night Lights
15.30
Friday Night Lights
16.10
Enkelstöten
16.55
Enkelstöten
17.40
Solsidan
18.05
Solsidan
18.25
Friday Night Lights
19.10
Friday Night Lights
19.50
Friday Night Lights
20.35
Friday Night Lights
21.15
Friday Night Lights
22.00
Vida
22.30
Vida
23.00
Charmed
23.40
Ramy
00.05
Ramy
00.30
Crashing a Ferrari
01.15
Mr. Mercedes
02.15
Mr. Mercedes
03.15
-04.05
The Rook
03.10
Neidonlähde
IMDb
8.1
04.40
Känd från tv
IMDb
5.6
06.30
Loranga, Masarin ja Dartanjang
IMDb
6.7
07.25
Jönssonliiga näyttää taitonsa
IMDb
3.8
09.05
Rosa: The Movie
IMDb
4.5
10.30
G
IMDb
5.0
12.20
Hur som helst är han jävligt död
IMDb
3.2
13.50
The Queen of Sheba's Pearls
IMDb
5.1
15.50
7 miljonääriä
IMDb
4.3
17.30
Eva & Adam - neljät synttärit ja fiasko
IMDb
5.1
19.00
Jönssonliiga ja murovarkaat
20.20
Tehdäänpä silta
IMDb
7.0
22.00
Kohtauksia eräästä avioliitosta
IMDb
8.6
00.45
1939
IMDb
5.2
03.45
-05.21
Adam ja Eva
IMDb
6.0
04.00
Kaikki tietävät
06.15
BlacKkKlansman
08.25
Nuori Astrid
10.25
Pähkinänsärkijä ja neljä valtakuntaa
12.05
Maija Poppasen paluu
14.15
Show Dogs
16.00
Ruudullinen ninja
17.50
Robin Hood
19.45
BlacKkKlansman
22.00
Se mikä ei tapa
00.00
Welcome Home
02.00
Lords of Chaos
04.00
-05.50
Se mikä ei tapa
03.00
Dead Snow 2
05.00
Goon
07.00
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby
09.05
Planet Hulk
11.00
Find Me Guilty – Uskomaton oikeudenkäynti
13.05
Koodinimi: Siivooja
15.00
Alle for én
17.00
Unbroken: Path to Redemption
19.00
Supercon
21.00
Goon
23.00
Dead Snow 2
01.00
Tomb Raider
03.00
-04.55
Destroyer
03.40
Aniara
05.25
Vice - Vallan oikeat kasvot
07.35
Hearts Beat Loud
09.10
Amor yllättää
11.00
Forever My Girl
13.00
The Lovers
15.00
Pure
17.00
Love Happens
19.00
W.
21.25
Vice - Vallan oikeat kasvot
23.35
Aniara
01.20
Leave No Trace
03.10
-04.42
Rambo - taistelija 2
02.00
Wimbledon
04.05
Two Night Stand
06.00
Ferdinand
08.00
Bob & Max - Karvaiset sankarit
10.00
Risto Reipas ja Nalle Puh
12.00
Karvaturrit vastakarvaan
14.00
Madagascar 2
16.00
Hain tarina
18.00
Shrek 2
20.00
Ferdinand
22.00
Wimbledon
00.05
Two Night Stand
02.00
Bill & Ted's Excellent Adventure
04.00
-05.34
Koko potti 2
01.35
NFL playoffs Green Bay Packers - Seattle Seahawks
10.00
NFL playoffs Kansas City Chiefs - Houston Texans
12.30
NFL playoffs Green Bay Packers - Seattle Seahawks
15.00
Naisten Superliiga Brighton - Arsenal
17.00
NASCAR Season Review Show
17.30
NFL playoffs Kansas City Chiefs - Houston Texans
20.00
EFL Championship Highlights
20.30
NFL playoffs Green Bay Packers - Seattle Seahawks
23.00
EFL Championship Brentford - QPR
01.00
NHL On The Fly
02.05
-05.30
NHL Montreal Canadiens - Calgary Flames
01.05
NHL Arizona Coyotes - Pittsburgh Penguins
08.00
NHL Winnipeg Jets - Nashville Predators
10.00
KHL SKA - Dynamo Moskova
12.00
NHL Arizona Coyotes - Pittsburgh Penguins
14.00
NHL On The Fly
15.00
NHL Florida Panthers - Toronto Maple Leafs
17.00
NHL Winnipeg Jets - Nashville Predators
19.00
NHL On The Fly
20.00
NHL Arizona Coyotes - Pittsburgh Penguins
22.00
KHL SKA - Dynamo Moskova
00.00
NHL Florida Panthers - Toronto Maple Leafs
02.05
-05.30
NHL Washington Capitals - Carolina Hurricanes
10.00
Premier League Sunday Review
11.00
Valioliiga Aston Villa - Manchester City
13.00
Ligue 1 PSG - Monaco
15.00
EFL Championship Cardiff - Swansea
17.00
Valioliiga Bournemouth - Watford
19.00
Valioliiga Aston Villa - Manchester City
21.00
Premier League Sunday Review
22.00
-00.00
Valioliiga Tottenham - Liverpool
02.05
NHL Florida Panthers - Toronto Maple Leafs
14.00
Pikaluistelun EM-kilpailut Heerenveen
18.00
NFL Kansas City Chiefs - Houston Texans
21.00
NFL Green Bay Packers - Seattle Seahawks
00.00
NHL Winnipeg Jets - Nashville Predators
02.05
-05.00
NHL Philadelphia Flyers - Boston Bruins
10.00
Barsebäck Invitational 2019
11.00
Golf Central
12.00
Asian Tour Hong Kong Open - 4. kierros
16.30
European Tour South African Open - 4. kierros
21.30
Asian Tour Highlights Hong Kong Open
22.30
-03.00
Asian Tour Hong Kong Open - 4. kierros
09.00
NHL Winnipeg Jets - Nashville Predators
11.00
NHL Detroit Red Wings - Buffalo Sabres
13.00
NHL On The Fly
14.00
NHL Minnesota Wild - Vancouver Canucks
16.00
NHL St. Louis Blues - New York Rangers
18.00
NHL On The Fly
19.00
NHL Winnipeg Jets - Nashville Predators
21.00
NHL Detroit Red Wings - Buffalo Sabres
23.00
NHL On The Fly
00.00
NHL Minnesota Wild - Vancouver Canucks
02.05
-05.00
NHL New York Rangers - New York Islanders
03.40
EFL Championship Cardiff - Swansea
11.00
EFL Championship Charlton - West Bromwich
13.00
Valioliiga Leicester - Southampton
15.00
Valioliiga Crystal Palace - Arsenal
17.00
Valioliiga Tottenham - Liverpool
19.00
Valioliiga Bournemouth - Watford
21.00
Premier League Review
22.00
Valioliiga Aston Villa - Manchester City
00.00
Ligue 1 PSG – Monaco
02.00
-03.00
Premier League Review
03.00
Ligue 1 PSG – Monaco
11.00
Valioliiga Everton - Brighton
13.00
Valioliiga Manchester United - Norwich
15.00
Valioliiga Bournemouth - Watford
17.00
EFL Championship Cardiff - Swansea
19.00
Valioliiga Aston Villa - Manchester City
21.00
Valioliiga Chelsea - Burnley
23.00
Premier League Review
00.00
-02.00
EFL Championship Brentford - Queens Park Rangers
03.15
Australian kullankaivajat
04.00
Australian kullankaivajat
04.45
Romukuninkaat
05.35
Romukuninkaat
06.25
Carver Kings
07.05
Iso kalastuskisa
07.50
Australian kullankaivajat
08.35
Australian kullankaivajat
09.20
Romuautot kiertoon
10.10
Romukuninkaat
11.00
Romukuninkaat
11.50
Ratkaiseva rakennusvirhe
12.35
Iso kalastuskisa
13.25
Jokihirviöt
14.15
Jade Fever
14.40
Jade Fever
15.05
Timber Kings
15.50
Timber Kings
16.35
Australian kullankaivajat
17.20
Australian kullankaivajat
18.05
Jättirakennukset
18.55
Jokihirviöt
19.45
Viimeisen pysäkin korjaamo
20.05
Viimeisen pysäkin korjaamo
20.25
Cold Water Cowboys
21.15
Australian kullankaivajat
22.00
Jättirakennukset
22.45
Carver Kings
23.05
Carver Kings
23.30
Carver Kings
23.50
Carver Kings
00.15
Australian kullankaivajat
01.00
Cold Water Cowboys
01.50
Timber Kings
02.35
Timber Kings
03.20
-04.05
Australian kullankaivajat
03.40
Myyttiset pedot
04.25
Museon mysteerit
05.10
Museon mysteerit
05.55
Museon mysteerit
07.10
Salainen sota
08.15
Salainen sota
09.15
Salainen sota
10.20
Salainen sota
11.20
Salainen sota
12.20
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
13.25
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
14.30
Taistelukentillä
15.45
Taistelukentillä
16.55
Taistelukentillä
18.05
Taistelukentillä
19.10
Lähtölaskenta: Berliinin muurin nousu ja tuho
20.05
Aseiden historia
21.10
Museoiden salaisuudet
22.00
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä
23.05
Britannian mahtilinnojen salaisuudet
23.55
Titanic: Tarinoita syvyyksistä
00.45
Museoiden salaisuudet
01.40
Taistelukentillä
02.45
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä
03.45
-04.30
Britannian mahtilinnojen salaisuudet
03.30
Sääkansiot
04.15
Pelastuskoirasta superkoiraksi
05.05
Pelastuskoirasta superkoiraksi
05.55
Villikarhut
06.15
Villikarhut
06.35
Villikarhut
07.10
Suureläimet: Viimeiset jättiläiset
08.00
Suureläimet: Viimeiset jättiläiset
08.50
Suureläimet: Viimeiset jättiläiset
09.40
Fossiilien ihmemaa: Luonnon salatut aarteet
10.30
Fossiilien ihmemaa: Luonnon salatut aarteet
11.20
Fossiilien ihmemaa: Luonnon salatut aarteet
12.10
Suureläimet: Viimeiset jättiläiset
13.00
Suureläimet: Viimeiset jättiläiset
13.50
Suureläimet: Viimeiset jättiläiset
14.40
Luonnon ihmeelliset orvot
15.30
Jokihirviöt
16.20
Nolot lemmikit
16.45
Nolot lemmikit
17.10
Elämä ilmassa
18.00
Yorkshiren eläinlääkäri
18.45
Katujen eläinlääkäri
19.10
Delfiinit - vakoilija parvessa
20.05
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
20.30
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
20.55
Jokihirviöt
21.45
Mahtavat joet
22.35
Yorkshiren eläinlääkäri
23.20
Jokihirviöt
00.10
Totta, tarua, hullua
01.00
Villituubi
01.20
Villituubi
01.45
Totta, tarua, hullua
02.35
Luonnon jättien sisäinen maailma
03.25
-04.10
Yorkshiren eläinlääkäri
02.29
Pöytätennis: World Tour Finals Kiina
04.02
Snooker: Scottish Open
05.51
Ralli: ERC-sarja, Kausikooste
07.00
Mäkihyppy: maailmancup Val di Fiemme
08.57
Alppihiihto: Nuorten talviolympialaiset
09.59
Alppihiihto: Nuorten talviolympialaiset
11.00
Alppihiihto: Nuorten talviolympialaiset
12.26
Olympialaiset: Vastoin kaikkia odotuksia
13.02
Olympialaiset: FOUL PLAY
13.45
Alppihiihto: Nuorten talviolympialaiset
14.27
Ralli: Dakar-ralli, Etelä-Amerikka
15.00
Snooker: Masters Lontoo, Iso-Britannia
18.30
Olympialaiset: Vastoin kaikkia odotuksia
18.58
Mäkihyppy: maailmancup Val di Fiemme
19.55
Miekkailu: Grand Prix Series
19.57
Urheilu-uutiset
20.01
Olympialaiset: Vastoin kaikkia odotuksia
20.45
Snooker: Masters Lontoo, Iso-Britannia
00.23
Urheilu-uutiset
00.30
Ralli: Dakar-ralli, Etelä-Amerikka
00.58
Olympialaiset: FOUL PLAY
01.29
Olympialaiset: IDENTIFY
02.28
Alppihiihto: Nuorten talviolympialaiset
03.30
-04.18
Alppihiihto: Nuorten talviolympialaiset
03.15
Ratsastus
04.16
Olympialaiset
05.12
Teqball
05.39
Pöytätennis
07.00
Olympialaiset
08.00
Tennis
10.00
Tennis
11.57
Alppihiihto
12.56
Snooker
14.51
Freestylehiihto
15.47
Olympialaiset
16.50
Ratsastus
17.53
Alppihiihto
18.54
Ralli
20.03
Tennis
21.58
Urheilu-uutiset
22.04
Alppihiihto
22.58
Olympialaiset
23.32
Pöytätennis
01.02
Alppihiihto
02.02
Urheilu-uutiset
02.08
Alppihiihto
03.06
Ohjaskelkkailu
03.49
-04.54
Alppihiihto
03.55
När djur spårar ur
04.40
Extrema djurungar
05.30
Dödsfiender: Lejonet och buffalon
06.10
Original Fight Club
07.00
Amerikas vilda vidder
07.25
Amerikas vilda vidder
07.50
Dr K:s exotiska djur
08.35
Vår märkliga natur
09.25
Räkna tigrar
10.15
Den otroliga dr Pol
11.05
Dr K:s exotiska djur
11.50
Vår märkliga natur
12.40
Vår märkliga natur
13.25
Räkna tigrar
14.15
Det vilda Chile
15.05
Det vilda Chile
15.50
Det vilda Chile
16.35
Irans otämjda sida
17.25
Den otroliga dr Pol
18.10
Djurens kampklubb
19.00
Hemligheterna på zoo
19.45
Trädleopardernas återkomst
20.35
När hajar attackerar
21.25
Hemligheterna på zoo
22.15
Den otroliga dr Pol
23.00
Dr K:s exotiska djur
23.50
Djurens kampklubb
00.40
Hemligheterna på zoo
01.30
När hajar attackerar
02.15
Det vilda Chile
03.05
Det vilda Chile
03.55
-04.40
Irans otämjda sida
03.55
Salvage Hunters
04.45
How Do They Do It?
05.10
How Do They Do It?
05.35
How It's Made
06.00
How It's Made
06.25
Tanked
07.20
Bushcraft Build-Off
08.15
How Do They Do It?
08.40
How Do They Do It?
09.05
Wheeler Dealers
10.00
Fast N' Loud
11.00
Deadliest Catch
13.00
Alaskan Bush People
14.00
River Monsters
15.00
How Do They Do It?
15.30
How Do They Do It?
16.00
Mighty Ships
17.00
Salvage Hunters: The Restorers
18.00
Wheeler Dealers
19.00
Wheeler Dealers
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Wheeler Dealers
22.00
Kindig Customs
23.00
Heavy Rescue
00.00
Naked And Afraid
01.00
Wheeler Dealers
02.00
Kindig Customs
03.00
Expedition Unknown
03.55
-05.35
Deadliest Catch
03.50
How Do Animals Do That
04.15
Bad Dog
05.02
Pit Bulls & Parolees
05.49
Treetop Cat Rescue
06.12
Dark Days in Monkey City
06.35
Meet The Orangutans
07.00
Dark Days in Monkey City
07.25
Treehouse Masters
08.15
Tanked
09.10
Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
10.05
Project Grizzly
11.00
Project Grizzly
11.55
Evan Goes Wild
12.50
Amba the Russian Tiger
13.45
Pit Bulls & Parolees
14.40
My Cat From Hell
15.35
The Last Alaskans
16.30
The Pool Master
17.25
The Vet Life
18.20
Wildest Middle East
19.15
Wildest Middle East
20.10
Wildest Middle East
21.05
Extinct Or Alive
22.00
Project Grizzly
22.55
Animal Cribs
23.50
I'm Alive
00.45
Guardians of Rescue
01.40
Dr. Dee: Alaska Vet
02.35
Rugged Justice
03.25
-04.15
Animal Cops Philadelphia
03.50
Mission Declassified
04.40
Mountain Monsters
05.30
Ghost Brothers
06.20
Finding Bigfoot
07.00
Finding Bigfoot
08.00
Mysteries At The Museum
09.00
Lost Gold
10.00
Finding Bigfoot
11.00
In Search Of Monsters
12.00
Mysteries At The Museum
13.00
Lost Gold
14.00
Finding Bigfoot
15.00
In Search Of Monsters
16.00
Mysteries At The Museum
17.00
Lost Gold
18.00
Finding Bigfoot
19.00
Monster Encounters
20.00
Mysteries At The Museum
21.00
Edge of Alaska
22.00
Treasure Quest
23.00
Mysteries At The Hotel
00.00
Texas Flip N Move
01.00
Barnwood Builders
02.00
Ghost Asylum
03.00
Ghost Brothers
03.50
-04.40
The Dead Files
03.55
Geordie Shore
04.30
Night Videos
07.00
MTV Breakfast Club
10.45
Catfish: The TV Show
11.25
Catfish: The TV Show
12.05
Teen Mom: Young & Pregnant
12.45
Teen Mom: Young & Pregnant
13.25
Teen Mom 2
14.05
Teen Mom 2
14.45
Catfish: The TV Show
15.25
Catfish: The TV Show
16.10
Catfish: The TV Show
16.50
Teen Mom UK
17.35
Teen Mom UK
18.20
Awkward
18.40
Awkward
19.05
The Hills
19.25
The Hills
19.50
Jersey Shore Family Vacation
20.30
The Challenge: War of the Worlds
21.10
Just Tattoo of Us USA
21.30
Million Dollar Baby
22.15
Teen Mom UK
23.00
Teen Mom: Young & Pregnant
23.40
Geordie Shore
00.25
MTV Floribama Shore
01.05
Ridiculousness
01.30
Ridiculousness
01.50
Ridiculousness
02.10
Ridiculousness
02.35
Ridiculousness
02.55
Ridiculousness
03.15
Geordie Shore
04.00
-04.45
Geordie Shore
03.55
Butterbean's cafe
04.20
Shimmer ja Shine
04.40
Frankie ja Frank
04.45
Zack & Quack
05.05
Ässäluokka
05.15
Ässäluokka
05.40
Blaze ja monsterikoneet
06.00
Rusty Rivets
06.10
Paw Patrol
06.35
Paw Patrol
07.00
Peppa Pig
07.05
Peppa Pig
07.10
Pihlan poppoo
07.20
Zack & Quack
07.30
Kiva onnistuu!
07.40
Paw Patrol
07.55
Paw Patrol
08.15
Shimmer ja Shine
08.40
Anni Taimen
08.50
Ritariprinsessa Nella
09.00
Top Wing
09.25
Paw Patrol
09.45
Paw Patrol
10.00
Blaze ja Monsterikoneet
10.20
Rusty Rivets
10.45
Anni Taimen
11.05
Shimmer ja Shine
11.20
Butterbean's cafe
11.40
Peppa Pig
11.45
Peppa Pig
11.50
Peppa Pig
11.55
Peppa Pig
12.00
Paw Patrol
12.20
Paw Patrol
12.45
Becca's Bunch
13.05
Blaze ja monsterikoneet
13.25
Zack & Quack
13.40
Shimmer ja Shine
14.00
Paw Patrol
14.25
Paw Patrol
14.45
Frankie ja Frank
14.50
Ässäluokka
15.10
Max & Meeri
15.30
Ritariprinsessa Nella
15.45
Anni Taimen
15.55
Butterbean's cafe
16.15
Shimmer ja Shine
16.40
Zack & Quack
17.05
Ässäluokka
17.15
Ässäluokka
17.40
Blaze ja monsterikoneet
18.00
Rusty Rivets
18.10
Paw Patrol
18.35
Paw Patrol
19.00
Peppa Pig
19.05
Peppa Pig
19.10
Pihlan poppoo
19.20
Zack & Quack
19.30
Kiva onnistuu!
19.40
Paw Patrol
19.55
Paw Patrol
20.15
Shimmer ja Shine
20.40
Anni Taimen
20.50
Ritariprinsessa Nella
21.00
Top Wing
21.25
Paw Patrol
21.45
Paw Patrol
22.00
Blaze ja Monsterikoneet
22.20
Rusty Rivets
22.45
Anni Taimen
23.05
Shimmer ja Shine
23.20
Butterbean's cafe
23.40
Peppa Pig
23.45
Peppa Pig
23.50
Peppa Pig
23.55
Peppa Pig
00.00
Paw Patrol
00.25
Paw Patrol
00.45
Becca's Bunch
01.10
Blaze ja monsterikoneet
01.30
Zack & Quack
01.40
Shimmer ja Shine
02.00
Paw Patrol
02.25
Paw Patrol
02.45
Ässäluokka
03.10
Max & Meeri
03.30
Ritariprinsessa Nella
03.45
Anni Taimen
03.55
-04.15
Butterbean's cafe
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Eurovision Song Contest 2024: Semifinaali 1
,
Latelan Laurin hurja remontti
,
Murdochin murhamysteerit
,
Lemmen viemää
,
Omerta 6/12
,
Poliisikoira Rex
,
Race Across The World Suomi
,
Salatut elämät: Kämppä tyhjänä
,
Simpsonit
,
Farmi Suomi
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset