Blogit
Tietovisat
Reseptit
Horoskooppi
Viihde
Sanakirja
Vaihtoautot
TV-ohjelmat tänään
24
Ti 24.09.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Kotona vastoin tahtoaan
06.25
Ylen Aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Sydämen asialla
10.50
Yle Uutiset Uusimaa
10.58
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.06
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.14
Yle Uutiset Häme
11.22
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.30
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.38
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.46
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.54
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.02
Yle Uutiset Lappi
12.10
Yle Oddasat
12.15
Oddasat
12.30
The Heights, varjojen paratiisi
13.20
Kolmiapila
IMDb
5.1
14.45
Arkistokuvia: Olinhan siellä minäkin
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle Uutiset selkosuomeksi
15.10
Ylen Aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
A-studio
16.45
Yle Oddasat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
The Heights, varjojen paratiisi
18.00
Yle Uutiset
18.21
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Poldark
20.00
Asvalttiviidakot
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Perjantai-dokkari: Yön sudet
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Erikoisryhmä Köln
22.45
MOT: Pedofiilin suora lähetys
23.15
Oddasat
23.30
Perjantai
00.10
Puoli seitsemän
00.40
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
00.20
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 24.9.
06.53
Kimmo Kuu
07.12
Hilla ja avaruuden Eetu
07.23
Titta Pikkanen
07.32
Mitä ihmettä?
07.37
Ritari Mikke
07.52
Askarrellaan
07.57
Ella, Oskari ja Huu
08.10
Jarin ja Karin kesäloma
08.22
Galaxi
08.23
Joraavat juurikkaat
08.25
Peter Pan
09.00
Casualty
09.50
Uusi päivä
10.20
Kummeli
10.50
Alina idässä
11.30
Adam & Eva
12.00
Kekseliäs nikkari
12.40
Vanhasta uudeksi - kierrätysvinkkejä
13.10
Luontoretkellä: Sherpojen rakentamat polut
14.10
Minun maisemani
14.25
Isä, äiti ja fetissi
15.10
Sohvaperunat
16.00
Mun ainoot 30 minsaa
16.30
Uusi päivä
17.00
Pikku Kakkonen
18.10
Casualty
19.00
Villi kortti
19.50
Viki, Köpi & Henkka tieteen armoilla 2
20.00
Syke
21.00
Stacey Dooley: Pohjois-Irlannin haavat
21.45
Vähän kunnioitusta
IMDb
5.6
23.15
Raiskaajat tuomiolle
00.15
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.45
Suhdesoppa
06.00
Ostoskanava Tvins.com
06.15
Aamusää
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Mitä tänään syötäisiin?
09.10
Huomenta Suomi Extra
09.35
Kauniit ja rohkeat
10.00
Emmerdale
10.30
Tanssii Tähtien Kanssa
11.30
Uutisvuoto
12.30
Ostoskanava Tvins.com
13.30
Huomenta Suomi Extra
14.00
First Dates Suomi
15.00
Love Island Suomi
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
17.00
Viiden jälkeen
18.25
Emmerdale
18.55
Mitä tänään syötäisiin?
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Perttu - tehtävä Kiinassa
21.00
Ensitreffit alttarilla
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Uutisvuoto
23.35
Asian ytimessä, Jaakko Loikkanen
00.00
Roba
00.55
Liian iso keikka
IMDb
6.2
02.50
Anthony Bourdain - kohti tuntematonta
03.45
-04.40
Ulosottomiehet
LIVE
4
03.35
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Myyrä ja Panda
06.15
Disneyn esikoulu: Mikki ja ralliryhmä
06.40
Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma
06.55
Ritariprinsessa Nella
07.20
Hatchimals
07.25
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
07.45
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.55
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
08.10
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu
08.35
Teini-ikäisten mutanttininjakilpikonnien nousu
09.00
Eläinsairaala
09.30
Eläinsairaala
10.00
Asuntokaupat sokkona
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.30
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Remppa vai muutto
14.55
Tulossa: Syke
15.00
Tulossa: Temptation Island Suomi 6
15.05
Gordon Ramsay: Kuppilat kuntoon 24 tunnissa
16.00
Eläinsairaala
16.30
Pientä pilaa
16.40
Onnenarpa
16.45
Haluatko miljonääriksi?
17.45
MasterChef Australia
19.00
Yksin kotona Suomi
20.00
Jone ja tähdet
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Suomen huutokauppakeisari
22.00
Selviytyjät Suomi
23.30
Selviytyjät Suomi Extra
00.00
Gordon Ramsay: Kuppilat kuntoon 24 tunnissa
00.55
Pelastushelikopteri
01.25
Pelastushelikopteri
01.55
Kauppaneuvos Jethro
02.45
Grillit huurussa
03.40
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.30
Kirje isoäidille
08.35
Kirje isoäidille
09.03
Efter Nio
10.03
Taivaallista menoa: Esirukoilija Ulla-Christina Sjöman
10.32
Sikariporras - lentopallon ikinuoret
11.01
Närbild
11.30
Yksineläjä Severin
12.00
Historia: Amerikka värikuvissa
13.00
Historia: Ensimmäiset naiset
14.00
Ruokamatka Meksikoon
15.00
Isä Matteon tutkimuksia
16.00
Milanon naisten paratiisi
16.45
Gunnel Carlson Italiassa
16.55
Vegard Ulvang ja Luoteisväylän salaisuus
17.30
Solsidan - Onnea onkimassa
17.32
Solsidan - Onnea onkimassa
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Tulevaisuuden pohjoismaiset unelma-asunnot
19.00
Kauhakaupalla Pohjolan luontoa
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Dok: Taloja piirtävät naiset
21.00
Historia: Mullistavat keksinnöt
21.55
Veljet
23.30
-00.52
Meteorit
LIVE
6
03.35
Sub.doc: Hurjat sääilmiöt
04.30
American Horror Story
06.25
Chuggington
06.35
Taikapuutarhan pikkuötökät
06.50
Muumilaakson tarinoita
07.10
Muumilaakson tarinoita
07.35
Paavo Pesusieni
08.00
Nuori Robin Hood
08.15
Alvin ja pikkuoravat
08.30
Viidakon veijarit
08.41
Leo
08.45
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Bob's Burgers
09.30
Mutsi
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Duudsonit tuli taloon
14.00
Simpsonit
14.30
Simpsonit
15.00
Nuori MacGyver
16.00
Kolme miestä ja tyttö
16.30
Moderni perhe
17.00
Simpsonit
17.30
Simpsonit
18.00
Ulosottomiehet
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Rantabaari
20.30
Rillit huurussa uusi kausi
21.00
Love Island Suomi
22.00
Rantabaari
22.30
First Dates UK
23.30
Stadi vs Lande
00.30
Sub.doc: Hurjat sääilmiöt
01.25
Teknavi
01.55
Love Island Suomi
02.50
Burgerimies
03.45
-04.40
Nuori MacGyver
LIVE
7
03.15
Äärirajoilla: Iiro Seppänen
04.15
70's show
04.50
Pernilla Wahlgrenin maailma
06.05
Asunnon metsästäjät
06.35
Asunnon metsästäjät
07.05
Maailman hauskimmat kotivideot
08.00
Alastomat selviytyjät
09.00
TV Shop
10.00
Asunnon metsästäjät
10.30
Asunnon metsästäjät
11.00
Kiinteistöveljekset
12.00
Alastomat selviytyjät
13.00
Kadonneet
14.00
70's show
14.30
70's show
15.00
Maailman hauskimmat kotivideot
16.00
Tuhatkiloinen perhe
17.00
Kadonneet
18.00
70's show
18.30
70's show
19.00
Tuhatkiloinen perhe
20.00
Tomi ja uskomaton Australia
21.00
Charlie Wilsonin sota
IMDb
7.0
23.00
Bean - äärimmäinen katastrofielokuva
IMDb
6.5
00.50
Kova laki: Erikoisyksikkö
01.40
Tuhatkiloinen perhe
02.40
Hups, mikä kotivideo!
03.45
-04.15
70's show
LIVE
8
02.50
Unelmien poikamies
04.35
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
Napakymppi
10.55
Tulossa: The Wall Suomi
11.00
Remppa vai muutto Vancouver
12.00
Neljän tähden talkoot
12.30
Neljän tähden talkoot
13.00
Sinkkuillallinen
14.00
Napakymppi
15.00
Kadonneen jäljillä
16.00
Liv D: Ökyrikkaiden häät
17.05
Unelmien poikamies
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto Vancouver
20.00
Huvila & Huussi
21.00
Eat Pray Love
IMDb
5.8
23.55
Sinkkuillallinen
00.55
Remppa vai muutto Vancouver
01.55
24: Legacy
02.45
Unelmien poikamies
03.35
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.30
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Heikoin lenkki
10.00
The Wall Suomi
11.00
Rikkaiden panttilainaamo
12.00
Leijonan luola Kanada
13.00
Australian rajalla
13.30
Australian rajalla
14.00
The Wall Suomi
15.00
Leijonan luola Kanada
16.00
Hyvät ja huonot uutiset
17.00
Australian rajalla
17.30
Australian rajalla
18.00
Amerikan kovimmat keräilijät
19.00
Arman Pohjantähden alla
20.00
Tankkaustarinat
20.30
Rillit huurussa
21.00
Rillit huurussa
21.30
Big Brother Suomi
23.00
Hyvät ja huonot uutiset
00.00
Suomen huutokauppakeisari esittää: Markku hoitaa
01.00
Australian rajalla
01.30
Australian rajalla
02.00
Arman Pohjantähden alla
03.00
Poliisit
03.30
Poliisit
04.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.00
Alaska: Viimeinen rintama
04.00
Kullan sukeltajat
05.01
American Chopper
06.13
Pool Kings
06.40
Renovation Realities
07.15
Renovation Realities
07.40
Remonttikilpailu Teksasissa
08.35
Remonttikilpailu Teksasissa
09.30
Remonttikilpailu Teksasissa
10.20
Remonttikilpailu Teksasissa
11.10
Remonttikilpailu Teksasissa
12.00
Myytinmurtajat
13.00
TV Shop
14.00
Myytinmurtajat
15.00
Hengenvaarallinen saalis
16.00
Kultakuume
17.00
Bitchin' Rides
18.00
Kultakuume
19.00
Alaska: Viimeinen rintama
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Autopajat kuntoon
22.00
Atlantin yli
23.00
Kultakuume
00.00
Fast n' Loud: Hauskat videot
01.00
Wheeler Dealers
02.00
Bitchin' Rides
03.00
Alaska: Viimeinen rintama
04.00
-05.25
Kullan sukeltajat
LIVE
11
03.55
Kissakuiskaaja
04.55
Kalliovuorten eläinlääkäri
06.00
Tahdon morsiuspuvun!
06.30
Tahdon morsiuspuvun!
07.00
Hääpukuja kurvikkaille
07.35
Unelmien hääpuvut
08.05
90 päivää morsiamena
09.05
90 päivää morsiamena
10.05
Viestejä tuonpuoleisesta
11.00
Viestejä tuonpuoleisesta
12.00
Pienten perhe
13.00
Sisarvaimot
14.00
Sisarvaimot
15.00
Unelmien hääpuvut
15.30
Unelmien hääpuvut
16.00
90 Päivää morsiamena: Häiden jälkeen
18.00
Kakkukuningas
18.30
Kakkukuningas
19.00
Tahdon morsiuspuvun!
19.30
Tahdon morsiuspuvun!
20.00
90 Päivää morsiamena: Häiden jälkeen
22.00
Pienten perhe
23.00
Seksileikeistä ensiapuun
00.00
Intohimon uhrit
00.55
90 Päivää morsiamena: Häiden jälkeen
02.50
Pienten perhe
03.50
-04.50
Kissakuiskaaja
12
03.35
Criminal Minds
04.15
CSI: Miami
04.55
Villeimmät videot
05.15
Villeimmät videot
05.40
Villeimmät videot
06.00
Villeimmät videot
06.20
Villeimmät videot
06.45
Lystikkäät eläinveikkoset
07.10
Simpsonit
07.30
Simpsonit
07.55
Simpsonit
08.15
Moderni perhe
08.35
Lapin poliisit
09.00
Lystikkäät eläinveikkoset
09.25
The Cool Kids
09.50
Single Parents
10.10
Simpsonit
10.35
Simpsonit
11.00
Family Guy
11.25
Family Guy
11.50
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
12.20
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
12.45
Suuret pienet talot
13.15
Himavisa
14.10
Lapin poliisit
14.40
Australian rajalla
15.10
Australian rajalla
15.35
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
16.05
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
16.35
Simpsonit
17.05
Simpsonit
17.30
Family Guy
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Kymppitonni
21.00
CSI: Miami
22.00
Criminal Minds
23.00
Peloista pahin
IMDb
6.4
01.25
Simpsonit
01.50
Simpsonit
02.15
Family Guy
02.40
-04.35
Henry's Crime
IMDb
6.0
LIVE
13
03.35
Deadly Women - Naistappajat
04.35
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.05
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
The Real Housewives of New Jersey
11.00
Jane the Virgin
12.00
Love Island Suomi
13.00
Grand Designs - unelma-asunnot
14.00
Täydelliset naiset
15.00
Supernanny Suomi
16.00
Lemmen viemää
17.00
Neljän tähden illallinen
17.30
Neljän tähden illallinen
18.00
Arvostele mun illallinen Ruotsi
18.30
Moderni perhe
19.00
Grand Designs - unelma-asunnot
20.00
Täydelliset naiset
21.00
Vihreä maili
IMDb
8.6
01.00
AVA rikosputki: NCIS: New Orleans
01.55
Täydelliset naiset
02.50
Younger
03.15
Rantabaari
03.45
-04.35
The Real Housewives of New York City
LIVE
14
10.50
Junior MasterChef Suomi
11.35
Kaverille ei jätetä
12.25
Hell's Kitchen
13.10
Suomen hauskin tavis
13.55
Kupla
14.40
Kielletty rakkaus
15.25
Neljät häät Kanadassa
16.10
Rempalla kaupaksi
17.00
Amerikan rajavartijat
17.30
Amerikan rajavartijat
18.00
Suomen Tulli
19.00
Asema 19
20.00
Kyttäputki: NCIS Los Angeles
21.00
Lovelace
IMDb
6.2
22.55
Kyttäputki: NCIS Los Angeles
23.55
Paratiisihotelli Norja
00.55
Tulossa: The Wall Suomi
01.00
Paratiisihotelli
01.45
Kaverille ei jätetä
02.35
-03.20
Suomen Tulli
LIVE
15
03.55
Blood Runs Cold
04.55
Oikeuden äärellä
06.15
Viestejä tuonpuoleisesta
07.15
Nuoret äidit
08.15
Asunnon metsästäjät
08.50
Eläinlääkärin elämää
09.45
Ambulanssin matkassa
10.20
Ambulanssin matkassa
10.50
Asunnon metsästäjät
11.20
Asunnon metsästäjät
11.45
Caribbean Life
12.20
Caribbean Life
12.50
Caribbean Life
13.25
TV Shop
14.25
Caribbean Life
15.00
90 Päivää morsiamena: Häiden jälkeen
16.00
Tahdon morsiuspuvun!
17.00
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
18.00
Lätkä Love
19.00
Ambulanssin matkassa
19.30
Tanskanlaivalla 24h
20.00
Detroitin eläinpoliisit
21.00
People Magazine Investigates: Cults
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
Murder Decoded
00.00
Täydellinen murha
01.00
Yksityisetsivä Wolfe
01.30
Yksityisetsivä Wolfe
02.05
Painajainen naapurissa
03.01
Pahan äärellä
04.00
-04.55
Kartanomurhat
17
20
03.45
Rajasota
04.30
Ufojen perässä
05.15
Vankilassa ulkomailla
06.00
Eläimellistä kamppailua
06.45
Hirviökala
07.30
Äärimmäinen selviytyjä
08.15
Science of Stupid
08.40
Science of Stupid
09.00
Romuttamon superauto
09.50
Cosmos: kaikki elämästä
10.40
Yukonin kultamaat
11.35
Risteilyaluksen päiväkirjat
12.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.25
Tonnikalan saalistajat
14.20
Autojen ensiapu
15.15
Alaskan poliisit
16.10
Yukonin kultamaat
17.05
Lentoturmatutkinta
18.00
Tonnikalan saalistajat
19.00
Hetki ennen tuhoa
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Alaskan poliisit
22.00
Pohjoisen valtatien pelastajat: kaaosta valtateillä!
23.00
Vankilassa ulkomailla
23.55
Alaskan poliisit
00.50
Alaskan poliisit
01.45
Pohjoisen valtatien pelastajat: kaaosta valtateillä!
02.35
Science of Stupid
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Rajasota
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.00
Veressä Jeesuksen on voima
04.30
Israel-raportti Euroopan parlamentista
05.00
TV7 Israel News
05.15
Come Home
05.45
Signaali sydämiin
05.55
Psalmit
06.00
Passion for Jesus
06.30
Pyhä Henki tänään
07.00
Yliluonnollista
07.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
08.00
Lapsen sydän
08.25
Musiikkivideoita
08.30
Love Israel - Baruch Korman
09.00
Jerusalem studio
09.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
09.55
Laula kanssani -karaoke
10.00
Lelulaatikko
10.30
Herran käsi - Jackmin Tala
11.00
Veressä Jeesuksen on voima
12.30
Israel-raportti Euroopan parlamentista
13.00
TV7 Israel News
13.15
Come Home
13.45
Signaali sydämiin
13.55
Psalmit
14.00
Passion for Jesus
14.30
Pyhä Henki tänään
15.00
Yliluonnollista
15.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
16.00
Lapsen sydän
16.25
Musiikkivideoita
16.30
Love Israel - Baruch Korman
17.00
Studiosavo
17.30
Eväitä vanhemmuuteen
18.00
Raamatun kertomuksia
18.30
Herra käyttää lääkäriä
19.00
Herätysliikehdintä
19.30
Anne Miettinen - Jumala haluaa näkyä ja kuulua
20.00
Jumala puhuu
20.30
Jerusalem studio
21.00
TV7 Israel News
21.15
Gospel First - Evankeliumi ensin
21.45
Raamattu puhuu sinulle
21.55
Armon kalliolla
22.15
Vanha testamentti avautuu
22.50
Esko Sorsa
22.55
Veisaten Herralle
23.00
Kensington Temple
23.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
00.00
Kuningas saapuu
00.30
Javier Montenegro - Rakkaudesta Israeliin
01.00
Studiosavo
01.30
Eväitä vanhemmuuteen
02.00
Raamatun kertomuksia
02.30
Herra käyttää lääkäriä
03.00
Herätysliikehdintä
03.30
Anne Miettinen - Jumala haluaa näkyä ja kuulua
04.00
-04.30
Jumala puhuu
03.00
Uutisikkuna
07.00
Tietoisku: Vältä turhia ajoja
07.01
Mediakomppania: Autosaatana
07.45
Automobile
07.55
Pisara
08.00
Jumalanpalvelus
08.45
Uutisikkuna
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Yle Uutiset Uusimaa
10.08
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.16
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.24
Yle Uutiset Häme
10.32
Yle Uutiset Pirkanmaa
10.40
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
10.48
Yle Uutiset Itä-Suomi
10.56
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.04
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.12
Yle Uutiset Lappi
11.20
Oddasat
12.00
Alina idässä
12.20
Kolmiapila
IMDb
5.1
14.10
Ylen Aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Nimipäiväonnittelu: 24.9.
16.01
Jarin ja Karin kesäloma
16.11
Mitä ihmettä?
16.16
Askarrellaan
16.28
Askarrellaan
16.30
Kummeli
17.00
Uusi päivä
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Närbild
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Asvalttiviidakot
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
A-studio
20.45
Efter Nio
21.36
Viki, Köpi & Henkka tieteen armoilla 2
21.45
Alina idässä
22.15
Syke
23.05
Viki, Köpi & Henkka tieteen armoilla 2
23.15
Uutisikkuna
03.00
-07.00
Uutisikkuna
07.40
Maatalousministerien kokous 24.9.2019
10.55
Vasemmiston Andersson kertoo suunnitelmistaan
14.00
Eduskunnan täysistunto 24.9.2019
17.57
Abitreenit: Matematiikka, yo-koelähetys, syksy 2019
21.00
-21.30
A-studio viittomakielelle tulkattuna
15.45
UEFA Europa League: Rangers - Feyenoord
17.25
Formula 1: Singaporen osakilpailu
19.55
La Liga: Valladolid - Granada
21.55
La Liga: Barcelona - Villarreal
23.55
UEFA Europa League: Qarabag - Sevilla
01.45
-02.11
La Liga World
16.00
ATP Tennis: Metz / Välierät
19.25
Fast/Zone -The World of Motorsport
19.55
Red Bull Air Race Highlights: Chiba
20.25
MM Enduro: Tshekki
20.55
La Liga: Real Betis - Levante
22.55
Porsche Supercup: Italia
23.25
MM Motocross: Kiina
23.55
British Formula 3: Silverstone II
00.45
-01.10
Formula E: Street Racers
13.00
PGA TOUR Golf: Sanderson Farms Championship
17.00
F1 Esports Highlights: Pro Series Show 1
18.00
Ravit: TotoTalk
21.00
Moto3: Aragonian osakilpailu
22.15
MotoGP: Aragonian osakilpailu
23.55
-01.10
Moto2: Aragonian osakilpailu
06.00
Molang-pupu
06.05
Antti piirtää
06.30
Unelmatarha
06.55
Karhuherra Paddington
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Juontajan suosikki
07.02
Juniorijumppa
07.03
Monchhichi
07.15
Mokon suuri maailma
07.30
Muumilaakson tarinoita
07.55
Chuggington
08.05
Chuggington
08.15
Chuggington
08.30
Myyrän seikkailut
08.46
Myyrän ystävät: Hepokatti
08.50
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.15
Palomies Sami
09.25
Palomies Sami
09.35
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.50
Monchhichi
10.00
Muumilaakson tarinoita
10.29
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
10.35
Antti piirtää
10.57
Myyrän seikkailut
11.13
Myyrän ystävät: Hepokatti
11.18
Pororo
11.25
Pororo
11.35
Pororo
11.40
Chuggington
11.55
Chuggington
12.05
Chuggington
12.20
Alvin ja pikkuoravat
12.30
Alvin ja pikkuoravat
12.45
Viidakon veijarit
13.00
Nuori Robin Hood
13.10
Nuori Robin Hood
13.25
Mimmikoto
13.40
Mimmikoto
14.00
Muumilaakson tarinoita
14.25
Aikamatkustajat
14.33
Aikamatkustajat
14.40
Horseland - heppajengi
15.05
Mona Vampyyri
15.30
Kaisu Kuu
15.40
Kaisu Kuu
15.56
Viidakon veijarit
16.00
Chaplin
16.05
Pikku Prinssi
16.30
Kaarlo ja Perttu
16.43
Kaarlo ja Perttu
16.55
Supernelikko
17.10
Supernelikko
17.23
Supernelikko
17.35
Trollz
18.00
Paavo Pesusieni
18.25
Ötökät!
18.35
Lola
19.00
Zak Storm
19.25
Leo
19.34
Kuninkaallinen akatemia
19.58
Hyvää yötä!
03.15
Se
IMDb
7.3
05.30
Close Up
06.05
Madame
IMDb
6.1
07.35
Une année polaire
IMDb
6.6
09.10
Tårtgeneralen
IMDb
7.1
10.50
Iqbal ja Intian jalokivi
12.05
Salainen valtakunta
IMDb
6.7
13.45
Operaatio Varjomies
15.05
Jeg er William
IMDb
6.9
16.30
Rannalla
IMDb
6.3
18.20
Breathe
20.15
Churchill
22.00
Sokaistuneet
22.45
Matangi/Maya/M.I.A.
00.25
Psyko
IMDb
8.6
02.15
Unsane
IMDb
6.4
03.50
-05.35
The Thing - "Se" jostakin
IMDb
8.1
03.45
Mr. Mercedes
04.40
Tin Star
05.20
Veep
06.05
Close Up
06.35
Unelmien kentät
07.20
Unelmien kentät
08.05
Unelmien kentät
08.45
Unelmien kentät
09.30
Unelmien kentät
10.10
Veep
10.45
Veep
11.15
Veep
12.00
Unelmien kentät
12.45
Unelmien kentät
13.30
Unelmien kentät
14.10
Unelmien kentät
14.55
Unelmien kentät
15.35
Rouvat ryöstäjinä
16.25
Rouvat ryöstäjinä
17.10
Unelmien kentät
17.55
Unelmien kentät
18.35
Unelmien kentät
19.20
Unelmien kentät
20.00
Unelmien kentät
20.45
Häät, hautajaiset ja ristiäiset
21.30
Veep
22.00
Sweetbitter
22.30
Now Apocalypse
23.00
Grand Hotel
23.40
Riviera
00.30
Riviera
01.20
Condor
02.05
Condor
02.55
Mr. Mercedes
03.40
-04.35
Mr. Mercedes
03.20
Ruumis kateissa
IMDb
5.1
05.05
Sellaista on elämä
IMDb
4.6
07.15
Pelle flyttar till Komfusenbo
IMDb
6.6
07.45
Katto-Kassinen
IMDb
5.2
09.00
Elämäni koirana
IMDb
7.7
10.40
Tull-Bom
IMDb
5.2
12.00
Prinsessa
IMDb
6.1
13.30
Två killar och en tjej
IMDb
5.4
15.20
Veijarikopla ja Dynamiitti-Harry
IMDb
5.9
17.05
Paratiisi
19.00
LasseMajas detektivbyrå - Kameleontens hämnd
IMDb
5.4
20.35
Kertausharjoitukset
IMDb
6.2
22.00
Alla äskar Alice
23.55
Uutispommi
IMDb
4.9
02.00
91:an Karlsson muckar (tror han)
IMDb
4.2
03.30
-05.09
Häpeä
IMDb
8.0
03.40
Solo: A Star Wars Story
05.50
Phantom Thread
08.00
Jurassic World: Kaatunut valtakunta
10.05
Breakable You
12.00
Unbroken: Path to Redemption
14.00
Me neljä ja isä auringossa
16.00
The Lovers
18.00
The Hurricane Heist
19.50
Phantom Thread
22.00
Submergence
00.00
Ditte & Louise
02.00
Slender Man
04.00
-05.46
Submergence
03.15
Hereditary
05.20
The Terminator
07.10
Puerto Ricans in Paris
09.00
Superswede
11.00
Flyboys
13.15
Sleuth
15.00
Kung Fu Hustle
16.35
W.
19.00
Sahara
21.00
The Terminator
23.00
Hereditary
01.05
Held Up
03.00
-04.37
Speed Kills
03.00
Alien: Covenant
05.00
The Seagull
07.00
The Imaginarium of Doctor Parnassus
09.00
Wendellin stoori
11.00
Saint Ralph
13.00
Call Me By Your Name
15.10
Oliver Twist
17.15
The Cup
19.00
Tottelemattomuus
21.00
The Seagull
23.00
Alien: Covenant
01.00
First Girl I Loved
03.00
-04.53
Tapaus 64
04.00
Kreikkalainen naimakauppa
06.00
Lumottu Lelukauppa
08.00
Olsenbanden Junior går under vann
10.00
Olsen banden junior
12.00
Dreamer - laukkaratsun tarina
14.00
Viisi legendaa
16.00
Joulu ihmemaassa
18.00
Saapasjalkakissa
20.00
Lumottu Lelukauppa
22.00
Wonder
00.00
Kreikkalainen naimakauppa
02.00
Risto Reipas ja Nalle Puh
04.00
-05.33
Material Girls
03.10
NFL Washington Redskins - Chicago Bears
06.40
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
10.00
NFL Washington Redskins - Chicago Bears
12.30
EFL Championship Leeds - Derby
14.30
Skotlannin Valioliiga St. Johnstone - Rangers
16.30
Bundesliiga Mönchengladbach - Fortuna Düsseldorf
18.30
EFL Championship Highlights
19.00
NFL Washington Redskins - Chicago Bears
21.40
Englannin liigacup Arsenal - Nottingham
23.45
Bundesliiga Werder Bremen - RB Leipzig
01.45
-10.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
02.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
09.55
KHL Lokomotiv - Jokerit
11.55
NHL preseason
13.55
Welcome to the NHL
14.25
NHL preseason
16.25
Stanley Cup Moments Dynastiat
16.40
Stanley Cup Moments Suomalaiset Stanley Cupin finaaleissa
16.55
KHL Lokomotiv - Jokerit
18.55
KHL Iceweek
19.25
KHL Spartak - Salavat Julajev
22.00
KHL Lokomotiv - Jokerit
00.00
KHL Spartak - Salavat Julajev
02.00
-05.00
NHL preseason
23.30
Lähetystauko
10.00
Bundesliiga Wolfsburg - Hoffenheim
12.00
Valioliiga Manchester City - Watford
14.00
Valioliiga Burnley - Norwich
16.00
Bundesliga Highlights 5. kierros
17.00
Bundesliiga Wolfsburg - Hoffenheim
19.00
Euromaalit
19.55
Ligue 1 Dijon - Marseille
21.55
Ligue 1 Monaco - Nice
00.00
Englannin liigacup Preston - Manchester City
02.00
-10.00
Lähetystauko
03.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
14.00
European Tour: BMW PGA Championship 2019
17.00
Premier League Review
18.00
NFL Gameday
18.30
Premier League World
19.00
Ei lähetystä
19.30
Ei lähetystä
20.00
Nfl
23.00
Nfl
02.00
Ei lähetystä
02.30
Ei lähetystä
03.00
-07.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
10.00
Golfing World
11.00
Golf Central
12.00
European Tour
17.00
Asian Tour Shinhan Donghae Open 2019 - 4. kierros
22.00
European Tour Highlights
22.30
Challenge Series Highlights Open de Pléneuf & Open de Portugal
23.00
School of Golf Chapter 22: Hit More Greens
23.30
Viasat Golf Card
00.00
Golfing World
01.00
Golf Central
02.00
-03.00
Golfing World
02.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
12.00
NHL Washington Capitals - New York Islanders
14.00
NHL Montreal Canadians - Toronto Maple Leafs
16.00
NHL San Jose Sharks - Colorado Avalanche
18.00
Khl
20.00
NHL Tampa Bay Lightning - Columbus Blue Jackets
22.00
Nhl
00.00
NHL Nashville Predators - Dallas Stars
02.00
-07.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
03.10
Premier League Review
04.10
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
10.15
Premier League Valioliiga Crystal Palace - Wolverhampton
10.45
Premier League Valioliiga Crystal Palace - Wolverhampton
12.45
Premier League Valioliiga Newcastle - Brighton
14.45
Premier League Valioliiga Everton - Sheffield United
16.45
Premier League Valioliiga Southampton - Bournemouth
18.45
Premier League Valioliiga Burnley - Norwich
20.45
Ligue 1: Highlights
21.55
Franska Ligan Ligue 1
00.00
Franska Ligan Ligue 1
01.50
Franska Ligan Ligue 1
03.40
-04.40
Bundesliga: Highlights Bundesliga highlights
02.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
11.15
Premier League Valioliiga Burnley - Norwich
11.45
Premier League Valioliiga Manchester City - Watford
13.45
Premier League Valioliiga Leicester - Tottenham
15.45
Premier League Valioliiga Crystal Palace - Wolverhampton
17.45
Franska Ligan Ligue 1
19.55
Franska Ligan Ligue 1
22.00
Premier League Valioliiga Burnley - Norwich
00.00
Franska Ligan Ligue 1
01.50
Franska Ligan Ligue 1
03.40
-07.00
Sändningsuppehåll SE Lähetystauko
03.45
Jade Fever
04.10
Villit ja vapaat rakentajat
04.55
Timber Kings
05.45
GRIP: Autoilun oma ohjelma
06.30
Viimeisen pysäkin korjaamo
07.00
Carver Kings
07.25
Carver Kings
07.50
Carver Kings
08.15
Jade Fever
08.40
Jade Fever
09.05
Australian rannikon pelastusjoukot
09.45
Jättikarpin jäljillä
10.35
Big Angry Fish
11.20
Kalastava seikkailija
12.05
Kalastava seikkailija
12.50
Kalastava seikkailija
13.40
Kalastava seikkailija
14.25
Kalastava seikkailija
15.10
Jade Fever
15.35
Jade Fever
16.00
Jade Fever
16.25
Jade Fever
16.50
Jade Fever
17.15
Jade Fever
17.35
Jade Fever
18.00
Jade Fever
18.25
Jade Fever
18.50
Jokihirviöt
19.40
Cold Water Cowboys
20.30
Jade Fever
20.55
Jade Fever
21.15
Australian kullankaivajat
22.00
Australian rannikon pelastusjoukot
22.45
Australian rannikon pelastusjoukot
23.25
Australian rannikon pelastusjoukot
00.10
Australian kullankaivajat
00.55
Australian kullankaivajat
01.40
Australian hummerinpyytäjät
02.25
Jokihirviöt
03.15
Jade Fever
03.40
-04.05
Jade Fever
03.55
Kuninkaalliset murhamysteerit
04.40
Tappokoneet
05.30
Museon mysteerit
06.15
Wicked Inventions
07.00
Wicked Inventions
07.30
Mozart Lontoossa
08.40
Pompeiji: Lähtölaskenta täystuhoon
09.40
Pompeiji: Lähtölaskenta täystuhoon
10.35
Pompeiji: Lähtölaskenta täystuhoon
11.35
Tyynenmeren rannikon mestarit
12.45
Tyynenmeren rannikon mestarit
13.55
Sisäpiiriläisen opas kuninkaalliseen hoviin
15.15
Sisäpiiriläisen opas kuninkaalliseen hoviin
16.30
Sisäpiiriläisen opas kuninkaalliseen hoviin
18.00
Kristinuskon historia
19.05
Kuninkaalliset murhamysteerit
20.00
Pompeiji: Lähtölaskenta täystuhoon
20.55
Juudea ja Rooma: Tuhoisa konflikti
22.00
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
23.00
Viisi tuhatta vuotta Niilin historiaa
00.00
Pompeiji: Lähtölaskenta täystuhoon
00.55
Naissoturit
02.00
Nousu ja tuho: Toisen maailmansodan käännekohdat
03.00
Viisi tuhatta vuotta Niilin historiaa
03.50
-04.35
Pompeiji: Lähtölaskenta täystuhoon
03.40
Päiväntasaaja, elämän vyöhyke
04.30
Kansallispuisto on rock!
04.50
Kansallispuisto on rock!
05.15
Kansallispuisto on rock!
05.35
Kansallispuisto on rock!
05.55
Kansallispuisto on rock!
06.20
Kansallispuisto on rock!
06.40
Kansallispuisto on rock!
07.15
Eläinlääkärin matkassa
08.05
Eläinlääkärin matkassa
08.50
Katujen eläinlääkäri
09.20
Katujen eläinlääkäri
09.45
Katujen eläinlääkäri
10.10
Katujen eläinlääkäri
10.40
Katujen eläinlääkäri
11.05
Eläinlääkärin matkassa
11.50
Nolot lemmikit
12.15
Nolot lemmikit
12.40
Villituubi
13.05
Villituubi
13.30
Dominic Monaghan ja villi luonto
14.20
Tulivuoret: Tuhoa ja luomisvoimaa
15.05
Suureläimet: Viimeiset jättiläiset
15.55
Luonnon mahtavat muuttoliikkeet
16.45
Luonnon ihmeelliset orvot
17.35
Katujen eläinlääkäri
18.00
Katujen eläinlääkäri
18.30
Nolot lemmikit
18.55
Nolot lemmikit
19.20
Dominic Monaghan ja villi luonto
20.05
Dominic Monaghan ja villi luonto
20.55
Suureläimet: Viimeiset jättiläiset
21.45
Päiväntasaaja, elämän vyöhyke
22.35
Dominic Monaghan ja villi luonto
23.25
Elämää tulivuoren rinnalla
00.15
Iso kalastuskisa
01.05
Kissan- ja koiranpentujen valloittava maailma
01.45
Fidoa etsimässä
02.10
Nolot lemmikit
02.35
Nolot lemmikit
03.00
Suureläimet: Viimeiset jättiläiset
03.50
-04.40
Päiväntasaaja, elämän vyöhyke
03.01
Autourheilu: WTCR Ningbo,
07.00
Melonta: EHF Super Cup
08.05
Pyöräily: Coppa Sabatini
09.18
Olympialaiset: Camps to Champs
09.56
Pyöräily: Primus Classic
11.25
Muut lajit: WATTS
11.59
Tennis: Laver Cup
13.57
Judo: MM-kisat Japani
14.56
Melonta: EHF Super Cup
16.24
Tennis: US Open New York, Yhdysvallat
17.14
Ammuntaurheilu: Pistooli- ja kivääriammunnan EM-kisat Bologna
17.53
Ammuntaurheilu: Pistooli- ja kivääriammunnan EM-kisat Bologna
18.25
Paini: MM-kisat Kazakhstan
19.00
Ratsastus: Horse Excellence
19.28
Muut lajit: WATTS
21.00
Muut lajit: The Minute
21.02
Urheilu-uutiset
21.06
Lentopallo: Aikalisä
21.12
Paini
21.18
Snooker: China Championship
22.52
Urheilu-uutiset
22.56
Muut lajit: WATTS
00.00
Moottoripyöräily: EWC All Access
00.32
Autourheilu: Blancpain Road America
01.02
Snooker: Shanghai Masters Kiina
03.03
-04.06
Pyöräily: GIRO DELLA TOSCANA
03.49
Pyöräily
05.47
Motocross
07.00
Autourheilu
07.18
Muut lajit
07.27
Snooker
09.25
Snooker
12.30
Snooker
14.25
Snooker
17.30
Snooker
18.30
Tennis
19.59
Pyöräily
21.28
Muut lajit
21.52
Urheilu-uutiset
21.57
Tennis
23.54
Urheilu-uutiset
23.58
Pyöräily
00.57
Pöytätennis
01.54
Muut lajit
02.03
Melonta
03.33
-04.06
Muut lajit
03.55
Den otroliga dr Pol
04.40
Den otroliga dr Pol
05.25
Den otroliga dr Pol
06.15
Hemligheterna på zoo
07.00
Människan mot djuren
07.25
Människan mot djuren
07.50
Dr K:s exotiska djur
08.35
Det vilda Storbritannien
09.25
Vilda djur: Uppståndelsens ö
10.15
Den otroliga dr Pol
11.05
Dr K:s exotiska djur
11.50
Det vilda Storbritannien
12.40
Det vilda Storbritannien
13.25
Vilda djur: Uppståndelsens ö
14.15
Människan och naturen
15.05
Människan och naturen
15.50
Människan och naturen
16.35
Människan och naturen
17.25
Den otroliga dr Pol
18.10
Djurens kampklubb
19.00
Vilda öar
19.45
Vilda öar
20.35
Vilda djur: Uppståndelsens ö
21.25
Vilda öar
22.15
Den otroliga dr Pol
23.00
Dr Oakley: Veterinär i Yukon
23.50
Djurens kampklubb
00.40
Vilda öar
01.30
Vilda djur: Uppståndelsens ö
02.15
Människan och naturen
03.05
Människan och naturen
03.55
-04.40
Människan och naturen
03.55
Deadliest Catch
04.45
Fast N' Loud
05.35
How It's Made
06.00
How It's Made
06.25
Tanked
07.20
American Loggers
08.15
How Do They Do It?
08.40
How Do They Do It?
09.05
Wheeler Dealers
10.00
Fast N' Loud
11.00
Deadliest Catch
12.00
Alaska: The Last Frontier
13.00
Alaska: The Last Frontier
14.00
Alaskan Bush People
15.00
How Do They Do It?
15.30
How Do They Do It?
16.00
Mighty Ships
17.00
Salvage Hunters
18.00
Wheeler Dealers
19.00
Wheeler Dealers
20.00
Deadliest Catch
21.00
Deadliest Catch
22.00
Undercover Billionaire
23.00
Alaskan Bush People
00.00
Naked And Afraid
01.00
Deadliest Catch
02.00
Undercover Billionaire
03.00
Dual Survival
03.55
-04.45
Deadliest Catch
03.25
Fish Or Die
04.15
Shark Attack File
05.02
Wildest Islands Of Indonesia
05.49
Pit Bulls & Parolees
06.36
Animal Battlegrounds
07.00
Animal Battlegrounds
07.25
Pit Bulls & Parolees
08.15
Pit Bulls & Parolees
09.10
Pit Bulls & Parolees
10.05
Pit Bulls & Parolees
11.00
Pit Bulls & Parolees
11.55
Pit Bulls & Parolees
12.50
Africa's Super Seven
13.45
The Vet Life
14.40
Animal Cribs
15.35
Biggest and Baddest
16.30
Biggest and Baddest
17.25
Animal Cops Houston
18.20
Too Cute!
19.15
Big Cat Tales
20.10
The Zoo: San Diego
21.05
Wildest Islands Of Indonesia
22.00
After the Attack
22.55
Pit Bulls & Parolees
23.50
Big Cat Tales
00.45
The Zoo: San Diego
01.40
After the Attack
02.35
Too Cute!
03.25
-04.15
Big Cat Tales
03.45
Mountain Monsters
04.25
World's Greatest Motorcycle Rides
05.10
Mysteries At The Museum
05.55
Texas Flip N Move
06.40
House Hunters International
07.00
House Hunters International
07.30
House Hunters International
08.00
House Hunters International
08.30
House Hunters International
09.00
Bizarre Foods: Delicious Destinations
09.30
Bizarre Foods: Delicious Destinations
10.00
Texas Flip N Move
11.00
House Hunters International
11.30
House Hunters International
12.00
House Hunters International
12.30
House Hunters International
13.00
Best Places To Pig Out
14.00
The Best Place To Be
15.00
Legends Of The Lost With Megan Fox
16.00
The Treehouse Guys
17.00
Salvage Dawgs
17.30
Salvage Dawgs
18.00
World's Greatest Motorcycle Rides
19.00
House Hunters International
19.30
House Hunters International
20.00
House Hunters International
20.30
House Hunters International
21.00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
22.00
Bizarre Foods: Delicious Destinations
22.30
Bizarre Foods: Delicious Destinations
23.00
Going RV
23.30
Going RV
00.00
Pool Kings
00.30
Pool Kings
01.00
Salvage Dawgs
01.30
Salvage Dawgs
02.00
Legendary Locations
03.00
Ghost Hunters International
03.45
-04.25
In Search Of Monsters
03.40
Bubble Guppies
04.05
Peppa Pig
04.10
Peppa Pig
04.15
Peppa Pig
04.20
Peppa Pig
04.25
Peppa Pig
04.30
Rusty Rivets
04.40
Bubble Guppies
05.05
Ritariprinsessa Nella
05.30
Blaze ja monsterikoneet
05.50
Blaze ja Monsterikoneet
06.10
Paw Patrol
06.35
Rusty Rivets
07.00
Peppa Pig
07.05
Peppa Pig
07.15
Blaze ja monsterikoneet
07.40
Blaze ja Monsterikoneet
08.00
Rusty Rivets
08.15
Paw Patrol
08.25
Paw Patrol
08.40
Top Wing
09.00
Butterbean's Café
09.15
Shimmer ja Shine
09.25
Peppa Pig
09.30
Peppa Pig
09.35
Peppa Pig
09.40
Peppa Pig
09.45
Paw Patrol
10.10
Paw Patrol
10.25
Butterbean's Café
10.50
Sunny Day
11.15
Shimmer ja Shine
11.25
Anni Taimen
11.40
Pihlan poppoo
11.50
Ritariprinsessa Nella
12.05
Kiva onnistuu!
12.15
Blaze ja Monsterikoneet
12.40
Blaze ja Monsterikoneet
13.05
Rusty Rivets
13.30
Bubble Guppies
13.55
Zack & Quack
14.20
Ässäluokka
14.40
Paw Patrol
15.05
Paw Patrol
15.35
Peppa Pig
15.40
Peppa Pig
15.45
Peppa Pig
15.50
Peppa Pig
15.55
Max & Meeri
16.20
Pihlan poppoo
16.35
Anni Taimen
16.45
Anni Taimen
16.55
Shimmer ja Shine
17.10
Butterbean's Café
17.20
Ritariprinsessa Nella
17.35
Kiva onnistuu!
17.45
Rusty Rivets
18.00
Paw Patrol
18.10
Paw Patrol
18.25
Blaze ja Monsterikoneet
18.45
Top Wing
19.00
Top Wing
19.10
Zack & Quack
19.35
Paw Patrol
20.00
Paw Patrol
20.25
Pihlan poppoo
20.50
Peppa Pig
20.55
Peppa Pig
21.00
Peppa Pig
21.05
Peppa Pig
21.15
Butterbean's Café
21.40
Anni Taimen
21.50
Anni Taimen
22.00
Zack & Quack
22.25
Ässäluokka
22.50
Ässäluokka
23.10
Paw Patrol
23.40
Paw Patrol
00.00
Paw Patrol
00.25
Paw Patrol
00.35
Paw Patrol
01.00
Paw Patrol
01.20
Paw Patrol
01.45
Paw Patrol
02.10
Paw Patrol
02.30
Paw Patrol
02.55
Bubble Guppies
03.20
Bubble Guppies
03.40
-04.05
Bubble Guppies
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Ketonen & Myllyrinne
,
Salatut elämät
,
Kovan viikon ilta
,
Timanttinen keikka
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
NCIS Los Angeles
,
Kauniit ja rohkeat
,
Tabu
,
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Emmerdale
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset