Horoskooppi
Reseptit
Viihde
Sanakirja
Vaihtoautot
Blogit
Tietovisat
TV-ohjelmat tänään
23
Ma 23.09.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Noin Viikon Studio
06.25
Ylen Aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Sydämen asialla
11.00
Pisara
11.05
Jumalanpalvelus
11.50
Outoja sieniä
12.15
The Heights, varjojen paratiisi
13.05
Nuoruus sumussa
IMDb
4.8
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle Uutiset selkosuomeksi
15.10
Ylen Aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Arto Nyberg
16.45
Yle Oddasat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
The Heights, varjojen paratiisi
18.00
Yle Uutiset
18.21
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: Green Book, matkaoppaan tarina
20.00
MOT: Pedofiilin suora lähetys
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Panorama: Boeingin turmakoneet
22.30
Kaiken se kestää
IMDb
5.7
23.50
Oddasat
00.05
Prisma: Täydellinen ihmiskeho
00.55
Puoli seitsemän
01.25
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
23.50
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 23.9.
06.53
Raa Raa, leikkisä leijona
07.03
Saara ja Sorsa
07.12
Poppelikumpu
07.17
Planeetta Kosmo
07.30
Muru
07.43
Ryhmä Hau
08.10
Galaxi
08.11
Kesäleiri
08.23
Skede!
08.30
Unna Junná
08.45
Kujeilevat eläimet
09.00
Casualty
09.50
Uusi päivä
10.20
Kummeli
10.50
Alina idässä
11.20
Vatsani ja minä
11.25
Vatsani ja minä
11.42
Vatsani ja minä
12.05
Äitiyssokki
12.35
Rakkauden tähden Ruotsiin
13.35
Ginan maailma
14.05
Tanskalainen maajussi
14.50
Villi kortti
15.40
Syke
16.30
Uusi päivä
17.00
Pikku Kakkonen
18.10
Casualty
19.00
Sohvaperunat
19.50
Viki, Köpi & Henkka tieteen armoilla 2
20.00
Donna
20.30
Mun ainoot 30 minsaa
21.00
Kellot soi
21.30
Lone Survivor
IMDb
7.5
23.30
Game of Thrones
00.20
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.40
Zoo
06.00
Ostoskanava Tvins.com
06.15
Aamusää
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Mitä tänään syötäisiin?
09.10
Huomenta Suomi Extra
09.35
Kauniit ja rohkeat
10.00
Emmerdale
10.30
Mitä tänään syötäisiin? Perjantai
11.00
Formula 1: Singaporen osakilpailu
13.30
Huomenta Suomi Extra
14.00
Teknavi
14.30
Fort Boyard Suomi
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
17.00
Viiden jälkeen
18.25
Emmerdale
18.55
Mitä tänään syötäisiin?
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Maajussille morsian
21.00
Roba
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Teknavi
23.05
Myytinmurtajat
00.10
Fort Boyard Suomi
01.35
Theroux ja katukoirat
02.50
Ulosottomiehet
03.45
-04.43
Suhdesoppa
LIVE
4
03.00
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Myyrä ja Panda
06.15
Disneyn esikoulu: Mikki ja ralliryhmä
06.40
Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma
06.55
Ritariprinsessa Nella
07.20
Hatchimals
07.25
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
07.45
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.55
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
08.10
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu
08.35
Teini-ikäisten mutanttininjakilpikonnien nousu
09.00
Eläinsairaala
09.30
Eläinsairaala
10.00
Asuntokaupat sokkona
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.30
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Asuntokaupat sokkona
14.55
Tulossa: The Wall Suomi
15.00
Gordon Ramsay: Kuppilat kuntoon 24 tunnissa
16.00
Eläinsairaala
16.30
Onnenarpa
16.35
Suurin pudottaja Suomi
17.35
Tulossa: The Wall Suomi
17.40
Tulossa: Syke
17.45
MasterChef Australia
19.00
Suomen huutokauppakeisari
20.00
Yksin kotona Suomi
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Arman Pohjantähden alla
22.00
Transcendence
IMDb
6.3
00.25
Stand Up!
01.20
Supertähdet
02.35
Grillit huurussa
03.35
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.30
Grönlannin unelmakodit
09.00
Isien perintö
10.00
Suuret ikäluokat: mitä meistä tuli?
11.00
Toivomus: Tanja Poutiainen-Rinne
11.30
Stugor
12.00
Elävä arkisto esittää
12.01
Tietoisku: Vältä turhia ajoja
12.02
Mediakomppania: Autosaatana
12.45
Automobile
13.05
Rockin klassikkolevyt: American Pie
14.05
Muotipiirtäjä Yves Saint Laurent
15.00
Isä Matteon tutkimuksia
16.00
Milanon naisten paratiisi
16.40
Siivooja
17.00
Strömsöstä poimittua
17.10
Rouvat ryöstäjinä
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Taivaallista menoa: Esirukoilija Ulla-Christina Sjöman
19.00
Sikariporras - lentopallon ikinuoret
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Närbild
20.30
Spotlight : Suorituspaineista sairastuneet
21.00
Efter Nio
22.00
Kylmäävä tapaus
22.45
Skavlan
23.45
-00.03
Aina täydellinen
LIVE
6
03.25
Anthony Bourdain - kohti tuntematonta
04.20
Eloonjääneet
06.25
Chuggington
06.35
Taikapuutarhan pikkuötökät
06.50
Muumilaakson tarinoita
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Paavo Pesusieni
08.00
Nuori Robin Hood
08.15
Alvin ja pikkuoravat
08.30
Viidakon veijarit
08.41
Leo
08.45
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Bob's Burgers
09.30
Mutsi
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Duudsonit tuli taloon
14.00
Simpsonit
14.30
Simpsonit
15.00
Nuori MacGyver
16.00
Middle
16.30
Moderni perhe
17.00
Simpsonit
17.30
Simpsonit
18.00
Ulosottomiehet
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
Love Island Suomi
22.00
Rakkautta ja muita katastrofeja
IMDb
6.2
23.50
Anthony Bourdain - kohti tuntematonta
00.45
Sub.doc: Cristiano Ronaldo Piers Morganin haastattelussa
01.40
Love Island Suomi
02.35
Tilt Esports
02.40
Nuori MacGyver
03.35
-04.30
Sub.doc: Hurjat sääilmiöt
LIVE
7
03.35
Alastomat selviytyjät
04.35
Asunnon metsästäjät
05.00
Pernilla Wahlgrenin maailma
06.05
Asunnon metsästäjät
06.35
Asunnon metsästäjät
07.05
Maailman hauskimmat kotivideot
08.00
Alastomat selviytyjät
09.00
TV Shop
10.00
Asunnon metsästäjät
10.30
Asunnon metsästäjät
11.00
Kiinteistöveljekset
12.00
Alastomat selviytyjät
13.00
Kadonneet
14.00
Kreisit kotivideot
15.00
Maailman hauskimmat kotivideot
16.00
Top Gear: Huteja ja hittejä
17.00
Kadonneet
18.00
70's show
18.30
70's show
19.00
Tuhatkiloinen perhe
20.00
Say Yes to the Dress Lancashire
21.00
Lätkä Love
22.00
Voitte suudella sulhasta
IMDb
6.0
00.15
Miehet koirapuvuissa
01.10
Tuhatkiloinen perhe
02.10
Hups, mikä kotivideo!
03.15
-04.15
Äärirajoilla: Iiro Seppänen
LIVE
8
03.00
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Sinkkuillallinen
09.55
Tulossa: Temptation Island Suomi 6
10.00
Tulossa: The Wall Suomi
10.05
Napakymppi
11.00
Remppa vai muutto Vancouver
12.00
Neljän tähden talkoot
12.30
Neljän tähden talkoot
13.00
Sinkkuillallinen
14.00
Napakymppi
15.00
Remppa vai muutto: Lomakodit
16.00
Tulossa: Temptation Island Suomi 6
16.05
Unelmien poikamies
17.55
Tulossa: Syke
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto Vancouver
20.00
Suurin pudottaja Suomi
21.00
Sex and the City - Sinkkuelämää
IMDb
5.6
23.55
Sinkkuillallinen
00.55
24: Legacy
01.50
Kumman kaa
02.20
Kumman kaa
02.50
-04.35
Unelmien poikamies
LIVE
9
03.15
JIM D: Sarjamurhaajan äiti
04.10
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Heikoin lenkki
10.00
The Wall Suomi
11.00
Rikkaiden panttilainaamo
12.00
Rakkaudesta lajiin
12.30
Rakkaudesta lajiin
13.00
Haluatko miljonääriksi? Junior
13.55
Tulossa: Syke
14.00
The Wall Suomi
15.00
Leijonan luola Kanada
16.00
Hyvät ja huonot uutiset
17.00
Australian rajalla
17.30
Australian rajalla
18.00
Poliisit 2019
18.55
Tulossa: Syke
19.00
JIM D: Tuhoisat lentoturmat
20.00
Tankkaustarinat
20.30
Rillit huurussa
21.00
Rillit huurussa
21.30
Big Brother Suomi
22.55
Tulossa: The Wall Suomi
23.00
Hyvät ja huonot uutiset
00.00
Tulossa: The Wall Suomi
00.05
Poliisit 2019
01.00
Australian rajalla
01.25
Australian rajalla
01.55
Poliisit - kotihälytys
02.45
Poliisit
03.05
Poliisit
03.30
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.40
Alaska: Viimeinen rintama
04.40
Kullan sukeltajat
06.10
Flying Finn: Rallicross SM
06.45
Renovation Realities
07.15
Renovation Realities
07.45
Barnwood Builders
08.35
Barnwood Builders
09.30
Barnwood Builders
10.25
Barnwood Builders
11.15
Barnwood Builders
12.10
Teksasin riistanvalvojat
13.05
TV Shop
14.05
Teksasin riistanvalvojat
15.05
Hengenvaarallinen saalis
17.00
Bitchin' Rides
18.00
Kultakuume
19.00
Alaska: Viimeinen rintama
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Wheeler Dealers
22.00
Vauhtipaja
23.00
Kultakuume
00.00
Fast n' Loud: Hauskat videot
01.00
Wheeler Dealers
02.00
Bitchin' Rides
03.00
Alaska: Viimeinen rintama
04.00
-05.01
Kullan sukeltajat
LIVE
11
03.55
Kissakuiskaaja
04.55
Kakkukuningas
05.25
Kakkukuningas
06.00
Tahdon morsiuspuvun!
06.30
Tahdon morsiuspuvun!
07.00
Hääpukuja kurvikkaille
07.35
Hääpukuja kurvikkaille
08.05
90 päivää morsiamena
09.05
90 päivää morsiamena
10.00
Viestejä tuonpuoleisesta
11.00
Viestejä tuonpuoleisesta
12.00
Pienten perhe
13.00
Sisarvaimot
14.00
Sisarvaimot
15.00
Unelmien hääpuvut
15.30
Unelmien hääpuvut
16.00
90 Päivää morsiamena: Häiden jälkeen
18.00
Kakkukuningas
18.30
Kakkukuningas
19.00
Tahdon morsiuspuvun!
19.30
Tahdon morsiuspuvun!
20.00
Jättiläisnaiset
21.00
Tohtori Paise
22.00
Apua, mikä tauti!
23.00
Löysät pois!
00.00
Intohimon uhrit
01.00
Jättiläisnaiset
02.00
Tohtori Paise
02.55
Apua, mikä tauti!
03.55
-04.55
Kissakuiskaaja
12
03.45
CSI: Miami
04.25
Rig 45
05.10
Villeimmät videot
05.35
Villeimmät videot
06.00
Villeimmät videot
06.20
Lystikkäät eläinveikkoset
06.45
Simpsonit
07.05
Simpsonit
07.30
Simpsonit
07.50
Moderni perhe
08.10
Lapin poliisit
08.35
Lystikkäät eläinveikkoset
09.00
The Cool Kids
09.25
Single Parents
09.50
Simpsonit
10.15
Simpsonit
10.40
Family Guy
11.05
Family Guy
11.30
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
12.00
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
12.30
Suuret pienet talot
13.00
Kymppitonni
14.00
Lapin poliisit
14.30
Australian rajalla
15.00
Australian rajalla
15.30
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
16.00
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
16.30
Simpsonit
17.00
Simpsonit
17.30
Family Guy
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Moderni perhe
20.30
Moderni perhe
21.00
CSI: Miami
22.00
Numb3rs
23.00
Rig 45
00.00
Simpsonit
00.25
Simpsonit
00.50
Family Guy
01.15
11.22.63
02.05
The Gifted
02.55
Criminal Minds
03.35
-04.15
Criminal Minds
LIVE
13
02.45
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.05
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
The Real Housewives of New Jersey
11.00
Jane the Virgin
12.00
Maajussille morsian
13.00
Kodin uusi ilme
14.00
Lapsivanhemmat
14.30
Lapsivanhemmat
15.00
Supernanny Suomi
16.00
Lemmen viemää
17.00
Neljän tähden illallinen
17.30
Neljän tähden illallinen
18.00
Arvostele mun illallinen Ruotsi
18.30
Moderni perhe
19.00
Grand Designs - unelma-asunnot
20.00
Täydelliset naiset
21.00
Maajussille morsian
22.00
AVA rikosputki: Roba
22.55
Täydelliset naiset
23.50
Younger
00.20
The Real Housewives of New York City
01.15
Ensitreffit alttarilla Australia
02.25
Kostokroppa Khloen malliin
03.35
-04.35
Deadly Women - Naistappajat
LIVE
14
10.55
Junior MasterChef Suomi
11.40
Kaverille ei jätetä
12.25
Hell's Kitchen
13.10
Suomen hauskin tavis
13.55
Kupla
14.40
Kielletty rakkaus
15.25
Neljät häät Kanadassa
16.10
Rempalla kaupaksi
17.00
Amerikan rajavartijat
17.30
Amerikan rajavartijat
18.00
Selviytyjät
19.00
Asema 19
20.00
Kyttäputki: NCIS Los Angeles
21.00
Erased
IMDb
6.1
23.05
Kyttäputki: NCIS Los Angeles
00.00
Paratiisihotelli Norja
01.00
Paratiisihotelli
01.45
-02.30
Kaverille ei jätetä
LIVE
15
03.50
People Magazine Investigates: Cults
04.50
Painajainen naapurissa
06.15
Viestejä tuonpuoleisesta
07.20
Nuoret äidit
08.15
Valerien maukkaat kotiherkut
08.45
Rakastan kissoja
09.45
Ambulanssin matkassa
10.15
Ambulanssin matkassa
10.45
Valerien maukkaat kotiherkut
11.20
Valerien maukkaat kotiherkut
11.45
Island Life
12.20
Island Life
12.50
Island Life
13.25
TV Shop
14.25
Island Life
15.00
90 Päivää morsiamena: Häiden jälkeen
16.00
Tahdon morsiuspuvun!
17.00
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
18.00
Apua, mikä tauti!
19.00
Ambulanssin matkassa
19.30
Tanskanlaivalla 24h
20.00
Detroitin eläinpoliisit
21.00
Murhaaja kotonani
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
Bad Blood
23.30
Roseanne ja monsterimutsit
00.00
Täydellinen murha
01.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
01.55
Painajainen naapurissa
02.55
Rikosta ratkaisemassa
03.55
-04.55
Blood Runs Cold
17
20
03.45
Rajasota
04.30
Ufojen perässä
05.15
Vankilassa ulkomailla
06.00
Eläimellistä kamppailua
06.45
Hirviökala
07.30
Äärimmäinen selviytyjä
08.15
Science of Stupid
08.40
Science of Stupid
09.00
Romuttamon superauto
09.50
Cosmos: kaikki elämästä
10.40
Yukonin kultamaat
11.35
Risteilyaluksen päiväkirjat
12.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.25
Tonnikalan saalistajat
14.20
Meret ilman vettä
15.15
Alaskan poliisit
16.10
Yukonin kultamaat
17.05
Lentoturmatutkinta
18.00
Tonnikalan saalistajat
19.00
Hetki ennen tuhoa
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Autojen ensiapu
22.00
Hampurin satama
23.00
Vankilassa ulkomailla
23.55
Alaskan poliisit
00.50
Autojen ensiapu
01.45
Hampurin satama
02.35
Science of Stupid
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Rajasota
SPONSOROITU
Liiga
Tänään pelataan Lukko - TPS ja voittaja jatkaa kannujahtia puolivälieriin.
Hautalehto: Rakennus 31
Katsojaennätyksiä rikkonut alkuperäissarja Hautalehto jatkuu 2. kaudella
Mainosmiesmurhaaja
Dokumenttisarja pureutuu vuonna 1994 kadonneen turkulaismiehen katoamiseen.
Hightown
Jerry Bruckheimerin tuottama Massachussettsiin sijoittuva rikosdraama.
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Taivaan tulet
,
Erikoisjoukot
,
Murdochin murhamysteerit
,
Hudson & Rex
,
Houkutus naapurissa
,
Mahdoton tapaus
,
Vera Stanhope tutkii
,
Suuri seikkailu
,
Rillit huurussa
,
Poliisikoira Rex
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti