Viihde
Blogit
Horoskooppi
Tietovisat
Reseptit
Vaihtoautot
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
21
Su 21.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
03.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
07.20
Luontoretkellä: Älykkyys
08.00
Yle Uutiset
08.05
Avara luonto: Eläinvauvat
09.00
Yle Uutiset
09.05
Flinkkilä & Tastula
09.55
Yle Uutiset
10.00
Jumalanpalvelus
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle uutiset Viikko viitottuna
11.15
Kansan liike: Onko pyöräily terveellistä?
12.00
Outouden laakso
13.00
Melkein totta
13.25
Hymyilevä mies
IMDb
7.2
15.00
Yle Uutiset
15.05
Taipaleen tsasouna - elävä muistomerkki
15.35
Dok: Salattua diplomatiaa
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Bletchleyn nelikko
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Luontohetki: Maa, tarunhohtoinen planeetta
18.45
Arto Nyberg
19.30
Suden hetki
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
21.05
Invisible Heroes
21.50
Yle Uutiset
21.55
Urheiluruutu
22.00
Soturi
22.50
Ulkolinja: Brexit, kello käy
00.25
Yle Live: J. Karjalainen
01.25
Uutisikkuna
04.00
-07.30
Uutisikkuna
LIVE
2
00.35
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 21.4.
06.53
Sasu
07.05
Olivia
07.26
Ruskea pikkukarhu
07.33
Killen kimppakyyti
07.45
Oktonautit
07.57
Enni ja Roi
08.09
Ryhmä Hau
08.32
Onneli, Anneli ja Salaperäinen muukalainen
08.45
Pii ja Poju
08.59
Galaxi
09.01
Näin meillä
09.12
Ville ja Lousku vauhdissa
09.23
Villien Toiveiden Virasto
09.38
Belle ja Sebastian
09.51
Skede!
10.00
Muumilaakso
10.25
Me Rosvolat
IMDb
5.1
11.45
Alina idässä
12.15
Villi kortti
13.05
Tanssin Grand Slam: Lattarit
14.00
Korisliiga: Naisten 4. loppuottelu
16.05
Sportliv
16.15
Sportliv
16.25
Jääkiekon U18 MM: FIN - CZE
19.00
Sohvaperunat
19.51
Yliopistollinen eläinsairaala: Aapo-koira näkee harhoja
20.20
Unelmia ja studiohommia
20.50
Hurjat rekkareitit
21.40
Theroux ja rajaton rakkaus
22.40
Mitä mietit, Ronja Salmi?
23.10
Silicon Valley
23.38
Silicon Valley
00.07
Silicon Valley
00.35
Silicon Valley
01.05
Kiveä kovemmat
01.55
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.15
Bumtsibum
04.10
Hurjat sääilmiöt
07.00
Ostoskanava Tvins.com
08.00
Puuha-Pete
08.10
Puuha-Pete
08.25
Muumilaakson tarinoita
08.45
Muumilaakson tarinoita
09.10
Legendat
09.35
Paavo Pesusieni
10.00
Kaappaus keittiössä
11.00
Kotoisa
12.00
Kenen kotona?
13.00
Teknavi
13.30
Villien jäljillä
14.30
Älä jäädy
15.00
Pitääkö olla huolissaan?
15.55
Onnela
16.25
Rimakauhua ja rakkautta
17.30
Putous
19.00
Seitsemän uutiset
19.10
Tulosruutu
19.20
Urheiluextra
19.30
Gladiaattorit
21.00
Gordon Ramsay ystävineen tien päällä
22.00
Kymmenen uutiset
22.15
Viikon sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Studio
23.30
Uutisvuoto
00.25
Rouva Ministeri
01.20
Rizzoli & Isles
02.10
Billions
03.20
-04.25
Billions
LIVE
4
03.20
Poliisit - kotihälytys
04.20
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Rusty Rivets
06.25
Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma
06.40
Disneyn esikoulu: Leijonakaarti
07.05
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
07.30
K3
07.45
LEGO Friends
08.10
Disney esittää: DuckTales
08.35
Peukaloisen uudet retket
08.50
Angry Birds Blues
08.55
Angry Birds Blues
09.00
Mitä lapsesi tekisi?
10.00
Jaksa paremmin
10.30
Asuntokaupat sokkona
11.30
Viidakkojengi
IMDb
5.7
13.30
Neljän tähden talkoot
14.00
Neljän tähden talkoot
14.30
Neljän tähden talkoot
15.00
The Wall Suomi
16.00
Gordon Ramsay: Kuppilat kuntoon 24 tunnissa
17.00
Napakymppi
18.00
Huvila & Huussi
19.00
Haluatko miljonääriksi?
20.00
Selviytyjät Suomi
21.30
Selviytyjät Suomi Extra
22.00
Keno ja Synttärit
22.05
Star Wars: Jedin paluu
IMDb
8.3
00.45
Suomen huutokauppakeisari Epsanjassa
01.45
Scary Movie 5
IMDb
3.5
03.35
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.00
Minä, Hugo Käld
08.06
Hevostila Mistral
08.30
BUU-klubben
09.00
Zorro the chronicles
09.21
Kamppailu
09.29
ZombieLars
09.44
Helium
10.00
Petra saa vauvan
10.30
Kaikkea kaupan
11.00
Vettä sakeampaa
12.00
Jumalanpalvelus: Pääsiäissunnuntai Närpiön kirkossa
13.00
Tarinoita korville
14.00
Historia: Mark Twainin matka
14.55
Haute cuisine
IMDb
6.4
16.25
RSO Musiikkitalossa
17.25
Strömsö
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Puutarhakausi
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.39
Sportnytt
19.48
Sportliv
20.00
Daniel Olin
20.30
Egenland
21.00
Petos
22.00
-23.51
Mies, joka rakasti järjestystä
IMDb
7.7
LIVE
6
03.05
Top Gear
04.05
Myytinmurtajat
05.05
Aaveiden jäljillä
08.00
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Jahti
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Middle
11.30
Middle
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Simpsonit
14.30
Simpsonit
15.00
Uuno Turhapuron poika
IMDb
4.0
16.50
Älä jäädy
17.20
Top Gear
18.30
UEFA Champions League -makasiini
19.00
Aaveiden jäljillä
20.00
Sub.doc: Ihmeelliset ihmiset osa 3/4
21.00
The Little Drummer Girl
22.00
The Little Drummer Girl
23.00
Salvation
00.00
Salvation
00.50
Tilt Esports
00.55
112
01.50
Aaveiden jäljillä
02.40
Kohde
03.35
-04.30
Ihmeelliset ihmiset
LIVE
7
03.55
Pulmuset
04.30
Pulmuset
05.00
Myyntimies Jethro matkoilla
06.10
Asunnon metsästäjät
06.50
Kiinteistöveljekset
07.50
Alastomat selviytyjät
08.45
Asunnon metsästäjät
09.15
TV Shop
10.15
Asunnon metsästäjät
10.45
Alaskan erakot
11.45
Myyntimies Jethro matkoilla
12.50
Our Wild Life
13.50
Boksitrollit
IMDb
6.8
15.40
Minions
IMDb
6.4
17.25
Lapin Sampo ja kauppiaan rouva
18.25
Jääkiekkoa: Liigaviikko
19.00
Kokovartalomies
19.30
Ismo
20.00
Tuurin kyläkauppias ja kesäapulaiset
21.00
Seventh Son
IMDb
5.5
23.05
Kova laki: Erikoisyksikkö
00.00
Onnenpyörä
00.55
Myyntimies Jethro matkoilla
01.50
Myyntimies Jethro matkoilla
02.45
Kiinteistöveljekset
03.40
-04.40
Kiinteistöveljekset
LIVE
8
03.30
Remppa vai muutto
04.30
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Rempalla kaupaksi
10.00
Rempalla kaupaksi
11.00
Australian Huippumalli haussa
12.05
Maailman övereimmät ehtoollisasut
13.05
Sinkkuillallinen
14.05
Sinkkuillallinen
15.05
Toisenlaiset teiniäidit Special
15.35
House Rules Australia
16.45
House Rules Australia
18.00
Kadonneen jäljillä
19.00
Greyn anatomia
20.00
Huvila & Huussi
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Vain elämää
22.30
Vieraissa
23.30
WAGS
00.30
Maailman övereimmät ehtoollisasut
01.30
Liv D: Murhasta kuuluisaksi
02.30
Rempalla kaupaksi
03.30
-04.35
Rempalla kaupaksi
LIVE
9
03.20
48 tuntia rikoksesta
04.20
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Kauppaneuvos Jethro
10.00
Suomen huutokauppakeisari
11.00
Suomen huutokauppakeisari
12.00
Rakkaudesta lajiin
12.30
JIM D: Morgan Spurlock esittää: Amerikka ja vapaus
14.15
Pientä pilaa
14.20
Pientä pilaa
14.30
Amerikan Gladiaattorit
15.30
Amerikan Gladiaattorit
16.30
Panttilainaamo
17.00
Panttilainaamo
17.30
Panttilainaamo
18.00
Hyvät ja huonot uutiset
19.00
Gordon Ramsay: Kuppilat kuntoon 24 tunnissa
20.00
Suomen huutokauppakeisari Epsanjassa
21.00
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Rillit huurussa
22.30
Poliisit 2019
23.30
Arman ja Suomen rikosmysteerit
00.30
Stand Up!
01.30
Suomen huutokauppakeisari
02.25
Suomen huutokauppakeisari
03.20
-04.20
48 tuntia rikoksesta
LIVE
10
03.30
Alaska: Viimeinen rintama
04.25
Kullan sukeltajat
06.10
Ruokamatkalla USA:ssa
06.15
Ruokamatkalla USA:ssa
06.35
Ruokamatkalla USA:ssa
07.05
Ruokamatkalla USA:ssa
07.40
Ruokamatkalla USA:ssa
08.15
Remonttikilpailu Teksasissa
09.10
Kultakuume
10.05
Hengenvaarallinen saalis
11.00
Ed Stafford: Luonnon armoilla
11.55
Supertähdet ja villi luonto
12.25
Supertähdet ja villi luonto
12.55
TV Shop
13.55
Morgan Freeman ja kosmoksen arvoitukset
14.55
Menneisyyden mysteerit
15.55
Uljas universumi
16.55
NASAn salaiset kansiot
17.55
Amerikan rajavartijat: Meksiko
18.55
Aaron Kaufmanin kaarat
20.00
Wheeler Dealers
21.05
Snooker: MM-kisat
23.50
Fast N' Loud
00.40
Wheeler Dealers
01.35
Bitchin' Rides
02.30
Alaska: Viimeinen rintama
03.25
-04.42
Kullan sukeltajat
LIVE
11
03.45
Kissakuiskaaja
04.45
Kakkukuningas
06.10
Tahdon morsiuspuvun!
06.50
Kissakuiskaaja
07.50
90 päivää morsiamena
08.50
90 päivää morsiamena
09.50
Suurenmoiset morsiamet
10.20
Suurenmoiset morsiamet
10.55
Suurenmoiset morsiamet
11.25
Suurenmoiset morsiamet
12.00
Unelmien hääpuvut
12.30
Unelmien hääpuvut
13.00
Unelmien hääpuvut
13.35
Unelmien hääpuvut
14.05
Unelmien hääpuvut
14.35
Unelmien hääpuvut
15.10
Kokkaushaaste junior
16.05
Kokkaushaaste junior
17.05
Kokkaushaaste junior
18.00
Kokkaushaaste junior
19.00
Kakkukuningas: Kaksintaisto
20.00
Kakkukuningas: Kaksintaisto
21.00
Sisarvaimot
22.55
Apua, mikä tauti!
23.55
Tuhatkiloinen perhe
00.50
Apua, mikä tauti!
01.45
Intohimon uhrit
02.40
Apua, mikä tauti!
03.35
-04.05
Tarjousten metsästäjät
12
03.45
Family Guy
04.05
Australian rajalla
04.30
Australian rajalla
04.50
Australian rajalla
05.15
Australian rajalla
05.40
Villeimmät videot
06.20
Lapin poliisit
06.25
Lapin poliisit
06.50
Lapin poliisit
07.10
Lapin poliisit
07.35
Lapin poliisit
08.00
Alanyan matkaoppaat
08.45
Moderni perhe
09.05
Moderni perhe
09.35
Lystikkäät eläinveikkoset
10.05
Rio
IMDb
6.9
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Simpsonit
14.30
Simpsonit
15.00
Simpsonit
15.30
Simpsonit
16.00
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
16.30
Huutokaupan metsästäjät: Teksas
17.00
Huutokaupan metsästäjät: Teksas
17.30
Huutokaupan metsästäjät: Teksas
18.00
Huutokaupan metsästäjät Suomi
18.30
Huutokaupan metsästäjät Suomi
19.00
Kymppitonni
20.00
Top Gear
21.05
Kuinka hukata kundi 10 päivässä
IMDb
6.5
23.20
CSI: Miami
00.15
CSI: Miami
01.10
CSI: Miami
02.05
Proven Innocent
03.00
9-1-1
03.45
-04.05
Australian rajalla
LIVE
13
03.25
Sinkkuelämää
04.05
The Little Drummer Girl
05.05
The Little Drummer Girl
05.50
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.25
Ostoskanava Tvins.com
09.25
Jamien pikaherkut
10.05
Koiralle koti
10.35
Younger
11.00
Younger
11.30
Fitistä fätiksi ja takaisin
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsi
13.00
Kenen kotona?
14.00
Gok Wan: Kekseliäät kierrättäjät
15.00
The Real Housewives of New Jersey
16.00
The Real Housewives of New Jersey
17.00
Los Angelesin luksuslukaalit
18.00
Crazy Ex-Girlfriend
19.00
Supernanny Suomi
20.00
Kardashianit
21.00
I Love You Phillip Morris
IMDb
6.6
23.05
Kova laki
00.05
The Real Housewives of New Jersey
01.00
The Real Housewives of New Jersey
02.00
Sinkkuelämää
02.40
The Little Drummer Girl
03.40
-04.40
The Little Drummer Girl
LIVE
14
03.40
Paratiisihotelli Tanska
10.25
Broken Flowers
IMDb
7.2
12.10
Step Up: Revolution
IMDb
6.4
13.50
Alan Partridge: Kukkona tunkiolla
IMDb
6.9
15.20
Warm Bodies
IMDb
6.9
17.00
Pientä pilaa
17.10
Pientä pilaa
17.15
Hours
IMDb
6.4
19.15
Lavastettu syylliseksi
IMDb
5.2
21.05
Ninja: Shadow of a Tear
IMDb
6.2
23.00
Oldboy
IMDb
5.8
00.55
Pientä pilaa
01.00
Matkalla kiven sisään
01.45
Matkalla kiven sisään
02.30
Paratiisihotelli Tanska
03.05
-03.40
Paratiisihotelli Tanska
LIVE
15
03.20
Verisukulaisia
04.20
Salaisuus haudan takaa
06.20
Viestejä tuonpuoleisesta
06.25
Nuoret äidit
06.55
Nuoret äidit
07.30
Kate +8
08.30
Philadelphian eläinpoliisit
09.30
Eläinten auttaja
10.35
Turhuuden turuilla
IMDb
6.2
13.25
TV Shop
14.25
Mimmien tatuointistudio
15.30
Tahdon unelmahäät
16.30
The Story Behind Beverly Hills 90210
17.30
Hätäpuhelut hölmölästä
18.00
Apua, mikä tauti!
19.00
Valheellinen nettimaailma
20.00
Pahan verkosto
21.00
Poliisien matkassa
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
Pahan äärellä
00.05
Murhaaja kotonani
01.00
Tappavat synnit
01.55
Verisukulaisia
02.55
People Magazine Investigates
03.55
-04.50
Tappava houkutus
17
20
03.45
Rajasota
04.30
Vaarallisen valtatien pelastajat
05.15
Vankilassa ulkomailla
06.00
Huumebisnes Oy
06.45
Syntynyt Afrikassa
07.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
08.15
Yukonin kultamaat
09.00
Aivopelit
09.45
Aivopelit
10.40
Paluu Egyptiin
11.35
Vuosikymmenet uudestaan
12.00
Vuosikymmenet uudestaan
12.30
Lentoturmatutkinta
13.25
Lentoturmatutkinta
14.20
Paluu Egyptiin
15.15
Paluu Egyptiin
16.10
Paluu Egyptiin
17.05
Tutankhamonin Aarteet: Viimeinen Farao
18.00
Aleksanteri Suuren kadonnut hauta
19.00
Meret ilman vettä: alamaailman ilkiöt
20.00
Lentoturmatutkinta erikoisraportti
21.00
Ihmeellinen planeetta Maa
22.00
Morgan Freeman: Monet jumalat
23.00
Pohjois-Korea: Suljetun valtion suuri illuusio
23.55
Sisäpiiri: Tokion mafia
00.50
Ihmeellinen planeetta Maa
01.45
Morgan Freeman: Monet jumalat
02.40
Kokeile tai kuole
03.05
Lentoturmatutkinta
03.50
-04.30
Likaiset rikkaudet
SPONSOROITU
Hautalehto: Rakennus 31
Katsojaennätyksiä rikkonut alkuperäissarja Hautalehto jatkuu 2. kaudella
Hightown
Jerry Bruckheimerin tuottama Massachussettsiin sijoittuva rikosdraama.
Liiga playoffs 2024
Keskiviikkona käynnistyy ensimmäiset puolivälieräottelut.
Mainosmiesmurhaaja
Dokumenttisarja pureutuu vuonna 1994 kadonneen turkulaismiehen katoamiseen.
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Hudson & Rex
,
Farmi Suomi
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
SuomiLOVE
,
Kauniit ja rohkeat
,
Poliisikoira Rex
,
Miehen puolikkaat
,
Ivalo
,
90 päivää morsiamena
,
Syyttäjä Imma Tataranni
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti