Reseptit
Horoskooppi
Blogit
Tietovisat
Vaihtoautot
Viihde
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
22
Ma 22.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
07.30
I love muovi: Taisto - muovista ja rakkaudesta
07.40
I love muovi: Taisto - muovista ja rakkaudesta
07.50
I love muovi: Taisto - muovista ja rakkaudesta
08.00
Yle Uutiset
08.05
Itse asiassa kuultuna : Irja Askola
09.00
Yle Uutiset
09.05
Avara luonto: Seepra nimeltä Punda
10.00
Yle Uutiset
10.05
Sydämen asialla
10.56
Pisara
11.00
Yle Uutiset
11.05
Jumalanpalvelus
12.05
Panikointia keski-iän kynnyksellä
12.30
Presidentti
13.15
Päätalo
IMDb
6.2
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle Live: Ismo Alanko
16.05
Arto Nyberg
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Presidentti
18.00
Yle Uutiset
18.10
Angelika Klas & Tanguedia Quintet
19.15
Valontuojat
20.29
Yle Uutiset
20.30
Yle Uutiset
20.44
Urheiluruutu
20.50
Itse asiassa kuultuna : Tapani Brotherus
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.55
Invisible Heroes
22.40
Prisma: Attenborough ja munan ihme
23.35
Docstop: Kun unelmat kuolevat
00.00
Uutisikkuna
00.05
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
01.55
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 22.4.
06.52
Metkat Mesiläiset
07.00
Nelli ja Iiro
07.08
Poppelikumpu
07.16
Tie tähtiin
07.28
Muru
07.40
Ryhmä Hau
08.06
Galaxi
08.07
Jessi ja Janni - etevät etsiväkaksoset
08.30
Unna Junná
08.45
Kujeilevat eläimet
08.50
Pipsa Possu: Kultapopot
09.05
Porkkanoiden tuoksu
09.30
Ehein ja kavereiden tulvaseikkailu
10.00
Soppalinnan salaseura
11.45
Uusi päivä
12.15
Casualty
13.05
Yliopistollinen eläinsairaala: Asiakaspalvelua ja ruumiskuljetuksia
13.35
Alina idässä
14.05
Docstop: Fore!
14.35
Futsal-liiga: Miesten 3. loppuottelu
16.50
Pirjo
16.55
Unelmia ja studiohommia
17.25
I love muovi: Taisto - muovista ja rakkaudesta
17.34
I love muovi: Taisto - muovista ja rakkaudesta
17.45
I love muovi: Taisto - muovista ja rakkaudesta
17.55
Kätevän emännän juhlat
18.20
Villi kortti
19.10
Sohvaperunat
20.00
Muumilaakso
20.30
Yliopistollinen eläinsairaala: Aapo-koira näkee harhoja
21.00
Aikuiset
21.30
Alina idässä
22.00
Mitä mietit, Ronja Salmi?
22.30
Barely Lethal
IMDb
5.3
00.05
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.20
Billions
04.25
Hurjat sääilmiöt
06.01
Ostoskanava Tvins.com
07.15
Ostoskanava Tvins.com
07.30
Aamusää
08.00
Puuha-Pete
08.10
Muumilaakson tarinoita
08.35
Muumilaakson tarinoita
09.00
Koiralle koti
09.30
Mitä tänään syötäisiin?
09.35
Kauniit ja rohkeat
10.05
Emmerdale
10.35
Häät sulhasen tapaan
11.30
Unelmarempat
12.30
Ostoskanava Tvins.com
13.30
Älä jäädy
14.00
Alasti-klubi
14.55
Duudsonit tuli taloon
15.55
Posse
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Neljän tähden illallinen
18.25
Emmerdale
18.55
Mitä tänään syötäisiin?
19.00
Seitsemän uutiset
19.15
Päivän sää
19.20
Tulosruutu
19.30
Vedetään hatusta
20.00
Kokkisota
21.00
Rimakauhua ja rakkautta
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Teknavi
23.05
Posse
00.35
Rouva Ministeri
01.35
Isänmaan puolesta
02.35
The Strain
03.35
-04.27
The Strain
LIVE
4
03.35
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Disneyn esikoulu: Leijonakaarti
06.25
Rusty Rivets
06.50
Ritariprinsessa Nella
07.15
Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma
07.30
Angry Birds Piggy Tales
07.35
Disneyn esikoulu: Mikki ja ralliryhm
08.00
LEGO Ninjago: Wun teepuoti
08.05
Angry Birds Blues
08.10
Disney esittää: DuckTales
08.35
Disney esittää: Avalorin Elena
09.00
Kadonneen arkin metsästäjät
IMDb
5.8
10.45
Ozzy
IMDb
5.2
12.35
Marvel: Ultimate Avengers 2
IMDb
6.7
14.05
Juha Tapio - Pieniä taikoja studiolive
15.05
Napakymppi
16.05
Haluatko miljonääriksi?
17.05
Gordon Ramsay: Kuppilat kuntoon 24 tunnissa
18.05
The Voice of Finland
20.00
Asuntokaupat sokkona
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Syke
21.30
Huvila & Huussi
22.30
Napapiirin sankarit 2
IMDb
5.9
00.20
Gordon Ramsay: Kuppilat kuntoon 24 tunnissa
01.20
Asuntokaupat sokkona
02.20
Poliisit - kotihälytys
03.20
Panttilainaamo
03.50
-04.20
Panttilainaamo
LIVE
5
08.30
Kysymyksiä kulutusvalinnoista
09.00
Euroviisaat
09.40
Vaalien varjoissa
09.55
Norjaa ristiin rastiin
10.00
Puutarhakausi
11.00
Daniel Olin
11.29
Egenland
12.00
Jaakko Kuusisto: Jää
14.05
Muotokuvassa : Ulla-Lena Lundberg
14.35
Levyt ja valokuvat
15.05
Isä Matteon tutkimuksia
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Uudista minut
17.10
Vem vet mest?
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Hyvinä ja huonoina päivinä
19.00
Simona selviää
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.40
Pahuksen paratiisi
20.30
Päivä elämässä
21.00
Efter Nio
22.00
Bonusperhe
22.45
-23.41
Mammona
LIVE
6
03.35
Ihmeelliset ihmiset
04.30
Myytinmurtajat
06.30
Antti piirtää
06.50
Muumilaakson tarinoita
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Paavo Pesusieni
08.05
Nuori Robin Hood
08.15
Alvin ja pikkuoravat
08.30
Viidakon veijarit
08.45
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Kuin viimeistä päivää
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Emmerdale
12.30
Viettele vaatteilla
13.00
Vapaaksi veloista
14.00
Diili
15.00
Ihmemies MacGyver
16.00
Kolme miestä ja tyttö
16.30
Neljän tähden illallinen
17.00
Sääntö-Suomi
18.00
Simpsonit
18.30
Simpsonit
19.00
Ambulanssi
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit uusi kausi
21.00
The Little Drummer Girl
22.00
The Little Drummer Girl
23.00
Putous
00.30
Saknad
01.30
Sub.doc: Maailman isoin poika
02.25
Legends
03.23
Tilt Esports
03.25
-04.25
Top Gear
LIVE
7
03.40
Kiinteistöveljekset
04.40
Kiinteistöveljekset
06.20
Asunnon metsästäjät
06.55
Kiinteistöveljekset
07.55
Kokkaushaaste
08.50
Asunnon metsästäjät
09.25
TV Shop
10.25
Asunnon metsästäjät
11.00
Kiinteistöveljekset
12.00
Kadonneet
12.55
Alastomat selviytyjät
13.55
Minions
IMDb
6.4
15.40
Jääkiekkoa: Liigaviikko
16.05
Kadonneet
17.00
Alaskan erakot
18.00
70's show
18.30
70's show
19.00
Myyntimies Jethro matkoilla
20.00
Lapin Sampo ja kauppiaan rouva
21.00
Tuurin kyläkauppias ja kesäapulaiset
22.00
Will & Grace
22.30
Will & Grace
23.00
Ismo
23.35
The Change-Up
IMDb
6.3
01.50
Alastomat selviytyjät
02.50
Alaskan erakot
03.45
-04.45
Kadonneet
LIVE
8
03.30
Rempalla kaupaksi
04.35
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
Naimakaupalla alttarille
11.00
Remppa vai muutto Australia
12.05
Tehoneliöt haussa
12.35
Sinkkuillallinen
13.35
Neljät häät Suomi
14.35
Tanssin superäidit
15.30
Maailman övereimmät ehtoolllisasut
16.30
Sinkkuillallinen
17.30
House Rules Australia
19.00
Remppa vai muutto
20.00
Vieraissa
21.00
Greyn anatomia
22.00
Temptation Island Suomi 5
23.00
Syke
23.30
WAGS
00.30
Sinkkuillallinen
01.30
Remppa vai muutto
02.30
Neljät häät Kanadassa
03.30
-04.30
Sinkkuillallinen
LIVE
9
03.20
48 tuntia rikoksesta
04.20
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Uusi elämä etelässä
10.00
Heikoin lenkki
11.00
Amerikan Gladiaattorit
12.00
Rikkaiden panttilainaamo
13.00
Kuokkavieras Kataja
14.00
Anthony Bourdain maailmalla
15.00
Heikoin lenkki
16.00
Amerikan rajavartijat
16.30
Amerikan huikeimmat keksinnöt
17.30
Suomen huutokauppakeisari
18.30
Rakkaudesta lajiin
19.00
Australian rajalla
19.30
Australian rajalla
20.00
Suomen huutokauppakeisari Epsanjassa
21.00
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Stand Up!
23.00
Australian rajalla
23.30
Australian rajalla
00.00
Suomen Tulli
01.00
Uusi elämä etelässä
02.00
Poliisit 2017
02.30
Poliisit 2017
03.00
Poliisit 2017
03.30
Australian rajalla
04.00
-04.30
Australian rajalla
LIVE
10
03.25
Kullan sukeltajat
06.05
Ruokamatkalla USA:ssa
06.15
Ruokamatkalla USA:ssa
06.50
Ruokamatkalla USA:ssa
07.20
Ruokamatkalla USA:ssa
07.50
Remonttikilpailu Teksasissa
08.50
Kultakuume
09.50
Hengenvaarallinen saalis
10.50
Ed Stafford: Luonnon armoilla
11.50
Arvokaman etsijät
12.50
TV Shop
13.50
Wheeler Dealers
14.55
Hengenvaarallinen saalis
15.55
Kultakuume
16.55
Wheeler Dealers
18.00
Kultakuume
19.00
Alaska: Viimeinen rintama
20.00
Wheeler Dealers
21.05
Snooker: MM-kisat
00.00
Alaska: Viimeinen rintama
01.00
Amerikan rajavartijat: Meksiko
02.00
Fast N' Loud
03.00
Wheeler Dealers
04.00
-05.00
Bitchin' Rides
LIVE
11
03.35
Tarjousten metsästäjät
04.05
Kissakuiskaaja
06.00
Tahdon morsiuspuvun!
06.20
Tahdon morsiuspuvun!
07.00
Tahdon morsiuspuvun!
07.35
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
08.35
A Baby Story
09.05
A Baby Story
09.35
Sisarvaimot
10.35
Tahdon morsiuspuvun!
11.05
Tahdon morsiuspuvun!
11.40
Kakkukuningas: Kaksintaisto
12.45
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
13.45
Kakkukuningas: Paras leipuri
14.45
Tarjousten metsästäjät
15.15
Buying Alaska
15.50
Unelmien hääpuvut
16.20
Unelmien hääpuvut
16.55
Sisarvaimot
17.55
Kakkukuningas
18.25
Kakkukuningas
19.00
Tahdon morsiuspuvun!
19.30
Tahdon morsiuspuvun!
20.00
Kokkaushaaste junior
21.00
Tuhatkiloinen perhe
22.00
Apua! Tyttäreni on raskaana
23.00
Apua, mikä tauti!
00.00
Hengenvaarallisesti lihava
01.05
Intohimon uhrit
02.05
Tuhatkiloinen perhe
03.05
-04.05
Apua! Tyttäreni on raskaana
12
03.45
Australian rajalla
04.05
Australian rajalla
04.30
Australian rajalla
04.55
Australian rajalla
05.15
Villeimmät videot
05.40
Villeimmät videot
06.00
Lystikkäät eläinveikkoset
06.25
Single Parents
06.45
The Cool Kids
07.10
Moderni perhe
07.35
Moderni perhe
07.55
Lapin poliisit
08.20
Huutokaupan metsästäjät Suomi
08.45
Huutokaupan metsästäjät Suomi
09.05
Lystikkäät eläinveikkoset
09.35
Simpsonit
10.05
Simpsonit
10.35
Family Guy
11.05
Rio
IMDb
6.9
13.00
Alanyan matkaoppaat
14.00
Kymppitonni
15.00
112 Hätäkeskus
16.00
Huutokaupan metsästäjät: Teksas
16.30
Simpsonit
17.00
Simpsonit
17.30
Family Guy
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
The Orville
21.00
CSI: Miami
22.00
Numb3rs
23.00
Simpsonit
23.30
Simpsonit
00.00
Family Guy
00.30
CSI: Miami
01.30
CSI: Miami
02.25
Numb3rs
03.20
Atlanta
03.50
-04.15
Atlanta
LIVE
13
03.40
The Little Drummer Girl
04.40
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.05
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Kardashianit
11.00
Tinan matkassa
12.00
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
13.00
Yökylässä Maria Veitola
14.00
Ensitreffit alttarilla Tanska
15.00
The Real Housewives of Orange County
16.00
Lemmen viemää
17.00
Yökylässä Maria Veitola
18.00
Los Angelesin luksuslukaalit
19.00
Kenen kotona?
20.00
Täydelliset naiset
21.00
Muodin huipulle
22.00
Younger
22.30
Kova laki
23.30
Täydelliset naiset
00.30
Sinkkuelämää
01.05
Sinkkuelämää
01.40
Ensitreffit lennolla
02.35
Remontilla rahoiksi
03.10
Sinkkuelämää
03.50
-04.45
The Little Drummer Girl
LIVE
14
04.05
Paratiisihotelli Tanska
10.00
Talent USA
11.30
Huippumalli haussa
12.15
Säpinää kannen alla
13.10
MasterChef Suomi
13.55
Suomen hauskin tavis
14.40
Australian rajalla
15.05
Australian rajalla
15.30
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
16.15
Et sä tiedä kuka mä oon?
17.00
Grillit huurussa
18.00
Remppa vai muutto
19.00
Leijonan luola Kanada
20.00
Kyttäputki: Holmes NYC
21.00
The Cold Light of Day
IMDb
4.9
23.00
Kyttäputki: Holmes NYC
00.00
Paratiisihotelli Norja
01.00
Paratiisihotelli Tanska
01.35
-02.10
Paratiisihotelli Tanska
LIVE
15
03.55
Tappava houkutus
04.50
Pahan verkosto
06.10
Viestejä tuonpuoleisesta
06.45
Nuoret äidit
07.20
Nuoret äidit
07.50
Kate +8
08.25
Kate +8
08.55
Tunnelbanan
09.55
Philadelphian eläinpoliisit
10.55
Ylpeys ja ennakkoluulo
IMDb
7.8
13.25
TV Shop
14.25
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
14.55
Tahdon morsiuspuvun!
15.25
Tahdon morsiuspuvun!
16.00
90 päivää morsiamena
17.00
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
18.00
Tunnelbanan
19.00
Apua, mikä tauti!
20.00
Philadelphian eläinpoliisit
21.00
Hengenvaarallinen rakkaus
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
Petetty
00.00
Murhaaja kotonani
01.00
Tappavat synnit
02.00
Verisukulaisia
03.00
Pahan äärellä
04.00
-05.00
Maailman julmimmat sarjamurhaajat
17
20
03.50
Likaiset rikkaudet
04.30
Science of Stupid
04.55
Science of Stupid
05.15
Huumebisnes Oy
06.00
Yliluonnollista
06.45
Vankilassa ulkomailla
07.30
Erakot
08.15
Science of Stupid
08.35
Science of Stupid
09.00
Autojen ensiapu
09.45
Maailman kovimmat korjaushankkeet
10.40
Villi Yellowstone
11.35
Vaarallisen valtatien pelastajat
12.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.25
Yukonin eläinlääkäri
14.20
Lentoturmatutkinta
15.15
Rajasota
16.10
Maailmanlopun odottajat
17.05
Äärimmäinen selviytyjä
18.00
Hirviökala
19.00
Pohjoisen valtatien pelastajat
20.00
Meret ilman vettä
21.00
Autojen ensiapu
22.00
Yukonin kultamaat
23.00
Inside: Kokaiinisodat
23.55
Toinen maailmansota: Pinnanalainen helvetti
00.50
Autojen ensiapu
01.45
Yukonin kultamaat
02.40
Romut rahaksi
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Likaiset rikkaudet
SPONSOROITU
The Valley
Ystävykset vaihtavat Hollywoodin glamourin uuteen ja rauhalliseen elämään Valleyssa.
Hautalehto: Rakennus 31
Katseluennätyksiä rikkoneen sarjan koko kausi nyt katsottavissa.
Mr. Bates vs. The Post Office
Minisarja Britannian historian suurimmasta oikeusmurhasta.
MM-ralli Kenia
Suomalaiskuskit ajavat tällä viikolla eksoottisissa Kenian MM-rallin maisemissa.
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Vera Stanhope tutkii
,
Yökylässä Maria Veitola
,
Taivaan tulet
,
Suomen huutokauppakeisari
,
SuomiLOVE
,
Hockey Night: Ilves - KalPa
,
Kauniit ja rohkeat
,
Hiljainen todistaja
,
Muumilaakson tarinoita
,
The Voice of Finland
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti