Horoskooppi
Tietovisat
Vaihtoautot
Blogit
Viihde
Reseptit
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
18
Ma 18.03.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.20
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Puoli seitsemän
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Luontohetki: Eläintarinoita
10.00
Sydämen asialla
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle News
11.10
Puoli seitsemän
11.40
Arto Nyberg
12.30
Vielä virtaa
13.00
Isäpappa ja keltanokka
IMDb
5.6
14.10
Onni
14.55
Pisara
15.00
Yle Uutiset
15.05
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.55
Antiikkia, antiikkia
16.25
Viikinki ei anna periksi
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.08
Sydämen asialla
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Uutisvuoto
19.00
Prisma: Syö, paastoa ja elä pitempään
20.00
MOT: Soffaparonin tyhjennysmyynti
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Dokumenttiprojekti: Senna
23.15
Yle Uutiset
23.20
Missä kuljimme kerran
00.10
YleLeaks
00.25
Oddasat
00.40
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
23.20
-23.50
Kukkaron herraksi
LIVE
3
01.10
MTV3 Chat
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Tunteita ja tuoksuja
10.40
Emmerdale
11.10
Emmerdale
11.40
HANKI: Hiihtolajien huippuhetket
12.35
Ostoskanava
14.05
50 parasta ravintolaa
14.10
Alueellinen sääennuste
14.15
Itämeri
15.15
Mitä tänään syötäisiin?
15.20
Isän tyttö
15.50
Selviytyjät Suomi
16.50
Uutiset
16.55
Suomen ja maailman sää
17.00
Kauniit ja rohkeat
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Diili
21.00
House
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Helppo elämä
23.30
Tulilinjalla
00.30
-05.30
MTV3 Chat
LIVE
4
02.35
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.10
Ostosruutu
06.40
LIVE: Tiedä ja Voita
07.00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo
07.25
Disney esittää: Ankronikka
07.50
Disney esittää: Aku ja kumppanit
08.00
Chuckin ja ystävien seikkailut
08.15
Inspector Cartoons
08.20
Vanessa ja pikkuväki
08.50
Niki viinitilojen keittiöissä
09.20
Juhlasuunnittelijat
09.50
Leenan tyylitiimi
10.20
Eden
10.50
Ostosruutu
11.30
Ostosruutu
12.10
LIVE: Tiedä ja Voita
12.50
Juhlasuunnittelijat
13.20
Leenan tyylitiimi
13.50
Eden
14.20
Niki viinitilojen keittiöissä
14.50
Inspector Cartoons
15.00
Salattu teinielämä
16.00
Häähullut
17.00
Eläinten ABC
17.30
Leijonan luola
18.30
Nelosen uutiset
18.50
Nelosen sää
19.00
Matkaoppaat
19.30
Neljän tähden illallinen
20.00
Huippumalli haussa
20.57
Keno
21.00
007 - Rakastettuni
IMDb
7.0
23.30
Nelosen uutiset
23.40
Nelosen sää
23.45
Frasier
00.15
Olipa kerran
01.15
Olipa kerran
02.15
Totuuden miekka
03.10
Perhe on pahin
03.45
-05.00
Älypää-TV
LIVE
5
03.10
SVT: Säsongsart: Mästarnas mästare
07.00
Min Morgon
08.30
SVT: Gomorron Sverige
11.00
SVT: Landet runt
11.45
SVT: Agenda
12.30
SVT: Babel
13.30
SVT: Sportspegeln
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Mästarnas mästare
15.30
SVT: Sverige!
16.20
Schrödingerin kissa: Tiedettä tutkaillen
16.50
Pixel
17.20
Tuntematon Norja
17.49
30 vastausta
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Hiiri tuli taloon!
18.30
Tehtävä Sognevuonolla
19.00
Aamusta iltaan
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Molanderin perhe
20.45
Ruotsalaisia salaisuuksia
21.00
Bettina
21.38
Kulissien takana
21.40
Danne ja Bleckan
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Vallan linnake
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: Säsongstart: Korrespondenterna
23.45
SVT: Lögnen
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheter
01.00
SVT: ABC
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Kulturnyheterna
01.30
SVT: Pysselskogen
01.45
SVT: Folkoteket
02.00
SVT: Lilla Sportspegeln
02.30
-03.00
SVT: Vem vet mest?
LIVE
6
02.30
SubChat
06.00
SubChat
09.25
Eastenders
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostos-tv
14.00
Pieniä ihmeitä
14.55
Teho-osasto
15.55
Jamie Oliverin helpot herkut
16.25
Eastenders
17.00
Lemmen viemää
18.00
Myytinmurtajat
19.00
Miehen puolikkaat
19.30
Asunto 23
20.00
Simpsonit
20.30
Rillit huurussa
21.00
Yölento
IMDb
6.5
22.50
C.S.I.
23.45
Vampyyripäiväkirjat
00.40
Simpsonit
01.10
Fringe - rajamailla
02.05
-05.58
SubChat
LIVE
7
03.50
Sydänten tanssi
IMDb
6.3
06.20
Hulppeat hääkakut
07.15
Kodin kunnostajat
08.05
Matlock
09.00
TV-Shop
10.00
Best Direct
11.00
best direct
12.00
Elämä uusiksi
12.50
Junior MasterChef Australia
13.45
Matlock
14.40
Beauty and The Geek
16.00
Amerikan hauskimmat kotivideot
16.30
Amerikan hauskimmat kotivideot
17.00
Kaikki rakastavat Raymondia
17.30
Kolmas kivi auringosta
18.00
70's show
18.30
70's show
19.00
Las Vegas
20.00
NCIS Rikostutkijat
21.00
Uneton Seattlessa
IMDb
6.7
23.05
5D: Elän itseni myynnillä
00.05
Blonde Ambition
IMDb
3.7
01.55
Tarkka-ampujat
02.45
-03.14
72 tuntia: rikos
LIVE
8
02.55
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.00
LIVE: Tiedä ja Voita
07.30
Ostosruutu
09.00
Koirakuiskaaja
09.30
Äidin stailauspäivä
10.25
Liv & Learn: Tanjan koiranhoitovinkit
10.30
Kauneuden puoskarit
11.05
Koirakuiskaaja
12.05
Ilme nuoremmaksi - Australia
13.00
Tahdon oman vaatemalliston
14.00
Pienten perhe
14.30
Koirakuiskaaja
15.30
Ilme nuoremmaksi - USA
16.00
Koirakouluttaja Tanja Karpela
16.30
Yllätyskokki Niki
17.00
Käenpesä
18.00
Supernannyn uudet opit
19.00
Huippumalli haussa
20.00
Hurja remontti
21.00
Täydelliset naiset
22.00
Sinkkulaiva
22.30
Häät sulhasen tapaan Suomi
23.00
Amerikan venäläisnaiset
23.30
Sinkkulaiva
00.00
Häät sulhasen tapaan
01.10
Hurja remontti
02.10
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
03.15
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
08.25
LIVE: Tiedä ja Voita
09.25
Ostosruutu
10.25
Ostosruutu
11.25
MasterChef Australia
12.20
Kodin rakennusurakka
13.15
Maistuvimmat liikeideat
14.10
Anthony Bourdain maailmalla
15.00
Gordon Ramsay - pannu kuumana
16.00
Henkka & Niki vs. Amerikka
16.30
Jyrki Sukulan makujen maa
17.00
Kuuluisat kuppilat
17.30
Kuuluisat kuppilat
18.00
Gordon Ramsay - pannu kuumana
19.00
New Yorkin tatuointitarinat
20.00
Suomen Tulli
20.30
Poliisit
21.00
Rekonstruktio
21.30
NCIS Los Angeles
22.30
Jim Akatemia: Täydellisen tuopin metsästys
22.35
Panttilainaamo
23.05
Joukkopilat
23.35
South Park
00.05
Alaston piilokamera
00.35
Likaisen työn sankarit
01.05
JIM D Henkilökuva: George Clooney
02.05
Australian rajalla
02.35
-05.00
Älypää-TV
LIVE
10
01.40
Me Rakastamme Musiikkia
06.00
Me Rakastamme Musiikkia
07.00
Me Rakastamme Musiikkia
08.00
Me Rakastamme Musiikkia
09.00
TV-Shop
10.00
Best Direct
10.30
Best Direct
11.00
Best Direct
11.30
Best Direct
12.00
Me Rakastamme Musiikkia
13.00
Me Rakastamme Musiikkia
14.00
Parasta Suomesta
15.00
Voicen uutuudet
16.00
Retro (2013)
17.00
Latauslista
18.00
Star Trek: The Next Generation
19.00
Ihmemies MacGyver
20.00
Tuholaistorjuja Billy
20.30
Dog, palkkionmetsästäjä
21.00
Menopelit kuntoon
22.00
Justimus
22.30
Pakko-oireiset potilaat
23.20
NewsRadio
23.50
Paparazzi vasten tahtoaan
00.20
Star Trek: The Next Generation
01.10
Ihmemies MacGyver
02.05
-06.00
Me Rakastamme Musiikkia
LIVE
11
12
06.34
FOX Kids: Ni Hao Kai Lan
06.56
FOX Kids: Sketsiä!
07.08
FOX Kids: Lola & Virginia
07.20
FOX Kids: Monsuno
07.42
FOX Kids: Hot Wheels
08.04
FOX Kids: Transformers
08.26
FOX Kids: Prätkähiiret
08.48
FOX Kids: Avatar
09.10
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
09.40
24 Kitchen: Portugalin makuja
10.10
Ruutukauppa
10.40
Ruutukauppa
11.10
Ruutukauppa
11.40
Ruutukauppa
12.10
Ari ja Kirsi: Kotirempat
12.35
Ally McBeal
13.20
Totta vai tarua: Syvyyksien hirviöt
13.45
Jättimäiset rakennusurakat: Afrikan ensimmäinen luotijuna
14.40
Luonnon salaiset kansiot
15.35
Alaskan poliisit
16.30
Supertehtaat: Heineken
17.27
STT Uutiset
17.30
Hetki ennen tuhoa: Aasian tsunami
18.00
Totta vai tarua: Käärinliinan salaisuudet
18.30
Huutokaupan metsästäjät
19.00
Alaskan poliisit
20.00
Huutokaupan metsästäjät
20.30
Huutokaupan metsästäjät
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Saksikäsi Edward
IMDb
7.9
00.00
Huumebisnes Oy
00.55
Family Guy
01.20
Ketjureaktio
IMDb
5.4
03.15
-03.40
Jahtikuningatar Marjaana (TXT)
LIVE
13
00.45
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.05
Namaste jooga
08.35
Ostoskanava
09.35
Rachael Ray Show
10.25
Hääsuunnittelijat Tori & Dean
11.25
50 parasta ravintolaa
11.35
Huomenta Suomen parhaat
11.55
Makuja
12.25
Suurin pudottaja
13.20
Samaa sukua
14.10
Emmerdale
14.40
Emmerdale
15.10
Rachael Ray Show
16.00
Makuja
16.30
Hjalliksen kanssa
17.00
Salatut elämät
17.30
Eastenders
18.05
Suurin pudottaja
19.00
Grand Designs - unelma-asunnot
20.00
Todistettavasti syyllinen
21.00
Pientä pintaremonttia
22.00
OC:n täydelliset naiset
23.00
Moderni perhe
23.30
Kosto
00.30
Isänmaan puolesta
01.35
-05.35
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
13.35
Valioliiga
15.25
Serie A
17.15
ATP Tennis
19.45
Elitserien Studio
19.55
Elitserien Playoffs
20.00
Elitserien Playoffs
22.25
Elitserien Studio
22.45
Premier League Highlights
23.45
Valioliiga
01.35
-02.05
Premier League World
14.10
La Liga
16.00
Premier League World
16.30
Valioliiga
18.20
Valioliiga
20.10
Valioliiga
22.00
Serie A
23.50
UEFA Champions League viikkomakasiini
00.20
-02.05
Barca-TV
09.00
Hiihdon maailmancup: Oslo
11.30
World of Freesports
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Nick Hancockin kalastuskoulu
13.15
Alppihiihdon maailmancup
13.45
Alppihiihdon maailmancup
14.25
MAX.doc: Maradona
16.00
Ski Classics
17.10
Gordon Ramsay - pannu kuumana
18.00
Tuunaa mun rekka!
18.30
World of Freesports
19.00
World of Freesports
19.30
Jokikalastus
20.00
Onki Extreme
20.30
Remonttimestari
21.00
Top Gear
22.00
Louie
22.30
Tekniikan puoliammattilaiset
23.20
Late Show With David Letterman
00.05
Fight Sports Knockouts!
00.55
World of Freesports
01.25
-01.51
World of Freesports
06.00
Unelmatarha
06.30
Piirun piirustukset
06.45
Linus
06.55
Hassut eläinlaulut
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Mimosa ja Petteri
07.15
Aapon ja Tiian seikkailut
07.30
Mokon suuri maailma
07.45
Palomies Sami
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Oskarin maailmanmatkat
08.20
Pororo
08.30
Juniorijumppa
08.31
Katti kaiken tietää!
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Seikkailija Dora
09.30
Benjamin
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Koalaveljekset
10.26
Van Dogh
10.30
Pellekaija Pum Pelastuspartio
10.45
Taikaleppis
11.00
Smurffit
11.30
Hopla
12.00
Juniorijumppa
12.01
Teletapit
12.30
Van Dogh
12.35
Antti piirtää
13.00
Juniorijumppa
13.01
Taskuvaari
13.15
Palomies Sami
13.30
Chuggington
13.45
Mokon suuri maailma
14.00
Hirviöallergiaa
14.30
Dinosaurus Tom
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Kasperin kauhukoulu
15.30
Olipa kerran planeetta Maa
16.00
Unelmien pallokerho
16.30
Paavo Pesusieni
17.00
iCarly
17.30
Kung Fu Panda
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Sakarin satuveturi
18.15
Sakarin satuveturi
18.30
Vampyyrikoulu
18.45
Lorumaan herrat
19.00
Pikku Prinssi
19.30
Tarkastaja Gadget
03.00
Beck - Mahtimies
04.30
The Music Never Stopped
IMDb
7.3
06.15
Curlingkungen
IMDb
6.1
07.35
Avalon
08.55
Scooby-Doo! Legend of the Phantosaur
IMDb
5.8
10.15
Smash His Camera
11.45
Huomenna taistelun alettua
IMDb
6.2
13.30
Babycall
IMDb
5.6
15.05
Paha paikka
IMDb
5.3
17.00
Minne Tuuli Kuljettaa
18.40
Zookeeper
IMDb
5.2
20.20
Young Adult
IMDb
6.5
22.00
Beck 17 - skorpioni
23.35
Sade kuuluu meille
IMDb
7.4
01.20
Ticking Clock
03.00
-05.02
Pappi lukkari talonpoika vakooja
IMDb
7.1
04.00
Shameless
05.00
Shameless
06.00
Banshee
07.00
30 Rock
07.30
House of Lies
08.00
XIII - The Series
09.00
Weeds
09.30
Weeds
10.00
Bedlam
11.00
Boardwalk Empire
12.00
Heroes
13.00
XIII - The Series
14.00
Weeds
14.30
Weeds
15.00
Bedlam
16.00
Strike Back
17.00
Boardwalk Empire
18.00
Heroes
19.00
Strike Back
20.00
Girls
20.30
Parks and Recreation
21.00
Girls
21.30
Parks and Recreation
22.00
Shameless
23.00
Banshee
00.00
Strike Back
01.00
XIII - The Series
02.00
Weeds
02.30
Weeds
03.00
Bedlam
04.00
-04.26
Girls
03.55
En förälskelse
IMDb
4.7
05.30
Naapurihaudan kaveri
IMDb
5.6
07.05
Ådalen 31
IMDb
7.4
08.55
Under solen
IMDb
5.0
11.05
Kongekabale
IMDb
6.8
12.50
Angel
14.35
Uusi maa
IMDb
7.4
16.50
Ronja Ryövärintytär
IMDb
7.1
19.00
Slutspel
IMDb
5.3
20.15
Vaahteramäen Eemeli
21.00
Kocken
IMDb
7.7
22.55
Tuppen
00.30
En på miljonen
IMDb
5.2
02.00
Två killar och en tjej
IMDb
5.1
03.45
-05.24
Detektor
IMDb
6.7
09.32
Curling: Naisten MM-kisat Riika, Latvia
11.15
Snooker: Players Tour Championship Finals, Galway, Irlanti
12.29
Mäkihyppy: maailmancup Oslo, Norja
13.30
Ampumahiihto: maailmancup, Hanti-Mansijsk, Venäjä
13.59
Curling: Naisten MM-kisat Riika, Latvia
16.20
Muut lajit: WATTS
16.30
Pyöräily: Katalonian ympäriajo, Espanja
17.50
Tennis: Mats Point
18.19
Jalkapallo: Eurogoals
19.05
Mäkihyppy: maailmancup Oslo, Norja
20.00
Ampumahiihto: maailmancup, Hanti-Mansijsk, Venäjä
21.46
Muut lajit: WATTS
21.59
Muut lajit: Clash Time
22.03
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
22.37
Muut lajit: Clash Time
22.42
Pro Wrestling: Vintage Collection
23.41
Ratsastus: Horse Racing Time
23.57
Jalkapallo: Eurogoals
00.41
Tennis: Mats Point
01.12
Pyöräily: Katalonian ympäriajo, Espanja
01.56
-02.31
Alppihiihto: maailmancup Lenzerheide, Sveitsi
04.00
Curling: Naisten MM-kisat Riika, Latvia
04.15
Curling: Naisten MM-kisat Riika, Latvia
05.44
Snooker: Players Tour Championship Finals, Galway, Irlanti
06.00
Snooker: Players Tour Championship Finals, Galway, Irlanti
07.53
Jalkapallo: Bundesliiga
08.00
Jalkapallo: Bundesliiga
08.55
Jalkapallo: Bundesliiga
09.00
Jalkapallo: Bundesliiga
09.54
Alppihiihto: maailmancup Lenzerheide, Sveitsi
10.00
Alppihiihto: maailmancup Lenzerheide, Sveitsi
10.29
Baseball: World Classic Yhdysvallat
10.30
Baseball: World Classic Yhdysvallat
12.26
Snooker: Players Tour Championship Finals, Galway, Irlanti
12.30
Snooker: Players Tour Championship Finals, Galway, Irlanti
14.00
Pyöräily: Milano - San Remo, Italia
14.01
Pyöräily: Milano - San Remo, Italia
14.58
Maastohiihto: maailmancup, Oslo, Norja
15.00
Maastohiihto: maailmancup, Oslo, Norja
15.44
Mäkihyppy: maailmancup Oslo, Norja
16.00
Mäkihyppy: maailmancup Oslo, Norja
17.20
Ampumahiihto: maailmancup, Hanti-Mansijsk, Venäjä
17.30
Ampumahiihto: maailmancup, Hanti-Mansijsk, Venäjä
18.00
Jalkapallo: Bundesliiga
18.03
Jalkapallo: Bundesliiga
19.24
Jalkapallo: Puolan Ekstraklasa
19.30
Jalkapallo: Puolan Ekstraklasa
21.15
Jalkapallo: 2. Bundesliiga
21.21
Jalkapallo: 2. Bundesliiga
23.15
Kamppailu-urheilu: Total KO
00.15
Kamppailu-urheilu: Total KO
01.10
Jalkapallo: Eurogoals
01.15
Jalkapallo: Eurogoals
01.58
Jalkapallo: Bundesliiga
02.00
Jalkapallo: Bundesliiga
03.00
Jalkapallo: Bundesliiga
04.00
-06.00
Curling: Naisten MM-kisat Riika, Latvia
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Kova laki: Erikoisyksikkö
,
Race Across The World Suomi
,
Poliisikoira Rex
,
Salatut elämät
,
Suuri seikkailu
,
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Kohti jalkapallon Euro 2024 -kisoja
,
Suurmestari
,
Emmerdale
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset