Tietovisat
Reseptit
Blogit
Vaihtoautot
Sanakirja
Viihde
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
21
La 21.07.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.30
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
08.00
Yle Uutiset
08.05
Puutarhan pelastajat
09.00
Yle Uutiset
09.05
Elossa 24h
09.35
Ikimuistoinen: Olavi Virta
10.00
Yle Uutiset
10.05
Himmlerin kanteleensoittaja
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.12
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.19
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.26
Yle Uutiset Häme
11.33
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.40
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.47
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.54
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.01
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.08
Yle Uutiset Lappi
12.15
Kanahaukka
12.35
RSO Musiikkitalossa
13.40
Prisma: Eläinäidit
14.30
Toisenlaiset frendit
15.00
Yle Uutiset
15.05
Pisara
15.10
Foylen sota
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Vuoroin vieraissa
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Stugor
18.45
Avara luonto: Australian yllä
19.35
Ryhmä Pullman
20.30
Yle Uutiset
20.50
Urheiluruutu
21.15
Tarinanmetsästäjät
22.15
Komisario Montalbano
00.15
Kesäksi kotiin
00.45
Uutisikkuna
04.00
-08.00
Uutisikkuna
LIVE
2
00.50
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 21.7.
06.52
Hau Hau, Piip ja Veli
07.04
Dinojuna
07.28
Martta puhuu
07.52
Nelli ja Noora
08.00
Vilkki Ankka
08.11
Pikku Kakkonen: Seikkailukone
08.34
Mimosa ja Lennu
08.45
Retki-Roope
08.59
Galaxi
09.01
Näin meillä
09.12
Karvinen
09.25
Peter Pan
09.48
Kammokatu
10.00
Kohteessa: Ilmiömäinen Pariisi
10.45
Lofoottien kalamestari
11.45
Uusi Päivä
12.12
Uusi Päivä
12.40
Latela
13.07
Latela
13.36
Latela
14.03
Latela
14.30
Latela
15.00
X Games: Minneapolis
17.00
Kalevan kisat
19.00
Kalevan kisat
21.00
Nuori ja ihmeellinen T.S. Spivet
IMDb
7.1
22.40
Naked
23.30
Satuhäät
00.20
Stalkkeri
01.10
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.55
Last Man on Earth
07.00
Ostoskanava Tvins.com
08.00
Puuha-Pete
08.15
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
08.40
Muumilaakson tarinoita
09.05
Mona Vampyyri
09.30
Chaplin
09.35
Kuninkaallinen akatemia
10.00
Ostoskanava Tvins.com
10.30
Salatut elämät
11.00
Salatut elämät
11.30
Salatut elämät
12.00
Salatut elämät
12.30
Täydellinen kesä
13.00
Siskot
14.00
Timanttiliiga Highlights: Monaco
15.00
Formula 1 Ennakkotunnelmat
15.30
Arktiset vedet
16.00
Imatranajo 2018
17.00
Kauhukeittiö
18.00
Samassa liemessä
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
Tulosruutu
19.15
Formula 1 Paalupaikka
19.45
Pilanpäiten
20.00
Tähdet Porin illassa
21.00
Amazing Race
22.00
Kymmenen Uutiset
22.10
Lotto, Jokeri ja Lomatonni
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
F1 Extra
22.45
Wallander: Surulintu
IMDb
6.5
00.40
Rikospaikka
01.15
Zoo
02.10
Game Night
03.05
Penn & Teller: Naruta meitä!
04.00
-04.24
Mutsi
LIVE
4
03.45
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Transformers Rescue Bots
06.25
Hisse Hoksausmaassa
06.40
LEGO City
06.45
Myyrä ja Panda
07.00
Angry Birds Blues
07.05
Angry Birds Blues
07.10
Disneyn esikoulu: Sofia ensimmäinen
07.30
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
07.55
Peukaloisen uudet retket
08.10
Rusty Rivets
08.35
Disney esittää: Star Wars Rebels
09.00
Hauskat kotivideot
10.00
Hauskat kotivideot
11.00
MasterChef Suomi
12.00
MasterChef Suomi
13.00
Pientä pilaa
13.10
Bruce - taivaanlahja
IMDb
6.8
15.20
Maailman parhaat hupivideot
15.50
Leijonan luola USA
16.50
Tyttö tuollainen
IMDb
6.2
18.55
3 huipun haaste
19.00
Napakymppi
20.00
Napakymppi
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Mies ja alaston ase 33 1/3: Viimeinen solvaus
IMDb
6.4
22.50
National Treasure: Salaisuuksien kirja
IMDb
6.5
01.25
Suomen huutokauppakeisari
02.25
Napamiehet
02.55
Napamiehet
03.25
-04.25
Anthony Bourdain maailmalla
LIVE
5
09.20
Tiettömän taipaleen takana
10.00
Tiedemakasiini
10.30
Vanhasta uudeksi - kierrätysvinkkejä
11.00
Uskon ulottuvuuksia
11.30
Mysteerisaari
11.40
Pax maan kamaralla
11.53
Tappiset
11.56
Bon
12.00
Kino Tulio: Levoton veri
IMDb
6.9
13.35
Ruusutarha
IMDb
5.0
14.20
La Señora
15.10
La Señora
16.18
La Señora
17.25
Maantieteilijän testamentti: Eurooppa
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Lenni Lohikäärme
18.11
Pikku Roy
18.25
Entä jos...
18.30
Marren julkkiskampaamo
18.45
Bonusperhe
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.39
Sportnytt
19.48
Anjan matkassa
20.00
Vapauden sointi: Frank Morganin tarina
21.20
Gigi
IMDb
6.9
23.10
Leslie Caron, tähti vasten tahtoaan
00.05
-08.30
Yle Live: Charles Bradley
LIVE
6
03.35
BiisiBattle
04.05
BiisiBattle
04.30
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Poikamiesboksi
09.30
Poikamiesboksi
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Elämää Philadelphiassa
11.30
Simpsonit
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Bear Grylls - Selviytyjien saari
15.00
Exiä rannalla UK
16.00
Exiä rannalla UK
17.00
Pihlajasatu
17.30
Pihlajasatu
18.00
Putous
19.29
Pilanpäiten
19.35
Teknavi
20.05
Myytinmurtajat
21.00
Varasto
IMDb
6.0
22.50
Illallinen äidille
23.40
Ulosottomiehet
00.35
Viikingit
01.35
Viikingit
02.35
Sub.doc: Rusketusmania: 50 Shades of Orange
03.30
-04.30
Bear Grylls - Selviytyjien saari
LIVE
7
03.45
Hotellit kuntoon
04.30
Hups, mikä kotivideo!
06.35
Sofian enkelit
07.30
Remonttipainajainen
08.20
Seinfeld
08.55
Seinfeld
09.20
TV Shop
10.20
Asunnon metsästäjät
10.45
Asunnon metsästäjät
11.15
Seinfeld
11.45
Seinfeld
12.15
TV Shop
13.15
Hotellit kuntoon
14.10
Pulmuset
14.40
Pulmuset
15.10
Terapian tarpeessa
15.35
Terapian tarpeessa
16.05
Kaikki lemmikeistä
17.00
Asunnon metsästäjät
17.30
Asunnon metsästäjät
18.00
Myyntimies Jethro
18.55
Crooked Arrows
IMDb
5.7
21.00
Vantage Point - askeleen edellä
IMDb
6.6
22.45
Thaimaan huikea luolapelastus
23.45
State of Play
IMDb
7.1
02.05
Asunnon metsästäjät
02.35
Asunnon metsästäjät
03.00
Asunnon metsästäjät
03.30
-04.15
Hotellit kuntoon
LIVE
8
03.00
Rikkaiden deittipalvelu
04.00
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Huvila & Huussi
10.00
Huvila & Huussi
11.00
Merinäköala haussa
11.30
Merinäköala haussa
12.00
MasterChef USA
13.00
MasterChef USA
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Sinkkuillallinen
16.00
Huvila & Huussi
17.00
Huvila & Huussi
18.00
Kielletty rakkaus
19.00
Toisenlaiset äidit
20.00
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
21.00
Temptation Island Suomi 4
22.00
Temptation Island Suomi 4
23.00
Temptation Island Suomi 4 Extra
23.30
Paratiisihotelli Ruotsi
00.20
Paratiisihotelli Ruotsi
01.10
Pahan jälkeen
02.10
Häät sulhasen tapaan Special
03.25
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
02.40
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Myytinräjäyttäjät
10.00
Jaksa paremmin
10.30
Merimaili
11.00
Ummikot ulkomailla
12.00
Leijonan luola Kanada
13.00
Leijonan luola Kanada
14.00
Leijonan luola Kanada
15.00
Suomen huutokauppakeisari
16.00
Suomen huutokauppakeisari
17.00
Ride with Norman Reedus
18.00
Hyvät ja huonot uutiset
19.00
Hyvät ja huonot uutiset
20.00
Mad Cook Show
21.00
Poliisit 10 vuotta
22.00
Poliisit 10 vuotta
23.00
JIM D: Totuus Alcatrazista
00.35
Rikkaiden panttilainaamo
01.40
48 tuntia rikoksesta
02.40
Suomen Tulli
03.40
-04.10
Merimaili
LIVE
10
03.05
Metsurit suolla
04.00
Dallas Car Sharks
04.25
Rämeveljet
06.50
Grillit kuumina
07.40
Haisunäätäkuiskaaja
08.10
Haisunäätäkuiskaaja
08.40
Uljas universumi
09.35
Kultakuume
10.25
TV Shop
11.25
Rämeveljet
11.55
Dallas Car Sharks
12.25
Grillien kingi
13.20
TV Shop
14.20
Rämeveljet
14.55
Dallas Car Sharks
15.25
Romuveneet vesille
16.20
Klassikkopyörät kuntoon
17.10
Wheeler Dealers
17.40
Wheeler Dealers
18.10
Maailmanparantajat
19.05
Löytöretki tuntemattomaan
20.00
Mysteerien metsästäjä
21.00
Devil
IMDb
6.3
22.30
Haihyökkäykset kuriin
23.25
Pakohuone
00.20
Klassikkopyörät kuntoon
01.15
Romuraudan valtiaat
02.05
Romuveneet vesille
03.00
Grillien kingi
03.50
-04.15
Dallas Car Sharks
LIVE
11
03.40
Breaking Amish: Los Angeles
08.20
Pomo keittiössä
08.50
Pienten perhe
09.45
Jotain lainattua, jotain uutta
10.10
Nettideittaajat
10.40
Voittoa asuntokaupoilla
11.05
Breaking Amish
12.00
Pomo keittiössä
12.30
Jotain lainattua, jotain uutta
12.55
Tahdon morsiuspuvun Britannia
13.25
Kakkukuningas
13.55
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
14.25
Jon ja Kate +8
14.55
Voittoa asuntokaupoilla
15.20
Tahdon morsiuspuvun
16.15
Tahdon morsiuspuvun!
16.45
Tahdon morsiuspuvun!
17.10
Tahdon morsiuspuvun!
17.40
Kakkukuningas
18.10
Sisustajat Nate ja Jeremiah
19.05
Lyhytkasvuinen perheemme
20.00
Syömällä terveeksi
21.00
Hengenvaarallisesti lihava
22.50
Löysät pois!
23.50
Sisarvaimot
00.45
Pernilla Wahlgrenin maailma
01.35
Pienten perhe
02.30
Tahdon morsiuspuvun Britannia
03.00
Nettideittaajat
03.30
-04.19
Breaking Amish: Los Angeles
12
02.10
Räjähdyspisteessä
IMDb
6.2
04.15
CSI: Miami
05.05
Australian rajalla
05.35
Sky News
06.00
Sky News
06.20
FOX Kids: Velhokoira Merlin
06.31
FOX Kids: Lelumaan Niksu
06.43
FOX Kids: Lelumaan Niksu
06.56
FOX Kids: Teletapit
07.20
FOX Kids: Shimmer ja Shine
07.43
FOX Kids: Pyjamasankarit
08.07
FOX Kids: Sunny Day
08.29
FOX Kids: Casperin kummituskoulu
08.53
FOX Kids: ZhuZhut
09.15
FOX Kids: Kong - Apinoiden kuningas
09.37
FOX Kids: Bella and the Bulldogs
10.00
Lystikkäät eläinveikkoset
10.30
Lystikkäät eläinveikkoset
11.00
Lystikkäät eläinveikkoset
11.30
Lystikkäät eläinveikkoset
12.00
Lystikkäät eläinveikkoset
12.30
Australian rajalla
13.00
Australian rajalla
13.30
Australian rajalla
14.00
Australian rajalla
14.30
Australian rajalla
15.00
Family Guy
15.30
Family Guy
16.00
Family Guy
16.30
Family Guy
17.00
Family Guy
17.30
Moderni perhe
18.00
Moderni perhe
18.30
Moderni perhe
19.00
Moderni perhe
19.30
Moderni perhe
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
Simpsonit
21.30
Simpsonit
22.00
Simpsonit
22.30
Simpsonit
23.00
Simpsonit
23.30
Ghosted
00.00
Atlanta
00.30
Seikkailija Thomas Crown
IMDb
6.8
02.30
The Walking Dead
03.35
-04.35
The Walking Dead
LIVE
13
03.40
Rakkautta Karibialla
04.30
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Pilanpäiten
09.40
Burgerimies
10.35
Tinan tunturikeittiö
11.30
Eläintarhan pikkupennut
12.00
Lapsivanhemmat
12.30
Lapsivanhemmat
13.00
Kesämökkiunelmia
13.30
Kesämökkiunelmia
14.00
Koko Suomi leipoo
14.55
Pilanpäiten
15.05
Lakia ja rakkautta
16.00
Aarteiden metsästäjät Suomi
17.00
Arvostele mun illallinen Ruotsi
17.30
Arvostele mun illallinen Ruotsi
18.00
Näe minut
19.00
Tinan matkassa
20.00
Kenen kotona?
21.00
Kuninkaan mies - Maailman laidalla
IMDb
7.4
23.50
Ina <3 porno
00.40
Empire
01.30
Ensimmäisen asteen murha
02.20
I Love You.. But I Lied
03.10
Arvostele mun illallinen Ruotsi
03.40
Arvostele mun illallinen Ruotsi
04.00
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
03.15
Paratiisihotelli Norja
07.40
Iholla USA
08.05
Iholla USA
08.35
Rempalla kaupaksi
09.25
Rempalla kaupaksi
10.15
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
11.00
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
11.45
Isänmaan toivot
12.15
Isänmaan toivot
12.45
Ou Nou!
13.10
Ou Nou!
13.35
Kaikki vastaan 1
14.45
Unelmien poikamiestyttö
16.15
Ruotsin miljonääriäidit
17.00
Ruotsin miljonääriäidit
18.00
The Voice of Finland
19.20
Selviytyminen
IMDb
7.6
21.30
Ukkosta radalla
IMDb
5.9
23.35
Valheen vangit
00.30
Rantavahdit
01.00
Ex on the Beach Ruotsi
01.45
Ex on the Beach Ruotsi
02.30
Paratiisihotelli Norja
03.15
-04.00
Paratiisihotelli Norja
LIVE
15
03.35
Hinnalla millä hyvänsä
04.25
Intohimon uhrit
08.10
Asunnon metsästäjät
08.40
Kissakuiskaaja
09.30
Kalliovuorten eläinlääkäri
10.25
Remonttikilpailu Teksasissa
11.10
Tv Shop
12.10
Remonttikilpailu Teksasissa
13.00
Ruotsin luksusasunnot
13.55
Tv Shop
14.55
Asunnon metsästäjät
15.20
Kokkaushaaste
16.10
Maailman oudoimmat ruoat
17.10
28 päivää
19.05
Uskomattomat synnytystarinat
20.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
21.00
Tavallinen murhaaja
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
22.55
Jesse Stone: Benefit of The Doubt
IMDb
7.2
00.35
Murhamysteeri: Casey Anthony
01.35
Suomurhat
02.25
1980: Murhaava vuosikymmen
03.20
-04.10
Hinnalla millä hyvänsä
17
20
03.30
Huumebisnes Oy
04.20
Yukonin kultamaat
05.10
Yliluonnollista
06.00
Rajasota
06.50
Kultasedät
07.40
Eläimellistä kamppailua
08.30
Eläinten teho-osasto
09.20
Science of Stupid
09.45
Science of Stupid
10.10
Science of Stupid
10.35
Science of Stupid
11.00
Kuuma 80-luku
11.50
Lentoturmatutkinta
12.40
Lentoturmatutkinta
13.30
Autonraadot rahaksi
14.20
Autonraadot rahaksi
15.10
Autonraadot rahaksi
16.05
Autonraadot rahaksi
17.00
Vaarallisen valtatien pelastajat
18.00
Japani: maan ja taivaan välissä
19.00
Kesyttämätön Amerikka
20.00
Venäjä: villi paratiisi
21.00
Pelottomat hait
22.00
Maailman hurjimmat luonnonkatastrofit
23.00
Huumebisnes Oy
00.00
Taiwan ja maailma
01.00
Maailman hurjimmat luonnonkatastrofit
01.50
Muinaiset salaiset kansiot
02.40
Salakuljettajat satimeen
03.30
-04.20
Huumebisnes Oy
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Yliluonnollista
04.00
Isännän pöydässä
04.30
Rabbi Stewart Winograd
05.00
Rukouskoulu
05.15
Marttyyrien ääni
05.45
Antisemitismi tänään
06.15
Mars Hill Church
07.20
Viestiaitio
07.30
Etsimässä
08.00
Come Home
08.30
Jumala puhuu
09.00
Passion for Jesus
09.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
09.55
Jukan laulut
10.00
Lentävä talo
10.30
Kirkossa keskustellaan
10.45
Uusi Testamentti avautuu
11.30
Yliluonnollista
12.00
Isännän pöydässä
12.30
Rabbi Stewart Winograd
13.00
Rukouskoulu
13.15
Marttyyrien ääni
13.45
Antisemitismi tänään
14.15
Mars Hill Church
15.20
Viestiaitio
15.30
Etsimässä
16.00
Come Home
16.30
Jumala puhuu
17.00
Polvijärven pastori
17.30
Nasta raamis
17.40
Ikuisia kertomuksia
18.00
Menneisyydestä uuteen elämään
18.30
River Helsinki
19.00
Kämmenellä
19.30
Café Raamattu
20.00
Herätys!
21.00
TV7 Jerusalem Uutiset
21.15
Paluu Eedeniin
23.00
Elämä kuoleman jälkeen
23.15
Pelastusrukous
23.20
Enemmän kuin unta
00.00
Hillsong TV
00.30
Varustamo
01.00
Polvijärven pastori
01.30
Menneisyydestä uuteen elämään
02.00
River Helsinki
02.30
Kämmenellä
03.00
Café Raamattu
03.30
-04.30
Herätys!
03.00
Uutisikkuna
07.00
Nimipäiväonnittelu: 21.7.
07.01
Hau Hau, Piip ja Veli
07.13
Nelli ja Noora
07.20
Pikku Kakkonen: Seikkailukone
07.45
Uutisikkuna
09.50
Päivän kasvo
10.00
Yle Uutiset Uusimaa
10.07
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.14
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.21
Yle Uutiset Häme
10.28
Yle Uutiset Pirkanmaa
10.35
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.42
Yle Uutiset Itä-Suomi
10.49
Yle Uutiset Pohjanmaa
10.56
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.03
Yle Uutiset Lappi
11.10
Uusi Päivä
11.37
Uusi Päivä
12.05
RSO Musiikkitalossa
13.10
Uutisikkuna
15.10
Latela
15.37
Latela
16.06
Latela
16.33
Latela
17.00
Latela
17.35
Vihainen marsu
17.50
Päivän kasvo
18.00
Vanhasta uudeksi - kierrätysvinkkejä
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.40
Vuoroin vieraissa
19.30
Yle Uutiset
19.50
Urheiluruutu
20.15
Tarinanmetsästäjät
21.15
SuomiLOVE
22.15
Uutisikkuna
03.00
-07.15
Uutisikkuna
03.40
X Games Minneapolis: Moto X ja BMX
17.00
Kalevaspelen, lördag (svenskt referat)
19.55
X Games Minneapolis: Moto X step up, rullalautailun park ja street
01.55
-06.15
X Games Minneapolis: BMX dirt, Moto X, rullalautailun Big Air
00.00
PGA TOUR Golf: Barbasol Championship
09.00
Timanttiliiga: Monaco
11.05
PGA TOUR Golf: Barbasol Championship
14.05
Golf: Web.com Tour Highlights
15.00
Fast/Zone -The World of Motorsport
15.30
Track and Field Weekly
16.00
Timanttiliiga: Lontoo 1. päivä
18.05
Timanttiliiga Highlights: Monaco
18.55
Tennis: ATP World Tour Uncovered
19.25
MotoGP Highlights: Saksa
20.20
Lamborghini Super Trofeo Aasia: Suzuka, Japani
20.50
Formula 1: Saksan aika-ajot
22.10
British Rally Championship: Renties Ypres Rally
23.00
-05.43
PGA TOUR Golf: Barbasol Championship
10.00
ATP Tennis: Halle / Finaali
12.25
ATP Tennis: Queen's Club / Finaali
14.50
100 Greatest Footballers
15.00
MM Enduro: Trentino
15.30
MM Motocross: Jaava
16.00
PGA TOUR Golf: Barbasol Championship
19.00
Ravit: Toto76
22.00
ATP Tennis: Eastbourne / Puolivälierä 1
00.00
-10.00
ATP Tennis: Eastbourne / Puolivälierä 2
11.30
British Rallycross Championship - Round 4
12.25
Formulasirkus
12.55
Formula 1: Vapaat harjoitukset 3 / Saksa
14.10
Formula 1: Vapaat harjoitukset 3 / Saksa
15.00
Formula 1 Ennakkotunnelmat
15.30
Formula 1 Varikkosuora
15.55
Formula 1: Saksan aika-ajot
17.15
Formula 1 Jälkihöyryt
17.40
Jokamiesluokan SM-kilpailu Alahärmä
18.40
Formula 1: Saksan aika-ajot
20.00
Formula 1 Paalupaikka
20.30
Timanttiliiga: Lontoo 1. päivä
22.35
British GT Championship: Silverstone
23.00
FIA Formula 3 European Championship: Zandvoort, Hollanti
23.55
Formula 1: Saksan aika-ajot
01.15
-01.40
Formula E Street Racers
06.00
Molang-pupu
06.08
Antti piirtää
06.30
Täältä tulee Trioli
07.32
Muumilaakson tarinoita
07.55
Puuha-Pete
08.07
Puuha-Pete
08.19
Professori Balthazar
08.30
Professori Balthazar
08.40
Professori Balthazar
08.50
Professori Balthazar
09.00
Juontajan suosikki
09.01
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.25
Ruohonjuuritasolla
09.30
Palomies Sami
09.43
Palomies Sami
09.55
Monchhichi
10.07
Monchhichi
10.19
Monchhichi
10.30
Juniorijumppa
10.31
Chuggington
10.46
Chuggington
11.01
Chuggington
11.15
Chuggington
11.30
Muumilaakson tarinoita
11.55
Juontajan suosikki
11.56
Ruohonjuuritasolla
12.01
Viidakon veijarit
12.13
Viidakon veijarit
12.26
Viidakon veijarit
12.39
Viidakon veijarit
12.52
Chaplin
13.00
Horseland - heppajengi
13.23
Leo
13.30
Nuori Robin Hood
13.45
Nuori Robin Hood
14.00
Juontajan suosikki
14.01
Nuori Robin Hood
14.15
Nuori Robin Hood
14.29
Ruohonjuuritasolla
14.35
Aikamatkustajat
14.45
Aikamatkustajat
14.55
Aikamatkustajat
15.05
Muumilaakson tarinoita
15.30
Juontajan suosikki
15.31
Pikku Prinssi
15.56
Invizimals
16.23
Invizimals
16.51
Leo
16.57
Ruohonjuuritasolla
17.02
Mona Vampyyri
17.30
Leo
17.35
Paavo Pesusieni
18.00
Palomies Sami: Ponttipantin suurpalo
19.00
Chaplin
19.06
Lucky Luken uudet seikkailut
19.30
Winx-klubi
19.53
Hyvää yötä!
19.58
Hyvää yötä!
03.45
Die Hard 4.0
IMDb
7.1
06.10
Close Up
06.40
Close Up
07.10
Børning 2
IMDb
6.2
08.50
Flykten till framtiden
IMDb
6.6
10.25
The Man Who Knew Infinity
12.15
Ice Age 4: Mannerten mullistus
IMDb
6.6
13.45
Hidden Figures: varjoon jääneet
15.50
God's Own Country
IMDb
7.7
17.35
Marley
IMDb
7.9
20.00
The Incredibles
IMDb
8.0
22.00
Lincoln
IMDb
7.5
00.25
The Birth of a Nation
IMDb
6.3
02.20
-04.05
The Purge: Election Year
IMDb
6.0
04.00
Peaky Blinders
04.55
Ack Värmland
05.20
Ack Värmland
05.45
Ack Värmland
06.15
Close Up
06.45
Close Up
07.20
Close Up
07.55
Close Up
08.25
Close Up
08.55
Close Up
09.25
Samaa sukua
10.05
Samaa sukua
10.50
Samaa sukua
11.35
Samaa sukua
12.15
Samaa sukua
13.00
Samaa sukua
13.40
Samaa sukua
14.25
Samaa sukua
15.10
Samaa sukua
15.50
Samaa sukua
16.35
Ack Värmland
16.55
Ack Värmland
17.15
Ack Värmland
17.40
Ack Värmland
18.05
Ack Värmland
18.25
Rise
19.10
Rise
19.50
Rise
20.35
Rise
21.15
Rise
22.00
Sweetbitter
22.30
Vida
23.00
Wentworth
23.45
Howards End
00.40
Howards End
01.35
Howards End
02.35
Howards End
03.30
-04.30
Peaky Blinders
03.25
Niin kuin taivaassa
IMDb
7.5
05.35
Rallybrudar
IMDb
4.8
07.10
Vaahteramäen Eemeli
07.35
Vaahteramäen Eemeli
08.05
Mimmi
08.30
Peter & Petra
09.00
Saariston lapset ja hylje
IMDb
6.3
10.30
Pekka Peukaloinen
IMDb
5.5
11.45
Hyppelihiiri Myökki-Pyökki-metsässä
IMDb
7.1
13.00
Yhteinen onni
IMDb
5.4
14.30
Svensson Svensson
IMDb
5.0
15.55
Känd från tv
IMDb
5.6
17.35
Viiru ja Pesonen
IMDb
5.6
18.50
Katto-Kassinen
IMDb
5.8
20.30
Vaahteramäen Eemeli
21.00
Kertausharjoitukset
IMDb
6.2
22.20
Adam ja Eva
IMDb
6.0
00.00
Hypnotisoija
IMDb
5.6
02.00
Picasson seikkailut
IMDb
7.5
03.50
-05.37
Black Jack
IMDb
5.4
02.00
The Zookeeper's Wife
IMDb
7.0
04.00
Inferno
IMDb
6.2
06.00
Absolutely Fabulous: The Movie
IMDb
5.4
08.00
Vuosisadan naiset
IMDb
7.3
10.00
Norm of the North
IMDb
3.4
12.00
Maudie
IMDb
7.7
14.00
Surf's Up 2: Vaahtopäiden valtiaat
IMDb
4.7
16.00
Manchester by the Sea
IMDb
7.9
18.15
Darling
IMDb
6.1
20.00
The Zookeeper's Wife
IMDb
7.0
22.00
Vengeance: A Love Story
IMDb
5.2
23.50
Inferno
IMDb
6.2
01.50
The Salesman
IMDb
7.9
04.00
-05.45
The Book of Henry
IMDb
6.6
03.00
The Mechanic
IMDb
6.5
05.00
Guardians of the Galaxy Vol. 2
IMDb
7.6
07.00
Sausage Party
IMDb
6.3
09.00
Big Stan
IMDb
6.2
11.00
Silver Hawk
IMDb
5.2
13.00
Grand Theft Parsons
IMDb
6.1
15.00
SuperSwede - Ronnie Petersonin tarina
IMDb
7.3
17.00
Power Rangers
IMDb
5.9
18.40
Guardians of the Galaxy Vol. 2
IMDb
7.6
21.00
American Made
IMDb
7.1
23.00
The Mechanic
IMDb
6.5
01.00
Underverden
IMDb
7.3
03.00
-04.57
John Wick: Chapter 2
IMDb
7.6
03.00
La Fille de Brest
IMDb
6.6
05.00
La La Land
IMDb
8.1
07.00
Naisen muotokuva
IMDb
6.3
09.20
Demain tout commence
IMDb
7.4
11.20
Still Crazy
IMDb
6.8
13.00
Morran och Tobias
15.00
Skin
IMDb
9.5
17.00
Astronaut Farmer
IMDb
6.3
19.00
La La Land
IMDb
8.1
21.00
Nainen junassa
IMDb
6.5
23.00
La Fille de Brest
IMDb
6.6
01.10
Biutiful
IMDb
7.5
03.35
-05.35
Snowden
IMDb
7.3
04.00
Meet the Blacks
IMDb
5.8
06.00
Smurffit: Kadonnut kylä [dubattu versio]
08.00
Tsatsiki 2 - ikuisesti ystäviä
IMDb
4.7
10.00
Karvaturrit vastaskarvaan
IMDb
3.8
12.00
Ruma ankanpoikanen ja MINÄ
IMDb
5.6
14.00
Arthur ja Minimoit [dubattu versio]
IMDb
6.0
16.00
Arthur ja Maltazard [dubattu versio]
18.00
Arthur ja kaksi maailmaa
IMDb
5.5
20.00
Smurffit: Kadonnut kylä [dubattu versio]
22.00
Joshy
IMDb
5.8
00.00
Meet the Blacks
IMDb
5.8
02.00
When I Live My Life Over Again
IMDb
5.3
04.00
-06.08
All Nighter
IMDb
5.7
21.00
Tennis: Skistar Swedish Open - Quarter Finals
14.00
Golf: Scottish Open 2018
18.00
Valioliiga: Premier League World
18.30
Valioliiga: Premier League World
19.00
Trans World Sport
20.00
Golf: European Tour Highlights
20.30
Golf: European Tour Highlights
21.00
Tennis: Skistar Swedish Open - Semi Finals
01.00
-02.00
Trans World Sport
10.00
Golf: 147th Open Championship
12.00
Golf: 147th Open Championship
22.00
Golf: Viasat Golf møder Jean Van de Velde
22.30
Golf: 147th Open Championship
02.30
-03.00
Golf: The Open Highlights - NEW
12.00
NHL: Vegas Golden Knights - Arizona Coyotes
14.00
NHL: Washington Capitals - San Jose Sharks
16.00
NHL: Nashville Predators - Boston Bruins
18.00
NHL: Pittsburgh Penguins - New York Rangers
20.00
KHL: Jokerit - TsSKA Moskova
22.00
NHL: Columbus Blue Jackets - New Jersey Devils
00.00
-02.00
NHL: Los Angeles Kings - Minnesota Wild
12.00
Valioliiga: Watford - Everton
13.00
Football: AIK-Shamrock Rovers
16.00
Valioliiga: Liverpool - West Ham
18.00
Valioliiga: Liverpool - Newcastle
19.00
Football: Benfica-Sevilla
21.00
Football's Greatest
21.30
Football's Greatest
22.00
UEFA Champions League: Real Madrid - Juventus
00.00
-02.00
Football: Benfica-Sevilla
12.00
UEFA Champions League: Real Madrid - Bayern München
14.00
Valioliiga: Bournemouth - Tottenham
16.00
Football: Häcken-Liepaja
18.00
UEFA Champions League: Roma - Liverpool
20.00
Football: AIK-Shamrock Rovers
22.00
Ligue 1: Kausikooste 2017/2018
23.00
Football's Greatest
00.30
-02.30
Valioliiga: Arsenal - Watford
03.40
MegaTruckers
04.10
Prospectors
05.00
Jade Fever
05.15
Jade Fever
05.45
Jade Fever
06.10
Boomtowners
07.00
Jade Fever
07.20
Jade Fever
07.45
Kelluvat kodit
08.05
Kelluvat kodit
08.30
Kelluvat kodit
08.50
Kelluvat kodit
09.20
Brojects
09.40
Brojects
10.05
Brojects in the House
10.25
Brojects
10.50
Villit ja vapaat rakentajat
11.35
Villit ja vapaat rakentajat
12.25
Romuautot kiertoon
13.10
Romuautot kiertoon
14.00
Mahdoton kalareissu
14.50
Mahdoton kalareissu
15.45
GRIP: Autoilun oma ohjelma
16.30
GRIP: Autoilun oma ohjelma
17.15
Timber Kings
18.00
Timber Kings
18.50
Cold Water Cowboys
19.35
Cold Water Cowboys
20.25
Cold Water Cowboys
21.15
Selviytyjät Alaskassa
22.00
Selviytyjät Alaskassa
22.45
Alaskan metsästysmaat
23.30
Great Wild North
00.15
Vaaralliset tiet
01.20
Timber Kings
02.10
Cabin Truckers
02.35
Cabin Truckers
02.55
Cabin Truckers
03.20
MegaTruckers
03.45
-04.15
MegaTruckers
03.35
Wicked Inventions
04.00
Wicked Inventions
04.30
Museon mysteerit
05.15
Venuksen salat
06.15
Vaiettu historia
07.00
Vaiettu historia
07.50
Vaiettu historia
08.40
Vaiettu historia
09.30
Vaiettu historia
10.20
Hitlerin maailma: Sodanjälkeinen suunnitelma
11.10
Natsiaarteiden metsästys
12.05
Natsiaarteiden metsästys
12.55
Natsiaarteiden metsästys
13.45
Maailmaa muuttanut sää
14.10
Maailmaa muuttanut sää
14.35
Volcanic Odysseys
15.30
Sivilisaatioiden synty
16.25
Kuninkaalliset murhamysteerit
17.15
Italian näkymättömät kaupungit
18.20
Keskiaikaiset murhamysteerit
19.05
Tsaarien imperiumi: Romanovien Venäjä
20.05
37 päivää 1. maailmansotaan
21.00
Meidän maailmansotamme
22.00
Kiina Maon aikaan
22.55
Viime vuosisadan 101 merkkihenkilöä
23.50
Muinaiset eliittijoukot
00.45
Muinaiset murhaajat
01.35
Aseet & sodankäynnin taide
02.25
Maailmaa muuttanut sää
02.50
Maailmaa muuttanut sää
03.20
Wicked Inventions
03.50
-04.35
Museon mysteerit
03.55
Koiratarinat: Tibor tulee ja auttaa
04.20
Koiratarinat: Tibor tulee ja auttaa
04.45
Villikarhut
05.10
Villikarhut
05.35
Zoo Juniors
06.05
Zoo Juniors
06.30
Zoo Juniors
07.10
Eläinten metkut
07.40
Eläinten metkut
08.10
Eläinten metkut
08.40
Eläinten metkut
09.10
Eläinten metkut
09.40
Eläinten metkut
10.10
Fierce!
11.00
Fierce!
11.50
Fierce!
12.40
Fierce!
13.30
Fierce!
14.20
Eläinlääkärit etulinjassa
14.45
Eläinlääkärit etulinjassa
15.10
Eläinlääkärit etulinjassa
15.35
Eläinlääkärit etulinjassa
16.00
Eläinlääkärit etulinjassa
16.25
Eläinlääkärit etulinjassa
16.50
Eläinlääkärit etulinjassa
17.15
Eläinlääkärit etulinjassa
17.40
Eläinlääkärit etulinjassa
18.05
Eläinlääkärit etulinjassa
18.30
Kesytön Shamwari
18.55
Kesytön Shamwari
19.25
Sirgan pelastus
20.20
Chris Humfrey ja eläinvaisto
20.45
Chris Humfrey ja eläinvaisto
21.10
Dominic Monaghan ja villi luonto
21.55
Dominic Monaghan ja villi luonto
22.40
Hengenvaaralliset australialaiset
23.30
Evoluutio liikekannalla
00.25
Ice Age Giants
01.15
Ice Age Giants
02.05
Ice Age Giants
03.00
Hope For Wildilfe
03.50
-04.40
Hope For Wildilfe
03.47
Muut lajit: WATTS
04.12
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
06.09
Olympialaiset: Home of the Olympics ,
06.57
Pyöräily: Tour de France tänään
08.07
Autourheilu: Porsche Supercup Silverstone, Iso-Britannia
08.37
Formula E: MM-sarja New York, Yhdysvallat
09.34
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
10.59
Olympialaiset: Home of the Olympics ,
12.01
Rugby seven: maailmancup San Francisco, Yhdysvallat
12.30
Muut lajit: WATTS
12.46
Pyöräily: Tour de France tänään
13.56
Pyöräily: Tour de France -Extra
14.04
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
19.12
Pyöräily: Tour de France -Extra
19.27
Mäkihyppy: Kesä GP Wisla, Puola
20.36
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
21.13
Urheilu-uutiset
21.19
Muut lajit: WATTS
21.45
Pyöräily: Tour de France tänään
22.43
Jalkapallo: Major League Soccer
00.51
Urheilu-uutiset
00.58
Ralli: ERC-sarja, Italia
01.27
Pyöräily: Tour de France tänään
02.21
Mäkihyppy: Kesä GP Wisla, Puola
03.14
-04.01
Ralli: ERC-sarja, Italia
03.58
Motocross
04.49
Motocross
05.26
Muut lajit
05.58
Pyöräily
06.57
Formula e
07.54
Pyöräily
09.30
Motocross
10.13
Motocross
10.58
Pyöräily
12.47
Motocross
13.31
Motocross
14.15
Formula e
15.14
Rugby seven
15.45
Olympialaiset
16.18
Olympialaiset
16.50
Olympialaiset
17.48
Olympialaiset
18.45
Motocross
19.30
Formula e
20.27
Muut lajit
20.57
Mäkihyppy
21.53
Urheilu-uutiset
22.00
Formula e
22.28
Formula e
22.58
Pyöräily
23.47
Ralli
00.28
Motocross
01.14
Mäkihyppy
02.17
Pyöräily
02.26
Urheilu-uutiset
03.58
-04.51
Mäkihyppy
03.55
Djurens kampklubb
04.40
När hajar attackera
05.25
När hajar attackera
06.15
Djurens kampklubb
07.00
Otroliga djur - Återblick
07.25
Otroliga djur - Återblick
07.50
Djurlivet i Amazonas
08.35
Haj mot rovdjur
09.25
Den stora sjöormen
10.15
När hajarna attackerar: Turistfällor
11.05
Hajar runt Alcatraz
11.50
Haj mot tonfisk
12.40
700 hajar
13.25
Stora hajars domän
14.15
När hajar attackera
15.05
När hajar attackera
15.50
När hajar attackera
16.35
När hajar attackera
17.25
När hajar attackera
18.10
När hajar attackera
19.00
Amerikas nationalparker
19.45
Wild Scotland 2 Compilations
20.35
Haj mot tonfisk
21.25
Amerikas nationalparker
22.15
Wild Scotland 2 Compilations
23.00
Haj mot tonfisk
23.50
När hajar attackera
00.40
När hajar attackera
01.30
När hajar attackera
02.15
När hajar attackera
03.05
När hajar attackera
03.55
-04.40
När hajar attackera
03.55
Deadliest Catch
04.45
Kindig Customs
05.35
How It's Made
06.00
How It's Made
06.25
Wildest Indochina
07.20
Salvage Hunters
08.15
Chasing Classic Cars
09.05
Overhaulin'
10.00
Overhaulin'
11.00
Alaskan Bush People
12.00
Alaskan Bush People
13.00
Alaskan Bush People
14.00
Alaskan Bush People
15.00
Alaskan Bush People
16.00
Street Outlaws
17.00
Street Outlaws
18.00
Street Outlaws
19.00
Wheeler Dealers
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Heavy Rescue
22.00
Last Outpost
23.00
American Chopper
00.00
Wildest Indochina
01.00
Cooper's Treasure
02.00
Cooper's Treasure
03.00
Naked And Afraid
03.55
-04.45
Wheeler Dealers
03.25
The Bronx Zoo
04.15
Saba And The Rhino's Secret
05.02
Life On Earth: A New Prehistory
05.49
Pit Bulls & Parolees
06.36
Escape to Chimp Eden
07.00
Escape to Chimp Eden
07.25
Lone Star Law
08.15
The Bronx Zoo
09.10
Tanked
10.05
Insane Pools: Off the Deep End
11.00
Great White Shark: Uncaged
11.55
Intruders
12.50
Wildest Middle East
13.45
Wildest Middle East
14.40
Wildest Middle East
15.35
Wildest Middle East
16.30
Life On Earth: A New Prehistory
17.25
Dodo Heroes
18.20
Pit Bulls & Parolees
19.15
The Lion Queen
20.10
The Bronx Zoo
21.05
Saba And The Rhino's Secret
22.00
Pit Bulls & Parolees
22.55
I'm Alive
23.50
I'm Alive
00.45
I'm Alive
01.40
Monsters Inside Me
02.35
Monsters Inside Me
03.25
-04.15
Lone Star Law
03.30
Ultimate Pools
04.00
Building Off the Grid: Ozark Paradise
05.00
Bizarre Foods America
06.00
Mysteries at the Museum
07.00
House Hunters International
07.30
House Hunters International
08.00
House Hunters International
08.30
House Hunters International
09.00
Salvage Dawgs
09.30
Salvage Dawgs
10.00
Hotel Impossible
11.00
Texas Flip and Move
12.00
House Hunters International
12.30
House Hunters International
13.00
House Hunters International
13.30
House Hunters International
14.00
House Hunters International
14.30
House Hunters International
15.00
Boat Buyers
15.30
Boat Buyers
16.00
Ultimate Pools
16.30
Ultimate Pools
17.00
Ultimate Braai Master
18.00
Ultimate Braai Master
19.00
Bizarre Foods: Delicious Destinations
19.30
Bizarre Foods: Delicious Destinations
20.00
Bizarre Foods: Delicious Destinations
20.30
Bizarre Foods: Delicious Destinations
21.00
Man V. Food with Casey Webb
21.30
Man V. Food with Casey Webb
22.00
Booze Traveler: Best Bars
23.00
Expedition Unknown
00.00
Mysteries at the Museum
01.00
Mysteries at the Museum
02.00
Man V. Food with Casey Webb
02.30
Man V. Food with Casey Webb
03.00
Booze Traveler: Best Bars
04.00
-04.30
Bizarre Foods: Delicious Destinations
03.49
Paw Patrol
04.00
Kid-e-Cats
04.05
Kid-e-Cats
04.14
Kid-e-Cats
04.20
Kid-e-Cats
04.25
Sunny Day
04.47
Shimmer ja Shine
05.09
Ritariprinsessa Nella
05.31
Blaze ja monsterikoneet
05.53
Blaze ja monsterikoneet
06.14
Paw Patrol
06.37
Rusty Rivets
07.04
Päivä, jolloin Henri tapasi...
07.12
Seikkailija Dora
07.38
Blaze ja monsterikoneet
08.03
Rusty Rivets
08.15
Paw Patrol
08.38
Top Wing
08.51
Ritariprinsessa Nella
09.16
Shimmer ja Shine
09.32
Seikkailija Dora
10.20
Sunny Day
10.43
Ritariprinsessa Nella
11.05
Shimmer ja Shine
11.30
Shimmer ja Shine
11.55
Kiva onnistuu!
12.06
Kid-e-Cats
12.11
Kid-e-Cats
12.18
Blaze ja monsterikoneet
12.43
Blaze ja monsterikoneet
13.07
Rusty Rivets
13.30
Bubble Guppies
13.55
Bubble Guppies
14.21
Umizoomi
14.46
Paw Patrol
15.12
Paw Patrol
15.37
Ritariprinsessa Nella
15.58
Ritariprinsessa Nella
16.23
Shimmer ja Shine
16.48
Shimmer ja Shine
17.12
Kiva onnistuu!
17.22
Kiva onnistuu!
17.32
Kiva onnistuu!
17.46
Blaze ja monsterikoneet
18.11
Blaze ja monsterikoneet
18.36
Rusty Rivets
18.59
Top Wing
19.11
Zack & Quack
19.24
Shimmer ja Shine
19.47
Shimmer ja Shine
20.11
Paw Patrol
20.34
Paw Patrol
21.00
Päivä, jolloin Henri tapasi...
21.09
Kiva onnistuu!
21.24
Wallykazam
21.49
Dora ja ystävät
22.15
Bubble Guppies
22.40
Janin ja Vuokon pieni valtakunta
22.50
Janin ja Vuokon pieni valtakunta
23.00
Shimmer ja Shine
23.25
Shimmer ja Shine
23.50
Umizoomi
00.14
Ritariprinsessa Nella
00.25
Paw Patrol
00.48
Rusty Rivets
01.11
Blaze ja monsterikoneet
01.33
Paw Patrol
01.57
Paw Patrol
02.08
Ritariprinsessa Nella
02.30
Ritariprinsessa Nella
02.53
Paw Patrol
03.15
Paw Patrol
03.27
Shimmer ja Shine
03.49
-04.00
Paw Patrol
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Suurmestari
,
Roy Grace
,
Vapauden kutsu
,
Miehen puolikkaat
,
Taivaan tulet
,
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Murha paratiisissa
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Suomen huutokauppakeisari
,
Belgravia
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset