Blogit
Viihde
Vaihtoautot
Reseptit
Sanakirja
Horoskooppi
Tietovisat
TV-ohjelmat tänään
26
Ti 26.03.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Jääkiekon MM
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
MOT: Lentokonekaapparin paluu
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Kuningaskuluttaja
10.00
Sydämen asialla
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle News
11.10
Kun ikä ei paina
12.05
Karhusaaren ilmastotutkija
12.35
Vanha suola janottaa
13.05
Rakkaus kahleissa
IMDb
4.8
14.25
A-studio
14.55
Pisara
15.00
Yle Uutiset
15.05
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.55
Tosi tarina: Sijaisperhe
16.25
Toisenlaiset frendit
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.08
Sydämen asialla
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Kiehtova maailma: Amerikan valtatie 66
19.45
Löytöretkiä maailmaan
20.00
Prisma Studio
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
Newsroom
22.10
Amerikkalaisen tv-sarjan tarina
23.05
Yle Uutiset
23.10
Prisma: Kemikaalitko meitä lihottavat?
23.55
Oddasat
00.00
Oddasat
00.10
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
23.20
-23.50
Latela
LIVE
3
00.30
MTV3 Chat
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Tunteita ja tuoksuja
10.35
MTV3 Total kevät 2013
10.40
Emmerdale
11.10
Emmerdale
11.40
Lääkärit
12.35
Ostoskanava
14.05
50 parasta ravintolaa
14.10
Alueellinen sääennuste
14.15
Harryn laki
15.15
Mitä tänään syötäisiin?
15.20
Erilaisia suhteita
15.50
Diili
16.50
Uutiset
16.55
Suomen ja maailman sää
17.00
Kauniit ja rohkeat
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Pientä pintaremonttia
21.00
Top Chef Suomi
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
C.S.I. New York
23.35
Kallista kipua
00.30
30 Rock
01.00
-05.30
MTV3 Chat
LIVE
4
02.45
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.10
Ostosruutu
06.40
LIVE: Tiedä ja Voita
07.00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo
07.25
Disney esittää: Ankronikka
07.50
Disney esittää: Aku ja kumppanit
08.00
Inspector Cartoons
08.10
Inspector Cartoons
08.20
Vanessa ja pikkuväki
08.50
Niki viinitilojen keittiöissä
09.20
Juhlasuunnittelijat
09.50
Lauran matkakuvia: Tukholma
10.20
Eden
10.50
Ostosruutu
11.30
Ostosruutu
12.10
LIVE: Tiedä ja Voita
12.50
Juhlasuunnittelijat
13.20
Lauran matkakuvia: Tukholma
13.50
Eden
14.20
Nigellan uudet herkut
15.00
Suomi-tytöt New Yorkissa
16.00
Häähullut
17.00
Fort Boyard - Linnake
18.30
Nelosen uutiset
18.50
Nelosen sää
19.00
Matkaoppaat
19.30
Neljän tähden illallinen
20.00
MasterChef Suomi
20.57
Keno
21.00
Holmes NYC
22.00
Salainen ikkuna
IMDb
6.5
00.00
Nelosen uutiset
00.10
Nelosen sää
00.15
Frasier
00.45
Start!
01.15
Panttilainaamo
01.45
Panttilainaamo
02.15
Perhe on pahin
02.50
-05.00
Älypää-TV
LIVE
5
07.00
Min Morgon
08.30
SVT: Gomorron Sverige
11.00
SVT: Sverige idag
11.25
SVT: Matiné: Hon kom som en vind
12.45
SVT: Sahar och hennes fru
13.15
SVT: Fråga doktorn
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Skotercross: Med pappa mot mästartiteln
15.00
SVT: Mot alla odds - ett år senare
16.21
Kulissien takana
16.25
Haaste
16.55
Askel uuteen elämään
17.25
Närbild
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Frida kuvittelee
18.30
Ponipulmia
19.00
Aamusta iltaan
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Dok: Minkkitarhaajat
21.00
Sportmagasinet
21.30
Grotesco
21.59
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Ylitse muiden
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: Svenska händelser
23.45
SVT: Korrespondenterna
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheter
01.00
SVT: Mittnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Kulturnyheterna
01.30
SVT: Biss och Kajs
01.40
SVT: Mekatronik
01.55
SVT: Hjärnkontoret
02.25
SVT: Lilla Aktuellt
02.30
-03.00
SVT: Vem vet mest?
LIVE
6
02.25
SubChat
06.00
SubChat
09.25
Eastenders
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostos-tv
14.00
Pieniä ihmeitä
14.55
Teho-osasto
15.55
Jamie Oliverin helpot herkut
16.25
Eastenders
17.00
Lemmen viemää
18.00
Jamie Oliverin keittiössä
19.00
Miehen puolikkaat
19.30
Ensisilmäyksellä
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
Suomen surkein kuski
22.00
Grimm
23.00
House
00.00
Supernatural
00.55
Simpsonit
01.25
Fringe - rajamailla
02.20
-06.00
SubChat
LIVE
7
06.00
Beauty and The Geek
06.50
Kaikki rakastavat Raymondia
07.20
70's show
07.45
Kolmas kivi auringosta
08.10
Matlock
09.00
TV-Shop
10.00
Best Direct
11.00
best direct
12.00
Kodin kunnostajat
12.55
Ruotsinlaivalla 24h
13.50
Matlock
14.45
Beauty and The Geek
16.00
Amerikan hauskimmat kotivideot
16.30
Amerikan hauskimmat kotivideot
17.00
Kaikki rakastavat Raymondia
17.30
Kolmas kivi auringosta
18.00
70's show
18.30
70's show
19.00
Las Vegas
20.00
NCIS Rikostutkijat
21.00
The Fan - pelko iskee
IMDb
5.7
23.25
Velipuolet
IMDb
6.7
01.15
Toimintasankari Van Damme
02.10
Tarkka-ampujat
03.00
-03.49
NCIS Rikostutkijat
LIVE
8
03.10
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.00
LIVE: Tiedä ja Voita
07.30
Ostosruutu
09.00
Koirakuiskaaja
09.30
Tyyliä vai ei
10.20
Liv & Learn: Tanjan koiranhoitovinkit
10.25
Kauneusleikkaukseen vai ei?
10.55
Kodikkaasti vuokralla
11.25
Sarahin talo
11.55
Arvostele mun illallinen tunnissa
13.00
Häähullut
13.55
Liv & Learn: Tanjan koiranhoitovinkit
14.00
Pienten perhe
14.30
Hurja remontti
15.25
Liv & Learn: Tanjan koiranhoitovinkit
15.30
Ilme nuoremmaksi - USA
16.00
Ruotsin miljonääriäidit
17.00
Käenpesä
18.00
Tyyliä vai ei
19.00
Sarahin sisustusvinkit
19.30
Kauneuden puoskarit
20.05
Hurja remontti
21.00
Alfie
IMDb
6.1
23.10
Luksusmammat
23.40
Ruotsin miljonääriäidit
00.40
Tyyliä vai ei
01.40
Ankara isäntäperhe
02.50
Hurja remontti
03.50
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
02.05
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.55
LIVE: Tiedä ja Voita
07.55
Ostosruutu
08.55
Ostosruutu
09.55
MasterChef Australia
11.10
Leijonan luola Kanada
12.00
Maistuvimmat liikeideat
12.55
Tilt
13.25
Ruotsalainen remonttisota
14.15
Ruotsin karmein koti
15.10
Gordon Ramsay - pannu kuumana
16.05
New Yorkin tatuointitarinat
17.00
Leijonan luola Kanada
18.00
Gordon Ramsay - pannu kuumana
19.00
New Yorkin tatuointitarinat
20.00
Nykäsen Matti
20.30
Poliisit
21.00
Suomen huutokauppakeisari
22.00
Panttilainaamo
22.30
Jim Akatemia: Täydellisen tuopin metsästys
22.35
Rekonstruktio
23.05
South Park
23.35
Alaston piilokamera
00.05
Penn & Teller
00.40
Tilt
01.10
JIM D Rikos: Rikostarinoita maailmalta
02.05
Australian rajalla
02.35
-05.00
Älypää-TV
LIVE
10
02.00
Me Rakastamme Musiikkia
06.00
Me Rakastamme Musiikkia
07.00
Me Rakastamme Musiikkia
08.00
Me Rakastamme Musiikkia
09.00
TV-Shop
10.00
Best Direct
10.30
Best Direct
11.00
Best Direct
11.30
Best Direct
12.00
Me Rakastamme Musiikkia
13.00
Me Rakastamme Musiikkia
14.00
Parasta Suomesta
15.00
Voicen uutuudet
16.00
Me Rakastamme Musiikkia
17.00
100% Rock
18.00
Star Trek: The Next Generation
19.00
Ihmemies MacGyver
20.00
Tuholaistorjuja Billy
20.30
Dog, palkkionmetsästäjä
21.00
C.S.I.
22.00
Num3rot
22.50
NewsRadio
23.20
Paparazzi vasten tahtoaan
23.50
Star Trek: The Next Generation
00.40
Ihmemies MacGyver
01.35
-06.00
Me Rakastamme Musiikkia
LIVE
11
12
03.50
Jahtikuningatar Marjaana (TXT)
06.34
FOX Kids: Ni Hao Kai Lan
06.56
FOX Kids: Sketsiä!
07.08
FOX Kids: Lola & Virginia
07.20
FOX Kids: Monsuno
07.42
FOX Kids: Hot Wheels
08.04
FOX Kids: Transformers
08.26
FOX Kids: Prätkähiiret
08.48
FOX Kids: Avatar
09.10
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
09.40
24 Kitchen: Portugalin makuja
10.10
Ruutukauppa
10.40
Ruutukauppa
11.10
Ruutukauppa
11.40
Ruutukauppa
12.10
Jahtikuningatar Marjaana
12.35
Ally McBeal
13.20
Nolot vartalot
14.15
Totta vai tarua: Stigmat
14.40
Jurassic CSI
15.35
Alaskan poliisit
16.30
Supertehtaat: Dodge Viper
17.27
STT Uutiset
17.30
Hetki ennen tuhoa: Tavaratalon romahdus
18.00
Näin tehdään Wipeout Suomi
18.03
Wipeout Talvi
19.00
Alaskan poliisit
20.00
Huutokaupan metsästäjät
20.30
Huutokaupan metsästäjät
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Austin Powers - kumma jätkä
IMDb
7.0
23.50
Vankilassa ulkomailla: Meksikon rahakone
00.45
Family Guy
01.10
Anna ja kuningas
IMDb
3.4
03.45
-04.10
Jahtikuningatar Marjaana (TXT)
LIVE
13
01.25
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.05
Namaste jooga
08.35
Ostoskanava
09.35
Rachael Ray Show
10.25
Britannian kauneimmat kodit
11.25
50 parasta ravintolaa
11.35
Huomenta Suomen parhaat
11.55
Makuja
12.15
Suurin pudottaja
13.10
Samaa sukua
14.05
Pilanpäiten
14.10
Emmerdale
14.40
Emmerdale
15.10
Rachael Ray Show
16.05
Makuja
16.30
Muotitietoinen
17.00
Salatut elämät
17.30
Eastenders
18.05
Suurin pudottaja
19.00
Kotia kohti
20.00
Todistettavasti syyllinen
21.00
Pientä pintaremonttia
22.00
OC:n täydelliset naiset
23.00
Moderni perhe
23.30
Gossip Girl
00.30
Miami Medical
01.25
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
One Way
04.00
Sanan ja runon tuoksua
04.15
Itäraportti
04.30
Pelastuksen sofar
05.00
TV7 Israel News
05.10
Hillsong TV
05.40
Come Home
06.10
Käännekohta
06.40
Yliluonnollista
07.10
Jerusalemin Messias
07.25
Uskonpuolustaja
07.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
08.00
Usko, Sana ja mieli
08.30
Jerusalem studio
09.00
Israel puhuu
09.30
Pikku 7
10.00
Lelulaatikko
10.30
Tulimummot
11.00
Jumala puhuu
11.30
One Way
12.00
Sanan ja runon tuoksua
12.15
Itäraportti
12.30
Pelastuksen sofar
13.00
TV7 Israel News
13.10
Hillsong TV
13.40
Come Home
14.10
Yliluonnollista
14.40
Jerusalemin Messias
14.55
Uskonpuolustaja
15.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
15.30
Usko, Sana ja mieli
16.00
Jerusalem studio
16.30
TV7 Kauppa
16.45
Ohjelmatiedot
17.00
Kuningaskunnan paluu
17.30
Yltäkylläinen elämä
18.00
Ikuisia kertomuksia
18.20
Nelli-Nalle
18.30
Sanaa elämäksi
19.00
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
19.30
Koputus
20.00
Hän muutti kaiken
20.30
Juuret lähteellä
21.00
TV7 Israel News
21.10
Tie on valmis!
21.40
Armon kalliolla
22.10
Lähetyspysäkki
22.20
Katso minä luon uutta
23.20
Marttyyrien ääni
23.50
Kahdeksan ihmeen vuotta -musiikkikooste
00.30
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
01.00
Kuningaskunnan paluu
01.30
Yltäkylläinen elämä
02.00
Sanaa elämäksi
02.30
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
03.00
Koputus
03.30
Hän muutti kaiken
04.00
-04.30
Juuret lähteellä
05.25
Ylen aamu-tv
08.35
Yle Uutiset Uusimaa
08.45
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
08.55
Yle Uutiset Lounais-Suomi
09.05
Yle Uutiset Häme
09.15
Yle Uutiset Keski-Suomi
09.25
Yle Uutiset Itä-Suomi
09.35
Yle Uutiset Pohjanmaa
09.45
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
10.00
Yle Uutiset
10.05
Yle News
10.10
Aamusta iltaan
12.05
Rakkaus kahleissa
IMDb
4.8
13.25
A-studio
13.55
Pisara
14.00
Yle Uutiset
14.05
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.55
Kuningaskuluttaja
15.25
Antiikkia, antiikkia
15.55
Yle Uutiset viittomakielellä
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Yle Uutiset
17.22
Yle Uutiset alueeltasi
17.25
Yle Uutiset sää
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Latela
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
Ajankohtainen kakkonen
20.35
Toistaiseksi tuntemattomasta syystä
21.05
Bettina
21.45
-22.14
Suorana: Kortesmäki
13.35
ATP Tennis
16.05
Valioliiga
17.55
Valioliiga
19.45
Premier League Highlights
20.45
La Liga Highlights
21.45
Serie A Show
22.15
Elitserien Playoffs
00.15
-02.15
Elitserien Playoffs
14.10
Valioliiga
15.50
La Liga
17.40
Elitserien Playoffs
19.40
Serie A
21.30
Valioliiga
23.20
Premier League World
23.50
-02.05
Real Madrid-TV
08.00
HANKI: Hiihtolajien huippuhetket
09.00
HANKI: Hiihtolajien huippuhetket
09.45
World of Freesports
10.10
Hiihdon maailmancup: Falun
11.00
Hiihdon maailmancup
12.00
Late Show With David Letterman
13.00
Mäkihypyn maailmancup
14.00
Top Gear
14.55
Lumilautailun maailmancup: Sierra Nevada
16.30
Gordon Ramsay - pannu kuumana
17.20
World of Freesports
17.50
Miehen maailma
18.15
Remonttimestari
18.40
Perhosta
18.50
Perhosta
19.00
Nick Hancockin kalastuskoulu
19.30
Erämiehen Vietti
19.45
Erämiehen Vietti
20.00
Tekniikan puoliammattilaiset
20.50
Motormania
21.00
Virittäjät
21.30
Tuunaa mun rekka!
22.00
Viimeinen erä
22.45
Lain nimessä
23.15
Late Show With David Letterman
00.00
Fight Sports Knockouts!
00.50
-01.38
Fight Sports Knockouts!
06.00
Unelmatarha
06.30
Piirun piirustukset
06.45
Linus
06.55
Hassut eläinlaulut
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
07.10
Pallerot
07.15
Aapon ja Tiian seikkailut
07.30
Sakarin satuveturi
07.45
Palomies Sami
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Oskarin maailmanmatkat
08.20
Pororo
08.30
Juniorijumppa
08.31
Katti kaiken tietää!
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Seikkailija Dora
09.30
Benjamin
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Koalaveljekset
10.26
Van Dogh
10.30
Pellekaija Pum ja Varaventtiili
10.45
Taikaleppis
11.00
Smurffit
11.30
Hopla
12.00
Juniorijumppa
12.01
Teletapit
12.30
Van Dogh
12.35
Antti piirtää
13.00
Juniorijumppa
13.01
Taskuvaari
13.15
Palomies Sami
13.30
Chuggington
13.45
Mokon suuri maailma
14.00
Hirviöallergiaa
14.30
Dinosaurus Tom
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Kasperin kauhukoulu
15.30
Olipa kerran planeetta Maa
16.00
Pokémon
16.30
Paavo Pesusieni
17.00
Late Lisko
17.10
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.20
Leonardo
17.30
Daltonit
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Mansikka Marja
18.30
Vampyyrikoulu
18.45
Lorumaan herrat
19.00
Unelmien pallokerho
19.30
Tarkastaja Gadget
03.00
Blue Crush 2
IMDb
5.2
04.55
Red Faction: Origins
IMDb
5.2
06.25
Hyvä haltijatar
08.00
Sleep Dealer
IMDb
5.9
09.30
Blue Crush 2
IMDb
5.2
11.25
Just Go With It
IMDb
6.3
13.25
Killing Bono -Bonon Dobbelgängeri
15.15
Fuck up
IMDb
5.3
17.00
The Future
IMDb
7.0
18.30
Held Up - liian varattu
20.05
Poikani Kevin
IMDb
7.5
22.00
Kauhea kankkunen 2
IMDb
6.5
23.40
Deadly Hope
IMDb
4.5
01.15
The Extra Man
IMDb
5.8
03.00
-04.46
Brighton Rock
04.00
Parks and Recreation
04.30
Parks and Recreation
05.00
Shameless
06.00
Enlightened
06.30
Girls
07.00
Strike Back
08.00
Dexter
09.00
Weeds
09.30
Parks and Recreation
10.00
Boss
11.00
Treme
12.00
Heroes
13.00
Dexter
14.00
Weeds
14.30
Parks and Recreation
15.00
Boss
16.00
Strike Back
17.00
Treme
18.00
Heroes
19.00
Strike Back
20.00
Boardwalk Empire
21.00
Boardwalk Empire
22.00
Parks and Recreation
22.30
Parks and Recreation
23.00
Shameless
00.00
Strike Back
01.00
Dexter
02.00
Weeds
02.30
Parks and Recreation
03.00
Boss
04.00
-04.53
Boardwalk Empire
02.00
1939
05.05
Yhdeksäs komppania
06.55
Kahden kauppa
IMDb
5.6
08.30
Viiru ja Pesonen
09.45
Loranga, Masarin ja Dartanjang
10.45
En förälskelse
IMDb
4.7
12.20
Scener ur ett äktenskap
13.10
Scener ur ett äktenskap
13.50
Scener ur ett äktenskap
14.45
Scener ur ett äktenskap
15.35
Scener ur ett äktenskap
16.30
Scener ur ett äktenskap
17.25
Svar med foto
IMDb
5.4
19.00
Angel
21.00
Känd från tv
22.40
Nu är pappa trött igen!
IMDb
3.6
00.05
Pensionaatti Oskar
IMDb
5.9
02.00
Huijaus
IMDb
4.7
03.35
-05.09
Kesälesket
04.00
Jackpot
IMDb
6.5
06.00
California Solo
08.00
Risto Räppääjä
IMDb
5.4
10.00
The Last Rites of Ransom Pride
IMDb
4.2
12.00
En enkel till Antibes
IMDb
6.0
14.00
Teen Spirit
IMDb
5.4
16.00
Tehtaan tytöt
IMDb
7.1
17.50
Real Steel
IMDb
7.1
20.00
Un monstre à Paris
IMDb
6.6
22.00
Safe
IMDb
6.5
00.00
Tropa de Elite 2 - Eliittijoukot
IMDb
8.1
02.00
A Beginner's Guide to Endings
IMDb
6.1
04.00
-05.35
2:13
05.00
Hyökkäys poliisiasemalle 13
IMDb
7.5
07.00
30 Minutes or Less
IMDb
6.1
09.00
Little Fish, Strange Pond
IMDb
3.9
10.50
The Way Back
13.00
Viiden päivän sota
IMDb
8.3
15.00
Special Forces
IMDb
6.1
17.00
Paul
IMDb
7.1
18.50
Spider-Man 2 - Hämähäkkimies 2
IMDb
7.7
21.00
The Big Bang
23.00
-00.49
Hyökkäys poliisiasemalle 13
IMDb
7.5
07.00
Greyfriars Bobby
09.00
Andre
IMDb
5.4
11.00
Spot
IMDb
5.0
13.00
MXP: Most Xtreme Primate
15.00
Dik Trom
IMDb
6.3
17.00
Proof of Love
IMDb
7.3
19.00
Unelmien Manhattan
IMDb
7.0
21.00
Vamps
IMDb
4.8
23.00
Dolfje Weerwolfje
IMDb
6.0
01.00
-02.37
School For Scoundrels
IMDb
5.9
02.05
NHL: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
08.00
NHL: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
14.00
Golf: European Tour
17.00
Golf: PGA Tour
19.55
Playoff-karsintasarja: Leksand - Västerås
22.30
NHL: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
00.30
Trans World Sport
01.35
-03.35
NHL: Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf Viasat Golf Card - Sweden
11.30
Golf: Arnold Palmer Invitational
15.30
Golf: Golfing World - Daily News
16.30
Golf Viasat Golf Card - Sweden
17.00
Golf: Tavistock Cup
22.00
Golf: Maybank Malaysian Open
02.00
-04.00
Golf: Golfing World - Daily News
04.05
NHL: Phoenix Coyotes - Detroit Red Wings
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs
12.00
NHL: Phoenix Coyotes - Detroit Red Wings
14.00
NHL Tonight
15.15
NHL: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
17.15
Playoff-karsintasarja: Västerås - Leksand
19.30
Playoff-karsintasarja: Rögle - Timrå
23.00
NHL: Phoenix Coyotes - Detroit Red Wings
01.35
-03.35
NHL: Philadelphia Flyers - New York Rangers
03.20
FBI: Criminal Pursuit
04.15
Edin seikkailut
04.40
Edin seikkailut
05.05
Wrecks to Riches
06.00
Top Trumps
06.30
Top Trumps
07.00
Last Man Standing
08.00
Toughest Jobs
09.00
Edin seikkailut
09.25
Edin seikkailut
09.55
Murtumattomat
10.50
Last Man Standing
11.40
Luonnonvoimien armoilla
12.05
Luonnonvoimien armoilla
12.35
Top Trumps
13.00
Top Trumps
13.25
Wrecks to Riches
14.20
Edin seikkailut
14.45
Edin seikkailut
15.10
Murtumattomat
16.00
Last Man Standing
16.55
Luonnonvoimien armoilla
17.20
Luonnonvoimien armoilla
17.50
Last Man Standing
18.45
Edin seikkailut
19.10
Edin seikkailut
19.40
Toughest Jobs
20.30
Jokamiehet keksijöinä
20.55
Jokamiehet keksijöinä
21.20
Kuoleman työkalut
22.10
Mega Movers
23.00
Last Man Standing
23.55
FBI: Criminal Pursuit
IMDb
7.1
00.45
Jokamiehet keksijöinä
01.10
Jokamiehet keksijöinä
01.40
Kuoleman työkalut
02.30
Mega Movers
03.20
-04.15
FBI: Criminal Pursuit
03.00
Taistelijoiden klubi: väkivallan historia
04.00
Toinen maailmansota väreissä
05.00
Hopeakankaan tähdet
06.00
Taistelijoiden klubi: väkivallan historia
07.00
Venäläinen taide
08.00
Time Team
09.00
Toinen maailmansota väreissä
10.00
Kuka luulet olevasi?
11.10
Egypti
IMDb
8.0
12.15
1066
13.10
Eläimet, jotka tekivät historiaa
13.40
Venäläinen taide
14.40
Roomaa ei rakennettu päivässä
15.40
Time Team
16.40
Kuka luulet olevasi?
17.50
Uponneiden hylkyjen mysteeri
18.50
Roomaa ei rakennettu päivässä
19.50
Soturit
20.50
Germaaniset heimot
22.00
Kuoleman työkalut
23.00
Toinen maailmansota väreissä
IMDb
8.3
00.00
Uponneiden hylkyjen mysteeri
01.00
Time Team
02.00
Meritie Aasiaan: luoteisväylän salaisuudet
03.00
Kuoleman työkalut
04.00
-05.00
Toinen maailmansota väreissä
00.00
Life On Mars
07.00
Magic of the Mountains
07.55
Hainan Adventure With Nigel Marven
08.55
Animal Park Wild in Africa Yr 1
09.50
Wild Animal E.R.
10.15
Wild Animal E.R.
10.45
My Dog Ate What?
11.40
Zoo Juniors
12.05
Zoo Juniors
12.35
Animal Park Wild in Africa Yr 1
13.30
Tiger Island
13.55
Tiger Island
14.25
Zoo Juniors
14.55
Zoo Juniors
15.30
Wild Animal E.R.
15.55
Wild Animal E.R.
16.20
Animal Park Wild in Africa Yr 1
17.15
My Dog Ate What?
18.05
The Year of the Hedgehog
19.00
Life In The Undergrowth
20.00
Invasion Of The Giant Pythons: Florida With Nigel Marven
21.00
Whitechapel
22.00
Inspector Lynley Mysteries
IMDb
6.8
23.30
-07.00
Inspector Lynley Mysteries
IMDb
6.8
09.30
Snooker: Kiinan Avoin mestaruusturnaus, Peking, Kiina
09.32
Snooker: Kiinan Avoin mestaruusturnaus, Peking, Kiina
11.46
Snooker: Kiinan Avoin mestaruusturnaus, Peking, Kiina
12.38
Pyöräily: Katalonian ympäriajo, Espanja
13.29
Snooker: Kiinan Avoin mestaruusturnaus, Peking, Kiina
15.26
Snooker: Kiinan Avoin mestaruusturnaus, Peking, Kiina
16.25
Pyöräily: 3 Days of the Panne, Ranska
18.19
Jalkapallo: Ystävyysottelu ,
19.59
Snooker: China Open Peking, Kiina
21.00
Nyrkkeily: Kansainvälinen ottelu Yhdysvallat
21.55
Muut lajit: WATTS
22.45
Snooker: China Open Peking, Kiina
00.05
Jalkapallo: Tie MM-kisoihin 2014
01.05
Ralli: Inside ERC
01.38
FIA WTCC: Inside WTCC
02.10
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
02.25
-02.38
Muut lajit: WATTS
00.50
Snooker: China Open Peking, Kiina
03.14
Jalkapallo: Tie MM-kisoihin 2014
03.59
Kolmen vallin kara: AGIPI Masters
04.00
Kolmen vallin kara: AGIPI Masters
05.54
Snooker: China Open Peking, Kiina
06.00
Snooker: China Open Peking, Kiina
08.29
Snooker: China Open Peking, Kiina
08.30
Snooker: China Open Peking, Kiina
11.30
Pyöräily: Criterium International, Ranska
11.46
Pyöräily: Criterium International, Ranska
12.30
Jalkapallo: Tie MM-kisoihin 2014
12.33
Jalkapallo: Tie MM-kisoihin 2014
13.27
Snooker: China Open Peking, Kiina
13.30
Snooker: China Open Peking, Kiina
15.28
Snooker: China Open Peking, Kiina
16.22
Kolmen vallin kara: AGIPI Masters
16.30
Pyöräily: 3 Days of the Panne, Ranska
17.54
Koripallo: Eurocup
18.00
Koripallo: Eurocup
19.45
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
19.49
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
20.15
Touring car: ETC Cup, Monza, Italia
20.22
Touring car: ETC Cup, Monza, Italia
21.15
Autourheilu: Auto GP Monza, Italia
21.32
Autourheilu: Auto GP Monza, Italia
21.45
Lumilautailu: FIS maailmancup ,
22.06
Lumilautailu: FIS maailmancup ,
22.45
Snooker: China Open Peking, Kiina
23.05
Snooker: China Open Peking, Kiina
00.00
Pyöräily: 3 Days of the Panne, Ranska
00.06
Pyöräily: 3 Days of the Panne, Ranska
01.00
Snooker: China Open Peking, Kiina
01.10
Snooker: China Open Peking, Kiina
03.00
Koripallo: Eurocup
04.00
-04.49
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja Monza, Italia
01.00
Viidakon kultaa
02.00
Driven To Extremes
03.00
Lentäjät
03.30
Lentäjät
03.55
-06.25
Akvaarioasentajat
Jääkiekon MM-kisojen TV-opas >
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Hudson & Rex
,
Utö
,
Milanon naisten paratiisi
,
Kauniit ja rohkeat
,
Murhia ja kantrimusiikkia
,
Rillit huurussa
,
Taivaan tulet
,
Race Across The World Suomi
,
Haluatko miljonääriksi?
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset