Viihde
Blogit
Vaihtoautot
Horoskooppi
Tietovisat
Sanakirja
Reseptit
TV-ohjelmat tänään
13
Ke 13.03.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.20
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Puoli seitsemän
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Antiikkia, antiikkia
10.00
Sydämen asialla
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle News
11.10
Puoli seitsemän
11.40
Aamusydämellä
12.20
Ensyklopedia
12.30
Vielä virtaa
13.00
Toukokuun taika
IMDb
4.7
14.30
MOT: Suomi polvilleen 15 minuutissa
15.00
Yle Uutiset
15.05
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Avara luonto: Villi Pohjola
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.08
Sydämen asialla
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historiaa: Olof Palmen tarina
19.55
Akuutti
20.25
Viking Lotto
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
22.00
Taitoluistelun MM
23.00
Yle Uutiset
23.05
Ulkolinja: Koston kova hinta
00.30
Oddasat
00.45
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
22.55
-23.55
Yle Live:: Anna Puu
LIVE
3
01.00
MTV3 Chat
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Tunteita ja tuoksuja
10.35
Pilanpäiten
10.40
Emmerdale
11.10
Emmerdale
11.40
Lääkärit
12.35
Ostoskanava
14.05
50 parasta ravintolaa
14.10
Alueellinen sääennuste
14.15
Smash
15.15
Mitä tänään syötäisiin?
15.20
Miehen paikka
15.50
Pientä pintaremonttia
16.50
Uutiset
16.55
Suomen ja maailman sää
17.00
Kauniit ja rohkeat
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
45 minuuttia
21.00
Kohde
21.55
Viking Lotto ja Keskiviikko-Jokeri
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Teknari
23.05
Myytinmurtajat
00.10
Fringe - rajamailla
01.10
UEFA Champions League -huippuhetket: 13.3.
01.45
Rillit huurussa
02.15
-05.30
MTV3 Deitti
LIVE
4
03.15
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.10
Ostosruutu
06.40
LIVE: Tiedä ja Voita
07.00
Disneyn esikoulu: Viidakon vauhtiviikarit
07.25
Disney esittää: Timon ja Pumba
07.55
Disney esittää: Aku ja kumppanit
08.05
Chuckin ja ystävien seikkailut
08.20
Vanessa ja pikkuväki
08.50
Niki viinitilojen keittiöissä
09.20
Ihmisen paras ystävä
09.50
Leenan tyylitiimi
10.20
Yhteinen taloprojekti
10.50
Ostosruutu
11.30
Ostosruutu
12.10
LIVE: Tiedä ja Voita
12.50
Juhlasuunnittelijat
13.20
Leenan tyylitiimi
13.50
Eden
14.20
Niki viinitilojen keittiöissä
14.50
Inspector Cartoons
15.00
Saran ja Meri-Tuulin metropolit
16.00
Häähullut
17.00
Melissa ja Joey
17.30
MasterChef Suomi
18.30
Nelosen uutiset
18.50
Nelosen sää
19.00
Matkaoppaat
19.30
Neljän tähden illallinen
20.00
Leijonan luola
20.57
Keno
21.00
Greyn anatomia
22.00
Hyvät ja huonot uutiset
23.00
Nelosen uutiset
23.10
Nelosen sää
23.15
Frasier
23.45
Taustapeliä
00.15
Pirunkaupat
01.10
Totuuden anatomia
02.10
Perhe on pahin
02.45
-05.00
Älypää-TV
LIVE
5
03.00
SVT: Det hände här
07.00
Min Morgon
08.30
SVT: Gomorron Sverige
10.20
SVT: Mittnytt
10.30
SVT: Nordnytt
10.40
SVT: Östnytt
10.50
SVT: Kulturnyheterna
11.05
SVT: Uutiset
11.20
SVT: Matiné: Magistrarna på sommarlov
12.45
SVT: En bok, en författare: Kärlek och kärnfysik
13.15
SVT: Go'kväll
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Svenska händelser
15.00
SVT: Det hände här
16.00
SVT: Veckans brott
16.50
Vad är MGP 2013?
16.55
Ponipulmia
17.25
Urheilevat norjalaiset
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Kamomilla-noita
18.30
Pelikaanimies: Höyhenten salaisuus
19.00
Aamusta iltaan
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Vietnamin monet maut
20.30
Tanskalainen maajussi
21.00
Veljekset
21.45
Varanginvuonon arktista eksotiikkaa
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
SVT: Dom kallar oss skådisar
22.30
SVT: Säsongstart: Kobra
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: När livet vänder
23.45
SVT: Lögnen
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheter
01.00
SVT: Västnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Kulturnyheterna
01.30
SVT: Stava med skägg
01.45
SVT: Energina
02.00
SVT: Labyrint
02.30
SVT: Vem vet mest?
03.00
-04.00
SVT: Uppdrag granskning
LIVE
6
02.10
SubChat
06.00
SubChat
09.25
Eastenders
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostos-tv
14.00
Antonio lemmenjahdissa
14.55
Päiväni eläimenä
15.55
Jamie Oliverin helpot herkut
16.25
Eastenders
17.00
Lemmen viemää
18.00
Suomen surkein kuski
18.55
Esittelyssä: Rakas, sinusta on tullut pullukka
19.00
Miehen puolikkaat
19.30
Tyhjätaskut
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
Kurjat kuppilat USA
22.00
Roba
23.00
House
23.55
Eureka
00.50
Simpsonit
01.15
Madventures
01.50
Num3rot
02.40
-06.02
SubChat
LIVE
7
03.15
NCIS Rikostutkijat
06.20
Beauty and The Geek
07.10
Kaikki rakastavat Raymondia
07.40
70's show
08.05
Kolmas kivi auringosta
08.30
Matlock
09.25
TV-Shop
10.25
Best Direct
11.25
best direct
12.25
Eläintarha
12.55
Eläintarha
13.20
Irti helmoista
14.10
Matlock
15.05
Beauty and The Geek
16.00
Amerikan hauskimmat kotivideot
16.30
Amerikan hauskimmat kotivideot
17.00
Kaikki rakastavat Raymondia
17.30
Kolmas kivi auringosta
18.00
70's show
18.30
70's show
19.00
Las Vegas
20.00
NCIS Rikostutkijat
21.00
Justimus
21.30
Hulk
IMDb
5.7
00.15
NCIS: Los Angeles
01.10
Junakytät
IMDb
5.4
03.10
Tough Love Couples
04.00
-04.50
NCIS Rikostutkijat
LIVE
8
02.50
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.00
LIVE: Tiedä ja Voita
07.30
Ostosruutu
09.00
Koirakuiskaaja
09.25
Hulluna häämekkoihin
09.55
Hulluna häämekkoihin
10.20
Liv & Learn: Tanjan koiranhoitovinkit
10.25
Lapsiperheen taloprojekti
10.55
Sikke - Ruokaa rakkaudella
11.25
Pikakurssi kodinostoon
11.55
Liv & Learn: Tanjan koiranhoitovinkit
12.00
Koirakuiskaaja
12.55
Ankara isäntäperhe
14.00
Pienten perhe
14.30
Liv D Sarja: Syöpöt
15.30
Ilme nuoremmaksi - USA
16.00
Isännän ja koiran käytöskoulu Amerikassa
16.50
Koirakuiskaaja
17.05
Käenpesä
18.00
Supernannyn uudet opit
19.00
Leila leipoo Ranskassa
19.30
Unelmien talo
20.00
Hurja remontti
21.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
22.00
Sinkkulaiva
22.30
Häät sulhasen tapaan Suomi
23.00
Hulluna second handiin
23.30
Sinkkulaiva
00.00
Tuhluriprinsessat
00.30
Siipan suku on pahin
00.55
Hurja remontti
01.50
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
03.55
Australian rajalla
04.25
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
08.15
LIVE: Tiedä ja Voita
09.15
Ostosruutu
10.15
Ostosruutu
11.15
MasterChef Australia
12.05
Leijonan luola Kanada
12.55
Start!
13.25
Lentokenttä
13.55
Lentokenttä
14.20
Ruotsin karmein koti
15.15
Gordon Ramsay - pannu kuumana
16.10
New Yorkin tatuointitarinat
17.00
Leijonan luola Kanada
18.00
Gordon Ramsay - pannu kuumana
19.00
New Yorkin tatuointitarinat
20.00
Täysillä tutkaan
20.30
Poliisit
21.00
JIM D: Metsien miehet
22.00
Panttilainaamo
22.30
Jim Akatemia: Täydellisen tuopin metsästys
22.35
Nykäsen Matti
23.05
South Park
23.30
Alaston piilokamera
00.00
Likaisen työn sankarit
00.30
JIM D: Muinaiset avaruusoliot
01.20
Australian rajalla
01.50
-05.00
Älypää-TV
LIVE
10
01.40
Me Rakastamme Musiikkia
06.00
Me Rakastamme Musiikkia
07.00
Me Rakastamme Musiikkia
08.00
Me Rakastamme Musiikkia
09.00
TV-Shop
10.00
Best Direct
10.30
Best Direct
11.00
Best Direct
11.30
Best Direct
12.00
Me Rakastamme Musiikkia
13.00
Me Rakastamme Musiikkia
14.00
Parasta Suomesta
15.00
Voicen uutuudet
16.00
Retro (2013)
17.00
Pop Hop
18.00
Star Trek: The Next Generation
19.00
Vermon Kutonen
21.00
C.S.I.
22.00
Num3rot
22.55
NewsRadio
23.20
Paparazzi vasten tahtoaan
23.50
Star Trek: The Next Generation
00.40
Pakko-oireiset potilaat
01.35
-06.00
Me Rakastamme Musiikkia
LIVE
11
12
06.34
FOX Kids: Ni Hao Kai Lan
06.56
FOX Kids: Planet Sketch
07.08
FOX KIDS: Lola & Virginia
07.20
FOX Kids: Monsuno
07.42
FOX Kids: Hot Wheels
08.04
FOX Kids: Transformers
08.26
FOX Kids: Prätkähiiret
08.48
FOX Kids: Avatar
09.10
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
09.40
24 Kitchen: Portugalin makuja
10.10
Ruutukauppa
10.40
Ruutukauppa
11.10
Ruutukauppa
11.40
Ruutukauppa
12.10
Navigare
12.35
Ally McBeal
13.20
Totta vai tarua: UFO:t
13.45
Tappajaeläimet
14.40
Jättimäiset rakennusurakat: Berliinin rautatieasema
15.35
Alaskan poliisit
16.30
Supertehtaat: Mercedes-Benz
17.27
STT Uutiset
17.30
Hetki ennen tuhoa: Teksasin öljyräjähdys
18.00
Totta vai tarua: Elämää Marsissa
18.30
Huutokaupan metsästäjät
19.00
Alaskan poliisit
20.00
Huutokaupan metsästäjät
20.30
Huutokaupan metsästäjät
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Sivulliset uhrit
IMDb
5.3
00.00
Vankilassa ulkomailla: Oikea mafiaveli
00.55
Family Guy
01.20
Totta vai tarua: Muinaiset astronautit
01.45
Totta vai tarua: Viiltäjä-Jack
02.10
Hullut tiedemiehet
02.35
Hullut tiedemiehet
03.00
-03.25
Ari ja Kirsi: Kotirempat
LIVE
13
00.50
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.05
Namaste jooga
08.35
Ostoskanava
09.35
Rachael Ray Show
10.25
Oma koti kaunein koti
11.20
Esittelyssä: Kotia kohti
11.25
50 parasta ravintolaa
11.35
Huomenta Suomen parhaat
11.55
Makuja
12.25
Suurin pudottaja
13.15
Esittelyssä: Rakas, sinusta on tullut pullukka
13.20
Samaa sukua
14.10
Emmerdale
14.40
Emmerdale
15.10
Rachael Ray Show
16.00
Makuja
16.30
Tina Nordströmin pohjoiset herkut
17.00
Salatut elämät
17.30
Eastenders
18.05
Suurin pudottaja
19.00
Olet mitä syöt Ruotsi
20.00
Todistettavasti syyllinen
20.55
Esittelyssä: Kotia kohti
21.00
Pieniä potilaita
22.00
Iholla
22.30
OC:n täydelliset naiset
23.30
Moderni perhe
00.00
Hyvässä uskossa
00.50
-04.50
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
13.35
UEFA Champions League
15.35
La Liga Highlights
16.35
Serie A Show
17.05
Serie A
19.10
UEFA Champions League
21.00
UEFA Champions League Studio
21.40
UEFA Champions League
23.40
UEFA Champions League Studio
00.00
UEFA Champions League -huippuhetket
00.30
UEFA Champions League -huippuhetket
00.55
-02.45
UEFA Champions League
14.05
Serie A Show
14.35
La Liga Highlights
15.35
Valioliiga
17.30
La Liga
19.30
Valioliiga
21.30
UEFA Champions League
23.45
Serie A Show
00.15
-02.00
Barca-TV
08.30
Miehen maailma
09.00
Perhosta
09.15
Alppihiihdon maailmancup: Ofterschwang
10.20
Alppihiihdon maailmancup: Lenzerheide
11.30
Perhosta
11.50
World of Freesports
12.20
Alppihiihdon maailmancup: Lenzerheide
13.45
World of Freesports
14.15
World of Freesports
14.50
Alppihiihdon maailmancup
16.00
Nick Hancockin kalastuskoulu
16.30
Viimeinen erä
17.10
Hiihdon maailmancup: Drammen
19.00
Virittäjät
19.30
Perhosta
19.45
Perhosta
20.00
Erämiehet
20.30
Syvissä vesissä
21.00
Kaikilla vaihteilla
21.30
Tuunaa mun rekka!
22.00
Elämää Philadelphiassa
22.30
Kunnian kentillä
23.20
Fight Sports Knockouts!
00.15
Lain nimessä
00.45
Lain nimessä
01.15
-01.36
Lain nimessä
06.00
Unelmatarha
06.30
Piirun piirustukset
06.45
Linus
06.55
Hassut eläinlaulut
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Richard Scarryn touhukas maailma
07.30
Mansikka Marja
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Oskarin maailmanmatkat
08.20
Pinkkupoppoo - Pelastetaan Maa
08.30
Juniorijumppa
08.31
Katti kaiken tietää!
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Eveliina Koo, eikös joo
09.20
Professori Balthazar
09.30
Benjamin
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Koalaveljekset
10.26
Van Dogh
10.31
Pellekaija Pum Pelastuspartio
10.45
Tuomas Veturi
11.00
Smurffit
11.30
Hopla
12.00
Juniorijumppa
12.01
Teletapit
12.30
Van Dogh
12.35
Antti piirtää
13.00
Juniorijumppa
13.01
Taskuvaari
13.15
Palomies Sami
13.30
Chuggington
13.45
Mokon suuri maailma
14.00
Mona Vampyyri
14.30
Dinosaurus Tom
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Kasperin kauhukoulu
15.30
Olipa kerran planeetta Maa
16.00
Pokémon
16.30
Code Lyoko
17.00
Chaplin
17.10
Walter ja Tandoori
17.30
Kung Fu Panda
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Late Lisko
18.15
Naapurini Yamadat
03.00
Rat King
04.35
Försvunnen
IMDb
4.9
06.10
Likainen pommi
IMDb
4.1
07.30
Another Earth
IMDb
7.0
09.00
Three Inches
IMDb
5.4
10.30
50/50
IMDb
7.8
12.05
Isdraken - Jäälohikäärme
IMDb
5.3
13.25
From time to time
15.00
The Social Network
IMDb
7.7
17.00
Spud
IMDb
6.3
18.50
Sinä päivänä
IMDb
7.0
20.35
Gnomeo ja Julia
22.00
Rakasta minua
23.50
Resident Evil - Afterlife
01.30
Sleep Dealer
IMDb
5.9
03.00
-04.39
Kompani Orheim
04.00
Boardwalk Empire
05.00
Girls
05.30
Parks and Recreation
06.00
Shameless
07.00
Boss
08.00
XIII - The Series
09.00
Mad Men
09.50
Treme
11.00
Boardwalk Empire
12.00
Heroes
13.00
XIII - The Series
14.00
Mad Men
14.50
Treme
16.00
Strike Back
17.00
Boardwalk Empire
18.00
Heroes
19.00
Strike Back
20.00
Dexter
21.00
Dexter
22.00
Boardwalk Empire
23.00
Girls
23.30
Parks and Recreation
00.00
Strike Back
01.00
XIII - The Series
02.00
Mad Men
02.50
Treme
04.00
-04.55
Dexter
03.50
Vendetta
IMDb
3.7
06.00
Dark Horse
IMDb
7.1
07.45
Saariston lapset
IMDb
6.1
09.20
Sopor
IMDb
5.1
11.10
Enkelten talo - toinen kesä
IMDb
5.1
13.30
Två killar och en tjej
IMDb
5.1
15.25
Tuppen
17.05
Picasson seikkailut
IMDb
7.5
19.00
Reine och Mimmi i fjällen
21.00
Pieniä ihmeitä
IMDb
5.9
22.35
Van Veeteren: Münsterin juttu
00.10
Yhdeksäs komppania
02.00
Rallybrudar
IMDb
4.9
03.40
-04.54
Genvägen
IMDb
8.8
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Vapauden kutsu
,
Salatut elämät
,
Emmerdale
,
Sukuni salat
,
Poliisikoira Rex
,
Miehen puolikkaat
,
McDonald & Dodds
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Tähdet, tähdet
,
Murdochin murhamysteerit
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset