Viihde
Sanakirja
Tietovisat
Vaihtoautot
Horoskooppi
Reseptit
Blogit
TV-ohjelmat tänään
28
Pe 28.02.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.15
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Akuutti: Erityisherkkyyden rajumpi puoli
06.25
Ylen aamu
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Sydämen asialla
10.50
Yle Uutiset Uusimaa
10.58
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.06
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.14
Yle Uutiset Häme
11.22
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.30
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.38
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.46
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.54
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.02
Yle Uutiset Lappi
12.10
Yle Oddasat
12.14
Oddasat
12.30
Totuuden taakka
13.15
Pitkäjärveläiset
IMDb
5.7
14.40
Arkistokuvia: Paimenen tarina
15.00
Ylen aamun parhaat
16.00
A-Talk
16.40
Yle uutiset Selkosuomeksi
16.45
Yle Oddasat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
Totuuden taakka
18.00
Yle Uutiset
18.21
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Durrellin perhe
20.00
Marja Sannikka
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
Perjantai
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Huonoa ainesta
22.45
Oddasat
23.00
Kaikki se mitä en muista
00.00
Puoli seitsemän
00.30
Uutisikkuna
04.00
-07.00
Uutisikkuna
LIVE
2
00.05
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 28.2.
06.53
Kim ja Kai
07.00
Ruskea pikkukarhu
07.07
Lohikäärme ja seitsemän prinsessaa
07.11
Killi ja Kiki
07.17
Kallen keittiö
07.28
Pikku Kakkosen posti
07.33
Tilda ja hänen ystävänsä
07.47
Uula ja Kuu
07.59
Jetron matkaan
08.14
Galaxi
08.15
Ville ja Lousku vauhdissa
08.26
Merten syvyyksissä
09.00
Holby Cityn sairaala
10.00
Uusi päivä
10.28
Uusi päivä
10.56
Uusi päivä
11.24
Uusi päivä
11.55
Wendy and The Refugee Neverland
IMDb
4.8
13.20
Tulossa: Verta, hikeä ja t-paitoja
13.30
Casualty
14.20
Yksittäistapaus: Läski
14.30
Yksittäistapaus: Let Her Speak
14.45
Avoin meri - jäinen maa
15.45
Elämäni eläimet: Eläinsairaalassa
16.45
Urheilustudio: Lahdessa
16.55
Mäkihypyn MC: karsinta HS 130
18.00
Urheilustudio: Lahdessa
18.25
Mäkihypyn MC: HS 130
20.30
Rattikärpäset
21.00
Sohvaperunat
21.50
Noin Viikon Studio
22.20
Doctor Who
23.10
Rouva varapresidentti
23.40
Hollyweed
23.55
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.35
112
06.15
Aamusää
06.25
Uutisaamu
07.00
Uutisaamu
08.00
Uutisaamu
09.05
Kauniit ja rohkeat
09.35
Emmerdale
10.05
Kaappaus keittiössä
11.05
Neljän tähden illallinen
11.35
Hei me rakennetaan!
12.30
Ostoskanava Tvins.com
13.30
Rantabaari
14.00
Rantabaari
14.30
Mitä tänään syötäisiin? Perjantai
15.00
Neljän tähden illallinen
15.30
Salatut elämät
16.00
Kauniit ja rohkeat
16.30
Emmerdale
16.58
Uutiset
17.05
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Viiden jälkeen
18.25
Tulossa: Masked Singer Suomi
18.30
Mitä tänään syötäisiin? Perjantai
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Posse
21.30
Sunnuntailounas
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.40
Robin Hood - varkaiden ruhtinas
IMDb
6.9
01.30
Rikospaikka
02.00
Hamilton
02.55
The Little Drummer Girl
03.50
-04.45
Hei me rakennetaan!
LIVE
4
03.35
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Ritariprinsessa Nella
06.20
Bing
06.30
Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma
06.45
Hatchimals
06.50
Hatchimals
06.55
Rusty Rivets
07.20
Disney esittää: Ultimate Spider-Man vs. Sinister 6
07.40
LEGO Ninjago
07.55
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu
08.20
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.45
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
09.00
Toisenlaiset teiniäidit
10.00
Rempalla kaupaksi
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.30
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Huvila & Huussi
14.55
Pientä pilaa
15.00
Pientä pilaa
15.10
Neljän tähden talkoot
15.40
MasterChef Australia
16.50
Tulossa: Lapsi tuntemattoman kanssa
16.55
Onnenarpa
17.00
Remppa vai muutto Vancouver
18.00
Tulossa: Huvila & Huussi
18.05
Hauskat kotivideot
19.00
Mental Samurai Suomi
20.00
The Voice of Finland
21.25
Keno ja Synttärit
21.30
Sherlock Holmes
IMDb
7.6
00.05
Vaarallinen tehtävä
IMDb
7.0
02.25
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.05
Stefan Löfven, hitsaajasta vallan huipulle
09.03
Puutarhassa tuoksuu ruoka
09.32
Antiikkikaksintaistelu
10.00
Tanskalaisia linnoja
11.00
Efter Nio 2016
12.00
Kiehtova Arvo Pärt
13.16
Elävä arkisto esittää
13.17
M. A. Numminen - mies Somerolta
14.20
Kalliosta temppeliksi
15.00
Isä Matteon tutkimuksia
16.00
Milanon naisten paratiisi
16.40
Keppi
16.55
Pikku Kakkonen
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Egenland
19.00
Jeppispojan matka
19.09
Jeppispojan matka
19.19
Jeppispojan matka
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Marokko - rakkauden ja sodan aika
21.00
Captain Fantastic
IMDb
7.9
22.55
Yle Live: Maustetytöt
23.40
-01.20
Viimeinen yhteys: The Dead Zone
IMDb
7.2
LIVE
6
03.40
Last Man on Earth
04.10
Ninja Warrior
06.29
Vikke Viikinki
06.40
Vikke Viikinki
06.50
Muumilaakson tarinoita
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Paavo Pesusieni
08.05
Nuori Robin Hood
08.15
Alvin ja pikkuoravat
08.29
Chaplin
08.35
Mia ja minä
09.00
Faija hoitaa
09.30
Mutsi
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Myytinmurtajat Juniori
14.00
Love Island UK
15.00
Nuori MacGyver
16.00
Simpsonit
16.30
Posse
18.00
Liigalive 360
18.25
Liiga: JYP - HPK
21.00
Hamekyttä 2
IMDb
4.6
23.00
Talent Suomi
00.30
Neljän tähden illallinen
01.00
Neljän tähden illallinen
01.30
Neljän tähden illallinen
02.00
Neljän tähden illallinen
02.30
999: Mikä hätänä?
03.25
Last Man on Earth
03.55
-04.20
Last Man on Earth
LIVE
7
02.55
Tulkki
IMDb
6.7
05.20
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.30
Asunnon metsästäjät maailmalla
07.00
Kiinteistöveljekset
08.00
Amerikan kissatähdet
09.00
TV Shop
10.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
10.30
Asunnon metsästäjät maailmalla
11.00
Kiinteistöveljekset
12.00
Alastomat selviytyjät
13.00
Askartelumestarit
14.00
Eläinterapiaa
15.00
Mestaritekijä
16.00
Alastomat selviytyjät
17.00
Alastomat treffit
17.30
Alastomat treffit
18.00
Hengenvaarallisesti lihava
20.00
Richard Hammonds Big
21.00
The Gunman
IMDb
5.8
23.15
Ex on the Beach Ruotsi
00.15
Ex on the Beach Ruotsi
01.15
Ex on the Beach Ruotsi
02.15
Ex on the Beach Ruotsi
03.15
Alastomat treffit
03.45
-04.15
Alastomat treffit
LIVE
8
03.00
Temptation Island USA
04.00
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
Brittien Huippumalli haussa
11.00
Häät sulhasen tapaan
12.00
Sinkkuillallinen
13.00
Tuttu Tyylitaiturina by Metti Forssell
13.30
Jaksa paremmin
14.00
Eläinsairaala
14.30
Pientä pilaa
14.35
Pientä pilaa
14.45
House Rules Australia
15.55
Rempalla kaupaksi
17.00
Häät sulhasen tapaan
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto Vancouver
20.00
Paasosen polttaritoimisto
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Greyn anatomia
22.00
Lätkävaimot
23.00
Lätkävaimot
00.00
Remppa vai muutto Vancouver
01.00
Häät sulhasen tapaan
02.00
Temptation Island USA
03.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.50
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Uusi elämä etelässä
10.00
Rantavahdit
10.30
Rantavahdit
11.00
Leijonan luola Kanada
12.00
Huippulastin metsästäjät
12.30
Huippulastin metsästäjät
13.00
JIM D: Apollo 11 - ensimmäinen kuukävely
14.00
Talent USA
15.00
Haapasalo Goes America
16.00
Gordon Ramsay: Kuppilat kuntoon 24 tunnissa
17.00
Huippulastin metsästäjät
17.30
Huippulastin metsästäjät
18.00
Wahlburgers
18.30
Wahlburgers
19.00
Jone ja tähdet
20.00
Hyvät ja huonot uutiset
21.00
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Poliisit 2020
23.00
Stand Up!
00.00
Huippulastin metsästäjät
00.30
Huippulastin metsästäjät
01.00
Roast - Jeff Ross Amerikan kiertueella
01.55
Arman Pohjantähden alla
02.50
Poliisit
03.20
Poliisit
03.50
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.55
Erakkoperhe erämaassa
04.55
Kullan sukeltajat
06.00
Mahtavat miesluolat
06.30
Mahtavat miesluolat
06.55
Museoiden mysteerit
07.55
Löytöretki tuntemattomaan
08.55
Gold Rush
09.55
Gold Rush
11.20
Ihmeelliset eläimet
11.55
Alastomat selviytyjät extreme
12.55
TV Shop
13.55
Alastomat selviytyjät extreme
14.55
Alaska: Viimeinen rintama
16.00
Wheeler Dealers
17.00
Kullan sukeltajat
19.00
Alaskan rajamailla
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Jurassic Park
IMDb
8.1
23.35
Everest
IMDb
7.1
02.00
Wheeler Dealers
03.05
-04.05
Ghost Adventures
LIVE
11
03.00
Viestejä tuonpuoleisesta
04.00
Viestejä tuonpuoleisesta
05.00
Kakkukuningas
05.30
Kakkukuningas
06.10
Tahdon morsiuspuvun Britannia
06.45
Tahdon morsiuspuvun Britannia
07.15
Tahdon morsiuspuvun Britannia
07.50
Tahdon morsiuspuvun Britannia
08.20
Tahdon morsiuspuvun Britannia
08.55
Tahdon morsiuspuvun Britannia
09.25
Tahdon morsiuspuvun Britannia
09.55
Tahdon morsiuspuvun Britannia
10.30
Tahdon morsiuspuvun Britannia
11.00
Tahdon morsiuspuvun Britannia
11.30
Tahdon morsiuspuvun Britannia
12.05
Tahdon morsiuspuvun Britannia
12.35
Tahdon morsiuspuvun Britannia
13.10
Tahdon morsiuspuvun Britannia
13.40
Tahdon morsiuspuvun Britannia
14.15
Tahdon morsiuspuvun Britannia
14.45
Tahdon morsiuspuvun Britannia
15.20
Tahdon morsiuspuvun Britannia
15.50
Tahdon morsiuspuvun Britannia
16.20
Tahdon morsiuspuvun Britannia
16.55
Tahdon morsiuspuvun Britannia
17.25
Tahdon morsiuspuvun Britannia
17.55
Tahdon morsiuspuvun Britannia
18.55
Say Yes to the Dress
19.30
Say Yes to the Dress
20.00
Tahdon morsiuspuvun Tanska
21.00
Tahdon morsiuspuvun Tanska
22.00
Jill & Jessa: Elämä jatkuu
23.00
Say Yes to the Dress
00.00
Tahdon morsiuspuvun Tanska
01.00
Tahdon morsiuspuvun Tanska
02.00
Jill & Jessa: Elämä jatkuu
03.00
Kissakuiskaaja
04.00
-05.00
Viestejä tuonpuoleisesta
12
03.30
Criminal Minds
04.10
CSI: Miami
04.55
Family Guy
05.15
Family Guy
05.35
Australian rajalla
06.00
Australian rajalla
06.25
Villeimmät videot
06.50
Lystikkäät eläinveikkoset
07.10
Simpsonit
07.35
Simpsonit
07.55
Simpsonit
08.15
Moderni perhe
08.35
Lapin poliisit
09.00
Lystikkäät eläinveikkoset
09.25
Jättimäiset muuttokuormat
10.20
Simpsonit
10.45
Simpsonit
11.10
Family Guy
12.00
Miehen puolikkaat
12.25
Huutokaupan metsästäjät
12.50
Suuret pienet talot
13.15
Jättimäiset muuttokuormat
14.10
Lapin poliisit
14.35
Australian rajalla
15.00
Australian rajalla
15.25
Australian rajalla
15.50
Miehen puolikkaat
16.15
Miehen puolikkaat
16.40
Simpsonit
17.05
Simpsonit
17.30
Simpsonit
17.55
Family Guy
18.20
Family Guy
18.45
Simpsonit
19.10
Simpsonit
19.35
Simpsonit
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
CSI: Miami
22.00
CSI: Miami
23.00
Family Guy
23.25
Family Guy
23.50
Simpsonit
00.15
Simpsonit
00.40
The Walking Dead
01.30
Soul Men
IMDb
6.5
03.10
9-1-1: Lone Star
03.50
-04.30
Criminal Minds
LIVE
13
03.20
Love Island UK
04.20
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.05
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Rimakauhua ja rakkautta
10.50
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
11.45
Kauneuden hinta
12.30
Neljän tähden illallinen
12.55
Koko Suomi leipoo
13.45
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
14.15
The Real Housewives of Orange County
15.10
Kotoisa
16.00
Lemmen viemää
17.00
Sadan tonnin talot
17.50
Pilanpäiten
18.00
Rantabaari
18.30
Rantabaari
19.00
Rantabaari
19.30
Moderni perhe
20.00
Moderni perhe
20.30
Moderni perhe
21.00
Frendit
21.30
Frendit
22.00
Frendit
22.30
Frendit
23.00
Frendit
23.30
Frendit
00.00
Frendit
00.25
Frendit
00.55
True crime: Hengenvaaralliset valheet
01.45
Vihollinen vuoteessani
03.25
-04.10
Love Island UK
LIVE
14
09.50
Junior MasterChef Suomi
10.35
Grillit huurussa
11.20
Grillit huurussa
12.05
Remppa vai muutto Australia
12.55
Uusi elämä etelässä
13.45
Uusi elämä etelässä
14.35
Uusi elämä etelässä
15.25
Uusi elämä etelässä
16.15
Vieraissa
17.00
Olipa kerran
17.55
Olipa kerran
18.50
Fathers & Daughters
IMDb
7.1
21.05
Elokuu
IMDb
7.4
23.15
Siren
00.05
Miksi lapset tappavat?
01.00
Ex on the Beach Ruotsi
01.45
-02.30
Ex on the Beach Ruotsi
LIVE
15
03.10
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.05
Painajainen naapurissa
05.05
Kenet ihmeessä nain?
06.05
Lottovoittajan unelmakoti
06.35
Lottovoittajan unelmakoti
07.10
Nuoret äidit
07.40
Nuoret äidit
08.15
Nuoret äidit
08.45
Nuoret äidit
09.20
Bronxin eläintarha
10.20
Houstonin eläinpoliisit
11.20
Boisen remppamiehet
12.15
Lottovoittajan unelmakoti
12.45
Lottovoittajan unelmakoti
13.20
Lottovoittajan unelmakoti
13.50
TV Shop
14.50
Lottovoittajan unelmakoti
15.20
Lottovoittajan unelmakoti
15.50
Lottovoittajan unelmakoti
16.20
Remonttipari
17.20
Irwinin perheen eläintarha
18.25
Meghan Marklen Thomas-isä avautuu
20.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
21.00
Hengenvaarallinen rakkaus
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
22.55
Tulkki
IMDb
6.7
01.35
Sarjamurhaaja: Paholainen sisälläni
02.35
Sarjamurhaaja: Paholainen sisälläni
03.30
-04.30
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
20
03.45
Rajasota
04.30
Huumebisnes Oy
05.15
Vaarallisen valtatien pelastajat
06.00
Tabu
06.45
Vankilassa ulkomailla
07.30
Cosmos: kaikki elämästä
08.15
Aivopelit
08.35
Aivopelit
09.00
Maailman kovimmat korjaushankkeet
09.50
Mayojen kadonnut maailma
10.40
Ihmeelliset ihmiset
11.35
Pohjoisen valtatien pelastajat
12.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.25
Tri K:n eksoottiset eläimet
14.20
Viikinkien soturikuningattaret
15.15
Lyödään ällikällä
15.40
Lyödään ällikällä
16.10
Aivopelit
17.05
Lentoturmatutkinta
18.00
Autojen ensiapu
19.00
Pohjoisen valtatien pelastajat
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol: parhaat palat
22.00
Koirat kuriin
23.00
Vankilassa ulkomailla
23.55
Alaskan poliisit
00.50
Uskomaton eläinlääkäri Pol: parhaat palat
01.45
Koirat kuriin
02.35
Science of Stupid
03.00
Turvatarkastus: Ensimmäinen luokka
03.45
-04.30
Huumebisnes Oy
SPONSOROITU
Mainosmiesmurhaaja
Dokumenttisarja pureutuu vuonna 1994 kadonneen turkulaismiehen katoamiseen.
Liiga playoffs 2024
Keskiviikkona käynnistyy ensimmäiset puolivälieräottelut.
Hautalehto: Rakennus 31
Katsojaennätyksiä rikkonut alkuperäissarja Hautalehto jatkuu 2. kaudella
Hightown
Jerry Bruckheimerin tuottama Massachussettsiin sijoittuva rikosdraama.
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Poliisikoira Rex
,
Emmerdale
,
Alavilla mailla hallanvaara
,
Erikoisjoukot
,
Burgerimiehet Aasiassa
,
Hudson & Rex
,
Lemmen viemää
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Houkutus naapurissa
,
Miehen puolikkaat
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti