Reseptit
Viihde
Sanakirja
Tietovisat
Blogit
Vaihtoautot
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
5
Sunnuntai
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
07.00
Huutokauppakesä
08.00
Avara luonto: Planeettamme Maa III
08.51
Strömsöstä poimittua
09.00
Itse asiassa kuultuna: Kaisa Korhonen
09.56
Tarinoita järviltä
10.00
Jumalanpalvelus
10.46
Luontoretkellä
11.00
Mikaela&Thomas
11.15
Nepsyt
11.45
Akuutti Live: Suoraa puhetta lihavuudesta
12.20
Kaipuu maalle - kyläkoulusta koti
13.20
Euroopan unelmakartta
13.50
Luontoinhokit
14.44
Tarinoita järviltä
14.50
Viimeinen sana
15.20
Perjantai
16.00
Paha paikka
16.46
Exploring Earth
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset 17.00
17.10
Alexa ratkaisee
18.00
Yle Uutiset 18.00
18.10
Urheiluruutu
18.15
Kovan viikon ilta
18.45
Viisukupla - Eurovisionsbubblan
20.30
Yle Uutiset 20.30
20.45
Urheiluruutu
21.05
Sekunnit
22.00
Ukrainan puolustajat
22.30
Sherwood
23.30
Ulkolinja: Kuka oli Aleksei Navalnyi?
00.25
-01.05
Ykkösaamu
LIVE
2
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 5.5.
06.53
Minimuksut
07.10
Pusse
07.21
Pikku Kakkonen
07.22
Killen kimppakyyti
07.33
Minirekat
07.39
Vilja hoitaa
07.51
Pikku Kakkonen
07.53
Oktonautit
08.04
HYRRÄ: Tanssivideot
08.06
Ryhmä Hau
08.28
Pikku Kakkosen iso peli
08.55
Nimipäiväonnittelu: 5.5.
08.57
Pikku Kakkonen
09.00
Galaxi
09.01
Näin meillä
09.22
Ellun kamut
09.34
Supersisarukset
09.45
Sori siitä
09.55
Tipu Touhukas
10.00
Salatut museot: Muovikassille kunniaa
10.15
Salatut museot: Nostalgian ylistys
10.30
Matkapassi: Amsterdam
11.16
Matkapassi: Puola
12.08
Matkapassi: Saint Helenan saari
13.00
Luottamuksella, Ronja Salmi
13.45
Maailman kauneimmat junareitit
14.30
Simon Reeve villissä luonnossa
15.30
Maastojuoksun SM
18.00
Telinevoimistelun EM, N joukkuekilpailu
19.31
Asuntoflippaajat
20.00
Suuri hääkisa
21.01
House of Kardashian
21.55
Tervo & Halme tosisuomalaisuutta etsimässä
22.25
Trauma - henkirikoksen jäljet
22.55
Murha 24/7
23.47
-00.05
Halpoja tahroja
LIVE
3
03.35
Tabu
06.15
Lemmen viemää
07.10
Lemmen viemää
08.05
Taikapuutarhan pikkuötökät
08.15
Taikapuutarhan pikkuötökät
08.30
Muumilaakson tarinoita
08.55
Huomenta Suomi
12.00
MasterChef Suomi
13.00
Kolmiodraama
14.00
Kotoisa
15.00
Unelma-asunto auringon alta
15.30
Ihanat siirtolapuutarhat
16.00
Tabu
17.00
Suurmestari
18.00
Race Across The World Suomi
19.00
Seitsemän uutiset
19.10
Tulosruutu
19.20
Urheiluextra
19.30
Missä olit, kun Breivik surmasi Utöyalla?
20.00
Suomen surkein kuski
21.00
Tabu
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Viikon sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Teknavi
23.05
Olet mitä syöt
00.05
Kolmiodraama
01.00
Britannian parhaat pienoismallit
02.00
Billions
03.10
-04.05
American Horror Story: NYC
LIVE
4
03.35
Australian rajalla
06.00
Bing
06.05
Kindi Kids
06.10
Tuire ja Sateenkaarimaa
06.35
Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
07.00
Tobot Galaxy Detectives
07.10
K3
07.25
K3
07.35
S.M.A.S.H!
07.50
LEGO Legends of Chima
08.15
LEGO City Adventures
08.25
Arthur ja minimoit
08.50
HS Lasten uutiset
09.00
Korkeasaari
10.00
Jaksa paremmin
10.30
Huvila & Huussi
11.30
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
12.30
100 Places to Be
12.35
Poliisikoira Rex
13.35
Poliisikoira Rex
14.35
Pikku naisia
IMDb
7.8
17.25
Veikkausliiga - Futiksen nälkään
17.30
Burgerimiehet Aasiassa
18.30
Haluatko miljonääriksi?
19.30
Tähdet, tähdet
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Suuri seikkailu
22.35
Tulossa: Murha Hangossa
22.40
Koskinen: Hukan enkelit
IMDb
7.0
00.35
Kummeli esittää: Kontio & Parmas
01.35
Arman ja Suomen rikosmysteerit
02.35
Australian rajalla
03.05
-03.35
Australian rajalla
LIVE
5
07.55
Sunnuntai Sofian seurassa
08.06
Elämäni eläimet: Eläinsairaalassa
08.35
Pinteessä pahin
09.00
Matkalla Vindeljokea pitkin
10.00
Tusina tavaraa Suomesta
10.30
Kaikkea kaupan
11.00
Riistametsällä
12.00
Kulttuuricocktail Kirjat
12.30
Tulen värit
IMDb
6.6
14.40
Irakin näkymätön kauneus
16.09
Kohti Tanssin taloa
16.15
Yö autiolla vuorella ja Sibeliuksen lauluja
16.50
Onneton perhepotretti
17.25
Strömsö
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Vesta-Linnea
18.12
Ruso ja rihmalat
18.24
Hupsut eläinvideot
18.30
Ötökkätalli
18.35
Näin Norjassa
18.45
Tulevaisuuden unelmapuutarhat
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.39
Sportnytt
19.48
Sportliv
20.00
Carmen-kiharat
21.00
Hankala perintö
21.50
My Name is Happy
23.15
-23.43
Häpeämätön
LIVE
6
03.10
Poliisit UK: Ajojahti
04.05
Poliisit UK: Ajojahti
05.00
Baywatch
07.00
Muumilaakson tarinoita
07.25
Muumilaakson tarinoita
07.50
Kaisu Kuu
08.05
Simpsonit
08.30
Valtateiden sankarit
09.30
Poliisit UK: Ajojahti
10.30
Ostoskanava Myori.fi
11.00
Huutokaupan metsästäjät
11.30
Poliisit UK: Ajojahti
12.30
Teknavi
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Simpsonit
14.30
Simpsonit
15.00
Ulosottomiehet
16.00
UEFA Champions League: Viikkomakasiini
16.30
Sunnuntailounas
17.00
Olet mitä syöt
18.00
Tabu
19.00
Suurmestari UK
20.00
Race Across The World Suomi
21.00
Medusan verkko
IMDb
7.8
23.20
Ajojahti
02.10
Myytinmurtajat: Siinäpä pulma!
03.10
-04.05
Ulosottomiehet
LIVE
7
01.50
Daylight - paniikki tunnelissa
IMDb
5.9
04.10
Latelan Laurin hurja remontti
04.50
Latelan Laurin hurja remontti
06.05
Kirpputorikisa
06.30
Remonttipari
07.15
Supertähtien yllätysremontit
08.20
Mökkiunelmia
09.25
Pelastajat Helsinki
09.55
Pelastajat Helsinki
10.30
Jääkiekon 18-vuotiaiden MM: 2. välierä (u)
12.45
Leijonastudio: Leijonastudio
13.00
Tshekin EHT: Ruotsi - Suomi
13.40
Leijonastudio: Leijonastudio
14.00
Jääkiekon 18-vuotiaiden MM: pronssiottelu
16.30
Leijonastudio: Leijonastudio
16.45
Tshekin EHT: Suomi-Ruotsi (u)
17.45
Leijonastudio: Leijonastudio
18.00
Jääkiekon 18-vuotiaiden MM: loppuottelu
20.30
Leijonastudio: Leijonastudio
20.50
Leijonastudio: Kausikooste
21.30
Harry Potter ja puoliverinen prinssi
IMDb
7.6
00.45
Warcraft: The Beginning
03.25
-04.20
10 suomalaista huijaria
LIVE
8
03.30
Syke
09.00
Miljonäärien luksuslomakodit vaihtoon
10.00
Miljonäärien luksuslomakodit vaihtoon
11.00
Uusi elämä etelässä
12.00
Uusi elämä etelässä
13.00
Puutarhan pelastajat
14.00
Puutarhan pelastajat
15.00
Sinkkuillallinen
16.00
Sinkkuillallinen
17.00
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
18.00
Jättekiva
18.30
Jättekiva
19.00
Jättekiva
19.30
Jättekiva
20.00
Jättekiva
20.30
Jättekiva
21.00
Jättekiva
21.30
Jättekiva
22.05
Jättekiva
22.40
Top Gun - lentäjistä parhaat
IMDb
6.9
00.55
Puutarhan pelastajat
01.55
Syke
02.25
Syke
02.55
-04.25
Suomi Soi
LIVE
9
09.00
Suomen huutokauppakeisari
10.00
Suomen huutokauppakeisari
11.00
Suomen huutokauppakeisari
12.00
Australian rajalla
12.30
Australian rajalla
13.00
Australian rajalla
13.30
Australian rajalla
14.00
Australian rajalla
14.30
Australian rajalla
15.00
New York 24/7
16.00
Rekkakuskit Suomi
17.00
Suomen huutokauppakeisari
18.00
Suomen huutokauppakeisari
19.00
Panttilainaamo
20.00
Panttilainaamo
21.00
Beck: Ohuella jäällä
IMDb
5.8
23.10
IS esittää: Sain sen videolle
23.20
NCIS Los Angeles
00.20
Arman Pohjantähden alla
01.20
Arman Pohjantähden alla
02.20
-03.20
Madventures Suomi
LIVE
10
03.20
Top Gear
04.35
Pontikankeittäjät: Mestari tislaaja
06.00
Tunnelbanan
06.45
Romuautot rahaksi
07.35
Amerikan rajavartijat: Meksiko
08.20
Custom Carolina
09.15
Top Gear
10.20
Top Gear
11.30
NASAn salaiset kansiot
12.35
Pelastajat Helsinki
13.10
Pelastajat Helsinki
13.45
Tshekin EHT: Ruotsi-Suomi
15.35
Kaarojen kaksintaistelu
16.05
Top Gear
17.30
Koodeja ja salaliittoteorioita
18.35
Menneisyyden mysteerit
19.50
Monster Garage
21.00
Snooker: MM-loppuottelun 1. sessio
00.05
Trash
IMDb
7.1
02.35
Top Gear
03.45
-04.50
Autopaja Goblin Works
LIVE
11
03.20
Hengenvaarallisesti lihava
04.25
Hengenvaarallisesti lihava
05.25
Kakkukuningas
06.15
Kakkukuningas
06.40
Say Yes to the Dress
07.30
Say Yes to the Dress
08.15
Say yes to the Dress Britannia
08.40
Say yes to the Dress Britannia
09.05
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
10.10
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
11.15
Designremontit
12.20
Pienten perhe
13.30
90 päivää morsiamena: Chantelin perhe
14.30
Love & Translation
15.35
Milf Manor
16.50
Outo riippuvuus
17.55
Sisarvaimoa etsimässä
18.50
90 päivää morsiamena: Päiväkirjat
20.00
90 päivää morsiamena: Sinkkuelämää
21.05
90 päivää morsiamena: Sinkkuelämää: Jälkipyykki
22.05
Paiseklinikka
23.00
Tohtori Paise: Finnien poksautustarinat
23.50
Apua, mikä tauti!
00.55
Hengenvaarallisesti lihava
03.00
-04.05
Hengenvaarallisesti lihava
12
03.45
Tuho-osasto
04.10
Tuho-osasto
04.30
Tuho-osasto
05.15
Pelastajat Lappi
05.35
Pelastajat Lappi
06.00
Kymppitonni
06.40
Melkein MENSA
07.25
Ensisilmäyksellä
07.50
Ensisilmäyksellä
08.10
Ensisilmäyksellä
08.35
Ensisilmäyksellä
09.00
Ensisilmäyksellä
09.30
Moderni perhe
10.00
Moderni perhe
10.30
Moderni perhe
11.00
Moderni perhe
11.30
Moderni perhe
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Simpsonit
14.30
Simpsonit
15.00
Miehen puolikkaat
15.30
Miehen puolikkaat
16.00
Miehen puolikkaat
16.30
Miehen puolikkaat
17.00
Miehen puolikkaat
17.30
Miehen puolikkaat
18.00
Rillit huurussa
18.30
Rillit huurussa
19.00
Rillit huurussa
19.30
Rillit huurussa
20.00
Rillit huurussa
20.30
Rillit huurussa
21.00
Hokkarihemmot
IMDb
6.3
22.55
Will Trent
23.50
9-1-1: Lone Star
00.45
9-1-1: Lone Star
01.40
Castle
02.35
Castle
03.40
-05.10
The Descendants
IMDb
7.3
LIVE
13
03.15
Love in the Flesh
04.10
Ensitreffit alttarilla
05.05
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
06.30
Grand Designs Uusi-Seelanti
07.30
Grand Designs Uusi-Seelanti
08.30
Britannian parhaat pienoismallit
09.30
Salatut elämät
10.00
Salatut elämät
10.30
Salatut elämät
11.00
Salatut elämät
11.30
Salatut elämät
12.00
Unelma-asunto auringon alta
12.30
Suomen kaunein koti: Kesämökit
13.30
Ihanat siirtolapuutarhat
14.00
Kotoisa
15.00
Tabu
16.00
Maalaistaloa rakentamassa
17.00
Ruoan alkulähteillä
18.00
Olet mitä syöt
19.00
The Ex-Wife
20.00
Murha paratiisissa
21.00
Wallander: Heikkous
IMDb
5.9
23.00
Rules of the Game
00.15
Kova laki: Erikoisyksikkö
01.10
Kova laki: Erikoisyksikkö
02.05
Metsästäjät
03.00
Ensitreffit alttarilla 2.0
03.55
-04.50
Ensitreffit alttarilla
LIVE
14
13.05
Uusi elämä etelässä
13.55
Toisenlaiset teiniäidit
14.40
Farmi Suomi
15.50
Farmi Suomi
17.00
Mestarileipurit
18.00
Mestarileipurit
19.00
Rikkaat ja rahattomat UK
20.00
Rikkaat ja rahattomat UK
21.00
NCIS Los Angeles
22.00
NCIS Los Angeles
23.00
Suomen Tulli rikosten jäljillä
00.00
-00.55
Paratiisihotelli Ruotsi
LIVE
15
03.20
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.20
Kova laki: Erikoisyksikkö
05.20
Kiinteistöhuutokauppa: Remontilla rahoiksi
06.25
Lottovoittajan unelmakoti
06.45
Lottovoittajan unelmakoti
07.05
SOS Gotlanti
07.55
Irwinin perheen eläintarha
08.45
Irwinin perheen eläintarha
09.45
Villieläinlemmikkini
10.55
Avioparin remonttibisnes
12.00
Ainutlaatuiset kodit
12.30
Kiinteistöhuutokauppa: Remontilla rahoiksi
13.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
13.30
Asunnon metsästäjät maailmalla
14.05
Valheellinen nettimaailma
15.10
Valheellinen nettimaailma
16.15
Kova laki: Erikoisyksikkö
17.20
Kova laki: Erikoisyksikkö
18.20
Trial by Fire
IMDb
7.1
21.00
Poliisien matkassa
22.05
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.05
Kova laki: Erikoisyksikkö
00.00
Naked Attraction Norja
01.05
Murha porukalla
02.05
Tamron Hallin rikostutkimukset
03.15
-04.10
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
08.30
LIVE: Astrologian tähdet
15.30
Merimaili
16.00
Moottorimaailma
16.30
Moottorimaailma
17.00
Fillaripäiväkirja
17.30
Fillaripäiväkirja
18.00
Sinun treeni
18.30
Jahtikuksa
19.00
Jahtikuksa
19.30
Hellapoliisi
20.00
Hellapoliisi
20.30
Hole-in-One
21.00
Hole-in-One
21.30
Terveyssummit
22.00
Terveyssummit
22.30
Astrologian tähdet
23.00
Astrologian tähdet
23.30
-00.00
Riding with Uskali
20
03.45
Gathering Storm
04.30
Mahdotonta rakentamassa
05.15
Vankilassa ulkomailla
06.00
Lentoturmatutkinta
06.45
Karibian rannikkovartiosto
07.30
NG Wild: Euroopan salaiset ihmeet
08.15
Junamatkat ylhäältä päin
09.00
Mystiset muinaiskuolemat
10.00
Meret ilman vettä
11.00
Rewind the '90s
12.00
Lentoturmatutkinta
13.00
Viikinkien nousu ja tuho
14.00
Viikinkien nousu ja tuho
15.00
Viikinkien nousu ja tuho
16.00
Viikinkien nousu ja tuho
17.00
Viikinkien nousu ja tuho
18.00
Viikinkien nousu ja tuho
19.00
Yukonin eläinlääkäri
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Eurooppa ylhäältä päin
22.00
Charles: Omin sanoin
23.00
Salakaupan julmemmat kasvot
00.00
Salakuljettajat satimeen
01.00
Eurooppa ylhäältä päin
02.00
Toinen maailmansota: Hyökkäys Italiaan
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Tuhoisat suunnitteluvirheet
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
01.15
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
10.30
Liiga: Tappara - Pelicans
12.30
The World Rally Raid Championship
13.00
Kolmosvaihde
13.28
Michelin Le Mans Cup
14.00
La Liga Highlights
14.55
World Endurance Championship Highlights: FIA World Endurance Championship Highlights
15.55
Serie A: Verona - Fiorentina
18.00
SM-Snowcross: Ukkohalla
19.00
MXGP Motocross: Portugali
20.05
SailGP: Hamilton
21.30
Motorsport Mundial
21.55
La Liga: Rayo Vallecano - Almería
00.00
FIM Snowcross World Championship
00.25
The World Rally Raid Championship
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
06.00
Muumilaakson tarinoita
06.25
Muumilaakson tarinoita
06.50
Muumien maailma
07.00
Muumien maailma
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Muumilaakson tarinoita
08.05
Muumilaakson tarinoita
08.30
Ikku-Pikku Ritari
08.40
Ikku-Pikku Ritari
08.55
Ikku-Pikku Ritari
09.05
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.20
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.30
Muumien maailma
09.45
Muumien maailma
10.00
Mimmit musapatti
10.25
Ti-Ti Nalle: Kimpsut ja kampsut 2
10.50
Tarinoita Juurista
11.00
Viidakon veijarit
11.15
Viidakon veijarit
11.30
Viidakon veijarit
11.45
Monchhichi
11.55
Monchhichi
12.05
Monchhichi
12.20
Monchhichi
12.35
Muumilaakson tarinoita
13.00
Muumilaakson tarinoita
13.25
Muumilaakson tarinoita
13.50
Viidakon veijarit
14.00
Mimmit musapatti
14.25
Tarinoita Juurista
14.30
Tarinoita Juurista
14.40
Nuori Robin Hood
14.50
Alvin ja pikkuoravat
15.05
Alvin ja pikkuoravat
15.15
Alvin ja pikkuoravat
15.30
Alvin ja pikkuoravat
15.45
Denver
15.55
Ti-Ri Vauvan synttärit
17.05
Zak Storm
17.30
Zak Storm
17.55
Denver
18.05
Denver
18.20
Denver
18.30
Paavo Pesusieni
18.55
Alvin ja pikkuoravat
19.10
Zak Storm
19.30
Legendat
03.40
Fast N' Loud
04.50
Salvage Hunters: Classic Cars
06.00
Huutokauppataisto
06.25
Wheeler Dealers
07.15
Wheeler Dealers
08.05
Wheeler Dealers
09.00
Wheeler Dealers
10.05
Yksinkertaista elämää
12.15
Yksinkertaista elämää
14.25
Salvage Hunters: Classic Cars
15.30
Salvage Hunters
16.40
Salvage Hunters
17.50
Salvage Hunters
18.55
Arvokaman etsijät
20.00
Palme-murha - Suuri salaisuus
21.00
Expedition X
22.05
Outback Crystal Hunters
23.10
Gold Rush: White Water
00.15
America's Backyard Gold
01.25
Ed Stafford: First Man Out
02.35
Expedition X
03.40
-04.50
Salvage Hunters
03.12
Formula E: Monaco | Kooste
04.02
FIM Speedway GP | Donji Kraljevec
04.51
Surffaus: Bells Beach | World League Championship Tour
05.41
Triathlon: Supertri E | Lontoo
07.00
Triathlon: PTO Tour | Singapore
07.49
Olympialaiset: The Olympians
08.38
Olympialaiset: Chasing Glory
09.27
Kiipeilyurheilu: Maailmancup Keqiao
10.23
Maantiepyöräily: Cycling Show
12.15
Maantiepyöräily: Italian ympäriajo | 1.etappi
13.45
Maantiepyöräily: Italian ympäriajo | 2.etappi
18.45
Maantiepyöräily: La Vuelta | 8.etappi
18.57
Purjehdus: Spirit of Yachting
19.26
Maantiepyöräily
19.43
Kiipeilyurheilu: Maailmancup Keqiao
20.45
Snooker: MM-kisat
23.59
Formula E: Monaco | Kooste
00.48
Surffaus: Bells Beach | World League Championship Tour
01.37
FIM Speedway GP | Donji Kraljevec
02.26
-04.04
Kiipeilyurheilu: Maailmancup Keqiao
03.55
Bluey
04.00
Bluey
04.05
Bluey
04.15
Spidey ja hänen Mahtavat Ystävänsä
04.40
Spidey ja hänen Mahtavat Ystävänsä
05.05
Palopelastuspartio
05.25
Palopelastuspartio
05.50
Disney Junior Mickey Mouse Funhouse
06.15
Disney Junior Mickey Mouse Funhouse
06.40
Disney Junior Mickey Mouse Funhouse
07.00
Superkisut
07.20
Superkisut
07.45
Disney Junior Mickey Mouse Funhouse
08.10
Disney Junior Mickey Mouse Funhouse
08.35
Bluey
08.40
Bluey
08.50
Bluey
08.55
Bluey
09.05
Bluey
09.10
Bluey
09.20
Bluey
09.25
Bluey
09.35
Bluey
09.40
Spidey ja hänen Mahtavat Ystävänsä
10.05
Spidey ja hänen Mahtavat Ystävänsä
10.25
Superkisut
10.50
Superkisut
11.00
Superkisut
11.25
Star Wars: Pikkujedien Seikkailut
11.45
Star Wars: Pikkujedien Seikkailut
12.10
Palopelastuspartio
12.35
Palopelastuspartio
12.45
Palopelastuspartio
13.05
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
13.25
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
13.50
Big City Greens
14.15
Big City Greens
14.25
Big City Greens
14.45
Hamsteri & Kerttu
15.05
Hamsteri & Kerttu
15.30
Hamsteri & Kerttu
15.45
Moon girl ja Devil Dinosaur
16.25
Mikke Hiiri
16.30
The Villains of Valley View
16.50
The Villains of Valley View
17.10
Mikke Hiiri
17.15
Bunk'd
17.40
Bunk'd
18.05
Varjoankka
18.25
Disney Classics
18.35
Avalorin Elena
19.00
Disney Classics
19.10
Neropatin päiväkirja
20.05
Neropatin päiväkirja: Isoveli isottelee
21.15
Big City Greens
21.35
Moon girl ja Devil Dinosaur
22.00
The Villains of Valley View
22.25
Bunk'd
22.50
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
23.15
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
23.35
Big City Greens
23.55
Big City Greens
00.05
Big City Greens
00.25
Kiff
00.50
Kiff
01.10
Hamsteri & Kerttu
01.35
Hamsteri & Kerttu
01.55
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
02.20
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
02.40
Superkisut
03.05
Superkisut
03.25
Bluey
03.30
Bluey
03.40
Bluey
03.45
Bluey
03.55
Bluey
04.00
-04.05
Bluey
03.50
Comedy Queen
IMDb
7.8
05.20
On Set
05.45
Star File
05.50
Star File
06.00
Star File
06.10
On Set
06.35
Joker (1991)
IMDb
4.6
08.20
A Dog's Purpose
IMDb
7.2
10.00
Marikki
IMDb
6.4
11.20
Hands of Stone
13.10
Irrational Man
IMDb
6.6
14.40
Green Book
16.45
Seuramatkat 2 - hassunhauska hiihtoloma
IMDb
6.6
18.20
Made in Finland
19.15
Made in Finland
20.10
Made in Finland
21.00
Kunnes kuolema meidät erottaa
21.40
Kunnes kuolema meidät erottaa
22.20
Beck - Inferno (49)
23.55
Anna
IMDb
6.6
01.50
Angel Has Fallen
IMDb
6.4
03.50
-05.20
All Inclusive
IMDb
5.5
03.10
Beck: Vailla aikomusta (37)
04.40
Belle
IMDb
7.1
06.40
Star File
06.45
Jiro Dreams of Sushi
08.05
Micke & Veronika
IMDb
5.3
09.40
Melukylässä tapahtuu
IMDb
6.7
11.05
Florence
IMDb
6.8
12.55
Margin Call
14.40
The Summit
16.20
Lasse vs Lasse
IMDb
5.5
17.45
Second Act
IMDb
5.8
19.25
Valentino: The Last Emperor
IMDb
7.2
21.00
Pappi lukkari talonpoika vakooja
IMDb
7.0
23.05
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
IMDb
7.4
01.10
Taistelulähetit – 1917
03.05
-04.50
Keinottelua
IMDb
6.6
00.55
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
09.00
La Liga World
09.28
La Liga Chronicles
13.00
UEFA Champions League: Dortmund - PSG
14.55
La Liga: Osasuna - Real Betis
16.57
Kolmosvaihde Special
17.10
La Liga: Celta Vigo - Villarreal
19.15
Kolmosvaihde Special
19.30
ATP Tennis: Madrid
21.30
ATP Tennis Review Show: Monte Carlo 1000
22.30
La Liga World
23.03
Kolmosvaihde Special
23.10
La Liga: Barcelona - Valencia
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
10.30
La Liga: Villarreal - Rayo Vallecano
12.20
Racing On The Edge
12.55
Serie A Highlights Show: Serie A - Full Impact
13.25
Serie A: Cagliari - Lecce
15.30
UEFA Champions League viikkomakasiini: UEFA Champions League: Viikkomakasiini
15.55
Serie A: Empoli - Frosinone
18.00
24H Series: Hankook 24H Series
18.55
Serie A: AC Milan - Genoa
21.00
Mobil 1 The Grid
21.30
La Liga Chronicles
21.40
Serie A: AS Roma - Juventus
23.45
Track and Field Weekly
00.15
FIM Snowcross World Championship
00.45
La Liga Chronicles
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
00.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
13.00
MM-rallin huippuhetket: Kroatia
13.45
Ravit: Finlandia-Ajo
18.45
Kolmosvaihde Special
18.55
Lega Serie A Preview Magazine: Inside Serie A
19.25
La Liga: Valencia - Alavés
21.30
Motorsport Mundial
21.55
La Liga: Sevilla - Granada
00.00
-06.00
MTV Uutiset Live
03.45
Rubble & kaverit
04.10
Dora
04.30
Blaze ja monsterikoneet
04.55
Peurapartio
05.15
Vauvahain suuri show
05.40
Vauvahain suuri show
06.00
PAW Patrol
06.20
PAW Patrol
06.35
Rubble & kaverit
06.55
Pipsa Possu
07.00
Pipsa Possu
07.05
Pipsa Possu
07.10
Pipsa Possu
07.15
Anna ja ystävät
07.20
Anna ja ystävät
07.30
Piku Kokki
07.50
PAW Patrol
08.15
PAW Patrol
08.25
Rubble & kaverit
08.50
Peurapartio
09.10
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.35
PAW Patrol
09.45
PAW Patrol
10.05
Rubble & kaverit
10.30
Dora
10.50
Vauvahain suuri elokuva
12.05
Pipsa Possu
12.10
Pipsa Possu
12.20
BARBAPAPA ja perhe
12.40
BARBAPAPA ja perhe
13.05
Blaze ja monsterikoneet
13.25
Blaze ja monsterikoneet
13.50
PAW Patrol
14.10
PAW Patrol
14.30
Vauvahain suuri elokuva
15.45
Rubble & kaverit
16.10
Dora
16.30
Blaze ja monsterikoneet
16.55
Peurapartio
17.15
Vauvahain suuri show
17.40
Vauvahain suuri show
18.00
PAW Patrol
18.20
PAW Patrol
18.35
Rubble & kaverit
18.55
Rubble & kaverit
19.05
Dora
19.30
BARBAPAPA ja perhe
19.40
Piku Kokki
20.05
PAW Patrol
20.25
Rubble & kaverit
20.50
Peurapartio
21.10
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.35
PAW Patrol
21.45
PAW Patrol
22.05
Rubble & kaverit
22.30
Dora
22.50
Vauvahain suuri show
23.15
Vauvahain suuri show
23.35
Pipsa Possu
23.40
Pipsa Possu
23.45
Pipsa Possu
23.50
Pipsa Possu
23.55
Pipsa Possu
00.00
Pipsa Possu
00.05
Pipsa Possu
00.10
Pipsa Possu
00.15
BARBAPAPA ja perhe
00.40
BARBAPAPA ja perhe
01.00
Blaze ja monsterikoneet
01.25
Blaze ja monsterikoneet
01.45
PAW Patrol
02.10
PAW Patrol
02.30
Vauvahain suuri show
02.50
Vauvahain suuri show
03.00
BARBAPAPA ja perhe
03.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.45
-04.10
Rubble & kaverit
08.00
Bundesliiga: Stuttgart - Bayern München
10.00
Bundesliiga: Köln - Freiburg
11.55
F4 Italia: Misanon 3.osakilpailu
12.50
Porsche Carrera Cup Deutschland: Oschersleben Highlights
13.30
UEL/UECL: Kierroksen huippuhetket
14.25
2. Bundesliiga: Wehen Wiesbaden - Kiel
16.30
F1: Miamin sprinttikilpailu, kooste
17.15
Ferrari Challenge Europe: Coppa Shell AM 2. osakilpailu
17.55
F1: Miamin aika-ajot, kooste
18.25
Bundesliiga: Stuttgart - Bayern München
20.20
Bundesliiga: Heidenheim - Mainz
22.30
EFL Championship: Highlights
23.00
Trans World Sport
04.00
-04.30
F1: Miamin osakilpailu, kooste
08.45
UEL: Roma - Leverkusen
10.45
NHL: Vegas Golden Knights - Dallas Stars 6:7
12.45
NHL: Nashville Predators - Vancouver Canucks 6:7
14.45
NHL: Tonight
15.50
Valioliiga: Brighton - Aston Villa
18.20
Bundesliiga: Frankfurt - Leverkusen
20.30
NHL: Tonight
21.30
Bundesliiga: Bundesliga Weekly
22.00
F1-Studio: Miamin osakilpailu
22.55
-02.00
F1: Miamin osakilpailu
08.00
Valioliiga: Manchester City - Wolverhampton
10.00
Valioliiga Highlights: Arsenal - Bournemouth
10.30
Valioliiga Highlights: Brentford - Fulham
11.00
Valioliiga Highlights: Burnley - Newcastle
11.30
Valioliiga Highlights: Sheffield United - Nottingham Forest
12.00
Valioliiga Highlights: Manchester City - Wolverhampton
12.30
Valioliiga: Premier League Netbusters
13.10
Eredivisie: PSV - Sparta Rotterdam
15.15
Valioliiga Highlights: Arsenal - Bournemouth
15.50
Valioliiga: Chelsea - West Ham
18.20
Valioliiga: Liverpool - Tottenham
20.30
Valioliiga Highlights: Brentford - Fulham
21.00
Valioliiga Highlights: Burnley - Newcastle
21.30
NASCAR: AdventHealth 400
01.45
Valioliiga Highlights: Sheffield United - Nottingham Forest
02.15
Valioliiga Highlights: Manchester City - Wolverhampton
02.45
Valioliiga Highlights: Burnley - Newcastle
03.15
Valioliiga Highlights: Sheffield United - Nottingham Forest
03.45
-04.15
Valioliiga Highlights: Manchester City - Wolverhampton
02.05
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
13.45
Valioliiga: Sheffield United - Nottingham
15.55
Valioliiga: Brighton - Aston Villa
18.00
Track & Field Weekly
18.30
Track & Field Weekly
19.00
Track & Field Weekly
19.30
Naisten Superliiga: Manchester City - Arsenal
21.30
NASCAR: Cup Series AdventHealth 400
01.30
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
02.05
-05.00
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
02.05
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
13.00
NHL Tonight
14.00
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
16.00
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
18.00
NHL Tonight
19.00
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
21.00
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
23.00
NHL Tonight
00.00
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
02.05
-05.00
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
07.00
DP World Tour
12.00
Asian Tour
16.00
DP World Tour
21.00
Golf Central
22.00
-03.00
DP World Tour
04.00
You Hurt My Feelings
IMDb
6.6
06.00
American Underdog
IMDb
7.1
08.00
A Man Called Otto
IMDb
7.5
10.05
Penguin Bloom
IMDb
6.8
12.00
Jurassic World Dominion
14.25
Love Again
IMDb
5.9
16.10
Viiksipartio ja taidevarkaiden takaa-ajo
18.00
Aftersun - päivämme auringossa
IMDb
7.7
20.00
American Underdog
IMDb
7.1
22.00
Kolmen tuhannen vuoden kaipuu
IMDb
6.7
00.00
Last Sentinel
IMDb
4.9
02.00
Bodies Bodies Bodies
IMDb
6.2
04.00
-05.43
Kolmen tuhannen vuoden kaipuu
IMDb
6.7
03.30
Hitlerin valta
04.25
Megapolis: Muinaisen maailman salat
05.20
Esiin kaivetut: Muinaiset murhamysteerit
06.10
Murhaava historia
07.15
Kirotut sukujuuret
07.40
Salaiset aseet: Toinen maailmansota
08.45
Salaiset aseet: Toinen maailmansota
09.50
Bettany Hughes ja maailman aarteet
10.50
Myytit: Ihmiskunnan mahtavat myytit
11.55
Kleopatran salainen hautakammio
13.05
Kleopatran salainen hautakammio
14.10
Muinaisen Egyptin kuningattaret
15.15
Egyptin hautakammiot: Kaikkien aikojen operaatio
16.30
Egyptin hautakammiot: Kaikkien aikojen operaatio
17.35
Sakkaran salakoodia purkamassa
18.40
Baia - Rooman Atlantis
19.50
Rooman megarakennelmat
20.55
Pompeiji: Villa Giulianan haudatut salaisuudet
22.00
Vesuviuksen kadonneet kääröt
23.15
Roomalaissotilaan todellinen elämä
00.20
Roomalaissotilaan todellinen elämä
01.30
Venäjä 1917: Vallankumouksen lähtölaskenta
02.45
Ei turvapaikkaa: Anne Frankin tarinan kertomaton jakso
03.40
-04.35
Natsien tappokentät
Näytä kaikki kanavat
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Lemmen viemää
,
Kova laki: Erikoisyksikkö
,
Rillit huurussa
,
Jättekiva
,
Emmerdale
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Murdochin murhamysteerit
,
Hiljainen todistaja
,
Omerta 6/12
,
Utö
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset