Vaihtoautot
Blogit
Reseptit
Tietovisat
Horoskooppi
Viihde
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
14
Su 14.10.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.22
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
08.00
Yle Uutiset
08.05
Avara luonto: Eläinten supervanhemmat
09.00
Yle Uutiset
09.05
Flinkkilä & Tastula
09.55
Yle Uutiset
10.00
Jumalanpalvelus
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Viikko viitottuna
11.15
Tehtaan sankarit - Onnea etsimässä
11.45
Luontoretkellä: Kalavedet uhattuna
12.10
SuomiLOVE
13.10
Wheels of Freedom
14.30
Sannikka & Ukkola
15.00
Yle Uutiset
15.05
Perjantai
16.05
Hyvät katsojat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Isä Brown ja hänen laumansa
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Eränkävijät
18.45
Arto Nyberg
19.30
Murroksessa
19.45
Jäljet päättyvät Berliiniin
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
21.05
Sorjonen
22.05
Nousuvesi
22.50
Ulkolinja: Tapaus Interpol
23.45
Ykkösaamu
00.25
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
00.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 14.10.
06.53
Hyrräpäät
07.04
Pikku perunat
07.08
Anniina Ballerina
07.33
Kim ja Kai
07.40
Planeetta Kosmo
07.54
Uula ja Kuu
08.08
Ryhmä Hau
08.30
Pii ja Poju
08.44
Yökyöpelit
08.59
Galaxi
09.01
Aappo ja Tööt
09.08
Näin meillä
09.20
Villien Toiveiden Virasto
09.34
Jessi ja Janni - etevät etsiväkaksoset
09.57
Tipu Touhukas
10.00
Uusi päivä : Uusi päivä
10.28
Uusi päivä
10.56
Uusi päivä
11.25
Find me in Paris
11.51
Find me in Paris
12.16
Find me in Paris
12.43
Eturivin tanssijoita
13.10
Marja Hintikka Live
14.00
Rallicrossin MM
16.00
Rallin SM: Kausikooste
16.30
Suunnistuksen kausikooste 2018
17.00
Villi kortti
18.00
Viki, Köpi & Henkka - tieteen armoilla
18.10
Sohvaperunat
18.11
Sohvaperunat
19.00
Yle Uutiset
19.05
Urheiluruutu
19.10
Käsipallon Mestarien liiga
21.00
Noin viikon studio
21.25
Pelipäivä
21.55
Yle Uutiset
22.00
Urheiluruutu
22.10
E-urheilun rahat ja henki
23.10
Silicon Valley
23.40
Girls
00.05
Uncle
00.35
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.35
112
07.00
Ostoskanava Tvins.com
08.00
Monchhichi
08.10
Puuha-Pete
08.20
Palomies Sami
08.30
Muumilaakson tarinoita
08.55
Muumilaakson tarinoita
09.20
Alvin ja pikkuoravat
09.35
Paavo Pesusieni
10.00
Suomen kaunein koti
11.00
Maajussille morsian
12.00
Ex-Onnelliset
13.00
Teknavi
13.30
Ota rahat ja juokse
14.25
Fort Boyard Suomi
15.50
Duudsonit tuli taloon
16.50
Posse
18.50
Urheiluextra: CHL
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
Tulosruutu
19.20
Tanssii Tähtien Kanssa
21.00
Diili
22.00
Kymmenen Uutiset
22.15
Viikon sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Theroux Miamin jättivankilassa
23.50
Americans
00.55
Billions
02.05
Enbuske, Veitola & Salminen
03.00
Paimelan autoparoni
03.55
-04.48
Paimelan autoparoni
LIVE
4
02.20
Snitch
IMDb
6.5
04.40
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Hisse Hoksausmaassa
06.10
Hisse Hoksausmaassa
06.25
LEGO Friends
06.45
Sonic Boom
07.00
Rusty Rivets
07.25
K3
07.40
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.00
Disney esittää: DuckTales
08.25
Disney esittää: Avalorin Elena
08.50
HS Lasten uutiset
09.00
Hauskat kotivideot - uudet jaksot
10.00
Jaksa paremmin
10.30
MasterChef Australia
11.40
MasterChef Australia
12.55
Wedding Town
13.25
Leijonan luola USA
14.25
Leijonan luola USA
15.25
Pientä pilaa
15.30
Radio Suomipopin Helsinki-päivän konsertti
16.00
Idols
17.00
Gaala
18.30
Haluatko miljonääriksi?
19.30
Kaikki vastaan 1
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Keisari Aarnio
22.00
Keisari Aarnio Talk Show
22.30
Snowden
IMDb
7.3
01.15
Stand Up!
02.15
Arman ja viimeinen ristiretki
03.15
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.15
Unna Junná
08.30
BUU-klubben
09.00
Hullunkuriset perheet
09.24
Kalsaripiraatit
09.27
Kolmikko ja Keplerin timantit
09.52
Ruohonjuuritasolla
09.56
Mysteerisaari
10.06
Lohikäärmesydän
10.19
Viidakkojytä
10.31
Kaikkea kaupan
11.00
Kotikenttä
11.51
Herkkuja: Vadelmaleivokset
12.00
Puhdasta jälkeä
IMDb
6.7
13.30
Buster Keaton: Teatteri
IMDb
7.7
14.00
Leonard Bernsteinin muistokonsertti
16.25
RSO Musiikkitalossa
17.25
Strömsö
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Vakisuhteessa
18.45
Melkein unplugged: FORK
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.39
Sportnytt
19.50
Skavlan
20.50
Lenan matkassa
21.00
Aika on meidän
22.00
-23.51
Lumiauramies
IMDb
7.2
LIVE
6
03.10
Anthony Bourdain - kohti tuntematonta
04.00
Pelastavat enkelit
04.50
Ulosottomiehet
08.00
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Stadi vs Lande
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Last Man on Earth
11.30
Simpsonit
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Sikin sokin saduissa
IMDb
4.5
15.45
Only in Japan
16.15
Stupid Man Smart Phone
17.15
Valheen jäljillä
18.15
UEFA Champions League -makasiini
18.45
Love Island Suomi
19.45
Theroux ja vihatut Phelpsit
21.00
12 Years a Slave
IMDb
8.1
23.45
American Horror Story: Cult
00.45
The Strain
01.45
Eloonjääneet
02.35
Eloonjääneet
03.25
-04.15
Supernatural
LIVE
7
02.55
The Best Man Holiday
IMDb
6.7
05.05
Sofian enkelit
06.25
Sofian enkelit
07.20
Remonttipainajainen
08.15
Seinfeld
08.50
Seinfeld
09.20
TV Shop
10.20
Asunnon metsästäjät
10.50
Asunnon metsästäjät
11.15
Seinfeld
11.45
Seinfeld
12.15
TV Shop
13.15
Kreisit kotivideot
14.10
Poutapilviä ja lihapullakuuroja
IMDb
7.0
15.55
Hengenvaarallisesti lihava
16.55
Asunnon metsästäjät
17.25
Tuhoisa lumivyöry Everestillä
18.30
Jääkiekkoa: Liigaviikko
19.00
Onnenpyörä
20.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
21.00
A Little Chaos
IMDb
6.5
23.25
Kova laki: Erikoisyksikkö
00.25
Ex Machina
IMDb
7.7
02.30
TV Shop
03.30
-04.25
Tuhoisa lumivyöry Everestillä
LIVE
8
03.35
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Huvila & Huussi
10.00
Wedding Town
10.30
Häät sulhasen tapaan
11.45
Rempalla kaupaksi
12.50
Rempalla kaupaksi
13.55
Sinkkuillallinen
14.55
Sinkkuillallinen
15.55
Häät sulhasen tapaan
16.55
Remppa vai muutto Australia
18.00
Naimakaupalla alttarille
19.00
Bachelorette Suomi
20.00
Neljät häät Suomi
21.00
Criminal Minds
22.00
Liv D: Murhasta kuuluisaksi
23.00
Häät sulhasen tapaan
00.15
Sinkkuillallinen
01.15
Sinkkuillallinen
02.15
Pahan jälkeen
03.15
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.00
Rekkakuskit jäällä
04.00
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Rantavahdit
09.30
Rantavahdit
10.00
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
11.00
Grillit huurussa
12.00
Rekkakuskit jäällä
13.00
Rekkakuskit jäällä
14.00
Leijonan luola Kanada
15.00
Tulossa: Syke
15.05
Panttilainaamo
15.35
Panttilainaamo
16.05
Panttilainaamo
16.35
Panttilainaamo
17.05
Näin tehtiin Valmentaja -elokuva
17.55
Tulossa: Syke
18.00
Uusi elämä etelässä
19.00
Suorat sanat sapuskasta
20.00
Et sä tiedä kuka mä oon?
21.00
Hyvät ja huonot uutiset
22.00
Poliisit 2017
22.30
Poliisit 2017
23.00
Poliisit 2017
23.30
Poliisit 2017
00.00
Rajavalvojat
00.30
Rajavalvojat
01.00
Rekkakuskit jäällä
02.00
Rekkakuskit jäällä
03.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.10
Wheeler Dealers
04.00
Wheeler Dealers
06.30
Katujen kaaharit
07.30
Katujen kaaharit
08.25
Katujen kaaharit
09.20
Katujen kaaharit
10.10
TV Shop
11.10
Kuinka sitten kävikään?
11.40
Vaihtokaupan sankarit
12.05
Kultakuume: Parkerin kultareitti
13.00
TV Shop
14.00
Kuinka sitten kävikään?
14.35
Vaihtokaupan sankarit
15.00
Löytöretki tuntemattomaan
15.55
How to Build... Everything
16.25
Tiedejekut
16.55
The Quick and the Curious
17.25
The Quick and the Curious
17.55
Nikola Teslan kuolemansäde
18.55
Wheeler Dealers
20.00
Fast N' Loud
21.00
Ted 2
IMDb
6.3
23.25
Blues Brothers 2000
IMDb
4.8
01.50
Alaska: Viimeinen rintama
02.50
Alaska: Viimeinen rintama
03.45
-04.30
Alaska: Viimeinen rintama
LIVE
11
03.20
Kakkukuningas: Paras leipuri
04.10
Kalliovuorten eläinlääkäri
05.00
Asunnon metsästäjät
07.45
Asunnon metsästäjät
08.15
Pomo keittiössä
08.40
Pienten perhe
09.10
Kakkukuningas
09.40
Jotain lainattua, jotain uutta
10.05
Kalliovuorten eläinlääkäri
11.00
Kakkukuningas: Paras leipuri
11.50
Pomo keittiössä
12.20
Jotain lainattua, jotain uutta
12.45
Tahdon morsiuspuvun!
13.15
Tahdon morsiuspuvun!
13.45
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
14.15
Jon ja Kate +8
14.45
Voittoa asuntokaupoilla
15.10
Voittoa asuntokaupoilla
15.35
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
16.05
Jon ja Kate +8
17.00
Pernilla Wahlgrenin maailma
18.00
Say Yes: Wedding SOS
19.00
90 päivää morsiamena
20.00
Sisarvaimot
22.00
Kauneusoperaatio helvetistä
23.00
Sisarvaimoa etsimässä
00.00
Meet the Putmans
01.00
Ylipainoisten klinikka Italiassa
02.00
Hääpukuja kurvikkaille
02.30
Pienten perhe
03.00
Kakkukuningas: Paras leipuri
03.55
-04.45
Kalliovuorten eläinlääkäri
12
03.50
Villeimmät videot
04.15
Villeimmät videot
04.45
Villeimmät videot
05.15
Sky News
06.00
Sky News
06.35
FOX Kids: Teletapit
07.00
FOX Kids: Bing
07.15
FOX Kids: Dora ja ystävät
07.40
FOX Kids: Blaze ja monsterikoneet
08.05
FOX Kids: Superlentokoneet
08.25
FOX Kids: Shimmer ja Shine
08.50
FOX Kids: My Little Pony Equestria Girls 2 - Rainbow Rocks
IMDb
7.0
10.00
Lystikkäät eläinveikkoset
10.30
Lystikkäät eläinveikkoset
11.00
Lystikkäät eläinveikkoset
11.30
Lystikkäät eläinveikkoset
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Simpsonit
14.30
Simpsonit
15.00
Simpsonit
15.30
Simpsonit
16.00
Huutokaupan metsästäjät: Teksas
16.30
Huutokaupan metsästäjät: Teksas
17.00
Huutokaupan metsästäjät
17.30
Huutokaupan metsästäjät
18.00
Huutokaupan metsästäjät
18.30
Huutokaupan metsästäjät
19.00
Kymppitonni
20.00
Top Gear
21.10
Vihollinen vuoteessani
IMDb
6.3
23.05
Criminal Minds
00.00
Criminal Minds
00.55
Criminal Minds
01.50
Criminal Minds
02.45
Criminal Minds
03.40
-04.50
The Walking Dead
LIVE
13
03.25
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Ensitreffit alttarilla
10.30
Kesämökkiunelmia
11.00
Kesämökkiunelmia
11.30
Tinan tunturikeittiö
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsi
13.00
Kokkisota
14.00
Treffaa mun vanhemmat UK
15.00
Beverly Hillsin täydelliset naiset
16.00
Beverly Hillsin täydelliset naiset
17.00
Rakas, ostin meille kodin
18.00
Rusketusmania: 50 Shades of Orange
19.00
Viettele vaatteilla
19.30
Arvostele mun illallinen Ruotsi
20.00
Kardashianit
21.00
The Notebook - rakkauden sivut
IMDb
7.8
23.20
Beverly Hillsin täydelliset naiset
00.20
Beverly Hillsin täydelliset naiset
01.20
Häikäilemättömät onnenonkijat
02.20
Arvostele mun illallinen Ruotsi
02.50
Todella upeeta
03.25
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
09.40
Rakkautta Pariisissa
11.20
Valley Girl
IMDb
6.3
13.00
Grease Live!
IMDb
7.4
15.10
The Good Lie
IMDb
7.4
17.00
Rakkaat rikkaat ystävät
IMDb
5.9
18.45
Blue Valentine
IMDb
7.4
20.50
The Whole Truth
IMDb
6.2
22.40
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki
IMDb
8.3
01.00
Arman ja Suomen rikosmysteerit
01.45
Temptation Island Suomi 4
02.30
Temptation Island Suomi 4
03.15
-03.45
Temptation Island Suomi 4 Extra
LIVE
15
03.35
1980: Murhaava vuosikymmen
04.25
Murha etelän idyllissä
05.15
Intohimon uhrit
07.10
Caribbean Life
07.40
Alaskan eläinlääkäri
08.30
Eläinlääkärin elämää
09.25
Maailman oudoimmat ruuat
09.55
Tv Shop
10.55
Turhuuden turuilla
IMDb
6.2
13.25
Tv Shop
14.25
Caribbean Life
14.55
Boyhood
IMDb
7.9
18.00
Apua, mikä tauti!
19.00
Kadonneet
20.00
Suomurhat
21.00
1980: Murhaava vuosikymmen
22.00
Kova laki
23.00
Täydellinen murha
23.55
Salaisuus kuolemaan saakka
00.55
Maria Elena ja kuumimmat rikostapaukset
01.55
Murha menneisyydestä
02.55
Kadonneet
03.55
-04.45
Aikuisten lelukauppa
17
20
03.00
Rajasota
04.00
Likaiset rikkaudet
05.00
Yliluonnollista
06.00
Autiotalojen aarteet
06.30
Autiotalojen aarteet
07.00
Vaarallisimmat saalistajat
08.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol
09.00
Aivopelit
09.30
Aivopelit
10.00
Aivopelit
10.30
Aivopelit
11.00
Kuuma 80-luku
12.00
Lentoturmatutkinta
13.00
Lentoturmatutkinta
14.00
Meret ilman vettä
15.00
Meret ilman vettä
16.00
Meret ilman vettä
17.00
Meret ilman vettä
18.00
Meret ilman vettä
19.00
Vuosikymmenet uudestaan
19.30
Vuosikymmenet uudestaan
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Meret ilman vettä
22.00
Hirmuhallitsijoiden käsikirja
23.00
Alamaailma Oy
00.00
Ufojen perässä
01.00
Meret ilman vettä
02.00
Hirmuhallitsijoiden käsikirja
03.00
Lentoturmatutkinta
04.00
-05.00
Autonraadot rahaksi
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Kosketus taivaasta
04.30
TV7 Jerusalem Uutiset
04.45
Tulisoihtu
04.55
Lentäjien mahdoton tehtävä
06.25
Sofarin ääni
07.30
Hillsong TV
08.00
Varustamo
08.30
Ruutupyhäkoulu
08.50
Panjo ja kaverit
09.00
Raamatun kertomuksia
09.30
Herätysliikehdintä
10.00
Kosketus taivaasta
11.00
TV7 Jerusalem Uutiset
11.15
Israel puhuu
11.45
Café Raamattu
12.15
Lentäjien mahdoton tehtävä
13.45
Sielu ja ruumis
14.50
Pawson
15.30
Herra on paimeneni
16.00
Derek Prince
16.30
Superkirja
17.00
Raamattu, evoluutio ja arkeologia
17.50
Kohtasin Messiaani
18.00
Heprealaisia näkökulmia
19.00
Sanaa naisilta
19.15
Sanan ja runon tuoksua
19.30
One Way
20.00
Vain yksi tie
20.30
Martin Reén - Identiteetti Kristuksessa
21.00
Apostolien matkassa
21.10
Tulisoihtu
21.15
Ajankohtaista taivaasta
21.45
Vankeudesta vapauteen
22.00
Käännekohta
22.30
Tämän päivän epäjumalat
23.00
Korinttolaiskirje 1
23.30
Jerusalem studio
00.00
Uusi elämä
00.30
Raamattu puhuu sinulle
00.40
Armon kalliolla
01.00
Raamattu, evoluutio ja arkeologia
01.50
Kohtasin Messiaani
02.00
Heprealaisia näkökulmia
03.00
Sanaa naisilta
03.15
Sanan ja runon tuoksua
03.30
One Way
04.00
-04.30
Vain yksi tie
03.00
Uutisikkuna
07.50
Nimipäiväonnittelu: 14.10.
07.51
Hyrräpäät
08.03
Kim ja Kai
08.10
Pikku perunat
08.13
Yökyöpelit
08.25
Villien Toiveiden Virasto
08.39
Unna Junná
09.00
Jumalanpalvelus
10.00
Uusi päivä : Uusi päivä
10.28
Uusi päivä
10.56
Uusi päivä
11.25
Yle Uutiset Viikko viitottuna
11.35
Yliopistollinen eläinsairaala: Kolarissa halvaantunut Milo-koira
12.15
Pelipäivä
13.00
Marja Hintikka Live
13.50
Ylen Aamu-tv
14.50
Sannikka & Ukkola
15.20
Villi kortti
16.10
Hyvät katsojat
16.55
RSO Musiikkitalossa
18.00
Strömsö
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.40
Flinkkilä & Tastula
19.30
Yle Uutiset
19.45
Urheiluruutu
20.05
Wheels of Freedom
21.20
Viki, Köpi & Henkka - tieteen armoilla
21.35
Ykkösaamu
22.15
Humahdus
22.25
Valehtelija
22.40
Uutisikkuna
03.00
-07.15
Uutisikkuna
05.30
USC Trojans - Colorado Buffaloes
19.10
Käsipallon Mestarien liiga Elverum Handball - Cocks
06.00
PGA TOUR Golf
08.00
AMA EnduroCross: Reno, Nevada
08.30
ATP Tennis 1000: Shanghai / Nelinpelin Finaali
10.00
100 Greatest Footballers
10.15
La Liga Chronicles
10.40
Triathlon: Challenge Roth part 1
11.30
ATP Tennis 1000: Shanghai / Finaali
14.30
MM Trial of Nations
15.00
MM Motocross: Italia
15.30
Fast/Zone -The World of Motorsport
16.00
Super League Triathlon: Jersey
17.00
Nykyaikainen viisiottelu: World Championships / Meksiko
17.55
La Liga: Espanyol - Villarreal
19.45
MM Motocross of Nations
20.15
F1® Esports 2018: Pro Series Live Show 1
22.15
-02.13
PGA TOUR Golf: CIMB Classic
11.00
MotoGP Highlights: Thaimaa
12.00
PGA TOUR Golf: CIMB Classic
16.00
Champions Hockey League: Kärpät - Mountfield HK (CZE)
18.00
ATP Tennis 1000: Shanghai / Finaali
20.30
ATP Tennis 1000: Shanghai / Nelinpelin Finaali
22.15
Vahvin mies / nainen SM-kilpailut
23.10
La Liga World
23.40
-01.22
SHL: Växjö - Malmö
06.00
PGA TOUR Golf: CIMB Classic
10.00
UEFA Champions League -makasiini
10.30
SHL: Färjestad - Frölunda
12.30
Formula 1: Japanin osakilpailu
14.35
Red Bull Air Race R 14: Indianapolis
15.40
Red Bull Air Race R 8: Indianapolis
16.50
FIA Formula 3 European Championship: Red Bull Ring, Itävalta
17.45
Karting World Championship 2018
18.15
ESPN dokumentti: 9,79
19.40
ESPN dokumentti: Pallon kirous
21.25
ESPN dokumentti: Tysonin metsästys
22.45
ESPN dokumentti: Veljekset maanpaossa
00.05
NHRA Drag Racing - Round 20
00.55
-01.21
European Motocross of Nations
06.00
Molang-pupu
06.05
Antti piirtää
06.30
Unelmatarha
06.55
Karhuherra Paddington
07.00
Juontajan suosikki
07.02
Monchhichi
07.15
Mokon suuri maailma
07.30
Muumilaakson tarinoita
07.55
Chuggington
08.05
Chuggington
08.15
Professori Balthazar
08.30
Professori Balthazar
08.40
Professori Balthazar
08.50
Hello Kitty - onnistu kanssani!
09.00
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.25
Palomies Sami
09.40
Palomies Sami
09.50
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
09.55
Monchhichi
10.05
Antti piirtää
10.30
Juniorijumppa
10.31
Ruohonjuuritasolla
10.33
Myyrä
10.40
Chuggington
10.50
Chuggington
11.05
Littlest Pet Shop
11.30
Muumilaakson tarinoita
11.55
Viidakon veijarit
12.05
Viidakon veijarit
12.20
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
12.40
Pororo
12.50
Pororo
12.59
Alvin ja pikkuoravat
13.10
Alvin ja pikkuoravat
13.20
Horseland - heppajengi
13.45
Nuori Robin Hood
14.00
Nuori Robin Hood
14.15
Juontajan suosikki
14.16
Nuori Robin Hood
14.30
Puuha-Pete
14.45
Aikamatkustajat
14.55
Aikamatkustajat
15.05
Muumilaakson tarinoita
15.30
Pikku Prinssi
16.00
Mimmikoto
16.15
Thunderbirds
16.35
Mona Vampyyri
17.05
Possu ja Kärpänen
17.30
Possu ja Kärpänen
17.55
Leo
18.00
Paavo Pesusieni
18.25
Paavo Pesusieni
18.50
Ötökät!
19.00
Ötökät!
19.07
Winx-klubi
19.30
Lucky Luken uudet seikkailut
19.54
Hyvää yötä!
19.58
Hyvää yötä!
03.20
The Great Wall
IMDb
6.0
05.00
My Cousin Rachel
IMDb
6.0
06.45
The Boy Downstairs
IMDb
5.8
08.15
Little Miss Sunshine
IMDb
7.9
09.55
Paluu tulevaisuuteen 2
11.40
Neropatin päiväkirja: Reissussa rähjääntyy
IMDb
4.4
13.10
Dröm vidare
IMDb
7.0
14.40
Heidi
IMDb
7.4
16.30
Sommeren '92
18.05
Sing
IMDb
7.1
19.50
Ihmeotukset ja niiden olinpaikat
IMDb
7.2
22.00
Kaikki kaikessa
IMDb
6.4
23.35
Kingsman: Kultainen kehä
IMDb
6.7
01.55
-04.10
Sota apinoiden planeetasta
IMDb
7.5
03.40
Maria Wern
05.15
Close Up
05.45
Close Up
06.15
Close Up
06.45
Close Up
07.15
Close Up
07.45
Close Up
08.15
Close Up
08.45
Close Up
09.15
Close Up
09.45
Close Up
10.20
Close Up
10.45
Samaa sukua
11.30
Samaa sukua
12.10
Ack Värmland
12.35
Ack Värmland
13.00
Ack Värmland
13.20
Ack Värmland
13.45
Ack Värmland
14.05
Samaa sukua
14.50
Samaa sukua
15.30
Samaa sukua
16.15
Samaa sukua
16.55
Close Up
17.25
Close Up
17.55
Samaa sukua
18.35
Samaa sukua
19.20
Samaa sukua
20.00
Ack Värmland
20.25
Ack Värmland
20.50
Ack Värmland
21.10
Ack Värmland
21.35
Ack Värmland
22.00
Rikostutkija Bergman
22.45
Rikostutkija Bergman
23.30
Wentworth
00.15
Wentworth
01.00
Wentworth
01.50
Wentworth
02.35
Wentworth
03.20
-04.10
Wentworth
03.05
Göta kanal 3 - Kanalkungens hemlighet
IMDb
2.4
04.30
Täältä tullaan tulevaisuus
IMDb
5.0
06.15
Prinsessa
IMDb
6.1
06.20
Prinsessa
IMDb
6.1
07.50
Vägen ut
IMDb
6.3
09.35
Eemeli ja possuressu
IMDb
7.1
11.10
Två killar och en tjej
IMDb
5.4
13.00
Kanavaralli - eli kuka poisti tapin veneestä?
IMDb
5.7
14.35
Göta Kanal 2
IMDb
3.0
16.10
Göta kanal 3 - Kanalkungens hemlighet
IMDb
2.4
17.40
Hugo ja Josefin
IMDb
6.2
19.00
Tusen gånger starkare
IMDb
5.4
20.25
Irralliset
IMDb
6.2
22.00
Hypnotisoija
IMDb
5.6
23.55
Hur många lingon finns det i världen
IMDb
6.0
01.35
Koirakikka
IMDb
5.6
03.20
-05.00
Mamma, pappa, barn
IMDb
5.9
04.00
John Wick: Chapter Two
06.00
Wonder Wheel
08.00
Hulluna Onnesta
10.00
Rock Dog
12.00
Brad’s Status
14.00
Korkeuksia kohti
16.00
Moonlight
18.00
Hampstead
19.50
Thor: Ragnarok
22.00
Marshall
00.00
John Wick: Chapter Two
02.00
Den Bedste Mand
04.00
-05.30
Run to Me
03.00
Morgan
04.35
X-Men: Apocalypse
07.00
Maailman ympäri 80 päivässä
09.00
Superswede
10.30
Overdrive
12.05
Ali
14.40
Only the Brave
16.50
Borg / McEnroe
18.35
X-Men: Apocalypse
21.00
What Happened to Monday
23.00
Morgan
01.00
The Mummy
03.00
-04.31
Ballistic: Ecks vs. Sever
03.30
Elle
05.40
Never Again A Tomorrow
07.15
The Simpsons Movie
09.00
Safe Haven
11.00
Before I Fall
12.50
To the Wonder
14.40
Koti eläintarhassa
16.40
Manchester by the Sea
19.00
Never Again A Tomorrow
21.00
Dancer in the Dark
23.20
Elle
01.30
Thank You for Your Service
03.20
-04.45
You Get Me
04.00
The Rocky Horror Picture Show: Let's Do the Time Warp Again
06.00
Teini-ikäiset mutanttininjakilpikonnat
08.00
Suuri pähkinäryöstö 2
10.00
Ice Age 3: Dinosaurusten aika
12.00
The Little Rascals
14.00
Lonkku
16.00
Kamut Käpälämäessä (Puhuttu suomeksi)
18.00
Ice Age: Törmäyskurssilla
20.00
Teini-ikäiset mutanttininjakilpikonnat
22.00
Todella upeeta -elokuva
00.00
The Rocky Horror Picture Show: Let's Do the Time Warp Again
02.00
Big Stan
04.00
-05.25
Yhdet häät ja kolme anoppia
02.05
NHL: Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins
09.30
NHL: Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins
11.30
MLB: Milwaukee Brewers - Los Angeles Dodgers
14.30
NHL: New York Rangers - Edmonton Oilers
16.45
Trans World Sport
17.45
NHL: Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins
19.55
NFL: Oakland Raiders - Seattle Seahawks
23.20
NFL: Dallas Cowboys - Jacksonville Jaguars
02.45
NFL Gameday
03.15
-06.45
NFL: New England Patriots - Kansas City Chiefs
01.05
NHL: Minnesota Wild - Carolina Hurricanes
04.05
NHL On The Fly
05.05
NHL: Colorado Avalanche - Calgary Flames
07.55
NHL: Minnesota Wild - Carolina Hurricanes
09.55
NHL: Philadelphia Flyers - Vegas Golden Knights
11.55
KHL: Neftehimik - Jokerit
13.55
NHL On The Fly
14.55
KHL: Avtomobilist - Salavat Julajev
17.30
KHL Ice Week
18.00
NHL: Colorado Avalanche - Calgary Flames
20.05
NHL: New Jersey Devils - San Jose Sharks
23.05
NHL On The Fly
00.05
KHL: Avtomobilist - Salavat Julajev
02.05
-05.30
NHL: Winnipeg Jets - Carolina Hurricanes
08.00
UEFA Nations League: Latvia - Kazakstan
10.00
UEFA Nations League: Kierroksen huippuhetket
11.00
UEFA Nations League: Slovakia - Tshekki
13.00
UEFA Nations League: Hollanti - Saksa
14.55
UEFA Nations League: Kierroksen huippuhetket
15.50
UEFA Nations League: Romania - Serbia
18.00
UEFA Nations League: Kierroksen huippuhetket
18.50
UEFA Nations League: Venäjä - Turkki
21.00
Premier League Netbusters
21.35
UEFA Nations League: Puola - Italia
23.45
-01.45
UEFA Nations League: Romania - Serbia
01.05
Nhl
04.05
Nhl
11.30
ATP World Tour Masters 1000: Rolex Shanghai Masters - Final
14.30
European Tour Highlights SE
15.00
Premier League World
15.30
NFL Gameday
16.00
Nhl
18.00
Nhl
20.00
ATP World Tour Masters 1000: Rolex Shanghai Masters - Final
23.00
Nhl
01.00
UEFA Champions League Weekly
01.30
Premier League World
02.05
-05.00
Nhl
00.30
European Tour
05.00
LPGA Tour
10.00
European Tour
13.30
European Tour
19.30
LPGA Tour
00.30
-03.00
European Tour
02.05
Nhl
05.05
Nhl
08.30
Behind the glass: New Jersey Devils Training camp
09.00
Nhl
11.00
Nhl
13.00
NHL On The Fly
14.00
Nhl
16.00
Nhl
18.00
Nhl
20.05
Nhl
23.00
NHL On The Fly
00.00
Nhl
02.05
-05.00
Nhl
10.30
UEFA Champions League Weekly
11.00
Premier League
13.00
Bundesliga
15.00
Premier League
17.00
Skotska ligan
19.00
Franska Ligan
21.00
Premier League
23.00
Bundesliga
01.00
Premier League Review
02.00
Bundesliga highlights
03.00
-03.30
The Premier League Show
11.00
Bundesliga highlights
12.00
Championship SE
14.00
Premier League
16.00
Belgiska ligan
18.00
Premier League
20.00
Bundesliga SE
22.00
Premier League
00.00
Championship SE
02.00
-02.30
Premier League World
03.45
Iso kalastuskisa
04.35
Prospectors
05.25
Prospectors
06.10
Timber Kings
07.00
Kelluvat kodit
07.20
Kelluvat kodit
07.45
Alaskan metsästysmaat
08.25
Alaskan metsästysmaat
09.10
Aavikon keräilijät
10.00
Aavikon keräilijät
10.50
Jättikarpin jäljillä
11.40
Jättikarpin jäljillä
12.30
Australian kullankaivajat
13.15
Australian kullankaivajat
14.00
Australian kullankaivajat
14.45
Australian kullankaivajat
15.30
Australian kullankaivajat
16.15
Australian kullankaivajat
17.05
Jade Fever
17.25
Jade Fever
17.45
Jade Fever
18.10
Alaskan metsästysmaat
18.55
Auto vastaan Amerikka
19.15
Auto vastaan Amerikka
19.40
Selviytyjät Alaskassa
20.30
72 Dangerous Places to Live
21.15
Tervetuloa helvettiin: Kameleontti
22.10
Australian kullankaivajat
22.55
Australian kullankaivajat
23.40
Iso paha metsä
00.25
Iso paha metsä
01.15
Aavikon keräilijät
02.00
Aavikon keräilijät
02.50
Jättikarpin jäljillä
03.40
-04.35
Jättikarpin jäljillä
03.50
Wicked Inventions
04.20
Wicked Inventions
04.50
Museon mysteerit
05.40
Wicked Inventions
06.10
Wicked Inventions
06.35
Wicked Inventions
07.05
Kontrolloimaton maapallomme
07.55
Volcanic Odysseys
08.50
Arvaamaton maapallomme
09.40
Maailmaa muuttanut sää
10.10
Maailmaa muuttanut sää
10.35
Historian merkkipäivät
11.05
Historian merkkipäivät
11.35
Salaliitto vai ei?
12.25
Salaliitto vai ei?
13.15
Kirotut sukujuuret
13.40
Kirotut sukujuuret
14.05
Historian suurimmat huijaukset
14.55
Historian suurimmat huijaukset
15.45
Historian suurimmat huijaukset
16.35
Vaiettu historia
17.25
Vaiettu historia
18.15
Natsiprojekti
19.15
Maailmaa muuttanut sää
19.40
Maailmaa muuttanut sää
20.10
Mustan surman paluu
21.00
Kuninkaalliset serkukset sodassa
22.05
Kylä
23.10
Murhakartat
00.00
Pariisin mysteerit
00.30
Pariisin mysteerit
01.00
Aseiden historia
01.55
Vaiettu historia
02.45
Museon mysteerit
03.35
-04.05
Wicked Inventions
03.50
Hope For Wildilfe
04.40
Hope For Wildilfe
05.35
Zoo Juniors
06.05
Zoo Juniors
06.30
Zoo Juniors
07.00
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
07.25
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
07.45
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
08.10
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
08.35
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
09.00
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
09.25
Paul O'Grady - rakkaudesta koiriin
09.50
Eläinten Yhdysvallat
10.15
Eläinten Yhdysvallat
10.40
Eläinten Yhdysvallat
11.00
Eläinten Yhdysvallat
11.25
Eläinten Yhdysvallat
11.50
Eläinten Yhdysvallat
12.15
Eläinten Yhdysvallat
12.40
Dominic Monaghan ja villi luonto
13.25
Dominic Monaghan ja villi luonto
14.10
Dominic Monaghan ja villi luonto
14.55
Dominic Monaghan ja villi luonto
15.40
Pimeässä: Yöelämää luonnossa
16.35
Pimeässä: Yöelämää luonnossa
17.30
Pimeässä: Yöelämää luonnossa
18.25
Vuorokausi villieläimen matkassa
19.15
Leijonien maa: Yö ja päivä
20.10
Luonnon mahtavat muuttoliikkeet
21.00
Koirien salattu elämä
21.50
Koirien salattu elämä
22.40
Seikkailu Yunnanissa Nigel Marvenin seurassa
23.25
Phoenixin eläinpoliisit
00.15
Pimeässä: Yöelämää luonnossa
01.10
Pimeässä: Yöelämää luonnossa
02.05
Pimeässä: Yöelämää luonnossa
03.00
Hope For Wildilfe
03.50
-04.40
Hope For Wildilfe
02.30
Tennis: WTA Tourin kilpailu Linz, Itävalta
04.00
Pyöräily: Turkin Ympäriajo
04.45
Pyöräily: , Italia
05.30
Tennis: WTA Tourin kilpailu Linz, Itävalta
06.30
Pyöräily: Turkin Ympäriajo
07.15
Pyöräily: , Italia
08.00
Tennis: WTA Tourin kilpailu Linz, Itävalta
09.30
World Endurance Championships Mont Fuji, Japani
11.15
Yleisurheilu: YOSG Buenos Aires, Argentiina
12.30
Pyöräily: Turkin Ympäriajo
13.00
Pyöräily: Turkin Ympäriajo
15.00
Tennis: WTA Tourin kilpailu Linz, Itävalta
17.00
Jalkapallo: Major League Soccer
18.00
Pyöräily: Turkin Ympäriajo
18.45
Muut lajit: WATTS
18.55
Urheilu-uutiset
19.00
Tennis: WTA Tourin kilpailu Linz, Itävalta
20.30
Supersport: MM-sarja , Argentiina
21.15
Superbike: MM-sarja ,
22.00
Superbike: MM-sarja ,
23.00
Ralli: ERC-sarja, Latvia
23.30
Pyöräily: Turkin Ympäriajo
00.55
Urheilu-uutiset
01.00
Superbike: MM-sarja ,
01.30
Supersport: MM-sarja , Argentiina
02.00
Superbike: MM-sarja ,
02.30
Tennis: WTA Tourin kilpailu Linz, Itävalta
03.29
-04.01
Ralli: ERC-sarja, Latvia
03.15
Pyöräily
04.00
Tennis
05.30
Pyöräily
06.30
Tennis
08.00
Pyöräily
09.00
Ralli
09.30
Tennis
10.30
Pyöräily
11.30
Pyöräily
12.30
Tennis
14.00
Superbike
14.45
Pyöräily
16.00
Superbike
16.45
Pyöräily
18.00
Superbike
18.45
Pyöräily
19.45
Muut lajit
19.55
Urheilu-uutiset
20.00
Yleisurheilu
23.55
Urheilu-uutiset
00.00
Superbike
00.30
Superbike
01.00
Pyöräily
02.25
Urheilu-uutiset
02.30
Superbike
03.00
Supersport
03.02
Supersport
03.35
Superbike
04.00
-05.59
Yleisurheilu
03.55
Vilda öar
04.40
Desert Lands of The Middle East
05.25
Kungskobran
06.10
Det bästa ur Amerikas Nationalparker
07.00
Människan mot djuren
07.25
Människan mot djuren
07.50
Otroliga djur - Återblick
08.10
Otroliga djur - Återblick
08.35
Otroliga djur - Återblick
09.00
Otroliga djur - Återblick
09.25
Islands of The Monsoon
10.15
Grizzlybjörnens rike
11.05
Otroliga djur - Återblick
11.30
Otroliga djur - Återblick
11.50
Otroliga djur - Återblick
12.15
Otroliga djur - Återblick
12.40
Otroliga djur - Återblick
13.00
Otroliga djur - Återblick
13.25
Otroliga djur - Återblick
13.50
Otroliga djur - Återblick
14.15
Otroliga djur - Återblick
14.45
Otroliga djur - Återblick
15.05
Underliga djur
15.50
Det vilda Japan: Snöapor
16.35
Vem är härmapan?
17.25
Vem är härmapan?
18.10
Vem är härmapan?
19.00
Islands of The Monsoon
19.45
Afrikas superorm
20.35
Monsterfiskar
21.25
Islands of The Monsoon
22.15
Afrikas superorm
23.00
Monsterfiskar
23.50
Otroliga djur - Återblick
00.15
Otroliga djur - Återblick
00.40
Underliga djur
01.30
Det vilda Japan: Snöapor
02.15
Vem är härmapan?
03.05
Vem är härmapan?
03.55
-04.40
Vem är härmapan?
03.55
Shifting Gears With Aaron Kaufman
04.45
Misfit Garage
05.35
How It's Made
06.00
How It's Made
06.25
How Do They Do It? 12 with Kenneth Tonef
06.55
How Do They Do It? 12 with Kenneth Tonef
07.20
Mighty Trains
08.15
Auction Hunters
08.40
Auction Hunters
09.05
Auction Hunters
09.35
Auction Hunters
10.00
Space Dealers
11.00
Space Dealers
12.00
Space Dealers
13.00
Space Dealers
14.00
Space Dealers
15.00
Space Dealers
16.00
Salvage Hunters
17.00
Misfit Garage
18.00
Diesel Brothers
19.00
Salvage Hunters
20.00
Above And Beyond: NASA's Journey To Tomorrow
21.30
How Do They Do It?
22.00
Alaskan Bush People
23.00
Gold Rush: The Story So Far
00.00
Gold Rush
01.00
Mighty Ships
02.00
Mighty Ships
03.00
Auction Hunters
03.30
Auction Hunters
03.55
-04.20
Auction Hunters
03.25
Whale Wars
04.15
North Woods Law
05.02
Animal Cops Phoenix
05.49
Animal Cops Phoenix
06.36
Animal Battlegrounds
07.00
Animal Airport
07.25
North Woods Law
08.15
Pit Bulls & Parolees
09.10
Pit Bulls & Parolees
10.05
Pit Bulls & Parolees
11.00
Pit Bulls & Parolees
11.55
Pit Bulls & Parolees
12.50
Project Grizzly
13.45
Dodo Heroes
14.40
Monsters Inside Me
15.35
Swimming With Monsters: Steve Backshall
16.30
Swimming With Monsters: Steve Backshall
17.25
Swimming With Monsters: Steve Backshall
18.20
Wild Dog Island
19.15
League of Monkeys
20.10
In Search of the Giant Anaconda
21.05
In Search Of The King Cobra
22.00
Prehistoric Elephant
22.55
Dodo Heroes
23.50
North Woods Law
00.45
Weird Creatures With Nick Baker
01.40
Weird Creatures With Nick Baker
02.35
Weird Creatures With Nick Baker
03.25
-04.15
Weird Creatures With Nick Baker
03.00
Ghost Hunters International
04.00
Myth or Monster
05.00
Haunted USA
06.00
Mysteries at the Museum
07.00
House Hunters International
07.30
House Hunters International
08.00
House Hunters International
08.30
House Hunters International
09.00
Hotel Impossible
10.00
Hotel Impossible
11.00
Texas Flip and Move
12.00
Barnwood Builders
13.00
Building Off the Grid
14.00
Going RV
14.30
Going RV
15.00
Going RV
15.30
Going RV
16.00
Andrew Zimmern's Driven By Food
17.00
World's Greatest Motorcycle Rides
18.00
Tough Trains
19.00
Hotel Impossible
20.00
Barnwood Builders
21.00
Building Off the Grid
22.00
Mysteries at the Museum
23.00
Myth or Monster
00.00
Ghost Hunters International
01.00
Ghost Hunters International
02.00
Mysteries at the Museum
03.00
Myth or Monster
04.00
-05.00
Ghost Hunters International
03.49
Paw Patrol
04.04
Kid-e-Cats
04.09
Kid-e-Cats
04.14
Kid-e-Cats
04.19
Kid-e-Cats
04.25
Sunny Day
04.47
Shimmer ja Shine
05.10
Ritariprinsessa Nella
05.31
Blaze ja monsterikoneet
05.53
Blaze ja monsterikoneet
06.14
Paw Patrol
06.37
Rusty Rivets
07.04
Päivä, jolloin Henri tapasi...
07.13
Seikkailija Dora
07.39
Blaze ja monsterikoneet
08.01
Rusty Rivets
08.16
Paw Patrol
08.42
Top Wing
09.03
Ritariprinsessa Nella
09.18
Shimmer ja Shine
09.30
Seikkailija Dora
10.15
Peppa Pig
10.24
Sunny Day
10.49
Ritariprinsessa Nella
11.14
Shimmer ja Shine
11.40
Shimmer ja Shine
11.50
Kiva onnistuu!
12.00
Paw Patrol
12.26
Paw Patrol
12.53
Paw Patrol
13.19
Paw Patrol
13.45
Paw Patrol
14.11
Paw Patrol
14.37
Paw Patrol
15.04
Paw Patrol
15.32
Paw Patrol
15.51
Ritariprinsessa Nella
16.17
Shimmer ja Shine
16.43
Shimmer ja Shine
17.05
Paw Patrol
17.30
Paw Patrol
17.57
Blaze ja monsterikoneet
18.22
Blaze ja monsterikoneet
18.48
Top Wing
19.00
Top Wing
19.14
Zack & Quack
19.39
Shimmer ja Shine
20.04
Paw Patrol
20.31
Paw Patrol
20.53
Peppa Pig
21.00
Peppa Pig
21.06
Kiva onnistuu!
21.20
Wallykazam
21.47
Zack & Quack
22.11
Bubble Guppies
22.38
Top Wing
22.48
Janin ja Vuokon pieni valtakunta
23.03
Shimmer ja Shine
23.28
Shimmer ja Shine
23.50
Umizoomi
00.13
Ritariprinsessa Nella
00.25
Paw Patrol
00.48
Rusty Rivets
01.10
Blaze ja monsterikoneet
01.33
Paw Patrol
01.57
Paw Patrol
02.08
Ritariprinsessa Nella
02.30
Ritariprinsessa Nella
02.53
Paw Patrol
03.15
Paw Patrol
03.27
Shimmer ja Shine
03.50
-04.00
Paw Patrol
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Kauniit ja rohkeat
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Suurmestari
,
Vikin ja Köpin matkailuohjelma
,
Erikoisjoukot
,
Murha paratiisissa
,
Tähdet, tähdet
,
Emmerdale
,
Gran Hotel
,
Miehen puolikkaat
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset