Sanakirja
Vaihtoautot
Viihde
Horoskooppi
Blogit
Tietovisat
Reseptit
TV-ohjelmat tänään
30
La 30.08.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.00
Uutisikkuna
00.35
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
08.00
Yle Uutiset
08.05
Kiehtova maailma: Värikäs Uusi-Seelanti
09.00
Yle Uutiset
09.05
Ylen aamu-tv
10.00
Yle Uutiset
10.05
Ykkösaamu
10.45
Löytöretkiä maailmaan
11.00
Yle Uutiset
11.05
Pisara
11.10
Kiehtova maailma: Kabareeta viidakossa
12.05
Strada
12.35
Sydämen asialla
13.25
Dokumenttiprojekti: Vaalirahoittaja
14.15
Näin tehtiin Jäinen planeetta
14.30
Luontohetki: Erikoisia ekosysteemejä
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Viimeistä päivää
15.37
Viimeistä päivää
16.05
Palanen: Joukko-opin tie
16.15
Tosi tarina: Lentäjät Kirgiisiaroilla
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Ravisuora
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Jaakko ja maailmanvalloittajat
18.45
Avara luonto: Jäinen planeetta
19.35
Ryhmä Pullman
20.30
Yle Uutiset
20.50
Urheiluruutu
21.15
YleLeaks
21.30
Uutisvuoto
22.00
Komisario Lewis
23.30
Rouva varapresidentti
04.00
-08.00
Uutisikkuna
LIVE
2
08.37
Babar ja Badun seikkailut
LIVE
3
01.55
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.05
Ostoskanava Tvins.com
08.05
Ella Elefantti
08.20
Mokon suuri maailma
08.35
Paavo Pesusieni
09.00
Pokémon
09.25
Superpahisten liiga
09.50
Suurin pudottaja
10.45
Hännänheiluttajat
11.10
Ostoskanava Tvins.com
11.40
Kiihdytysajot: Power & Speed 2014
12.15
Salatut elämät
12.45
Salatut elämät
13.15
Salatut elämät
13.45
Salatut elämät
14.15
Salatut elämät
14.45
Keidas
15.15
Antz - muurahaizet
IMDb
6.6
16.55
Nigel Marvenin pingviinisafari
17.55
Top Gear
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
MTV Sport Uutiset
19.25
Pulttibois
20.00
Uuno Epsanjassa
IMDb
6.2
22.00
Kymmenen Uutiset
22.10
Päivän sää
22.15
Lotto ja Jokeri
22.25
MTV Sport Uutiset
22.40
Wallander: Mastermind
00.45
Isänmaan puolesta
01.50
-06.01
Onnensoitto
LIVE
4
03.40
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Elixir Sport
08.30
Merieläinten pelastajat
09.00
Ruotsin karmein koti
10.00
Matkaoppaat
10.30
Matkaoppaat
11.00
Matkaoppaat
11.30
Matkaoppaat
12.00
Matkaoppaat
12.30
Hotellit haltuun
13.30
Hotellit haltuun
14.30
Merieläinten pelastajat
15.00
Onnea matkaan, Charlie!
15.30
90210
16.25
Poliisit
16.55
Poliisit
17.25
Poliisit
17.55
Poliisit
18.25
Poliisit
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Olipa kerran
20.00
The Voice Kids
20.57
Keno
21.00
Riemukupla: Tankki täynnä
IMDb
4.7
23.05
Spanglish - käännöskukkasia
IMDb
6.5
01.40
Hannibal
02.40
Kylmäverisesti sinun
03.45
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
09.00
SVT: Cirkuskiosken
09.30
SVT: Vi på Saltkråkan
10.00
SVT: Rapport
10.05
SVT: Historien om korvvagnen
10.15
SVT: Rekviem för en trollslända
10.40
SVT: Programtablå
10.45
SVT: Vem vet mest?
14.25
Dok: Salamavaloista metsän suojaan
14.27
Dok: Salamavaloista metsän suojaan
14.55
Opiskelijaelämää
15.25
Ruotsalainen kesä Suomessa
15.55
Efter Nio
16.55
Tähtihetkiä television historiassa
17.25
Taiteilijatapaamisia
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Marikki
18.30
Rakkausagentit
18.56
Lonkeroiset
19.00
Osoite: Rooma: Heidi Huopalainen
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.40
Sportnytt
19.50
Matador
20.40
Rakkauden sanoma
21.00
Nuottien matkassa
22.10
SVT: Atleterna
23.10
SVT: Brevfilmen
23.40
SVT: Seriestart: Anne och Hannah
00.20
SVT: Drömturen
01.20
SVT: Gör inte detta hemma
01.50
-03.05
SVT: Tre rövare
LIVE
6
02.05
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Ostoskanava Guthy Renker
11.00
Ben ja Kate
11.30
Kolme miestä ja tyttö
12.00
Kolme miestä ja tyttö
12.30
Middle
13.00
Tyhjätaskut
13.30
Tyhjätaskut
14.00
Monster Jam - International Racing and Freestyle
14.30
Pilanpäiten
15.00
Pomo piilossa UK
16.00
Pomo piilossa UK
17.00
Tanssien tähtiin
17.30
Tanssien tähtiin
18.00
Dieetit vaihtoon!
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Top Gear
20.15
Dude, Where's My Car?
IMDb
5.5
22.00
Big Brother
23.00
C.S.I. Miami
00.00
Grimm
01.00
-05.58
Onnensoitto
LIVE
7
06.35
Ankkadynastia
07.05
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
07.30
Breaking Amish
08.25
Prameat mustalaishäät
09.15
TV Shop Tvins
12.20
Radio
IMDb
6.8
14.15
Dawson's Creek
15.10
Prameat mustalaishäät
16.00
Täydelliset hääpuvut
16.30
Breaking Amish
17.30
5D: Omituinen pakkomielteeni
18.00
Top 20 kotivideot
19.00
Meidän perheen tähdet
20.00
Myyntimies Jethro
21.00
Burleski
IMDb
6.4
23.20
Playboy esittää: Sexcetera
00.40
Pimeyden syleily 2
IMDb
2.5
02.20
-04.10
Strippiklubin tanssijatar
LIVE
8
01.20
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
09.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
10.00
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
10.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
11.00
Heikin lähiruokaa
11.30
Tomin keittiö
12.00
Korealaisen keittiön aakkoset
12.30
Leila leipoo Ranskassa
13.00
Olet mitä syöt
13.30
James Martin ja herkkuja Välimerellä
14.00
Kotikokkien taistelu
15.05
Kotikokkien taistelu
16.05
Kirsi ja himoshoppaajat
17.00
Taste
18.00
Sisustusarkkitehti Marko Paananen
19.00
Hurja remontti
20.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
21.00
Toisenlaiset äidit
22.00
Maailman övereimmät juhlat
23.00
Kaikki keinot sallittu
IMDb
5.6
01.00
Ringer
01.50
Liv D: Katie Price – toisenlainen äiti
02.50
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
02.25
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.25
Ostosruutu
07.55
Ostosruutu
08.25
Ostosruutu
08.55
Merimaili
09.25
Jaksa paremmin
09.55
MasterChef Australia
11.20
MasterChef Australia
12.20
MasterChef Australia
13.15
Krokotiilimies
14.10
Krokotiilimies
15.10
Rekkakuskit jäällä
16.05
Rekkakuskit jäällä
17.00
Suomen huutokauppakeisari
18.00
Pomo piilossa
19.00
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
20.00
Panttilainaamo
20.30
Panttilainaamo
21.00
JIM D: 9/11 – päivä, joka muutti maailman
22.00
Metsien miehet
23.00
Villit nettivideot
23.30
Villit nettivideot
00.00
Huima konttihuutokauppa
00.30
Huima konttihuutokauppa
01.00
Australian rajalla
01.30
Bullrun - kaasu pohjassa
02.00
Eriskummalliset rikokset
02.35
NCIS Los Angeles
03.35
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
03.55
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
6D: Alicia Keys
18.30
Roadtrip
19.00
Ruotsinlaivalla 24h
20.00
Trokarit
21.00
Weed Country
22.00
Cleaners
22.30
Kohtalokkaat kaunottaret
23.00
Punisher - tuomari
IMDb
6.5
01.15
Star Trek: The Next Generation
02.10
Playboy esittää: Badass!
02.35
Playboy esittää: Badass!
03.00
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.55
24Kitchen: Sara La Fountain
04.25
Sky News
06.00
Sky News
06.27
FOX Kids: Sketsiä!
06.39
FOX Kids: Lola & Virginia
06.52
FOX Kids: Lola & Virginia
07.05
FOX Kids: Lola & Virginia
07.17
FOX Kids: Pound Puppies
07.39
FOX Kids: Transformers
08.01
FOX Kids: Transformers
08.24
FOX Kids: My Little Pony
08.46
FOX Kids: Trollz
09.12
FOX Kids: Avatar 3
09.36
FOX Kids: Avatar 3
10.00
Shaggy Dog
IMDb
4.4
11.40
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
12.10
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
12.40
Tappajaeläimet
13.35
Ufojen jäljillä Euroopassa
14.25
Ufojen jäljillä Euroopassa
15.15
Hetki ennen tuhoa
15.40
Hetki ennen tuhoa
16.10
Hetki ennen tuhoa
16.35
Hetki ennen tuhoa
17.00
Hetki ennen tuhoa
17.30
Asehullu perhe
18.25
Varastojen metsästäjät
18.50
Varastojen metsästäjät
19.15
Varastojen metsästäjät
19.45
Varastojen metsästäjät
20.10
Bones
21.00
Bones
21.55
Bones
22.45
Bones
23.35
The Bridge
00.30
28 viikkoa myöhemmin
IMDb
7.0
02.15
Ufojen jäljillä Euroopassa
03.05
Totta vai tarua?
03.30
American Dad
03.55
-04.25
24Kitchen: Sara La Fountain
LIVE
13
00.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 30 minuutin ateriat
10.00
Neljä huonetta
11.00
Neljä huonetta
12.00
Unelmakoti puoleen hintaan
13.00
Unelmakoti puoleen hintaan
14.00
Grand Designs - unelma-asunnot
15.00
Grand Designs - unelma-asunnot
16.00
Grand Designs - unelma-asunnot
16.55
Mitä tänään syötäisiin?
17.00
Grand Designs - unelma-asunnot
18.00
Grand Designs - unelma-asunnot
19.00
Muodin huipulle
20.00
Maajussille morsian
21.00
Meidän häät
22.00
Frendit
22.35
Frendit
23.10
Frendit
23.45
Pariterapiaa
00.40
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.10
Vankilassa ulkomailla
04.00
Tonnikalan saalistajat
04.45
Tyhmyrien tiedettä
05.10
Tyhmyrien tiedettä
05.35
Tyhmyrien tiedettä
06.00
Lyödään ällikällä
06.20
Aikamatkaajat
07.10
Yhdistävä 90-luku
07.55
Yhdistävä 90-luku
08.45
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
09.30
Maailman huonoin sää
10.20
Likaiset rikkaudet
11.15
Lyödään ällikällä
11.40
Lyödään ällikällä
12.05
Kuuma 80-luku
12.55
Kuuma 80-luku
13.50
Kuuma 80-luku
14.45
Kuuma 80-luku
15.35
Kuuma 80-luku
16.30
Kuuma 80-luku
17.20
Maailman huonoin sää
18.15
Yhdistävä 90-luku
19.05
Yhdistävä 90-luku
20.00
Yhdistävä 90-luku
20.50
Yhdistävä 90-luku
21.45
90-luvun muistetuimmat
22.35
Vankilassa ulkomailla
23.30
Tabu USA
00.20
Kiven sisällä
01.10
90-luvun muistetuimmat
02.00
Tabu
02.50
Cosmos
03.40
-04.25
Aikamatkaajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Ilon ja rohkeuden Henki
04.00
Mars Hill Church
05.00
Menneisyydestä uuteen elämään
05.35
Raamattu puhuu sinulle
05.45
Come Home
06.15
Jumala puhuu
06.45
Passion for Jesus
07.15
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
07.40
Pekan biisit
07.45
Koulun jälkeen
08.15
Minä odotan sinua, Herra
08.20
Lähetyspysäkki
08.30
Uusi Testamentti avautuu
09.15
Yliluonnollista
09.45
Isännän pöydässä
10.15
Tähtäimessä Israel
10.45
TV7 Israel News
11.00
Christian World News
11.30
Ilon ja rohkeuden Henki
12.00
Mars Hill Church
13.00
Menneisyydestä uuteen elämään
13.35
Raamattu puhuu sinulle
13.45
Come Home
14.15
Jumala puhuu
14.45
Suolapala
14.50
Ohjelmatiedot
15.00
Jerusalemin muurinvartijat
16.00
Polvijärven pastori
16.30
Lelulaatikko
17.00
Seitsemäs päivä
17.30
Klubi 700
18.00
Kämmenellä
18.30
Café Raamattu
19.00
Pyhän Hengen ilta
20.00
TV7 Jerusalem Uutiset
20.10
Israel puhuu
20.40
John Newton
21.25
Kristuksen palvelija
21.55
Evankelioi koko maailma?
22.30
Arvokas elämä -hyväntekeväisyyskonsertti
23.00
Hillsong TV
23.30
Tie on valmis!
00.00
Polvijärven pastori
00.30
Seitsemäs päivä
01.00
Klubi 700
01.30
Kämmenellä
02.00
Café Raamattu
02.30
Pyhän Hengen ilta
03.30
TV7 Jerusalem Uutiset
03.40
-04.10
Israel puhuu
06.52
Nimipäiväonnittelu: 30.8.
06.54
Pikku Kakkosen posti
07.00
Touhukkaat: Kuka heittelee roskia?
07.23
Postimies Pate, erikoislähettipalvelu
07.38
Babar ja Badun seikkailut
08.00
Galaxi
09.30
Yle Uutiset Uusimaa
09.40
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
09.50
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.00
Yle Uutiset Häme
10.10
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.20
Yle Uutiset Itä-Suomi
10.30
Yle Uutiset Pohjanmaa
10.40
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
10.50
Oddasat
11.05
Käsky käy kutsuntaan
11.20
Anna palaa: Asevelvollisuus
11.50
Tosi tarina: Isäni Zekrollah
12.20
Rakkauden tähden: Xie ja Osmo
14.10
Yle Live: Pepe & Saimaa
15.10
Dokumenttiprojekti: Vaalirahoittaja
16.00
Teinipomo
17.00
Tosi tarina: Lentäjät Kirgiisiaroilla
17.30
Peltsin Lappi
18.00
Jaakko ja maailmanvalloittajat
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.40
Tartu Mikkiin
19.30
Yle Uutiset
19.50
Urheiluruutu
20.15
YleLeaks
20.30
Uutisvuoto
21.00
Efter Nio
22.00
-23.35
Mustalaisleiri muuttaa taivaaseen
09.00
Premier League World
09.30
Premier League Preview
10.00
Premier League Match Pack
10.30
Premier League Monday Highlights
11.25
UEFA Champions League: Malmö - Salzburg
13.15
Purjehdusta: 49er Grand Prix
13.40
Premier League Match Pack
14.10
Premier League Preview
14.40
Valioliiga: Burnley - Manchester United
16.55
Valioliiga: Manchester City - Stoke
19.25
Valioliiga: Everton - Chelsea
21.30
Valioliiga: Burnley - Manchester United
23.20
Valioliiga: Manchester City - Stoke
01.10
-02.05
Timanttiliiga Highlights: Zürich
09.55
C More Action -ohjelmistoa
14.00
C More Action -ohjelmistoa
14.30
*** Generic Whats On Series (DO NOT RENAME) ***
14.55
MM Motocross
15.25
Timanttiliiga
17.40
Champions Hockey League
19.40
GP2 -kisa
21.20
GP2 -kisa
22.20
-22.50
C More Action -ohjelmistoa
03.20
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
04.10
Friday Night Fights
06.30
Lähetystauko MTV Max
07.30
Late Show With David Letterman
08.15
Late Show With David Letterman
09.00
Late Show With David Letterman
09.45
Late Show With David Letterman
10.30
Purjehdusta: 49er Grand Prix
11.00
World of Freesports
11.30
World of Freesports
12.00
Erämiehen Vietti
12.15
Erämiehen Vietti
12.25
GP2
14.05
Tractor Pulling SM
15.00
Rallisprint SM
15.25
Rallicross SM
16.10
F-Cup Rallisarja: Hamina
16.35
Air Race
17.35
Friday Night Fights
19.05
Rikos ratkaistu
19.50
Motormania
20.00
Glades
20.45
Bioautojen anatomia
21.00
MAX.doc: Nic Hamiltonin formulaunelma
21.50
Rikos ratkaistu
22.35
Erikoisia rikoksia
23.05
Erikoisia rikoksia
23.35
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
00.20
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
01.00
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
01.40
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
02.25
Kunnian kentillä
03.20
Buck Medley - Villieläinten kesyttäjä
03.45
-04.10
Maailman tehokkaimmat mönkijät
06.00
Hopla
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Kaislan komero
07.15
Maija Mehiläinen
07.30
Ystävämme Susu
07.45
Kaupungin Sankarit
08.00
Juniorin aamujumppa
08.01
Kioka
08.10
Van Dogh
08.15
Ella Elefantti
08.30
Onnenpäivä: Hyvää huomenta!
08.31
Halinallet
08.54
Onnenpäivä: Viestikeskus
09.02
Vikke Viikinki
09.14
Kotiviidakon kuningas
09.28
Onnenpäivä: Viestikeskus
09.35
Professori Balthazar
09.40
Onnenpäivä: Supersankarikoulu
09.45
Idan puutarha
09.57
Miffy ja ystävät
10.02
Muumien maailma
10.11
Onnenpäivä: Hei hei!
10.12
Mimosa ja Petteri
10.30
Seikkailija Dora
11.00
Ti-Ti Nallen 20 v. juhlavuosikonsertti
12.25
Pororo
12.35
Rexi-koiran seikkailut
12.45
Myyrä
12.55
Mun oma lemmikki - ponikoulu
13.05
Mun oma lemmikki - ponikoulu
13.15
Staraoke-laulupeli
13.30
Taitokoulu - kooste
14.00
Juniorin 10 kysymystä
14.10
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
14.20
Masha ja karhu
14.30
Kuningas Arthurin katastrofit
15.00
Vampyyrikoulu
15.15
Robottijengi
15.30
Mia ja minä
16.00
Tarkastaja Gadget
16.30
Lucky Luken uudet seikkailut
16.55
Oggi ja torakat
17.20
Juniorin 10 kysymystä
17.30
Korisjengi
18.00
Paavo Pesusieni
18.30
Fish n' Chips
18.45
VJ DJ
19.00
Code Lyoko: Evolution
19.25
Leo
19.30
Beyblade: Metal Fury
19.55
Leo
03.25
Den som söker
IMDb
5.0
05.05
Dark Tide
IMDb
4.2
07.05
The Art of Love
IMDb
6.1
08.30
Karsten och Petra blir bästa vänner
IMDb
7.2
09.50
Sammyn suuri seikkailu 2
IMDb
5.7
11.20
Pirates!
IMDb
6.7
12.50
Men In Black 3
14.35
Lumikki ja metsästäjä
IMDb
6.1
16.40
Imogene
IMDb
5.7
18.15
That's My Boy
IMDb
5.5
20.15
Promised Land
IMDb
6.6
22.00
Rahalla saa - Luksuselämää
IMDb
6.2
00.05
Side Effects
IMDb
7.1
01.50
Runner Runner
IMDb
5.6
03.25
-05.30
Jack Reacher: Tappajan jäljillä
IMDb
7.0
04.00
Kohde
05.00
Game of Thrones
06.00
Last Week Tonight with John Oliver
06.30
Last Week Tonight with John Oliver
07.00
Last Week Tonight with John Oliver
07.30
Veep
08.00
Veep
08.30
Veep
09.00
Veep
09.30
Veep
10.00
Veep
10.30
Girls
11.00
Girls
11.30
Girls
12.00
Girls
12.30
Girls
13.00
Girls
13.30
Girls
14.00
Girls
14.30
Girls
15.00
Girls
15.30
Girls
16.00
Girls
16.30
Silicon Valley
17.00
Silicon Valley
17.30
Silicon Valley
18.00
Silicon Valley
18.30
Silicon Valley
19.00
Silicon Valley
19.30
Silicon Valley
20.00
Silicon Valley
20.30
Looking
21.00
Girls
21.30
Girls
22.00
Falling Skies
23.00
Game of Thrones
00.00
True Blood
01.00
True Blood
02.00
True Blood
03.00
True Blood
04.00
-04.55
True Blood
02.00
Vendetta
IMDb
3.7
04.10
Elvira Madigan
IMDb
7.5
05.40
Svar med foto
IMDb
5.3
07.10
Kullannuppu
07.40
Ryövärimetsä
08.05
Vaahteramäen Eemelin uudet metkut
IMDb
7.1
09.40
Seuramatka
IMDb
7.1
11.25
Seuramatkat 2 - hassunhauska hiihtoloma
IMDb
6.4
13.00
SOS - purjehdusreissu
IMDb
5.9
14.40
Golffari
IMDb
5.4
16.25
Terveysmatka
IMDb
3.1
18.05
Loranga, Masarin ja Dartanjang
19.00
Jönssonliiga ja murovarkaat
20.25
Kaisa Kullanmuru
21.00
Arn - Temppeliritari
IMDb
6.5
23.15
Metsästäjät
IMDb
6.7
02.00
30:e november
IMDb
3.9
03.55
-05.44
Valkoisia valheita
02.00
Medusan perintö
IMDb
6.6
04.20
À l'aveugle
IMDb
5.3
06.00
The Details
IMDb
6.1
08.00
Max Pinlig på Roskilde
IMDb
5.8
10.00
This is 40
IMDb
6.2
12.10
Warm Bodies
14.00
Yhdet häät ja kolme anoppia
IMDb
5.6
16.00
Neropatin päiväkirja 2: Isoveli isottelee
IMDb
6.6
18.00
Ender's Game
IMDb
6.8
19.50
Fast & Furious 6
22.00
Thor: The Dark World
IMDb
6.9
23.50
Medusan perintö
IMDb
6.6
02.10
Thanks for Sharing
IMDb
6.4
04.00
-05.41
The Lords of Salem
IMDb
5.2
23.10
Amerikan psyko
IMDb
7.6
19.00
Suuri puhallus
IMDb
7.2
21.00
-22.49
Elysium
IMDb
6.6
07.00
Hulk VS.
09.00
Santapeikko
11.00
Smurffit 2
IMDb
5.3
13.00
American Girl: Saige Paints the Sky
IMDb
6.4
15.00
Itse ilkimys 2
IMDb
7.3
17.00
Super Buddies
IMDb
4.8
19.00
Arthur ja minimoit
IMDb
6.0
21.00
Fast Girls
IMDb
6.2
23.00
ParaNorman
IMDb
7.0
01.00
-02.41
Peilinaamio
IMDb
7.0
23.00
NHL: Anaheim Ducks - Vancouver Canucks
10.00
NHL-klassikko: Vancouver Canucks - Winnipeg Jets
12.00
Pelipäivä - Ossi Väänänen
13.00
NHL-klassikko: Anaheim Ducks - Ottawa Senators
15.00
Pelipäivä - Ismo Lehkonen
16.00
NHL: Winnipeg Jets - Anaheim Ducks
18.00
Pelipäivä - Petri Matikainen, osa 1
18.30
Pelipäivä - Petri Matikainen, osa 2
19.00
NHL-klassikko: Vancouver Canucks - Winnipeg Jets
21.00
NHL-klassikko: San Jose Sharks - Mighty Ducks of Anaheim
23.00
-10.00
NHL: Anaheim Ducks - San Jose Sharks
02.00
Trans World Sport
18.55
Koripallon MM-kilpailut: Ranska - Brasilia
21.00
Athletix
21.30
Futbol Mundial
22.20
-00.30
Koripallon MM-kilpailut: USA - Suomi
02.00
Golf: Portland Classic
10.00
Golf: Champions Tour Highlights
11.00
Golf: Portland Classic
12.30
Golf: Nordea Tour 2014 - Onsjö Ladies Open
13.00
Golf: Senior Tour Highlights
14.00
Golf: Italian Open
18.00
Golf: Portland Classic
19.30
Golf: Deutsche Bank Championship
22.00
Golf: Deutsche Bank Championship
01.30
Golf: Challenge Tour Series Highlights
02.00
-10.00
Golf: Portland Classic
00.00
Hockeyallsvenskan: Rögle - Malmö Redhawks
10.00
NHL: New York Rangers - Boston Bruins
12.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets
14.00
NHL: Los Angeles Kings - Montreal Canadiens
16.00
Hockeyallsvenskan: Karlskrona - Oskarshamn
18.00
NHL: New Jersey Devils - Detroit Red Wings
20.00
Hockeyallsvenskan: Djurgården - BIK Karlskoga
22.00
NHL: Anaheim Ducks - Montreal Canadiens
00.00
-10.00
Hockeyallsvenskan: Västerås - Malmö
03.00
Sota-ajan maatilalla
04.00
Time Team
05.00
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
06.00
Totuus Gallipolista
07.00
Missio X
08.00
Time Team
09.00
Muinaiset maailmat
10.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
11.10
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
IMDb
8.1
12.20
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
IMDb
8.1
13.30
Totuus Gallipolista
14.30
Myyttien metsästäjät
15.30
Maailmaa muuttanut sää
16.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
17.05
Romanovit: Tsaarien nousu ja tuho
18.00
Time Team
19.00
Maanalainen sota
20.00
Rooman keisarinnat: äitejä, murhaajia ja rakastajattaria
21.10
Temppelivuori
22.10
Tehdään historiaa
23.10
Tehdään historiaa
00.10
Totuus Gallipolista
01.10
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
02.00
Myyttien metsästäjät
03.00
Sota-ajan maatilalla
04.00
-05.00
Time Team
23.05
The Crooked Man
IMDb
6.3
07.00
Zoo Juniors
07.30
Zoo Juniors
08.00
Zoo Juniors
08.30
Zoo Juniors
09.00
Zoo Juniors
09.30
Zoo Juniors
10.00
Zoo Juniors
10.30
Zoo Juniors
11.00
Zoo Juniors
11.30
Monkey Thieves
12.00
Oceans
IMDb
7.6
13.40
Secrets of the Flooded Forest - Danube National Park
14.35
Unusual World
15.30
For the Love of Elephants
16.20
Europe's Last Wild Horses
17.10
Chinese Merganser ? Survivor from the Ice Ages
18.05
Galapagos
19.00
Galapagos
IMDb
5.2
20.05
Planet Earth
21.00
Vexed
22.00
Palermo Connection
IMDb
7.9
23.35
Prisoners' Wives
00.35
-07.00
Rabbit Fall
IMDb
7.1
04.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
05.05
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
07.18
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
08.22
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
09.28
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
10.28
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
11.36
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
12.58
Ratsastus: MM-kisat Ranska
14.27
Soutu: MM-kisat Amsterdam
16.25
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
17.03
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
18.27
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
20.06
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
21.38
Tennis: Game, Set and Mats
21.56
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
23.53
Tennis: Game, Set and Mats
00.05
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
02.28
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.00
-06.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
02.33
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
09.30
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
09.37
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
12.20
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
13.28
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
14.29
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
16.22
Jalkapallo: Bundesliiga
18.26
Jalkapallo: Bundesliiga
19.18
Jalkapallo: Bundesliiga
21.28
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
22.42
-00.43
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
03.55
American Chopper
04.45
Suurimmat tankkitaistelut
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Valtava muutto
07.20
Amerikan rekkakuskit
07.50
Amerikan rekkakuskit
08.15
Ultimate Car Build-Off
09.05
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
10.00
Fast N' Loud
11.00
Kierrätysaarteen metsästäjät
11.30
Kierrätysaarteen metsästäjät
12.00
Maon kylmä sota
13.00
Stephen Hawking ja maailmankaikkeus
14.00
Curiosity
15.00
Survive That!
16.00
Kotilonmetsästäjät
17.00
Myytinmurtajat
18.00
Alaskan kullankaivajat
19.00
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
20.00
Myytinmurtajien erikoiset
21.00
Amish Mafia
22.00
Kullan sukeltajat
23.00
Hengenvaarallinen saalis
00.00
Flight 370
01.00
Amish Mafia
02.00
Alaskan kullankaivajat
03.00
Hirviöiden jäljillä
03.55
-04.20
Amerikan rekkakuskit
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Tähdet, tähdet
,
Hiljainen todistaja
,
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Murha paratiisissa
,
Suuri seikkailu
,
Gran Hotel
,
Miehen puolikkaat
,
Vikin ja Köpin matkailuohjelma
,
The Voice of Finland
,
Haluatko miljonääriksi?
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset