Tietovisat
Horoskooppi
Vaihtoautot
Viihde
Sanakirja
Reseptit
Blogit
TV-ohjelmat tänään
31
Su 31.08.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
04.00
Uutisikkuna
08.00
Yle Uutiset
08.05
Avara luonto: Jäinen planeetta
09.00
Yle Uutiset
09.05
Aamusydämellä
09.45
Paikan kertomaa: Diakonissalaitoksen museo
09.55
Yle Uutiset
10.00
Jumalanpalvelus
10.45
Löytöretkiä maailmaan
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Viikko viitottuna
11.15
Prisma: Makujen salaisuudet
12.10
Islannin lohijoella
12.35
Sydämen asialla
13.25
Itse asiassa kuultuna Satu Tiivola
14.20
Yle Uutiset
14.25
Yle News
14.30
Yleisurheilun Suomi - Ruotsi
17.20
Jaakko ja maailmanvalloittajat
17.50
Novosti Yle
17.55
Yle Uutiset viittomakielellä
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Luontohetki: Erikoisia ekosysteemejä
18.45
Löytöretkiä maailmaan
19.00
Kriminalisti
20.00
Tosi tarina: Musta lammas
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
21.05
Tehdas
21.50
Varg Veum: Kuolleilla kaikki hyvin
IMDb
6.0
23.20
YleLeaks
23.35
Ykkösaamu
00.15
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
08.47
Petteri Kaniini
LIVE
3
01.50
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.05
Ostoskanava Tvins.com
08.05
Ella Elefantti
08.20
Mokon suuri maailma
08.35
Hello Kitty - onnistu kanssani!
08.45
Hunajapupuset
08.55
Chaplin
09.00
Pokémon
09.25
Nakke Nakuttaja
09.50
Maantiekiitäjä
10.15
Loton ja Jokerin tulokset
10.20
Grand Designs - unelma-asunnot
11.25
Remonttimestari
11.55
Meidän safkaa
12.20
Jamie Oliverin säästöateriat
13.20
Purjehdusta: 49er Grand Prix
13.50
David Attenborough - kasvien valtakunta
14.55
Wild Child
IMDb
5.9
16.50
Abba
17.55
Kadonneen jäljillä
18.55
Naapurit-arvonta
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
MTV Sport Uutiset
19.30
Mrs. Doubtfire - Isä sisäkkönä
IMDb
7.0
22.00
Kymmenen Uutiset
22.15
Viikon sää
22.20
MTV Sport Uutiset
22.35
Pahan ajojahti
23.40
Americans
00.40
-05.30
Onnensoitto
LIVE
4
03.45
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Unelmamökki
08.30
Jaksa paremmin
09.00
Ruotsin karmein koti
10.00
SM-liigan viikkomakasiini
10.30
Nelonen Pro: Moor Gääs
11.00
Huvila & Huussi
12.00
Dr. Phil
12.55
Merieläinten pelastajat
13.25
Hotellit haltuun
14.25
Hotellit haltuun
15.25
Suhdekoukerot
15.55
Vaihdokkaat
16.55
Hurja painonpudotus UK
17.55
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
20.00
Hauskat kotivideot
20.57
Keno
21.00
Forrest Gump
IMDb
8.8
23.55
SM-liigan viikkomakasiini
00.25
Nelonen Pro: Moor Gääs
00.55
Poliisit - kotihälytys
01.55
NCIS Rikostutkijat
02.55
Virta
03.55
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
08.30
BUU-klubben: Muumilaakson tarinoita
09.00
SVT: Världens bästa fritids
09.20
SVT: Masha och björnen
09.30
SVT: Biciklo
09.45
SVT: Ylvania, sagan om den Gyllene Nyckeln
10.00
SVT: Rapport
10.05
SVT: Minnenas television: Harry H
11.05
SVT: Gudstjänst
11.50
SVT: Husbåt som sommarboende
12.00
SVT: Minnenas television: Sonny Rollins på Nalen 1959
12.30
SVT: Atleterna
14.35
Taivaallista menoa: Johanna ja Cecilia
14.36
Taivaallista menoa: Johanna ja Cecilia
15.05
Jälkivääntö
15.45
Nuottien matkassa
16.45
Khan Altay, festivaali vuorten takana
17.10
Norjaa ristiin rastiin
17.15
Strömsö
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Muumilaakson tarinoita
18.30
Haahkan vuosi
19.00
Elämää ilman...: hiilijalanjälkeä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.40
Sportnytt
19.50
Lenan matkassa
20.00
Dok: Lähikuvassa Henric de la Cour
21.00
Kosto
IMDb
7.7
23.00
SVT: Sportnytt
23.10
SVT: Millennium
00.40
-07.25
SVT: Babel
LIVE
6
01.00
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Ostoskanava Guthy Renker
11.00
Simpsonit
11.30
Simpsonit
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Kiinteistöjen kuningas
15.00
Kiinteistöjen kuningas
16.00
Ensisilmäyksellä
16.30
Ensisilmäyksellä
17.00
Carrien päiväkirjat
18.00
Myytinmurtajat
19.00
Anthony Bourdain - kohti tuntematonta
20.00
Virittäjät
20.30
Virittäjät
21.00
Big Brother Talk Show
22.30
C.S.I. Miami
23.30
Pahan jäljillä
00.25
-06.00
Onnensoitto
LIVE
7
02.20
Strippiklubin tanssijatar
06.00
Villi Pohjola
06.25
Villi Pohjola
07.20
Dawson's Creek
08.10
Maatilan prinsessa
08.35
Maatilan prinsessa
09.05
Maatilan prinsessa
09.35
TV Shop Tvins
12.35
Roadtrip
13.05
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
13.35
Pulmuset
14.00
Pulmuset
14.30
Pulmuset
15.00
Tervetuloa perheeseen
15.30
Goldbergit
15.55
Villi Pohjola
16.50
Ritari Ässä
17.50
House
18.50
Peter Pan
IMDb
6.8
21.00
Hurjapäät 4
IMDb
6.6
23.05
Spartacus - gladiaattori
00.10
House
01.05
-03.03
Nuori naimaton nainen
IMDb
6.3
LIVE
8
02.50
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Fashion Star
10.00
Pikakurssi kodinostoon
10.30
Lapsiperheen taloprojekti
11.00
Himosiivoojat New Yorkissa
12.00
Kodikkaasti vuokralla
12.30
Kodikkaasti vuokralla
13.00
Sarahin talo
13.30
Unelmien talo
14.00
Kotikokkien taistelu
15.00
Kotikokkien taistelu
16.00
Häähullut
17.00
Huvila & Huussi
18.00
Beverly Hillsin lastenhoitajat
19.00
Tanssin superäidit
20.00
Scandal: Erikoisjakso
21.00
Scandal
22.00
Victoria's Secret Fashion Show 2013
23.00
Greyn anatomia
00.00
Greyn anatomia
01.00
Nashville
02.00
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.35
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.45
Ostosruutu
08.15
Ostosruutu
08.45
Ostosruutu
09.15
Merimaili
09.45
MasterChef Australia
10.40
MasterChef Australia
11.35
Krokotiilimies
12.35
Rekkakuskit jäällä
13.30
Rekkakuskit jäällä
14.25
Talent USA
15.20
Pomo piilossa
16.15
Metsien miehet
17.10
Mahdoton illallinen
18.05
Maailman parhaat kalapaikat
19.00
Anthony Bourdain maailmalla
20.00
Anthony Bourdain maailmalla: Suomi-jakso
21.00
MasterChef USA
22.00
Vuorien sankarit
23.00
Australian rajalla
23.30
Villit nettivideot
00.00
Villit nettivideot
00.30
JIM D: 9/11 – päivä, joka muutti maailman
01.30
Huima konttihuutokauppa
02.00
Huima konttihuutokauppa
02.30
Huipputatuoija haussa
03.25
-04.15
Mestariampuja
LIVE
10
03.00
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Live From Abbey Road
19.00
Wheeler Dealers
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Ketjureaktio
22.00
Hiuskarvan varassa
23.00
Vaaralliset valinnat
23.30
Ajan hidastajat
00.00
Rikollisten sisäpiirissä
00.50
Roadtrip
01.20
Sing Date
01.45
Sing Date
02.10
Playboy esittää: 69 seksiseikkailua
02.40
Playboy esittää: 69 seksiseikkailua
03.15
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.55
24Kitchen: Sara La Fountain
04.25
Sky News
06.00
Sky News
06.15
FOX Kids: Lola & Virginia
06.28
FOX Kids: Lola & Virginia
06.41
FOX Kids: Lola & Virginia
06.54
FOX Kids: Pound Puppies
07.15
FOX Kids: Transformers
07.37
FOX Kids: Transformers
08.00
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
08.13
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
08.27
FOX Kids: Trollz
08.53
FOX Kids: Avatar 3
09.18
FOX Kids: Avatar 3
09.40
24Kitchen: Sara La Fountain
10.10
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
10.35
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
11.05
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
11.35
24Kitchen: Teemu Laurell
12.05
Tappajaeläimet
12.55
Tappajaeläimet
13.50
Tappajaeläimet
14.45
Lentoturmatutkinta
15.35
Lentoturmatutkinta
16.25
Lentoturmatutkinta
17.20
Lyödään ällikällä
17.45
Lyödään ällikällä
18.10
Lyödään ällikällä
18.40
Lyödään ällikällä
19.10
Jaakon matkassa
20.05
Dubain lentokenttä
21.00
Mustat donkkaa tykimmin
IMDb
6.5
23.05
S.H.I.E.L.D. Agentit
23.55
S.H.I.E.L.D. Agentit
00.45
S.H.I.E.L.D. Agentit
01.30
S.H.I.E.L.D. Agentit
02.15
American Dad
02.40
Hetki ennen tuhoa
03.05
24Kitchen: Sara La Fountain
03.30
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
04.00
-05.59
Sky News
LIVE
13
00.40
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Remontilla rahoiksi
11.25
Unelmakoti puoleen hintaan
12.25
Jamie Oliverin helpot herkut
12.55
Koiralle koti
13.25
Koiralle koti
13.55
Grand Designs - unelma-asunnot
14.55
Grand Designs - unelma-asunnot
15.55
Grand Designs - unelma-asunnot
16.55
Mitä tänään syötäisiin?
17.00
Grand Designs - unelma-asunnot
18.00
Grand Designs - unelma-asunnot
19.00
Grand Designs - unelma-asunnot
20.00
Rakas, sinusta on tullut pullukka
21.00
Kotia kohti
22.00
Frendit
22.30
Frendit
23.00
Frendit
23.30
Pariterapiaa
00.30
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.40
Aikamatkaajat
04.25
Moniavioisuuden kannattajat
05.15
Yukonin kultamaat
06.00
Lyödään ällikällä
06.20
Alaskan selviytymiskoe
07.10
Yhdistävä 90-luku
07.55
Yhdistävä 90-luku
08.45
Henkensä edestä
09.30
Likaiset rikkaudet
10.25
Toisen maailmansodan mahtavimmat hyökkäykset
11.15
Alaskan selviytymiskoe
12.10
Aivopelit
13.00
Aivopelit
13.55
Aivopelit
14.45
90-luvun muistetuimmat
15.40
Yhdistävä 90-luku
16.30
Yhdistävä 90-luku
17.25
Yhdistävä 90-luku
18.15
Yhdistävä 90-luku
19.10
90-luvun muistetuimmat
20.00
Yhdistävä 90-luku
20.50
Yhdistävä 90-luku
21.45
90-luvun muistetuimmat
22.35
Yhdistävä 90-luku
23.30
Yhdistävä 90-luku
00.20
Yhdistävä 90-luku
01.10
Yhdistävä 90-luku
02.00
Yhdistävä 90-luku
02.45
Yhdistävä 90-luku
03.35
-04.20
Alaskan selviytymiskoe
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.40
Israel puhuu
04.10
John Newton
04.55
Kristuksen palvelija
05.25
Evankelioi koko maailma?
06.00
Arvokas elämä -hyväntekeväisyyskonsertti
06.30
Hillsong TV
07.00
Tie on valmis!
07.30
Ruutupyhäkoulu
07.50
Panjo ja kaverit
08.00
Come Home Kids
08.30
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
09.00
Pyhän Hengen ilta
10.00
TV7 Jerusalem Uutiset
10.10
Israel puhuu
10.40
Mesila
10.55
Café Raamattu
11.25
Miksi minä tuen?
11.30
Viron pastorit areenalla
12.00
Mökkiseurat
13.00
Pawson
13.45
Pawson
14.50
Lasten tanssi
15.00
Jumalan lasten auktoriteetti
15.30
Ikuisia kertomuksia
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Jeesus auttaa -telttakokoussarja
17.00
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
17.30
Raamattu puhuu sinulle
17.40
Sittenkin toivoa
19.00
Herra käyttää lääkäriä
19.30
Vanha Testamentti avautuu
20.15
Martin ja Mirjan matkassa
20.45
Raamattu rakkaaksi
21.00
Peittämättömin kasvoin
21.30
Pysähdyspaikka
21.40
Kissa pöydälle
22.10
Armon kalliolla
22.30
Jerusalemin muureilla
23.00
Uusi elämä
23.30
Parisuhdetta
00.00
Jeesus auttaa -telttakokoussarja
01.00
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
01.30
Raamattu puhuu sinulle
01.40
Sittenkin toivoa
03.00
Herra käyttää lääkäriä
03.30
-04.15
Vanha Testamentti avautuu
06.59
Nimipäiväonnittelu: 31.8.
07.04
Nimipäiväonnittelu: 31.8.
07.06
Niksi-Nella : Neronleimaus
07.11
Vekarat!
07.34
Nukkearkun lauluja: Sähköjuna
07.37
Katinkontti
07.47
Petteri Kaniini
09.00
Jumalanpalvelus
09.45
Paikan kertomaa: Diakonissalaitoksen museo
10.05
Yle Uutiset Viikko viitottuna
10.15
Aamusydämellä
10.55
Pisara
11.00
Tartu Mikkiin
12.45
Opiskelijaelämää
13.15
Itse asiassa kuultuna Satu Tiivola
14.10
Nuottien matkassa
15.10
Tähtien tarina: Tarmo Manni
16.10
Efter Nio
17.10
Inhimillinen tekijä
18.00
Haahkan vuosi
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.40
Naurun tasapaino
19.30
Yle Uutiset
19.45
Urheiluruutu
20.05
Tehdas
20.50
Jälkivääntö
09.00
Premier League Saturday Highlights
09.55
Valioliiga: Everton - Chelsea
11.45
Timanttiliiga: Zürich
13.55
Premier League World
14.25
Premier League Saturday Highlights
15.25
Valioliiga: Tottenham - Liverpool
17.25
Premier League Legends: Alan Shearer
17.55
Valioliiga: Leicester - Arsenal
20.00
Valioliiga: Aston Villa - Hull
21.50
Valioliiga: Tottenham - Liverpool
23.40
Valioliiga: Leicester - Arsenal
01.30
-02.22
Premier League Saturday Highlights
09.45
C More Action -ohjelmistoa
14.55
C More Action -ohjelmistoa
15.25
Valioliiga
17.30
Timanttiliiga Highlights
18.25
Champions Hockey League
20.25
GP3
21.15
GP3
22.00
-22.30
C More Action -ohjelmistoa
03.45
Maailman tehokkaimmat mönkijät
04.10
UFC Countdown
05.00
UFC 177
09.10
Late Show With David Letterman
10.00
Maailman tehokkaimmat mönkijät
10.30
Maailman tehokkaimmat mönkijät
11.00
Kalastusta Australiassa
11.30
Kalastusta Australiassa
12.00
Aotearoa - metsästäjän taivas
12.30
Aotearoa - metsästäjän taivas
13.00
GP3
13.50
GP2
14.50
Formula 1: osakilpailu
17.00
World of Freesports
17.30
Air Race
18.30
Duck Commander
19.00
Max.doc: Kuinka jalkapallo tehdään?
20.00
Rikos ratkaistu
21.00
Top Gear USA
21.50
-10.00
UFC
06.00
Hopla
06.30
Pororo
06.40
Pororo
06.50
Pororo
07.00
Kaislan komero
07.15
Maija Mehiläinen
07.30
Ystävämme Susu
07.45
Kaupungin Sankarit
08.00
Juniorin aamujumppa
08.01
Kioka
08.10
Van Dogh
08.15
Ella Elefantti
08.30
Onnenpäivä: Hyvää huomenta!
08.32
Halinallet
08.54
Onnenpäivä: Postipäivä
09.02
Vikke Viikinki
09.14
Kotiviidakon kuningas
09.28
Onnenpäivä: Viikon vinkit
09.36
Professori Balthazar
09.41
Petteri-eno
09.45
Idan puutarha
09.59
Miffy ja ystävät
10.05
Muumien maailma
10.13
Onnenpäivä: Hei hei!
10.14
Mimosa ja Petteri
10.30
Seikkailija Dora
11.00
Seikkailija Dora
11.30
Myyrä
11.40
Myyrä
11.50
Pororo
12.00
Kaislikon väen talvi
12.30
Mansikka-Marja 2D
12.55
Rexi-koiran seikkailut
13.05
Mun oma lemmikki - ponikoulu
13.15
Staraoke-laulupeli
13.30
Taitokoulu - kooste
14.00
Juniorin 10 kysymystä
14.10
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
14.20
Masha ja karhu
14.30
Kuningas Arthurin katastrofit
15.00
Vampyyrikoulu
15.15
Robottijengi
15.30
Mia ja minä
16.00
Tarkastaja Gadget
16.30
Lucky Luken uudet seikkailut
16.55
Oggi ja torakat
17.20
Juniorin 10 kysymystä
17.30
Korisjengi
18.00
Paavo Pesusieni
18.30
Fish n' Chips
18.45
VJ DJ
19.00
Code Lyoko: Evolution
19.25
Leo
19.30
Beyblade: Metal Fury
19.55
Leo
03.25
Jack Reacher: Tappajan jäljillä
IMDb
7.0
05.35
Som du ser mig
IMDb
8.0
07.30
Mike Tyson: Undisputed Truth
08.55
Vaaleanpunaisen pantterin kosto
10.30
Will
IMDb
7.0
12.10
Not Fade Away
IMDb
6.0
13.55
Hyde Park on Hudson
15.35
Promised Land
IMDb
6.6
17.20
American Pie: Luokkakokous
IMDb
6.8
19.10
I Love One Direction
IMDb
3.9
20.20
Hitchcock
IMDb
6.8
22.00
The Kings of Summer
IMDb
7.2
23.40
Arthur Newman
IMDb
5.6
01.15
Total recall
IMDb
6.2
03.20
-04.55
Carrie
IMDb
5.9
04.00
True Blood
05.00
Game of Thrones
05.50
Last Week Tonight with John Oliver
06.25
Last Week Tonight with John Oliver
06.55
Veep
07.30
Veep
08.00
Veep
08.30
Veep
09.00
Looking
09.30
Looking
09.55
Looking
10.00
Looking
10.30
Looking
11.00
Looking
11.30
Looking
12.00
Looking
12.30
Looking
13.10
Halt and Catch Fire
14.00
Halt and Catch Fire
14.45
Halt and Catch Fire
15.30
Halt and Catch Fire
16.15
Halt and Catch Fire
17.00
Halt and Catch Fire
17.45
Halt and Catch Fire
18.30
Halt and Catch Fire
19.20
Halt and Catch Fire
20.10
Halt and Catch Fire
21.00
Girls
21.30
Girls
22.00
Turn
23.00
Falling Skies
00.00
True Blood
01.00
True Blood
02.00
True Blood
03.00
True Blood
04.00
-05.01
True Blood
03.55
Valkoisia valheita
05.50
Joker
IMDb
8.4
07.40
Oma siskoni
08.10
Eemeli ja possuressu
IMDb
7.1
09.45
Kanavaralli - eli kuka poisti tapin veneestä?
IMDb
5.6
11.20
Göta Kanal 2
IMDb
3.0
13.00
En på miljonen
IMDb
5.2
14.30
Tehdäänpä silta
IMDb
6.8
16.10
Scener ur ett kändisskap
IMDb
5.0
17.40
Peter & Petra
18.05
Peter & Petra
18.30
Peter & Petra
19.00
Jönssonliiga näyttää taitonsa
IMDb
3.7
21.00
Arn - Pohjoinen valtakunta
IMDb
6.4
23.00
Van Veeteren: Tapaus G
IMDb
5.8
00.30
Van Veeteren: Pääsky, kissa, ruusu, kuolema
IMDb
5.8
02.00
Vägen ut
IMDb
6.1
03.45
-05.05
Svensson Svensson
IMDb
5.0
02.10
Thanks for Sharing
IMDb
6.4
04.00
The Lords of Salem
IMDb
5.2
06.00
Thor: The Dark World
IMDb
6.9
08.00
Neropatin päiväkirja 2: Isoveli isottelee
IMDb
6.6
10.00
Yhdet häät ja kolme anoppia
IMDb
5.6
12.00
Ender's Game
IMDb
6.8
14.00
Mormor og de åtte ungene
IMDb
5.5
16.00
Safe Haven
IMDb
6.7
18.00
The To Do List
IMDb
5.8
20.00
Thanks for Sharing
IMDb
6.4
22.00
Don Jon
IMDb
6.6
00.00
Nymphomaniac: Vol. I
IMDb
7.2
02.00
Nymphomaniac: Vol. II
IMDb
6.9
04.00
-05.31
Evil Dead
IMDb
6.5
23.00
Crank
IMDb
7.0
19.00
Taken 2
IMDb
6.2
21.00
Johan Falk ? Erikoisyksikkö
IMDb
6.6
23.00
-00.00
Johan Falk ? Aseveljet
IMDb
6.3
07.00
American Girl: Saige Paints the Sky
IMDb
6.4
09.00
Smurffit 2
IMDb
5.3
11.00
Hokus Pokus Alfons Åberg
13.00
Wizard
IMDb
6.0
15.00
Arthur ja minimoit
IMDb
6.0
17.00
ParaNorman
IMDb
7.0
19.00
One Direction: This Is Us
IMDb
4.2
21.00
Peilinaamio
IMDb
7.0
23.00
Min søsters børn i Afrika
IMDb
5.5
01.00
-02.40
Dreamer - laukkaratsun tarina
IMDb
6.9
23.00
NHL: Anaheim Ducks - San Jose Sharks
10.00
NHL-klassikko: San Jose Sharks - Mighty Ducks of Anaheim
12.00
NHL: Los Angeles Kings - Anaheim Ducks
14.30
NHL: Anaheim Ducks - Colorado Avalanche
16.45
KHL: SKA - Jokerit
19.30
NHL-klassikko: San Jose Sharks - Mighty Ducks of Anaheim
21.30
NHL-klassikko: Anaheim Ducks - Ottawa Senators
23.30
NHL Playoffs: Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
00.30
-01.30
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
02.20
Koripallon MM-kilpailut: Ranska - Brasilia
11.00
Koripallon MM-kilpailut: Ranska - Brasilia
13.00
Koripallon MM-kilpailut: USA - Suomi
17.30
Athletix
18.00
NASCAR Highlights: Irwin Tools Night Race
19.00
Trans World Sport
20.00
Koripallon MM-kilpailut: Serbia - Ranska
22.20
Koripallon MM-kilpailut: Turkki - USA
00.30
-01.30
Koripallon MM-kilpailut: Serbia - Ranska
02.00
Golf: Portland Classic
10.00
Golf: Web.com Tour Highlights
11.00
Golf: Portland Classic
12.30
Golf: This is PGA Tour Canada
13.00
Golf: Senior Tour Highlights
14.00
Golf: Italian Open
18.30
Golf: Portland Classic
20.00
Golf: Deutsche Bank Championship
01.00
Golf: Senior Tour Highlights
02.00
-03.00
Golf: Portland Classic
00.00
Hockeyallsvenskan: Västerås - Malmö
10.00
NHL: San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins
12.00
NHL: Carolina Hurricanes - New York Rangers
14.00
NHL: Colorado Avalanche - St Louis Blues
16.00
Hockeyallsvenskan: Rögle - BIK Karlskoga
18.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers
20.00
Hockeyallsvenskan: BIK Karlskoga - Karlskrona
22.00
NHL: Florida Panthers - Boston Bruins
00.00
-01.00
Hockeyallsvenskan: Rögle - Djurgården
03.00
Sota-ajan maatilalla
04.00
Time Team
05.00
Elämä Jeesuksen aikakaudella
06.00
Rooman keisarinnat: äitejä, murhaajia ja rakastajattaria
07.00
Mongolian jäinen hauta
08.00
Time Team
09.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
10.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
11.10
Britannian kuninkaallisten saksalaiset juuret
12.15
Rooman keisarinnat: äitejä, murhaajia ja rakastajattaria
13.30
Romanovit: Tsaarien nousu ja tuho
14.30
Myyttien metsästäjät
15.30
Maailmaa muuttanut sää
16.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
17.05
Muinaiset maailmat
18.00
Time Team
19.00
Totuus Gallipolista
20.00
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
IMDb
8.1
21.10
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
IMDb
8.1
22.15
Tehdään historiaa
23.10
Tehdään historiaa
00.10
Britannian kuninkaallisten saksalaiset juuret
01.10
Romanovit: Tsaarien nousu ja tuho
02.05
Myyttien metsästäjät
03.00
Sota-ajan maatilalla
04.00
-05.00
Time Team
00.35
Rabbit Fall
IMDb
7.1
07.00
Hope For Wildlife
07.55
Hope For Wildlife
08.50
Hope For Wildlife
09.40
Hope For Wildlife
10.35
Hope for Wildlife
11.30
Monkey Thieves
12.00
The Nature of Britain
12.55
The Nature of Britain
13.45
Great White Shark - A Living Legend
14.40
White Lions - Born Wild
15.40
A Year in the Wild
16.30
Earthflight
17.25
Cheetah Diaries
17.50
Cheetah Diaries
18.15
Planet Earth
19.05
Secret Life of Crocodiles With Ben Fogle
20.00
Secret Life of Crocodiles With Ben Fogle
21.00
Wire in the Blood
IMDb
8.1
22.25
Crossbones
23.15
Crossbones
00.05
-01.05
Vexed
04.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.54
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
07.48
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
08.23
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
09.26
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
10.32
Ralli: ERC-sarja, Tsekki
11.08
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
12.30
Ratsastus: MM-kisat Ranska
13.58
Soutu: MM-kisat Amsterdam
15.45
Pyöräily: Grand Prix Plouay
16.30
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
17.00
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
18.45
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
21.57
Tennis: Game, Set and Mats
22.04
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
01.56
Tennis: Game, Set and Mats
02.04
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.00
-06.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.51
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
10.30
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
11.28
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
13.30
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
13.31
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
14.36
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
16.25
Jalkapallo: Bundesliiga
18.30
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
00.51
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.00
-10.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
03.55
Amerikan rekkakuskit
04.20
Amerikan rekkakuskit
04.45
X-Machines
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Valtava muutto
07.20
Maon kylmä sota
08.15
Myytinmurtajat
09.05
Hengenvaarallinen saalis
10.00
Hengenvaarallinen saalis
11.00
Hengenvaarallinen saalis
12.00
Hengenvaarallinen saalis
13.00
Hengenvaarallinen saalis
14.00
Hengenvaarallinen saalis
15.00
Rise of the Machines
16.00
Kylmän joen kalastajat
17.00
Hengenvaarallinen saalis
18.00
Kullan sukeltajat
19.00
Esihistoriallisten kalojen sukeltajat
20.00
Rise of the Machines
21.00
Gepardimies
23.00
Jokien hirviöt
01.00
Ötökät ja loiset
02.00
Gepardimies
03.55
-04.45
Rise of the Machines
03.55
Austin and Ally
04.15
Wizards Of Waverly Place
04.40
Art Attack
05.05
Sonny With A Chance
05.25
Pair of Kings
05.50
Shake it up
06.15
Gravity Falls
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Chuggington
07.10
Henry Hugglemonster
07.50
Shake It Up
08.35
Jessie
09.00
I Didn't Do It
11.15
Liv And Maddie
11.40
I Didn't Do It
12.00
I Didn't Do It
12.25
Liv And Maddie
13.15
Shake it up
13.40
Shake it up
14.05
Jessie
14.30
Jessie
14.55
Mickey Shorts
15.00
Mickey and Donald Have A Farm
15.45
Gravity Falls
16.10
Gravity Falls
16.35
A.N.T Farm
17.00
A.N.T Farm
17.20
Good Luck Charlie
18.10
Dog With a Blog
18.35
Dog With a Blog
18.55
Phineas & Ferb
19.10
Phineas and Ferb Star Wars
19.55
Minnie and you Yr 2
20.00
Jungle Book 2
21.15
Minnie and you Yr 2
21.20
I Didn't Do It
21.45
Liv And Maddie
22.10
Dog With a Blog
22.35
Good Luck Charlie
23.00
Jessie
23.20
A.N.T Farm
23.45
Shake It Up
00.05
That's So Raven
00.30
My Babysitter's A Vampire
00.50
Phil of the Future
01.15
So Random
01.35
Sabrina Secrets of a teenage witch
02.00
Dude, That's My Ghost
02.20
Packages From Planet X
02.45
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.10
Violetta
03.55
-04.15
Austin and Ally
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Frendit
,
Reinikainen
,
Rikoksen Anatomia
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Tulossa: Veikkausliiga
,
Miehen puolikkaat
,
Emmerdale
,
Mahdoton tapaus
,
The Real Housewives Suomi
,
Lähiöbotox: African Metal Tour
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti