Reseptit
Tietovisat
Viihde
Blogit
Sanakirja
Vaihtoautot
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
29
Pe 29.03.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
23.40
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
08.00
Yle Uutiset
08.05
Pöllöjä pussissa
08.30
Tosi tarina: Sijaisperhe
09.00
Yle Uutiset
09.05
Sydämen asialla
09.55
Yle Uutiset
10.00
Jumalanpalvelus: Pispalan koulun Ristin Juhla
11.00
Yle Uutiset
11.10
Puoli seitsemän
11.40
A-studio: Talk
12.35
Vanha suola janottaa
13.05
Kaivopuiston kaunis Regina
IMDb
5.6
14.55
Pisara
15.00
Yle Uutiset
15.05
Ruotsin kuningasperheen vuosi 2012
16.05
Kiehtova maailma: Amerikan valtatie 66
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.08
Sydämen asialla
18.00
Yle Uutiset
18.15
Löytöretkiä maailmaan
18.30
Kimmo Ohtosen norppauinti
19.00
Hakekaa kätilö!
20.00
Totuus rakkaudesta
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
20.50
Sofi Oksanen - syntynyt kirjailijaksi
21.50
Ilta Iskelmä-Suomessa
22.50
Newsroom
00.00
Eurojackpot
00.05
Uutisikkuna
04.00
-08.00
Uutisikkuna
LIVE
2
23.30
-00.00
Lennetään!
LIVE
3
00.50
MTV3 Deitti
06.00
MTV3 Deitti
07.05
Aamusää
08.00
Smurffit
08.25
Dibitassut
08.55
Daltonit
09.20
Studio55.fi
09.45
Tunteita ja tuoksuja
10.35
Emmerdale
11.05
Emmerdale
11.35
Luontodokumentti
12.35
Kit Kittredge - Neiti Neuvokas
14.30
Viikonvaihteen alueellinen sääennuste
14.35
Minuuttipeliä
15.35
Parisuhteellista
16.05
Selviytyjät Suomi
17.05
Kauniit ja rohkeat
17.30
Kauniit ja rohkeat
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Hjalliksen kanssa
20.00
Korkojen kera
21.00
C.S.I. Miami
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Lumotut sisaret
IMDb
5.7
00.40
Miami Medical
01.40
-06.00
MTV3 Deitti
LIVE
4
03.05
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.10
Ostosruutu
06.40
LIVE: Tiedä ja Voita
07.00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo
07.25
Disney esittää: Ankronikka
07.50
Disney esittää: Aku ja kumppanit
07.55
Inspector Cartoons
08.05
Inspector Cartoons
08.15
Ihmisen paras ystävä
08.45
Pingviinien matka
IMDb
7.7
10.35
The Game Plan - Perheen pelinrakentaja
IMDb
6.1
12.50
Keikalla
IMDb
5.7
15.10
Tanssin voima
IMDb
2.9
17.00
Suhdekoukerot
17.30
MasterChef Suomi
18.30
Nelosen uutiset
18.40
Nelosen sää
18.50
Vaaleanpunainen pantteri
19.00
Hauskat eläinvideot
19.30
Guinness World Records - Ihmeelliset ennätysvideot
20.00
The Voice of Finland
21.55
Keno
22.00
13. soturi
IMDb
6.4
00.05
Nelosen uutiset
00.15
Nelosen sää
00.20
Perfect - tähtäimessä täydellisyys
IMDb
3.9
02.45
Perhe on pahin
03.20
-05.00
Älypää-TV
LIVE
5
03.00
SVT: Antikrundan
07.00
SVT: En bok, en författare: Margaret Thatcher
07.30
SVT: Mot alla odds - ett år senare
08.30
SVT: Mot alla odds
09.30
SVT: Espen och sälungarna
10.00
SVT: Rapport
10.05
SVT: ABC
10.15
SVT: Smålandsnytt
10.25
SVT: Västnytt
10.35
SVT: Sydnytt
10.45
SVT: Kulturnyheterna
11.00
SVT: Programtablå
11.05
SVT: Gudstjänst
12.05
SVT: Plus
13.05
SVT: Programtablå
13.15
SVT: Go'kväll
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Antikrundan
15.30
Jumalanpalvelus: Pitkänperjantain jumalanpalvelus
16.17
Luontotuokio
16.20
Hiukkasmysteeri
16.50
Veljesten keittiössä
17.20
Obs debatt
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-perjantai
18.30
Maalaiselämää
19.00
Lampolan talkoot
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.40
Luonnon yrttiapteekki
20.00
Kirjakausi
20.30
Pixel
21.00
SVT: En helkväll med Jonas Gardell
22.30
SVT: Nordiska rum
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: Antikmagasinet
23.45
SVT: Spisa med Price
00.15
SVT: Korsvandring vid Colosseum i Rom
01.45
SVT: Felix och Fenix
02.00
SVT: Som en dröm
02.15
SVT: Fredagkväll med Malin
02.30
-03.00
SVT: Vem vet mest?
LIVE
6
02.20
SubChat
06.00
SubChat
09.25
Eastenders
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostos-tv
14.00
Cleveland Show
14.25
Cleveland Show
14.55
Masterchef USA
15.55
Jamie Oliverin helpot herkut
16.25
Eastenders
17.00
Lemmen viemää
18.00
Duudsonit tuli taloon
19.00
Putous
20.30
Simpsonit
21.00
Blondien kosto
22.45
C.S.I. Miami
23.40
Entourage
00.15
Näin tehtiin musiikkivideo Petri Nygård: 3 asiaa
00.25
30 Rock
00.55
-06.00
SubChat
LIVE
7
03.05
5D: Isäni onkin nainen
06.50
Lentokenttä UK
07.25
70's show
07.50
Kaikki rakastavat Raymondia
08.20
Matlock
09.10
TV-Shop
10.10
Best Direct
11.10
best direct
12.10
5D: En voi lopettaa piereskelyä
13.10
Raftersien perheonnea
14.00
Hale ja Pace - hauskat pojat
14.30
Matlock
15.25
Lentokenttä UK
16.00
Amerikan hauskimmat kotivideot
16.30
Pulmuset
17.00
Karate Kid 3
IMDb
4.7
19.10
Not Another Teen Movie
IMDb
5.6
21.00
Fighting
IMDb
5.6
23.05
Spartacus - gladiaattori
00.10
Resident Evil. Tuho
IMDb
6.3
01.40
Tähtitaikurit
02.45
NCIS Rikostutkijat
03.35
-04.22
Nuoret poliisit
LIVE
8
03.00
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.00
LIVE: Tiedä ja Voita
07.30
Ostosruutu
09.00
Koirakuiskaaja
09.30
Tyyliä vai ei
10.20
Liv & Learn: Tanjan koiranhoitovinkit
10.25
Jaksa paremmin
10.55
Tahdon oman vaatemalliston
11.55
Hulluna häämekkoihin
12.25
Liv D Sarja: Syöpöt
13.30
Koirakuiskaaja
13.50
Himosiivoojat
14.50
Ullan unelmakakku
15.20
Ilme nuoremmaksi - USA
15.50
Ankara isäntäperhe
16.55
Liv & Learn: Tanjan koiranhoitovinkit
17.00
Liv & Learn: Tanjan koiranhoitovinkit
17.05
Häähullut
18.00
Tyyliä vai ei
19.00
Leila leipoo
19.30
Yllätyskokki Niki
20.00
Sisustusarkkitehti Marko Paananen
20.57
Keno
21.00
Unelmien poikamies
22.00
Sinkkulaiva
22.30
Tosielämän L-koodi
23.35
Häät sulhasen tapaan Suomi
00.05
Kauneusklinikka Rand Rusher
00.35
Sinkkulaiva
01.05
Tyyliä vai ei
02.05
Täydelliset naiset
03.05
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
02.00
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.35
LIVE: Tiedä ja Voita
07.35
Ostosruutu
08.35
Ostosruutu
09.35
JIM D Henkilökuva: Tyra Banks
10.30
JIM D Henkilökuva: Gordon Ramsay
11.25
MasterChef Australia
12.20
Leijonan luola Kanada
13.15
Apua avajaisiin
14.10
Kodin rakennusurakka
15.05
Gordon Ramsay - pannu kuumana
16.05
New Yorkin tatuointitarinat
17.00
Leijonan luola Kanada
18.00
Gordon Ramsay - pannu kuumana
19.00
Panttilainaamo
19.30
Panttilainaamo
20.00
Panttilainaamo
20.30
Panttilainaamo
21.00
Jim Akatemia: Täydellisen tuopin metsästys
21.05
Suomen huutokauppakeisari
22.05
Beast
23.00
Beast
23.55
Nykäsen Matti
00.25
Tilt
00.50
Maistuvimmat liikeideat
01.45
South Park
02.10
South Park
02.35
Alaston piilokamera
03.05
Alaston piilokamera
03.35
-05.00
Älypää-TV
LIVE
10
02.00
Me Rakastamme Musiikkia
06.00
Me Rakastamme Musiikkia
07.00
Me Rakastamme Musiikkia
08.00
Me Rakastamme Musiikkia
09.00
TV-Shop
10.00
Best Direct
10.30
Best Direct
11.00
Best Direct
11.30
Best Direct
12.00
Me Rakastamme Musiikkia
13.00
Me Rakastamme Musiikkia
14.00
Parasta Suomesta
15.00
Voicen uutuudet
16.00
Pop Hop
17.00
Latauslista
18.00
Star Trek: The Next Generation
19.00
Ihmemies MacGyver
20.00
Tuholaistorjuja Billy
20.30
Dog, palkkionmetsästäjä
21.00
Ranuan kummit
21.30
Fredin ja Tommin läppäluukku
22.00
Riskirajoilla
IMDb
5.9
00.15
Star Trek: The Next Generation
01.05
Ihmemies MacGyver
02.00
Tuholaistorjuja Billy
02.25
-06.00
Me Rakastamme Musiikkia
LIVE
11
12
06.34
FOX Kids: Ni Hao Kai Lan
06.56
FOX Kids: Sketsiä!
07.08
FOX Kids: Lola & Virginia
07.20
FOX Kids: Monsuno
07.42
FOX Kids: Hot Wheels
08.04
FOX Kids: Transformers
08.26
FOX Kids: Prätkähiiret
08.48
FOX Kids: Avatar
09.10
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
09.40
24 Kitchen: Portugalin makuja
10.10
Ruutukauppa
10.40
Ruutukauppa
11.10
Ruutukauppa
11.40
Ruutukauppa
12.10
Jahtikuningatar Marjaana
12.35
Ally McBeal
13.20
Huutokaupan metsästäjät: Special 1
14.15
Totta vai tarua: Da Vinci -koodi
14.40
Hain saalistajat
15.35
Navajo-poliisit
16.30
Supertehtaat: Ikea
17.27
Näin tehdään Wipeout Suomi
17.30
Ari ja Kirsi: Kotirempat
18.00
Näin tehdään Wipeout Suomi
18.03
Wipeout Talvi
19.00
Alaskan poliisit
20.00
Navajo-poliisit
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
The Walking Dead
22.50
Amerikan kovimmat vankilat
23.45
Tabu: Tappeluvietti
00.40
Austin Powers - kumma jätkä
IMDb
7.0
02.25
Family Guy
02.50
-03.15
Mr & Miss Showhau
LIVE
13
00.40
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.05
Namaste jooga
08.35
Ostoskanava
09.35
Rachael Ray Show
10.25
Koirakoulu ihmiselle
11.25
50 parasta ravintolaa
11.35
Huomenta Suomen parhaat
11.55
Makuja
12.15
Suurin pudottaja
13.00
Pilanpäiten
13.10
Muodin huipulle
14.10
Emmerdale
14.40
Emmerdale
15.10
Rachael Ray Show
16.05
Makuja
16.30
Jamie Oliverin kotona
17.00
Salatut elämät
17.30
Eastenders
18.05
Suurin pudottaja
19.00
Amerikan lapsityrannit
20.00
Todistettavasti syyllinen
21.00
Hide and Seek
IMDb
5.7
23.00
Kolme miestä ja tyttö
23.30
Tyhjätaskut
00.00
Aina vaarassa
00.50
-04.50
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.40
Kulmakivi
04.00
Tulta Jerusalemista
04.30
TV7 Israel News
04.40
Kärsimystie katunäytelmä
06.05
Hartaushetki - kohti pääsiäistä
06.15
One Way
06.45
Onko Jumala olemassa?
07.00
Viimeisellä rajalla
07.55
Pelastusrukous
08.00
Hillsong TV
08.30
Ilpoisten piiri
09.00
Café Raamattu
09.30
Come Home Kids
10.00
Juuret lähteellä
10.30
Cantate!
11.00
Armolahjat
11.30
Muutos
11.40
Kulmakivi
12.00
Tulta Jerusalemista
12.30
TV7 Israel News
12.40
Kärsimystie katunäytelmä
14.05
Hartaushetki - kohti pääsiäistä
14.15
One Way
14.45
Onko Jumala olemassa?
15.00
Viimeisellä rajalla
15.55
Pelastusrukous
16.00
Hillsong TV
16.30
Ohjelmatiedot
16.50
Lukuhetki
17.00
Pääsiäisen lupaus
17.50
Lukuhetki
18.00
Lähetyspysäkki
18.10
Evankeliumit ja Jeesuksen todenperäisyys
18.40
Hartaushetki - kohti pääsiäistä
18.45
Uusi Testamentti avautuu
19.30
Yliluonnollista
20.00
Isännän pöydässä
20.30
Leo Meller ja ystävät
21.00
Christian World News
21.30
Peittämättömin kasvoin
22.00
Messias-oratorio
00.00
Via Crucis
00.30
Jumala puhuu
01.00
Lukuhetki
01.10
Lähetyspysäkki
01.20
Evankeliumit ja Jeesuksen todenperäisyys
01.50
Hartaushetki - kohti pääsiäistä
01.55
Uusi Testamentti avautuu
02.40
Yliluonnollista
03.10
Isännän pöydässä
03.40
-04.10
Leo Meller ja ystävät
07.00
Yle Uutiset
07.05
Pöllöjä pussissa
08.00
Yle Uutiset
08.25
Tosi tarina: Sijaisperhe
08.55
Yle Uutiset
09.00
Jumalanpalvelus: Pispalan koulun Ristin Juhla
10.00
Yle Uutiset
10.05
Aamusta iltaan
10.35
Aamusydämellä
11.15
Arkistokuvia: Kuitulevy, talonne lämmin villapaita
11.25
Wallen matkassa: Laskettelusuksia
11.35
Puoli seitsemän
12.05
Kaivopuiston kaunis Regina
IMDb
5.6
13.45
Laatokan ympäri: Slisselburg
13.55
Pisara
14.00
Yle Uutiset
14.30
Jumalanpalvelus: Pitkänperjantain jumalanpalvelus
15.20
Luontotuokio
15.25
Akuutti
15.55
Yle Uutiset viittomakielellä
16.00
Possu Pallero
16.10
Lulu kilpikonna
16.22
Lauri kilpa-auto : Sisi syntipukkina
16.33
Rytmireissu
16.38
Hupsu pikku pupunen
16.42
Katinkontti Remix: Katin kutrit
17.00
Yle Uutiset
17.10
Luontoretkellä: Kauriinvasa
17.30
Kimmo Ohtosen norppauinti
18.00
Prisma Studio
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.40
Sininen sana
18.45
Tarinateltta
18.55
Kalevala nyt
19.00
Kuningaskuluttaja
19.30
Yle Uutiset
19.45
Urheiluruutu
19.50
Sofi Oksanen - syntynyt kirjailijaksi
20.50
Ilta Iskelmä-Suomessa
21.50
Kerran viikossa
22.15
Poliisi-tv
22.40
-23.28
Tartu Mikkiin
13.30
ATP Tennis
15.30
Premier League World
16.00
Elitserien Playoffs
18.00
Total Italian Football
18.30
La Liga Preview Show
19.00
ATP Tennis
21.00
ATP Tennis
23.30
Premier League Preview
00.00
Total Italian Football
00.30
La Liga Preview Show
01.00
-03.30
ATP Tennis
14.10
La Liga Highlights
15.10
Valioliiga
17.00
ATP Tennis
19.15
Premier League World
19.45
Elitserien Studio
20.00
Elitserien Playoffs
22.30
Elitserien Studio
23.00
Total Italian Football
23.30
La Liga Preview Show
00.00
Real Madrid News
00.55
-02.45
Valioliiga
08.00
Les Goldin panttilainaamo
08.30
Les Goldin panttilainaamo
09.00
Onki Extreme
09.30
Hiihdon maailmancup
10.20
Hiihdon maailmancup
11.30
Mennään kalaan!
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Perhosta
13.00
Hiihdon maailmancup
14.50
Motormania
15.00
MAX.doc: Grand Prix the Past Comes Alive
15.50
Motormania
15.55
Motormania
16.00
Gordon Ramsay Intiassa
17.00
Outlaw Bikers
17.50
Teknari
18.20
Motormania
18.25
Motormania
18.30
Motormania
18.35
Wayne Carinin autoklassikot
19.00
Siimaa ja sapuskaa
19.30
Villi rannikko
20.00
Pelastajat
20.30
Formula 1: Sisäradalla
21.00
Grip
21.50
Motormania
21.55
Motormania
22.00
Teräspallit Australia
22.30
Jalkapallounelma
23.15
Late Show With David Letterman
00.00
Fight Sports Knockouts!
00.50
-01.45
Fight Sports Knockouts!
06.00
Unelmatarha
06.30
Piirun piirustukset
06.45
Linus
06.55
Hassut eläinlaulut
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Mimosa ja Petteri
07.15
Tuomas Veturi
07.30
Pixi ja taikaseinä
07.45
Ollin merenalaiset seikkailut
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Oskarin maailmanmatkat
08.20
Pororo
08.30
Juniorijumppa
08.31
Katti kaiken tietää!
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Eveliina Koo, eikös joo
09.20
Professori Balthazar
09.30
Benjamin
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Koalaveljekset
10.26
Van Dogh
10.30
Pellekaija Pum ja Varaventtiili
10.45
Puuha-Pete
11.00
Smurffit
11.30
Hopla
12.00
Juniorijumppa
12.01
Teletapit
12.30
Van Dogh
12.35
Antti piirtää
13.00
Juniorijumppa
13.01
Taskuvaari
13.15
Palomies Sami
13.30
Chuggington
13.45
Mokon suuri maailma
14.00
Hirviöallergiaa
14.30
Dinosaurus Tom
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Kasperin kauhukoulu
15.30
Olipa kerran planeetta Maa
16.00
Pokémon
16.30
Dragon Hunters
17.00
Chaplin
17.10
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.20
Leonardo
17.30
Eläimet pelissä
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Aapon ja Tiian seikkailut
18.15
Aapon ja Tiian seikkailut
18.30
Paavo Pesusieni
19.00
Tarkastaja Gadget
19.30
Lucky Luken uudet seikkailut
03.00
Smokin' Aces
04.45
Killing Bono -Bonon Dobbelgängeri
06.35
Young Adult
IMDb
6.5
08.10
Batman: Year One
IMDb
7.3
09.15
Secretariat
11.15
Zookeeper
IMDb
5.2
12.55
Imposter
IMDb
7.6
14.35
Sinä päivänä
IMDb
7.0
16.20
50/50
IMDb
7.8
18.00
Saapasjalkakissa
IMDb
6.6
19.35
Macheads
20.35
Spy Kids 4
22.00
Diktaattori
IMDb
6.4
23.25
I Am Number Four
IMDb
6.1
01.15
Beck 18. Tyttö maakellarissa
02.50
-04.21
Super
IMDb
6.8
04.00
Alphas
05.00
Weeds
05.30
Weeds
06.00
Boardwalk Empire
07.00
Banshee
08.00
Dexter
09.00
Alphas
09.55
Boss
10.50
Treme
12.00
Heroes
13.00
Dexter
14.00
Alphas
15.00
Boss
15.55
Banshee
16.50
Treme
18.00
Heroes
19.00
Banshee
20.00
30 Rock
20.30
House of Lies
21.00
30 Rock
21.30
House of Lies
22.00
Person of Interest
23.00
Weeds
23.30
Weeds
00.00
Banshee
01.00
Dexter
02.00
Alphas
03.00
Boss
04.00
-04.20
30 Rock
03.40
Reine och Mimmi i fjällen
05.20
Miffo
IMDb
5.8
06.55
Nu är pappa trött igen!
IMDb
3.6
08.20
Oma siskoni
08.50
Ryövärimetsä
09.25
Se pikkuinen Lotta
IMDb
5.7
10.40
Lotta osaa kaiken
IMDb
5.8
12.05
Rasmus ja kulkuri
IMDb
6.5
13.50
Kanavaralli - eli kuka poisti tapin veneestä?
IMDb
5.6
15.35
Göta Kanal 2
17.15
Seuramatka
19.00
Veijarikopla ja Dynamiitti-Harry
IMDb
5.7
21.00
Syyttömänä vankilassa
IMDb
5.4
22.40
Surmanjahti
IMDb
6.3
00.25
Ogifta par en film som skiljer sig
IMDb
5.7
02.00
Komisario Beck tähtäimessä
IMDb
7.4
03.50
-05.34
Angel
02.00
Härmä
IMDb
6.1
04.10
Bonded by Blood
IMDb
5.3
06.00
Salvation Boulevard
IMDb
5.2
08.00
Soul Surfer
IMDb
7.1
10.00
Illusionisti
IMDb
7.5
12.00
Johnny English ? uudestisyntynyt
14.00
Arthur ja kaksi maailmaa
IMDb
5.5
16.00
Nalle Puhin elokuva
18.00
Jack ja Jill
20.00
Urhea
IMDb
7.1
22.00
Wanderlust
IMDb
5.6
23.40
En kongelig affære
IMDb
7.5
02.00
The Moth Diaries
IMDb
4.7
04.00
-05.53
Viiden päivän sota
IMDb
8.3
05.00
Atm
07.00
Haywire
IMDb
5.8
09.00
Push
IMDb
6.0
11.00
Source Code
IMDb
7.5
13.00
Awakening
15.00
Tieto
IMDb
8.0
17.00
Conan the Barbarian
IMDb
5.2
19.00
The Hunter
21.00
Safe
IMDb
6.5
23.00
-00.30
Atm
07.00
Labou
IMDb
4.6
08.40
Narnian tarinat: Velho ja leijona
IMDb
6.8
11.00
Sky High
IMDb
6.3
13.00
Kaikki alkaa A:sta
15.00
Pentujengi aarrejahdissa
IMDb
4.2
17.00
Big Miracle
19.00
Mirror Mirror
IMDb
5.0
21.00
Grimmin veljekset
IMDb
5.9
23.00
Bridge to Terabithia
01.00
-02.52
The Change-Up
IMDb
6.3
02.05
NHL: St. Louis Blues - Los Angeles Kings
04.35
NHL: San Jose Sharks - Detroit Red Wings
08.00
NHL: St. Louis Blues - Los Angeles Kings
14.00
Golf: European Tour Weekly
14.30
Golf: Inside the PGA Tour
15.00
European Tour Highlights
16.00
PGA Tour Highlights
17.00
Euroliiga: Anadolu Efes Istanbul - Unicaja Malaga
19.00
Futbol Mundial
20.00
Trans World Sport
21.00
NHL: San Jose Sharks - Detroit Red Wings
23.00
NHL: Ottawa Senators - New York Rangers
02.35
-04.35
NHL: Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: European Tour Weekly
11.30
Golf: Trophée Hassan II
15.30
Golf: Trophée Hassan II
19.30
Golf: Asian Tour Golf Show
20.00
Golf: Champions Tour Highlights
21.00
Golf: Golfing World - Daily News
22.00
Golf: Shell Houston Open
01.00
European Tour Highlights
02.00
-04.00
Golf: Golfing World - Daily News
04.05
NHL: Vancouver Canucks - Colorado Avalanche
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Ottawa Senators - New York Rangers
12.00
NHL: Vancouver Canucks - Colorado Avalanche
14.00
NHL Tonight
15.00
NHL: St. Louis Blues - Los Angeles Kings
17.00
Playoff-karsintasarja: Västerås - Södertälje
19.00
Playoff-karsintasarja: Rögle - Örebro
21.00
NHL: Vancouver Canucks - Colorado Avalanche
23.00
NHL: San Jose Sharks - Detroit Red Wings
01.35
-03.35
NHL: Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils
03.20
FBI: Criminal Pursuit
04.15
Edin seikkailut
04.40
Edin seikkailut
05.05
Wrecks to Riches
06.00
Wrecks to Riches
07.00
Last Man Standing
08.00
Toughest Jobs
09.00
Edin seikkailut
09.25
Edin seikkailut
09.55
Dogfights
10.50
Dogfights
11.40
Infested
12.35
Toughest Jobs
13.25
Wrecks to Riches
14.20
Edin seikkailut
14.45
Edin seikkailut
15.10
Dogfights
16.05
Dogfights
16.55
Infested
17.50
Last Man Standing
18.45
Edin seikkailut
19.10
Edin seikkailut
19.40
Toughest Jobs
20.30
Tribe (Bruce Parry)
21.20
Näin rakennetaan...
22.10
Jokamiehet keksijöinä
22.35
Jokamiehet keksijöinä
23.00
Last Man Standing
23.55
FBI: Criminal Pursuit
IMDb
7.1
00.45
Tribe (Bruce Parry)
01.40
Näin rakennetaan...
02.30
Jokamiehet keksijöinä
02.55
Jokamiehet keksijöinä
03.20
-04.15
FBI: Criminal Pursuit
03.00
Meritie Aasiaan: luoteisväylän salaisuudet
04.00
Toinen maailmansota väreissä
05.00
Hopeakankaan tähdet
06.00
Betlehemin tähti: totuus myytin takaa
07.00
Haydnia etsimässä
08.00
Time Team
09.00
Toinen maailmansota väreissä
10.00
Kuka luulet olevasi?
11.10
Betlehemin tähti: totuus myytin takaa
12.10
Takaisin juurille ? paluu kivikauden oppeihin
13.10
Eläimet, jotka tekivät historiaa
13.40
Haydnia etsimässä
14.40
Roomaa ei rakennettu päivässä
15.40
Time Team
16.40
Kuka luulet olevasi?
17.50
Uponneiden hylkyjen mysteeri
18.50
Roomaa ei rakennettu päivässä
19.50
Roomaa ei rakennettu päivässä
20.50
Kuoleman työkalut
21.55
Taistelijoiden klubi: väkivallan historia
22.55
Toinen maailmansota väreissä
23.55
Uponneiden hylkyjen mysteeri
00.55
Time Team
01.55
1066
IMDb
6.3
03.00
Hitlerin seikkailijat
04.00
-05.00
Toinen maailmansota väreissä
23.30
Inspector Lynley Mysteries
IMDb
7.2
07.00
On A Wing and A Prayer
07.55
Nigel Marven?s Rhino Adventure
08.55
Animal Park Wild in Africa Yr 1
09.50
Wild Animal E.R.
10.15
Wild Animal E.R.
10.45
My Life is a Zoo
11.40
Zoo Juniors
12.05
Zoo Juniors
12.35
Animal Park Wild in Africa Yr 1
13.30
Tiger man of Africa
14.25
Zoo Juniors
14.55
Zoo Juniors
15.30
Wild Animal E.R.
15.55
Wild Animal E.R.
16.20
Animal Park Wild in Africa Yr 1
17.15
My Life is a Zoo
18.05
Nature's Babies
19.00
Rift Valley - The Great Rift
20.00
Nigel Marven's Ugly Animals
21.00
Whitechapel
22.00
Inspector Lynley Mysteries
IMDb
7.2
23.30
-07.00
Inspector Lynley Mysteries
IMDb
7.2
09.30
Snooker: Kiinan Avoin mestaruusturnaus, Peking, Kiina
09.31
Snooker: Kiinan Avoin mestaruusturnaus, Peking, Kiina
11.45
Snooker: Kiinan Avoin mestaruusturnaus, Peking, Kiina
12.17
Jalkapallo: Karsinnat Brasilian MM-kisoihin 2014
13.06
Yleisurheilu: Greene Light
13.30
Snooker: Kiinan Avoin mestaruusturnaus, Peking, Kiina
17.00
Snooker: China Open Peking, Kiina
17.30
Jalkapallo: Tie MM-kisoihin 2014
18.30
Jalkapallo: Karsinnat Brasilian MM-kisoihin 2014
19.15
Jalkapallo: Karsinnat Brasilian MM-kisoihin 2014
19.30
Jalkapallo: Next Gen Series
21.00
Jalkapallo: Next Gen Series
23.40
Snooker: China Open Peking, Kiina
00.10
Ratsastus: Horse Racing Time
00.25
Jalkapallo: Brazilmania
00.45
Jalkapallo: Next Gen Series
01.45
-02.20
Jalkapallo: Next Gen Series
02.45
Jalkapallo: Karsinnat Brasilian MM-kisoihin 2014
03.30
Jalkapallo: Karsinnat Brasilian MM-kisoihin 2014
03.59
Jalkapallo: Karsinnat Brasilian MM-kisoihin 2014
04.43
Jalkapallo: Karsinnat Brasilian MM-kisoihin 2014
04.56
Jalkapallo: Karsinnat Brasilian MM-kisoihin 2014
05.43
Jalkapallo: Brazilmania
06.00
Snooker: China Open Peking, Kiina
08.28
Snooker: China Open Peking, Kiina
10.41
Pyöräily: 3 Days of the Panne, Ranska
11.28
Pyöräily: 3 Days of the Panne, Ranska
12.55
Maahockey: European Hockey League
14.33
Snooker: China Open Peking, Kiina
16.01
Jalkapallo: Next Gen Series
18.39
Maahockey: European Hockey League
19.40
Snooker: China Open Peking, Kiina
20.43
Yleisurheilu: Greene Light
21.06
Kamppailu-urheilu: Total KO
21.58
Kamppailu-urheilu: Total KO
23.02
Jalkapallo: Next Gen Series
00.08
Jalkapallo: 2. Bundesliiga
01.35
Snooker: China Open Peking, Kiina
03.00
Jalkapallo: Next Gen Series
03.59
-05.05
Nyrkkeily: Bigger's Better
03.55
Akvaarioasentajat
04.45
American Chopper: Senior vs. Junior
05.35
Isompi, parempi, nopeampi, voimakkaampi
06.00
John Wilson's Dream Fishing
06.25
Suurimmat tankkitaistelut
07.20
Selviytyjäkaksikko
08.15
Myytinmurtajat
09.05
Isompi, parempi, nopeampi, voimakkaampi
09.30
Valmistuksen salat
10.00
American Chopper: Senior vs. Junior
11.00
Matkatavarakaaos
11.30
Varastojen aarteet
12.00
Hengenvaarallinen saalis: Pelottavimmat hetket merellä
13.00
Akvaarioasentajat
14.00
Rekkakuskeista kovimmat
15.00
Dinosaurusten taistelu
16.00
Myytinmurtajat
17.00
Ruudinkäryä
18.00
Rekkakuskeista kovimmat
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Helvetilliset tiet
21.00
Jesse James Outlaw Garage
22.00
Sons Of Guns
23.00
Texas Car Wars
00.00
Ultrapanssaroidut autot
01.00
Jesse James Outlaw Garage
02.00
Sons Of Guns
03.00
Suurimmat tankkitaistelut
03.55
-04.45
Akvaarioasentajat
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Tähdet, tähdet
,
Kohti jalkapallon Euro 2024 -kisoja
,
Roy Grace
,
Lemmen viemää
,
Suurmestari
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Murdochin murhamysteerit
,
Erikoisjoukot
,
Tshekin EHT: Sveitsi-Suomi (u)
,
Emmerdale
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset