Horoskooppi
Reseptit
Viihde
Blogit
Sanakirja
Vaihtoautot
Tietovisat
TV-ohjelmat tänään
2
To 02.05.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
06.25
Ylen aamu
09.30
Mesipistiäiset katoavat
10.00
Murhia ja kantrimusiikkia
10.50
Muuttolintujen kevät
12.20
Murha paratiisissa
13.15
Fennada-klassikot: Näkemiin Helena
IMDb
5.4
14.35
Elävä arkisto: Pro arte utili
15.02
Elävä arkisto: Tiedätkö miten vartumme
15.05
MOT
15.35
Yle Uutiset selkosuomeksi
15.40
Yle Oddasat
15.45
Novosti Yle
15.50
Yle Uutiset viittomakielellä
15.55
Yle Uutiset alueeltasi
16.01
Eduskunnan kyselytunti
17.00
Yle Uutiset 17.00
17.07
Murha paratiisissa
18.00
Yle Uutiset 18.00
18.21
Puoli7 tänään
18.23
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Lapsi numero 182
19.54
Tarinoita järviltä
20.00
Nepsyt
20.30
Yle Uutiset 20.30
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-Talk
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.01
Ulkolinja: Kuka oli Aleksei Navalnyi?
22.56
Oddasat
23.11
Digihuijatut
23.40
-00.10
Puoli seitsemän
LIVE
2
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 2.5.
06.53
Poppelikumpu
06.58
Tete ja Mama
07.05
Tanssitaan
07.09
Henrietta
07.16
Retki-Roope
07.27
Osku
07.34
Jyrki ja Neponen
07.35
Sankarikoulu
07.47
Pikku Kakkonen
07.49
Ryhmä Hau
08.11
Nimipäiväonnittelu: 2.5.
08.13
Pikku Kakkonen
08.14
Pikku Kakkosen postipyyntö
08.15
Eka & Helmi
08.27
Minä, Elvis Riboldi
08.38
Kotikadun jengi ja vihreä valo
08.50
Jumppahetki
09.00
Strömsö
09.30
Latela
10.00
Tiettömän taipaleen takana
10.40
Norja ilmasta nähtynä
10.45
SAVOlife
11.06
Luontotuokio
11.10
Riistametsällä
11.50
Matkapassi: Puola
12.45
Tanskalainen maajussi
13.15
SuomiLOVE
14.30
Søren Vesterin puutarha
15.00
Kummeli
15.30
Luottomies 2
15.40
Luottomies 2
15.52
Aivan yksin
16.30
Yliopistollinen eläinsairaala: Alman ensikäynti lääkärissä
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
SuomiLOVE
19.15
Kummeli
19.45
Pirjo
19.51
Livet - suomenruotsalaisia tarinoita
20.00
Nettideittivillitys
21.00
Sorjonen
22.01
The Lazarus Project
22.50
Epänormaali
23.05
-00.01
Narkomania
LIVE
3
03.40
Kyllä nolottaa
06.15
Aamusää
06.25
Huomenta Suomi
10.00
Emmerdale
10.30
Kauniit ja rohkeat
11.00
ARPA.FI
12.00
Tiny House Hunting
12.30
Ostoskanava Myori.fi
13.00
Grand Designs Uusi-Seelanti
14.00
Tabu
15.00
Kotoisa
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.58
Uutiset
17.04
Päivän sää
17.05
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Päivän sää
18.05
Viiden jälkeen
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Olet mitä syöt
21.00
Suurmestari
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.55
MM-kisat 2024
23.00
Suurmestari
00.00
Billions
01.10
Suomen surkein kuski
02.00
Kova laki: Rikollinen mieli
02.55
Karalahti
03.45
-04.31
Karalahti
LIVE
4
03.00
Temptation Island Suomi
06.00
Bing
06.05
Sunny Bunnies
06.10
Tuire ja Sateenkaarimaa
06.35
Smurffit
06.45
Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
07.10
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.20
LEGO DreamZzz
07.45
Sonic Boom
07.55
Angry Birds Toons
08.00
Koti koiralle
09.00
Rikkaat ja rahattomat UK
10.00
Remppa vai muutto
11.00
100 Places to Be
11.05
Rikkaat ja rahattomat
12.00
LIVE: Onnenarpa
13.55
Valitut Palat Collection
14.10
Valitut Palat Collection
14.25
Annan herkulliset leivonnaiset
14.55
Suuri seikkailu
16.25
Onnenarpa
16.30
Syke
17.00
Syke
17.30
MasterChef Australia Dessert Masters
18.55
100 Places to Be
19.00
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
20.00
Farmi Suomi
21.30
IS esittää: Sain sen videolle
21.35
Keno ja Synttärit
21.40
Toinen tuleminen
22.10
Erikoisjoukot
23.10
Utö
00.05
Tulossa: Murha Hangossa
00.10
Suomen huutokauppakeisari
01.10
Poliisit 2022
02.10
Rekkakuskit Suomi
03.05
-04.05
Temptation Island Suomi
LIVE
5
08.00
BUU-klubben
08.30
Minä osaan!: Minä osaan!
08.40
Maajussin luontokuvat
09.20
Tanskalaisarkkitehtien koteja
09.50
Søren Vesterin puutarha
10.19
Pelastuslaitos apuun!
11.00
Efter Nio
12.00
Lähiöbotox: African Metal Tour
12.30
Lähiöbotox: African Metal Tour
13.03
Lähiöbotox: African Metal Tour
13.35
Arkistojen salat
14.05
Historia: Peaky Blinders - koko tarina
15.00
La Promesa - Salaisuuksien kartano
15.56
Egenlandin matkakohteet
16.00
Revontulten räppäri
17.15
Chaplinesque
IMDb
5.5
17.25
Unelmakoti Sisiliassa
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Huutokauppakesä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.53
Strömsöstä poimittua
20.00
Syyttäjä Imma Tataranni
21.00
Abban tarina
22.31
-00.07
Pet Shop Boys: Discovery, Rio 1994
LIVE
6
03.20
Poliisit UK: Ajojahti
04.15
Baywatch
07.00
Muumien maailma
07.10
Muumien maailma
07.20
Muumien maailma
07.30
Mimmit musapatti
08.00
Simpsonit
08.30
Simpsonit
09.00
Suurmestari UK
10.00
Moderni perhe
10.30
Käräytyskamera
11.00
Käräytyskamera
11.30
Poliisit UK: Ajojahti
12.30
Salatut elämät
13.00
Simpsonit
13.30
UEFA Champions League: Huippuhetket
14.00
Huutokaupan metsästäjät
14.30
Huutokaupan metsästäjät
15.00
Ulosottomiehet
16.00
Suurmestari UK
17.00
Simpsonit
17.30
Simpsonit
18.00
Ulosottomiehet
19.00
Huutokaupan metsästäjät
19.30
Huutokaupan metsästäjät
20.00
Frendit
20.30
Frendit
21.00
Epäillyt
IMDb
8.5
23.10
How to Be a Latin Lover
IMDb
6.0
01.30
Rekkakuskit jäällä
02.30
Simpsonit
02.55
Simpsonit
03.20
-04.20
Baywatch
LIVE
7
03.40
Remonttipari
04.50
Supertähtien yllätysremontit
06.30
Kirpputorikisa
06.50
Kokkaushaaste
07.35
Mökkiunelmia
08.20
Remonttipari
09.15
Asunnon metsästäjät
09.45
Kirpputorikisa
10.20
Tshekin EHT: Suomi-Ruotsi (u)
10.35
Valitut palat collection
10.50
Kirpputorikisa
11.15
Supertähtien yllätysremontit
12.20
Kokkaushaaste
13.25
Revenge Body with Martina Aitolehti
14.05
Revenge Body with Martina Aitolehti
14.45
Rattiraivoajat
15.20
Latelan Laurin hurja remontti
15.55
Latelan Laurin hurja remontti
16.30
Leijonastudio: Leijonastudio
17.00
U18 MM-puolivälierä: Suomi-Ruotsi
19.30
Leijonastudio: Leijonastudio
19.50
Tshekin EHT: Suomi - Tshekki
21.20
Leijonastudio: Leijonastudio
21.35
Rikoksen Anatomia
22.35
Tshekin EHT: Sveitsi-Ruotsi
00.00
The Others
IMDb
7.6
02.15
Lainvalvojat
02.45
Naked Attraction Norja
03.45
-04.50
Supertähtien yllätysremontit
LIVE
8
03.05
Miljonäärien luksuslomakodit vaihtoon
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
Save the Date Suomi
11.00
Uusi elämä etelässä
12.00
Miljonäärien luksuslomakodit vaihtoon
13.00
Puutarhan pelastajat
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Annan herkulliset leivonnaiset
15.30
Mysteerilaulajat - I Can See Your Voice Suomi
17.00
Uusi elämä etelässä
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Puutarhan pelastajat
20.00
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
The Real Housewives Suomi
22.00
Huvila & Huussi
23.00
Unelmien poikamies
00.50
Sinkkuillallinen
01.50
Puutarhan pelastajat
02.50
-04.20
Suuri kokkikisa: Maailma lautasella
LIVE
9
03.30
Australian rajalla
09.00
Uusi elämä etelässä
10.00
Massiiviset muutot
11.00
Australian rajalla
11.30
Australian rajalla
12.00
Raskaan kaluston pelastajat
13.00
Suomen huutokauppakeisari
14.00
Massiiviset muutot
15.00
Arman Pohjantähden alla
16.00
Raskaan kaluston pelastajat
17.00
Australian rajalla
17.30
Selviytyjät Suomi
19.00
Burgerimiehet Aasiassa
20.00
Suuri seikkailu
21.30
Duudsonit tuli taloon
22.30
Arman ja viidenkympin kriisi
23.30
Amerikan kovimmat keräilijät
00.30
Muinaiset avaruusoliot
01.30
Raskaan kaluston pelastajat
02.30
Suomen huutokauppakeisari
03.30
Australian rajalla
04.00
-04.30
Australian rajalla
LIVE
10
03.35
Amerikan rajavartijat: Meksiko
04.40
Destination Fear
06.10
Arvokaman metsästäjät USA
06.30
Arvokaman metsästäjät USA
06.50
Museoiden mysteerit
07.35
Löytöretki tuntemattomaan
08.25
Amerikan rajavartijat: Meksiko
09.15
Wheeler Dealers
10.15
Autonrassaajat
11.20
Maatilan pelastajat
12.25
Arvokaman metsästäjät USA
12.55
Arvokaman metsästäjät USA
13.20
Museoiden mysteerit
14.20
Monster Garage
15.30
Romuautot rahaksi
16.45
Top Gear
17.55
Löytöretki tuntemattomaan
18.55
Tshekin EHT: Suomi-Tshekki
19.40
Best of Top Gear
21.00
Matrix Resurrections
IMDb
5.7
23.50
The Stanford Prison Experiment
02.35
Maatilan pelastajat
03.45
-04.50
Amerikan rajavartijat: Meksiko
LIVE
11
03.10
90 päivää morsiamena: Rakkautta paratiisissa: Jälkipyykki
04.15
Superhamstraajat
05.20
Outo riippuvuus
06.00
Say yes to the Dress Britannia
06.25
Kakkukuningas
06.50
90 päivää morsiamena: Rakkautta paratiisissa
07.40
90 päivää morsiamena: Rakkautta paratiisissa: Jälkipyykki
08.25
1+5 tytärtä
10.20
90 päivää morsiamena: Maailmalla
12.20
Vauva muuttaa kaiken
13.30
Kakkukuningas: Kaksintaisto
14.35
Satakiloiset siskot
15.40
90 päivää morsiamena: Rakkautta paratiisissa
16.50
90 päivää morsiamena: Rakkautta paratiisissa: Jälkipyykki
17.55
Kilot pois!
18.50
Kakkukuningas: Kaksintaisto
19.55
Designremontit
21.00
Eristyksissä: Plathin suurperhe
22.05
Pienten perhe
23.10
Paiseklinikka
00.00
Hengenvaarallisesti lihava: Mitä heille kuuluu?
02.10
90 päivää morsiamena: Rakkautta paratiisissa
03.20
-04.20
90 päivää morsiamena: Rakkautta paratiisissa: Jälkipyykki
12
03.50
Criminal Minds
04.30
Miehen puolikkaat
04.50
Miehen puolikkaat
05.15
Ensisilmäyksellä
05.35
Ensisilmäyksellä
06.00
Lapin poliisit
06.20
Moderni perhe
06.40
Ensisilmäyksellä
07.05
Ensisilmäyksellä
07.25
Simpsonit
07.45
Simpsonit
08.10
Tuho-osasto
08.30
Miehen puolikkaat
08.55
Miehen puolikkaat
09.15
Moderni perhe
09.45
Moderni perhe
10.15
Kymppitonni
11.05
Family Guy
11.35
Family Guy
12.05
Simpsonit
12.35
Simpsonit
13.05
Ensisilmäyksellä
13.35
Ensisilmäyksellä
14.05
Miehen puolikkaat
14.35
Miehen puolikkaat
15.05
Moderni perhe
15.35
Moderni perhe
16.05
Rillit huurussa
16.30
Rillit huurussa
17.00
Family Guy
17.30
Family Guy
18.00
Simpsonit
18.30
Simpsonit
19.00
Miehen puolikkaat
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Rillit huurussa
21.00
Moderni perhe
21.30
Moderni perhe
22.00
Moderni perhe
22.30
Moderni perhe
23.00
Family Guy
23.30
Family Guy
00.00
Simpsonit
00.30
Simpsonit
01.00
9-1-1: Lone Star
02.00
Criminal Minds
03.00
Miehen puolikkaat
03.20
Miehen puolikkaat
03.45
-04.05
Ensisilmäyksellä
LIVE
13
03.40
Ensitreffit alttarilla
04.30
Ensitreffit alttarilla
05.25
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
06.30
Tiny House Hunting
07.00
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Myori.fi
08.30
Täydellinen kesä
09.00
Unelma-asunto auringon alta
10.00
Aarrepaja UK
11.00
Unelma-asunto auringon alta
12.00
Grand Designs Suomi
13.00
Emmerdale
13.30
Ihanat siirtolapuutarhat
14.00
Los Angelesin luksuslukaalit
15.00
Unelma-asunto auringon alta
16.00
Lemmen viemää
17.00
Suomen kaunein koti: Kesämökit
18.00
Kolmiodraama
19.00
Unelma-asunto auringon alta
20.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
21.00
The Spanish Princess
22.20
Botched: Mokatut kauneusleikkaukset
23.20
Botched: Mokatut kauneusleikkaukset
00.20
Kova laki: Rikollinen mieli
01.20
Pöllötöllö
02.15
The Real Housewives of New York City
03.10
-04.05
The Real Housewives of New York City
LIVE
14
13.30
Superkauppiaat
14.15
Uusi elämä etelässä
15.05
Toisenlaiset teiniäidit
15.50
Farmi Suomi
17.00
Rikkaat ja rahattomat
18.00
Brittien ökyimmät myyntikohteet
19.00
Paratiisihotelli Ruotsi
20.00
NCIS Los Angeles
21.00
Beck: Viimeinen todistaja
IMDb
6.2
23.15
Amerikan rajavartijat
23.45
100 Places to Be
23.50
100 Places to Be
00.00
-00.35
Paratiisihotelli Tanska
LIVE
15
03.25
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.30
Murhaa ratkaisemassa
06.10
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
06.30
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
06.55
Vintage-kodit kuntoon
07.40
Kiinteistöveljekset: Koti loppuelämäksi
08.25
Irwinin perheen eläintarha
09.20
SOS Gotlanti
10.25
Kadonneet
11.30
Murhaa ratkaisemassa
12.35
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.05
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.40
Tshekin EHT: Suomi-Ruotsi (u)
13.55
Valitut palat collection
14.10
Ainutlaatuiset kodit
14.45
Avioparin remonttibisnes
15.50
Lottovoittajan unelmakoti
16.25
Lottovoittajan unelmakoti
16.55
Kova laki: Erikoisyksikkö
18.00
Vintage-kodit kuntoon
18.55
Asunnon metsästäjät maailmalla
19.25
Asunnon metsästäjät maailmalla
19.55
Valheellinen nettimaailma
21.00
Naked Attraction Norja
21.55
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
Vaarallinen puoliso
00.00
Tamron Hallin rikostutkimukset
01.05
Murha porukalla
02.15
Piinaava pakkomielle
03.20
-04.20
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
08.30
LIVE: Astrologian tähdet
15.30
Somero
16.00
Sinun treeni
16.30
Moottorimaailma
17.00
Moottorimaailma
17.30
KaaraTV
18.00
KaaraTV
18.30
Terveyssummit
19.00
Terveyssummit
19.30
Fillaripäiväkirja
20.00
Fillaripäiväkirja
20.30
Jahtikuksa
21.00
Jahtikuksa
21.30
Sinun treeni
22.00
Pieni Eläinklinikka
22.30
Hetki Saaristossa
23.00
Merimaili
23.30
-00.00
Merimaili
20
03.45
Tuhoisat suunnitteluvirheet
04.30
Äärimmäinen selviytyjä
05.15
Vankilassa ulkomailla
06.00
Järjestelmänmurtajat
06.20
Hetki ennen tuhoa
07.05
Meret ilman vettä
07.50
Mukavuusalueen rajoilla
08.30
Egyptin aurinkokuningas: Salaisuuksia ja aarteita
09.15
Albert Lin ja kadonneet kaupungit
10.15
Salakuljettajat satimeen
11.10
Salakuljettajat satimeen
12.05
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.00
Lentoturmatutkinta
14.00
Lentoturmatutkinta
15.00
Alaska: ensimmäiset selviytyjät
16.00
Mahdotonta rakentamassa
17.00
Nero: Stephen Hawking
18.00
Albert Lin ja kadonneet kaupungit
19.00
Lentoturmatutkinta
20.00
Autojen ensiapu
21.00
Hitlerin viimeinen taistelu -kooste
22.00
Meret ilman vettä
23.00
Mystiset muinaiskuolemat
00.00
Albert Lin ja kadonneet kaupungit
01.00
Hitlerin viimeinen taistelu -kooste
02.00
Meret ilman vettä
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Tuhoisat suunnitteluvirheet
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
11.00
Venyttely
11.15
Tunteet kehossa
11.30
Vaikea tuolijumppa ylävartalolle
12.00
Luentotuokio - Sosiaalisten suhteiden merkitys
12.30
Yhteislauluja Raatihuoneella
03.30
Jaakobin kirje
04.00
Rakkauden kosketuksessa
04.30
Love Israel - Baruch Korman
05.00
Lähi-idän ongelma
05.10
Mia Joki
05.15
Voimaa Sanasta
05.30
Sinua varten
06.00
Kristityt työelämässä
06.30
Tutustu Nebesaan
07.30
Israel-raportti Euroopan parlamentista
08.00
Voimaksi arkeen
08.05
Timo Kuutti & band
08.10
Kulmakivi
08.30
Derek Prince
09.00
Isännän pöydässä
09.30
Superkirja
10.00
Theo ja ystävät
10.10
Laululautta
10.25
Evankeliumi Markuksen mukaan | LUMO
10.30
Kujalla
11.00
Maailman tärkein tehtävä
11.30
Jaakobin kirje
12.00
Rakkauden kosketuksessa
12.30
Love Israel - Baruch Korman
13.00
Lähi-idän ongelma
13.10
Mia Joki
13.15
Voimaa Sanasta
13.30
Sinua varten
14.00
Kristityt työelämässä
14.30
Tutustu Nebesaan
15.30
Israel-raportti Euroopan parlamentista
16.00
Voimaksi arkeen
16.05
Timo Kuutti & band
16.10
Kulmakivi
16.30
Derek Prince
17.00
Studiosavo
17.30
Café Raamattu
18.00
Come Home Kids
18.30
Kirjailijahaastattelu
19.00
Ilpoisten piiri suora lähetys
20.30
Israel puhuu
21.00
TV7 Israel News
21.15
Voimaa Sanasta
21.30
Lähteellä
22.00
Kosketuskohta
22.30
Vaaran hetket
23.30
Herra käyttää lääkäriä
00.00
Todistuksia Suomesta
00.30
Voittoisa kristillisyys
01.00
Studiosavo
01.30
Café Raamattu
02.00
Come Home Kids
02.30
Kirjailijahaastattelu
03.00
-04.30
Ilpoisten piiri suora lähetys
03.30
Välsignelse, förbannelse eller slump? -studieserie
04.00
Bibelstudie med Baruch Korman
04.30
Blås, Guds vind
05.00
Israel talar
05.30
Glädje i vardagen
06.00
Upprättelse och lärjungaskap
06.40
Källor till arbetsglädje
06.50
Basfakta Israel - Varför så omdiskuterat?
07.00
Jerusalemnytt med Sartola
07.15
I framsätet
07.30
Vid källan
08.00
Nya Testamentet öppnas
08.45
Rakt på sak med Ingemar Helmner
08.55
Letters
09.00
Israel Art
09.15
Att höra Guds röst
09.30
Välsignelse, förbannelse eller slump? -studieserie
10.00
Bibelstudie med Baruch Korman
10.30
Blås, Guds vind
11.00
Israel talar
11.30
Glädje i vardagen
12.00
Upprättelse och lärjungaskap
12.40
Källor till arbetsglädje
12.50
Basfakta Israel - Varför så omdiskuterat?
13.00
Jerusalemnytt med Sartola
13.15
I framsätet
13.30
Vid källan
14.00
Nya Testamentet öppnas
14.45
Rakt på sak med Ingemar Helmner
14.55
Letters
15.00
Israel Art
15.15
Att höra Guds röst
15.30
Välsignelse, förbannelse eller slump? -studieserie
16.00
Bibelstudie med Baruch Korman
16.30
Blås, Guds vind
17.00
Israel talar
17.30
Glädje i vardagen
18.00
Israels berg
18.30
Fika i Uppsala
19.00
Derek Prince
19.30
Det andliga hemvärnet LIVE
21.00
TV7 Israelnyheter
21.15
Det andliga hemvärnet LIVE fortsätter
22.30
Vetlanda Friförsamling - Väckelsemöte
23.20
LUMO - Johannesevangeliet
23.30
Närbild
00.00
Israels berg
00.30
Fika i Uppsala
01.00
Derek Prince
01.30
Det andliga hemvärnet LIVE
03.00
TV7 Israelnyheter
03.15
-04.30
Det andliga hemvärnet LIVE fortsätter
09.00
Puoli seitsemän
09.30
Mesipistiäiset katoavat
10.15
Ikimuistoinen: Danny
10.30
KOM-teatterin 50-vuotisjuhlakonsertti Vapauden kaiho
12.56
SAVOlife
13.20
Yliopistollinen eläinsairaala: Vinttikoiran hengitys huolettaa
13.50
Jumppahetki
14.00
Fennada-klassikot: Näkemiin Helena
IMDb
5.5
15.20
Elävä arkisto: Pro arte utili
15.46
A-studio viittomakielellä
16.18
Luottomies 2
16.28
Luottomies 2
17.00
Nimipäiväonnittelu: 2.5.
17.15
Ikimuistoinen: Nuori rytmi
17.30
Latela
18.00
Muuttolintujen kevät
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.55
Radio Suomen kesäilta yhdessä
20.30
Yle Uutiset 20.30
20.55
Urheiluruutu
21.05
SuomiLOVE
22.20
-22.48
Trauma - henkirikoksen jäljet
06.30
YleX Aamu: Poikelus, Pehkonen ja Parikka striimi
06.55
X3M Live: X3M Morgon
09.59
Kysy Ylestä ja sananvapaudesta
11.00
X3M Live: Supernova
12.55
Viki ja Köpi Show: En sano mitään, mutta outoa on
14.00
YleX iltapäivä: Aikku ja Mellu striimi
14.00
X3M Live: X3M Eftermiddag
16.00
Eduskunnan täysistunto 2.5. 2024
18.00
Накипело? Обсудим! Выпуск 27
18.55
RopeLIVE: Podcast // Jälkipelit 8
22.30
ATP Tennis: Madrid
13.00
ATP Tennis: Madrid
14.00
ATP Extra Feed: Madrid, Arantxa Sanchez Stadium
16.00
ATP Extra Feed: Madrid, Arantxa Sanchez Stadium
18.30
Ravit: Kouvola ja Boden
21.00
ATP Tennis: Madrid
22.00
-00.30
EM-ralli: Kanariansaaret, EK 1
18.20
Korisliiga: Kauhajoki - Helsinki Seagulls
18.30
TotoTV: Asiantuntijalähetys: Kouvola ja Boden
02.30
Dallas - Vegas
05.00
Edmonton - Los Angeles
10.34
TotoTV: Australien
12.39
TotoTV: Enghien Ranska
12.57
TotoTV: Dieppe Ranska
13.20
TotoTV: Lindesberg Ruotsi
17.03
TotoTV: Chantilly Ranska
17.20
TotoTV: Laval Ranska
19.54
TotoTV: Momarken Norja
21.00
Tennis: Daniil Medvedev - Jiri Lehecka
03.10
-07.10
Jääkiekko: Toronto - Boston
01.30
Major League Baseball: Orioles - Yankees
01.30
Major League Baseball: Orioles - Yankees
02.35
NHL: Dallas - Vegas
02.35
NHL: Dallas - Vegas
04.30
Major League Baseball: Diamondbacks - Dodgers
04.30
Major League Baseball: Diamondbacks - Dodgers
05.05
NHL: Edmonton - Los Angeles
05.05
NHL: Edmonton - Los Angeles
07.00
Asian Tour: Caltex Maekyung Open
08.00
DP World Tour: Volvo China Open
11.00
Premier Padel: Andalucia Sevilla P2
13.00
NHL: NHL Tonight
15.00
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour: Elite16 Brasilia
15.00
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour: Elite16 Brasilia
18.30
Tanskan 1. divisioona: Sønderjyske Fodbold - FC Fredericia
19.40
Koripallon Euroliiga: Olympiacos - Barcelona
20.00
Major League Baseball: Mets - Cubs
21.00
PDC Darts: Premier League Darts
21.20
Valioliiga: Chelsea - Tottenham
21.30
UEFA Europa League: Roma - Leverkusen
21.40
Koripallon Euroliiga: Maccabi Tel Aviv - Panathinaikos
21.50
UEFA Europa League: Marseille - Atalanta
21.50
UEFA Europa Conference League: Aston Villa - Olympiacos
21.55
UEFA Europa League: Roma - Leverkusen
21.55
UEFA Europa Conference League: Fiorentina - Club Brugge
21.55
UEFA Europa League: Instant Highlights
03.00
Major League Baseball: Guardians - Astros
03.00
Major League Baseball: Guardians - Astros
03.00
Formula 1: Kooste: Miamin aika-ajot
03.00
Formula 1: Kooste: Miamin aika-ajot
03.05
NHL: Toronto - Boston
03.05
-07.00
NHL: Toronto - Boston
06.00
MTV Uutiset Live
13.00
ATP Tennis: Madrid
17.00
MM Motocross: Rock'n'Riola
17.35
UEFA Champions League: Huippuhetket
18.00
Kisakatsomo - yleisurheilumakasiini
18.30
Ravit: Kouvola ja Boden
22.30
La Liga: Barcelona - Valencia
00.25
Serie A Highlights Show: Serie A - Full Impact
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
UEFA Champions League: Bayern München - Real Madrid
18.35
SailGP Highligts: Christchurch
19.30
European Le Mans
20.25
Serie A: Inter - Torino
22.15
La Liga Chronicles
22.25
MXGP Motocross: Trentino
23.30
MM-ralli: Kroatia, EK 20 - Power Stage
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
17.00
AFC Champions League Highlight: AFC Champions League Highlights
17.25
La Liga 2 Highlights
18.15
UEFA Champions League: Dortmund - PSG
20.05
ATP Tennis Review Show: Monte Carlo 1000
21.00
ATP Tennis: Madrid
23.00
Serie A Highlights Show: Serie A - Full Impact
23.30
-00.00
La Liga World
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
La Liga: Real Betis - Sevilla
15.55
Timanttiliiga: Suzhou
18.00
Kolmosvaihde
18.30
Sveitsin liiga: ZSC Lions - Lausanne
20.30
La Liga Chronicles
20.35
UEFA Champions League viikkomakasiini: UEFA Champions League: Viikkomakasiini
21.05
24H Series: Hankook 24H Series
22.00
EM-ralli: Kanariansaaret, EK 1
00.30
-01.00
Racing On The Edge
06.00
Muumilaakson tarinoita
06.25
Muumilaakson tarinoita
06.50
Muumien maailma
07.00
Muumien maailma
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Muumilaakson tarinoita
08.05
Muumilaakson tarinoita
08.30
Ikku-Pikku Ritari
08.40
Ikku-Pikku Ritari
08.50
Ikku-Pikku Ritari
09.05
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.15
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.30
Muumien maailma
09.45
Muumien maailma
10.00
Muumien maailma
10.15
Monchhichi
10.30
Denver
10.45
Denver
11.00
Viidakon veijarit
11.15
Viidakon veijarit
11.30
Viidakon veijarit
11.45
Monchhichi
11.55
Monchhichi
12.05
Monchhichi
12.20
Monchhichi
12.35
Muumilaakson tarinoita
13.00
Muumilaakson tarinoita
13.25
Muumilaakson tarinoita
13.50
Kaisu Kuu
14.00
Kaisu Kuu
14.15
Kaisu Kuu
14.25
Kaisu Kuu
14.40
Nuori Robin Hood
14.50
Alvin ja pikkuoravat
15.05
Alvin ja pikkuoravat
15.15
Alvin ja pikkuoravat
15.30
Alvin ja pikkuoravat
15.45
Viidakon veijarit
16.00
Viidakon veijarit
16.15
Paavo Pesusieni
16.35
Professori Balthazar
16.45
Professori Balthazar
16.55
Nuori Robin Hood
17.10
Nuori Robin Hood
17.20
Nuori Robin Hood
17.35
Nuori Robin Hood
17.45
Kaisu Kuu
18.00
Kaisu Kuu
18.10
Paavo Pesusieni
18.35
Zak Storm
19.00
Legendat
19.25
Alvin ja pikkuoravat
19.35
Alvin ja pikkuoravat
19.45
Alvin ja pikkuoravat
03.50
Hamilton
04.35
On Set
05.00
On Set
05.25
Star File
05.40
Star File
05.50
On Set
06.15
The Wrecking Crew
IMDb
7.7
07.55
Svensson Svensson
IMDb
5.3
09.15
Coco ennen Chanelia
IMDb
6.6
11.00
The Imitation Game
IMDb
8.0
12.50
Solsidan - onnea onkimassa
13.15
Solsidan - onnea onkimassa
13.40
American Auto
14.05
American Auto
14.30
Tervetuloa Sjölyckaniin!
14.55
Tervetuloa Sjölyckaniin!
15.20
Astrid & Lilly Save the World
16.05
Astrid & Lilly Save the World
16.50
Padelunelmia
17.15
Likea
17.35
Likea
17.55
Lasse-Maijan etsivätoimisto
18.40
Totte Svensson ja nuoruuden lähteen metsästys
19.25
Unelmia Italiassa
19.50
Unelmia Italiassa
20.15
Estonia
21.00
Pimeyden talli
21.45
The Beast Must Die
22.30
Dalgliesh
00.00
Metsästäjät
00.45
Nova Vita
01.35
Nova Vita
02.20
Knutby
03.05
Hamilton
03.50
-04.35
Hamilton
03.25
Beck - Inferno (49)
05.00
On Set
05.30
Star File
05.40
On Set
06.05
Talo jossa kello tikittää
IMDb
6.1
07.45
Mig äger ingen
09.30
Wonder
IMDb
7.9
11.20
Eva & Adam - neljät synttärit ja fiasko
IMDb
5.3
12.50
Joker (1991)
IMDb
4.6
14.30
Maastamuuttajat
IMDb
8.0
17.35
Margin Call
19.20
The Summit
21.00
London Has Fallen
IMDb
5.9
22.35
Greenland
IMDb
6.4
00.30
Holy Spider
IMDb
7.3
02.25
Beck - Umpikuja
03.55
-05.45
Viimeinen startti
IMDb
5.5
02.55
Kanavaralli - eli kuka poisti tapin veneestä?
IMDb
5.8
04.30
Omenasota
IMDb
6.6
06.10
Agnes Cecilia
IMDb
6.6
08.20
Peppi Pitkätossu
IMDb
5.1
09.35
Fanny ja Alexander
12.40
En enkel till Antibes
IMDb
6.1
14.25
Vauvakuume
IMDb
5.4
16.10
Irralliset
IMDb
6.2
17.45
Ryöstetty Rasmus ja Kalle Mestarietsivä
IMDb
5.6
19.00
Kvarteret Skatan reser till Laholm
IMDb
5.3
20.25
Flykten till framtiden
IMDb
6.5
22.00
Hamilton
IMDb
5.8
00.05
Mätäkuu
IMDb
5.1
01.45
Tommy
IMDb
5.0
03.20
-05.00
Göta Kanal 2
IMDb
3.2
03.55
The Outfit
IMDb
7.2
05.40
Spider-Man: Across the Spider-Verse
IMDb
8.4
08.00
Ole niin kiltti, älä rakasta häntä
IMDb
6.7
10.00
Petteri Kaniini: Kani karkuteillä
IMDb
6.2
12.00
Robots
IMDb
5.5
14.00
The Lost King
IMDb
6.6
16.00
Worth
IMDb
6.8
18.00
Long Story Short
IMDb
6.5
19.40
Spider-Man: Across the Spider-Verse
IMDb
8.4
22.00
Fool’s Paradise
IMDb
4.7
00.00
In the Land of Saints and Sinners
IMDb
6.1
02.00
Master Gardener
IMDb
6.2
04.00
-05.38
Fool’s Paradise
IMDb
4.7
03.15
The Duel
IMDb
5.8
05.05
Grimsby
IMDb
6.2
07.00
Million Dollar Baby
IMDb
8.1
09.10
Ghost Rider: Koston henki
IMDb
4.3
11.00
One For The Money
IMDb
5.3
12.35
Star Trek
IMDb
7.9
14.40
The Green Knight
IMDb
6.6
16.45
Charlie's Angels
IMDb
5.0
18.45
Divergent - Outolintu
IMDb
6.6
21.00
Grimsby
IMDb
6.2
22.35
The Duel
IMDb
5.8
00.25
Men in Black
IMDb
7.3
02.10
-04.31
Midsommar – loputon yö
IMDb
7.1
03.00
Lords of Chaos
05.00
Music
IMDb
3.2
07.00
Midnight Sun
IMDb
6.6
09.00
Call Me By Your Name
IMDb
7.8
11.10
Larry crowne
IMDb
6.1
13.00
Vaihtamalla paranee
IMDb
6.1
15.00
Ihmisen tahra
IMDb
6.2
17.00
He's Just Not That Into You
IMDb
6.4
19.15
Langennut
IMDb
5.2
21.00
Music
IMDb
3.2
23.00
Lords of Chaos
01.00
Jackie & Ryan
IMDb
5.9
02.50
-04.49
Rommipäiväkirja
IMDb
6.1
04.00
Juliet, Naked
IMDb
6.6
06.00
Megamind vs. Tuomiosyndikaatti
08.00
Free Birds
IMDb
5.8
10.00
Emoji-elokuva
IMDb
3.3
12.00
Petteri Kaniini
IMDb
6.6
14.00
Asterix ja taikajuoman salaisuus
IMDb
6.7
16.00
Kung Fu Panda 3
IMDb
7.1
18.00
Paavo Pesusieni kuivalla maalla
IMDb
6.0
20.00
Megamind vs. Tuomiosyndikaatti
22.00
Then Came You
IMDb
6.9
00.00
Juliet, Naked
IMDb
6.6
02.00
Fun Mom Dinner
IMDb
5.3
04.00
-05.50
Magic Mike
IMDb
6.1
10.00
Koripallon Euroliiga: Olympiacos - FC Barcelona
12.00
Koripallon Euroliiga: Baskonia - Real Madrid
14.00
Naisten Superliiga: Liverpool - Chelsea
16.00
FastZone: Ep3
16.30
Mobil 1 The Grid: Ep3
17.00
EFL Championship: Preston - Leicester
19.00
EFL Championship: Coventry - Ipswich
21.00
Trans World Sport
21.50
-00.00
UEL: Marseille - Atalanta
04.05
NHL: Dallas Stars - Vegas Golden Knights 5:7
10.00
NHL: Dallas Stars - Vegas Golden Knights 5:7
12.00
NHL: Edmonton Oilers - Los Angeles Kings 5:7
14.00
NHL: Tonight
15.00
NASCAR: Würth 400
19.15
NHL: Dallas Stars - Vegas Golden Knights 5:7
21.20
Valioliiga: Chelsea - Tottenham
23.30
NHL: Tonight
03.05
-06.30
NHL: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins 6:7
05.05
NHL: Edmonton Oilers - Los Angeles Kings 5:7
10.00
Bundesliiga: Bundesliga Weekly
10.30
Naisten Superliiga: Liverpool - Chelsea
12.30
Valioliiga: Nottingham Forest - Manchester City
14.30
Valioliiga: Premier League Review
15.30
Valioliiga: West Ham - Liverpool
17.30
Valioliiga: Aston Villa - Chelsea
19.30
Valioliiga: Premier League The Big Interview
20.00
Bundesliiga: Bundesliga Weekly
20.30
UEFA Europa League & Europa Conference League -makasiini: Välierät, 1. osat
21.30
Jalkapallostudio
21.55
UEL: Roma - Leverkusen
23.55
-00.30
Jalkapallostudio
02.05
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
05.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
13.45
Naisten Superliiga: Liverpool - Chelsea
15.45
Eredivisie Highlights
16.45
DP World Tour Highlights: ISPS Handa Championship
17.15
PL Stories
17.45
Bundesliiga: Leverkusen - Stuttgart
19.45
Bundesliga highlights
20.45
UEL/UECL Magazine
21.55
UEFA Conference League: Fiorentina - Club Brügge
00.00
Premier League Review
01.00
Bundesliga highlights
02.00
-07.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
11.00
RedBull TV
19.15
Valioliiga: Tottenham - Arsenal
21.55
-01.30
UEFA Europa League: Roma - Leverkusen
08.00
DP World Tour
13.00
Asian Tour
17.00
DP World Tour
22.00
Golf Central
23.00
Challenge Series
23.30
Challenge Series
00.00
DP World Tour Highlights
00.30
Golf Central
01.30
Golfpass Top Tips
02.00
-03.00
Golf Central
02.30
NHL: Dallas Stars-Vegas Golden Knights 5:7
13.00
NHL Tonight
14.00
NHL: Edmonton Oilers - Los Angeles Kings 5:7
16.00
NHL: Dallas Stars - Vegas Golden Knights 5:7
18.00
NHL Tonight
19.00
NHL: Edmonton Oilers - Los Angeles Kings 5:7
21.00
NHL: Dallas Stars - Vegas Golden Knights 5:7
23.00
NHL Tonight
00.00
NHL: Vancouver Canucks - Nashville Predators 5:7
02.00
NHL Tonight
03.05
-06.00
NHL: Toronto Maple Leafs-Boston Bruins 6:7
02.05
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
05.00
NHL: Edmonton Oilers-Los Angeles Kings 5:7
12.15
Premier League Review
13.15
Bundesliiga: Darmstadt - Heidenheim
15.15
Valioliiga: Everton - Brentford
17.15
Valioliiga: Manchester United - Burnley
19.15
Valioliiga: Aston Villa - Chelsea
21.25
Valioliiga: Chelsea - Tottenham
23.30
PL Stories
00.00
UEFA Conference League: Aston Villa - Olympiakos
02.05
-05.00
NHL: Pudotuspeli ilmoitetaan myöhemmin
11.45
Valioliiga: Newcastle - Sheffield United
13.45
Valioliiga: West Ham - Liverpool
15.45
Valioliiga: Wolverhampton - Luton
17.45
Bundesliiga: Mönchengladbach - Union Berlin
19.45
Valioliiga: Bournemouth - Brighton
21.55
UEFA Europa League: Marseille - Atalanta
00.00
-02.00
Valioliiga: Chelsea - Tottenham
03.45
Ash Dykes Kiinan muurilla
04.35
Takamaiden romuautojen pelastajat
05.20
Romuautot kiertoon
06.10
Romuautot kiertoon
07.00
Jade Fever
07.20
Raskaan kaluston pelastustoimi
08.20
Raskaan kaluston pelastustoimi
09.20
Australian kullankaivajat
10.15
Australian kullankaivajat
11.15
Rahaa ja autoromuja
12.10
Rahaa ja autoromuja
13.10
Australian kullankaivajat
14.05
Australian kullankaivajat
15.00
Australian kullankaivajat
15.55
Jade Fever
16.25
Jade Fever
16.55
Ash Dykes Kiinan muurilla
17.55
Australian hummerinpyytäjät
18.55
Australian kullankaivajat
19.50
Australian kullankaivajat
20.50
Australian kullankaivajat
21.45
Miljardien risteilylaivaa rakentamassa
23.00
Lentäjistä parhaat: RAF:n sisällä
00.00
Raskaan kaluston pelastustoimi
01.00
Raskaan kaluston pelastustoimi
02.00
Australian kullankaivajat
02.55
Australian kullankaivajat
03.45
-04.50
Miljardien risteilylaivaa rakentamassa
03.25
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä
04.15
Natsien tappokentät
05.10
Auschwitz: Sisälle soluttautunut mies
06.05
Bismarck: Vuorokausi tuhoon
07.00
Muinaiset mahtirakennukset
07.55
Muinaiset mahtirakennukset
09.00
Lähtölaskenta antautumiseen
10.10
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä
11.15
Taisteluiden top-10
12.20
Iznik, vajonnut arvoitus
13.35
Rooman megarakennelmat
14.35
Muinaiset mahtirakennukset
15.45
Muinaiset mahtirakennukset
16.50
Auki käärityt muumiot
17.50
Auki käärityt muumiot
18.45
Lähtölaskenta antautumiseen
19.50
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä
20.55
Taisteluiden top-10
22.00
Myytit: Ihmiskunnan mahtavat myytit
23.05
Vaiettu historia
00.00
Vaiettu historia
01.00
Lähtölaskenta antautumiseen
02.05
Lähtölaskenta antautumiseen
03.10
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä
04.00
-04.55
Myytit: Ihmiskunnan mahtavat myytit
03.25
Yorkshiren eläinlääkäri
04.10
Ray Mears Kiinan luonnossa
04.40
Villit selviytymistaidot
05.30
Villit selviytymistaidot
06.20
Villikoirat: Juokse laumassa
07.10
Villikoirat: Juokse laumassa
07.35
Australian eläintarha
08.20
Villit selviytymistaidot
09.10
Villit selviytymistaidot
10.00
Töpöhäntämakakien valtakunta
10.45
Tiibet: Maailman katto
11.35
Kätketty Intia
12.25
Ray Mears Kiinan luonnossa
12.55
Ray Mears Kiinan luonnossa
13.25
Malawin eläinpelastus
14.15
Yorkshiren eläinlääkäri
15.00
Nerokkaat meripyytäjät
15.55
Kongon pelastetut simpanssit ja Jane Goodall
16.45
Australian villieläinten pelastajat
17.35
Malawin eläinpelastus
18.25
Jokihirviöt
19.15
Maailman myrkyllisimmät eläimet
20.10
Luonnon nopeat hyökkäykset
21.00
Jääkausi: Jäätynyt maailma
21.45
Jättiläiset
22.40
Eläinodysseijat
23.35
Esiin kaivetut kadotetut pedot
00.25
Malawin eläinpelastus
01.15
Villit selviytymistaidot
02.05
Australian eläintarha
02.50
Yorkshiren eläinlääkäri
03.35
-04.20
Yorkshiren eläinlääkäri
03.51
Maantiepyöräily: Turkin Ympäriajo | 3.etappi
04.35
Maantiepyöräily: Turkin Ympäriajo | 4.etappi
05.19
Maantiepyöräily: Flèche Brabançonne
06.06
F1H2O: MM-sarja, Vietnam
07.00
Maastopyöräily: Maailmancup Araxa
07.46
Golf: New Orleans Classic | 3.päivä
09.24
Maantiepyöräily: Tour of Romandie | 4.etappi
10.14
Surffaus: Bells Beach | World League Championship Tour
11.02
Ratsastus: Maailmancup Riad
11.59
Formula E: Monaco | Kooste
12.56
Snooker: MM-kisat
14.09
F1H2O: MM-sarja, Vietnam
14.45
Snooker: MM-kisat
17.56
Surffaus: Bells Beach | World League Championship Tour
18.43
Maantiepyöräily: Cycling Show
19.09
F1H2O: MM-sarja, Vietnam
19.33
Maastopyöräily: Maailmancup Araxa
20.45
Snooker: MM-kisat
01.13
Formula E: Monaco | Kooste
02.09
Maantiepyöräily: Tour of the Alps | 4.etappi
03.45
-04.33
Maantiepyöräily: Turkin Ympäriajo | 5.etappi
03.08
Maantiepyöräily: Tour of Romandie | 3.etappi
04.53
Maastopyöräily: Maailmancup Araxa
05.26
Maastopyöräily: Maailmancup Araxa
05.48
Tennis: Good Trouble
06.14
Surffaus: Bells Beach | World League Championship Tour
07.00
Formula E: Monaco | Kooste
08.13
Maantiepyöräily: Tour of the Alps | 4.etappi
10.05
Maantiepyöräily: Turkin Ympäriajo | 5.etappi
11.01
Maantiepyöräily: Turkin Ympäriajo | 6.etappi
11.55
Formula E: Monaco | Kooste
13.01
Golf: New Orleans Classic | 4.päivä
15.00
Maantiepyöräily: Eschborn Frankfurt
16.30
Maantiepyöräily: La Vuelta | 5.etappi
18.40
Kiipeilyurheilu: Maailmancup Wujiang
19.59
Maantiepyöräily: Turkin Ympäriajo | 5.etappi
20.56
Maantiepyöräily: Turkin Ympäriajo | 6.etappi
21.52
Triathlon: Supertri E | Lontoo
23.00
Golf: Byron Nelson | 1.päivä
01.59
Kiipeilyurheilu: Maailmancup Keqiao
03.53
-05.25
Maantiepyöräily: Tour of Romandie | 4.etappi
03.00
Summer X Games
04.00
Strongman Champions League
05.00
Nitro Circus: Crazy Train
06.00
Facing Waves
06.30
Facing Waves
07.00
Action Sports World
08.00
Grid
10.00
Summer X Games
11.00
Drift Style
11.30
Drift Style
12.00
Sports Adventure
12.30
Sports Adventure
13.00
Action Sports World
14.00
Beyond The Beaten Path
15.00
Beyond The Beaten Path
16.00
Beyond The Beaten Path
17.00
Action Sports World
18.00
Action Sports World
19.00
Pro Bull Riders
20.00
Summer X Games
21.00
Extreme Fighting Championship
22.00
Facing Waves
22.30
Facing Waves
23.00
Strongman Champions League
00.00
Pro Bull Riders
01.00
Drift Style
01.30
Drift Style
02.00
Extreme Fighting Championship
03.00
Summer X Games
04.00
-05.00
Strongman Champions League
03.15
Maailman kuolettavimmat käärmeet
04.00
Afrikan metsästäjät
04.45
Myyttinen jättimerikäärme
05.30
Maailman kuolettavimmat käärmeet
06.15
Preerikoiden kartano
06.35
Preerikoiden kartano
07.00
Preerikoiden kartano
07.20
Preerikoiden kartano
07.45
Äärimmäisyyksien eläimet: Parhaat palat
08.05
Äärimmäisyyksien eläimet: Parhaat palat
08.25
Tappajaeläimet: Superkäärmeet
09.10
Saalistaja vastaan saalis: Kausi 1
09.55
Kymmenen vaarallisinta käärmettä
10.40
Tappajaeläimet: Superkäärmeet
11.25
Saalistaja vastaan saalis: Kausi 1
12.10
Saalistaja vastaan saalis: Kausi 1
12.55
Apinoiden valtakunta
13.45
Kymmenen vaarallisinta käärmettä
14.30
Kymmenen vaarallisinta käärmettä
15.15
Kymmenen vaarallisinta käärmettä
16.00
Kymmenen vaarallisinta käärmettä
16.45
Tappajaeläimet: Superkäärmeet
17.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
18.15
Uskomaton eläinlääkäri Pol
19.00
Käärmeenmetsästäjät: Vauvakäärmeiden parhaat palat
19.45
Käärmeenmetsästäjät
20.25
Tappajaeläimet: Superkäärmeet
21.15
Käärmeenmetsästäjät: Vauvakäärmeiden parhaat palat
22.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol
22.45
Uskomaton eläinlääkäri Pol
23.25
Kymmenen vaarallisinta käärmettä
00.15
Kymmenen vaarallisinta käärmettä
01.00
Käärmeenmetsästäjät: Vauvakäärmeiden parhaat palat
01.45
Saalistaja vastaan saalis: Kausi 1
02.30
Saalistaja vastaan saalis: Kausi 1
03.15
Apinoiden valtakunta
04.00
-04.45
Tappajaeläimet: Superkäärmeet
03.40
Pontikankeittäjät
04.50
Kindig Customs
06.00
Huutokauppataisto
06.25
Redwood Kings
07.15
Alaska: Viimeinen rintama
08.05
Miten kaikki tehdään?
08.30
Miten kaikki tehdään?
09.00
Wheeler Dealers
10.05
Kindig Customs
11.10
Edge of Alaska
12.15
Opaalin metsästäjät
13.20
Opaalin metsästäjät
14.25
Miten kaikki tehdään?
15.00
Miten kaikki tehdään?
15.30
Arvokaman etsijät: Entisöijät
16.40
Arvokaman etsijät: Entisöijät
17.50
Wheeler Dealers
18.55
Wheeler Dealers
20.00
Ruotsin rajavartijat
21.00
Gold Divers
22.05
Outback Crystal Hunters
23.10
Erakkoperhe erämaassa
00.15
Roadworthy Rescues
01.25
Gold Divers
02.35
Outback Crystal Hunters
03.40
-04.50
Pontikankeittäjät
03.48
Blowing Up History
04.36
Blowing Up History
05.24
How It's Made
05.48
How It's Made
06.12
How It's Made
06.36
How It's Made
07.00
How Do They Do It?
07.24
How Do They Do It?
07.48
How Do They Do It?
08.12
How Do They Do It?
08.36
How Do They Do It?
09.00
Morgan Freeman's Through The Wormhole
09.48
Morgan Freeman's Through The Wormhole
10.36
Morgan Freeman's Through The Wormhole
11.24
Expedition: Back To The Future
12.12
Expedition: Back To The Future
13.00
How It's Made
13.24
How It's Made
13.50
How It's Made
14.14
How It's Made
14.38
How It's Made
15.02
How It's Made
15.26
Blowing Up History
16.14
Blowing Up History
17.02
How the Universe Works
17.50
How the Universe Works
18.40
How the Universe Works
19.30
How Do They Do It?
19.55
How Do They Do It?
20.20
How Do They Do It?
20.45
How Do They Do It?
21.10
How Do They Do It?
21.35
How Do They Do It?
22.00
How It's Made
22.25
How It's Made
22.50
How It's Made
23.15
How It's Made
23.40
How Do They Do It?
00.05
How Do They Do It?
00.30
How Do They Do It?
00.55
How Do They Do It?
01.20
How the Universe Works
02.10
How the Universe Works
03.00
How the Universe Works
03.48
-04.36
Blowing Up History
03.00
Body Cam
04.00
Murder Comes to Town
05.00
Pandora's Box: Unleashing Evil
06.00
Pandora's Box: Unleashing Evil
07.00
The Murder Tapes
08.00
The Murder Tapes
09.00
Breaking Homicide
11.00
Murder Comes to Town
12.00
Murder Comes to Town
13.00
The Killer Beside Me
14.00
The Killer Beside Me
15.00
Nightmare Next Door
16.00
Nightmare Next Door
17.00
Deadly Secrets
18.00
Deadly Secrets
19.00
Southern Fried Homicide
20.00
Southern Fried Homicide
21.00
Dead Silent
22.00
On the Case with Paula Zahn
23.00
Murders At The Burger Joint
00.00
Murder Under The Friday Night Lights
01.00
On the Case with Paula Zahn
02.00
Murders At The Burger Joint
03.00
Dead Silent
04.00
-05.00
Southern Fried Homicide
03.15
Swimming With Monsters: Steve Backshall
04.00
Zoltan The Wolfman
04.45
Yksinkertaista elämää
05.30
Harvinaisten eläinten jäljillä
06.15
Amanda To The Rescue
07.00
Philadelphian eläinpoliisit
07.50
Dogs: The Untold Story
08.40
Yksinkertaista elämää
09.30
Philadelphian eläinpoliisit
10.25
Dogs: The Untold Story
11.20
Zoltan The Wolfman
12.15
Yksinkertaista elämää
13.10
Philadelphian eläinpoliisit
14.05
Dogs: The Untold Story
15.00
Great White Invasion
16.00
Animal Cops Houston
17.00
Dogs: The Untold Story
18.00
Yksinkertaista elämää
19.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
20.00
Dodo Heroes
21.00
Project Grizzly
22.00
Project Grizzly
23.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
00.00
Animal Cops Houston
01.00
Animal Cops Houston
01.45
Mysteerien metsästäjä
02.30
Swimming With Monsters: Steve Backshall
03.15
Swimming With Monsters: Steve Backshall
04.00
-04.45
Zoltan The Wolfman
03.35
Auction Hunters
04.00
Auction Hunters
04.20
Panttilainaamo
04.45
Muinaiset avaruusoliot
05.30
Secrets in the Sand
06.15
Panttilainaamo
07.00
Auction Hunters
07.20
Auction Hunters
07.40
Forged in Fire
08.25
Panttilainaamo
09.10
Auction Hunters
09.30
Auction Hunters
09.50
Auction Hunters
10.15
Huutokaupan metsästäjät
10.35
Huutokaupan metsästäjät
10.55
Huutokaupan metsästäjät
11.15
Huutokaupan metsästäjät
11.40
Huutokaupan metsästäjät
12.05
Forged in Fire
12.45
Panttilainaamo
13.30
Curse Of Skinwalker Ranch
14.15
Muinaiset avaruusoliot
14.55
Secrets in the Sand
15.40
Muinaiset avaruusoliot
16.20
Auction Hunters
16.40
Auction Hunters
17.00
Auction Hunters
17.25
Panttilainaamo
17.45
Panttilainaamo
18.25
Curse Of Skinwalker Ranch
19.10
Muinaiset avaruusoliot
19.50
Huutokaupan metsästäjät
20.10
Huutokaupan metsästäjät
20.35
Forged in Fire
21.15
Muinaiset avaruusoliot
22.00
Bermuda Triangle: Into Cursed Waters
22.45
Curse Of Skinwalker Ranch
23.30
The Proof Is Out There
00.15
Forged in Fire
00.55
Forged in Fire
01.40
Curse Of Skinwalker Ranch
02.25
Huutokaupan metsästäjät
02.45
Huutokaupan metsästäjät
03.10
Huutokaupan metsästäjät
03.35
Auction Hunters
04.00
-04.20
Auction Hunters
03.00
Ghost Brothers
04.00
Ghost Brothers
05.00
Mountain Monsters
06.00
Kindred Spirits
07.00
Building Alaska
08.00
Ice Cold Gold
09.00
Treasure Quest
10.00
Expedition Bigfoot
11.00
Mysteries At The Museum
12.00
Expedition Unknown
13.00
Kindred Spirits
14.00
Building Alaska
15.00
Ice Cold Gold
16.00
Treasure Quest
17.00
Expedition Bigfoot
18.00
Mysteries At The Museum
19.00
Expedition Unknown
20.00
Kindred Spirits
21.00
Paranormal Declassified
22.00
Mysteries At The Museum
23.00
Mysteries At The Museum
00.00
Mountain Monsters
01.00
Most Terrifying Places
02.00
The Dead Files
03.00
The Osbournes Want To Believe
04.00
-05.00
Destination Fear
03.55
Diners, Drive-Ins, And Dives
04.17
Diners, Drive-Ins, And Dives
04.40
Restaurant: Impossible
05.25
Restaurant: Impossible
06.10
Restaurant: Impossible
07.00
The Kitchen
07.45
Street Food In Africa
08.10
The Great Food Truck Race
08.55
Beat Bobby Flay
09.17
Beat Bobby Flay
09.40
Diners, Drive-Ins, And Dives
10.02
Diners, Drive-Ins, And Dives
10.25
Guy's Grocery Games
11.10
Chopped
11.55
The Pioneer Woman
12.17
The Pioneer Woman
12.40
Ciao House
13.25
Chopped
14.10
Chopped
14.55
Kids Baking Championship
15.40
Girl Meets Farm
16.02
Girl Meets Farm
16.25
Bizarre Foods: Delicious Destinations
16.47
Bizarre Foods: Delicious Destinations
17.10
Spring Baking Championship
18.00
The Pioneer Woman
18.25
The Pioneer Woman
18.55
Giada At Home
19.17
Giada At Home
19.40
Guy's Grocery Games
20.25
Chopped
21.10
The Pioneer Woman
21.32
The Pioneer Woman
21.55
Ciao House
22.40
Kids Baking Championship
23.25
Girl Meets Farm
23.47
Girl Meets Farm
00.10
Bizarre Foods: Delicious Destinations
00.32
Bizarre Foods: Delicious Destinations
00.55
Spring Baking Championship
01.40
The Kitchen
02.25
The Great Food Truck Race
03.10
Beat Bobby Flay
03.32
Beat Bobby Flay
03.55
-04.17
Diners, Drive-Ins, And Dives
03.30
World's Most Scenic Railway Journeys
04.15
Life Below Zero
05.00
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
05.45
Planet Earth III: Making Of
05.55
Planet Earth III: Making Of
06.05
Antiques Roadshow
07.00
Qi
07.30
Qi
08.00
Planet Earth III: Making Of
08.10
Universe: Making Of
08.15
Life Below Zero
09.00
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
09.45
The Great British Bake Off
10.40
Bridge of Lies
11.25
Qi
11.55
Qi
12.25
Life Below Zero
13.10
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
13.55
Antiques Roadshow
14.45
The Great British Bake Off
15.35
Qi
16.05
Qi
16.35
Life Below Zero
17.20
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
18.10
Antiques Roadshow
19.00
The Great British Bake Off
19.50
The Great British Sewing Bee
20.45
Bridge of Lies
21.30
Qi
22.00
Qi
22.30
The Great Pottery Throw Down
23.20
Louis Theroux Interviews...
00.05
Life Below Zero
00.50
The Graham Norton Show
01.40
Bridge of Lies
02.25
Qi
02.55
Qi
03.25
-04.20
The Great Pottery Throw Down
03.45
Sportsday
04.00
BBC News
04.30
Asia Business Report
04.45
Sportsday
05.00
BBC News
05.30
Gay Marriage & Me
06.00
BBC News
06.30
HARDtalk: Paul Auster
07.00
BBC News
07.30
World Business Report
08.00
BBC News
08.30
World Business Report
09.00
BBC News
09.30
World Business Report
10.00
BBC News
10.30
Click: Perfecting Performance
11.00
BBC News
11.30
BBC News
12.00
BBC News
12.30
HARDtalk: Paul Auster
13.00
BBC News
13.30
World Business Report
13.45
BBC News
14.00
BBC News Now
14.30
BBC News Now
15.00
BBC News Now
15.30
BBC News Now
16.00
BBC News Now
16.30
World Business Report
16.45
BBC News Now
17.00
Verified Live
17.30
Verified Live
18.00
Verified Live
18.30
Verified Live
19.00
Verified Live
19.30
Focus on Africa
20.00
The World Today with Maryam Moshiri
20.30
The World Today with Maryam Moshiri
21.00
The World Today with Maryam Moshiri
21.30
The World Today with Maryam Moshiri
22.00
The Context
22.30
The Context
23.00
The Context
23.30
The Context
00.00
BBC World News America
00.30
HARDtalk: Mihai Pop?oi
01.00
Newsday
01.30
Asia Business Report
01.45
Sportsday
02.00
Newsday
02.30
Asia Business Report
02.45
Sportsday
03.00
Newsday
03.30
Asia Business Report
03.45
Sportsday
04.00
-04.30
BBC News
03.30
NBC Nightly News
04.00
Asia Squawk Box
05.00
Asia Squawk Box
06.00
Asia Street Signs
07.00
Asia Street Signs
08.00
Asia Street Signs
08.30
Europe Squawk Box
09.00
Capital Connection
09.30
Europe Squawk Box
10.00
Europe Squawk Box
10.30
Europe Squawk Box
11.00
Europe Squawk Box
11.30
Europe Squawk Box
12.00
Europe Squawk Box
12.30
Europe Squawk Box
13.00
Street Signs
13.30
Street Signs
14.00
US Worldwide Exchange
14.30
US Worldwide Exchange
15.00
US Squawk Box
15.30
US Squawk Box
16.00
US Squawk Box
16.30
US Squawk Box
17.00
US Squawk Box
17.30
US Squawk Box
18.00
US Squawk On The Street
18.30
US Squawk On The Street
19.00
US Squawk On The Street
19.30
US Squawk On The Street
20.00
Money Movers
20.30
Money Movers
21.00
Halftime Report
21.30
Halftime Report
22.00
US The Exchange
22.30
US The Exchange
23.00
US Power Lunch
23.30
US Power Lunch
00.00
US Closing Bell
00.30
US Closing Bell
01.00
US Closing Bell
01.30
US Closing Bell
02.00
CNBC Pro Talks
02.30
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
03.00
Asia Squawk Box
03.30
NBC Nightly News
04.00
-05.00
Asia Squawk Box
03.00
Anderson Cooper 360
04.00
The Source with Kaitlan Collins
05.00
CNN NewsNight
06.00
Laura Coates Live
07.00
CNN Newsroom
07.45
World Sport
08.00
CNN Newsroom
09.00
CNN Newsroom
09.45
World Sport
10.00
CNN Newsroom
11.00
CNN Newsroom with Max Foster
12.00
CNN This Morning
14.00
CNN News Central
14.30
World Sport
15.00
CNN Newsroom with Fredricka Whitfield
16.00
Connect the World
16.45
World Sport
17.00
Connect the World
18.00
CNN Newsroom with Rahel Solomon
19.00
One World with Zain Asher and Bianna Golodryga
20.00
Amanpour
21.00
Isa Soares Tonight
22.00
CNN Newsroom with Jim Sciutto
23.00
Quest Means Business
00.00
The Lead with Jake Tapper
00.30
World Sport
01.00
First Move with Julia Chatterley
02.00
Erin Burnett OutFront
03.00
Anderson Cooper 360
04.00
-05.00
The Source with Kaitlan Collins
03.00
Sky News
04.00
Sky News
05.00
Sky News
06.00
Sky News
07.00
Sky News
08.00
Breakfast
08.30
Breakfast
09.00
Kay Burley @Breakfast
09.30
Kay Burley @Breakfast
10.00
Kay Burley @Breakfast
10.30
Kay Burley @Breakfast
11.00
Kay Burley @Breakfast
11.30
Kay Burley @Breakfast
12.00
Sky News Today with Wilfred Frost
12.30
Sky News Today with Wilfred Frost
13.00
Sky News Today with Wilfred Frost
13.30
Business Live with Ian King
14.00
Sky News Today with Jayne Secker
14.30
Sky News Today with Jayne Secker
15.00
Sky News Today with Jayne Secker
15.30
Sky News Today with Jayne Secker
16.00
Sky News with Kamali Melbourne
16.30
Sky News with Kamali Melbourne
17.00
Sky News with Kamali Melbourne
17.30
Sky News with Kamali Melbourne
18.00
Sky News with Kamali Melbourne
18.30
Business Live with Ian King
19.00
The News Hour With Mark Austin
19.30
The News Hour With Mark Austin
20.00
The News Hour With Mark Austin
20.30
The News Hour With Mark Austin
21.00
Sky News
21.30
Sky News
22.00
UK Tonight With Sarah-Jane Mee
22.30
UK Tonight With Sarah-Jane Mee
23.00
The World with Yalda Hakim
23.30
The World with Yalda Hakim
00.00
Sky News At 10
00.30
Press Preview
01.00
News & Press Preview
01.30
Press Preview
02.00
Local Elections Results
02.30
Local Elections Results
03.00
Local Elections Results
03.30
Local Elections Results
04.00
-04.30
Local Elections Results
03.00
Bloomberg Daybreak: Asia
04.00
Bloomberg: The China Show
06.00
Bloomberg Markets: Asia
07.00
Bloomberg Daybreak: Middle East & Africa
08.00
Bloomberg Daybreak: Europe
09.00
Bloomberg Markets: Today
11.00
The Pulse with Francine Lacqua
11.30
Bloomberg UK
12.00
Bloomberg Brief
13.00
Bloomberg Surveillance
14.00
Bloomberg Surveillance
15.00
Bloomberg Surveillance
16.00
Bloomberg: The Open
17.00
Bloomberg Markets
18.00
Bloomberg Technology
19.00
Bloomberg Markets
20.00
The David Rubenstein Show: Peer-to-Peer Conversations
20.30
Leaders with Lacqua
21.00
Bloomberg BusinessWeek
22.00
Bloomberg Markets: The Close
00.00
Bloomberg: Balance of Power
01.00
The Businessweek Show
01.30
The Businessweek Show
02.00
Bloomberg Daybreak: Australia
03.00
Bloomberg Daybreak: Asia
04.00
-06.00
Bloomberg: The China Show
03.30
Inside Story
04.00
Weltspiegel
05.00
News Live
05.30
The Stream
06.00
News Live
06.30
Dying Earth
07.00
News Live
07.30
The Listening Post
08.00
News Live
08.30
Witness
09.00
News Live
09.30
Inside Story
10.00
Newshour
11.00
News Live
11.30
People and Power
12.00
News Live
12.30
The Bottom Line
13.00
Newshour
14.00
News Live
14.30
Inside Story
15.00
Al Jazeera World
16.00
Newshour
17.00
News Live
17.30
Talk to Al Jazeera
18.00
Newshour
19.00
News Live
19.30
The Bottom Line
20.00
News Live
20.30
Inside Story
21.00
Newshour
22.00
News Live
22.30
Witness
23.00
News Live
23.30
The Stream
00.00
Newshour
01.00
Newshour
02.00
News Live
02.30
101 East
03.00
News Live
03.30
Inside Story
04.00
-05.00
Al Jazeera World
03.40
Are You The One? UK
04.25
Night Videos
07.00
MTV Breakfast Club
10.30
Teen Mom 2
11.10
Teen Mom 2
11.55
Teen Mom 2
12.40
Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
13.30
Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
14.10
Catfish: The TV Show
14.50
Catfish: The TV Show
15.30
Ridiculousness
15.50
Ridiculousness
16.15
Are You The One? UK
17.00
Are You The One? UK
17.44
Fresh Out Live
17.45
Catfish: The TV Show
18.35
Catfish: The TV Show
19.15
Catfish: The TV Show
20.00
Catfish: The TV Show
20.45
Caught In The Act: Unfaithful
21.30
Ridiculousness
21.50
Ridiculousness
22.15
Ridiculousness
22.40
Ridiculousness
23.00
Ink Master
00.05
Celebrity Ex on the Beach
00.50
Ridiculousness
01.15
Geordie Shore
02.05
MTV Floribama Shore
02.50
Ridiculousness
03.15
-04.05
Are You The One? UK
03.00
Non-Stop Hits
08.00
Non-Stop Hits
14.00
Non-Stop Hits
16.00
MTV Top 20
17.00
Totally 10s!
19.00
Worldwide Hits
21.00
Euro Hits!
22.00
Totally 10s!
23.00
Worldwide Hits!
02.00
Fresh Out
03.00
-08.00
Non-Stop Hits
00.00
Totally 80s!
04.00
Non-Stop 80s Hits!
06.00
MTV 80s At The Movies!
08.00
Forever 80s
12.00
Let's Hear It For The Girls!
14.00
Indie 80s!
15.00
I Want My MTV 80s!
19.00
Non-Stop 80s Hits!
21.00
MTV 80s At The Movies!
23.00
Rock Anthems!
00.00
Totally 80s!
04.00
-05.59
Non-Stop 80s Hits!
03.00
90s Mixtape!
06.00
Ultimate 90s Playlist!
09.00
Top 50 90s Collabs!
12.25
MTV 90s @ The Movies!
16.00
Alternative Nation!
17.00
Smells Like... The 90s!
20.00
YO MTV! 90s Rap & R'n'B
23.00
Alternative Nation!
00.00
Ultimate 90s Playlist!
03.00
-05.59
90s Mixtape!
23.00
Hits Don't Lie
05.00
We Belong Together! Classic...
06.00
Non-Stop Y2Ks!
11.00
Hits On Shuffle!
16.00
MTV Dancefloor Chart: 2002
16.35
Non-Stop Y2Ks!
22.00
Supermassive Rock Anthems!
23.00
-04.55
Hits Don't Lie
03.00
Rock.Alt.Indie
04.00
MTV Unplugged: Duran Duran
04.45
MTV Unplugged: Lady Gaga & Tony...
05.05
Dolly Parton: I Want My MTV
05.30
HD Hits!
07.00
Global Beats!
08.00
MTV Rewind: 2014
09.00
Euro Chart Of The 20s So Far...
10.10
HD Hits!
11.00
Eat, Sleep, Dance, Repeat!
12.00
Rock.Alt.Indie
13.00
MTV Unplugged: Duran Duran
13.45
MTV Unplugged: Lady Gaga & Tony...
14.05
Dolly Parton: I Want My MTV
14.30
HD Hits!
16.00
MTV Rewind: 2014
17.00
Euro Chart Of The 20s So Far...
18.15
HD Hits!
19.00
Eat, Sleep, Dance, Repeat!
20.00
Rock.Alt.Indie
21.00
World Stage: Isle of MTV 2022...
21.45
Tate McRae: I Want My MTV
22.05
Adam Lambert: I Want My MTV
22.30
HD Hits!
00.00
MTV Rewind: 2014
01.00
Euro Chart Of The 20s So Far...
02.10
HD Hits!
03.00
Gonzo With Jack Saunders
03.45
Rock.Alt.Indie
04.00
-04.20
World Stage: Alesso
02.00
Big Tunes!
08.00
100% Party Tunes!
13.00
Reload! Club Classics
14.00
Big Tunes!
19.00
Ultimate Rap & RnB
20.00
100% Party Tunes!
00.00
Reload! Club Classics
00.55
Ultimate Rap & RnB
02.00
World Stage: Hardwell
02.20
World Stage: Alesso
02.45
World Stage: Marshmello
03.05
MTV World Stage: Joel Corry
03.30
MTV Live: Becky Hill
03.50
-04.10
Sigala Live @ MTV Brand New 2017
03.55
Bluey
04.00
Bluey
04.10
Bluey
04.15
Spidey ja hänen Mahtavat Ystävänsä
04.40
Spidey ja hänen Mahtavat Ystävänsä
05.05
Palopelastuspartio
05.30
Palopelastuspartio
05.55
Disney Junior Mickey Mouse Funhouse
06.20
Disney Junior Mickey Mouse Funhouse
06.40
Disney Junior Mickey Mouse Funhouse
07.00
Disney Junior Mickey Mouse Funhouse
07.25
Superkisut
07.50
Superkisut
08.10
Bluey
08.20
Bluey
08.25
Bluey
08.35
Bluey
08.40
Bluey
08.45
Bluey
08.55
Bluey
09.00
Bluey
09.05
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
09.25
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
09.50
Big City Greens
10.15
Big City Greens
10.35
Spidey ja hänen Mahtavat Ystävänsä
11.05
Spidey ja hänen Mahtavat Ystävänsä
11.30
Palopelastuspartio
11.55
Palopelastuspartio
12.15
Disney Junior Mickey Mouse Funhouse
12.40
Disney Junior Mickey Mouse Funhouse
13.00
Bluey
13.10
Bluey
13.15
Bluey
13.25
Bluey
13.35
Bluey
13.40
Bluey
13.50
Bluey
13.55
Bluey
14.00
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
14.25
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
14.45
Bunk'd
15.05
Bunk'd
15.30
Palopelastuspartio
15.55
Palopelastuspartio
16.10
Monsters at Work
16.35
Star Wars: Pikkujedien Seikkailut
16.55
Moon girl ja Devil Dinosaur
17.20
Hamsteri & Kerttu
17.40
Hamsteri & Kerttu
17.55
Hamsteri & Kerttu
18.20
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
18.40
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
19.05
Disney Junior Mickey Mouse Funhouse
19.30
Minä & Mikki
19.35
Spidey ja hänen Mahtavat Ystävänsä
19.55
Bluey
20.05
Bluey
20.10
Bluey
20.20
Bluey
20.25
Bluey
20.30
Bluey
20.35
Bluey
20.45
Big City Greens
21.05
Big City Greens
21.15
Big City Greens
21.40
Monsters at Work
22.00
The Villains of Valley View
22.25
Bunk'd
22.50
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
23.15
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
23.35
Big City Greens
23.55
Big City Greens
00.05
Big City Greens
00.30
Kiff
00.55
Kiff
01.15
Hamsteri & Kerttu
01.40
Hamsteri & Kerttu
02.00
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
02.20
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
02.40
Superkisut
03.05
Superkisut
03.30
Bluey
03.35
Bluey
03.45
Bluey
03.50
Bluey
03.55
Bluey
04.00
-04.10
Bluey
03.45
Rubble & kaverit
04.10
Dora
04.30
Blaze ja monsterikoneet
04.55
Peurapartio
05.15
Vauvahain suuri show
05.40
Vauvahain suuri show
06.00
PAW Patrol
06.20
PAW Patrol
06.35
Rubble & kaverit
06.55
Pipsa Possu
07.00
Pipsa Possu
07.05
Pipsa Possu
07.10
Pipsa Possu
07.15
Anna ja ystävät
07.25
Anna ja ystävät
07.30
Piku Kokki
07.55
PAW Patrol
08.15
PAW Patrol
08.25
Rubble & kaverit
08.50
Peurapartio
09.10
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.35
PAW Patrol
09.45
PAW Patrol
10.05
Rubble & kaverit
10.30
Dora
10.50
Vauvahain suuri show
11.15
Vauvahain suuri show
11.35
Pipsa Possu
11.40
Pipsa Possu
11.45
Pipsa Possu
11.50
Pipsa Possu
11.55
Pipsa Possu
12.00
Pipsa Possu
12.05
Pipsa Possu
12.10
Pipsa Possu
12.15
BARBAPAPA ja perhe
12.40
BARBAPAPA ja perhe
13.00
Blaze ja monsterikoneet
13.25
Blaze ja monsterikoneet
13.50
PAW Patrol
14.10
PAW Patrol
14.30
Vauvahain suuri show
14.55
Vauvahain suuri show
15.05
BARBAPAPA ja perhe
15.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.50
Rubble & kaverit
16.10
Dora
16.30
Blaze ja monsterikoneet
16.55
Peurapartio
17.15
Vauvahain suuri show
17.40
Vauvahain suuri show
18.00
PAW Patrol
18.20
PAW Patrol
18.35
Rubble & kaverit
18.55
Rubble & kaverit
19.05
Dora
19.30
BARBAPAPA ja perhe
19.40
Piku Kokki
20.05
PAW Patrol
20.25
Rubble & kaverit
20.50
Peurapartio
21.10
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.35
PAW Patrol
21.45
PAW Patrol
22.10
Rubble & kaverit
22.30
Dora
22.55
Vauvahain suuri show
23.15
Vauvahain suuri show
23.40
Pipsa Possu
23.41
Pipsa Possu
23.45
Pipsa Possu
23.50
Pipsa Possu
23.55
Pipsa Possu
00.00
Pipsa Possu
00.05
Pipsa Possu
00.10
Pipsa Possu
00.15
BARBAPAPA ja perhe
00.40
BARBAPAPA ja perhe
01.00
Blaze ja monsterikoneet
01.25
Blaze ja monsterikoneet
01.45
PAW Patrol
02.10
PAW Patrol
02.30
Vauvahain suuri show
02.50
Vauvahain suuri show
03.00
BARBAPAPA ja perhe
03.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.45
-04.10
Rubble & kaverit
03.45
The Amazing World of Gumball
04.00
The Amazing World of Gumball
04.10
The Amazing World of Gumball
04.20
The Amazing World of Gumball
04.30
The Amazing World of Gumball
04.45
The Amazing World of Gumball
04.55
The Amazing World of Gumball
05.05
The Amazing World of Gumball
05.30
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
05.50
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
06.00
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
06.10
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
06.20
The Amazing World of Gumball
06.30
The Amazing World of Gumball
06.40
The Amazing World of Gumball
06.50
The Amazing World of Gumball
07.00
The Amazing World of Gumball
07.10
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
07.20
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
07.35
LEGO Ninjago Dragons Rising
07.55
The Amazing World of Gumball
08.10
We Baby Bears
08.20
Teen Titans Go!
08.30
Teen Titans Go!
08.40
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
08.55
Hero Inside
09.10
Jellystone!
09.20
Jellystone!
09.35
Tiny Toons Looniversity
10.00
The Amazing World of Gumball
10.10
The Amazing World of Gumball
10.20
The Amazing World of Gumball
10.30
The Amazing World of Gumball
10.40
The Amazing World of Gumball
10.50
The Amazing World of Gumball
11.00
What's New, Scooby-Doo?
11.20
What's New, Scooby-Doo?
11.40
What's New, Scooby-Doo?
12.00
The Amazing World of Gumball
12.10
The Amazing World of Gumball
12.20
The Amazing World of Gumball
12.30
The Amazing World of Gumball
12.40
The Amazing World of Gumball
13.00
The Amazing World of Gumball
13.10
The Amazing World of Gumball
13.20
The Amazing World of Gumball
13.30
The Amazing World of Gumball
13.40
The Amazing World of Gumball
13.55
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
14.05
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
14.15
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
14.25
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
14.35
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
14.45
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
15.00
Teen Titans Go!
15.10
Teen Titans Go!
15.20
Teen Titans Go!
15.30
Teen Titans Go!
15.40
Teen Titans Go!
16.00
Scooby-Doo and Guess Who?
16.20
Looney Tunes Cartoons
16.35
We Baby Bears
16.45
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
17.00
Hero Inside
17.15
Hero Inside
17.30
Apple & Onion
17.36
Apple & Onion
17.45
LEGO Ninjago Dragons Rising
18.10
Teen Titans Go!
18.15
Teen Titans Go!
18.30
Tiny Toons Looniversity
18.55
Jellystone!
19.05
Jellystone!
19.15
Jellystone!
19.30
Craig of the Creek
19.40
Craig of the Creek
19.50
Craig of the Creek
20.00
Teen Titans Go!
20.10
Teen Titans Go!
20.20
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
20.35
Hero Inside
20.50
LEGO Ninjago Dragons Rising
21.10
Bugs Bunny Builders
21.25
Bugs Bunny Builders
21.35
Looney Tunes Cartoons
21.45
The Amazing World of Gumball
21.55
The Amazing World of Gumball
22.05
The Amazing World of Gumball
22.15
The Amazing World of Gumball
22.25
The Amazing World of Gumball
22.40
The Amazing World of Gumball
22.50
The Amazing World of Gumball
23.00
The Amazing World of Gumball
23.10
The Amazing World of Gumball
23.20
The Amazing World of Gumball
23.30
The Amazing World of Gumball
23.50
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
00.00
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
00.15
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
00.25
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
00.35
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
00.45
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
00.55
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
01.05
The Amazing World of Gumball
01.15
The Amazing World of Gumball
01.25
The Amazing World of Gumball
01.35
The Amazing World of Gumball
01.45
The Amazing World of Gumball
01.55
The Amazing World of Gumball
02.05
The Amazing World of Gumball
02.15
The Amazing World of Gumball
02.30
The Amazing World of Gumball
02.40
The Amazing World of Gumball
02.50
The Amazing World of Gumball
03.00
The Amazing World of Gumball
03.15
The Amazing World of Gumball
03.25
The Amazing World of Gumball
03.35
The Amazing World of Gumball
03.45
The Amazing World of Gumball
04.00
-04.10
The Amazing World of Gumball
03.56
Grizzy and the Lemmings
04.03
Grizzy and the Lemmings
04.09
Grizzy and the Lemmings
04.16
Grizzy and the Lemmings
04.22
Grizzy and the Lemmings
04.30
Grizzy and the Lemmings
04.34
Mush-Mush & the Mushables
04.46
Mush-Mush & the Mushables
04.57
Mush-Mush & the Mushables
05.08
Mush-Mush & the Mushables
05.20
Grizzy and the Lemmings
05.27
Grizzy and the Lemmings
05.33
Grizzy and the Lemmings
05.40
Grizzy and the Lemmings
05.46
Grizzy and the Lemmings
05.53
Grizzy and the Lemmings
06.00
Grizzy and the Lemmings
06.07
Grizzy and the Lemmings
06.14
Grizzy and the Lemmings
06.21
Grizzy and the Lemmings
06.30
Mr. Bean: The Animated Series
06.40
Mr. Bean: The Animated Series
06.50
Mr. Bean: The Animated Series
07.00
Grizzy and the Lemmings
07.07
Grizzy and the Lemmings
07.13
Grizzy and the Lemmings
07.20
Tom and Jerry in New York
07.40
Mr. Bean: The Animated Series
07.50
Mr. Bean: The Animated Series
08.05
Batwheels
08.10
Batwheels
08.25
Interstellar Ella
08.35
Interstellar Ella
08.45
Bugs Bunny Builders
09.00
Lu & the Bally Bunch
09.07
Lu & the Bally Bunch
09.15
Toad & Friends
09.25
Toad & Friends
09.34
Masha and the Bear
09.40
Masha and the Bear
09.47
Masha and the Bear
09.55
Masha and the Bear
10.00
Batwheels
10.10
Batwheels
10.20
Batwheels
10.35
Mr. Bean: The Animated Series
10.40
Mr. Bean: The Animated Series
10.50
Mr. Bean: The Animated Series
11.05
Grizzy and the Lemmings
11.11
Grizzy and the Lemmings
11.18
Grizzy and the Lemmings
11.25
Grizzy and the Lemmings
11.30
Grizzy and the Lemmings
11.40
Grizzy and the Lemmings
11.45
Grizzy and the Lemmings
11.50
Grizzy and the Lemmings
11.57
Grizzy and the Lemmings
12.05
Batwheels
12.15
Batwheels
12.25
Batwheels
12.35
Batwheels
12.45
Batwheels
12.55
Batwheels
13.04
Mr. Bean: The Animated Series
13.15
Mr. Bean: The Animated Series
13.25
Mr. Bean: The Animated Series
13.35
Mr. Bean: The Animated Series
13.45
Mr. Bean: The Animated Series
13.55
Mr. Bean: The Animated Series
14.09
The Tom and Jerry Show
14.16
The Tom and Jerry Show
14.23
The Tom and Jerry Show
14.30
The Tom and Jerry Show
14.36
The Tom and Jerry Show
14.43
The Tom and Jerry Show
14.50
The Tom and Jerry Show
15.00
Grizzy and the Lemmings
15.07
Grizzy and the Lemmings
15.15
Grizzy and the Lemmings
15.20
Grizzy and the Lemmings
15.26
Grizzy and the Lemmings
15.34
Batwheels
15.45
Batwheels
15.55
Lu & the Bally Bunch
16.02
Lu & the Bally Bunch
16.10
Lu & the Bally Bunch
16.20
Mush-Mush & the Mushables
16.30
Mr. Bean: The Animated Series
16.40
Mr. Bean: The Animated Series
16.55
Masha and the Bear
16.57
Masha and the Bear
17.00
Masha and the Bear
17.07
Masha and the Bear
17.15
Masha and the Bear
17.21
Masha and the Bear
17.35
Toad & Friends
17.45
Toad & Friends
17.55
Batwheels
18.05
Batwheels
18.15
Batwheels
18.30
Bugs Bunny Builders
18.40
Bugs Bunny Builders
18.50
Bugs Bunny Builders
18.59
Mr. Bean: The Animated Series
19.10
Batwheels
19.20
Batwheels
19.30
Batwheels
19.45
Tom and Jerry in New York
20.05
Masha and the Bear
20.12
Masha and the Bear
20.20
Batwheels
20.30
Batwheels
20.40
Batwheels
20.50
Mr. Bean: The Animated Series
21.00
Mr. Bean: The Animated Series
21.10
Mr. Bean: The Animated Series
21.25
Tom and Jerry in New York
21.45
Grizzy and the Lemmings
21.50
Grizzy and the Lemmings
22.00
Grizzy and the Lemmings
22.05
The Tom and Jerry Show
22.15
The Tom and Jerry Show
22.25
The Tom and Jerry Show
22.35
The Tom and Jerry Show
22.45
The Tom and Jerry Show
22.55
Grizzy and the Lemmings
23.00
Grizzy and the Lemmings
23.08
Grizzy and the Lemmings
23.14
Grizzy and the Lemmings
23.21
Grizzy and the Lemmings
23.35
Grizzy and the Lemmings
23.41
Grizzy and the Lemmings
23.48
Grizzy and the Lemmings
23.55
Grizzy and the Lemmings
00.00
Mr. Bean: The Animated Series
00.10
Mr. Bean: The Animated Series
00.20
Mr. Bean: The Animated Series
00.30
Mr. Bean: The Animated Series
00.40
Mr. Bean: The Animated Series
00.50
Mr. Bean: The Animated Series
00.59
Mush-Mush & the Mushables
01.11
Mush-Mush & the Mushables
01.22
Mush-Mush & the Mushables
01.33
Mush-Mush & the Mushables
01.45
Grizzy and the Lemmings
01.51
Grizzy and the Lemmings
01.58
Grizzy and the Lemmings
02.04
Grizzy and the Lemmings
02.11
Grizzy and the Lemmings
02.17
Grizzy and the Lemmings
02.25
Grizzy and the Lemmings
02.31
Grizzy and the Lemmings
02.38
Grizzy and the Lemmings
02.44
Grizzy and the Lemmings
02.51
Grizzy and the Lemmings
02.57
Grizzy and the Lemmings
03.04
Mush-Mush & the Mushables
03.16
Mush-Mush & the Mushables
03.27
Mush-Mush & the Mushables
03.38
Mush-Mush & the Mushables
03.50
Grizzy and the Lemmings
03.56
-04.03
Grizzy and the Lemmings
06.15
Go'kväll
07.00
Morgonstudion
11.00
Hemmagympa med Sofia
11.20
Studio 65
11.50
Tre kärlekar
12.45
Strömsö
13.15
Lunds studentsångare
13.45
Fotbollens historia
14.15
Den svenska konsten att döstäda
15.05
Ett enklare liv
15.50
Arvinge okänd - Norge
16.40
Sju sorters kakor
16.45
Vandring med månen
IMDb
6.3
18.30
Sverige idag
19.00
Rapport
19.17
Kulturnyheterna
19.28
Sportnytt
19.33
Lokala nyheter
19.45
Go'kväll
20.30
Rapport
20.55
Lokala nyheter
21.00
Seniorsurfarna - återträffen
21.30
Rostiga roadtrips
22.00
Jakten på förstasidan
22.30
Kriminalarkivet: Polismorden i Malexander
22.50
Lokala nyheter
23.00
Hockeykväll
23.30
Livet under noll
00.15
Rapport
00.20
Uppdrag granskning
01.20
Fotbollens historia
01.50
Hall of fame
02.20
-02.50
Cyklopernas land
10.00
Forum
13.00
Rapport
13.03
Forum
17.00
Rapport
17.05
Strömsö
17.15
Babel
18.15
Nyheter på lätt svenska
18.20
Nyhetstecken
18.30
Oddasat
18.45
Uutiset
18.55
Ögonblick från Svalbard
19.00
Lars Norén: Resan mot mörkrets hjärta
20.00
Forum
20.30
Skattjägarna
21.00
Världens historia: Titanic i färg
21.50
Malins Indien
22.00
Aktuellt
22.38
Kulturnyheterna
22.46
Sportnytt
23.00
Idébyrån
23.30
Dokument utifrån: Boris Johnsons uppgång och fall
00.30
15 minuter från Sápmi
00.45
Hormoner!
01.35
Utrikesbyrån
02.05
Skattjägarna
02.35
Sportnytt
02.50
-03.00
Nyhetstecken
03.00
Ncis
04.00
NCIS: Los Angeles
05.00
Pacific Blue
06.00
Pamelas Paradis
07.00
Pamelas Paradis
07.50
Pacific Blue
08.45
Svenska Truckers
09.35
Högspänning
10.35
Eventyrlig Oppussing
11.30
Unforgettable
12.35
Lyxfällan
13.45
Eventyrlig Oppussing
14.55
The Real Housewives of Beverly Hills
15.55
Unforgettable
17.00
The Mentalist
18.00
Below Deck Mediterranean
19.00
Lyxfällan
20.00
Vänner
20.30
Vänner
21.00
Norrmalmspolisen
22.00
Svenska fall
23.00
Norska Fall
00.00
Vänner
00.35
Vänner
01.10
Brottskod: Försvunnen
02.05
Ncis
03.00
Ncis
04.00
-05.00
NCIS: Los Angeles
03.25
The Rookie
04.20
En plats i solen
05.20
Unga föräldrar
06.10
Hem till gården
06.35
Köket
06.45
Nyhetsmorgon
13.00
TV4 Nyheterna
13.10
TV4Vädret
13.15
Köket
13.25
Hem till gården
13.55
Bytt är bytt
14.55
En plats i solen
15.55
En plats i solen
16.55
Grand Designs Nya Zeeland
18.00
Efter fem
20.00
TV4 Nyheterna
20.20
TV4Vädret
20.30
Robinson
21.00
Hela kändis-Sverige bakar
22.00
Bachelorette Sverige
23.00
TV4 Nyheterna
23.40
Ekonominyheterna
23.55
TV4Vädret
00.00
The Rookie
00.50
Fire Country
01.45
Hollington Drive
02.50
The Rookie
03.45
-04.45
En plats i solen
03.50
Naked Attraction
04.55
Law & order: Special victims unit
05.55
Alla mot alla med Filip och Fredrik
07.00
Gärdsgårdsserien
07.05
House Hunters International
07.30
Good Bones
08.15
Älskar, älskar inte
09.00
Välkommen till Köping
09.45
Sofias änglar
10.45
Grey's Anatomy
11.50
Tunnelbanan
12.55
Sommaren med släkten
13.25
Sommaren med släkten
14.00
Gränsbevakarna Sverige
15.00
Alla mot alla med Filip och Fredrik
16.05
Superstars
17.10
Vägens hjältar
18.20
The Big Bang Theory
18.55
The Big Bang Theory
19.15
Jeopardy!
20.05
Alla mot alla med Filip och Fredrik
21.00
Gränsbevakarna Sverige
22.00
Älskar, älskar inte
23.00
Alla mot alla med Filip och Fredrik
00.10
Gränsbevakarna Sverige
01.05
Ride Along
IMDb
6.1
03.15
-04.30
Naked Attraction
03.55
The Blacklist
04.55
Hawaii Five-0
05.55
Fresh Prince i Bel-Air
06.25
Fresh Prince i Bel-Air
07.00
Våra värsta år
07.30
Våra värsta år
08.00
Fresh Prince i Bel-Air
08.30
Fresh Prince i Bel-Air
09.00
Community
09.30
Community
10.00
Mountain Men
11.00
Mountain Men
12.00
Magnum P.I.
13.00
Magnum P.I.
14.00
Young Rock
14.30
Young Rock
15.00
The Mentalist
16.00
The Mentalist
16.55
Seinfeld
17.30
Seinfeld
18.00
Top Gear
19.20
Top Gear
20.30
Studio: Betano Hockey Games
20.40
Ice Hockey: Betano Hockey Games
23.15
Studio: Betano Hockey Games
23.30
Out Of Death
IMDb
3.3
01.30
Quantum Leap
02.30
SEAL Team
03.30
-04.30
Brottskod: Försvunnen
21.00
Seniorsurfarna - återträffen
21.30
Sverige!
22.00
Jakten på förstasidan
22.30
Fotbollens historia
23.00
Hall of fame
23.30
Stikkan
00.30
Hvarför skola kvinnorna vänta?
00.45
Min ångest och jag
01.15
Min samiska historia
01.30
Smärtpunkten
02.30
Fotbollens historia
03.00
-03.30
Hall of fame
07.00
Den stora älgvandringen
16.00
NMT-dagarna 2024
16.35
NMT-dagarna 2024
17.10
NMT-dagarna 2024
18.00
Nypremiär för MS Lofoten
18.35
Äventyrsguiderna
19.25
Planet under press: Den hotade jorden
20.20
Resor längs vackra floder
21.05
Europas flyttfåglar
22.00
Bilden av Hitler
22.45
Övergivna byggnader
23.30
Havets knasigheter
00.20
-01.05
1900-talets ikoner
05.00
Tjejer
05.05
Tjejer
05.10
Fantus och maskinerna
05.15
Fantus och maskinerna
06.00
I drömmarnas trädgård
06.25
Lilla prinsessan
06.40
De modiga jössarna
06.45
Sara och Kvack
06.55
Hej Jycke
07.00
Greta Gris
07.05
Regnbågsstadens hjälte
07.15
Charlie och Lola
07.30
Familjen Robertsson
07.40
Heja! Heja! Billy Bilsson
07.45
Smurfarna
08.00
Vegetasaurier
08.05
Fåret Shaun
08.10
Greta Gris
08.15
Ugglan och kompisproblemet
08.25
Rädda världen
08.30
Mumfie
08.40
Pyjamashjältarna
08.50
Grace fantastiska maskiner
09.05
Oktonauterna
09.15
Paddingtons äventyr
09.25
Biet Maya
09.40
Monsterbarnvakterna
09.50
Karl, den pyttelilla riddaren
10.00
Lilla prinsessan
10.15
Stumpan
10.25
Safirdrakens krafter
10.35
Heidi
10.55
Cleo löser fallet
11.20
Djupet
11.40
Vilse i Oz
12.05
Zorro - legenden föds
12.25
Space Nova
12.50
Gigantosaurus
13.00
Lilla Aktuellt teckenspråk
13.10
Oktonauterna
13.20
Snipp snapp snut
13.25
De modiga jössarna
13.35
Ellinor undrar så
14.00
Andys förhistoriska äventyr
14.15
Andys akvatiska äventyr
14.30
Lilla ridskolan - romani arli
14.35
Lilla ridskolan - romani arli
14.40
Lilla ridskolan - romani arli
14.45
Super-duper-asgrymt!
14.55
Ranchen
15.20
Malory Towers
15.45
De magiska tingens byrå
16.05
Backstage
16.30
Piratöarna
16.55
Big Top Academy
17.15
Gortimers märkliga liv
17.40
Gula yetin
17.50
Grizzy och lämlarna
18.00
Ett fall för KLURO
18.10
Stumpan
18.25
Charlie och Lola
18.35
Greta Gris
18.40
Monsterbarnvakterna
18.50
Fåret Shaun
19.00
En flugas liv
19.10
Tripp och Trapp trollar med ord
19.15
Rörelsefantasi
19.25
Muy i trafiken
19.35
Smurfarna
19.45
Sommaren före sexan
19.55
Alltid söka sanningen
20.10
Visste du?
20.15
Lilla Aktuellt
20.25
3Hz
20.45
Hunden Klapp
20.55
Larva
03.55
Brandmal
IMDb
5.8
05.25
Deutschlandbilder
05.43
Tagesschau
05.45
Schule ohne Druck?
06.30
ZDF-Morgenmagazin
10.00
Tagesschau
10.05
Hubert und Staller
10.55
Tagesschau
11.00
Meister des Alltags
11.30
Wer weiß denn sowas?
12.15
ARD Buffet
13.00
Tagesschau
13.10
ARD-Mittagsmagazin
15.00
Tagesschau
15.10
Rote Rosen
16.00
Tagesschau
16.10
Sturm der Liebe
17.00
Tagesschau
17.10
Frag mich was Leichteres!
18.00
Tagesschau
18.15
Brisant
19.00
Wer weiß denn sowas?
19.50
In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
20.45
Wissen vor acht - Mensch
20.50
Wetter vor acht
20.55
Wirtschaft vor acht
21.00
Tagesschau
21.15
Der Wien-Krimi - Blind Ermittelt
22.45
Kontraste
23.15
Tagesthemen
23.50
extra 3
00.35
Reschke Fernsehen
01.05
Tagesschau
01.15
Der Wien-Krimi - Blind Ermittelt
02.48
Tagesschau
02.50
-04.20
Irene Huss
03.20
UEFA - Fußball. Macht. Geld. - Das Geschäft mit der Europameisterschaft
04.05
frontal
04.50
auslandsjournal - die doku
05.35
Am Puls ZDF (Main)
06.30
ZDF-Morgenmagazin
10.00
heute Xpress
10.05
Volle Kanne - Service täglich
11.30
Notruf Hafenkante
12.15
SOKO Stuttgart
13.00
heute
13.10
ARD-Mittagsmagazin
15.00
heute - in Deutschland
15.15
Die Küchenschlacht
16.00
heute Xpress
16.05
Bares für Rares
17.00
heute in Europa
17.10
Die Rosenheim-Cops
18.00
heute
18.10
hallo deutschland
19.05
SOKO Stuttgart
20.00
heute
20.20
Wetter
20.25
Notruf Hafenkante
21.15
Lena Lorenz
22.45
heute journal
23.15
maybrit illner
00.15
Markus Lanz
01.30
heute journal update
01.45
Pumpen
02.10
Pumpen
02.30
Dan Sommerdahl - Tödliche Idylle
04.00
-05.30
Dan Sommerdahl - Tödliche Idylle
03.18
Die Eroberung des Südens - Mythos Südbahngesellschaft
04.03
Die Eroberung des Südens - Mythos Südbahngesellschaft
04.49
Erbe Österreich
05.36
Auf den Schienen des Doppeladlers
06.28
150 Jahre Eisenbahn in Vorarlberg - Von der Dampflok zur Hochgeschwindigkeitsbahn
07.05
Kandys Perahera - Elefantenprozession in Sri Lanka
07.20
Kulturzeit
08.00
nano
08.30
Alpenpanorama
09.00
Zib
09.05
Alpenpanorama
09.30
Zib
09.33
Alpenpanorama
10.00
Zib
10.05
Kulturzeit
10.45
nano
11.15
Erlebnisreisen
11.25
Schwarze Mamba - Der Kuss des Todes
12.10
Im Reich von Kreuzotter & Co. - Österreichs Schlangen hautnah
12.55
Die Stadt als Garten - Arbeiten am grünen Klagenfurt
13.20
Servicezeit
13.50
Querbeet
14.20
Maremma - Italiens wilde Schönheit
15.05
Faszinierende Erde
15.50
Faszinierende Erde
16.35
Faszinierende Erde
17.15
Faszinierende Erde
18.00
Faszinierende Erde
18.45
Faszinierende Erde
19.30
nano
20.00
heute
20.18
3sat-Wetter
20.20
Kulturzeit
21.00
Tagesschau
21.15
Wunschtraum Viertagewoche?
22.00
scobel
23.00
ZIB 2
23.25
auslandsjournal - die doku
00.10
Bayern erleben
00.55
#SRF global
01.25
10 vor 10
01.55
Die Nordreportage
02.25
Faszinierende Erde
03.05
Faszinierende Erde
03.50
-04.35
Faszinierende Erde
02.05
Percy Jackson: Im Bann des Zyklopen
IMDb
5.7
04.00
Eragon - Das Vermächtnis der Drachenreiter
IMDb
5.1
05.40
Der Blaulicht Report
06.20
CSI: Miami
07.00
Punkt 6
08.00
Punkt 7
09.00
Punkt 8
10.00
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
10.30
Unter uns
11.00
Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
12.00
Barbara Salesch - Das Strafgericht
13.00
Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal
16.00
Barbara Salesch - Das Strafgericht
17.00
Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
18.00
Verklag mich doch!
18.30
Unter uns
19.00
Explosiv - Das Magazin
19.30
Exclusiv - Das Starmagazin
19.45
RTL Aktuell
20.03
RTL Aktuell - Das Wetter
20.04
Klima Update
20.05
Alles was zählt
20.40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
21.15
UEFA Europa League
01.00
RTL Nachtjournal
01.25
Klima Update Spezial
01.43
RTL Nachtjournal - Das Wetter
01.45
CSI: Miami
02.35
CSI: Miami
03.30
-04.20
CSI: Miami
03.55
Auf schlimmer und ewig
04.20
Auf schlimmer und ewig
04.45
Auf schlimmer und ewig
05.05
Auf schlimmer und ewig
05.30
Auf schlimmer und ewig
05.45
Auf schlimmer und ewig
06.10
Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
07.00
Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
08.00
Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
09.00
Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
10.00
Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
11.05
Die Schnäppchenhäuser - Der Traum vom Eigenheim
11.55
Die Schnäppchenhäuser Spezial
13.55
Die Schnäppchenhäuser - Der Traum vom Eigenheim
14.55
Von Hecke zu Hecke - Bunte Beetgeschichten
15.55
Von Hecke zu Hecke - Bunte Beetgeschichten
17.00
RTLZWEI News
17.04
RTLZWEI Wetter
17.05
Hartz und herzlich - Tag für Tag Benz-Baracken
18.05
Hartz und herzlich - Tag für Tag Benz-Baracken
19.05
Köln 50667
20.05
Berlin - Tag & Nacht
21.15
Genial daneben
22.15
Genial witzig - Das große Witze-Battle
23.20
NightWash
00.20
Genial daneben
01.20
Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie!
02.15
Davina & Shania - We Love Monaco
03.05
-04.45
Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
03.30
Conflict Zone
04.00
DW News News
04.15
Driven by Greed - The Deutsche Bank Story: Gambled Away in the Financial Crisis
05.00
DW News News
05.02
The Day News in Review
05.30
Made in Germany
06.00
DW News News
06.15
Best of DW-online Content
06.30
Conflict Zone
07.00
DW News News
07.15
Driven by Greed - The Deutsche Bank Story: Gambled Away in the Financial Crisis
08.00
DW News News
08.02
The Day News in Review
08.30
Focus on Europe Spotlight on People
09.00
DW News News
09.15
Best of DW-online Content
09.30
Made in Germany
10.00
DW News News
10.30
Focus on Europe Spotlight on People
11.00
DW News News
11.30
Conflict Zone
12.00
DW News News
12.15
A World Heritage Site in Danger? - South Tyrol Fights for its Future
13.00
DW News News
13.30
Eco India The Environment Magazine
14.00
DW News News
14.30
Focus on Europe Spotlight on People
15.00
DW News News
15.15
The Far Right and Neo-Nazis - An Increasing Terrorist Threat
16.00
DW News News
16.15
Best of DW-online Content
16.30
Conflict Zone
17.00
DW News News
17.30
Focus on Europe Spotlight on People
18.00
DW News News
18.15
A World Heritage Site in Danger? - South Tyrol Fights for its Future
19.00
DW News News
19.30
Conflict Zone
20.00
DW News News
20.30
DW News Africa
21.00
DW News News
21.15
Driven by Greed - The Deutsche Bank Story: Gambled Away in the Financial Crisis
22.00
DW News News
22.15
Best of DW-online Content
22.30
DokFilm
23.00
DW News News
23.30
The Day News in Review
00.00
DW News News
00.15
A World Heritage Site in Danger? - South Tyrol Fights for its Future
01.00
DW News News
01.02
The Day News in Review
01.30
DokFilm
02.00
DW News News
02.15
Best of DW-online Content
02.30
Conflict Zone
03.00
DW News News
03.02
The Day News in Review
03.30
DokFilm
04.00
-04.15
DW News News
03.45
Der unsichtbare Puma: Ein Besucher in Frankreichs Wäldern?
04.40
Bilder allein zuhaus
06.20
28 Minuten
07.05
Bilder allein zuhaus
07.10
Mit offenen Augen
07.25
ARTE Journal Junior
07.30
360° - Die GEO-Reportage
08.25
Stadt Land Kunst
09.10
Stadt Land Kunst
10.00
Vatikanstadt. Ein Hauch von Ewigkeit
11.30
Nelken für die Revolution
12.15
Der erste Portugiese - Wie Saudade in den Odenwald kam
13.05
ARTE Re
13.40
Stadt Land Kunst
14.25
Stadt Land Kunst
15.15
Blutholz
IMDb
5.9
17.55
Afrika - Den ersten Menschen auf der Spur
18.50
Das Gesetz der Löwen
19.35
Die wimmelnde Welt der Termiten
20.20
ARTE Journal
20.40
ARTE Re
21.15
Geheimdiplomat Bundeskanzler: Wie Helmut Kohl die Stasi narrte
22.00
Willy Brandt und der Spion, der ihn stürzte
22.45
Lava
23.30
Lava
00.15
Lava
01.00
Lava
01.50
Im Jahr des Drachen
IMDb
6.8
04.00
-04.25
Mit Kompass und Köpfchen auf hoher See
02.44
ERR.ee uudised
05.40
Hommik Anuga
06.55
Terevisioon
09.05
Betty diagnoosid
09.55
Terevisioon
12.05
Osooni lood
12.20
Minu Eesti, minu Euroopa. 20 aastat hiljem
13.20
Eesti lood
13.50
Kuulsuste lahing
14.50
Suuri näitlejaid: Jan Uuspõld
15.10
Eurovisiooni laulud 2024
15.40
Hea Karma haigla
16.30
Õnne 13
17.00
Aktuaalne kaamera
17.05
Minu pere
17.40
Betty diagnoosid
18.30
Aktuaalne kaamera
19.00
Ringvaade
20.00
Op
21.00
Aktuaalne kaamera. Ilm
21.30
Sport
21.40
Esimene stuudio
22.05
Joanna Lumley Havannas ja Haitil
22.50
Meelte sagedus Amazonases
23.20
Kosmosest Eestisse. Astronaut Nicole Aunapu Mann
00.05
Ringvaade
01.05
Minu pere
01.35
Sinu kätes
02.35
Reisile minuga
03.05
-05.55
ERR.ee uudised
03.58
Nous les enfants de Denain
05.00
Vengeance
05.23
C dans l'air
06.31
Mediterraneo
06.58
Le 6h info
07.24
Météo
07.29
Télématin
07.50
Télématin
08.29
Télématin
08.51
Version française
09.00
Le journal de Radio-Canada
09.26
TV5Monde, le journal
09.38
Ernest et Célestine, la collection
09.50
Idéfix et les irréductibles
10.02
Marika
10.11
Oscar et malika, toujours en retard
10.22
Oscar et malika, toujours en retard
10.33
Einstein
11.03
Chroniques d'en Haut
11.30
Les saisons de Pique-assiette
11.56
Le journal de l'économie
12.00
TV5Monde, le journal
12.14
Météo
12.17
Un si grand soleil
12.40
Tout le monde veut prendre sa place
13.26
Le coureur des bois et le Nutshimiu-innu
14.30
Le journal de la RTBF
14.59
Chez Nadette
15.03
Une autre histoire
15.48
Une autre histoire
16.33
Louis et la faune urbaine
16.59
Un si grand soleil
17.28
Questions pour un champion
18.05
Face aux territoires
18.46
Le dessous des cartes
19.00
64' le monde en français
19.22
Le journal de l'économie
19.27
Météo
19.30
L'invité
19.41
Tandem
20.31
Tandem
21.30
Le journal de France 2
21.57
Météo
22.01
Dans Paris
IMDb
6.3
23.33
Le journal de la RTS
23.59
Météo
00.01
L'actu
00.32
Envoyé spécial
02.28
TV5Monde, le journal Afrique
02.54
Météo
02.59
Tour du bénin
03.08
-04.01
400 millions de critiques
03.38
Emissions religieuses
04.49
Les forêts du Québec en 4 couleurs
05.29
Pays et marchés du monde
05.35
Pays et marchés du monde
05.42
Tout le monde veut prendre sa place
06.32
Un si grand soleil
06.58
Le 6h info
07.29
Télématin
09.00
Journal 08h00
09.10
Télématin
10.32
La maison des Maternelles
11.01
La maison des Maternelles, à votre service
11.37
Consomag
11.44
Météo Outre-mer
11.51
Chacun son Tour
12.25
Chacun son Tour
12.59
Tout le monde veut prendre sa place
13.57
Journal Météo Climat
13.58
Journal 13h00
14.37
Journal Météo Climat
14.46
La p'tite librairie
14.53
Ça commence aujourd'hui
16.03
Ça commence aujourd'hui
17.12
Affaire conclue
18.03
Affaire conclue
18.53
Affaire conclue : la vie des objets
19.00
Tout le monde a son mot à dire
19.37
N'oubliez pas les paroles
20.10
N'oubliez pas les paroles
20.51
Journal Météo Climat
20.58
Journal 20h00
21.38
Journal Météo Climat
21.43
Ma maison de A à Z
21.44
Basique, l'essentiel de la musique
21.47
Un si grand soleil
22.10
Envoyé spécial
00.00
Complément d'enquête
01.14
Nous, les Européens
01.45
Votre télé et vous
02.26
13h15, le dimanche
03.13
13h15, le dimanche
04.00
-04.50
Au bout de l'enquête, la fin du crime parfait ?
03.15
Noticias 24H
06.30
La aventura del saber
07.30
Telediario Matinal
09.00
La Hora De La 1
11.40
Mañaneros
15.10
Ahora o nunca
16.00
Telediario 1
16.50
Saber y ganar
17.35
La Moderna
18.35
La Promesa
19.30
El Comodin De La 1
20.30
El Cazador
21.30
Aqui La Tierra
22.00
Telediario 2
22.55
4 estrellas
23.40
Baila como puedas
02.15
Viaje Al Centro De La Tele
03.00
-06.00
Noticias 24H
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Kohti jalkapallon Euro 2024 -kisoja
,
Poliisikoira Rex
,
Kova laki: Erikoisyksikkö
,
Suurmestari
,
Farmi Suomi
,
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Murha paratiisissa
,
Taivaan tulet
,
Murdochin murhamysteerit
,
McDonald & Dodds
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset