Vaihtoautot
Viihde
Blogit
Horoskooppi
Sanakirja
Reseptit
Tietovisat
TV-ohjelmat tänään
28
To 28.08.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.00
Uutisikkuna
00.30
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Puutarhaunelmia
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Rakkauden tähden: Ebun ja Antti
10.00
Murdochin murhamysteerit
10.50
Kansallismaisemat: Pohjan ruukit
11.00
Yle Uutiset
11.05
Aamusydämellä
11.45
Ruotsin salaiset huoneet
12.00
A-studio
12.30
Sydämen asialla
13.20
Tulipunainen kyyhkynen
IMDb
7.1
14.45
Arkistokuvia: Kunniankukko
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Avara luonto: Pingviinien saari
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Rakkauden tähden: Xie ja Osmo
19.00
Downton Abbey
19.50
Lenan matkassa
20.00
Kuningaskuluttaja
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio: Talk
22.00
Ulkolinja: Valtion rakentajat
22.55
Yle Uutiset
23.00
Stolberg
00.00
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
LIVE
3
01.10
Onnensoitto
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.35
Mitä tänään syötäisiin?
09.40
Viking Loton ja Jokerin tulokset
09.45
Suurin pudottaja
10.15
Emmerdale
10.45
Emmerdale
11.15
Pilanpäiten
11.25
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Keidas
13.25
Neljä huonetta
14.25
Pomo piilossa
15.25
Alueellinen sääennuste
15.30
Mitä tänään syötäisiin?
15.35
Perhe pelissä
16.05
Pilanpäiten
16.20
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
17.20
Viking Loton ja Jokerin tulokset
17.25
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.00
Koko Suomi leipoo
21.00
Vares 3 - Pahan suudelma
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Serkkupoika
IMDb
6.3
00.25
Terriers
01.25
-05.30
Onnensoitto
LIVE
4
03.05
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Erikoisagentti Oso
07.25
Disney esittää: Finias ja Ferb
07.50
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.15
Waverly Placen velhot
08.40
Maailman oudoimmat ravintolat
09.10
Reissussa lasten kanssa
09.50
Lauran matkakuvia: Tukholma
10.20
Sarahin sisustusvinkit
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Lauran matkakuvia: Tukholma
13.50
Sarahin sisustusvinkit
14.20
Sikke - Ruokaa rakkaudella
14.50
Deittikamera
15.15
Ruotsin karmein koti
16.15
Koiralle koti
17.20
Frasier
17.50
Hotellit haltuun
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
Tervetuloa kotiin
20.57
Keno
21.00
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
22.00
Starship Troopers - Universumin sotilaat
IMDb
7.2
00.35
Petolliset enkelit
01.35
Frasier
02.05
Poliisit
02.35
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
12.00
SVT: Uppdrag granskning
13.00
SVT: Seriestart: Hem till byn
13.55
SVT: Programtablå
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Valet med Janne & Belinda
15.15
SVT: En klassiker
15.55
Kapteeni Sapelihammas - merten kuningas
16.10
Kysy Laralta
16.22
Ruohonjuuritasolla
16.25
Pajalasta Pozza di Fassaan
16.55
Puutarhakeskiviikko
17.25
Kirjaohjelma
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Bärtil
18.30
Fanny
18.35
Kaksoiselämää
18.48
Gazoon
18.52
Nina Patalo
19.00
Veljesten keittiössä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.55
Obs debatt
20.30
Luontoretkellä lintusaarella
20.45
Oddasat
21.00
Efter Nio
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Dok: Kaksossisarukset
22.59
Kulissien takana
23.45
SVT: Eriks moralkompass
00.00
SVT: Radiohjälpen 75 år
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Nordnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Kulturnyheterna
01.30
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
02.00
SVT: Sagor från zoo
02.10
SVT: Scouts safari
02.35
-03.05
SVT: Antikduellen
LIVE
6
00.50
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
Tanssien tähtiin
15.00
Tanssien tähtiin
16.00
Myytinmurtajat
17.00
Lemmen viemää
18.00
Walker, Teksasista
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Big Brother Extra
19.30
Ensisilmäyksellä
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Simpsonit
21.00
Dieetit vaihtoon!
22.00
Big Brother
23.00
Pahan jäljillä
23.55
Katujen kasvatti
01.00
-05.58
Onnensoitto
LIVE
7
06.00
Ankkadynastia
06.30
Ihmemies MacGyver
07.25
Matlock
08.20
70's show
08.45
70's show
09.15
TV Shop Tvins
12.15
Ankkadynastia
12.45
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
13.15
Kakkukuningas
13.40
Kakkukuningas
14.10
Ihmemies MacGyver
15.05
Matlock
16.00
Kolmas kivi auringosta
16.30
Kaikki rakastavat Raymondia
17.00
Pulmuset
17.30
Pulmuset
18.00
70's show
18.30
70's show
19.00
Top 20 kotivideot
20.00
Myyntimies Jethro
21.00
Land of the Lost
IMDb
5.3
23.00
Yövuoro
23.55
5D: Naishamstraajat
00.50
5D: Olen aikuinen vauva
01.50
Kampuspoliisit
02.15
Kasinon kulisseissa
02.45
Paritellen
03.20
-03.55
Paritellen
LIVE
8
02.20
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Emilyn sisustussalaisuudet
10.30
Sarahin talo
11.00
Olgan kotona
11.30
Leila leipoo Ranskassa
12.00
Vanessa ja pikkuväki
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.00
Huippukokki lähtee maalle
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
14.30
Kotikokkien taistelu
15.30
Olet mitä syöt
16.00
Hurja remontti
17.00
Huippumalli haussa
18.00
Kotikokkien taistelu
19.00
Hurja remontti
20.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
21.00
Sinkkuelämää
21.40
Sinkkuelämää
22.20
Beverly Hillsin lastenhoitajat
23.20
Seurapiirisäpinää Teksasissa
00.20
Asiaa seksistä
01.20
Ruotsin plastiikkakirurgit
02.20
Kotikokkien taistelu
03.25
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.20
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.25
Ostosruutu
09.55
Ostosruutu
10.25
Ostosruutu
10.55
LIVE: Tiedä ja Voita
11.25
Maistuvimmat liikeideat
12.15
Krokotiilimies
13.15
Gordon Ramsay - pannu kuumana
14.15
Leijonan luola USA
15.10
MasterChef Australia
16.10
LA Ink
17.05
Gordon Ramsay - pannu kuumana
18.00
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola USA
20.00
Talent USA
21.00
Pomo piilossa
22.00
Leijonan luola USA
23.00
Rekkakuskit jäällä
00.00
Australian rajalla
00.30
Eriskummalliset rikokset
01.05
Panttilainaamon autospesialistit
01.35
Rantavahdit
02.05
LA Ink
03.00
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
03.30
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Sons of Guns
18.30
Sons of Guns
19.00
Wheeler Dealers
20.00
Ketjureaktio
21.00
Fast n' Loud
22.00
Gridiron Gang
IMDb
6.9
00.20
NCIS Rikostutkijat
01.10
Franklin & Bash
02.00
Star Trek: The Next Generation
02.55
Dog, palkkionmetsästäjä
03.25
Dog, palkkionmetsästäjä
03.50
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.40
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
04.05
Sky News
06.00
Sky News
06.22
FOX Kids: Lola & Virginia
06.36
FOX Kids: Pound Puppies
06.58
FOX Kids: Trollz
07.23
FOX Kids: My Little Pony
07.44
FOX Kids: Transformers
08.07
FOX Kids: Monsuno
08.30
FOX Kids: Avatar 3
08.55
Wipeout Kesä
09.45
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
10.15
24Kitchen: Sara La Fountain
10.40
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
11.10
24Kitchen: Rudolph leipoo
11.40
24Kitchen: Portugalin makuja
12.05
Maailman kovimmat korjaushankkeet
13.00
Rajasota
13.50
Tappajaeläimet
14.45
Lentoturmatutkinta
15.40
Lentoturmatutkinta
16.30
Hetki ennen tuhoa
17.00
Huutokaupan metsästäjät: Texas
17.25
Huutokaupan Metsästäjät
17.50
Lyödään ällikällä
18.20
Family Guy
18.45
How I Met Your Mother
19.10
Cops
19.35
Cops
20.00
Huutokaupan Metsästäjät
20.30
Huutokaupan metsästäjät: Texas
21.00
Bones
21.55
Criminal Minds
22.45
Venäjän kovin vankila
23.40
Hain saalistajat
00.30
Hain saalistajat
01.25
Tabu
02.20
Nolot vartalot: Sairaudet
03.10
Family Guy
03.35
24Kitchen: Sara La Fountain
04.00
-05.59
Sky News
LIVE
13
00.40
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 30 minuutin ateriat
10.00
Hullut hamstraajat
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Makuja & Elämää
12.15
Pilanpäiten
12.25
Lääkärit
13.20
Sadan tonnin talot
14.20
Spelling-suvun kartano myynnissä
15.20
Lääkärit
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Jamie Oliverin kouluruokaa
17.30
Salatut elämät
18.00
Koiralle koti
18.30
Koiralle koti
19.00
Meidän häät
20.00
Grand Designs Australia
21.00
Saanko esitellä: Joe Black
IMDb
7.2
23.50
Yön AVA
23.55
Brad stailaa
00.50
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Tonnikalan saalistajat
04.45
Aivopelit
05.35
Tyhmyrien tiedettä
06.00
Remonttitalli
06.45
Alaskan selviytymiskoe
07.35
Cosmos
08.25
Yukonin kultamaat
09.10
Tonnikalan saalistajat
10.00
Moniavioisuuden kannattajat
10.50
Aivopelit
11.45
Remonttitalli
12.35
Alaskan selviytymiskoe
13.25
Alaskan selviytymiskoe
14.20
Alaskan selviytymiskoe
15.10
Alaskan selviytymiskoe
16.00
Alaskan selviytymiskoe
16.50
Alaskan selviytymiskoe
17.40
Alaskan selviytymiskoe
18.30
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
19.25
Alaskan poliisit
20.15
Tyhmyrien tiedettä
20.40
Tyhmyrien tiedettä
21.05
Henkensä edestä
22.00
Alaskan selviytymiskoe
22.55
Vankilassa ulkomailla
23.45
Tabu USA
00.35
Tyhmyrien tiedettä
01.00
Tyhmyrien tiedettä
01.25
Alaskan selviytymiskoe
02.15
Tabu USA
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.50
TV7 Israel News
04.05
Viron pastorit areenalla
04.35
Juennine Fox - Parantuminen kuuluu sinulle
05.05
Pyhän Hengen ilta
06.05
Pelastuksen sofar
06.35
Sanan ja runon tuoksua
06.50
Herran käsi - Jackmin Tala
07.20
Jumalan lasten auktoriteetti
07.50
Hyvät, pahat ja pyhät
08.20
Lasten Taivas
08.50
Veli-Villen kolme maailmaa
09.00
Lasten kotipuu
09.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
09.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
10.20
2000 vuoden aikamatka
10.50
Polvijärven pastori
11.20
Jerusalem studio
11.50
TV7 Israel News
12.05
Viron pastorit areenalla
12.35
Juennine Fox - Parantuminen kuuluu sinulle
13.05
Pyhän Hengen ilta
14.05
Pelastuksen sofar
14.35
Sanan ja runon tuoksua
14.50
Herran käsi - Jackmin Tala
15.20
Jumalan lasten auktoriteetti
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Israel-raportti Euroopan parlamentista
16.30
Café Raamattu
17.00
Come Home Kids
17.30
Patricia King - Ikuinen rakkaus
18.00
Kun Herra vastaa
19.30
Haastattelussa
20.00
TV7 Israel News
20.15
Uskosta totta
20.45
Tulkoon valtakuntasi - Bill Johnson
21.45
One Way
22.15
Onko Jumala olemassa?
22.30
Käännekohta
23.00
Ylistys ja palvonta
23.30
Hillsong TV
00.00
Pelastusrukous
00.05
Israel-raportti Euroopan parlamentista
00.35
Café Raamattu
01.05
Come Home Kids
01.35
Patricia King - Ikuinen rakkaus
02.05
Kun Herra vastaa
03.35
-04.05
Haastattelussa
06.00
Nimipäiväonnittelu: 28.8.
06.04
Possu Pallero
06.14
Tähtirannan pojat
06.24
Raa Raa, leikkisä leijona
06.39
Lilli ja kukkaisystävät
06.49
Popi Kissa
07.00
Rakkauden tähden: Kip ja Martta
08.20
Yle Uutiset Uusimaa
08.30
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
08.40
Yle Uutiset Lounais-Suomi
08.50
Yle Uutiset Häme
09.00
Yle Uutiset Keski-Suomi
09.10
Yle Uutiset Itä-Suomi
09.20
Yle Uutiset Pohjanmaa
09.30
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
09.40
Oddasat
09.55
Jaakko ja maailmanvalloittajat
11.50
Uusi päivä
12.20
Tulipunainen kyyhkynen
IMDb
7.1
13.40
Tulossa: Varsovan laulu
13.45
Arkistokuvia: Kunniankukko
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.00
Ajankohtainen kakkonen
16.00
Nimipäiväonnittelu: 28.8.
16.01
Possu Pallero
16.11
Tähtirannan pojat
16.19
Raa Raa, leikkisä leijona
16.29
Lilli ja kukkaisystävät
16.39
Popi Kissa
16.50
Neppajymykerho
17.00
Rakkauden tähden: Ebun ja Antti
17.30
Spotlight: Vasta verissään saa apua
18.00
Murharyhmä - tosielämän Sherlockit
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.57
Puhutaan elämästä: Orvokki 1
19.00
Kuningaskuluttaja
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
A-studio
20.35
Sami Yaffa - Sound Tracker
21.25
Silminnäkijä: Isäni on seksituristi
21.55
-22.23
Rakkauden tähden: Xie ja Osmo
00.55
UEFA Champions League: Malmö - Salzburg
16.00
UEFA Champions League -huippuhetket 26.8.
16.30
UEFA Champions League -huippuhetket 27.8.
17.00
Premier League World
17.30
Champions Hockey League: JYP - Kloten
19.30
Purjehdusta: 49er Grand Prix
19.55
Timanttiliiga Highlights: Birmingham
20.50
Timanttiliiga: Zürich
23.00
Premier League Match Pack
23.30
Valioliiga: Manchester City - Liverpool
01.20
-03.30
Premier League Monday Highlights
09.30
C More Action -ohjelmistoa
15.30
C More Action -ohjelmistoa
16.00
Premier League Monday Highlights
17.00
GP2 -kisa
18.00
F1nnmade
18.15
UEFA Champions League -huippuhetket
18.45
*** Generic Whats On Series (DO NOT RENAME) ***
20.10
UEFA Champions League
22.00
UEFA Champions League
23.50
Champions Hockey League
01.50
-02.21
C More Action -ohjelmistoa
06.30
Lähetystauko MTV Max
09.40
Formula 1: osakilpailu
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Rallin Suomen Juniorimestaruus-sarja: Lahti
13.15
Motocross: X-Fighters
14.10
Motocross: X-Fighters
15.00
World of Freesports
15.30
Erämiehen Vietti
15.45
Erämiehen Vietti
16.00
Les Goldin panttilainaamo
16.30
Les Goldin panttilainaamo
17.00
Rikos ratkaistu
18.00
Tractor Pulling SM
19.00
Kalastusta Australiassa
19.25
Talvisodan henki
19.30
Kalastusta Australiassa
20.00
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
21.00
Rallisprint SM: Parkano
21.30
F-Cup Rallisarja: Hamina
22.00
Cage Challenger Tampere
23.30
Walker, Teksasista
00.20
Late Show With David Letterman
01.05
Pelastusjoukot
01.30
Pelastusjoukot
01.55
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
02.35
-03.20
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Ella Elefantti
07.15
Kaupungin Sankarit
07.30
Linus
07.40
Keksijäkylän Lotta
07.45
Aapon ja Tiian seikkailut
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Halinallet
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Kassu-kissa
08.45
Mimosa ja Petteri
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Seikkailija Dora
09.35
Kotitilan konkkaronkka
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Chuggington
10.25
Puntti ja piipertäjät
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
11.00
Maija Mehiläinen
11.25
Maija Mehiläinen
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Rexi-koiran seikkailut
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Peppi Pitkätossu
13.30
Eläimet pelissä
14.00
Katti kaiken tietää!
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
iCarly
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Taitokoulu
16.50
Taitokoulu
17.00
VJ DJ
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Viidakon veijarit
17.45
SheZow
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Possu ja Kärpänen
19.00
Paavo Pesusieni
19.25
Gisele ja ekotytöt
19.30
Code Lyoko
19.55
Leo
03.35
Underworld: Awakening
IMDb
6.4
05.00
Imogene
IMDb
5.7
06.40
Roman Polanski: Wanted and Desired
08.15
Jayne Mansfield's Car
10.15
Som du ser mig
IMDb
8.0
12.15
Kyss mig för fan
13.50
Muhammad Ali's Greatest Fight
IMDb
7.9
15.25
The We and The I
IMDb
5.7
17.05
Twist of Faith
IMDb
6.4
18.35
The Kid Stays in the Picture
IMDb
7.4
20.10
American Pie: Luokkakokous
IMDb
6.8
22.00
Baggage Claim
IMDb
4.9
23.35
Arthur Newman
IMDb
5.6
01.10
Carrie
IMDb
5.9
02.50
-04.27
Enkelten siivu
IMDb
7.1
04.00
Kohde
05.00
Game of Thrones
06.00
Silicon Valley
06.30
Silicon Valley
07.00
Shameless
08.00
Mad Men
09.00
Looking
09.30
Looking
10.00
Silicon Valley
10.30
Silicon Valley
11.00
Shameless
12.00
Mad Men
13.00
Looking
13.30
Looking
14.00
Silicon Valley
14.30
Silicon Valley
15.00
Shameless
16.00
Mad Men
17.00
Looking
17.30
Looking
18.00
Silicon Valley
18.30
Silicon Valley
19.00
Shameless
20.00
Mad Men
21.00
Veep
21.30
Veep
22.00
True Detective
23.00
Falling Skies
00.00
Banshee
01.00
Kohde
02.00
Game of Thrones
03.00
Turn
04.00
-04.41
Kohde
03.40
Metsästäjät
IMDb
6.7
05.35
G
IMDb
5.0
07.20
Kuka uskaltaa
07.50
Lotta osaa kaiken
IMDb
5.7
09.15
Jim och piraterna Blom
10.45
Kommissarie Späck
12.05
Valkoisia valheita
13.55
Göta Kanal 2
IMDb
3.0
15.35
Ägget är löst!
IMDb
6.0
17.10
Vingar av glas
IMDb
5.8
19.00
Ronja Ryövärintytär
19.30
Kertausharjoitukset
IMDb
6.2
21.00
Vägen ut
IMDb
6.1
22.45
Van Veeteren: Komisario ja hiljaisuus
00.15
Angel
IMDb
6.8
02.00
Den demokratiske terroristen
IMDb
5.8
03.40
-05.16
Drömkåken
IMDb
5.0
03.50
Anna Karenina
IMDb
6.6
06.00
Kvinden i buret
IMDb
7.1
08.00
Lentsikat
IMDb
5.7
10.00
Pelle Politibil på sporet
IMDb
5.5
12.00
Won't Back Down
14.00
Wunderkinder
IMDb
6.8
16.00
Save the Date
IMDb
5.7
18.00
Smurffit 2
IMDb
5.3
20.00
Paranoia
22.00
The Baytown Outlaws
IMDb
6.1
00.00
Anna Karenina
IMDb
6.6
02.10
For a Good Time, Call...
04.00
-05.29
Alle for to
IMDb
5.7
23.00
Fearless
IMDb
7.7
19.00
Fast & Furious 6
21.10
-23.00
Breakout
07.00
Dino 2
IMDb
4.9
09.00
The Adventure Scouts
IMDb
6.6
11.00
Dino seikkailee
IMDb
4.9
13.00
Hokus Pokus Alfons Åberg
15.00
Mormor og de åtte ungene
IMDb
5.5
17.00
Otto er et Næsehorn
IMDb
5.7
19.00
Chestnut: Hero of Central Park
IMDb
5.5
21.00
Tarok
IMDb
5.7
23.10
Jack and the Beanstalk
IMDb
4.7
01.00
-02.41
Her Best Move
IMDb
5.7
23.30
NHL: Washington Capitals - Detroit Red Wings
10.00
NHL-klassikko: Boston Bruins - Chicago Blackhawks
12.30
NHL: Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning
14.30
NHL: New York Rangers - Philadelphia Flyers
16.30
KHL Playoffs: Salavat Julajev - Metallurg Magnitogorsk
18.30
NHL-klassikko: Boston Bruins - Chicago Blackhawks
21.00
-10.00
Stanley Cup -finaalit: Los Angeles Kings - New York Rangers
02.15
Golf: PGA Tour Highlights
14.00
V8 Supercars: Sydney Motorsport Park 400 - Race 3
16.00
Athletix
16.30
Futbol Mundial
17.00
NASCAR Highlights: Irwin Tools Night Race
23.00
Futbol Mundial
23.30
Golf: European Tour Weekly
00.00
Golf: Inside the PGA Tour
00.30
-01.00
Athletix
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: Challenge Tour Series Highlights
11.30
Golf: Inside the PGA Tour
12.00
Golf: European Tour Weekly
12.30
Golf: Italian Open
14.30
Golf: Italian Open
16.30
Golf: Italian Open
19.30
Golf: Nordea Tour 2014 - Onsjö Ladies Open
20.00
Golf: Golfing World - Daily News
21.00
Golf: This is PGA Tour Canada
21.30
Golf: Italian Open
00.30
Golf: Web.com Tour Highlights
01.30
-10.00
Golf: Portland Classic
00.00
Hockeyallsvenskan: Malmö Redhawks - Rögle
10.00
NHL: Vancouver Canucks - St Louis Blues
12.00
NHL: Ottawa Senators - Detroit Red Wings
14.00
NHL: Edmonton Oilers - Minnesota Wild
16.00
Hockeyallsvenskan: Södertälje - Djurgården
18.00
NHL: Buffalo Sabres - San Jose Sharks
20.00
Hockeyallsvenskan: BIK Karlskoga - Malmö Redhawks
22.00
NHL: Anaheim Ducks - St Louis Blues
00.00
-10.00
Hockeyallsvenskan: Djurgården - Rögle
03.00
Sota-ajan maatilalla
04.00
Time Team
05.00
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
06.00
Vaiettu historia
07.00
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
08.00
Time Team
09.00
Napoleon
10.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
11.05
Myyttien metsästäjät
12.00
Sähkön tarina
IMDb
7.5
13.05
Kätketyt salaisuudet
14.00
Mongolian jäinen hauta
15.00
Versailles'n nousu ja tuho: Ludvig XVI
16.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
17.05
Time Team
18.00
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
IMDb
8.1
19.05
Myyttien metsästäjät
20.00
Myyttien metsästäjät
21.00
Missio X
22.00
Lääkeaineiden historiaa
23.00
Museon mysteerit
IMDb
7.7
00.00
Tehdään historiaa
01.00
Napoleon
02.00
Myyttien metsästäjät
03.00
Sota-ajan maatilalla
04.00
-05.00
Time Team
00.00
Underbelly: Badness
IMDb
7.5
07.00
Nature's Babies
07.55
Zoo Juniors
08.25
Monkey Thieves
08.55
Hope for Wildlife
09.50
Cheetah Diaries
10.20
Cheetah Diaries
10.45
Chinese Merganser ? Survivor from the Ice Ages
11.45
Zoo Juniors
12.15
Zoo Juniors
12.45
Animal Park Wild in Africa
13.30
A Year in the Wild
14.25
Zoo Juniors
14.50
Zoo Juniors
15.20
Harnas - Wildlife Rescue Camp
15.50
Harnas - Wildlife Rescue Camp
16.20
Animal Park Wild in Africa
17.10
Puppy SOS
17.35
Puppy SOS
18.05
Rooftop Rainforest
19.00
Flight for Survival
20.00
For the Love of Elephants
21.00
Mr & Mrs Murder
22.00
Mrs Biggs
23.00
Prisoners' Wives
00.00
-07.00
Underbelly: Badness
IMDb
7.5
04.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.44
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
07.46
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
09.26
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
10.26
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
11.42
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
13.10
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
13.56
Ratsastus: MM-kisat Ranska
15.23
Soutu: MM-kisat Amsterdam
17.07
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
18.58
Jalkapallo: UEFA Mestareiden Liiga
20.04
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
21.34
Tennis: Game, Set and Mats
21.46
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
23.22
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
23.53
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
00.53
-04.12
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
05.59
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
10.28
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
11.27
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
13.25
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
13.27
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
14.29
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
17.58
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
19.34
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
20.09
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
22.11
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
23.32
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
00.38
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
00.51
-04.12
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
03.55
American Chopper
04.45
Suurimmat tankkitaistelut
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Tuunaajat 2013
10.00
Viitosvaihde
11.00
Miten se syntyi?
11.30
Leludiileri
12.00
Manhunt
13.00
Likaiset työt Australiassa
14.00
Arvokaman etsijät
15.00
Vaaralliset lennot
16.00
Miten se syntyi?
16.30
Leludiileri
17.00
Viitosvaihde
18.00
Tuunaajat 2013
19.00
Leludiileri
19.30
Matkatavarakaaos
20.00
Kultakuume - 4. tuotantokauden erikoisjaksot
21.00
Myytinmurtajien erikoiset
22.00
Rise of the Machines
23.00
Manhunt
00.00
Suurimmat tankkitaistelut
01.00
Myytinmurtajien erikoiset
02.00
Rise of the Machines
03.00
Isojalan jäljillä
03.55
-04.45
American Chopper
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Snooker: MM-kisojen 2. kierros
,
Farmi Suomi
,
Syke
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
The Voice of Finland
,
Lemmen viemää
,
Vikin ja Köpin matkailuohjelma
,
Gran Hotel
,
Miehen puolikkaat
,
Suomen huutokauppakeisari
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset