Tietovisat
Reseptit
Horoskooppi
Viihde
Vaihtoautot
Blogit
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
25
Lauantai
Kanavat
Vain tulevat
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Jääkiekon MM
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
13.00
YleX Viikonloppu: Videot
14.59
Richard Wagner: Jumalten tuho
15.15
Rytmisen EM: 4-ottelun finaali A-ryhmä
18.43
Rytmisen EM: Joukkuieden 2-ottelu
13.30
Ravit: Solvalla / Elitloppet
14.30
Jääkiekon MM: Välierä Ruotsi - Tshekki
14.55
La Liga: Osasuna - Villarreal
15.00
Jääkiekon MM: Välierä Ruotsi - Tshekki
15.30
ATP Tennis: Lyon
16.00
ATP Tennis: Genève
16.55
Drifting SM: Seinäjoki
17.10
La Liga: Real Sociedad - Atlético Madrid
18.30
Jääkiekon MM: Välierä Kanada - Sveitsi
18.50
AFC Champions League: Al Ain - Yokohama Marinos
18.55
Serie A: Juventus - Monza
19.15
Jääkiekon MM: Välierä Kanada - Sveitsi
19.25
La Liga: Almería - Cádiz
21.40
Serie A: AC Milan - Salernitana
21.55
La Liga: Real Madrid - Real Betis
22.50
Timanttiliiga Extra Feed: Eugene / Kiekonheitto, naiset
22.55
Timanttiliiga Extra Feed: Eugene / Seiväshyppy, naiset
23.00
Timanttiliiga: Eugene
23.15
Timanttiliiga Extra Feed: Eugene / Kolmiloikka, naiset
00.10
-01.30
Timanttiliiga Extra Feed: Eugene / Kuulantyöntö, miehet
09.30
Finnish Padel Tour: FPT#3 Kuopio
11.50
Jenkkifutiksen Maaottelut: Suomi - Saksa
13.25
Superpesis, Naiset: Manse - Hyvinkään Tahko
13.30
TotoTV: Studiolähetys: Solvalla, Elitloppet
13.45
Superpesis, Naiset: Roihuttaret - Lapuan Virkiä
13.55
Ykköspesis, Miehet: Kouvolan Pallonlyöjät - Oulun Lippo
14.55
Ykköspesis, Naiset: Kuusankosken Puhti - Laitilan Jyske
14.55
Ykköspesis, Naiset: Jyväskylän Kirittäret - Seinäjoen Maila-Jussit
14.55
Ykköspesis, Naiset: Jalasjärven Jalas - Lappajärven Veikot
14.55
Ykköspesis, Naiset: Jokilaakson PesäKuula - Janakkalan Jana
15.45
Subway Kansallinen Liiga: Ilves - KuPS
15.50
Subway Kansallinen Liiga: HPS - PKKU
15.55
Superpesis, Miehet: Pattijoen Urheilijat - Haminan Palloilijat
15.55
Ykköspesis, Miehet: Seinäjoen Maila-Jussit - Simon Kiri
15.55
Ykköspesis, Naiset: Kajaanin Pallokerho - Ikaalisten Tarmo
16.00
Vaahteraliiga: Wolverines - Steelers
16.45
Superpesis, Miehet: Joensuun Maila - Alajärven Ankkurit
16.45
Veikkausliiga: HJK - Ilves
16.50
Subway Kansallinen Liiga: Åland United - PK-35
16.55
Superpesis, Miehet: Manse - Hyvinkään Tahko
16.55
Ykköspesis, Naiset: Oulun Lippo - Pesäkarhut-Akatemia
03.30
-07.00
NBA: Indiana Pacers - Boston Celtics
12.56
TotoTV: Bordeaux Le Bouscat Ranska
13.47
TotoTV: Enghien Ranska
14.00
Tennis: Bhambri / Olivetti - Heliovaara / Patten
14.00
BK Häcken N - Hammarby N
14.00
Brommapojkar.N - Kristianstad N
15.35
Tennis: Tomas Martin Etcheverry - Giovanni Mpetshi Perricard
16.00
Viborg - OB
16.07
TotoTV: Suonenjoki Suomi
17.00
GAIS - BK Häcken
17.00
Jalkapallo: Manchester City - Manchester United
17.30
Jalkapallo: Emmen - NAC Breda
17.42
TotoTV: Saint-Cloud Ranska
18.00
Suomi - Viro
18.30
Mjällby - Djurgården
18.30
Ruch Chorzow - KS Cracovia
18.30
Legia - Zaglebie Lubin
18.30
Lech Poznan - Korona Kielce
19.00
Unicaja - Manresa
19.00
FCI Levadia - Paide LM
19.00
Jalkapallo: Fredrikstad - Tromsö
19.30
Portugali - Kroatia
19.45
TotoTV: USA USA
19.48
TotoTV: Beaumont-De-Lomagne Ranska
20.15
TotoTV: Biri Norja
20.30
Rugby League: Catalans Dragons - Warrington Wolves
21.00
Jalkapallo: Kaiserslautern - Bayer Leverkusen
21.00
Excelsior - ADO Den Haag
21.30
Kroatia N - Viro N
21.45
ValenciaBasket - UCAM Murcia
21.45
Koripallo: Milano - Pallacanestro Brescia
21.45
Portimonense - Avs Futebol Sa
02.30
New England - New York C FC
03.00
Dallas - Edmonton
03.30
-07.30
St. Louis City - Seattle
11.00
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour: Elite16 Espinho
11.00
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour: Elite16 Espinho
13.20
Formula 1: Monacon Grand Prix
13.30
Formula 1: Timing
13.30
Formula 1: Onboard
13.30
Formula 1: Track Positioning
13.30
Formula 1: Pitlane
13.50
OBOS Damallsvenskan: AIK - Örebro
13.50
OBOS Damallsvenskan: Brommapojkarna - Kristianstad
13.55
Gjensidige Kvindeliga: Kolding IF - HB Køge
13.55
OBOS Damallsvenskan: Häcken - Hammarby
14.00
PDC Darts: Dutch Darts Championship
14.25
DTM: Lausitzring
14.30
Jääkiekon MM-kisat: Ruotsi - Tshekki
14.30
Jääkiekon MM-kisat: MM-tuplastudio: Välierät
14.30
DP World Tour: Soudal Open
14.40
Moto2: Katalonian Grand Prix
15.00
Tanskan Superliiga: Viborg FF - OB
15.10
Formula 2: Monacon Grand Prix
15.10
ADAC GT4 Germany: Lausitzring
15.30
Tanskan Superliiga: Randers FC - Vejle Boldklub
15.35
MotoGP: Katalonian Grand Prix
15.35
Formula Regional European Championship: Spa-Francorchamps
15.50
OBOS Damallsvenskan: Norrköping - Linköping
16.15
FIA European Truck Racing Championship: Misano
16.25
Gjensidige Kvindeliga: Nordsjælland - Fortuna Hjørring
16.30
Formula 1: Monacon Grand Prix
16.40
Investec Champions Cup: Leinster - Toulouse
16.50
FA Cup: Man City - Man United
16.55
Skotlannin Cup: Celtic - Rangers
16.55
Formula 1: Monacon Grand Prix
16.55
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour: Elite16 Espinho
16.55
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour: Elite16 Espinho
17.00
Formula 1: Timing
17.00
Formula 1: Onboard
17.00
Formula 1: Track Positioning
17.00
Formula 1: Pitlane
17.45
DTM: Lausitzring
18.30
FIA European Truck Racing Championship: Misano
18.30
Jääkiekon MM-kisat: Kanada - Sveitsi
19.00
Urheilumakasiinit: Golf Central
19.30
Nascar: BetMGM 300
20.00
PDC Darts: Dutch Darts Championship
21.00
Major League Baseball: White Sox - Orioles
22.00
Premier Padel: Mar del Plata P1
02.00
Major League Baseball: Reds - Dodgers
02.00
Major League Baseball: Reds - Dodgers
03.05
NHL: Dallas - Edmonton
03.05
-07.00
NHL: Dallas - Edmonton
Näytä kaikki kanavat
Jääkiekon MM-kisojen TV-opas >
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Miehen puolikkaat
,
Hudson & Rex
,
Salatut elämät
,
Komediaklubi
,
Kovan viikon ilta
,
Utö
,
Grantchester
,
Farmi Suomi
,
Kauniit ja rohkeat
,
Suomen huutokauppakeisari
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset