Sanakirja
Tietovisat
Viihde
Horoskooppi
Vaihtoautot
Reseptit
Blogit
TV-ohjelmat tänään
4
Su 04.06.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Jääkiekon MM
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
06.00
MTV Uutiset Live
09.00
Yleisurheilua: Maraton / Tukholma
12.10
La Liga nousukarsinnat: Eibar - Alavés
13.55
Serie A: Torino - Inter
15.40
NFL Huippuhetket
15.50
La Liga Chronicles
16.00
FIA Karting Championships 2020: Trinec
16.30
EM-ralli Highlights: Puola
17.00
MXGP Motocross: Latvia
18.05
MM Motocross: Ranska
18.35
NFL Huippuhetket
18.45
Yleisurheilua: Hengelo, Hollanti
20.45
Tennis United
20.55
La Liga World
21.25
UEFA Champions League viikkomakasiini: Brynen maalitykki
21.55
La Liga: Real Valladolid - Getafe
00.00
-01.00
24H Series: Spa-Francorchamps
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
10.30
SailGP: USA
12.00
Serie A: Empoli - Lazio
13.40
La Liga Chronicles
13.50
30 for 30 Series
15.30
Jääkiekon MM: Pronssiottelu / USA - Latvia
17.25
La Liga Chronicles
17.35
Serie A: Cremonese - Salernitana
19.25
La Liga: Real Madrid - Athletic Bilbao
21.30
Mobil 1 The Grid
21.55
La Liga: Real Betis - Valencia
00.00
La Liga Chronicles
00.10
-01.00
La Liga 2 Highlights
00.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
Lega Serie A Preview Magazine: Inside Serie A
14.30
Timanttiliiga: Firenze
16.30
Track and Field Weekly
17.00
Rallicrossin MM-sarja: Portugali
18.00
Vesillä: Behind the scenes: Suomi: Porkkala ja viihdetähdet
18.15
La Liga Preview Show
18.45
Yleisurheilua: Hengelo, Hollanti
20.45
Kisakatsomo - yleisurheilumakasiini
21.15
Yksikätinen ihme - Jimmy Hastyn poikkeuksellinen tarina
21.45
La Liga Chronicles
21.55
La Liga: Real Betis - Valencia
00.00
-06.00
MTV Uutiset Live
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
07.55
MM-ralli: Sardinia, EK 16 - 17
10.15
F-Cup Rallisarja: Mäntsälä
11.00
MM-ralli: Sardinia, EK 18
12.00
Serie A Highlights Show: Serie A - Full Impact
12.30
MM-rallistudio
13.00
MM-ralli: Sardinia, EK 19 - Power Stage
14.30
MM-rallistudio
15.00
Motorsport Mundial
15.20
Extreme E Highlights: Skotlanti 14.5.
16.15
FRC ratasarja: Alastaro
17.00
Rallicrossin MM-sarja: Portugali
18.00
The 2021 Los Angeles Rams
18.40
Rallicross SM: Ahvenisto
19.25
La Liga: Osasuna - Girona
21.30
UEFA Champions League: Huippuhetket
21.55
Serie A: AS Roma - Spezia
00.00
MXGP Motocross: Latvia
01.00
-05.54
MTV Uutiset Live
03.56
Surffaus: World League Championship Tour, Margaret River
04.44
The Minute
05.14
Jousiammunta: Maailmancup Shanghai
05.42
Miekkailu: Grand Prix, Shanghai
06.00
Rally Raid: Extreme E, Skotlanti
06.32
Tennis: ATP Uncovered
07.00
Surffaus: World League Championship Tour, Margaret River
07.48
Pyöräily: Maailmankiertue, Italian ympäriajo
08.59
Pyöräily: Maailmankiertue, Italian ympäriajo
10.38
Pyöräily: Maailmankiertue, Ride London -klassikko
11.30
Tennis: Roland Garros
14.00
Tennis: Roland Garros
16.00
Tennis: Roland Garros
19.00
Tennis: Roland Garros
20.55
Autourheilu kestävyysajo: Le Mans 24 for 24
21.00
Tennis: Roland Garros
00.53
Pyöräily: Maailmankiertue, Critérium du Dauphiné
01.45
Vakioautot: MM-sarja, Oschersleben
02.00
Miekkailu: Grand Prix, Cali
03.32
-05.12
Skeittaus: World Series, Montpellier
03.53
Pyöräily: Circuit of Wallonia
05.07
Pyöräily: Veenendaal Classic
05.59
Trail: World Series
06.25
Purjehdus: Spirit of Yachting
07.00
One Make Racing: Porsche Supercup, Monaco
07.58
Kiipeilyurheilu: Maailmancup Salt Lake City
08.30
Kiipeilyurheilu: Maailmancup Salt Lake City
09.00
Kiipeilyurheilu: Maailmancup Praha
10.49
Formula E: MM-sarja, Jakarta
12.00
Tennis: Roland Garros
15.00
Tennis: Roland Garros
17.00
Tennis: Roland Garros
19.00
Tennis: Roland Garros
22.00
Golf: PGA Tour, The Memorial Tournament
01.00
Superbike: MM-sarja Misano
02.00
Superbike: MM-sarja Misano
03.20
-04.15
Pyöräily: Maailmankiertue, Italian ympäriajo
02.00
World Series of Darts: US Masters
07.20
Käsipallon naisten EHF CL: Györi ETO KC - Vipers Kristiansand
09.10
Käsipallon naisten EHF CL: FTC Hungaria - Team Esbjerg
11.00
World Padel Tour: Marbella Master
16.10
Käsipallon naisten EHF CL: Pronssiottelu
18.00
Trans World Sport
18.55
Käsipallon naisten EHF CL: Loppuottelu
20.45
F1 Academy: Barcelona, Espanja
21.00
F1: Espanjan aika-ajot, kooste
21.30
F1: Espanjan osakilpailu, kooste
22.00
-02.00
NASCAR: Enjoy Illinois 300
03.05
NHL: Ottelu Avoin 1:7
08.45
NHL: Ottelu Avoin 1:7
10.50
F3: Espanjan osakilpailu
11.50
NHL: Stanley Cup Highlights: 1. finaali
12.05
F1 Academy: Barcelona, Espanja
12.20
F2: Espanjan osakilpailu
13.35
F1 Academy: Itävalta
14.00
NHL: Tonight
15.00
F1-Studio: Espanjan osakilpailu
15.55
F1: Espanjan osakilpailu
19.00
NHL: Tonight
20.00
NHL: Ottelu Avoin 1:7
22.00
-00.00
NHL: Dallas Stars - Vegas Golden Knights 6:7
08.00
DFB Pokal: RB Leipzig - Eintracht Frankfurt
10.30
FA Cup: Manchester City - Manchester United
13.00
Bundesliiga: Bundesliga Champions 22/23
13.30
Valioliiga: Goals of the Season
14.30
Valioliiga: Review of the Season
16.30
Skotlannin Valioliiga: Partick Thistle - Ross County
18.25
Skotlannin Valioliiga: Ross County - Partick Thistle
20.30
FA Cup: Highlights Show: Loppuottelu
21.00
Valioliiga: Premier League Stories
22.00
-01.00
IndyCar Series: Detroit
02.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
12.25
NHL: Vegas Golden Knights - Florida Panthers 1:7
14.55
Käsipallon Bundesliiga: Bergischer - Kiel
16.40
Valioliiga: Leeds - Tottenham
18.40
Valioliiga: Southampton - Liverpool
20.40
Trans World Sports
21.40
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
22.00
NASCAR: Cup Series Enjoy Illinois 300
01.00
NHL: Vegas Golden Knights - Florida Panthers 1:7
03.30
-07.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
11.00
RedBull TV
15.55
Formula 1: Espanjan GP - Kilpailu
19.00
Bundesliiga: Dortmund - Mainz
22.00
-01.00
Valioliiga: Everton - Bournemouth
10.00
LPGA Tour
13.00
Challenge Tour
13.30
DP World Tour
18.00
Golf Central
19.00
DP World Tour
23.30
LPGA Tour
02.30
-03.05
Challenge Tour
03.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
13.00
NHL Tonight
14.00
NHL: Vegas Golden Knights - Florida Panthers 1:7
16.30
NHL: Finaalisarja 2020: Tampa Bay Lightning - Dallas Stars 2:7
18.30
NHL Tonight
19.30
NHL: Finaalisarja 2021: Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 2:7
21.30
NHL: Vegas Golden Knights - Florida Panthers 1:7
00.00
NHL: Colorado Avalanche - Tampa Bay Lightning 2:7
02.00
-07.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
12.30
UEL/UECL Magazine
13.30
EFL Championship: Coventry - Luton
16.00
Skotlannin liiga: Celtic - Inverness
18.30
DFB Pokal: Leipzig - Frankfurt
21.00
FA Cup: Manchester City - Manchester United
23.30
-02.00
UEFA Europa League: Sevilla - Roma
11.00
PL Stories
12.00
Skotlannin liiga: Celtic - Inverness
14.30
UEL/UECL Magazine
15.30
DFB Pokal: Leipzig - Frankfurt
18.00
FA Cup: Manchester City - Manchester United
20.30
League One: Barnsley - Sheffield Wednesday
23.00
-01.00
Valioliiga: Brentford - Manchester CIty
07.55
MM-ralli: Sardinia, EK 16 - 17
11.00
MM-ralli: Sardinia, EK 18
12.30
MM-ralli: Sardinia, EK 19 - Power Stage
17.00
MXGP Motocross: Latvia
17.00
Rallicrossin MM-sarja: Portugali
18.45
Yleisurheilua: Hengelo, Hollanti
19.25
La Liga: Multigoal
19.25
La Liga: Osasuna - Girona
19.25
La Liga: Real Madrid - Athletic Bilbao
19.25
La Liga: Villarreal - Atlético Madrid
19.25
La Liga: Real Sociedad - Sevilla
19.25
La Liga: Mallorca - Rayo Vallecano
19.25
Serie A: Napoli - Sampdoria
21.55
Serie A: AC Milan - Verona
21.55
La Liga: Real Betis - Valencia
21.55
La Liga: Elche - Cádiz
21.55
La Liga: Espanyol - Almería
21.55
La Liga: Celta Vigo - Barcelona
21.55
La Liga: Real Valladolid - Getafe
21.55
Serie A: AS Roma - Spezia
21.55
Serie A: Udinese - Juventus
21.55
Serie A: Atalanta - Monza
21.55
Serie A: Lecce - Bologna
21.59
-00.19
La Liga: Multigoal
11.50
Naisten Vaahteraliiga: Trojans - Northern Lights
11.50
Miesten I-divisioona: TAFT - Northern Lights
13.50
Ykköspesis, Miehet: Jyväskylän Lohi - Seinäjoen Maila-Jussit
14.55
Ykköspesis, Miehet: Kannuksen Ura - Simon Kiri
15.55
Superpesis, Miehet: Seinäjoen JymyJussit - Hyvinkään Tahko
16.00
Vaahteraliiga: Crocodiles - Butchers
16.55
Superpesis, Miehet: Kempeleen Kiri - Sotkamon Jymy
16.55
Superpesis, Miehet: Imatran Pallo-Veikot - Pattijoen Urheilijat
16.55
Superpesis, Miehet: Joensuun Maila - Kouvolan Pallonlyöjät
16.55
Superpesis, Miehet: Alajärven Ankkurit - Vimpelin Veto
17.45
Subway Kansallinen Liiga: ONS - HJK
17.50
Ykkönen: HIFK - FF Jaro
17.50
Ykkönen: Gnistan - JäPS
17.50
Ykkönen: SJK Akatemia - KPV
17.50
Ykkönen: KäPa - EIF
17.50
Ykkönen: SalPa - MP
17.50
Miesten I-divisioona: Wolverines 2 - Saints
03.00
-06.30
NBA: Denver Nuggets - Miami Heat
02.30
Jalkapallo: Inter Miami - DC Utd
03.00
Jääkiekko: Vegas - Florida
05.30
LAFC - Atlanta
12.00
Tennis: Francisco Comesana - Pablo Llamas Ruiz
12.30
Tennis: Milos Karol - Vitaliy Sachko
12.30
Tennis: Matheus Pucinelli De Almeida - Gerald Melzer
12.30
Tennis: Mate Valkusz - Jan Kumstat
12.50
TotoTV: Chartres Ranska
13.00
Tennis: Bu Yunchaokete - Charles Broom
13.00
Tennis: Seong-Chan Hong - Jay Clarke
13.00
Tennis: Luke Saville - Nicolas Mejia
13.07
TotoTV: Ylivieska Suomi
14.00
TotoTV: Ålborg Tanska
14.00
Tennis: Lorenzo Giustino - Pedro Sakamoto
14.00
Tennis: Martin Damm - Illya Marchenko
14.30
Tennis: Stuart Parker - Abedallah Shelbayh
14.30
Tennis: Harry Wendelken - Li Tu
14.30
Tennis: Yu Hsiou Hsu - Pierre-Hugues Herbert
14.35
TotoTV: Chantilly Ranska
14.45
TotoTV: Axevalla Ruotsi
15.30
Jalkapallo: Twente - Heerenveen
16.00
Tennis: Pavel Nejedly - Manuel Guinard
16.00
Tennis: Roman Andres Burruchaga - Daniel Siniakov
16.00
Tennis: Antoine Bellier - Mark Whitehouse
16.00
Jalkapallo: AIK - Kalmar FF
16.00
Jalkapallo: Halmstads BK - Hammarby IF
16.45
Tennis: Toby Samuel - Zachary Svajda
17.07
TotoTV: Riihimäki Suomi
17.30
Tennis: Johannus Monday - James McCabe
17.30
Tennis: Arthur Fery - Daniel Rincon
18.07
TotoTV: Reims Ranska
18.30
Tennis: Rio Noguchi - Daniel Cox
18.30
Jalkapallo: IF Elfsborg - Djurgårdens IF
19.00
Jalkapallo: Sparta Rotterdam - Utrecht
19.14
TotoTV: Klosterskogen Norja
19.44
TotoTV: USA USA
21.00
-01.00
Tennis: Mark Lajal - Beibit Zhukayev
02.00
Darts: US Masters
02.00
Major League Baseball: Twins - Guardians
02.00
Darts: US Masters
02.00
Major League Baseball: Twins - Guardians
02.45
NHL: Vegas - Florida
02.45
NHL: Vegas - Florida
04.00
UFC: Kara-France vs Albazi
04.00
UFC: Kara-France vs Albazi
05.00
Major League Baseball: Padres - Cubs
05.00
Major League Baseball: Padres - Cubs
10.00
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour: BPT Elite16 Ostrava
10.50
Formula 3: Espanjan Grand Prix
11.00
World Padel Tour: Marbella Master
12.20
Formula 2: Espanjan Grand Prix
13.00
NHL: NHL Tonight
13.30
DP World Tour: Porsche European Open
13.55
Tanskan 1. divisioona: Hvidovre - Næstved
13.55
Tanskan 1. divisioona: Vejle Boldklub - Vendsyssel FF
13.55
Tanskan 1. divisioona: Sønderjyske - FC Helsingør
14.00
Pool: UK Open
14.30
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour: BPT Elite16 Ostrava
14.55
Käsipallon Bundesliiga: Bergischer - Kiel
15.00
Formula 1: Espanjan Grand Prix
15.25
Eredivisie: Twente - Heerenveen
15.50
OBOS Damallsvenskan: Vittsjö - IFK Kalmar
15.50
OBOS Damallsvenskan: Piteå - Örebro
15.50
OBOS Damallsvenskan: Rosengård - Växjö
15.55
Formula 1: Espanjan Grand Prix
16.00
Formula 1: Bottas Onboard
16.00
Formula 1: Alonso Onboard
16.00
Formula 1: Verstappen Onboard
16.00
Formula 1: Timing
16.00
Formula 1: Onboard Mixed
16.00
Formula 1: Track Positioning
16.00
Formula 1: Pitlane
16.10
Käsipallon naisten Mestarien liiga: Györi - Team Esbjerg
17.00
Tanskan Superliiga: FC Nordsjælland - Viborg
17.00
Käsipallon Bundesliiga: FRISCH AUF! Göppingen - Füchse Berlin
17.25
Coppa Italia Femminile: Juventus - Roma
17.55
Tanskan Superliiga: F.C. København - Randers
18.10
Formula 1: Osakilpailun lehdistötilaisuus
18.25
Skotlannin Valioliiga: Ross County - Partick Thistle
18.30
Major League Baseball: Pirates - Cardinals
18.55
Käsipallon naisten Mestarien liiga: Vipers - FTC-Rail Cargo
18.55
Eredivisie: Sparta Rotterdam - Utrecht
20.00
Pool: UK Open
20.00
USFL: Memphis Showboats - New Jersey Generals
20.55
Afrikan Mestarien liiga: Al Ahly SC - Wydad AC
21.30
Formula 1: Kooste: Monacon osakilpailu
22.00
Indycar: Detroit Grand Prix
22.00
Nascar: Enjoy Illinois 300
23.00
Major League Baseball: Giants - Orioles
23.30
LPGA: Mizuho Americas Open
02.00
Major League Baseball: Dodgers - Yankees
02.00
-05.30
Major League Baseball: Dodgers - Yankees
Näytä kaikki kanavat
Jääkiekon MM-kisojen TV-opas >
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Miehen puolikkaat
,
Hudson & Rex
,
Salatut elämät
,
Komediaklubi
,
Kovan viikon ilta
,
Utö
,
Grantchester
,
Farmi Suomi
,
Kauniit ja rohkeat
,
Suomen huutokauppakeisari
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset