Reseptit
Blogit
Horoskooppi
Tietovisat
Viihde
Sanakirja
Vaihtoautot
TV-ohjelmat tänään
29
Ti 29.11.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
06.30
YleX Aamu: Poikelus, Pehkonen ja Parikka striimi
06.55
X3M Live: X3M Morgon
09.58
Perussuomalaiset esittelee varjobudjettiaan tiedotustilaisuudessa
11.00
X3M Live: Supernova
11.00
Tasavallan presidentti Sauli Niinistö vierailee Kontio 22 -sotaharjoituksessa
12.28
Kokoomus esittelee tiedotustilaisuudessa varjobudjettinsa
12.55
VMT
14.00
X3M Live: X3M Eftermiddag
14.00
Eduskunnan täysistunto 29.11.2022
14.00
YleX iltapäivä: Aikku ja Libiso striimi
14.10
Miesten normaalimatka, Kontiolahti
16.50
Ecuador - Senegal, taktinen kuvakulma
16.50
Hollanti - Qatar
16.50
Hollanti - Qatar, taktinen kuvakulma
16.50
Ecuador - Senegal (4K)
16.50
Ecuador - Senegal (svenskt referat)
17.28
Pääsihteeri Stoltenbergin tiedotustilaisuus Nato-maiden ulkoministerikokouksessa
21.00
A-studio viittomakielelle tulkattuna
00.00
Wales - Englanti
00.00
-01.50
Iran - USA
03.10
NFL: Indianapolis Colts - Pittsburgh Steelers
18.00
Ravit
18.15
Liiga: Ilves - KalPa
18.20
Mestis: TUTO Hockey - Hermes
18.20
Mestis: K-Espoo - Peliitat
20.00
FIFAn jalkapallon MM: Englanti - Wales
20.40
Sveitsin liiga: Davos - Biel
20.50
FIFAn jalkapallon MM: Iran - USA
18.00
TotoTV: Toto5: Jyväskylä & Toto64: Jägersro
18.20
Korisliiga: Helsinki Seagulls - BC Nokia
18.35
F-liiga, Naiset: Jokerit - ÅIF
02.30
-06.00
NBA: Dallas Mavericks - Golden State Warriors
12.50
TotoTV: Mauquenchy Ranska
13.20
TotoTV: Gävle Ruotsi
14.05
TotoTV: Deauville Ranska
14.30
Tennis: Alycia Parks - Linda Noskova
16.00
Snooker: Allister Carter - Robbie Williams
16.00
Snooker: Scott Donaldson - Shaun Murphy
16.00
Tennis: Nigina Abduraimova - Dayana Yastremska
17.27
TotoTV: Vincennes Ranska
17.30
Tennis: Georgina Garcia-Perez - Daria Snigur
18.30
Georgina Garci - Daria Snigur
19.00
Tennis: Yanina Wickmayer - Alison Van Uytvanck
19.00
Tennis: Weronika Falkowska - Jaqueline Adina Cristian
19.00
Koripallo: Bahcesehir Koleji - CEZ Nymburk
19.00
Jääkiekko: Växjö - Skellefteå
19.20
TotoTV: Jägersro Ruotsi
20.00
Koripallo: Hapoel Haifa - Antwerp Giants
20.00
Jääkiekko: Linköping - Örebro
20.00
Jääkiekko: HV71 - Timrå
20.00
Jääkiekko: Brynäs - Oskarshamn
20.00
Jääkiekko: Luleå - Frölunda HC
20.00
Jääkiekko: Malmö - Rögle
20.00
Jääkiekko: Leksands - Färjestad
20.00
Koripallo: Hapoel SP Tel Aviv - Buducnost
20.00
TotoTV: Bjerke Norja
20.30
Tennis: Shuai Zhang - Nina Stojanovic
20.30
Tennis: Cristina Bucsa - Lina Glushko
21.00
Koripallo: Cholet - Rilski Sportist
21.15
Koripallo: DKV Joventut - JL Bourg-en-Bresse
21.30
Koripallo: Pallacanestro Brescia - Umana Reyer Venezia
21.30
Koripallo: CB Canarias - Bnei Herzliya
21.30
Koripallo: Sassari - PAOK
22.00
Snooker: Ken Doherty - Gary Wilson
22.00
-02.00
Snooker: Himanshu Dinesh Jain - Neil Robertson
23.00
Premier Padel: Premier Padel Monterrey
01.00
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour: BPT Elite16 Torquay
01.00
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour: BPT Elite16 Torquay
01.00
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour: BPT Elite16 Torquay
01.00
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour: BPT Elite16 Torquay
02.05
NHL: Columbus - Vegas
02.05
NHL: Detroit - Toronto
02.05
NHL: Buffalo - Tampa Bay
02.05
NHL: Columbus - Vegas
02.05
NHL: Detroit - Toronto
02.05
NHL: Buffalo - Tampa Bay
02.05
NHL: NY Rangers - New Jersey
02.05
NHL: NY Rangers - New Jersey
03.05
NHL: St. Louis - Dallas
03.05
NHL: St. Louis - Dallas
04.35
NHL: Edmonton - Florida
04.35
NHL: Edmonton - Florida
17.55
EHF European League: FTC - TM Benidorm
19.15
EHF European League: Skanderborg-Aarhus - Bidasoa Irun
19.15
EHF European League: Ystads IF - SG Flensburg-Handewitt
19.40
EHF European League: Kadetten Schaffhausen - SL Benfica
19.40
EHF European League: HC Motor - HC Eurofarm Pelister
19.40
EHF European League: Fejér-BAL Veszprém - Montpellier
19.40
EHF European League: Frisch Auf Göppingen - Tatran Prešov
20.00
Premier Padel: Premier Padel Monterrey
21.40
EHF European League: Füchse Berlin - Aguas Santas Milaneza
21.40
EHF European League: ALPLA HC Hard - RK Nexe
21.40
EHF European League: Sporting CP - Balatonfüredi KSE
21.40
EHF European League: Skjern - Fraikin BM Granollers
21.40
EHF European League: PAUC - Valur
00.00
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour: BPT Elite 16 Torquay
00.00
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour: BPT Elite 16 Torquay
00.00
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour: BPT Elite 16 Torquay
00.00
FIVB Volleyball World Beach Pro Tour: BPT Elite 16 Torquay
02.05
NHL: Boston - Tampa Bay
02.05
NHL: Montreal - San Jose
02.05
NHL: Pittsburgh - Carolina
02.05
NHL: Boston - Tampa Bay
02.05
NHL: Montreal - San Jose
02.05
NHL: Pittsburgh - Carolina
02.35
NHL: Philadelphia - NY Islanders
02.35
NHL: Philadelphia - NY Islanders
03.05
NHL: Winnipeg - Colorado
03.05
NHL: Nashville - Anaheim
03.05
NHL: Winnipeg - Colorado
03.05
-06.15
NHL: Nashville - Anaheim
Näytä kaikki kanavat
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Hiljainen todistaja
,
Naked Attraction Norja
,
Baywatch
,
Taivaan tulet
,
Omerta 6/12
,
Hakekaa kätilö!
,
Kauniit ja rohkeat
,
Rillit huurussa
,
Syke
,
Salatut elämät
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset