Sanakirja
Vaihtoautot
Horoskooppi
Reseptit
Tietovisat
Blogit
Viihde
TV-ohjelmat tänään
21
Torstai
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
06.25
Ylen aamu
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
10.44
Tarinoita metsästä: Varpuslinnut
10.50
Yle Uutiset Uusimaa
10.55
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.00
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.05
Yle Uutiset Häme
11.10
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.15
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.20
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.25
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.30
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.35
Yle Uutiset Lappi
11.40
Yle Oddasat
11.45
Oddasat
12.00
Kulttuuricocktail Live
12.30
Mahdoton tapaus
13.25
Neljästoista vieras
IMDb
4.3
14.51
Arkistokuvia: Kuvia Hangosta
14.56
Matkailun merkeissä
15.06
Suomi on metsäläinen
15.35
Yle Uutiset selkosuomeksi
15.40
Yle Oddasat
15.45
Novosti Yle
15.50
Yle Uutiset viittomakielellä
15.55
Yle Uutiset alueeltasi
16.00
Eduskunnan kyselytunti
17.00
Yle Uutiset 17.00
17.07
Mahdoton tapaus
18.00
Yle Uutiset 18.00
18.21
Puoli7 tänään
18.23
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Valta
20.01
Linna
20.30
Yle Uutiset 20.30
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-Talk
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.01
Ulkolinja: Pako Pohjois-Koreasta
23.53
Oddasat
00.10
-00.40
Puoli seitsemän
LIVE
2
06.50
Pikku Kakkonen
06.53
Nimipäiväonnittelu: 21.3.
06.55
Poppelikumpu
07.00
Piikki ja Siiri
07.05
Nallen laulut
07.07
Henrietta
07.14
Retki-Roope
07.25
Fluugalaiset
07.36
Pikku Kakkonen
07.38
Sankarikoulu
07.50
Maltti ja Valtti
07.52
Ryhmä Hau
08.14
Nimipäiväonnittelu: 21.3.
08.16
Pikku Kakkonen
08.17
Galaxi
08.18
Eka & Helmi
08.29
Minä, Elvis Riboldi
08.41
Lulu ja lehmä
08.50
Jumppahetki: Voimaa reisiin
09.00
Strömsö 2018
09.30
Unelmakoti Sisiliassa
10.00
Taitoluistelun MM, naisten lyhytohjelma
11.30
Voiko tätä syödä?
12.00
Erämaan armoilla
13.05
Tanskalainen maajussi
13.35
SuomiLOVE
14.35
Yrittäjä
15.50
Siskonpeti
16.12
Murjusta unelmakodiksi
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
SuomiLOVE
19.00
Siskonpeti
19.25
Kummeli
19.50
Maamerkkien uusi elämä
20.35
Modernit miehet
21.00
Jalkapallon EM jatkokarsinta: ennakkostudio
21.35
Jalkapallon EM jatkokarsinta: WAL - FIN
23.45
Jalkapallon EM jatkokarsinta: jälkistudio
00.00
-01.01
Taitoluistelun MM, miesten lyhytohjelma
LIVE
3
03.45
Kyllä nolottaa
04.15
Kyllä nolottaa
06.15
Aamusää
06.25
Huomenta Suomi
10.00
Emmerdale
10.30
Kauniit ja rohkeat
11.00
ARPA.FI
12.00
Neljän tähden illallinen
12.30
Ostoskanava Myori.fi
13.00
Unelma-asunto auringon alta
14.00
Sanansaattajat
15.00
Samalla rahalla
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.58
Uutiset
17.04
Päivän sää
17.05
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Päivän sää
18.05
Viiden jälkeen
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Muodin huipulle
21.00
Yökylässä Maria Veitola
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.55
Asian ytimessä
23.55
Billions
01.05
Suurmestari Ruotsi
02.15
Veriveljet
03.10
-04.20
Suurmestari Ruotsi
LIVE
4
06.00
Bing
06.05
Sunny Bunnies
06.10
Pyjamasankarit
06.35
Smurffit
06.45
Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
07.10
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.20
LEGO Ninjago: Lohikäärmeiden nousu
07.45
Tara Duncan
07.55
Angry Birds Blues
08.00
Korkeasaari
09.00
Mestarileipurit
10.00
Mestarileipurit
11.00
Rikkaat ja rahattomat
12.00
LIVE: Onnenarpa
13.55
Valitut Palat Collection
14.10
Valitut Palat Collection
14.25
Annan herkulliset leivonnaiset
14.55
MasterChef Australia
16.25
Onnenarpa
16.30
Syke
17.00
Syke
17.30
Diili
19.00
Koti koiralle
20.00
Farmi Suomi
21.35
Keno ja Synttärit
21.40
Erikoisjoukot
22.40
Pohjolan laki
23.40
IS esittää: Sain sen videolle
23.50
Taken 2
IMDb
6.2
01.45
Poliisit 2021
02.45
-03.45
Rekkakuskit Suomi
LIVE
5
08.00
BUU-klubben
08.30
Minä osaan!: Minä osaan!
08.40
Maajussin luontokuvat
09.20
Tanskalaisarkkitehtien koteja
09.50
Søren Vesterin puutarha
10.20
Teiden sankarit
11.00
Efter Nio
12.00
Billy Connolly Skotlannissa
12.50
Elävä arkisto: Pro arte utili
13.16
Historia: Tšernobyl - unelman tuho
14.01
Talot huokuvat historiaa
15.01
La Promesa - Salaisuuksien kartano
16.00
Gran Hotel
16.47
Norjalaisarkkitehtien koteja
17.17
Yksi kaupunki - yksi tarina
17.25
Unelmakoti Sisiliassa
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Huutokauppakesä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.54
Strömsöstä poimittua
20.00
Syyttäjä Imma Tataranni
21.00
Pohjoismaiset kulttuuriskandaalit
21.30
Depeche Mode: 101
23.26
-00.23
Syyttäjä Imma Tataranni
LIVE
6
07.00
Muumien maailma
07.10
Muumien maailma
07.20
Muumien maailma
07.30
Mimmit musapatti
08.00
Simpsonit
08.30
Simpsonit
09.00
Wipeout USA
10.00
Moderni perhe
10.30
Käräytyskamera
11.00
Käräytyskamera
11.30
Alone - yksin erämaassa
12.30
Salatut elämät
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Rekkakuskit jäällä
15.00
Poliisit UK: Ajojahti
16.00
Suurmestari UK
17.00
Simpsonit
17.30
Simpsonit
18.00
Laittomien autojen takavarikoijat
19.00
Jay Lenon autotalli
20.00
Frendit
21.00
Ready Player One
IMDb
7.4
23.35
Heist
IMDb
6.1
01.25
Rikospaikka
02.15
Poliisit UK: Ajojahti
03.10
-04.05
Rekkakuskit jäällä
LIVE
7
03.30
Ruotsin rajavartijat
04.35
Supertähtien yllätysremontit
06.15
Rantatalon metsästäjät
06.40
Rantatalon metsästäjät
07.00
Zoe leipoo
07.25
Zoe leipoo
07.55
Atlantin yli
08.40
Remonttipari
09.35
Asunnon metsästäjät
10.05
Asunnon metsästäjät
10.35
Rantatalon metsästäjät
11.05
Rantatalon metsästäjät
11.35
Supertähtien yllätysremontit
12.40
Kokkaushaaste
13.45
Zoe leipoo
14.20
Zoe leipoo
14.55
Fitnesspäiväkirja 2023
15.25
Fitnesspäiväkirja 2023
15.55
Rakastaa, ei rakasta
17.00
Lainvalvojat
17.35
Lainvalvojat
18.05
Maanteiden sankarit
18.55
Latelan Laurin hurja remontti
19.20
Latelan Laurin hurja remontti
19.50
Pelastajat Helsinki
20.25
Pelastajat Helsinki
21.00
Rikoksen Anatomia
22.05
Apollo 13
IMDb
7.7
01.10
The Town
IMDb
7.5
03.50
-04.25
Lainvalvojat
LIVE
8
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
Hurja painonpudotus Suomi
11.00
Korkeasaari
12.00
Remppa vai muutto
13.00
Puutarhan pelastajat
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Tähdet, tähdet 2020
16.55
Tulossa: Tähdet, tähdet
17.00
Korkeasaari
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto
20.00
Remppa vai muutto
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
The Real Housewives Suomi
22.00
Tulossa: Suuri seikkailu
22.05
Huvila & Huussi
23.05
NCIS Rikostutkijat
00.05
Sinkkuillallinen
01.05
Remppa vai muutto
02.05
-03.35
Suuri kokkikisa: Maailma lautasella
LIVE
9
03.30
Amerikan rajavartijat
09.00
Massiiviset muutot
10.00
Leijonan luola USA
11.00
Amerikan rajavartijat
11.30
Amerikan rajavartijat
12.00
Raskaan kaluston pelastajat
13.00
Uusi elämä etelässä
14.00
Leijonan luola USA
15.00
Massiiviset muutot
16.00
Raskaan kaluston pelastajat
17.00
Amispäiväkirjat
17.30
Diili
19.00
Burgerimiehet Aasiassa
20.00
Suomen huutokauppakeisari
21.00
Top Gear Suomi
22.30
Likaista lunta: Lahti 2001
23.30
Duudsonit tuli taloon
00.30
Muinaiset avaruusoliot
01.30
Raskaan kaluston pelastajat
02.30
Amerikan rajavartijat
03.00
-03.30
Amerikan rajavartijat
LIVE
10
03.55
Misfit Garage
04.55
Expedition X
06.30
Arvokaman metsästäjät USA
06.50
Museoiden mysteerit
07.35
Löytöretki tuntemattomaan
08.25
Misfit Garage
09.15
Wheeler Dealers
10.20
FourWheeler
10.55
FourWheeler
11.20
Maatilan pelastajat
12.25
Arvokaman metsästäjät USA
12.55
Arvokaman metsästäjät USA
13.25
Museoiden mysteerit
14.20
Gold Rush: White Water
15.30
Romuautot rahaksi
16.35
Top Gear
17.55
Löytöretki tuntemattomaan
18.50
Gold Rush: White Water
19.55
Wheeler Dealers
21.00
The Departed
IMDb
8.5
00.00
The Stanford Prison Experiment
IMDb
6.8
02.35
Bad Chad Customs
03.50
-04.55
Misfit Garage
LIVE
11
02.15
90 päivää morsiamena
04.10
Say Yes to the Dress
05.20
Kakkukuningas
06.05
Tarjousten metsästäjät
06.25
Kakkukuningas
06.50
Craft Wars
07.40
Say Yes to the Dress
08.25
Kakkukuningas: Kaksintaisto
09.20
Rakastunut mammanpoikaan
10.35
90 päivää morsiamena
12.30
Apua! Tyttäreni on raskaana
13.30
Amerikan kamalimmat tatuoinnit
14.05
Kakkukuningas
14.40
Satakiloiset siskot
15.50
Sisarvaimot
16.55
90 päivää morsiamena
18.50
The Hair Loss Clinic
19.50
1+5 tytärtä
21.00
Äiti bestiksenä
22.05
Pienten perhe
23.10
Tohtori Paise: Poksautustarinat
00.00
Hengenvaarallisesti lihava
02.10
-04.10
90 päivää morsiamena
12
03.45
Miehen puolikkaat
04.10
Miehen puolikkaat
04.30
Ensisilmäyksellä
04.55
Ensisilmäyksellä
05.15
Family Guy
05.35
Family Guy
06.00
Moderni perhe
06.20
Moderni perhe
06.40
Ensisilmäyksellä
07.00
Ensisilmäyksellä
07.25
Simpsonit
07.45
Simpsonit
08.10
Tuho-osasto
08.30
Miehen puolikkaat
08.55
Miehen puolikkaat
09.20
Moderni perhe
09.45
Moderni perhe
10.10
Ennätystehdas
11.05
Family Guy
11.30
Family Guy
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Ensisilmäyksellä
13.30
Ensisilmäyksellä
14.00
Miehen puolikkaat
14.30
Miehen puolikkaat
15.00
Moderni perhe
15.30
Moderni perhe
16.00
Rillit huurussa
16.30
Rillit huurussa
17.00
Family Guy
17.30
Family Guy
18.00
Simpsonit
18.30
Simpsonit
19.00
Miehen puolikkaat
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Silent Library Suomi
20.30
Rillit huurussa
21.00
Rillit huurussa
21.30
Moderni perhe
22.00
Moderni perhe
22.30
Moderni perhe
23.00
Moderni perhe
23.30
Family Guy
00.00
Family Guy
00.30
Simpsonit
01.00
Simpsonit
01.25
9-1-1: Lone Star
02.20
Criminal Minds: Beyond Borders
03.10
Miehen puolikkaat
03.30
Miehen puolikkaat
03.50
-04.10
Ensisilmäyksellä
LIVE
13
03.50
Unelma-asunto auringon alta
04.45
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
06.30
Tiny House Hunting
07.00
Lemmen viemää
08.00
Kaappaus keittiössä
09.00
Unelma-asunto auringon alta
10.00
Aarrepaja UK
11.00
Unelma-asunto auringon alta
12.00
Grand Designs Suomi
13.00
Emmerdale
13.30
Tiny House Hunting
14.00
Los Angelesin luksuslukaalit
15.00
Unelma-asunto auringon alta
16.00
Lemmen viemää
17.00
Suomen kaunein koti: Kesämökit
18.00
Kolmiodraama
19.00
Unelma-asunto auringon alta
20.00
Hudson & Rex
21.00
Becoming Elizabeth
22.10
Muodin huipulle
23.10
Matti Nykänen - Elämä on laiffii
00.10
Kova laki
01.10
Savage River
02.15
Ensitreffit alttarilla USA
03.10
-04.05
Ensitreffit alttarilla USA
LIVE
14
13.30
Suurin pudottaja Suomi
14.15
Uusi elämä etelässä
15.05
Toisenlaiset äidit
15.50
Petolliset
17.00
Rikkaat ja rahattomat UK
18.00
Remppa vai muutto Suomi
19.00
Paratiisihotelli Ruotsi
20.00
Blue Bloods
20.55
Tulevaisuuden työelämä
21.00
Beck: Silmä silmästä
IMDb
6.1
23.00
Lahko
00.00
-00.40
Paratiisihotelli Tanska
LIVE
15
03.30
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.25
Sittenkin syytön?
06.15
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
06.35
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
06.55
Unelmaremontit Kaliforniassa
07.45
Vintage-kodit kuntoon
08.30
Syntymässä erotetut
09.20
SOS Ruotsi
10.25
Kadonneet
11.35
Sittenkin syytön?
12.40
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.10
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.35
Koti ja perhe remonttiin
14.40
Vintage-kodit kuntoon
15.50
San Diegon eläintarha
17.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
18.05
Unelmaremontit Kaliforniassa
19.00
Lottovoittajan unelmakoti
19.25
Asunnon metsästäjät maailmalla
19.50
Valheellinen nettimaailma
21.00
Naked Attraction Norja
21.50
Kova laki: Erikoisyksikkö
22.55
Kenet ihmeessä nain?
23.55
Tamron Hallin rikostutkimukset
01.05
1980: Murhaava vuosikymmen
02.10
Wonderland Murders
03.20
-04.20
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
08.30
LIVE: Astrologian tähdet
15.30
Somero
16.00
Sinun treeni
16.30
Moottorimaailma
17.00
Moottorimaailma
17.30
KaaraTV
18.00
KaaraTV
18.30
Fillaripäiväkirja
19.00
Fillaripäiväkirja
19.30
Fearless Finns kohti unelmia
20.00
Fearless Finns kohti unelmia
20.30
Pieni Eläinklinikka
21.00
Merimaili
21.30
Merimaili
22.00
Moottorimaailma
22.30
Moottorimaailma
23.00
KaaraTV
23.30
-00.00
KaaraTV
20
03.45
Autonraadot rahaksi
04.30
Saari ilman lakeja
05.15
Vankilassa ulkomailla
06.00
Pohjoisen valtatien pelastajat
06.45
Meret ilman vettä
07.30
Elä vapaana tai kuole
08.15
Herodeksen kadonnut hauta
09.00
Meret ilman vettä
10.00
Meret ilman vettä
11.00
Yukonin eläinlääkäri
12.00
Lentoturmatutkinta
13.00
Lentoturmatutkinta
14.00
Erakot
15.00
Äärimmäinen selviytyjä: Afrikan safari
16.00
Autonraadot rahaksi
17.00
Autonraadot rahaksi
18.00
Egyptin kadonneet aarteet
19.00
Lentoturmatutkinta
20.00
Autojen ensiapu
21.00
Toisen maailmansodan haudatut salaisuudet
22.00
Viimeiset vonkaleet
23.00
Rooman kadonneet aarteet
00.00
Egyptin kadonneet aarteet
01.00
Toisen maailmansodan haudatut salaisuudet
02.00
Viimeiset vonkaleet
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Autonraadot rahaksi
SPONSOROITU
Hightown
Jerry Bruckheimerin tuottama Massachussettsiin sijoittuva rikosdraama.
Liiga playoffs 2024
Keskiviikkona käynnistyy ensimmäiset puolivälieräottelut.
Hautalehto: Rakennus 31
Katsojaennätyksiä rikkonut alkuperäissarja Hautalehto jatkuu 2. kaudella
Mainosmiesmurhaaja
Dokumenttisarja pureutuu vuonna 1994 kadonneen turkulaismiehen katoamiseen.
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
90 päivää morsiamena
,
Emmerdale
,
Kolmiodraama
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Lemmen viemää
,
Rillit huurussa
,
The Voice of Finland
,
Farmi Suomi
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Suuri seikkailu
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti