Blogit
Horoskooppi
Sanakirja
Vaihtoautot
Reseptit
Viihde
Tietovisat
TV-ohjelmat tänään
2
Tiistai
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
06.25
Ylen aamu
09.30
Mot
10.00
Murdochin murhamysteerit
10.43
Lapland Dreaming
12.00
Laulava heimo
12.30
Mahdoton tapaus
13.00
Taas tapaamme Suomisen perheen
IMDb
5.2
14.35
Elävä arkisto: Sävelsointuja säilömässä
14.50
Sadan vuoden sankarit
15.12
V.O.I.T.K.A. - metsän veljet
16.35
Yle Uutiset selkosuomeksi
16.40
Yle Oddasat
16.45
Novosti Yle
16.50
Yle Uutiset viittomakielellä
16.55
Yle Uutiset alueeltasi
17.00
Yle Uutiset 17.00
17.10
Mahdoton tapaus
17.45
Luontoretkellä
18.00
Yle Uutiset 18.00
18.21
Puoli7 tänään
18.23
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
18.59
Prisma: Loinen - ystävä vai vihollinen?
19.55
Akuutti Live: Suoraa puhetta lihavuudesta
20.30
Yle Uutiset 20.30
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Pyykkitupa
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.01
Tukalat paikat
22.51
Oddasat
23.06
Paperittomat
23.55
-00.25
Puoli seitsemän
LIVE
2
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 2.4.
06.53
Hei Taavi
07.00
Tulipop
07.07
Pikku Kakkonen
07.09
Nelli ja Noora
07.16
Onni-siili
07.23
Pikku Kakkonen
07.25
Pippa ja Popi
07.33
Kiri ja Lolo
07.38
Pikku Kakkonen viittomakielellä
07.40
Puu Fu Tom
08.01
Askarrellaan
08.07
Mimosa ja Lennu
08.18
Nimipäiväonnittelu: 2.4.
08.20
Pikku Kakkonen
08.21
Galaxi
08.22
Siivekkäät
08.25
Dronettajat
08.50
Jumppahetki: Vetreyttä selkään
09.00
Strömsö 2018
09.30
Unelmakoti Sisiliassa
10.00
Piilotetut kyvyt
10.45
Unelma Lapista
11.10
Tarinoita tuntureilta
11.15
Riistametsällä
11.45
Erämaan armoilla
12.25
Kuukkeli, metsän emäntä
12.51
Tarinoita metsästä: Hirvi
12.55
Tanskalainen maajussi
13.25
SuomiLOVE
14.25
Søren Vesterin puutarha
14.55
Minun maisemani
15.10
Sohvaperunat
16.00
Punkaharjun pojat
16.30
Yliopistollinen eläinsairaala: Pudonnut Minni-kissa hengenvaarassa
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
SuomiLOVE
19.00
Siskonpeti
19.25
Kummeli
19.56
Siskonpeti: Aijai nelikymppinen
20.00
Maailman kauneimmat junareitit
20.45
YleX Otto
21.00
70 on vain numero
IMDb
6.1
22.40
Rikostutkijat
23.40
-00.00
Play Rape
LIVE
3
03.15
Tanssii Tähtien Kanssa
06.15
Aamusää
06.25
Huomenta Suomi
10.00
Emmerdale
10.30
Kauniit ja rohkeat
11.00
ARPA.FI
12.00
Neljän tähden illallinen
12.30
Ostoskanava Myori.fi
13.00
Ihanat siirtolapuutarhat
13.30
Love
15.00
Kolmiodraama
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.58
Uutiset
17.04
Päivän sää
17.05
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Päivän sää
18.05
Viiden jälkeen
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
MasterChef Suomi
21.00
Kolmiodraama
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Love
00.05
Kotoisa
01.00
Suurmestari
01.50
Sanansaattajat
02.40
LEGO Masters Australia
03.45
-04.53
Suurmestari Ruotsi
LIVE
4
06.00
Bing
06.05
Sunny Bunnies
06.10
Tuire ja Sateenkaarimaa
06.35
Smurffit
06.45
Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
07.10
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.20
LEGO Jurassic World: Salainen näyttely
07.45
Tara Duncan
07.55
Angry Birds Blues
08.00
Korkeasaari
09.00
Koti koiralle UK
10.00
Annan herkulliset leivonnaiset
10.30
Jaksa paremmin
11.00
Haluatko miljonääriksi?
12.00
LIVE: Onnenarpa
13.55
Valitut Palat Collection
14.10
Valitut Palat Collection
14.25
Eläinvelho: lemmikit jaloilleen
15.00
Remppa vai muutto
16.00
100 Places to Be
16.05
Tulossa: Veikkausliiga
16.10
Onnenarpa
16.15
Poliisikoira Rex
17.15
Tulossa: Tähdet, tähdet
17.20
Diili
18.55
Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
19.00
Huvila & Huussi
20.00
Burgerimiehet Aasiassa
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Erikoisjoukot
22.00
Tulossa: Tähdet, tähdet
22.05
Ivalo
23.10
IS esittää: Sain sen videolle
23.20
Top Gear Suomi
00.50
Panttilainaamon autospesialistit
01.50
Leijonan luola Suomi
02.50
-03.50
Arman ja Suomen rikosmysteerit
LIVE
5
07.45
BUU-klubben
08.15
Teiden sankarit
08.55
Efter Nio
09.55
Hyvissä käsissä
10.25
Sportliv
10.35
Asuntoflippaajat
11.02
Carmen-kiharat
12.00
Kolme naista
12.45
Luonto, ihminen ja taide
13.45
Saman sateen alla
14.00
Talot huokuvat historiaa
15.00
La Promesa - Salaisuuksien kartano
16.00
Gran Hotel
16.45
Norjalaisarkkitehtien koteja
17.15
Suomen historia, uudella tavalla
17.25
Arkkitehdin vapaa-ajan asunto
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Tarinoita pikkukaupungista - Loviisa
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.54
Svenskfinland runt
20.00
Syyttäjä Imma Tataranni
21.00
Máhccan - Kotiinpaluu
22.17
Lidian autossa
22.48
-00.47
Kaivosmiehen tytär
IMDb
7.5
LIVE
6
03.45
Baywatch
07.00
Monchhichi
07.10
Monchhichi
07.25
Monchhichi
07.35
Monchhichi
07.50
Monchhichi
08.00
Simpsonit
08.30
Simpsonit
09.00
Suurmestari UK
09.00
Suurmestari UK
10.00
Moderni perhe
10.30
Käräytyskamera
11.00
Tähdet vs. google
11.15
Suurmestari Ruotsi
11.15
Suurmestari Ruotsi
12.30
Salatut elämät
13.00
Simpsonit
13.25
Simpsonit
14.00
Jay Lenon autotalli
14.55
Poliisit UK: Ajojahti
15.50
Koiralle koti
16.10
Race Across The World Suomi
17.00
Simpsonit
17.25
Simpsonit
18.00
Poliisit UK: Ajojahti
18.05
Poliisit UK: Ajojahti
19.00
Rekkakuskit jäällä
19.55
Frendit
20.25
Frendit
21.00
Burn After Reading
IMDb
7.0
22.45
Elämää Philadelphiassa
23.15
Suurmestari
00.10
Kolmiodraama
01.00
Alone - yksin erämaassa
01.45
Poliisit UK: Ajojahti
02.30
Suurmestari Ruotsi
03.30
-04.12
Baywatch
LIVE
7
01.55
Lomaterapiaa
IMDb
5.5
04.20
Naked Attraction Norja
05.20
Asunnon metsästäjät
06.20
Asunnon metsästäjät
06.40
Asunnon metsästäjät
07.05
Pääsiäisen suuri leivontakilpailu
07.50
Törkykodit puhtaaksi
08.40
Remonttipari
09.35
Asunnon metsästäjät
10.05
Asunnon metsästäjät
10.35
Rantatalon metsästäjät
11.05
Rantatalon metsästäjät
11.35
Supertähtien yllätysremontit
12.40
Kokkaushaaste
13.50
Spring Baking Championship
15.55
Atlantin yli
17.00
Lainvalvojat
17.35
Lainvalvojat
18.05
Arvokaman etsijät: Entisöijät
19.00
Ruotsin rajavartijat
19.55
Unelmahäät
21.00
Naked Attraction Norja
21.55
Father Figures
IMDb
5.5
00.05
Central Intelligence
IMDb
6.3
02.20
Maanteiden sankarit
03.25
-04.35
Supertähtien yllätysremontit
LIVE
8
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
Suurin pudottaja Suomi
11.00
Uusi elämä etelässä
12.00
Remppa vai muutto UK
13.00
Puutarhan pelastajat
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Annan herkulliset leivonnaiset
15.30
Tähdet, tähdet 2020
17.00
Uusi elämä etelässä
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto UK
20.00
Koti koiralle
21.00
The Voice of Finland
22.30
Farmi Suomi
00.00
Sinkkuillallinen
01.00
Remppa vai muutto UK
02.00
Rikkaat ja rahattomat UK
03.00
-04.30
Mysteerilaulajat - I Can See Your Voice Suomi
LIVE
9
09.00
Uusi elämä etelässä
10.00
Alaskan jäälentokenttä
11.00
Kanadan rajalla
11.30
Kanadan rajalla
12.00
Raskaan kaluston pelastajat
13.00
Suomen huutokauppakeisari
14.00
Alaskan jäälentokenttä
15.00
Christoffer Strandberg Show
16.00
Raskaan kaluston pelastajat
17.00
Los Angelesin kuningas
17.30
Los Angelesin kuningas
18.00
Rekkakuskit Suomi
19.00
Duudsonit tuli taloon
20.00
Erikoisjoukot
21.00
Diili
22.30
Daniel Ahola: Poliisia ja rosvoa
23.05
Muinaiset avaruusoliot
00.05
Burgerimiehet Pohjois-Amerikassa
01.05
Raskaan kaluston pelastajat
02.05
Suomen huutokauppakeisari
03.05
Kanadan rajalla
03.35
-04.05
Kanadan rajalla
LIVE
10
03.50
Misfit Garage
04.55
The Osbournes Want To Believe
06.10
Museoiden mysteerit
06.55
Löytöretki tuntemattomaan
07.45
Misfit Garage
08.35
Custom Carolina
09.30
Autonrassaajat
10.00
Autonrassaajat
11.05
Maatilan pelastajat
12.10
Arvokaman metsästäjät USA
12.35
Arvokaman metsästäjät USA
13.10
Museoiden mysteerit
14.10
Pontikankeittäjät: Mestari tislaaja
15.15
Romuautot rahaksi
16.25
Top Gear
18.00
Löytöretki tuntemattomaan
19.00
Gold Rush: Kaivosten pelastajat
20.05
Wheeler Dealers
21.10
Top Gear
22.30
Top Gear
23.35
Kevin Hart ja muskeliautot
00.35
Gold Rush: Kaivosten pelastajat
01.50
Tunnelbanan
02.50
Maatilan pelastajat
03.50
-04.55
Misfit Garage
LIVE
11
02.15
90 päivää morsiamena: Maailmalla
04.15
Say Yes to the Dress
05.25
Tarjousten metsästäjät
06.00
Hääpukuja kurvikkaille
06.50
Kakkukuningas
07.10
Naimisiin ystävän kanssa?
08.00
Kakkukuningas
08.25
1+5 tytärtä
09.15
Äiti bestiksenä
10.25
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
12.20
Apua! Tyttäreni on raskaana
13.30
Kakkukuningas
14.00
Kakkukuningas
14.30
Sisarvaimot
15.45
90 päivää morsiamena: Maailmalla
17.55
Kauneusoperaatio helvetistä
18.50
Outo riippuvuus
19.20
Saitureiden säästövinkit
19.50
Sisarvaimot
21.00
90 päivää morsiamena: Päiväkirjat
22.05
90 päivää morsiamena: Chantelin perhe
23.10
Milf Manor
00.00
Hengenvaarallisesti lihava
02.15
-04.15
90 päivää morsiamena: Maailmalla
12
03.45
Ensisilmäyksellä
04.05
Ensisilmäyksellä
04.25
Ensisilmäyksellä
04.50
Family Guy
05.10
Family Guy
05.35
Lapin poliisit
06.00
Ennätystehdas
06.40
Ensisilmäyksellä
07.00
Ensisilmäyksellä
07.25
Simpsonit
07.45
Simpsonit
08.10
Tuho-osasto
08.30
Miehen puolikkaat
08.55
Miehen puolikkaat
09.20
Moderni perhe
09.45
Moderni perhe
10.10
Silent Library Suomi
10.35
Silent Library Suomi
11.05
Family Guy
11.30
Family Guy
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Ensisilmäyksellä
13.30
Ensisilmäyksellä
14.00
Miehen puolikkaat
14.30
Miehen puolikkaat
15.00
Moderni perhe
15.30
Moderni perhe
16.00
Rillit huurussa
16.30
Rillit huurussa
17.00
Family Guy
17.30
Family Guy
18.00
Simpsonit
18.30
Simpsonit
19.00
Miehen puolikkaat
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Rillit huurussa
21.00
9-1-1: Lone Star
22.00
Miehen puolikkaat
22.30
Miehen puolikkaat
23.00
Pienin painajainen perheessä
IMDb
5.5
00.55
Family Guy
01.25
Family Guy
01.55
Simpsonit
02.25
Simpsonit
02.50
9-1-1: Lone Star
03.35
-04.15
Castle
LIVE
13
03.55
Unelma-asunto auringon alta
04.50
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
06.30
Tiny House Hunting
07.00
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Myori.fi
08.30
Täydellinen kesä
09.00
Unelma-asunto auringon alta
10.00
Aarrepaja UK
11.00
Unelma-asunto auringon alta
12.00
Grand Designs Australia
13.00
Emmerdale
13.30
Tiny House Hunting
14.00
Grand Designs Suomi
15.00
Unelma-asunto auringon alta
16.00
Lemmen viemää
17.00
MasterChef Suomi
18.00
Kotoisa
19.00
Unelma-asunto auringon alta
20.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
21.00
MasterChef Suomi
22.00
Murha paratiisissa
23.00
Open House: The Great Sex Experiment
00.00
Pelastakaa ihoni!
00.55
The Teacher
01.50
Botched: Mokatut kauneusleikkaukset
02.45
Unelma-asunto auringon alta
03.40
-04.35
Unelma-asunto auringon alta
LIVE
14
13.30
Hurja painonpudotus Suomi
14.15
Uusi elämä etelässä
15.05
Toisenlaiset äidit
15.50
Farmi Suomi
17.00
Rikkaat ja rahattomat UK
18.00
Remppa vai muutto Suomi
19.00
Paratiisihotelli Ruotsi
19.55
Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
20.00
Blue Bloods
21.00
Uinu, uinu lemmikkini
IMDb
5.7
22.55
Tulossa: Veikkausliiga
23.00
Arman ja viimeinen ristiretki
00.00
-00.40
Paratiisihotelli Tanska
LIVE
15
03.40
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.40
Kova laki: Erikoisyksikkö
06.05
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
06.25
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
06.50
Unelmaremontit Kaliforniassa
07.35
Vintage-kodit kuntoon
08.25
Vihdoin yhdessä
09.15
SOS Gotlanti
10.15
Kadonneet
11.20
Sittenkin syytön?
12.30
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.00
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.25
Koti ja perhe remonttiin
14.35
Vintage-kodit kuntoon
15.45
San Diegon eläintarha
16.55
Kova laki: Erikoisyksikkö
18.00
Unelmaremontit Kaliforniassa
18.55
Lottovoittajan unelmakoti
19.20
Asunnon metsästäjät maailmalla
19.50
Valheellinen nettimaailma
21.00
Rikoksen Anatomia
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.05
Wonderland Murders
00.00
Tamron Hallin rikostutkimukset
01.10
1980: Murhaava vuosikymmen
02.25
Kenet ihmeessä nain?
03.30
-04.30
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
08.30
LIVE: Astrologian tähdet
15.30
Somero
16.00
SInun treeni
16.30
Terveyssummit
17.00
Terveyssummit
17.30
Astrologian tähdet
18.00
Astrologian tähdet
18.30
Syntynyt kauppatavaraksi
19.00
Syntynyt kauppatavaraksi
19.30
Hole-in-One
20.00
Hole-in-One
20.30
Pieni Eläinklinikka
21.00
Hellapoliisi
21.30
Hellapoliisi
22.00
Missio
22.30
Harrikat minttiin
23.00
Astrologian tähdet
23.30
-00.00
Astrologian tähdet
20
03.45
Made In A Day
04.10
Made In A Day
04.30
Saari ilman lakeja
05.15
Vankilassa ulkomailla
06.00
Pohjoisen valtatien pelastajat
06.45
Hostile Planet
07.30
Elä vapaana tai kuole
08.15
Rooman kadonneet aarteet
08.30
Sydneyn lentokentällä
09.00
Salakuljettajat satimeen
10.00
Salakuljettajat satimeen
11.00
Yukonin eläinlääkäri
12.00
Lentoturmatutkinta
13.00
Lentoturmatutkinta
14.00
Tonnikalan saalistajat: Pohjoinen vs Etelä
15.00
Saari ilman lakeja
16.00
Autonraadot rahaksi
17.00
James Webb -teleskooppi: kuvia avaruudesta
18.00
Egyptin kadonneet aarteet
19.00
Lentoturmatutkinta
20.00
Mystiset muinaiskuolemat
21.00
Rewind the '90s
22.00
Tuhoisat suunnitteluvirheet
23.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol
00.00
Egyptin kadonneet aarteet
01.00
Rewind the '90s
02.00
Tuhoisat suunnitteluvirheet
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Romuttamon superauto
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
12.00
Kestävyysharjoittelu istuen ja seisten
12.15
Tanssillinen jumppa
12.30
Luentotuokio - Lääkkeet, alkoholi ja liikenne
13.00
Jumppaa keholle ja mielelle
13.30
Kirkkopuistossa Soi – Nina Åström
03.00
Simon Kyreneläinen -musikaali
04.30
Israel-raportti Euroopan parlamentista
05.00
Via Crucis trilogia
05.25
Voimaa Sanasta
05.40
Ylistysliike
05.45
Signaali sydämiin
05.55
Rakas Jumala, minulla on ongelma
06.00
Come Home
06.30
Nathan Morris - Kaikkien kansojen kaipaus
07.00
Pyhä Henki tänään
07.30
Maailman tärkein tehtävä
08.00
Christian World News
08.30
Love Israel - Baruch Korman
09.00
Jerusalem studio
09.30
Nelli-Nalle
09.40
Pääsiäisen lupaus
10.30
Herätyksen läpimurto
11.00
Simon Kyreneläinen -musikaali
12.30
Israel-raportti Euroopan parlamentista
13.00
Via Crucis trilogia
13.25
Voimaa Sanasta
13.40
Ylistysliike
13.45
Signaali sydämiin
13.55
Rakas Jumala, minulla on ongelma
14.00
Come Home
14.30
Nathan Morris - Kaikkien kansojen kaipaus
15.00
Pyhä Henki tänään
15.30
Maailman tärkein tehtävä
16.00
Christian World News
16.30
Love Israel - Baruch Korman
17.00
Uskosta totta
17.30
Klubi 700
18.00
Raamatun kertomuksia
18.30
Evoluutio, luominen ja tiede
18.45
Katselkaa Herran tekoja
19.00
Herätysliikehdintä
19.30
Pyhä Henki matkakumppanina
20.00
Jumala puhuu
20.30
Jerusalem studio
21.00
Ylistysliike
21.05
Antisemitismi sen alkuperästä nykypäivään
21.15
Voimaa Sanasta
21.30
Gospel First - Evankeliumi ensin
22.00
Armon kalliolla
22.20
Raamattu puhuu sinulle
22.30
Jumalanpalvelus
23.25
Ylistysliike
23.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
00.00
Ylistys elämäntapana
00.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
01.00
Uskosta totta
01.30
Klubi 700
02.00
Raamatun kertomuksia
02.30
Evoluutio, luominen ja tiede
02.45
Katselkaa Herran tekoja
03.00
Herätysliikehdintä
03.30
Pyhä Henki matkakumppanina
04.00
-04.30
Jumala puhuu
03.50
Personligt med Ingemar
04.05
Den stora berättelsen
04.15
Den stora berättelsen
04.45
LUMO - Matteusevangeliet
04.55
Letters
05.00
Salaam Aleikum
05.30
Kungadömets vind
06.00
Derek Prince
06.30
När livet gör ont
07.00
Bibeln berikar - Matti Vuolanne
07.15
Jesus - korsfäst och uppstånden
07.25
Jag mötte Messias
07.30
John Fenn - Från korset till uppståndelselivet
08.00
Pawson
09.20
Rötter och reflektioner
09.50
Personligt med Ingemar
10.05
Den stora berättelsen
10.15
Den stora berättelsen
10.45
LUMO - Matteusevangeliet
10.55
Letters
11.00
Salaam Aleikum
11.30
Kungadömets vind
12.00
Derek Prince
12.30
När livet gör ont
13.00
Bibeln berikar - Matti Vuolanne
13.15
Jesus - korsfäst och uppstånden
13.25
Jag mötte Messias
13.30
John Fenn - Från korset till uppståndelselivet
14.00
Pawson
15.20
Rötter och reflektioner
15.50
Personligt med Ingemar
16.05
Den stora berättelsen
16.15
Den stora berättelsen
16.45
LUMO - Matteusevangeliet
16.55
Letters
17.00
Salaam Aleikum
17.30
Kungadömets vind
18.00
Steg i tro
18.15
Färdkost för föräldrar
18.45
Owe Lindeskär undervisar
19.15
Jesus - korsfäst och uppstånden
19.30
Uppväckt från de döda
20.45
Jag mötte Messias
20.50
Makt med Gud
21.00
De sju
21.15
Guds syfte med familjen
21.30
Café Bibeln Uppsala
22.00
För Israel i Bryssel
22.30
Aktuellt från Mellanöstern
23.00
Shalom över Israel - Jubelårsresan
23.30
Samtal
00.00
Steg i tro
00.15
Färdkost för föräldrar
00.45
Owe Lindeskär undervisar
01.15
Jesus - korsfäst och uppstånden
01.30
Uppväckt från de döda
02.45
Jag mötte Messias
02.50
Makt med Gud
03.00
De sju
03.15
Guds syfte med familjen
03.30
Café Bibeln Uppsala
04.00
-04.30
För Israel i Bryssel
09.00
Pisara
09.05
Jumalanpalvelus
10.05
Kulttuuricocktail Kirjat
10.35
Reinikainen
11.09
Reinikainen
11.39
Reinikainen
12.11
Reinikainen
12.41
Reinikainen
13.20
Yliopistollinen eläinsairaala: Koiraneidin kiusallinen vaiva
13.50
Jumppahetki: Vetreyttä selkään
14.00
Taas tapaamme Suomisen perheen
IMDb
5.2
15.35
Sadan vuoden sankarit
17.00
Nimipäiväonnittelu: 2.4.
17.02
Askarrellaan
17.17
Askarrellaan
17.45
Strömsö 2018
18.15
Valamon tarina
19.00
Punkaharjun pojat
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Laulava heimo
20.30
Yle Uutiset 20.30
20.55
Urheiluruutu
21.00
Efter Nio
22.00
V.O.I.T.K.A. - metsän veljet
23.30
V.O.I.T.K.A. - metsän veljet
00.21
Reinikainen
00.51
Kulttuuricocktail Kirjat
01.19
Reinikainen
01.49
Reinikainen
02.20
-02.50
Reinikainen
06.55
X3M Live: X3M Morgon
12.55
Viki ja Köpi Show: Tätä saa tällä rahalla
14.00
Eduskunnan täysistunto 2.4. 2024
21.00
-21.35
A-studio viittomakielelle tulkattuna
18.15
Liiga: Tappara - TPS
18.30
Ravit: Teivo ja Jägersro
18.00
F-liiga, Miehet: Classic - Nokian KrP
18.20
Lentopallon Mestaruusliiga, Naiset: Pölkky Kuusamo - Puijo-Wolley
18.20
Lentopallon Mestaruusliiga, Naiset: LP Kangasala - LP-Vampula
18.20
Lentopallon Mestaruusliiga, Miehet: Akaa-Volley - VaLePa
18.30
TotoTV: Asiantuntijalähetys: Teivo ja Jägersro
02.00
Toronto - Florida
02.00
Philadelphia - NY Islanders
05.30
San Jose - Seattle
11.00
Central Coast - Melbourne C
13.20
TotoTV: Rättvik Ruotsi
18.07
TotoTV: Teivo Suomi
19.20
TotoTV: Jägersro Ruotsi
19.45
Vitesse - Sparta Rott.
20.00
TotoTV: Bjerke Norja
20.00
Warta Poznan - Zaglebie Lubin
20.00
Öster - Degerfors
20.00
OB - Vejle
21.00
Excelsior - PSV
21.45
FC Saarbrücken - Kaiserslautern
22.00
Fort. Sittard - N.E.C.
02.00
New Jersey - Pittsburgh
03.00
-07.00
Nashville - Boston
01.30
Major League Baseball: Orioles - Royals
01.30
Major League Baseball: Orioles - Royals
02.05
NHL: Toronto - Florida
02.05
NHL: Tampa Bay - Detroit
02.05
NHL: Philadelphia - NY Islanders
02.05
NHL: NY Rangers - Pittsburgh
02.05
NHL: Columbus - Colorado
02.05
NHL: Toronto - Florida
02.05
NHL: Tampa Bay - Detroit
02.05
NHL: Philadelphia - NY Islanders
02.05
NHL: NY Rangers - Pittsburgh
02.05
NHL: Columbus - Colorado
04.05
NHL: Winnipeg - Los Angeles
04.05
NHL: St. Louis - Edmonton
04.05
NHL: Winnipeg - Los Angeles
04.05
NHL: St. Louis - Edmonton
04.30
Major League Baseball: Diamondbacks - Yankees
04.30
Major League Baseball: Diamondbacks - Yankees
05.35
NHL: San Jose - Seattle
05.35
NHL: San Jose - Seattle
13.00
NHL: NHL On The Fly
15.00
Snooker: 2024 Snooker Tour Championship
19.25
Tanskan 1. divisioona: Fredericia - Vendsyssel FF
19.30
Tanskan Superliiga: OB - Vejle Boldklub
19.30
Tanskan Superliiga: OB - Vejle Boldklub
20.55
FA Youth Cup: Manchester City U18 - Bristol City U18
21.00
Snooker: 2024 Snooker Tour Championship
21.20
Valioliiga: Nottingham Forest - Fulham
21.20
Valioliiga: Newcastle - Everton
21.35
Valioliiga: Burnley - Wolverhampton
21.40
Valioliiga: Bournemouth - Crystal Palace
21.55
League One: Portsmouth - Derby
22.05
Valioliiga: West Ham - Tottenham
23.00
Major League Baseball: Brewers - Twins
02.05
NHL: New Jersey - Pittsburgh
02.05
NHL: Montreal - Florida
02.05
NHL: Buffalo - Washington
02.05
NHL: New Jersey - Pittsburgh
02.05
NHL: Montreal - Florida
02.05
NHL: Buffalo - Washington
02.30
Major League Baseball: Cubs - Rockies
02.30
Major League Baseball: Cubs - Rockies
02.35
NHL: NY Islanders - Chicago
02.35
NHL: NY Islanders - Chicago
03.05
NHL: Nashville - Boston
03.05
NHL: Minnesota - Ottawa
03.05
NHL: Nashville - Boston
03.05
-06.30
NHL: Minnesota - Ottawa
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
ATP Tennis: Estoril
22.00
La Liga 2 Highlights
22.55
Red Bull läpimurto: Red Bull Läpimurto
23.10
-00.10
ATP Tennis Review Show: Miami 1000
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
ATP Tennis: Marrakech
22.00
SailGP Highligts: Christchurch
22.55
La Liga Highlights
01.00
-06.02
MTV Uutiset Live
00.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
17.00
Alpeilla: Slovenia: Bled
17.45
UEFA Champions League viikkomakasiini: UEFA Champions League: Viikkomakasiini
18.15
Liiga
21.00
-05.59
ATP Tennis: Houston
22.00
ATP Tennis: Houston
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
MM-ralli: Kenia, EK 1
15.20
MM-ralli: Kenia, EK 2
18.30
Ravit: Teivo ja Jägersro
22.30
-00.35
MM-ralli: Kenia, EK 3 - 4
06.00
Muumilaakson tarinoita
06.25
Muumilaakson tarinoita
06.50
Muumien maailma
07.00
Muumien maailma
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Muumilaakson tarinoita
08.05
Muumilaakson tarinoita
08.30
Ikku-Pikku Ritari
08.40
Ikku-Pikku Ritari
08.55
Ikku-Pikku Ritari
09.05
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.20
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.30
Muumien maailma
09.45
Muumien maailma
10.00
Muumien maailma
10.15
Monchhichi
10.30
Denver
10.45
Denver
11.00
Viidakon veijarit
11.15
Viidakon veijarit
11.30
Viidakon veijarit
11.45
Monchhichi
11.55
Monchhichi
12.05
Monchhichi
12.20
Monchhichi
12.35
Muumilaakson tarinoita
13.00
Muumilaakson tarinoita
13.25
Muumilaakson tarinoita
13.50
Kaisu Kuu
14.00
Kaisu Kuu
14.10
Kaisu Kuu
14.25
Kaisu Kuu
14.40
Nuori Robin Hood
14.50
Alvin ja pikkuoravat
15.05
Alvin ja pikkuoravat
15.20
Alvin ja pikkuoravat
15.30
Alvin ja pikkuoravat
15.45
Viidakon veijarit
16.00
Viidakon veijarit
16.15
Paavo Pesusieni
16.40
Professori Balthazar
16.50
Professori Balthazar
17.00
Nuori Robin Hood
17.10
Nuori Robin Hood
17.25
Nuori Robin Hood
17.35
Nuori Robin Hood
17.50
Kaisu Kuu
18.00
Kaisu Kuu
18.15
Paavo Pesusieni
18.40
Zak Storm
19.05
Legendat
19.25
Professori Balthazar
19.35
Professori Balthazar
19.45
Professori Balthazar
03.20
Eden
04.05
Eden
05.00
Star File
05.13
Göta kanal 3 - Kanalkungens hemlighet
IMDb
2.6
06.45
Hands of Stone
08.35
Suuri puhallus
IMDb
7.2
10.26
Kimppakämppä
11.15
Kimppakämppä
12.00
American Auto
12.20
American Auto
12.45
Astrid & Lilly Save the World
13.25
Fake Patient
13.50
Fake Patient
14.15
Solsidan - onnea onkimassa
14.40
Solsidan - onnea onkimassa
15.05
Solsidan - onnea onkimassa
15.30
Love, Inevitably
16.20
Tervetuloa Sjölyckaniin!
16.45
Tervetuloa Sjölyckaniin!
17.10
Lasse-Maijan etsivätoimisto
17.55
Opiskelijakämppä
18.15
Opiskelijakämppä
18.35
Kimppakämppä
19.25
Tervetuloa Sjölyckaniin!
19.45
Tervetuloa Sjölyckaniin!
20.10
Mun maailma
20.35
Mun maailma
21.00
Headhunters
21.46
Hightown
22.40
Why Women Kill
23.30
Why Women Kill
00.20
Rikostutkija Bergman: Kaappaus
01.05
Rikostutkija Bergman: Kaappaus
01.50
Heikolla jäällä
02.35
Heikolla jäällä
03.20
-04.05
Eden
03.40
Mies, joka rakasti järjestystä
IMDb
7.7
05.35
Joan Baez: I Am a Noise
IMDb
7.1
07.25
Pavarotti
09.15
Kuninkaan puhe
IMDb
8.0
11.10
Valentino: The Last Emperor
IMDb
7.2
12.45
Bad Moms
IMDb
6.2
14.25
Lasse - Best man
IMDb
5.6
15.50
A Dog's Journey
IMDb
7.4
17.35
Viimeinen startti
IMDb
5.5
19.25
The Stones and Brian Jones
IMDb
7.1
21.00
All Eyez on Me
IMDb
5.8
23.15
Beck - Umpikuja
23.15
Beck - Umpikuja
00.45
Keinottelua
IMDb
6.6
02.30
-04.45
Warrior
IMDb
8.2
03.15
Gossip
IMDb
5.9
05.25
Fröken Chic
IMDb
5.6
07.00
Peppi seitsemällä merellä
IMDb
6.8
08.35
Peter & Petra
IMDb
4.9
09.50
Klara
IMDb
4.5
11.15
Angel
IMDb
6.5
13.05
Rallybrudar
IMDb
5.0
14.45
Myös maan päällä
IMDb
4.8
16.55
Ronja Ryövärintytär
IMDb
7.3
19.00
Krakel Spektakel
IMDb
6.4
20.20
Veijarikopla Mallorcalla
IMDb
5.9
22.00
Yhteinen onni
IMDb
5.4
23.30
Huijaus
IMDb
4.8
01.05
Sean Banan inuti Seanfrika
IMDb
2.1
02.25
-05.05
Mina drömmars stad
IMDb
6.5
02.00
One Year, One Night
IMDb
7.3
04.10
Mafia Mamma
IMDb
5.4
06.00
Harold Fryn toiveikas taival
IMDb
6.8
08.00
Worth
IMDb
6.8
10.00
Knights of the Zodiac
IMDb
4.4
12.00
The Duke
IMDb
8.4
14.00
Next Exit
IMDb
5.6
16.00
Big George Foreman
18.10
The Inspection
IMDb
6.7
20.00
Harold Fryn toiveikas taival
IMDb
6.8
22.00
Are You There God? It's Me, Margaret.
IMDb
7.4
23.55
One Year, One Night
IMDb
7.3
02.00
God Is a Bullet
04.00
-05.42
Are You There God? It's Me, Margaret.
IMDb
7.4
03.00
Prisoners of Ghostland
IMDb
4.2
05.00
Suurenmoisen lahjakkuuden sietämätön taakka
IMDb
7.0
07.00
The Next Three Days
IMDb
7.3
09.15
Nerve
IMDb
6.5
11.00
The Green Knight
IMDb
6.6
13.10
One For The Money
IMDb
5.3
15.00
American Hustle
IMDb
7.2
17.15
Men in Black
IMDb
7.3
19.00
The Iron mask
IMDb
4.7
21.00
Suurenmoisen lahjakkuuden sietämätön taakka
IMDb
7.0
23.00
Prisoners of Ghostland
IMDb
4.2
01.00
2 Fast 2 Furious
IMDb
5.9
03.00
-04.39
Knock Knock
IMDb
4.9
03.00
Starred up
04.50
Jane Austenin jalanjäljillä
IMDb
7.0
07.00
Jobs
IMDb
6.0
09.05
Rakkaat rikkaat ystävät
IMDb
5.8
11.00
Before We Go
IMDb
6.8
13.00
Nuori Astrid
IMDb
7.1
15.00
Celeste & Jesse - aina yhdessä
IMDb
6.6
17.00
Larry crowne
IMDb
6.1
19.15
Aikamatkustajan vaimo
IMDb
7.1
21.00
Jane Austenin jalanjäljillä
IMDb
7.0
23.05
Starred up
01.00
Queenpins
IMDb
6.4
03.00
-04.45
A Private War
IMDb
6.7
01.55
Jerry Maguire
IMDb
7.3
04.20
Holly Slept Over
IMDb
5.6
06.00
Megamind vs. Tuomiosyndikaatti
08.00
Kung Fu Panda 3
IMDb
7.1
10.00
Asterix ja taikajuoman salaisuus
IMDb
6.7
12.00
Karvakamut
IMDb
6.1
14.00
Viiru & Pesonen - Paras joulu ikinä
IMDb
5.5
16.00
Vimmaiset tassut
18.00
Madagascar 2
IMDb
6.1
20.00
Megamind vs. Tuomiosyndikaatti
22.00
Jerry Maguire
IMDb
7.3
00.25
Holly Slept Over
IMDb
5.6
01.55
Marry Me
IMDb
6.1
03.45
-05.43
Oli aikakin
IMDb
7.8
04.05
NHL: St. Louis Blues - Edmonton Oilers
10.00
Naisten Superliiga: Liverpool - Manchester City
12.00
NASCAR Highlights: Toyota Owners 400
13.00
NHL: St. Louis Blues - Edmonton Oilers
15.00
Skotlannin Valioliiga: Livingston - Celtic
17.00
Bundesliiga: Bochum - Darmstadt
19.00
NHL: St. Louis Blues - Edmonton Oilers
21.00
Jukka Jalonen - vielä kerran
21.25
EFL Championship: Highlights
21.55
EFL League One: Portsmouth - Derby
03.05
-06.30
NHL: Nashville Predators - Boston Bruins
02.05
NHL: Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche
05.35
NHL: San Jose Sharks - Seattle Kraken
10.15
NHL: Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche
12.15
NHL: Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
14.15
NHL On The Fly
15.15
NHL: San Jose Sharks - Seattle Kraken
17.15
NHL: Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche
19.15
NHL: Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
21.20
Valioliiga: Newcastle - Everton
23.30
NHL On The Fly
02.05
-05.05
NHL: Montreal Canadiens - Florida Panthers
02.05
NHL: Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
10.00
Valioliiga: Premier League Netbusters
10.30
Valioliiga: Newcastle - West Ham
12.30
Valioliiga: Premier League Review
13.30
Bundesliiga: Bundesliga Highlights: 27. kierros
14.30
Valioliiga: Tottenham - Luton
16.30
Valioliiga: Aston Villa - Wolverhampton
18.30
Valioliiga: Brentford - Manchester United
20.30
Valioliiga: Premier League Netbusters
21.00
Valioliiga: Premier League Review
22.05
Valioliiga: West Ham - Tottenham
02.05
-05.30
NHL: New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins
02.05
NHL: Philadelphia Flyers - New York Islanders
05.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
14.00
Naisten Superliiga: Liverpool - Manchester City
16.00
Bundesliga highlights
17.00
Trans World Sports
18.00
Premier League Review
19.00
Conti Cup: Finaali: Arsenal - Chelsea
21.40
Valioliiga: Burnley - Wolverhampton
00.00
Valioliiga: Nottingham - Fulham
02.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
02.35
-05.30
NHL: New York Islanders - Chicago Blackhawks
11.00
RedBull TV
19.30
Tanskan Superliiga: OB-Vejle Boldklub
22.00
-00.30
Formula 1: Australian GP - Osakilpailu
10.00
DP World Tour
15.00
LPGA Tour
18.00
DP World Tour
23.00
Golf Central
00.00
-03.00
LPGA Tour
02.05
NHL: Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
05.35
NHL: San Jose Sharks - Seattle Kraken
13.00
NHL On The Fly
14.00
NHL: Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings
16.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
18.00
NHL On The Fly
19.00
NHL: San Jose Sharks - Seattle Kraken
21.00
NHL: Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings
23.00
NHL On The Fly
00.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
02.05
-05.05
NHL: Buffalo Sabres - Washington Capitals
02.05
NHL: Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings
12.00
Premier League Review
13.00
Valioliiga: Tottenham - Luton
15.00
Valioliiga: Aston Villa - Wolverhampton
17.00
Valioliiga: Brentford - Manchester United
19.00
Bundesliga highlights
20.00
EFL Championship: Leeds - Hull
22.10
Valioliiga: West Ham - Tottenham
00.15
EFL Championship Highlights
00.45
Eredivisie Highlights
02.05
-05.00
NHL: Montreal Canadiens - Florida Panthers
11.15
EFL Championship: Leicester - Norwich
13.15
EFL Championship: Stoke - Huddersfield
15.15
Eredivisie Highlights
16.15
EFL Championship: Coventry - Cardiff
18.15
Premier League Review
19.15
EFL Championship: Ipswich - Southampton
21.25
Valioliiga: Nottingham - Fulham
23.30
Bundesliga highlights
00.30
-02.30
Valioliiga: West Ham - Tottenham
03.35
Ruostelaakson kunnostajat
04.20
Jäätynyttä kultaa
05.10
Jalokiven kaivajat Australiassa
06.05
Romuautot kiertoon
07.00
Takamaiden kuljettajat
07.50
Takamaiden kuljettajat
08.50
Takamaiden kuljettajat
09.45
Australian kullankaivajat
10.40
Australian kullankaivajat
11.35
Romuautot kiertoon
12.35
Romuautot kiertoon
13.35
Jäätynyttä kultaa
14.30
Jäätynyttä kultaa
15.25
Jäätynyttä kultaa
16.15
Jäätynyttä kultaa
17.15
Jalokiven kaivajat Australiassa
18.15
Australian hummerinpyytäjät
19.10
Australian kullankaivajat
20.10
Australian kullankaivajat
21.05
Australian kullankaivajat
22.00
Australian hummerinpyytäjät
22.55
Sydneyn sataman vartijat
23.55
Takamaiden kuljettajat
00.50
Takamaiden kuljettajat
01.40
Australian kullankaivajat
02.35
Australian kullankaivajat
03.30
-04.20
Australian hummerinpyytäjät
03.55
Toinen maailmasota - Naiset etulinjassa
04.45
Natsien salaiset kansiot
05.35
Naiset Hitlerin lipun alla
06.25
Kirotut sukujuuret
07.10
Kirotut sukujuuret
07.35
Muinainen Egypti - valtakuntakronikka
08.40
Kleopatran salainen hautakammio
09.50
Sotatehtaat
10.45
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
11.50
Maanalainen armeija
12.50
Toinen maailmasota - Naiset etulinjassa
13.50
Toisen maailmansodan huijaukset
14.50
Naiset Hitlerin lipun alla
15.55
Egyptin selittämättömät kansiot
16.50
Muinainen Egypti - valtakuntakronikka
17.55
Muinaiset rakentajat
19.00
Sotatehtaat
20.00
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
21.05
Maanalainen armeija
22.00
Egyptin kadonnut pyramidi
23.00
Esiin kaivetut: Muinaiset murhamysteerit
00.05
Murhaava historia
01.05
Toisen maailmansodan huijaukset
02.05
Sotatehtaat
03.05
Toinen maailmansota - taistelut Euroopasta
03.55
-04.45
Egyptin kadonnut pyramidi
03.25
Yorkshiren eläinlääkäri
04.10
Malawin eläinpelastus
05.00
Australian eläintarha
05.40
Yorkshiren eläinlääkäri
06.25
Villikoirat: Juokse laumassa
07.10
Villikoirat: Juokse laumassa
07.35
Australian eläintarha
08.20
Villit selviytymistaidot
09.10
Malawin eläinpelastus
10.00
Afrikan yömetsästäjät
10.55
Madagaskar: Afrikan Galapagos
11.45
Tappavat saalistajat
12.35
Kuuma elämä: Afrikka
13.25
Norsusairaala
14.10
Yorkshiren eläinlääkäri
14.55
Susi: Vaeltaja ilman rajoja
15.50
Susi: Vaeltaja ilman rajoja
16.40
Karhujen paluu
17.35
Lumotut vuoret - Saksan sydämessä
18.30
Jokihirviöt
19.20
Australian käärmeentaltuttajat
19.40
Australian käärmeentaltuttajat
20.05
Maailman myrkyllisimmät eläimet
21.00
Kontrolloimaton maapallomme
21.45
Avaruus
22.40
Maapallon mahtavat vuodenajat
23.35
Maailman kauneimmat maisemat
00.20
Malawin eläinpelastus
01.10
Villit selviytymistaidot
02.00
Australian eläintarha
02.45
Yorkshiren eläinlääkäri
03.30
-04.15
Yorkshiren eläinlääkäri
03.00
Misc.: The Minute
04.00
Olympialaiset: Teahupoo
04.35
Tennis: Good Trouble
05.00
Alppihiihto: maailmancup, Saalbach Hinterglemm
05.39
Karate, Täyskontakti
06.00
Alppihiihto: maailmancup, Saalbach Hinterglemm
07.00
Golf: Houston Open | 2.päivä
09.00
Snooker
10.30
Snooker
11.01
Olympialaiset: Chasing Glory
12.00
Maantiepyöräily: Ronde van Vlaanderen
12.01
Olympialaiset: Teahupoo
14.00
Maantiepyöräily: Ronde van Vlaanderen
15.30
Maantiepyöräily: Baskimaan ympäriajo | 1.etappi
16.30
Maantiepyöräily: Baskimaan ympäriajo | 2.etappi
18.45
Discovery Golf
19.30
Maantiepyöräily: Cycling Show
20.00
Miekkailu: Grand Prix, Washington
21.00
Formula E: Tokio | Kooste
22.00
Curling: Italia - Etelä-Korea
00.00
Judo Show
01.00
Olympialaiset: Chasing Glory
02.00
Snooker
04.00
-05.35
Snooker
03.07
Miekkailu: Grand Prix, Washington
04.07
Karate, Täyskontakti
05.46
Maantiepyöräily: Ronde van Vlaanderen
07.00
Maantiepyöräily: Katalonian ympäriajo | 3.etappi
08.11
Maantiepyöräily: Katalonian ympäriajo | 4.etappi
09.37
Maantiepyöräily: Gent Wevelgem
11.30
Ratsastus: League of Nations, Ocala
12.52
Miekkailu: Grand Prix, Budapest
13.50
Miekkailu
14.49
Golf: Houston Open | 2.päivä
16.43
Superbike: Supersport | Katalonia
17.40
Superbike: Supersport | Katalonia
18.39
Maantiepyöräily
20.33
Maantiepyöräily: GP Miguel Indurain
22.27
Snooker: Riad
23.52
Snooker: Riad
01.48
Golf: Houston Open | 2.päivä
03.42
-04.30
Motocross: Argentiina | MXGP | 1.lähtö
03.45
Hurjimmat eläimet
04.30
Hurjimmat eläimet
05.10
Hurjimmat eläimet
05.55
Hurjimmat eläimet
06.35
Amerikan villit maat
07.00
Amerikan villit maat
07.20
Amerikan villit maat
07.40
Amerikan villit maat
08.10
Kissojen sota - Leijona vs. gepardi
09.00
Villi Botswana
09.45
Leijonien verinen valtataistelu
10.30
Kissojen sota - Leijona vs. gepardi
11.15
Villi Botswana
12.05
Sotanorsut
12.50
Äärimmäiset kilpakumppanit: Kissat vastaan koirat
13.35
Leijonien verinen valtataistelu
14.25
Isojen kissojen leikit
15.10
Amurintiikeri
15.55
Katoavat kuninkaat: Namibin aavikkoleijonat
16.40
Kissojen sota - Leijona vs. gepardi
17.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
18.15
Uskomaton eläinlääkäri Pol
19.00
Intian villit leopardit
19.45
Maailman tunnetuin tiikeri
20.30
Kissojen sota - Leijona vs. gepardi
21.15
Intian villit leopardit
22.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol
22.45
Uskomaton eläinlääkäri Pol
23.30
Isojen kissojen leikit
00.15
Intian villit leopardit
01.00
Leijonien verinen valtataistelu
01.45
Villi Botswana
02.30
Sotanorsut
03.15
Äärimmäiset kilpakumppanit: Kissat vastaan koirat
04.00
-04.45
Kissojen sota - Leijona vs. gepardi
03.40
Pontikankeittäjät
04.50
Wheeler Dealers
06.00
Mike Brewer's World Of Cars
06.25
Tanked
07.15
Alaska: Viimeinen rintama
08.05
Huutokauppataisto
08.30
Huutokauppataisto
09.00
Wheeler Dealers
10.05
Fast N' Loud
11.10
Alaskan erakot
12.15
Gold Rush: White Water
13.20
Gold Rush: White Water
14.25
Extraordinary Stories Behind Everyday Things
15.00
Extraordinary Stories Behind Everyday Things
15.30
Arvokaman etsijät: Parhaat palat
16.40
Arvokaman etsijät: Parhaat palat
17.50
Wheeler Dealers
18.55
Wheeler Dealers
20.00
Gold Rush - Kultakuume
21.00
Gold Rush - Kultakuume
22.05
Gold Rush: White Water (Special)
23.10
Erakkoperhe erämaassa
00.15
Outback Truckers
01.25
Gold Rush - Kultakuume
02.35
Gold Rush: White Water (Special)
03.40
-04.50
Pontikankeittäjät
03.48
Blowing Up History
04.36
Blowing Up History
05.24
How It's Made
05.48
How It's Made
06.12
How It's Made
06.36
How It's Made
07.00
How Do They Do It?
07.24
How Do They Do It?
07.48
How Do They Do It?
08.12
How Do They Do It?
08.36
How Do They Do It?
09.00
How the Universe Works
09.48
How the Universe Works
10.36
How the Universe Works
11.24
Building Germany
12.12
Building Germany
13.00
How Do They Do It?
13.24
How Do They Do It?
13.50
How Do They Do It?
14.14
How Do They Do It?
14.38
How Do They Do It?
15.02
How Do They Do It?
15.26
Blowing Up History
16.14
Gamechangers: Inventing The World
17.02
Truth Behind the Moon Landing
17.50
Truth Behind the Moon Landing
18.40
Truth Behind the Moon Landing
19.30
How Do They Do It?
19.55
How to Build... Everything
20.20
How to Build... Everything
20.45
How to Build... Everything
21.10
How to Build... Everything
21.35
How to Build... Everything
22.00
Invent It Rich
22.50
Invent It Rich
23.40
You Have Been Warned
00.30
You Have Been Warned
01.20
Truth Behind the Moon Landing
02.10
Truth Behind the Moon Landing
03.00
Truth Behind the Moon Landing
03.48
-04.36
Blowing Up History
03.00
American Monster
04.00
Where Murder Lies
05.00
Murder In The Heartland
06.00
Murder In The Heartland
07.00
A Body in the Basement
08.00
A Body in the Basement
09.00
Bad Blood
10.00
Bad Blood
11.00
Where Murder Lies
12.00
Where Murder Lies
13.00
Nightmare Next Door
14.00
Nightmare Next Door
15.00
Devil Among Us
17.00
Signs Of A Psychopath
17.30
Signs Of A Psychopath
18.00
Signs Of A Psychopath
18.30
Signs Of A Psychopath
19.00
Six Degrees Of Murder
20.00
Six Degrees Of Murder
21.00
Dark Waters: Murder In The Deep
22.00
Evil Lives Here
00.00
Murder Among Friends
01.00
Murder Among Friends
02.00
Evil Lives Here
04.00
-05.00
Six Degrees Of Murder
03.15
Zoltan The Wolfman
04.00
Irwinin perheen eläintarha
04.45
Kalliovuorten eläinlääkäri
05.30
Harvinaisten eläinten jäljillä
06.15
Amanda To The Rescue
07.00
My Cat From Hell
07.50
My Cat From Hell
08.40
Kalliovuorten eläinlääkäri
09.30
Harvinaisten eläinten jäljillä
10.25
Amanda To The Rescue
11.20
Amanda To The Rescue
12.15
Kalliovuorten eläinlääkäri
13.10
Harvinaisten eläinten jäljillä
14.05
How Do Animals Do That?
14.33
How Do Animals Do That?
15.00
Swimming With Monsters: Steve Backshall
16.00
Rugged Justice
17.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
18.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
19.00
Harvinaisten eläinten jäljillä
20.00
Amanda To The Rescue
21.00
Atlantan akvaario
22.00
Atlantan akvaario
23.00
Alaskan erakot
00.00
Expedition Bigfoot
01.00
Expedition Bigfoot
01.45
Alaskan erakot
02.30
Amanda To The Rescue
03.15
Expedition Bigfoot
04.00
-04.45
Expedition Bigfoot
03.45
Forged In Fire: Crushed Car Challenge
04.30
Pawn Stars Do America: Derby City Deals
05.15
Pawn Stars: Rick's Big Shot
06.00
Auction Hunters: Ton's Got a Gun
06.20
Auction Hunters: Strat'd for Cash
06.40
Forged In Fire: The Kpinga
07.25
Pawn Stars: Rick's Big Shot
08.10
Auction Hunters: Gone in 20 Seconds
08.30
Auction Hunters: To Pawn or Not to Pawn
08.50
Auction Hunters: Space Cowboys
09.15
The UnXplained: The Search for the Ark of the Covenant
09.55
Storage Wars: Oysters On The Half Plate
10.15
Storage Wars: Old Tricks New Treats
10.40
Storage Wars: Orange You Glad Dan Sold It Again?
11.05
Forged In Fire: The Yatagan
11.45
Pawn Stars: Pawnasaurus Rex
12.30
World's Greatest Treasure Mysteries: Aury's Treasure
13.15
Forged In Fire: Crushed Car Challenge
13.55
Pawn Stars Do America: Derby City Deals
14.40
History's Greatest Mysteries: Gardner Museum Robbery
15.20
Auction Hunters: Ramped Up
15.40
Auction Hunters: Hook, Line and Printer
16.00
Auction Hunters: Rock & Roll
16.25
Pawn Stars: Party on, Pawn
16.45
Pawn Stars: Pawn Shop Rock
17.25
World's Greatest Treasure Mysteries: The Atocha
18.10
Ancient Aliens: Aliens And Robots
18.50
Forged In Fire: The Notorious Naga
19.35
Forged In Fire: Beat the Unbeaten: Scrap Steel Challenge
20.15
Forged In Fire: On The Road: Texas Showdown
21.00
Ancient Aliens: Aliens in our Airspace
21.45
The Curse Of Oak Island: Digging Back In
22.30
Ancient Aliens: Aliens B.C
23.15
Forged In Fire: Beat the Unbeaten: Scrap Steel Challenge
23.55
Forged In Fire: The Yatagan
00.40
World's Greatest Treasure Mysteries: The Atocha
01.25
Storage Wars: Oysters On The Half Plate
01.45
Storage Wars: Old Tricks New Treats
02.10
Storage Wars: Orange You Glad Dan Sold It Again?
02.35
Auction Hunters: Ton's Got a Gun
03.00
Auction Hunters: Strat'd for Cash
03.20
Pawn Stars: Party on, Pawn
03.45
-04.30
Forged In Fire: On The Road: Texas Showdown
03.00
Destination Fear
04.00
Destination Fear
05.00
Mountain Monsters
06.00
Kindred Spirits
07.00
Edge of Alaska
08.00
Treasure Quest: Snake Island
09.00
Expedition Unknown
10.00
In Search Of Monsters
11.00
Mysteries At The Museum
12.00
Expedition Unknown
13.00
Kindred Spirits
14.00
Edge of Alaska
15.00
Treasure Quest: Snake Island
16.00
Cooper's Treasure
17.00
In Search Of Monsters
18.00
Mysteries At The Museum
19.00
Expedition Unknown
20.00
Kindred Spirits
21.00
Haunted Towns
22.00
Paranormal Lockdown With Nick Groff
23.00
The Dead Files
00.00
Mountain Monsters
01.00
The Unexplained Files
02.00
The Unexplained Files
03.00
Portals To Hell
04.00
-05.00
Paranormal Declassified
03.55
Diners, Drive-Ins, And Dives
04.17
Diners, Drive-Ins, And Dives
04.40
Chef Boot Camp
05.25
Chef Boot Camp
06.10
Chef Boot Camp
07.00
The Kitchen
07.45
Giada At Home
08.10
Spring Baking Championship
08.55
Beat Bobby Flay
09.17
Beat Bobby Flay
09.40
Diners, Drive-Ins, And Dives
10.02
Diners, Drive-Ins, And Dives
10.25
Guy's Grocery Games
11.10
Chopped
11.55
The Pioneer Woman
12.17
The Pioneer Woman
12.40
Candy Land
13.25
Flay V. Symon V. Jackson
14.10
Flay V. Symon V. Jackson
14.55
Kids Baking Championship
15.40
Girl Meets Farm
16.02
Girl Meets Farm
16.25
Bizarre Foods: Delicious Destinations
16.47
Bizarre Foods: Delicious Destinations
17.10
Spring Baking Championship
18.00
Supermarket Stakeout
18.50
Outchef'd
19.15
Outchef'd
19.40
Guy's Grocery Games
20.25
Chopped
21.10
The Pioneer Woman
21.32
The Pioneer Woman
21.55
Candy Land
22.40
Kids Baking Championship
23.25
Girl Meets Farm
23.47
Girl Meets Farm
00.10
Bizarre Foods: Delicious Destinations
00.32
Bizarre Foods: Delicious Destinations
00.55
Spring Baking Championship
01.40
The Kitchen
02.25
Spring Baking Championship
03.10
Beat Bobby Flay
03.32
Beat Bobby Flay
03.55
-04.17
Diners, Drive-Ins, And Dives
03.40
8 Out of 10 Cats Does Countdown
04.30
Live at the Apollo
05.15
The Graham Norton Show
06.05
Antiques Roadshow
07.00
Qi
07.30
Qi
08.05
Dynasties
09.05
The Great Pottery Throw Down
10.00
The Weakest Link Celebrity Specials
10.45
Qi
11.15
Qi
11.45
Travel Man: 48 Hours In...
12.10
Travel Man: 48 Hours In...
12.35
Dynasties
13.35
Antiques Roadshow
14.25
The Great Pottery Throw Down
15.20
Qi
15.50
Qi
16.20
Travel Man: 48 Hours In...
16.45
Travel Man: 48 Hours In...
17.10
Frozen Planet II
18.10
Antiques Roadshow
19.00
The Great Pottery Throw Down
19.55
The Great British Bake Off
20.45
The Weakest Link Celebrity Specials
21.30
Qi
22.00
Qi
22.30
South Korea with Alexander Armstrong
23.20
Ben Fogle: Return to the Wild
00.05
Life Below Zero
00.50
The Graham Norton Show
01.40
The Weakest Link Celebrity Specials
02.25
Qi
02.55
Qi
03.25
-04.10
South Korea with Alexander Armstrong
03.00
Anderson Cooper 360
04.00
The Source with Kaitlan Collins: Episode 1
05.00
Newsnight
06.00
Laura Coates
07.00
CNN Newsroom: With John Vause
07.45
World Sport
08.00
CNN Newsroom: With John Vause
09.00
CNN Newsroom: With Rosemary Church
09.45
World Sport
10.00
CNN Newsroom: With Rosemary Church
11.00
CNN Newsroom: With Max Foster
12.00
This Morning
14.00
CNN News Central: Episode 1
14.30
World Sport
15.00
CNN Newsroom: Live
16.00
Connect the World
16.45
World Sport
17.00
Connect the World
18.00
CNN Newsroom: Live
19.00
One World with Zain Asher
20.00
Amanpour
21.00
Isa Soares Tonight
22.00
CNN Newsroom
23.00
Quest Means Business
00.00
The Lead with Jake Tapper
00.30
World Sport
01.00
First Move with Julia Chatterley
02.00
Erin Burnett OutFront
03.00
Anderson Cooper 360
04.00
-05.00
The Source with Kaitlan Collins: Episode 1
03.00
Sky News
04.00
Sky News
05.00
Sky News
06.00
Sky News
07.00
Sky News
08.00
Breakfast
08.30
Breakfast
09.00
Kay Burley
09.30
Kay Burley
10.00
Kay Burley
10.30
Kay Burley
11.00
Kay Burley
11.30
Kay Burley
12.00
Sky News Today
12.30
Sky News Today
13.00
Sky News Today
13.30
Ian King Live
14.00
Sky News Today
14.30
Sky News Today
15.00
Sky News Today
15.30
Sky News Today
16.00
Sky News
16.30
Sky News
17.00
Sky News
17.30
Sky News
18.00
Sky News
18.30
Ian King Live
19.00
The News Hour With Mark Austin
19.30
The News Hour With Mark Austin
20.00
The News Hour With Mark Austin
20.30
The News Hour With Mark Austin
21.00
Politics Hub With Sophy Ridge
21.30
Politics Hub With Sophy Ridge
22.00
The Sarah-Jane Mee Show
22.30
The Sarah-Jane Mee Show
23.00
The World with Yalda Hakim
23.30
The World with Yalda Hakim
00.00
News at 10
00.30
Press Preview
01.00
News & Press Preview
01.30
Press Preview
02.00
Sky News
03.00
Sky News
04.00
-05.00
Sky News
03.00
Bloomberg Daybreak: Asia
04.00
Bloomberg: The China Show
06.00
Bloomberg Markets: Asia
07.00
Bloomberg Daybreak: Middle East
08.00
Bloomberg Daybreak: Europe
09.00
Bloomberg Markets: China Open
11.00
The Pulse
12.00
Bloomberg: Brief
13.00
Bloomberg Surveillance
16.00
Bloomberg: The Open
17.00
Bloomberg Markets: Europe
18.00
Bloomberg Technology
19.00
Bloomberg Crypto
19.30
Bloomberg Markets
20.00
Balance of Power
21.00
Bloomberg BusinessWeek
22.00
Bloomberg Markets: The Close
00.00
Balance of Power
01.00
Bloomberg Investigates: Run For Your Life
02.00
Bloomberg Daybreak: Australia
03.00
Bloomberg Daybreak: Asia
04.00
-06.00
Bloomberg: The China Show
03.30
Inside Story
04.00
I Am Not Alone: Armenia's Velvet Revolution
05.00
News
05.30
Talk to Al Jazeera: Wael Dahdouh
06.00
News
06.30
Listening Post
07.00
News
07.30
Counting the Cost
08.00
News
08.30
The Stream: Episode 26
09.00
News
09.30
Inside Story
10.00
Newshour
11.00
News
11.30
Witness: Rescue Mission Gaza
12.00
News
12.30
The India Report: India’s Media - Captured, Cowed, Censored
13.00
Newshour
14.00
News
14.30
Inside Story
15.00
Al Jazeera World: The Price of Oslo. Part 1
16.00
Newshour
17.00
News
17.30
The Stream: Episode 26
18.00
Newshour
19.00
News
19.30
101 East: Monkey Business P1
20.00
News
20.30
Inside Story
21.00
Newshour
22.00
News
22.30
The Bottom Line
23.00
News
23.30
Inside Story
00.00
Newshour
01.00
Newshour
02.00
News
02.30
-02.45
Africa Direct: Bat Couple / Rewriting Libraries
03.35
Are You The One? - Global Edition
04.20
Night Videos
07.00
MTV Breakfast Club
10.30
Teen Mom OG
11.10
Teen Mom OG
12.00
Teen Mom OG
12.45
Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
13.30
Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
14.10
Catfish: The TV Show
14.55
Catfish: The TV Show
15.40
Ridiculousness
16.05
Are You The One? - Global Edition
16.55
Are You The One? - Global Edition
17.45
Catfish: The TV Show
18.30
Catfish: The TV Show
19.10
Catfish: The TV Show
19.55
Catfish: The TV Show
20.45
Caught In The Act: Unfaithful
21.30
Ridiculousness
21.50
Ridiculousness
22.15
Ridiculousness
22.40
Ridiculousness
23.00
Teen Mom UK
23.50
The Challenge: Battle For A New Champion
00.55
MTV Floribama Shore
01.40
Jersey Shore Family Vacation
02.25
Ridiculousness
02.50
Are You The One? - Global Edition
03.40
-04.20
Are You The One? - Global Edition
03.00
Non-Stop Hits
08.00
Non-Stop Hits!
12.00
Non-Stop Hits
16.00
Today's Top Hits
17.00
Totally 10s!
19.00
Worldwide Hits
21.00
MTV Top 20
22.00
Totally 10s!
23.00
Worldwide Hits!
02.00
Fresh Out
03.00
-07.59
Non-Stop Hits
03.25
Non-Stop 80s Hits!
06.00
Greatest Love Of All!
08.00
1985 Wrapped!
11.40
Super Pop Hits!
14.00
Headbangers Ball!
15.00
I Want My MTV 80s!
19.00
Non-Stop 80s Hits!
21.00
Greatest Love Of All!
23.00
Rock Anthems!
00.00
Totally 80s!
04.00
-05.59
Non-Stop 80s Hits!
03.00
90s Mixtape!
06.00
Ultimate 90s Playlist!
09.00
Girl Power Hour!
10.00
Mmm Bop! Perfect Pop
13.00
90s Girls X Girl Groups...
16.25
2 For 1: 90s Double Drop!
20.00
MTV 90s @ The Movies!
23.00
Alternative Nation!
00.00
Ultimate 90s Playlist!
03.00
-05.59
90s Mixtape!
23.00
Hits Don't Lie
05.00
Crazy In Love!
06.00
Non-Stop Y2Ks!
11.00
Hits On Shuffle!
16.00
Rap & R'n'B Jamz
17.00
Non-Stop Y2Ks!
22.00
We Belong Together! Classic...
23.00
-05.00
Hits Don't Lie
03.00
Rock.Alt.Indie
04.00
World Stage: Alesso
04.20
MTV World Stage: Joel Corry
04.45
Nick Jonas: MTV World Stage
05.05
Hailee Steinfeld: Isle Of MTV 2018
05.30
HD Hits!
07.00
Global Beats!
08.00
MTV Rewind: 2012
09.00
Dream Team Collabs! Top 20
10.30
HD Hits!
11.00
Eat, Sleep, Dance, Repeat!
12.00
Rock.Alt.Indie
13.00
World Stage: Alesso
13.20
MTV World Stage: Joel Corry
13.45
Nick Jonas: MTV World Stage
14.05
Hailee Steinfeld: Isle Of MTV 2018
14.30
HD Hits!
16.00
MTV Rewind: 2012
17.00
Dream Team Collabs! Top 20
18.30
HD Hits!
19.00
Eat, Sleep, Dance, Repeat!
20.00
Gonzo With Jack Saunders
21.00
Madison Beer: I Want My MTV
21.20
Lauren Spencer Smith: I Want My...
21.45
Jason Derulo: I Want My MTV
22.10
James Arthur: I Want My MTV
22.35
HD Hits!
00.05
MTV Rewind: 2012
01.05
Dream Team Collabs! Top 20
02.35
HD Hits!
03.05
-04.05
Rock.Alt.Indie
02.00
Big Tunes!
08.00
100% Party Tunes!
13.00
Reload! Club Classics
14.00
50 Dance Collabs Of The 10s!
17.00
Big Tunes!
19.00
Ultimate Rap & RnB
20.00
100% Party Tunes!
00.00
Reload! Club Classics
01.00
Ultimate Rap & RnB
02.00
-08.00
Big Tunes!
03.55
Bluey
04.00
Bluey: Episodi 9
04.10
Bluey
04.15
Spidey ja hänen mahtavat ystävänsä
04.40
Spidey ja hänen mahtavat ystävänsä
05.05
Firebuds
05.30
Firebuds
05.55
Mickey Mouse Funhouse
06.20
Mickey Mouse Funhouse
06.40
Mickey Mouse Funhouse
07.00
Mickey Mouse Funhouse
07.25
Superkisut
07.50
Superkisut
08.10
Bluey
08.20
Bluey
08.25
Bluey
08.35
Bluey
08.40
Bluey
08.45
Bluey
08.55
Bluey: Episodi 9
09.00
Bluey
09.05
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
09.25
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
09.50
Big City Greens
10.15
Big City Greens
10.35
Spidey ja hänen mahtavat ystävänsä
10.55
Spidey ja hänen mahtavat ystävänsä
11.05
Spidey ja hänen mahtavat ystävänsä
11.30
Firebuds
11.55
Firebuds
12.15
Mickey Mouse Funhouse
12.40
Mickey Mouse Funhouse
13.00
Bluey
13.10
Bluey
13.15
Bluey
13.25
Bluey
13.35
Bluey
13.40
Bluey: Episodi 9
13.50
Bluey
13.55
Bluey
14.00
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut: Episodi 3
14.25
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut: Episodi 26
14.45
Bunk'd
15.05
Bunk'd
15.30
Firebuds
15.55
Firebuds
16.10
Monsters at Work
16.35
Star Wars: Pikkujedien seikkailut
16.55
Moon girl ja Devil Dinosaur
17.20
Hamsteri & Kerttu
17.40
Hamsteri & Kerttu
17.55
Hamsteri & Kerttu
18.20
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
18.40
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
19.05
Mickey Mouse Funhouse
19.30
Minä & Mikki
19.35
Spidey ja hänen mahtavat ystävänsä
19.55
Bluey
20.05
Bluey
20.10
Bluey
20.20
Bluey
20.25
Bluey
20.30
Bluey
20.35
Bluey
20.45
Big City Greens
21.05
Big City Greens
21.15
Big City Greens
21.40
Monsters at Work
22.00
The Villains of Valley View
22.25
Bunk'd
22.50
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut: Episodi 13
23.15
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
23.35
Big City Greens
23.55
Big City Greens
00.05
Big City Greens
00.30
Kiff
00.55
Kiff
01.15
Hamsteri & Kerttu
01.40
Hamsteri & Kerttu
02.00
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
02.20
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
02.40
Superkisut
03.05
Superkisut
03.30
Bluey
03.35
Bluey
03.45
Bluey
03.50
Bluey
03.55
Bluey
04.00
-04.10
Bluey
03.50
Rubble & kaverit
04.15
Rubble & kaverit
04.35
Blaze ja monsterikoneet
05.00
Peurapartio
05.25
Vauvahain suuri show
05.45
Vauvahain suuri show
06.05
PAW Patrol
06.30
PAW Patrol
06.40
Rubble & kaverit
07.00
Pipsa Possu
07.05
Pipsa Possu
07.10
Pipsa Possu
07.15
Anna ja ystävät
07.25
Anna ja ystävät
07.30
Piku Kokki
07.55
PAW Patrol
08.15
PAW Patrol
08.30
Rubble & kaverit
08.50
Peurapartio
09.15
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.35
PAW Patrol
09.45
PAW Patrol
10.10
Rubble & kaverit
10.30
Rubble & kaverit
10.55
PAW Patrol
11.15
Vauvahain suuri show
11.40
Pipsa Possu
11.45
Pipsa Possu
11.50
Pipsa Possu
11.51
Pipsa Possu
12.00
Pipsa Possu
12.05
Pipsa Possu
12.06
Pipsa Possu
12.10
Pipsa Possu
12.20
BARBAPAPA ja perhe
12.40
BARBAPAPA ja perhe
13.05
Blaze ja monsterikoneet
13.25
Blaze ja monsterikoneet
13.45
PAW Patrol
14.10
PAW Patrol
14.30
Vauvahain suuri show
14.50
Vauvahain suuri show
15.05
BARBAPAPA ja perhe
15.30
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.50
Rubble & kaverit
16.15
Rubble & kaverit
16.40
Blaze ja monsterikoneet
17.00
Peurapartio
17.25
Vauvahain suuri show
17.45
Vauvahain suuri show
18.05
PAW Patrol
18.30
PAW Patrol
18.40
Rubble & kaverit
19.00
Rubble & kaverit
19.25
PAW Patrol
19.45
Piku Kokki
20.10
PAW Patrol
20.25
Rubble & kaverit
20.50
Peurapartio
21.15
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.35
PAW Patrol
21.45
PAW Patrol
22.10
Rubble & kaverit
22.30
Blaze ja monsterikoneet
22.50
Vauvahain suuri show
23.05
Vauvahain suuri show
23.15
Vauvahain suuri show
23.35
Pipsa Possu
23.40
Pipsa Possu
23.45
Pipsa Possu
23.50
Pipsa Possu
23.55
Pipsa Possu
00.00
Pipsa Possu
00.05
Pipsa Possu
00.10
Pipsa Possu
00.20
BARBAPAPA ja perhe
00.40
BARBAPAPA ja perhe
01.05
Blaze ja monsterikoneet
01.25
Blaze ja monsterikoneet
01.45
PAW Patrol
02.05
PAW Patrol
02.30
Vauvahain suuri show
02.50
Vauvahain suuri show
03.05
BARBAPAPA ja perhe
03.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.50
-04.10
Rubble & kaverit
03.45
The Amazing World of Gumball: The Picnic
04.00
The Amazing World of Gumball: The Goons
04.10
The Amazing World of Gumball: The Secret
04.20
The Amazing World of Gumball: The Sock
04.30
The Amazing World of Gumball
04.45
The Amazing World of Gumball
04.55
The Amazing World of Gumball
05.05
The Amazing World of Gumball
05.30
Ninjago
05.40
Ninjago
05.50
Ninjago
06.00
Ninjago
06.10
Ninjago
06.20
Ben 10
06.30
Ben 10
06.40
Ben 10
06.50
Ben 10: The Ring Leader
07.00
The Amazing World of Gumball
07.10
Craig of the Creek
07.20
Craig of the Creek
07.35
Ninjago: Dragons Rising
07.55
The Amazing World of Gumball
08.10
We Baby Bears
08.20
Teen Titans Go!
08.30
Teen Titans Go!: Staff Meeting
08.40
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
08.55
Hero Inside
09.10
The Looney Tunes Show
09.35
Scooby-Doo and Guess Who?
10.00
The Amazing World of Gumball: The Burden
10.10
The Amazing World of Gumball
10.20
The Amazing World of Gumball
10.30
The Amazing World of Gumball
10.40
The Amazing World of Gumball
10.50
The Amazing World of Gumball
11.05
What's New Scooby-Doo?: Big Scare In The Big Easy
11.25
What's New Scooby-Doo?: It's Mean, It's Green, It's The Mystery Machine
11.45
What's New Scooby-Doo?
12.05
Teen Titans Go!
12.15
Teen Titans Go!
12.25
Teen Titans Go!
12.35
Teen Titans Go!
12.50
Teen Titans Go!: Colors of Raven
13.00
The Amazing World of Gumball
13.10
The Amazing World of Gumball: The Prank
13.20
The Amazing World of Gumball: The Gi
13.30
The Amazing World of Gumball: The Kiss
13.40
The Amazing World of Gumball: The Party
13.55
Ninjago
14.05
Ninjago
14.15
Ninjago
14.25
Ninjago
14.35
Ninjago
14.45
Ninjago
15.00
Teen Titans Go!
15.10
Teen Titans Go!
15.20
Teen Titans Go!
15.30
Teen Titans Go!
15.40
Teen Titans Go!
15.50
Teen Titans Go!
16.00
Scooby-Doo and Guess Who?
16.20
Looney Tunes Cartoons: Grand Canyon Canary/ Hole in Dumb
16.35
We Baby Bears
16.45
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
17.00
Hero Inside
17.15
Hero Inside
17.30
Apple & Onion
17.40
Ninjago: Dragons Rising
18.00
Teen Titans Go!
18.10
Teen Titans Go!
18.20
Teen Titans Go!
18.30
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
18.40
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
18.55
Jellystone!: DNA, A-OK!/Face of the Town!
19.05
We Baby Bears: The Big Wish
19.30
Craig of the Creek
19.40
Craig of the Creek
19.50
Craig of the Creek
20.00
Teen Titans Go!: Caged Tiger
20.10
Teen Titans Go!: Caged Tiger
20.20
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
20.35
Hero Inside
20.50
Ninjago: Dragons Rising
21.10
Looney Tunes Cartoons: Funeral for a Fudd / Love Goat
21.25
Looney Tunes Cartoons
21.35
Looney Tunes Cartoons
21.45
The Amazing World of Gumball: The Dress
21.55
The Amazing World of Gumball
22.05
The Amazing World of Gumball: The Ghost
22.15
The Amazing World of Gumball
22.25
The Amazing World of Gumball: The Prank
22.40
Craig of the Creek
22.50
Craig of the Creek
23.00
Craig of the Creek
23.10
Craig of the Creek
23.20
Adventure Time with Finn & Jake
23.30
Adventure Time with Finn & Jake: Little Brother
23.50
We Bare Bears
00.00
We Bare Bears
00.15
The Powerpuff Girls: Not So Secret Service
00.25
The Powerpuff Girls: Toy Ploy
00.35
Regular Show
00.45
Regular Show
00.55
Regular Show
01.05
The Amazing World of Gumball
01.15
The Amazing World of Gumball
01.25
The Amazing World of Gumball
01.35
The Amazing World of Gumball: The Quest
01.45
The Amazing World of Gumball
01.55
The Amazing World of Gumball
02.05
The Amazing World of Gumball
02.15
The Amazing World of Gumball
02.30
The Amazing World of Gumball
02.40
The Amazing World of Gumball
02.50
The Amazing World of Gumball: The Fight
03.00
The Amazing World of Gumball
03.15
The Amazing World of Gumball
03.25
The Amazing World of Gumball
03.35
The Amazing World of Gumball
03.45
The Amazing World of Gumball
04.00
-04.10
The Amazing World of Gumball
06.15
Fråga doktorn: Avsnitt 13
07.00
Morgonstudion
11.00
Hemmagympa med Sofia: Nu med fokus på rörlighet
11.20
Sverige!: Avsnitt 12
11.50
Seniorsurfarna: Avsnitt 6
12.20
Min isländska vardag: Avsnitt 8
13.00
Vem ska jag tro på?: Avsnitt 5
13.30
Jakten på förstasidan: Avsnitt 1
14.00
Res med Jovan: Avsnitt 3
14.10
Res med Jovan: Avsnitt 4
14.20
Jens i vildmarken: Avsnitt 2
15.00
Ett enklare liv: Avsnitt 1
15.45
Severin: Avsnitt 6
16.15
Städa!: Avsnitt 1
16.30
Antikrundan: Avsnitt 12
17.30
Barnmorskan i East End: Avsnitt 7
18.30
Sverige idag
19.00
Rapport
19.17
Kulturnyheterna
19.28
Sportnytt
19.33
Lokala nyheter
19.45
Go'kväll: Avsnitt 49
20.30
Rapport
20.55
Lokala nyheter
21.00
Trädgårdstider: Avsnitt 3
22.00
Imperiet Kardashian: Avsnitt 3
22.55
Thank you for the music
23.00
Lokala nyheter
23.10
Rapport
23.15
Sick of Myself
00.50
Hotell Romantik: Avsnitt 6
01.50
Alan och Amandas italienska husdröm: Avsnitt 8
02.20
-03.10
Coachen: Avsnitt 8
10.00
Forum
13.00
Rapport
13.03
Forum
17.00
Rapport
17.05
Loppistipsen: Avsnitt 2
17.15
Gudstjänst
18.15
Nyheter på lätt svenska
18.20
Nyhetstecken
18.30
Oddasat
18.45
Uutiset
18.55
Ögonblick från Svalbard: Avsnitt 7
19.00
Vetenskapens värld: Säsong 39
20.00
Svenska tv-historier: Avsnitt 3
20.30
Skattjägarna: Avsnitt 9
21.00
Världens historia
21.50
Hemliga norska rum: Avsnitt 2
22.00
Aktuellt
22.38
Kulturnyheterna
22.46
Sportnytt
23.00
Kulturnyheterna
23.30
Dox: Framtidens elit
01.05
Splittrad
01.30
Miniatyrmakaren - En film om Niki Lindroth von Bahr
02.30
Skattjägarna: Avsnitt 9
03.00
Sportnytt
03.15
-03.25
Nyhetstecken
03.00
NCIS: Los Angeles: Avsnitt 9
04.00
Pacific Blue: Avsnitt 5
05.00
Without a Trace: Avsnitt 9
06.00
Junior Masterchef USA: Avsnitt 8
07.00
Junior Masterchef USA: Avsnitt 9
07.55
Högspänning: Avsnitt 3
08.50
Frusna vägar: Avsnitt 3
09.50
La La Land
12.30
Lyxfällan: Avsnitt 5
13.45
Stugfixarna Norge: Avsnitt 3
14.50
Gordon Ramsay's 24 Hours to Hell and Back: Avsnitt 8
15.55
Unforgettable: Avsnitt 12
17.00
The Mentalist: Avsnitt 11
18.00
Svenska Truckers: Avsnitt 3
19.00
Lyxfällan: Avsnitt 6
20.00
Vänner: Avsnitt 9
20.30
Vänner: Avsnitt 10
21.00
The Journey - 15 dagar i Nepal: Avsnitt 1
22.00
Stugfixarna Norge: Avsnitt 5
23.00
I huvudet på en mördare: Avsnitt 1
00.00
Vänner: Avsnitt 9
00.30
Vänner: Avsnitt 10
01.00
Without a Trace: Avsnitt 10
02.00
NCIS: Avsnitt 19
03.00
NCIS: Los Angeles: Avsnitt 10
04.00
-05.00
Pacific Blue: Avsnitt 6
03.40
En plats i solen
04.40
En plats i solen
06.10
Hem till gården: Avsnitt 153
06.35
Kökets middagstips
06.45
Nyhetsmorgon
13.00
TV4Nyheterna
13.10
TV4Vädret
13.15
Kökets middagstips
13.25
Hem till gården: Avsnitt 154
13.55
Bytt är bytt: Avsnitt 7
14.55
En plats i solen
15.55
En plats i solen
16.55
Grand Designs: Avsnitt 5
18.00
Efter fem
20.00
TV4Nyheterna
20.20
TV4Vädret
20.30
Robinson: Avsnitt 13
21.00
Marko & Irma: Avsnitt 5
22.00
UFO-mysteriet med Felix Herngren: Avsnitt 2
23.00
TV4Nyheterna
23.40
Ekonominyheterna
23.55
TV4Vädret
00.00
The Rookie: Avsnitt 11
00.50
Swimming With Sharks: Avsnitt 3
01.20
Swimming With Sharks: Avsnitt 4
01.50
Dag och natt: Avsnitt 8
02.50
The Rookie: Avsnitt 10
03.45
-04.45
En plats i solen
03.50
Naked Attraction UK: Avsnitt 4
05.00
Alla mot alla med Filip och Fredrik: Avsnitt 51
06.00
Law & Order: Special Victims Unit: Avsnitt 19
07.00
Gärdsgårdsserien: Avsnitt 4
07.10
House Hunters International: Avsnitt 4
07.30
Good Bones: Avsnitt 4
08.20
Älskar, älskar inte: Avsnitt 3
09.00
Välkommen till Köping: Avsnitt 6
09.45
Sofias änglar: Avsnitt 10
10.45
Grey's Anatomy: Avsnitt 1
11.50
Vägens hjältar: Avsnitt 13
12.55
Sommaren med släkten: Avsnitt 1
13.25
Sommaren med släkten: Avsnitt 2
14.00
Gränsbevakarna Sverige: Avsnitt 13
15.00
Alla mot alla med Filip och Fredrik: Avsnitt 33
16.10
Över Atlanten: Avsnitt 8
17.10
Vägens hjältar: Avsnitt 1
18.25
The Big Bang Theory: Avsnitt 20
18.55
The Big Bang Theory: Avsnitt 21
19.15
Superstars: Avsnitt 9
20.05
Alla mot alla med Filip och Fredrik: Avsnitt 33
21.00
Gränsbevakarna Sverige: Avsnitt 9
22.00
Över Atlanten: Avsnitt 9
23.00
Alla mot alla med Filip och Fredrik: Avsnitt 34
00.15
Deadliest Catch: Avsnitt 9
01.05
Mumien - drakkejsarens grav
03.30
-04.40
Naked Attraction UK: Avsnitt 5
03.00
Magnum P.I.: Avsnitt 14
04.00
Without a Trace: Avsnitt 22
05.00
The Blacklist: Avsnitt 22
06.00
Fresh Prince i Bel Air: Avsnitt 18
06.30
Fresh Prince i Bel Air: Avsnitt 19
07.00
Våra värsta år: Avsnitt 17
07.30
Våra värsta år: Avsnitt 18
08.00
Fresh Prince i Bel Air: Avsnitt 3
08.35
Fresh Prince i Bel Air: Avsnitt 4
09.05
The Simpsons: Avsnitt 1
09.35
The Simpsons: Avsnitt 2
10.05
Pacific Blue: Avsnitt 7
11.05
Running Wild With Bear Grylls: Avsnitt 5
12.00
Ink Master: Avsnitt 13
13.00
Ink Master: Avsnitt 14
14.00
Fresh Prince i Bel Air: Avsnitt 4
14.30
Fresh Prince i Bel Air: Avsnitt 5
15.00
The Mentalist: Avsnitt 3
16.00
The Mentalist: Avsnitt 4
17.00
Magnum P.I.: Avsnitt 4
18.00
Seinfeld: Avsnitt 19
18.30
Seinfeld: Avsnitt 20
19.00
SEAL Team: Avsnitt 19
19.55
SEAL Team: Avsnitt 20
21.00
Hawaii Five-0: Avsnitt 5
22.00
The Matrix Reloaded
00.45
Peaky Blinders: Sapphire
02.00
Magnum P.I.: Avsnitt 14
02.55
Without a Trace: Avsnitt 23
03.55
-04.55
The Blacklist: Avsnitt 1
21.00
Trädgårdstider: Avsnitt 3
22.00
Miraklet i Gullspång
23.50
Gift vid första ögonkastet: Avsnitt 17
01.15
Husdrömmar: Avsnitt 10
02.15
-03.15
Mästarnas mästare: Avsnitt 8
16.00
Forum jämställdhet 2024
17.00
Forum jämställdhet 2024
18.00
Hundar plockar plast
18.05
Övergivna gårdar på Island
18.45
Övergivna byggnader
19.30
Livet längs pilgrimsleder
20.20
Paradisöarnas mörka historia
21.10
Världens natur: Planet Earth III
22.00
Historiska drottningar
22.50
Livsfarlig vetenskap
23.40
Veteranbilsverkstan
00.25
Colosseums historia
01.10
-02.05
Hälsorevolutionen med Michael Mosley
05.00
Killar: Avsnitt 9
06.00
I drömmarnas trädgård: Avsnitt 37
06.25
Lilla prinsessan: Avsnitt 25
06.40
Modiga kaniner: Avsnitt 17
06.45
Sara och Anka: Avsnitt 25
06.55
Hej Jycke: Avsnitt 50
07.00
Greta Gris: Avsnitt 36
07.05
Regnbågsstadens hjälte: Avsnitt 19
07.20
Charlie och Lola: Avsnitt 13
07.30
Familjen Robertsson: Avsnitt 3
07.40
Heja! Heja! Billy Bilsson: Avsnitt 5
07.45
Petronix: Avsnitt 12
08.00
Vegetasaurier: Avsnitt 8
08.05
Fåret Shaun: Avsnitt 1
08.10
Greta Gris: Avsnitt 12
08.15
Djuren på Djuris: Avsnitt 12
08.25
Bibz och djuren: Avsnitt 4
08.30
Mumfie: Avsnitt 13
08.40
Les Schtroumpfs: Säsong 2
08.50
Pyjamashjältarna: Kattpojken och mäster Fangs svärd
09.05
Octonauterna: Avsnitt 15
09.15
Paddingtons äventyr: Avsnitt 36
09.25
Biet Maya: Avsnitt 66
09.40
Karl, den pyttelilla riddaren: Avsnitt 48
09.50
Lilla prinsessan: Avsnitt 26
10.00
Tilde: Avsnitt 24
10.10
Safirdrakens krafter: Talangtävlingen
10.20
Heidi: Avsnitt 23
10.45
Cleo löser fallet: Avsnitt 5
11.05
Djupet: Avsnitt 9
11.30
Vilse i Oz: Avsnitt 5
11.50
Furiki rullar: Avsnitt 12
12.00
Grizzy och lämlarna: Avsnitt 41
12.10
Space Nova: Avsnitt 15
12.35
Gigantosaurus: Avsnitt 6
12.45
Andys dinosaurie-äventyr: Avsnitt 20
13.00
Bokgänget på meänkieli: Avsnitt 5
13.08
Räkneaporna: Avsnitt 5
13.10
Snipp, Snapp, Snut och tråkmånsarna
13.15
Monsterbarnvakterna: Säsong 1
13.25
Modiga kaniner: Avsnitt 17
13.35
Ellinor undrar så: Avsnitt 8
14.00
Andys förhistoriska äventyr: Avsnitt 17
14.15
Andys akvatiska äventyr: Avsnitt 5
14.30
Storyn bakom: Avsnitt 6
14.33
Storyn bakom: Avsnitt 7
14.36
Storyn bakom: Avsnitt 8
14.39
Storyn bakom: Avsnitt 9
14.42
Storyn bakom: Avsnitt 10
14.45
Super-duper-asgrymt!: Avsnitt 4
14.55
Ranchen: Avsnitt 1
15.20
Pyjamasklubben: Avsnitt 16
15.45
M.I. High: Avsnitt 9
16.10
Backstage: Avsnitt 17
16.30
Elefantprinsessan: Avsnitt 4
16.55
Tracy Beaker kommer tillbaka: Avsnitt 9
17.25
Den ostoppbara gula yetin
17.40
Furiki rullar: Avsnitt 11
17.50
Rita med Will: Avsnitt 4
18.00
Ett fall för KLURO: Avsnitt 22
18.10
Ricky Zoom
18.20
Charlie och Lola: Avsnitt 14
18.35
Greta Gris: Avsnitt 10
18.40
Regnbågsstadens hjälte: Avsnitt 19
18.50
Fåret Shaun: Avsnitt 2
19.00
Astrid är storasyster: Avsnitt 2
19.05
Greta Gris: Avsnitt 36
19.10
Bing: Avsnitt 16
19.15
Charlie och Lola: Avsnitt 14
19.30
Graces fantastiska maskiner: Avsnitt 5
19.40
Kurre kom bort
20.15
Lilla Aktuellt
20.25
The Gun: Avsnitt 4
20.35
Samisk historia med Ailo
20.55
Kylskåpsparty: Avsnitt 15
03.27
ERR.ee uudised: 92-seeria
05.55
Ringvaade: 2677-seeria
06.55
Terevisioon: 61-seeria
09.05
Pulss: Poolelijäänud reis 1/2
09.30
Pulss: Poolelijäänud reis 2/2
09.55
Terevisioon: 61-seeria
12.10
Ajavaod: Ärimehed. Mootorid Pärnust
12.40
Välisilm: 839-seeria
13.05
Heureka: Miks inimesed armuvad?
13.35
Osoon: 1141-seeria
14.05
Maahommiku lood: 7-seeria
14.20
Priitahtlikud: 4-seeria
14.45
Rakett 69: Pank
15.15
Selge pilt: 3-seeria
15.45
Stanley Tucci avastamas Itaaliat: London
16.30
Õnne 13: 673-seeria
17.00
Aktuaalne kaamera: 402-seeria
17.05
Minu pere
17.35
Pulss: Poolelijäänud reis 3/4
18.00
Pulss: Poolelijäänud reis 4/4
18.20
Osooni lood: Kevadine linnuloendus Kablis
18.30
Aktuaalne kaamera: 193-seeria
19.00
Ringvaade: 2678-seeria
20.00
Impulss: 13-seeria
21.00
Aktuaalne kaamera: 402-seeria
21.30
Sport: 65-seeria
21.40
Esimene stuudio: 37-seeria
22.05
Maailm leekides: 6-seeria
23.05
Plekktrumm: 284-seeria
23.50
Ringvaade: 2678-seeria
00.45
Minu pere
01.15
Armastuse laps: 1-seeria
02.00
Windsori lossis: Armastus ja sõda
02.48
-05.55
ERR.ee uudised: 93-seeria
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Unelma-asunto auringon alta
,
Muumilaakson tarinoita
,
Taivaan tulet
,
Lemmen viemää
,
Baywatch
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Beledweynen etsivä
,
Miehen puolikkaat
,
Suuri seikkailu
,
Hiljainen todistaja
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti