Blogit
Reseptit
Horoskooppi
Vaihtoautot
Tietovisat
Viihde
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
25
Torstai
Kanavat
Vain tulevat
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
15.05
Suomi on metsäläinen
15.35
Yle Uutiset selkosuomeksi
15.40
Yle Oddasat
15.45
Novosti Yle
15.50
Yle Uutiset viittomakielellä
15.55
Yle Uutiset alueeltasi
16.00
Eduskunnan kyselytunti
17.00
Yle Uutiset 17.00
17.07
Murha paratiisissa
18.00
Yle Uutiset 18.00
18.21
Puoli7 tänään
18.23
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Estonia ja myytit
20.00
Nepsyt
20.30
Yle Uutiset 20.30
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-Talk
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.01
Ulkolinja: Sota vehnästä
22.55
Oddasat
23.10
Digihuijatut
23.40
-00.10
Puoli seitsemän
LIVE
2
15.00
Kummeli
15.28
Luontoinhokit
16.20
Tarinoita metsästä: Vuodenajat
16.24
Tarinoita järviltä
16.30
Yliopistollinen eläinsairaala: Elmo-koira shokkitilassa
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
SuomiLOVE
19.16
Kummeli
19.38
Kummeli
20.05
Maamerkkien uusi elämä
20.51
Norja ilmasta nähtynä
21.00
Sorjonen
22.00
The Lazarus Project
22.42
Tiktokin koukuttava algoritmi
23.35
Epänormaali
23.53
-00.11
Epänormaali
LIVE
3
15.00
Sanansaattajat
15.50
MM-kisat 2024
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.58
Uutiset
17.04
Päivän sää
17.05
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Päivän sää
18.05
Viiden jälkeen
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Olet mitä syöt
21.00
Suurmestari
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.55
MM-kisat 2024
23.00
Asian ytimessä
00.00
Billions
01.10
Poliisit UK: Ajojahti
02.05
Rekkakuskit jäällä
02.55
Kova laki: Rikollinen mieli
03.50
-04.41
Karalahti
LIVE
4
14.55
Suuri seikkailu
16.30
100 Places to Be
16.35
Onnenarpa
16.40
Syke
17.10
Syke
17.40
MasterChef Australia Dessert Masters
18.50
100 Places to Be
18.55
Veikkausliiga - Futiksen nälkään
19.00
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
20.00
Farmi Suomi
21.35
Keno ja Synttärit
21.40
Erikoisjoukot
22.40
Pohjolan laki
23.40
Suomen huutokauppakeisari
00.40
Poliisit 2021
01.35
Rekkakuskit Suomi
02.35
Temptation Island Suomi
03.35
-04.35
Temptation Island Suomi
LIVE
5
15.00
La Promesa - Salaisuuksien kartano
16.00
Gran Hotel
16.45
Agnete käyttää ääntään
17.05
Elävä arkisto: Pro arte utili
17.25
Unelmakoti Sisiliassa
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Huutokauppakesä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.54
Strömsöstä poimittua
20.00
Syyttäjä Imma Tataranni
21.00
Comeback
IMDb
5.7
22.35
Elokuvan hetki: Guled & Nasra
22.46
Guled & Nasra
IMDb
6.6
00.06
-00.20
Yöpysäkki
LIVE
6
15.00
Ulosottomiehet
16.00
Suurmestari UK
17.00
Simpsonit
17.30
Simpsonit
18.00
Ulosottomiehet
19.00
Huutokaupan metsästäjät
19.30
Huutokaupan metsästäjät
20.00
Frendit
20.30
Frendit
21.00
Omerta 6/12
IMDb
5.3
23.20
The Ice Road
IMDb
5.6
01.40
Rikospaikka
02.30
Rekkakuskit jäällä
03.25
-04.20
Ulosottomiehet
LIVE
7
14.45
Revenge Body with Martina Aitolehti
15.20
Revenge Body with Martina Aitolehti
15.55
Jääkiekkoa: Ruotsi-Suomi (u)
17.30
Leijonastudio: Leijonastudio
18.00
Jääkiekon 18-vuotiaiden MM: Latvia-Suomi
20.30
Leijonastudio: Leijonastudio
20.45
Jääkiekon 18-vuotiaiden MM: Ruotsi-Kanada (u)
21.30
Rikoksen Anatomia
22.45
Harry Potter ja liekehtivä pikari
IMDb
7.7
01.45
Lainvalvojat
02.20
Lainvalvojat
02.50
Arktiset vedet
03.25
Arktiset vedet
04.00
-05.10
Supertähtien yllätysremontit
LIVE
8
15.00
Annan herkulliset leivonnaiset
15.30
Petolliset
17.00
Uusi elämä etelässä
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto UK
20.00
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
The Real Housewives Suomi
22.00
Huvila & Huussi
23.00
Tulossa: Elisa Viihde -alkuperäissarja Toinen tuleminen
23.05
Unelmien poikamies
00.45
Tulossa: Murha Hangossa
00.50
Sinkkuillallinen
01.50
Remppa vai muutto UK
02.50
-04.20
Suuri kokkikisa: Maailma lautasella
LIVE
9
15.00
Arman Pohjantähden alla
16.00
Raskaan kaluston pelastajat
17.00
Selviytyjät Suomi
19.00
Burgerimiehet Aasiassa
20.00
Suuri seikkailu
21.30
Top Gear Suomi: Karavaanarit-erikoisjakso
22.30
Duudsonit tuli taloon
23.25
IS esittää: Sain sen videolle
23.35
Arman ja viidenkympin kriisi
00.35
Amerikan kovimmat keräilijät
01.35
Muinaiset avaruusoliot
02.30
Raskaan kaluston pelastajat
03.30
-04.30
Suomen huutokauppakeisari
LIVE
10
14.35
Gold Rush: Kaivosten pelastajat
15.45
Romuautot rahaksi
16.55
Top Gear
17.55
Löytöretki tuntemattomaan
18.50
Gold Rush: Kaivosten pelastajat spesiaali
19.50
Wheeler Dealers
21.00
Matrix Revolutions
IMDb
6.7
23.30
Happy Death Day 2U
IMDb
6.6
01.35
Custom Carolina
02.45
Maatilan pelastajat
03.50
-04.55
Amerikan rajavartijat: Meksiko
LIVE
11
14.35
Satakiloiset siskot
15.45
90 päivää morsiamena: Rakkautta paratiisissa
16.55
90 päivää morsiamena: Rakkautta paratiisissa: Jälkipyykki
17.55
Kauneusoperaatio helvetistä
18.50
Kakkukuningas: Kaksintaisto
19.55
Designremontit
21.00
Eristyksissä: Plathin suurperhe
22.05
Pienten perhe
23.10
Paiseklinikka
00.05
Hengenvaarallisesti lihava: Mitä heille kuuluu?
02.10
90 päivää morsiamena: Rakkautta paratiisissa
03.20
-04.20
90 päivää morsiamena: Rakkautta paratiisissa: Jälkipyykki
12
15.00
Moderni perhe
15.30
Moderni perhe
16.00
Rillit huurussa
16.30
Rillit huurussa
17.00
Family Guy
17.30
Family Guy
18.00
Simpsonit
18.30
Simpsonit
19.00
Miehen puolikkaat
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Rillit huurussa
21.00
Moderni perhe
21.30
Moderni perhe
22.00
Moderni perhe
22.30
Moderni perhe
23.00
Family Guy
23.30
Family Guy
00.00
Simpsonit
00.30
Simpsonit
01.00
9-1-1: Lone Star
01.55
Criminal Minds
02.50
Miehen puolikkaat
03.15
Miehen puolikkaat
03.30
Ensisilmäyksellä
03.55
-04.15
Ensisilmäyksellä
LIVE
13
15.00
Unelma-asunto auringon alta
16.00
Lemmen viemää
17.00
Suomen kaunein koti: Kesämökit
18.00
Kolmiodraama
19.00
Unelma-asunto auringon alta
20.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
21.00
The Spanish Princess
22.20
Botched: Mokatut kauneusleikkaukset
23.20
Botched: Mokatut kauneusleikkaukset
00.20
Kova laki: Rikollinen mieli
01.15
Pöllötöllö
02.10
The Real Housewives of New York City
03.05
The Real Housewives of New York City
04.00
-04.55
Unelma-asunto auringon alta
LIVE
14
15.05
Toisenlaiset teiniäidit
15.50
Farmi Suomi
17.00
Rikkaat ja rahattomat
18.00
Miljonäärien luksuslomakodit vaihtoon
19.00
Paratiisihotelli Ruotsi
20.00
NCIS Los Angeles
21.00
Beck: Mainostaja
IMDb
6.2
22.55
Tulossa: Elisa Viihde -alkuperäissarja Toinen tuleminen
23.00
Suomen Tulli
23.30
Suomen Tulli
00.00
-00.35
Paratiisihotelli Tanska
LIVE
15
14.55
Avioparin remonttibisnes
16.00
Bronxin eläintarha spesiaali
17.05
Kova laki: Erikoisyksikkö
18.05
Vintage-kodit kuntoon
19.00
Kiinteistöhuutokauppa: Remontilla rahoiksi
19.25
Asunnon metsästäjät maailmalla
19.55
Valheellinen nettimaailma
21.00
Naked Attraction Norja
21.55
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
Kenet ihmeessä nain?
00.00
Tamron Hallin rikostutkimukset
01.15
Valheellinen nettimaailma
02.20
Piinaava pakkomielle
03.20
-04.20
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
15.30
Somero
16.00
Sinun treeni
16.30
Moottorimaailma
17.00
Moottorimaailma
17.30
KaaraTV
18.00
KaaraTV
18.30
Jahtikuksa
19.00
Jahtikuksa
19.30
Fillaripäiväkirja
20.00
Fillaripäiväkirja
20.30
KaaraTV
21.00
KaaraTV
21.30
Sinun treeni
22.00
Pieni Eläinklinikka
22.30
Hetki Saaristossa
23.00
-00.00
Merimaili
20
15.05
Vaaran vyöhykkeellä
16.00
Jättimäiset Koneet
17.00
Hostile Planet
18.00
Egyptin kadonneet aarteet
19.00
Lentoturmatutkinta
20.00
Notre Damen jälleenrakennus
21.00
Hitlerin viimeinen taistelu -kooste
22.00
Meret ilman vettä
23.00
Mystiset muinaiskuolemat
00.00
Egyptin kadonneet aarteet
00.55
Hitlerin viimeinen taistelu -kooste
01.50
Meret ilman vettä
02.40
Food Factory USA
03.05
Lentoturmatutkinta
03.50
-04.30
Tuhoisat suunnitteluvirheet
SPONSOROITU
Mun maailma
Arman Alizad käsittelee kysymyksiä nuorten maailmasta ja antaa nuorten vastata itse.
Unelmia Italiassa
Ellen ja Jari elävät todeksi pitkäaikaista unelmaansa kakkoskodista Italiassa.
Kolmiodraama
Sinkut valitsevat ulkonäön sijaan kumppaninsa pelkkien viestien perusteella.
Race Across the World - Suomi
Kuusi kilpailijaa kokee elämänsä seikkailun läpi maan ja meren.
MTV Katsomo sisältöjä missä ja milloin vain.
Katso maksutta
Näytä kaikki kanavat
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Simpsonit
,
Latelan Laurin hurja remontti
,
The Voice of Finland
,
Eristyksissä: Plathin suurperhe
,
Salatut elämät
,
Sorjonen
,
Suurmestari
,
Rillit huurussa
,
Farmi Suomi
,
Suuri seikkailu
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset