Vaihtoautot
Sanakirja
Reseptit
Viihde
Blogit
Tietovisat
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
2
Su 02.10.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
07.10
Perinnön selvitys
08.00
Avara luonto: Paritteluleikit
08.50
Luontokuvauksen edistysaskeleet
08.55
Perjantai-dokkari: Vieläkin se sama isä
09.10
Flinkkilä & Kellomäki
10.00
Jumalanpalvelus
11.00
Mikaela & Thomas
11.15
Gaialand
12.10
Pieni suuri maailma
12.15
Menneisyyden metsästäjät
12.45
Joanna Lumley Siperian rautateillä
13.35
Viimeinen sana
14.05
Perjantai: Miksi mielemme sairastuvat?
16.00
Naiskonstaapeli 56
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.07
100 vuotta julkisen palvelun mediaa
17.10
Isä Brown ja hänen laumansa
17.55
Neljä elementtiä
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Eränkävijät
18.45
Arto Nyberg
19.30
Syyttäjä
20.29
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
21.05
Helsinki-syndrooma
21.55
Kaikki hänen salaisuutensa
22.40
Trauma - henkirikoksen jäljet
23.10
Ulkolinja: Tekoäly tohtorina
00.02
Elokuvan hetki: Metsurin tarina
00.05
-00.46
Ykkösaamu
LIVE
2
05.00
Rallin MM: Uusi-Seelanti, Power Stage
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 2.10.
06.53
Nappulat
07.03
Hyrräpäät
07.14
Tilkkupeiton tarinoita
07.18
Pikku Kakkonen
07.20
Maijuli
07.26
Apina Apunen, asentaja-apina
07.31
Pikku Kakkonen
07.35
Robo ja riiviöt
07.40
Osku
07.47
Pikku Kakkonen
07.49
Nipa ja Pete
07.54
Barbapapa
08.05
Oktonautit
08.16
Pikku Kakkonen
08.17
Ryhmä Hau
08.39
HYRRÄ
08.54
Nimipäiväonnittelu: 2.10.
08.56
Pikku Kakkonen
09.00
Näin meillä
09.12
Haukku ja Poku
09.23
Keltainen Lumimies
09.35
Merten syvyyksissä
09.57
Tipu Touhukas
09.58
Galaxi somessa
10.00
Rallin MM: Uusi-Seelanti, Power Stage
11.30
Kalle Rovanperän mestaruusjuhlat
12.09
Maajussin luontokuvat
12.50
Peltsin toinen luonto
13.20
Tanskalainen maajussi
13.52
Siskonpeti: Vanha kunnon mosaiikkivideo
13.55
Siskonpeti
14.18
Siskonpeti
14.42
Siskonpeti
15.06
Siskonpeti
15.30
Siskonpeti
15.53
Siskonpeti
16.17
Siskonpeti
16.40
Siskonpeti
17.05
Pirjo
17.10
Teollisen vallankumouksen innovaatioita
17.55
Kalastuselämää
18.25
Kohteessa Bangkok
19.16
Norsusairaala
20.01
Kohtaamiset ja erot
20.29
Kohtaamiset ja erot
21.00
John Wick
IMDb
7.4
22.40
Rouva varapresidentti
23.10
-00.30
Self Portrait
LIVE
3
03.45
Schitt's Creek
04.20
Schitt's Creek
04.50
Suurmestari UK
07.00
Ostoskanava Tvins.com
08.00
Muumilaakson tarinoita
08.20
Muumilaakson tarinoita
08.45
Monchhichi
08.55
Zig & Sharko
09.05
Alvin ja pikkuoravat
09.20
Alvin ja pikkuoravat
09.30
Oggi ja torakat
10.00
Suomen kaunein koti
11.00
Grand Designs Suomi
12.00
Maajussille morsian
13.00
Ensitreffit alttarilla
14.00
Unelma-asunto auringon alta
15.00
Huippumalli haussa
16.00
Tanssii Tähtien Kanssa
18.00
Masked Singer Suomi
19.00
Seitsemän uutiset
19.10
Tulosruutu
19.20
Urheiluextra
19.30
Tanssii Tähtien Kanssa
21.30
The Harlins
22.00
Kymmenen uutiset
22.15
Viikon sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Joonas Nordman Show
23.35
Maria Kallio
00.30
Koko Suomi leipoo
01.30
Masked Singer Suomi
02.30
Game of Games Suomi
04.00
-05.00
Suurmestari UK
LIVE
4
02.05
Hurjapäät
IMDb
6.8
06.00
Bing
06.05
Kindi Kids
06.10
Kindi Kids
06.15
CoComelon
06.40
Halinallet: Tervetuloa Halimaahan
07.00
Pyjamasankarit
07.25
Sunny Bunnies
07.30
Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
07.50
LEGO City Adventures
08.00
LEGO Star Wars
08.25
Heinähattu ja Vilttitossu
08.50
HS Lasten uutiset
09.00
Koti koiralle
10.00
Jaksa paremmin
10.30
MasterChef Australia
11.35
Remppa vai muutto UK
12.35
Poliisikoira Rex
13.40
Poliisikoira Rex
14.40
Smurffit: kadonnut kylä
IMDb
5.9
16.30
Remppa vai muutto Suomi
17.30
Save The Date Suomi
18.30
Haluatko miljonääriksi?
19.30
Selviytyjät Suomi
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Big Brother Suomi
22.35
Star Wars: The Last Jedi
IMDb
6.9
01.30
-04.10
Mission Impossible - Ghost Protocol
IMDb
7.4
LIVE
5
08.05
BUU-klubben
08.35
Julian eläinystävät
08.48
Julian eläinystävät
09.02
Perintö ja hiljaisuus
10.00
Egenland
10.30
Tanskan aarteenmetsästäjät
11.00
Perinnön selvitys
11.49
Syrjäseutujen lapset
12.00
Mona ja palavan rakkauden aika
IMDb
5.9
13.45
Enemmän elokuvasta: Hätä ei lue lakia
14.00
Kaksi kaupunkia, kaksi valokuvaajaa
14.55
Kansanradio - runonlaulajien maa
15.21
Egenlandin matkakohteet: Persoonallinen lelukauppa Heinolassa.
15.30
Göteborgin sinfonikot: Kosmische musik
17.21
Beethoven minuutissa: Beethovenin naiset
17.25
Strömsö
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Unelmakoti
19.29
Yle Nyheter TV-nytt
19.39
Sportnytt
19.48
Sportliv
20.00
Farmarit
20.41
Norjaa ristiin rastiin
20.45
Jahtikumppanukset Lotta ja Leif
21.00
Peliskandaali
21.45
Young Plato
23.26
-23.54
Vaikuttajien miljoonabisnes
LIVE
6
03.05
Joonas Nordman Show: Grillikausi
04.00
Poliisit UK: Ajojahti
07.00
Masked Singer USA
08.00
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Myyrä
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Simpsonit
11.30
Simpsonit
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Koiralle koti
13.30
Posse
15.00
Suomen surkein kuski
15.55
UEFA Champions League: Viikkomakasiini
16.25
NFL: New Orleans Saints - Minnesota Vikings
19.45
Pitääkö olla huolissaan klassikko
20.00
Elämää äärirajoilla: Alaska
21.00
Kaikki oikein
IMDb
4.6
22.45
Rikospaikka
23.30
ESPN dokumentti: Bruce Lee -Taistelija
01.40
Joonas Nordman Show: Grillikausi
02.35
Baywatch
03.35
-04.33
Baywatch
LIVE
7
03.50
Latela 2022
04.25
Top Gear: The Races
06.10
Järvenrantataloa etsimässä
06.30
Järvenrantataloa etsimässä
06.55
Hurja remontti
07.40
Arvokaman etsijät
08.40
Revenge Body with Martina Aitolehti
09.15
TV Shop
10.15
Revenge Body with Martina Aitolehti
10.50
Kaunotar ja nörtti Australia
12.20
Alastomat selviytyjät rakkautta etsimässä
13.30
Babe - urhea possu
IMDb
6.9
15.30
Wallace & Gromit - Kanin kirous
IMDb
7.5
17.25
Babe suurkaupungissa
IMDb
5.8
19.00
Latela 2022
19.30
Latela 2022
20.00
Atlantin yli
21.00
Oven takana
IMDb
6.6
23.35
Top Gear: The Races
00.55
Reservation Road
IMDb
6.6
03.05
Will & Grace
03.35
-04.05
Will & Grace
LIVE
8
09.00
Remppa vai muutto Vancouver
10.00
Remppa vai muutto Vancouver
11.00
Annan herkulliset leivonnaiset
11.30
Annan herkulliset leivonnaiset
12.00
Huvila & Huussi
13.00
Rikkaat ja rahattomat
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Sinkkuillallinen
16.00
Uusi elämä etelässä
17.00
Himohamstraajat
18.50
MasterChef Australia
20.00
Remppa vai muutto Suomi
21.00
Blondin kosto
IMDb
6.4
23.05
Kumman kaa
23.35
Kumman kaa
00.05
Vieraissa Australia
01.15
Remppa vai muutto Vancouver
02.15
-04.15
Orange Is the New Black
LIVE
9
03.00
4D: Elämäni on yhtä orgasmia
09.00
Suomen huutokauppakeisari
10.00
Suomen huutokauppakeisari
11.00
Tulossa: Superkauppiaat
11.05
Burgerimies Suomessa
12.05
100 Places to Be
12.15
Australian rajalla
12.45
Naisten Suomen Cupin Finaali LIVE: Åland United - HJK
15.15
100 Places to Be
15.20
100 Places to Be
15.30
Australian rajalla
16.00
4D: Tahdon syödä taloni
17.00
Suomen huutokauppakeisari
18.00
Amerikan kovimmat keräilijät
19.00
Amerikan kovimmat keräilijät
20.00
Suorinta reittiä
21.00
4D: Pieleen menneet dieetit
22.00
Arman ja Suomen rikosmysteerit
23.00
Raskaan kaluston pelastajat
00.00
Raskaan kaluston pelastajat
01.00
4D: Luksusseuralaispalvelu
02.00
-03.00
Stand Up!
LIVE
10
03.50
Supertruckers
04.55
Bitchin' Rides
06.20
Bitchin' Rides
07.10
Maanteiden sankarit
07.55
Valmistuksen salat: Unelma-autot
08.25
Valmistuksen salat: Unelma-autot
08.55
Diesel Brothers
10.00
Diesel Brothers
11.05
Ruotsin rajavartijat
12.00
Kullan sukeltajat
13.05
TV Shop
14.05
100 tunnin haaste
15.10
Uljas universumi
16.15
Mysteerietsivä Rob Riggle
17.30
Ancient Unexplained Files
18.45
Bermudan kolmion kirous
19.50
Expedition: Back to the Future
21.00
Snooker: British Openin loppuottelu
00.00
Kaarojen kaksintaistelu
00.30
Kaarojen kaksintaistelu
01.05
Latela 2022
01.40
Latela 2022
02.10
Top Gear Best Of
03.25
-04.25
Louisiana Law
LIVE
11
03.25
Sisarvaimot
04.30
Sisarvaimot
06.05
Say Yes To The Dress
06.30
Hääpukuja kurvikkaille
07.15
Hääpukuja kurvikkaille
08.05
Say Yes to the Dress: Intia
08.30
Say Yes to the Dress: Intia
08.50
Say Yes To The Dress Lancashire
09.55
Say Yes To The Dress
10.25
Rakkauden perässä maalle
11.35
Rakastunut mammanpoikaan
12.35
Äiti bestiksenä
13.35
Hengenvaarallisesti lihava
14.35
Hengenvaarallisesti lihava
15.35
Hengenvaarallisesti lihava
16.40
Satakiloiset siskot
18.00
Rehevien rakastajat
19.00
90 päivää morsiamena: Päiväkirjat
19.50
Sisarvaimoa etsimässä
21.00
90 päivää morsiamena: Chantelin perhe
22.05
Rakkauden perässä maalle
23.10
Tohtori Paise
00.10
Apua, mikä tauti!
01.25
Hengenvaarallisesti lihava: Mitä heille kuuluu?
03.20
-04.30
Sisarvaimot
12
03.45
Miehen puolikkaat
04.05
The Orville: New Horizons
05.15
Lapin poliisit
05.35
Lapin poliisit
06.00
Moderni perhe
06.20
Bless This Mess
06.40
Bless This Mess
07.00
Kymppitonni
07.45
Miehen puolikkaat
08.05
Miehen puolikkaat
08.25
Miehen puolikkaat
08.45
Miehen puolikkaat
09.05
Miehen puolikkaat
09.35
Moderni perhe
10.00
Moderni perhe
10.30
Robin - täydellinen ilta
11.30
Simpsonit
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Simpsonit
14.30
Simpsonit
15.00
Ensisilmäyksellä
15.30
Ensisilmäyksellä
16.00
Ensisilmäyksellä
16.30
Ensisilmäyksellä
17.00
Ensisilmäyksellä
17.30
Ensisilmäyksellä
18.00
Miehen puolikkaat
18.30
Miehen puolikkaat
19.00
Miehen puolikkaat
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
High Fidelity - uskollinen äänentoisto
IMDb
7.4
23.10
CSI: Miami
00.10
9-1-1: Lone Star
01.05
Criminal Minds
01.55
9-1-1
02.45
9-1-1
03.40
-04.30
War of the Worlds
LIVE
13
03.55
Murhaajien jalanjäljissä
04.55
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
06.30
Huimat huushollit
07.30
Huimat huushollit
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Salatut elämät
10.00
Salatut elämät
10.30
Salatut elämät
11.00
Salatut elämät
11.30
Salatut elämät
12.00
The Real Housewives of Salt Lake City
13.00
The Real Housewives of Salt Lake City
14.00
Unelma-asunto auringon alta
15.00
Puutarhat uusiksi
16.00
Puutarhat uusiksi
17.00
Nigella: Kokataan ja nautitaan
17.40
Kaaoksen kesyttäjät UK
19.00
Agatha Christie: Askel tyhjyyteen
IMDb
6.5
21.00
Onnenonkija
IMDb
5.5
22.45
Kova laki: Rikollinen mieli
23.50
Kova laki: Rikollinen mieli
00.50
Kova laki: Rikollinen mieli
01.50
Kova laki: Rikollinen mieli
02.45
The Beast Must Die
03.40
-04.40
The Beast Must Die
LIVE
14
14.00
Mysteerilaulajat - I Can See Your Voice Suomi
15.10
Bridget Jones: Elämä jatkuu
IMDb
6.0
17.00
Morsiusneidot
IMDb
6.8
19.30
Midnight in Paris
IMDb
7.7
21.30
Be Cool
IMDb
5.6
00.05
NCIS Rikostutkijat
01.00
Paratiisihotelli Norja
01.45
-02.30
Paratiisihotelli Norja
LIVE
15
03.55
Naked Attraction
05.00
Uskomattomat koiratarinat
06.10
Kiinteistöhuutokauppa
06.30
Kadonneet: spesiaali
07.20
Bronxin eläintarha
08.10
Bronxin eläintarha
09.20
Kalliovuorten eläinlääkäri
10.20
Kiinteistöhuutokauppa
10.50
Kiinteistöhuutokauppa
11.20
Lottovoittajan unelmakoti
11.50
Lottovoittajan unelmakoti
12.20
Kotikulmat kuntoon
13.20
TV Shop
14.20
Mexico Life
14.50
Mexico Life
15.25
Five Feet Apart
IMDb
7.2
18.00
Tahraton mieli
IMDb
8.3
19.55
Oikeuden äärellä
21.00
Poliisien matkassa
22.05
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.05
Kova laki: Erikoisyksikkö
00.05
Naked Attraction
01.10
John Walsh: Rikollisten jäljillä
02.20
Kova laki: Erikoisyksikkö
03.20
-04.30
Murhaaja kotonani: Murhan varjossa
17
20
03.40
Myrskyjen vuosi
04.30
Science of Stupid
04.50
Science of Stupid
05.15
Vankilassa ulkomailla
06.00
Salakuljettajat satimeen
06.40
Autojen ensiapu
07.25
Uskomaton eläinlääkäri Pol
08.10
Äärimmäinen selviytyjä
08.55
Viikinkien nousu ja tuho
09.55
Eurooppa ylhäältä päin
10.55
112 Hätäkeskus
11.55
Lentoturmatutkinta
12.55
Lentoturmatutkinta
13.55
Lentoturmatutkinta
14.55
Lentoturmatutkinta
15.55
Lentoturmatutkinta
16.55
Lentoturmatutkinta
17.55
Lentoturmatutkinta
19.00
Viimeiset vonkaleet
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Junamatkat ylhäältä päin
22.00
Jane Goodall: Toivo
00.00
Inside: Amerikan mafia
01.05
Junamatkat ylhäältä päin
02.05
Autojen ensiapu
03.05
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.10
Food Factory
03.30
Kosketus taivaasta
04.30
TV7 Jerusalem uutiset
04.45
Toivolla on nimi
06.30
Nepalin mahdollisuus muutokseen
07.30
Nathan Morris - Kaikkien kansojen kaipaus
08.00
Tie on valmis!
08.20
Herätyksen kanava
08.30
Lasten kotipuu
08.50
Lasten pyhis
09.00
Raamatun kertomuksia
09.30
Kirjailijahaastattelu
10.00
Jumalanpalvelus
10.40
Todistuksia
11.00
Kosketus taivaasta
12.00
TV7 Jerusalem uutiset
12.15
Toivolla on nimi
14.00
Tulevaisuus on perinnössäsi
14.40
Veisaten Herralle
15.00
Rauhantekijät
16.00
Derek Prince
16.30
Superkirja
17.00
Mertiörannan kesäjuhlat
18.20
Timo Kuutti & band
18.25
Christina-lehden luontokuvat
18.30
Ajan tasalle
18.55
Ylistysliike
19.00
Rukouskoulu
19.15
Katselkaa Herran tekoja
19.30
Ajankohtaista taivaasta
20.00
Martin ja Mirjan matkassa
20.30
Gloryline
21.00
Open Doors - Kristittyjen vainot tänään
21.15
Todistuksia
21.45
Herra on minun turvani
22.00
Käännekohta
22.30
Jerusalemin tarina
23.00
Raamattu puhuu sinulle
23.10
Kirje Titukselle
23.40
Jerusalem studio
00.10
Koputus
00.40
Armon kalliolla
01.00
Mertiörannan kesäjuhlat
02.20
Timo Kuutti & band
02.25
Christina-lehden luontokuvat
02.30
Ajan tasalle
02.55
Ylistysliike
03.00
Rukouskoulu
03.15
Katselkaa Herran tekoja
03.30
Ajankohtaista taivaasta
04.00
-04.30
Martin ja Mirjan matkassa
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
Näytä kaikki kanavat
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Kauniit ja rohkeat
,
Yökylässä Maria Veitola
,
Taivaan tulet
,
Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Frendit
,
Pikku Kakkonen
,
Salatut elämät
,
Jarkko Tammisen maailma
,
Mahdoton tapaus
,
Unelma-asunto auringon alta
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti