Horoskooppi
Sanakirja
Viihde
Blogit
Reseptit
Vaihtoautot
Tietovisat
TV-ohjelmat tänään
27
Ma 27.09.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Isien sota
06.25
Ylen aamu
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Cedar Cove - Olivian valinta
10.55
Pisara
11.00
Jumalanpalvelus
12.00
Muisti: Akat asialla
12.30
Neiti Fisher nuoremman tutkimukset
13.18
Varjoja Kannaksella
IMDb
4.8
14.45
Itse valtiaat
15.00
Ylen aamun parhaat
15.55
Arto Nyberg
16.40
Yle Uutiset selkosuomeksi
16.45
Yle Oddasat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
Neiti Fisher nuoremman tutkimukset
18.00
Yle Uutiset
18.21
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Päätalo
20.00
Mot
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Rahti
22.50
Oddasat
23.05
Prisma: Energian tarina
00.00
Puoli seitsemän
00.30
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
00.40
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 27.9.
06.53
Kiri ja Lolo
06.58
Hei Taavi
07.05
Pauli
07.30
Rytmimunashow
07.35
Apua on tulossa!
07.42
Ryhmä Hau
08.10
Galaxi
08.11
Sherlock Jakki
08.24
Aliisa ja yksisarvinen
08.35
Unna Junná
08.50
Jumppahetki: Tuolijumppa
09.00
McLeodin tyttäret
09.45
Uusi Päivä
10.15
Latela
10.45
Kummeli
11.15
Topi - nuoren miehen elämää
11.45
Venäjän halki 30 päivässä
12.30
Erämaan armoilla
13.35
Casualty
14.25
Jens erämaaseikkailulla
15.05
Kimmo
15.30
Reinikainen
16.00
Reinikainen
16.30
Uusi Päivä
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
Venäjän halki 30 päivässä
18.45
Mahtikoneita ja ilmastoihmeitä
19.00
Sohvaperunat
20.00
Tanskalainen maajussi
20.30
Eräelämää
21.00
Solsidan - Onnea onkimassa
21.21
Solsidan - Onnea onkimassa
21.45
Kimmo
22.10
This Way Up
22.35
Fleabag
23.00
Vogue Williams: Netin seksiuhat
23.50
Normaaleja ihmisiä
00.20
The Bold Type
01.00
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.40
Kuolen nauruun
06.15
Aamusää
06.25
Uutisaamu
07.00
Uutisaamu
08.00
Uutisaamu
09.10
Uutisaamu
09.30
Emmerdale
10.00
Kauniit ja rohkeat
10.30
Neljän tähden illallinen
11.00
Formula 1: Venäjän osakilpailu
13.30
Sukuni salat
14.30
MTV Uutiset Live
15.00
Olet mitä syöt
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.55
Uutiset
17.04
Päivän sää
17.05
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Päivän sää
18.05
Viiden jälkeen erikoishaastattelu
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Maajussille morsian
21.00
Missä olit, kun Estonia upposi?
21.30
Rikospaikka: True Crime Suomi
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Hockey Night - Tien päällä
23.05
Onnela
23.35
Posse
01.00
Yökylässä Maria Veitola
02.00
Kotoisa
02.55
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
03.55
-04.48
Vaimot vaihtoon USA
LIVE
4
03.25
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Halinallet: Tervetuloa Halimaahan
06.20
Bing
06.25
Rusty Rivets
06.50
Pyjamasankarit
07.15
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
07.35
Sunny Bunnies
07.40
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.50
LEGO City Adventures
08.00
LEGO Ninjago
08.10
Arthur ja minimoit
08.35
Teini-ikäisten mutanttininjakilpikonnien nousu
09.00
Hauskat kotivideot
10.00
Huvila & Huussi
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.55
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Hauskat kotivideot 10 vuotta
14.55
Hyvät ja huonot uutiset
15.55
Puutarhan pelastajat
16.55
Onnenarpa
17.00
Remppa vai muutto
18.00
Selviytyjät Suomi
20.00
Kuppilat kuntoon, Hans Välimäki!
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Big Brother Suomi
22.30
Tulossa: Suomen Tulli rikosten jäljillä
22.35
Kuppilat kuntoon, Hans Välimäki!
23.35
Suomen huutokauppakeisari
00.35
Poliisit 2021
01.35
Narcos
02.45
Australian rajalla
03.15
Australian rajalla
03.45
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.30
Norjalaisarkkitehtien koteja
09.00
Unelmakoti
10.00
Arkistosta revittyä: Koti
10.30
Toivomus
11.00
Paras ruokavalio
12.00
Modiglianin salaisuudet
12.55
Tienraivaajat: Wu Zetian
13.00
Taulukauppiaat
IMDb
6.7
14.00
La república - tasavalta
15.00
Anna, a lopussa
15.45
Parasta pulinaa
16.00
Milanon naisten paratiisi
16.40
Enemmän elokuvasta: Erään murhan anatomia
17.00
Oppimislabra
17.15
Ambulanssi apuun!
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Hisingenistä Casablancaan - matkalla eläkkeelle
19.00
Dok: Mies
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.55
Närbild
20.30
Stressaavat äidit
21.00
Efter Nio
22.00
Solsidan - Onnea onkimassa
22.22
Solsidan - Onnea onkimassa
22.45
The Spiral
23.35
-00.18
Hulluja urheilulajeja
LIVE
6
02.55
Posse
04.20
999: Mikä hätänä?
06.30
Muumien maailma
06.40
Muumien maailma
06.50
Muumilaakson tarinoita
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.35
Molang-pupu
07.40
Paavo Pesusieni
08.05
Daltonit
08.30
Winx-klubi
08.50
Myyrän parhaat ystävät 2
09.05
Paavo Pesusieni
09.30
Bob's Burgers
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Home and Away
11.30
Mutsi
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Suurmestari UK
15.00
Baywatch
16.00
Selviytyjät
17.00
Simpsonit
17.30
Simpsonit
18.00
Suurmestari UK
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Masked Singer Suomi
21.00
Geostorm
IMDb
5.3
23.15
Anthony Bourdain - kohti tuntematonta
00.15
Simpsonit
00.45
Simpsonit
01.15
SmackDown
02.15
Tilt Esports
02.20
Käräytyskamera
02.50
Käräytyskamera
03.20
-04.15
Selviytyjät
LIVE
7
00.45
The Wolf of Wall Street
IMDb
8.2
04.15
Rikoksen anatomia
05.15
Rantataloa etsimässä
06.05
Mikä ihmeen asunto?
06.10
Mikä ihmeen asunto?
06.55
Alaskan rakentajat
07.50
Restaurant: Impossible
08.45
Rantataloa etsimässä
08.50
Rantataloa etsimässä
09.20
TV Shop
10.20
Asunnon metsästäjät maailmalla
11.30
Rantataloa etsimässä
12.00
Ruokakaupparalli
13.05
Alaskan rakentajat
14.00
Mikä ihmeen asunto?
15.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
16.05
Atlantin yli
17.05
Restaurant: Impossible
18.10
Kiinteistöveljekset: Koti loppuelämäksi
19.00
Suuri leipurikisa
19.55
Atlantin yli
21.00
Unelmahäät
22.00
Victoria ja Abdul
IMDb
6.8
00.25
Five Feet Apart
IMDb
7.2
02.55
Mikä ihmeen asunto?
03.50
-04.45
Ruokakaupparalli
LIVE
8
03.15
Sinkkuillallinen
04.10
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Toisenlaiset teiniäidit
10.00
Remppa vai muutto Vancouver
11.00
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
12.00
Rempalla tuloja
12.30
Rempalla tuloja
13.00
Hansin matkassa
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Vieraissa Australia
16.00
Remppa vai muutto Vancouver
17.00
Annan herkulliset leivonnaiset
17.30
Huikeat kakkutaiturit
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Huvila & Huussi
20.00
Remppa vai muutto Vancouver
21.00
NCIS Rikostutkijat
21.55
Tulossa: Suomen Tulli rikosten jäljillä
22.00
Mr. Bean lomailee
IMDb
6.4
23.50
Sinkkuillallinen
00.50
Remppa vai muutto Vancouver
01.50
Vieraissa Australia
02.50
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.40
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Naurun historia
10.00
Suomen huutokauppakeisari esittää: Markku hoitaa
11.00
Martina ja hengenpelastajat
12.00
The Voice of USA
14.00
Rantavahdit
14.30
Rantavahdit
15.00
Burgerimies Euroopassa
16.00
Amerikan rajavartijat
16.30
Amerikan kovimmat keräilijät
17.30
Leijonan luola USA
18.30
Suomen Tulli
19.30
Suomen huutokauppakeisari
20.30
Tankkaustarinat
21.00
Diili
22.30
Tulossa: Suomen Tulli rikosten jäljillä
22.35
Poliisit 2020
23.30
Suomen Tulli
00.30
Muinaiset avaruusoliot
01.30
Kanadan rajalla
02.00
Rantavahdit
02.30
Rantavahdit
03.00
Poliisit
03.30
Poliisit
04.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.25
Maailman oudoimmat ruoat
04.25
Yllätystuunaajat
05.25
Miten kaikki tehdään?
06.20
Top Gear: The Races
07.20
Miten kaikki tehdään?
07.55
Miten kaikki tehdään?
08.20
Fast N' Loud
09.30
Arvokaman etsijät
10.30
Uljas universumi
11.40
Miten kaikki tehdään?
12.15
Miten kaikki tehdään?
12.45
TV Shop
13.45
Hengenvaarallinen saalis
14.50
Top Gear: The Races
16.00
Wheeler Dealers
17.05
Gold Rush: Unohdetut kaivokset
18.05
Hengenvaarallinen saalis
19.00
Kultakuume
20.35
Best of Top Gear
21.45
Best of Top Gear
22.55
Museoiden mysteerit
23.55
Top Gear
01.10
Yllätystuunaajat
02.05
Fast N' Loud
03.05
-04.05
Maailman oudoimmat ruoat
LIVE
11
03.20
Pienten perhe
04.20
90 päivää morsiamena: Chantelin perhe
05.20
Kakkukuningas
06.25
Say Yes To The Dress: Britannia
06.50
Say Yes To The Dress
07.15
Say Yes To The Dress
07.40
90 päivää morsiamena: Chantelin perhe
08.45
90 päivää morsiamena
10.45
Hengenvaarallisesti lihava: Mitä heille kuuluu?
11.50
Kakkukuningas
12.20
Hääpukuja kurvikkaille
12.55
Hengenvaarallisesti lihava
15.00
90 päivää morsiamena
17.05
Sisustajat Nate ja Jeremiah
18.05
90 päivää morsiamena: Chantelin perhe
19.05
So Freakin Cheap
20.00
Tohtori Paise
21.00
So Freakin Cheap
22.05
Tohtori Paise
23.10
Apua, mikä tauti!
00.20
Tohtori Paise: Poksautustarinat
01.20
90 päivää morsiamena
03.05
-05.05
Hengenvaarallisesti lihava
12
03.50
112 Hätäkeskus
04.35
112 Hätäkeskus
05.15
Lapin poliisit
05.35
Lapin poliisit
06.00
Moderni perhe
06.20
Bless the Harts
06.40
Simpsonit
07.00
Simpsonit
07.25
Simpsonit
07.45
Moderni perhe
08.05
Single Parents
08.25
Lapin poliisit
08.50
Huutokaupan metsästäjät
09.10
Miehen puolikkaat
09.35
Simpsonit
10.00
Simpsonit
10.25
Family Guy
10.50
Family Guy
11.15
Bless the Harts
11.40
Single Parents
12.05
Miehen puolikkaat
12.30
Lapin poliisit
12.55
Melkein MENSA
13.50
Huutokaupan metsästäjät
14.15
Huutokaupan metsästäjät
14.40
Ihmemies MacGyver
15.35
Miehen puolikkaat
16.00
Bless the Harts
16.30
Simpsonit
17.00
Simpsonit
17.30
Family Guy
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Moderni perhe
20.30
Moderni perhe
21.00
Why Women Kill
22.00
The Walking Dead
23.00
Miehen puolikkaat
23.30
Miehen puolikkaat
00.00
Family Guy
00.30
Family Guy
00.55
Simpsonit
01.25
Simpsonit
01.50
112 Hätäkeskus
02.40
112 Hätäkeskus
03.30
-04.15
Lavastus
LIVE
13
04.20
Yön AVA
03.45
NCIS: New Orleans
04.45
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
06.30
Valitut Palat Collection
07.00
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Yökylässä Maria Veitola
11.00
Lemmen viemää
12.00
Kauniit ja rohkeat
12.30
Home and Away
13.00
Tanssii Tähtien Kanssa
15.00
Muodin huipulle
16.00
Lemmen viemää
17.00
Home and Away
17.30
Younger
18.00
Grand Designs - unelma-asunnot
19.00
Kaappaus keittiössä
20.00
Emmerdale
20.30
Salatut elämät
21.00
Love Island Suomi
22.00
Botched: Mokatut kauneusleikkaukset
23.00
Love Island Suomi
00.00
Tinder: saalistajan leikkikenttä
01.00
Younger
01.30
Younger
02.00
Bull
03.00
Emmerdale
03.25
-04.25
Baywatch
LIVE
14
11.30
Remppa vai muutto Australia
12.20
Neljän tähden talkoot
12.45
Neljän tähden talkoot
13.10
Et sä tiedä kuka mä oon?
13.55
Eläinsairaala
14.20
All Together Now Suomi
15.30
Vieraissa
16.15
Suurin pudottaja Suomi
17.00
Lätkävaimot
18.00
Toisenlaiset äidit
19.00
Paratiisihotelli Ruotsi
20.00
Havaiji 5-0
21.00
Man of Steel
IMDb
7.0
23.55
Havaiji 5-0
00.50
Pientä pilaa
01.00
-01.45
Temptation Island Suomi
LIVE
15
03.25
Tappavat synnit
04.30
Melkein täydellinen rikos
05.30
Järvenrantataloa etsimässä
06.00
Kakkukuningas
06.20
Järvenrantataloa etsimässä
06.45
Kotikulmat kuntoon
07.35
Caribbean Life
08.10
Caribbean Life
08.40
Vintage-kodit kuntoon
09.35
Lottovoittajan unelmakoti
10.10
Lottovoittajan unelmakoti
10.50
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
12.50
Kotikulmat kuntoon
13.55
TV Shop
14.55
Say Yes To The Dress: Britannia
15.20
Say Yes To The Dress: Britannia
16.00
Kauniit ja kuuluisat
17.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
18.05
Iholla
18.30
Iholla
19.00
Tanskanlaivalla 24h
19.30
Maailman herkullisimmat ruoat
20.00
Crikey! It's The Irwin's Special
21.00
Murhaaja kotonani
22.05
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.05
Hengenvaarallinen rakkaus
00.10
Murhanauhat
01.20
Rikoksen anatomia
02.20
Yhä mysteeri
03.20
-04.20
Tappavat synnit
17
20
03.50
Food Factory
04.10
Food Factory
04.30
Äärimmäinen selviytyjä
05.15
Vaarallisen valtatien pelastajat
06.00
Vankilassa ulkomailla
06.45
Tonnikalan saalistajat: Pohjoinen vs Etelä
07.25
Elä vapaana tai kuole
08.10
Food Factory
08.30
Food Factory
08.50
Suuret rakenteet: rakennustekniikan ihmeitä
09.45
Cosmos: Mahdolliset maailmat
10.40
Australian rajalla
11.05
Australian rajalla
11.35
Uskomaton eläinlääkäri Pol: parhaat palat
12.25
Yukonin eläinlääkäri
13.20
Tonnikalan saalistajat: Pohjoinen vs Etelä
14.15
Erakot
15.10
Food Factory
15.35
Food Factory
16.05
Maailmanhistorian upeimmat aarteet
17.00
Australian rajalla
17.30
Australian rajalla
18.00
Autojen ensiapu
19.00
Australian rajalla
19.30
Australian rajalla
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Autojen ensiapu
22.00
Supertehtaat
23.00
Huumebisnes Oy
00.00
Rajasota
00.55
Autojen ensiapu
01.45
Supertehtaat
02.35
Australian rajalla
03.05
Lentoturmatutkinta
03.50
-04.10
Food Factory
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
01.05
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
12.30
Formula 2: Venäjän osakilpailu
13.45
La Liga Chronicles
14.00
Liiga: KalPa - Ilves
16.00
Liiga: Kärpät - KooKoo
18.00
Ravit: Oulu
21.00
MotoGP Highlights: San Marino
21.55
La Liga: Celta Vigo - Granada
00.05
Golf: PGA TOUR Champions Highlights
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
06.00
Teletapit
06.30
Monchhichi
06.40
Molang-pupu
06.50
Molang-pupu
07.00
Molang-pupu
07.05
Muumien maailma
07.15
Muumien maailma
07.30
Muumilaakson tarinoita
07.55
Mokon suuri maailma
08.05
Palomies Sami
08.15
Palomies Sami
08.30
Myyrän seikkailut
08.40
Myyrän seikkailut
08.45
Myyrän ystävät: Koiranpentuni
09.00
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.15
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.30
Mokon suuri maailma
09.43
Ti-Ti Nalle: Karaoke
09.45
Muumien maailma
09.55
Muumien maailma
10.10
Muumilaakson tarinoita
10.35
Muumien Taikatalvi
10.50
Myyrän seikkailut
11.00
Denver
11.15
Teletapit
11.45
Puuha-Pete
11.55
Puuha-Pete
12.10
Alvin ja pikkuoravat
12.20
Alvin ja pikkuoravat
12.35
Maija Mehiläinen
12.50
Maija Mehiläinen
13.05
Samu
13.20
Samu
13.35
Mokon suuri maailma
13.45
Mokon suuri maailma
14.00
Mokon suuri maailma
14.15
Muumilaakson tarinoita
14.40
Mia ja minä
15.05
Alvin ja pikkuoravat
15.15
Alvin ja pikkuoravat
15.30
Viidakon veijarit
15.45
Vikke Viikinki
16.00
Vikke Viikinki
16.15
Zig & Sharko
16.25
Zig & Sharko
16.35
Ti-Ti Nalle: Karaoke
16.36
Denver
16.50
Samu
17.05
Samu
17.22
Ti-Ti Nalle: Karaoke
17.25
Kaarlo ja Perttu
17.40
Heidi
18.05
Paavo Pesusieni
18.30
Taskuvaari
18.45
Lucky Luken uudet seikkailut
19.10
Possu ja Kärpänen
19.35
Daltonit
03.05
Salvage Hunters
04.05
Salvage Hunters
05.05
How It's Made
05.30
How It's Made
06.00
How Do They Do It?
06.25
Tanked
07.10
Building Off The Grid
08.05
Baggage Battles
08.40
Baggage Battles
09.10
Kindig Customs
10.15
Fast N' Loud
11.20
Deadliest Catch
12.25
Gold Rush
13.30
Gold Rush
14.35
Baggage Battles
15.10
Baggage Battles
15.45
Salvage Hunters
16.55
Salvage Hunters
18.00
Kindig Customs
19.00
Kindig Customs
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Wheeler Dealers
22.00
Goblin Works Mod Shop
23.00
Alaska: The Last Frontier
00.00
Naked and Afraid XL
01.05
Wheeler Dealers
02.05
Goblin Works Mod Shop
03.05
-04.05
Expedition Unknown
03.27
Karate: Täyskontakti
04.26
Karate: Täyskontakti
05.25
Tennis: US Open New York, Yhdysvallat
07.00
Snooker: Shoot Out
07.32
Snooker: Shoot Out
08.03
Snooker: One day at the Crucible
09.01
Olympialaiset: INSPIRED BY SPORT
10.09
Olympialaiset,
11.09
Pyöräily: Slovakian ympäriajo
12.10
Olympialaiset: Legends Live On
12.45
Olympialaiset: Legends Live On
13.22
Olympialaiset: The Distance
14.54
Pyöräily: Ranskan Cup, Grand Prix Denain
15.49
Pyöräily: THE DAY WHEN: STRADE BIANCHE 2016
16.20
Pyöräily: Pro-sarja, Primus Classic
17.52
Olympialaiset: Legends Live On
18.28
Ratsastus: Grand Slam -turnaus, Aachen
19.33
Triathlon: Superliiga, München
20.32
Triathlon: Superliiga, Jersey
21.02
The Minute
21.06
Formula E: FIA World Championship Story
21.42
Pyöräily: Ranskan Cup, Grand Prix Denain
22.39
Pyöräily: THE DAY WHEN: PARIS-ROUBAIX 2006
23.08
Urheilu-uutiset: ,
23.14
Pyöräily: Pro-sarja, Primus Classic
00.43
Tennis: Laver Cup, Boston
01.42
Urheilu-uutiset: ,
01.48
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
02.51
Tennis: Ranskan avoimet - Parhaat palat
03.56
-04.28
Endurance Moto Race: EWC ALL ACCESS
05.00
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
05.20
Kid vs. Kat
05.35
Space Chickens In Space
06.00
Pyjamasankarit
06.25
Henry Hugglemonster
06.35
Art Attack
07.00
Dalmatialaiskatu 101
07.15
Finias ja Ferb
07.30
Finias ja Ferb
07.45
Finias ja Ferb
08.00
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
08.25
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
08.50
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
09.15
Bunk'd
09.40
Bunk'd
10.05
Kaiken keskellä
10.30
Kaiken keskellä
10.55
Jessie
11.20
Jessie
11.45
Raven's Home
12.10
Raven's Home
12.35
Just Roll With It
13.00
K.C.Salainen agentti
13.25
K.C.Salainen agentti
13.50
Coop And Cami Ask The World
14.15
Coop And Cami Ask The World
14.40
Sydney & Max
15.05
Kaiken keskellä
15.30
Raven's Home
15.55
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
16.20
Pöllötalo
16.45
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
17.10
Bunk'd
17.35
Sulphur Springsin salaisuudet
18.00
Just Roll With It
18.25
Sydney & Max
18.50
K.C.Salainen agentti
19.15
Raven's Home
19.40
Gabby Duran ja vaikeat vahdittavat
20.05
Bunk'd
20.30
Bunk'd
20.55
Kaiken keskellä
21.20
K.C.Salainen agentti
21.45
Coop And Cami Ask The World
22.10
Coop And Cami Ask The World
22.35
Jessie
23.00
Disney Fam Jam
23.25
Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
23.45
Austin & Ally
00.10
Binny and the ghost
00.35
Dog With A Blog
00.55
The Lodge
01.20
Alex and Co
01.40
Evermoor Chronicles
02.05
Violetta
02.50
Violetta
03.35
Dude, That's My Ghost
03.55
-04.15
Onnea matkaan, Charlie!
02.40
Joker
IMDb
8.4
04.40
Last Christmas
IMDb
6.5
06.15
Star File
06.25
Star File
06.40
En del av mitt hjärta - olet aina sydämessäni
IMDb
5.6
08.35
Radioactive
IMDb
6.2
10.25
Love Happens
IMDb
5.7
12.10
Jönssonliiga ja murovarkaat
13.35
The Dissident
15.30
Solsidan
IMDb
6.5
17.10
Kokkausklubi
18.45
Wonder Boy
IMDb
7.3
20.20
Pääoma 2000-luvulla
22.00
Gåsmamman – Naarasleijona
22.45
Harriet
IMDb
6.7
00.50
The Rental
IMDb
5.7
02.15
Black Christmas
IMDb
3.4
03.45
-05.45
Poikkeus säännöstä
03.15
Agatha Christien Hjerson
04.00
Cheat
04.45
Cheat
05.35
Planet Action
06.00
Star File
06.05
Bert (dubattu suomeksi)
06.30
The Office (US)
06.50
The Office (US)
07.15
The Office (US)
07.35
The Office (US)
07.55
Downton Abbey
08.45
Downton Abbey
09.30
Penny on M.A.R.S.
09.55
Penny on M.A.R.S.
10.15
Robssonit (dubattu suomeksi)
10.40
Yellowstone
11.25
The Office (US)
11.50
The Office (US)
12.10
The Office (US)
12.30
The Office (US)
12.55
Downton Abbey
13.40
Downton Abbey
14.30
Penny on M.A.R.S.
14.50
Penny on M.A.R.S.
15.15
Robssonit (dubattu suomeksi)
15.35
Yellowstone
16.25
The Office (US)
16.45
The Office (US)
17.05
The Office (US)
17.30
The Office (US)
17.50
Totte Svensson ja Bermudan kolmion salaisuus
18.35
Schitt's Creek
19.00
Downton Abbey
19.45
Pidätä henkeä!
20.00
Pidätä henkeä!
20.20
Pidätä henkeä!
20.35
Yellowstone
21.15
Yellowstone
22.00
Transplant
22.40
Transplant
23.25
Waco
00.10
Waco
01.00
Interrogation
01.45
Interrogation
02.35
Condor
03.25
-04.10
Condor
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
Serie A: Juventus - Sampdoria
15.50
La Liga Chronicles
15.55
La Liga: Rayo Vallecano - Cádiz
17.45
La Liga Chronicles
18.00
WTA Tennis: Chicago
04.00
-06.00
MTV Uutiset Live
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
La Liga: Sevilla - Espanyol
15.50
Rallicrossin SM-sarja: Kaanaa
16.15
MXGP Motocross of Nations
17.20
Formula 1: Venäjän osakilpailu
19.25
Serie A: Empoli - Bologna
21.15
Hockey Night - Tien päällä
21.40
Serie A: Venezia - Torino
23.45
SM-Rallisprint: Kitee
00.10
WRX Highlights
01.00
-05.59
MTV Uutiset Live
00.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
17.00
Rallin MM-sarja
18.45
Rallin MM-sarja
20.25
Rallin MM-sarja
21.55
La Liga
00.00
-05.55
MTV Uutiset Live
03.55
Pipsa Possu
04.00
Pipsa Possu
04.05
Bubble Guppies
04.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
04.55
Sinä ja Sinin arvoitukset
05.15
Blaze ja monsterikoneet
05.35
Merikapteeni Santiago
06.00
PAW Patrol
06.10
PAW Patrol
06.35
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
06.55
Pipsa Possu
07.00
Pipsa Possu
07.05
Pipsa Possu
07.10
Pipsa Possu
07.15
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
07.20
Yy, kaa, tanssi
07.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
07.50
PAW Patrol
08.15
PAW Patrol
08.40
PAW Patrol
09.00
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.45
Blaze ja Monsterikoneet
10.05
Blaze ja Monsterikoneet
10.10
Blaze ja Monsterikoneet
10.30
Merikapteeni Santiago
10.50
PAW Patrol
11.15
Butterbean's Café
11.40
Bubble Guppies
12.00
Pipsa Possu
12.05
Pipsa Possu
12.10
Pipsa Possu
12.15
Barbapapa ja perhe
12.35
Sinä ja Sinin arvoitukset
13.00
Blaze ja Monsterikoneet
13.20
Blaze ja Monsterikoneet
13.45
PAW Patrol
14.10
PAW Patrol
14.30
PAW Patrol
14.50
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
14.55
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
15.05
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.45
Pipsa Possu
15.50
Pipsa Possu
15.55
Pipsa Possu
16.00
Pipsa Possu
16.05
Bubble Guppies
16.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
16.50
Sinä ja Sinin arvoitukset
17.15
Blaze ja monsterikoneet
17.35
Merikapteeni Santiago
18.00
PAW Patrol
18.10
PAW Patrol
18.35
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
18.55
Pipsa Possu
19.00
Pipsa Possu
19.05
Pipsa Possu
19.10
Barbapapa ja perhe
19.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
19.50
PAW Patrol
20.15
PAW Patrol
20.40
PAW Patrol
21.05
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.45
Blaze ja Monsterikoneet
22.05
Blaze ja Monsterikoneet
22.10
Blaze ja Monsterikoneet
22.30
Merikapteeni Santiago
22.55
PAW Patrol
23.15
Butterbean's Café
23.40
Bubble Guppies
00.00
Pipsa Possu
00.05
Pipsa Possu
00.10
Pipsa Possu
00.15
Barbapapa ja perhe
00.40
Sinä ja Sinin arvoitukset
01.00
Blaze ja Monsterikoneet
01.25
Blaze ja Monsterikoneet
01.45
PAW Patrol
02.10
PAW Patrol
02.30
PAW Patrol
02.55
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
03.00
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
03.05
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.45
Pipsa Possu
03.50
Pipsa Possu
03.55
Pipsa Possu
04.00
-04.05
Pipsa Possu
03.15
NFL San Francisco 49ers - Green Bay Packers
10.00
NFL Kansas City Chiefs - Los Angeles Chargers
12.30
NFL Los Angeles Rams - Tampa Bay Buccaneers
15.00
NFL San Francisco 49ers - Green Bay Packers
17.30
NASCAR Highlights South Point 400
18.30
Bundesliiga Leverkusen - Mainz
20.30
NFL Kansas City Chiefs - Los Angeles Chargers
23.00
EFL Championship: Highlights
23.30
NFL Los Angeles Rams - Tampa Bay Buccaneers
02.00
Trans World Sport
03.10
-06.40
NFL Dallas Cowboys - Philadelphia Eagles
01.30
NASCAR South Point 400
11.40
NHL Vegas Golden Knights - Washington Capitals 1:7 2018
14.00
NHL Tonight
15.00
NHL Vegas Golden Knights - Washington Capitals 2:7 2018
17.20
NHL Washington Capitals - Vegas Golden Knights 3:7 2018
19.35
NHL Washington Capitals - Vegas Golden Knights 4:7 2018
21.45
NHL Tonight
22.45
-00.55
NHL Vegas Golden Knights - Washington Capitals 5:7 2018
10.00
Valioliiga: Premier League Sunday Review
10.55
Naisten Superliiga Arsenal - Manchester City
12.50
Valioliiga Southampton - Wolverhampton
14.45
Valioliiga: Premier League World
15.15
Valioliiga Chelsea - Manchester City
17.10
Bundesliiga: Bundesliga Highlights 6. kierros
18.05
UEFA Europa League & Europa Conference League -makasiini 2. kierros
19.00
Valioliiga Arsenal - Tottenham
20.55
Valioliiga: Premier League Sunday Review
21.50
-00.00
Valioliiga Crystal Palace - Brighton
01.30
NASCAR Cup Series: South Point 400
14.00
World Padel Tour Lugo Open
19.00
NFL San Francisco 49ers - Green Bay Packers
22.00
Bundesliga highlights
23.00
EFL Championship Highlights
23.30
European Tour Highlights BMW PGA Championship
00.00
European Tour Highlights Dutch Open
00.30
Trans World Sports
01.30
-02.00
MLB's Best
12.00
NHL Winnipeg Jets - Montreal Canadiens
14.00
NHL Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche
16.00
NHL Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes
18.00
NHL New York Islanders - Boston Bruins
20.00
NHL Montreal Canadiens - Winnipeg Jets
22.00
NHL Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche
00.00
-02.00
NHL Boston Bruins - New York Islanders
10.00
Golf Central
11.00
Golf Central
12.00
European Tour Ryder Cup - 3. pelipäivä & päättäjäisseremonia
18.30
Kristianstads Golf Club Invitational Pro/Am 2021
19.30
School of Golf Ryder Cup
20.00
Golf Central
21.00
LPGA Tour Walmart NW Arkansas - Finaalikierros
23.00
The Golf Fix More Distance
23.30
The Golf Fix Make More Putts
00.00
Kristianstads Golf Club Invitational Pro/Am 2021
01.00
Swing Expedition Mental Game Blueprint
01.30
School of Golf Ryder Cup
02.00
-03.05
Golf Central
04.00
Palm Springs
06.00
Captain Fantastic
08.00
Pikku naisia
10.15
Valkohammas
12.00
Jumanji: Welcome to the Jungle
14.00
A Beautiful Day In The Neighborhood
16.00
Emma.
18.05
The Assistant
20.00
Captain Fantastic
22.00
The Climb
00.00
Waiting for the Barbarians
02.00
Luce
04.00
-05.34
The Climb
03.15
Aarteiden planeetta
04.05
Aarteiden planeetta
05.00
Aarteiden planeetta
05.50
Aarteiden planeetta
07.00
Wicked Inventions
07.30
Toinen maailmansota väreissä
08.35
Toinen maailmansota väreissä
09.40
Toinen maailmansota väreissä
10.40
Toinen maailmansota väreissä
11.45
Toinen maailmansota väreissä
12.50
Toinen maailmansota väreissä
13.55
Toinen maailmansota väreissä
15.00
Toinen maailmansota väreissä
16.05
Toinen maailmansota: Vallan hinta
17.05
Sotatehtaat
18.00
Elämäni Hitlerin Saksassa
19.05
Murhakartat
20.00
Kennedyn kuolinpäivä
21.10
Aarteiden planeetta
22.10
Pompeijin nousu
23.15
Auki koodatut aarteet
00.10
Natsiprojekti
01.15
Hitlerin salainen asepäällikkö
02.20
Kennedyn kuolinpäivä
03.25
-04.15
Aarteiden planeetta
Näytä kaikki kanavat
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Beledweynen etsivä
,
Frendit
,
Hakekaa kätilö!
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Mikaelin naiset: Johanna Iivanainen
,
Kauniit ja rohkeat
,
Rillit huurussa
,
Estradilla: Samuli Edelmann kirkossa
,
Hiljainen todistaja
,
Syyttäjä Imma Tataranni
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti