Horoskooppi
Reseptit
Sanakirja
Viihde
Tietovisat
Vaihtoautot
Blogit
TV-ohjelmat tänään
13
To 13.05.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.50
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Kulttuuricocktail Live
07.20
Luontosinfonia
08.35
Martti ja minä, reformaattorin tarina
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Jumalanpalvelus
10.50
Yle Uutiset Uusimaa
10.58
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.06
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.14
Yle Uutiset Häme
11.22
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.30
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.38
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.46
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.54
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.02
Yle Uutiset Lappi
12.10
Yle Oddasat
12.14
Oddasat
12.30
Murhia ja kantrimusiikkia
13.15
Autuas eversti
IMDb
4.2
14.20
Ikimuistoinen: Tauno Palo
14.50
Itse valtiaat
15.10
A-studio
15.55
Nätti ja Matti
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murhia ja kantrimusiikkia
18.00
Yle Uutiset
18.10
Itse asiassa kuultuna
19.00
Joanna Lumleyn matkamuistoja
19.45
Mittatilaustyönä
20.00
Voiko tätä syödä?
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
20.50
Karpo
22.15
Ulkolinja: Kirottu koraanikoulu
23.05
Verirahat
00.00
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
23.50
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 13.5.
06.53
Metkat Mesiläiset
07.00
Nipa ja Pete
07.06
Maikki ja pelottava Pontso
07.29
Pikku perunat
07.32
Mauno
07.45
Uula ja Kuu
07.56
Tipo
08.05
Petteri Kaniini
08.21
Galaxi
08.22
Late Lammas
08.29
Patu-koira
08.50
Tiketi Tok, aika lomailla
09.15
Ryhmä Hau - mahtavat Mahtipennut
10.00
McLeodin tyttäret
10.45
Uusi päivä
11.15
Kandit
11.45
Hittimittari
12.50
Kekseliäs nikkari
13.30
Casualty
14.20
Casualty
15.10
Jopet-show
15.40
Korpelan kujanjuoksu
16.30
Uusi päivä
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
Iskelmä-Suomi: Elämän valttikortit
19.00
Korpelan kujanjuoksu
20.00
Au pairit Irlannissa
20.28
Au pairit Irlannissa
21.00
Ketonen & Myllyrinne
21.25
Lentopallon naisten EM-karsinta KOS -FIN
23.00
Lumienkelit
23.55
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.20
Olipa kerran elämä
04.15
Näytän eläkeläiseltä vaikka olen 20
07.50
Aamusää
07.55
Kuinka Myyrä sai housut
08.10
Muumilaakson tarinoita
08.35
Muumilaakson tarinoita
09.05
Mitä tänään syötäisiin?
09.10
Emmerdale
09.40
Kauniit ja rohkeat
10.10
Selviytyjät
10.50
Pilanpäiten
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Valitut Palat Collection
12.15
olo.fit
12.30
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
13.30
Illallinen äidille
14.30
Missä olit, kun?
15.00
Super-Jahti
16.00
Pöllötöllö
16.55
Mitä tänään syötäisiin? Perjantai
17.25
Salatut elämät
17.55
Kauniit ja rohkeat
18.25
Emmerdale
18.55
Mitä tänään syötäisiin?
19.00
Seitsemän uutiset
19.10
Päivän sää
19.15
Tulosruutu
19.20
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Kokkisota
21.00
Penkinlämmittäjät
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Pöllötöllö
23.35
Pitääkö olla huolissaan?
00.30
Stadi vs. Lande
01.30
Ulosottomiehet
02.25
Remontilla rahoiksi
03.20
-04.15
Kenen kotona?
LIVE
4
03.45
Amerikan rajavartijat
04.15
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Rusty Rivets
06.25
Bing
06.35
Halinallet: Tervetuloa Halimaahan
07.00
Pyjamasankarit
07.25
My Little Pony: Pony Life
07.40
Sonic Boom
07.55
LEGO Ninjago
08.10
Pac-Manin aavemaiset seikkailut
08.35
Teini-ikäisten mutanttininjakilpikonnien nousu
09.00
Paavo Pesusieni -elokuva
IMDb
7.1
10.45
Madagascar
IMDb
6.9
12.30
Kunnon dinosaurus
IMDb
6.7
14.25
Rempalla tuloja
14.55
Haluatko miljonääriksi?
15.55
Herkullinen elämä
IMDb
7.3
18.30
Farmi Suomi
20.00
Burgerimies Suomessa
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Big Brother Suomi
23.00
Vaientamattomat
23.10
Suomen huutokauppakeisari
00.10
Arman ja Suomen rikosmysteerit
01.10
Kanadan rajalla
01.40
Kanadan rajalla
02.10
48 tuntia rikoksesta
03.10
-04.10
Poliisit - kotihälytys
LIVE
5
08.40
Yhtäkkiä asuin Sussin ja Leon luona
09.05
Tanskalainen maajussi
09.35
Minun totuuteni
10.30
Keittiössä tuoksuu ruoka
11.00
Efter Nio 2018
12.00
Elämää benediktiiniluostarissa
12.59
Elämää benediktiiniluostarissa
13.58
Elämää benediktiiniluostarissa
15.00
Isä Matteon tutkimuksia
16.00
Milanon naisten paratiisi
16.55
Kirjat, joilla on merkitystä
17.25
Daniel Olin
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Timjamia, kukkoa ja torttuja
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.40
Lyhyt Tiellä
20.00
Marokko - rakkauden ja sodan aika
21.00
Mies lännestä
IMDb
7.1
22.35
Elävä arkisto esittää
22.36
Euroviisut 1988 Suomen karsinta
23.50
-01.31
Karvat
IMDb
5.4
LIVE
6
03.15
Poliisit UK: Ajojahti
04.15
Nuori MacGyver
05.10
Simpsonit
06.30
Antti piirtää
06.50
Muumilaakson tarinoita
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Paavo Pesusieni
08.05
Legendat
08.30
Legendat
08.55
Paavo Pesusieni
09.25
Faija hoitaa
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Home and Away
11.30
Fresh Off the Boat
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Emoji-elokuva
IMDb
3.3
15.00
Baywatch
16.00
Simpsonit
16.30
Simpsonit
17.00
Suurmestari
18.00
Ulosottomiehet
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
Todistettavasti elossa
IMDb
6.2
23.45
Schitt's Creek
00.15
Schitt's Creek
00.45
Schitt's Creek
01.15
-04.20
Harry Potter ja puoliverinen prinssi
IMDb
7.6
LIVE
7
03.25
Suuri leipurikisa
04.20
Pernilla Wahlgrenin maailma
05.35
Farmikeittiön makupalat
06.10
Rantatalot remontissa
07.10
Farmikeittiön makupalat
07.40
Farmikeittiön makupalat
08.10
Arktiset vedet
08.45
Asunnon metsästäjät maailmalla
09.15
TV Shop
10.15
Rantatalot remontissa
11.15
Farmikeittiön makupalat
11.45
Ruokakaupparalli
12.45
Tokion olympialaiset: Kultainen sukupolvi
14.15
Sinkkuäidille sulhanen
15.20
Top Gear: Huteja ja hittejä
16.30
Leijonastudio
16.55
Tshekin EHT: Venäjä - Suomi
19.20
Leijonastudio
19.35
Onnenpyörä
20.35
Leijonastudio
20.55
Tshekin EHT: Tshekki - Ruotsi
23.35
I Am Bolt
IMDb
7.1
01.55
Valheenpaljastajat
02.55
Mikä ihmeen asunto?
03.50
-04.20
Farmikeittiön makupalat
LIVE
8
03.45
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Suurin pudottaja Suomi
10.00
Remppa vai muutto
11.00
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
12.00
Mental Samurai Suomi
13.00
Lätkävaimot
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Rikkaat ja rahattomat
16.00
Remppa vai muutto
17.00
Vieraissa USA
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
20.00
Remppa vai muutto
21.00
Liv D: Brittikuninkaallisten suhdesäpinät
22.00
Vaientamattomat
22.10
Paratiisihotelli USA
23.10
Sinkkuillallinen
00.10
Remppa vai muutto
01.10
Vieraissa USA
02.00
Häät sulhasen tapaan
03.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.30
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Neljän tähden talkoot
09.30
Neljän tähden talkoot
10.00
Lisää löylyä, Hjallis ja Jethro!
11.00
Kanadan rajalla
11.30
Kanadan rajalla
12.00
The Wall Suomi
13.00
Martina ja hengenpelastajat
14.00
Australian rajalla
14.30
Australian rajalla
15.00
Laiva
15.30
Laiva
16.00
Hyvät ja huonot uutiset
17.00
Leijonan luola USA
18.00
JIM D: Tuhoisat lentoturmat
19.00
Panttilainaamo
19.30
Panttilainaamo
20.00
Amerikan kovimmat keräilijät
21.00
Rillit huurussa
21.30
Tulossa: Kummeli esittää: Kontio & Parmas
21.35
Poliisit 2021
22.35
Australian rajalla
23.05
Australian rajalla
23.35
Panttilainaamo
00.05
Panttilainaamo
00.35
Muinaiset avaruusoliot
01.35
Roast - Jeff Ross Amerikan kiertueella
02.30
Poliisit
03.00
Poliisit
03.30
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.45
Ghost Adventures
04.35
Ruokamatkalla USA:ssa
05.05
Ruokamatkalla USA:ssa
06.15
Xtreme Waterparks
06.45
Ruokamatkalla USA:ssa
07.15
Ruokamatkalla USA:ssa
07.45
Huippusalaiset uimapaikat
08.35
Wheeler Dealers
09.30
Fast N' Loud
10.30
Arvokaman etsijät
11.25
Alaska: Viimeinen rintama
12.25
Alaska: Viimeinen rintama
13.15
TV Shop
14.15
Wheeler Dealers
15.20
Gold Rush
17.00
Wheeler Dealers
18.00
Gold Rush: White Water
19.00
Alastomat selviytyjät extreme
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Land of the Lost
IMDb
5.3
22.55
Josh Gates Tonight
23.50
Yliluonnollisen jäljillä
00.45
Yllätystuunaajat
01.40
American Chopper
02.35
Ghost Adventures
03.30
-04.20
Ghost Adventures
LIVE
11
02.40
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
04.20
Jill & Jessa: Elämä jatkuu
05.20
Kakkukuningas
06.15
Say Yes To The Dress
07.15
Say Yes To The Dress: Britannia
07.45
Say Yes To The Dress
08.15
Say Yes To The Dress
08.45
90 päivää morsiamena: Chantelin perhe
09.40
Say Yes To The Dress
10.40
Pienten perhe
11.35
1+5 tytärtä
12.30
Jill & Jessa: Elämä jatkuu
13.25
Hengenvaarallisesti lihava
15.15
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
17.05
Say Yes To The Dress
17.35
Say Yes To The Dress
18.00
90 päivää morsiamena: Chantelin perhe
19.00
1+5 tytärtä
20.00
1+5 tytärtä
21.00
Apua! Tyttäreni on raskaana
22.00
Apua! Tyttäreni on raskaana
23.00
Apua, mikä tauti!
23.55
Tohtori Paise: Poksautustarinat
00.50
Hengenvaarallisesti lihava
02.40
-04.20
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
12
03.25
Why Women Kill
04.10
Numb3rs
04.55
Family Guy
05.15
Family Guy
05.35
Huutokaupan metsästäjät Suomi
06.00
Moderni perhe
06.20
The Cool Kids
06.45
Simpsonit
07.05
Simpsonit
07.25
Simpsonit
07.50
Moderni perhe
08.10
Lapin poliisit
08.30
Huutokaupan metsästäjät Suomi
08.55
Single Parents
09.15
Miehen puolikkaat
09.40
Simpsonit
10.05
Simpsonit
10.30
Family Guy
10.55
Family Guy
11.20
Simpsonit
11.45
Simpsonit
12.10
Huutokaupan metsästäjät Suomi
12.35
Lapin poliisit
13.00
Miehen puolikkaat
13.25
Miehen puolikkaat
13.50
Moderni perhe
14.15
Huutokaupan metsästäjät
14.40
Huutokaupan metsästäjät Suomi
15.05
Ennätystehdas
16.00
Miehen puolikkaat
16.25
Simpsonit
16.50
Simpsonit
17.15
Simpsonit
17.40
Family Guy
18.05
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
CSI: Miami
22.00
Criminal Minds
23.00
Nuori MacGyver
23.55
Miehen puolikkaat
00.20
Miehen puolikkaat
00.45
Family Guy
01.10
Family Guy
01.35
Simpsonit
02.00
Simpsonit
02.25
CSI: Miami
03.05
9-1-1
03.50
-04.30
9-1-1: Lone Star
LIVE
13
03.00
Remontilla rahoiksi
04.20
Kardashianit
05.15
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
06.30
Valitut Palat Collection
07.00
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Remontilla rahoiksi
11.00
AVA doc: Maailman rumimmat lemmikit
12.05
RuPaul's Drag Race
13.00
Maajussille morsian maailmalla
14.00
Jamie Oliver Italiassa
14.30
Home and Away
15.00
Kauniit ja rohkeat
15.30
Emmerdale
16.00
Lemmen viemää
17.00
Koko Britannia leipoo
18.00
Remontilla rahoiksi
19.00
Bachelor Australia
20.00
Salatut elämät
20.30
Home and Away
21.00
Ex-Onnelliset
22.00
AVA Rikosputki: Killing Eve
23.00
True crime: Murhan DNA
00.00
Seduced: NXIVM-kultin tarina
01.10
Pornokeisari Damon
01.43
Pornokeisari Damon
02.17
Pornokeisari Damon
02.50
Pornokeisari Damon
03.23
Pornokeisari Damon
03.55
-04.25
Emmerdale
LIVE
14
10.25
Unelmien poikamies
11.10
Vaativat ökyvanhemmat
12.00
Eläinsairaala
12.25
Eläinsairaala
12.50
Mitä lapsesi tekisi?
13.35
Grillit huurussa
14.20
Toisenlaiset teiniäidit
15.05
Hansin matkassa
15.50
MasterChef Australia
17.00
Amerikan rajavartijat
17.30
Amerikan rajavartijat
18.00
Kummeli esittää: Kontio & Parmas
19.00
Arman ja viimeinen ristiretki
20.00
Kyttäputki: Holmes NYC
21.00
Bridget Jones: Elämä jatkuu
IMDb
6.0
23.10
Kyttäputki: Holmes NYC
00.05
Paratiisihotelli Ruotsi
01.00
Pelastushelikopteri
01.25
-01.50
Pelastushelikopteri
LIVE
15
03.50
Verisukulaisia
04.45
Hawaii Life
05.10
Hawaii Life
06.10
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.40
Asunnon metsästäjät maailmalla
07.10
Lottovoittajan unelmakoti
07.40
Lottovoittajan unelmakoti
08.10
Hawaii Life
08.35
Hawaii Life
09.05
Kiinteistöhuutokauppa
09.35
Kiinteistöhuutokauppa
10.05
Vintage-kodit kuntoon
10.55
Say Yes To The Dress
11.55
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
12.50
Chicagon talovanhukset kuntoon
13.45
TV Shop
14.45
Maailman herkullisimmat ruoat
15.15
Kotikulmat kuntoon
16.05
My Perfect Paradise
17.00
Eläinlääkärin elämää
18.00
Tuurin kyläkauppias ja kesäapulaiset
18.55
American Dreamz
IMDb
5.4
21.00
Kaukainen maa
IMDb
6.6
23.35
Hän valehteli aivan kaikesta
01.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
01.55
Kova laki: Erikoisyksikkö
02.50
Murhanauhat
03.40
-04.35
Verisukulaisia
17
20
03.50
Food Factory
04.10
Food Factory
04.30
Saari ilman lakeja
05.15
Pohjoisen valtatien pelastajat
06.00
Vaarallisen valtatien pelastajat
06.45
Tonnikalan saalistajat: Pohjoinen vs Etelä
07.25
Elämää äärirajoilla: Alaska
08.05
Food Factory
08.25
Food Factory
08.50
Romuttamon superauto
09.40
Morgan Freeman: Monet jumalat
10.30
Australian rajalla
10.55
Australian rajalla
11.25
Uskomaton eläinlääkäri Pol
12.20
Perpetual Planet: Heroes of the Oceans
13.15
Tonnikalan saalistajat: Pohjoinen vs Etelä
14.10
Äärimmäinen selviytyjä
15.05
Food Factory
15.30
Food Factory
15.55
Suurten pyramidien kadonneet haudat
16.55
Australian rajalla
17.25
Australian rajalla
17.55
Autojen ensiapu
19.00
Viikinkien villit tavat
20.00
Australian rajalla
20.30
Australian rajalla
21.00
Natsien jättimäiset rakennusurakat: Amerikan sota
22.00
Yukonin kultamaat
23.00
Huumebisnes Oy
00.00
Alaskan poliisit
00.55
Natsien jättimäiset rakennusurakat: Amerikan sota
01.45
Yukonin kultamaat
02.40
Australian rajalla
03.05
Lentoturmatutkinta
03.50
-04.10
Food Factory
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
09.00
La Liga World
09.30
La Liga: Elche - Alavés
11.20
La Liga Chronicles
11.30
AutoSpeed
11.55
PGA TOUR Golf: The CUT
12.20
Portugalin Liiga: Nacional - Benfica
14.05
La Liga: Celta Vigo - Getafe
16.00
Ravit: Kouvola
19.00
Golf: PGA TOUR Highlights
19.55
FastZone - The World of Motorsport
20.25
Ice Hockey World Championships 2021: Preview Show
20.50
ESPN dokumentti: Randin yliopisto
21.40
UEFA Europa League: Huippuhetket 6.5.
22.05
Jalkapallon Ranskan Cup: Rumilly-Vallieres - Monaco
00.14
UEFA Champions League: Huippuhetket 4.5.
00.39
UEFA Champions League: Huippuhetket 5.5.
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
06.00
Teletapit
06.30
Antti piirtää
06.50
Professori Balthazar
07.00
Palomies Sami
07.15
Palomies Sami
07.30
Muumilaakson tarinoita
07.55
Professori Balthazar
08.00
Professori Balthazar
08.05
Mansikka Marja
08.30
Vikke Viikinki
08.45
Vikke Viikinki
09.00
Denver
09.15
Denver
09.30
Mokon suuri maailma
09.42
Ruohonjuuritasolla
09.50
Myyrän parhaat ystävät 2
10.10
Muumilaakson tarinoita
10.35
Antti piirtää
11.00
Viidakon veijarit
11.10
Viidakon veijarit
11.25
Viidakon veijarit
11.35
Myyrän ystävät: Hepokatti
11.45
Puuha-Pete
11.55
Puuha-Pete
12.10
Alvin ja pikkuoravat
12.20
Alvin ja pikkuoravat
12.35
Taskuvaari
12.45
Taskuvaari
13.00
Denver
13.15
Denver
13.30
Ötökät!
13.35
Samu
13.50
Samu
14.05
Professori Balthazar
14.15
Muumien Taikatalvi
14.35
Ti-Ti Nallen talossa tapahtuu
14.50
Aikamatkustajat
15.00
Aikamatkustajat
15.10
Alvin ja pikkuoravat
15.20
Alvin ja pikkuoravat
15.35
Heidi
16.00
Daltonit
16.25
Oggi ja torakat
16.50
Kaarlo ja Perttu
17.05
Kaarlo ja Perttu
17.20
Ti-Ti Nallen talossa tapahtuu
17.40
Zig & Sharko
17.50
Zig & Sharko
18.05
Paavo Pesusieni
18.30
Ötökät!
18.40
Ruohonjuuritasolla
18.45
Kuninkaallinen akatemia
19.10
Daltonit
19.35
Heidi
03.05
Dual Survival
04.05
Kindig Customs
05.05
How It's Made
05.30
How It's Made
06.00
Chasing Classic Cars
06.25
Tanked
07.10
Mega Shippers
08.05
How Do They Do It?
08.40
How Do They Do It?
09.10
Chasing Classic Cars
10.15
Kindig Customs
11.20
Deadliest Catch
12.25
Outback Truckers
13.30
Outback Truckers
14.35
How Do They Do It?
15.10
How Do They Do It?
15.45
Salvage Hunters: The Restorers
16.55
Salvage Hunters: The Restorers
18.00
Chasing Classic Cars
19.00
Chasing Classic Cars
20.00
Building Germany
21.00
Gold Rush: White Water
22.00
Building Off The Grid
23.00
Naked And Afraid
01.05
Gold Rush: White Water
02.05
Building Off The Grid
03.05
-04.05
Dual Survival
03.19
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
04.19
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
05.18
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
06.21
Tennis: ATP Uncovered
07.00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
08.30
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
09.59
Pyöräily: Unkarin ympäriajo
11.00
Tennis: ATP1000, Rooma
13.00
Pyöräily: Maailmankiertue, Italian ympäriajo
13.35
Pyöräily: Maailmankiertue, Italian ympäriajo
18.40
Pyöräily: THE DAY WHEN: MILAN-SAN REMO 2008
19.12
Pyöräily: Unkarin ympäriajo
20.00
Tennis: ATP1000, Rooma
22.00
Pyöräily: Unkarin ympäriajo
23.00
Sports spotlight
23.58
Tennis: ATP Uncovered
00.09
Pyöräily: Maailmankiertue, Italian ympäriajo
02.06
Formula E: MM-sarja, Valencia
03.12
-05.08
Tennis: Australian avoimet, Melbourne
03.40
Gronks, The
04.00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
04.20
Kid Vs. Kat
04.35
Space Chickens In Space
05.00
PJ Masks
05.25
Henry Hugglemonster
05.35
Art Attack
06.00
101 Dalmatian Street
06.15
Phineas And Ferb
06.30
Phineas And Ferb
06.45
Phineas And Ferb
07.00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
07.25
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
07.50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
08.15
Bunk'd
08.40
Bunk'd
09.05
Stuck In The Middle
09.30
Stuck In The Middle
09.55
Jessie
10.20
Jessie
10.45
Raven's Home
11.10
Raven's Home
11.35
Just Roll With It
12.00
K.C. Undercover
12.25
K.C. Undercover
12.50
Coop & Cami Ask The World
13.15
Coop & Cami Ask The World
13.40
Sydney To The Max
14.05
Stuck In The Middle
14.30
Raven's Home
14.55
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
15.20
The Owl House
15.45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
16.10
Bunk'd
16.35
Coop & Cami Ask The World
17.00
Just Roll With It
17.25
Sydney To The Max
17.50
K.C. Undercover
18.15
Raven's Home
18.40
Gabby Duran & The Unsittables
19.05
Bunk'd
19.30
Bunk'd
19.55
Stuck In The Middle
20.20
K.C. Undercover
20.45
Coop & Cami Ask The World
21.10
Coop & Cami Ask The World
21.35
Jessie
22.00
Disney Fam Jam S1
22.25
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22.45
Austin & Ally
23.10
Binny and the Ghost
23.35
Dog With A Blog
23.55
Disney The Lodge
00.20
Alex & Co.
00.40
Evermoor
01.05
Violetta
01.50
Violetta
02.35
Dude That's My Ghost
02.55
Good Luck Charlie
03.15
101 Dalmatian Street
03.40
Gronks, The
04.00
-04.20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
03.55
The Mustang
IMDb
6.8
05.30
Miss You Already
IMDb
6.8
07.15
Star File
07.25
Tills Frank skiljer oss åt
IMDb
5.1
09.05
Swingers
IMDb
3.9
10.25
Star File
10.30
Material Girls
IMDb
4.0
12.05
Good Boys
IMDb
6.7
13.35
Late Lammas - Farmageddon
IMDb
6.9
15.00
Dem Horizont so nah
IMDb
6.6
16.55
Keisareiden kerho
IMDb
6.9
18.40
Syksy New Yorkissa
IMDb
5.7
20.25
Sliding Doors
IMDb
6.7
22.00
Head Full of Honey
IMDb
4.9
00.05
Once Were Brothers: Robbie Robertson and The Band
01.45
Nurse Betty
IMDb
6.1
03.35
-05.45
Parasite
IMDb
8.5
03.20
Mr. Mercedes
04.15
A Million Little Things
04.55
Limetown
05.30
Limetown
05.55
Star File
06.05
The Office (US)
06.25
The Office (US)
06.50
The Office (US)
07.10
The Office (US)
07.30
Penny on M.A.R.S.
07.55
Penny on M.A.R.S.
08.20
Penny on M.A.R.S.
08.40
Robssonit
09.05
Robssonit
09.25
Bert (dubattu suomeksi)
09.50
Bert (dubattu suomeksi)
10.10
Schitt's Creek
10.35
Schitt's Creek
10.55
The Office (US)
11.15
The Office (US)
11.35
The Office (US)
11.55
The Office (US)
12.20
Solsidan - onnea onkimassa
12.40
Solsidan - onnea onkimassa
13.00
Penny on M.A.R.S.
13.25
Penny on M.A.R.S.
13.50
Penny on M.A.R.S.
14.10
Robssonit
14.35
Robssonit
14.55
Bert (dubattu suomeksi)
15.15
Bert (dubattu suomeksi)
15.40
Schitt's Creek
16.00
Schitt's Creek
16.25
The Office (US)
16.45
The Office (US)
17.05
The Office (US)
17.25
The Office (US)
17.50
Solsidan - onnea onkimassa
18.10
Solsidan - onnea onkimassa
18.30
Tervetuloa Sjölyckaniin!
18.55
Neiti Etsivä
19.35
Hank Zipzer
20.00
Hank Zipzer
20.25
H2O
20.50
Robssonit (dubattu suomeksi)
21.15
Wild Kids
22.00
Condor
22.50
Condor
23.35
Cheat
00.20
Kova laki: Rikollinen mieli
01.00
Grand Hotel
01.45
Grand Hotel
02.25
Mr. Mercedes
03.20
-04.05
Mr. Mercedes
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
09.00
Liiga Playoffs: TPS - Lukko
11.00
WTA Tennis: Rooma
18.00
Tennis: WTA All Access
18.30
UEFA Champions League: Viikkomakasiini
19.00
Golf: PGA TOUR Champions Highlights
19.55
La Liga: Real Valladolid - Villarreal
22.00
La Liga Special: Undiano Mallenco
22.30
PGA TOUR Golf: AT&T Byron Nelson
01.30
-06.00
MTV Uutiset Live
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
09.00
Motorsport Mundial
09.25
Urheilun tähtihetkiä
09.30
NHRA Drag Racing - Round 3
10.20
Formula 1: Espanjan osakilpailu
12.25
Nykyaikainen viisiottelu: World Cup 2 / Bulgaria
12.55
La Liga: Huesca - Athletic Bilbao
14.45
Yleisurheilua / Continental Tour Gold: Mount Sac, USA
16.15
HockeyAllsvenskan: Timrå - Björklöven
18.15
Yleisurheilua / Continental Tour Gold: Tokio, Japani
20.40
La Liga Chronicles
20.55
La Liga: Eibar - Real Betis
22.55
La Liga: Granada - Real Madrid
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
00.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
La Liga
15.45
Red Bull läpimurto
16.00
SailGP
16.45
PGA TOUR Golf Extra
17.00
Pga tour
20.00
UEFA Champions League viikkomakasiini
20.55
SHL Playoffs
22.55
Urheilun tähtihetkiä
23.00
Formula 3
00.00
-06.01
MTV Uutiset Live
03.45
Bubble Guppies
04.10
Butterbean's Café
04.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
04.55
Sinä ja Sinin arvoitukset
05.15
Blaze ja Monsterikoneet
05.35
Merikapteeni Santiago
06.00
Paw Patrol
06.10
PAW Patrol
06.35
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
06.55
Frankie ja Frank
07.00
Pipsa Possu
07.05
Pipsa Possu
07.10
Pipsa Possu
07.15
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
07.20
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
07.25
Yy, kaa, tanssi
07.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
07.55
Paw Patrol
08.05
Paw Patrol
08.15
PAW Patrol
08.40
PAW Patrol
09.05
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.25
Ässäluokka
09.50
Blaze ja monsterikoneet
10.10
Blaze ja monsterikoneet
10.30
Frankie ja Frank
10.35
Merikapteeni Santiago
11.00
Anni Taimen
11.20
Butterbean's Café
11.45
Bubble Guppies
12.05
Pipsa Possu
12.10
Pipsa Possu
12.15
Barbapapan perhe
12.40
Sinä ja Sinin arvoitukset
13.00
Blaze ja monsterikoneet
13.20
Blaze ja monsterikoneet
13.45
Paw Patrol
13.55
Paw Patrol
14.05
PAW Patrol
14.30
PAW Patrol
14.55
Ässäluokka
15.15
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
15.20
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
15.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.45
Bubble Guppies
16.10
Butterbean's Café
16.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
16.55
Sinä ja Sinin arvoitukset
17.15
Blaze ja Monsterikoneet
17.35
Merikapteeni Santiago
18.00
Paw Patrol
18.10
PAW Patrol
18.35
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
18.55
Frankie ja Frank
19.00
Pipsa Possu
19.05
Pipsa Possu
19.10
Barbapapan perhe
19.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
19.55
Paw Patrol
20.05
Paw Patrol
20.15
PAW Patrol
20.40
PAW Patrol
21.05
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.25
Ässäluokka
21.50
Blaze ja monsterikoneet
22.10
Blaze ja monsterikoneet
22.30
Merikapteeni Santiago
22.55
Anni Taimen
23.15
Butterbean's Café
23.40
Bubble Guppies
00.00
Pipsa Possu
00.05
Pipsa Possu
00.10
Pipsa Possu
00.15
Barbapapan perhe
00.35
Sinä ja Sinin arvoitukset
01.00
Blaze ja monsterikoneet
01.20
Blaze ja monsterikoneet
01.45
Paw Patrol
01.55
Paw Patrol
02.05
PAW Patrol
02.30
PAW Patrol
02.50
Ässäluokka
03.15
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
03.20
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
03.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.45
-04.10
Bubble Guppies
03.05
NHL Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs
10.00
NHL Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs
12.00
Trans World Sport
13.00
Skotlannin Valioliiga Ross County - Hamilton Academical
15.00
Ligue 1 Rennes - PSG
17.00
Track & Field weekly
17.30
Bundesliiga Schalke - Hertha Berlin
19.30
NHL Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs
21.35
DFB Pokal RB Leipzig - Dortmund
00.00
Bundesliiga Schalke - Hertha Berlin
02.00
-04.05
NHL Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs
03.05
NHL On The Fly
04.05
NHL St. Louis Blues - Minnesota Wild
10.00
NHL Montreal Canadiens - Edmonton Oilers
12.00
NHL St. Louis Blues - Minnesota Wild
14.00
NHL On The Fly
15.00
NHL Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs
17.00
NHL Montreal Canadiens - Edmonton Oilers
19.00
NHL On The Fly
20.00
NHL St. Louis Blues - Minnesota Wild
22.00
NHL Montreal Canadiens - Edmonton Oilers
00.00
NHL On The Fly
01.00
NHL St. Louis Blues - Minnesota Wild
03.05
-06.30
NHL St. Louis Blues - Minnesota Wild
09.45
Valioliiga: Premier League World
10.15
Valioliiga Chelsea - Arsenal
12.15
Bundesliiga: Bundesliga Weekly
12.45
Valioliiga Manchester United - Leicester
14.40
Valioliiga West Ham - Everton
16.35
Valioliiga Chelsea - Arsenal
18.30
Bundesliiga: Bundesliga Weekly
19.00
Valioliiga: Premier League World
19.30
Valioliigastudio
19.55
Valioliiga Aston Villa - Everton
21.55
Valioliigastudio
22.10
Valioliiga Manchester United - Liverpool
00.10
-00.30
Valioliigastudio
03.00
NHL On The Fly
04.05
NHL St Louis Blues - Minnesota Wild
15.00
Ligue 1: Highlights
16.00
Premier League Review
17.00
Bundesliiga Dortmund - Leipzig
19.00
Bundesliiga Bayern München - Mönchengladbach
21.00
European Tour Highlights Canary Islands Championship
21.40
DFB Pokal Leipzig - Dortmund
00.30
Premier League World
01.00
MLB's Best
01.30
EFL Championship Highlights
02.00
NHL On The Fly
03.05
-06.00
NHL St Louis Blues - Minnesota Wild
03.05
NHL Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs
09.00
NHL Montreal Canadiens - Edmonton Oilers
11.00
NHL Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs
13.00
NHL On The Fly
14.00
NHL Minnesota Wild - St. Louis Blues
16.00
NHL Washington Capitals - Boston Bruins
18.00
NHL On The Fly
19.00
NHL Montreal Canadiens - Edmonton Oilers
21.00
NHL Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs
23.00
NHL On The Fly
00.00
NHL Minnesota Wild - St. Louis Blues
02.00
-04.05
NHL Boston Bruins - New York Islanders
10.00
European Tour Betfred British Masters - 1. kierros
15.00
Playing Lessons Charl Schwartzel
15.30
European Tour Betfred British Masters - 2. kierros
20.30
School of Golf The Golden Bear
21.00
Golf Central
22.00
European Tour Betfred British Masters - 2. kierros
01.00
TrackMan Virtual Pro Series
02.00
-03.05
Golf Central
02.05
Once Upon a Time... in Hollywood
04.45
Above Suspicion
06.30
Passengers
08.30
Ode to Joy
10.10
Song of Names
12.05
Manchester by the Sea
14.20
Brian Banks
16.00
Jumanji: The Next Level
18.15
Rough Night
20.00
Passengers
22.00
Underwater
23.40
Once Upon a Time... in Hollywood
02.30
-03.56
The Hunt
03.15
Muinaiset mahtirakennukset
04.10
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä
05.00
Murhaava historia
06.05
Myyttiset pedot
07.00
Kirotut sukujuuret
07.30
Viisi tuhatta vuotta Niilin historiaa
08.25
Viisi tuhatta vuotta Niilin historiaa
09.20
Muinaiset mahtirakennukset
10.25
Muinaiset mahtirakennukset
11.30
Muinaiset mahtirakennukset
12.30
Muinaiset mahtirakennukset
13.35
Muinaiset mahtirakennukset
14.40
Muinaiset mahtirakennukset
15.40
Toinen maailmansota: Vallan hinta
16.45
Eturintamat
17.50
Myyttiset pedot
18.45
Auki koodatut aarteet
19.40
Kuningatar Viktorian lapset
20.55
Muinaiset mahtirakennukset
22.00
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä
23.00
Murhaava historia
00.00
Myyttiset pedot
00.55
Auki koodatut aarteet
01.55
Kuningatar Viktorian lapset
03.05
Muinaiset mahtirakennukset
04.00
-04.50
Toisen maailmansodan tärkeimmät tapahtumat väreissä
Näytä kaikki kanavat
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Reinikainen
,
Frendit
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Rillit huurussa
,
Suuri seikkailu
,
Chelsean etsivä
,
Hockey Night: Ilves - KalPa
,
Estradilla: Samuli Edelmann kirkossa
,
Tulossa: Haluatko miljonääriksi?
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti