Sanakirja
Horoskooppi
Blogit
Tietovisat
Vaihtoautot
Reseptit
Viihde
TV-ohjelmat tänään
7
Su 07.03.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
23.55
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
07.00
Talot huokuvat historiaa
08.00
Avara luonto: Apinoiden maailma
09.00
Perjantai-dokkari: Ei paljon naurata
09.10
Flinkkilä & Kellomäki
10.00
Jumalanpalvelus
10.45
Some deep story
11.00
Mikaela & Thomas
11.15
Yleisurheilun halli-EM
12.50
SuomiLOVE
14.05
Yleisurheilun halli-EM
14.35
Perjantai: Miksi uskomme salaliittoteorioihin?
15.15
Hercule Poirot: Kolmas tyttö
IMDb
7.8
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Etsiväpari Shakespeare & Hathaway
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Eränkävijät: Alpeilta Arktiselle
19.10
Arto Nyberg
20.00
Luontohetki: Intian ihmeelliset eläimet
20.29
Yle Uutiset
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
21.05
Ivalo
21.50
Freud - tappajan mieli
22.45
Ulkolinja: Paluu Isisin ytimestä
23.40
Ykkösaamu
00.20
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
00.10
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 7.3.
06.53
Tik Tak
06.58
Killen kimppakyyti
07.10
Rytmimunashow
07.15
Urheat pupuset
07.25
Pikin eläimet
07.32
Herra Mäyränen ja rouva Repolainen
07.46
Liisa ja Leo
07.58
Oktonautit
08.22
Ryhmä Hau
08.47
Ystäväni Marlon
08.59
Galaxi
09.00
Näin meillä
09.12
Voihan Poni
09.24
Jessi ja Janni - etevät etsiväkaksoset
09.47
Jälki, joka jää
09.56
Joraavat juurikkaat
10.00
Hiihdon Ski Classics: Vasaloppet
12.45
Urheilustudio: MM-hiihdot
12.55
Ampumahiihdon MC: Naisten takaa-ajokilpailu
13.30
Urheilustudio: MM-hiihdot
13.55
Hiihdon MM: Miesten 50 km
16.30
Urheilustudio: MM-hiihdot
16.55
Ampumahiihdon MC: Miesten takaa-ajokilpailu
17.40
Urheilustudio: MM-hiihdot
17.55
Yleisurheilun halli-EM
20.30
Unelma Lapista
21.00
Hanna
IMDb
6.8
22.50
Voiko tätä syödä?
23.20
Mist sä tuut?
23.45
Suunnittelun jättimokat
00.00
Uutisikkuna
00.30
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.50
Jamie kokkaa Italiassa
07.00
Ostoskanava Tvins.com
08.00
Puuha-Pete
08.10
Muumilaakson tarinoita
08.35
Muumilaakson tarinoita
09.00
Mansikka Marja
09.20
Palomies Sami
09.30
Paavo Pesusieni
10.00
Kotoisa
11.00
Supernanny Suomi
12.00
Sukuni salat
13.00
Maajussille morsian maailmalla
14.00
Pitääkö olla huolissaan?
15.00
Talent Suomi
16.30
Myyrä
17.30
Putous
19.00
Seitsemän uutiset
19.10
Tulosruutu
19.20
Urheiluextra
19.30
Talent Suomi
21.00
Pitääkö olla huolissaan?
22.00
Kymmenen uutiset
22.15
Viikon sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Myyrä
23.30
Rikospaikka
00.00
Talent Suomi
01.20
Gladiaattorit
02.35
Ota rahat ja juokse
03.20
-04.02
Rankat duunit
LIVE
4
03.45
Poliisit 2021
04.45
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Ritariprinsessa Nella
06.25
Rusty Rivets
06.50
Disney esittää: Ducktales
07.15
My Little Pony: Pony Life
07.30
Sonic Boom
07.45
LEGO Ninjago
08.00
LEGO Jurassic World: Isla Nublarin legenda
08.25
Teini-ikäisten mutanttininjakilpikonnien nousu
08.50
HS Lasten uutiset
09.00
Hauskat kotivideot
10.00
Jaksa paremmin
10.30
Rempalla tuloja
11.00
Rempalla tuloja
11.30
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
12.30
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
13.30
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
14.30
Kuppilat kuntoon, Hans Välimäki!
15.30
Toisenlaiset teiniäidit
16.30
Kunnon dinosaurus
IMDb
6.7
18.25
Tulossa: Huvila & Huussi
18.30
Selviytyjät Suomi
20.00
The Voice of Finland
21.35
Keno ja Synttärit
21.40
Captain America: The First Avenger
IMDb
6.9
00.10
Arrival
IMDb
7.9
02.35
Narcos: Mexico
03.55
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.08
Jennifer Erica
08.13
Pikku keksijät
08.22
Paras harrastus
08.30
BUU-klubben
09.00
Rokotevastaisuuden soturit
10.00
Norjalaisia tarinoita
10.25
Melodifestivalen 2021: Toinen mahdollisuus
12.00
Harha-askel
13.10
Elvis '68 Comeback Special
14.10
Luovia suhteita
14.40
Göteborgin sinfonikot: Kate Bush -ilta
16.25
Albert Camus, ikuinen kapinoitsija
17.25
Strömsö
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Puutarhakausi
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.39
Sportnytt
19.48
Sportliv
20.00
Daniel Olin
20.30
Rouvat ryöstäjinä
21.15
Mansikkamaa
IMDb
6.4
22.50
Postwar Album
00.05
-00.39
Exit
LIVE
6
02.10
Ammattitappajat
IMDb
6.3
04.25
Kuutamolla
06.30
Simpsonit
07.00
Simpsonit
07.30
Simpsonit
08.00
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Neljän tähden illallinen
09.30
Neljän tähden illallinen
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Faija hoitaa
11.30
Paavo Pesusieni
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Simpsonit
14.30
Myyrä
15.25
UEFA Champions League: Viikkomakasiini
16.00
Top Gear
17.00
Poliisit UK: Ajojahti
18.00
Pitääkö olla huolissaan?
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Frendit
20.30
Frendit
21.00
Tappajan näköinen mies
IMDb
5.8
23.00
Hävyttömät
00.05
Karalahti - rehellinen dokumentti ex-jääkiekkoilijasta
00.10
Top Gear
01.15
Tilt Esports
01.20
Putous
02.35
Masked Singer USA
03.20
Vaimot vaihtoon USA
04.00
-04.44
Baywatch
LIVE
7
03.55
Talo täynnä
04.25
Talo täynnä
04.55
Pernilla Wahlgrenin maailma
06.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.35
Rantataloa etsimässä
07.05
Suloiset koiratähdet
08.05
Snowtime!
IMDb
6.1
09.50
TV Shop
10.50
Rantataloa etsimässä
11.20
Rantataloa etsimässä
11.50
Talo täynnä
12.25
Talo täynnä
12.55
Selviytyjät pimeässä
13.55
Pakohuone
14.55
Suuri taisteluareena
15.55
Itse ilkimys 3
IMDb
6.2
17.45
Euroopan rajavartijat
18.20
Euroopan rajavartijat
18.50
Top Gear
20.00
Kadonneet Suomi
21.00
Fast & Furious 8
IMDb
6.6
23.40
Will & Grace
00.10
Will & Grace
00.40
Will & Grace
01.10
Will & Grace
01.35
Identtiset kaksoset
IMDb
6.1
03.50
-04.50
Amerikan rajavartijat: Meksiko
LIVE
8
03.30
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Remppa vai muutto Vancouver
10.00
Remppa vai muutto Vancouver
11.00
Rempalla tuloja
11.30
Rempalla tuloja
12.00
Sinkkuillallinen
13.00
Sinkkuillallinen
14.00
Häät sulhasen tapaan
15.00
Tanssin superäidit
16.00
Tanssin superäidit
17.00
Vieraissa USA
18.00
Liv D: Vaativat ökyvanhemmat
19.00
Tulossa: Huvila & Huussi
19.05
Unelmien poikamiestyttö
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
You Will Meet a Tall Dark Stranger
IMDb
6.3
23.05
Holmes NYC
00.05
Holmes NYC
01.05
Remppa vai muutto Vancouver
02.05
Remppa vai muutto Vancouver
03.05
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.45
Poliisit - kotihälytys
04.45
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Hansin matkassa
10.00
Leijonan luola USA
11.00
Leijonan luola USA
12.00
Hyvät ja huonot uutiset
13.00
Australian rajalla
13.30
Australian rajalla
14.00
Amerikan rajavartijat
14.30
Amerikan rajavartijat
15.00
Amerikan rajavartijat
15.30
Amerikan rajavartijat
16.00
Naurun historia
16.55
Tulossa: Mestareiden mestari
17.00
Arman Pohjantähden alla
18.00
Amerikan kovimmat keräilijät
19.00
Amerikan kovimmat keräilijät
20.00
Poliisit 2021
21.00
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Arman ja Suomen rikosmysteerit
23.00
Stand Up!
00.00
Arman Pohjantähden alla
01.00
Arman Pohjantähden alla
01.55
Vuorien sankarit
02.45
Vuorien sankarit
03.35
-04.30
Lisää löylyä, Hjallis ja Jethro!
LIVE
10
03.15
Ghost Adventures
04.05
Ghost Adventures
05.05
Maailman herkullisimmat ruoat
06.00
Huutokauppataisto
06.25
Huutokauppataisto
06.55
Valmistuksen salat
07.25
Valmistuksen salat
07.55
Miten kaikki tehdään?
08.25
Miten kaikki tehdään?
09.00
Fast n' Loud: Spesiaali
09.55
Autopaja Goblin Works
10.55
Luonnon oudoimmat mysteerit
11.25
Luonnon oudoimmat mysteerit
12.00
Top Gear
13.05
TV Shop
14.05
Arktiset vedet
15.05
Arktiset vedet
16.05
Löytöretki tuntemattomaan: Kuoleman jälkeen
17.00
Selvittämätön salaisuus
18.00
Snooker: Gibraltar Openin välierä
20.00
Menneisyyden mysteerit
21.00
Wheeler Dealers
22.00
Snooker: Gibraltar Openin loppuottelu
00.00
Kiihdytyskisa: Kaksintaistelu
00.30
Kiihdytyskisa: Kaksintaistelu
01.00
Yllätystuunaajat
02.00
American Chopper
03.00
Ghost Adventures
04.00
-04.55
Ghost Adventures
LIVE
11
03.00
Tervetuloa kuutoset
04.00
Viestejä tuonpuoleisesta
05.00
Kakkukuningas
06.25
Kakkukuningas
07.00
Kakkukuningas
07.30
Kakkukuningas
08.00
Kakkukuningas
08.35
Kakkukuningas
09.05
Hengenvaarallisesti lihava
11.05
Hengenvaarallisesti lihava
13.00
Hengenvaarallisesti lihava
15.00
Hengenvaarallisesti lihava
16.55
Say Yes to the Dress Lancashire
18.00
Sisarvaimot
19.00
Satakiloiset siskot
20.00
90 päivää morsiamena: Chantelin perhe
21.00
Rehevien rakastajat
22.00
New Yorkin överein kynsisalonki
23.00
Seksileikeistä ensiapuun
00.05
Tohtori Paise
01.00
Paiseklinikka
02.05
Tohtori jalkapaise
03.05
-04.05
Satakiloiset siskot
12
03.45
Cold Courage
04.30
The Walking Dead
05.10
Lapin poliisit
05.35
Lapin poliisit
06.00
Lapin poliisit
06.20
Simpsonit
06.45
Simpsonit
07.05
Lapin poliisit
07.30
Lapin poliisit
07.55
Lapin poliisit
08.15
Lapin poliisit
08.40
Lapin poliisit
09.05
Lapin poliisit
09.25
Melkein MENSA
10.10
Moderni perhe
10.35
Moderni perhe
11.00
Moderni perhe
11.25
Moderni perhe
11.50
Simpsonit
12.15
Simpsonit
12.45
Simpsonit
13.10
Simpsonit
13.40
Simpsonit
14.05
Simpsonit
14.35
Simpsonit
15.05
Ihmemies MacGyver
16.05
Ihmemies MacGyver
17.05
Ihmemies MacGyver
18.05
Miehen puolikkaat
18.35
Miehen puolikkaat
19.05
Miehen puolikkaat
19.35
Miehen puolikkaat
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
Walk the Line
IMDb
7.8
23.35
CSI: Miami
00.30
CSI: Miami
01.25
CSI: Miami
02.15
CSI: Miami
03.05
9-1-1: Lone Star
03.45
-04.30
9-1-1
LIVE
13
03.30
Remontilla rahoiksi
04.35
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Mitä tänään syötäisiin? Perjantai
10.00
MasterChef VIP
11.00
Tanssii Tähtien Kanssa - parhaat kautta aikojen
12.00
Putous
13.30
Viettele vaatteilla
14.00
Koko Britannia leipoo
15.00
Grand Designs - unelma-asunnot
16.00
The Real Housewives of New York City
17.00
The Real Housewives of New York City
18.00
Unelma-asunto auringon alta
19.00
Unelma-asunto auringon alta
20.00
Unelma-asunto auringon alta
21.00
Maria Wern: Tavoittamattomissa
23.00
NCIS: New Orleans
00.00
Los Angelesin luksuslukaalit
01.00
Los Angelesin luksuslukaalit
01.55
Ensitreffit alttarilla USA
02.40
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
03.30
-04.20
Remontilla rahoiksi
LIVE
14
10.40
2 yötä aamuun
IMDb
6.1
12.10
Wonder Wheel
IMDb
6.2
13.50
She's Funny That Way
IMDb
6.1
15.25
Vaaleanpunainen pantteri 2
IMDb
5.6
17.00
The Runner
IMDb
4.7
18.50
Herkullinen elämä
IMDb
7.3
21.15
Dying of the Light
IMDb
4.5
23.10
Everly
IMDb
5.1
01.00
Blue Bloods
01.45
Blue Bloods
02.30
Blue Bloods
03.15
-04.00
Blue Bloods
LIVE
15
03.25
Pahin painajaisesi
04.30
Painajainen naapurissa
05.30
Caribbean Life
06.00
Asunnon metsästäjät
06.30
Asunnon metsästäjät
07.00
Lottovoittajan unelmakoti
07.30
Lottovoittajan unelmakoti
08.00
Caribbean Life
08.30
Caribbean Life
09.00
Upeat minikodit
09.30
Upeat minikodit
10.00
Boisen remppamiehet
11.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
12.00
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina: Kohokohdat
12.55
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina: Kohokohdat
13.50
TV Shop
14.50
Kämppikset
IMDb
5.5
16.40
Botoxkuninkaat
17.40
Rakastunut Shakespeare
IMDb
7.1
20.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
21.00
Murha suurkaupungissa
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
Twisted Sisters
00.00
Kunnes kuolema meidät erottaa
01.00
Tavallinen murhaaja
02.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
03.00
Pahin painajaisesi
04.00
-05.00
Painajainen naapurissa
17
20
03.45
Kokeile tai kuole
04.10
Kokeile tai kuole
04.30
Muinaiset salaiset kansiot
05.15
Pohjoisen valtatien pelastajat
06.00
Inside: Amerikan mafia
06.45
Äärimmäistä selviytymistä: toinen maailmasota
07.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
08.15
Hain hampaissa
09.00
Eurooppa ylhäältä päin
09.50
Egyptin kadonneet aarteet
10.40
Pohjoisen valtatien pelastajat
11.30
Lentoturmatutkinta
12.25
Lentoturmatutkinta
13.20
Yukonin kultamaat
14.15
Yukonin kultamaat
15.10
Yukonin kultamaat
16.05
Yukonin kultamaat
17.00
Yukonin kultamaat
18.00
Yukonin kultamaat
19.00
Tonnikalan saalistajat
20.00
Lentoturmatutkinta erikoisraportti
21.00
Eurooppa ylhäältä päin
22.00
Narco Wars
23.00
Inside: Kokaiinisodat
00.00
Rajasota
00.55
Eurooppa ylhäältä päin
01.45
Pohjolan villi luonto
02.35
Australian rajalla
03.00
Lentoturmatutkinta erikoisraportti
03.45
-04.30
Cosmos: Mahdolliset maailmat
SPONSOROITU
Liiga
Tänään pelataan Lukko - TPS ja voittaja jatkaa kannujahtia puolivälieriin.
Hautalehto: Rakennus 31
Katsojaennätyksiä rikkonut alkuperäissarja Hautalehto jatkuu 2. kaudella
Mainosmiesmurhaaja
Dokumenttisarja pureutuu vuonna 1994 kadonneen turkulaismiehen katoamiseen.
Hightown
Jerry Bruckheimerin tuottama Massachussettsiin sijoittuva rikosdraama.
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Suuri seikkailu
,
Murdochin murhamysteerit
,
Emmerdale
,
Gran Hotel
,
The Voice of Finland
,
Rekkakuskit jäällä
,
Naked Attraction Norja
,
Poliisikoira Rex
,
Erikoisjoukot
,
Salatut elämät
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti